Nr. 1. Alle, 200m vrije slag  20 - 89 jaar
Nr. 2. Alle, 25m schoolslag  20 - 89 jaar
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag  20 - 89 jaar
Nr. 4. Alle, 50m rugslag  20 - 89 jaar
Nr. 5. Alle, 25m vrije slag  20 - 90 jaar
Nr. 6. Alle, 200m rugslag  20 - 89 jaar
Nr. 7. Alle, 50m schoolslag  20 - 89 jaar
Nr. 8. Alle, 200m vlinderslag  20 - 89 jaar
Nr. 9. Alle, 4 x 50m wisselslag  lft 80 - 279


ZMC 4e wedstrijd te Amersfoort
Amersfoort, 16.3.2008


Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Dames, 200m vrije slagPre-Masters
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marijke MonsmaDWK Barneveld2:27.1385021002:25.96
2.Helma KramerDucdalf 2:53.5787054062:50.34
3.Joyce KroesDeltasteur2:47.7385017402:51.82
4.Angelique RotteveelDe Hokseberg2:49.9884020902:58.20
5.Krystle KabbedijkSCOM3:02.4985038563:10.44
6.Marieke van de NieuwenhuijzenZV De Bron3:30.0088031723:10.73
DISCynthia VisscherDeltasteur2:32.368603816
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

<< TOP >>
Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Heren, 200m vrije slagPre-Masters
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen LeenslagSCOM2:18.9588021292:16.04
2.Robin WolbersMZ&PC De Reest2:12.2985030512:17.22
3.Albert DijksmaJZ&PC Jubbega2:30.2287007112:34.56
4.Onno Hoeksemade Valken3:00.5486012492:49.17

<< TOP >>
Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Dames, 200m vrije slagMasters 25+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elvira JonkersDe Pinquin2:22.0079004202:22.05
2.Bianca CoxPSV2:18.0680002142:23.85
3.Helena JongemaOEZA2:32.0080005502:33.86
4.Leonie BrouwerIJZPC2:42.0081020542:38.70
5.Yvonne Joosten-WeverHatweeo2:53.3481018542:48.48
6.Miranda MudHZ&PC H'veen3:03.4082011562:56.11
7.Rianne van VegchelenDeltasteur2:58.6681015303:05.02
8.Tjitske PonneHZ&PC H'veen3:20.0080008623:08.96
9.Daniella Franken-BoekhorstOlympia3:00.0080016143:21.20
10.Maria van SchagenZV De Bron3:41.4282021423:37.91
DISHilde BuitenSwol 18942:31.577901316
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NGMonique SantBubble2:28.008201592

<< TOP >>
Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Heren, 200m vrije slagMasters 25+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rory Bob de HaanTeam Groningen1:58.3981006092:01.14
2.Robbert SpringveldDe Aalscholver1:58.0783020152:03.95
3.Martijn ButterOEZA2:01.1979002312:04.59
4.Ranko StojakovicSCOM2:19.3982016832:18.94
5.Marc BuisOostdobbers2:19.1079002192:25.31
6.Dennis BoekDe Forel2:39.5782023252:27.37
7.Rudy de JongDe Forel2:33.0483010612:29.42

<< TOP >>
Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Dames, 200m vrije slagMasters 30+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Helma KootA.Z.& P.C.2:29.9376003362:28.93
2.Karin van DijkHatweeo2:33.8376008062:29.95
3.Liset de GrootTriVia2:48.3674008382:40.80
4.Margriet LeeffersDeltasteur2:47.1878004482:53.21
NGWendy StolkerIJZPC2:48.007801116

<< TOP >>
Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Heren, 200m vrije slagMasters 30+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rob HulsHeidelberg2:12.8377004752:11.45
2.Ferdie WitvoetDe Pinquin2:16.6478012412:11.64
3.Tjebbe JoostenTHOR2:20.1576004632:16.69
4.Arthur KeijzerDWK Barneveld2:16.0076004792:20.30
5.René BeensDeltasteur2:30.5578000452:26.56
6.Pieter PonneHZ&PC H'veen2:30.0076007492:31.74

<< TOP >>
Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Dames, 200m vrije slagMasters 35+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tina RenkenA.Z.& P.C.2:26.7072008002:23.20
2.Annette de VisserOceanus2:26.0071006022:25.04
3.Annet KootstraSwol 18942:40.0071003442:43.41
4.Ilse VreemanSwol 18943:00.0073007422:48.89
5.Angeline HamstraSCOM3:03.8872007822:52.13
6.Hermien Kiersde Valken2:58.4169007282:55.15
DISChristine GeldermanDe Hokseberg2:55.557300706
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

<< TOP >>
Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Heren, 200m vrije slagMasters 35+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Agnus GerringaDe Aalscholver2:03.5071002852:06.33
2.Wilko TrompetterDZ&PC2:14.9873008812:18.97
3.Kasper van den BergheSwol 18942:30.0073011252:22.95
4.Roland NiehausTriVia2:29.8969013232:26.95
5.Dennis van MarkesteijnOlympia2:39.0772013332:43.74
6.Arnold JonkerHZ&PC H'veen2:55.1070005292:52.65

<< TOP >>
Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Dames, 200m vrije slagMasters 40+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Petra FrowijnA.Z.& P.C.2:19.9466000982:19.07
2.Jantine BraakmanZV De Bron2:30.0065000362:33.56
3.Hetty SmalheerSCOM2:58.8967003522:56.42
4.Anne van der Meerde Valken3:08.4867005783:03.07
5.Annette van DokNoordkop-Zeemacht SG3:15.0068007423:07.60
6.Conny v. VeldenA.Z.& P.C.3:28.5365004463:19.14
7.Lenie VeldhuizenDe Forel3:56.0568004763:56.39

<< TOP >>
Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Heren, 200m vrije slagMasters 40+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ron KorzeliusA.Z.& P.C.2:16.9765005132:13.67
2.Erik WetsteijnSwol 18942:22.5065010192:23.07
3.Jan SmalheerSCOM2:30.8064007012:29.22
4.Aan PanderGay Swim Amsterdam2:30.0064005692:29.24
5.Uwe TietjenGay Swim Amsterdam2:40.0064007472:34.98
6.Jan ReiffersDucdalf 2:41.4366012432:42.90
7.Marcel ZweerusSwol 18942:31.1366011732:46.04
8.Eric TijmsOEZA3:06.8164011252:50.56
9.Rene BakkerDe Forel2:49.5965012452:54.03
10.Henk van ZettenOctopus2:54.6267012612:56.79
11.Aegidius KapHHZV Plons2:59.5668012333:01.80

<< TOP >>
Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Dames, 200m vrije slagMasters 45+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joke BurgersOostdobbers3:35.2360002263:42.48

