District deel 4
Hulst (NED),    9.3.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 13. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 15. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 21. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 22. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 24. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 32. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 34. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 35. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 36. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 37. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 38. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 39. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 40. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 41. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 42. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 43. Alle, 4 x 25m vrije slag, Mix Minioren 4 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
9.3.08 - 13:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Honte 1                    De Honte               4:48.76            4:51.94           
        Linda Vink, 84                             Iris Erpelinck, 93
        Merel van Drongelen, 95                    Evi Erpelinck, 89
            34.94  1:10.79  1:51.16  2:38.10  3:09.48  3:47.48  4:18.32  4:51.94

  2. De Stormvogel 1               De Stormvogel          5:13.47            5:19.67           
        Sanne Klompe, 92                           Liliane Solé, 92
        Demi Dingemanse, 94                        Danique van Peenen, 92
            36.79  1:16.45  1:57.17  2:43.80  3:19.83  4:05.17  4:40.29  5:19.67

  3. De Bruinvis 1                 De Bruinvis            5:20.91            5:25.04           
        Daisy de Ridder, 84                        Carmen de Ridder, 88
        Suzanne Eversdijk, 92                      Nicole van Dorst, 94
            39.00  1:20.48  2:03.36  2:51.92  3:25.42  4:04.76  4:41.82  5:25.04

  4. Zeelandia 1                   Zeelandia              5:28.97            5:37.84           
        Margreta Jansen, 65                        Tekla van Gils, 91
        Arjanne Bode, 94                           Sylvia Mollet, 92
            41.40  1:25.61  2:10.36  3:00.80  3:35.20  4:17.84  4:55.20  5:37.84

  5. De Honte 2                    De Honte               5:37.03            5:46.96           
        Joline Verhallen, 94                       Laura Reijm, 95
        Tara Jonkheym, 95                          Emke Erpelinck, 90
            40.30  1:25.28  3:02.13  4:37.31  5:46.96

 DIS De Bruinvis 2                 De Bruinvis            6:39.82            6:22.71           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
        Manon Eversdijk, 94                        Nikita Poppe, 92
        Cheyenne Scheffers, 95                     Santa Poppe, 95
            43.96  1:28.36  2:16.39  3:12.29  3:59.50  4:55.32  5:33.55  6:22.71





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
9.3.08 - 13:08                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          1:59.62            2:02.60           
        Rowan Leijnse, 93                          Raymond Tax, 94
        Steven Uyl, 93                             Mees Leijnse, 95
            29.35    58.31  1:29.00  2:02.60

  2. De Bruinvis 1                 De Bruinvis            2:12.99            2:08.70           
        Gino van Geersaem, 94                      Angelo De Meyer, 92
        Diego De Meyer, 95                         Sven Ivens, 93
            37.29  1:09.54  1:39.16  2:08.70

  3. Zeelandia 1                   Zeelandia              2:16.56            2:15.57           
        Rik de Klerk, 92                           Marijn Vermeulen, 94
        Matthijs Berndsen, 94                      Jorn de Klerk, 94
            30.97  1:04.68  1:44.10  2:15.57


  BM De Bruinvis 2                 De Bruinvis            1:42.80            1:41.87           
        Alex Eversdijk, 90                         Roel Dellaert, 84
        Robbert Dellaert, 83                       Niek de Ridder, 88
            26.30    52.41  1:17.31  1:41.87

  BM De Honte 1                    De Honte               2:26.95            2:10.51           
        Wouter van Kerckhoven, 95                  Robbe van Rie, 93
        Jorg Verhallen, 91                         Tom Erpelinck, 91
            34.11  1:03.98  1:43.31  2:10.51




