Limietwedstrijd Eindhoven
Eindhoven (NED),    2.3.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 2. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 3. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 5. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 9. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 13. Dames, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 14. Heren, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 15. Dames, 400m vrije slag, Senioren Open    Nr. 16. Heren, 400m vrije slag, Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 18. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 19. Dames, 200m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 20. Heren, 200m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 22. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 24. Jongens, 100m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 25. Dames, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 26. Heren, 200m rugslag, Senioren Open
Nr. 27. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 28. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Meisjes, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
02-03-2008 - 13:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Latascha Kilian               de Meer                  32.60 9702308      32.40           
  2. Chayenne Poorts               NIMO                     35.83 9800670      34.39           
  3. Nina Grispen                  ZC Valkenburg            34.90 9700656      34.46           
  4. Carmen van de Rijt            MZ&PC                    35.67 9801412      34.93           
  5. Mignon Peeters                NIMO                     36.50 9701048      34.97           
  6. Britt Monker                  de Meer                  36.04 9700576      36.11           
  7. Rianne de Croock              ZC Valkenburg            37.07 9801466      36.55           
  8. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     39.47 9702664      37.50           
  9. Tamara Bloemers               ZPC Nederweert           38.07 9801328      37.90           
 10. Felicia Emanuelson            de Meer                  37.06 9703168      38.38           
 11. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert           38.46 9701632      38.62           
 12. Tessa Eijkman                 De Schelde               40.16 9702316      38.81           
 13. Serafina Vlijt                De Roersoppers           41.76 9801142      38.87           
 14. Maja Sevic                    De Schelde               39.87 9702628      38.99           
 15. Rianne Mooren                 MOSA~regio                  NT 9703018      39.00           
 16. Jessica van Dijk              KIMBRIA                  39.03 9800552      39.25           
 17. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)        38.92 9701374      39.27           
 18. Jessica de Leeuw              ZPC Nederweert           41.17 9701628      40.97           
 19. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig     45.20 9801362      42.01           
 20. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)           NT 9901412      42.05           
 21. Evy van den Broek             De Roersoppers           45.00 9703316      42.08           
 22. Shannon Odenhoven             NIMO                     54.85 9703608      42.13           
 23. Daphne Erkens                 NIMO                     42.51 9802372      42.49           
 24. Nicole Lora                   KIMBRIA                  47.90 9703894      42.69           
 25. Myrthe Schepers               de Meer                  44.42 9802114      42.70           
 26. Veerle Jansen                 RZL                      47.92 9700812      42.72           
 27. Denise Blok                   MZ&PC                    41.61 9900572      43.13           
 28. Ismay Sonnemans               RZL                      46.82 9702694      43.76           
 29. Claudia de Buck               De Schelde               43.88 9801810      43.85           
 30. Celine Jansen                 De Roersoppers           46.32 9701152      44.03           
 31. Michelle Bartelet             MZ&PC                    53.13 9802184      44.20           
 32. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig     48.93 9801364      44.24           
 33. Pien van der Sterren          Heldense Zwemverenig     53.56 9802532      46.14           
 34. Amber Thevissen               De Roersoppers           45.26 9900918      46.84           
 35. Anouk Princen                 ZPC Nederweert           48.60 9701626      47.57           
 36. Bianca Obrusnik               Mosaqua                     NT 9802758      47.99           
 37. Valerie Schmitz               De Roersoppers           54.43 9801030      48.44           
 38. Nina Vriezelaar               MZ&PC                    50.94 9900570      49.23           
 39. Stella Peeters                NIMO                     56.33 9900812      49.31           
 40. Hannah Billman                Eurode KZC               50.97 9800576      50.69           
 41. Ydwien Vervoort               De Roersoppers           51.60 9801032      50.77           
 42. Lisa Snijkers                 NIMO                     53.12 9700112      51.07           
 43. Cynthia Oudshoorn             de Meer                  50.82 9803144      51.26           
 44. Robin-Marthe Ghijzen          KIMBRIA                  54.97 9901442      54.90           
 45. AnaŽlle De Briais Backer      de Meer                     NT 9803490      55.15           
 46. Anne van Meyel                KIMBRIA                  46.75 9704206      55.18           
 47. Kim Ronner                    de Meer                  53.45 9802126      58.14           
 48. Kassandra Wolf                NIMO                   1:21.50 9901482    1:13.31           
 49. Michelle Kuyer                NIMO                        NT 9803438    1:24.55           
 DIS Melanie Leunissen             NIMO                     40.62 9800672                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.Z Tess van der Heide            de Meer                  56.77 9901158                      
  NG Desteny Karssenmakers         Eurode KZC               38.67 9700540                      
  NG Tobie Saparuwe                KIMBRIA                  44.10 9802954                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
02-03-2008 - 13:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg            35.55 9702025      34.00           
  2. Gideon van Ee                 De Schelde               37.68 9801225      35.84           
  3. Devi Weber                    NIMO                     43.75 9801215      37.50           
  4. Tim Wienhoven                 MOSA~regio               43.73 9702199      38.29           
  5. Fabian van Beek               E.O.Z.C.                 42.59 9800635      39.74           
  6. Quinten de Putter             De Schelde               43.91 9702675      39.88           
  7. Coen Stange                   de Meer                  41.92 9700087      39.93           
  8. Caio Passos-Newman            KIMBRIA                  43.15 9801043      40.50           
  9. Vincent Jacobs                NIMO                     42.07 9801669      42.20           
 10. Luuk Monker                   de Meer                  44.29 9900443      43.62           
 11. Joost Schepers                de Meer                  49.64 9901017      44.21           
 12. Valentijn Kokkelmans          Mosaqua                  46.92 9900317      44.89           
 13. Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)        48.23 9900849      45.20           
 14. Rick Knops                    Mosaqua                  47.17 9701063      45.72           
 15. Nadim Tama                    Heldense Zwemverenig     52.90 9900847      49.25           
 16. Leroy de Brouwer              NIMO                   1:07.38 9900739      52.42           
AFGE Thom Allonsius                De Schelde               41.15 9702355                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Dames, 50m vrije slag                        Senioren Open
02-03-2008 - 13:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            26.19 9300698      27.62           
  2. Melissa Meijer                NIMO                     28.34 9304374      28.76           
  3. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     29.46 9500752      29.75           
  4. Elke Jansen                   VZC-E&P                  28.42 8501406      29.90           
  5. Jona Pisters                  NIMO                     29.71 9501784      30.03           
  6. Sabine Klesman                De Roersoppers           29.74 9202860      30.35           
  7. Vera Weinberg                 NIMO                     30.21 9302144      30.76           
  8. Michelle Meusen               RZL                      30.68 9400852      30.85           
  9. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)        30.84 9405270      30.99           
 10. Michelle Hacking              NIMO                     31.30 9107646      31.23           
 11. Lieke Beezemer                De Schelde               32.05 9100152      31.41           
 12. Karin Bongers                 RZL                      31.83 9303800      31.54           
 13. Maaike Knops                  RZL                      30.88 9404018      31.68           
 14. Manon Boone                   De Schelde               31.89 9304238      31.73           
 15. Rylana Slaghuis               NIMO                     32.14 9401286      31.78           
 16. Chloť Rutzerveld              NIMO                        NT 9203450      32.30           
 17. Tina van Golde                KIMBRIA                  32.32 9305820      32.37           
 18. Sanne Kerkhoff                NIMO                     32.71 9305530      32.89           
 19. Savannah Lukassen             Mosaqua                  32.49 9502400      33.02           
 20. Audrey Hensels                Mosaqua                  32.07 9101226      33.05           
 20. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig     36.48 9402102      33.05           
 22. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers           33.74 9102490      33.14           
 23. Patricia Koning               de Meer                  32.95 9005642      33.40           
 24. Aimee Janssen                 KIMBRIA                  33.21 9104864      33.44           
 25. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig     35.17 9403792      33.45           
 26. Ankie Meusen                  RZL                      32.67 9302180      33.58           
 27. Kim Houben                    MOSA~regio               31.48 9101342      33.61           
 28. Willemijn Verhelst            De Schelde               32.17 9405394      33.70           
 29. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert           37.96 9505174      33.77           
 30. Eline van der Werf            De Schelde               36.64 9404260      33.81           
 31. Lisa Borger                   ZV BRUNSSUM              33.75 9503194      33.82           
 32. Ashley Hensels                Mosaqua                  33.58 9400668      34.03           
 33. Anouk van den Boorn           KIMBRIA                  33.29 9403902      34.35           
 34. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)        36.03 9603098      34.36           
 35. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     41.29 9404962      34.52           
 36. Chantal Gielens               De Roersoppers           37.46 9101014      34.53           
 37. Andrea Meuwissen              Mosaqua                  34.54 9306830      34.73           
 38. Manon van Geersdaele          De Schelde               34.62 9206908      34.84           
 39. Shanna Hintzen                De Roersoppers           33.87 9504876      34.90           
 40. Yorgia Pappas                 KIMBRIA                  34.38 9500720      34.95           
 41. Yentl Geelhoedt               De Schelde               34.93 9502660      35.02           
 42. Linda Roeffen                 Heldense Zwemverenig     38.21 9404154      35.66           
 43. Manouschka van Beek           E.O.Z.C.                 37.44 9603628      35.68           
 44. Jill Jansen                   De Roersoppers           36.63 9501498      35.81           
 45. Kimberley Brouwer de          NIMO                     37.96 9505392      35.97           
 45. Carley Donders                Heldense Zwemverenig     37.61 9602096      35.97           
 47. Desiree Peltenburg            E.O.Z.C.                 36.60 9403304      36.22           
 48. Angela Baadjou                Heldense Zwemverenig     34.86 9303212      36.28           
 49. Shirley van Sundert           KIMBRIA                  37.14 9106504      36.58           
 50. Lotte Verstraelen             De Roersoppers           45.91 9602598      36.87           
 51. Marlou Jacobs                 RZL                      37.27 9502388      36.92           
 52. Vera Odekerken                Mosaqua                  35.93 9602464      37.15           
 53. Nicolette van Helten          de Meer                  35.42 8901676      37.17           
 54. Emma Pool                     De Schelde               38.88 9604886      37.58           
 55. Rachella Feenstra             Eurode KZC               38.41 8604534      37.82           
 56. Joyce Veldman                 NIMO                     38.85 9307410      38.09           
 57. Nathalie Obrusnik             Mosaqua                  38.42 9505960      38.51           
 58. Vivian Bouwmans               Heldense Zwemverenig     38.59 9305218      38.69           
 59. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)        41.76 9602912      39.29           
 60. Suzanne Limpens               de Meer                  39.54 9205797      39.59           
 61. Iris Bloemers                 ZPC Nederweert           40.67 9505176      39.78           
 62. Verena di Bartolomeo          NIMO                     40.26 9602438      40.12           
 63. Kim Cransveld                 Mosaqua                  41.15 9207080      41.65           
 64. Priscilla Brouwer de          NIMO                     44.14 9307448      42.03           
 65. Daphne Portegijs              E.O.Z.C.                 40.95 9504814      42.19           
 66. Femke Tillemans               Heldense Zwemverenig     44.64 9602750      42.45           
