Zeeuwse Competitie Hoofdklasse deel 5
Vlissingen (NED),    16.3.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 4. Heren, 800m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Dames, 4 x 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 12. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2004

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                                     Dames, 100m vrije slag                                 Dames Senioren Open
16.03.2008 - 13:00                                                                                                    Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd  Nivea                       Pnt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:00.57     1:00.38  C                           669
            29.17  1:00.38
    2.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               1:00.35     1:01.23  E                           641
            29.48  1:01.23
    3.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel            1:02.19     1:03.32  F                           580
            30.08  1:03.32
    4.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            1:04.16     1:03.90  E                           564
            30.40  1:03.90
    5.  Monique de Haard              9203828   De Stormvogel            1:04.45     1:04.12  E                           558
            30.72  1:04.12
    6.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel            1:02.55     1:04.35  F                           552
            30.79  1:04.35
    7.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:02.14     1:04.37  F                           552
            30.25  1:04.37
    8.  Emelie Bral                   9100430   Koewacht                 1:05.17     1:05.53  F                           523
            31.55  1:05.53
    9.  Talitha Ruissen               9102670   Koewacht                 1:05.52     1:05.62  F                           521
            31.26  1:05.62
   10.  Lisanne de Jong               8902082   De Schelde               1:04.45     1:05.94  F                           513
            31.46  1:05.94
   11.  Anouk Meesen                  8902828   Koewacht                 1:05.64     1:06.67  F                           497
            32.14  1:06.67
   12.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:06.90     1:07.13  F                           487
            31.50  1:07.13
   13.  Liliane Solé                  9206088   De Stormvogel            1:09.07     1:07.75  F                           473
            31.95  1:07.75
   14.  Manon Boone                   9304238   De Schelde               1:08.19     1:08.11  F                           466
            32.04  1:08.11
   15.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:08.48     1:08.32  F                           462
            32.33  1:08.32
   16.  Eline Nijskens                8803194   Koewacht                 1:06.97     1:08.58  G                           456
            32.74  1:08.58
   17.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            1:05.81     1:08.70  F                           454
            32.80  1:08.70
   18.  Naomi Gelderland              9005276   Koewacht                 1:06.97     1:08.73  G                           453
            32.98  1:08.73
   19.  Naomi Smits                   9003494   Scheldestroom                 NT     1:10.28  G                           424
            33.16  1:10.28
   20.  Saskia de Haard               9401972   De Stormvogel            1:08.61     1:10.65  F                           417
            33.03  1:10.65
   21.  Celine van Roeyen             9206528   Koewacht                 1:09.64     1:10.76  G                           415
            33.83  1:10.76
   22.  Kelly Bergez                  9603132   Scheldestroom            1:11.58     1:10.91  E                           413
            33.68  1:10.91
   23.  Yoshi Corré                   9503844   De Stormvogel            1:11.04     1:11.55  F                           402
            34.62  1:11.55
   24.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom            1:12.08     1:11.70  G                           399
            34.64  1:11.70
   25.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:12.02     1:11.97  G                           395
            33.91  1:11.97
   26.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            1:13.38     1:12.73  F                           383
            33.94  1:12.73
   27.  Amira Fathi                   9402974   De Stormvogel            1:10.09     1:13.01  G                           378
            34.20  1:13.01
   28.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:14.36     1:13.16  G                           376
            34.96  1:13.16
   29.  Larissa Gelderland            9600476   Koewacht                 1:13.39     1:13.73  F                           367
            35.18  1:13.73
   30.  Tulany de Wilde               9601002   De Stormvogel            1:13.86     1:13.85  F                           365
            34.82  1:13.85
   31.  Bodine Corré                  9503842   De Stormvogel            1:12.02     1:13.95  G                           364
            34.21  1:13.95
   32.  Charlotte Bral                9600258   Koewacht                 1:15.23     1:14.26  F                           359
            35.18  1:14.26
   33.  Pauline Rootsaert             9205604   Scheldestroom            1:11.35     1:14.73  G                           353
            35.39  1:14.73
   34.  Myriam Baute                  9404928   De Schelde               1:18.80     1:14.79  G                           352
            34.70  1:14.79
   35.  Xantina Romkes-le Clercq      9403846   Koewacht                 1:13.71     1:14.90  G                           350
            35.11  1:14.90
   36.  Eline de Haard                9601004   De Stormvogel            1:14.35     1:15.44  F                           343
            35.40  1:15.44
   37.  Melissa van Assel             9402552   Koewacht                 1:12.77     1:15.66  G                           340
            35.86  1:15.66
   38.  Talitha Romkes le Clercq      9104310   Koewacht                 1:12.30     1:15.96  H                           336
            36.07  1:15.96
   39.  Corline Meulmeester           9502244   De Stormvogel            1:18.50     1:16.19  G                           333
            37.40  1:16.19
   40.  Eileen van Bunder             9600260   Koewacht                 1:20.72     1:16.54  G                           328
            36.25  1:16.54
   41.  Chelsea Schild                9502584   De Stormvogel            1:20.59     1:16.98  G                           323
            35.69  1:16.98
   42.  Lotte Boone                   9303710   Scheldestroom            1:15.88     1:17.55  H                           316
            36.39  1:17.55
   43.  Vicky Vermeire                9600660   Scheldestroom            1:14.06     1:17.74  G                           313
            37.15  1:17.74
   44.  Tamara Kock                   9107576   De Schelde               1:18.98     1:18.79  H                           301
            38.08  1:18.79
   45.  Dymphie Huijssen              9502494   De Schelde               1:20.54     1:19.65  H                           291
            36.72  1:19.65
   46.  Dorien Vasseur                8704164   Scheldestroom            1:22.81     1:20.03                              287
            38.48  1:20.03
   47.  Liza Koole                    9505670   De Stormvogel            1:27.24     1:20.46  H                           283
            37.94  1:20.46
   48.  Femke Hiel                    9604014   Koewacht                 1:24.48     1:20.50  G                           282
            37.20  1:20.50
   49.  Vivian Koopmanschap           9404010   De Stormvogel            1:21.95     1:21.64  H                           271
            38.17  1:21.64
   50.  Paula Zulfah                  9604488   De Stormvogel            1:22.82     1:22.43  H                           263
            38.35  1:22.43
   51.  Sanne Koopmanschap            9602526   De Stormvogel            1:21.88     1:22.84  H                           259
            39.13  1:22.84
   52.  Marianne Bhugwandass          9307322   De Stormvogel            1:24.70     1:24.82                              241
            40.10  1:24.82
   53.  Ashley van Rijsewijk          9406636   Koewacht                 1:23.85     1:25.03                              239
            39.67  1:25.03
   54.  Charissa Loof                 9603550   De Schelde               1:28.40     1:26.98  H                           224
            41.31  1:26.98
   55.  Kirsten Kramer                9303996   De Stormvogel            1:26.85     1:27.20                              222
            40.12  1:27.20
   56.  Roxan Pieters                 9406108   De Schelde               1:32.89     1:29.35                              206
            42.59  1:29.35
   57.  Nadia van de Woestijne        9506080   Scheldestroom            1:32.80     1:29.58                              205
            42.16  1:29.58
   58.  Esmée Siben                   9603782   De Schelde               1:36.05     1:33.61                              179
            43.52  1:33.61
   59.  Joelle Siewe                  9605120   De Stormvogel                 NT     1:36.84                              162
            46.79  1:36.84
   DIS  Sophie Bonte                  9600976   Koewacht                 1:11.83                                             
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Valerie Manhave               8802856   Scheldestroom            1:07.29                                             
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Sanne van Ham                 9602964   Koewacht                 1:42.39                                             



