Nr. 1. Meisjes, 3 x 50m schoolslag  min.3,min.4 en min.5
Nr. 2. Jongens, 3 x 50m schoolslag  min. 3+4,min.5 en min.6
Nr. 3. Meisjes, 100m wisselslag  minioren 5
Nr. 4. Jongens, 100m wisselslag  minioren 6
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  minioren 4
Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag  minioren 5
Nr. 7. Meisjes, 3 x 50m rugslag  min.3,min.4 en min.5
Nr. 8. Jongens, 3 x 50m rugslag  min. 3+4,min.5 en min.6
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag  minioren 4
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  minioren 5
Nr. 11. Gemengd, 4 x 25m vrije slag  meisjes min.5 en jongens min.5+6
Nr. 12. Gemengd, 4 x 25m vrije slag  meisjes min.3+4 en jongens min.3+4
Nr. 13. Meisjes, 100m vrije slag  minioren 5
Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag  minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 3 x 50m vlinderslag  min.3,min.4 en min.5
Nr. 16. Jongens, 3 x 50m vlinderslag  min. 3+4,min.5 en min.6


Nationale Speedo Club Meet
Drachten, 1.3.2008


Programmanr. 1
1-3-2008 - 12:00
Meisjes, 3 x 50m schoolslag
25m minioren 3, 50m minioren 4, 75m minioren 5
min.3,min.4 en min.5
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.De Columbiaan 1De Columbiaan2:26.582:18.99
Daphne Heemskerk
Emma de Waal
99
98
Annelotte Mulder97
2.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:23.702:19.95
Regina van 't Veer
Anne Noom
99
98
Johnny Mae Hauser97
3.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp2:29.312:20.69
Tippy Rolink
Laurie Aarninkhof
99
98
Marlijn Dijkhuis97
4.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ2:24.712:21.72
Eelke Roman
Myrthe Vreeswijk
99
98
Jasmijn Bink97
5.Poseidon'56 1Poseidon'562:32.702:22.51
Rianne Bresser
Anna Smit
99
98
Laetitia Bosveld97
6.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden2:29.162:25.56
Renee Roosen
Jacqueline Charpentier
99
98
Ina Willigers97
7.ZPC Livo 1ZPC Livo2:36.482:26.23
Naomi Oolthuis
Karleen Oonk
99
98
Mirthe Goossens97
8.De Rijn 1De Rijn2:26.642:26.26
Tabitha Oussoren
Laura Keijser
99
98
Germaine Tjou Tam Sin97
9.ZVW'74 1ZVW'742:26.642:28.46
Sabine Voltman
Simone van Megen
99
98
Janne ten Have97
10.DZ&PC 1DZ&PC2:36.872:29.65
Naomi Rozema
Linda Noord
99
98
Claris de Vries97
11.Aquapoldro 1Aquapoldro2:33.922:32.37
Sanne Ditzel
Blanca de Louw
99
98
Rianne Hesse97
12.TRB/RES 1TRB/RES2:33.612:32.70
Cynthia van den Broek
Lisan Tjioe
99
98
Lisa Bonhof97
13.Deltasteur 1Deltasteur2:38.412:32.93
Kelly Bosman
Gerdi de Munnik
99
98
Marleen Welten97
14.WVZ 1WVZ2:34.782:34.64
Vera Bos
Anouk Breugem
99
98
Nacinda Paap97
15.De Stormvogel 1De Stormvogel2:46.872:38.07
Anouk van Haaren
Ilona de Groote
99
98
Iris Klapwijk97
16.TriVia 1TriVia2:36.492:42.74
Marieke Tienstra
Willemein Hoving
99
98
Inez van de Rijke97
17.De Fuut 1De Fuut2:48.262:43.87
Yara Verkuil
Nena Brouwer
99
98
Marloes Langerveld97
18.Oceanus 1Oceanus3:00.002:53.95
Mieke v.d. Veerdonk
Michelle Meulenbroek
99
98
Monica Jongeneel97
AFGEMDe Kikker 1De Kikker2:41.51
Simone Krans, Iris Broekmann, Mariët Hummel


<< TOP >>
Programmanr. 2
1-3-2008
Jongens, 3 x 50m schoolslag
25m minioren 3+4, 50m minioren 5, 75m minioren 6
min. 3+4,min.5 en min.6
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp2:16.852:09.33
Mart Kortman
Fedde Beukers
98
97
Karst Boersma96
2.ZVW'74 1ZVW'742:17.122:11.23
Chris Witteveen
Jeroen Voltman
98
97
Marvin van den Berg96
3.WVZ 1WVZ2:12.022:13.13
Ivar van Straaten
Jordan Langenberg
98
97
Stanley Klerks96
4.TRB/RES 1TRB/RES2:17.082:15.51
Hein Lafeber
Stefan Hoekstra
98
97
Bart Gubbels96
5.De Fuut 1De Fuut2:27.232:16.37
Friso Stolk
Thijn de France
98
97
Valentijn Stolk96
6.De Columbiaan 1De Columbiaan2:21.392:16.48
Calvin Jongeleen
Maarten Berg
98
97
Greg l' Ami96
7.De Rijn 1De Rijn2:18.022:17.56
Nick Jansen
Rens Oliemans
98
97
Koen Jansen96
8.De Stormvogel 1De Stormvogel2:27.052:18.42
Jochem Neels
Wouter Stap
98
97
Pedro Mol96
9.Deltasteur 1Deltasteur2:23.852:21.90
Bjarne Daenen
Dennis Bijman
98
97
Thomas Vrooland96
10.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:29.942:22.90
Adam Eijer
Justin Spaans
99
97
Kevin Menagie96
11.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden2:30.502:24.17
Timo Warnier
Stan Ceha
99
97
Philip Bams96
12.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ2:26.522:25.78
Thomas Wojcik
Moemen Badawi
98
97
Alexander van Schie96
13.Poseidon'56 1Poseidon'562:26.692:28.30
Casper de Boer
Yanick Uittenbogaard
98
97
Kevin Naarendorp96
14.ZPC Livo 1ZPC Livo2:33.542:29.13
Ramon Lammers
Lars ter Woerds
98
97
Ferdy Klein Nienhuis96
15.Oceanus 1Oceanus3:00.002:31.42
Sander Kirillova
Martijn Pruissen
98
97
Brian Spaargaren96
16.TriVia 1TriVia3:00.102:33.91
Maarten Bonnema
Jelle Roorda
98
97
Bas Schoonbeek96
17.Aquapoldro 1Aquapoldro2:35.082:36.43
Niek Heethaar
Martin Wenderich
99
97
Cedric Rouw96
DISDZ&PC 1DZ&PC2:33.552:29.17SK
dis 3e zwemmer
Theo Groenewoud
Kevin Rozema
98
97
Mark Folkertsma96
AFGEMDe Kikker 1De Kikker2:42.55
Maik Huser, Thomas Nevels, Martijn Hospers


