Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag  
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag  
Nr. 8. Heren, 100m rugslag  
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag  
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  
Nr. 11. Dames, 200m rugslag  
Nr. 12. Jongens, 100m vrije slag  
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag  
Nr. 14. Heren, 200m wisselslag  
Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag  
Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag  
Nr. 17. Meisjes, 100m schoolslag  
Nr. 19. Jongens, 200m vrije slag  
Nr. 20. Dames, 200m wisselslag  
Nr. 21. Heren, 50m vrije slag  
Nr. 22. Meisjes, 100m rugslag  
Nr. 23. Jongens, 200m schoolslag  
Nr. 24. Dames, 100m vrije slag  
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag  
Nr. 26. Dames, 100m rugslag  
Nr. 27. Heren, 200m vlinderslag  
Nr. 29. Jongens, 4 x 50m vrije slag  
Nr. 30. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  


C-Competitie ronde 4
Deurne, 9.3.2008


1 - Deel 4 KNZB zwemcompetitie landelijk9-3-2008 - 14:00


Programmanr. 1
9-3-2008 - 14:00
Heren, 4 x 200m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dzt'62 1Dzt'628:08.678:04.94
Dirk Filippini
Aad Vogelaar
Joppe Wisse
Bram Wisse
85
61
89
85
28.2558.912:01.222:01.22
2.O.Z. & P.C. De Warande 1O.Z. & P.C. De Warande8:05.868:15.29
Robin den Boer
Remy den Boer
Ralf Mertens
Gerben Fiere
90
94
82
91
28.0459.002:00.702:00.70
3.SG Tritium 1SG Tritium8:39.288:38.82
Mark Effing
Jelte Schuurmans
Bas Berndes
Joppe Schuurmans
86
91
89
89
29.671:02.002:11.802:11.80


<< TOP >>
Programmanr. 2
9-3-2008 - 14:10
Meisjes, 50m vlinderslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Carmen KoperO.Z. & P.C. De Warande42.64960388840.02
2.Mandy StevensDzt'6243.61970286641.36
3.Maartje BeskersO.Z. & P.C. De Warande46.53970225042.13
4.Emmely ToonenSG Tritium49.59960337443.51
5.Laura KragtenO.Z. & P.C. De Warande42.91960389043.54
6.Christa SchuivensSG Tritium46.02960373043.79
7.Lonne BeskersO.Z. & P.C. De Warande43.19970221844.73
8.Inge van den BoogaardDzt'62NT960393445.02
9.Marit van TilburgO.Z. & P.C. De Warande49.78970120845.20
10.Els van GemertDzt'6245.15970287846.10
11.Manon BartenSG Tritium49.92970145247.26
12.Eva van de KerkhofDzt'6253.39970309251.54
13.Willeke PasSG TritiumNT960370253.39


<< TOP >>
Programmanr. 3
9-3-2008 - 14:14
Jongens, 100m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen WillemsenSG Tritium1:16.9196004131:14.60
50m:35.60100m:1:14.60
2.Loed JacobsDzt'621:23.0198004411:16.24
50m:35.81100m:1:16.24
3.Mark SmitsDzt'621:20.9896025251:19.48
50m:38.14100m:1:19.48
4.Teun StrijboschSG Tritium1:22.4596030411:20.13
50m:38.76100m:1:20.13
5.Sieb WesselingSG Tritium1:25.4898004891:21.08
50m:38.17100m:1:21.08
6.Roy van der HeydenDzt'621:20.1697012091:21.13
50m:37.29100m:1:21.13
7.Luuc VerburghO.Z. & P.C. De Warande1:22.2596020291:22.23
50m:40.82100m:1:22.23
8.Cristhian van SchijndelDzt'621:29.5298001311:23.92
50m:39.45100m:1:23.92
9.Daniel van DijkSG Tritium1:25.4897015771:24.51
50m:40.32100m:1:24.51
10.Ido GolanO.Z. & P.C. De Warande1:29.4997023971:29.67
50m:40.70100m:1:29.67
11.Jesse KustersSG Tritium1:38.5196016111:32.07
50m:43.86100m:1:32.07
12.Paul FlintropSG Tritium1:34.1697013051:33.23
50m:44.48100m:1:33.23
13.Sven GeersO.Z. & P.C. De Warande1:41.3096019631:41.39
50m:46.08100m:1:41.39


