Districtcompetitie deel 4
Goes (NED),    9.3.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 4. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 6. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 8. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 15. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 20. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 22. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 23. Meisjes, 25m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 24. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 25. Jongens, 25m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 30. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 31. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 32. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 35. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 37. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 39. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 41. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 42. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 43. Alle, 4 x 25m vrije slag, Mix Minioren 4 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
9-3-2008 - 9:30                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Ganze 1                    De Ganze               5:43.69            5:29.49           
        Poot Esther, 94                            Oyevaar Eva, 96
        Ree Linda v.d., 63                         Zijleman Judith, 74
          1:23.05  5:29.49

  2. De Schelde 1                  De Schelde             5:48.93            5:50.74           
        Kock Tamara, 91                            Geersdaele Manon van, 92
        Assche Ingrid van, 55                      Vink Ankie, 85
          5:50.74




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 4 x 50m wisselslag                Dames Senioren Open
9-3-2008 - 9:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Onderdak 1                    Onderdak               2:41.76            2:40.48           
        Verbiest Annemarie, 95                     Terpstra Claudia, 89
        Dalebout Marieke, 90                       Vossen Karen, 95
          2:40.48

  2. De Otters Axel 1              De Otters Axel         2:38.09            2:45.25           
        Platjouw Elise, 94                         Vernimmen Jill, 93
        Herman Jacqueline, 91                      Burm Anouk, 93
            42.33  2:45.25




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
9-3-2008 - 9:40                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Schelde 1                  De Schelde             2:03.21            2:02.90           
        Jansen v Rosendaal Ivar, 92                Legters Mark, 93
        Putter Jeroen de, 92                       Huijssen Nico, 93
            27.95  2:02.90

  2. De Ganze 1                    De Ganze               2:22.30            2:22.82           
        Mehlbaum Daniel, 95                        Wullems Bas, 94
        Hamer Lukas de, 94                         Wabeke Bob, 94
          2:22.82