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                                     Heren, 100m vrije slag                                 Heren Senioren Open
16.03.2008 - 13:17                                                                                                    Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd  Nivea                       Pnt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                   56.74       56.10                              580
        NJK Limiet junioren 4
            27.49    56.10
    2.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde                 56.61       56.53                              567
        NJK Limiet junioren 4
            27.15    56.53
    3.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel              57.22       56.55  E                           566
            26.88    56.55
    4.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel              55.17       56.89  E                           556
            27.02    56.89
    5.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde                 59.42       59.80  F                           479
            28.48    59.80
    6.  Steven Uyl                    9304075   De Stormvogel            1:02.35     1:00.39  F                           465
            28.98  1:00.39
    7.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel            1:00.57     1:00.48  F                           463
            28.95  1:00.48
    8.  Christoph Bral                9202391   Koewacht                 1:00.83     1:00.57  F                           461
            28.74  1:00.57
    9.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            1:00.55     1:01.32  G                           444
            29.02  1:01.32
   10.  Davy Hermans                  9103913   Scheldestroom            1:01.98     1:01.62  G                           438
            29.35  1:01.62
   11.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            1:01.71     1:01.79  G                           434
            29.60  1:01.79
   12.  Tristan Loof                  9204147   De Schelde               1:03.00     1:01.91  F                           432
            29.81  1:01.91
   13.  Joris Boekhorst               9100163   Scheldestroom            1:04.60     1:03.88  G                           393
            30.38  1:03.88
   14.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:03.14     1:04.16  D                           388
            30.39  1:04.16
   15.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               1:06.13     1:05.72  F                           361
            31.03  1:05.72
   16.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            1:05.54     1:06.27  G                           352
            32.28  1:06.27
   17.  Mark Legters                  9303361   De Schelde               1:09.76     1:06.97  G                           341
            32.17  1:06.97
   18.  Raymond Tax                   9402765   De Stormvogel            1:09.88     1:07.68  G                           330
            32.23  1:07.68
   19.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            1:09.33     1:07.90  E                           327
            32.81  1:07.90
   20.  Lennard Breel                 9501487   De Stormvogel            1:10.01     1:08.76  G                           315
            32.89  1:08.76
   21.  Gijs Manhave                  9403199   De Schelde               1:08.89     1:08.79  G                           315
            33.02  1:08.79
   22.  Joris van Bunder              9302381   Koewacht                 1:10.99     1:09.91  H                           300
            32.77  1:09.91
   23.  Cas van Vorstenbos            9403241   De Schelde               1:09.98     1:10.05  G                           298
            33.93  1:10.05
   24.  Nico Huijssen                 9303653   De Schelde               1:10.48     1:10.28  H                           295
            32.09  1:10.28
   25.  Christian de Die              9501635   De Schelde               1:10.18     1:10.64  G                           291
            33.66  1:10.64
   26.  Sjoerd van de Poele           9500265   Koewacht                 1:09.59     1:10.73  G                           289
            33.71  1:10.73
   27.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:11.11     1:11.29  F                           283
            33.82  1:11.29
   28.  Kevin Dickie                  9402071   De Schelde               1:14.63     1:12.17  H                           273
            34.49  1:12.17
   29.  Aaron v d Broeke              9306155   Koewacht                 1:16.79     1:12.70  H                           267
            34.91  1:12.70
   30.  Sander van Doeselaar          9403009   Scheldestroom            1:15.60     1:13.99  H                           253
            35.18  1:13.99
   31.  Mees Leijnse                  9503415   De Stormvogel            1:18.58     1:14.05  G                           252
            34.80  1:14.05
   32.  Mariano Kamoen                9600559   Koewacht                 1:17.51     1:14.78  G                           245
            35.77  1:14.78
   33.  Thijs de Vries                9502409   Scheldestroom                 NT     1:18.99  H                           208
            35.70  1:18.99
   34.  Jeroen Ruissen                9504093   Koewacht                 1:22.52     1:19.60  H                           203
            37.15  1:19.60
   35.  Karsten van Assel             9501537   Koewacht                 1:20.67     1:20.24                              198
            38.90  1:20.24
   36.  Bram van Bolderik             9503019   De Schelde               1:21.25     1:20.39                              197
            39.07  1:20.39
   37.  Jay Mark Dacatimbang          9503607   De Schelde               1:32.86     1:24.96                              167
            38.85  1:24.96
   38.  Youran Kock                   9503605   De Schelde               1:40.89     1:25.97                              161
            40.29  1:25.97
   39.  Rik Vanhijfte                 9600643   Scheldestroom            1:22.90     1:26.06                              161
            40.64  1:26.06
   40.  Max Engelen                   9601179   Scheldestroom            1:24.25     1:26.24                              160
            40.94  1:26.24
   41.  Yoshua Rijk                   9502407   Scheldestroom            1:25.36     1:26.46                              158
            41.33  1:26.46
   42.  Jean-Paul de Pooter           9601693   De Stormvogel            1:24.28     1:29.27                              144
            42.01  1:29.27
   43.  Kevin van Haaren              9603031   De Stormvogel            1:31.68     1:31.10                              135
            42.47  1:31.10
   44.  Davor Bradara                 9504763   De Stormvogel            1:42.16     1:33.05                              127
            42.68  1:33.05
   45.  Abe Kramer                    5700481   De Stormvogel            1:36.03     1:35.01                              119
            44.89  1:35.01
   46.  Koen Legters                  9603193   De Schelde               1:44.46     1:36.29                              115
            43.73  1:36.29
   47.  Alexander Wessel              9603241   De Stormvogel            1:40.21     1:40.80                              100
            45.03  1:40.80
   DIS  Bas Goossen                   9501955   Koewacht                 1:32.66                                             
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Sjakko Bekkers                9501591   De Stormvogel            1:15.61                                             
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 AFGEM  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde                 55.91                                             
    NG  Arno van Leuven               9604091   Koewacht                      NT                                             



