Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 1 en later
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 11. Dames, 200m rugslag  Senioren 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 1 en later
Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 6 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 20. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 21. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 22. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 23. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 24. Dames, 100m vrije slag  Senioren 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 26. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 27. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 29. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 30. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Junioren 3 en later


Verenigingscompetitie C deel 4
Zoetermeer, 9.3.2008


Programmanr. 1
9.3.08 - 14:30
Heren, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.WVZ 1WVZ8:01.047:59.60
Mike Stoffer
Martijn Heinsbroek
Alex Goeyenbier
Arjan Assink
89
89
87
86
26.6456.141:57.061:57.06
2.Van Uden-De Gouwe 1Van Uden-De Gouwe8:30.928:38.87
Davey de Vos
Marc de Vos
Pascal Holleman
Ricardo Kombrink
89
91
80
89
28.0859.421:32.142:04.232:04.23
3.De Columbiaan 1De Columbiaan8:41.638:44.34
Vincent Star
Guus Kersten
Peter Kortekaas
Elwin Kamminga
81
90
81
91
28.991:01.481:34.182:07.382:07.38


<< TOP >>
Programmanr. 2
9.3.08 - 14:39
Meisjes, 50m vlinderslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Annelotte Mulder9701348De Columbiaan43.1638.87
2.Sanne van der Meer9601648De Columbiaan40.5439.14
3.Kyra Zegers9604282WVZ45.8339.80
4.Mijke Witkamp9601658WVZ49.9842.86
5.Kim Visser9702516WVZ43.5443.45
6.Elise van Manen9801676De Columbiaan47.2744.01
7.Angelique van Vark9701478Van Uden-De Gouwe43.6244.07
8.Saskia van der Helm9700718WVZ46.6144.28
9.Diana van Halm Braam9800788WVZ45.2744.41
10.Freeke den Dulk9700538De Columbiaan47.4746.92
11.Myrthe de Jong9800244WVZ54.2947.65
12.Amanda Sels9603174Van Uden-De Gouwe51.3948.16
13.Anne Leltz9702988De Columbiaan53.5150.89
14.Emma de Waal9800088De Columbiaan1:00.2251.47
15.Stephanie Roskam9701476Van Uden-De Gouwe58.4754.92
16.Wietske Voorham9700674De Columbiaan55.4159.52
17.Saskia de Mik9702656Van Uden-De Gouwe1:04.891:02.45
DISEmma Leltz9604412De Columbiaan53.1751.32Vc/VD


<< TOP >>
Programmanr. 3
9.3.08 - 14:44
Jongens, 100m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Koen Lems9603709WVZ1:18.561:15.0836.351:15.08
2.Romano Lynch9602759WVZ1:17.061:16.7736.381:16.77
3.Bart Cok9701921Van Uden-De Gouwe1:24.321:18.8138.621:18.81
4.Toby van Wijngaarden9700591WVZ1:19.281:19.0438.021:19.04
5.Brent Dijsselbloem9601981WVZ1:21.261:20.2337.701:20.23
6.Danny Merkestijn9701039Van Uden-De Gouwe1:22.161:20.4138.641:20.41
7.Calvin Jongeleen9800139De Columbiaan1:21.571:23.6339.131:23.63
8.Koen de Waal9600287De Columbiaan1:21.901:24.4240.641:24.42
9.Erwin van Kooten9800983Van Uden-De Gouwe1:32.221:24.5940.881:24.59
10.Kaj Heck9800345De ColumbiaanNT1:24.7239.261:24.72
11.Wessel van Kooten9701037Van Uden-De Gouwe1:25.081:25.9040.891:25.90
12.Ian Quak9702723Van Uden-De Gouwe1:31.321:29.6439.891:29.64
13.Maarten Berg9700345De Columbiaan1:32.841:31.3343.421:31.33
14.Bob den Dulk9800137De Columbiaan1:40.181:37.5746.311:37.57
15.Stijn Does9800319De ColumbiaanNT1:42.7347.761:42.73
16.Bart Houtman9701705Van Uden-De Gouwe1:51.021:46.5147.911:46.51
17.David Salman9703063De Columbiaan1:54.821:48.1850.821:48.18