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 25m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
9-3-2008 - 9:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bruijnzeel Jomme              De Schelde               24.59 9900755      24.04           
  2. Boom Jason van                De Schelde               26.28 9801695      25.06           
  3. Erceylan Deniz                De Ganze                 26.67 9802049      26.02           
  4. Vasseur Jordan                De Ganze                 30.48 9802047      27.69           
  5. Mehlbaum Christian            De Ganze                 28.43 0000317      27.97           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 25m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
9-3-2008 - 9:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wigman Isrid                  De Ganze                 23.92 9901470      22.49 FJ 1      
  2. Oosterhoff Hinke              Onderdak                 23.68 9801296      22.49 FJ 2      
  3. Verweel Sabine                Onderdak                 24.29 9801298      22.78           
  4. Ritter Quinty de              De Schelde               25.46 9802368      24.53           
  5. Kwaadsteniet Elise de         De Schelde               25.22 9802366      24.93           
  6. Vrieze Jaimy de               De Ganze                 26.22 9801342      25.06 FJ 1      
  7. Bruijne Lisa de               De Schelde               25.51 9802280      25.06 FJ 3      
  8. Verbiest Carolien             Onderdak                 28.04 9900542      25.36           
  9. Putten Mirte van              De Otters Axel              NT 9902114      27.52           
 10. Engelsman Britt den           De Ganze                 30.13 9802722      28.07           
 11. Mastwijk Zevanja              De Ganze                 29.68 9901568      29.13           
 12. Moere Jade v.d.               De Ganze                 32.85 9802724      33.44           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
9-3-2008 - 9:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Oyevaar Eva                   De Ganze               1:18.84 9602292    1:17.99           
          1:17.99
  2. Bolderik Sophie van           De Schelde             1:23.65 9702314    1:19.67           
          1:19.67
  3. Bruijnzeel Amke               De Schelde             1:22.91 9701178    1:22.51           
          1:22.51
  4. Ingen Carlijn van             De Ganze               1:25.70 9604062    1:23.10           
          1:23.10
  5. Moere Eden v.d.               De Ganze               1:44.02 9604030    1:27.85           
          1:27.85
  6. Pladdet Maaike                De Schelde             1:34.00 9703208    1:29.22           
          1:29.22
  7. Molewijk Manon                De Schelde                  NT 9801812    1:30.70           
          1:30.70
  8. Poot Vera                     De Ganze               1:40.39 9701550    1:30.80           
          1:30.80
  9. Wijdeveld Fleur               De Ganze               1:32.75 9802592    1:34.42           
          1:34.42
 10. Vossen Britt van              De Ganze               1:35.61 9604064    1:36.95           
          1:36.95
 11. Buck Claudia de               De Schelde             1:37.80 9801810    1:38.57           
          1:38.57
 12. Stolk Britt                   De Ganze               1:41.76 9702632    1:41.47           
          1:41.47
 13. Campenhout Demi van           De Schelde                  NT 9703728    1:44.47           
          1:44.47
 14. Hofman Maureen                De Schelde                  NT 9605518    1:58.08           
          1:58.08
 15. Pronk Ylonka                  De Schelde                  NT 9703654    2:01.48           
          2:01.48
 DIS Veenstra Chloë                De Schelde             1:39.14 9801838                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
  NG Sevic Maja                    De Schelde             1:29.40 9702628                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
9-3-2008 - 9:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Oosterhoff Hinke              Onderdak                 36.97 9801296      35.96           
  2. Oosterhoff Maartje            Onderdak                 39.85 9702590      37.57           
  3. Verweel Sabine                Onderdak                 39.60 9801298      37.92           
  4. Dalebout Eefje                Onderdak                 45.32 9700152      41.10           
  5. Vossen Lise                   Onderdak                 47.22 9700658      42.05           
  6. Deguelle Kiki                 Onderdak                 57.96 9702630    1:00.93           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
9-3-2008 - 9:55                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ee Gideon van                 De Schelde             1:22.10 9801225    1:21.86           
          1:21.86
  2. Hamer Sander de               De Ganze               1:28.97 9701541    1:27.92           
          1:27.92
  3. Genugten Jeroen v.d.          De Ganze               1:33.40 9603791    1:28.77           
          1:28.77
  4. Putter Quinten de             De Schelde                  NT 9702675    1:31.01           
          1:31.01
  5. Beumer Jochem                 De Schelde             1:52.07 9702189    1:37.29           
          1:37.29
  6. Ridder Sander de              De Schelde                  NT 9604139    1:41.70           
          1:41.70
  7. Westerduin Ronald             De Ganze                    NT 9702963    1:43.23           
          1:43.23
 DIS Remie Mikey                   De Ganze               2:03.35 9702967                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
9-3-2008 - 10:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwier Casper                  Onderdak                 34.47 9701355      32.46           
  2. Platjouw Lars                 De Otters Axel           44.80 9700467      42.67           
  3. Boer Bob                      De Otters Axel           40.56 9701733      45.76           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 3 en later
9-3-2008 - 10:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Platjouw Elise                De Otters Axel           43.07 9401282      41.75           
  2. Gruijter Stephany de          De Schelde               43.43 9406106      41.95           
  3. Rabout Danielle               De Ganze                 44.06 9504272      43.11           
  4. Wigman Myrthe                 De Ganze                 44.06 9504832      43.16           
  5. Korsuize Stefanie             De Ganze                 47.01 9505146      43.82           
  6. Geersdaele Nadine van         De Schelde               45.70 9406366      44.20           
  7. Heijden Manon van der         De Ganze                 45.10 9502450      44.47           
  8. Vossen Karen                  Onderdak                 44.59 9501234      45.25           
  9. Verbiest Annemarie            Onderdak                 51.04 9501688      47.48           
 10. Sletten Kirsti                De Schelde               43.42 9603784      47.89           
 11. Vossen Britt van              De Ganze                 52.22 9604064      49.13           
 12. Pool Emma                     De Schelde               51.27 9604886      52.51           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 2 en later
9-3-2008 - 10:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dickie Kevin                  De Schelde               36.39 9402071      37.18           
  2. Mehlbaum Daniel               De Ganze                 42.87 9502149      40.14           
  3. Wullems Bas                   De Ganze                 43.20 9401247      40.57           
  4. Hamer Lukas de                De Ganze                 40.80 9404651      40.88 FJ 1      
  5. Wabeke Bob                    De Ganze                 42.08 9403501      40.88 FJ 2      
  6. Wezeman Jeroen                De Schelde               45.53 9504437      43.61           
  7. Dacatimbang Jay Mark          De Schelde               48.72 9503607      44.26           
  8. Kock Youran                   De Schelde               51.28 9503605      46.16           
  9. Pieters Roy                   De Schelde               50.23 9404869      46.74           
 10. Flipse Reinbert               De Ganze                 53.32 9405267      49.70           
 11. Schoonakker Jos               De Otters Axel           45.97 9500813      49.89           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
9-3-2008 - 10:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Poot Esther                   De Ganze                 44.79 9400998      42.67           
  2. Vernimmen Jill                De Otters Axel           44.40 9301050      42.86           
  3. Baute Myriam                  De Schelde               43.94 9404928      43.61           
  4. Geersdaele Manon van          De Schelde               47.46 9206908      46.86           
  5. Heijden Manon van der         De Ganze                 45.36 9502450      47.02           
  6. Koster Daphne de              De Ganze                 47.22 9305114      48.34           
  7. Burm Anouk                    De Otters Axel           49.29 9304264      48.89           
  8. Pieters Roxan                 De Schelde               49.54 9406108      49.99           
  9. Korsuize Stefanie             De Ganze                 49.04 9505146      50.10           
 10. Moere Eden v.d.               De Ganze                 49.48 9604030      50.54           
 11. Anrooij Lindy van             De Ganze                    NT 9605474      50.83           
 12. Beemster Merel                De Schelde               57.16 9505069      51.02           
 13. Verbiest Annemarie            Onderdak                 50.89 9501688      51.20           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
9-3-2008 - 10:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jansen v Rosendaal Ivar       De Schelde               38.30 9203335      38.12           
  2. Wullems Bas                   De Ganze                 48.70 9401247      45.37 FJ 1      
  3. Braber Kevin den              De Ganze                 45.68 9306369      45.37 FJ 2      
  4. Zeilstra Roy                  De Ganze                 46.46 9306367      46.29           
  5. Bolderik Bram van             De Schelde               51.65 9503019      47.59           
  6. Riet Jasper van               De Schelde               51.51 9604137      49.58           
  7. Schoonakker Jos               De Otters Axel           53.02 9500813      53.85           
  8. Genugten Jeroen v.d.          De Ganze                 53.51 9603791      55.45           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 100m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
9-3-2008 - 10:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bruijne Romy de               De Schelde             1:28.24 9602628    1:26.52 FJ 1      
          1:26.52
  2. Geelhoedt Yentl               De Schelde             1:30.34 9502660    1:26.52 FJ 2      
          1:26.52
  3. Sletten Ane                   De Schelde             1:46.55 9307050    1:40.39           
          1:40.39
  4. Rabout Danielle               De Ganze               1:50.63 9504272    1:40.65           
          1:40.65
  5. Stolk Ellen                   De Ganze               1:47.52 9008116    1:44.25           
          1:44.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
9-3-2008 - 10:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Huijssen Nico                 De Schelde             1:23.48 9303653    1:20.42           
          1:20.42
  2. Wabeke Bob                    De Ganze               1:24.63 9403501    1:28.04           
          1:28.04
  3. Remie Kevin                   De Ganze               1:49.48 9107311    1:41.17           
          1:41.17
  NG Moes Yorbin                   De Schelde             1:11.19 9002019                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
9-3-2008 - 10:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zijleman Judith               De Ganze               1:21.95 7400652    1:27.78           
          1:27.78
  2. Vink Ankie                    De Schelde                  NT 8503026    1:31.87           
          1:31.87
  3. Ree Linda v.d.                De Ganze                    NT 6300452    1:32.83           
          1:32.83
  4. Kock Tamara                   De Schelde             1:41.46 9107576    1:39.51           
          1:39.51
  5. Assche Ingrid van             De Schelde             1:42.48 5500004    1:42.20           
          1:42.20
  6. Koster Daphne de              De Ganze               2:02.57 9305114    1:47.04           
          1:47.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
9-3-2008 - 10:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Terpstra Claudia              Onderdak                 31.68 8904078      32.33           
  2. Herman Jacqueline             De Otters Axel           42.48 9103958      38.80           
  3. Vernimmen Jill                De Otters Axel           37.38 9301050      39.08           
  4. Dalebout Marieke              Onderdak                 43.81 9000740      42.42           
  5. Platjouw Elise                De Otters Axel           43.54 9401282      44.70           
  6. Burm Anouk                    De Otters Axel           50.98 9304264      50.74           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
9-3-2008 - 10:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vermeulen Jeroen              De Ganze               1:12.73 8201861    1:11.82           
          1:11.82
  2. Putter Jeroen de              De Schelde             1:24.87 9204149    1:19.73           
          1:19.73
  3. Vermeu Erik                   De Ganze               1:37.51 8906357    1:24.35 FJ 1      
          1:24.35
  4. Steendijk Robert              De Ganze               1:27.25 8903013    1:24.35 FJ 2      
          1:24.35
  5. Murre Thomas                  De Ganze               1:30.50 8301531    1:27.57           
          1:27.57
  6. Legters Mark                  De Schelde             1:35.80 9303361    1:36.88           
          1:36.88