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                                     Dames, 400m wisselslag                                 Dames Senioren Open
16.03.2008 - 13:33                                                                                                    Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd  Nivea                       Pnt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            5:33.37     5:37.25  F                           521
            33.24  1:13.05  1:57.23  2:40.88  3:28.25  4:16.22  4:56.86  5:37.25
    2.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde                    NT     5:59.08  G                           431
            37.20  1:20.64  2:06.68  2:52.21  3:41.93  4:34.08  5:16.29  5:59.08
    3.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde                    NT     6:15.79  F                           376
            41.49  1:30.77  2:19.35  3:06.20  3:58.26  4:50.85  5:33.10  6:15.79
    4.  Bianca de Pooter              9202738   De Schelde               6:12.26     6:22.20  G                           358
            40.59  1:30.01  2:17.89  3:06.87  3:59.07  4:52.02  5:38.22  6:22.20



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                                     Heren, 800m vrije slag                                 Heren Senioren Open
16.03.2008 - 13:40                                                                                                    Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd  Nivea                       Pnt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sonny Corré                   9303615   De Stormvogel            9:12.07     9:03.97                              601
        Kringrecord 15 jaar
            29.16  1:00.58  1:33.83  2:07.87  2:41.63  3:16.04  3:50.80  4:25.54  5:00.92  5:35.83  6:10.97  6:46.17
          7:21.11  7:55.97  8:30.83  9:03.97
    2.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            9:51.92     9:39.59                              497
            31.28  1:05.12  1:41.05  2:17.32  2:53.71  3:30.64  4:07.91  4:45.18  5:22.19  5:59.54  6:36.37  7:13.76
          7:50.16  8:27.48  9:03.38  9:39.59
    3.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde              10:34.75    10:16.29                              413
            30.14  1:03.87  1:39.51  2:16.46  2:54.61  3:33.60  4:12.85  4:52.35  5:32.03  6:12.39  6:53.39  7:34.19
          8:14.53  8:55.88  9:36.36 10:16.29
    4.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom           11:21.55    11:02.52                              333
            33.06  1:10.59  1:50.28  2:31.39  3:13.85  3:56.35  4:39.21  5:21.93  6:04.79  6:47.79  7:31.56  8:14.34
          8:57.59  9:39.85 10:22.43 11:02.52
    5.  Jeroen de Putter              9204149   De Schelde                    NT    11:19.56                              308
            34.06  1:13.50  1:55.28  2:38.11  3:20.88  4:03.93  4:47.91  5:31.71  6:14.84  6:59.14  7:43.33  8:27.29
          9:11.31  9:54.83 10:38.13 11:19.56
    6.  Ivan Dellaert                 9400991   Scheldestroom                 NT    13:10.80                              196
            40.13  1:27.20  2:16.78  3:06.54  3:57.55  4:48.25  5:40.02  6:31.69  7:24.79  8:14.11  9:04.31  9:54.98
         10:44.61 11:32.33 12:23.26 13:10.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                                     Dames, 100m schoolslag                                 Dames Senioren Open
16.03.2008 - 13:52                                                                                                    Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd  Nivea                       Pnt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:19.78     1:18.36                              582
        NK Limiet jeugd 1
            37.06  1:18.36
    2.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            1:16.91     1:19.26  F                           563
            37.32  1:19.26
    3.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:20.75     1:20.29  E                           541
            37.69  1:20.29
    4.  Monique de Haard              9203828   De Stormvogel            1:19.65     1:20.87  E                           530
            38.52  1:20.87
    5.  Eline Nijskens                8803194   Koewacht                 1:20.42     1:20.90  F                           529
            38.81  1:20.90
    6.  Naomi Gelderland              9005276   Koewacht                 1:19.92     1:21.65  F                           515
            38.20  1:21.65
    7.  Anouk Meesen                  8902828   Koewacht                 1:20.36     1:22.08  F                           507
            38.72  1:22.08
    8.  Amira Fathi                   9402974   De Stormvogel            1:20.68     1:22.83  F                           493
            38.12  1:22.83
    9.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel            1:22.11     1:23.93  F                           474
            39.64  1:23.93
   10.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:23.12     1:26.13  F                           439
            39.77  1:26.13
   11.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:25.14     1:26.71  F                           430
            41.69  1:26.71
   12.  Manon Boone                   9304238   De Schelde               1:26.32     1:28.72  G                           401
            42.09  1:28.72
   13.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:28.91     1:29.02  G                           397
            41.97  1:29.02
   14.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:32.99     1:30.64  F                           376
            42.84  1:30.64
   15.  Dunya Luteijn                 9404040   De Schelde               1:31.91     1:31.15  G                           370
            43.49  1:31.15
   16.  Emelie Bral                   9100430   Koewacht                 1:26.15     1:31.17  G                           370
            42.05  1:31.17
   17.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom            1:31.09     1:32.33  G                           356
            43.72  1:32.33
   18.  Naomi Smits                   9003494   Scheldestroom                 NT     1:33.47  H                           343
            43.73  1:33.47
   19.  Pauline Rootsaert             9205604   Scheldestroom            1:32.09     1:34.46  H                           332
            44.52  1:34.46
   20.  Kelly Bergez                  9603132   Scheldestroom            1:33.04     1:34.50  G                           332
            44.70  1:34.50
   21.  Charlotte Bral                9600258   Koewacht                 1:34.73     1:36.20  G                           315
            45.90  1:36.20
   22.  Rowena de Kok                 9602908   De Stormvogel            1:37.42     1:36.56  G                           311
            46.30  1:36.56
   23.  Lotte Boone                   9303710   Scheldestroom            1:38.58     1:36.65  H                           310
            44.41  1:36.65
   24.  Dorien Vasseur                8704164   Scheldestroom            1:42.41     1:36.73  H                           310
            47.29  1:36.73
   25.  Talitha Romkes le Clercq      9104310   Koewacht                 1:31.75     1:37.04  H                           307
            46.06  1:37.04
   26.  Liza Koole                    9505670   De Stormvogel            1:47.22     1:37.55  G                           302
            45.68  1:37.55
   27.  Eileen van Bunder             9600260   Koewacht                 1:37.41     1:37.85  G                           299
            45.30  1:37.85
   28.  Corline Meulmeester           9502244   De Stormvogel            1:36.18     1:38.76  H                           291
            48.41  1:38.76
   29.  Melissa van Assel             9402552   Koewacht                 1:37.76     1:39.04  H                           288
            47.56  1:39.04
   30.  Valerie Manhave               8802856   Scheldestroom            1:46.33     1:40.35                              277
            46.87  1:40.35
   31.  Sophie Bonte                  9600976   Koewacht                 1:33.94     1:41.06  G                           272
            47.58  1:41.06
   32.  Femke Hiel                    9604014   Koewacht                 1:43.20     1:42.36  H                           261
            48.99  1:42.36
   33.  Xantina Romkes-le Clercq      9403846   Koewacht                 1:40.72     1:42.84  H                           258
            49.35  1:42.84
   34.  Paula Zulfah                  9604488   De Stormvogel            1:42.17     1:44.05  H                           249
            48.99  1:44.05
   35.  Marianne Bhugwandass          9307322   De Stormvogel            1:43.60     1:44.57                              245
            48.37  1:44.57
   36.  Ashley van Rijsewijk          9406636   Koewacht                 1:42.08     1:45.77                              237
            50.40  1:45.77
   37.  Faye Kisters                  9505934   De Stormvogel                 NT     1:48.25                              221
            49.90  1:48.25
   38.  Roxan Pieters                 9406108   De Schelde               1:46.57     1:48.97                              217
            53.17  1:48.97
   39.  Esmée Siben                   9603782   De Schelde               2:02.17     1:58.17                              170
            57.56  1:58.17
   40.  Nadia van de Woestijne        9506080   Scheldestroom            1:57.15     1:58.48                              168
            53.66  1:58.48
   41.  Kimberley Jansen              9406696   De Stormvogel            2:06.67     1:59.64                              164
            53.61  1:59.64
   42.  Kelsey van de Broeke          9603938   Koewacht                 2:05.75     2:05.69                              141
          1:00.68  2:05.69
   43.  Tessy Block                   9605540   Koewacht                      NT     2:07.02                              137
            57.50  2:07.02
   44.  Milou Bogaert                 9605426   Koewacht                 2:15.59     2:11.27                              124
          1:03.26  2:11.27
   45.  Rowena Block                  9605538   Koewacht                      NT     2:12.81                              120
          1:03.04  2:12.81
   DIS  Vicky Vermeire                9600660   Scheldestroom            1:39.15     1:40.35  G                              
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            46.46  1:40.35
    NG  Sanne van Ham                 9602964   Koewacht                 1:55.51                                             