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 25m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
9.3.08 - 13:11                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalle van Gemert              De Stormvogel            24.72 9801259      22.73           
  2. Nander Meerman                De Stormvogel            27.16 9801261      24.04           
  3. Jochem Neels                  De Stormvogel               NT 9800999      24.29           
  4. Martijn Johann                Zeelandia                   NT 9901387      29.27           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 25m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
9.3.08 - 13:11                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lilly de Wit                  De Stormvogel               NT 9800544      21.81           
  2. Stephanie de Roos             De Honte                 25.13 9800476      23.78           
  3. Quinty Jonkheym               De Honte                 25.73 9901144      24.22           
  4. Emy van Hoije                 De Honte                 27.04 9900478      24.56           
  5. Eline Bekkers                 De Stormvogel            25.72 9900740      24.93           
  6. Kayleigh Kloet                Zeelandia                30.80 9802860      26.99           
  7. Femke Niemeijer               De Honte                 28.44 9801074      27.14           
  8. Isabel Strack                 De Honte                    NT 9803292      27.19           
  9. Anne de Meurichy              De Honte                 29.23 9900474      27.38           
 10. Laura Tieleman                De Honte                 29.29 9802194      27.43           
 11. Lisa de Keyzer                De Honte                 26.55 9800474      27.53           
 12. Vanity de Roos                De Honte                 29.25 0000008      27.56           
 13. Stefanie Herremans            De Honte                    NT 9902074      27.72           
 14. Ylva Wolterman                De Stormvogel            29.34 9801718      28.33           
 15. Natasja van Geersaem          De Bruinvis              29.25 9900544      28.34           
 16. Evelien van Kerckhoven        De Honte                 30.96 0000672      28.74           
 17. Lisa Biesbroeck               De Honte                 34.85 9900476      30.15           
 18. Kristien Strooband            De Honte                 36.95 9802604      30.39           
 19. Silke Tieleman                De Honte                 39.58 0000938      33.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
9.3.08 - 13:16                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rowena de Kok                 De Stormvogel          1:22.29 9602908    1:17.77           
            37.24  1:17.77
  2. Demi van der Werf             De Stormvogel          1:20.11 9701860    1:18.25           
            37.62  1:18.25
  3. Sanne Koopmanschap            De Stormvogel          1:30.38 9602526    1:21.88           
            39.43  1:21.88
  4. Paula Zulfah                  De Stormvogel          1:28.98 9604488    1:22.82           
            37.06  1:22.82
  5. Iris Klapwijk                 De Stormvogel          1:27.07 9700854    1:24.36           
            40.23  1:24.36
  6. Simone van Kerckhoven         De Honte               1:31.87 9703260    1:27.38           
            40.51  1:27.38
  7. Claudia Berndsen              Zeelandia              1:28.48 9600752    1:28.32           
            41.38  1:28.32
  8. Amy Verhallen                 De Honte               1:37.95 9700838    1:31.39           
            42.00  1:31.39
  9. Sarinah Leenheer              De Stormvogel          1:37.33 9703066    1:32.11           
            42.60  1:32.11
 10. Chantal Vermeulen             Zeelandia              1:46.99 9701640    1:39.88           
            44.08  1:39.88
 11. Eva de Weert                  De Stormvogel               NT 9605122    1:39.90           
            46.90  1:39.90
 12. Manouschka de Block           De Bruinvis            1:49.34 9702228    1:39.95           
            47.32  1:39.95
 13. Sofie Roctus                  De Honte               1:51.62 9701380    1:41.29           
            48.83  1:41.29
 14. Elena Biesbroeck              De Honte               2:10.37 9700536    1:43.75           
            45.83  1:43.75
 15. Eline van Vliembergen         De Honte               1:56.99 9604368    1:43.78           
            47.41  1:43.78
 16. Sanne Stroosnijder            Zeelandia              1:48.86 9701638    1:45.01           
            47.65  1:45.01
 17. Sanne Hemelaar                De Honte                    NT 9703200    1:49.29           
            48.51  1:49.29
 18. Veerle de Rijk                De Honte               2:04.41 9702286    1:49.34           
            49.15  1:49.34
 19. Angele van Driessche          De Honte               2:02.91 9702534    1:52.88           
            50.07  1:52.88
 20. Jeanette van Driessche        De Honte               1:52.04 9702812    1:58.32           
            53.02  1:58.32
 21. Loes Broekaart                De Honte               2:03.48 9701382    1:58.71           
            55.26  1:58.71
 22. Daphne Erpelinck              De Honte                    NT 9703576    2:38.40           
          1:09.40  2:38.40
NG.Z Lidewij de Nooijer            De Stormvogel               NT 9605530                      
NG.Z Joelle Siewe                  De Stormvogel               NT 9605120                      
  NG Eva Pijpelink                 Zeelandia              1:46.58 9701636                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
9.3.08 - 13:29                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Guimar van der Weele          De Stormvogel          1:18.80 9601689    1:18.55           
            37.30  1:18.55
  2. Pascal van Vliet              De Stormvogel          1:26.36 9702235    1:23.92           
            39.51  1:23.92
  3. Jean-Paul de Pooter           De Stormvogel          1:24.28 9601693    1:30.04           
            42.89  1:30.04
  4. Kevin van Haaren              De Stormvogel          1:31.68 9603031    1:33.18           
            44.91  1:33.18
  5. Arthur van Hoije              De Honte               1:35.77 9700505    1:34.30           
            42.54  1:34.30
  6. Niels van Geersaem            De Bruinvis            1:45.61 9700847    1:36.61           
            44.95  1:36.61
  7. Alexander Wessel              De Stormvogel          1:52.02 9603241    1:40.21           
            45.92  1:40.21
  8. Noud van Spall                Zeelandia              1:52.44 9702571    1:42.07           
            47.45  1:42.07
  9. Jordy Johann                  Zeelandia              1:44.67 9602131    1:45.58           
            48.82  1:45.58
 10. Luc Tieleman                  De Honte               2:12.05 9701831    2:01.60           
            55.20  2:01.60
 DIS Mark Potappel                 Zeelandia                   NT 9703059                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.Z Matthijs Bijkerk              De Stormvogel               NT 9702471                      
NG.Z Erik Lobbezoo                 De Stormvogel               NT 9603431                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 3 en later
9.3.08 - 13:37                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel            40.46 9404010      38.07           
  2. Joline Verhallen              De Honte                 38.20 9401404      38.29           
  3. Laura Reijm                   De Honte                 40.70 9500732      39.42           
  4. Judith Schuijs                Zeelandia                46.23 9402894      39.48           
  5. Vivienne van Vliet            De Stormvogel            41.13 9404956      39.74           
  6. Dian de Keyzer                De Honte                 40.32 9402646      40.11           
  7. Manon Eversdijk               De Bruinvis              42.86 9402588      40.13           
  7. Corline Meulmeester           De Stormvogel            40.50 9502244      40.13           
  9. Lianda Vervloed               De Stormvogel            41.14 9402336      41.13           
 10. Ellen Broekaart               De Honte                 42.20 9403200      41.26           
 11. Tara Jonkheym                 De Honte                 43.73 9504560      41.33           
 12. Arjanne Bode                  Zeelandia                46.03 9401530      41.57           
 13. Moja Heyne                    De Honte                 41.50 9402052      42.05           
 14. Britt Wolterman               De Stormvogel            43.75 9503840      42.10 FJ 1      
 15. Liza Koole                    De Stormvogel            44.28 9505670      42.10 FJ 2      
 16. Nicole van Dorst              De Bruinvis              42.30 9402170      42.17           
 17. Céline den Engelsman          De Stormvogel            47.94 9505294      43.14           
 18. Zoë Kallemein                 De Stormvogel            46.30 9502246      43.40           
 19. Sylvia Crielaard              De Stormvogel            44.84 9405742      45.32           
 20. Alisa van der Werf            De Stormvogel            48.74 9402338      48.76           
 21. Santa Poppe                   De Bruinvis              50.12 9503518      52.64           
 DIS Cheyenne Scheffers            De Bruinvis                 NT 9506050      49.44           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.Z Faye Kisters                  De Stormvogel          1:04.88 9505934                      
  NG Kimberley Jansen              De Stormvogel            53.22 9406696                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 2 en later
