4e Competitiewedstrijd C
Vlijmen (NED),    9.3.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 11. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 17. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 20. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 21. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 22. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 23. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 24. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 26. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 27. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 29. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 30. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, 8 - 13 jaar    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. AquAmigos 1                   AquAmigos                   NT            9:11.15           
        Oscar van Holsteyn, 71                     Jarst van Belle, 92
        Teun van Steen, 76                         Kevin de Kok, 89
          2:19.54  9:11.15

  2. Arethusa 1                    Arethusa               9:15.88            9:15.22           
        Nick Emons, 89                             Erik Pijl, 80
        Kevin Vermeulen, 93                        Paul van den Heuvel, 70
          2:16.16  9:15.22

  3. Tempo Valkenswaard 1          Tempo Valkenswaard     9:10.61            9:20.45           
        Lawrence Bolte, 90                         Dustin Bolte, 92
        Jelte van de Boogaard, 91                  Folkert Oostra, 89
          2:16.58  9:20.45




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk van Schaik              Tempo Valkenswaard       41.23 9601636      41.01           
  2. Jo-Eny Polsbroek              Arethusa                 40.20 9702238      41.32           
  3. Evy Ulijn                     Arethusa                 41.38 9604100      43.06           
  4. Louise van Houten             Arethusa                 48.62 9703320      44.68           
  5. Chantal de Lau                Tempo Valkenswaard       47.25 9702846      46.57           
  6. Yanniek Damen                 AquAmigos                   NT 9600670      49.48           
  7. Renée vd Besselaar            AquAmigos                50.24 9801728      50.43 FJ 1      
  8. Marlies Wilkens               Arethusa                 49.21 9702240      50.43 FJ 2      
  9. Lisa Verzijden                Tempo Valkenswaard       49.95 9701572      51.22           
 10. Laura Hoogervorst             AquAmigos                   NT 9703070      51.94           
 11. Chantal Dentz                 AquAmigos              1:04.70 9801726      54.96           
 12. Lisa Coppelmans               AquAmigos              1:01.34 9801250      58.03           
 DIS Lisanne v.d Biggelaar         Tempo Valkenswaard       49.62 9603100      54.50           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Roos de Vries                 Arethusa               1:19.37 9703322    1:05.39           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
  NG Anouk Bressers                Arethusa                    NT 9603880                      
  NG Marlijn van Vonderen          Arethusa                 46.99 9700348                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rodney den Uijl               Arethusa               1:27.41 9602861    1:26.73           
            42.17  1:26.73
  2. Joep van Gerwen               Tempo Valkenswaard     1:47.37 9602439    1:28.69           
            42.42  1:28.69
  3. Patrick Mommersteeg           AquAmigos              1:42.19 9602721    1:40.26           
            46.39  1:40.26
  4. Tim Paulusse                  Tempo Valkenswaard     1:42.51 9702063    1:41.66           
            47.29  1:41.66
  5. Antonio Deda                  AquAmigos              1:46.65 9603547    1:45.92           
            47.89  1:45.92
  6. Felix Frijns                  Tempo Valkenswaard          NT 9802193    1:54.66           
            53.03  1:54.66
  7. Geworg Galstan                Arethusa                    NT 9802445    2:04.69           
            56.49  2:04.69
  NG Robin van Meel                AquAmigos              1:30.50 9604189                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlijn Hoogstede             Arethusa                    NT 9404800    2:28.39           
            34.14  1:11.86  1:50.81  2:28.39
  2. Esma van Vonderen             Arethusa               2:39.12 9501112    2:34.76           
            36.41  1:16.84  1:56.98  2:34.76
  3. Leonie Zwiers                 AquAmigos              3:09.29 9401416    2:47.80           
            39.02  1:22.70  2:07.33  2:47.80
  4. Thelma van Beek               Tempo Valkenswaard     3:04.98 9601634    3:01.82           
            42.24  1:28.25  2:15.53  3:01.82
  5. Nina Bijen                    Arethusa               3:06.76 9503222    3:04.26           
            41.82  1:28.82  2:17.23  3:04.26
  6. Wiyanna van Belle             AquAmigos                   NT 9600800    3:09.56           
            43.03  1:32.55  3:09.56
  7. Anne v.d. Moosdijk            Tempo Valkenswaard     4:33.15 9504296    4:04.62           
            52.99  1:56.02  3:00.89  4:04.62
 DIS Lisa Zaman                    Arethusa               3:05.15 9405100                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Dimphy Vissers                Arethusa                    NT 9505636                      
  NG Sanne de Laat                 AquAmigos              2:37.57 9502730                      
  NG Brynne van Belle              AquAmigos              3:38.36 9505050                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joep van Grunsven             Arethusa               1:24.68 9500469    1:22.08           
            38.20  1:22.08
  2. Stan Brok                     AquAmigos              1:31.69 9401473    1:29.59           
            41.22  1:29.59
  3. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard     1:40.15 9500765    1:40.29           
            47.72  1:40.29
  4. Jashja Kemp                   AquAmigos              1:53.14 9504573    1:43.85           
            47.38  1:43.85
  5. Nick Evers                    AquAmigos              1:44.34 9502171    1:47.36           
            52.51  1:47.36
  6. Tom van Ool                   Tempo Valkenswaard     1:39.39 9502153    1:48.24           
            51.51  1:48.24
  7. Rens Jonker                   Tempo Valkenswaard     1:49.69 9403507    1:52.03           
          1:52.03
  8. Tom Weijtens                  Tempo Valkenswaard     1:53.33 9502503    1:52.66           
            53.56  1:52.66
 DIS Simon Frijns                  Tempo Valkenswaard     1:53.88 9504999    1:49.91           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            51.67  1:49.91
AFGE Brian van Hoogstraten         Arethusa               1:54.61 9502427                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janneke Kaptheyns             Tempo Valkenswaard     2:45.72 8702096    2:44.43           