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                                     Heren, 100m schoolslag                                 Heren Senioren Open
16.03.2008 - 14:14                                                                                                    Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd  Nivea                       Pnt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               1:11.59     1:11.52                              539
        NJK Limiet junioren 4
            33.61  1:11.52
    2.  Christoph Bral                9202391   Koewacht                 1:12.23     1:15.73  F                           454
            35.68  1:15.73
    3.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel            1:13.88     1:16.16  F                           446
            35.53  1:16.16
    4.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 1:17.06     1:17.65  F                           421
            36.68  1:17.65
    5.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel            1:18.67     1:18.44  F                           408
            37.14  1:18.44
    6.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            1:20.58     1:21.09  H                           370
            37.50  1:21.09
    7.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            1:20.66     1:21.92  F                           359
            38.63  1:21.92
    8.  Ivar Jansen v Rosendaal       9203335   De Schelde               1:22.68     1:22.56  G                           350
            38.21  1:22.56
    9.  Joris Boekhorst               9100163   Scheldestroom            1:22.56     1:23.52  H                           338
            39.40  1:23.52
   10.  Davy Hermans                  9103913   Scheldestroom            1:22.51     1:24.04  H                           332
            39.23  1:24.04
   11.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:26.74     1:25.96  F                           310
            41.12  1:25.96
   12.  Joris van Bunder              9302381   Koewacht                 1:28.23     1:29.62  H                           274
            42.37  1:29.62
   13.  Lennard Breel                 9501487   De Stormvogel            1:29.87     1:30.52  G                           266
            42.32  1:30.52
   14.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde               1:34.29     1:31.56  G                           257
            44.54  1:31.56
   15.  Sjoerd van de Poele           9500265   Koewacht                 1:27.02     1:34.12  H                           236
            45.35  1:34.12
   16.  Sander van Doeselaar          9403009   Scheldestroom            1:36.43     1:36.29  H                           221
            45.96  1:36.29
   17.  Mariano Kamoen                9600559   Koewacht                 1:34.86     1:36.60  G                           219
            46.35  1:36.60
   18.  Thijs de Vries                9502409   Scheldestroom                 NT     1:40.36  H                           195
            46.54  1:40.36
   19.  Yoshua Rijk                   9502407   Scheldestroom            1:48.55     1:41.46                              189
            47.67  1:41.46
   20.  Youran Kock                   9503605   De Schelde               1:45.59     1:43.91                              176
            50.97  1:43.91
   21.  Karsten van Assel             9501537   Koewacht                 1:42.94     1:44.25                              174
            50.89  1:44.25
   22.  Rik Vanhijfte                 9600643   Scheldestroom            1:42.71     1:48.62                              154
            51.62  1:48.62
   23.  Kevin van Haaren              9603031   De Stormvogel            1:44.07     1:49.35                              151
            51.68  1:49.35
   24.  Bas Goossen                   9501955   Koewacht                 1:47.95     1:50.88                              145
            53.22  1:50.88
   25.  Ivan Dellaert                 9400991   Scheldestroom            1:49.18     1:51.35                              143
            53.59  1:51.35
   26.  Thomas de Vos                 9602613   De Schelde               1:50.56     1:51.62                              142
            52.62  1:51.62
   27.  Jay Mark Dacatimbang          9503607   De Schelde               1:50.80     1:52.67                              138
            52.91  1:52.67
   28.  Jeroen Ruissen                9504093   Koewacht                 1:51.11     1:53.62                              134
            55.43  1:53.62
   29.  Alexander Wessel              9603241   De Stormvogel            1:57.29     1:56.10                              126
            54.57  1:56.10
   DIS  Mark Legters                  9303361   De Schelde               1:30.31                                             
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 AFGEM  Kevin Dooms                   9203337   De Schelde               1:23.00                                             
 AFGEM  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde               1:12.31                                             
    NG  Arno van Leuven               9604091   Koewacht                 2:09.08                                             



