C Competitie deel 4
Tilburg (NED),    9.3.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 11. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 17. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 20. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 21. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 22. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 23. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 24. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 26. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 27. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 29. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 30. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Heren, 4 x 200m vrije slag               Heren Senioren Open
9.3.08 - 15:00                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eiffel Swimmers PSV 1                 Eiffel Swimmers PSV    8:01.18     1.          
        Nick Heister, 85                          Jeroen vd Berkt, 81
        Tommie Kersten, 88                        Allen Lindeberg, 89
          2:04.40  8:01.18

    2.  TRB/RES 1                             TRB/RES                8:23.29     2.          
        Rik Bakker, 91                            Robin van Gulik, 90
        Svend Ocke Bull, 86                       Joey van Doesburg, 87
          2:06.39  8:23.29

    3.  Z&PV Nuenen 1                         Z&PV Nuenen            8:25.70     3.          
        Sven Kardol, 93                           Rens van Eijk, 91
        Akke Toeter, 90                           Martin de Wildt, 74
          2:04.40  8:25.70

    4.  TRB/RES 2                             TRB/RES                9:05.48     4.          
        Enzo Diependaal, 92                       Tian Tjioe, 93
        Matti de Bruijn, 93                       Thomas Rietveld, 94
          2:11.89  9:05.48

    5.  Z&PV Nuenen 2                         Z&PV Nuenen           10:08.10     5.          
        Chiel Soeter, 88                          Willem Jan Goossens, 90
        Kyle Hellenbrand, 91                      Arjan Maas, 91
          2:22.98 10:08.10




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Meisjes, 50m vlinderslag   Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
9.3.08 - 15:11                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kayleigh Brouwers             9603472 TRB/RES                  35.71     1.          
    2.  Rosanne van Wierst            9600234 Eiffel Swimmers PSV      36.86     2.          
    3.  Renate Peppenster             9604298 TRB/RES                  39.07     3.          
    4.  Elke van den Hurk             9601814 Z&PV Nuenen              40.23     4.          
    5.  Femke van Hest                9604294 TRB/RES                  40.80     5.          
    6.  Jessica Manders               9604004 Z&PV Nuenen              42.49     6.          
    7.  Mara van Loon                 9703122 Eiffel Swimmers PSV      43.06     7.          
    8.  Isolde D'hert                 9702564 Eiffel Swimmers PSV      43.54     8.          
    9.  Jeanine Kocken                9601816 Eiffel Swimmers PSV      43.80     9.          
   10.  Romy van Herk                 9702552 Eiffel Swimmers PSV      44.08    10.          
   11.  Bente Gerits                  9702052 Eiffel Swimmers PSV      44.72    11.          
   12.  Jill van der Jagt             9700910 Eiffel Swimmers PSV      44.96    12.          
   13.  Maayke Voets                  9702982 Z&PV Nuenen              46.17    13.          
   14.  Marjolein Wijnen              9702556 Z&PV Nuenen              46.84    14.          
   15.  Anne Verhappen                9702612 Eiffel Swimmers PSV      49.06    15.          
   16.  Rebecca Fairley               9702736 Eiffel Swimmers PSV      49.07    16.          
   17.  Lisan Tjioe                   9800736 TRB/RES                  50.46    17.          
   18.  Lara Verdonk                  9703752 TRB/RES                  51.19    18.FJ 1      
   19.  Steffi Kieboom                9701620 TRB/RES                  51.19    19.FJ 2      
   20.  Amy van Delft                 9802450 TRB/RES                  52.10    20.          
   21.  Carina Spronk                 9702382 TRB/RES                  54.26    21.          
   DIS  Lisa Bonhof                   9703572 TRB/RES                  45.51    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 4,5,6
9.3.08 - 15:17                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Pijnenburg               9600427 Eiffel Swimmers PSV    1:05.71     1.          
          1:05.71
    2.  Peter Rietveld                9601081 TRB/RES                1:06.81     2.          
          1:06.81
    3.  Stef van Zitteren             9601459 Eiffel Swimmers PSV    1:07.91     3.          
          1:07.91
    4.  Pepijn Smits                  9600691 Eiffel Swimmers PSV    1:08.39     4.          
          1:08.39
    5.  Floris Lafeber                9602143 TRB/RES                1:10.56     5.          
          1:10.56
    6.  Stefan Hoekstra               9700223 TRB/RES                1:16.20     6.          
          1:16.20
    7.  Joeri Phaff                   9701099 Z&PV Nuenen            1:18.62     7.          
          1:18.62
    8.  Bart Gubbels                  9602015 TRB/RES                1:19.08     8.          
          1:19.08
    9.  Alain Vogels                  9701835 Z&PV Nuenen            1:20.86     9.          
          1:20.86
   10.  Ruben Schellekens             9702747 TRB/RES                1:21.93    10.          
          1:21.93
   11.  Hein Lafeber                  9800435 TRB/RES                1:22.96    11.          
          1:22.96
   12.  Koen van den Boer             9600429 TRB/RES                1:23.72    12.          
          1:23.72
   13.  Jeroen Schelling              9701837 Z&PV Nuenen            1:25.37    13.          
          1:25.37
   14.  Rick van den Boer             9700413 TRB/RES                1:27.71    14.          
          1:27.71
   15.  Tom Donders                   9603677 TRB/RES                1:27.92    15.          
          1:27.92
   16.  Tobias Geurts                 9801185 Z&PV Nuenen            1:29.89    16.          
          1:29.89
   17.  Jelle de Wind                 9801183 Z&PV Nuenen            1:35.18    17.          
          1:35.18