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
9-3-2008 - 10:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Boven Erwin van               De Otters Axel           28.82 8500343      28.47           
  2. Haak Sebastiaan               De Otters Axel           30.74 9001073      30.86           
  3. Haak Tobias                   De Otters Axel           32.37 8801231      33.33           
  4. Droesbeke Matthijs            De Otters Axel           33.73 9005223      33.57           
  5. Dalebout Tom                  Onderdak                    NT 8906151      34.07           
  6. Goense Stef                   De Otters Axel           41.65 9104019      39.02           
AFGE Schiettekatte Evert           Onderdak                 30.51 8301879                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
9-3-2008 - 10:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bruijnzeel Jomme              De Schelde               41.21 9900755      39.23           
  2. Boom Jason van                De Schelde               46.10 9801695      47.20           
  3. Erceylan Deniz                De Ganze                 50.59 9802049      51.48           
  4. Mehlbaum Christian            De Ganze                    NT 0000317      54.98           
  5. Vasseur Jordan                De Ganze                    NT 9802047      56.67           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
9-3-2008 - 10:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Oosterhoff Hinke              Onderdak                 36.97 9801296      36.27           
  2. Verweel Sabine                Onderdak                 39.60 9801298      38.02           
  3. Vrieze Jaimy de               De Ganze                 47.93 9801342      45.35           
  4. Ritter Quinty de              De Schelde               47.63 9802368      45.70           
  5. Bruijne Lisa de               De Schelde               46.71 9802280      47.89           
  6. Kwaadsteniet Elise de         De Schelde               48.89 9802366      49.17           
  7. Wigman Isrid                  De Ganze                 55.12 9901470      49.58           
  8. Verbiest Carolien             Onderdak                 52.67 9900542      50.73           
  9. Engelsman Britt den           De Ganze                    NT 9802722    1:00.26           
 10. Putten Mirte van              De Otters Axel              NT 9902114    1:01.56           
 11. Mastwijk Zevanja              De Ganze                    NT 9901568    1:04.83           
 12. Moere Jade v.d.               De Ganze                    NT 9802724    1:06.89           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
9-3-2008 - 10:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bruijnzeel Amke               De Schelde             1:38.75 9701178    1:37.43           
          1:37.43
  2. Oyevaar Eva                   De Ganze               1:37.76 9602292    1:39.56           
          1:39.56
  3. Bolderik Sophie van           De Schelde             1:39.12 9702314    1:41.84           
          1:41.84
  4. Ingen Carlijn van             De Ganze               1:53.08 9604062    1:45.28           
          1:45.28
  5. Molewijk Manon                De Schelde             1:46.36 9801812    1:48.16           
          1:48.16
  6. Campenhout Demi van           De Schelde                  NT 9703728    1:51.93           
          1:51.93
  7. Anrooij Lindy van             De Ganze                    NT 9605474    1:52.89           
          1:52.89
  8. Buck Claudia de               De Schelde             1:53.59 9801810    1:53.99           
          1:53.99
  9. Wijdeveld Fleur               De Ganze               1:56.11 9802592    1:54.45           
          1:54.45
 10. Vossen Britt van              De Ganze               1:55.86 9604064    1:57.11           
          1:57.11
 11. Veenstra Chloë                De Schelde             2:01.51 9801838    2:00.60           
          2:00.60
 12. Stolk Britt                   De Ganze                    NT 9702632    2:07.72           
          2:07.72
 13. Pronk Ylonka                  De Schelde                  NT 9703654    2:16.70           
          2:16.70
 DIS Poot Vera                     De Ganze               1:56.63 9701550    1:48.39           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:48.39
 DIS Moere Eden v.d.               De Ganze               1:52.62 9604030    1:50.67           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:50.67
 DIS Pladdet Maaike                De Schelde             1:52.62 9703208    1:52.53           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:52.53
  NG Sevic Maja                    De Schelde             1:42.82 9702628                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Meisjes, 25m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
9-3-2008 - 10:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vossen Lise                   Onderdak                 22.67 9700658      22.14 FJ 1      
  2. Dalebout Eefje                Onderdak                 23.90 9700152      22.14 FJ 2      
  3. Oosterhoff Maartje            Onderdak                    NT 9702590      25.85           
  4. Deguelle Kiki                 Onderdak                 26.60 9702630      26.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
9-3-2008 - 10:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Beumer Jochem                 De Schelde             1:47.12 9702189    1:47.55           
          1:47.55
  2. Ee Gideon van                 De Schelde             1:48.26 9801225    1:51.40           
          1:51.40
  3. Putter Quinten de             De Schelde                  NT 9702675    1:54.73           
          1:54.73
  4. Genugten Jeroen v.d.          De Ganze                    NT 9603791    1:57.60           
          1:57.60
  5. Ridder Sander de              De Schelde                  NT 9604139    2:00.56           
          2:00.56
  6. Westerduin Ronald             De Ganze                    NT 9702963    2:12.42           
          2:12.42
  7. Remie Mikey                   De Ganze                    NT 9702967    2:16.44           
          2:16.44
 DIS Hamer Sander de               De Ganze               1:51.04 9701541    1:51.93           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:51.93
 DIS Erceylan Deniz                De Ganze                    NT 9802049    2:08.21           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:08.21