<< TOP >>
Programmanr. 5
9-3-2008 - 14:21
Meisjes, 200m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sahar HamamDzt'622:16.5794054122:16.80
50m:30.67100m:1:05.92200m:2:16.80
2.Kim LoeffenSG Tritium2:24.0394034322:22.26
50m:33.64100m:1:10.26200m:2:22.26
3.Vera VinkenDzt'622:35.5794019282:34.51
50m:34.32100m:1:14.20200m:2:34.51
4.Vanessa van SchijndelDzt'622:37.8295004002:38.51
50m:35.26100m:1:15.00200m:2:38.51
5.Lisa KoolenDzt'622:40.3295020722:38.56
50m:35.94100m:1:16.26200m:2:38.56
6.Fieke NelissenSG Tritium2:47.1694015822:39.51
50m:37.16100m:1:17.80200m:2:39.51
7.Charessa FeiderSG Tritium2:56.4294043402:40.13
50m:37.54100m:1:17.48200m:2:40.13
8.Jessica VermeijO.Z. & P.C. De Warande2:47.6195007042:40.95
50m:36.42100m:1:16.95200m:2:40.95
9.Liza van CalisDzt'622:40.2694003822:42.80
50m:36.26100m:1:17.16200m:2:42.80
10.Femke BeskersO.Z. & P.C. De Warande2:44.4896024962:43.02
50m:36.26100m:1:18.51200m:2:43.02
11.Inge DamenDzt'622:51.3894033342:45.07
50m:37.26100m:1:18.07200m:2:45.07
12.Rosan MijndersSG Tritium2:59.8495019442:55.98
50m:39.32100m:1:24.86200m:2:55.98
13.Elena van der PloegO.Z. & P.C. De Warande3:02.8295007022:59.39
50m:40.16100m:1:25.80200m:2:59.39
14.Mor GolanO.Z. & P.C. De Warande3:20.9095055843:05.10
50m:39.80100m:1:26.32200m:3:05.10


<< TOP >>
Programmanr. 6
9-3-2008 - 14:32
Jongens, 100m schoolslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remy den BoerO.Z. & P.C. De Warande1:17.0994017591:16.91
50m:36.82100m:1:16.91
2.Huub LeijssenDzt'621:27.7594027551:26.48
50m:40.80100m:1:26.48
3.Koen SeurenSG Tritium1:29.7694010131:27.64
50m:39.51100m:1:27.64
4.Sander BartenSG Tritium1:43.5494018991:35.73
50m:45.13100m:1:35.73
5.Dieder SchuurmansSG Tritium1:42.4395004471:37.80
50m:46.39100m:1:37.80
6.Yaro SmetsersDzt'621:42.0796015351:42.29
50m:46.02100m:1:42.29
DISRoy DelhijO.Z. & P.C. De WarandeNT95003911:38.26
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
50m:46.73100m:1:38.26


<< TOP >>
Programmanr. 7
9-3-2008 - 14:37
Dames, 200m vlinderslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke HendrikxDzt'622:40.1488016982:38.67
50m:34.02100m:1:14.82200m:2:38.67
2.Christel PeetersO.Z. & P.C. De Warande3:06.3491024242:55.64
50m:36.54100m:1:20.61200m:2:55.64
3.Milena van SchijndelDzt'623:05.6894008183:05.95
50m:38.50100m:1:24.42200m:3:05.95
4.Inge ArtsSG TritiumNT89001003:07.70
50m:38.26100m:1:22.39200m:3:07.70
5.Julie ThomassenSG Tritium3:07.2088042783:08.80
50m:37.48100m:1:24.20200m:3:08.80
6.Gabriëlla van OerleO.Z. & P.C. De Warande3:09.3890067583:14.02
50m:38.70100m:1:27.86200m:3:14.02
7.Nienke HoeksO.Z. & P.C. De Warande3:10.4291012723:21.45
50m:40.54100m:1:31.29200m:3:21.45
8.Birgit van der WegenO.Z. & P.C. De Warande3:19.2693049423:22.80
50m:41.86100m:1:35.23200m:3:22.80