<< TOP >>
Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Heren, 200m vrije slagMasters 45+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Edzo HuismanAquapoldro2:23.0063010292:21.90
2.Peter Marc de RooijZwemlust/Utrecht(SG)2:31.9561008292:33.87
3.Ronald van VlietDe Aalscholver2:41.6163009972:38.40
4.Tom KniesmeijerGay Swim Amsterdam2:50.0061002992:41.76
5.Michiel ThunnissenGay Swim Amsterdam2:39.4760008312:43.51
6.Raoul AkkermansZCNF'342:55.2362009192:52.65
7.Bart de GraafDWT3:05.0061008992:55.10
8.Rene GrootZV De Bron3:08.0759006173:15.10
9.Gé VinkOEZA3:26.4260008933:16.42
10.Aris Jan van EkIJZPC3:17.2061001253:18.92
11.Michiel TonsbeekDWT3:30.0060008893:33.36

<< TOP >>
Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Dames, 200m vrije slagMasters 50+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Atie Pijtak-RadersmaA.Z.& P.C.2:20.9356000482:21.42
2.Tineke Traa-WolthuisTriVia2:47.4357001362:44.23
3.Tonny den BraberSCOM3:14.6457000223:20.61

<< TOP >>
Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Heren, 200m vrije slagMasters 50+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Albert BoonstraAqua-Novio'942:14.0057004252:14.74
2.Henk SlompDe Pinquin2:29.6055003592:31.10
3.Paul BunnikW.Z. & P.C. Triton2:31.7556004132:31.58
4.Ron van der ZandeDe Aalscholver2:29.2455003072:32.07
5.Klaas LandeweerIJZPC3:09.1456001633:07.07
6.Jan GlorieOEZA3:56.5157005134:20.09
NGJohan BakemaZCNF'342:52.445500377

<< TOP >>
Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Dames, 200m vrije slagMasters 55+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Christien NieuwenhuisSwol 18942:47.0051000222:42.20

<< TOP >>
Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Heren, 200m vrije slagMasters 55+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hugo StaudtHZC-Weusthag2:50.2653002532:42.62

<< TOP >>
Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Heren, 200m vrije slagMasters 60+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Donald UijtenbogaartDe Dolfijn2:23.0047001072:24.00
2.Mans BuisOostdobbers3:35.4847001333:27.91
3.Henk OostendorpZV De Bron3:44.4048000933:35.25

<< TOP >>
Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Dames, 200m vrije slagMasters 70+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeltje van BergenDe Pinquin3:30.5735000023:39.08

<< TOP >>
Programmanr. 1
16.3.08 - 14:00
Heren, 200m vrije slagMasters 70+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gregor PompenAqua-Novio'943:02.0037000212:58.48


<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 14:50
Dames, 25m schoolslagPre-Masters
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martine HeresDucdalf 18.62870166818.08
2.Manon SchenkelaarsOlympia24.50880664423.73

<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 14:50
Heren, 25m schoolslagPre-Masters
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascal van KasselW.Z. & P.C. Triton17.00850128916.39
2.Onno Hoeksemade Valken14.06860124918.02
3.Reyer Frank v.d. StegeISIS17.28870460118.13
4.Maarten BarthelDucdalf 19.13850358318.66
5.Henk BultenaDucdalf 18.66840299519.51
6.Danny JannengaDucdalf 20.33880167320.10
7.Erik MeijerTHOR24.57870411325.27

<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 14:50
Dames, 25m schoolslagMasters 25+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Debby KielstraDe Forel17.05830108017.86

<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 14:50
Heren, 25m schoolslagMasters 25+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mark BrinkhuisOostdobbers16.16830260916.93
2.Gertjan OldenburgerTHOR16.67790090917.02

<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 14:50
Dames, 25m schoolslagMasters 30+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marjon KerkhofSCOM18.50760091819.74
2.Alice MeijerDe Pinquin20.20750037020.50
3.Anja KustersOlympia22.00770105423.15
NGChantal PloegerDe Pinquin21.577700962

<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 14:50
Heren, 25m schoolslagMasters 30+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rik BouwmanSCOM17.39770015718.47

<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 14:50
Dames, 25m schoolslagMasters 35+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Annette de VisserOceanus19.00710060220.21

<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 14:50
Heren, 25m schoolslagMasters 35+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Harold KroezeDe Pinquin18.00710137517.92

<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 14:50
Dames, 25m schoolslagMasters 40+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Caroline SchreuderW.Z. & P.C. Triton21.00670055021.38

<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 14:50
Heren, 25m schoolslagMasters 40+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roelof BroekmanDe Spatters17.58680015518.47
2.Willem GrooteboerMZ&PC De Reest18.73640109920.27
3.Henri VosSwol 189418.30650097920.56
4.Abel WigboldijDe Aquaflippers19.86670122720.70
DISJan de GeusOlympia20.45650134720.56
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.

<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 14:50
Dames, 25m schoolslagMasters 45+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marijke KraakHZC-Weusthag20.00600024019.51
2.Wilma JurriansenNoordkop-Zeemacht SG22.71610034022.40
3.Ellen ParmaW.Z. & P.C. Triton22.00620036624.12

<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 14:50
Heren, 25m schoolslagMasters 45+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jan van RennesISIS17.16620053917.18
2.Henk JonkerBubble17.32610090917.52
3.Tom KniesmeijerGay Swim Amsterdam17.00610029917.95
4.Henk SchutteDeltasteur17.76610087518.18

<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 14:50
Heren, 25m schoolslagMasters 50+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Henk KnollNoordkop-Zeemacht SG17.47540029517.23
2.Hans OudendijkOEZA18.45540017320.21
3.Adrie van der GrachtOEZA19.73570048521.65

<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 14:50
Dames, 25m schoolslagMasters 55+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Corine KalbfleischDWT21.00520002422.08
2.Adrie OostendorpZV De Bron31.49490002434.16

<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 14:50
Heren, 25m schoolslagMasters 55+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rob BerkhofSwol 189419.92520024520.73

<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 14:50
Dames, 25m schoolslagMasters 60+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Irene de BoerZV De Bron25.70460000226.36
2.Marja van der MeerNeptunus20.00470001426.51

<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 14:50
Heren, 25m schoolslagMasters 60+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joop DraaismaDZ&PC18.29460015518.13