 67. Ane Sletten                   De Schelde               43.33 9307050      43.06           
AFGE Joyce Bakker                  MZ&PC                    35.89 8700150                      
AFGE Bo Kerkhoff                   NIMO                     33.85 9502376                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Heren, 50m vrije slag                        Senioren Open
02-03-2008 - 13:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg            26.51 8801099      26.49           
  2. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        26.46 8800887      26.71           
  3. Tom Simons                    De Roersoppers           27.17 8902849      27.14           
  4. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        26.21 9200249      27.15           
  5. Willem Jongen                 De Roersoppers           26.58 9103401      27.19           
  6. Geoff Ebskamp                 Noord Limburg(SG)        27.01 9301817      27.76           
  7. Ruud Bex                      RZL                      28.13 9204133      28.40           
  8. Joris Matthee                 de Meer                  27.23 7700637      28.48           
  9. Lester Snackers               ZC Valkenburg            27.86 9400947      28.56           
 10. Timo Tabak                    RZL                      27.17 8201697      28.62           
 11. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            28.85 9501239      29.27           
 12. Sander Slaghuis               NIMO                     28.29 8805305      29.29           
 13. Erwin Eijsermans              Mosaqua                  28.41 8700861      29.31           
 14. Glenn Rompelberg              KIMBRIA                  29.79 9303807      29.43           
 15. Tom Moonen                    ZPC Nederweert           29.60 9304169      29.44           
 16. Sven Reijnders                Heldense Zwemverenig     31.34 9204441      29.67           
 17. Ruud Backes                   RZL                      29.25 9303619      30.01           
 18. Daan Jansen                   RZL                      30.72 9303621      30.18           
 19. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert           30.75 9405561      30.32           
 20. Kevin Liemburg                de Meer                  29.98 9305677      30.39           
 21. Peter Mertens                 MZ&PC                    29.69 8501725      30.47           
 22. Eloy Hoofs                    Mosaqua                  29.26 9001253      30.52           
 22. Haiko Sleumer                 E.O.Z.C.                 31.27 9304251      30.52           
 24. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73           30.68 9502289      30.53           
 25. Joop v.d. Linden              MOSA~regio               29.35 9104839      30.56           
 26. Sander Sloove                 RZL                      30.22 8101549      30.94           
 27. Thomas Voncken                Mosaqua                  30.12 9205421      31.05           
 28. Ronald Waldus                 NIMO                     30.68 9206275      31.15           
 29. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig     32.75 9204443      31.25           
 30. Camiel Smeets                 NIMO                     32.32 9400911      31.35           
 31. Max Grispen                   ZC Valkenburg            30.85 9501783      31.47           
 32. Michael Hazebroek             de Meer                  31.48 9304533      32.02           
 33. Tom Gulikers                  KIMBRIA                  33.60 9405547      32.14           
 34. Jeroen Schouten               Heldense Zwemverenig     31.64 9305715      32.18           
 35. Remi Ronner                   de Meer                  34.32 9405797      32.29           
 36. Casper van den Broek          RZL                      31.86 9500071      33.06           
 37. Jelle Nap                     VZC-E&P                  33.74 9502875      33.95           
 38. Pedro Nemeth                  ZV BRUNSSUM              34.58 9401575      34.17           
 39. Tim Sonnemans                 RZL                      34.73 9403017      34.20           
 40. Stefan de Leeuw               ZPC Nederweert           34.19 9503483      34.57           
 41. Timo Przybylak                Mosaqua                  34.69 8503429      34.80           
 42. Roy Odekerken                 Mosaqua                  42.21 9305281      35.06           
 43. Danny Winkelmolen             ZPC Nederweert           35.19 9404711      35.70           
 44. Luc Venner                    ZPC Nederweert           37.90 9602869      35.92           
 45. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig     36.94 9405739      36.24           
 46. Loris Misic                   VZC-E&P                  38.97 9602101      37.07           
 47. Jeroen Criens                 RZL                      40.69 9403019      37.45           
 48. Tom Hinskens                  NIMO                     35.40 9007241      38.72           
 49. Jordi Knops                   RZL                      40.47 9601323      40.61           
NG.Z Djeremy Hesseling             MOSA~regio               36.94 9603197                      
AFGE Fernando de Leon              Noord Limburg(SG)        29.32 8202461                      
AFGE Jeroen Bongers                RZL                      34.01 9602629                      
AFGE Kevin Geurts                  de Meer                  28.15 8900967                      
AFGE Jeffrey Brand van den         NIMO                        NT 9405937                      
AFGE Vince Weber                   NIMO                     34.26 9404233                      
  NG Kevin Hondsmerk               De Schelde               25.30 8801501                      
  NG Menno Weustenraad             Mosaqua                  39.28 9505057                      
  NG Andreas Waldus                NIMO                     35.34 9503581                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
02-03-2008 - 13:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Rouwendaal             ZC Valkenburg          1:00.08 8705960    1:01.49           
            29.53  1:01.49
  2. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          1:01.09 9401316    1:02.27           
            30.44  1:02.27
  3. Jenny Schouten                ZC Valkenburg          1:01.17 8703674    1:02.76           
            30.58  1:02.76
  4. Madelon van Zanten            de Meer                1:02.82 9103632    1:04.17           
            30.89  1:04.17
  5. Lydia Colijn                  NIMO                   1:02.39 8600718    1:04.65           
            30.25  1:04.65
  6. Hanneke Simons                KIMBRIA                1:03.57 8903802    1:04.79           
            31.29  1:04.79
  7. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:04.29 9107878    1:04.93           
            30.96  1:04.93
  8. Elina de Ruiter               VZC-E&P                1:03.57 9403326    1:06.74           
            32.36  1:06.74
  9. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:05.44 9105162    1:07.61           
            31.83  1:07.61
 10. Linda van der Sande           MZ&PC                  1:07.30 8806622    1:08.35           
            32.77  1:08.35
 11. Daphne de Boer                Noord Limburg(SG)      1:08.81 9306828    1:09.27           
            33.41  1:09.27
 12. DaniŽlle Koning               de Meer                1:08.38 9200986    1:09.37           
            33.32  1:09.37
 13. Tamarah v.d. Pasch            E.O.Z.C.               1:15.05 9403308    1:10.39           
            34.33  1:10.39
 14. Shelly Hollanders             KIMBRIA                1:09.89 9303454    1:11.57           
            33.69  1:11.57
 15. Charlotte Jansen              VZC-E&P                1:09.00 9200846    1:12.06           
            34.84  1:12.06
 16. Lisanne Jente                 ZV BRUNSSUM            1:13.49 9600788    1:12.48           
            35.06  1:12.48
 17. Tina van Golde                KIMBRIA                1:10.70 9305820    1:12.58           
            34.29  1:12.58
 18. Elise de Graaff               de Meer                1:14.54 9504936    1:13.37           
            35.26  1:13.37
 19. Lisa de Goei                  de Meer                1:12.83 9404648    1:13.82           
            36.28  1:13.82
 20. Lisanne van Harten            de Meer                1:11.95 9007928    1:14.35           
            35.15  1:14.35
 21. Nathalie Knops                Mosaqua                1:13.36 9404026    1:14.50           
            35.23  1:14.50
 22. Ellen van Dijk                VZC-E&P                1:11.95 9401578    1:14.82           
            35.57  1:14.82
 23. Ankie Meusen                  RZL                    1:12.10 9302180    1:15.02           
            35.79  1:15.02
 24. Maud Geerssen                 ZV BRUNSSUM            1:21.83 9501928    1:15.27           
            37.45  1:15.27
 25. Patricia Koning               de Meer                1:12.40 9005642    1:15.34           
            37.09  1:15.34
 26. DŤlenn van Oostrom            de Meer                1:16.26 9600056    1:16.14           
            36.37  1:16.14
 27. Savannah Lukassen             Mosaqua                1:12.20 9502400    1:16.39           
            36.12  1:16.39
 28. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert         1:14.78 9505174    1:16.43           
            36.87  1:16.43
 29. Sophie Melssen                Noord Limburg(SG)      1:17.32 9504228    1:17.42           
            36.33  1:17.42
 30. Willemijn Verhelst            De Schelde             1:12.02 9405394    1:17.89           
            36.10  1:17.89
 31. Yentl Geelhoedt               De Schelde             1:18.57 9502660    1:18.27           
            37.90  1:18.27
 32. Merel Jaspers                 NIMO                   1:14.50 9602544    1:18.29           
            36.63  1:18.29
 33. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig   1:14.31 9202912    1:18.50           
            37.04  1:18.50
 34. Jorine Scheepers              ZPC Nederweert         1:16.70 7801132    1:18.53           
            38.21  1:18.53
 35. Eline van der Werf            De Schelde             1:23.57 9404260    1:18.89           
            38.58  1:18.89
 36. Romy de Bruijne               De Schelde             1:21.69 9602628    1:19.51           
            37.31  1:19.51
 37. Suzan Stange                  de Meer                1:19.39 9501238    1:19.52           
            37.20  1:19.52
 38. Fabienne Jeukens              Zwemclub Eijsden       1:13.07 8401156    1:19.57           
            37.60  1:19.57
 39. Simone Jongen                 KIMBRIA                1:23.54 9402028    1:20.87           
            37.97  1:20.87
 40. Ellen Borger                  ZV BRUNSSUM            1:19.95 9600786    1:20.99           
            40.30  1:20.99
 41. Susan Stappers                Zwemclub Eijsden       1:19.07 8201594    1:21.89           
            38.44  1:21.89
 42. Jenny Smeets                  ZPC Nederweert         1:28.81 9601116    1:23.92           
            38.92  1:23.92
 43. Leyla Elmacioglu              KIMBRIA                     NT 9108326    1:26.05           
            37.48  1:26.05
 44. Nicolette van Helten          de Meer                1:19.06 8901676    1:26.07           
            40.20  1:26.07
 45. Kim Klooster                  de Meer                1:30.53 9601250    1:27.45           
            40.59  1:27.45
 46. Nadine Claessens              Zwemclub Eijsden       1:22.89 9104466    1:28.02           
            41.15  1:28.02
 47. Chantal Smeets                ZPC Nederweert         1:34.01 9601118    1:28.61           
            40.70  1:28.61
 48. Carlijn Smeets                NIMO                   1:35.19 9502194    1:29.11           
            42.42  1:29.11
 49. Emma Pool                     De Schelde                  NT 9604886    1:29.21           
            39.94  1:29.21
 50. Suzanne Limpens               de Meer                1:31.89 9205797    1:29.59           
            41.19  1:29.59
 51. Tara Goertz                   ZPC Nederweert         1:39.46 9604046    1:32.88           
            42.03  1:32.88
 DIS Samantha van der Pluijm       De Roersoppers         1:22.22 9102490                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Dorien Swerts                 MZ&PC                  1:23.35 9203500                      
AFGE Lisa Meyers                   KIMBRIA                     NT 9605054                      
  NG Nora Chrif                    MZ&PC                  1:20.56 9501002                      
  NG Sharon Schroyen               ZV BRUNSSUM            1:18.83 9502536                      
  NG Amber Viehmann                ZV BRUNSSUM            1:19.29 9504400                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
02-03-2008 - 13:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasper van Mierlo             Zwem & Poloklub Bude     52.61 9002005      54.77           
            26.04    54.77
  2. Mitch Notten                  ZC Valkenburg            54.84 9202505      57.08           
            27.36    57.08
  3. Joost Groeneveld              VZC-E&P                  53.04 9200409      57.46           
            26.59    57.46
  4. Joeri Scheidt                 VZC-E&P                  57.63 9102011      57.86           
            28.42    57.86
  5. Harald Sniekers               de Meer                  56.02 8201615      58.25           
            28.05    58.25
  6. Jordy Vroomen                 Eurode KZC               58.02 9400341      58.80           
            28.73    58.80
  7. Menno v Ginkel                VZC-E&P                  56.76 9100703      59.35           
            28.37    59.35
  8. Cees van Houwelingen          De Schelde               57.78 6300351      59.54           
            28.45    59.54
  9. Patrick Lemmens               ZV BRUNSSUM            1:00.80 9106101      59.99           
            29.11    59.99
 10. Jacky Coumans                 ZC Valkenburg            58.28 9000573    1:00.05           
            28.61  1:00.05
 11. Niels Suy                     De Schelde             1:02.10 9302967    1:01.98           
            29.61  1:01.98
 12. Ruud Bex                      RZL                    1:03.81 9204133    1:03.00           
            30.31  1:03.00