<< TOP >>
Programmanr. 3
1-3-2008
Meisjes, 100m wisselslag

minioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Lisanne van Avezaath9701304TriVia1:23.211:20.95
2.Joelle Geerts9700206Poseidon'561:22.781:21.93
3.Kimberly Aniceto9701726Zaanstad (SG)1:23.571:24.40
4.Maxime van de Heuvel9701004Oceanus1:29.141:24.87
5.Amy de Langen9702046De Fuut1:26.741:25.72
6.Nine Roman9702310LZ 1886-KartoenZ1:31.791:26.47
7.Annelotte Mulder9701348De Columbiaan1:27.671:26.49
8.Freeke den Dulk9700538De Columbiaan1:31.101:27.28
9.Irma van den Brandt9702676Zwemclub Eijsden1:29.761:27.65
10.Judith Kluitman9700598De Dinkel Denekamp1:30.061:27.69
11.Demi van der Werf9701860De Stormvogel1:30.811:28.50
12.Claris de Vries9700942DZ&PC1:29.451:29.25
13.Kelly de Jonge9701210Poseidon'561:28.151:29.85
14.Marloes Ekkelboom9700402De Dinkel Denekamp1:30.821:30.16
15.Gaby Zittersteijn9700104De Rijn1:31.201:30.68
16.Kim Visser9702516WVZ1:36.101:30.86
17.Hester Groos9702734DZ&PC1:38.111:32.18
18.Sharon Lageschaar9702134ZPC Livo1:32.851:32.25
19.Loranne van Keulen9701574Aquapoldro1:31.681:32.30
20.Bojoura van Zoest9701130LZ 1886-KartoenZ1:37.761:33.42
21.Marielle Nieuwenhuizen9701242De Fuut1:35.661:34.48
22.Meike Mentink9700518ZVW'741:37.541:34.69
23.Mignon Schuurmans9701718ZPC Livo1:33.231:35.30
24.Sanne Stam9700096Deltasteur1:37.021:35.72
25.Sarinah Leenheer9703066De Stormvogel1:45.921:38.35
26.Samira Mijnen9701320Zaanstad (SG)NT1:39.13
27.Lizzy Castenmiller9700520ZVW'741:45.051:40.68
28.Marije Hekhuis9700506De Rijn1:43.361:41.41
29.Steffi Kieboom9701620TRB/RES1:45.331:42.39
30.Carina Spronk9702382TRB/RES1:44.661:42.54
31.Merel Jansen9703496Aquapoldro1:50.181:45.01
32.Kelly Geelen9703408Zwemclub Eijsden1:59.741:50.92
DISNacinda Paap9701684WVZ1:30.741:36.56RH
DISEllis Vahl9700304Deltasteur1:47.021:39.60VE
AFGEMSaranda Hofstra9700526De Kikker1:32.11
NGJohnny Mae Hauser9700682Zaanstad (SG)1:26.62


<< TOP >>
Programmanr. 4
1-3-2008
Jongens, 100m wisselslag

minioren 6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Laurent Bams9600193Zwemclub Eijsden1:15.721:14.68
2.Quno Post9603231De Fuut1:18.541:17.98
3.Greg l' Ami9600101De Columbiaan1:21.731:18.85
4.Melvin van den Born9601029ZVW'741:22.951:19.37
5.Karst Boersma9600849De Dinkel Denekamp1:18.261:19.54
6.Peter Rietveld9601081TRB/RES1:20.501:19.79
7.Valentijn Stolk9601563De Fuut1:20.581:20.04
8.Brian Spaargaren9600757Oceanus1:20.321:20.09
9.Fernando Moolhuijsen9600871Oceanus1:27.681:20.27
10.Timo van der Ende9601979WVZ1:19.961:21.27
11.Lorenzo Peperkamp9600847De Dinkel Denekamp1:26.381:22.41
12.Aron Broekhuizen9600553Poseidon'561:22.411:22.82
13.Floris Lafeber9602143TRB/RES1:24.261:22.98
14.Bastiaan Bonnema9600683TriVia1:25.551:23.29
15.Levy Kort9600583De Stormvogel1:22.901:23.97
16.Jelmer Groos9602945DZ&PC1:30.291:24.23
17.Josha van den Elzen9602423Aquapoldro1:29.731:24.51
18.Dinand Schutte9600335Deltasteur1:29.951:24.82
19.Kevin Naarendorp9600577Poseidon'561:26.801:25.80
20.Sebas Wijmans9601785TriVia1:30.101:25.97
21.Joeri Jacobs9600049De Columbiaan1:27.081:26.10
22.Robin Bonnink9601233ZPC Livo1:23.541:26.56
23.Erno Snoek9600925Zaanstad (SG)1:27.211:27.94
24.Mark Folkertsma9601413DZ&PC1:33.891:29.43
25.Martijn Witteveen9600323ZVW'741:31.481:29.51
26.Koen Lems9603709WVZ1:30.881:29.90
27.Bert Veenstra9600043De Rijn1:36.541:30.09
28.Thijs de Vos9600675De RijnNT1:30.74
29.Timo Tankink9602165ZPC Livo1:39.671:37.03
30.Matthijs Fleumer9603273Zaanstad (SG)1:40.861:38.68
31.Frank de Graaf9602671Aquapoldro1:37.761:38.75
32.Alexander Wessel9603241De StormvogelNT1:50.77
DISThomas Vrooland9600337Deltasteur1:34.381:28.33RH
DISThomas de Jager9602373LZ 1886-KartoenZ1:40.001:36.32RH
DISJoey Geelen9602497Zwemclub Eijsden2:02.392:01.62RH+VE
AFGEMMark Pijper9601677De Kikker1:30.47
NGGuimar van der Weele9601689De Stormvogel1:32.45
NGJidde Wiegertjes9600021De Rijn1:20.89