<< TOP >>
Programmanr. 2
16.3.08 - 14:50
Heren, 25m schoolslagMasters 70+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
DISHans Deelenkzv "de Lansingh"32.073600021
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 14:55
Dames, 100m wisselslagPre-Masters
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martine OuwendijkDe Aalscholver1:12.5087030661:11.89
2.Marijke MonsmaDWK Barneveld1:13.2585021001:13.72
3.Karin van DijkHZ&PC H'veen1:15.6086008501:16.10
4.Martine HeresDucdalf 1:19.4487016681:17.60
5.Kirsten Vos-KompaanZCNF'341:19.2484032701:18.09
6.Yvette VisscherDeltasteur1:22.7684026061:22.15
7.Monique JansmaISIS1:19.1885014201:23.07
8.Helma KramerDucdalf 1:25.7387054061:24.51
9.Jody BastTHOR1:24.8486001761:24.52
10.Susanne BrandsSwol 18941:24.3084032421:25.02
11.Manon SchenkelaarsOlympia1:35.0088066441:32.50
12.Marieke van de NieuwenhuijzenZV De Bron1:39.7488031721:33.80
13.Krystle KabbedijkSCOM1:33.4085038561:34.01
14.Joyce KroesDeltasteur1:27.0885017401:38.45

<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 14:55
Heren, 100m wisselslagPre-Masters
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rudy Ted de HaanTeam Groningen55.67840080556.40
2.Michiel JorinkSwol 18941:03.7987016131:02.98
3.Pascal van KasselW.Z. & P.C. Triton1:09.0785012891:06.79
4.Martijn KruizingaBubble1:10.5086017671:10.15
5.Robin WolbersMZ&PC De Reest1:07.2685030511:12.24
6.Robert WindMZ&PC De Reest1:16.4484026311:19.02
7.Reyer Frank v.d. StegeISIS1:22.6587046011:20.24
8.Danny JannengaDucdalf 1:20.5288016731:20.30
9.Willem vd ZwaagISIS1:22.4885031111:21.72
10.Henk BultenaDucdalf 1:24.4584029951:24.80
11.Erik MeijerTHOR1:30.5987041131:42.24

<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 14:55
Dames, 100m wisselslagMasters 25+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elvira JonkersDe Pinquin1:14.0079004201:11.89
2.Hilde BuitenSwol 18941:15.1079013161:13.06
3.Debby KielstraDe Forel1:20.0083010801:16.04
4.Daniëlle PloegerDe Pinquin1:18.5581019421:18.25
5.Marcelle ZuurZPC Stadskanaal1:17.1583026661:19.52
6.Aranka JorinkTeam Groningen1:15.0082008001:20.34
7.Yvonne Joosten-WeverHatweeo1:24.6081018541:25.21
8.Nienke NieuwenhuisSwol 18941:25.3781018501:28.58
9.Joyce ten CateOEZA1:29.1280002061:29.09
10.Daniella Franken-BoekhorstOlympia1:40.0080016141:36.64
11.Maria van SchagenZV De Bron2:05.6282021422:03.33

<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 14:55
Heren, 100m wisselslagMasters 25+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ewoud TammingaA.Z.& P.C.1:00.8582017011:00.80
2.Ranko StojakovicSCOM1:13.0182016831:13.48
3.Gertjan OldenburgerTHOR1:15.1079009091:15.41
4.Rudy de JongDe Forel1:18.4483010611:17.51
5.Erik WietzesDucdalf 1:25.0080017411:25.12
DISRobbert SpringveldDe Aalscholver1:01.548302015
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 14:55
Dames, 100m wisselslagMasters 30+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marjon KerkhofSCOM1:21.7276009181:20.90
2.Helma KootA.Z.& P.C.1:24.7876003361:23.20
3.Saskia van DijkIJZPC1:21.2874007221:23.70
4.Pauline HeusOEZA1:23.0178003321:25.03
5.Jolanda WigboldijDe Aquaflippers1:26.3274001301:26.33
6.Martine SonneveldDe Pinquin1:25.3178010381:27.26
7.Alice MeijerDe Pinquin1:26.5175003701:29.51
8.Mirjam KalksmaHZ&PC H'veen1:38.1277010561:30.16
9.Klaartje SlofstraHatweeo1:35.0676008941:34.44
NGWendy StolkerIJZPC1:26.007801116

<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 14:55
Heren, 100m wisselslagMasters 30+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erwin BuistTeam Groningen1:00.7878001831:03.54
2.Rob HulsHeidelberg1:09.0777004751:07.62
3.Tjebbe JoostenTHOR1:06.4176004631:09.45
4.Arno MeijerOEZA1:11.0075005931:10.79
5.Tom WolbertSwol 18941:14.8078015311:12.02
6.Jeroen BroksHatweeo1:12.5674012111:12.26
7.Pieter PonneHZ&PC H'veen1:12.0076007491:15.14
8.Jeroen ZonneveldOEZA1:28.0078016391:21.99

<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 14:55
Dames, 100m wisselslagMasters 35+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Annet KootstraSwol 18941:26.1771003441:27.23
2.Miranda RidderbosBubble1:31.3373007481:30.84
3.Diana WesterdijkDe Spatters1:32.5072007041:31.67
DISAlbertje van VeenDe Spatters1:26.826900694
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 14:55
Heren, 100m wisselslagMasters 35+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Agnus GerringaDe Aalscholver1:06.3071002851:07.24
2.Kasper van den BergheSwol 18941:13.0073011251:14.35
3.Lex LoenDe Aalscholver1:15.6069013891:15.28
4.Roland NiehausTriVia1:17.9369013231:19.02
5.Ronald VosSCOM1:20.5369014031:19.85
6.Harold KroezeDe Pinquin1:16.0071013751:21.76
NGPeter RodwellGay Swim Amsterdam1:41.007100765

<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 14:55
Dames, 100m wisselslagMasters 40+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Laura StaalOceanus1:20.0067003581:17.07
2.Petra FrowijnA.Z.& P.C.1:25.0066000981:18.80
3.Jantine BraakmanZV De Bron1:20.1165000361:19.85
4.Caroline SchreuderW.Z. & P.C. Triton1:22.3667005501:22.96
5.Yvonne WassingSwol 18941:27.0064004581:26.82
6.Anne van der Meerde Valken1:33.9967005781:28.46
7.Hetty SmalheerSCOM1:28.4067003521:29.78
8.Annette van DokNoordkop-Zeemacht SG1:40.0068007421:32.76
9.Karin HeinsiusHZ&PC H'veen1:38.1268007381:34.93
10.Lenie VeldhuizenDe Forel2:09.3168004762:11.95

<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 14:55
Heren, 100m wisselslagMasters 40+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Peter v. MeerveldA.Z.& P.C.1:09.8167006491:09.63
2.Erik WetsteijnSwol 18941:12.0065010191:12.92
3.Peter FölkerAqua-Novio'941:13.2864010211:13.06
4.Lucas RidderbosBubble1:17.3067007951:13.32
5.Theo BakkerTriVia1:17.0064012311:13.70
6.Roelof BroekmanDe Spatters1:14.4668001551:17.07
7.Marcel ZweerusSwol 18941:22.3766011731:18.40
8.Aan PanderGay Swim Amsterdam1:20.0064005691:18.46
9.Jan SmalheerSCOM1:19.2064007011:19.09
10.Willem JanninkSwol 18941:20.0065004231:19.85
11.Henk van ZettenOctopus1:35.0067012611:33.90