9.3.08 - 13:44                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Diego De Meyer                De Bruinvis              39.64 9500467      36.43           
  2. Matthijs Berndsen             Zeelandia                41.71 9400585      37.92 FJ 1      
  3. Raymond Tax                   De Stormvogel            41.24 9402765      37.92 FJ 2      
  4. Jorn de Klerk                 Zeelandia                39.90 9400489      38.16           
  5. Mees Leijnse                  De Stormvogel            41.62 9503415      39.94           
  6. Gino van Geersaem             De Bruinvis              45.07 9404357      41.69           
  7. Julian Aertssen               De Stormvogel            46.44 9405591      41.73           
  8. Wouter van Kerckhoven         De Honte                 42.17 9503641      42.76           
  9. Marijn Vermeulen              Zeelandia                50.17 9404729      47.21           
 10. Thijs van Spall               Zeelandia                56.14 9503867      49.31           
 11. Menno van Kaam                De Stormvogel            51.39 9504401      50.46           
NG.Z Davor Bradara                 De Stormvogel            55.29 9504763                      
NG.Z Jorben van Hooij              De Stormvogel               NT 9405593                      
AFGE Jan Kindt                     De Honte                 49.92 9503639                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
9.3.08 - 13:49                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Liliane Solé                  De Stormvogel          1:29.32 9206088    1:31.48           
          1:31.48
  2. Lois van den Berg             De Stormvogel          1:32.57 9502874    1:32.38           
          1:32.38
  3. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel          1:44.38 9307322    1:43.60           
          1:43.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
9.3.08 - 13:52                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel van Drongelen           De Honte                 39.64 9502670      38.13           
  2. Iris Erpelinck                De Honte                 41.74 9300236      40.37           
  3. Suzanne Eversdijk             De Bruinvis              43.47 9203636      42.54           
  4. Tara Jonkheym                 De Honte                 43.77 9504560      43.45           
  5. Arjanne Bode                  Zeelandia                42.33 9401530      43.61           
  6. Nicole van Dorst              De Bruinvis              43.94 9402170      44.96           
  7. Sylvia Mollet                 Zeelandia                46.96 9206374      45.99           
  8. Nikita Poppe                  De Bruinvis              47.12 9206510      48.28           
  9. Cheyenne Scheffers            De Bruinvis              48.52 9506050      48.60           
 10. Santa Poppe                   De Bruinvis              49.90 9503518      50.65           
 11. Daira Jansen                  Zeelandia                50.51 9302380      52.01           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
9.3.08 - 13:55                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Steven Uyl                    De Stormvogel          1:26.22 9304075    1:23.47           
            39.00  1:23.47
  2. Mees Leijnse                  De Stormvogel               NT 9503415    1:42.73           
            47.00  1:42.73
  NG Bas Mechielsen                De Stormvogel               NT 9205233                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
9.3.08 - 13:57                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Angelo De Meyer               De Bruinvis              40.13 9203501      40.05           
  2. Rik de Klerk                  Zeelandia                39.64 9202549      40.59           
  3. Matthijs Berndsen             Zeelandia                43.75 9400585      42.57           
  4. Sven Ivens                    De Bruinvis              46.05 9306165      42.85           
  5. Marijn Vermeulen              Zeelandia                48.45 9404729      47.58           
  6. Thijs van Spall               Zeelandia                49.07 9503867      50.52           
  7. Gino van Geersaem             De Bruinvis              52.09 9404357      50.72           
  8. Robbe van Rie                 De Honte                 53.10 9306739      51.13           
  9. Jordy Johann                  Zeelandia                49.76 9602131      53.97           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 100m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
9.3.08 - 14:01                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris Erpelinck                De Honte               1:13.54 9300236    1:13.06           
          1:13.06
  2. Tekla van Gils                Zeelandia              1:16.18 9101032    1:20.12           
          1:20.12
  3. Vivienne van Vliet            De Stormvogel          1:28.15 9404956    1:25.85           
          1:25.85
  4. Joline Verhallen              De Honte               1:26.39 9401404    1:27.39           
          1:27.39
  5. Corline Meulmeester           De Stormvogel          1:28.46 9502244    1:27.86           
          1:27.86
  6. Demi Dingemanse               De Stormvogel          1:30.33 9404236    1:27.98           
          1:27.98
  7. Nikita Poppe                  De Bruinvis            1:33.93 9206510    1:33.54           
          1:33.54
  8. Kirsten Kramer                De Stormvogel          1:37.08 9303996    1:39.02           
          1:39.02
AFGE Danique van Peenen            De Stormvogel          1:22.99 9202888                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
9.3.08 - 14:06                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex Eversdijk                De Bruinvis            1:03.83 9000847    1:05.45           
          1:05.45
  2. Jasper Rouwendal              De Stormvogel               NT 9006069    1:08.00           
          1:08.00
  3. Tom Erpelinck                 De Honte               1:09.86 9100607    1:09.41           
          1:09.41
  4. Christian van Bommel          Zeelandia              1:12.36 9100095    1:13.20           
          1:13.20
  5. Sven Ivens                    De Bruinvis            1:25.79 9306165    1:17.15           
          1:17.15
  6. Rowan Leijnse                 De Stormvogel               NT 9302897    1:18.16           
          1:18.16
  7. Jorg Verhallen                De Honte               1:18.16 9104689    1:19.22           
          1:19.22
  8. Laurens Federmann             De Bruinvis            1:25.62 9100631    1:22.27           
          1:22.27
  9. Bonno Jansen                  Zeelandia              1:25.02 9101075    1:23.68           
          1:23.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
9.3.08 - 14:11                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen de Ridder              De Bruinvis            1:10.87 8803634    1:11.43           
            33.15  1:11.43
  2. Linda Vink                    De Honte               1:13.50 8402602    1:12.07           
            33.60  1:12.07
  3. Evi Erpelinck                 De Honte               1:12.55 8901146    1:12.32           
            33.26  1:12.32
  4. Daisy de Ridder               De Bruinvis            1:17.84 8402032    1:18.91           
            36.35  1:18.91
  5. Tekla van Gils                Zeelandia              1:18.52 9101032    1:19.30           
            35.77  1:19.30
  6. Sanne Klompe                  De Stormvogel          1:19.73 9202138    1:21.46           
            37.15  1:21.46
  7. Liliane Solé                  De Stormvogel          1:19.41 9206088    1:21.54           
            37.77  1:21.54
  8. Margreta Jansen               Zeelandia              1:34.69 6500134    1:35.69           
            42.01  1:35.69
AFGE Corina Baaij                  Zeelandia              1:36.64 7800022                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
9.3.08 - 14:15                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niek de Ridder                De Bruinvis              59.82 8802819    1:01.33           
            28.43  1:01.33
  2. Roel Dellaert                 De Bruinvis            1:03.84 8400447    1:03.66           
            29.54  1:03.66
  3. Robbert Dellaert              De Bruinvis            1:09.51 8300477    1:07.72           
            31.26  1:07.72
  4. Brian Oosting                 De Bruinvis            1:07.60 8702449    1:10.51           
            31.48  1:10.51
  5. Ron van Vliet                 De Stormvogel          1:09.35 6100849    1:10.82           
            31.45  1:10.82
  6. Tom Erpelinck                 De Honte               1:07.70 9100607    1:12.92           
            33.52  1:12.92
  7. Stefan Nieuwenhuize           Zeelandia              1:13.48 8702339    1:13.07           
            33.11  1:13.07
  8. René van Oudenaarde           Zeelandia              1:16.55 8301619    1:13.96           
            33.25  1:13.96
  9. Pim Bekkers                   De Stormvogel               NT 6700049    1:18.04           
            34.95  1:18.04
 10. Laurens Federmann             De Bruinvis            1:22.48 9100631    1:20.13           
            35.57  1:20.13
 11. André Schutte                 De Stormvogel          1:25.50 6000521    1:27.80           
            38.26  1:27.80
 12. Jorg Verhallen                De Honte               1:23.36 9104689    1:30.44           
            39.92  1:30.44
 DIS Erik de Jong                  Zeelandia                   NT 8701557    1:31.24           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:31.24