<< TOP >>
Programmanr. 5
9.3.08 - 14:51
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Kimberley van Wijk94Van Uden-De Gouwe2:20.3832.031:07.691:44.442:20.38
2.Maud Hoofs95WVZ2:24.8832.711:10.161:49.052:24.88
3.Rebecca Johnson94De Columbiaan2:27.2033.701:10.601:48.752:27.20
4.Sabine Koudijs95WVZ2:30.5333.971:12.191:52.032:30.53
5.Iris Berg95De Columbiaan2:31.3935.731:14.701:54.482:31.39
6.Liselotte Mulder95De Columbiaan2:32.2134.881:15.091:55.032:32.21
7.Natasja Boers95De Columbiaan2:32.7236.281:16.361:54.832:32.72
8.Laura van Daalen95De Columbiaan2:33.3235.261:14.671:54.672:33.32
9.Arienne de Jong95WVZ2:37.9135.961:16.511:57.752:37.91
10.Laura de Waal94De Columbiaan2:41.8236.871:18.822:01.622:41.82
11.Tessa Werter94De Columbiaan2:45.5938.881:21.162:05.052:45.59
12.Manon de Vos95Van Uden-De Gouwe2:45.8836.581:18.952:03.132:45.88
13.Dulcy van Wichen94WVZ2:45.9237.861:18.762:02.162:45.92
14.Monica de Paus94De Columbiaan2:59.7038.901:23.802:11.762:59.70


<< TOP >>
Programmanr. 6
9.3.08 - 15:01
Jongens, 100m schoolslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Jeffrey Bakker9402317Van Uden-De Gouwe1:25.751:25.1340.631:25.13
2.Brady Dubois9501943WVZ1:32.231:28.3041.331:28.30
3.Jeroen van der Meer9502535Van Uden-De Gouwe1:33.471:30.5143.141:30.51
4.Patrick Soutendijk9401223WVZ1:38.081:30.8143.171:30.81
5.Niels de Jong9502095Van Uden-De Gouwe1:35.371:33.5543.941:33.55
6.Alexander Neijenhuijs9402167De Columbiaan1:33.541:33.8644.861:33.86
7.Yannick van Kooten9501093Van Uden-De Gouwe1:36.201:35.1646.071:35.16
8.Mark Houtman9501091Van Uden-De Gouwe1:39.611:36.7044.801:36.70
9.Arjan Doets9400789WVZ1:42.421:39.2646.551:39.26
10.Jeroen Walchenbach9405729De Columbiaan1:39.221:39.5146.651:39.51
11.Niek Oosthoek9404473De Columbiaan1:43.081:42.1148.561:42.11
12.Dennis van der Bent9405357De Columbiaan1:49.071:49.1852.021:49.18
13.Bob Pastoors9502177De Columbiaan1:40.431:50.0051.641:50.00
14.Roy Heemskerk9405355De Columbiaan1:57.611:56.5155.171:56.51
15.Mats den Dulk9502175De Columbiaan1:55.922:02.1658.452:02.16
DISLuuk Heck9502941De Columbiaan1:43.171:40.78SA47.311:40.78

BMNicolas Rivard9500113WVZ1:42.801:42.4247.701:42.42


<< TOP >>
Programmanr. 7
9.3.08 - 15:09
Dames, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Joëlle Scheps92Van Uden-De Gouwe2:27.7532.971:10.811:49.202:27.75
2.Serena van der Spruit91De Columbiaan2:51.6737.821:21.072:06.572:51.67
3.Nathalie Schoonderwoerd86Van Uden-De Gouwe2:58.5636.881:20.782:07.982:58.56
4.Tessa van Beelen94De Columbiaan3:00.4136.561:21.502:11.133:00.41
5.Monique Pronk88WVZ3:03.8535.811:19.292:09.073:03.85
6.Amanda Immerzeel95WVZ3:15.1038.671:28.002:21.233:15.10


<< TOP >>
Programmanr. 8
9.3.08 - 15:12
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Harm Rozenga8902685WVZ1:03.061:01.7629.941:01.76
2.Ricardo Kombrink8901719Van Uden-De Gouwe1:02.321:04.3031.661:04.30
3.Alex Goeyenbier8704509WVZ1:06.291:05.8132.321:05.81
4.Christian Scholtes8902775WVZ1:05.481:07.7032.891:07.70
5.Davey de Vos8903451Van Uden-De Gouwe1:07.281:07.7533.201:07.75
6.Vincent Star8101605De Columbiaan1:04.151:07.8132.391:07.81
7.Peter Kortekaas8100949De Columbiaan1:07.051:08.2633.481:08.26
8.Viktor Reijns8401865WVZ1:13.511:10.0833.621:10.08
9.Pascal Holleman8002043Van Uden-De Gouwe1:10.931:12.3835.521:12.38
10.Paul Geurink8300733De Columbiaan1:18.001:19.9239.541:19.92
11.Koen Bel8904929De Columbiaan1:23.571:20.6039.601:20.60
NGTimo Dammers8705039De Columbiaan1:22.00


<< TOP >>
Programmanr. 9
9.3.08 - 15:16
Meisjes, 200m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Maaike de Leeuw94Van Uden-De Gouwe3:05.7841.161:29.562:19.193:05.78
2.Larissa Immerzeel95WVZ3:07.4042.571:30.762:19.863:07.40
3.Vivian de Gier92WVZ3:09.8142.751:31.092:20.993:09.81
4.Iris Kamminga93De Columbiaan3:13.2943.541:32.702:23.103:13.29
5.Jessica Spaans93De Columbiaan3:19.0445.301:36.362:27.953:19.04
6.Manon Belfor93De Columbiaan3:22.8444.721:36.832:30.443:22.84
7.Vivian Witkamp93WVZ3:23.6844.711:36.532:31.023:23.68
8.Daphne Schippers94Van Uden-De Gouwe3:24.6745.691:38.632:32.783:24.67
9.Britt Kraaijevanger92De Columbiaan3:31.2345.951:39.912:35.443:31.23
10.Michelle van der Grift95WVZ3:36.8049.071:43.073:36.80


<< TOP >>
Programmanr. 10
9.3.08 - 15:25
Jongens, 100m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Sibrand Rinzema9303269De Columbiaan1:09.481:08.0233.451:08.02
2.Wessel de Jong9300229WVZ1:09.201:08.4432.751:08.44
3.Christian Klees9206197WVZ1:09.361:08.8233.321:08.82
4.Koen de Leeuw9202961Van Uden-De Gouwe1:15.801:11.6734.561:11.67
5.Luke Rijnbeek9301761Van Uden-De Gouwe1:14.711:13.4836.451:13.48
6.Rolf Boers9301555Van Uden-De Gouwe1:16.521:14.2935.901:14.29
7.Wessel Suykerland9301097De Columbiaan1:21.261:14.9736.071:14.97
8.Jordi Penedo9305851De Columbiaan1:22.011:20.0438.831:20.04
9.Jeffrey van Duijvenbode9300961WVZ1:37.451:32.4143.761:32.41
DISMitchell van der Hulst9303271De Columbiaan1:13.531:14.63RD36.841:14.63

BMPhilippe Rivard9301209WVZ1:04.921:05.6631.031:05.66


<< TOP >>
Programmanr. 11
9.3.08 - 15:29
Dames, 200m rugslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Natasja Boers95De Columbiaan2:43.0638.691:21.032:02.812:43.06
2.Iris Berg95De Columbiaan2:43.5838.971:20.672:03.912:43.58
3.Mayke Stolwijk91Van Uden-De Gouwe2:44.0138.871:20.752:02.732:44.01
4.Naomi Alphenaar91Van Uden-De Gouwe2:46.8838.531:19.572:03.782:46.88
5.Nelleke Boelhouwer90WVZ2:53.9741.471:25.502:10.142:53.97
6.Stefanie van Schie91De Columbiaan2:54.4540.561:24.502:09.812:54.45
7.Rosanne Vrijburg91De Columbiaan2:55.1342.301:26.722:11.752:55.13
8.Marielle Henzen93De Columbiaan2:59.9841.931:27.212:14.332:59.98
9.Josca Zondag95WVZ3:06.7843.411:29.852:18.693:06.78
10.Maud Kraaijevanger94De Columbiaan3:08.1644.471:32.362:20.503:08.16
DISLaura van der Hucht93WVZ2:54.67RC42.111:26.002:11.172:54.67