<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 14:55
Dames, 100m wisselslagMasters 45+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wilma JurriansenNoordkop-Zeemacht SG1:29.4261003401:27.60
2.Marjan SpoelstraSwol 18941:32.0060002361:34.01
3.Jaqueline BrouwerZV De Bron1:59.0061002961:51.17

<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 14:55
Heren, 100m wisselslagMasters 45+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Edwin v. NordenA.Z.& P.C.1:00.2963005631:02.16
NMR
2.Ronald van VlietDe Aalscholver1:19.1363009971:18.63
3.Henk JonkerBubble1:22.3161009091:21.91
4.Jan van RennesISIS1:25.6562005391:23.81
5.Raoul AkkermansZCNF'341:28.6162009191:29.32
6.Bart de GraafDWT1:34.0061008991:34.76
7.jan HaitsmaDe Spatters1:37.5160009291:37.15
8.Michiel TonsbeekDWT1:42.0060008891:39.62
9.Gé VinkOEZA1:38.1260008931:39.95
DISAris Jan van EkIJZPC1:40.3361001251:42.67
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISJan BroekhuizenDeltasteur2:11.0460000832:19.32
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.

<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 14:55
Dames, 100m wisselslagMasters 50+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Atie Pijtak-RadersmaA.Z.& P.C.1:17.7056000481:18.14
2.Tineke Traa-WolthuisTriVia1:28.8157001361:26.97
3.Margriet PasmaTen Boer1:31.1955000881:27.92
4.Janny van EijkZV De Bron1:28.3558000221:28.73
5.Marleen de Waal MalefijtNoordkop-Zeemacht SG1:35.8558001681:36.87
6.Tonny den BraberSCOM1:41.1757000221:44.67
7.Froukje NijboerDZ&PC1:50.1058000821:53.06

<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 14:55
Heren, 100m wisselslagMasters 50+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Paul BunnikW.Z. & P.C. Triton1:15.0256004131:17.40
2.Ron van der ZandeDe Aalscholver1:19.1655003071:18.09
3.Arthur JansenGay Swim Amsterdam1:21.0054002991:20.34
4.Henk KnollNoordkop-Zeemacht SG1:23.7054002951:23.45
5.Jappie KuiperSwol 18941:25.0055001611:23.53
6.Klaas LandeweerIJZPC1:29.5456001631:33.28
7.Kees KarstenGay Swim Amsterdam1:37.7858002031:36.63
8.Hans OudendijkOEZA1:44.0054001731:43.33
DISAlbert BoonstraAqua-Novio'941:06.005700425
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 14:55
Dames, 100m wisselslagMasters 55+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Christien NieuwenhuisSwol 18941:25.5251000221:23.71
NMR
2.Bea PoolSwol 18941:30.0049000101:30.84

<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 14:55
Heren, 100m wisselslagMasters 55+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Han LandsbergenBubble1:38.0053002431:35.66

<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 14:55
Dames, 100m wisselslagMasters 60+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Leny KampAquapoldro2:10.0044000082:13.98

<< TOP >>
Programmanr. 3
16.3.08 - 14:55
Heren, 100m wisselslagMasters 70+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pieter ScharphornNeptunus2:04.5938000372:05.79


<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Dames, 50m rugslagPre-Masters
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Saskia OuwendijkDe Aalscholver34.50870306832.64
2.Martine HeresDucdalf 35.29870166835.13
3.Angelique RotteveelDe Hokseberg38.89840209041.76
4.Fenke LegersteeSCOM44.51850185642.21

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Heren, 50m rugslagPre-Masters
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dalibor StojakovicSCOM32.70860300332.57
2.Albert DijksmaJZ&PC Jubbega34.93870071136.16
3.Robert WindMZ&PC De Reest35.64840263137.59
4.Danny JannengaDucdalf 40.91880167341.86
5.Maarten BarthelDucdalf 48.09850358346.59
6.Erik MeijerTHOR50.17870411347.68

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Dames, 50m rugslagMasters 25+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bianca CoxPSV32.39800021433.52
2.Marcelle ZuurZPC Stadskanaal34.42830266634.85
3.Daniëlle PloegerDe Pinquin35.78810194236.76
4.Nienke NieuwenhuisSwol 189443.45810185042.86
5.Tjitske PonneHZ&PC H'veen45.00800086243.85
NGMonique SantBubble35.808201592

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Heren, 50m rugslagMasters 25+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ranko StojakovicSCOM34.84820168335.44

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Dames, 50m rugslagMasters 30+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Saskia van DijkIJZPC35.65740072238.13
2.Jolanda WigboldijDe Aquaflippers38.50740013040.17
3.Martine SonneveldDe Pinquin39.39780103841.30

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Heren, 50m rugslagMasters 30+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ferdie WitvoetDe Pinquin33.01780124132.42
2.Arthur KeijzerDWK Barneveld33.18760047932.57
3.Rob HulsHeidelberg32.51770047532.80
4.Arno MeijerOEZA34.00750059334.92
5.Jeroen BroksHatweeo33.53740121135.13
6.Tom WolbertSwol 189433.62780153135.43
7.Rik BouwmanSCOM36.55770015737.59

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Dames, 50m rugslagMasters 35+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lidia v. BonA.Z.& P.C.33.00700005433.67
NMR
2.Françoise Heijdeman-DuranA.Z.& P.C.37.60690022239.08
3.Hermien Kiersde Valken44.28690072844.12
4.Miranda RidderbosBubble47.30730074846.10
5.Sylvia TetterooIJZPC45.85730047647.18

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Heren, 50m rugslagMasters 35+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.René BeetsmaDZ&PC31.72690006931.94
2.Dennis van MarkesteijnOlympia38.48720133339.98
NGPeter RodwellGay Swim Amsterdam48.007100765

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Dames, 50m rugslagMasters 40+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jantine BraakmanZV De Bron38.00650003640.38
2.Ilse VosDe Hokseberg45.88680064446.76
3.Conny v. VeldenA.Z.& P.C.47.58650044649.05

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Heren, 50m rugslagMasters 40+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ron KorzeliusA.Z.& P.C.33.26650051334.28
2.Roelof BroekmanDe Spatters34.76680015536.48
3.Uwe TietjenGay Swim Amsterdam42.00640074741.14
4.Willem JanninkSwol 189440.00650042342.89
5.Abel WigboldijDe Aquaflippers49.16670122748.63