 13. Jeroen Custers                KIMBRIA                1:01.78 9106319    1:03.07           
            29.95  1:03.07
 14. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:04.07 9403779    1:03.30           
            31.18  1:03.30
 15. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:00.68 8900033    1:03.53           
            30.26  1:03.53
 16. Joris Matthee                 de Meer                  59.70 7700637    1:04.36           
            31.23  1:04.36
 17. Martyn Slaghuis               NIMO                   1:03.21 9103035    1:04.63           
            30.09  1:04.63
 18. Timo Tabak                    RZL                    1:00.02 8201697    1:05.13           
            31.30  1:05.13
 19. Jasper Schots                 de Meer                1:04.49 8906111    1:05.32           
            31.26  1:05.32
 20. Kevin Liemburg                de Meer                1:04.29 9305677    1:05.84           
            32.19  1:05.84
 21. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig   1:12.08 9203627    1:07.07           
            31.61  1:07.07
 22. Roy Bloemers                  ZPC Nederweert         1:04.46 8800313    1:07.43           
            33.28  1:07.43
 23. Richard Oskam                 De Schelde             1:11.34 9402119    1:08.35           
            31.95  1:08.35
 24. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:07.36 9202243    1:08.77           
            32.54  1:08.77
 25. Jeroen de Putter              De Schelde             1:15.31 9204149    1:08.83           
            32.29  1:08.83
 26. Dardo Weusten                 Zwemclub Eijsden       1:04.32 9005039    1:09.00           
            32.93  1:09.00
 27. Martijn Princen               ZPC Nederweert         1:09.99 9304171    1:09.11           
            33.62  1:09.11
 28. Yoeri Cuijpers                NIMO                   1:13.39 9403969    1:11.76           
            33.54  1:11.76
 29. Michael Hazebroek             de Meer                1:09.07 9304533    1:12.02           
            34.26  1:12.02
 30. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      1:10.64 9501273    1:12.36           
            34.60  1:12.36
 31. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert         1:13.06 9405561    1:12.89           
            35.40  1:12.89
 32. Axel Skrabanja                Mosaqua                1:16.50 9503645    1:13.37           
            34.07  1:13.37
 33. Casper van den Broek          RZL                    1:14.05 9500071    1:13.87           
            34.90  1:13.87
 34. Cas van Vorstenbos            De Schelde             1:22.15 9403241    1:14.47           
            36.43  1:14.47
 35. Peter Broers                  Mosaqua                1:16.31 9007265    1:14.58           
            36.83  1:14.58
 36. Roy Lahou                     MZ&PC                  1:18.54 8906483    1:16.84           
            35.60  1:16.84
 37. Remi Ronner                   de Meer                1:19.94 9405797    1:18.07           
            36.61  1:18.07
 38. Stefan de Leeuw               ZPC Nederweert         1:18.18 9503483    1:18.17           
            38.25  1:18.17
 39. Tim Smets                     Heldense Zwemverenig   1:23.70 9403931    1:18.51           
            37.12  1:18.51
 40. Roy Odekerken                 Mosaqua                1:24.60 9305281    1:19.80           
            37.96  1:19.80
 41. Danny Winkelmolen             ZPC Nederweert         1:33.22 9404711    1:29.58           
            42.66  1:29.58
 42. Stefan Princen                ZPC Nederweert         1:28.86 9402875    1:29.70           
            41.32  1:29.70
 43. Sjoerd Koolen                 ZPC Nederweert         1:26.14 9405283    1:32.53           
            43.30  1:32.53
 44. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig   1:43.99 9602921    1:36.76           
            43.18  1:36.76
AFGE Kevin Geurts                  de Meer                1:01.81 8900967                      
  NG Wouter Thonnon                MZ&PC                  1:10.26 9302957                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m vlinderslag                       Senioren Open
02-03-2008 - 13:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          1:03.97 8705620    1:09.34           
            31.92  1:09.34
  2. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             1:12.61 9301772    1:13.15           
            33.81  1:13.15
  3. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          1:11.44 9300894    1:13.47           
            34.63  1:13.47
  4. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)      1:10.66 9201742    1:14.35           
            33.91  1:14.35
  5. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:14.50 9101602    1:14.96           
            34.58  1:14.96
  6. Michelle Hacking              NIMO                   1:14.19 9107646    1:15.08           
            34.64  1:15.08
  7. Bonnie Ubachs                 ZV BRUNSSUM            1:16.63 8704896    1:16.18           
            34.77  1:16.18
  8. Vera Weinberg                 NIMO                   1:15.13 9302144    1:16.32           
            35.26  1:16.32
  9. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden       1:16.12 9103432    1:17.23           
            34.68  1:17.23
 10. Bo Peeters                    NIMO                   1:19.68 9306564    1:19.82           
            35.60  1:19.82
 11. Manon Boone                   De Schelde             1:25.11 9304238    1:19.89           
            36.81  1:19.89
 12. Lisanne van Harten            de Meer                1:19.36 9007928    1:21.99           
            36.58  1:21.99
 13. Shanna Hintzen                De Roersoppers         1:41.32 9504876    1:26.41           
            38.71  1:26.41
 14. Manon van Geersdaele          De Schelde             1:26.34 9206908    1:27.18           
            39.81  1:27.18
 15. Anouk van den Boorn           KIMBRIA                1:29.04 9403902    1:29.31           
            39.88  1:29.31
 16. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:39.69 9503450    1:30.55           
            39.83  1:30.55
 17. Loes Arnoldussen              ZV BRUNSSUM            1:35.32 9603146    1:30.91           
            42.51  1:30.91
 18. Chantal Gielens               De Roersoppers         1:24.56 9101014    1:31.78           
            40.81  1:31.78
 19. Simone Jongen                 KIMBRIA                1:49.25 9402028    1:36.92           
            43.27  1:36.92
 20. Savannah Lukassen             Mosaqua                1:38.50 9502400    1:44.29           
            45.55  1:44.29
 21. Jill Jansen                   De Roersoppers         1:45.00 9501498    1:46.87           
            46.51  1:46.87
 22. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:44.88 9602096    1:48.00           
            45.13  1:48.00
 23. Tetske Keijsers               MOSA~regio             1:45.06 9306282    1:49.67           
            48.97  1:49.67
 24. Daphne Portegijs              E.O.Z.C.               2:06.42 9504814    1:55.42           
            51.51  1:55.42
 25. Iris Bloemers                 ZPC Nederweert              NT 9505176    1:56.20           
            53.35  1:56.20
AFGE Bo Kerkhoff                   NIMO                   1:25.23 9502376                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                       Senioren Open
02-03-2008 - 13:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yannick Mommers               ZC Valkenburg          1:02.34 9101613    1:03.41           
            29.63  1:03.41
  2. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:02.88 9200249    1:04.64           
            30.05  1:04.64
  3. Sander van Elburg             MZ&PC                  1:04.60 8800937    1:05.42           
            29.17  1:05.42
  4. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg          1:04.29 8801099    1:05.90           
            30.72  1:05.90
  5. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      1:04.25 8800887    1:05.97           
            29.89  1:05.97
  6. Harald Sniekers               de Meer                1:02.20 8201615    1:06.78           
            30.45  1:06.78
  7. Jory Niemark                  ZV BRUNSSUM            1:09.39 9204409    1:08.40           
            31.39  1:08.40
  8. Robin Borger                  ZV BRUNSSUM            1:16.34 9305183    1:09.79           
            33.14  1:09.79
  9. Mathijs Meijers               De Roersoppers         1:12.91 9103403    1:13.62           
            33.35  1:13.62
 10. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:14.96 9501941    1:14.29           
            35.10  1:14.29
 11. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:08.89 9106975    1:14.82           
            32.79  1:14.82
 12. Rick Hellenbrand              NIMO                   1:12.04 8901173    1:14.95           
            33.71  1:14.95
 13. Rick Bloemers                 ZPC Nederweert         1:17.33 9007233    1:15.86           
            34.49  1:15.86
 14. Ruud Backes                   RZL                    1:18.48 9303619    1:20.75           
            35.59  1:20.75
 15. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:24.56 9501783    1:22.95           
            38.08  1:22.95
 16. Timo Billman                  Eurode KZC             1:22.28 9601033    1:23.04           
            38.03  1:23.04
 17. Joeri Kerkhoff                NIMO                   1:27.38 9501689    1:30.57           
            41.26  1:30.57
 18. Timo Przybylak                Mosaqua                     NT 8503429    1:34.11           
            41.27  1:34.11
AFGE Gertjan Winten                MZ&PC                  1:07.56 8803881                      
AFGE Vince Weber                   NIMO                   1:34.96 9404233                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 100m schoolslag                        Senioren Open
02-03-2008 - 13:54                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg          1:18.56 9005446    1:21.40           
            38.57  1:21.40
  2. Melissa Meijer                NIMO                   1:20.57 9304374    1:23.75           
            39.41  1:23.75
  3. Elise de Graaff               de Meer                1:22.48 9504936    1:27.74           
            40.72  1:27.74
  4. Emmylou von den Hoff          ZV BRUNSSUM            1:26.70 9203850    1:28.06           
            39.87  1:28.06
  5. Lieke Beezemer                De Schelde             1:33.26 9100152    1:28.81           
            41.39  1:28.81
  6. Leonora Arets                 Eurode KZC             1:33.13 9504690    1:29.06           
            43.41  1:29.06
  7. Vera Coenen                   De Rog                 1:22.67 9104046    1:29.31           
            41.59  1:29.31
  8. Willemijn Verhelst            De Schelde             1:31.46 9405394    1:29.76           
            43.33  1:29.76
  9. Daphne de Boer                Noord Limburg(SG)      1:25.92 9306828    1:29.86           
            42.55  1:29.86
 10. Michelle Meusen               RZL                    1:31.01 9400852    1:33.00           
            43.91  1:33.00
 11. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:37.01 9404962    1:33.79           
            44.04  1:33.79
 12. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig   1:41.69 9402102    1:34.34           
            44.80  1:34.34
 13. Linda Maas                    MOSA~regio             1:28.95 9002440    1:35.18           
            44.14  1:35.18
 14. Sanne Kerkhoff                NIMO                   1:33.44 9305530    1:35.30           
            45.01  1:35.30
 15. Yorgia Pappas                 KIMBRIA                1:32.67 9500720    1:36.75           
            44.95  1:36.75
 16. Andrea Meuwissen              Mosaqua                1:40.74 9306830    1:37.21           
            44.57  1:37.21
 17. Tina van Golde                KIMBRIA                1:33.87 9305820    1:37.61           
            45.28  1:37.61
 18. Sophie Melssen                Noord Limburg(SG)      1:34.53 9504228    1:37.62           
            46.16  1:37.62
 19. Inge Snijkers                 NIMO                   1:35.86 9008112    1:37.75           
            45.28  1:37.75
 20. Jorine Scheepers              ZPC Nederweert         1:35.05 7801132    1:38.13           
            46.58  1:38.13
 21. Claudia Creemers              De Roersoppers         1:37.16 9202864    1:39.04           
            46.09  1:39.04
 22. Ashley Hensels                Mosaqua                1:35.07 9400668    1:39.80           
            47.39  1:39.80
 23. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig   1:32.92 9202912    1:40.04           
            48.14  1:40.04
 24. Eline van der Werf            De Schelde             1:40.40 9404260    1:40.52           
            47.96  1:40.52
 25. Lisa de Goei                  de Meer                1:38.24 9404648    1:40.59           
            47.71  1:40.59
 26. Kim Klooster                  de Meer                1:42.48 9601250    1:42.67           
            48.69  1:42.67
 27. Simone Jongen                 KIMBRIA                1:47.82 9402028    1:43.18           
            49.33  1:43.18
 28. Jill Jansen                   De Roersoppers         1:38.58 9501498    1:44.41           
            49.19  1:44.41
 29. Lotte Verstraelen             De Roersoppers         1:54.08 9602598    1:44.63           
            48.83  1:44.63
 30. Ane Sletten                   De Schelde             1:46.44 9307050    1:45.54           
            50.43  1:45.54
 31. Angela Baadjou                Heldense Zwemverenig   1:40.73 9303212    1:46.01           
            48.63  1:46.01
 32. Leyla Elmacioglu              KIMBRIA                     NT 9108326    1:46.58           
            48.94  1:46.58
 33. Verena di Bartolomeo          NIMO                   1:44.59 9602438    1:47.06           
            50.58  1:47.06
 34. Vivian Bouwmans               Heldense Zwemverenig   1:42.62 9305218    1:47.28           
            50.54  1:47.28
 35. Jenny Smeets                  ZPC Nederweert         1:41.75 9601116    1:47.77           
            51.70  1:47.77
 36. Manouschka van Beek           E.O.Z.C.               1:50.01 9603628    1:48.65           
            49.92  1:48.65
 37. Emma Pool                     De Schelde             1:48.71 9604886    1:50.17           