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 25m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
9-3-2008 - 10:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwier Casper                  Onderdak                 25.38 9701355      21.37           
  2. Platjouw Lars                 De Otters Axel           27.08 9700467      24.93 FJ 1      
  3. Boer Bob                      De Otters Axel           25.00 9701733      24.93 FJ 2      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
9-3-2008 - 10:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Poot Esther                   De Ganze               1:24.46 9400998    1:25.25           
          1:25.25
  2. Oyevaar Eva                   De Ganze               1:27.31 9602292    1:29.40           
          1:29.40
  3. Gruijter Stephany de          De Schelde             1:30.37 9406106    1:31.42           
          1:31.42
  4. Vossen Karen                  Onderdak               1:28.06 9501234    1:33.34           
          1:33.34
  5. Platjouw Elise                De Otters Axel         1:32.89 9401282    1:34.00           
          1:34.00
  6. Ingen Carlijn van             De Ganze               1:38.71 9604062    1:35.60           
          1:35.60
  7. Wigman Myrthe                 De Ganze               1:35.92 9504832    1:36.39           
          1:36.39
  8. Geersdaele Nadine van         De Schelde             1:44.01 9406366    1:37.10           
          1:37.10
  9. Sletten Kirsti                De Schelde             1:44.38 9603784    1:39.66           
          1:39.66
 10. Verbiest Annemarie            Onderdak               1:44.28 9501688    1:43.57           
          1:43.57
 11. Pool Emma                     De Schelde                  NT 9604886    1:50.66           
          1:50.66