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Dames, 50m rugslagMasters 45+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ellen ParmaW.Z. & P.C. Triton42.62620036642.70
2.Marjan SpoelstraSwol 189445.09600023645.52

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Heren, 50m rugslagMasters 45+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Edzo HuismanAquapoldro38.00630102938.88
2.jan HaitsmaDe Spatters47.30600092948.41

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Dames, 50m rugslagMasters 50+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Margriet PasmaTen Boer43.22550008842.21
2.Marleen de Waal MalefijtNoordkop-Zeemacht SG45.00580016844.34

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Heren, 50m rugslagMasters 50+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Henk SlompDe Pinquin38.16550035937.05
2.Paul BunnikW.Z. & P.C. Triton38.07560041337.91
3.Jappie KuiperSwol 189439.50550016139.57
DISJan GlorieOEZA1:13.4857005131:09.82
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Dames, 50m rugslagMasters 55+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maria WitjesOostdobbers46.04510003447.04
2.Corine KalbfleischDWT46.98520002447.74

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Heren, 50m rugslagMasters 55+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rob BerkhofSwol 189439.18520024539.13

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Dames, 50m rugslagMasters 60+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Leny KampAquapoldro54.00440000857.04

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Heren, 50m rugslagMasters 60+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mans BuisOostdobbers49.51470013348.33

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Heren, 50m rugslagMasters 65+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rob HanouNeptunus41.90430010945.33

<< TOP >>
Programmanr. 4
16.3.08 - 15:25
Heren, 50m rugslagMasters 70+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nic GeersVan Uden-De Gouwe41.00380000740.13
2.Gregor PompenAqua-Novio'9448.00370002147.37


<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Dames, 25m vrije slagPre-Masters
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martine OuwendijkDe Aalscholver13.45870306614.09
2.Jody BastTHOR14.44860017615.00
3.Susanne BrandsSwol 189415.02840324215.29
4.Monique JansmaISIS13.84850142015.45
5.Krystle KabbedijkSCOM17.13850385617.12
6.Manon SchenkelaarsOlympia16.00880664417.50

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Heren, 25m vrije slagPre-Masters
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michiel JorinkSwol 189411.31870161312.04
2.Onno Hoeksemade Valken17.06860124914.78
3.Maarten BarthelDucdalf 15.90850358316.47
DISRudy Ted de HaanTeam Groningen11.008400805
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Dames, 25m vrije slagMasters 25+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aranka JorinkTeam Groningen14.00820080014.36
2.Debby KielstraDe Forel14.07830108014.82
3.Nienke NieuwenhuisSwol 189414.32810185016.10
4.Tjitske PonneHZ&PC H'veen18.00800086217.23
5.Daniella Franken-BoekhorstOlympia17.00800161417.25
6.Rianne van VegchelenDeltasteur15.50810153017.64

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Heren, 25m vrije slagMasters 25+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rudy de JongDe Forel13.07830106113.53
2.Dennis BoekDe Forel13.32820232513.85
3.Mark BrinkhuisOostdobbers13.32830260914.04
4.Erik WietzesDucdalf 14.22800174114.78

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Dames, 25m vrije slagMasters 30+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marjon KerkhofSCOM14.00760091814.26
2.Pauline HeusOEZA15.26780033216.31
3.Klaartje SlofstraHatweeo16.80760089416.73
4.Anja KustersOlympia17.00770105417.88
NGChantal PloegerDe Pinquin17.297700962

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Heren, 25m vrije slagMasters 30+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erwin BuistTeam Groningen12.00780018311.97
2.Tom WolbertSwol 189412.38780153113.22
3.Rik BouwmanSCOM13.22770015713.81

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Dames, 25m vrije slagMasters 35+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilse VreemanSwol 189415.85730074215.39
2.Miranda RidderbosBubble17.00730074816.30
3.Angeline HamstraSCOM15.88720078216.43
4.Diana WesterdijkDe Spatters16.29720070416.80

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Heren, 25m vrije slagMasters 35+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Harold KroezeDe Pinquin16.00710137513.59
2.Lex LoenDe Aalscholver13.17690138914.23
3.Ronald VosSCOM14.35690140314.61

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Dames, 25m vrije slagMasters 40+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilse VosDe Hokseberg15.45680064416.26

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Heren, 25m vrije slagMasters 40+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Theo BakkerTriVia13.00640123113.53
2.Peter FölkerAqua-Novio'9412.71640102113.80
3.Aan PanderGay Swim Amsterdam13.80640056913.98
4.Henri VosSwol 189413.50650097914.41
5.Eric TijmsOEZA14.22640112515.05
6.Rene BakkerDe Forel13.94650124515.14
7.Aegidius KapHHZV Plons15.49680123315.28
8.Willem GrooteboerMZ&PC De Reest15.10640109915.68
9.Jan de GeusOlympia15.85650134715.86

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Dames, 25m vrije slagMasters 45+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marijke KraakHZC-Weusthag16.00600024016.20
2.Marjan SpoelstraSwol 189416.57600023616.77
3.Joke BurgersOostdobbers18.39600022618.41
4.Jaqueline BrouwerZV De Bron20.00610029619.70

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Heren, 25m vrije slagMasters 45+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Peter Marc de RooijZwemlust/Utrecht(SG)15.09610082914.69
2.Henk SchutteDeltasteur14.02610087514.79
3.Michiel ThunnissenGay Swim Amsterdam14.57600083114.93
4.Raoul AkkermansZCNF'3414.98620091915.62
5.Rene GrootZV De Bron18.29590061719.20
6.Jan BroekhuizenDeltasteur18.78600008323.52

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Dames, 25m vrije slagMasters 50+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marleen de Waal MalefijtNoordkop-Zeemacht SG15.80580016816.31
2.Froukje NijboerDZ&PC19.50580008218.94

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Heren, 25m vrije slagMasters 50+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Arthur JansenGay Swim Amsterdam14.00540029914.25
2.Kees KarstenGay Swim Amsterdam14.96580020315.95
3.Adrie van der GrachtOEZA17.36570048516.81

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Dames, 25m vrije slagMasters 55+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maria WitjesOostdobbers17.67510003419.12
2.Adrie OostendorpZV De Bron28.16490002432.89

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Heren, 25m vrije slagMasters 55+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Han LandsbergenBubble14.50530024314.82
2.Hugo StaudtHZC-Weusthag14.66530025314.92

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Dames, 25m vrije slagMasters 60+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marja van der MeerNeptunus19.00470001418.13
2.Leny KampAquapoldro24.00440000826.68

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Heren, 25m vrije slagMasters 60+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joop DraaismaDZ&PC16.50460015515.48

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Heren, 25m vrije slagMasters 65+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rob HanouNeptunus15.00430010915.76

