Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag  
Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag  
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag  
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  
Nr. 7. Jongens, 200m vlinderslag  
Nr. 8. Meisjes, 200m vlinderslag  
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag  
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  
Nr. 12. Jongens, 100m rugslag  
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag  
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag  
Nr. 15. Jongens, 200m rugslag  
Nr. 16. Meisjes, 200m rugslag  


Speedo deel 4 in Aalsmeer
Aalsmeer, 16.3.2008


Programmanr. 1
16.3.08 - 15:30
Meisjes, 100m schoolslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anouk van NoordOceanus1:54.8099012941:55.45
50m:54.61100m:1:55.45
2.Aurian VeldtZpchNT99017581:57.76
50m:55.04100m:1:57.76
3.Moesha WartesDe DolfijnNT99017241:58.61
50m:53.77100m:1:58.61
4.Sabrin el BachaDe Dolfijn2:08.3199005481:58.62
50m:56.72100m:1:58.62
5.Dana BosmanOceanus2:03.9899012962:00.00
50m:57.23100m:2:00.00
6.Lotte ZwolsmanOceanus2:08.4600009602:02.65
7.Iris van der MoolenDe AmstelNT99020522:08.42
8.Tanja NijboerDe DolfijnNT99005462:10.82
50m:1:03.60100m:2:10.82
9.Renske BeekDe Futen2:19.3900005162:17.50
50m:1:03.89100m:2:17.50
10.Iris BastiaansenDe AmstelNT99020062:27.65
50m:1:05.26100m:2:27.65
DISMaike van de VeldeZpchNT00003822:06.92
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:1:00.67100m:2:06.92
DISWietske WiersmaDe Futen2:14.6000005182:12.73
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:1:00.98100m:2:12.73
DISMadelon WallinDe Futen2:31.6799013902:34.04
SC,SG
50m:1:12.98100m:2:34.04
NG.ZAClaire Luna van der PuijlZpchNT9901996


<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 15:37
Jongens, 100m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben StamDe Futen1:16.7298003311:18.42
50m:36.88100m:1:18.42
2.Bart SommelingOceanus1:26.1098007651:23.73
3.Jason SlijngardDe Dolfijn1:30.5998012651:28.92
50m:40.80100m:1:28.92
4.Daan SommelingOceanus1:38.2799007671:29.26
50m:41.98100m:1:29.26
5.Ruben GriffioenOceanus1:41.5699007711:29.44
50m:40.68100m:1:29.44
6.Sander KirillovaOceanus1:27.5498001211:29.88
50m:41.78100m:1:29.88
7.Ricardo GraafmansDe Futen1:30.0099004091:30.89
8.Anwar KruithofOceanus1:40.5498012051:32.60
50m:40.23100m:1:32.60
9.Simon Martina PèrezZpch1:37.0698004211:33.46
50m:44.19100m:1:33.46
10.Tijmen KuinDe Dolfijn1:55.9498021831:34.88
50m:46.20100m:1:34.88
11.Yves-Maurice VorkOceanus1:51.3998005831:39.11
50m:46.36100m:1:39.11
12.Vince SijmonsDe Amstel1:56.6498011971:45.07
50m:48.29100m:1:45.07
13.Bas SchranderZpch1:45.4098004231:46.42
14.Nick LubbersDe Dolfijn2:01.0398009891:46.50
50m:50.08100m:1:46.50
15.Ivano di PariZpch1:45.7998013151:46.77
50m:49.78100m:1:46.77
16.Tijn de BoerOceanus2:03.7599014771:52.96
17.Lars VeefkindDe DolfijnNT98015731:54.82
50m:54.82100m:1:54.82
18.Esra LoogmanZpch2:18.2400001671:57.97
50m:54.65100m:1:57.97
19.Thomas GlansdorpZpch2:07.6100000791:58.95
50m:54.30100m:1:58.95
20.Mitchell GoneshOceanus2:12.2599007652:00.12
50m:54.23100m:2:00.12
21.Ivar OldenhofZpch2:18.4400000812:06.26
50m:59.74100m:2:06.26
22.Bas EelzakZpchNT99014112:14.55