<< TOP >>
Programmanr. 8
9-3-2008 - 14:45
Heren, 100m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joppe WisseDzt'621:01.19890364559.80
50m:29.10100m:59.80
2.Ralf MertensO.Z. & P.C. De Warande1:08.0082011771:03.80
50m:30.95100m:1:03.80
3.Joppe SchuurmansSG Tritium1:03.0389054471:03.89
50m:31.67100m:1:03.89
4.Freek SluisSG Tritium1:09.3686028591:09.63FJ 1
50m:33.66100m:1:09.63
5.Dirk FilippiniDzt'621:03.7085035591:09.63FJ 2
50m:33.57100m:1:09.63
6.Ruud StoffelsDzt'621:12.1584021691:11.86
50m:35.60100m:1:11.86
7.Ruud van HorssenDzt'621:06.8886013231:12.04
50m:34.95100m:1:12.04
8.Ruben van StratenO.Z. & P.C. De Warande1:16.4277009331:12.29
50m:35.42100m:1:12.29
9.Pim DonkersO.Z. & P.C. De Warande1:12.3687007651:12.70
10.Paul van den NoortO.Z. & P.C. De Warande1:11.9087023791:13.76
50m:36.45100m:1:13.76
11.Peter van DijkDzt'621:12.4488007691:14.80
50m:36.73100m:1:14.80
12.Aad VogelaarDzt'621:16.3061006391:14.89
50m:37.20100m:1:14.89
13.David VleeschouwerO.Z. & P.C. De Warande1:13.7780016351:16.23
50m:37.16100m:1:16.23
14.Dick SillessenSG TritiumNT87041351:17.30
50m:37.11100m:1:17.30


<< TOP >>
Programmanr. 9
9-3-2008 - 14:50
Meisjes, 200m schoolslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marscha RasenbergO.Z. & P.C. De Warande3:20.3993010183:12.60
50m:44.60100m:1:33.26200m:3:12.60
2.Melissa van de SteegSG Tritium3:14.1592024443:12.76
50m:44.70100m:1:35.36200m:3:12.76
3.Petra SchuivensSG Tritium3:26.0093050363:15.77
50m:43.39100m:1:32.92200m:3:15.77
4.Ananda VeugenDzt'623:25.2095020703:19.29
50m:44.89100m:1:36.13200m:3:19.29
5.Manon VerrijtDzt'623:28.4592048063:21.86
50m:45.57100m:1:37.32200m:3:21.86
6.Lisanne de GraefDzt'623:25.6693069543:21.92
50m:46.82100m:1:37.79200m:3:21.92
7.Elske EikholtSG Tritium3:28.0693050323:21.95
50m:45.82100m:1:38.45200m:3:21.95
8.Patty PeetersO.Z. & P.C. De Warande3:25.9194013983:26.11
50m:47.26100m:1:40.45200m:3:26.11
9.Mónica van SchijndelDzt'623:28.9092023623:27.48
50m:46.60100m:1:38.70200m:3:27.48
10.Alon HopmanSG Tritium3:19.7693011843:28.29
50m:46.45100m:1:40.45200m:3:28.29
11.Loretta RuttenDzt'623:19.5592015443:30.73
50m:44.70100m:1:38.32200m:3:30.73


<< TOP >>
Programmanr. 10
9-3-2008 - 14:59
Jongens, 100m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sebastian de BeenO.Z. & P.C. De Warande1:05.9593022331:07.67
50m:32.67100m:1:07.67
2.Mart HendriksSG Tritium1:10.0293040791:09.00
50m:33.36100m:1:09.00
3.Tom PelO.Z. & P.C. De Warande1:15.0792032371:12.73
50m:36.70100m:1:12.73
4.Harm DonkersO.Z. & P.C. De Warande1:13.0693018091:13.73
50m:36.51100m:1:13.73
5.Bart MaasSG Tritium1:16.3992051391:16.45
50m:36.07100m:1:16.45
6.Joey SmitsDzt'621:16.7593060291:16.54
50m:36.86100m:1:16.54
7.Simon van den BroekSG Tritium1:27.2093023831:22.23
50m:39.73100m:1:22.23
8.Guus de WitDzt'621:31.8993030051:23.82
50m:41.04100m:1:23.82
9.Pieter PijnenburgO.Z. & P.C. De Warande1:37.4893052271:32.23
50m:44.73100m:1:32.23
AFGEMTeun VerrijtDzt'621:28.619303003


<< TOP >>
Programmanr. 11
9-3-2008 - 15:03
Dames, 200m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne PelO.Z. & P.C. De Warande2:36.3490028942:38.67
50m:36.39100m:1:16.20200m:2:38.67
2.Laura vd LaarDzt'622:36.7192010542:39.16
50m:36.45100m:1:17.00200m:2:39.16
3.Yvon de WitDzt'622:39.6091035762:48.07
50m:37.32100m:1:18.45200m:2:48.07
4.Chantal WillemsSG Tritium2:40.7691054822:53.00
50m:37.32100m:1:19.54200m:2:53.00
5.Elodie SiroenSG Tritium2:51.9890034142:56.44
50m:40.34100m:1:24.31200m:2:56.44
6.Naomi FeiderSG TritiumNT91079562:57.02
50m:40.76100m:1:25.36200m:2:57.02
7.Larissa RuttenDzt'623:03.8991026903:01.89
50m:42.20100m:1:29.80200m:3:01.89
8.Karlijn SteeghsDzt'62NT91071283:04.10
50m:43.95100m:1:31.39200m:3:04.10
9.Marin SmetsersDzt'62NT91076923:13.45
50m:43.00100m:1:31.36200m:3:13.45
DISDaphne KievitO.Z. & P.C. De Warande2:45.7392070582:48.64
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:38.36100m:1:20.32200m:2:48.64


<< TOP >>
Programmanr. 12
9-3-2008 - 15:10
Jongens, 100m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin den BoerO.Z. & P.C. De Warande55.23900617755.82
50m:27.02100m:55.82
2.Jelte SchuurmansSG Tritium58.42910484158.82
50m:28.26100m:58.82
3.Jelle van der PloegO.Z. & P.C. De Warande1:00.9591036611:00.29
50m:29.07100m:1:00.29
4.Marijn VerstappenDzt'621:01.5390030551:00.76
50m:28.73100m:1:00.76
5.Teun VerrijtDzt'62NT93030031:06.20
50m:30.82100m:1:06.20
6.Jeroen SteinbrucknerSG Tritium1:10.7792066571:07.23
50m:32.16100m:1:07.23
7.Rens MahlerSG Tritium1:06.8292064111:07.67
50m:31.45100m:1:07.67
AFGEMGerben FiereO.Z. & P.C. De Warande53.789102825


<< TOP >>
Programmanr. 13
9-3-2008 - 15:14
Dames, 50m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merel SiroenSG Tritium28.09880400629.16
2.Leonie MoerkerkenDzt'6229.64800075230.04
3.Nieke DonkersO.Z. & P.C. De Warande31.36900087230.49FJ 1
4.Inge ArtsSG Tritium30.52890010030.49FJ 2
5.Loes CornelissenSG Tritium29.32910059430.91
6.Renske van de CruijssenSG Tritium29.89890083631.15
7.Linda van GeelO.Z. & P.C. De Warande31.44910097631.92
8.Milena van SchijndelDzt'6231.50940081832.36
9.Ildiko van der PloegO.Z. & P.C. De Warande32.92900296032.95
10.Amy van LieropDzt'6234.44860228034.24
DISLisanne RuttenDzt'6228.578903604
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGFemke HendrikxDzt'6227.318801698


<< TOP >>
Programmanr. 14
9-3-2008 - 15:17
Heren, 200m wisselslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gerben FiereO.Z. & P.C. De WarandeNT91028252:15.57
50m:27.76200m:2:15.57
2.Dirk FilippiniDzt'622:19.4285035592:21.86
50m:30.73200m:2:21.86
3.Bram WisseDzt'622:11.8985030352:25.48
50m:30.32200m:2:25.48
4.Joppe SchuurmansSG Tritium2:24.5689054472:28.26
50m:31.13200m:2:28.26
5.Freek SluisSG Tritium2:39.6486028592:37.02
50m:32.48200m:2:37.02
6.Pim DonkersO.Z. & P.C. De Warande2:28.9287007652:37.70
50m:37.82200m:2:37.70
7.Aad VogelaarDzt'622:30.5161006392:39.10
50m:34.06200m:2:39.10
8.Ruud van HorssenDzt'622:33.1686013232:39.89
50m:33.95200m:2:39.89
9.Peter van DijkDzt'622:32.3188007692:42.07
50m:36.16200m:2:42.07


<< TOP >>
Programmanr. 15
9-3-2008 - 15:23
Meisjes, 100m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Christa SchuivensSG Tritium1:22.7396037301:21.20
50m:38.16100m:1:21.20
2.Emmely ToonenSG Tritium1:27.6696033741:22.37
50m:39.51100m:1:22.37
3.Mandy StevensDzt'621:22.8097028661:23.60
50m:38.76100m:1:23.60
4.Els van GemertDzt'621:27.7597028781:25.16
50m:40.02100m:1:25.16
5.Eva van de KerkhofDzt'621:30.3397030921:25.42
50m:41.32100m:1:25.42
6.Carmen KoperO.Z. & P.C. De Warande1:22.9696038881:25.48
50m:41.89100m:1:25.48
7.Maartje BeskersO.Z. & P.C. De Warande1:25.6097022501:26.53
50m:43.37100m:1:26.53
8.Inge van den BoogaardDzt'62NT96039341:27.07
50m:40.16100m:1:27.07
9.Lonne BeskersO.Z. & P.C. De Warande1:23.6697022181:28.48
50m:42.39100m:1:28.48
10.Marit van TilburgO.Z. & P.C. De Warande1:29.0197012081:30.04
50m:42.42100m:1:30.04
11.Laura KragtenO.Z. & P.C. De Warande1:23.3896038901:30.23
50m:43.39100m:1:30.23
12.Manon BartenSG Tritium1:31.1297014521:33.89
50m:40.56100m:1:33.89
13.Willeke PasSG Tritium1:45.2596037021:42.04
50m:45.04100m:1:42.04


<< TOP >>
Programmanr. 16
9-3-2008 - 15:30
Jongens, 50m vlinderslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Luuc VerburghO.Z. & P.C. De Warande39.16960202940.84
2.Loed JacobsDzt'6239.70980044142.39
3.Jeroen WillemsenSG TritiumNT960041343.60
4.Ido GolanO.Z. & P.C. De Warande48.02970239744.73
5.Mark SmitsDzt'6248.82960252545.32
6.Sieb WesselingSG Tritium47.46980048947.03
7.Teun StrijboschSG Tritium51.02960304147.16
8.Daniel van DijkSG Tritium45.39970157747.51
9.Roy van der HeydenDzt'6245.10970120949.42
10.Cristhian van SchijndelDzt'6241.33980013152.92
11.Sven GeersO.Z. & P.C. De Warande54.54960196353.55
12.Jesse KustersSG Tritium46.86960161158.60
13.Paul FlintropSG Tritium1:00.11970130559.08


<< TOP >>
Programmanr. 17
9-3-2008 - 15:35
Meisjes, 100m schoolslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sahar HamamDzt'621:23.2394054121:24.49
50m:39.21100m:1:24.49
2.Kim LoeffenSG Tritium1:28.4994034321:26.89
50m:41.54100m:1:26.89
3.Vera VinkenDzt'621:29.5994019281:32.39
50m:44.16100m:1:32.39
4.Liza van CalisDzt'621:28.9594003821:33.80
50m:44.51100m:1:33.80
5.Lisa KoolenDzt'621:36.8295020721:36.23FJ 1
50m:46.02100m:1:36.23
6.Charessa FeiderSG Tritium1:36.0794043401:36.23FJ 2
50m:45.53100m:1:36.23
7.Inge DamenDzt'621:56.4294033341:36.64
50m:45.51100m:1:36.64
8.Femke BeskersO.Z. & P.C. De Warande1:35.8196024961:37.56FJ 1
50m:46.08100m:1:37.56
9.Vanessa van SchijndelDzt'621:35.4795004001:37.56FJ 2
50m:46.02100m:1:37.56
10.Fieke NelissenSG Tritium1:42.5094015821:38.26
50m:45.39100m:1:38.26
11.Elena van der PloegO.Z. & P.C. De Warande1:48.4895007021:41.48
50m:47.39100m:1:41.48
12.Jessica VermeijO.Z. & P.C. De Warande1:41.9095007041:44.26
50m:49.64100m:1:44.26
13.Rosan MijndersSG Tritium1:46.0495019441:47.51
50m:49.24100m:1:47.51
14.Mor GolanO.Z. & P.C. De Warande1:45.2995055841:51.16
50m:52.02100m:1:51.16


<< TOP >>
Programmanr. 19
9-3-2008 - 15:42
Jongens, 200m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remy den BoerO.Z. & P.C. De Warande2:11.7694017592:11.42
50m:29.93100m:1:03.52200m:2:11.42
2.Huub LeijssenDzt'622:26.8994027552:21.51
50m:31.77100m:1:08.26200m:2:21.51
3.Koen SeurenSG Tritium2:49.0694010132:40.00
50m:34.36100m:1:13.92200m:2:40.00
4.Dieder SchuurmansSG Tritium2:53.0195004472:43.25
50m:36.61100m:1:18.58200m:2:43.25
5.Sander BartenSG Tritium2:44.5794018992:44.13
50m:35.73100m:1:18.00200m:2:44.13
6.Roy DelhijO.Z. & P.C. De Warande3:10.0095003912:56.89
50m:39.10200m:2:56.89
7.Yaro SmetsersDzt'623:19.1396015353:11.95
50m:41.00100m:1:30.07200m:3:11.95


<< TOP >>
Programmanr. 20
9-3-2008 - 15:50
Dames, 200m wisselslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke HendrikxDzt'62NT88016982:31.98
50m:31.80200m:2:31.98
2.Christel PeetersO.Z. & P.C. De Warande2:49.5491024242:41.67
50m:34.54200m:2:41.67
3.Lisanne RuttenDzt'622:47.0489036042:43.02
50m:34.95200m:2:43.02
4.Merel SiroenSG Tritium2:57.5188040062:46.64
50m:33.64200m:2:46.64
5.Leonie MoerkerkenDzt'622:43.5180007522:46.67
50m:37.73200m:2:46.67
6.Julie ThomassenSG Tritium2:42.0688042782:52.33
50m:36.54200m:2:52.33
7.Milena van SchijndelDzt'622:50.2094008182:54.38
50m:38.20200m:2:54.38
8.Renske van de CruijssenSG Tritium2:47.7489008362:54.64
50m:38.77200m:2:54.64
9.Linda van GeelO.Z. & P.C. De Warande2:56.4891009762:58.64
50m:38.32200m:2:58.64
10.Nienke HoeksO.Z. & P.C. De Warande2:52.6191012723:02.98
50m:40.19200m:3:02.98
11.Amy van LieropDzt'623:02.3786022803:06.17
50m:43.95200m:3:06.17


<< TOP >>
Programmanr. 21
9-3-2008 - 15:57
Heren, 50m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gerben FiereO.Z. & P.C. De WarandeNT910282524.93
2.Dirk FilippiniDzt'6225.03850355925.32
3.Joppe SchuurmansSG Tritium25.19890544726.00
4.Aad VogelaarDzt'6226.11610063926.64
5.David VleeschouwerO.Z. & P.C. De Warande27.46800163527.28
6.Ruud StoffelsDzt'6228.04840216927.64
7.Freek SluisSG Tritium26.93860285927.93FJ 1
8.Ruud van HorssenDzt'6227.25860132327.93FJ 2
9.Rob GloudemansSG Tritium28.10870103528.86
10.Dick SillessenSG TritiumNT870413529.23
11.Ruben van StratenO.Z. & P.C. De Warande29.08770093329.39
12.Peter van DijkDzt'6229.68880076930.07


<< TOP >>
Programmanr. 22
9-3-2008 - 15:59
Meisjes, 100m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Petra SchuivensSG Tritium1:18.1993050361:18.80
50m:38.17100m:1:18.80
2.Melissa van de SteegSG Tritium1:21.1092024441:20.02
50m:39.32100m:1:20.02
3.Lisanne de GraefDzt'621:20.4593069541:21.54
50m:40.20100m:1:21.54
4.Mónica van SchijndelDzt'621:21.2292023621:21.92
50m:40.04100m:1:21.92
5.Manon VerrijtDzt'621:22.9392048061:22.03
50m:39.61100m:1:22.03
6.Patty PeetersO.Z. & P.C. De Warande1:19.7794013981:22.45
50m:40.67100m:1:22.45
7.Ananda VeugenDzt'621:22.5695020701:24.17
50m:40.98100m:1:24.17
8.Alon HopmanSG Tritium1:26.5593011841:24.80
50m:41.51100m:1:24.80
9.Marscha RasenbergO.Z. & P.C. De Warande1:23.2993010181:26.74
50m:42.45100m:1:26.74
10.Elske EikholtSG Tritium1:26.1393050321:29.64
50m:45.20100m:1:29.64
11.Loretta RuttenDzt'621:28.6892015441:35.33
50m:45.48100m:1:35.33


<< TOP >>
Programmanr. 23
9-3-2008 - 16:04
Jongens, 200m schoolslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sebastian de BeenO.Z. & P.C. De Warande2:49.7493022332:46.59
50m:37.07200m:2:46.59
2.Mart HendriksSG Tritium3:05.0493040792:54.02
50m:39.02100m:1:25.26200m:2:54.02
3.Harm DonkersO.Z. & P.C. De Warande2:57.4293018092:56.45
50m:40.48100m:1:25.51200m:2:56.45
4.Tom PelO.Z. & P.C. De Warande2:58.5092032373:00.48
50m:41.73100m:1:27.29200m:3:00.48
5.Bart MaasSG Tritium3:15.4892051393:08.94
50m:40.72200m:3:08.94
6.Guus de WitDzt'62NT93030053:17.29
50m:44.82100m:1:36.10200m:3:17.29
7.Simon van den BroekSG Tritium3:40.1693023833:24.95
50m:44.00100m:1:37.32200m:3:24.95
DISPieter PijnenburgO.Z. & P.C. De Warande3:06.5793052272:59.59
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:40.72100m:1:26.55200m:2:59.59
DISJoey SmitsDzt'623:06.0293060293:06.80
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
50m:42.70100m:1:30.14200m:3:06.80
AFGEMTeun VerrijtDzt'623:35.459303003


<< TOP >>
Programmanr. 24
9-3-2008 - 16:12
Dames, 100m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chantal WillemsSG Tritium1:02.5191054821:04.57
50m:30.58100m:1:04.57
2.Daphne KievitO.Z. & P.C. De Warande1:03.3792070581:05.22
3.Yvon de WitDzt'621:04.3291035761:06.54
50m:31.32100m:1:06.54
4.Anne PelO.Z. & P.C. De Warande1:05.0490028941:06.95
50m:32.02100m:1:06.95
5.Laura vd LaarDzt'621:08.1592010541:08.08
50m:32.23100m:1:08.08
6.Naomi FeiderSG Tritium1:09.0691079561:08.45
50m:33.00100m:1:08.45
7.Larissa RuttenDzt'621:08.5191026901:08.47
50m:32.46100m:1:08.47
8.Elodie SiroenSG Tritium1:08.2890034141:10.79
50m:33.98100m:1:10.79
9.Karlijn SteeghsDzt'621:10.2591071281:11.39
50m:34.95100m:1:11.39
10.Marin SmetsersDzt'621:17.8091076921:13.26
50m:33.29100m:1:13.26


<< TOP >>
Programmanr. 25
9-3-2008 - 16:16
Jongens, 200m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin den BoerO.Z. & P.C. De Warande2:19.2490061772:19.29
50m:32.57100m:1:07.82200m:2:19.29
2.Jelte SchuurmansSG Tritium2:29.2091048412:29.36
50m:35.76100m:1:13.89200m:2:29.36
3.Jelle van der PloegO.Z. & P.C. De Warande2:44.7791036612:41.64
50m:37.20100m:1:17.45200m:2:41.64
4.Marijn VerstappenDzt'622:52.2190030552:51.44
50m:40.71200m:2:51.44
5.Teun VerrijtDzt'62NT93030032:54.76
50m:40.73100m:1:25.45200m:2:54.76
6.Rens MahlerSG TritiumNT92064112:55.39
50m:41.20100m:1:26.51200m:2:55.39
7.Jeroen SteinbrucknerSG TritiumNT92066573:02.10
50m:42.92100m:1:30.00200m:3:02.10
AFGEMGerben FiereO.Z. & P.C. De Warande2:18.359102825


<< TOP >>
Programmanr. 26
9-3-2008 - 16:23
Dames, 100m rugslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke HendrikxDzt'621:08.5388016981:11.28
50m:43.71100m:1:11.28
2.Merel SiroenSG Tritium1:11.8988040061:15.13
50m:37.92100m:1:15.13
3.Christel PeetersO.Z. & P.C. De Warande1:14.5391024241:16.16
50m:37.45100m:1:16.16
4.Leonie MoerkerkenDzt'621:24.2180007521:18.51
50m:37.86100m:1:18.51
5.Lisanne RuttenDzt'621:15.7989036041:18.64
50m:38.10100m:1:18.64
6.Nieke DonkersO.Z. & P.C. De Warande1:22.4090008721:19.32
50m:38.13100m:1:19.32
7.Ildiko van der PloegO.Z. & P.C. De Warande1:21.7490029601:23.48
50m:40.46100m:1:23.48
8.Birgit van der WegenO.Z. & P.C. De Warande1:22.2293049421:24.80
50m:41.89100m:1:24.80
9.Gabriëlla van OerleO.Z. & P.C. De Warande1:21.2690067581:25.10
50m:40.62100m:1:25.10
10.Renske van de CruijssenSG Tritium1:23.8689008361:27.23
50m:42.13100m:1:27.23
11.Amy van LieropDzt'621:34.8286022801:32.20
50m:45.42100m:1:32.20
DISLoes CornelissenSG Tritium1:17.7391005941:21.70
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:38.11100m:1:21.70


<< TOP >>
Programmanr. 27
9-3-2008 - 16:28
Heren, 200m vlinderslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Gerben FiereO.Z. & P.C. De WarandeNT91028252:12.70
50m:29.37200m:2:12.70
2.Bram WisseDzt'62NT85030352:17.51
50m:31.29100m:1:07.39200m:2:17.51
3.Ralf MertensO.Z. & P.C. De Warande2:12.0082011772:17.80
50m:29.54100m:1:03.23200m:2:17.80
4.Joppe WisseDzt'622:26.2989036452:24.02
50m:30.00100m:1:03.95200m:2:24.02
5.Mark EffingSG TritiumNT86007612:35.83
50m:33.11100m:1:11.58200m:2:35.83
6.Bas BerndesSG Tritium2:33.2689002172:37.23
50m:31.48100m:1:09.73200m:2:37.23
7.Ruud StoffelsDzt'623:21.4984021692:51.77
50m:36.50200m:2:51.77
8.Paul van den NoortO.Z. & P.C. De Warande2:55.1087023792:56.42
50m:35.23100m:1:17.64200m:2:56.42


<< TOP >>
Programmanr. 29
9-3-2008 - 16:35
Jongens, 4 x 50m vrije slag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.O.Z. & P.C. De Warande 1O.Z. & P.C. De Warande1:55.361:53.10
Sebastian de Been
Harm Donkers
93
93
27.45Remy den Boer
Tom Pel
94
92
2.SG Tritium 1SG Tritium1:54.071:55.36
Simon van den Broek
Bart Maas
93
92
30.12Rens Mahler
Mart Hendriks
92
93
3.Dzt'62 1Dzt'621:58.871:58.39
Teun Verrijt
Huub Leijssen
93
94
30.23Guus de Wit
Joey Smits
93
93


<< TOP >>
Programmanr. 30
9-3-2008 - 16:38
Meisjes, 4 x 100m wisselslag
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.SG Tritium 1SG Tritium5:35.515:32.86
Kim Loeffen
Emmely Toonen
94
96
37.101:15.86Fieke Nelissen
Charessa Feider
94
94
2.Dzt'62 2Dzt'625:33.925:41.45
Inge Damen
Ananda Veugen
94
95
43.58Lisa Koolen
Vanessa van Schijndel
95
95
3.O.Z. & P.C. De Warande 1O.Z. & P.C. De Warande5:49.415:54.70
Patty Peeters
Carmen Koper
94
96
41.391:23.51Jessica Vermeij
Femke Beskers
95
96
DISDzt'62 1Dzt'625:11.74
EA - Te vroeg overgenomen., 2e zwemmer te vroeg overgenomen
Milena van Schijndel, Liza van Calis, Sahar Hamam, Vera Vinken