<< TOP >>
Programmanr. 5
16.3.08 - 15:40
Heren, 25m vrije slagMasters 70+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pieter ScharphornNeptunus19.86380003720.68
2.Hans Deelenkzv "de Lansingh"25.31360002123.39


<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 15:50
Dames, 200m rugslagPre-Masters
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Saskia OuwendijkDe Aalscholver2:35.0087030682:34.07
2.Fenke LegersteeSCOM3:03.6385018563:11.50
3.Marieke van de NieuwenhuijzenZV De Bron3:40.0088031723:27.21

<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 15:50
Heren, 200m rugslagPre-Masters
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen LeenslagSCOM2:34.1188021292:33.14

<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 15:50
Dames, 200m rugslagMasters 25+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bianca CoxPSV2:29.8980002142:37.85
2.Elvira JonkersDe Pinquin2:42.0079004202:44.60
3.Hilde BuitenSwol 18942:49.6379013162:45.35
4.Helena JongemaOEZA2:48.0080005502:49.74
5.Daniëlle PloegerDe Pinquin2:50.6681019422:55.22
6.Leonie BrouwerIJZPC3:05.0081020543:08.49
7.Yvonne Joosten-WeverHatweeo3:17.5681018543:10.57
8.Rianne van VegchelenDeltasteur3:37.2981015303:41.13
9.Maria van SchagenZV De Bron4:12.9082021424:06.36
DISJoyce ten CateOEZA3:04.658000206
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
NGMonique SantBubble2:44.008201592

<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 15:50
Heren, 200m rugslagMasters 25+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rory Bob de HaanTeam Groningen2:10.6481006092:16.66
2.Martijn ButterOEZA2:19.4879002312:23.17
3.Stan DekkerHHZV Plons2:31.0079018232:27.94
4.Marc BuisOostdobbers2:31.3279002192:37.74

<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 15:50
Dames, 200m rugslagMasters 30+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Karin van DijkHatweeo2:55.7376008062:50.61
2.Helma KootA.Z.& P.C.2:56.2376003362:53.75
3.Liset de GrootTriVia3:06.0774008383:00.37
4.Margriet LeeffersDeltasteur3:28.5778004483:24.14

<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 15:50
Heren, 200m rugslagMasters 30+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Arthur KeijzerDWK Barneveld2:35.0076004792:32.40
2.René BeensDeltasteur2:45.2378000452:37.48
3.Tjebbe JoostenTHOR2:45.1276004632:40.18
4.Pieter PonneHZ&PC H'veen2:36.0076007492:48.80

<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 15:50
Dames, 200m rugslagMasters 35+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tina RenkenA.Z.& P.C.2:59.9872008002:53.75
2.Albertje van VeenDe Spatters3:22.9569006943:13.45
3.Annet KootstraSwol 18943:27.9871003443:22.78
4.Sylvia TetterooIJZPC3:42.3973004763:41.15

<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 15:50
Heren, 200m rugslagMasters 35+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.René BeetsmaDZ&PC2:23.0669000692:26.54
2.Agnus GerringaDe Aalscholver2:28.8071002852:31.66
3.Wilko TrompetterDZ&PC2:35.0173008812:33.14
4.Kasper van den BergheSwol 18942:38.1373011252:51.73
5.Arnold JonkerHZ&PC H'veen3:18.8870005293:25.24

<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 15:50
Dames, 200m rugslagMasters 40+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Laura StaalOceanus2:58.0067003582:47.34
2.Henriëtte v. NordenA.Z.& P.C.3:04.0468000462:54.61
3.Hetty SmalheerSCOM3:14.9067003523:17.74
4.Conny v. VeldenA.Z.& P.C.3:58.3065004463:41.73
5.Lenie VeldhuizenDe Forel4:32.5668004764:46.67

<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 15:50
Heren, 200m rugslagMasters 40+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erik WetsteijnSwol 18942:48.5065010192:46.67
2.Lucas RidderbosBubble3:00.0067007952:46.86
3.Marcel ZweerusSwol 18943:19.1666011733:13.33
4.Jan SmalheerSCOM3:03.9764007013:18.52

<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 15:50
Dames, 200m rugslagMasters 45+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ellen ParmaW.Z. & P.C. Triton3:30.0062003663:19.06
2.Joke BurgersOostdobbers4:30.0060002264:22.38

<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 15:50
Heren, 200m rugslagMasters 45+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Edwin v. NordenA.Z.& P.C.2:12.1063005632:12.87
EMR
2.Peter Marc de RooijZwemlust/Utrecht(SG)3:02.8061008292:53.14
3.jan HaitsmaDe Spatters4:05.1360009293:53.09
DISEdzo HuismanAquapoldro3:00.0063010293:02.05
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMichiel TonsbeekDWT3:55.0060008893:48.48
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 15:50
Dames, 200m rugslagMasters 50+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Margriet PasmaTen Boer3:26.2455000883:15.72
DISTonny den BraberSCOM3:48.905700022
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).

<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 15:50
Heren, 200m rugslagMasters 50+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Albert BoonstraAqua-Novio'942:30.0057004252:30.82
2.Ron van der ZandeDe Aalscholver2:51.9855003073:03.20
3.Klaas LandeweerIJZPC3:30.0056001633:38.64

<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 15:50
Dames, 200m rugslagMasters 55+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Christien NieuwenhuisSwol 18943:16.0051000223:18.58
2.Corine KalbfleischDWT4:00.0052000243:50.40

<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 15:50
Heren, 200m rugslagMasters 60+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Donald UijtenbogaartDe Dolfijn2:53.0047001072:57.58
2.Mans BuisOostdobbers3:58.9547001333:54.31

<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 15:50
Dames, 200m rugslagMasters 70+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeltje van BergenDe Pinquin4:22.4935000024:18.04

<< TOP >>
Programmanr. 6
16.3.08 - 15:50
Heren, 200m rugslagMasters 70+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nic GeersVan Uden-De Gouwe3:15.0038000073:10.29
DISGregor PompenAqua-Novio'943:48.003700021
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Dames, 50m schoolslagPre-Masters
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marijke MonsmaDWK Barneveld35.81850210036.47
2.Karin van DijkHZ&PC H'veen35.90860085036.92
3.Martine OuwendijkDe Aalscholver35.00870306640.13
4.Cynthia VisscherDeltasteur40.59860381641.02
5.Helma KramerDucdalf 43.41870540641.64
6.Susanne BrandsSwol 189441.83840324242.08
7.Monique JansmaISIS39.97850142042.26
8.Yvette VisscherDeltasteur42.12840260643.83
9.Jody BastTHOR43.36860017645.82
10.Joyce KroesDeltasteur46.85850174048.70