<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 15:46
Meisjes, 200m wisselslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle MeulenbroekOceanus3:20.1998011343:17.72
50m:44.62100m:1:35.94200m:3:17.72
2.Jet ZwolsmanOceanus3:26.2898011363:18.54
50m:48.02100m:1:38.60200m:3:18.54
3.Cheryl ZethofOceanusNT98013143:40.29
50m:51.64200m:3:40.29
4.Emma DiepeveenDe FutenNT98015044:09.66
DISEsmee SalentijnDe DolfijnNT98027664:07.29
RD- SL
50m:54.88100m:1:55.89200m:4:07.29
DISNella DiepeveenDe FutenNT98015204:20.17
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:58.22200m:4:20.17


<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:50
Jongens, 100m schoolslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joris DiepeveenDe Futen1:46.4597009411:39.57
2.Roy MoisonZpch1:43.1097007231:40.78
50m:49.14100m:1:40.78
3.Michel van NieuwkerkDe Futen1:42.1897024131:41.08
50m:48.20100m:1:41.08
4.Rick de MercadoOceanus1:42.9397006731:41.13
50m:48.16100m:1:41.13
5.Jeroen GlansdorpZpch1:49.6397003031:47.39
50m:51.11100m:1:47.39
6.Cédric PardieckDe DolfijnNT97003431:48.32
50m:49.66100m:1:48.32
7.Navin KeizerDe Dolfijn1:52.6397013371:52.93
50m:53.11100m:1:52.93
8.Tim StevensDe Futen1:58.6897027971:56.60
50m:53.86100m:1:56.60
9.Anis el BachaouiDe Dolfijn2:00.8997020932:00.07
50m:56.99100m:2:00.07
10.Hayden Robert BurgerDe DolfijnNT97033912:01.93
50m:58.69100m:2:01.93
11.Semir CosicDe Dolfijn2:01.2797020612:05.64
12.Ismaeel AurangzebDe Futen2:09.0797020532:18.39
50m:1:06.51100m:2:18.39
DISMuharem YilmazDe DolfijnNT9701931
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISCasper BruningDe Futen1:52.4597020551:52.01
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:51.88100m:1:52.01


<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:56
Meisjes, 100m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxime van de HeuvelOceanus1:24.2097010041:23.47
50m:41.44100m:1:23.47
2.Yanna LoogmanZpch1:31.7697018481:27.82
3.Noa OldenhofZpch1:32.5597006221:32.08
50m:44.40100m:1:32.08
4.Robin PameijerDe Dolfijn1:36.5397019781:34.36
5.Annelieke WeilandDe DolfijnNT97010541:38.14
50m:47.30100m:1:38.14
6.Eva v.d. BornOceanus1:38.4597023801:42.22
50m:50.78100m:1:42.22
7.Chantal KosmisDe Futen1:42.3597020341:42.23
50m:49.33100m:1:42.23
8.Jaimy van der VlugtZpch1:54.5597027041:47.51
50m:52.76100m:1:47.51
9.Nienke BohmDe AmstelNT97045361:55.53
50m:55.44100m:1:55.53
10.Mayke WoldaZpch2:08.9397037662:09.36
DISRosalie VegaZpch1:50.5797035121:45.84
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:50.40100m:1:45.84
DISEva DekkerDe Futen1:55.8097032861:54.10
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:54.10100m:1:54.10
NG.ZASusan van der PuijlZpch2:16.149703514


<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 16:01
Jongens, 100m schoolslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wessel de JongOceanus1:29.8296014471:28.76
50m:41.70100m:1:28.76
2.Fernando MoolhuijsenOceanus1:32.3696008711:30.42
50m:43.11100m:1:30.42
3.Nelson BranquinhoDe Dolfijn1:43.5796007271:39.08
50m:46.87100m:1:39.08
4.Thomas VeroudenOceanus1:43.8996028551:39.66
5.Jeffrey BaltusDe Futen1:46.9096033011:40.02
50m:47.00100m:1:40.02
6.Dwight SchoorlDe Dolfijn1:45.1696003271:44.72
50m:50.88100m:1:44.72
7.Mark VisserDe Amstel1:53.5796014491:48.06
50m:52.03100m:1:48.06
8.Tony ZeljkovicDe DolfijnNT96017911:49.24
50m:51.40100m:1:49.24
9.Mark WesselsZpch1:44.4596004151:49.90
50m:51.64100m:1:49.90
10.Sjors BakkerDe Futen1:51.5496018731:50.94
50m:52.27100m:1:50.94
DISMatthijs HellingOceanus1:44.0096010431:41.74
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
50m:46.23100m:1:41.74
DISMartijn v.d. ZwaardOceanus1:47.2896023431:44.33
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
50m:50.62100m:1:44.33
NG.ZAMasie RahimiDe Dolfijn1:59.629602941
AFGEMJurre StiekelOceanus1:47.289602857
AFGEMWassim DidouhDe DolfijnNT9604285
NGKevin WallerDe Futen1:51.409601875


<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:07
Jongens, 200m vlinderslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Andy OnderstalDe Dolfijn3:09.4595048893:02.10
50m:37.57100m:1:24.60200m:3:02.10
2.Halil Ibrahim KaynakDe Dolfijn3:06.1895011553:02.46
50m:37.07100m:1:24.14200m:3:02.46
3.Anthony LubbersDe DolfijnNT95011513:06.95
50m:41.07100m:1:29.64200m:3:06.95
4.Nick SijmonsDe Amstel3:16.0495004913:15.16
50m:40.45100m:1:30.34200m:3:15.16
5.Max WegbransOceanus3:40.0094025433:15.44
50m:40.22100m:1:29.13200m:3:15.44
6.Dennis SchlebaumZpchNT94050273:22.95
50m:42.21100m:1:33.93200m:3:22.95
7.Michael van AmstelOceanus3:30.0094012173:23.25
50m:42.60100m:1:34.23200m:3:23.25


<< TOP >>
Programmanr. 8
16.3.08 - 16:11
Meisjes, 200m vlinderslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Artemis KalemisOceanus3:20.0096012682:55.70
50m:37.73100m:1:22.82200m:2:55.70
2.Tessa v.d. ZwaardOceanus2:55.0095013662:56.89
50m:37.26100m:1:23.48200m:2:56.89
3.Robin Pagano MiraniOceanus3:24.6495025563:27.46
50m:42.53100m:1:38.05200m:3:27.46
4.Zoë van der AartZpch3:21.4095031523:27.70
50m:40.64100m:1:31.88200m:3:27.70
5.Alissa BusOceanus3:20.0095013703:35.53
50m:46.79100m:1:42.88200m:3:35.53
DISAnnika ArvinDe Dolfijn2:52.559500008
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 9
16.3.08 - 16:15
Meisjes, 50m vlinderslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anouk van NoordOceanus57.00990129453.53
2.Moesha WartesDe DolfijnNT990172459.69
3.Dana BosmanOceanus1:12.7699012961:07.10
4.Sabrin el BachaDe DolfijnNT99005481:14.11
VH - VC
DISRenske BeekDe FutenNT00005161:11.50
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 10
16.3.08 - 16:16
Jongens, 100m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben StamDe Futen1:32.3298003311:32.78
50m:45.19100m:1:32.78
2.Ruben GriffioenOceanus1:53.6899007711:35.06
50m:46.25100m:1:35.06
3.Sander KirillovaOceanus1:40.0798001211:35.28
50m:46.52100m:1:35.28
4.Daan SommelingOceanus1:56.1099007671:39.60
50m:47.54100m:1:39.60
5.Jason SlijngardDe Dolfijn1:41.0198012651:39.69
6.Ricardo GraafmansDe Futen1:44.5499004091:46.26
50m:52.32100m:1:46.26
7.Simon Martina PèrezZpch1:47.9998004211:51.05
50m:53.82100m:1:51.05
8.Nick LubbersDe Dolfijn1:59.6198009891:54.09
9.Anwar KruithofOceanus1:58.6298012051:54.82
50m:53.34100m:1:54.82
10.Vince SijmonsDe Amstel2:05.4698011971:56.83
50m:56.20100m:1:56.83
11.Mitchell GoneshOceanus2:12.9499007651:57.18
12.Yves-Maurice VorkOceanus2:09.6998005831:58.84
50m:1:03.45100m:1:58.84
13.Tijmen KuinDe Dolfijn2:24.5698021832:00.42
50m:58.64100m:2:00.42
14.Bas SchranderZpch2:11.2198004232:02.48
50m:1:00.23100m:2:02.48
15.Ivano di PariZpch2:06.3998013152:03.96
50m:58.77100m:2:03.96
16.Ivar OldenhofZpch2:27.6400000812:04.87
50m:59.72100m:2:04.87
17.Esra LoogmanZpchNT00001672:10.10
50m:59.13100m:2:10.10
18.Thomas GlansdorpZpchNT00000792:13.98
50m:1:05.92100m:2:13.98
DISBart SommelingOceanus1:39.4498007651:39.36
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:48.42100m:1:39.36
DISTijn de BoerOceanus2:12.3799014771:56.96
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLars VeefkindDe DolfijnNT98015731:58.70
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 11
16.3.08 - 16:25
Meisjes, 100m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle MeulenbroekOceanus1:25.0998011341:24.04
50m:40.45100m:1:24.04
2.Jet ZwolsmanOceanus1:21.5098011361:24.75
50m:42.22100m:1:24.75
3.Cheryl ZethofOceanus1:30.8998013141:30.83
50m:43.13100m:1:30.83
4.Suzanne HoboOceanus1:51.7698024081:38.32
50m:44.26100m:1:38.32
5.Emma LentingOceanus1:48.5598024121:42.71
50m:47.38100m:1:42.71
6.Esmee SalentijnDe Dolfijn1:51.8698027661:48.72
50m:50.29100m:1:48.72
7.Nella DiepeveenDe Futen1:52.6598015201:49.06
50m:51.50100m:1:49.06
8.Emma DiepeveenDe Futen1:54.1398015041:53.00
50m:53.93100m:1:53.00
9.Ashanti de VosOceanus1:53.6898011461:54.94
50m:51.68100m:1:54.94
10.Lin KohenDe Dolfijn1:52.1798020121:56.70
50m:54.32100m:1:56.70
NG.ZALuca EbbingeOceanus1:43.519802406


<< TOP >>
Programmanr. 12
16.3.08 - 16:30
Jongens, 100m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joris DiepeveenDe Futen1:29.2697009411:26.45
50m:42.45100m:1:26.45
2.Rick de MercadoOceanus1:27.3397006731:28.56
50m:44.10100m:1:28.56
3.Roy MoisonZpch1:35.1297007231:32.58
50m:46.06100m:1:32.58
4.Jeroen GlansdorpZpch1:32.0697003031:34.06
50m:46.37100m:1:34.06
5.Cédric PardieckDe Dolfijn1:38.7397003431:34.67
50m:45.60100m:1:34.67
6.Michel van NieuwkerkDe Futen1:49.8497024131:40.37
50m:49.05100m:1:40.37
7.Casper BruningDe Futen2:01.5897020551:52.45
50m:56.56100m:1:52.45
7.Tim StevensDe FutenNT97027971:52.45
50m:51.86100m:1:52.45
9.Semir CosicDe Dolfijn1:57.2097020611:55.46
50m:56.57100m:1:55.46
10.Anis el BachaouiDe Dolfijn1:57.1197020932:01.76
50m:59.16100m:2:01.76
11.Ismaeel AurangzebDe Futen2:10.7597020532:17.93
50m:1:08.30100m:2:17.93
DISHayden Robert BurgerDe DolfijnNT97033911:36.95
RC-RD
50m:47.00100m:1:36.95
DISNavin KeizerDe Dolfijn1:37.8297013371:37.99
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:46.93100m:1:37.99
DISMuharem YilmazDe Dolfijn2:05.3097019312:03.46
RC-RH
50m:1:00.77100m:2:03.46


<< TOP >>
Programmanr. 13
16.3.08 - 16:36
Meisjes, 400m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxime van de HeuvelOceanus5:31.5897010045:34.01
50m:38.71100m:1:20.84200m:2:46.52400m:5:34.01
2.Noa OldenhofZpch6:29.1997006226:17.74
50m:39.63100m:1:26.37200m:3:03.99400m:6:17.74
3.Yanna LoogmanZpch6:24.6097018486:38.45
50m:42.76100m:1:33.76200m:3:15.48400m:6:38.45
4.Robin PameijerDe DolfijnNT97019786:43.60
50m:44.92100m:1:35.95200m:3:18.64400m:6:43.60
5.Jaimy van der VlugtZpch7:19.6097027047:01.14
50m:46.89100m:1:39.61200m:3:28.48400m:7:01.14
6.Eva v.d. BornOceanus6:50.0097023807:03.24FJ 1
50m:49.51100m:1:43.07200m:3:31.55400m:7:03.24
7.Chantal KosmisDe Futen7:01.5897020347:03.24FJ 2
50m:45.17100m:1:38.50200m:3:27.41400m:7:03.24
8.Annelieke WeilandDe DolfijnNT97010547:17.06
50m:47.12100m:1:42.46200m:3:34.34400m:7:17.06
9.Eva DekkerDe FutenNT97032867:23.18
50m:49.06100m:1:44.59200m:3:40.53400m:7:23.18
NG.ZASusan van der PuijlZpch8:44.889703514


<< TOP >>
Programmanr. 14
16.3.08 - 16:50
Jongens, 100m vlinderslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wessel de JongOceanus1:20.4196014471:23.58
50m:37.39100m:1:23.58
2.Fernando MoolhuijsenOceanus1:40.0096008711:30.32
50m:40.86100m:1:30.32
3.Matthijs HellingOceanus1:45.0096010431:33.64
50m:41.59100m:1:33.64
4.Mark VisserDe AmstelNT96014491:43.49
50m:46.41100m:1:43.49
5.Nelson BranquinhoDe DolfijnNT96007271:43.76
50m:48.64100m:1:43.76
6.Dwight SchoorlDe DolfijnNT96003271:46.33
50m:51.39100m:1:46.33
7.Mark WesselsZpch1:51.7096004151:51.06
50m:49.36100m:1:51.06
NGKevin WallerDe FutenNT9601875


<< TOP >>
Programmanr. 15
16.3.08 - 16:53
Jongens, 200m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joeri BerendsDe Futen2:52.3295003692:43.61
50m:39.83100m:1:22.11200m:2:43.61
2.Anthony LubbersDe DolfijnNT95011512:49.99
50m:39.88100m:1:22.98200m:2:49.99
3.Halil Ibrahim KaynakDe Dolfijn2:55.5195011552:50.53
50m:40.50100m:1:25.09200m:2:50.53
4.Andy OnderstalDe Dolfijn2:50.9595048892:50.99
50m:40.56100m:1:25.26200m:2:50.99
5.Ties ElzermanDe DolfijnNT95021632:54.22
50m:40.50100m:1:24.10200m:2:54.22
6.Nick SijmonsDe Amstel3:00.8195004912:56.35
50m:41.21100m:1:26.50200m:2:56.35
7.Max WegbransOceanus3:08.9994025432:57.13
50m:41.67100m:1:27.48200m:2:57.13
8.Freek DiepeveenDe Futen3:32.7995027433:05.94
50m:42.99100m:1:30.79200m:3:05.94
9.Thomas BruningDe Futen3:11.8695011613:10.36
50m:44.32100m:1:34.29200m:3:10.36
10.Dennis SchlebaumZpch3:10.3994050273:14.16
50m:44.21100m:1:34.72200m:3:14.16
11.Diego Hélant MullerDe Dolfijn3:12.1095004513:18.22
50m:45.38100m:1:37.78200m:3:18.22
12.Roy GraafmansDe FutenNT95021193:19.70
50m:46.10100m:1:37.16200m:3:19.70
13.Stanley FronikDe AmstelNT95014653:36.06
50m:49.31100m:1:44.06200m:3:36.06
DISMichael van AmstelOceanus3:03.8994012172:57.01
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:42.06100m:1:27.20200m:2:57.01
DISVinny KooringDe DolfijnNT95021613:10.66
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:43.96100m:1:33.62200m:3:10.66
NG.ZAMansour KhaleqiDe DolfijnNT9502365
AFGEMDave TaekemaZpch3:19.229405287
NGEvgeny ZlotnikovDe DolfijnNT9505161


<< TOP >>
Programmanr. 16
16.3.08 - 17:03
Meisjes, 200m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tamara GroveOceanus2:51.8096012662:45.42
50m:40.54100m:1:23.64200m:2:45.42
2.Tessa v.d. ZwaardOceanus2:55.1095013662:46.52
50m:40.72100m:1:23.35200m:2:46.52
3.Robin Pagano MiraniOceanus2:58.7795025562:48.89
50m:40.30100m:1:23.36200m:2:48.89
4.Anne ZwolsmanOceanus2:56.0096012722:53.71
50m:42.33100m:1:26.90200m:2:53.71
5.Jennifer StamDe Futen2:56.1496028902:54.48
50m:40.29100m:1:25.11200m:2:54.48
6.Alissa BusOceanus3:10.3995013702:54.99
50m:41.86100m:1:26.65200m:2:54.99
7.Zoë van der AartZpch2:58.3295031522:56.96
50m:39.42100m:1:23.65200m:2:56.96
8.Artemis KalemisOceanus3:00.0096012682:59.59
50m:41.55100m:1:25.66200m:2:59.59
9.Iranila PattipilohyDe Dolfijn3:13.3296052303:12.26
50m:42.41100m:1:32.99200m:3:12.26
10.Christel PoldervaartZpch3:21.4896018703:14.73
50m:45.86100m:1:36.60200m:3:14.73
11.Greetje VoulgarakisDe Dolfijn3:40.2396006203:29.98
50m:48.52100m:1:43.37200m:3:29.98
12.Jodie van VlokhovenDe FutenNT96035323:33.22
50m:50.50100m:1:47.72200m:3:33.22
13.Melisa CosicDe DolfijnNT95017203:36.39
50m:48.86100m:1:43.82200m:3:36.39
DISDanique PoldervaartZpch3:11.1396018723:04.35
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:43.47100m:1:30.22200m:3:04.35
DISDorien HeinDe Futen2:56.2895030103:05.02
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:43.60100m:1:29.86200m:3:05.02
DISSude HoogenveenDe Dolfijn3:12.9495029803:13.23
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:45.92100m:1:35.36200m:3:13.23
DISRhea Ilse SchokkerDe Dolfijn3:33.1296031303:21.49
RD - RH
50m:48.53100m:1:39.24200m:3:21.49
NG.ZAManal ElamariDe Dolfijn4:43.669604840
AFGEMMaxime VerschuurDe DolfijnNT9500804
NGAnnika ArvinDe Dolfijn2:40.759500008