BMElisabeth Rivard96WVZ2:49.7639.801:23.292:07.232:49.76
BMNiki Osborne90De Columbiaan2:56.6440.201:24.802:11.132:56.64


<< TOP >>
Programmanr. 12
9.3.08 - 15:40
Jongens, 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Mike Liefhebber9104543WVZ57.9357.8826.7557.88
2.Nick Baron9103533WVZ58.8558.1327.5358.13
3.Guus Kersten9001513De Columbiaan57.9559.4028.5159.40
4.Elwin Kamminga9104871De Columbiaan59.7859.8128.8959.81
5.Robbert Neijenhuis9002079De Columbiaan59.3659.9528.1659.95
6.Marc de Vos9102885Van Uden-De Gouwe59.571:00.0429.001:00.04
7.Joeri de Mik9304903Van Uden-De Gouwe1:02.201:00.0528.861:00.05
8.Arne Harboe Sorensen9105245De Columbiaan1:03.301:00.9529.671:00.95
9.Rens Post9101827WVZ1:02.381:01.6028.971:01.60
10.Guido de Roode9002485WVZ59.111:07.0429.861:07.04
11.Roy Hoogendoorn9202773Van Uden-De Gouwe1:15.561:14.471:14.47


<< TOP >>
Programmanr. 13
9.3.08 - 15:44
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Joëlle Scheps9202364Van Uden-De Gouwe27.6227.98
2.Bianca Verbeek8804462WVZ29.3929.33
3.Marieke Kortekaas-de Jongh8001318De Columbiaan31.0929.69
4.Marit Koldijk6600546De Columbiaan29.3930.32
5.Petra Verstegen7700906WVZ30.9430.76
6.Nathalie Schoonderwoerd8603188Van Uden-De Gouwe29.7731.07
7.Kim van Polanen8703236De Columbiaan30.9131.13
8.Lisette Prins8803522WVZ32.2132.36
9.Sabrina Ende8302654Van Uden-De Gouwe33.0732.92
10.Tessa Verheijdt8904290WVZ32.8733.03
11.Caitlin Vink9403182Van Uden-De Gouwe36.5633.26
12.Karin Vrijburg6100228De Columbiaan34.5734.69


<< TOP >>
Programmanr. 14
9.3.08 - 15:46
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Mike Stoffer89WVZ2:15.1129.001:03.151:43.752:15.11
2.Vincent van de Ven84WVZ2:19.2929.361:04.521:47.262:19.29
3.Davey de Vos89Van Uden-De Gouwe2:21.9529.761:08.171:48.412:21.95
4.Peter Kortekaas81De Columbiaan2:23.3930.541:07.161:49.322:23.39
5.Harm Rozenga89WVZ2:25.7732.671:06.421:51.262:25.77
6.Vincent Star81De Columbiaan2:28.3632.971:10.261:55.142:28.36
7.Ricardo Kombrink89Van Uden-De Gouwe2:30.3830.031:08.982:30.38
8.Pascal Holleman80Van Uden-De Gouwe2:31.9131.151:11.011:57.012:31.91
9.Rik van Klaveren89WVZ2:33.7830.531:10.351:58.142:33.78
10.Paul Geurink83De Columbiaan2:50.041:25.102:12.002:50.04
DISKoen Bel89De Columbiaan2:50.67RD39.601:23.702:12.002:50.67
NGTimo Dammers87De Columbiaan