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
9.3.08 - 14:22                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalle van Gemert              De Stormvogel            39.32 9801259      39.28           
  2. Nander Meerman                De Stormvogel            46.01 9801261      43.35           
  3. Jochem Neels                  De Stormvogel            45.99 9800999      45.00           
  4. Martijn Johann                Zeelandia                   NT 9901387    1:05.46           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
9.3.08 - 14:22                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lilly de Wit                  De Stormvogel               NT 9800544      38.86           
  2. Eline Bekkers                 De Stormvogel            44.54 9900740      42.77           
  3. Ylva Wolterman                De Stormvogel            48.84 9801718      46.02           
  4. Lisa de Keyzer                De Honte                 49.03 9800474      47.88           
  5. Kayleigh Kloet                Zeelandia                53.67 9802860      49.86           
  6. Anne de Meurichy              De Honte                 53.52 9900474      50.49           
  7. Stephanie de Roos             De Honte                 53.45 9800476      51.40           
  8. Evelien van Kerckhoven        De Honte                 54.39 0000672      51.74           
  9. Vanity de Roos                De Honte                 59.44 0000008      52.41           
 10. Femke Niemeijer               De Honte                 57.66 9801074      53.08           
 11. Isabel Strack                 De Honte                    NT 9803292      56.58           
 12. Emy van Hoije                 De Honte               1:02.00 9900478      58.77           
 13. Natasja van Geersaem          De Bruinvis            1:08.67 9900544      58.81           
 14. Stefanie Herremans            De Honte                    NT 9902074    1:02.53           
 15. Silke Tieleman                De Honte                    NT 0000938    1:03.20           
 16. Quinty Jonkheym               De Honte               1:00.48 9901144    1:03.42           
 17. Laura Tieleman                De Honte               1:08.00 9802194    1:08.48           
 18. Kristien Strooband            De Honte               1:16.12 9802604    1:09.45           
 19. Lisa Biesbroeck               De Honte               1:17.64 9900476    1:17.19           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
9.3.08 - 14:44                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Demi van der Werf             De Stormvogel          1:35.72 9701860    1:35.89           
            45.80  1:35.89
  2. Rowena de Kok                 De Stormvogel          1:37.42 9602908    1:38.38           
            46.18  1:38.38
  3. Paula Zulfah                  De Stormvogel          1:44.45 9604488    1:42.17           
            46.62  1:42.17
  4. Iris Klapwijk                 De Stormvogel          1:45.28 9700854    1:46.55           
            50.13  1:46.55
  5. Simone van Kerckhoven         De Honte               1:45.04 9703260    1:47.46           
            48.63  1:47.46
  6. Sanne Koopmanschap            De Stormvogel          1:49.91 9602526    1:47.84           
            50.68  1:47.84
  7. Manouschka de Block           De Bruinvis            1:52.08 9702228    1:48.54           
            49.99  1:48.54
  8. Eline van Vliembergen         De Honte               2:01.17 9604368    1:49.61           
            51.28  1:49.61
  9. Sofie Roctus                  De Honte               1:58.14 9701380    1:52.40           
            53.74  1:52.40
 10. Claudia Berndsen              Zeelandia              1:57.04 9600752    1:54.67           
            53.86  1:54.67
 11. Sarinah Leenheer              De Stormvogel          1:56.85 9703066    1:56.41           
            55.78  1:56.41
 12. Eva de Weert                  De Stormvogel          2:00.30 9605122    1:57.10           
            55.72  1:57.10
 13. Amy Verhallen                 De Honte               2:02.50 9700838    1:58.87           
            57.11  1:58.87
 14. Elena Biesbroeck              De Honte                    NT 9700536    1:59.24           
            57.12  1:59.24
 15. Chantal Vermeulen             Zeelandia                   NT 9701640    2:04.96           
            58.72  2:04.96
 16. Sanne Hemelaar                De Honte                    NT 9703200    2:05.01           
            56.72  2:05.01
 17. Loes Broekaart                De Honte               2:08.82 9701382    2:09.16           
          1:00.98  2:09.16
 18. Sanne Stroosnijder            Zeelandia              2:02.61 9701638    2:10.34           
          1:00.42  2:10.34
 19. Angele van Driessche          De Honte               2:16.49 9702534    2:15.14           
          1:03.49  2:15.14
 20. Veerle de Rijk                De Honte               2:24.44 9702286    2:15.54           
          1:02.51  2:15.54
 21. Daphne Erpelinck              De Honte                    NT 9703576    2:24.74           
          2:24.74
 22. Jeanette van Driessche        De Honte               2:17.65 9702812    2:40.71           
          1:18.40  2:40.71
NG.Z Lidewij de Nooijer            De Stormvogel               NT 9605530                      
NG.Z Joelle Siewe                  De Stormvogel          1:54.32 9605120                      
  NG Eva Pijpelink                 Zeelandia              1:56.53 9701636                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
9.3.08 - 14:58                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin van Haaren              De Stormvogel          1:44.41 9603031    1:44.07           
          1:44.07
  2. Pascal van Vliet              De Stormvogel          1:44.72 9702235    1:44.33           
            49.29  1:44.33
  3. Guimar van der Weele          De Stormvogel          1:50.08 9601689    1:51.26           
            53.17  1:51.26
  4. Niels van Geersaem            De Bruinvis            1:54.72 9700847    1:51.39           
            52.54  1:51.39
  5. Jordy Johann                  Zeelandia              1:52.51 9602131    1:54.19           
            55.76  1:54.19
  6. Alexander Wessel              De Stormvogel          1:59.22 9603241    1:57.29           
            54.07  1:57.29
  7. Jean-Paul de Pooter           De Stormvogel          1:54.94 9601693    1:57.65           
            56.39  1:57.65
  8. Noud van Spall                Zeelandia              2:10.16 9702571    2:05.95           
          1:06.71  2:05.95
  9. Arthur van Hoije              De Honte               2:10.18 9700505    2:06.66           
          1:00.62  2:06.66
 10. Mark Potappel                 Zeelandia                   NT 9703059    2:27.35           
          1:11.04  2:27.35
 DIS Luc Tieleman                  De Honte               2:40.82 9701831    2:31.13           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          1:09.22  2:31.13
NG.Z Matthijs Bijkerk              De Stormvogel               NT 9702471                      
NG.Z Erik Lobbezoo                 De Stormvogel               NT 9603431                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
9.3.08 - 15:07                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lianda Vervloed               De Stormvogel          3:33.01 9402336    3:10.66           
            42.44  3:10.66
  2. Demi Dingemanse               De Stormvogel          3:26.47 9404236    3:12.37           
            43.15  3:12.37
  3. Britt Wolterman               De Stormvogel          3:36.47 9503840    3:17.59           
            45.76  3:17.59
  4. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel               NT 9404010    3:20.49           
            44.18  3:20.49
  5. Sylvia Crielaard              De Stormvogel               NT 9405742    3:28.82           
            47.10  3:28.82
  6. Liza Koole                    De Stormvogel               NT 9505670    3:35.09           
            46.42  3:35.09
  7. Céline den Engelsman          De Stormvogel               NT 9505294    3:45.55           
            51.50  3:45.55
 DIS Zoë Kallemein                 De Stormvogel               NT 9502246    3:22.11           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            40.31  3:22.11
 DIS Alisa van der Werf            De Stormvogel               NT 9402338    3:36.16           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            49.39  3:36.16
NG.Z Faye Kisters                  De Stormvogel               NT 9505934                      
  NG Kimberley Jansen              De Stormvogel               NT 9406696                      