<< TOP >>
Programmanr. 5
1-3-2008
Meisjes, 100m vrije slag

minioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Audrey Bams9800073Zwemclub Eijsden1:13.261:13.78
2.Tessa Vermeulen9800068Zaanstad (SG)1:20.501:15.85
3.Alyce-Faye Eichelberger9802922De Rijn1:16.711:16.54
4.Anouk van Nellestijn9800366De Rijn1:18.441:16.90
5.Amber Aardema9801634ZVW'741:21.811:17.35
6.Lara Bink9800076LZ 1886-KartoenZ1:17.861:19.10
7.Charlotte Eykelenboom9800956Poseidon'561:21.771:19.95
8.Elles Tijink9800408De Dinkel Denekamp1:23.221:20.54
9.Simone van Megen9800054ZVW'741:24.111:20.56
10.Jet Zwolsman9801136Oceanus1:25.071:21.50
11.Kristy van Braak9800938ZPC Livo1:20.841:21.72
12.Willemein Hoving9800106TriVia1:27.721:22.20
13.Maaike Doornwaard9800264Deltasteur1:23.511:22.21
14.Zoë van der Kwaak9801064Zaanstad (SG)1:22.891:23.30
15.Nynke Klokman9801424DZ&PC1:26.721:23.78
16.Chelsea Merfol9800870Aquapoldro1:26.761:24.58
17.Emma Arends9800972TriVia1:34.371:24.78
18.Elise van Manen9801676De Columbiaan1:24.201:25.01
19.Michelle Meulenbroek9801134Oceanus1:28.761:25.09
20.Mirjam de Raad9800794Deltasteur1:33.231:25.72
21.Annick van der Kraats9800808De Dinkel Denekamp1:30.641:26.66
22.Diana van Halm Braam9800788WVZ1:31.151:27.87
23.Myrthe de Jong9800244WVZ1:34.661:31.12
24.Anna Smit9800392Poseidon'561:29.491:31.45
25.Jacqueline Charpentier9801378Zwemclub Eijsden1:39.431:33.77
26.Julia Minnema9801294LZ 1886-KartoenZ1:33.621:35.40
27.Naomi Onderstal9802058Aquapoldro1:37.921:37.15
28.Demi Molenaar9803156De Fuut1:50.401:38.52
29.Yara Hoofs9802454TRB/RESNT1:39.59
30.Amy van Druten9802354ZPC Livo1:54.101:43.06
31.Sybel van Helm9803270De Fuut1:51.431:48.48
32.Ilona de Groote9802682De Stormvogel1:50.001:48.86
33.Marijn Brehler9803420De ColumbiaanNT1:52.94
34.Dominique Wessel9802680De Stormvogel2:03.941:57.34
35.Amy van Delft9802450TRB/RES1:47.851:57.99
NGEmma de Waal9800088De Columbiaan1:35.34
NGMaud Schalken9801790TRB/RES1:34.85


<< TOP >>
Programmanr. 6
1-3-2008
Jongens, 100m vrije slag

minioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Justin Doldersum9700493Deltasteur1:11.541:10.03
2.Sam Heck9700779De Columbiaan1:14.861:12.29
3.Peter Rothengatter9701189ZVW'741:13.301:12.79
4.Wouter Stap9700935De Stormvogel1:13.971:13.01
5.Krijn de Kievit9700277WVZ1:15.561:14.09
6.Fedde Beukers9701007De Dinkel Denekamp1:17.141:14.55
7.Stijn Avezaat9700729De Fuut1:14.201:15.01
8.Jorn Steenbergen9700039DZ&PC1:13.291:15.79
9.Rick de Mercado9700673Oceanus1:13.751:16.18
10.Gijs van der Wal9700321De Rijn1:17.541:16.88
11.Jesse Thomassen9700273Aquapoldro1:15.241:17.00
12.Stefan Hoekstra9700223TRB/RES1:19.481:18.67
13.Toby van Wijngaarden9700591WVZ1:19.281:19.38
14.Brandon Ribberink9700369De Dinkel Denekamp1:27.851:22.12
15.Moemen Badawi9700353LZ 1886-KartoenZ1:22.361:22.18
16.Bart Kors9700865Deltasteur1:17.391:22.34
17.Sven Claessens9700213Zwemclub Eijsden1:24.261:23.44
18.Ruben Schellekens9702747TRB/RES1:27.141:23.58
19.Chris Dekker9700915Zaanstad (SG)1:26.121:23.69
20.Pascal van Vliet9702235De Stormvogel1:26.361:24.83
21.Ruben Koek9701187ZVW'741:31.451:24.92
22.Bram Tombergen9701517ZPC LivoNT1:29.17
23.Dave Holweg9701521ZPC LivoNT1:30.25
24.Kevin Rozema9701451DZ&PC1:33.251:31.46
25.Bénito Versluis9700713Poseidon'561:45.311:31.77
26.Jochem Joosten9700749De Rijn1:34.001:33.01
27.David Salman9703063De Columbiaan1:54.821:54.30
AFGEMMark Greven9701515ZPC Livo1:22.00
AFGEMRyan Snelderwaard9701235Zaanstad (SG)1:29.55
AFGEMJay van den Ouden9702077Poseidon'561:55.20
NGSven ter Woerds9702779ZPC Livo1:45.36


<< TOP >>
Programmanr. 7
1-3-2008
Meisjes, 3 x 50m rugslag
25m minioren 3, 50m minioren 4, 75m minioren 5
min.3,min.4 en min.5
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ2:07.932:05.55
Eelke Roman
Myrthe Vreeswijk
99
98
Jasmijn Bink97
2.TriVia 1TriVia2:08.672:06.51
Marieke Tienstra
Emma Arends
99
98
Lisanne van Avezaath97
3.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden2:16.632:10.90
Renee Roosen
Celine Kerkhofs
99
98
Ina Willigers97
4.De Columbiaan 1De Columbiaan2:17.162:10.94
Ruby Belfor
Emma de Waal
99
98
Freeke den Dulk97
5.De Rijn 1De Rijn2:13.752:11.67
Tabitha Oussoren
Alyce-Faye Eichelberger
99
98
Germaine Tjou Tam Sin97
6.Poseidon'56 1Poseidon'562:23.542:12.02
Rianne Bresser
Kelsey Tukker
99
98
Kelly de Jonge97
7.Aquapoldro 1Aquapoldro2:27.722:12.62
Maaike Past
Tamara Maassen
99
98
Estelle Witteveen97
8.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:15.312:12.75
Anne Berendrecht
Anne Noom
99
98
Elise Dekker97
9.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp2:13.902:13.30
Laurette van der Woning
Laurie Aarninkhof
99
98
Marlijn Dijkhuis97
10.ZVW'74 1ZVW'742:18.312:14.33
Sabine Voltman
Elsa Groenewold
99
98
Meike Mentink97
11.WVZ 1WVZ2:19.662:16.86
Julia Hazenberg
Myrthe de Jong
99
98
Nacinda Paap97
12.Deltasteur 1Deltasteur2:26.842:19.44
Desiree Rave
Mirjam de Raad
99
98
Sanne Stam97
13.DZ&PC 2DZ&PC2:22.192:21.95
Naomi Rozema
Linda Noord
99
98
Hester Groos97
14.ZPC Livo 1ZPC Livo2:31.702:24.08
Naomi Oolthuis
Karleen Oonk
99
98
Milou Hummelink97
15.TRB/RES 1TRB/RES2:33.702:24.52
Cynthia van den Broek
Yara Hoofs
99
98
Daniek Peppenster97
16.De Stormvogel 1De Stormvogel2:33.742:27.20
Silvi de Weert
Anouk van Kaam
99
98
Demi van der Werf97
17.De Fuut 1De Fuut2:37.132:33.92
Yara Verkuil
Demi Molenaar
99
98
Amy de Langen97
DISOceanus 1Oceanus3:00.00RE+RH
3e zwemmer RE+RH
Dana Bosman, Jet Zwolsman, Monica Jongeneel
AFGEMDe Kikker 1De Kikker2:36.80
Karolien Nevels, Suzanne Hospers, Mariët Hummel


<< TOP >>
Programmanr. 8
1-3-2008
Jongens, 3 x 50m rugslag
25m minioren 3+4, 50m minioren 5, 75m minioren 6
min. 3+4,min.5 en min.6
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp1:57.481:57.32
Tom Laarhuis
Luuk Hendriksen
98
97
Rik Heijdens96
2.ZVW'74 1ZVW'742:06.682:00.81
Tim Durant
Jeroen Voltman
99
97
Melvin van den Born96
3.De Columbiaan 1De Columbiaan2:04.802:01.58
Calvin Jongeleen
Maarten Berg
98
97
Jeroen Oosthoek96
4.WVZ 1WVZ2:01.812:02.60
Rens Hoofs
Toby van Wijngaarden
98
97
Stanley Klerks96
5.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden2:21.302:05.05
Raoul van Lijf
Stan Ceha
98
97
Laurent Bams96
6.ZPC Livo 1ZPC Livo2:24.112:05.15
Maarten Reuvekamp
Mark Greven
98
97
Niels Bonnink96
7.De Stormvogel 1De Stormvogel2:11.692:05.68
Kalle van Gemert
Alex Breel
98
97
Levy Kort96
8.De Rijn 1De Rijn2:10.782:07.63
Kay Zittersteijn
Rens Oliemans
99
97
Mike van de Kraats96
9.Deltasteur 1Deltasteur2:00.362:09.30
Bjarne Daenen
Jari Hofsink
98
97
Dinand Schutte96
10.DZ&PC 2DZ&PC2:14.112:09.49
Theo Groenewoud
Niels Procee
98
97
Jelmer Groos96
11.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:21.102:10.59
Raoul Lieverst
Justin Spaans
99
97
Erno Snoek96
12.De Fuut 1De Fuut2:23.012:11.08
Reinier Mathot
Thijn de France
98
97
Rick Smit96
13.TRB/RES 1TRB/RES2:09.462:12.75
Hein Lafeber
Ruben Schellekens
98
97
Floris Lafeber96
14.Aquapoldro 1Aquapoldro2:28.632:16.14
Niek Heethaar
Giliam Onderstal
99
97
Cedric Rouw96
15.Poseidon'56 1Poseidon'562:36.152:27.29
Casper de Boer
Bénito Versluis
98
97
Kevin Naarendorp96
16.TriVia 1TriVia3:00.102:41.57
Maarten Bonnema
Jelle Roorda
98
97
Bas Schoonbeek96
DISLZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ2:13.182:11.18RD
Dis 3e zwemmer
Mouhlis Sahi
Dion de Mooy
98
97
Thomas de Jager96
DISOceanus 1Oceanus3:00.002:19.76RC
Dis 2e zwemmer
Bart Sommeling
Martijn Pruissen
98
97
Jurre Stiekel96
AFGEMDe Kikker 1De Kikker2:23.45
Kevin aan 't Goor, Thomas Nevels, Martijn Hospers


<< TOP >>
Programmanr. 9
1-3-2008
Meisjes, 100m wisselslag

minioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Tessa Vermeulen9800068Zaanstad (SG)1:28.061:26.14
2.Anouk van Nellestijn9800366De Rijn1:29.471:26.46
3.Alyce-Faye Eichelberger9802922De Rijn1:29.511:26.72
4.Amber Aardema9801634ZVW'741:32.361:28.48
5.Audrey Bams9800073Zwemclub Eijsden1:28.701:28.84
6.Laurie Aarninkhof9800822De Dinkel Denekamp1:33.771:30.76
7.Simone van Megen9800054ZVW'741:31.271:31.80
8.Lara Bink9800076LZ 1886-KartoenZ1:29.671:32.03
9.Chelsea Merfol9800870Aquapoldro1:34.171:32.25
10.Kristy van Braak9800938ZPC Livo1:33.831:32.79
11.Nynke Klokman9801424DZ&PC1:41.031:33.51
12.Zoë van der Kwaak9801064Zaanstad (SG)1:34.191:33.75
13.Maaike Doornwaard9800264Deltasteur1:19.061:35.92
14.Michelle Meulenbroek9801134Oceanus1:38.681:36.02
15.Charlotte Eykelenboom9800956Poseidon'561:40.681:36.15
16.Willemein Hoving9800106TriVia2:30.001:36.20
17.Felicia Swets9801272Aquapoldro1:42.041:36.28
18.Marlinde Schoonbeek9801056TriVia1:47.081:37.23
19.Elise van Manen9801676De Columbiaan1:38.181:37.60
20.Diana van Halm Braam9800788WVZ1:39.601:37.75
21.Cheryl Zethof9801314Oceanus1:51.451:38.26
22.Myrthe de Jong9800244WVZ1:49.741:42.01
23.Lisan Tjioe9800736TRB/RES1:47.071:43.98
24.Linda Noord9800454DZ&PC1:46.631:44.75
25.Kelsey Tukker9801148Poseidon'561:49.491:45.25
26.Emma de Waal9800088De Columbiaan1:51.391:46.49
27.Julia Minnema9801294LZ 1886-KartoenZ1:44.621:47.46
28.Gerdi de Munnik9800536Deltasteur1:50.801:49.50
29.Demi Molenaar9803156De Fuut1:55.511:54.13
30.Sybel van Helm9803270De Fuut1:57.141:54.99
31.Kim Verstijnen9802456TRB/RES2:02.561:57.93
32.Anouk van Kaam9802684De Stormvogel2:00.001:58.56
33.Dominique Wessel9802680De Stormvogel2:30.002:14.89
DISElles Tijink9800408De Dinkel Denekamp1:37.481:33.47VN
DISLoretta Vos9800642ZPC Livo2:09.981:57.86VC


<< TOP >>
Programmanr. 10
1-3-2008
Jongens, 100m wisselslag

minioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Justin Doldersum9700493Deltasteur1:25.541:22.45
2.Fedde Beukers9701007De Dinkel Denekamp1:25.061:23.48
3.Jorn Steenbergen9700039DZ&PC1:28.061:24.08
4.Krijn de Kievit9700277WVZ1:30.671:25.64
5.Lennart Spies9701191ZVW'741:33.611:25.94
6.Sam Heck9700779De Columbiaan1:27.821:26.82
7.Luuk Hendriksen9700269De Dinkel Denekamp1:33.201:27.29
8.Stijn Avezaat9700729De Fuut1:27.911:28.55
9.Toby van Wijngaarden9700591WVZ1:34.021:29.47
10.Gijs van der Wal9700321De Rijn1:30.511:29.69
11.Jesse Thomassen9700273Aquapoldro1:33.641:31.50
12.Rick de Mercado9700673Oceanus1:28.511:32.71
13.Martin Wenderich9700961Aquapoldro1:36.191:33.04
14.Mark Greven9701515ZPC Livo1:33.121:34.19
15.Moemen Badawi9700353LZ 1886-KartoenZ1:29.571:34.42
16.Sven Claessens9700213Zwemclub Eijsden1:35.361:35.03
17.Chris Dekker9700915Zaanstad (SG)1:35.401:35.07
18.Pascal van Vliet9702235De Stormvogel1:35.221:35.56
19.Justin Spaans9700913Zaanstad (SG)1:42.241:35.80
20.Alex Breel9700945De Stormvogel1:37.651:36.22
21.Stefan Hoekstra9700223TRB/RES1:35.541:36.25
22.Maarten Berg9700345De Columbiaan1:42.611:37.16
23.Yanick Uittenbogaard9700841Poseidon'561:38.051:37.21
24.Niels Procee9701449DZ&PC1:44.131:39.05
25.Dave Holweg9701521ZPC Livo1:46.361:45.55
26.Jochem Joosten9700749De Rijn1:49.861:50.28
DISPeter Rothengatter9701189ZVW'741:24.801:21.64SK
DISJari Hofsink9700535Deltasteur1:32.701:27.37SL
DISRick van den Boer9700413TRB/RES1:45.321:47.19SL


<< TOP >>
Programmanr. 11
1-3-2008
Gemengd, 4 x 25m vrije slagmeisjes min.5 en jongens min.5+6
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.De Rijn 1De Rijn1:06.001:06.43
Marije Hekhuis
Thijs de Vos
97
96
Germaine Tjou Tam Sin
Koen Jansen
97
96
2.DZ&PC 1DZ&PC1:13.201:06.45
Hester Groos
Hein Jouke Wind
97
96
Wendy Bergsma
Niels Procee
97
97
3.Poseidon'56 1Poseidon'561:17.041:06.46
Laetitia Bosveld
Mike van Pelt
97
96
Tess van Pelt
Quinten Kraak
97
96
4.ZPC Livo 1ZPC Livo1:11.721:07.05
Milou Hummelink
Timo Tankink
97
96
Lisa Rijnders
Niels Bonnink
97
96
5.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ1:12.001:07.63
Chloe van Duyvenbode
Alexander van Schie
97
96
Bojoura van Zoest
Dion de Mooy
97
97
6.WVZ 1WVZ1:23.561:08.18
Pascale Ooms
Brent Dijsselbloem
97
96
Saskia van der Helm
Jordan Langenberg
97
97
7.De Stormvogel 1De Stormvogel1:18.251:08.51
Iris Klapwijk
Alexander Wessel
97
96
Sarinah Leenheer
Pedro Mol
97
96
8.ZPC Livo 2ZPC Livo1:17.221:09.26
Mirthe Goossens
Ferdy Klein Nienhuis
97
96
Mignon Schuurmans
Lars ter Woerds
97
97
9.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)1:15.641:09.32
Elise Dekker
Danny Schmidt
97
96
Lotte Vens
Matthijs Fleumer
97
96
10.De Fuut 1De Fuut1:11.251:09.35
Marloes Langerveld
Thijn de France
97
97
Sara Boulghalegh
Rick Smit
97
96
11.TRB/RES 1TRB/RES1:16.681:09.57
Daniek Peppenster
Tom Donders
97
96
Steffi Kieboom
Koen van den Boer
97
96
12.Deltasteur 1Deltasteur1:24.291:10.02
Ellis Vahl
Dennis Bijman
97
97
Marleen Welten
Bart Kors
97
97
13.TRB/RES 2TRB/RES1:19.861:10.25
Lara Verdonk
Bart Cornelissen
97
96
Carina Spronk
Martijn Bolkenbaas
97
96
14.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden1:16.001:11.21
Kelly Geelen
Joey Geelen
97
96
Julie Theunissen
Philip Bams
97
96
15.DZ&PC 2DZ&PC1:21.471:11.84
Tessa Walda
Jelmer de Groot
97
97
Mare Zijlstra
Jille v/d Weerd
97
97
16.De Rijn 2De Rijn1:14.001:13.18
Anne Jochemsen
Rens Oliemans
97
97
Ilse Verhoeven
Amit Dijkerman
97
96
17.De Columbiaan 1De Columbiaan1:32.431:14.18
Wietske Voorham
Koen de Waal
97
96
Anne Leltz
David Salman
97
97
18.Aquapoldro 1Aquapoldro1:25.581:15.06
Vera Knapen
Frank de Graaf
97
96
Merel Jansen
Giliam Onderstal
97
97
19.De Fuut 2De Fuut1:21.091:17.28
Sanne Bolander
Wesley Groenestein
97
96
Isabelle Monrooy
Nigel Ploeg
97
96
NGWVZ 2WVZ1:14.77
Saskia van der Helm, Koen Lems, Stanley Klerks, Jordan Langenberg

BMDe Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp1:23.941:04.50
Rik Heijdens
Judith Kluitman
96
97
Kitty Schasfoort
Marlijn Dijkhuis
97
97
BMDe Dinkel Denekamp 2De Dinkel Denekamp1:17.751:07.53
Brandon Ribberink
Kim Haafkes
97
97
Jikke Keupink
Charel Wagenvoort
97
97


<< TOP >>
Programmanr. 12
1-3-2008
Gemengd, 4 x 25m vrije slagmeisjes min.3+4 en jongens min.3+4
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp1:21.451:05.96
Tom Laarhuis
Emma Weustink
98
98
Mart Kortman
Elles Tijink
98
98
2.WVZ 1WVZ1:22.501:12.00
Julia Hazenberg
Jelmer Lankhorst
99
98
Vera Martens
Jonne Schaafsma
98
98
3.De Columbiaan 1De Columbiaan1:18.811:13.23
Ruby Belfor
Kaj Heck
99
98
Daphne Heemskerk
Thijs van Wieringen
99
99
4.De Rijn 1De Rijn1:12.001:13.45
Janneke Enzerink
Kay Zittersteijn
98
99
Laura Keijser
Stijn Hekhuis
98
98
5.Oceanus 1Oceanus1:30.001:15.53
Cheryl Zethof
Sander Kirillova
98
98
Mieke v.d. Veerdonk
Bart Sommeling
99
98
6.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden1:17.181:15.61
Renee Frijns
Jules Sinsel
98
98
Celine Kerkhofs
Timo Warnier
98
99
7.ZVW'74 1ZVW'741:12.001:16.27
Eliane Willemsen
Tim Durant
98
99
Lieke van Norel
Chris Witteveen
98
98
8.WVZ 2WVZ1:24.361:16.67
Barbara Matekovic
Antonio Lynch
98
98
Anouk Breugem
Wouter Arnoldus
98
98
9.De Stormvogel 1De Stormvogel1:18.631:16.92
Silvi de Weert
Kalle van Gemert
99
98
Eline Bekkers
Jochem Neels
99
98
10.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)1:21.001:17.23
Zoë van der Kwaak
Adam Eijer
98
99
Regina van 't Veer
Raoul Lieverst
99
99
11.De Columbiaan 2De Columbiaan1:23.161:18.19
Vianne den Dulk
Daniel van Vliet
99
99
Stefani Buenrostro
Thieme Schmidt
99
98
12.TRB/RES 1TRB/RES1:29.881:18.72
Baukje van Hest
Hein Lafeber
99
98
Yara Hoofs
Noël Heidt
98
99
13.DZ&PC 3DZ&PC1:20.251:18.89
Hanna Kellner
Stefan Willem Reinderink
99
99
Rosa Lotte Keun
Jan Arnoud Melse
98
99
14.ZPC Livo 1ZPC Livo1:29.751:20.12
Marinka Oonk
Derk Wiegerinck
99
98
Loretta Vos
Ramon Lammers
98
98
15.Deltasteur 1Deltasteur1:25.621:20.14
Kelly Bosman
Leroy Albers
99
98
Desiree Rave
Bjarne Daenen
99
98
16.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ1:31.001:22.40
Eva Zekveld
Chiel de Boer
98
99
Lara Kluts
Thomas Wojcik
98
98
17.De Fuut 1De Fuut1:22.681:24.84
Nena Brouwer
Friso Stolk
98
98
Sam Nouwens
Reinier Mathot
99
98
18.De Columbiaan 3De Columbiaan1:46.231:25.29
Myrthe Galle
Bob den Dulk
99
98
Marijn Brehler
Stijn Does
98
98
19.De Rijn 3De Rijn1:24.001:27.95
Hester Stoorvogel
Henk Lamers
98
98
Kim Hutchinson
Luke van de Kraats
98
98
20.De Rijn 2De Rijn1:21.001:28.99
Odilia Smitsmans
Nick Jansen
99
98
Soraya de Kam
Abel Mellema
99
98
AFGEMDe Kikker 1De Kikker1:16.62
Karolien Nevels, Maik Huser, Suzanne Hospers, Beeke Beeksma
AFGEMPoseidon'56 1Poseidon'561:28.40
Anna Smit, Casper de Boer, Rianne Bresser, Ryan van den Ouden

BMWVZ 3WVZ1:33.731:14.54
Rens Hoofs
Rens Martens
98
99
Brend Schaafsma
Ivar van Straaten
99
98
BMAquapoldro 1Aquapoldro1:25.971:16.28
Tamara Maassen
Naomi Onderstal
98
98
Sophie van Hunen
Maaike Past
98
99
BMDe Dinkel Denekamp 2De Dinkel Denekamp1:39.741:18.33
Sören Ekkelboom
Julia Weustink
99
98
Laura Rolink
Lotte Kuipers
99
99
BMDe Stormvogel 2De Stormvogel1:25.111:24.77
Anouk van Haaren
Nander Meerman
99
98
Dominique Wessel
Ilona de Groote
98
98


<< TOP >>
Programmanr. 13
1-3-2008
Meisjes, 100m vrije slag

minioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Amy de Langen9702046De Fuut1:10.671:11.13
2.Jasmijn Bink9700332LZ 1886-KartoenZ1:11.651:11.14
3.Joelle Geerts9700206Poseidon'561:14.181:11.72
4.Ina Willigers9702678Zwemclub Eijsden1:13.901:11.90
5.Maxime van de Heuvel9701004Oceanus1:16.071:14.37
6.Kimberly Aniceto9701726Zaanstad (SG)1:16.501:15.51
7.Kim Visser9702516WVZ1:16.861:17.54
8.Claris de Vries9700942DZ&PC1:19.221:19.03
9.Marloes Ekkelboom9700402De Dinkel Denekamp1:22.071:19.38
10.Freeke den Dulk9700538De Columbiaan1:17.441:19.97
11.Saskia van der Helm9700718WVZ1:25.431:20.38
12.Gaby Zittersteijn9700104De Rijn1:19.431:20.39
13.Judith Kluitman9700598De Dinkel Denekamp1:21.021:20.52
14.Marloes Langerveld9701240De Fuut1:25.921:22.51
15.Tess van Pelt9701214Poseidon'561:24.771:24.02
16.Emily Browne9702138ZPC Livo1:23.941:24.07
17.Daniek Peppenster9702916TRB/RES1:36.781:24.52
18.Estelle Witteveen9702526Aquapoldro1:25.081:24.69
19.Ellis Vahl9700304Deltasteur1:26.761:25.93
20.Iris Klapwijk9700854De Stormvogel1:27.071:26.80
21.Anne Huinink9701720ZPC Livo1:29.301:27.80
22.Wendy Bergsma9701316DZ&PC1:34.071:28.31
23.Samira Mijnen9701320Zaanstad (SG)NT1:28.39
24.Wietske Voorham9700674De Columbiaan1:30.001:29.35
25.Chloe van Duyvenbode9701728LZ 1886-KartoenZ1:28.951:29.88
26.Steffi Kieboom9701620TRB/RES1:29.261:29.92
27.Julie Theunissen9700248Zwemclub Eijsden1:37.841:30.35
28.Lizzy Castenmiller9700520ZVW'741:36.611:30.50
29.Sarinah Leenheer9703066De Stormvogel1:37.331:30.78
30.Ilse Verhoeven9700970De RijnNT1:33.34
31.Marleen Welten9701526Deltasteur1:37.601:35.89
32.Janne ten Have9701672ZVW'741:43.861:39.31
33.Inez van de Rijke9703660TriVia1:58.001:42.75
34.Fleur van Beek9704444Aquapoldro1:56.481:49.84
AFGEMAnne Jochemsen9701662De Rijn1:38.00
AFGEMSaranda Hofstra9700526De Kikker1:18.29
NGJohnny Mae Hauser9700682Zaanstad (SG)1:18.15


<< TOP >>
Programmanr. 14
1-3-2008
Jongens, 100m vrije slag

minioren 6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Laurent Bams9600193Zwemclub Eijsden1:03.601:02.95
2.Peter Rietveld9601081TRB/RES1:07.601:06.99
2.Karst Boersma9600849De Dinkel Denekamp1:07.461:06.99
4.Greg l' Ami9600101De Columbiaan1:08.891:07.18
5.Quno Post9603231De Fuut1:06.861:07.49
6.Valentijn Stolk9601563De Fuut1:09.671:09.32
7.Timo van der Ende9601979WVZ1:10.991:09.58
8.Pedro Mol9600581De Stormvogel1:09.331:09.71
9.Rik Heijdens9600841De Dinkel Denekamp1:10.291:09.77
10.Fernando Moolhuijsen9600871Oceanus1:09.161:10.47
11.Melvin van den Born9601029ZVW'741:14.071:12.31
12.Jelmer Groos9602945DZ&PC1:14.231:12.43
13.Aron Broekhuizen9600553Poseidon'561:14.011:13.67
14.Niels Bonnink9601661ZPC Livo1:13.721:14.06
15.Bart Gubbels9602015TRB/RES1:14.991:14.45
16.Mike van de Kraats9600343De Rijn1:15.801:14.58
17.Bastiaan Bonnema9600683TriVia1:17.221:14.68
18.Jurre Stiekel9602857Oceanus1:16.671:14.78
19.Joeri Jacobs9600049De Columbiaan1:12.941:16.66
20.Sebas Wijmans9601785TriVia1:24.201:17.53
21.Robin Bonnink9601233ZPC Livo1:14.251:18.43
22.Hein Jouke Wind9600949DZ&PC1:19.211:18.45
23.Thomas Vrooland9600337Deltasteur1:21.071:18.93
24.Bert Veenstra9600043De RijnNT1:19.38
25.Martijn Witteveen9600323ZVW'741:19.601:19.92
26.Quinten Kraak9600139Poseidon'561:24.711:20.22
27.Romano Lynch9602759WVZ1:17.061:20.53
28.Cedric Rouw9601907Aquapoldro1:17.131:21.69
29.Kevin Menagie9600933Zaanstad (SG)1:26.851:22.39
30.Thomas de Jager9602373LZ 1886-KartoenZ1:29.391:23.30
31.Matthijs Fleumer9603273Zaanstad (SG)1:28.881:29.24
32.Boris Broekhuis9604177Aquapoldro1:45.031:33.12
33.Alexander Wessel9603241De StormvogelNT1:48.68
AFGEMMark Pijper9601677De Kikker1:26.64
NGGuimar van der Weele9601689De Stormvogel1:18.80
NGJidde Wiegertjes9600021De Rijn1:11.07


<< TOP >>
Programmanr. 15
1-3-2008
Meisjes, 3 x 50m vlinderslag
25m minioren 3, 50m minioren 4, 75m minioren 5
min.3,min.4 en min.5
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:04.642:04.05
Anne Berendrecht
Tessa Vermeulen
99
98
Kimberly Aniceto97
2.TriVia 1TriVia2:13.342:07.53
Marieke Tienstra
Marlinde Schoonbeek
99
98
Lisanne van Avezaath97
3.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp2:19.992:07.63
Isabel Nibourg
Annick van der Kraats
99
98
Marloes Ekkelboom97
4.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden2:21.962:07.83
Renee Roosen
Audrey Bams
99
98
Irma van den Brandt97
5.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ2:21.332:08.29
Eelke Roman
Lara Bink
99
98
Nine Roman97
6.De Rijn 1De Rijn2:08.112:09.41
Tabitha Oussoren
Anouk van Nellestijn
99
98
Gaby Zittersteijn97
7.De Columbiaan 1De Columbiaan2:32.012:13.07
Vianne den Dulk
Elise van Manen
99
98
Annelotte Mulder97
8.Poseidon'56 1Poseidon'562:22.242:14.05
Rianne Bresser
Charlotte Eykelenboom
99
98
Joelle Geerts97
9.ZVW'74 1ZVW'742:16.462:15.76
Nina Geul
Elsa Groenewold
99
98
Meike Mentink97
10.Oceanus 1Oceanus3:00.002:15.80
Dana Bosman
Jet Zwolsman
99
98
Maxime van de Heuvel97
11.ZPC Livo 1ZPC Livo2:24.982:17.78
Naomi Oolthuis
Kristy van Braak
99
98
Sharon Lageschaar97
12.Aquapoldro 1Aquapoldro2:22.612:26.98
Sanne Ditzel
Blanca de Louw
99
98
Loranne van Keulen97
13.DZ&PC 3DZ&PC2:32.472:30.15
Naomi Rozema
Nynke Klokman
99
98
Wendy Bergsma97
14.TRB/RES 1TRB/RES2:33.652:30.61
Maaike Zandberg
Lisan Tjioe
99
98
Lisa Bonhof97
15.Deltasteur 1Deltasteur2:33.332:35.58
Kelly Bosman
Maaike Doornwaard
99
98
Sanne Stam97
DISDe Stormvogel 1De Stormvogel2:23.60EA+VB
VB 2e zwemmer, EA 3e zwemmer
Eline Bekkers, Anouk van Kaam, Demi van der Werf
DISWVZ 1WVZ2:32.112:25.17VE
Vera Bos
Diana van Halm Braam
99
98
Kim Visser97
DISDe Fuut 1De Fuut2:59.082:52.34VI
Dis 1e zwemmer
Sam Nouwens
Sybel van Helm
99
98
Marielle Nieuwenhuizen97


<< TOP >>
Programmanr. 16
1-3-2008
Jongens, 3 x 50m vlinderslag
25m minioren 3+4, 50m minioren 5, 75m minioren 6
min. 3+4,min.5 en min.6
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp2:01.971:56.68
Tom Laarhuis
Luuk Hendriksen
98
97
Lorenzo Peperkamp96
2.De Columbiaan 1De Columbiaan2:04.031:58.73
Calvin Jongeleen
Sam Heck
98
97
Jeroen Oosthoek96
3.Zwemclub Eijsden 1Zwemclub Eijsden2:18.502:00.31
Niels Laenen
Sven Claessens
98
97
Philip Bams96
4.Deltasteur 1Deltasteur2:09.562:01.91
Leroy Albers
Justin Doldersum
98
97
Dinand Schutte96
5.ZVW'74 1ZVW'742:09.902:03.06
Tim Durant
Peter Rothengatter
99
97
Marvin van den Berg96
6.TRB/RES 1TRB/RES2:04.272:03.73
Hein Lafeber
Ruben Schellekens
98
97
Peter Rietveld96
7.WVZ 1WVZ1:58.342:04.07
Jelmer Lankhorst
Krijn de Kievit
98
97
Timo van der Ende96
8.Oceanus 1Oceanus3:00.002:04.43
Sander Kirillova
Rick de Mercado
98
97
Brian Spaargaren96
9.ZPC Livo 1ZPC Livo2:12.172:05.43
Maarten Reuvekamp
Bram Tombergen
98
97
Robin Bonnink96
10.De Stormvogel 1De Stormvogel2:17.502:06.74
Nander Meerman
Wouter Stap
98
97
Levy Kort96
11.De Fuut 1De Fuut2:06.992:07.44
Reinier Mathot
Stijn Avezaat
98
97
Quno Post96
12.Aquapoldro 1Aquapoldro2:32.812:07.80
Niek Heethaar
Jesse Thomassen
99
97
Josha van den Elzen96
13.DZ&PC 3DZ&PC2:17.422:07.82
Theo Groenewoud
Jorn Steenbergen
98
97
Mark Folkertsma96
14.Poseidon'56 1Poseidon'562:20.402:11.09
Casper de Boer
Yanick Uittenbogaard
98
97
Aron Broekhuizen96
15.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:21.392:17.70
Raoul Lieverst
Chris Dekker
99
97
Erno Snoek96
DISDe Rijn 1De Rijn2:07.692:13.31VH
Dis 3e zwemmer
Abel Mellema
Gijs van der Wal
98
97
Mike van de Kraats96
DISLZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ2:30.232:38.90VD
Dis 3e zwemmer
Mouhlis Sahi
Dion de Mooy
98
97
Alexander van Schie96
AFGEMDe Kikker 1De Kikker2:42.60
Kevin aan 't Goor, Thomas Nevels, Mark Pijper