            51.22  1:50.17
 38. Chantal Smeets                ZPC Nederweert         1:51.47 9601118    1:51.05           
            51.49  1:51.05
 39. Evi Schols                    Noord Limburg(SG)      1:49.59 9602912    1:51.11           
            51.72  1:51.11
 40. Joyce Veldman                 NIMO                   1:49.08 9307410    1:52.92           
            51.43  1:52.92
 41. Tara Goertz                   ZPC Nederweert         1:51.22 9604046    1:55.99           
            56.57  1:55.99
 42. Kimberley Brouwer de          NIMO                   2:01.95 9505392    2:07.20           
            57.91  2:07.20
 DIS Josje van Houwelingen         De Schelde             1:22.25 9001606                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Joyce Bakker                  MZ&PC                  1:33.14 8700150                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 100m schoolslag                        Senioren Open
02-03-2008 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram Dekker                   ZC Valkenburg          1:04.75 8900649    1:08.28           
            32.08  1:08.28
  2. Scott Delbressine             ZC Valkenburg          1:07.72 9203057    1:12.14           
            33.67  1:12.14
  3. Tommy van Overmeeren          De Schelde             1:15.35 8402887    1:15.20           
            34.21  1:15.20
  4. Cees van Houwelingen          De Schelde             1:15.95 6300351    1:18.85           
            37.41  1:18.85
  5. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:19.54 8900033    1:20.44           
            37.54  1:20.44
  6. Martyn Slaghuis               NIMO                   1:16.95 9103035    1:21.66           
            37.73  1:21.66
  7. Rick de Waard                 de Zeehond '73         1:24.34 9401095    1:22.49           
            38.23  1:22.49
  8. Ruben Klinkers                ZC Valkenburg          1:20.56 9403511    1:22.85           
            38.84  1:22.85
  9. Sander Slaghuis               NIMO                   1:18.38 8805305    1:23.53           
            37.51  1:23.53
 10. Daan Jansen                   RZL                    1:35.13 9303621    1:25.49           
            38.41  1:25.49
 11. Tom Moonen                    ZPC Nederweert         1:22.61 9304169    1:25.68           
            40.64  1:25.68
 12. Tom Simons                    De Roersoppers         1:21.26 8902849    1:25.77           
            39.74  1:25.77
 13. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:23.76 9500483    1:25.94           
            41.05  1:25.94
 14. Rick Bloemers                 ZPC Nederweert         1:28.49 9007233    1:27.61           
            41.98  1:27.61
 15. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:24.18 9202243    1:27.62           
            41.25  1:27.62
 16. Jeroen Schouten               Heldense Zwemverenig   1:35.76 9305715    1:27.92           
            42.11  1:27.92
 17. Eloy Hoofs                    Mosaqua                1:24.09 9001253    1:28.25           
            40.90  1:28.25
 18. Thomas Voncken                Mosaqua                1:24.60 9205421    1:28.92           
            42.17  1:28.92
 19. Erwin Eijsermans              Mosaqua                1:28.32 8700861    1:28.99           
            41.40  1:28.99
 20. Sander Sloove                 RZL                    1:24.34 8101549    1:31.30           
            40.05  1:31.30
 21. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig   1:36.68 9203627    1:32.42           
            43.72  1:32.42
 22. Tim Sonnemans                 RZL                    1:31.02 9403017    1:33.34           
            43.74  1:33.34
 23. Jelle Nap                     VZC-E&P                1:33.45 9502875    1:36.75           
            45.02  1:36.75
 24. Peter Broers                  Mosaqua                     NT 9007265    1:39.08           
            46.33  1:39.08
 25. Haiko Sleumer                 E.O.Z.C.               1:40.65 9304251    1:39.94           
            45.28  1:39.94
 26. Tom Hinskens                  NIMO                   1:34.84 9007241    1:40.33           
            45.22  1:40.33
 27. Tom Gulikers                  KIMBRIA                1:38.92 9405547    1:42.66           
            47.64  1:42.66
 28. Roy Lahou                     MZ&PC                  1:40.94 8906483    1:44.53           
            48.43  1:44.53
 29. Tim Smets                     Heldense Zwemverenig   1:49.76 9403931    1:46.05           
            50.31  1:46.05
 30. Jeroen Criens                 RZL                    1:53.33 9403019    1:49.83           
            52.90  1:49.83
 31. Luc Venner                    ZPC Nederweert         1:49.15 9602869    1:50.17           
            52.31  1:50.17
 32. Jordi Knops                   RZL                    1:46.46 9601323    1:50.28           
            53.59  1:50.28
 33. Loris Misic                   VZC-E&P                1:54.57 9602101    1:55.62           
            53.60  1:55.62
 34. Stefan Princen                ZPC Nederweert         1:52.69 9402875    1:56.27           
            54.82  1:56.27
 DIS Martijn Princen               ZPC Nederweert         1:34.66 9304171                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Fernando de Leon              Noord Limburg(SG)      1:16.20 8202461                      
AFGE Maarten Jongen                Eurode KZC             1:37.97 9402849                      
AFGE Jeroen Bongers                RZL                    1:49.27 9602629                      
  NG Menno Weustenraad             Mosaqua                1:55.70 9505057                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m schoolslag                 Minioren 5 en later
02-03-2008 - 14:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Latascha Kilian               de Meer                1:30.87 9702308    1:36.77           
            45.63  1:36.77
  2. ZoÔ Pappas                    KIMBRIA                1:37.37 9700448    1:36.82           
            46.57  1:36.82
  3. Lynn Simons                   MOSA~regio             1:40.40 9703020    1:38.41           
            45.90  1:38.41
  4. Melissa de Jong               de Meer                1:37.09 9701022    1:38.66           
            47.02  1:38.66
  5. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:36.96 9702664    1:41.41           
            47.57  1:41.41
  6. Jessica van Dijk              KIMBRIA                1:41.48 9800552    1:43.22           
            48.68  1:43.22
  7. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:39.13 9701374    1:43.28           
            49.29  1:43.28
  8. Chayenne Poorts               NIMO                   1:39.61 9800670    1:43.61           
            48.89  1:43.61
  9. Maja Sevic                    De Schelde             1:42.91 9702628    1:46.52           
            50.82  1:46.52
 10. Felicia Emanuelson            de Meer                1:39.36 9703168    1:46.70           
            49.60  1:46.70
 11. Carmen van de Rijt            MZ&PC                  1:42.23 9801412    1:46.93           
            50.11  1:46.93
 12. Tessa Eijkman                 De Schelde             1:44.36 9702316    1:47.04           
            50.51  1:47.04
 13. Chantal Veldman               NIMO                   1:48.21 9703000    1:47.91           
            50.48  1:47.91
 14. Rianne de Croock              ZC Valkenburg          1:47.26 9801466    1:48.07           
            51.11  1:48.07
 15. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      1:52.41 9700918    1:48.47           
            51.46  1:48.47
 16. JoŽlle Savelberg              Eurode KZC             1:54.01 9702464    1:49.48           
            50.99  1:49.48
 17. Alice Winkelmolen             ZPC Nederweert         1:50.00 9701944    1:49.89           
            50.71  1:49.89
 18. Maxime Braun                  Eurode KZC                  NT 9703840    1:50.59           
            52.08  1:50.59
 19. Mignon Peeters                NIMO                   1:43.76 9701048    1:50.71           
            50.86  1:50.71
 20. Evy van den Broek             De Roersoppers         1:46.07 9703316    1:51.04           
            51.37  1:51.04
 21. Anique Burgers                de Meer                1:48.12 9800464    1:51.44           
            50.47  1:51.44
 22. Ismay Sonnemans               RZL                    1:51.04 9702694    1:53.70           
            53.55  1:53.70
 23. Rianne Mooren                 MOSA~regio                  NT 9703018    1:53.74           
            53.53  1:53.74
 24. Melanie Leunissen             NIMO                   1:53.82 9800672    1:54.02           
            52.45  1:54.02
 25. Fenne Loots                   Eurode KZC             1:59.84 9702672    1:55.12           
            53.42  1:55.12
 26. Shania Haenen                 Eurode KZC             1:55.83 9802528    1:55.41           
            52.53  1:55.41
 27. Claudia de Buck               De Schelde             1:53.59 9801810    1:57.41           
            57.58  1:57.41
 28. Pien van der Sterren          Heldense Zwemverenig        NT 9802532    1:58.88           
            57.07  1:58.88
 29. Ayla Thiessen                 ZPC Nederweert         1:56.18 9801088    1:59.17           
            57.43  1:59.17
 30. Nina Vriezelaar               MZ&PC                  2:01.78 9900570    2:00.68           
            58.25  2:00.68
 31. Myrthe Schepers               de Meer                1:56.26 9802114    2:01.33           
            55.10  2:01.33
 32. Amber Thevissen               De Roersoppers         2:02.13 9900918    2:03.15           
            59.65  2:03.15
 33. Veerle Jansen                 RZL                    1:57.68 9700812    2:03.90           
            57.80  2:03.90
 34. Celine Jansen                 De Roersoppers         2:08.03 9701152    2:06.61           
            59.14  2:06.61
 35. AnaŽlle De Briais Backer      de Meer                     NT 9803490    2:08.05           
            59.89  2:08.05
 36. Hannah Billman                Eurode KZC                  NT 9800576    2:08.33           
          1:00.00  2:08.33
 37. Michelle Bartelet             MZ&PC                  2:02.56 9802184    2:09.95           
          1:02.68  2:09.95
 38. Cynthia Oudshoorn             de Meer                2:05.73 9803144    2:11.75           
          1:04.63  2:11.75
 39. Nicole Lora                   KIMBRIA                     NT 9703894    2:11.89           
            59.04  2:11.89
 40. Anne van Meyel                KIMBRIA                     NT 9704206    2:12.33           
            59.39  2:12.33
 41. Ydwien Vervoort               De Roersoppers         2:11.52 9801032    2:12.89           
          1:03.61  2:12.89
 42. Valerie Schmitz               De Roersoppers         2:09.75 9801030    2:14.23           
          1:02.25  2:14.23
 43. Robin-Marthe Ghijzen          KIMBRIA                     NT 9901442    2:16.34           
          1:03.89  2:16.34
 44. Sanne Hattum                  Eurode KZC                  NT 9900898    2:17.95           
          1:04.88  2:17.95
 45. Anouk Princen                 ZPC Nederweert         2:18.69 9701626    2:21.14           
          1:06.37  2:21.14
 46. Kassandra Wolf                NIMO                        NT 9901482    2:25.39           
          1:06.16  2:25.39
 47. Michelle Kuyer                NIMO                        NT 9803438    2:32.85           
          1:08.51  2:32.85
 DIS Jody Savelberg                Eurode KZC             2:03.07 9900438    1:57.48           
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            55.27  1:57.48
NG.Z Tess van der Heide            de Meer                     NT 9901158                      
  NG Desteny Karssenmakers         Eurode KZC             1:42.95 9700540                      
  NG Tobie Saparuwe                KIMBRIA                     NT 9802954                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m schoolslag                 Minioren 5 en later
02-03-2008 - 14:27                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:35.20 9701177    1:34.15           
            44.97  1:34.15
  2. Killian von den Hoff          ZV BRUNSSUM            1:41.51 9700013    1:40.77           
            47.30  1:40.77
  3. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          1:42.18 9702025    1:43.63           
            49.09  1:43.63
  4. Gideon van Ee                 De Schelde             1:48.26 9801225    1:50.39           
            53.00  1:50.39
  4. Michaily Pappas               KIMBRIA                1:48.29 9700285    1:50.39           
            51.85  1:50.39
  6. Jordy Severins                Eurode KZC             1:50.70 9800559    1:50.60           
            51.26  1:50.60
  7. Ruben Nap                     VZC-E&P                1:56.36 9800213    1:51.26           
            51.77  1:51.26
  8. Valentijn Kokkelmans          Mosaqua                1:59.25 9900317    1:57.06           
            57.31  1:57.06
  9. Luuk Monker                   de Meer                1:56.80 9900443    2:04.67           
            58.09  2:04.67
 10. Corben Braun                  Eurode KZC             2:10.70 9900835    2:06.21           
            58.91  2:06.21
 11. Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)      2:08.30 9900849    2:10.57           
          1:00.59  2:10.57
 12. Jelle Loots                   Eurode KZC                  NT 9900333    2:20.32           
          1:07.13  2:20.32
 DIS Quinten de Putter             De Schelde                  NT 9702675                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Coen Stange                   de Meer                2:05.04 9700087                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Joost Schepers                de Meer                2:03.36 9901017                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Quint Jacobs                  NIMO                   2:06.21 9801671                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Nadim Tama                    Heldense Zwemverenig        NT 9900847                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Thom Allonsius                De Schelde             1:46.33 9702355                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                       Dames, 100m rugslag                         Senioren Open
02-03-2008 - 14:32                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:11.26 9300162    1:14.63           
            35.98  1:14.63
  2. Linda van der Sande           MZ&PC                  1:15.18 8806622    1:15.19           
            35.93  1:15.19
  3. Madelon van Zanten            de Meer                1:11.19 9103632    1:15.62           
            36.91  1:15.62
  4. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:15.09 9500752    1:16.51           
            36.62  1:16.51
  5. Maaike de Waard               de Zeehond '73         1:18.76 9600604    1:16.91           
            36.70  1:16.91
  6. Fanny Robbertsen              NIMO                   1:12.83 9102622    1:17.23           
            36.99  1:17.23
  7. Jona Pisters                  NIMO                   1:16.58 9501784    1:17.91           
            37.65  1:17.91
  8. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:18.00 9105162    1:19.12           
            37.73  1:19.12
  9. Kelly Goertz                  ZPC Nederweert         1:17.83 8901366    1:21.30           
            39.63  1:21.30
 10. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      1:21.92 9405270    1:22.23           
            40.11  1:22.23
 11. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   1:26.28 9403792    1:22.24           
            38.94  1:22.24
 12. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:22.31 9603098    1:22.59           
            40.59  1:22.59
 13. Anke Snijkers                 NIMO                   1:18.39 9201638    1:22.63           
            39.60  1:22.63
 14. Karin Bongers                 RZL                    1:19.22 9303800    1:23.01           
            40.25  1:23.01
 15. Manon Boone                   De Schelde             1:23.12 9304238    1:23.24           
            41.49  1:23.24
 16. DaniŽlle Koning               de Meer                1:18.10 9200986    1:23.81           
            40.64  1:23.81
 17. Nathalie Knops                Mosaqua                1:23.16 9404026    1:23.84           
            40.89  1:23.84
 18. Ashley Hensels                Mosaqua                1:22.82 9400668    1:24.17           
            41.52  1:24.17
 19. Rylana Slaghuis               NIMO                   1:22.69 9401286    1:24.40           
            40.90  1:24.40
 20. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:28.71 9503450    1:24.46           
            41.21  1:24.46
 21. Maaike Knops                  RZL                    1:22.63 9404018    1:24.53           
            40.45  1:24.53
 22. Sabine Klesman                De Roersoppers         1:19.95 9202860    1:24.89           
            40.45  1:24.89
 23. Audrey Hensels                Mosaqua                1:22.06 9101226    1:25.01           
            41.38  1:25.01
 24. Merel Jaspers                 NIMO                   1:25.87 9602544    1:26.83           
            41.53  1:26.83
 25. Ellen van Dijk                VZC-E&P                1:24.23 9401578    1:27.66           
            42.91  1:27.66
 26. Loes Arnoldussen              ZV BRUNSSUM            1:28.75 9603146    1:28.01           
            43.44  1:28.01
 27. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         1:27.57 9502394    1:28.41           
            43.60  1:28.41
 28. Chantal Gielens               De Roersoppers         1:22.42 9101014    1:28.98           
            42.96  1:28.98
 29. Shelly Hollanders             KIMBRIA                1:26.35 9303454    1:29.46           
            43.05  1:29.46
 30. Suzan Stange                  de Meer                1:29.04 9501238    1:29.48           
            43.99  1:29.48
 31. Anouk van den Boorn           KIMBRIA                1:31.05 9403902    1:29.53           
            43.47  1:29.53
 32. Jorine Scheepers              ZPC Nederweert         1:26.44 7801132    1:30.04           
            44.80  1:30.04
 33. Linda Roeffen                 Heldense Zwemverenig   1:31.19 9404154    1:30.15           
            43.90  1:30.15
 34. Yentl Geelhoedt               De Schelde             1:30.41 9502660    1:31.39           
            44.49  1:31.39
 35. Marlou Jacobs                 RZL                    1:26.77 9502388    1:31.42           
            44.71  1:31.42
 36. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:40.14 9602096    1:32.13           
            44.47  1:32.13
 37. Simone Jongen                 KIMBRIA                1:29.57 9402028    1:32.39           
            43.84  1:32.39
 38. Patricia Koning               de Meer                1:24.16 9005642    1:32.47           
            45.35  1:32.47
 39. Kim Houben                    MOSA~regio             1:18.89 9101342    1:32.80           
            44.18  1:32.80
 40. Desiree Peltenburg            E.O.Z.C.               1:41.38 9403304    1:37.35           
            47.16  1:37.35
 41. Lisanne Kalders               ZPC Nederweert         1:38.93 9603158    1:39.40           
            47.77  1:39.40
 42. Kimberley Brouwer de          NIMO                   1:38.25 9505392    1:39.78           
            48.97  1:39.78
 43. Vera Odekerken                Mosaqua                1:40.63 9602464    1:41.50           
            49.44  1:41.50
 44. Tetske Keijsers               MOSA~regio             1:38.13 9306282    1:42.86           
            49.93  1:42.86
 45. Carlijn Smeets                NIMO                   1:47.83 9502194    1:43.34           
            51.83  1:43.34
 46. Nicolette van Helten          de Meer                1:38.76 8901676    1:44.43           
            50.58  1:44.43
 47. Femke Tillemans               Heldense Zwemverenig   1:43.06 9602750    1:46.25           
            51.35  1:46.25
 48. Nathalie Obrusnik             Mosaqua                1:45.28 9505960    1:50.19           
            50.94  1:50.19
 49. Suzanne Limpens               de Meer                     NT 9205797    1:54.05           
            53.83  1:54.05
 DIS Priscilla Brouwer de          NIMO                        NT 9307448                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Ellen Borger                  ZV BRUNSSUM            1:36.95 9600786    1:37.68           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            47.31  1:37.68
AFGE Dorien Swerts                 MZ&PC                  1:36.65 9203500                      
AFGE Lisa Meyers                   KIMBRIA                     NT 9605054                      
AFGE Jela Cnubben                  NIMO                   1:13.55 8800796                      
  NG Nora Chrif                    MZ&PC                  1:35.11 9501002                      
  NG Amber Viehmann                ZV BRUNSSUM            1:26.15 9504400                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                       Heren, 100m rugslag                         Senioren Open
02-03-2008 - 14:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          1:01.82 9200333    1:03.86           
            30.97  1:03.86
  2. Rico Nemeth                   ZV BRUNSSUM            1:08.71 9004455    1:06.28           
            31.40  1:06.28
  3. Dean Coert                    ZC Valkenburg          1:03.75 9100393    1:07.45           
            32.44  1:07.45
  4. Willem Jongen                 De Roersoppers         1:08.65 9103401    1:11.37           
            35.43  1:11.37
  5. Math Smeets                   NIMO                   1:07.92 8704153    1:11.38           
            33.71  1:11.38
  6. Jasper Schots                 de Meer                1:13.45 8906111    1:14.84           
            36.64  1:14.84
  7. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:10.86 9403779    1:15.06           
            36.63  1:15.06
  8. Nick Out                      de Zeehond '73         1:14.39 9400881    1:15.59           
            37.33  1:15.59
  9. Silvan Viehmann               ZV BRUNSSUM            1:18.11 9403763    1:16.05           
            37.24  1:16.05
 10. Eloy Hoofs                    Mosaqua                1:14.40 9001253    1:16.72           
            37.09  1:16.72
 11. Ruud Bex                      RZL                    1:14.81 9204133    1:16.87           
            37.59  1:16.87
 12. Jeroen Custers                KIMBRIA                1:13.22 9106319    1:17.69           
            37.93  1:17.69
 13. Mathijs Meijers               De Roersoppers         1:12.45 9103403    1:18.56           
            38.30  1:18.56
 14. Kevin Liemburg                de Meer                1:17.95 9305677    1:18.88           
            40.57  1:18.88
 15. Jeroen de Putter              De Schelde             1:23.17 9204149    1:19.29           
            38.99  1:19.29
 16. Peter Mertens                 MZ&PC                  1:20.83 8501725    1:20.30           
            39.64  1:20.30
 17. Glenn Rompelberg              KIMBRIA                1:22.30 9303807    1:20.82           
            40.05  1:20.82
 18. Ronald Waldus                 NIMO                   1:16.53 9206275    1:21.16           
            38.30  1:21.16
 19. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         1:18.28 9401111    1:22.21           
            41.20  1:22.21
 20. Pedro Nemeth                  ZV BRUNSSUM            1:29.95 9401575    1:22.22           
            40.49  1:22.22
 21. Sven Reijnders                Heldense Zwemverenig   1:21.20 9204441    1:23.16           
            39.18  1:23.16
 22. Erwin Eijsermans              Mosaqua                1:21.92 8700861    1:23.21           
            40.17  1:23.21
 23. Martijn Princen               ZPC Nederweert         1:26.37 9304171    1:23.68           
            41.30  1:23.68
 24. Axel Skrabanja                Mosaqua                1:29.62 9503645    1:27.43           
            43.38  1:27.43
 25. Cas van Vorstenbos            De Schelde             1:26.78 9403241    1:28.02           
            43.09  1:28.02
 26. Yoeri Cuijpers                NIMO                   1:26.51 9403969    1:28.09           
            41.83  1:28.09
 27. Joeri Kerkhoff                NIMO                   1:27.17 9501689    1:28.56           
            43.11  1:28.56
 28. Michael Hazebroek             de Meer                1:21.99 9304533    1:29.70           
            43.49  1:29.70
 29. Casper van den Broek          RZL                    1:25.43 9500071    1:30.88           
            43.14  1:30.88
 30. Stefan de Leeuw               ZPC Nederweert         1:36.34 9503483    1:36.89           
            48.22  1:36.89
 31. Loris Misic                   VZC-E&P                1:36.22 9602101    1:39.04           
            47.90  1:39.04
 32. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig   1:38.50 9405739    1:40.46           
            49.68  1:40.46
 33. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig   1:42.86 9602921    1:41.81           
            47.90  1:41.81
 34. Sjoerd Koolen                 ZPC Nederweert         1:47.54 9405283    1:45.36           
            51.47  1:45.36
 35. Stefan Princen                ZPC Nederweert         1:40.35 9402875    1:47.47           
            52.16  1:47.47
 DIS Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:40.64 9204443    1:26.48           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            41.27  1:26.48
AFGE Kevin Geurts                  de Meer                1:16.07 8900967                      
AFGE Vince Weber                   NIMO                   1:23.37 9404233                      
  NG Kevin Hondsmerk               De Schelde             1:03.45 8801501                      
  NG Wouter Thonnon                MZ&PC                  1:18.42 9302957                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 400m vrije slag                        Senioren Open
02-03-2008 - 14:52                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jenny Schouten                ZC Valkenburg          4:42.35 8703674    4:47.99           
            32.55  1:08.51  1:44.98  2:21.81  2:57.94  3:35.11  4:12.03  4:47.99
  2. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          4:45.94 9201052    4:54.67           
            33.06  1:08.79  1:46.17  2:23.83  3:01.34  3:39.47  4:17.70  4:54.67
  3. Lydia Colijn                  NIMO                   4:50.21 8600718    5:00.96           
            33.14  1:10.41  1:48.90  2:27.88  3:06.57  3:45.38  4:23.74  5:00.96
  4. Elina de Ruiter               VZC-E&P                5:15.04 9403326    5:10.80           
            35.95  1:15.49  1:56.13  2:36.74  3:16.43  3:56.35  4:34.29  5:10.80
  5. Michelle Hacking              NIMO                   5:16.54 9107646    5:18.92           
            34.71  1:14.31  1:55.25  2:36.72  3:18.31  3:59.05  4:40.08  5:18.92
  6. Vera Weinberg                 NIMO                   5:18.39 9302144    5:21.36           
            34.44  1:13.04  1:52.91  2:34.99  3:15.74  3:58.65  4:40.68  5:21.36
  7. Hanneke Simons                KIMBRIA                4:52.22 8903802    5:21.56           
            35.26  1:14.24  1:54.70  2:36.47  3:17.73  3:59.47  4:40.46  5:21.56
  8. Aimee Janssen                 KIMBRIA                5:32.80 9104864    5:39.09           
            36.44  1:17.69  2:00.44  2:43.83  3:27.94  4:12.30  4:56.49  5:39.09
  9. Charlotte Jansen              VZC-E&P                5:44.92 9200846    5:43.52           
            37.04  1:19.66  2:03.42  2:47.77  3:32.33  4:16.68  5:01.06  5:43.52
 10. DŤlenn van Oostrom            de Meer                5:39.25 9600056    5:53.96           
            38.53  1:23.33  2:09.00  2:54.86  3:40.41  4:26.46  5:11.41  5:53.96
 11. Lisa de Goei                  de Meer                5:55.07 9404648    5:55.85           
            39.43  1:24.09  2:08.31  2:55.57  3:41.75  4:28.27  5:12.60  5:55.85
 12. Claudia Creemers              De Roersoppers         6:04.79 9202864    5:58.23           
            38.31  1:22.48  2:07.96  2:56.18  3:42.27  4:29.36  5:14.56  5:58.23
 13. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers         6:03.63 9102490    6:06.84           
            38.36  1:22.65  2:07.89  2:55.82  3:43.13  4:31.80  5:20.14  6:06.84
 14. Vera Odekerken                Mosaqua                6:19.12 9602464    6:17.35           
            41.03  1:27.00  2:15.42  3:03.98  3:52.97  4:42.13  5:31.10  6:17.35



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 400m vrije slag                        Senioren Open
02-03-2008 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          4:03.63 8901553    4:14.65           
            29.42  1:02.01  1:35.27  2:08.08  2:39.88  3:11.62  3:43.54  4:14.65
  2. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          4:13.94 9202505    4:30.99           
            30.96  1:04.27  1:38.83  2:13.15  2:47.94  3:22.56  3:57.59  4:30.99
  3. Sander van Elburg             MZ&PC                  4:53.14 8800937    4:40.19           
            31.36  1:05.98  1:40.93  2:16.33  2:52.04  3:28.66  4:04.53  4:40.19
  4. Joost Groeneveld              VZC-E&P                4:14.25 9200409    4:45.12           
            31.45  1:06.24  1:42.61  2:19.48  2:56.19  3:32.72  4:09.03  4:45.12
  5. Erik Willems                  Zwemclub Eijsden       4:29.58 8503013    4:55.10           
            32.89  1:08.34  1:44.46  2:20.93  2:58.16  3:37.61  4:16.48  4:55.10
  6. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          5:05.03 9501239    5:02.60           
            33.21  1:10.93  1:49.62  2:28.44  3:08.10  3:46.91  4:26.16  5:02.60
  7. Thijs Villevoye               NIMO                   5:05.91 9106589    5:03.14           
            30.67  1:07.56  1:46.42  2:24.99  3:05.38  3:45.37  4:25.49  5:03.14
  8. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73         5:15.85 9502289    5:05.21           
            33.65  1:11.96  1:50.51  2:29.67  3:09.21  3:48.81  4:27.89  5:05.21
  9. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          5:17.95 9500099    5:22.15           
            35.59  1:14.94  1:55.32  2:36.78  3:18.22  4:00.04  4:41.54  5:22.15
 10. Richard Oskam                 De Schelde             5:16.67 9402119    5:29.14           
            35.40  1:16.20  1:58.31  2:41.08  3:23.10  4:06.38  4:48.20  5:29.14
 11. Timo Tabak                    RZL                         NT 8201697    5:46.95           
            35.30  1:16.21  1:59.66  2:44.73  3:30.20  4:16.13  5:02.17  5:46.95
 12. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             6:41.40 9603197    6:45.63           
            43.02  1:30.93  2:22.69  3:15.94  4:10.63  5:03.84  5:57.82  6:45.63
  NG Andreas Waldus                NIMO                   6:00.91 9503581                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Meisjes, 100m vrije slag                 Minioren 5 en later
02-03-2008 - 15:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Latascha Kilian               de Meer                1:08.60 9702308    1:13.21           
            34.98  1:13.21
  2. ZoÔ Pappas                    KIMBRIA                1:15.14 9700448    1:13.98           
            35.98  1:13.98
  3. Carmen van de Rijt            MZ&PC                  1:14.02 9801412    1:15.77           
            37.00  1:15.77
  4. Chayenne Poorts               NIMO                   1:15.77 9800670    1:15.79           
            36.41  1:15.79
  5. Lynn Simons                   MOSA~regio             1:19.90 9703020    1:20.48           
            37.51  1:20.48
  6. Britt Monker                  de Meer                1:18.07 9700576    1:21.16           
            37.66  1:21.16
  7. Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)      1:24.82 9700918    1:21.85           
            38.75  1:21.85
  8. Chantal Veldman               NIMO                   1:35.52 9703000    1:22.59           
            38.91  1:22.59
  9. Melanie Leunissen             NIMO                   1:26.79 9800672    1:25.39           
            40.05  1:25.39
 10. Melissa de Jong               de Meer                1:27.36 9701022    1:26.49           
            40.81  1:26.49
 11. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:29.15 9702664    1:26.80           
            41.28  1:26.80
 12. Jessica van Dijk              KIMBRIA                1:26.45 9800552    1:26.86           
            40.98  1:26.86
 13. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         1:25.98 9701632    1:28.11           
            41.49  1:28.11
 14. Tamara Bloemers               ZPC Nederweert         1:28.31 9801328    1:28.20           
            40.67  1:28.20
 15. Tessa Eijkman                 De Schelde             1:28.86 9702316    1:28.56           
            41.45  1:28.56
 16. Serafina Vlijt                De Roersoppers         1:30.54 9801142    1:30.18           
            43.13  1:30.18
 17. Rani Skrabanja                Mosaqua                1:42.25 9800992    1:30.38           
            42.19  1:30.38
 18. JoŽlle Savelberg              Eurode KZC             1:34.74 9702464    1:30.91           
            42.58  1:30.91
 19. Felicia Emanuelson            de Meer                1:29.04 9703168    1:31.09           
            41.13  1:31.09
 20. Maaike Pladdet                De Schelde             1:34.00 9703208    1:31.86           
            42.70  1:31.86
 21. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:18.44 9700656    1:33.46           
            48.71  1:33.46
 22. Alice Winkelmolen             ZPC Nederweert         1:36.29 9701944    1:34.58           
            43.59  1:34.58
 23. Anique Burgers                de Meer                1:34.38 9800464    1:35.37           
            41.64  1:35.37
 24. Jessica de Leeuw              ZPC Nederweert         1:35.39 9701628    1:35.67           
            44.74  1:35.67
 25. Shania Haenen                 Eurode KZC             1:39.75 9802528    1:36.05           
            43.63  1:36.05
 26. Maja Sevic                    De Schelde             1:29.40 9702628    1:36.73           
            43.86  1:36.73
 27. Denise Blok                   MZ&PC                  1:36.48 9900572    1:37.13           
            44.16  1:37.13
 28. Shannon Odenhoven             NIMO                        NT 9703608    1:38.50           
            46.16  1:38.50
 29. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig   1:50.63 9801362    1:39.24           
            45.05  1:39.24
 30. Maxime Braun                  Eurode KZC             1:50.50 9703840    1:39.55           
            46.50  1:39.55
 31. Michelle Bartelet             MZ&PC                  1:44.42 9802184    1:40.21           
            47.10  1:40.21
 32. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig   1:39.22 9801364    1:40.73           
            45.19  1:40.73
 33. Ayla Thiessen                 ZPC Nederweert         1:41.87 9801088    1:41.35           
            48.42  1:41.35
 34. Celine Jansen                 De Roersoppers         1:41.46 9701152    1:42.53           
            50.22  1:42.53
 35. Myrthe Schepers               de Meer                1:49.84 9802114    1:44.80           
            47.82  1:44.80
 36. Jody Savelberg                Eurode KZC             1:47.57 9900438    1:49.97           
            50.57  1:49.97
 37. Fenne Loots                   Eurode KZC             1:52.32 9702672    1:51.47           
            50.27  1:51.47
 38. Cynthia Oudshoorn             de Meer                2:02.95 9803144    1:52.33           
            52.62  1:52.33
 39. Pien van der Sterren          Heldense Zwemverenig   1:57.69 9802532    1:53.55           
            52.87  1:53.55
 40. Nina Vriezelaar               MZ&PC                  1:54.37 9900570    1:54.10           
            52.52  1:54.10
 41. Anouk Princen                 ZPC Nederweert         2:03.60 9701626    1:58.38           
            53.70  1:58.38
 42. Sanne Hattum                  Eurode KZC                  NT 9900898    2:07.12           
            55.12  2:07.12
 43. AnaŽlle De Briais Backer      de Meer                     NT 9803490    2:09.09           
            59.01  2:09.09
 44. Anne van Meyel                KIMBRIA                     NT 9704206    2:10.87           
            56.55  2:10.87
 45. Robin-Marthe Ghijzen          KIMBRIA                     NT 9901442    2:12.07           
            58.68  2:12.07
 46. Kim Ronner                    de Meer                2:00.10 9802126    2:13.81           
          1:00.39  2:13.81
 47. Kassandra Wolf                NIMO                        NT 9901482    2:42.85           
          1:15.03  2:42.85
NG.Z Tess van der Heide            de Meer                     NT 9901158                      
  NG Claudia de Buck               De Schelde             1:37.80 9801810                      
  NG Desteny Karssenmakers         Eurode KZC             1:33.57 9700540                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 100m vrije slag                 Minioren 5 en later
02-03-2008 - 15:29                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:18.41 9701177    1:17.39           
            38.36  1:17.39
  2. Jordy Severins                Eurode KZC             1:20.68 9800559    1:18.32           
            37.49  1:18.32
  3. Gideon van Ee                 De Schelde             1:22.10 9801225    1:25.16           
            40.73  1:25.16
  4. Killian von den Hoff          ZV BRUNSSUM            1:27.36 9700013    1:25.87           
            41.20  1:25.87
  5. Devi Weber                    NIMO                   1:33.55 9801215    1:26.10           
            41.76  1:26.10
  6. Quinten de Putter             De Schelde                  NT 9702675    1:31.08           
            42.43  1:31.08
  7. Ruben Nap                     VZC-E&P                1:35.59 9800213    1:32.15           
            41.50  1:32.15
  8. Michaily Pappas               KIMBRIA                1:31.94 9700285    1:32.33           
            45.28  1:32.33
  9. Fabian van Beek               E.O.Z.C.               1:34.03 9800635    1:33.28           
            42.63  1:33.28
 10. Coen Stange                   de Meer                1:36.39 9700087    1:34.31           
            44.55  1:34.31
 11. Caio Passos-Newman            KIMBRIA                1:50.32 9801043    1:35.30           
            46.27  1:35.30
 12. Vincent Jacobs                NIMO                   1:33.91 9801669    1:35.75           
            44.39  1:35.75
 13. Luuk Monker                   de Meer                1:47.86 9900443    1:48.73           
            50.30  1:48.73
 14. Corben Braun                  Eurode KZC             2:32.93 9900835    2:00.66           
            53.42  2:00.66
 15. Jelle Loots                   Eurode KZC             2:34.58 9900333    2:10.18           
          1:00.38  2:10.18
AFGE Thom Allonsius                De Schelde             1:32.64 9702355                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m vlinderslag                       Senioren Open
02-03-2008 - 15:34                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:40.19 9301772    2:39.55           
            34.90  1:16.50  1:59.34  2:39.55
  2. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          2:36.03 9300894    2:40.15           
            35.42  1:15.86  1:57.40  2:40.15
  3. Lisanne Jente                 ZV BRUNSSUM            2:55.73 9600788    2:53.57           
            37.27  1:22.65  2:08.58  2:53.57
  4. Kimberley Teunissen           Noord Limburg(SG)      2:51.63 9201742    2:54.48           
            35.27  1:18.84  2:06.57  2:54.48
  5. Lisanne van Harten            de Meer                2:59.98 9007928    3:11.32           
            38.74  1:26.94  2:17.75  3:11.32
  6. Maud Geerssen                 ZV BRUNSSUM            3:19.54 9501928    3:17.00           
            44.28  1:35.59  2:28.06  3:17.00
  7. Tamarah v.d. Pasch            E.O.Z.C.                    NT 9403308    3:20.15           
            40.50  1:29.66  2:24.12  3:20.15
  8. Lisa Borger                   ZV BRUNSSUM            3:18.10 9503194    3:20.45           
            41.70  1:35.64  2:28.70  3:20.45
  NG Sharon Schroyen               ZV BRUNSSUM            2:55.73 9502536                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 200m vlinderslag                       Senioren Open
02-03-2008 - 15:38                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Geoff Ebskamp                 Noord Limburg(SG)      2:30.91 9301817    2:28.33           
            31.75  1:09.65  1:49.72  2:28.33
  2. Menno v Ginkel                VZC-E&P                2:31.54 9100703    2:33.57           
            31.26  1:09.18  1:49.42  2:33.57
  3. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      2:24.66 9200249    2:33.68           
            33.54  1:12.81  1:53.53  2:33.68
  4. Harald Sniekers               de Meer                2:31.76 8201615    2:34.52           
            32.31  1:11.21  1:52.06  2:34.52
  5. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      2:27.42 8800887    2:39.13           
            32.18  1:10.78  1:53.11  2:39.13
  6. Robin Borger                  ZV BRUNSSUM            2:42.13 9305183    2:44.07           
            35.85  1:18.14  2:00.46  2:44.07
  NG Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:29.75 9400341                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m schoolslag                        Senioren Open
02-03-2008 - 15:42                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Scheerder               ZC Valkenburg          2:48.45 9401316    2:54.18           
            39.96  1:25.01  2:10.77  2:54.18
  2. Simone Hendrikse              ZC Valkenburg          2:47.16 9005446    2:54.66           
            39.80  1:25.24  2:10.67  2:54.66
  3. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          2:47.28 8705620    2:57.56           
            40.53  1:25.45  2:11.43  2:57.56
  4. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      3:00.00 9107878    3:02.43           
            40.65  1:26.93  2:15.14  3:02.43
  5. Elise de Graaff               de Meer                3:05.26 9504936    3:05.91           
            41.27  1:29.23  2:18.27  3:05.91
  6. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   3:01.99 9500752    3:06.89           
            41.82  1:30.45  2:19.05  3:06.89
  7. Karin Bongers                 RZL                    3:09.94 9303800    3:15.04           
            44.36  1:34.82  2:25.32  3:15.04
  8. Leonora Arets                 Eurode KZC             3:17.10 9504690    3:15.38           
            45.74  1:38.53  2:29.01  3:15.38
  9. Maaike Knops                  RZL                         NT 9404018    3:18.71           
            44.23  1:35.58  2:27.83  3:18.71
 10. Vera Coenen                   De Rog                 3:03.22 9104046    3:19.93           
            45.22  1:36.84  2:28.97  3:19.93
 11. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   3:24.39 9404962    3:27.97           
            48.22  1:43.05  2:37.71  3:27.97
 12. Romy de Bruijne               De Schelde                  NT 9602628    3:28.15           
            48.15  1:43.32  2:36.28  3:28.15
 13. Claudia Creemers              De Roersoppers         3:27.71 9202864    3:34.64           
            48.48  1:43.68  2:38.45  3:34.64
 14. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig   3:17.35 9202912    3:35.19           
            48.57  1:43.59  2:41.17  3:35.19
 15. Sophie Melssen                Noord Limburg(SG)      3:29.33 9504228    3:37.20           
            50.33  1:47.85  2:45.02  3:37.20
 16. Kim Klooster                  de Meer                3:31.64 9601250    3:39.07           
            49.15  1:45.38  2:42.71  3:39.07
 17. Lotte Verstraelen             De Roersoppers         3:56.12 9602598    3:47.69           
            48.69  1:47.81  2:47.37  3:47.69
 18. Kim Cransveld                 Mosaqua                     NT 9207080    3:50.55           
            50.66  1:49.08  2:49.83  3:50.55
 19. Daphne Portegijs              E.O.Z.C.                    NT 9504814    4:01.35           
            56.72  1:59.66  3:00.75  4:01.35



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 200m schoolslag                        Senioren Open
02-03-2008 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram Dekker                   ZC Valkenburg          2:20.11 8900649    2:34.22           
            33.90  1:13.09  1:53.33  2:34.22
  2. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          2:38.99 9501941    2:45.91           
            38.84  1:21.15  2:03.54  2:45.91
  3. Patrick Lemmens               ZV BRUNSSUM            2:55.66 9106101    2:51.63           
            39.98  1:24.36  2:08.29  2:51.63
  4. Tommy van Overmeeren          De Schelde             2:53.17 8402887    2:52.92           
            38.01  1:22.32  2:08.70  2:52.92
  5. Math Smeets                   NIMO                   2:45.64 8704153    2:55.93           
            38.69  1:23.31  2:09.51  2:55.93
  6. Martyn Slaghuis               NIMO                   2:54.93 9103035    2:58.07           
            39.96  1:26.53  2:12.97  2:58.07
  7. Ruben Klinkers                ZC Valkenburg          2:54.04 9403511    3:01.11           
            41.15  1:28.53  2:15.22  3:01.11
  8. Sander Slaghuis               NIMO                   2:52.90 8805305    3:01.13           
            38.84  1:25.24  2:13.87  3:01.13
  9. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          3:03.66 9500483    3:07.94           
            42.78  1:31.47  2:20.87  3:07.94
 10. Rick de Waard                 de Zeehond '73         3:07.54 9401095    3:08.06           
            42.04  1:31.76  2:21.66  3:08.06
 11. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         3:06.57 9401111    3:12.51           
            44.91  1:34.65  2:24.46  3:12.51
 12. Alex Bos                      Noord Limburg(SG)      3:03.47 9501273    3:13.66           
            42.34  1:31.84  2:22.96  3:13.66
 13. Richard Oskam                 De Schelde             3:23.18 9402119    3:16.26           
            45.36  1:36.46  2:26.81  3:16.26
 14. Erwin Eijsermans              Mosaqua                     NT 8700861    3:16.36           
            43.22  1:33.53  2:26.90  3:16.36
 15. Eloy Hoofs                    Mosaqua                     NT 9001253    3:16.47           
            42.80  1:33.99  2:26.63  3:16.47
 16. Tim Sonnemans                 RZL                    3:19.29 9403017    3:20.53           
            46.48  1:40.55  2:31.31  3:20.53
 17. Sander Sloove                 RZL                    3:11.21 8101549    3:31.28           
            46.10  1:39.55  2:35.24  3:31.28
 18. Camiel Smeets                 NIMO                   3:32.71 9400911    3:34.87           
            45.99  1:42.01  2:38.29  3:34.87
 19. Jeroen Criens                 RZL                         NT 9403019    3:56.76           
            54.60  1:56.96  2:57.52  3:56.76
 20. Jordi Knops                   RZL                         NT 9601323    4:06.77           
            55.69  2:00.80  3:02.54  4:06.77
 DIS Daan Jansen                   RZL                    3:17.00 9303621                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Maarten Jongen                Eurode KZC             3:33.77 9402849                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag                  Minioren 5 en later
02-03-2008 - 16:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Latascha Kilian               de Meer                1:19.75 9702308    1:26.70           
            42.82  1:26.70
  2. Mignon Peeters                NIMO                   1:27.93 9701048    1:28.13           
            42.46  1:28.13
  3. Britt Monker                  de Meer                1:24.74 9700576    1:30.10           
            43.38  1:30.10
  4. Chayenne Poorts               NIMO                   1:27.54 9800670    1:30.16           
            43.26  1:30.16
  5. Carmen van de Rijt            MZ&PC                  1:26.70 9801412    1:33.78           
            46.33  1:33.78
  6. ZoÔ Pappas                    KIMBRIA                1:32.05 9700448    1:36.66           
            46.38  1:36.66
  7. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:33.15 9701374    1:37.53           
            47.87  1:37.53
  8. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         1:38.36 9701632    1:38.23           
            47.86  1:38.23
  9. Jessica van Dijk              KIMBRIA                1:32.64 9800552    1:38.39           
            48.35  1:38.39
 10. Tamara Bloemers               ZPC Nederweert         1:39.40 9801328    1:38.62           
            48.02  1:38.62
 11. Rianne de Croock              ZC Valkenburg          1:38.65 9801466    1:38.84           
            48.32  1:38.84
 12. Rani Skrabanja                Mosaqua                1:47.53 9800992    1:39.43           
            48.76  1:39.43
 13. Maaike Pladdet                De Schelde             1:38.28 9703208    1:39.94           
            48.56  1:39.94
 14. JoŽlle Savelberg              Eurode KZC             1:43.01 9702464    1:40.12           
            48.78  1:40.12
 15. Rianne Mooren                 MOSA~regio                  NT 9703018    1:42.55           
            50.54  1:42.55
 16. Melissa de Jong               de Meer                1:42.39 9701022    1:43.08           
            49.53  1:43.08
 17. Felicia Emanuelson            de Meer                1:36.93 9703168    1:45.62           
            50.13  1:45.62
 18. Anique Burgers                de Meer                1:45.10 9800464    1:47.09           
            50.96  1:47.09
 19. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig   1:42.60 9801362    1:49.54           
            53.15  1:49.54
 20. Maja Sevic                    De Schelde             1:46.14 9702628    1:50.79           
            55.22  1:50.79
 21. Shania Haenen                 Eurode KZC                  NT 9802528    1:50.81           
            53.70  1:50.81
 22. Evy van den Broek             De Roersoppers         1:47.72 9703316    1:51.39           
            53.37  1:51.39
 23. Denise Blok                   MZ&PC                  1:53.21 9900572    1:52.53           
            53.93  1:52.53
 24. Jody Savelberg                Eurode KZC             1:52.72 9900438    1:52.62           
            54.10  1:52.62
 25. Daphne Erkens                 NIMO                        NT 9802372    1:52.67           
            53.76  1:52.67
 26. Lisa Snijkers                 NIMO                   1:53.41 9700112    1:52.85           
            55.44  1:52.85
 27. Serafina Vlijt                De Roersoppers         1:50.69 9801142    1:53.56           
            55.94  1:53.56
 28. Jessica de Leeuw              ZPC Nederweert         1:46.21 9701628    1:54.46           
            54.85  1:54.46
 29. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:58.54 9901412    1:54.97           
            53.49  1:54.97
 30. Maxime Braun                  Eurode KZC                  NT 9703840    1:55.15           
            56.09  1:55.15
 31. Veerle Jansen                 RZL                    1:52.03 9700812    1:59.41           
            56.81  1:59.41
 32. Stella Peeters                NIMO                   2:06.38 9900812    2:01.32           
            58.36  2:01.32
 33. Fenne Loots                   Eurode KZC                  NT 9702672    2:01.65           
          1:00.54  2:01.65
 34. Michelle Bartelet             MZ&PC                  1:51.62 9802184    2:02.49           
            59.43  2:02.49
 35. Ismay Sonnemans               RZL                    2:00.08 9702694    2:05.22           
          1:01.47  2:05.22
 36. Nicole Lora                   KIMBRIA                2:19.76 9703894    2:06.10           
            59.19  2:06.10
 37. Amber Thevissen               De Roersoppers         1:55.69 9900918    2:06.55           
          1:03.69  2:06.55
 38. Valerie Schmitz               De Roersoppers         2:02.19 9801030    2:06.71           
          1:01.22  2:06.71
 39. Ydwien Vervoort               De Roersoppers         1:50.00 9801032    2:07.06           
          1:03.87  2:07.06
 40. Nina Vriezelaar               MZ&PC                  2:06.92 9900570    2:07.20           
          1:00.35  2:07.20
 41. Celine Jansen                 De Roersoppers         2:06.03 9701152    2:07.81           
          1:01.39  2:07.81
 42. Robin-Marthe Ghijzen          KIMBRIA                     NT 9901442    2:20.79           
          1:05.58  2:20.79
 43. Kim Ronner                    de Meer                2:23.53 9802126    2:34.12           
          1:10.93  2:34.12
 DIS Bianca Obrusnik               Mosaqua                     NT 9802758    2:09.05           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            58.22  2:09.05
  NG Claudia de Buck               De Schelde             1:44.56 9801810                      
  NG Desteny Karssenmakers         Eurode KZC             1:39.44 9700540                      
  NG Tobie Saparuwe                KIMBRIA                     NT 9802954                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 100m rugslag                  Minioren 5 en later
02-03-2008 - 16:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          1:25.96 9702025    1:29.87           
            44.05  1:29.87
  2. Devi Weber                    NIMO                   1:45.02 9801215    1:38.22           
            47.09  1:38.22
  3. Jordy Severins                Eurode KZC             1:40.72 9800559    1:40.73           
            49.49  1:40.73
  4. Tim Wienhoven                 MOSA~regio                  NT 9702199    1:42.25           
            50.89  1:42.25
  5. Fabian van Beek               E.O.Z.C.               1:45.25 9800635    1:44.36           
            49.66  1:44.36
  6. Gideon van Ee                 De Schelde             1:42.30 9801225    1:45.41           
            50.47  1:45.41
  7. Vincent Jacobs                NIMO                   1:53.36 9801669    1:45.42           
            50.93  1:45.42
  8. Coen Stange                   de Meer                1:53.06 9700087    1:52.17           
            55.69  1:52.17
  9. Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)           NT 9900849    1:55.86           
            55.14  1:55.86
 10. Luuk Monker                   de Meer                1:49.16 9900443    1:57.19           
            57.28  1:57.19
 11. Joost Schepers                de Meer                2:15.16 9901017    1:57.86           
            58.41  1:57.86
 12. Michaily Pappas               KIMBRIA                1:55.01 9700285    2:01.34           
          1:01.32  2:01.34
 13. Leroy de Brouwer              NIMO                   2:08.39 9900739    2:06.69           
          1:00.22  2:06.69
 14. Quint Jacobs                  NIMO                        NT 9801671    2:08.09           
          1:01.19  2:08.09
 15. Jelle Loots                   Eurode KZC                  NT 9900333    2:24.64           
          1:12.01  2:24.64
 DIS Corben Braun                  Eurode KZC                  NT 9900835    2:00.08           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            56.80  2:00.08
AFGE Thom Allonsius                De Schelde             1:43.92 9702355                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Dames, 200m rugslag                         Senioren Open
02-03-2008 - 16:17                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Rouwendaal             ZC Valkenburg          2:32.31 8705960    2:31.26           
            35.25  1:12.38  1:51.61  2:31.26
  2. Josje van Houwelingen         De Schelde             2:31.23 9001606    2:36.74           
            36.47  1:16.11  1:56.96  2:36.74
  3. Jenny Schouten                ZC Valkenburg          2:28.98 8703674    2:40.60           
            37.53  1:18.40  2:00.14  2:40.60
  4. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:36.41 9301772    2:41.59           
            38.90  1:21.11  2:03.87  2:41.59
  5. Natalie Warnier               Zwemclub Eijsden       2:56.63 9103432    2:42.39           
            38.38  1:19.88  2:02.01  2:42.39
  6. Fanny Robbertsen              NIMO                   2:37.05 9102622    2:46.59           
            37.74  1:19.85  2:03.26  2:46.59
  7. Maaike de Waard               de Zeehond '73         2:46.74 9600604    2:50.87           
            38.55  1:23.09  2:08.04  2:50.87
  8. Chloť Rutzerveld              NIMO                        NT 9203450    2:56.17           
            42.12  1:27.05  2:12.88  2:56.17
  9. Anke Snijkers                 NIMO                   2:50.24 9201638    2:59.22           
            41.24  1:26.99  2:14.18  2:59.22
 10. Chantal Gielens               De Roersoppers         3:00.29 9101014    3:08.85           
            44.51  1:31.80  2:21.10  3:08.85
 11. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         3:08.09 9502394    3:11.73           
            46.10  1:35.53  2:25.67  3:11.73
 12. Marlou Jacobs                 RZL                    3:07.93 9502388    3:15.73           
            47.93  1:38.38  2:29.74  3:15.73
 13. Suzan Stange                  de Meer                3:16.36 9501238    3:16.29           
            45.96  1:36.75  2:27.39  3:16.29
 14. Lisanne Kalders               ZPC Nederweert         3:31.69 9603158    3:33.37           
            51.24  1:46.13  2:42.08  3:33.37
AFGE Jela Cnubben                  NIMO                   2:41.50 8800796                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 200m rugslag                         Senioren Open
02-03-2008 - 16:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          2:11.40 9202505    2:17.72           
            32.59  1:07.60  1:43.07  2:17.72
  2. Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg          2:10.99 9200333    2:18.55           
            32.74  1:07.83  1:43.69  2:18.55
  3. Bram Dekker                   ZC Valkenburg          2:11.64 8900649    2:21.92           
            34.92  1:11.92  1:46.98  2:21.92
  4. Jacky Coumans                 ZC Valkenburg          2:16.73 9000573    2:25.95           
            34.25  1:11.67  1:48.26  2:25.95
  5. Joeri Scheidt                 VZC-E&P                2:23.11 9102011    2:27.14           
            33.99  1:10.47  1:49.23  2:27.14
  6. Dean Coert                    ZC Valkenburg          2:15.46 9100393    2:27.93           
            32.99  1:09.33  1:49.28  2:27.93
  7. Sander van Elburg             MZ&PC                  2:34.71 8800937    2:35.73           
            35.31  1:14.24  1:55.46  2:35.73
  8. Rico Nemeth                   ZV BRUNSSUM            2:30.54 9004455    2:36.99           
            35.80  1:16.04  1:56.30  2:36.99
  9. Nick Out                      de Zeehond '73         2:38.62 9400881    2:43.35           
            38.86  1:20.72  2:02.79  2:43.35
 10. Lester Snackers               ZC Valkenburg          2:37.05 9400947    2:45.19           
            38.80  1:20.05  2:03.43  2:45.19
 11. Ruben Klinkers                ZC Valkenburg          2:36.95 9403511    2:47.84           
            40.05  1:22.47  2:05.25  2:47.84
 12. Jeroen de Putter              De Schelde             2:59.84 9204149    2:53.67           
            41.37  1:25.81  2:11.39  2:53.67
 13. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         2:48.25 9401111    2:53.90           
            42.25  1:26.78  2:11.94  2:53.90
 14. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          2:50.50 9500099    2:57.03           
            41.74  1:26.50  2:12.48  2:57.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 200m vrije slag                        Senioren Open
02-03-2008 - 16:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg          2:10.13 9300698    2:17.26           
            31.12  1:06.25  1:42.22  2:17.26
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          2:10.06 8705620    2:19.08           
            31.66  1:06.31  1:43.03  2:19.08
  3. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          2:15.76 9201052    2:20.13           
            32.35  1:07.66  1:44.63  2:20.13
  4. Melissa Meijer                NIMO                   2:16.74 9304374    2:23.77           
            32.15  1:08.43  1:46.75  2:23.77
  5. Misty Coert                   ZC Valkenburg          2:16.31 9300162    2:25.45           
            32.52  1:10.39  1:48.31  2:25.45
  6. Madelon van Zanten            de Meer                2:17.19 9103632    2:26.96           
            33.19  1:10.88  1:49.53  2:26.96
  7. Bonnie Ubachs                 ZV BRUNSSUM            2:34.14 8704896    2:27.48           
            34.68  1:13.37  1:51.37  2:27.48
  8. Jona Pisters                  NIMO                   2:35.02 9501784    2:30.18           
            33.32  1:11.82  1:51.34  2:30.18
  9. Elke Jansen                   VZC-E&P                2:14.08 8501406    2:30.29           
            32.80  1:09.88  1:49.45  2:30.29
 10. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   2:29.12 9105162    2:30.57           
            33.57  1:11.62  1:51.71  2:30.57
 11. Hanneke Simons                KIMBRIA                2:21.92 8903802    2:32.62           
            33.87  1:12.30  1:52.27  2:32.62
 12. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          2:25.17 9101602    2:34.60           
            34.89  1:14.25  1:55.21  2:34.60
 13. Vera Hendriks                 Noord Limburg(SG)      3:01.11 9405270    2:34.62           
            35.17  1:14.82  1:55.79  2:34.62
 14. Shelly Hollanders             KIMBRIA                2:40.00 9303454    2:34.70           
            35.67  1:14.98  1:56.18  2:34.70
 15. Michelle Meusen               RZL                    2:34.15 9400852    2:35.79           
            32.80  1:11.93  1:53.61  2:35.79
 16. Rylana Slaghuis               NIMO                   2:34.78 9401286    2:36.84           
            34.80  1:15.02  1:56.02  2:36.84
 17. DaniŽlle Koning               de Meer                2:27.68 9200986    2:38.53           
            34.92  1:15.15  1:57.56  2:38.53
 18. Aimee Janssen                 KIMBRIA                2:33.36 9104864    2:40.32           
            35.50  1:15.83  1:58.57  2:40.32
 19. Audrey Hensels                Mosaqua                2:37.48 9101226    2:40.59           
            35.77  1:15.75  1:58.50  2:40.59
 20. Lieke Beezemer                De Schelde             2:47.76 9100152    2:41.04           
            34.44  1:14.25  1:58.66  2:41.04
 21. Lisa de Goei                  de Meer                2:38.10 9404648    2:41.89           
            37.02  1:17.99  2:00.63  2:41.89
 22. Ankie Meusen                  RZL                    3:04.70 9302180    2:42.08           
            36.54  1:18.37  2:01.91  2:42.08
 23. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   2:42.14 9503450    2:44.17           
            38.93  1:23.99  2:06.99  2:44.17
 24. Patricia Koning               de Meer                2:42.06 9005642    2:47.12           
            38.68  1:21.93  2:07.29  2:47.12
 25. Anouk van den Boorn           KIMBRIA                2:41.34 9403902    2:47.79           
            37.58  1:21.76  2:05.99  2:47.79
 26. Lisanne van Harten            de Meer                2:38.75 9007928    2:48.09           
            38.47  1:21.72  2:05.90  2:48.09
 27. Sanne Kerkhoff                NIMO                   2:44.81 9305530    2:48.47           
            38.33  1:22.04  2:07.30  2:48.47
 28. DŤlenn van Oostrom            de Meer                2:46.60 9600056    2:48.51           
            37.14  1:21.29  2:06.16  2:48.51
 29. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig   2:48.28 9402102    2:49.66           
            37.31  1:21.38  2:07.23  2:49.66
 30. Tamarah v.d. Pasch            E.O.Z.C.               2:49.42 9403308    2:50.39           
            38.08  1:22.79  2:09.45  2:50.39
 31. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers         2:54.31 9102490    2:50.57           
            37.93  1:20.87  2:06.95  2:50.57
 32. Elise de Graaff               de Meer                2:40.64 9504936    2:51.24           
            38.68  1:22.40  2:07.44  2:51.24
 33. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   2:48.34 9403792    2:53.26           
            38.06  1:22.43  2:08.81  2:53.26
 34. Linda Roeffen                 Heldense Zwemverenig   2:57.77 9404154    2:54.35           
            38.44  1:22.96  2:09.20  2:54.35
 35. Yorgia Pappas                 KIMBRIA                2:48.88 9500720    2:56.58           
            38.59  1:22.67  2:09.99  2:56.58
 36. Leonora Arets                 Eurode KZC             3:06.76 9504690    2:57.67           
            41.41  1:29.94  2:17.03  2:57.67
 37. Inge Snijkers                 NIMO                   2:53.31 9008112    2:58.26           
            38.99  1:24.29  2:11.74  2:58.26
 38. Fabienne Jeukens              Zwemclub Eijsden       2:40.66 8401156    2:59.42           
            39.53  1:25.39  2:13.18  2:59.42
 39. Susan Stappers                Zwemclub Eijsden       2:39.57 8201594    2:59.79           
            39.52  1:25.74  2:14.32  2:59.79
 40. Manouschka van Beek           E.O.Z.C.               3:07.80 9603628    3:13.21           
            42.54  1:32.21  2:23.98  3:13.21
 41. Nadine Claessens              Zwemclub Eijsden            NT 9104466    3:15.59           
            43.43  1:33.31  2:24.73  3:15.59
 42. Iris Bloemers                 ZPC Nederweert         3:09.01 9505176    3:19.34           
            44.03  1:34.31  2:26.75  3:19.34
 DIS Kelly Goertz                  ZPC Nederweert         2:38.67 8901366                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Shanna Hintzen                De Roersoppers         3:02.70 9504876                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 DIS Bo Peeters                    NIMO                   2:29.69 9306564                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Bo Kerkhoff                   NIMO                   2:40.90 9502376                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 200m vrije slag                        Senioren Open
02-03-2008 - 16:48                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          1:53.70 8901553    1:59.99           
            27.71    58.04  1:28.07  1:59.99
  2. Jasper van Mierlo             Zwem & Poloklub Bude   1:58.02 9002005    2:04.21           
            26.97    58.30  1:32.31  2:04.21
  3. Yannick Mommers               ZC Valkenburg          2:01.49 9101613    2:06.18           
            29.67  1:01.84  1:34.72  2:06.18
  4. Joost Groeneveld              VZC-E&P                1:58.06 9200409    2:09.62           
            29.12  1:01.58  1:35.51  2:09.62
  5. Harald Sniekers               de Meer                2:13.10 8201615    2:12.43           
            29.03  1:02.02  1:36.90  2:12.43
  6. Scott Delbressine             ZC Valkenburg          2:11.31 9203057    2:13.38           
            30.12  1:03.42  1:38.68  2:13.38
  7. Jory Niemark                  ZV BRUNSSUM            2:21.35 9204409    2:16.71           
            31.23  1:05.57  1:41.59  2:16.71
  8. Willem Jongen                 De Roersoppers         2:15.09 9103401    2:17.33           
            31.35  1:06.67  1:42.58  2:17.33
  9. Niels Suy                     De Schelde             2:18.11 9302967    2:18.22           
            31.15  1:07.03  1:43.43  2:18.22
 10. Silvan Viehmann               ZV BRUNSSUM            2:17.89 9403763    2:21.13           
            32.01  1:08.43  1:44.98  2:21.13
 11. Erik Willems                  Zwemclub Eijsden       2:10.87 8503013    2:21.85           
            30.07  1:04.61  1:42.82  2:21.85
 12. Leon Hendriks                 Noord Limburg(SG)      2:20.46 9106975    2:22.43           
            32.19  1:07.87  1:45.08  2:22.43
 13. Joris Matthee                 de Meer                2:16.38 7700637    2:22.48           
            31.81  1:07.65  1:45.36  2:22.48
 14. Thijs Villevoye               NIMO                   2:22.48 9106589    2:23.16           
            31.31  1:07.76  1:46.24  2:23.16
 15. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   2:14.78 8900033    2:23.24           
            31.92  1:08.04  1:46.29  2:23.24
 16. Jasper Schots                 de Meer                2:21.89 8906111    2:25.29           
            32.75  1:09.77  1:49.91  2:25.29
 17. Jeroen Custers                KIMBRIA                2:21.59 9106319    2:25.43           
            33.50  1:11.52  1:49.02  2:25.43
 18. Rick Hellenbrand              NIMO                   2:21.69 8901173    2:27.39           
            32.37  1:09.71  1:48.00  2:27.39
 19. Dardo Weusten                 Zwemclub Eijsden       2:20.54 9005039    2:32.67           
            33.39  1:12.13  1:53.17  2:32.67
 20. Ruud Backes                   RZL                    2:41.80 9303619    2:32.95           
            32.71  1:10.96  1:52.74  2:32.95
 21. Kevin Liemburg                de Meer                2:28.44 9305677    2:33.84           
            35.32  1:16.28  1:56.08  2:33.84
 22. Ricardo Vullings              Heldense Zwemverenig   2:43.11 9203627    2:33.87           
            32.88  1:13.87  1:55.55  2:33.87
 23. Peter Mertens                 MZ&PC                  2:32.67 8501725    2:34.85           
            35.09  1:14.95  1:55.81  2:34.85
 24. Jeroen de Putter              De Schelde             2:37.54 9204149    2:37.92           
            35.42  1:16.40  1:57.93  2:37.92
 25. Timo Billman                  Eurode KZC             2:49.42 9601033    2:43.48           
            37.43  1:19.98  2:02.77  2:43.48
 26. Jeroen Schouten               Heldense Zwemverenig   2:39.26 9305715    2:43.50           
            38.35  1:20.90  2:05.31  2:43.50
 27. Jelle Nap                     VZC-E&P                2:39.02 9502875    2:43.86           
            37.24  1:19.40  2:01.85  2:43.86
 28. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   2:41.05 9204443    2:44.37           
            33.36  1:14.66  1:59.82  2:44.37
 29. Haiko Sleumer                 E.O.Z.C.               2:38.51 9304251    2:44.73           
            34.51  1:14.76  1:59.66  2:44.73
 30. Yoeri Cuijpers                NIMO                   2:45.99 9403969    2:45.71           
            37.60  1:20.87  2:04.77  2:45.71
 31. Michael Hazebroek             de Meer                2:35.63 9304533    2:47.09           
            36.78  1:20.92  2:06.24  2:47.09
 32. Joeri Kerkhoff                NIMO                   2:45.64 9501689    2:49.76           
            37.80  1:21.28  2:05.63  2:49.76
 33. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert         2:33.77 9405561    2:49.87           
            37.49  1:20.69  2:06.19  2:49.87
 34. Tom Gulikers                  KIMBRIA                3:03.00 9405547    2:55.90           
            38.92  1:25.50  2:12.88  2:55.90
 35. Remi Ronner                   de Meer                2:51.83 9405797    3:01.15           
            37.89  1:22.03  2:11.00  3:01.15
AFGE Maarten Jongen                Eurode KZC             3:06.09 9402849                      
AFGE Jeroen Bongers                RZL                    2:51.07 9602629                      
AFGE Gertjan Winten                MZ&PC                  2:21.84 8803881                      
  NG Kevin Hondsmerk               De Schelde             2:03.90 8801501                      
  NG Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:11.28 9400341                      



Splash Meet Manager 2007Registered to Heldense Zwemvereniging