  BM Linda Vink                    De Honte               2:38.54 8402602    2:35.19           
            33.85  2:35.19
  BM Evi Erpelinck                 De Honte               2:39.73 8901146    2:41.63           
            34.15  2:41.63



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
9.3.08 - 15:18                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel van Drongelen           De Honte               1:20.73 9502670    1:22.53           
          1:22.53
  2. Laura Reijm                   De Honte               1:26.48 9500732    1:26.71           
          1:26.71
  3. Arjanne Bode                  Zeelandia              1:31.77 9401530    1:27.46           
          1:27.46
  4. Manon Eversdijk               De Bruinvis            1:32.47 9402588    1:30.08           
          1:30.08
  5. Judith Schuijs                Zeelandia              1:33.36 9402894    1:30.09           
          1:30.09
  6. Tara Jonkheym                 De Honte               1:33.58 9504560    1:30.96           
          1:30.96
  7. Dian de Keyzer                De Honte               1:32.06 9402646    1:31.26           
          1:31.26
  8. Nicole van Dorst              De Bruinvis            1:30.44 9402170    1:31.78           
          1:31.78
  9. Ellen Broekaart               De Honte               1:36.09 9403200    1:34.61           
          1:34.61
 10. Moja Heyne                    De Honte               1:34.13 9402052    1:35.79           
          1:35.79
 11. Claudia Berndsen              Zeelandia              1:38.18 9600752    1:37.97           
          1:37.97
 12. Santa Poppe                   De Bruinvis            1:38.95 9503518    1:45.02           
          1:45.02
 13. Cheyenne Scheffers            De Bruinvis                 NT 9506050    1:45.99           
          1:45.99