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Meisjes, 200m vrije slag        Meisjes Junioren 3 en later
9.3.08 - 15:23                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim Smulders                  9501248 TRB/RES                2:20.47     1.          
          1:08.56  2:20.47
    2.  Kelly Mekes                   9402724 TRB/RES                2:22.14     2.          
          1:08.33  2:22.14
    3.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                2:28.10     3.          
          1:09.28  2:28.10
    4.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV    2:29.32     4.          
          1:11.73  2:29.32
    5.  Samantha Kardol               9502972 Z&PV Nuenen            2:29.40     5.          
          1:11.06  2:29.40
    6.  Madelon van Dam               9601624 Eiffel Swimmers PSV    2:31.42     6.          
          1:12.93  2:31.42
    7.  Indy Diependaal               9504976 TRB/RES                2:36.21     7.          
          1:16.15  2:36.21
    8.  Lisa Hartogs                  9505044 Z&PV Nuenen            2:37.13     8.          
          1:15.88  2:37.13
    9.  Colet Claessens               9405182 Z&PV Nuenen            2:37.81     9.          
          1:14.57  2:37.81
   10.  Mariska van Leeuwen           9503780 Eiffel Swimmers PSV    2:39.20    10.          
          1:16.80  2:39.20
   11.  Susan Teijken                 9504592 Z&PV Nuenen            2:46.06    11.          
          1:16.38  2:46.06



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Jongens, 100m schoolslag        Jongens Junioren 2 en later
9.3.08 - 15:30                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike van Herk                 9601007 Eiffel Swimmers PSV    1:24.39     1.          
          1:24.39
    2.  Stijn Koehler                 9404645 Z&PV Nuenen            1:26.02     2.FJ 1      
          1:26.02
    3.  Wiebe van de Rijt             9400931 TRB/RES                1:26.02     3.FJ 2      
          1:26.02
    4.  Marc Tromp                    9502151 Eiffel Swimmers PSV    1:28.43     4.          
          1:28.43
    5.  Jarmo van Zwol                9402983 Z&PV Nuenen            1:29.94     5.          
          1:29.94
    6.  Mitchell Verburg              9400277 Eiffel Swimmers PSV    1:30.59     6.          
          1:30.59
    7.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                1:30.83     7.          
          1:30.83
    8.  Mark Westerterp               9504325 Z&PV Nuenen            1:38.66     8.          
          1:38.66
    9.  Dennis Musters                9403605 TRB/RES                1:42.74     9.          
          1:42.74



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Dames, 200m vlinderslag                Dames Senioren Open
9.3.08 - 15:34                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Suzan v.d. Bogaard            8900450 Eiffel Swimmers PSV    2:23.89     1.          
          1:08.68  2:23.89
    2.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                2:29.64     2.          
          1:10.94  2:29.64
    3.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV    2:36.53     3.          
          1:14.50  2:36.53
    4.  Anita Smits                   6900522 TRB/RES                2:38.29     4.          
          1:16.10  2:38.29
    5.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV    2:39.06     5.          
          1:14.85  2:39.06
    6.  Anne van Vroonhoven           9204124 Eiffel Swimmers PSV    2:45.24     6.          
          1:17.74  2:45.24
    7.  Laura de Jong                 9103880 Z&PV Nuenen            2:49.14     7.          
          1:17.64  2:49.14
    8.  Nicole Huizing                8100686 Z&PV Nuenen            2:57.62     8.          
          1:23.81  2:57.62
    9.  Danila vd Hoogenband          9001558 Z&PV Nuenen            2:59.78     9.          
          1:24.17  2:59.78
   10.  Yvette Bouthoorn              9007992 TRB/RES                3:24.91    10.          
          1:30.49  3:24.91
   11.  Monique Huizing               8401090 Z&PV Nuenen            3:30.20    11.          
          1:35.16  3:30.20



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 100m rugslag                  Heren Senioren Open
9.3.08 - 15:42                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen vd Berkt               8100115 Eiffel Swimmers PSV    1:00.86     1.          
          1:00.86
    2.  Edwin Verlaan                 7801121 TRB/RES                1:06.30     2.          
          1:06.30
    3.  Svend Ocke Bull               8604481 TRB/RES                1:06.56     3.          
          1:06.56
    4.  Akke Toeter                   9002923 Z&PV Nuenen            1:07.35     4.FJ 1      
          1:07.35
    5.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV    1:07.35     5.FJ 2      
          1:07.35
    6.  Joey van Doesburg             8700735 TRB/RES                1:08.74     6.          
          1:08.74
    7.  Michiel Verrijk               9003047 Z&PV Nuenen            1:15.11     7.          
          1:15.11
    8.  Jeroen Geurtsen               8202473 TRB/RES                1:16.96     8.          
          1:16.96
    9.  Chiel Soeter                  8804219 Z&PV Nuenen            1:17.46     9.          
          1:17.46
   10.  Arjan Maas                    9104125 Z&PV Nuenen            1:22.12    10.          
          1:22.12
   11.  Willem Jan Goossens           9004917 Z&PV Nuenen            1:28.07    11.          
          1:28.07
   12.  Mike Hellenbrand              9100883 Z&PV Nuenen            1:29.37    12.          
          1:29.37