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
9-3-2008 - 11:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dickie Kevin                  De Schelde             1:23.28 9402071    1:26.63           
          1:26.63
  2. Hamer Lukas de                De Ganze               1:31.46 9404651    1:31.61           
          1:31.61
  3. Mehlbaum Daniel               De Ganze               1:36.96 9502149    1:33.87           
          1:33.87
  4. Dacatimbang Jay Mark          De Schelde             1:38.16 9503607    1:38.89           
          1:38.89
  5. Schoonakker Jos               De Otters Axel         1:47.94 9500813    1:49.09           
          1:49.09
 DIS Wullems Bas                   De Ganze               1:33.40 9401247    1:28.91           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:28.91
 DIS Pieters Roy                   De Schelde             1:43.30 9404869    1:39.39           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:39.39
 DIS Kock Youran                   De Schelde             1:47.26 9503605    1:40.85           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:40.85
 DIS Flipse Reinbert               De Ganze               1:46.89 9405267    1:42.45           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:42.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
9-3-2008 - 11:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Baute Myriam                  De Schelde             2:57.18 9404928    2:49.50           
          1:18.80  2:49.50
  2. Geersdaele Manon van          De Schelde             3:00.66 9206908    2:51.82           
          1:22.44  2:51.82
  3. Rabout Danielle               De Ganze               3:07.95 9504272    3:08.35           
          1:31.78  3:08.35
  4. Heijden Manon van der         De Ganze                    NT 9502450    3:09.39           
          1:27.57  3:09.39
  5. Pieters Roxan                 De Schelde                  NT 9406108    3:14.86           
          1:33.73  3:14.86
  6. Anrooij Lindy van             De Ganze                    NT 9605474    3:23.61           
          1:36.04  3:23.61