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Heren, 50m schoolslagPre-Masters
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rudy Ted de HaanTeam Groningen28.86840080529.04
2.Michiel JorinkSwol 189434.12870161332.95
3.Martijn KruizingaBubble33.50860176733.36
4.Pascal van KasselW.Z. & P.C. Triton35.23850128934.74
5.Reyer Frank v.d. StegeISIS38.15870460137.81
6.Robert WindMZ&PC De Reest38.54840263140.74
7.Henk BultenaDucdalf 41.38840299541.02
8.Albert DijksmaJZ&PC Jubbega40.04870071141.50
9.Willem vd ZwaagISIS42.46850311143.16

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Dames, 50m schoolslagMasters 25+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Aranka JorinkTeam Groningen42.00820080041.28
2.Marcelle ZuurZPC Stadskanaal42.62830266642.63

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Heren, 50m schoolslagMasters 25+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robbert SpringveldDe Aalscholver31.12830201532.42
2.Marc BuisOostdobbers33.84790021935.18
3.Stan DekkerHHZV Plons35.50790182336.02
4.Gertjan OldenburgerTHOR38.18790090938.62
5.Dennis BoekDe Forel38.17820232539.38
6.Erik WietzesDucdalf 40.39800174139.61

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Dames, 50m schoolslagMasters 30+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pauline HeusOEZA42.95780033243.05
2.Saskia van DijkIJZPC41.60740072243.57
3.Klaartje SlofstraHatweeo44.42760089443.92
4.Martine SonneveldDe Pinquin44.01780103845.70
5.Alice MeijerDe Pinquin45.63750037045.92
6.Jolanda WigboldijDe Aquaflippers47.42740013046.27
7.Anja KustersOlympia46.00770105453.20
NGChantal PloegerDe Pinquin47.147700962

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Heren, 50m schoolslagMasters 30+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen BroksHatweeo35.45740121134.67
2.Arno MeijerOEZA37.00750059336.61
3.Jeroen ZonneveldOEZA39.95780163940.76

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Dames, 50m schoolslagMasters 35+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Françoise Heijdeman-DuranA.Z.& P.C.38.92690022239.04
2.Annette de VisserOceanus41.00710060241.65
3.Albertje van VeenDe Spatters44.92690069444.30
4.Hermien Kiersde Valken46.51690072846.81
5.Tina RenkenA.Z.& P.C.45.00720080046.86
6.Angeline HamstraSCOM46.76720078247.00
7.Diana WesterdijkDe Spatters47.84720070447.47

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Heren, 50m schoolslagMasters 35+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lex LoenDe Aalscholver36.39690138936.74
2.Ronald VosSCOM41.22690140339.60
3.Roland NiehausTriVia40.60690132340.06
4.Dennis van MarkesteijnOlympia41.57720133342.35
NGPeter RodwellGay Swim Amsterdam44.007100765

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Dames, 50m schoolslagMasters 40+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Petra FrowijnA.Z.& P.C.39.12660009839.76
2.Caroline SchreuderW.Z. & P.C. Triton45.52670055043.25
3.Yvonne WassingSwol 189444.85640045844.87
4.Ilse VosDe Hokseberg44.28680064445.11
5.Annette van DokNoordkop-Zeemacht SG55.00680074246.68

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Heren, 50m schoolslagMasters 40+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Theo BakkerTriVia37.00640123135.22
2.Peter v. MeerveldA.Z.& P.C.35.76670064935.26
3.Ron KorzeliusA.Z.& P.C.36.00650051336.41
4.Peter FölkerAqua-Novio'9436.48640102137.23
5.Willem JanninkSwol 189442.00650042339.10
6.Lucas RidderbosBubble39.75670079540.93
7.Jan ReiffersDucdalf 42.36660124341.51
8.Willem GrooteboerMZ&PC De Reest41.87640109942.10
9.Rene BakkerDe Forel40.63650124542.52
10.Henri VosSwol 189440.00650097942.65
11.Henk van ZettenOctopus42.88670126143.73
12.Abel WigboldijDe Aquaflippers44.54670122745.53
13.Jan de GeusOlympia45.82650134746.01

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Dames, 50m schoolslagMasters 45+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marijke KraakHZC-Weusthag43.00600024043.20
2.Wilma JurriansenNoordkop-Zeemacht SG49.50610034049.68FJ 1
3.Jaqueline BrouwerZV De Bron50.52610029649.68FJ 2

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Heren, 50m schoolslagMasters 45+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Henk JonkerBubble1:20.31610090936.63
2.Tom KniesmeijerGay Swim Amsterdam37.50610029937.52
3.Ronald van VlietDe Aalscholver38.00630099737.81
4.Jan van RennesISIS37.29620053939.23
5.Henk SchutteDeltasteur39.30610087540.03
6.Michiel ThunnissenGay Swim Amsterdam41.45600083142.02
7.Bart de GraafDWT42.00610089943.11
8.Aris Jan van EkIJZPC50.29610012552.25
9.Rene GrootZV De Bron52.25590061752.57
10.Jan BroekhuizenDeltasteur1:00.7160000831:08.43
DISGé VinkOEZA42.256000893
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Dames, 50m schoolslagMasters 50+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Froukje NijboerDZ&PC51.90580008252.15

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Heren, 50m schoolslagMasters 50+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Henk KnollNoordkop-Zeemacht SG39.83540029539.66
2.Arthur JansenGay Swim Amsterdam41.00540029940.04
3.Henk SlompDe Pinquin41.33550035940.93
4.Jappie KuiperSwol 189442.00550016142.83
5.Hans OudendijkOEZA44.34540017343.66
6.Kees KarstenGay Swim Amsterdam44.57580020344.48
7.Adrie van der GrachtOEZA44.94570048544.74
8.Jan GlorieOEZA52.64570051355.53
NGJohan BakemaZCNF'3443.155500377

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Dames, 50m schoolslagMasters 55+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bea PoolSwol 189443.80490001045.41
2.Maria WitjesOostdobbers54.10510003458.29

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Heren, 50m schoolslagMasters 55+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rob BerkhofSwol 189448.00520024545.18
2.Han LandsbergenBubble43.50530024348.17

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Dames, 50m schoolslagMasters 60+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Irene de BoerZV De Bron57.06460000256.73

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Heren, 50m schoolslagMasters 60+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joop DraaismaDZ&PC41.50460015540.50
2.Henk OostendorpZV De Bron52.11480009351.75

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Heren, 50m schoolslagMasters 65+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rob HanouNeptunus39.50430010941.01

<< TOP >>
Programmanr. 7
16.3.08 - 16:25
Heren, 50m schoolslagMasters 70+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pieter ScharphornNeptunus55.40380003755.53