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Meisjes, 200m schoolslag           Meisjes Jeugd 2 en later
9.3.08 - 15:46                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    2:48.93     1.          
          1:21.32  2:48.93
    2.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV    2:58.76     2.          
          1:25.26  2:58.76
    3.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                3:03.20     3.          
          1:26.33  3:03.20
    4.  Esther Wittermans             9204346 Z&PV Nuenen            3:09.07     4.          
          1:30.66  3:09.07
    5.  Veerle Sauvé                  9304400 TRB/RES                3:14.76     5.          
          1:31.79  3:14.76
    6.  Rosanne van Wierst            9600234 Eiffel Swimmers PSV    3:15.00     6.          
          1:34.76  3:15.00
    7.  Mandy Stoop                   9304294 Z&PV Nuenen            3:15.32     7.          
          1:32.36  3:15.32
    8.  Imke Houwers                  9205536 Z&PV Nuenen            3:16.49     8.          
          1:33.58  3:16.49
    9.  Yvon Vromans                  9205576 TRB/RES                3:20.07     9.          
          1:32.85  3:20.07
   10.  Jeanine Kocken                9601816 Eiffel Swimmers PSV    3:21.98    10.          
          1:37.80  3:21.98
   11.  Nikki Cruts                   9307040 Z&PV Nuenen            3:35.62    11.          
          1:42.08  3:35.62
   DIS  Joyce Coppieters              9307220 Z&PV Nuenen            3:28.35    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:39.60  3:28.35



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Jongens, 100m rugslag         Jongens Junioren 4 en later
9.3.08 - 15:54                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Kardol                   9302135 Z&PV Nuenen            1:03.79     1.          
          1:03.79
    2.  Stef v.d. Struijk             9305473 Eiffel Swimmers PSV    1:10.09     2.          
          1:10.09
    3.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV    1:10.13     3.          
          1:10.13
    4.  Wouter Sijmons                9302695 Z&PV Nuenen            1:13.26     4.          
          1:13.26
    5.  Matti de Bruijn               9305071 TRB/RES                1:13.35     5.          
          1:13.35
    6.  Enzo Diependaal               9206691 TRB/RES                1:16.29     6.          
          1:16.29
    7.  Tian Tjioe                    9306093 TRB/RES                1:16.35     7.          
          1:16.35
    8.  Bjorge Janssen                9302171 TRB/RES                1:19.04     8.          
          1:19.04
    9.  Daan Koudijs                  9204721 TRB/RES                1:21.29     9.FJ 1      
          1:21.29
   10.  Rick Hoekstra                 9501437 TRB/RES                1:21.29    10.FJ 2      
          1:21.29
   11.  Emiel van Avezaath            9203261 TRB/RES                1:21.76    11.          
          1:21.76
   12.  Jauke Sloos                   9206745 Z&PV Nuenen            1:23.36    12.          
          1:23.36



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Dames, 200m rugslag            Dames Senioren 2 en later
9.3.08 - 15:59                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV    2:27.73     1.          
          1:10.57  2:27.73
    2.  Michelle de Bruijn            9503090 TRB/RES                2:37.59     2.          
          1:16.56  2:37.59
    3.  Idoia Hidalgo                 9104356 Eiffel Swimmers PSV    2:37.83     3.          
          1:15.51  2:37.83
    4.  Louise van de Meer            9504198 TRB/RES                2:54.08     4.          
          1:21.80  2:54.08
    5.  Manon Houtman                 9101348 Eiffel Swimmers PSV    2:54.36     5.          
          1:24.73  2:54.36
    6.  Eline Verrijk                 9003952 Z&PV Nuenen            2:56.37     6.          
          1:25.43  2:56.37
    7.  Lindy Consemulder             9006018 Z&PV Nuenen            2:57.08     7.          
          1:25.64  2:57.08
    8.  Ingrid Bakker                 9302872 TRB/RES                3:00.08     8.          
          1:26.91  3:00.08
    9.  Estee Verdonk                 9405866 TRB/RES                3:02.57     9.          
          1:28.20  3:02.57
   10.  Rachelle Hellenbrand          9101204 Z&PV Nuenen            3:05.83    10.          
          1:29.27  3:05.83