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
9-3-2008 - 11:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vernimmen Jill                De Otters Axel         1:14.68 9301050    1:14.44           
          1:14.44
  2. Vossen Karen                  Onderdak               1:20.68 9501234    1:22.74           
          1:22.74
  3. Burm Anouk                    De Otters Axel         1:29.93 9304264    1:32.19           
          1:32.19



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
9-3-2008 - 11:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jansen v Rosendaal Ivar       De Schelde             2:25.36 9203335    2:20.52           
          1:06.34  2:20.52
  2. Bolderik Bram van             De Schelde                  NT 9503019    2:56.42           
          1:27.16  2:56.42
  3. Zeilstra Roy                  De Ganze                    NT 9306367    2:57.85 FJ 1      
          1:27.47  2:57.85
  4. Mehlbaum Daniel               De Ganze               3:20.26 9502149    2:57.85 FJ 2      
          1:27.92  2:57.85
  5. Braber Kevin den              De Ganze                    NT 9306369    3:06.48           
          1:27.08  3:06.48





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
9-3-2008 - 11:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bruijne Romy de               De Schelde             1:35.70 9602628    1:34.38 FJ 1      
          1:34.38
  2. Poot Esther                   De Ganze               1:34.88 9400998    1:34.38 FJ 2      
          1:34.38
  3. Geelhoedt Yentl               De Schelde             1:42.09 9502660    1:41.64           
          1:41.64
  4. Koster Daphne de              De Ganze               1:42.57 9305114    1:43.08           
          1:43.08
  5. Sletten Ane                   De Schelde             1:46.44 9307050    1:48.23           
          1:48.23
  6. Korsuize Stefanie             De Ganze               1:47.65 9505146    1:48.70           
          1:48.70
  7. Wigman Myrthe                 De Ganze               1:49.35 9504832    1:53.00           
          1:53.00
  8. Stolk Ellen                   De Ganze               1:57.32 9008116    1:53.35           
          1:53.35
  9. Beemster Merel                De Schelde                  NT 9505069    1:54.94           
          1:54.94
 10. Hofman Maureen                De Schelde                  NT 9605518    2:03.28           
          2:03.28