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
9.3.08 - 15:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raymond Tax                   De Stormvogel          3:24.90 9402765    2:59.99           
            37.25  2:59.99
  2. Mees Leijnse                  De Stormvogel          3:12.92 9503415    3:12.34           
            42.53  3:12.34
  3. Julian Aertssen               De Stormvogel               NT 9405591    3:26.73           
            43.98  3:26.73
  4. Menno van Kaam                De Stormvogel               NT 9504401    3:44.18           
            51.07  3:44.18
NG.Z Davor Bradara                 De Stormvogel               NT 9504763                      
NG.Z Jorben van Hooij              De Stormvogel               NT 9405593                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
9.3.08 - 15:30                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Diego De Meyer                De Bruinvis            1:21.54 9500467    1:18.58           
          1:18.58
  2. Jorn de Klerk                 Zeelandia              1:23.40 9400489    1:20.58           
          1:20.58
  3. Matthijs Berndsen             Zeelandia              1:24.42 9400585    1:24.77           
          1:24.77
  4. Wouter van Kerckhoven         De Honte               1:30.63 9503641    1:29.75           
          1:29.75
  5. Gino van Geersaem             De Bruinvis            1:33.38 9404357    1:31.70           
          1:31.70
  6. Thijs van Spall               Zeelandia              1:42.42 9503867    1:43.08           
          1:43.08
AFGE Jan Kindt                     De Honte               1:41.20 9503639                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
9.3.08 - 15:35                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris Erpelinck                De Honte               2:18.13 9300236    2:19.58           
            30.92  1:05.26  1:41.98  2:19.58
  2. Sanne Klompe                  De Stormvogel          2:31.10 9202138    2:33.21           
            34.65  1:13.77  1:54.16  2:33.21
  3. Danique van Peenen            De Stormvogel          2:28.10 9202888    2:41.36           
            36.91  1:17.84  1:59.06  2:41.36
  4. Suzanne Eversdijk             De Bruinvis            2:48.56 9203636    2:44.48           
            36.50  1:18.38  2:01.45  2:44.48
  5. Vivienne van Vliet            De Stormvogel          2:53.89 9404956    2:46.58           
            38.11  1:21.50  2:06.03  2:46.58
  6. Joline Verhallen              De Honte               2:51.82 9401404    2:49.95           
            37.76  1:22.13  2:07.05  2:49.95
  7. Sylvia Mollet                 Zeelandia              2:57.34 9206374    2:54.25           
            38.66  1:24.27  2:09.87  2:54.25
  8. Lois van den Berg             De Stormvogel          2:59.09 9502874    2:58.59           
            40.11  1:26.04  2:12.34  2:58.59
  9. Nikita Poppe                  De Bruinvis            3:05.00 9206510    2:59.22           
            40.67  1:26.69  2:13.17  2:59.22
 10. Manon Eversdijk               De Bruinvis            3:05.54 9402588    2:59.98           
            40.53  1:28.18  2:16.53  2:59.98
 11. Corline Meulmeester           De Stormvogel          3:14.28 9502244    3:00.80           
            40.18  1:26.91  2:15.19  3:00.80
 12. Laura Reijm                   De Honte               2:58.32 9500732    3:01.26           
            40.96  1:28.09  2:16.68  3:01.26
 13. Judith Schuijs                Zeelandia                   NT 9402894    3:04.59           
            41.22  1:28.34  2:10.00  3:04.59
 14. Daira Jansen                  Zeelandia                   NT 9302380    3:09.44           
            40.50  1:29.07  2:20.73  3:09.44
 15. Kirsten Kramer                De Stormvogel          3:23.99 9303996    3:17.59           
            43.19  1:33.56  2:25.68  3:17.59

  BM Carmen de Ridder              De Bruinvis            2:18.16 8803634    2:14.00           
            30.81  1:04.50  1:39.53  2:14.00
  BM Daisy de Ridder               De Bruinvis                 NT 8402032    2:27.79           
            33.15  1:10.15  1:49.17  2:27.79
  BM Emke Erpelinck                De Honte               2:26.32 9001026    2:34.15           
            35.69  1:15.37  1:55.78  2:34.15




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
9.3.08 - 15:47                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Steven Uyl                    De Stormvogel          2:14.70 9304075    2:12.75           
            29.75  1:03.36  1:38.40  2:12.75
  2. Sven Ivens                    De Bruinvis            2:30.82 9306165    2:23.31           
            32.29  1:08.44  1:46.74  2:23.31
  3. Rowan Leijnse                 De Stormvogel               NT 9302897    2:24.46           
            32.54  1:09.23  1:46.83  2:24.46
  4. Rik de Klerk                  Zeelandia              2:32.92 9202549    2:30.85           
            32.59  1:09.43  1:50.96  2:30.85
  5. Angelo De Meyer               De Bruinvis            2:40.36 9203501    2:31.42           
            31.74  1:09.09  1:49.99  2:31.42
  6. Diego De Meyer                De Bruinvis            2:43.81 9500467    2:37.05           
            36.23  1:16.10  1:57.90  2:37.05
  7. Jorn de Klerk                 Zeelandia              2:46.94 9400489    2:41.87           
            36.79  1:19.02  2:01.32  2:41.87
  8. Wouter van Kerckhoven         De Honte               3:14.37 9503641    2:52.92           
            40.40  1:24.98  2:09.99  2:52.92
  9. Marijn Vermeulen              Zeelandia                   NT 9404729    3:14.88           
            40.61  1:33.31  2:27.08  3:14.88
AFGE Jan Kindt                     De Honte               3:42.77 9503639                      
  NG Bas Mechielsen                De Stormvogel               NT 9205233                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Dames, 200m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
9.3.08 - 15:55                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Demi Dingemanse               De Stormvogel          3:17.32 9404236    3:18.80           
            44.60  1:36.19  2:27.86  3:18.80
  2. Lois van den Berg             De Stormvogel          3:25.05 9502874    3:30.49           
            46.82  1:39.78  2:35.21  3:30.49
  3. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel          3:50.34 9307322    3:45.68           
            49.57  1:49.45  2:49.29  3:45.68
  4. Kirsten Kramer                De Stormvogel          4:08.32 9303996    4:15.51           
            55.15  1:59.49  3:07.92  4:15.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
9.3.08 - 16:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel van Drongelen           De Honte               1:24.64 9502670    1:27.96           
            41.72  1:27.96
  2. Suzanne Eversdijk             De Bruinvis            1:33.16 9203636    1:33.17           
            44.15  1:33.17
  3. Tekla van Gils                Zeelandia              1:37.61 9101032    1:37.66           
            44.35  1:37.66
  4. Dian de Keyzer                De Honte               1:42.19 9402646    1:42.90           
            49.34  1:42.90
  5. Ellen Broekaart               De Honte               1:42.56 9403200    1:44.49           
            49.13  1:44.49