            34.10  2:44.43
  2. Liset de Veer                 Arethusa               2:58.32 8704190    2:59.71           
            37.88  1:23.63  2:59.71
  3. Karin van den Heuvel          AquAmigos              2:56.80 6600188    3:11.11           
            39.89  1:26.86  3:11.11
AFGE Margot van Riel               Arethusa               3:05.98 9203838                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Folkert Oostra                Tempo Valkenswaard     1:06.08 8902347    1:08.65           
            33.95  1:08.65
  2. Bjorn vd Goor                 AquAmigos              1:09.62 8906527    1:10.59           
            34.09  1:10.59
  3. Teun van Steen                AquAmigos                   NT 7600887    1:10.99           
            34.09  1:10.99
  4. Erik Pijl                     Arethusa               1:13.02 8002133    1:13.82           
            36.53  1:13.82
  5. Kevin de Kok                  AquAmigos              1:14.73 8901705    1:17.18           
            38.73  1:17.18
  6. Nick Emons                    Arethusa               1:09.98 8900833    1:17.99           
            37.79  1:17.99
  7. Joeri Koolen                  Tempo Valkenswaard          NT 8705095    1:25.31           
            40.91  1:25.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karin de Kok                  AquAmigos              3:19.09 9301010    3:09.35           
            43.66  1:32.37  3:09.35
  2. Evy Bokkers                   Arethusa               3:09.62 9205414    3:10.26           
            42.97  1:31.40  3:10.26
  3. Charlotte Speekenbrink        AquAmigos              3:18.96 9201652    3:13.63           
            43.16  1:32.22  3:13.63
  4. Linda van Ool                 Tempo Valkenswaard     3:28.82 9304982    3:24.92           
            45.70  1:37.89  3:24.92
  5. Ashley Vos                    Tempo Valkenswaard     3:22.65 9503138    3:27.43           
            46.46  1:40.84  3:27.43
  6. Noelle Viguurs                AquAmigos              4:08.89 9307180    3:43.29           
            49.42  1:46.62  3:43.29
  7. Lisa v.d. Moosdijk            Tempo Valkenswaard     3:56.14 9205072    4:01.69           
            54.78  1:56.72  4:01.69
  8. Myrthe Jansen van Rosendaal   Arethusa                    NT 9307524    4:02.54           
            52.16  1:53.15  4:02.54
  NG Noelle van Meel               AquAmigos                   NT 9307528                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard     1:11.98 9204813    1:11.23           
            34.81  1:11.23
  2. Kevin Vermeulen               Arethusa               1:11.77 9305469    1:11.52           
            34.34  1:11.52
  3. Joep vd Bersselaar            Arethusa                    NT 9303709    1:13.71           
            35.62  1:13.71
  4. Jarst van Belle               AquAmigos              1:21.78 9200061    1:17.22           
            37.09  1:17.22
  5. Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard     1:17.62 9302669    1:20.08           
            39.21  1:20.08
  6. Jesper Speekenbrink           AquAmigos              1:23.80 9301197    1:22.67           
            40.42  1:22.67
  7. Robin v.d. Biggelaar          Tempo Valkenswaard     1:28.53 9302667    1:27.12           
            41.84  1:27.12
  8. Rick van Bakel                Arethusa               1:27.54 9306031    1:29.13           
            44.01  1:29.13
AFGE Peter Swinkels                Arethusa               1:33.95 9206521                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard     2:53.94 9004754    2:50.91           
            39.93  1:22.38  2:50.91
  2. Linda de Kok                  AquAmigos              2:59.24 9101686    2:54.73           
            40.89  1:25.33  2:54.73
  3. Laura van Belle               AquAmigos              2:57.78 9000204    2:58.61           
            41.34  1:26.31  2:58.61
  4. Carlijn Martens               Arethusa                    NT 9102032    3:01.13           
            43.03  1:28.66  3:01.13
  5. Michelle Peels                Tempo Valkenswaard     3:09.73 9106276    3:10.23           
            43.92  1:31.25  3:10.23
 DIS Sandra van den Helm           Arethusa                    NT 9007642    3:18.48           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            44.48  1:34.23  3:18.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lawrence Bolte                Tempo Valkenswaard       59.62 9006361      59.56           
            27.40    59.56
  2. Stefan Brekelmans             AquAmigos              1:00.23 9004245    1:01.25           
            29.00  1:01.25
  3. Luuk van den Bersselaar       Arethusa                    NT 9105069    1:02.26           
            30.09  1:02.26
  4. Jermo Nordmeijer              AquAmigos              1:02.01 9107271    1:02.46           
            29.90  1:02.46
  5. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard     1:10.15 9102731    1:09.64           
            33.73  1:09.64
  6. Rick van Ool                  Tempo Valkenswaard     1:09.59 9106489    1:09.97           
            32.94  1:09.97
  7. Ad van Herpen                 Arethusa               1:12.73 9006603    1:11.42           
            33.48  1:11.42
  8. Jory van Tuijl                Arethusa               1:16.63 9107019    1:14.28           
            35.89  1:14.28
  NG Nils van Weerdenburg          Arethusa                    NT 9102515                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claudia van Drunen            AquAmigos                28.40 7700810      28.81           
  2. Karin de Kok                  AquAmigos                31.36 9301010      30.66           
  3. Patty Verhagen                AquAmigos                35.86 5900146      31.98           
  4. Mirja van Doesburg            Tempo Valkenswaard       32.94 9100746      32.27           
  5. Lisa Zaman                    Arethusa                 34.14 9405100      33.02           
  6. Sandra van den Helm           Arethusa                 33.38 9007642      34.18           
  7. Maaike Hoogenhout             AquAmigos                32.54 8604444      34.24           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Folkert Oostra                Tempo Valkenswaard     2:32.62 8902347    2:31.95           
            32.57  2:31.95
  2. Paul van den Heuvel           Arethusa               2:29.00 7000441    2:32.43           
            33.70  2:32.43
  3. Teun van Steen                AquAmigos                   NT 7600887    2:33.39           
            31.89  2:33.39
  4. Kevin de Kok                  AquAmigos              2:36.07 8901705    2:40.41           
            33.99  2:40.41
  5. Nick Emons                    Arethusa               2:39.90 8900833    2:42.17           
            32.30  2:42.17
  6. Bjorn vd Goor                 AquAmigos              2:38.07 8906527    2:47.90           
            34.63  2:47.90



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evy Ulijn                     Arethusa               1:20.08 9604100    1:17.40           
            36.58  1:17.40
  2. Jo-Eny Polsbroek              Arethusa               1:18.67 9702238    1:17.78           
            37.00  1:17.78
  3. Anouk van Schaik              Tempo Valkenswaard     1:21.21 9601636    1:22.55           
            39.81  1:22.55
  4. Louise van Houten             Arethusa               1:26.22 9703320    1:27.25           
            40.96  1:27.25
  5. Lisa Verzijden                Tempo Valkenswaard     1:33.73 9701572    1:29.11           
            43.46  1:29.11
  6. Yanniek Damen                 AquAmigos              1:37.50 9600670    1:29.62           
            43.67  1:29.62
  7. Marlies Wilkens               Arethusa               1:34.36 9702240    1:30.49           
            43.06  1:30.49
  8. Renée vd Besselaar            AquAmigos              1:36.21 9801728    1:31.34           
            42.81  1:31.34
  9. Laura Hoogervorst             AquAmigos              1:47.92 9703070    1:35.35           
            45.12  1:35.35
 10. Chantal Dentz                 AquAmigos              1:40.53 9801726    1:39.14           
            46.66  1:39.14
 11. Lisa Coppelmans               AquAmigos              1:41.28 9801250    1:39.91           
            48.00  1:39.91
 12. Chantal de Lau                Tempo Valkenswaard     1:43.42 9702846    1:40.68           
            48.30  1:40.68
 13. Lisanne v.d Biggelaar         Tempo Valkenswaard     1:40.09 9603100    1:43.22           
            46.68  1:43.22
 14. Roos de Vries                 Arethusa               2:04.63 9703322    1:57.26           
            53.12  1:57.26
  NG Anouk Bressers                Arethusa               1:50.79 9603880                      
  NG Marlijn van Vonderen          Arethusa               1:19.51 9700348                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rodney den Uijl               Arethusa                 44.80 9602861      46.65           
  2. Joep van Gerwen               Tempo Valkenswaard          NT 9602439      52.53           
  3. Tim Paulusse                  Tempo Valkenswaard       46.50 9702063      54.39           
  4. Patrick Mommersteeg           AquAmigos                53.15 9602721      56.40           
 DIS Antonio Deda                  AquAmigos                   NT 9603547    1:06.72           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Felix Frijns                  Tempo Valkenswaard          NT 9802193    1:12.30           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Geworg Galstan                Arethusa                    NT 9802445    1:21.80           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
  NG Robin van Meel                AquAmigos                   NT 9604189                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlijn Hoogstede             Arethusa               1:27.55 9404800    1:29.97           
            41.69  1:29.97
  2. Esma van Vonderen             Arethusa               1:39.12 9501112    1:34.97           
            45.43  1:34.97
  3. Thelma van Beek               Tempo Valkenswaard     1:34.53 9601634    1:35.82           
            45.47  1:35.82
  4. Wiyanna van Belle             AquAmigos                   NT 9600800    1:39.04           
            45.52  1:39.04
  5. Leonie Zwiers                 AquAmigos              1:44.76 9401416    1:42.19           
            48.41  1:42.19
  6. Nina Bijen                    Arethusa               1:47.19 9503222    1:44.00           
            49.33  1:44.00
  7. Anne v.d. Moosdijk            Tempo Valkenswaard     2:02.22 9504296    2:02.81           
            57.96  2:02.81
AFGE Dimphy Vissers                Arethusa                    NT 9505636                      
  NG Sanne de Laat                 AquAmigos              1:33.93 9502730                      
  NG Brynne van Belle              AquAmigos              1:54.34 9505050                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joep van Grunsven             Arethusa               2:29.11 9500469    2:27.55           
            34.96  1:13.59  2:27.55
  2. Stan Brok                     AquAmigos              2:36.78 9401473    2:42.18           
            36.08  1:18.58  2:42.18
  3. Nick Evers                    AquAmigos              2:40.06 9502171    2:43.57           
            37.19  1:18.67  2:43.57
  4. Sjors van Doesburg            Tempo Valkenswaard     2:55.66 9500765    2:55.60           
            40.82  1:24.72  2:55.60
  5. Tom van Ool                   Tempo Valkenswaard     3:07.15 9502153    3:07.41           
            41.56  1:30.15  3:07.41
  6. Rens Jonker                   Tempo Valkenswaard     3:03.15 9403507    3:25.96           
            46.88  1:39.88  3:25.96
  7. Jashja Kemp                   AquAmigos              3:41.82 9504573    3:37.61           
            44.86  1:41.89  3:37.61
  8. Simon Frijns                  Tempo Valkenswaard          NT 9504999    3:37.87           
            49.81  1:47.93  3:37.87
  9. Tom Weijtens                  Tempo Valkenswaard          NT 9502503    3:56.12           
            50.24  1:49.60  3:56.12
AFGE Brian van Hoogstraten         Arethusa               3:06.21 9502427                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claudia van Drunen            AquAmigos              2:45.29 7700810    2:41.86           
            36.52  2:41.86
  2. Janneke Kaptheyns             Tempo Valkenswaard     2:42.96 8702096    2:48.22           
            35.23  2:48.22
  3. Linda de Kok                  AquAmigos              2:49.54 9101686    2:52.40           
            38.24  2:52.40
  4. Liset de Veer                 Arethusa               2:50.46 8704190    2:52.64           
            36.78  2:52.64
  5. Patty Verhagen                AquAmigos              2:50.39 5900146    2:52.77           
            38.40  2:52.77
  6. Mirja van Doesburg            Tempo Valkenswaard     3:00.23 9100746    2:54.71           
            38.24  2:54.71
  7. Karin van den Heuvel          AquAmigos              2:57.62 6600188    3:01.25           
            37.17  3:01.25
  8. Maaike Hoogenhout             AquAmigos              3:06.39 8604444    3:18.94           
            42.69  3:18.94
AFGE Margot van Riel               Arethusa               2:56.02 9203838                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nick Emons                    Arethusa                 26.31 8900833      26.84           
  2. Erik Pijl                     Arethusa                 27.02 8002133      27.06           
  3. Teun van Steen                AquAmigos                   NT 7600887      27.14           
  4. Oscar van Holsteyn            AquAmigos                26.45 7100373      28.24           
  5. Bjorn vd Goor                 AquAmigos                27.80 8906527      28.38           
  6. Joeri Koolen                  Tempo Valkenswaard       30.98 8705095      30.23           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karin de Kok                  AquAmigos              1:20.08 9301010    1:16.93           
            38.40  1:16.93
  2. Charlotte Speekenbrink        AquAmigos              1:20.56 9201652    1:21.86           
            39.78  1:21.86
  3. Linda van Ool                 Tempo Valkenswaard     1:18.58 9304982    1:22.15           
            39.93  1:22.15
  4. Evy Bokkers                   Arethusa               1:25.11 9205414    1:23.43           
            41.11  1:23.43
  5. Ashley Vos                    Tempo Valkenswaard     1:27.16 9503138    1:28.13           
            41.94  1:28.13
  6. Lisa Zaman                    Arethusa               1:25.60 9405100    1:31.35           
            44.13  1:31.35
  7. Noelle Viguurs                AquAmigos              1:39.37 9307180    1:40.78           
            49.11  1:40.78
  8. Myrthe Jansen van Rosendaal   Arethusa                    NT 9307524    1:45.05           
            50.53  1:45.05
  9. Lisa v.d. Moosdijk            Tempo Valkenswaard     1:53.72 9205072    2:01.13           
            58.39  2:01.13
  NG Noelle van Meel               AquAmigos              1:50.71 9307528                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dustin Bolte                  Tempo Valkenswaard     3:06.67 9204813    3:02.81           
            40.65  1:28.14  3:02.81
  2. Jarst van Belle               AquAmigos              3:02.93 9200061    3:04.20           
            40.46  1:28.90  3:04.20
  3. Jesper Speekenbrink           AquAmigos              3:05.76 9301197    3:04.62           
            41.77  1:28.90  3:04.62
  4. Kevin Vermeulen               Arethusa                    NT 9305469    3:18.65           
            42.87  1:34.03  3:18.65
  5. Raoni Schrijvers              Tempo Valkenswaard     3:12.48 9302669    3:19.12           
            46.66  1:37.53  3:19.12
  6. Robin v.d. Biggelaar          Tempo Valkenswaard     3:17.56 9302667    3:19.68           
            45.71  1:36.96  3:19.68
  7. Rick van Bakel                Arethusa               3:37.58 9306031    3:30.55           
            47.12  1:42.23  3:30.55
 DIS Joep vd Bersselaar            Arethusa                    NT 9303709    2:55.06           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            40.62  1:26.35  2:55.06
AFGE Peter Swinkels                Arethusa                    NT 9206521                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda de Kok                  AquAmigos              1:02.84 9101686    1:04.70           
            32.42  1:04.70
  2. Laura van Belle               AquAmigos              1:04.64 9000204    1:08.09           
            33.06  1:08.09
  3. Chantal Rutten                Tempo Valkenswaard     1:09.30 9004754    1:10.38           
            33.26  1:10.38
  4. Carlijn Martens               Arethusa               1:11.70 9102032    1:10.89           
            33.73  1:10.89
  5. Sandra van den Helm           Arethusa               1:10.42 9007642    1:15.12           
            35.40  1:15.12
  6. Michelle Peels                Tempo Valkenswaard     1:16.56 9106276    1:16.34           
            35.71  1:16.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jermo Nordmeijer              AquAmigos              2:44.69 9107271    2:48.30           
            39.05  1:21.99  2:48.30
  2. Stefan Brekelmans             AquAmigos              2:43.00 9004245    2:50.64           
            39.60  1:22.12  2:50.64
  3. Lawrence Bolte                Tempo Valkenswaard     2:53.41 9006361    2:54.47           
            40.06  1:23.88  2:54.47
  4. Jelte van de Boogaard         Tempo Valkenswaard     3:11.80 9102731    3:04.10           
            43.45  1:30.53  3:04.10
  5. Jory van Tuijl                Arethusa                    NT 9107019    3:05.74           
            45.74  1:33.42  3:05.74
  6. Rick van Ool                  Tempo Valkenswaard     3:05.54 9106489    3:07.91           
            43.42  1:30.35  3:07.91
 DIS Luuk van den Bersselaar       Arethusa                    NT 9105069    3:02.43           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            44.39  1:30.81  3:02.43
 DIS Ad van Herpen                 Arethusa                    NT 9006603    3:13.56           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.25  1:36.12  3:13.56
  NG Nils van Weerdenburg          Arethusa                    NT 9102515                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janneke Kaptheyns             Tempo Valkenswaard     1:11.01 8702096    1:13.46           
            35.12  1:13.46
  2. Claudia van Drunen            AquAmigos              1:21.21 7700810    1:17.88           
            38.16  1:17.88
  3. Liset de Veer                 Arethusa               1:19.31 8704190    1:22.90           
            40.52  1:22.90
  4. Mirja van Doesburg            Tempo Valkenswaard     1:23.70 9100746    1:22.94           
            40.37  1:22.94
  5. Patty Verhagen                AquAmigos              1:22.46 5900146    1:23.07           
            40.79  1:23.07
  6. Karin van den Heuvel          AquAmigos              1:28.71 6600188    1:33.85           
            46.13  1:33.85
  7. Maaike Hoogenhout             AquAmigos              1:25.96 8604444    1:42.11           
            48.71  1:42.11
AFGE Margot van Riel               Arethusa               1:21.88 9203838                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Oscar van Holsteyn            AquAmigos              2:41.17 7100373    2:42.78           
            35.62  1:17.18  2:42.78
  2. Folkert Oostra                Tempo Valkenswaard     3:34.16 8902347    2:45.80           
            36.33  1:17.96  2:45.80
  3. Kevin de Kok                  AquAmigos                   NT 8901705    3:00.35           
            38.10  1:23.59  3:00.35
  4. Bjorn vd Goor                 AquAmigos                   NT 8906527    3:10.35           
            37.79  1:27.51  3:10.35
 DIS Paul van den Heuvel           Arethusa                    NT 7000441    2:37.42           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
            34.35  1:15.28  2:37.42




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. AquAmigos 1                   AquAmigos              2:03.80            1:59.90           
        Stan Brok, 94                              Nick Evers, 95
        Jesper Speekenbrink, 93                    Jarst van Belle, 92
            28.87  1:59.90

  2. Arethusa 1                    Arethusa               2:10.01            2:00.33           
        Joep vd Bersselaar, 93                     Joep van Grunsven, 95
        Rick van Bakel, 93                         Kevin Vermeulen, 93
            28.70  2:00.33

  3. Tempo Valkenswaard 1          Tempo Valkenswaard     2:06.73            2:04.08           
        Dustin Bolte, 92                           Sjors van Doesburg, 95
        Raoni Schrijvers, 93                       Robin v.d. Biggelaar, 93
            27.46  2:04.08




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag                       8 - 13 jaar
9.3.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arethusa 1                    Arethusa               5:46.37            5:33.21           
        Karlijn Hoogstede, 94                      Esma van Vonderen, 95
        Evy Ulijn, 96                              Lisa Zaman, 94
          1:14.15  5:33.21

  2. AquAmigos 1                   AquAmigos              6:08.88            6:28.40           
        Yanniek Damen, 96                          Leonie Zwiers, 94
        Wiyanna van Belle, 96                      Renée vd Besselaar, 98
          1:46.84  6:28.40

 DIS Tempo Valkenswaard 1          Tempo Valkenswaard     5:55.29                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Thelma van Beek, 96                        Anouk van Schaik, 96
        Lisanne v.d Biggelaar, 96                  Ashley Vos, 95
          1:30.27




Splash Meet Manager 2007Registered to AquAmigos