<< TOP >>
Programmanr. 8
16.3.08 - 16:40
Dames, 200m vlinderslagPre-Masters
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kirsten Vos-KompaanZCNF'342:52.3984032702:55.64
2.Fenke LegersteeSCOM3:11.5685018563:19.79
3.Angelique RotteveelDe Hokseberg3:42.7584020903:30.20

<< TOP >>
Programmanr. 8
16.3.08 - 16:40
Heren, 200m vlinderslagPre-Masters
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin WolbersMZ&PC De Reest2:40.5585030512:40.96
2.Dalibor StojakovicSCOM2:50.0086030032:57.57
3.Willem vd ZwaagISIS3:02.5685031113:23.78

<< TOP >>
Programmanr. 8
16.3.08 - 16:40
Dames, 200m vlinderslagMasters 25+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Miranda MudHZ&PC H'veen3:50.9082011564:04.23

<< TOP >>
Programmanr. 8
16.3.08 - 16:40
Heren, 200m vlinderslagMasters 25+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mark BrinkhuisOostdobbers3:37.2083026093:26.44

<< TOP >>
Programmanr. 8
16.3.08 - 16:40
Heren, 200m vlinderslagMasters 30+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Erwin BuistTeam Groningen2:20.0078001832:22.58
2.Ferdie WitvoetDe Pinquin2:39.1878012412:30.95

<< TOP >>
Programmanr. 8
16.3.08 - 16:40
Dames, 200m vlinderslagMasters 35+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Françoise Heijdeman-DuranA.Z.& P.C.3:00.0069002222:54.16

<< TOP >>
Programmanr. 8
16.3.08 - 16:40
Heren, 200m vlinderslagMasters 35+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.René BeetsmaDZ&PC2:20.1769000692:23.34

<< TOP >>
Programmanr. 8
16.3.08 - 16:40
Heren, 200m vlinderslagMasters 40+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Uwe TietjenGay Swim Amsterdam3:45.0064007473:21.30
2.Jan ReiffersDucdalf 3:25.0066012433:40.36

<< TOP >>
Programmanr. 8
16.3.08 - 16:40
Dames, 200m vlinderslagMasters 50+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mathilde VinkSwol 18942:44.6758001282:41.63
EMR
2.Janny van EijkZV De Bron3:08.6258000223:11.03

<< TOP >>
Programmanr. 8
16.3.08 - 16:40
Dames, 200m vlinderslagMasters 60+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marja van der MeerNeptunus4:20.0047000143:33.94

<< TOP >>
Programmanr. 8
16.3.08 - 16:40
Heren, 200m vlinderslagMasters 60+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Donald UijtenbogaartDe Dolfijn2:56.0047001072:56.96

<< TOP >>
Programmanr. 8
16.3.08 - 16:40
Heren, 200m vlinderslagMasters 70+
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nic GeersVan Uden-De Gouwe3:45.0038000073:48.33


<< TOP >>
Programmanr. 9
16.3.08 - 16:55
Gemengd, 4 x 50m wisselslaglft 80 - 99
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ducdalf  1Ducdalf 2:23.302:24.80
Martine Heres
Henk Bultena
87
84
34.80Danny Jannenga
Helma Kramer
88
87

<< TOP >>
Programmanr. 9
16.3.08 - 16:55
Gemengd, 4 x 50m wisselslaglft 100 - 119
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.OEZA 1OEZA2:13.522:13.53
Helena Jongema
Martijn Butter
80
79
35.08Arno Meijer
Joyce ten Cate
75
80

<< TOP >>
Programmanr. 9
16.3.08 - 16:55
Dames, 4 x 50m wisselslaglft 120 - 159
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.A.Z.& P.C. 1A.Z.& P.C.2:32.082:33.75
Henriëtte v. Norden
Françoise Heijdeman-Duran
68
69
36.72Helma Koot
Conny v. Velden
76
65

<< TOP >>
Programmanr. 9
16.3.08 - 16:55
Heren, 4 x 50m wisselslaglft 120 - 159
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.SCOM 1SCOM2:11.622:14.13
Jeroen Leenslag
Ranko Stojakovic
88
82
33.06Jan Smalheer
Rik Bouwman
64
77

<< TOP >>
Programmanr. 9
16.3.08 - 16:55
Gemengd, 4 x 50m wisselslaglft 120 - 159
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Olympia 1Olympia2:43.832:50.17
Dennis van Markesteijn
Jan de Geus
72
65
39.89Anja Kusters
Manon Schenkelaars
77
88

<< TOP >>
Programmanr. 9
16.3.08 - 16:55
Dames, 4 x 50m wisselslaglft 160 - 199
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.SCOM 1SCOM2:48.482:51.37
Hetty Smalheer
Tonny den Braber
67
57
Marjon Kerkhof
Angeline Hamstra
76
72

<< TOP >>
Programmanr. 9
16.3.08 - 16:55
Heren, 4 x 50m wisselslaglft 160 - 199
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Aalscholver 1De Aalscholver2:12.502:13.06
Ron van der Zande
Lex Loen
55
69
35.81Agnus Gerringa
Ronald van Vliet
71
63
2.Gay Swim Amsterdam 1Gay Swim Amsterdam2:21.002:18.92
Aan Pander
Tom Kniesmeijer
64
61
38.13Uwe Tietjen
Arthur Jansen
64
54
3.Swol 1894 2Swol 18942:29.932:29.26
Rob Berkhof
Erik Wetsteijn
52
65
39.02Jappie Kuiper
Willem Jannink
55
65
4.OEZA 1OEZA2:44.142:40.51
Eric Tijms
Hans Oudendijk
64
54
43.88Jeroen Zonneveld
Gé Vink
78
60

<< TOP >>
Programmanr. 9
16.3.08 - 16:55
Gemengd, 4 x 50m wisselslaglft 160 - 199
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.A.Z.& P.C. 2A.Z.& P.C.2:11.992:13.29
Ron Korzelius
Peter v. Meerveld
65
67
34.42Tina Renken
Petra Frowijn
72
66
2.W.Z. & P.C. Triton 1W.Z. & P.C. Triton2:25.002:23.14
Ellen Parma
Paul Bunnik
62
56
43.12Pascal van Kassel
Caroline Schreuder
85
67
3.Oostdobbers 1Oostdobbers2:49.892:51.21
Maria Witjes
Mans Buis
51
47
48.37Marc Buis
Joke Burgers
79
60
4.IJZPC 1IJZPC2:53.652:59.46
Klaas Landeweer
Aris Jan van Ek
56
61
46.77Sylvia Tetteroo
Leonie Brouwer
73
81
DISA.Z.& P.C. 1A.Z.& P.C.1:59.12
EA - Te vroeg overgenomen., Startzwemster NMR
Lidia v. Bon
Edwin v. Norden
70
63
33.64Ewoud Tamminga
Atie Pijtak-Radersma
82
56