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Jongens, 100m vrije slag           Jongens Jeugd 2 en later
9.3.08 - 16:06                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV      54.52     1.          
            54.52
    2.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV      56.43     2.          
            56.43
    3.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen              56.54     3.          
            56.54
    4.  Robin van Gulik               9001061 TRB/RES                  57.60     4.          
            57.60
    5.  Handy Widjaja                 9102555 Eiffel Swimmers PSV      58.27     5.FJ 1      
            58.27
    6.  Rik Bakker                    9104625 TRB/RES                  58.27     6.FJ 2      
            58.27
    7.  Florian Verrijk               9004325 Z&PV Nuenen              59.40     7.          
            59.40
    8.  Bas Castelijns                9106989 Z&PV Nuenen              59.97     8.          
            59.97
    9.  Jeroen van Erve               9005917 TRB/RES                1:01.94     9.          
          1:01.94
   10.  Remco Schaap                  9105717 TRB/RES                1:08.21    10.          
          1:08.21
   11.  Patrick Geurts                9107147 Eiffel Swimmers PSV    1:08.89    11.          
          1:08.89
   12.  Kyle Hellenbrand              9100881 Z&PV Nuenen            1:09.61    12.          
          1:09.61
   13.  Christiaan Peppenster         9207007 TRB/RES                1:10.56    13.          
          1:10.56



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 50m vrije slag                 Dames Senioren Open
9.3.08 - 16:11                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Linda Weekers                 9004184 Eiffel Swimmers PSV      27.81     1.          
    2.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV      27.95     2.          
    3.  Nilshaira Isenia              8907234 Eiffel Swimmers PSV      27.99     3.          
    4.  Laura de Jong                 9103880 Z&PV Nuenen              28.67     4.          
    5.  Lieke Jager                   8701930 Z&PV Nuenen              28.68     5.          
    6.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV      28.89     6.          
    7.  Suzan v.d. Bogaard            8900450 Eiffel Swimmers PSV      28.93     7.          
    8.  Sabrina Buur                  8500526 TRB/RES                  29.09     8.          
    9.  Stefanie Luiken               8501932 Eiffel Swimmers PSV      29.15     9.          
   10.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB/RES                  29.68    10.FJ 1      
   11.  Anita Smits                   6900522 TRB/RES                  29.68    11.FJ 2      
   12.  Moniek van den Bosch          8905586 Z&PV Nuenen              31.34    12.          
   13.  Evie van Uden                 9103882 Z&PV Nuenen              33.06    13.          
   14.  Monique Huizing               8401090 Z&PV Nuenen              33.82    14.          
   15.  Lotte de Winter               9004354 Z&PV Nuenen              34.13    15.          
   16.  Eveline van Avezaath          8700108 TRB/RES                  34.66    16.          
   17.  Ilse van den Eerenbeemd       9505434 Z&PV Nuenen              35.36    17.          
   18.  Hanneke de Groot              9108040 Z&PV Nuenen              36.05    18.          
   19.  Marijn Marinus                9506044 Z&PV Nuenen              36.76    19.          
   20.  Britt van Diessen             8900900 TRB/RES                  37.25    20.          
   21.  Monique Melief                8201110 TRB/RES                  38.86    21.          
 AFGEM  Claudia Lagrand               7600358 TRB/RES                         AFGEM          
    NG  Inge Dedding                  9505432 Z&PV Nuenen                        NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Heren, 200m wisselslag                 Heren Senioren Open
9.3.08 - 16:16                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen vd Berkt               8100115 Eiffel Swimmers PSV    2:13.21     1.          
            27.72  2:13.21
    2.  Joey van Doesburg             8700735 TRB/RES                2:17.38     2.          
            28.70  2:17.38
    3.  Tommie Kersten                8801817 Eiffel Swimmers PSV    2:17.97     3.          
            28.69  2:17.97
    4.  Nick Heister                  8500969 Eiffel Swimmers PSV    2:21.43     4.FJ 1      
          2:21.43
    5.  Martin de Wildt               7400937 Z&PV Nuenen            2:21.43     5.FJ 2      
          2:21.43
    6.  Svend Ocke Bull               8604481 TRB/RES                2:22.74     6.          
            29.60  2:22.74
    7.  Daan van Erp                  8903833 TRB/RES                2:24.30     7.          
          2:24.30
    8.  Michiel Verrijk               9003047 Z&PV Nuenen            2:34.98     8.          
            31.54  2:34.98
    9.  Tim Winkels                   8705025 Z&PV Nuenen            2:37.23     9.          
          2:37.23
   10.  Chiel Soeter                  8804219 Z&PV Nuenen            2:43.79    10.          
            37.40  2:43.79



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Meisjes, 100m vrije slag   Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
9.3.08 - 16:23                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke van Hest                9604294 TRB/RES                1:11.59     1.          
          1:11.59
    2.  Kayleigh Brouwers             9603472 TRB/RES                1:12.63     2.          
          1:12.63
    3.  Rosanne van Wierst            9600234 Eiffel Swimmers PSV    1:13.10     3.          
          1:13.10
    4.  Jeanine Kocken                9601816 Eiffel Swimmers PSV    1:13.48     4.          
          1:13.48
    5.  Daphne Verstijnen             9603844 TRB/RES                1:16.07     5.          
          1:16.07
    6.  Renate Peppenster             9604298 TRB/RES                1:16.82     6.          
          1:16.82
    7.  Bente Gerits                  9702052 Eiffel Swimmers PSV    1:19.76     7.          
          1:19.76
    8.  Elke van den Hurk             9601814 Z&PV Nuenen            1:21.10     8.          
          1:21.10
    9.  Mara van Loon                 9703122 Eiffel Swimmers PSV    1:21.80     9.          
          1:21.80
   10.  Jessica Manders               9604004 Z&PV Nuenen            1:21.95    10.          
          1:21.95
   11.  Isolde D'hert                 9702564 Eiffel Swimmers PSV    1:23.60    11.          
          1:23.60
   12.  Jill van der Jagt             9700910 Eiffel Swimmers PSV    1:24.20    12.          
          1:24.20
   12.  Romy van Herk                 9702552 Eiffel Swimmers PSV    1:24.20    12.          
          1:24.20
   14.  Renske Zandberg               9604832 TRB/RES                1:24.29    14.          
          1:24.29
   15.  Daniek Peppenster             9702916 TRB/RES                1:25.20    15.          
          1:25.20
   16.  Anne Verhappen                9702612 Eiffel Swimmers PSV    1:25.34    16.          
          1:25.34
   17.  Rebecca Fairley               9702736 Eiffel Swimmers PSV    1:25.47    17.          
          1:25.47
   18.  Maayke Voets                  9702982 Z&PV Nuenen            1:28.04    18.          
          1:28.04
   19.  Marjolein Wijnen              9702556 Z&PV Nuenen            1:35.60    19.          
          1:35.60
   20.  Yara Hoofs                    9802454 TRB/RES                1:37.53    20.          
          1:37.53
   21.  Ilona van Ginneken            9801580 TRB/RES                1:43.48    21.          
          1:43.48
   22.  Kim Verstijnen                9802456 TRB/RES                1:44.70    22.          
          1:44.70



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                   Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 4,5,6
9.3.08 - 16:32                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stef van Zitteren             9601459 Eiffel Swimmers PSV      32.92     1.          
    2.  Peter Rietveld                9601081 TRB/RES                  34.52     2.          
    3.  Stan Pijnenburg               9600427 Eiffel Swimmers PSV      34.82     3.          
    4.  Floris Lafeber                9602143 TRB/RES                  38.89     4.          
    5.  Bart Gubbels                  9602015 TRB/RES                  40.02     5.          
    6.  Joeri Phaff                   9701099 Z&PV Nuenen              43.07     6.          
    7.  Hein Lafeber                  9800435 TRB/RES                  44.04     7.          
    8.  Alain Vogels                  9701835 Z&PV Nuenen              44.92     8.          
    9.  Stefan Hoekstra               9700223 TRB/RES                  46.00     9.          
   10.  Ruben Schellekens             9702747 TRB/RES                  46.24    10.          
   11.  Koen van den Boer             9600429 TRB/RES                  47.57    11.          
   12.  Jeroen Schelling              9701837 Z&PV Nuenen              50.51    12.          
   13.  Martijn Bolkenbaas            9602651 TRB/RES                  51.23    13.          
   14.  Tobias Geurts                 9801185 Z&PV Nuenen              51.86    14.          
   15.  Rick van den Boer             9700413 TRB/RES                  52.39    15.          
   16.  Bart Cornelissen              9602645 TRB/RES                  57.02    16.          
   17.  Jelle de Wind                 9801183 Z&PV Nuenen            1:02.02    17.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Meisjes, 100m schoolslag        Meisjes Junioren 3 en later
9.3.08 - 16:37                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Colet Claessens               9405182 Z&PV Nuenen            1:26.03     1.          
          1:26.03
    2.  Kelly Mekes                   9402724 TRB/RES                1:27.16     2.          
          1:27.16
    3.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                1:28.29     3.          
          1:28.29
    4.  Indy Diependaal               9504976 TRB/RES                1:28.73     4.          
          1:28.73
    5.  Mariska van Leeuwen           9503780 Eiffel Swimmers PSV    1:29.32     5.          
          1:29.32
    6.  Kim Smulders                  9501248 TRB/RES                1:29.45     6.          
          1:29.45
    7.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV    1:31.29     7.          
          1:31.29
    8.  Susan Teijken                 9504592 Z&PV Nuenen            1:35.39     8.          
          1:35.39
    9.  Madelon van Dam               9601624 Eiffel Swimmers PSV    1:35.51     9.          
          1:35.51
   10.  Samantha Kardol               9502972 Z&PV Nuenen            1:37.13    10.          
          1:37.13
   11.  Anouk Coppieters              9505430 Z&PV Nuenen            1:37.54    11.          
          1:37.54
   12.  Amy Kieboom                   9502580 TRB/RES                1:37.71    12.          
          1:37.71
   13.  Marloes Boke                  9502012 TRB/RES                1:38.80    13.          
          1:38.80
   14.  Lisa Hartogs                  9505044 Z&PV Nuenen            1:39.64    14.          
          1:39.64
   15.  Kimberley van der Smissen     9504978 TRB/RES                1:42.04    15.          
          1:42.04
   16.  Anastasia Novikova            9604996 TRB/RES                1:44.45    16.          
          1:44.45
   17.  Nikki Hoofs                   9602814 TRB/RES                1:50.00    17.          
          1:50.00



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                   Jongens, 200m vrije slag        Jongens Junioren 2 en later
9.3.08 - 16:44                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                2:14.33     1.          
          1:05.72  2:14.33
    2.  Mitchell Verburg              9400277 Eiffel Swimmers PSV    2:22.16     2.          
          1:09.32  2:22.16
    3.  Jarmo van Zwol                9402983 Z&PV Nuenen            2:23.71     3.          
          1:09.26  2:23.71
    4.  Wiebe van de Rijt             9400931 TRB/RES                2:25.04     4.          
          1:12.42  2:25.04
    5.  Pepijn Smits                  9600691 Eiffel Swimmers PSV    2:29.56     5.          
          1:13.06  2:29.56
    6.  Stijn Koehler                 9404645 Z&PV Nuenen            2:39.86     6.          
          1:15.45  2:39.86
    7.  Dennis Musters                9403605 TRB/RES                2:40.98     7.          
          1:20.92  2:40.98
    8.  Marc Tromp                    9502151 Eiffel Swimmers PSV    2:41.57     8.          
          1:17.76  2:41.57
    9.  Mark Westerterp               9504325 Z&PV Nuenen            3:21.92     9.          
          1:36.77  3:21.92



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Dames, 200m wisselslag                 Dames Senioren Open
9.3.08 - 16:51                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Linda Weekers                 9004184 Eiffel Swimmers PSV    2:27.73     1.          
            31.28  2:27.73
    2.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                2:33.76     2.          
          2:33.76
    3.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV    2:35.16     3.          
            32.69  2:35.16
    4.  Stefanie Luiken               8501932 Eiffel Swimmers PSV    2:35.83     4.          
            33.89  2:35.83
    5.  Anita Smits                   6900522 TRB/RES                2:38.69     5.          
          2:38.69
    6.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV    2:39.67     6.          
            34.23  2:39.67
    7.  Sabrina Buur                  8500526 TRB/RES                2:42.86     7.          
            33.02  2:42.86
    8.  Laura de Jong                 9103880 Z&PV Nuenen            2:46.32     8.          
            35.10  2:46.32
    9.  Lieke Jager                   8701930 Z&PV Nuenen            2:48.26     9.          
          2:48.26
   10.  Nicole Huizing                8100686 Z&PV Nuenen            2:50.76    10.          
            38.36  2:50.76
   11.  Danila vd Hoogenband          9001558 Z&PV Nuenen            2:56.43    11.          
          2:56.43
   12.  Moniek van den Bosch          8905586 Z&PV Nuenen            3:06.76    12.          
            36.60  3:06.76



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 50m vrije slag                 Heren Senioren Open
9.3.08 - 16:58                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martin de Wildt               7400937 Z&PV Nuenen              24.20     1.          
    2.  Allen Lindeberg               8906543 Eiffel Swimmers PSV      24.67     2.          
    3.  Tommie Kersten                8801817 Eiffel Swimmers PSV      25.13     3.          
    4.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen              25.91     4.          
    5.  Akke Toeter                   9002923 Z&PV Nuenen              26.45     5.          
    6.  Edwin Verlaan                 7801121 TRB/RES                  26.70     6.          
    7.  Tim Winkels                   8705025 Z&PV Nuenen              26.76     7.          
    8.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV      26.95     8.          
    9.  Daan van Erp                  8903833 TRB/RES                  27.04     9.          
   10.  Michiel Verrijk               9003047 Z&PV Nuenen              27.88    10.          
   11.  Jeroen Geurtsen               8202473 TRB/RES                  28.04    11.          
   12.  Kyle Hellenbrand              9100881 Z&PV Nuenen              32.02    12.          
   13.  Mike Hellenbrand              9100883 Z&PV Nuenen              33.04    13.          
   14.  Willem Jan Goossens           9004917 Z&PV Nuenen              33.13    14.          
   15.  Joris Sauve                   9006793 TRB/RES                  35.82    15.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Meisjes, 100m rugslag            Meisjes Jeugd 2 en later
9.3.08 - 17:02                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    1:13.36     1.          
          1:13.36
    2.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV    1:15.58     2.          
          1:15.58
    3.  Mandy Stoop                   9304294 Z&PV Nuenen            1:15.83     3.          
          1:15.83
    4.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                1:16.56     4.          
          1:16.56
    5.  Marleen Bakker                9302874 TRB/RES                1:17.00     5.          
          1:17.00
    6.  Imke Houwers                  9205536 Z&PV Nuenen            1:21.13     6.          
          1:21.13
    7.  Esther Wittermans             9204346 Z&PV Nuenen            1:24.95     7.          
          1:24.95
    8.  Nikki Cruts                   9307040 Z&PV Nuenen            1:29.29     8.          
          1:29.29
    NG  Yvon Vromans                  9205576 TRB/RES                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Jongens, 200m schoolslag        Jongens Junioren 4 en later
9.3.08 - 17:06                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Kardol                   9302135 Z&PV Nuenen            2:40.89     1.          
          1:17.61  2:40.89
    2.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV    2:45.80     2.          
          1:18.26  2:45.80
    3.  Enzo Diependaal               9206691 TRB/RES                2:53.92     3.          
          1:22.83  2:53.92
    4.  Stef v.d. Struijk             9305473 Eiffel Swimmers PSV    2:55.73     4.          
          1:22.89  2:55.73
    5.  Rick Hoekstra                 9501437 TRB/RES                3:00.03     5.          
          1:27.03  3:00.03
    6.  Mike van Herk                 9601007 Eiffel Swimmers PSV    3:05.16     6.          
          1:27.29  3:05.16
    7.  Tian Tjioe                    9306093 TRB/RES                3:08.48     7.          
          1:30.45  3:08.48
    8.  Wouter Sijmons                9302695 Z&PV Nuenen            3:11.29     8.          
          1:31.48  3:11.29
    9.  Emiel van Avezaath            9203261 TRB/RES                3:11.56     9.          
          1:30.37  3:11.56
   10.  Matti de Bruijn               9305071 TRB/RES                3:18.25    10.          
          1:36.00  3:18.25
   11.  Bjorge Janssen                9302171 TRB/RES                3:18.42    11.          
          1:37.16  3:18.42
   12.  Jauke Sloos                   9206745 Z&PV Nuenen            3:41.80    12.          
          1:47.36  3:41.80



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Dames, 100m vrije slag           Dames Senioren 2 en later
9.3.08 - 17:15                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV    1:01.64     1.          
          1:01.64
    2.  Idoia Hidalgo                 9104356 Eiffel Swimmers PSV    1:02.26     2.          
          1:02.26
    3.  Michelle de Bruijn            9503090 TRB/RES                1:04.32     3.          
          1:04.32
    4.  Manon Houtman                 9101348 Eiffel Swimmers PSV    1:06.47     4.          
          1:06.47
    5.  Lindy Consemulder             9006018 Z&PV Nuenen            1:08.81     5.          
          1:08.81
    6.  Ingrid Bakker                 9302872 TRB/RES                1:10.08     6.          
          1:10.08
    7.  Eline Verrijk                 9003952 Z&PV Nuenen            1:10.29     7.          
          1:10.29
    8.  Kris van der Putten           9205574 TRB/RES                1:11.28     8.          
          1:11.28
    9.  Eva van der Putten            9006050 TRB/RES                1:11.92     9.          
          1:11.92
   10.  Joyce Coppieters              9307220 Z&PV Nuenen            1:11.98    10.          
          1:11.98
   11.  Estee Verdonk                 9405866 TRB/RES                1:12.16    11.          
          1:12.16
   12.  Lotte van de Rijt             9102616 TRB/RES                1:14.25    12.          
          1:14.25
   13.  Rachelle Hellenbrand          9101204 Z&PV Nuenen            1:15.42    13.          
          1:15.42
   14.  Lotte de Winter               9004354 Z&PV Nuenen            1:17.10    14.          
          1:17.10
   15.  Anouk Coppieters              9505430 Z&PV Nuenen            1:18.61    15.          
          1:18.61
   16.  Hanneke de Groot              9108040 Z&PV Nuenen            1:18.67    16.          
          1:18.67
   17.  Vivianne van Avezaath         9105646 TRB/RES                1:19.13    17.          
          1:19.13
   18.  Angela Mekes                  9006924 TRB/RES                1:19.30    18.          
          1:19.30
   19.  Evie van Uden                 9103882 Z&PV Nuenen            1:20.39    19.          
          1:20.39
   20.  Ilse van den Eerenbeemd       9505434 Z&PV Nuenen            1:21.67    20.          
          1:21.67
   21.  Marijn Marinus                9506044 Z&PV Nuenen            1:24.66    21.          
          1:24.66
    NG  Inge Dedding                  9505432 Z&PV Nuenen                        NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 200m rugslag            Jongens Jeugd 2 en later
9.3.08 - 17:23                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV    2:22.42     1.          
          1:09.32  2:22.42
    2.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV    2:23.39     2.          
          1:09.60  2:23.39
    3.  Robin van Gulik               9001061 TRB/RES                2:29.23     3.          
          1:11.02  2:29.23
    4.  Rik Bakker                    9104625 TRB/RES                2:31.59     4.          
          1:14.83  2:31.59
    5.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen            2:33.00     5.          
          1:14.04  2:33.00
    6.  Handy Widjaja                 9102555 Eiffel Swimmers PSV    2:34.07     6.          
          1:14.64  2:34.07
    7.  Florian Verrijk               9004325 Z&PV Nuenen            2:36.76     7.          
          1:15.64  2:36.76
    8.  Jeroen van Erve               9005917 TRB/RES                2:39.70     8.          
          1:16.29  2:39.70
    9.  Bas Castelijns                9106989 Z&PV Nuenen            2:42.92     9.          
          1:20.36  2:42.92
   10.  Arjan Maas                    9104125 Z&PV Nuenen            2:48.92    10.          
          1:23.00  2:48.92
   11.  Patrick Geurts                9107147 Eiffel Swimmers PSV    2:59.08    11.          
          1:26.25  2:59.08
   12.  Remco Schaap                  9105717 TRB/RES                3:01.36    12.          
          1:27.02  3:01.36



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Dames, 100m rugslag                  Dames Senioren Open
9.3.08 - 17:30                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sabrina Buur                  8500526 TRB/RES                1:08.28     1.          
          1:08.28
    2.  Stefanie Luiken               8501932 Eiffel Swimmers PSV    1:09.20     2.          
          1:09.20
    3.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV    1:09.64     3.          
          1:09.64
    4.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB/RES                1:12.88     4.          
          1:12.88
    5.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                1:13.45     5.          
          1:13.45
    6.  Laura de Jong                 9103880 Z&PV Nuenen            1:13.70     6.          
          1:13.70
    7.  Lieke Jager                   8701930 Z&PV Nuenen            1:14.54     7.          
          1:14.54
    8.  Anne van Vroonhoven           9204124 Eiffel Swimmers PSV    1:16.87     8.          
          1:16.87
    9.  Nicole Huizing                8100686 Z&PV Nuenen            1:20.61     9.          
          1:20.61
   10.  Danila vd Hoogenband          9001558 Z&PV Nuenen            1:21.80    10.          
          1:21.80
   11.  Monique Huizing               8401090 Z&PV Nuenen            1:28.87    11.          
          1:28.87



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Heren, 200m vlinderslag                Heren Senioren Open
9.3.08 - 17:34                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Allen Lindeberg               8906543 Eiffel Swimmers PSV    2:07.26     1.          
            58.23  2:07.26
    2.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV    2:20.30     2.          
          1:06.64  2:20.30
    3.  Joey van Doesburg             8700735 TRB/RES                2:25.48     3.          
          1:08.89  2:25.48
    4.  Nick Heister                  8500969 Eiffel Swimmers PSV    2:26.18     4.          
          1:09.06  2:26.18
    5.  Martin de Wildt               7400937 Z&PV Nuenen            2:27.67     5.          
          1:08.16  2:27.67
    6.  Akke Toeter                   9002923 Z&PV Nuenen            2:37.68     6.          
          1:12.96  2:37.68
    7.  Daan van Erp                  8903833 TRB/RES                2:47.76     7.          
          1:17.00  2:47.76
    8.  Svend Ocke Bull               8604481 TRB/RES                2:55.51     8.          
          1:12.64  2:55.51
    9.  Chiel Soeter                  8804219 Z&PV Nuenen            2:57.26     9.          
          1:21.23  2:57.26
   10.  Tim Winkels                   8705025 Z&PV Nuenen            2:57.71    10.          
          1:24.59  2:57.71



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                  Jongens, 4 x 50m vrije slag      Jongens Junioren 4 en later
9.3.08 - 17:41                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TRB/RES 1                             TRB/RES                1:52.23     1.          
        Enzo Diependaal, 92                       Thomas Rietveld, 94
        Matti de Bruijn, 93                       Tian Tjioe, 93
            28.07  1:52.23

    2.  Z&PV Nuenen 1                         Z&PV Nuenen            1:54.36     2.          
        Sven Kardol, 93                           Jarmo van Zwol, 94
        Wouter Sijmons, 93                        Stijn Koehler, 94
            27.09  1:54.36

    3.  Eiffel Swimmers PSV 1                 Eiffel Swimmers PSV    1:58.51     3.          
        Geert Janssen, 92                         Marc Tromp, 95
        Stef v.d. Struijk, 93                     Mitchell Verburg, 94
            28.67  1:58.51

    4.  TRB/RES 2                             TRB/RES                2:04.29     4.          
        Bjorge Janssen, 93                        Wiebe van de Rijt, 94
        Daan Koudijs, 92                          Emiel van Avezaath, 92
            31.70  2:04.29

    5.  Eiffel Swimmers PSV 2                 Eiffel Swimmers PSV    2:04.58     5.          
        Mike van Herk, 96                         Stef van Zitteren, 96
        Pepijn Smits, 96                          Stan Pijnenburg, 96
            33.04  2:04.58




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                 Meisjes, 4 x 100m wisselslag      Meisjes Junioren 3 en later
9.3.08 - 17:44                                                                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  TRB/RES 1                             TRB/RES                5:00.82     1.          
        Michelle de Bruijn, 95                    Suzan van Boxtel, 94
        Kelly Mekes, 94                           Kim Smulders, 95
          1:13.89  5:00.82

    2.  Eiffel Swimmers PSV 1                 Eiffel Swimmers PSV    5:12.84     2.          
        Madelon van Dam, 96                       Simone Soudant, 95
        Mariska van Leeuwen, 95                   Janine Verhaegh, 95
          1:21.02  5:12.84

    3.  TRB/RES 2                             TRB/RES                5:27.64     3.          
        Louise van de Meer, 95                    Kayleigh Brouwers, 96
        Indy Diependaal, 95                       Femke van Hest, 96
          1:19.82  5:27.64

    4.  Z&PV Nuenen 1                         Z&PV Nuenen            5:32.86     4.          
        Colet Claessens, 94                       Samantha Kardol, 95
        Susan Teijken, 95                         Lisa Hartogs, 95
          1:20.57  5:32.86

    5.  TRB/RES 3                             TRB/RES                5:58.18     5.          
        Estee Verdonk, 94                         Renate Peppenster, 96
        Marloes Boke, 95                          Daphne Verstijnen, 96
          5:58.18

    6.  Z&PV Nuenen 2                         Z&PV Nuenen            6:28.48     6.          
        Jessica Manders, 96                       Anouk Coppieters, 95
        Ilse van den Eerenbeemd, 95               Marijn Marinus, 95
          1:31.92  6:28.48




Splash Meet Manager 2007Registered to TRB/RES