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                                     Dames, 100m vlinderslag                                Dames Senioren Open
16.03.2008 - 14:24                                                                                                    Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd  Nivea                       Pnt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            1:06.92     1:09.16  F                           564
            32.20  1:09.16
    2.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:12.97     1:09.41                              558
        NK Limiet jeugd 1
            32.00  1:09.41
    3.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               1:11.36     1:10.99  F                           522
            34.03  1:10.99
    4.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel            1:09.22     1:12.12  F                           498
            32.92  1:12.12
    5.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:14.01     1:13.17  G                           476
            33.57  1:13.17
    6.  Talitha Ruissen               9102670   Koewacht                 1:15.64     1:16.06  G                           424
            34.60  1:16.06
    7.  Liliane Solé                  9206088   De Stormvogel            1:19.41     1:19.26  G                           375
            36.33  1:19.26
    8.  Celine van Roeyen             9206528   Koewacht                 1:16.76     1:20.68  G                           355
            36.77  1:20.68
    9.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            1:35.95     1:21.23  F                           348
            37.67  1:21.23
   10.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            1:21.83     1:21.73  G                           342
            38.18  1:21.73
   11.  Naomi Smits                   9003494   Scheldestroom                 NT     1:22.08  H                           338
            36.99  1:22.08
   12.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:23.81     1:22.24  G                           336
            37.39  1:22.24
   13.  Saskia de Haard               9401972   De Stormvogel            1:19.05     1:22.44  G                           333
            38.89  1:22.44
   14.  Lisanne de Jong               8902082   De Schelde               1:22.98     1:24.32  H                           311
            36.52  1:24.32
   15.  Larissa Gelderland            9600476   Koewacht                 1:24.39     1:24.51  F                           309
            37.54  1:24.51
   16.  Eline de Haard                9601004   De Stormvogel                 NT     1:25.30  G                           301
            39.45  1:25.30
   17.  Valerie Manhave               8802856   Scheldestroom            1:22.51     1:25.75                              296
            37.04  1:25.75
   18.  Kelly Bergez                  9603132   Scheldestroom                 NT     1:25.95  G                           294
            38.85  1:25.95
   19.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:24.25     1:26.05  G                           293
            37.97  1:26.05
   20.  Yoshi Corré                   9503844   De Stormvogel            1:21.08     1:26.20  G                           291
            38.31  1:26.20
   21.  Bodine Corré                  9503842   De Stormvogel            1:24.26     1:26.47  G                           289
            38.08  1:26.47
   22.  Myriam Baute                  9404928   De Schelde               1:32.30     1:27.64  H                           277
            38.84  1:27.64
   23.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom            1:28.05     1:29.01  H                           265
            39.57  1:29.01
   24.  Tamara Kock                   9107576   De Schelde               1:41.46     1:37.78                              200
            44.24  1:37.78
   25.  Dorien Vasseur                8704164   Scheldestroom            1:38.54     1:38.74                              194
            46.60  1:38.74
   26.  Pauline Rootsaert             9205604   Scheldestroom            1:34.09     1:41.33                              179
            45.09  1:41.33
   27.  Rowena de Kok                 9602908   De Stormvogel                 NT     1:42.04                              176
            46.82  1:42.04
   28.  Dymphie Huijssen              9502494   De Schelde               1:39.86     1:42.45                              174
            45.75  1:42.45
   29.  Vicky Vermeire                9600660   Scheldestroom            1:46.00     1:43.54                              168
            47.20  1:43.54
   30.  Charissa Loof                 9603550   De Schelde               1:52.74     1:43.67                              168
            46.01  1:43.67
   31.  Kirsten Kramer                9303996   De Stormvogel            1:47.57     1:50.51                              138
            48.24  1:50.51
   DIS  Tulany de Wilde               9601002   De Stormvogel                 NT                                             
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                                     Heren, 100m vlinderslag                                Heren Senioren Open
16.03.2008 - 14:36                                                                                                    Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd  Nivea                       Pnt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde               1:03.18     1:02.53  F                           528
            28.65  1:02.53
    2.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            1:07.08     1:05.65  F                           456
            29.88  1:05.65
    3.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            1:07.82     1:07.64  G                           417
            31.02  1:07.64
    4.  Tristan Loof                  9204147   De Schelde               1:08.25     1:11.32  G                           356
            33.48  1:11.32
    5.  Davy Hermans                  9103913   Scheldestroom            1:11.23     1:13.81  H                           321
            33.52  1:13.81
    6.  Steven Uyl                    9304075   De Stormvogel            1:14.51     1:14.52  G                           312
            34.58  1:14.52
    7.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:15.36     1:17.45  F                           278
            36.07  1:17.45
    8.  Aaron v d Broeke              9306155   Koewacht                 1:20.64     1:19.43  H                           258
            36.55  1:19.43
    9.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               1:19.01     1:19.58  H                           256
            37.27  1:19.58
   10.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            1:32.46     1:20.25  F                           250
            39.22  1:20.25
   11.  Joris Boekhorst               9100163   Scheldestroom            1:18.01     1:22.17                              233
            35.04  1:22.17
   12.  Raymond Tax                   9402765   De Stormvogel            1:24.58     1:22.23  H                           232
            37.95  1:22.23
   13.  Nico Huijssen                 9303653   De Schelde               1:34.45     1:24.25                              216
            38.80  1:24.25
   14.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            1:21.42     1:25.71                              205
            38.38  1:25.71
   15.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel                 NT     1:26.33  G                           201
            39.25  1:26.33
   16.  Christian de Die              9501635   De Schelde               1:25.54     1:27.01  H                           196
            39.98  1:27.01
   17.  Gijs Manhave                  9403199   De Schelde               1:33.24     1:29.50                              180