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
9-3-2008 - 11:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Huijssen Nico                 De Schelde             1:20.85 9303653    1:23.07           
          1:23.07
  2. Wabeke Bob                    De Ganze               1:32.50 9403501    1:36.21           
          1:36.21
  3. Hamer Lukas de                De Ganze               1:45.72 9404651    1:44.76           
          1:44.76
  4. Braber Kevin den              De Ganze                    NT 9306369    1:46.52           
          1:46.52
  5. Zeilstra Roy                  De Ganze               1:38.89 9306367    1:50.43           
          1:50.43
  6. Flipse Reinbert               De Ganze                    NT 9405267    1:58.43           
          1:58.43
  7. Remie Kevin                   De Ganze                    NT 9107311    1:59.18           
          1:59.18
 DIS Wezeman Jeroen                De Schelde             1:39.74 9504437                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
  NG Moes Yorbin                   De Schelde             1:19.16 9002019                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
9-3-2008 - 11:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Terpstra Claudia              Onderdak                 35.04 8904078      35.12           
  2. Zijleman Judith               De Ganze                 35.54 7400652      38.28           
  3. Kock Tamara                   De Schelde               38.10 9107576      39.12           
  4. Vink Ankie                    De Schelde               44.84 8503026      42.78           
  5. Ree Linda v.d.                De Ganze                    NT 6300452      43.33           
  6. Dalebout Marieke              Onderdak                 43.47 9000740      43.45           
  7. Assche Ingrid van             De Schelde               45.75 5500004      47.07           
  8. Stolk Ellen                   De Ganze                    NT 9008116      52.28           
 DIS Herman Jacqueline             De Otters Axel           37.93 9103958      40.46           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
9-3-2008 - 11:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Boven Erwin van               De Otters Axel           30.98 8500343      30.55           
  2. Vermeulen Jeroen              De Ganze                    NT 8201861      33.22           
  3. Haak Sebastiaan               De Otters Axel           33.16 9001073      33.61           
  4. Putter Jeroen de              De Schelde               36.42 9204149      36.48           
  5. Vermeu Erik                   De Ganze                 37.97 8906357      36.49           
  6. Haak Tobias                   De Otters Axel           34.70 8801231      36.83           
  7. Goense Stef                   De Otters Axel           38.89 9104019      38.37           
  8. Steendijk Robert              De Ganze                 38.80 8903013      39.41           
  9. Dalebout Tom                  Onderdak                 36.98 8906151      39.45           
 10. Murre Thomas                  De Ganze                 38.20 8301531      39.84           
 11. Droesbeke Matthijs            De Otters Axel           39.63 9005223      41.32           
 12. Dane Kevin                    De Ganze                 40.39 8800683      41.51           
 13. Legters Mark                  De Schelde               42.45 9303361      41.57           
 14. Remie Kevin                   De Ganze                    NT 9107311      50.82           
AFGE Schiettekatte Evert           Onderdak                 32.50 8301879                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
9-3-2008 - 11:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Schelde 1                  De Schelde             2:36.37            2:45.35           
        Baute Myriam, 94                           Geelhoedt Yentl, 95
        Bruijne Romy de, 96                        Gruijter Stephany de, 94
          2:45.35

  2. De Ganze 1                    De Ganze               2:42.92            2:56.57           
        Ingen Carlijn van, 96                      Anrooij Lindy van, 96
        Poot Esther, 94                            Oyevaar Eva, 96
          2:56.57

  3. De Ganze 2                    De Ganze               2:57.69            3:02.37           
        Rabout Danielle, 95                        Wigman Myrthe, 95
        Heijden Manon van der, 95                  Korsuize Stefanie, 95
          3:02.37




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                    Alle, 4 x 25m vrije slag             Mix Minioren 4 en later
9-3-2008 - 11:40                         (1j,1m,1j,1m)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS De Schelde 1                  De Schelde             1:18.32                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Boom Jason van, 98                         Bruijnzeel Jomme, 99
        Ritter Quinty de, 98                       Bruijne Lisa de, 98

 DIS De Ganze 1                    De Ganze                    NT                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Vasseur Jordan, 98                         Mehlbaum Christian, 00
        Engelsman Britt den, 98                    Vrieze Jaimy de, 98




Splash Meet Manager 2007Registered to De Ganze