<< TOP >>
Programmanr. 15
9.3.08 - 15:53
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Sanne van der Meer9601648De Columbiaan1:14.901:16.6436.731:16.64
2.Kim Visser9702516WVZ1:16.861:17.5437.051:17.54
3.Angelique van Vark9701478Van Uden-De Gouwe1:18.931:19.2539.281:19.25
4.Annelotte Mulder9701348De Columbiaan1:20.021:19.3238.391:19.32
5.Freeke den Dulk9700538De Columbiaan1:17.441:19.9739.091:19.97
6.Mijke Witkamp9601658WVZ1:21.061:20.2638.971:20.26
7.Kyra Zegers9604282WVZ1:18.131:21.6738.701:21.67
8.Elise van Manen9801676De Columbiaan1:24.201:24.0041.101:24.00
9.Saskia van der Helm9700718WVZ1:20.381:25.7240.221:25.72
10.Amanda Sels9603174Van Uden-De Gouwe1:23.301:26.6441.521:26.64
11.Myrthe de Jong9800244WVZ1:31.121:29.9841.001:29.98
12.Wietske Voorham9700674De Columbiaan1:30.001:30.8242.801:30.82
13.Diana van Halm Braam9800788WVZ1:27.871:30.9741.671:30.97
14.Emma Leltz9604412De Columbiaan1:36.111:34.2342.511:34.23
15.Emma de Waal9800088De Columbiaan1:35.341:34.4344.181:34.43
16.Anne Leltz9702988De Columbiaan1:41.221:34.7243.341:34.72
17.Stephanie Roskam9701476Van Uden-De Gouwe1:35.511:36.6644.161:36.66
18.Saskia de Mik9702656Van Uden-De Gouwe1:41.641:38.0745.671:38.07


<< TOP >>
Programmanr. 16
9.3.08 - 15:59
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Brent Dijsselbloem9601981WVZ44.0440.82
2.Calvin Jongeleen9800139De Columbiaan40.4340.83
3.Toby van Wijngaarden9700591WVZ42.9541.70
4.Romano Lynch9602759WVZ45.7044.70
5.Koen Lems9603709WVZ45.9146.38
6.Erwin van Kooten9800983Van Uden-De Gouwe49.6047.11
7.Bart Cok9701921Van Uden-De Gouwe46.4547.42
8.Ian Quak9702723Van Uden-De Gouwe48.1047.97
9.Danny Merkestijn9701039Van Uden-De Gouwe47.5348.09
10.Maarten Berg9700345De Columbiaan47.8548.13
11.Wessel van Kooten9701037Van Uden-De Gouwe48.4549.82
12.Bart Houtman9701705Van Uden-De Gouwe57.0054.10
13.Kaj Heck9800345De Columbiaan1:00.1757.40
14.Stijn Does9800319De Columbiaan1:07.141:02.16
DISKoen de Waal9600287De Columbiaan51.1652.89VB
DISBob den Dulk9800137De Columbiaan1:00.1254.80VC


<< TOP >>
Programmanr. 17
9.3.08 - 16:04
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Rebecca Johnson9400964De Columbiaan1:25.761:28.0841.931:28.08
2.Kimberley van Wijk9402040Van Uden-De Gouwe1:28.191:28.9142.151:28.91
3.Tessa Werter9402122De Columbiaan1:32.711:31.4843.691:31.48
4.Liselotte Mulder9503472De Columbiaan1:31.891:31.6743.311:31.67
5.Laura van Daalen9503474De Columbiaan1:32.961:32.2944.071:32.29
6.Dulcy van Wichen9404878WVZ1:33.261:32.5643.871:32.56
7.Maud Hoofs9501206WVZ1:33.951:33.2144.441:33.21
8.Manon de Vos9501638Van Uden-De Gouwe1:32.891:33.5444.631:33.54
9.Sabine Koudijs9500024WVZ1:35.091:34.3144.911:34.31
10.Laura de Waal9401490De Columbiaan1:36.641:34.7044.391:34.70
11.Arienne de Jong9501210WVZ1:35.341:34.9545.701:34.95
12.Kelly van Vliet9406394Van Uden-De Gouwe1:36.701:35.6444.571:35.64
13.Iris Berg9500788De Columbiaan1:33.581:36.2044.751:36.20
14.Natasja Boers9501560De Columbiaan1:33.531:37.6345.401:37.63
15.Monica de Paus9402436De Columbiaan1:45.501:40.8246.591:40.82


<< TOP >>
Programmanr. 19
9.3.08 - 16:11
Jongens, 200m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Jeffrey Bakker94Van Uden-De Gouwe2:26.4033.341:10.841:49.312:26.40
2.Brady Dubois95WVZ2:28.3631.361:12.291:51.262:28.36
3.Patrick Soutendijk94WVZ2:29.7036.001:15.351:54.892:29.70
4.Jeroen van der Meer95Van Uden-De Gouwe2:32.8935.461:14.831:55.222:32.89
5.Niels de Jong95Van Uden-De Gouwe2:34.1135.401:14.341:54.352:34.11
6.Yannick van Kooten95Van Uden-De Gouwe2:38.4835.371:15.241:58.412:38.48
7.Niek Oosthoek94De Columbiaan2:39.8036.271:16.431:58.242:39.80
8.Alexander Neijenhuijs94De Columbiaan2:46.0436.201:18.362:02.232:46.04
9.Roy Heemskerk94De Columbiaan2:50.7138.931:23.052:08.112:50.71
10.Dennis van der Bent94De Columbiaan2:52.2040.321:24.412:09.892:52.20
11.Jeroen Walchenbach94De Columbiaan2:53.5938.481:22.442:08.572:53.59
12.Luuk Heck95De Columbiaan2:54.3437.521:22.142:09.712:54.34
13.Mark Houtman95Van Uden-De Gouwe2:58.6738.571:25.702:14.002:58.67
14.Bob Pastoors95De Columbiaan2:59.6043.441:29.212:16.872:59.60
15.Arjan Doets94WVZ3:00.1841.831:28.392:16.593:00.18
16.Mats den Dulk95De Columbiaan3:08.4444.601:32.402:21.103:08.44

BMNicolas Rivard95WVZ2:40.2335.951:16.951:58.892:40.23


<< TOP >>
Programmanr. 20
9.3.08 - 16:22
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Joëlle Scheps92Van Uden-De Gouwe2:25.0831.991:09.711:52.892:25.08
2.Monique Pronk88WVZ2:40.6333.811:17.602:01.642:40.63
3.Bianca Verbeek88WVZ2:43.9536.392:43.95
4.Nathalie Schoonderwoerd86Van Uden-De Gouwe2:44.0236.231:20.512:07.482:44.02
5.Tessa van Beelen94De Columbiaan2:45.0036.911:20.872:07.772:45.00
6.Serena van der Spruit91De Columbiaan2:46.0936.381:20.282:08.052:46.09
7.Marieke Kortekaas-de Jongh80De Columbiaan2:48.9035.352:48.90
8.Kim van Polanen87De Columbiaan2:55.8036.971:23.652:16.172:55.80
9.Lisette Prins88WVZ2:59.3036.591:21.552:17.432:59.30
10.Marit Koldijk66De Columbiaan3:04.7235.581:21.832:21.023:04.72
11.Karin Vrijburg61De Columbiaan3:07.5142.171:32.712:24.363:07.51
12.Maaijke Zwegers86WVZ3:10.1035.901:25.562:23.613:10.10
DISPetra Verstegen77WVZ2:58.31RC37.741:24.612:17.082:58.31


<< TOP >>
Programmanr. 21
9.3.08 - 16:33
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Martijn Heinsbroek8901165WVZ24.8225.00
2.Alex Goeyenbier8704509WVZ24.9625.12
3.Ricardo Kombrink8901719Van Uden-De Gouwe24.8425.41
4.Davey de Vos8903451Van Uden-De Gouwe25.2825.80
5.Vincent Star8101605De Columbiaan25.9725.81
6.Viktor Reijns8401865WVZ26.3626.36
7.Peter Kortekaas8100949De Columbiaan27.5426.65
8.Christian Scholtes8902775WVZ26.8826.84
9.Pascal Holleman8002043Van Uden-De Gouwe26.5527.09
10.Rik van Klaveren8905501WVZ27.8927.70
11.Paul Geurink8300733De Columbiaan27.9928.43
12.Koen Bel8904929De Columbiaan30.9331.01
13.Roy Hoogendoorn9202773Van Uden-De Gouwe32.4532.26
NGTimo Dammers8705039De Columbiaan30.00


<< TOP >>
Programmanr. 22
9.3.08 - 16:37
Meisjes, 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Manon Belfor9303704De Columbiaan1:16.891:15.5036.361:15.50
2.Sanne van Rijs9500082Van Uden-De Gouwe1:20.701:20.0338.291:20.03
3.Vivian de Gier9205608WVZ1:21.901:20.4739.011:20.47
4.Maaike de Leeuw9404486Van Uden-De Gouwe1:18.801:20.9139.791:20.91
5.Britt Kraaijevanger9206202De Columbiaan1:28.671:24.5641.561:24.56
6.Marielle Henzen9304718De Columbiaan1:26.401:26.0240.921:26.02
7.Larissa Immerzeel9501474WVZ1:28.411:26.0742.321:26.07
8.Vivian Witkamp9302480WVZ1:27.391:27.4042.431:27.40
9.Iris Kamminga9305472De Columbiaan1:28.741:27.9742.381:27.97
10.Daphne Schippers9401992Van Uden-De Gouwe1:26.021:28.1542.501:28.15
11.Michelle van der Grift9501208WVZ1:40.111:41.2148.721:41.21


<< TOP >>
Programmanr. 23
9.3.08 - 16:41
Jongens, 200m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Koen de Leeuw92Van Uden-De Gouwe2:39.1835.841:16.211:57.872:39.18
2.Luke Rijnbeek93Van Uden-De Gouwe2:53.9539.251:23.742:08.492:53.95
3.Wessel de Jong93WVZ2:54.4538.641:22.452:08.202:54.45
4.Sibrand Rinzema93De Columbiaan2:55.2739.121:24.122:10.092:55.27
5.Christian Klees92WVZ2:58.6139.541:23.922:10.322:58.61
6.Rolf Boers93Van Uden-De Gouwe3:01.1538.301:25.402:13.343:01.15
7.Jordi Penedo93De Columbiaan3:09.5241.621:29.382:19.123:09.52
8.Mitchell van der Hulst93De Columbiaan3:13.6144.511:34.172:24.143:13.61
9.Wessel Suykerland93De Columbiaan3:14.1342.101:32.102:23.893:14.13
10.Jeffrey van Duijvenbode93WVZ3:28.5346.911:40.432:34.723:28.53

BMPhilippe Rivard93WVZ2:44.8637.051:19.612:02.062:44.86


<< TOP >>
Programmanr. 24
9.3.08 - 16:49
Dames, 100m vrije slagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Naomi Alphenaar9107938Van Uden-De Gouwe1:07.671:05.9432.071:05.94
2.Mayke Stolwijk9107544Van Uden-De Gouwe1:06.381:07.6332.431:07.63
3.Nelleke Boelhouwer9000346WVZ1:10.211:08.3732.571:08.37
4.Laura van der Hucht9306424WVZ1:09.591:10.8434.031:10.84
5.Stefanie van Schie9104548De Columbiaan1:10.791:12.4534.281:12.45
6.Rosanne Vrijburg9103388De Columbiaan1:11.811:14.1435.801:14.14
7.Jessica Spaans9305642De Columbiaan1:17.871:16.4935.931:16.49
8.Caitlin Vink9403182Van Uden-De Gouwe1:15.731:17.7037.801:17.70
9.Maud Kraaijevanger9403560De Columbiaan1:24.141:18.6438.101:18.64
10.Josca Zondag9502334WVZ1:18.131:19.1638.031:19.16
11.Kelly van Vliet9406394Van Uden-De Gouwe1:22.311:20.7239.491:20.72

BMNiki Osborne9006712De ColumbiaanNT1:10.7233.511:10.72
BMElisabeth Rivard9600244WVZ1:14.041:13.6234.931:13.62


<< TOP >>
Programmanr. 25
9.3.08 - 16:55
Jongens, 200m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Guus Kersten90De Columbiaan2:29.4335.771:13.801:51.052:29.43
2.Robbert Neijenhuis90De Columbiaan2:29.92FJ 135.831:13.721:52.002:29.92
3.Nick Baron91WVZ2:29.92FJ 235.701:14.021:52.862:29.92
4.Mike Liefhebber91WVZ2:30.7336.631:14.561:53.062:30.73
5.Joeri de Mik93Van Uden-De Gouwe2:38.8738.711:17.841:58.742:38.87
6.Marc de Vos91Van Uden-De Gouwe2:42.0239.101:20.512:01.892:42.02
7.Arne Harboe Sorensen91De Columbiaan2:42.6239.131:20.582:02.352:42.62
8.Guido de Roode90WVZ2:43.5539.831:21.772:04.462:43.55
9.Rens Post91WVZ2:56.2342.161:27.752:12.162:56.23


<< TOP >>
Programmanr. 26
9.3.08 - 17:02
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Joëlle Scheps9202364Van Uden-De Gouwe1:08.911:08.9333.961:08.93
2.Bianca Verbeek8804462WVZ1:10.801:14.1935.861:14.19
3.Monique Pronk8803528WVZ1:16.931:19.5638.041:19.56
4.Serena van der Spruit9106336De Columbiaan1:17.301:20.5239.491:20.52
5.Marieke Kortekaas-de Jongh8001318De Columbiaan1:19.691:21.8140.101:21.81
6.Tessa van Beelen9400860De Columbiaan1:19.881:23.5841.371:23.58
7.Kim van Polanen8703236De Columbiaan1:18.791:23.6439.841:23.64
8.Petra Verstegen7700906WVZ1:20.951:23.9141.151:23.91
9.Nathalie Schoonderwoerd8603188Van Uden-De Gouwe1:19.331:25.6042.541:25.60
10.Tessa Verheijdt8904290WVZ1:24.291:26.1741.871:26.17
11.Maaijke Zwegers8604282WVZ1:30.041:29.5543.801:29.55
12.Karin Vrijburg6100228De Columbiaan1:30.421:33.1045.831:33.10
13.Sabrina Ende8302654Van Uden-De GouweNT1:36.5148.141:36.51
NGMarit Koldijk6600546De Columbiaan1:19.39


<< TOP >>
Programmanr. 27
9.3.08 - 17:08
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Hugo Bregman58WVZ2:14.7730.051:04.991:40.422:14.77
2.Vincent van de Ven84WVZ2:17.4029.951:05.531:41.412:17.40
3.Arjan Assink86WVZ2:22.1529.911:07.071:45.162:22.15
4.Peter Kortekaas81De Columbiaan2:22.6631.151:07.411:44.662:22.66
5.Alex Goeyenbier87WVZ2:23.7030.451:06.321:44.042:23.70
6.Mike Stoffer89WVZ2:25.5430.471:07.921:47.392:25.54
7.Davey de Vos89Van Uden-De Gouwe2:33.1531.211:10.301:52.112:33.15
8.Ricardo Kombrink89Van Uden-De Gouwe2:39.5432.231:11.821:54.862:39.54
9.Elwin Kamminga91De Columbiaan2:47.1634.451:15.451:59.342:47.16


<< TOP >>
Programmanr. 29
9.3.08 - 17:14
Jongens, 4 x 50m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.Van Uden-De Gouwe 1Van Uden-De Gouwe1:55.881:51.08
Rolf Boers
Koen de Leeuw
93
92
27.96Joeri de Mik
Luke Rijnbeek
93
93
2.De Columbiaan 1De Columbiaan2:04.251:58.67
Wessel Suykerland
Jordi Penedo
93
93
28.84Sibrand Rinzema
Mitchell van der Hulst
93
93
3.WVZ 1WVZ2:00.671:58.70
Christian Klees
Brady Dubois
92
95
28.33Patrick Soutendijk
Wessel de Jong
94
93


<< TOP >>
Programmanr. 30
9.3.08 - 17:17
Meisjes, 4 x 100m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.De Columbiaan 1De Columbiaan5:05.875:15.59
Natasja Boers
Rebecca Johnson
95
94
37.431:17.52Iris Berg
Tessa van Beelen
95
94
2.WVZ 1WVZ5:29.125:22.04
Sabine Koudijs
Larissa Immerzeel
95
95
40.221:21.48Amanda Immerzeel
Maud Hoofs
95
95
3.De Columbiaan 2De Columbiaan5:26.905:32.01
Tessa Werter
Laura van Daalen
94
95
40.431:21.54Liselotte Mulder
Laura de Waal
95
94
4.Van Uden-De Gouwe 1Van Uden-De Gouwe5:27.725:33.86
Kimberley van Wijk
Manon de Vos
94
95
38.111:18.00Maaike de Leeuw
Caitlin Vink
94
94