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Jongens, 200m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
9.3.08 - 16:03                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasper Rouwendal              De Stormvogel               NT 9006069    2:48.70           
            37.31  1:20.59  2:05.55  2:48.70
  2. Raymond Tax                   De Stormvogel               NT 9402765    3:25.70           
            46.26  1:39.59  2:32.97  3:25.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
9.3.08 - 16:07                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex Eversdijk                De Bruinvis            1:10.32 9000847    1:12.92           
            34.56  1:12.92
  2. Tom Erpelinck                 De Honte               1:22.08 9100607    1:22.72           
            39.16  1:22.72
  3. Christian van Bommel          Zeelandia              1:28.60 9100095    1:24.82           
            39.16  1:24.82
  4. Laurens Federmann             De Bruinvis            1:32.05 9100631    1:29.90           
            41.84  1:29.90
  5. Bonno Jansen                  Zeelandia              1:34.02 9101075    1:32.66           
            43.37  1:32.66
  6. Robbe van Rie                 De Honte               1:54.02 9306739    1:54.67           
            53.98  1:54.67
 DIS Angelo De Meyer               De Bruinvis            1:27.00 9203501    1:32.31           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:32.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
9.3.08 - 16:12                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Klompe                  De Stormvogel          1:14.01 9202138    1:19.43           
            38.74  1:19.43
  2. Liliane Solé                  De Stormvogel          1:24.93 9206088    1:25.76           
            41.66  1:25.76
  3. Danique van Peenen            De Stormvogel          1:23.91 9202888    1:26.18           
            42.71  1:26.18
  4. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel          1:27.70 9404010    1:27.70           
            42.74  1:27.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
9.3.08 - 16:14                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Vink                    De Honte                 34.27 8402602      34.05           
  2. Evi Erpelinck                 De Honte                 33.30 8901146      34.28           
  3. Carmen de Ridder              De Bruinvis              36.39 8803634      36.21           
  4. Daisy de Ridder               De Bruinvis              38.17 8402032      38.70           
  5. Emke Erpelinck                De Honte                 35.58 9001026      39.08           
  5. Margreta Jansen               Zeelandia                42.63 6500134      39.08           
  7. Moja Heyne                    De Honte                 41.50 9402052      42.87           
  8. Bianca Smet                   Zeelandia                46.82 7100416      46.67           
  9. Eline van Vliembergen         De Honte                 51.95 9604368      52.50           
 10. Jacqueline van Hoije          De Honte                 53.63 7000780      53.69           
AFGE Corina Baaij                  Zeelandia                40.87 7800022                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                       Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
9.3.08 - 16:18                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Steven Uyl                    De Stormvogel          1:14.47 9304075    1:14.66           
            36.40  1:14.66
  2. Ron van Vliet                 De Stormvogel          1:13.93 6100849    1:15.82           
            37.20  1:15.82
  3. André Schutte                 De Stormvogel          1:18.39 6000521    1:21.37           
            40.43  1:21.37
 DIS Rowan Leijnse                 De Stormvogel          1:19.99 9302897    1:20.07           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            39.65  1:20.07
  NG Bas Mechielsen                De Stormvogel          1:23.64 9205233                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
9.3.08 - 16:20                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niek de Ridder                De Bruinvis              30.22 8802819      30.66 FJ 1      
  2. Roel Dellaert                 De Bruinvis              29.78 8400447      30.66 FJ 2      
  3. Robbert Dellaert              De Bruinvis              30.20 8300477      32.01           
  4. Alex Eversdijk                De Bruinvis              31.26 9000847      32.12           
  5. Christian van Bommel          Zeelandia                34.04 9100095      32.64           
  6. Brian Oosting                 De Bruinvis              32.84 8702449      33.46           
  7. Stefan Nieuwenhuize           Zeelandia                34.19 8702339      34.11           
  8. Jorg Verhallen                De Honte                 35.10 9104689      35.90           
  9. René van Oudenaarde           Zeelandia                36.78 8301619      37.56           
 10. Erik de Jong                  Zeelandia                45.08 8701557      42.75           
 11. Robbe van Rie                 De Honte                 46.98 9306739      50.44           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
9.3.08 - 16:23                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Honte 1                    De Honte               2:31.81            2:36.16           
        Dian de Keyzer, 94                         Laura Reijm, 95
        Merel van Drongelen, 95                    Joline Verhallen, 94
            40.96  1:20.52  2:03.25  2:36.16

  2. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:36.70            2:41.96           
        Corline Meulmeester, 95                    Lianda Vervloed, 94
        Lois van den Berg, 95                      Vivienne van Vliet, 94
            42.17  1:25.06  2:07.95  2:41.96

  3. De Honte 2                    De Honte               2:53.43            2:56.88           
        Ellen Broekaart, 94                        Moja Heyne, 94
        Tara Jonkheym, 95                          Eline van Vliembergen, 96
            43.38  1:27.18  2:11.91  2:56.88

  4. De Bruinvis 1                 De Bruinvis            2:58.71            3:03.31           
        Manon Eversdijk, 94                        Santa Poppe, 95
        Nicole van Dorst, 94                       Cheyenne Scheffers, 95
            44.28  1:29.72  2:20.11  3:03.31




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                    Alle, 4 x 25m vrije slag             Mix Minioren 4 en later
9.3.08 - 16:27                           (1j,1m,1j,1m)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          1:19.56            1:17.75           
        Kalle van Gemert, 98                       Nander Meerman, 98
        Ylva Wolterman, 98                         Lilly de Wit, 98
          1:17.75


  BM De Honte 1                    De Honte               1:34.55            1:28.13           
        Anne de Meurichy, 99                       Evelien van Kerckhoven, 00
        Lisa de Keyzer, 98                         Stephanie de Roos, 98
          1:28.13




Splash Meet Manager 2007Registered to De Honte