            41.69  1:29.50
   18.  Sjakko Bekkers                9501591   De Stormvogel            1:37.88     1:33.29                              159
            42.72  1:33.29
   19.  Yoshua Rijk                   9502407   Scheldestroom            1:43.75     1:33.61                              157
            43.41  1:33.61
   20.  Sander van Doeselaar          9403009   Scheldestroom            1:45.00     1:36.92                              142
            45.31  1:36.92
   21.  Kevin Dickie                  9402071   De Schelde               1:39.49     1:37.82                              138
            45.25  1:37.82
   22.  Thijs de Vries                9502409   Scheldestroom                 NT     1:40.64                              127
            43.67  1:40.64
   23.  Rik Vanhijfte                 9600643   Scheldestroom            1:58.85     1:52.94                               90
            50.33  1:52.94
   24.  Max Engelen                   9601179   Scheldestroom                 NT     1:54.13                               87
            53.57  1:54.13
   DIS  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            1:20.23                                             
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Cas van Vorstenbos            9403241   De Schelde               1:28.62     1:31.79                                 
        VK - Tijdens de race op de rug gedraaid.
            42.23  1:31.79
   DIS  Bram van Bolderik             9503019   De Schelde               1:46.90     1:45.65                                 
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            48.80  1:45.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                                       Dames, 50m rugslag                                   Dames Senioren Open
16.03.2008 - 14:46                                                                                                    Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd  Nivea                       Pnt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              32.01       32.52                              588
        NK Sprint limiet jeugd 2 e.j.
    2.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              31.77       32.89                              568
        NK Sprint limiet jeugd 2 e.j.
    3.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              33.08       32.96                              564
        NK Sprint limiet jeugd 2 e.j.
    4.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom              35.51       34.80  G                           480
    5.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel              35.24       35.22  G                           463
    6.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel              36.23       35.27  F                           461
    7.  Monique de Haard              9203828   De Stormvogel              34.27       35.73  G                           443
    8.  Talitha Ruissen               9102670   Koewacht                   35.89       36.17  G                           427
    9.  Emelie Bral                   9100430   Koewacht                   34.84       36.18  G                           427
   10.  Anouk Meesen                  8902828   Koewacht                   37.15       36.73  G                           408
   11.  Manon Boone                   9304238   De Schelde                 36.02       37.12  G                           395
   12.  Naomi Gelderland              9005276   Koewacht                   37.13       38.15  H                           364
   13.  Sophie Bonte                  9600976   Koewacht                   38.36       38.23  F                           362
   14.  Saskia de Haard               9401972   De Stormvogel              36.80       38.73  G                           348
   15.  Melissa van Assel             9402552   Koewacht                   38.30       38.79  G                           346
   16.  Eline Nijskens                8803194   Koewacht                   39.17       38.84  H                           345
   17.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde                 39.57       38.86  G                           344
   18.  Vivian Koopmanschap           9404010   De Stormvogel              38.07       38.87  G                           344
   18.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom              37.28       38.87  G                           344
   20.  Celine van Roeyen             9206528   Koewacht                   36.34       38.99  H                           341
   21.  Eline de Haard                9601004   De Stormvogel              37.76       39.05  F                           339
   22.  Lotte Boone                   9303710   Scheldestroom              40.21       39.21  H                           335
   23.  Charlotte Bral                9600258   Koewacht                   39.46       39.65  G                           324
   24.  Bianca de Pooter              9202738   De Schelde                 41.49       39.71  H                           323
   25.  Larissa Gelderland            9600476   Koewacht                   39.39       39.78  G                           321
   26.  Dunya Luteijn                 9404040   De Schelde                 40.48       40.12  H                           313
   27.  Chelsea Schild                9502584   De Stormvogel              43.01       40.83  G                           297
   28.  Talitha Romkes le Clercq      9104310   Koewacht                   40.44       40.92  H                           295
   29.  Corline Meulmeester           9502244   De Stormvogel              40.13       40.93  G                           295
   30.  Sanne Koopmanschap            9602526   De Stormvogel              44.21       41.04  G                           292
   31.  Eileen van Bunder             9600260   Koewacht                   40.79       41.48  G                           283
   32.  Kirsten Kramer                9303996   De Stormvogel              42.96       43.48                              246
   33.  Marianne Bhugwandass          9307322   De Stormvogel              43.75       43.62                              244
   34.  Femke Hiel                    9604014   Koewacht                   43.68       43.90  H                           239
   35.  Xantina Romkes-le Clercq      9403846   Koewacht                   42.05       44.08                              236
   36.  Rowena de Kok                 9602908   De Stormvogel              44.13       44.85  H                           224
   37.  Paula Zulfah                  9604488   De Stormvogel              45.35       45.32  H                           217
   38.  Nadia van de Woestijne        9506080   Scheldestroom              50.02       48.24                              180
   39.  Joelle Siewe                  9605120   De Stormvogel                 NT       50.21                              160
   40.  Kimberley Jansen              9406696   De Stormvogel              53.22       55.28                              120
   41.  Faye Kisters                  9505934   De Stormvogel                 NT       58.30                              102
   42.  Milou Bogaert                 9605426   Koewacht                 1:11.68     1:03.83                               78
   43.  Tessy Block                   9605540   Koewacht                      NT     1:10.99                               56
   44.  Rowena Block                  9605538   Koewacht                      NT     1:28.11                               30
   DIS  Ashley van Rijsewijk          9406636   Koewacht                   59.83       49.84                                 
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
    NG  Sanne van Ham                 9602964   Koewacht                   55.74                                             



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                                      Heren, 50m rugslag                                   Heren Senioren Open
16.03.2008 - 14:55                                                                                                    Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd  Nivea                       Pnt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel              30.73       30.94  F                           451
    2.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                   31.73       31.10  F                           444
    3.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel              30.44       31.22  F                           439
    4.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde                 31.54       31.82  G                           415
    5.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel              32.64       33.06  G                           370
    6.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde                 31.87       34.03  G                           339
    7.  Christoph Bral                9202391   Koewacht                   35.66       35.29  H                           304
    8.  Ivar Jansen v Rosendaal       9203335   De Schelde                 36.72       35.95  H                           288
    9.  Joris van Bunder              9302381   Koewacht                   35.95       36.36  H                           278
   10.  Lennard Breel                 9501487   De Stormvogel              37.99       38.16  G                           240
   11.  Jeroen de Putter              9204149   De Schelde                 36.42       38.80                              229
   12.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel              38.39       40.09  G                           207
   13.  Sjoerd van de Poele           9500265   Koewacht                   38.53       40.38  H                           203
   14.  Mariano Kamoen                9600559   Koewacht                   41.70       41.42  H                           188
   15.  Jean-Paul de Pooter           9601693   De Stormvogel              41.65       42.37  H                           176
   16.  Mees Leijnse                  9503415   De Stormvogel              39.94       42.49                              174
   17.  Thomas de Vos                 9602613   De Schelde                 42.99       43.54  H                           162
   18.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde                 43.71       43.74  H                           160
   19.  Jeroen Ruissen                9504093   Koewacht                   46.56       43.83                              159
   20.  Karsten van Assel             9501537   Koewacht                   46.35       44.76                              149
   21.  Bas Goossen                   9501955   Koewacht                   48.37       48.81                              115
   22.  Koen Legters                  9603193   De Schelde                 51.86       51.31                               99
   23.  Ivan Dellaert                 9400991   Scheldestroom              47.18       51.81                               96
   24.  Abe Kramer                    5700481   De Stormvogel              53.37       53.86                               86
   DIS  Aaron v d Broeke              9306155   Koewacht                   40.96       41.87                                 
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Max Engelen                   9601179   Scheldestroom              44.95       44.60                                 
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Kevin Dooms                   9203337   De Schelde                 36.61                                             
    NG  Arno van Leuven               9604091   Koewacht                   56.17                                             



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                                   Dames, 4 x 50m vrije slag                               Dames Senioren Open
16.03.2008 - 15:02                                                                                                    Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd  Nivea                       Pnt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            1:54.68     1:54.18                              644
        Kring Estafetterecord 15 jaar en jonger, NK Sprint Limiet senioren
        Merel van der Ent, 93                                     Judith Stap, 93
        Manon Minneboo, 93                                        Anniek Minderhoud, 93
            27.83    55.66  1:24.70  1:54.18

    2.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            1:58.41     2:00.66                              546
        Marlinda Eggermont, 85                                    Kirsten de Boevere, 93
        Valerie Manhave, 88                                       Ryan Verplanke, 77
            29.66  1:00.34  1:31.56  2:00.66

    3.  Koewacht 1                              Koewacht                 2:01.55     2:02.27                              525
        Emelie Bral, 91                                           Talitha Ruissen, 91
        Anouk Meesen, 89                                          Eline Nijskens, 88
            30.18  1:01.30  1:31.44  2:02.27

    4.  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            2:01.08     2:03.13                              514
        Jaimy Kort, 92                                            Monique de Haard, 92
        Liliane Solé, 92                                          Mieke van Dort, 91
            31.67  1:03.38  1:32.97  2:03.13

    5.  De Schelde 1                            De Schelde               2:02.05     2:03.62                              508
        Manon Boone, 93                                           Willemijn Verhelst, 94
        Lisanne de Jong, 89                                       Josje van Houwelingen, 90
            31.42  1:01.88  1:35.03  2:03.62

    6.  Koewacht 2                              Koewacht                 2:10.22     2:14.73                              392
        Xantina Romkes-le Clercq, 94                              Celine van Roeyen, 92
        Talitha Romkes le Clercq, 91                              Naomi Gelderland, 90
            35.02  1:09.19  1:42.54  2:14.73

    7.  Koewacht 4                              Koewacht                 2:16.08     2:16.57                              376
        Melissa van Assel, 94                                     Charlotte Bral, 96
        Larissa Gelderland, 96                                    Sophie Bonte, 96
            34.19  1:08.62  1:43.57  2:16.57

    8.  Scheldestroom 3                         Scheldestroom            2:11.32     2:16.58                              376
        Rody Vanhijfte, 94                                        Vicky Vermeire, 96
        Rani Rootsaert, 95                                        Kelly Bergez, 96
            32.44  1:07.27  1:43.74  2:16.58

    9.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            2:21.42     2:20.19                              348
        Nicky Vanhijfte, 92                                       Lotte Boone, 93
        Pauline Rootsaert, 92                                     Dorien Vasseur, 87
            34.17  1:08.21  1:43.40  2:20.19

   10.  De Schelde 2                            De Schelde               2:15.36     2:20.72                              344
        Tamara Kock, 91                                           Dymphie Huijssen, 95
        Dunya Luteijn, 94                                         Anouk Molewijk, 95
            36.04  1:10.64  1:48.32  2:20.72

   11.  Koewacht 3                              Koewacht                 2:32.58     2:40.47                              232
        Eileen van Bunder, 96                                     Kelsey van de Broeke, 96
        Femke Hiel, 96                                            Ashley van Rijsewijk, 94
            34.26  1:11.07  2:02.98  2:40.47




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                                  Heren, 4 x 100m wisselslag                               Heren Senioren Open
16.03.2008 - 15:08                                                                                                    Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd  Nivea                       Pnt
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Schelde 1                            De Schelde               4:12.46     4:24.13                              496
        Bas van Houwelingen, 92                                   Mertijn Loof, 90
        Tommy van Overmeeren, 84                                  Tristan Loof, 92
            31.99  1:06.02  1:39.59  2:18.51  2:47.60  3:21.66  3:51.65  4:24.13

    2.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            4:21.10     4:29.87                              465
        Yannick Mol, 93                                           Stefan Roovers, 91
        Martijn Mechielsen, 90                                    Sander v. Nieuwenhuyzen, 91
            34.39  1:10.15  1:45.69  2:25.86  2:56.51  3:32.33  3:59.15  4:29.87

    3.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            4:44.93     4:56.26                              351
        Vincent Keijmel, 91                                       Robin Dellaert, 88
        Joris Boekhorst, 91                                       Davy Hermans, 91
            37.36  1:16.72  1:56.07  2:40.78  3:12.02  3:50.04  4:21.00  4:56.26

    4.  Koewacht 1                              Koewacht                 4:40.99     5:00.13                              338
        Joris van Bunder, 93                                      Roderick van Doeselaar, 92
        Christoph Bral, 92                                        Sjoerd van de Poele, 95
            37.34  1:17.93  1:54.92  2:39.13  3:09.53  3:45.89  4:21.09  5:00.13

    5.  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            5:40.92     5:40.07                              232
        Mees Leijnse, 95                                          Pedro Mol, 96
        Levy Kort, 96                                             Raymond Tax, 94
            43.33  1:29.71  2:14.52  3:06.56  3:45.53  4:30.41  5:03.56  5:40.07

    6.  Koewacht 2                              Koewacht                 5:52.46     6:01.42                              194
        Mariano Kamoen, 96                                        Aaron v d Broeke, 93
        Karsten van Assel, 95                                     Jeroen Ruissen, 95
            43.60  1:30.01  2:19.35  3:13.02  3:50.99  4:35.78  5:16.07  6:01.42

    7.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            5:51.75     6:07.18                              185
        Yoshua Rijk, 95                                           Robin Hermans, 94
        Sander van Doeselaar, 94                                  Ivan Dellaert, 94
            44.51  1:31.31  2:19.48  3:13.70  3:52.26  4:37.16  5:19.81  6:07.18

   DIS  De Schelde 2                            De Schelde               4:49.66     5:12.48                                 
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Richard Oskam, 94                                         Ivar Jansen v Rosendaal, 92
        Nico Huijssen, 93                                         Jeroen de Putter, 92
            38.06  1:19.78  1:58.35  2:43.80  3:18.93  4:01.22  4:34.54  5:12.48




Splash Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel