Zeeuwse Competitie Hoofdklasse deel 4
Oostburg (NED),    24.2.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 4. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 12. Heren, 4 x 50m vrije slag, Heren Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Dames, 200m vrije slag                 Dames Senioren Open
24.02.2008 - 14:30                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696 ZCKoewacht             2:10.78     1.          
            30.34  1:03.66  2:10.78
    2.  Manon Minneboo                9301548 De Stormvogel          2:16.58     2.          
            31.02  1:05.66  2:16.58
    3.  Josje van Houwelingen         9001606 De Schelde             2:17.46     3.          
            31.27  1:06.08  2:17.46
    4.  Marlinda Eggermont            8500804 Scheldestroom          2:21.45     4.          
            31.12  1:05.87  2:21.45
    5.  Monique de Haard              9203828 De Stormvogel          2:22.24     5.          
            32.86  1:09.41  2:22.24
    6.  Eline Nijskens                8803194 ZCKoewacht             2:27.46     6.          
            33.80  1:10.40  2:27.46
    7.  Anouk Meesen                  8902828 ZCKoewacht             2:27.71     7.          
            33.92  1:11.67  2:27.71
    8.  Emelie Bral                   9100430 ZCKoewacht             2:27.78     8.          
            32.35  1:10.07  2:27.78
    9.  Valerie Manhave               8802856 Scheldestroom          2:28.85     9.          
            34.10  1:11.15  2:28.85
   10.  Leonie Cornelis               8900812 Scheldestroom          2:30.30    10.          
            34.38  1:12.19  2:30.30
   11.  Liliane Solé                  9206088 De Stormvogel          2:30.72    11.          
            34.06  1:12.73  2:30.72
   12.  Kirsten de Boevere            9300082 Scheldestroom          2:31.17    12.          
            33.67  1:11.56  2:31.17
   13.  Sanne Klompe                  9202138 De Stormvogel          2:31.34    13.          
            32.93  1:10.54  2:31.34
   14.  Rody Vanhijfte                9400806 Scheldestroom          2:33.30    14.          
            33.98  1:12.83  2:33.30
   15.  Nicky Vanhijfte               9201806 Scheldestroom          2:36.20    15.          
            35.85  1:14.91  2:36.20
   16.  Pauline Rootsaert             9205604 Scheldestroom          2:38.35    16.          
            36.67  1:16.80  2:38.35
   17.  Naomi Smits                   9003494 Scheldestroom          2:38.65    17.          
            35.58  1:15.45  2:38.65
   18.  Kelly Bergez                  9603132 Scheldestroom          2:38.95    18.          
            34.48  1:15.76  2:38.95
   19.  Rani Rootsaert                9501298 Scheldestroom          2:39.63    19.          
            36.67  1:17.82  2:39.63
   20.  Veronique Vasseur             8302026 Scheldestroom          2:39.64    20.          
            35.86  1:15.67  2:39.64
   21.  Yoshi Corré                   9503844 De Stormvogel          2:39.72    21.          
            35.40  1:15.82  2:39.72
   22.  Vicky Vermeire                9600660 Scheldestroom          2:41.72    22.          
            36.29  1:16.54  2:41.72
   23.  Melissa van Assel             9402552 ZCKoewacht             2:43.56    23.          
            37.54  1:18.99  2:43.56
   24.  Willemijn Verhelst            9405394 De Schelde             2:45.37    24.          
            36.10  1:18.29  2:45.37
   25.  Yentl Geelhoedt               9502660 De Schelde             2:47.34    25.          
            37.62  1:19.96  2:47.34
   26.  Lotte Boone                   9303710 Scheldestroom          2:47.92    26.          
            36.02  1:18.83  2:47.92
   27.  Talitha Romkes le Clercq      9104310 ZCKoewacht             2:49.63    27.          
            37.84  1:18.91  2:49.63
   28.  Stephanie van der Linden      9602618 De Schelde             2:53.62    28.          
            38.39  1:22.08  2:53.62
   29.  Laura Hermans                 9600658 Scheldestroom          2:54.87    29.          
            38.81  1:23.71  2:54.87
   30.  Dymphie Huijssen              9502494 De Schelde             3:01.93    30.          
            39.77  1:25.33  3:01.93
   31.  Nadia van de Woestijne        9506080 Scheldestroom          3:11.24    31.          
            44.54  1:33.80  3:11.24
   32.  Esmée Siben                   9603782 De Schelde             3:17.64    32.          
            41.70  3:17.64
   DIS  Marianne Bhugwandass          9307322 De Stormvogel                     DIS          
        VRA - VRA: Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
            40.21  1:31.57
   DIS  Sabina van Doeselaar          8900962 ZCKoewacht                        DIS          
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Ilona Vrolijk                 9500796 Scheldestroom                     DIS          
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Anniek Minderhoud             9302698 De Stormvogel                      NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Heren, 200m vrije slag                 Heren Senioren Open
24.02.2008 - 14:50                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563 De Schelde             2:03.07     1.          
            27.81    59.53  2:03.07
    2.  Roderick van Doeselaar        9200261 ZCKoewacht             2:03.28     2.          
            28.17    59.64  2:03.28
    3.  Cees van Houwelingen          6300351 De Schelde             2:10.11     3.FJ 1      
            28.67  1:01.62  2:10.11
    4.  Martijn Mechielsen            9001933 De Stormvogel          2:10.11     4.FJ 2      
            28.42  1:00.53  2:10.11
    5.  Niels Suy                     9302967 De Schelde             2:11.49     5.          
            29.01  1:01.88  2:11.49
    6.  Stefan Roovers                9102753 De Stormvogel          2:11.54     6.          
            29.78  1:02.47  2:11.54
    7.  Yannick Mol                   9302899 De Stormvogel          2:12.02     7.          
            29.91  1:03.58  2:12.02
    8.  Robin Dellaert                8800745 Scheldestroom          2:13.50     8.          
            30.38  1:03.99  2:13.50
    9.  Steven Uyl                    9304075 De Stormvogel          2:14.70     9.          
            30.70  1:05.13  2:14.70
   10.  Vincent Keijmel               9101169 Scheldestroom          2:16.33    10.          
            30.21  1:03.93  2:16.33
   11.  Christoph Bral                9202391 ZCKoewacht             2:17.35    11.          
            30.97  1:06.77  2:17.35
   12.  Michiel Pater                 9300399 Scheldestroom          2:21.08    12.          
            30.16  1:04.76  2:21.08
   13.  Joris Boekhorst               9100163 Scheldestroom          2:21.45    13.          
            31.35  1:06.51  2:21.45
   14.  Bjorn Scherbeijn              9600349 Scheldestroom          2:22.95    14.          
            32.45  1:09.26  2:22.95
   15.  Raymond Tax                   9402765 De Stormvogel          2:28.46    15.          
            32.09  1:09.88  2:28.46
   16.  Mark Legters                  9303361 De Schelde             2:31.92    16.          
            34.32  1:12.44  2:31.92
   17.  Sjoerd van de Poele           9500265 ZCKoewacht             2:32.09    17.          
            34.31  1:12.52  2:32.09
   18.  Levy Kort                     9600583 De Stormvogel          2:36.66    18.          
            34.48  1:15.94  2:36.66
   19.  Joris van Bunder              9302381 ZCKoewacht             2:38.42    19.          
            34.15  1:14.42  2:38.42
   20.  Sander van Doeselaar          9403009 Scheldestroom          2:42.20    20.          
            35.82  1:15.60  2:42.20
   21.  Luka Jaksic                   9602267 De Schelde             2:58.27    21.          
            37.43  1:24.52  2:58.27
   22.  Yoshua Rijk                   9502407 Scheldestroom          3:02.77    22.          
            39.98  1:28.07  3:02.77
   23.  Tim Totté                     9501687 Scheldestroom          3:10.94    23.          
            40.79  1:30.16  3:10.94
   24.  Kevin van Haaren              9603031 De Stormvogel          3:11.64    24.          
            41.98  1:31.68  3:11.64
   25.  Max Engelen                   9601179 Scheldestroom          3:12.97    25.          
            42.61  1:32.48  3:12.97
    NG  Marlon van Gremberghe         9100763 ZCKoewacht                         NG          
    NG  Florian Boekhorst             8900277 Scheldestroom                      NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 50m vlinderslag                 Dames Senioren Open
24.02.2008 - 15:08                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ryan Verplanke                7700696 Scheldestroom            30.62     1.          
    2.  Merel van der Ent             9303976 De Stormvogel            30.96     2.          
    3.  Iris Dingemanse               9205056 De Stormvogel            31.70     3.          
    4.  Nikita Kruis                  8902486 De Stormvogel            32.90     4.          
    5.  Lisanne de Jong               8902082 De Schelde               33.51     5.FJ 1      
    6.  Naomi Smits                   9003494 Scheldestroom            33.51     6.FJ 2      
    7.  Talitha Ruissen               9102670 ZCKoewacht               34.64     7.          
    8.  Saskia de Haard               9401972 De Stormvogel            34.70     8.          
    9.  Valerie Manhave               8802856 Scheldestroom            34.86     9.          
   10.  Leonie Cornelis               8900812 Scheldestroom            35.16    10.          
   11.  Lieke Beezemer                9100152 De Schelde               35.43    11.          
   12.  Kirsten de Boevere            9300082 Scheldestroom            35.54    12.          
   13.  Liliane Solé                  9206088 De Stormvogel            35.83    13.          
   14.  Eline de Haard                9601004 De Stormvogel            36.34    14.          
   15.  Rani Rootsaert                9501298 Scheldestroom            37.01    15.FJ 1      
   16.  Larissa Gelderland            9600476 ZCKoewacht               37.01    16.FJ 2      
   17.  Myriam Baute                  9404928 De Schelde               37.09    17.          
   18.  Layla van Driel               9205794 De Schelde               37.31    18.          
   19.  Rody Vanhijfte                9400806 Scheldestroom            37.53    19.          
   20.  Kelly Bergez                  9603132 Scheldestroom            37.66    20.          
   21.  Sophie Bonte                  9600976 ZCKoewacht               37.86    21.          
   22.  Danique van Peenen            9202888 De Stormvogel            37.98    22.          
   23.  Nicky Vanhijfte               9201806 Scheldestroom            38.00    23.          
   24.  Josine van Dorsselaer         8801040 ZCKoewacht               38.25    24.FJ 1      
   25.  Veronique Vasseur             8302026 Scheldestroom            38.25    25.FJ 2      
   26.  Manon van Geersdaele          9206908 De Schelde               38.27    26.          
   27.  Daphne van Geertruij          8701268 ZCKoewacht               38.88    27.          
   28.  Dunya Luteijn                 9404040 De Schelde               39.72    28.          
   29.  Charlotte Bral                9600258 ZCKoewacht               39.85    29.          
   30.  Anouk Bron                    9503212 Scheldestroom            40.05    30.          
   31.  Eileen van Bunder             9600260 ZCKoewacht               40.34    31.          
   32.  Evelyn Verplanke              8101570 Scheldestroom            40.39    32.          
   33.  Vicky Vermeire                9600660 Scheldestroom            41.22    33.          
   34.  Lotte Boone                   9303710 Scheldestroom            41.54    34.          
   35.  Pauline Rootsaert             9205604 Scheldestroom            41.81    35.          
   36.  Jamie van Driel               9601332 De Schelde               42.24    36.          
   37.  Stephany de Gruijter          9406106 De Schelde               42.30    37.          
   38.  Dorien Vasseur                8704164 Scheldestroom            42.67    38.          
   39.  Laura Hermans                 9600658 Scheldestroom            42.90    39.          
   40.  Manon Nijskens                9402984 ZCKoewacht               42.97    40.          
   41.  Femke Hiel                    9604014 ZCKoewacht               43.55    41.          
   42.  Simone de Rijcke              9603452 ZCKoewacht               45.96    42.          
   43.  Roxan Pieters                 9406108 De Schelde               46.07    43.FJ 1      
   44.  Michelle de Rijcke            9603422 ZCKoewacht               46.07    44.FJ 2      
   45.  Kirsten Kramer                9303996 De Stormvogel            46.36    45.          
   46.  Marianne Bhugwandass          9307322 De Stormvogel            46.46    46.          
   47.  Nadine van Geersdaele         9406366 De Schelde               47.12    47.          
   48.  Ane Sletten                   9307050 De Schelde               49.54    48.          
   49.  Kirsti Sletten                9603784 De Schelde               50.91    49.          
   50.  Nadia van de Woestijne        9506080 Scheldestroom            51.66    50.          
   51.  Sanne van Ham                 9602964 ZCKoewacht               52.32    51.          
   52.  Sophie Tolhuijsen             9602966 ZCKoewacht               57.93    52.          
   DIS  Alysha Singh                  9603936 ZCKoewacht                        DIS          
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Kelsey van de Broeke          9603938 ZCKoewacht             1:09.83    DIS          
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Milou Bogaert                 9605426 ZCKoewacht             1:21.41    DIS          
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
    NG  Jaimy Kort                    9205654 De Stormvogel                      NG          
    NG  Anniek Minderhoud             9302698 De Stormvogel                      NG          
    NG  Charissa Loof                 9603550 De Schelde                         NG          
    NG  Xantina Romkes-le Clercq      9403846 ZCKoewacht                         NG          
    NG  Celine van Roeyen             9206528 ZCKoewacht                         NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 50m vlinderslag                 Heren Senioren Open
24.02.2008 - 15:20                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mertijn Loof                  9001853 De Schelde               28.09     1.          
    2.  Stefan Roovers                9102753 De Stormvogel            29.45     2.          
    3.  Bert van Waes                 7801179 ZCKoewacht               29.67     3.          
    4.  Tristan Loof                  9204147 De Schelde               29.83     4.          
    5.  Robin Dellaert                8800745 Scheldestroom            30.49     5.          
    6.  Kevin Dooms                   9203337 De Schelde               31.21     6.          
    7.  Michiel Pater                 9300399 Scheldestroom            31.91     7.          
    8.  Ivar Jansen v Rosendaal       9203335 De Schelde               32.35     8.          
    9.  Bjorn Scherbeijn              9600349 Scheldestroom            33.09     9.          
   10.  Robin Breel                   9206111 De Stormvogel            33.43    10.          
   11.  Joris Boekhorst               9100163 Scheldestroom            33.55    11.          
   12.  Richard Oskam                 9402119 De Schelde               34.13    12.          
   13.  Robin Hermans                 9400987 Scheldestroom            34.38    13.          
   14.  Jeroen de Putter              9204149 De Schelde               34.68    14.          
   15.  Aaron v d Broeke              9306155 ZCKoewacht               34.81    15.          
   16.  Pedro Mol                     9600581 De Stormvogel            35.41    16.          
   17.  Raymond Tax                   9402765 De Stormvogel            35.76    17.          
   17.  Vincent Keijmel               9101169 Scheldestroom            35.76    17.          
   19.  Christian de Die              9501635 De Schelde               36.29    19.          
   20.  Cas van Vorstenbos            9403241 De Schelde               36.86    20.          
   21.  Lennard Breel                 9501487 De Stormvogel            37.37    21.          
   22.  Laurens Westerweele           9402439 Scheldestroom            37.50    22.          
   23.  Kevin Dickie                  9402071 De Schelde               40.56    23.          
   24.  Yoshua Rijk                   9502407 Scheldestroom            41.18    24.FJ 1      
   25.  Sander van Doeselaar          9403009 Scheldestroom            41.18    25.FJ 2      
   26.  Mariano Kamoen                9600559 ZCKoewacht               42.67    26.          
   27.  Jeroen Ruissen                9504093 ZCKoewacht               45.78    27.          
   28.  Bram van Bolderik             9503019 De Schelde               46.13    28.          
   29.  Karsten van Assel             9501537 ZCKoewacht               47.43    29.          
   30.  Rik Vanhijfte                 9600643 Scheldestroom            49.48    30.          
   31.  Ivan Dellaert                 9400991 Scheldestroom            49.52    31.          
   32.  Ryan Verschuren               9502979 ZCKoewacht               51.07    32.          
   33.  Bas Goossen                   9501955 ZCKoewacht               51.74    33.          
   34.  Max Engelen                   9601179 Scheldestroom            53.08    34.          
   35.  Abe Kramer                    5700481 De Stormvogel            53.43    35.          
   36.  Tim Totté                     9501687 Scheldestroom            53.84    36.          
   DIS  Ronald Moes                   9504567 De Schelde                        DIS          
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Youran Kock                   9503605 De Schelde               50.71    DIS          
        VH - VH:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Arno van Leuven               9604091 ZCKoewacht               50.79    DIS          
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Bart Vermeulen                9603461 ZCKoewacht               55.25    DIS          
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Koen Legters                  9603193 De Schelde               55.84    DIS          
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
    NG  Jean-Paul de Pooter           9601693 De Stormvogel                      NG          
    NG  Jay Mark Dacatimbang          9503607 De Schelde                         NG          
    NG  Edwin de Jong                 9101111 De Schelde                         NG          
    NG  Florian Boekhorst             8900277 Scheldestroom                      NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Dames, 200m schoolslag                 Dames Senioren Open
24.02.2008 - 15:30                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702 De Stormvogel          2:49.54     1.          
            37.68  1:20.89  2:49.54
    2.  Eline Nijskens                8803194 ZCKoewacht             2:54.17     2.          
            39.97  1:23.63  2:54.17
    3.  Anouk Meesen                  8902828 ZCKoewacht             2:55.76     3.          
          1:23.50  2:55.76
    4.  Naomi Gelderland              9005276 ZCKoewacht             2:56.61     4.          
            40.47  1:25.27  2:56.61
    5.  Amira Fathi                   9402974 De Stormvogel          2:57.89     5.          
            38.76  1:24.93  2:57.89
    6.  Monique de Haard              9203828 De Stormvogel          2:59.08     6.          
            39.60  1:25.02  2:59.08
    7.  Nikita Kruis                  8902486 De Stormvogel          3:01.28     7.          
          1:25.61  3:01.28
    8.  Ryan Verplanke                7700696 Scheldestroom          3:03.00     8.          
            40.59  1:27.09  3:03.00
    9.  Willemijn Verhelst            9405394 De Schelde             3:05.62     9.          
            42.57  1:30.05  3:05.62
   10.  Jaimy Kort                    9205654 De Stormvogel          3:06.11    10.          
            40.78  1:28.46  3:06.11
   11.  Savannah Leenheer             9603072 De Stormvogel          3:07.84    11.          
            42.06  1:29.97  3:07.84
   12.  Tulany de Wilde               9601002 De Stormvogel          3:08.27    12.          
            41.01  1:28.15  3:08.27
   13.  Anouk Bron                    9503212 Scheldestroom          3:10.94    13.          
            44.09  1:32.58  3:10.94
   14.  Manon Boone                   9304238 De Schelde             3:12.68    14.          
          1:31.26  3:12.68
   15.  Bianca de Pooter              9202738 De Schelde             3:13.68    15.          
            43.42  1:32.80  3:13.68
   16.  Anouk Molewijk                9501916 De Schelde             3:19.33    16.          
            43.54  1:33.43  3:19.33
   17.  Talitha Romkes le Clercq      9104310 ZCKoewacht             3:22.96    17.          
            46.78  1:37.96  3:22.96
   18.  Veronique Vasseur             8302026 Scheldestroom          3:23.25    18.          
            44.81  1:35.96  3:23.25
   19.  Eline van der Werf            9404260 De Schelde             3:23.57    19.          
            43.71  1:36.00  3:23.57
   20.  Evelyn Verplanke              8101570 Scheldestroom          3:31.83    20.          
            47.12  1:40.11  3:31.83
   21.  Dorien Vasseur                8704164 Scheldestroom          3:35.50    21.          
            47.46  1:42.41  3:35.50
   22.  Ilona Vrolijk                 9500796 Scheldestroom          3:53.37    22.          
            51.57  1:51.46  3:53.37
   23.  Nadia van de Woestijne        9506080 Scheldestroom          4:03.89    23.          
          1:58.32  4:03.89



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Heren, 200m schoolslag                 Heren Senioren Open
24.02.2008 - 15:46                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sonny Corré                   9303615 De Stormvogel          2:42.08     1.          
            34.96  1:15.75  2:42.08
    2.  Christoph Bral                9202391 ZCKoewacht             2:46.27     2.          
            35.73  1:17.15  2:46.27
    3.  Yannick Mol                   9302899 De Stormvogel          2:52.98     3.          
            38.99  1:23.78  2:52.98
    4.  Robin Hermans                 9400987 Scheldestroom          2:57.17     4.          
            39.76  1:24.18  2:57.17
    5.  Robin Breel                   9206111 De Stormvogel          3:03.18     5.          
            40.36  1:26.80  3:03.18
    6.  Joris Boekhorst               9100163 Scheldestroom          3:03.93     6.          
          1:27.56  3:03.93
    7.  Nico Huijssen                 9303653 De Schelde             3:04.88     7.          
            39.28  1:25.11  3:04.88
    8.  Sjoerd van de Poele           9500265 ZCKoewacht             3:11.34     8.          
            43.32  1:31.60  3:11.34
    9.  Mark Legters                  9303361 De Schelde             3:14.74     9.          
            44.69  1:34.66  3:14.74
   10.  Lennard Breel                 9501487 De Stormvogel          3:15.56    10.          
            43.68  1:34.02  3:15.56
   11.  Luka Jaksic                   9602267 De Schelde             3:17.85    11.          
            44.60  1:35.51  3:17.85
   12.  Gijs Manhave                  9403199 De Schelde             3:19.48    12.          
            47.21  1:38.76  3:19.48
   13.  Rik Vanhijfte                 9600643 Scheldestroom          3:44.15    13.          
            50.81  1:48.95  3:44.15
   14.  Ivan Dellaert                 9400991 Scheldestroom          3:46.38    14.          
          1:50.90  3:46.38
   15.  Kevin van Haaren              9603031 De Stormvogel          3:47.88    15.          
            54.12  1:54.08  3:47.88
   DIS  Laurens Westerweele           9402439 Scheldestroom          3:23.33    DIS          
        SL - SL:  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            44.57  1:35.15  3:23.33
    NG  Florian Boekhorst             8900277 Scheldestroom                      NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Dames, 100m rugslag                  Dames Senioren Open
24.02.2008 - 15:58                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548 De Stormvogel          1:09.06     1.          
            33.22  1:09.06
    2.  Stephanie Rombout             8803696 ZCKoewacht             1:09.10     2.          
            33.26  1:09.10
    3.  Merel van der Ent             9303976 De Stormvogel          1:11.73     3.          
            35.12  1:11.73
    4.  Marlinda Eggermont            8500804 Scheldestroom          1:13.32     4.          
            35.65  1:13.32
    5.  Emelie Bral                   9100430 ZCKoewacht             1:16.00     5.          
            37.21  1:16.00
    6.  Sabina van Doeselaar          8900962 ZCKoewacht             1:16.46     6.          
            37.69  1:16.46
    7.  Nikita Kruis                  8902486 De Stormvogel          1:17.09     7.          
            37.71  1:17.09
    8.  Valerie Manhave               8802856 Scheldestroom          1:17.34     8.          
            36.76  1:17.34
    9.  Talitha Ruissen               9102670 ZCKoewacht             1:18.39     9.          
            38.08  1:18.39
   10.  Leonie Cornelis               8900812 Scheldestroom          1:19.05    10.          
            39.12  1:19.05
   11.  Saskia de Haard               9401972 De Stormvogel          1:19.06    11.          
            37.78  1:19.06
   12.  Yoshi Corré                   9503844 De Stormvogel          1:19.42    12.          
            37.76  1:19.42
   13.  Iris Dingemanse               9205056 De Stormvogel          1:20.34    13.          
            39.12  1:20.34
   14.  Lisanne de Jong               8902082 De Schelde             1:20.89    14.          
            39.57  1:20.89
   15.  Jaimy Kort                    9205654 De Stormvogel          1:21.59    15.          
            39.84  1:21.59
   16.  Larissa Gelderland            9600476 ZCKoewacht             1:21.63    16.          
            39.93  1:21.63
   17.  Charlotte Bral                9600258 ZCKoewacht             1:21.64    17.          
            39.33  1:21.64
   18.  Melissa van Assel             9402552 ZCKoewacht             1:22.20    18.          
            40.42  1:22.20
   19.  Anouk Molewijk                9501916 De Schelde             1:22.42    19.          
            39.95  1:22.42
   20.  Rani Rootsaert                9501298 Scheldestroom          1:22.44    20.          
            39.99  1:22.44
   21.  Naomi Smits                   9003494 Scheldestroom          1:22.48    21.          
            39.93  1:22.48
   22.  Nicky Vanhijfte               9201806 Scheldestroom          1:22.74    22.          
            41.09  1:22.74
   23.  Eline de Haard                9601004 De Stormvogel          1:23.20    23.          
            39.80  1:23.20
   24.  Kelly Bergez                  9603132 Scheldestroom          1:23.22    24.          
            39.78  1:23.22
   25.  Lotte Boone                   9303710 Scheldestroom          1:23.36    25.          
            40.21  1:23.36
   26.  Sophie Bonte                  9600976 ZCKoewacht             1:23.78    26.          
            40.49  1:23.78
   27.  Rody Vanhijfte                9400806 Scheldestroom          1:24.22    27.          
            40.93  1:24.22
   28.  Dunya Luteijn                 9404040 De Schelde             1:24.36    28.          
            41.54  1:24.36
   29.  Layla van Driel               9205794 De Schelde             1:24.51    29.          
            40.97  1:24.51
   30.  Myriam Baute                  9404928 De Schelde             1:25.70    30.          
            41.16  1:25.70
   31.  Evelyn Verplanke              8101570 Scheldestroom          1:26.18    31.          
            41.94  1:26.18
   32.  Danique van Peenen            9202888 De Stormvogel          1:26.81    32.          
            41.77  1:26.81
   33.  Vicky Vermeire                9600660 Scheldestroom          1:27.40    33.          
            43.22  1:27.40
   34.  Pauline Rootsaert             9205604 Scheldestroom          1:27.72    34.          
            42.78  1:27.72
   35.  Manon van Geersdaele          9206908 De Schelde             1:27.84    35.          
            42.26  1:27.84
   36.  Bianca de Pooter              9202738 De Schelde             1:28.02    36.          
            41.96  1:28.02
   37.  Anouk Bron                    9503212 Scheldestroom          1:28.92    37.          
            44.07  1:28.92
   38.  Eileen van Bunder             9600260 ZCKoewacht             1:30.14    38.          
            43.50  1:30.14
   39.  Dorien Vasseur                8704164 Scheldestroom          1:30.58    39.          
            44.76  1:30.58
   40.  Laura Hermans                 9600658 Scheldestroom          1:31.58    40.          
            44.98  1:31.58
   41.  Manon Nijskens                9402984 ZCKoewacht             1:33.10    41.          
            43.14  1:33.10
   42.  Kirsten Kramer                9303996 De Stormvogel          1:33.92    42.          
            45.58  1:33.92
   43.  Dymphie Huijssen              9502494 De Schelde             1:34.36    43.          
            46.02  1:34.36
   44.  Simone de Rijcke              9603452 ZCKoewacht             1:34.64    44.          
          1:34.64
   45.  Nadine van Geersdaele         9406366 De Schelde             1:35.18    45.          
            47.26  1:35.18
   46.  Femke Hiel                    9604014 ZCKoewacht             1:37.25    46.          
            46.56  1:37.25
   47.  Stephany de Gruijter          9406106 De Schelde             1:37.76    47.          
            45.82  1:37.76
   48.  Josine van Dorsselaer         8801040 ZCKoewacht             1:38.16    48.          
            46.20  1:38.16
   49.  Alysha Singh                  9603936 ZCKoewacht             1:39.12    49.          
            47.94  1:39.12
   50.  Daphne van Geertruij          8701268 ZCKoewacht             1:39.32    50.          
            48.16  1:39.32
   51.  Michelle de Rijcke            9603422 ZCKoewacht             1:39.79    51.          
            49.07  1:39.79
   52.  Roxan Pieters                 9406108 De Schelde             1:43.92    52.          
            50.47  1:43.92
   53.  Ane Sletten                   9307050 De Schelde             1:50.00    53.          
            51.36  1:50.00
   54.  Esmée Siben                   9603782 De Schelde             1:50.10    54.          
            54.02  1:50.10
   55.  Kirsti Sletten                9603784 De Schelde             1:50.88    55.          
            53.63  1:50.88
   56.  Emma Pool                     9604886 De Schelde             1:51.25    56.          
            53.10  1:51.25
   57.  Laura de Jongh                9604730 De Schelde             1:52.76    57.          
            54.49  1:52.76
   58.  Sophie Tolhuijsen             9602966 ZCKoewacht             1:55.08    58.          
            54.06  1:55.08
   59.  Milou Bogaert                 9605426 ZCKoewacht             2:18.72    59.          
          1:07.35  2:18.72
   DIS  Sanne van Ham                 9602964 ZCKoewacht                        DIS          
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Liliane Solé                  9206088 De Stormvogel          1:25.99    DIS          
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            40.84  1:25.99
   DIS  Jamie van Driel               9601332 De Schelde             1:32.34    DIS          
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.95  1:32.34
    NG  Anniek Minderhoud             9302698 De Stormvogel                      NG          
    NG  Charissa Loof                 9603550 De Schelde                         NG          
    NG  Xantina Romkes-le Clercq      9403846 ZCKoewacht                         NG          
    NG  Celine van Roeyen             9206528 ZCKoewacht                         NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Heren, 100m rugslag                  Heren Senioren Open
24.02.2008 - 16:22                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Roovers                9102753 De Stormvogel          1:05.32     1.          
            31.40  1:05.32
    2.  Yannick Mol                   9302899 De Stormvogel          1:10.34     2.          
            34.55  1:10.34
    3.  Niels Suy                     9302967 De Schelde             1:10.70     3.          
            34.56  1:10.70
    4.  Michiel Pater                 9300399 Scheldestroom          1:10.83     4.          
            34.11  1:10.83
    5.  Tristan Loof                  9204147 De Schelde             1:10.99     5.          
            34.82  1:10.99
    6.  Robin Hermans                 9400987 Scheldestroom          1:13.19     6.          
            35.90  1:13.19
    7.  Kevin Dooms                   9203337 De Schelde             1:14.14     7.          
            37.44  1:14.14
    8.  Bert van Waes                 7801179 ZCKoewacht             1:14.51     8.          
          1:14.51
    9.  Joris van Bunder              9302381 ZCKoewacht             1:16.28     9.          
            37.81  1:16.28
   10.  Christian de Die              9501635 De Schelde             1:16.52    10.          
            37.64  1:16.52
   11.  Ivar Jansen v Rosendaal       9203335 De Schelde             1:17.29    11.          
            38.02  1:17.29
   12.  Jeroen de Putter              9204149 De Schelde             1:19.78    12.          
            39.74  1:19.78
   13.  Kevin Dickie                  9402071 De Schelde             1:21.16    13.          
            38.86  1:21.16
   14.  Aaron v d Broeke              9306155 ZCKoewacht             1:23.54    14.          
            41.29  1:23.54
   15.  Cas van Vorstenbos            9403241 De Schelde             1:23.70    15.          
            40.89  1:23.70
   16.  Raymond Tax                   9402765 De Stormvogel          1:24.50    16.          
            42.07  1:24.50
   17.  Levy Kort                     9600583 De Stormvogel          1:25.78    17.          
            41.88  1:25.78
   18.  Sander van Doeselaar          9403009 Scheldestroom          1:27.86    18.          
            43.54  1:27.86
   19.  Mariano Kamoen                9600559 ZCKoewacht             1:28.85    19.          
            42.88  1:28.85
   20.  Laurens Westerweele           9402439 Scheldestroom          1:30.33    20.          
            44.14  1:30.33
   21.  Yoshua Rijk                   9502407 Scheldestroom          1:30.95    21.          
            44.10  1:30.95
   22.  Bram van Bolderik             9503019 De Schelde             1:34.14    22.FJ 1      
            46.14  1:34.14
   23.  Karsten van Assel             9501537 ZCKoewacht             1:34.14    23.FJ 2      
            47.47  1:34.14
   24.  Tim Totté                     9501687 Scheldestroom          1:36.60    24.          
            47.10  1:36.60
   25.  Jeroen Wezeman                9504437 De Schelde             1:37.21    25.          
            45.53  1:37.21
   26.  Ivan Dellaert                 9400991 Scheldestroom          1:37.58    26.          
            48.92  1:37.58
   27.  Jeroen Ruissen                9504093 ZCKoewacht             1:39.73    27.          
            49.18  1:39.73
   28.  Max Engelen                   9601179 Scheldestroom          1:40.30    28.          
            48.94  1:40.30
   29.  Rik Vanhijfte                 9600643 Scheldestroom          1:42.38    29.          
            48.72  1:42.38
   30.  Bart Vermeulen                9603461 ZCKoewacht             1:43.65    30.          
            49.07  1:43.65
   31.  Youran Kock                   9503605 De Schelde             1:44.47    31.          
            51.28  1:44.47
   32.  Ryan Verschuren               9502979 ZCKoewacht             1:46.05    32.          
            50.74  1:46.05
   33.  Koen Legters                  9603193 De Schelde             1:51.40    33.          
            53.44  1:51.40
   34.  Ronald Moes                   9504567 De Schelde             1:54.65    34.          
            56.58  1:54.65
   DIS  Gijs Manhave                  9403199 De Schelde                        DIS          
        AF - AF:  Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
   DIS  Bas Goossen                   9501955 ZCKoewacht             1:40.64    DIS          
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            49.45  1:40.64
   DIS  Arno van Leuven               9604091 ZCKoewacht             1:51.07    DIS          
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            54.07  1:51.07
    NG  Jean-Paul de Pooter           9601693 De Stormvogel                      NG          
    NG  Jay Mark Dacatimbang          9503607 De Schelde                         NG          
    NG  Edwin de Jong                 9101111 De Schelde                         NG          
    NG  Marlon van Gremberghe         9100763 ZCKoewacht                         NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Dames, 400m vrije slag                 Dames Senioren Open
24.02.2008 - 16:36                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702 De Stormvogel          4:33.66     1.          
            30.52  1:04.59  2:13.99  4:33.66
    2.  Josje van Houwelingen         9001606 De Schelde             4:55.28     2.          
            32.87  1:08.78  2:23.47  4:55.28
    3.  Marlinda Eggermont            8500804 Scheldestroom          5:12.13     3.          
            34.07  1:11.13  2:29.42  5:12.13
    4.  Naomi Gelderland              9005276 ZCKoewacht             5:13.69     4.          
            34.79  1:14.23  2:33.74  5:13.69
    5.  Ryan Verplanke                7700696 Scheldestroom          5:13.74     5.          
            34.36  1:13.94  2:34.95  5:13.74
    6.  Eline Nijskens                8803194 ZCKoewacht             5:16.52     6.          
            35.39  1:13.32  2:33.22  5:16.52
    7.  Sanne Klompe                  9202138 De Stormvogel          5:23.48     7.          
            34.14  1:12.95  2:35.45  5:23.48
    8.  Kirsten de Boevere            9300082 Scheldestroom          5:24.41     8.          
            35.63  1:15.82  2:39.10  5:24.41
    9.  Lieke Beezemer                9100152 De Schelde             5:26.26     9.          
            34.31  1:12.73  2:34.78  5:26.26
   10.  Manon Boone                   9304238 De Schelde             5:29.84    10.          
            35.56  1:16.24  2:39.85  5:29.84
   DIS  Ilona Vrolijk                 9500796 Scheldestroom                     DIS          
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Heren, 400m wisselslag                 Heren Senioren Open
24.02.2008 - 16:48                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sonny Corré                   9303615 De Stormvogel          5:03.59     1.          
            31.11  1:08.44  5:03.59
    2.  Bas van Houwelingen           9200563 De Schelde             5:05.46     2.          
            29.86  1:06.05  5:05.46
    3.  Roderick van Doeselaar        9200261 ZCKoewacht             5:09.51     3.          
            31.20  1:08.75  5:09.51
    4.  Mertijn Loof                  9001853 De Schelde             5:17.67     4.          
            30.49  1:07.55  5:17.67
    5.  Martijn Mechielsen            9001933 De Stormvogel          5:20.35     5.          
            31.64  1:10.09  5:20.35
    6.  Robin Dellaert                8800745 Scheldestroom          5:37.82     6.          
            31.67  1:11.16  5:37.82
    7.  Vincent Keijmel               9101169 Scheldestroom          5:48.73     7.          
            37.54  1:24.26  5:48.73
    8.  Richard Oskam                 9402119 De Schelde             5:56.12     8.          
            38.58  1:26.10  5:56.12
    9.  Bjorn Scherbeijn              9600349 Scheldestroom          5:58.96     9.          
            37.19  1:26.58  5:58.96
   10.  Pedro Mol                     9600581 De Stormvogel          6:19.35    10.          
            41.96  1:32.46  6:19.35
   DIS  Steven Uyl                    9304075 De Stormvogel                     DIS          
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                  Dames, 4 x 100m wisselslag               Dames Senioren Open
24.02.2008 - 17:02                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                       De Stormvogel          4:43.12     1.          
        Judith Stap, 93                           Iris Dingemanse, 92
        Manon Minneboo, 93                        Merel van der Ent, 93
            33.12  1:08.37  4:43.12

    2.  ZCKoewacht 1                          ZCKoewacht             4:56.95     2.          
        Emelie Bral, 91                           Stephanie Rombout, 88
        Anouk Meesen, 89                          Talitha Ruissen, 91
            38.42  1:18.10  4:56.95

    3.  De Schelde 1                          De Schelde             5:05.83     3.          
        Josje van Houwelingen, 90                 Manon Boone, 93
        Willemijn Verhelst, 94                    Lisanne de Jong, 89
            34.48  1:11.26  5:05.83

    4.  Scheldestroom 1                       Scheldestroom          5:12.14     4.          
        Valerie Manhave, 88                       Marlinda Eggermont, 85
        Ryan Verplanke, 77                        Kirsten de Boevere, 93
            37.34  1:17.07  5:12.14

    5.  ZCKoewacht 2                          ZCKoewacht             5:17.22     5.          
        Melissa van Assel, 94                     Sabina van Doeselaar, 89
        Naomi Gelderland, 90                      Eline Nijskens, 88
            39.64  1:21.23  5:17.22

    6.  De Stormvogel 2                       De Stormvogel          5:18.21     6.          
        Saskia de Haard, 94                       Monique de Haard, 92
        Amira Fathi, 94                           Jaimy Kort, 92
            38.60  1:20.78  5:18.21

    7.  Scheldestroom 2                       Scheldestroom          5:32.32     7.          
        Nicky Vanhijfte, 92                       Leonie Cornelis, 89
        Pauline Rootsaert, 92                     Naomi Smits, 90
            43.06  1:25.78  5:32.32

    8.  ZCKoewacht 3                          ZCKoewacht             5:34.36     8.          
        Charlotte Bral, 96                        Larissa Gelderland, 96
        Eileen van Bunder, 96                     Sophie Bonte, 96
            40.11  1:23.14  5:34.36

    9.  De Schelde 2                          De Schelde             5:36.10     9.          
        Anouk Molewijk, 95                        Bianca de Pooter, 92
        Eline van der Werf, 94                    Lieke Beezemer, 91
            40.79  1:23.78  5:36.10

   10.  Scheldestroom 3                       Scheldestroom          5:51.64    10.          
        Evelyn Verplanke, 81                      Veronique Vasseur, 83
        Dorien Vasseur, 87                        Lotte Boone, 93
            42.82  1:27.42  5:51.64

   11.  Scheldestroom 4                       Scheldestroom          5:57.74    11.          
        Rody Vanhijfte, 94                        Rani Rootsaert, 95
        Anouk Bron, 95                            Nadia van de Woestijne, 95
            40.64  1:24.24  5:57.74

   12.  De Schelde 3                          De Schelde             5:59.22    12.          
        Yentl Geelhoedt, 95                       Dunya Luteijn, 94
        Stephanie van der Linden, 96              Manon van Geersdaele, 92
            43.52  1:29.61  5:59.22




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Heren, 4 x 50m vrije slag               Heren Senioren Open
24.02.2008 - 17:14                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Schelde 1                          De Schelde             1:50.28     1.          
        Niels Suy, 93                             Tristan Loof, 92
        Mertijn Loof, 90                          Kevin Dooms, 92
            28.24  1:50.28

    2.  De Stormvogel 1                       De Stormvogel          1:51.54     2.          
        Stefan Roovers, 91                        Robin Breel, 92
        Yannick Mol, 93                           Martijn Mechielsen, 90
            28.36  1:51.54

    3.  ZCKoewacht 1                          ZCKoewacht             1:51.96     3.          
        Roderick van Doeselaar, 92                Joris van Bunder, 93
        Christoph Bral, 92                        Bert van Waes, 78
            26.89  1:51.96

    4.  Scheldestroom 1                       Scheldestroom          1:55.23     4.          
        Michiel Pater, 93                         Joris Boekhorst, 91
        Robin Dellaert, 88                        Vincent Keijmel, 91
            28.57  1:55.23

    5.  De Stormvogel 2                       De Stormvogel          2:08.75     5.          
        Raymond Tax, 94                           Pedro Mol, 96
        Levy Kort, 96                             Lennard Breel, 95
            31.07  2:08.75

    6.  Scheldestroom 2                       Scheldestroom          2:13.28     6.          
        Bjorn Scherbeijn, 96                      Ivan Dellaert, 94
        Robin Hermans, 94                         Laurens Westerweele, 94
            29.53  2:13.28

    7.  ZCKoewacht 2                          ZCKoewacht             2:19.39     7.          
        Mariano Kamoen, 96                        Aaron v d Broeke, 93
        Sjoerd van de Poele, 95                   Jeroen Ruissen, 95
            34.40  2:19.39

    8.  De Schelde 2                          De Schelde             2:23.15     8.          
        Cas van Vorstenbos, 94                    Bram van Bolderik, 95
        Luka Jaksic, 96                           Christian de Die, 95
            34.24  2:23.15

    9.  Scheldestroom 3                       Scheldestroom          2:36.10     9.          
        Sander van Doeselaar, 94                  Max Engelen, 96
        Yoshua Rijk, 95                           Tim Totté, 95
            34.60  2:36.10

   10.  ZCKoewacht 3                          ZCKoewacht             2:44.66    10.          
        Karsten van Assel, 95                     Ryan Verschuren, 95
        Bas Goossen, 95                           Bart Vermeulen, 96
            36.21  2:44.66




Splash Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel