Merlet Multi Meet 2008
Cuijk (NED),    23. - 24.2.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 50m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 2. Heren, 4 x 50m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 3. Alle, 25m schoolslag, 6 - 8 jaar    Nr. 4. Meisjes, 50m schoolslag, 8 - 10 jaar
Nr. 5. Jongens, 50m schoolslag, 8 - 10 jaar    Nr. 6. Dames, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Heren, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 8. Dames, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 9. Heren, 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 10. Alle, 25m rugslag, 6 - 8 jaar
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag, 8 - 10 jaar    Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, 8 - 10 jaar
Nr. 13. Dames, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 14. Heren, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 15. Meisjes, 100m wisselslag, 8 - 10 jaar    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, 8 - 10 jaar
Nr. 17. Dames, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 18. Heren, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 19. Gemengd, 4 x 25m vrije slag, 6 - 8 jaar    Nr. 20. Dames, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 21. Heren, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 22. Alle, 25m vrije slag, 6 - 8 jaar
Nr. 23. Meisjes, 50m vrije slag, 8 - 10 jaar    Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag, 8 - 10 jaar
Nr. 25. Dames, 100m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 26. Heren, 100m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 27. Alle, 25m vlinderslag, 6 - 8 jaar    Nr. 28. Meisjes, 50m vlinderslag, 8 - 10 jaar
Nr. 29. Jongens, 50m vlinderslag, 8 - 10 jaar    Nr. 30. Dames, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 31. Heren, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 32. Gemengd, 8 x 50m vrije slag, 8 - 10 jaar
Nr. 33. Dames, 6 x 50m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 34. Heren, 6 x 50m vrije slag, 11 jaar en ouder


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 50m wisselslag                   11 jaar en ouder
23.2.08 - 12:00                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           2:11.69            2:11.95           
        Chantal Willems, 91                        Inge Arts, 89
        Loes Cornelissen, 91                       Merel Siroen, 88
            33.02  2:11.95

 2. Zeester Meerval 1             Zeester Meerval        2:16.86            2:17.02           
        Inge Arts, 92                              Sophie Sollie, 94
        Lotte Langenhoff, 96                       Inge Maalsen, 92
            33.04  2:17.02

 3. Tritium (SG) 2                Tritium (SG)           2:18.17            2:18.32           
        Kim Loeffen, 94                            Julie Thomassen, 88
        Petra Schuivens, 93                        Renske van de Cruijssen, 89
            35.16  2:18.32

 4. Aqua Novio ´94 2              Aqua Novio ´94         2:24.86            2:24.06           
        Anne Awater, 88                            Melissa Pijman, 91
        Didi Maas, 93                              Luka Kotterman, 93
            35.13  2:24.06

 5. Zeester Meerval 2             Zeester Meerval        2:29.79            2:27.00           
        Nikki Habers, 96                           Emma van Delst, 95
        Nikey van de Wetering, 95                  Juliette van den Berg, 96
            38.08  2:27.00

 6. Tritium (SG) 3                Tritium (SG)           2:25.31            2:27.04           
        Elodie Siroen, 90                          Naomi Feider, 91
        Alon Hopman, 93                            Melissa van de Steeg, 92
            38.40  2:27.04

 7. De Waalstroom 1               De Waalstroom          2:28.97            2:29.17           
        Laura van Reen, 93                         Danielle Thijssen, 93
        Tamara van Aken, 94                        Rebecca Thijssen, 93
            37.44  2:29.17

 8. Tritium (SG) 4                Tritium (SG)           2:28.41            2:29.68           
        Rian Geurts, 90                            Shauny Feider, 93
        Myrte Mijnders, 90                         Yael Hopman, 91
            38.21  2:29.68

 9. Zeester Meerval 3             Zeester Meerval        2:48.00            2:32.04           
        Anne van Casteren, 96                      Iris Janssen, 87
        Edith van den Elzen, 93                    Lisa van Casteren, 94
            45.57  2:32.04

10. Thalassa 1                    Thalassa               2:45.29            2:41.54           
        Selina van de Berge, 95                    Katja Eijsbouts, 89
        Lisa Burm, 95                              Anneleen Lange, 91
            41.61  2:41.54

11. Tritium (SG) 5                Tritium (SG)           2:51.42            2:48.74           
        Rianne Voesten, 92                         Hildy Siroen, 95
        Charessa Feider, 94                        Elske Eikholt, 93
            42.64  2:48.74

12. Tritium (SG) 6                Tritium (SG)           2:45.70            2:49.83           
        Christa Schuivens, 96                      Willeke Pas, 96
        Rosan Mijnders, 95                         Lyvia Verheyen, 95
            43.38  2:49.83




TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Heren, 4 x 50m wisselslag                   11 jaar en ouder
23.2.08 - 12:10                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           2:00.47            1:58.82           
        Joppe Schuurmans, 89                       Bas Berndes, 89
        Rob Gloudemans, 87                         Jelte Schuurmans, 91
            29.00  1:58.82

 2. Zeester Meerval 1             Zeester Meerval        2:01.88            1:59.33           
        Dirk Vogels, 93                            Luuk Onrust, 92
        Kevin Janssen, 92                          Thom van de Wetering, 91
            33.20  1:59.33

 3. Aqua Novio ´94 1              Aqua Novio ´94         2:02.52            2:00.20           
        Yorick van Tricht, 87                      Bram Janssen, 85
        Martijn van Tricht, 91                     Thomas Felten, 83
            33.38  2:00.20

 4. De Waalstroom 1               De Waalstroom          2:04.07            2:01.54           
        Tom Havekes, 89                            Bryan Meeuwissen, 92
        Dirk Zeelte, 91                            Tim Somers, 93
            32.22  2:01.54

 5. ZV Hydra 1                    ZV Hydra               2:05.53            2:05.91           
        Niek Kouwenberg, 86                        Mathieu van der Ven, 84
        Wouter Wessels, 91                         Tom Bus, 87
            33.13  2:05.91

 6. Z.V. Den Doorn 1              Z.V. Den Doorn         2:06.99            2:06.73           
        Dylan Haverkamp, 89                        Janno Duyzer, 88
        Dibbes Verbeek, 88                         Michel Labohm, 87
            32.60  2:06.73

 7. Aqua Novio ´94 2              Aqua Novio ´94         2:03.33            2:08.73           
        Luc Awater, 92                             Bas Krafft, 93
        Marco Furer, 63                            Fabian Ceulemans, 92
            33.26  2:08.73

 8. Tritium (SG) 2                Tritium (SG)           2:09.72            2:09.95           
        Freek Sluis, 86                            Dick Sillessen, 87
        Bart Maas, 92                              Rens Mahler, 92
            32.26  2:09.95

 9. Z.V. Den Doorn 2              Z.V. Den Doorn         2:17.78            2:20.67           
        Walter van der Stelt, 94                   Bram van de Water, 95
        Wouter van der Stelt, 72                   Pim Scheffer, 92
            36.51  2:20.67

10. Tritium (SG) 3                Tritium (SG)           2:24.98            2:21.84           
        Dieder Schuurmans, 95                      Jeroen Steinbruckner, 92
        Koen Seuren, 94                            Sander Barten, 94
            37.01  2:21.84

11. Thalassa 1                    Thalassa               2:21.23            2:27.83           
        Remko Eijsbouts, 92                        Angelo van Eck, 88
        Robin Simonis, 91                          Wilco Minten, 
            40.15  2:27.83

12. De Waalstroom 1               De Waalstroom          3:05.18            2:48.38           
        Charlie van Aken, 92                       Daan Viering, 94
        Jip Durieux, 94                            Jeppe Komdeur, 96
            41.85  2:48.38




TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 25m schoolslag                  Minioren 1, 2 en 3
23.2.08 - 12:20                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sam Furer                     Aqua Novio ´94           26.57 9900185      24.09           
 2. Antoine Habeck                Aqua Novio ´94           28.64 9900017      25.89           
 3. Job Berns                     Aqua Novio ´94              NT 9901195      26.09           
 4. Rik Cillissen                 Tritium (SG)                NT 0000599      29.82           
 5. Patrick Habeck                Aqua Novio ´94              NT 0100007      31.42           
 6. Emren Pakoglan                Aqua Novio ´94              NT 0000437      34.57           


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 25m schoolslag                  Minioren 1, 2 en 3
23.2.08 - 12:20                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Laura van de Kamp             Aqua Novio ´94           26.20 9900526      21.87           
 2. Flo Bosmans                   Tritium (SG)             27.80 0000104      28.04           
 3. Aniek de Beer                 Zeester Meerval          33.76 9901290      30.39           
 4. Nica van Rossenberg           Tritium (SG)             37.14 0100268      33.44           



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m schoolslag                  Minioren 3, 4 en 5
23.2.08 - 12:20                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Melissa van Houts             Aqua Novio ´94           43.80 9700182      44.22           
 2. Vera van der Stelt            Z.V. Den Doorn           44.55 9702476      44.40           
 3. Carlijn Viering               De Waalstroom            44.16 9701142      44.43           
 4. Daphne de Wildt               Aqua Novio ´94           46.23 9800710      45.26           
 5. Tayla van Ingen               Aqua Novio ´94           48.54 9703226      48.23           
 6. Manon Barten                  Tritium (SG)             50.64 9701452      48.36           
 7. Tekla van den Elzen           Zeester Meerval          54.20 9701484      49.48           
 8. Jinte Worsteling              De Houtrib               53.08 9801844      50.29           
 8. Maaike de Beer                Zeester Meerval          56.30 9702504      50.29           
10. Elle Hoevenaars               Zeester Meerval          53.92 9801458      50.83           
11. Claire van den Berg           Zeester Meerval          54.07 9800752      51.10           
12. Anne Hoevenaars               Zeester Meerval          53.02 9700778      51.55           
13. Ida van de Water              Z.V. Den Doorn           51.07 9702472      51.89           
14. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval          54.23 9802120      51.92           
15. Melissa van Aken              De Waalstroom            54.42 9900060      52.03           
16. Anne Aben                     Aqua Novio ´94           55.39 9704284      52.06           
17. Jamila Koucher                Aqua Novio ´94           52.67 9702302      52.15           
18. Maritte Pisters               Zeester Meerval          53.79 9802190      53.76           
19. Aukje Toonen                  Tritium (SG)             53.82 9901086      54.60           
        A tijd
19. Kira de Bruin                 Zeester Meerval          53.79 9801856      54.60           
        B tijd
21. Anne Peeters                  Zeester Meerval          56.03 9802118      56.11           
22. Helena Havekes                Tritium (SG)           1:00.27 99HHAGV      59.09           
23. Sanne van Galen               Zeester Meerval        1:05.33 9802348    1:03.18           
24. Emmeke Arends                 De Waalstroom          1:08.67 9801998    1:04.64           
25. Rixt Lettinga                 De Waalstroom          1:06.07 9800480    1:05.33           
26. Donja Schutte                 Tritium (SG)                NT 9901468    1:08.09           
DIS Sanne Eliasar                 Thalassa                 54.82 97-Agvr                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DIS Marion Hermens                Aqua Novio ´94           52.23 9803058      50.26           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
DIS Merle Jans                    Tritium (SG)                NT 9901466    1:05.55           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 NG Mendy de Rooi                 De Houtrib               47.82 9700780                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 50m schoolslag                  Minioren 3, 4 en 5
23.2.08 - 12:30                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Daniel van Dijk               Tritium (SG)             51.42 9701577      50.33           
 2. Youri Dinnissen               Aqua Novio ´94           51.26 9800411      51.06           
 3. Tim Verbeek                   Aqua Novio ´94           55.54 9800819      52.53           
 4. Tigo Toonen                   Tritium (SG)             59.30 9702551      54.20           
 5. Wahe Sahakov                  Aqua Novio ´94           58.86 9703147      56.00           
 6. Pim de Groot                  Zeester Meerval          57.65 9801275      57.28           
 7. Bob Simonis                   Thalassa                 48.88 97-08485     58.79           
 NG Sieb Wesseling                Tritium (SG)             51.67 9800489                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 100m schoolslag                        11 - 12 jaar
23.2.08 - 12:35                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Nikey van de Wetering         Zeester Meerval        1:28.60 9500336    1:25.85           
            40.05  1:25.85
 2. Nikki Habers                  Zeester Meerval        1:31.86 9600594    1:33.63           
            43.18  1:33.63
 3. Jade Hoogland                 Aqua Novio ´94         1:36.39 9600554    1:34.51           
          1:34.51
 4. Emmely Toonen                 Tritium (SG)           1:34.58 9603374    1:34.82           
            44.48  1:34.82
 5. Juliette van den Berg         Zeester Meerval        1:39.83 9601286    1:36.68           
            45.78  1:36.68
 6. Chanine Brouwers              Aqua Novio ´94         1:40.07 9500146    1:37.77           
            45.51  1:37.77
 7. Lyvia Verheyen                Tritium (SG)           1:42.64 9503886    1:39.42           
            44.46  1:39.42
 8. Beste Pakoglan                Aqua Novio ´94         1:42.26 9604534    1:41.56           
            48.74  1:41.56
 9. Lindsey Pijman                Aqua Novio ´94         1:47.53 9501606    1:43.20           
            49.60  1:43.20
10. Ilse Fölker                   Aqua Novio ´94         1:43.14 9601990    1:43.64           
            48.02  1:43.64
11. Lisa Burm                     Thalassa               1:48.96 95-05846   1:44.80           
            49.15  1:44.80
12. Lotte Wekking                 Aqua Novio ´94         1:58.59 9601370    1:45.20           
            50.02  1:45.20
13. Rosan Mijnders                Tritium (SG)           1:46.04 9501944    1:46.64           
            49.32  1:46.64
14. Corine Somers                 De Waalstroom          1:48.51 9501900    1:52.64           
            50.73  1:52.64
15. Kim Wekking                   Aqua Novio ´94         1:58.06 9604512    1:54.36           
            53.67  1:54.36
16. Anne van Casteren             Zeester Meerval        1:55.14 9601288    1:58.54           
            56.26  1:58.54
17. Hildy Siroen                  Tritium (SG)           2:01.05 9502154    1:59.10           
            55.44  1:59.10
18. Floortje Elemans              Tritium (SG)           2:24.16 9604798    2:17.26           
          1:03.36  2:17.26
DIS Selina van de Berge           Thalassa               1:47.89 95-05948                     
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 NG Willeke Pas                   Tritium (SG)           2:01.79 9603702                      


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 100m schoolslag                        13 - 14 jaar
23.2.08 - 12:35                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Didi Maas                     Aqua Novio ´94         1:26.60 9303610    1:27.30           
            41.23  1:27.30
 2. Surya van Dijk                De Houtrib             1:28.64 9405506    1:29.25           
            42.25  1:29.25
 3. Edith van den Elzen           Zeester Meerval        1:27.53 9302018    1:29.54           
            42.86  1:29.54
 4. Elise Verhagen                ZV Hydra               1:32.75 9304306    1:30.85           
            42.40  1:30.85
 5. Sanne van der Stelt           Z.V. Den Doorn         1:34.16 9303562    1:32.54           
            42.80  1:32.54
 6. Tamara van Aken               De Waalstroom          1:30.04 9404050    1:32.80           
          1:32.80
 7. Luka Kotterman                Aqua Novio ´94         1:34.57 9302912    1:33.74           
            43.86  1:33.74
 8. Joyce Janssen                 ZV Hydra               1:31.64 9304304    1:33.76           
            44.42  1:33.76
 9. Iris Janssen                  ZV Hydra               1:39.73 9405662    1:35.03           
            44.49  1:35.03
10. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          1:37.64 9307192    1:36.07           
            45.32  1:36.07
11. Nikki Vroom                   Aqua Novio ´94         1:41.32 9405884    1:37.00           
            46.36  1:37.00
12. Corine Alstadt                Aqua Novio ´94         1:46.86 9403008    1:42.25           
            48.11  1:42.25
13. Lisette van de Steeg          Tritium (SG)           1:39.24 9400256    1:42.76           
            47.45  1:42.76
14. Jessica Stolp                 De Houtrib             1:48.66 9406012    1:47.59           
            48.75  1:47.59
15. Priscella Gailliaert          Thalassa               1:48.09 94-06646   1:50.30           
            50.38  1:50.30
DIS Fardau Lettinga               De Waalstroom          1:40.07 9405364                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFG Lisa Simonis                  Thalassa               1:57.80 93-05774                     


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 100m schoolslag                    15 jaar en ouder
23.2.08 - 12:35                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Yael Hopman                   Tritium (SG)           1:28.11 9103708    1:27.74           
            41.70  1:27.74
 2. Myrte Mijnders                Tritium (SG)           1:26.55 9002584    1:28.83           
            41.43  1:28.83
 3. Melissa van de Steeg          Tritium (SG)           1:31.99 9202444    1:30.22           
            42.99  1:30.22
 4. Rianne Voesten                Tritium (SG)           1:32.36 9202508    1:32.26           
            42.80  1:32.26
 5. Elodie Siroen                 Tritium (SG)           1:29.20 9003414    1:33.66           
            44.12  1:33.66
 6. Saskia v.d. Kamp              Aqua Novio ´94         1:39.39 9207016    1:38.84           
            46.54  1:38.84
 7. Anneleen Lange                Thalassa               1:43.38 91-07064   1:39.53           
          1:39.53
 8. Iris van der Stelt            Z.V. Den Doorn         1:39.64 9201686    1:40.61           
            47.82  1:40.61
 9. Rian Geurts                   Tritium (SG)           1:36.57 9007376    1:40.73           
            46.80  1:40.73
10. Melissa Pijman                Aqua Novio ´94         1:38.24 9106368    1:41.15           
            47.57  1:41.15
11. Katja Eijsbouts               Thalassa               1:36.51 89-06738   1:41.16           
            48.23  1:41.16



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 100m schoolslag                        11 - 12 jaar
23.2.08 - 13:00                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Marco Uppelschoten            De Houtrib             1:30.61 9500375    1:30.00           
            42.64  1:30.00
 2. Joris Willems                 Thalassa               1:37.57 95-02293   1:33.09           
            44.13  1:33.09
 3. Tim Furer                     Aqua Novio ´94         1:35.67 9600087    1:34.10           
            44.82  1:34.10
 4. Thijs van Galen               Zeester Meerval        1:43.19 9602021    1:40.49           
            48.50  1:40.49
 5. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)           1:42.43 9500447    1:42.06           
            48.82  1:42.06
 6. Lukas Ceulemans               Aqua Novio ´94         1:49.20 9500413    1:42.32           
            48.89  1:42.32
 7. Jeroen Willemsen              Tritium (SG)           1:48.28 9600413    1:42.76           
            48.60  1:42.76
 8. Teun Strijbosch               Tritium (SG)           1:48.01 9603041    1:45.30           
            51.11  1:45.30
 9. Tom van Leeuwen               Thalassa               1:59.62 95-02291   1:51.71           
            52.28  1:51.71
10. Scout Mosmuller               Tritium (SG)                NT 96SMAGV    1:57.53           
          1:57.53
11. Jannes van den Brand          Aqua Novio ´94         2:03.57 9602905    1:58.77           
            56.45  1:58.77
12. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom               NT 9604097    1:59.54           
            57.36  1:59.54
13. Jesse Wolters                 Tritium (SG)                NT 9602535    2:00.75           
            57.14  2:00.75


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 100m schoolslag                        13 - 14 jaar
23.2.08 - 13:00                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Brian van de Graaf            De Houtrib             1:15.45 9401653    1:15.27           
            34.86  1:15.27
 2. Jeroen van den Corput         ZV Hydra               1:21.53 9303419    1:19.86           
            39.00  1:19.86
 3. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval        1:17.13 9400445    1:22.82           
            37.98  1:22.82
 4. Walter van der Stelt          Z.V. Den Doorn         1:22.35 9401327    1:23.28           
            39.13  1:23.28
 5. Koen Wessels                  ZV Hydra               1:25.10 9403041    1:24.95           
            40.07  1:24.95
 6. Daan Viering                  De Waalstroom          1:22.78 9403839    1:26.32           
          1:26.32
 7. Tim Somers                    De Waalstroom          1:34.44 9303815    1:26.72           
            40.70  1:26.72
 8. Bart Fölker                   Aqua Novio ´94         1:26.17 9401861    1:29.17           
            43.25  1:29.17
 9. Koen Seuren                   Tritium (SG)           1:29.76 9401013    1:29.35           
            41.47  1:29.35
10. Sander Barten                 Tritium (SG)           1:43.54 9401899    1:38.59           
          1:38.59
11. Jip Durieux                   De Waalstroom          1:54.56 9405639    1:55.42           
            54.20  1:55.42


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 100m schoolslag                    15 jaar en ouder
23.2.08 - 13:00                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          1:09.55 9105911    1:09.78           
            33.83  1:09.78
 2. Kevin Janssen                 Zeester Meerval        1:11.56 9204109    1:11.60           
            33.10  1:11.60
 3. Dennis de Groot               De Zwoer               1:10.00 8300785    1:12.59           
            32.79  1:12.59
 4. Janno Duyzer                  Z.V. Den Doorn         1:14.98 8800895    1:15.51           
            40.47  1:15.51
 5. Dibbes Verbeek                Z.V. Den Doorn         1:16.51 8803525    1:16.42           
            35.51  1:16.42
 6. Thom van de Wetering          Zeester Meerval        1:15.90 9102551    1:17.30           
            37.17  1:17.30
 7. Wouter Wessels                ZV Hydra               1:18.60 9102541    1:17.97           
            36.69  1:17.97
 8. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)           1:16.77 8905447    1:18.52           
            37.50  1:18.52
 9. Luc Awater                    Aqua Novio ´94         1:20.02 9202991    1:20.32           
            37.26  1:20.32
10. Martijn van Tricht            Aqua Novio ´94              NT 9103581    1:20.40           
          1:20.40
11. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)           1:19.76 9104841    1:21.04           
          1:21.04
12. Rob Gloudemans                Tritium (SG)           1:18.77 8701035    1:21.37           
        B tijd
            36.96  1:21.37
12. Peter Fölker                  Aqua Novio ´94         1:20.15 6401021    1:21.37           
        A tijd
            38.26  1:21.37
14. Yorick van Tricht             Aqua Novio ´94              NT 8704373    1:21.60           
            38.45  1:21.60
15. Tom Havekes                   De Waalstroom          1:21.29 8901119    1:21.65           
            39.02  1:21.65
16. Tom Bus                       ZV Hydra               1:21.32 8700571    1:22.36           
            39.32  1:22.36
17. Wouter van Lierop             ZV Hydra               1:20.39 8904447    1:22.99           
            38.06  1:22.99
18. Michel Labohm                 Z.V. Den Doorn         1:22.80 8701967    1:23.64           
            39.48  1:23.64
19. Bart Maas                     Tritium (SG)           1:22.38 9205139    1:24.33           
            38.40  1:24.33
20. Stef Janssen                  ZV Hydra               1:28.29 9206891    1:24.64           
            39.98  1:24.64
21. Dick Sillessen                Tritium (SG)           1:21.68 8704135    1:24.77           
            39.95  1:24.77
22. Fabian Ceulemans              Aqua Novio ´94         1:27.22 9203989    1:27.16           
            40.98  1:27.16
23. Rens Mahler                   Tritium (SG)           1:30.06 9206411    1:27.41           
            41.52  1:27.41
24. Charlie van Aken              De Waalstroom          1:28.64 9205625    1:27.65           
            41.84  1:27.65
25. Angelo van Eck                Thalassa               1:26.66 88-04887   1:28.00           
            41.42  1:28.00
26. Pim Scheffer                  Z.V. Den Doorn         1:32.54 9205535    1:30.77           
            42.70  1:30.77
27. Jeroen Steinbruckner          Tritium (SG)           1:35.76 9206657    1:30.88           
            42.73  1:30.88
28. Bart van Waes                 Thalassa               1:33.71 92-06515   1:32.27           
            43.72  1:32.27
29. Robin Simonis                 Thalassa               1:50.51 91-05685   1:40.93           
            46.47  1:40.93
 NG Bas Alstadt                   Aqua Novio ´94         1:25.97 9105255                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Dames, 100m vlinderslag                        11 - 12 jaar
23.2.08 - 13:20                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Aimée Groenveld               De Houtrib             1:22.44 9503394    1:21.80           
            36.78  1:21.80
 2. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        1:24.16 9602580    1:24.77           
            38.09  1:24.77
 3. Emma van Delst                Zeester Meerval        1:34.33 9504564    1:25.26           
            40.00  1:25.26
 4. Esther Robakiewiez            De Houtrib             1:33.04 9603430    1:32.20           
            40.02  1:32.20
 5. Manon Bruijns                 De Waalstroom          1:33.11 9502430    1:36.36           
            41.58  1:36.36
 6. Christa Schuivens             Tritium (SG)                NT 9603730    1:55.36           
            51.67  1:55.36


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Dames, 100m vlinderslag                        13 - 14 jaar
23.2.08 - 13:20                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sophie Sollie                 Zeester Meerval        1:09.20 9400140    1:12.52           
            33.84  1:12.52
 2. Laura Wekking                 Aqua Novio ´94         1:22.57 9402868    1:20.01           
            35.96  1:20.01
 3. Kim Loeffen                   Tritium (SG)           1:22.20 9403432    1:20.72           
            35.14  1:20.72
 4. Petra Schuivens               Tritium (SG)           1:21.45 9305036    1:22.13           
            36.67  1:22.13
 5. Laura van Reen                De Waalstroom          1:23.64 9306300    1:24.20           
            38.32  1:24.20
 6. Luka Kotterman                Aqua Novio ´94         1:22.73 9302912    1:26.92           
            39.42  1:26.92
 7. Lisa van Casteren             Zeester Meerval        1:29.15 9403552    1:27.36           
            40.70  1:27.36
 8. Rachelle Dangé                Zeester Meerval        1:25.20 9401686    1:27.61           
            39.15  1:27.61
 9. Danielle Thijssen             De Waalstroom          1:25.39 9306094    1:27.80           
            40.64  1:27.80
10. Shauny Feider                 Tritium (SG)           1:29.21 9305940    1:28.96           
            40.86  1:28.96
11. Charessa Feider               Tritium (SG)           1:33.70 9404340    1:30.57           
            39.67  1:30.57
12. Kiara Linger                  De Houtrib             1:36.23 9306304    1:32.69           
            42.33  1:32.69
AFG Britt Lagarde                 Aqua Novio ´94         1:16.51 9303314                      


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Dames, 100m vlinderslag                    15 jaar en ouder
23.2.08 - 13:20                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:06.40 9203076    1:07.46           
            30.91  1:07.46
 2. Inge Maalsen                  Zeester Meerval        1:12.21 9202236    1:13.11           
            33.54  1:13.11
 3. Anne Awater                   Aqua Novio ´94         1:15.51 8800120    1:15.58           
            34.26  1:15.58
 4. Inge Arts                     Tritium (SG)           1:14.83 8900100    1:16.89           
            34.53  1:16.89
 5. Chantal Willems               Tritium (SG)           1:13.48 9105482    1:17.89           
            33.81  1:17.89
 6. Merel Siroen                  Tritium (SG)           1:12.76 8804006    1:18.36           
            34.51  1:18.36
 7. Iris Janssen                  Zeester Meerval             NT 8705940    1:21.21           
            35.37  1:21.21
 8. Melissa Pijman                Aqua Novio ´94         1:27.07 9106368    1:28.54           
            38.99  1:28.54
 9. Saskia v.d. Kamp              Aqua Novio ´94         1:36.23 9207016    1:34.24           
            42.90  1:34.24



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Heren, 100m vlinderslag                        11 - 12 jaar
23.2.08 - 13:30                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Casper de Bruin               Zeester Meerval        1:39.94 9602019    1:37.45           
            45.89  1:37.45


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Heren, 100m vlinderslag                        13 - 14 jaar
23.2.08 - 13:30                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bas Krafft                    Aqua Novio ´94         1:06.40 9303195    1:09.06           
            31.22  1:09.06
 2. Brian van de Graaf            De Houtrib             1:12.18 9401653    1:12.15           
            31.92  1:12.15
 3. Jeroen van den Corput         ZV Hydra               1:18.35 9303419    1:13.30           
            34.23  1:13.30
 4. Dirk Vogels                   Zeester Meerval        1:14.82 9302427    1:15.77           
            33.66  1:15.77
 5. Kevin v.d. End                Aqua Novio ´94         1:28.92 9303643    1:22.59           
            36.61  1:22.59
 6. Sven de Brons                 De Houtrib             1:26.73 9400013    1:24.02           
            36.10  1:24.02
 7. Sander Barten                 Tritium (SG)           1:32.91 9401899    1:28.10           
            39.32  1:28.10


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Heren, 100m vlinderslag                    15 jaar en ouder
23.2.08 - 13:30                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Thomas Felten                 Aqua Novio ´94         1:02.93 8300655      59.40           
            59.40
 2. Luuk Onrust                   Zeester Meerval        1:03.20 9205125    1:02.76           
            29.16  1:02.76
 3. Bas Berndes                   Tritium (SG)           1:02.46 8900217    1:03.53           
            29.25  1:03.53
 4. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          1:04.74 9200893    1:04.64           
            30.13  1:04.64
 5. Loek Herberts                 Zeester Meerval        1:06.91 9001173    1:05.57           
            30.53  1:05.57
 6. Yorick van Tricht             Aqua Novio ´94              NT 8704373    1:07.56           
            31.56  1:07.56
 7. Freek Sluis                   Tritium (SG)           1:09.16 8602859    1:07.67           
            30.86  1:07.67
 8. Dennis de Groot               De Zwoer               1:10.00 8300785    1:08.39           
            32.00  1:08.39
 9. Niek Kouwenberg               ZV Hydra               1:11.66 8601715    1:13.14           
            33.24  1:13.14
10. Jeroen Dikken                 Zuiderzeezwemmers      1:10.00 8600673    1:17.44           
            34.16  1:17.44
11. Stef Janssen                  ZV Hydra               1:23.09 9206891    1:23.22           
            37.41  1:23.22
12. Remko Eijsbouts               Thalassa               1:39.25 92-05601   1:40.83           
            44.22  1:40.83



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 25m rugslag                   Minioren 1, 2 en 3
23.2.08 - 13:40                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Antoine Habeck                Aqua Novio ´94           23.98 9900017      20.53           
 2. Sam Furer                     Aqua Novio ´94           26.08 9900185      23.95           
 3. Rik Cillissen                 Tritium (SG)                NT 0000599      27.37           
 4. Job Berns                     Aqua Novio ´94              NT 9901195      27.45           
 5. Emren Pakoglan                Aqua Novio ´94              NT 0000437      28.73           
 6. Patrick Habeck                Aqua Novio ´94              NT 0100007      28.82           


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 25m rugslag                   Minioren 1, 2 en 3
23.2.08 - 13:40                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Laura van de Kamp             Aqua Novio ´94           28.32 9900526      23.67           
 2. Flo Bosmans                   Tritium (SG)             25.34 0000104      25.17           
 3. Aniek de Beer                 Zeester Meerval          28.61 9901290      26.86           
 4. Nica van Rossenberg           Tritium (SG)             32.13 0100268      30.31           



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 50m rugslag                   Minioren 3, 4 en 5
23.2.08 - 13:45                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Anne Hoevenaars               Zeester Meerval          43.31 9700778      40.75           
 2. Jinte Worsteling              De Houtrib               44.20 9801844      41.54           
 3. Carlijn Viering               De Waalstroom            42.41 9701142      42.00           
 4. Melissa van Houts             Aqua Novio ´94           42.20 9700182      42.99           
 5. Ida van de Water              Z.V. Den Doorn           43.19 9702472      43.08           
 6. Daphne de Wildt               Aqua Novio ´94           42.86 9800710      43.10           
 7. Elle Hoevenaars               Zeester Meerval          50.70 9801458      45.11           
 8. Tayla van Ingen               Aqua Novio ´94           46.11 9703226      45.93           
 9. Maaike de Beer                Zeester Meerval          50.66 9702504      46.54           
10. Anne Aben                     Aqua Novio ´94              NT 9704284      47.88           
11. Angelique Habeck              Aqua Novio ´94           47.29 9800144      48.15           
12. Claire van den Berg           Zeester Meerval          56.77 9800752      48.43           
13. Marion Hermens                Aqua Novio ´94              NT 9803058      48.76           
14. Kira de Bruin                 Zeester Meerval          55.16 9801856      49.86           
15. Tekla van den Elzen           Zeester Meerval          52.21 9701484      50.39           
16. Jamila Koucher                Aqua Novio ´94           55.46 9702302      51.00           
17. Aukje Toonen                  Tritium (SG)             53.72 9901086      51.97           
18. Anne Peeters                  Zeester Meerval          53.84 9802118      53.79           
19. Emmeke Arends                 De Waalstroom            56.76 9801998      54.86           
20. Sanne Eliasar                 Thalassa                 55.61 97-Agvr      56.45           
21. Sanne van Galen               Zeester Meerval             NT 9802348      59.95           
22. Merle Jans                    Tritium (SG)           1:06.61 9901466    1:03.36           
23. Donja Schutte                 Tritium (SG)           1:08.55 9901468    1:04.00           
24. Helena Havekes                Tritium (SG)           1:04.19 99HHAGV    1:04.48           
25. Rixt Lettinga                 De Waalstroom          1:12.07 9800480    1:11.09           
DIS Manon Barten                  Tritium (SG)             45.30 9701452      45.07           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFG Maud Jansen                   ZV Hydra                 45.21 9703484                      
 NG Mendy de Rooi                 De Houtrib               40.85 9700780                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 50m rugslag                   Minioren 3, 4 en 5
23.2.08 - 13:55                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Daniel van Dijk               Tritium (SG)             43.06 9701577      42.93           
 2. Youri Dinnissen               Aqua Novio ´94           44.83 9800411      45.45           
 3. Bob Simonis                   Thalassa                 48.53 97-08485     50.92           
 4. Tigo Toonen                   Tritium (SG)           1:06.72 9702551      53.04           
 5. Tim Verbeek                   Aqua Novio ´94           56.73 9800819      56.00           
 6. Wahe Sahakov                  Aqua Novio ´94              NT 9703147      57.10           
 NG Sieb Wesseling                Tritium (SG)             44.89 9800489                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vrije slag                        11 - 12 jaar
23.2.08 - 13:55                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Aimée Groenveld               De Houtrib             1:07.27 9503394    1:07.95           
            32.74  1:07.95
 2. Nikey van de Wetering         Zeester Meerval        1:11.45 9500336    1:10.13           
            33.80  1:10.13
 3. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        1:08.53 9602580    1:11.70           
            33.48  1:11.70
 4. Chanine Brouwers              Aqua Novio ´94         1:16.42 9500146    1:14.57           
            35.05  1:14.57
 5. Nikki Habers                  Zeester Meerval        1:15.57 9600594    1:15.76           
            36.92  1:15.76
 6. Esther Robakiewiez            De Houtrib             1:18.57 9603430    1:16.16           
            36.04  1:16.16
 7. Lotte Wekking                 Aqua Novio ´94         1:16.07 9601370    1:16.19           
            36.95  1:16.19
 8. Jade Hoogland                 Aqua Novio ´94         1:16.82 9600554    1:16.92           
            37.05  1:16.92
 9. Beste Pakoglan                Aqua Novio ´94         1:24.32 9604534    1:19.92           
            38.10  1:19.92
10. Emma van Delst                Zeester Meerval        1:24.61 9504564    1:20.21           
            39.10  1:20.21
11. Lyvia Verheyen                Tritium (SG)           1:21.54 9503886    1:20.49           
            36.72  1:20.49
12. Christa Schuivens             Tritium (SG)           1:22.73 9603730    1:21.00           
            38.28  1:21.00
13. Emmely Toonen                 Tritium (SG)           1:27.66 9603374    1:22.01           
          1:22.01
14. Selina van de Berge           Thalassa               1:28.66 95-05948   1:22.29           
            38.29  1:22.29
15. Lisa Burm                     Thalassa               1:25.07 95-05846   1:23.51           
            39.48  1:23.51
16. Kim Wekking                   Aqua Novio ´94         1:27.51 9604512    1:23.82           
            40.10  1:23.82
17. Rosan Mijnders                Tritium (SG)           1:21.97 9501944    1:24.19           
            39.11  1:24.19
18. Corine Somers                 De Waalstroom          1:24.36 9501900    1:26.41           
            40.24  1:26.41
19. Hildy Siroen                  Tritium (SG)           1:26.09 9502154    1:26.89           
            40.36  1:26.89
20. Lindsey Pijman                Aqua Novio ´94         1:27.07 9501606    1:27.22           
            40.84  1:27.22
21. Ilse Fölker                   Aqua Novio ´94         1:27.07 9601990    1:28.00           
            40.60  1:28.00
22. Anne van Casteren             Zeester Meerval        1:35.35 9601288    1:31.28           
            43.46  1:31.28
23. Floortje Elemans              Tritium (SG)           1:55.62 9604798    1:48.16           
            48.61  1:48.16
 NG Willeke Pas                   Tritium (SG)           1:45.25 9603702                      


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vrije slag                        13 - 14 jaar
23.2.08 - 13:55                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sophie Sollie                 Zeester Meerval        1:00.97 9400140    1:04.32           
            30.59  1:04.32
 2. Kim Loeffen                   Tritium (SG)           1:04.70 9403432    1:05.67           
            31.39  1:05.67
 3. Petra Schuivens               Tritium (SG)           1:06.73 9305036    1:06.52           
            31.67  1:06.52
 4. Laura Wekking                 Aqua Novio ´94         1:08.20 9402868    1:07.25           
            32.31  1:07.25
 5. Alon Hopman                   Tritium (SG)           1:08.00 9301184    1:07.92           
            32.72  1:07.92
 6. Lisa van Casteren             Zeester Meerval        1:07.88 9403552    1:09.02           
            33.42  1:09.02
 7. Surya van Dijk                De Houtrib             1:09.36 9405506    1:09.09           
            32.92  1:09.09
 8. Danielle Thijssen             De Waalstroom          1:13.16 9306094    1:10.67           
            34.89  1:10.67
 8. Luka Kotterman                Aqua Novio ´94         1:12.45 9302912    1:10.67           
            33.67  1:10.67
10. Tamara van Aken               De Waalstroom          1:11.51 9404050    1:11.89           
            35.00  1:11.89
11. Sanne van der Stelt           Z.V. Den Doorn         1:09.48 9303562    1:12.13           
        B tijd
            33.27  1:12.13
11. Rachelle Dangé                Zeester Meerval        1:10.11 9401686    1:12.13           
        A tijd
            33.92  1:12.13
13. Elise Verhagen                ZV Hydra               1:12.85 9304306    1:12.21           
            33.39  1:12.21
14. Edith van den Elzen           Zeester Meerval             NT 9302018    1:12.27           
            34.13  1:12.27
15. Shauny Feider                 Tritium (SG)           1:12.34 9305940    1:12.58           
            35.59  1:12.58
16. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          1:14.64 9307192    1:13.69           
            35.65  1:13.69
17. Kiara Linger                  De Houtrib             1:15.73 9306304    1:13.98           
            36.41  1:13.98
18. Joyce Janssen                 ZV Hydra               1:11.63 9304304    1:14.16           
            35.86  1:14.16
19. Didi Maas                     Aqua Novio ´94         1:14.48 9303610    1:14.42           
            35.36  1:14.42
20. Elske Eikholt                 Tritium (SG)           1:14.64 9305032    1:15.85           
            36.74  1:15.85
21. Charessa Feider               Tritium (SG)           1:16.55 9404340    1:17.45           
            36.70  1:17.45
22. Iris Janssen                  ZV Hydra               1:22.67 9405662    1:19.02           
            37.57  1:19.02
23. Corine Alstadt                Aqua Novio ´94         1:22.23 9403008    1:19.30           
            37.55  1:19.30
24. Jessica Stolp                 De Houtrib             1:21.80 9406012    1:20.29           
            37.54  1:20.29
25. Nikki Vroom                   Aqua Novio ´94         1:21.46 9405884    1:20.91           
            38.77  1:20.91
26. Lisette van de Steeg          Tritium (SG)           1:22.82 9400256    1:25.29           
            40.04  1:25.29
27. Priscella Gailliaert          Thalassa               1:34.36 94-06646   1:47.23           
            48.76  1:47.23
AFG Britt Lagarde                 Aqua Novio ´94         1:06.72 9303314                      
 NG Lisa Simonis                  Thalassa               1:36.64 93-05774                     


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vrije slag                    15 jaar en ouder
23.2.08 - 13:55                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:01.96 9203076    1:01.20           
            29.23  1:01.20
 2. Chantal Willems               Tritium (SG)           1:02.51 9105482    1:04.65           
            30.55  1:04.65
 3. Iris Janssen                  Zeester Meerval        1:06.05 8705940    1:04.96           
            31.54  1:04.96
 4. Renske van de Cruijssen       Tritium (SG)           1:04.84 8900836    1:05.71           
            31.61  1:05.71
 5. Naomi Feider                  Tritium (SG)           1:09.06 9107956    1:07.07           
            32.22  1:07.07
 6. Inge Arts                     Tritium (SG)           1:06.75 8900100    1:08.19           
        B tijd
            32.75  1:08.19
 6. Melissa van de Steeg          Tritium (SG)           1:07.73 9202444    1:08.19           
        A tijd
            33.03  1:08.19
 8. Julie Thomassen               Tritium (SG)           1:03.81 8804278    1:09.01           
            32.76  1:09.01
 9. Loes Cornelissen              Tritium (SG)           1:06.65 9100594    1:09.76           
            32.36  1:09.76
10. Elodie Siroen                 Tritium (SG)           1:08.28 9003414    1:12.57           
            34.77  1:12.57
11. Rianne Voesten                Tritium (SG)           1:13.20 9202508    1:12.73           
            34.56  1:12.73
12. Yael Hopman                   Tritium (SG)           1:12.00 9103708    1:13.25           
            35.64  1:13.25
13. Myrte Mijnders                Tritium (SG)           1:13.12 9002584    1:13.61           
            34.52  1:13.61
14. Saskia v.d. Kamp              Aqua Novio ´94         1:13.76 9207016    1:16.13           
            36.86  1:16.13
15. Iris van der Stelt            Z.V. Den Doorn         1:17.05 9201686    1:16.42           
            36.80  1:16.42
16. Melissa Pijman                Aqua Novio ´94         1:12.82 9106368    1:17.82           
            36.98  1:17.82
17. Anneleen Lange                Thalassa               1:21.73 91-07064   1:19.60           
            37.32  1:19.60



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                        11 - 12 jaar
23.2.08 - 14:25                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Marco Uppelschoten            De Houtrib             1:08.17 9500375    1:07.02           
            32.36  1:07.02
 2. Joris Willems                 Thalassa               1:17.11 95-02293   1:12.67           
            34.23  1:12.67
 3. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)           1:13.41 9500447    1:12.97           
            35.74  1:12.97
 4. Jeroen Willemsen              Tritium (SG)           1:16.91 9600413    1:15.89           
            36.86  1:15.89
 5. Thijs van Galen               Zeester Meerval        1:17.69 9602021    1:16.80           
            38.05  1:16.80
 6. Tim Furer                     Aqua Novio ´94         1:08.17 9600087    1:17.56           
            36.06  1:17.56
 7. Casper de Bruin               Zeester Meerval        1:28.36 9602019    1:20.16           
            39.04  1:20.16
 8. Tom van Leeuwen               Thalassa               1:23.71 95-02291   1:21.76           
            39.20  1:21.76
 9. Lukas Ceulemans               Aqua Novio ´94         1:20.34 9500413    1:22.28           
            40.59  1:22.28
10. Teun Strijbosch               Tritium (SG)           1:22.45 9603041    1:24.45           
            40.20  1:24.45
11. Jesse Wolters                 Tritium (SG)                NT 9602535    1:38.73           
            45.73  1:38.73
12. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom          1:38.02 9604097    1:40.39           
            48.73  1:40.39
13. Jannes van den Brand          Aqua Novio ´94         1:42.66 9602905    1:41.07           
            48.00  1:41.07
14. Scout Mosmuller               Tritium (SG)                NT 96SMAGV    2:00.13           
            49.95  2:00.13


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                        13 - 14 jaar
23.2.08 - 14:25                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Brian van de Graaf            De Houtrib             1:01.94 9401653    1:01.72           
            29.48  1:01.72
 2. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval          58.24 9400445    1:02.76           
            29.86  1:02.76
 3. Bas Krafft                    Aqua Novio ´94         1:00.32 9303195    1:04.29           
            30.70  1:04.29
 4. Tim Somers                    De Waalstroom          1:04.35 9303815    1:05.26           
            31.48  1:05.26
 5. Kevin v.d. End                Aqua Novio ´94         1:05.76 9303643    1:06.87           
            31.88  1:06.87
 6. Koen Wessels                  ZV Hydra               1:14.53 9403041    1:10.17           
            33.71  1:10.17
 7. Koen Seuren                   Tritium (SG)           1:08.75 9401013    1:10.89           
            32.73  1:10.89
 8. Sven de Brons                 De Houtrib             1:12.15 9400013    1:11.39           
            33.69  1:11.39
 9. Sander Barten                 Tritium (SG)           1:16.16 9401899    1:16.51           
            35.20  1:16.51
10. Bart Fölker                   Aqua Novio ´94         1:17.69 9401861    1:20.98           
            38.67  1:20.98
11. Jip Durieux                   De Waalstroom          1:35.00 9405639    1:28.88           
            41.42  1:28.88


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                    15 jaar en ouder
23.2.08 - 14:25                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Thomas Felten                 Aqua Novio ´94           52.42 8300655      51.38           
            25.12    51.38
 2. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)             55.09 8905447      55.37           
            29.96    55.37
 3. Dennis de Groot               De Zwoer               1:10.00 8300785      58.67           
            28.10    58.67
 4. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)             58.42 9104841      59.11           
            28.28    59.11
 4. Luuk Onrust                   Zeester Meerval          57.52 9205125      59.11           
            28.39    59.11
 6. Freek Sluis                   Tritium (SG)             58.91 8602859      59.26           
            28.48    59.26
 7. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          1:01.03 9200893      59.33           
            28.51    59.33
 8. Mathieu van der Ven           ZV Hydra                 59.48 8402349      59.62           
            28.71    59.62
 9. Dibbes Verbeek                Z.V. Den Doorn           59.08 8803525      59.91           
            28.91    59.91
10. Kevin Janssen                 Zeester Meerval        1:00.05 9204109    1:00.11           
            28.30  1:00.11
11. Tom Havekes                   De Waalstroom          1:00.20 8901119    1:00.29           
            29.23  1:00.29
12. Bram Janssen                  Aqua Novio ´94              NT 8501201    1:00.32           
            29.10  1:00.32
13. Thom van de Wetering          Zeester Meerval          58.64 9102551    1:00.40           
            29.09  1:00.40
14. Dylan Haverkamp               Z.V. Den Doorn         1:01.39 8901123    1:01.01           
            28.94  1:01.01
15. Yorick van Tricht             Aqua Novio ´94              NT 8704373    1:01.29           
            29.36  1:01.29
16. Luc Awater                    Aqua Novio ´94           58.47 9202991    1:01.41           
            29.63  1:01.41
17. Michel Labohm                 Z.V. Den Doorn         1:00.82 8701967    1:01.45           
            29.42  1:01.45
18. Martijn van Tricht            Aqua Novio ´94              NT 9103581    1:01.62           
            30.18  1:01.62
19. Wouter Wessels                ZV Hydra               1:01.71 9102541    1:02.00           
            30.06  1:02.00
20. Tom Bus                       ZV Hydra               1:01.17 8700571    1:02.18           
            29.51  1:02.18
21. Bart Maas                     Tritium (SG)           1:04.39 9205139    1:03.23           
            29.58  1:03.23
22. Fabian Ceulemans              Aqua Novio ´94         1:03.42 9203989    1:03.36           
            30.36  1:03.36
23. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          1:04.96 9105911    1:03.68           
            30.59  1:03.68
24. Dick Sillessen                Tritium (SG)                NT 8704135    1:03.70           
            30.48  1:03.70
25. Peter Fölker                  Aqua Novio ´94         1:02.33 6401021    1:03.97           
            30.49  1:03.97
26. Angelo van Eck                Thalassa               1:04.75 88-04887   1:05.47           
            31.35  1:05.47
27. Rens Mahler                   Tritium (SG)           1:06.82 9206411    1:06.06           
            30.61  1:06.06
28. Jeroen Dikken                 Zuiderzeezwemmers      1:10.00 8600673    1:06.44           
            33.17  1:06.44
29. Rob Gloudemans                Tritium (SG)           1:03.95 8701035    1:07.00           
            31.08  1:07.00
30. Niek Kouwenberg               ZV Hydra               1:03.06 8601715    1:07.55           
            31.52  1:07.55
31. Stef Janssen                  ZV Hydra               1:10.17 9206891    1:08.24           
            32.09  1:08.24
32. Wouter van Lierop             ZV Hydra               1:05.63 8904447    1:08.36           
            32.98  1:08.36
33. Jeroen Steinbruckner          Tritium (SG)           1:10.77 9206657    1:09.20           
            33.83  1:09.20
34. Pim Scheffer                  Z.V. Den Doorn         1:10.11 9205535    1:10.87           
            33.77  1:10.87
35. Charlie van Aken              De Waalstroom          1:15.60 9205625    1:12.39           
            34.76  1:12.39
36. Bart van Waes                 Thalassa               1:17.15 92-06515   1:13.37           
            35.03  1:13.37
37. Robin Simonis                 Thalassa               1:21.77 91-05685   1:18.99           
            37.58  1:18.99
38. Remko Eijsbouts               Thalassa               1:17.72 92-05601   1:19.23           
            38.41  1:19.23
 NG Bas Alstadt                   Aqua Novio ´94           58.40 9105255                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 100m wisselslag                 Minioren 3, 4 en 5
23.2.08 - 14:45                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Carlijn Viering               De Waalstroom          1:27.10 9701142    1:27.06           
          1:27.06
 2. Daphne de Wildt               Aqua Novio ´94         1:33.80 9800710    1:28.73           
          1:28.73
 3. Melissa van Houts             Aqua Novio ´94         1:29.76 9700182    1:28.95           
          1:28.95
 4. Vera van der Stelt            Z.V. Den Doorn         1:30.89 9702476    1:31.82           
          1:31.82
 5. Anne Hoevenaars               Zeester Meerval        1:37.06 9700778    1:39.04           
          1:39.04
 6. Tayla van Ingen               Aqua Novio ´94         1:40.16 9703226    1:39.68           
          1:39.68
 7. Maaike de Beer                Zeester Meerval        1:43.15 9702504    1:40.16           
          1:40.16
 8. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval        1:45.68 9802120    1:40.89           
          1:40.89
 9. Elle Hoevenaars               Zeester Meerval        1:45.30 9801458    1:41.09           
          1:41.09
10. Manon Barten                  Tritium (SG)           1:42.86 9701452    1:41.64           
          1:41.64
11. Maritte Pisters               Zeester Meerval        1:49.96 9802190    1:44.66           
          1:44.66
12. Anne Aben                     Aqua Novio ´94         2:08.16 9704284    1:45.69           
          1:45.69
13. Claire van den Berg           Zeester Meerval        1:54.41 9800752    1:47.11           
          1:47.11
14. Tekla van den Elzen           Zeester Meerval        1:41.54 9701484    1:48.20           
          1:48.20
15. Jamila Koucher                Aqua Novio ´94         1:49.70 9702302    1:49.98           
          1:49.98
16. Angelique Habeck              Aqua Novio ´94         1:54.42 9800144    1:51.45           
          1:51.45
17. Melissa van Aken              De Waalstroom          1:58.80 9900060    1:54.31           
          1:54.31
18. Anne Peeters                  Zeester Meerval             NT 9802118    1:58.12           
          1:58.12
19. Emmeke Arends                 De Waalstroom          2:08.48 9801998    2:09.18           
          2:09.18
DIS Jinte Worsteling              De Houtrib             1:49.57 9801844    1:36.39           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:36.39
DIS Kira de Bruin                 Zeester Meerval        1:54.81 9801856    1:51.01           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:51.01
DIS Sanne Eliasar                 Thalassa                    NT 97-Agvr    2:03.69           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:03.69
DIS Helena Havekes                Tritium (SG)                NT 99HHAGV    2:13.75           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:13.75
DIS Rixt Lettinga                 De Waalstroom          2:41.59 9800480    2:28.51           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:28.51
DIS Donja Schutte                 Tritium (SG)           2:38.02 9901468    2:32.57           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:32.57
AFG Maud Jansen                   ZV Hydra               1:36.39 9703484                      
 NG Mendy de Rooi                 De Houtrib             1:27.02 9700780                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag                 Minioren 3, 4 en 5
23.2.08 - 15:00                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Youri Dinnissen               Aqua Novio ´94         1:37.22 9800411    1:34.79           
          1:34.79
 2. Daniel van Dijk               Tritium (SG)           1:38.15 9701577    1:37.99           
          1:37.99
 3. Bob Simonis                   Thalassa               1:48.16 97-08485   1:54.13           
          1:54.13
DIS Tigo Toonen                   Tritium (SG)                NT 9702551    1:59.78           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:59.78
DIS Pim de Groot                  Zeester Meerval        2:07.47 9801275    2:26.04           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:26.04
 NG Sieb Wesseling                Tritium (SG)           1:39.06 9800489                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m wisselslag                        11 - 12 jaar
23.2.08 - 15:00                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Nikey van de Wetering         Zeester Meerval        2:54.29 9500336    2:51.52           
            39.22  2:51.52
 2. Aimée Groenveld               De Houtrib             2:52.86 9503394    2:53.98           
            39.20  2:53.98
 3. Emma van Delst                Zeester Meerval             NT 9504564    3:05.16           
            40.41  3:05.16
 4. Jade Hoogland                 Aqua Novio ´94         3:22.16 9600554    3:06.95           
            43.39  3:06.95
 5. Manon Bruijns                 De Waalstroom          3:05.42 9502430    3:09.36           
        B tijd
            42.04  3:09.36
 6. Esther Robakiewiez            De Houtrib             3:32.73 9603430    3:09.73           
            40.41  3:09.73
 7. Chanine Brouwers              Aqua Novio ´94         3:16.34 9500146    3:11.71           
            42.90  3:11.71
 8. Nikki Habers                  Zeester Meerval             NT 9600594    3:12.56           
          3:12.56
 9. Lotte Wekking                 Aqua Novio ´94              NT 9601370    3:15.29           
            45.47  3:15.29
10. Juliette van den Berg         Zeester Meerval        3:32.75 9601286    3:18.99           
            46.19  3:18.99
11. Christa Schuivens             Tritium (SG)           3:37.00 9603730    3:26.14           
            51.64  3:26.14
12. Lyvia Verheyen                Tritium (SG)           3:19.60 9503886    3:26.60           
            45.50  3:26.60
13. Ilse Fölker                   Aqua Novio ´94         3:43.58 9601990    3:28.16           
            48.60  3:28.16
14. Beste Pakoglan                Aqua Novio ´94              NT 9604534    3:29.57           
            49.26  3:29.57
15. Kim Wekking                   Aqua Novio ´94              NT 9604512    3:29.98           
            53.56  3:29.98
16. Rosan Mijnders                Tritium (SG)           3:26.02 9501944    3:30.60           
            48.57  3:30.60
17. Lindsey Pijman                Aqua Novio ´94         3:44.29 9501606    3:32.70           
            50.82  3:32.70
18. Anne van Casteren             Zeester Meerval             NT 9601288    3:44.24           
            53.27  3:44.24
 NG Willeke Pas                   Tritium (SG)                NT 9603702                      


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m wisselslag                        13 - 14 jaar
23.2.08 - 15:00                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sophie Sollie                 Zeester Meerval        2:35.88 9400140    2:37.38           
            33.89  2:37.38
 2. Kim Loeffen                   Tritium (SG)           2:43.67 9403432    2:46.14           
            35.58  2:46.14
 3. Laura Wekking                 Aqua Novio ´94         2:55.42 9402868    2:48.08           
            37.05  2:48.08
 4. Luka Kotterman                Aqua Novio ´94         2:59.78 9302912    2:55.43           
            38.62  2:55.43
 5. Surya van Dijk                De Houtrib             2:56.11 9405506    2:56.58           
            40.58  2:56.58
 6. Danielle Thijssen             De Waalstroom          2:55.42 9306094    2:56.66           
            40.46  2:56.66
 7. Edith van den Elzen           Zeester Meerval        3:07.95 9302018    2:57.47           
            41.84  2:57.47
 8. Lisa van Casteren             Zeester Meerval        3:08.98 9403552    2:59.20           
            41.51  2:59.20
 9. Alon Hopman                   Tritium (SG)           2:59.68 9301184    3:01.04           
            39.70  3:01.04
10. Rachelle Dangé                Zeester Meerval        2:57.18 9401686    3:01.29           
            38.89  3:01.29
11. Elise Verhagen                ZV Hydra               3:02.92 9304306    3:01.77           
            39.55  3:01.77
12. Shauny Feider                 Tritium (SG)           3:04.06 9305940    3:03.69           
            42.89  3:03.69
13. Didi Maas                     Aqua Novio ´94         3:05.44 9303610    3:04.36           
            42.45  3:04.36
14. Tamara van Aken               De Waalstroom          3:08.07 9404050    3:05.83           
          3:05.83
15. Kiara Linger                  De Houtrib             3:01.86 9306304    3:08.48           
            43.82  3:08.48
16. Iris Janssen                  ZV Hydra               3:14.50 9405662    3:08.66           
            40.68  3:08.66
17. Charessa Feider               Tritium (SG)           3:03.39 9404340    3:09.36           
        A tijd
            43.27  3:09.36
18. Nikki Vroom                   Aqua Novio ´94         3:19.70 9405884    3:12.13           
            43.00  3:12.13
19. Jessica Stolp                 De Houtrib             3:25.33 9406012    3:20.29           
            46.98  3:20.29
20. Corine Alstadt                Aqua Novio ´94         3:44.80 9403008    3:26.40           
            48.41  3:26.40
21. Lisette van de Steeg          Tritium (SG)           3:34.26 9400256    3:36.88           
          3:36.88
DIS Joyce Janssen                 ZV Hydra               2:55.11 9304304    2:55.72           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            39.18  2:55.72
DIS Fardau Lettinga               De Waalstroom          3:34.71 9405364    3:30.58           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            50.21  3:30.58


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m wisselslag                    15 jaar en ouder
23.2.08 - 15:00                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Inge Arts                     Zeester Meerval        2:29.09 9203076    2:28.47           
            31.69  2:28.47
 2. Inge Maalsen                  Zeester Meerval        2:36.64 9202236    2:41.07           
            34.44  2:41.07
 3. Anne Awater                   Aqua Novio ´94         2:39.31 8800120    2:48.42           
            35.89  2:48.42
 4. Melissa van de Steeg          Tritium (SG)                NT 9202444    2:49.07           
            36.22  2:49.07
 5. Renske van de Cruijssen       Tritium (SG)           2:47.74 8900836    2:50.98           
            37.90  2:50.98
 6. Naomi Feider                  Tritium (SG)           2:55.62 9107956    2:52.58           
            39.03  2:52.58
 7. Myrte Mijnders                Tritium (SG)           3:02.32 9002584    2:59.11           
            39.98  2:59.11
 8. Yael Hopman                   Tritium (SG)           3:06.62 9103708    3:03.04           
            41.51  3:03.04
 9. Rianne Voesten                Tritium (SG)           3:25.78 9202508    3:10.07           
            41.95  3:10.07
10. Katja Eijsbouts               Thalassa               3:09.39 89-06738   3:14.45           
            41.09  3:14.45
11. Melissa Pijman                Aqua Novio ´94         3:08.24 9106368    3:18.23           
            39.23  3:18.23
 NG Merel Siroen                  Tritium (SG)           2:52.08 8804006                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m wisselslag                        11 - 12 jaar
23.2.08 - 15:45                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Marco Uppelschoten            De Houtrib             2:50.39 9500375    2:46.50           
            39.71  2:46.50
 2. Bram van de Water             Z.V. Den Doorn              NT 9501629    3:01.93           
            39.40  3:01.93
 3. Tim Furer                     Aqua Novio ´94         2:55.45 9600087    3:02.20           
            43.00  3:02.20
 4. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)           3:08.32 9500447    3:07.42           
            43.93  3:07.42
 5. Thijs van Galen               Zeester Meerval        3:18.00 9602021    3:11.82           
            46.00  3:11.82
 6. Jeroen Willemsen              Tritium (SG)                NT 9600413    3:13.06           
            46.39  3:13.06
 7. Lukas Ceulemans               Aqua Novio ´94         3:28.86 9500413    3:24.02           
            50.29  3:24.02
DIS Jeppe Komdeur                 De Waalstroom               NT 9604097    4:02.67           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            59.22  4:02.67


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m wisselslag                        13 - 14 jaar
23.2.08 - 15:45                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Jeroen van den Corput         ZV Hydra               2:45.84 9303419    2:37.91           
            34.80  2:37.91
 2. Bas Krafft                    Aqua Novio ´94         2:36.49 9303195    2:38.17           
            32.13  2:38.17
 3. Dirk Vogels                   Zeester Meerval        2:33.56 9302427    2:38.67           
            33.61  2:38.67
 4. Daan Viering                  De Waalstroom          2:43.50 9403839    2:38.81           
            35.59  2:38.81
 5. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval        2:25.12 9400445    2:39.67           
            32.39  2:39.67
 6. Koen Wessels                  ZV Hydra               2:57.30 9403041    2:47.09           
            37.86  2:47.09
 7. Kevin v.d. End                Aqua Novio ´94         2:50.32 9303643    2:47.80           
            36.61  2:47.80
 8. Tim Somers                    De Waalstroom          2:48.87 9303815    2:49.82           
            38.95  2:49.82
 9. Walter van der Stelt          Z.V. Den Doorn         3:02.17 9401327    2:51.48           
            37.96  2:51.48
10. Sven de Brons                 De Houtrib             3:08.14 9400013    3:03.28           
            38.43  3:03.28
DIS Bart Fölker                   Aqua Novio ´94         3:13.13 9401861    3:11.62           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            44.93  3:11.62


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m wisselslag                    15 jaar en ouder
23.2.08 - 15:45                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Thomas Felten                 Aqua Novio ´94         2:10.80 8300655    2:14.78           
            28.11  2:14.78
 2. Loek Herberts                 Zeester Meerval        2:20.80 9001173    2:21.88           
            30.77  2:21.88
 3. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)           2:24.56 8905447    2:26.24           
            30.17  2:26.24
 4. Luuk Onrust                   Zeester Meerval        2:28.99 9205125    2:26.56           
            30.07  2:26.56
 5. Bram Janssen                  Aqua Novio ´94              NT 8501201    2:27.64           
            31.73  2:27.64
 6. Kevin Janssen                 Zeester Meerval        2:33.42 9204109    2:28.70           
            32.92  2:28.70
 7. Thom van de Wetering          Zeester Meerval        2:24.84 9102551    2:31.70           
            31.45  2:31.70
 8. Bas Berndes                   Tritium (SG)           2:32.53 8900217    2:31.86           
            29.98  2:31.86
 9. Wouter Wessels                ZV Hydra               2:36.82 9102541    2:34.48           
            33.12  2:34.48
10. Dylan Haverkamp               Z.V. Den Doorn         2:39.69 8901123    2:37.80           
            32.86  2:37.80
11. Janno Duyzer                  Z.V. Den Doorn         2:48.51 8800895    2:39.78           
            33.75  2:39.78
12. Martijn van Tricht            Aqua Novio ´94              NT 9103581    2:40.41           
            34.64  2:40.41
13. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)           2:35.15 9104841    2:40.49           
          2:40.49
14. Fabian Ceulemans              Aqua Novio ´94         2:43.48 9203989    2:43.32           
            34.71  2:43.32
15. Tom Bus                       ZV Hydra               2:43.76 8700571    2:46.36           
            36.51  2:46.36
16. Bart Maas                     Tritium (SG)           2:44.97 9205139    2:47.48           
            34.89  2:47.48
17. Wouter van Lierop             ZV Hydra               2:48.79 8904447    2:47.51           
            38.02  2:47.51
18. Wouter van der Stelt          Z.V. Den Doorn         2:46.00 7200889    2:48.63           
            35.02  2:48.63
19. Niek Kouwenberg               ZV Hydra               2:36.49 8601715    2:49.67           
            35.12  2:49.67
20. René Bras                     Z.V. Den Doorn         2:45.07 7500121    2:51.45           
            34.30  2:51.45
 NG Bas Alstadt                   Aqua Novio ´94         2:40.73 9105255                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                  Gemengd, 4 x 25m vrije slag                minioren 1, 2 en 3
23.2.08 - 16:10                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Aqua Novio ´94 1              Aqua Novio ´94         1:28.28            1:20.56           
        Laura van de Kamp, 99                      Patrick Habeck, 01
        Antoine Habeck, 99                         Sam Furer, 99
          1:20.56

 2. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)                NT            1:42.36           
        Rik Cillissen, 00                          Aukje Toonen, 99
        Nica van Rossenberg, 01                    Helena Havekes, 99
          1:42.36




TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 50m vrije slag                         11 - 12 jaar
24.2.08 - 10:00                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Aimée Groenveld               De Houtrib               30.89 9503394      30.72           
        B tijd
 2. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval          31.10 9602580      31.20           
 3. Nikey van de Wetering         Zeester Meerval          34.10 9500336      32.19           
 4. Chanine Brouwers              Aqua Novio ´94           33.03 9500146      32.25           
 5. Nikki Habers                  Zeester Meerval          33.02 9600594      32.83           
 6. Esther Robakiewiez            De Houtrib               35.72 9603430      33.54           
 7. Juliette van den Berg         Zeester Meerval          34.58 9601286      34.02           
 8. Christa Schuivens             Tritium (SG)             36.26 9603730      34.77           
 9. Lyvia Verheyen                Tritium (SG)             34.20 9503886      34.94           
10. Beste Pakoglan                Aqua Novio ´94           37.51 9604534      35.58           
11. Rosan Mijnders                Tritium (SG)             36.90 9501944      35.78           
12. Lotte Wekking                 Aqua Novio ´94           35.96 9601370      35.84           
13. Selina van de Berge           Thalassa                 39.02 95-05948     36.30           
14. Lisa Burm                     Thalassa                 38.38 95-05846     37.20           
15. Lindsey Pijman                Aqua Novio ´94           40.34 9501606      37.33           
16. Ilse Fölker                   Aqua Novio ´94           42.27 9601990      37.52           
17. Corine Somers                 De Waalstroom            37.39 9501900      38.08           
18. Kim Wekking                   Aqua Novio ´94           40.45 9604512      38.20           
19. Hildy Siroen                  Tritium (SG)             38.62 9502154      38.41           
20. Floortje Elemans              Tritium (SG)             48.43 9604798      47.58           
 NG Willeke Pas                   Tritium (SG)             44.45 9603702                      


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 50m vrije slag                         13 - 14 jaar
24.2.08 - 10:00                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sophie Sollie                 Zeester Meerval          28.25 9400140      29.17           
 2. Cyril Landstra                Zeester Meerval          28.72 9305722      29.20           
 3. Kim Loeffen                   Tritium (SG)             29.73 9403432      29.89           
 4. Petra Schuivens               Tritium (SG)             29.92 9305036      30.18           
        A tijd
 5. Alon Hopman                   Tritium (SG)             31.45 9301184      30.82           
 6. Surya van Dijk                De Houtrib               31.92 9405506      30.89           
 7. Laura Wekking                 Aqua Novio ´94           31.10 9402868      31.07           
 8. Elise Verhagen                ZV Hydra                 32.17 9304306      32.36           
 9. Luka Kotterman                Aqua Novio ´94           32.08 9302912      32.55           
10. Danielle Thijssen             De Waalstroom            33.13 9306094      32.70           
11. Kiara Linger                  De Houtrib               34.51 9306304      33.21           
12. Joyce Janssen                 ZV Hydra                 32.46 9304304      33.23           
13. Tamara van Aken               De Waalstroom            32.81 9404050      33.37           
        B tijd
14. Shauny Feider                 Tritium (SG)             33.30 9305940      33.48           
15. Laura van Reen                De Waalstroom            33.04 9306300      33.49           
        A tijd
16. Elske Eikholt                 Tritium (SG)             33.29 9305032      33.52           
17. Didi Maas                     Aqua Novio ´94           34.13 9303610      33.86           
18. Rebecca Thijssen              De Waalstroom            34.71 9307192      33.98           
19. Iris Janssen                  ZV Hydra                 36.82 9405662      34.86           
20. Charessa Feider               Tritium (SG)             34.01 9404340      35.24           
21. Lisette van de Steeg          Tritium (SG)             35.26 9400256      35.42           
22. Corine Alstadt                Aqua Novio ´94           37.15 9403008      35.65           
23. Jessica Stolp                 De Houtrib               36.64 9406012      36.46           
24. Nikki Vroom                   Aqua Novio ´94           37.33 9405884      36.60           
25. Priscella Gailliaert          Thalassa                 43.36 94-06646     42.47           
AFG Britt Lagarde                 Aqua Novio ´94           30.39 9303314                      


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 50m vrije slag                     15 jaar en ouder
24.2.08 - 10:00                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Merel Siroen                  Tritium (SG)             28.09 8804006      28.32           
 2. Inge Arts                     Zeester Meerval          28.79 9203076      28.57           
 3. Chantal Willems               Tritium (SG)             28.88 9105482      29.44           
 4. Julie Thomassen               Tritium (SG)             29.51 8804278      30.18           
        B tijd
 5. Renske van de Cruijssen       Tritium (SG)             29.79 8900836      30.54           
 6. Loes Cornelissen              Tritium (SG)             29.32 9100594      30.69           
 7. Inge Arts                     Tritium (SG)             30.52 8900100      30.72           
        A tijd
 8. Daisy Janssen                 ZV Hydra                 30.68 9105800      31.19           
        B tijd
 8. Naomi Feider                  Tritium (SG)             30.09 9107956      31.19           
        A tijd
10. Melissa van de Steeg          Tritium (SG)             31.72 9202444      31.89           
11. Alja Huibers                  De Waalstroom            32.29 9101352      32.27           
12. Jasmijn Appels                Aqua Novio ´94           32.72 9006564      32.51           
13. Rianne Voesten                Tritium (SG)             32.29 9202508      32.91           
14. Yael Hopman                   Tritium (SG)             32.82 9103708      33.37           
        A tijd
15. Saskia v.d. Kamp              Aqua Novio ´94           33.07 9207016      33.49           
        B tijd
16. Myrte Mijnders                Tritium (SG)             32.53 9002584      33.64           
17. Elodie Siroen                 Tritium (SG)             31.26 9003414      33.89           
18. Katja Eijsbouts               Thalassa                 34.33 89-06738     34.15           
19. Melissa Pijman                Aqua Novio ´94           34.29 9106368      34.36           
20. Tessa Hermanussen             Tritium (SG)             33.34 9202490      34.61           



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 50m vrije slag                         11 - 12 jaar
24.2.08 - 10:15                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tim Furer                     Aqua Novio ´94           31.02 9600087      30.63           
 2. Marco Uppelschoten            De Houtrib               32.19 9500375      31.92           
 3. Joris Willems                 Thalassa                 32.05 95-02293     32.17           
 4. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)             31.68 9500447      32.48           
        B tijd
 5. Jeroen Willemsen              Tritium (SG)             37.64 9600413      33.18           
 6. Daan Boonstra                 Aqua Novio ´94           33.86 9503011      33.47           
 7. Gijs Appels                   Aqua Novio ´94           34.00 9502461      33.55           
 8. Tom van Leeuwen               Thalassa                 36.95 95-02291     34.82           
 9. Jonno Schoppink               Zeester Meerval          34.73 9503345      35.76           
10. Casper de Bruin               Zeester Meerval          36.73 9602019      36.37           
11. Leon Jansen                   Zeester Meerval          37.65 9502557      36.38           
12. Teun Strijbosch               Tritium (SG)             37.19 9603041      36.45           
13. Jesse Kusters                 Tritium (SG)             39.86 9601611      41.43           
        A tijd
13. Jesse Wolters                 Tritium (SG)             43.24 9602535      41.43           
        B tijd
15. Jannes van den Brand          Aqua Novio ´94           45.07 9602905      42.48           
16. Scout Mosmuller               Tritium (SG)                NT 96SMAGV      50.16           


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 50m vrije slag                         13 - 14 jaar
24.2.08 - 10:15                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Mart Hendriks                 Tritium (SG)             25.66 9304079      26.05           
        A tijd
 2. Bas Krafft                    Aqua Novio ´94           27.80 9303195      27.89           
 3. Brian van de Graaf            De Houtrib               28.57 9401653      27.95           
 4. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval          26.88 9400445      28.43           
 5. Simon van den Broek           Tritium (SG)             29.92 9302383      29.57           
 6. Koen Seuren                   Tritium (SG)             31.81 9401013      29.86           
 7. Pim Boonstra                  Aqua Novio ´94           30.29 9401371      29.95           
 8. Jeroen van den Corput         ZV Hydra                 30.58 9303419      30.07           
        B tijd
 9. Kevin v.d. End                Aqua Novio ´94           29.98 9303643      30.58           
10. Koen Wessels                  ZV Hydra                 32.92 9403041      32.11           
11. Sander Barten                 Tritium (SG)             34.34 9401899      33.08           
12. Bart Fölker                   Aqua Novio ´94           36.67 9401861      34.63           


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 50m vrije slag                     15 jaar en ouder
24.2.08 - 10:15                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Thomas Felten                 Aqua Novio ´94           25.11 8300655      24.08           
 2. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)             25.19 8905447      25.68           
 3. Dennis de Groot               De Zwoer               1:10.00 8300785      25.90           
 4. Bas Berndes                   Tritium (SG)             25.96 8900217      26.05           
        B tijd
 5. Donny van Alphen              Zeester Meerval          26.94 9202377      26.37           
 6. Thom van de Wetering          Zeester Meerval          26.32 9102551      26.48           
 7. Kevin Janssen                 Zeester Meerval          27.24 9204109      26.89           
 8. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)             26.40 9104841      27.20           
 9. Luc Awater                    Aqua Novio ´94           28.04 9202991      27.36           
10. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom            27.25 9200893      27.42           
        A tijd
10. Mathieu van der Ven           ZV Hydra                 27.15 8402349      27.42           
        C tijd
10. Freek Sluis                   Tritium (SG)             26.93 8602859      27.42           
        B tijd
13. Martijn van Tricht            Aqua Novio ´94              NT 9103581      27.58           
        A tijd
13. Yorick van Tricht             Aqua Novio ´94              NT 8704373      27.58           
        B tijd
15. Mark Effing                   Tritium (SG)             26.81 8600761      27.65           
16. Tom Bus                       ZV Hydra                 27.68 8700571      27.70           
17. Niek Kouwenberg               ZV Hydra                 27.68 8601715      28.20           
18. Wouter Wessels                ZV Hydra                 28.35 9102541      28.66           
19. Angelo van Eck                Thalassa                 29.02 88-04887     28.70           
20. Jeroen Dikken                 Zuiderzeezwemmers      1:10.00 8600673      28.75           
21. Bart Maas                     Tritium (SG)             29.47 9205139      28.76           
22. Fabian Ceulemans              Aqua Novio ´94           29.15 9203989      28.98           
23. Rob Gloudemans                Tritium (SG)             28.10 8701035      28.99           
        B tijd
23. Rens Mahler                   Tritium (SG)             29.02 9206411      28.99           
        A tijd
25. Dick Sillessen                Tritium (SG)                NT 8704135      29.11           
26. Stef Janssen                  ZV Hydra                 30.28 9206891      30.07           
        A tijd
27. Wouter van Lierop             ZV Hydra                 28.81 8904447      30.56           
28. Bart van Waes                 Thalassa                 32.63 92-06515     31.29           
29. Charlie van Aken              De Waalstroom            31.84 9205625      32.48           
        A tijd
30. Remko Eijsbouts               Thalassa                 32.96 92-05601     33.86           
31. Robin Simonis                 Thalassa                 35.86 91-05685     34.44           
32. Michael Rooijakkers           Thalassa                 35.06 90-07221     35.76           
33. Tore Lentfert                 Aqua Novio ´94              NT 84070707     36.34           
NG. Jeroen Steinbruckner          Tritium (SG)             31.18 9206657                      
 NG Bas Alstadt                   Aqua Novio ´94           26.40 9105255                      
 NG Bram Janssen                  Aqua Novio ´94           26.14 8501201                      
 NG Pim Sollie                    Zeester Meerval          27.86 9201233                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Meisjes, 25m vrije slag                  Minioren 1, 2 en 3
24.2.08 - 10:30                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Laura van de Kamp             Aqua Novio ´94           23.67 9900526      18.15           
 2. Flo Bosmans                   Tritium (SG)             22.65 0000104      21.43           
 3. Robin van den Dungen          Zeester Meerval             NT 0000472      21.62           
 4. Aniek de Beer                 Zeester Meerval             NT 9901290      22.41 FJ 1      
 5. Mirjam Scholten               Aqua Novio ´94              NT 9901046      22.41 FJ 2      
 6. Nica van Rossenberg           Tritium (SG)                NT 0100268      27.54           
 NG Quinty Stewart                Zeester Meerval             NT 9901460                      


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 25m vrije slag                  Minioren 1, 2 en 3
24.2.08 - 10:30                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sam Furer                     Aqua Novio ´94           20.52 9900185      18.10           
 2. Antoine Habeck                Aqua Novio ´94           19.89 9900017      18.65           
 3. Job Berns                     Aqua Novio ´94              NT 9901195      22.00           
 4. Emren Pakoglan                Aqua Novio ´94              NT 0000437      22.66           
 5. Rik Cillissen                 Tritium (SG)                NT 0000599      23.58           
 6. Patrick Habeck                Aqua Novio ´94           27.82 0100007      23.69           
 NG Rui van Bel                   Aqua Novio ´94           26.70 0000085                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Meisjes, 50m vrije slag                  Minioren 3, 4 en 5
24.2.08 - 10:35                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Melissa van Houts             Aqua Novio ´94           34.76 9700182      34.17           
 2. Daphne de Wildt               Aqua Novio ´94           35.64 9800710      34.42           
 3. Carlijn Viering               De Waalstroom            35.48 9701142      34.48           
 4. Anne Hoevenaars               Zeester Meerval          37.31 9700778      34.68           
 5. Manon Barten                  Tritium (SG)             40.66 9701452      37.29           
 6. Elle Hoevenaars               Zeester Meerval          38.10 9801458      37.54           
 7. Anne Aben                     Aqua Novio ´94           38.92 9704284      37.57           
 8. Jinte Worsteling              De Houtrib               42.16 9801844      38.00           
 9. Zita van Bel                  Aqua Novio ´94           39.72 9700320      38.47           
10. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval          44.47 9802120      38.86           
11. Maaike de Beer                Zeester Meerval          45.17 9702504      38.95           
12. Tayla van Ingen               Aqua Novio ´94           39.89 9703226      39.32           
13. Marion Hermens                Aqua Novio ´94              NT 9803058      40.47           
14. Angelique Habeck              Aqua Novio ´94           41.20 9800144      41.86           
15. Jamila Koucher                Aqua Novio ´94           42.86 9702302      42.19           
16. Tekla van den Elzen           Zeester Meerval          44.09 9701484      42.66           
17. Claire van den Berg           Zeester Meerval          47.60 9800752      43.30           
18. Maritte Pisters               Zeester Meerval          55.74 9802190      44.08           
19. Kira de Bruin                 Zeester Meerval          45.16 9801856      44.19           
20. Lisa van den Dungen           Zeester Meerval          47.96 9703132      45.32           
21. Melissa van Aken              De Waalstroom            51.39 9900060      45.36           
22. Anne Peeters                  Zeester Meerval          49.72 9802118      46.60           
23. Sanne Eliasar                 Thalassa                    NT 97-Agvr      48.40           
24. Marit van der Lee             Zeester Meerval          47.12 9900466      48.84           
25. Helena Havekes                Tritium (SG)                NT 99HHAGV    1:03.77           
AFG Maud Jansen                   ZV Hydra                 39.70 9703484                      
 NG Mendy de Rooi                 De Houtrib               35.70 9700780                      
 NG Merle Jans                    Tritium (SG)             56.59 9901466                      
 NG Donja Schutte                 Tritium (SG)           1:02.66 9901468                      
 NG Aukje Toonen                  Tritium (SG)                NT 9901086                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 50m vrije slag                  Minioren 3, 4 en 5
24.2.08 - 10:40                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Youri Dinnissen               Aqua Novio ´94           38.32 9800411      36.80           
 2. Daniel van Dijk               Tritium (SG)             40.26 9701577      37.10           
 3. Bob Simonis                   Thalassa                 42.08 97-08485     39.97           
 4. Joey Papaioannou              Aqua Novio ´94           45.08 9802269      40.29           
 5. Tadzio van Bel                Aqua Novio ´94           42.70 9800275      41.89           
 6. Wahe Sahakov                  Aqua Novio ´94              NT 9703147      45.10           
 7. Tigo Toonen                   Tritium (SG)             57.56 9702551      46.73           
 8. Hans van der Minne            Aqua Novio ´94           47.83 9702271      49.00           
 9. Tim Verbeek                   Aqua Novio ´94           53.67 9800819      49.51           
NG. Pim de Groot                  Zeester Meerval          47.53 9801275                      
 NG Sieb Wesseling                Tritium (SG)             36.86 9800489                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Dames, 100m rugslag                          11 - 12 jaar
24.2.08 - 10:45                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Nikey van de Wetering         Zeester Meerval        1:22.83 9500336    1:19.85           
            39.28  1:19.85
 2. Aimée Groenveld               De Houtrib             1:20.57 9503394    1:20.23           
            39.07  1:20.23
 3. Nikki Habers                  Zeester Meerval        1:23.97 9600594    1:24.43           
            40.80  1:24.43
 4. Lotte Wekking                 Aqua Novio ´94         1:27.91 9601370    1:27.99           
            43.09  1:27.99
 5. Esther Robakiewiez            De Houtrib             1:29.70 9603430    1:29.78           
            43.09  1:29.78
 6. Christa Schuivens             Tritium (SG)           1:33.99 9603730    1:32.26           
            45.40  1:32.26
 7. Lyvia Verheyen                Tritium (SG)           1:37.32 9503886    1:32.54           
            44.29  1:32.54
 8. Selina van de Berge           Thalassa               1:41.00 95-05948   1:33.57           
            45.00  1:33.57
 9. Rosan Mijnders                Tritium (SG)           1:35.95 9501944    1:35.51           
            45.19  1:35.51
10. Ilse Fölker                   Aqua Novio ´94         1:39.32 9601990    1:36.69           
            47.32  1:36.69
11. Kim Wekking                   Aqua Novio ´94         1:38.89 9604512    1:37.19           
            48.34  1:37.19
12. Corine Somers                 De Waalstroom          1:38.70 9501900    1:37.21           
          1:37.21
13. Beste Pakoglan                Aqua Novio ´94         1:39.20 9604534    1:38.54           
            49.57  1:38.54
14. Hildy Siroen                  Tritium (SG)           1:38.03 9502154    1:39.45           
            48.54  1:39.45
15. Floortje Elemans              Tritium (SG)                NT 9604798    1:55.69           
            54.99  1:55.69
 NG Willeke Pas                   Tritium (SG)           1:52.94 9603702                      


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Dames, 100m rugslag                          13 - 14 jaar
24.2.08 - 10:45                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Cyril Landstra                Zeester Meerval        1:11.17 9305722    1:11.71           
          1:11.71
 2. Sophie Sollie                 Zeester Meerval        1:10.97 9400140    1:12.76           
            35.89  1:12.76
 3. Kim Loeffen                   Tritium (SG)           1:15.00 9403432    1:16.23           
            36.92  1:16.23
 4. Surya van Dijk                De Houtrib             1:17.20 9405506    1:17.47           
          1:17.47
 5. Petra Schuivens               Tritium (SG)           1:18.19 9305036    1:18.27           
          1:18.27
 6. Laura Wekking                 Aqua Novio ´94         1:19.23 9402868    1:19.54           
            39.42  1:19.54
 7. Laura van Reen                De Waalstroom          1:18.23 9306300    1:20.61           
            38.48  1:20.61
 8. Joyce Janssen                 ZV Hydra               1:18.39 9304304    1:21.16           
            40.89  1:21.16
 9. Alon Hopman                   Tritium (SG)           1:26.55 9301184    1:23.09           
            40.64  1:23.09
10. Edith van den Elzen           Zeester Meerval        1:24.21 9302018    1:24.02           
            41.02  1:24.02
11. Shauny Feider                 Tritium (SG)           1:24.00 9305940    1:25.64           
            42.89  1:25.64
12. Elske Eikholt                 Tritium (SG)           1:26.13 9305032    1:27.69           
            44.32  1:27.69
13. Iris Janssen                  ZV Hydra               1:31.83 9405662    1:28.10           
            43.54  1:28.10
14. Jessica Stolp                 De Houtrib             1:32.16 9406012    1:28.72           
            43.49  1:28.72
15. Elise Verhagen                ZV Hydra               1:29.36 9304306    1:28.91           
          1:28.91
16. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          1:33.29 9307192    1:28.98           
            44.26  1:28.98
17. Charessa Feider               Tritium (SG)           1:30.40 9404340    1:29.25           
            42.26  1:29.25
18. Nikki Vroom                   Aqua Novio ´94         1:32.89 9405884    1:31.64           
            45.45  1:31.64
19. Lisette van de Steeg          Tritium (SG)           1:36.60 9400256    1:39.24           
            49.04  1:39.24
DIS Danielle Thijssen             De Waalstroom          1:29.00 9306094    1:23.09           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            41.00  1:23.09
AFG Britt Lagarde                 Aqua Novio ´94         1:16.14 9303314                      
 NG Lisa Simonis                  Thalassa               1:43.54 93-05774                     


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Dames, 100m rugslag                      15 jaar en ouder
24.2.08 - 10:45                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:07.50 9203076    1:08.11           
            33.78  1:08.11
 2. Chantal Willems               Tritium (SG)           1:12.16 9105482    1:15.71           
            36.03  1:15.71
 3. Daisy Janssen                 ZV Hydra               1:16.75 9105800    1:19.64           
            38.50  1:19.64
 4. Inge Arts                     Tritium (SG)           1:19.62 8900100    1:20.19           
            38.98  1:20.19
 5. Jasmijn Appels                Aqua Novio ´94         1:22.33 9006564    1:22.52           
          1:22.52
 6. Myrte Mijnders                Tritium (SG)           1:21.87 9002584    1:22.54           
            40.90  1:22.54
 7. Naomi Feider                  Tritium (SG)           1:19.43 9107956    1:22.71           
          1:22.71
 8. Rian Geurts                   Tritium (SG)           1:21.63 9007376    1:23.45           
            40.20  1:23.45
 9. Alja Huibers                  De Waalstroom          1:25.41 9101352    1:27.57           
          1:27.57
10. Saskia v.d. Kamp              Aqua Novio ´94         1:31.51 9207016    1:29.76           
            44.29  1:29.76
11. Tessa Hermanussen             Tritium (SG)           1:32.08 9202490    1:30.42           
          1:30.42
12. Katja Eijsbouts               Thalassa               1:34.48 89-06738   1:34.47           
          1:34.47
AFG Anne Awater                   Aqua Novio ´94         1:10.51 8800120                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Heren, 100m rugslag                          11 - 12 jaar
24.2.08 - 11:10                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Marco Uppelschoten            De Houtrib             1:18.49 9500375    1:19.19           
            39.66  1:19.19
 2. Tim Furer                     Aqua Novio ´94         1:17.04 9600087    1:19.80           
            39.29  1:19.80
 3. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)           1:20.58 9500447    1:21.97           
            41.05  1:21.97
 4. Joris Willems                 Thalassa               1:25.40 95-02293   1:24.61           
            41.50  1:24.61
 5. Gijs Appels                   Aqua Novio ´94         1:23.12 9502461    1:27.94           
            43.93  1:27.94
 6. Jeroen Willemsen              Tritium (SG)           1:29.59 9600413    1:28.45           
            42.70  1:28.45
 7. Daan Boonstra                 Aqua Novio ´94         1:27.77 9503011    1:28.68           
          1:28.68
 8. Leon Jansen                   Zeester Meerval        1:36.93 9502557    1:30.58           
            44.77  1:30.58
 9. Rick van der Lee              Zeester Meerval        1:42.95 9504033    1:31.85           
            44.02  1:31.85
10. Jonno Schoppink               Zeester Meerval        1:47.39 9503345    1:41.13           
            49.40  1:41.13
11. Tom van Leeuwen               Thalassa               1:46.34 95-02291   1:43.02           
            50.11  1:43.02
12. Jannes van den Brand          Aqua Novio ´94         1:53.67 9602905    1:48.08           
            53.06  1:48.08
13. Jesse Kusters                 Tritium (SG)           1:49.43 9601611    1:48.69           
          1:48.69
14. Jesse Wolters                 Tritium (SG)                NT 9602535    1:52.16           
            52.89  1:52.16
DIS Scout Mosmuller               Tritium (SG)                NT 96SMAGV    2:05.66           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:05.66


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Heren, 100m rugslag                          13 - 14 jaar
24.2.08 - 11:10                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dirk Vogels                   Zeester Meerval        1:09.52 9302427    1:09.69           
            33.81  1:09.69
 2. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval        1:07.22 9400445    1:12.25           
          1:12.25
 3. Brian van de Graaf            De Houtrib             1:12.13 9401653    1:12.73           
            35.60  1:12.73
 4. Bas Krafft                    Aqua Novio ´94         1:15.36 9303195    1:13.20           
            35.32  1:13.20
 5. Mart Hendriks                 Tritium (SG)           1:10.02 9304079    1:13.32           
            36.36  1:13.32
 6. Jeroen van den Corput         ZV Hydra               1:12.26 9303419    1:14.62           
            36.40  1:14.62
 7. Tim Somers                    De Waalstroom          1:16.95 9303815    1:16.07           
            37.18  1:16.07
 8. Kevin v.d. End                Aqua Novio ´94         1:17.92 9303643    1:17.88           
          1:17.88
 9. Simon van den Broek           Tritium (SG)           1:27.20 9302383    1:23.10           
            40.83  1:23.10
10. Pim Boonstra                  Aqua Novio ´94         1:21.80 9401371    1:24.51           
            40.39  1:24.51
11. Sander Barten                 Tritium (SG)           1:22.82 9401899    1:25.06           
          1:25.06
12. Bart Fölker                   Aqua Novio ´94         1:32.80 9401861    1:27.65           
            43.21  1:27.65


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Heren, 100m rugslag                      15 jaar en ouder
24.2.08 - 11:10                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)           1:03.03 8905447    1:04.89           
            33.20  1:04.89
 2. Donny van Alphen              Zeester Meerval        1:06.15 9202377    1:05.61           
            32.23  1:05.61
 3. Thom van de Wetering          Zeester Meerval        1:07.26 9102551    1:07.06           
            33.30  1:07.06
 4. Yorick van Tricht             Aqua Novio ´94              NT 8704373    1:08.29           
            33.04  1:08.29
 5. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)           1:06.63 9104841    1:08.36           
            33.57  1:08.36
 6. Luc Awater                    Aqua Novio ´94         1:09.29 9202991    1:09.73           
            34.40  1:09.73
 7. Bas Berndes                   Tritium (SG)           1:09.39 8900217    1:10.19           
          1:10.19
 8. Martijn van Tricht            Aqua Novio ´94              NT 9103581    1:11.07           
            34.86  1:11.07
 9. Dylan Haverkamp               Z.V. Den Doorn         1:11.82 8901123    1:12.06           
          1:12.06
10. Dibbes Verbeek                Z.V. Den Doorn         1:09.69 8803525    1:12.70           
            34.92  1:12.70
11. Wouter Wessels                ZV Hydra               1:11.73 9102541    1:12.76           
            35.67  1:12.76
12. Kevin Janssen                 Zeester Meerval        1:15.15 9204109    1:14.09           
            35.16  1:14.09
13. Peter Fölker                  Aqua Novio ´94         1:18.71 6401021    1:14.42           
            36.64  1:14.42
14. Fabian Ceulemans              Aqua Novio ´94         1:15.25 9203989    1:14.76           
            36.89  1:14.76
15. Niek Kouwenberg               ZV Hydra               1:09.23 8601715    1:15.34           
            36.11  1:15.34
16. Wouter van Lierop             ZV Hydra               1:13.74 8904447    1:15.42           
            37.30  1:15.42
17. Bart Maas                     Tritium (SG)           1:16.39 9205139    1:16.22           
            36.05  1:16.22
18. Janno Duyzer                  Z.V. Den Doorn         1:14.96 8800895    1:16.34           
          1:16.34
19. Angelo van Eck                Thalassa               1:15.28 88-04887   1:16.41           
            37.21  1:16.41
20. Michel Labohm                 Z.V. Den Doorn         1:17.89 8701967    1:16.80           
            37.80  1:16.80
21. Tom Uilenberg                 Z.V. Den Doorn         1:16.00 8603135    1:19.10           
          1:19.10
22. Bart van Waes                 Thalassa               1:26.16 92-06515   1:24.67           
            41.42  1:24.67
23. Michael Rooijakkers           Thalassa               1:42.86 90-07221   1:30.48           
            43.11  1:30.48
24. Charlie van Aken              De Waalstroom          1:39.94 9205625    1:38.29           
          1:38.29
DIS Robin Simonis                 Thalassa               1:31.66 91-05685   1:28.80           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.02  1:28.80
 NG Bas Alstadt                   Aqua Novio ´94         1:13.69 9105255                      
 NG Bram Janssen                  Aqua Novio ´94         1:07.23 8501201                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 25m vlinderslag                 Minioren 1, 2 en 3
24.2.08 - 11:30                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Laura van de Kamp             Aqua Novio ´94              NT 9900526      22.13           
 2. Flo Bosmans                   Tritium (SG)             33.16 0000104      26.17 FJ 1      
 3. Marit van der Lee             Zeester Meerval          27.70 9900466      26.17 FJ 2      
 4. Melissa van Aken              De Waalstroom            27.44 9900060      27.57           
 5. Robin van den Dungen          Zeester Meerval             NT 0000472      27.70           
 6. Mirjam Scholten               Aqua Novio ´94              NT 9901046      31.32           
 7. Aniek de Beer                 Zeester Meerval             NT 9901290      31.38           
DIS Nica van Rossenberg           Tritium (SG)                NT 0100268      44.91           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 NG Quinty Stewart                Zeester Meerval             NT 9901460                      


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 25m vlinderslag                 Minioren 1, 2 en 3
24.2.08 - 11:30                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sam Furer                     Aqua Novio ´94           35.51 9900185      23.20           
 2. Antoine Habeck                Aqua Novio ´94           30.64 9900017      23.63           
 3. Emren Pakoglan                Aqua Novio ´94              NT 0000437      32.70           
 4. Patrick Habeck                Aqua Novio ´94           42.46 0100007      34.00           
 5. Job Berns                     Aqua Novio ´94              NT 9901195      35.83           
 6. Rik Cillissen                 Tritium (SG)                NT 0000599      36.53           
 NG Rui van Bel                   Aqua Novio ´94              NT 0000085                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 50m vlinderslag                 Minioren 3, 4 en 5
24.2.08 - 11:35                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Carlijn Viering               De Waalstroom            42.30 9701142      41.70           
 2. Melissa van Houts             Aqua Novio ´94           41.95 9700182      42.42           
 3. Daphne de Wildt               Aqua Novio ´94           42.34 9800710      42.66           
 4. Maritte Pisters               Zeester Meerval          49.37 9802190      48.08           
 5. Anne Hoevenaars               Zeester Meerval          46.16 9700778      49.21           
 6. Jinte Worsteling              De Houtrib               50.42 9801844      49.22           
 7. Elle Hoevenaars               Zeester Meerval          54.69 9801458      49.51           
 8. Tayla van Ingen               Aqua Novio ´94              NT 9703226      49.57           
 9. Maaike de Beer                Zeester Meerval          50.84 9702504      50.27           
10. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval          47.23 9802120      50.67           
11. Tekla van den Elzen           Zeester Meerval          50.70 9701484      50.74           
12. Manon Barten                  Tritium (SG)             49.92 9701452      51.00           
13. Kira de Bruin                 Zeester Meerval          54.64 9801856      53.45           
14. Lisa van den Dungen           Zeester Meerval          51.59 9703132      54.59           
15. Zita van Bel                  Aqua Novio ´94           51.89 9700320      57.33           
16. Anne Peeters                  Zeester Meerval          51.53 9802118      57.82           
17. Jamila Koucher                Aqua Novio ´94         1:00.60 9702302      59.56           
18. Angelique Habeck              Aqua Novio ´94           54.29 9800144    1:02.28           
19. Helena Havekes                Tritium (SG)                NT 99HHAGV    1:12.26           
DIS Claire van den Berg           Zeester Meerval          55.31 9800752      53.99           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
AFG Maud Jansen                   ZV Hydra                 46.80 9703484                      
 NG Mendy de Rooi                 De Houtrib               36.03 9700780                      
 NG Merle Jans                    Tritium (SG)           1:14.82 9901466                      
 NG Donja Schutte                 Tritium (SG)           1:23.36 9901468                      
 NG Aukje Toonen                  Tritium (SG)                NT 9901086                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 50m vlinderslag                 Minioren 3, 4 en 5
24.2.08 - 11:40                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Youri Dinnissen               Aqua Novio ´94           46.03 9800411      45.11           
 2. Daniel van Dijk               Tritium (SG)             45.39 9701577      46.58           
 3. Joey Papaioannou              Aqua Novio ´94              NT 9802269      53.04           
 4. Tadzio van Bel                Aqua Novio ´94           55.04 9800275      56.65           
 5. Hans van der Minne            Aqua Novio ´94              NT 9702271    1:02.37           
 6. Tigo Toonen                   Tritium (SG)                NT 9702551    1:06.64           
 7. Wahe Sahakov                  Aqua Novio ´94              NT 9703147    1:09.54           
 8. Tim Verbeek                   Aqua Novio ´94              NT 9800819    1:13.54           
 NG Sieb Wesseling                Tritium (SG)             47.46 9800489                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m vrije slag                        11 - 12 jaar
24.2.08 - 11:45                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Aimée Groenveld               De Houtrib             2:30.54 9503394    2:30.61           
          1:11.41  2:30.61
 2. Nikey van de Wetering         Zeester Meerval        2:30.28 9500336    2:31.50           
          1:13.52  2:31.50
 3. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        2:36.49 9602580    2:32.37           
          1:13.30  2:32.37
 4. Lotte Wekking                 Aqua Novio ´94         2:49.51 9601370    2:42.35           
          1:19.80  2:42.35
 5. Nikki Habers                  Zeester Meerval        2:45.09 9600594    2:47.20           
          1:19.79  2:47.20
 6. Esther Robakiewiez            De Houtrib             2:54.10 9603430    2:47.43           
          1:19.59  2:47.43
 7. Juliette van den Berg         Zeester Meerval        2:57.16 9601286    2:48.68           
          1:22.84  2:48.68
 8. Chanine Brouwers              Aqua Novio ´94         2:58.45 9500146    2:51.36           
          1:23.26  2:51.36
 9. Lyvia Verheyen                Tritium (SG)           2:59.03 9503886    2:58.39           
          1:25.68  2:58.39
10. Rosan Mijnders                Tritium (SG)           2:59.84 9501944    3:00.71           
          1:25.00  3:00.71
11. Kim Wekking                   Aqua Novio ´94         3:06.29 9604512    3:03.62           
          1:30.75  3:03.62
12. Beste Pakoglan                Aqua Novio ´94         3:13.56 9604534    3:04.35           
          1:31.78  3:04.35
13. Ilse Fölker                   Aqua Novio ´94         3:19.26 9601990    3:09.08           
          1:31.99  3:09.08
14. Lindsey Pijman                Aqua Novio ´94         4:23.60 9501606    3:12.00           
          1:31.23  3:12.00
 NG Willeke Pas                   Tritium (SG)           3:48.17 9603702                      


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m vrije slag                        13 - 14 jaar
24.2.08 - 11:45                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Sophie Sollie                 Zeester Meerval        2:15.71 9400140    2:18.39           
          1:07.70  2:18.39
 2. Cyril Landstra                Zeester Meerval        2:17.36 9305722    2:19.60           
          1:07.81  2:19.60
 3. Laura Wekking                 Aqua Novio ´94         2:32.53 9402868    2:25.92           
          1:10.94  2:25.92
 4. Alon Hopman                   Tritium (SG)           2:38.62 9301184    2:30.85           
          1:13.54  2:30.85
 5. Danielle Thijssen             De Waalstroom          2:31.74 9306094    2:32.37           
          1:12.40  2:32.37
 6. Surya van Dijk                De Houtrib             2:43.69 9405506    2:33.00           
          1:11.89  2:33.00
 7. Tamara van Aken               De Waalstroom          2:37.39 9404050    2:37.20           
          1:16.07  2:37.20
 8. Luka Kotterman                Aqua Novio ´94         2:30.20 9302912    2:37.46           
          1:14.13  2:37.46
 9. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          2:39.80 9307192    2:38.50           
          1:17.18  2:38.50
10. Didi Maas                     Aqua Novio ´94         2:38.75 9303610    2:39.86           
          1:17.08  2:39.86
11. Joyce Janssen                 ZV Hydra               2:37.88 9304304    2:40.29           
          1:18.34  2:40.29
12. Edith van den Elzen           Zeester Meerval        2:41.84 9302018    2:41.97           
          1:17.87  2:41.97
13. Shauny Feider                 Tritium (SG)           2:41.73 9305940    2:42.08           
          1:20.70  2:42.08
14. Kiara Linger                  De Houtrib             2:44.86 9306304    2:42.40           
          1:18.86  2:42.40
15. Elise Verhagen                ZV Hydra               2:43.53 9304306    2:42.95           
          1:16.38  2:42.95
16. Corine Alstadt                Aqua Novio ´94         3:11.45 9403008    2:52.67           
          1:25.00  2:52.67
17. Jessica Stolp                 De Houtrib             3:09.67 9406012    2:52.86           
          1:23.40  2:52.86
18. Charessa Feider               Tritium (SG)           2:56.42 9404340    2:53.42           
          1:22.84  2:53.42
19. Iris Janssen                  ZV Hydra               2:58.41 9405662    2:57.11           
          1:25.69  2:57.11
20. Nikki Vroom                   Aqua Novio ´94         3:05.70 9405884    2:58.62           
          1:28.42  2:58.62
AFG Britt Lagarde                 Aqua Novio ´94         2:23.64 9303314                      


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m vrije slag                    15 jaar en ouder
24.2.08 - 11:45                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Inge Arts                     Zeester Meerval        2:13.88 9203076    2:12.41           
          1:03.58  2:12.41
 2. Merel Siroen                  Tritium (SG)           2:14.62 8804006    2:19.33           
          1:05.86  2:19.33
 3. Melissa van de Steeg          Tritium (SG)           2:26.80 9202444    2:28.28           
          1:13.54  2:28.28
 4. Renske van de Cruijssen       Tritium (SG)           2:24.66 8900836    2:28.36           
          1:12.42  2:28.36
 5. Naomi Feider                  Tritium (SG)           2:36.84 9107956    2:33.53           
          1:14.04  2:33.53
 6. Daisy Janssen                 ZV Hydra               2:30.33 9105800    2:34.65           
          1:12.16  2:34.65
 7. Jasmijn Appels                Aqua Novio ´94         2:39.37 9006564    2:38.22           
          1:16.11  2:38.22
 8. Yael Hopman                   Tritium (SG)                NT 9103708    2:39.72           
          1:14.86  2:39.72
 9. Melissa Pijman                Aqua Novio ´94         2:41.54 9106368    2:46.80           
          1:18.10  2:46.80
10. Saskia v.d. Kamp              Aqua Novio ´94              NT 9207016    2:48.41           
          1:22.96  2:48.41
11. Myrte Mijnders                Tritium (SG)           2:47.66 9002584    2:48.90           
          1:20.52  2:48.90
12. Rianne Voesten                Tritium (SG)           2:55.82 9202508    2:50.13           
          1:21.70  2:50.13
AFG Anne Awater                   Aqua Novio ´94         2:21.76 8800120                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 200m vrije slag                        11 - 12 jaar
24.2.08 - 12:20                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Marco Uppelschoten            De Houtrib             2:24.04 9500375    2:25.13           
          1:10.67  2:25.13
 2. Tim Furer                     Aqua Novio ´94         2:28.45 9600087    2:30.70           
          1:13.05  2:30.70
 3. Jeroen Willemsen              Tritium (SG)                NT 9600413    2:44.51           
          1:19.60  2:44.51
 4. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)           2:53.01 9500447    2:48.22           
          1:24.58  2:48.22
 5. Casper de Bruin               Zeester Meerval        3:05.15 9602019    2:50.04           
          1:23.67  2:50.04
 6. Gijs Appels                   Aqua Novio ´94         2:54.54 9502461    2:54.14           
          1:21.86  2:54.14
 7. Rick van der Lee              Zeester Meerval        3:00.84 9504033    2:54.84           
          1:23.01  2:54.84
 8. Daan Boonstra                 Aqua Novio ´94         2:52.83 9503011    2:58.85           
          1:26.34  2:58.85
 9. Leon Jansen                   Zeester Meerval        3:01.60 9502557    3:05.32           
          1:28.70  3:05.32
10. Teun Strijbosch               Tritium (SG)           3:07.13 9603041    3:08.01           
          1:27.26  3:08.01


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 200m vrije slag                        13 - 14 jaar
24.2.08 - 12:20                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Dirk Vogels                   Zeester Meerval        2:13.29 9302427    2:13.09           
          1:04.85  2:13.09
 2. Bas Krafft                    Aqua Novio ´94         2:19.04 9303195    2:14.73           
          1:05.87  2:14.73
 3. Brian van de Graaf            De Houtrib             2:17.03 9401653    2:15.73           
          1:05.43  2:15.73
 4. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval        2:07.86 9400445    2:18.29           
          1:06.66  2:18.29
 5. Tim Somers                    De Waalstroom          2:23.67 9303815    2:20.78           
          1:08.22  2:20.78
 6. Pim Boonstra                  Aqua Novio ´94         2:34.07 9401371    2:30.64           
          1:12.64  2:30.64
 7. Koen Wessels                  ZV Hydra               2:39.31 9403041    2:32.82           
          1:13.87  2:32.82
 8. Kevin v.d. End                Aqua Novio ´94         2:45.80 9303643    2:32.92           
          1:13.83  2:32.92
 9. Bart Fölker                   Aqua Novio ´94         2:49.33 9401861    2:47.24           
          1:23.19  2:47.24
10. Sander Barten                 Tritium (SG)           2:44.57 9401899    2:47.62           
          1:20.66  2:47.62


----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 200m vrije slag                    15 jaar en ouder
24.2.08 - 12:20                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Thomas Felten                 Aqua Novio ´94         1:52.56 8300655    1:51.29           
            53.72  1:51.29
 2. Donny van Alphen              Zeester Meerval        2:04.59 9202377    2:06.00           
          1:00.62  2:06.00
 3. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          2:08.10 9200893    2:08.28           
          1:03.46  2:08.28
 4. Thom van de Wetering          Zeester Meerval        2:10.00 9102551    2:08.69           
          1:02.69  2:08.69
 5. Joppe Schuurmans              Tritium (SG)           2:01.67 8905447    2:09.72           
          1:03.55  2:09.72
 6. Kevin Janssen                 Zeester Meerval        2:15.10 9204109    2:11.65           
          1:04.01  2:11.65
 7. Martijn van Tricht            Aqua Novio ´94              NT 9103581    2:11.92           
          1:02.61  2:11.92
 8. Bas Berndes                   Tritium (SG)           2:11.99 8900217    2:12.16           
          1:03.82  2:12.16
 9. Freek Sluis                   Tritium (SG)           2:13.29 8602859    2:15.38           
          1:05.31  2:15.38
10. Wouter Wessels                ZV Hydra               2:19.68 9102541    2:17.80           
          1:07.29  2:17.80
11. Mark Effing                   Tritium (SG)           2:11.64 8600761    2:17.92           
          1:05.36  2:17.92
12. Fabian Ceulemans              Aqua Novio ´94         2:21.51 9203989    2:19.24           
          1:06.66  2:19.24
13. Peter Fölker                  Aqua Novio ´94         2:27.95 6401021    2:21.13           
          1:08.05  2:21.13
14. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)           2:13.98 9104841    2:22.25           
          1:06.86  2:22.25
15. Tom Bus                       ZV Hydra               2:22.68 8700571    2:24.88           
          1:07.96  2:24.88
16. Wouter van der Stelt          Z.V. Den Doorn         2:25.00 7200889    2:27.41           
          1:08.90  2:27.41
17. René Bras                     Z.V. Den Doorn         2:26.00 7500121    2:28.45           
          1:09.83  2:28.45
18. Jeroen Steinbruckner          Tritium (SG)           2:35.42 9206657    2:31.73           
          1:12.07  2:31.73
19. Tore Lentfert                 Aqua Novio ´94              NT 84070707   2:58.58           
          1:23.99  2:58.58
 NG Rob Gloudemans                Tritium (SG)           2:26.42 8701035                      
 NG Bas Alstadt                   Aqua Novio ´94         2:17.07 9105255                      
 NG Bram Janssen                  Aqua Novio ´94         2:14.15 8501201                      
 NG Yorick van Tricht             Aqua Novio ´94              NT 8704373                      
 NG Pim Sollie                    Zeester Meerval        2:18.23 9201233                      



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Gemengd, 8 x 50m vrije slag                Minioren 3, 4 en 5
24.2.08 - 12:45                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Aqua Novio ´94 1              Aqua Novio ´94         5:17.67            5:11.25           
        Sam Furer, 99                              Joey Papaioannou, 98
        Daphne de Wildt, 98                        Tayla van Ingen, 97
        Antoine Habeck, 99                         Youri Dinnissen, 98
        Zita van Bel, 97                           Melissa van Houts, 97
            41.84  5:11.25

 2. Zeester Meerval 1             Zeester Meerval        5:57.64            5:25.29           
        Maritte Pisters, 98                        Lotte Verbiesen, 98
        Claire van den Berg, 98                    Tekla van den Elzen, 97
        Maaike de Beer, 97                         Elle Hoevenaars, 98
        Kira de Bruin, 98                          Anne Hoevenaars, 97
            45.64  5:25.29

 NG Tritium (SG) 1                Tritium (SG)                NT                              
        Merle Jans, 99                             Sieb Wesseling, 98
        Tigo Toonen, 97                            Aukje Toonen, 99
        Donja Schutte, 99                          Manon Barten, 97
        Helena Havekes, 99                         Daniel van Dijk, 97




TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                   Dames, 6 x 50m vrije slag                   11 jaar en ouder
24.2.08 - 12:55                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           2:55.32            2:57.00           
        Merel Siroen, 88                           Renske van de Cruijssen, 89
        Loes Cornelissen, 91                       Julie Thomassen, 88
        Kim Loeffen, 94                            Chantal Willems, 91
            28.96  2:57.00

 2. Tritium (SG) 2                Tritium (SG)           3:05.77            3:07.73           
        Inge Arts, 89                              Petra Schuivens, 93
        Alon Hopman, 93                            Elodie Siroen, 90
        Myrte Mijnders, 90                         Naomi Feider, 91
            30.26  3:07.73

 3. Zeester Meerval 4             Zeester Meerval        3:10.42            3:09.02           
        Edith van den Elzen, 93                    Lotte Langenhoff, 96
        Nikey van de Wetering, 95                  Inge Arts, 92
        Nikki Habers, 96                           Sophie Sollie, 94
            33.51  3:09.02

 4. Aqua Novio ´94 3              Aqua Novio ´94         3:04.47            3:13.92           
        Jasmijn Appels, 90                         Saskia v.d. Kamp, 92
        Didi Maas, 93                              Luka Kotterman, 93
        Laura Wekking, 94                          Melissa Pijman, 91
            32.45  3:13.92

 5. Tritium (SG) 3                Tritium (SG)           3:15.15            3:19.70           
        Tessa Hermanussen, 92                      Shauny Feider, 93
        Rian Geurts, 90                            Rianne Voesten, 92
        Elske Eikholt, 93                          Yael Hopman, 91
            34.01  3:19.70

 6. Tritium (SG) 4                Tritium (SG)           3:37.36            3:52.72           
        Floortje Elemans, 96                       Lyvia Verheyen, 95
        Christa Schuivens, 96                      Hildy Siroen, 95
        Rosan Mijnders, 95                         Charessa Feider, 94
            46.81  3:52.72




TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Heren, 6 x 50m vrije slag                   11 jaar en ouder
24.2.08 - 13:00                                                                        Results
----------------------------------------------------------------------------------------------
Ran                                                      In.tijd               Tijd           
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tritium (SG) 1                Tritium (SG)           2:36.95            2:38.21           
        Mark Effing, 86                            Mart Hendriks, 93
        Jelte Schuurmans, 91                       Bas Berndes, 89
        Freek Sluis, 86                            Joppe Schuurmans, 89
            26.93  2:38.21

 2. Aqua Novio ´94 3              Aqua Novio ´94         2:40.75            2:41.95           
        Martijn van Tricht, 91                     Fabian Ceulemans, 92
        Yorick van Tricht, 87                      Luc Awater, 92
        Bas Krafft, 93                             Thomas Felten, 83
            27.37  2:41.95

 3. Z.V. Den Doorn 1              Z.V. Den Doorn         2:45.36            2:45.70           
        Wouter van der Stelt, 72                   Dylan Haverkamp, 89
        Michel Labohm, 87                          René Bras, 75
        Janno Duyzer, 88                           Dibbes Verbeek, 88
            29.39  2:45.70

 4. ZV Hydra 2                    ZV Hydra               2:48.75            2:47.83           
        Mathieu van der Ven, 84                    Wouter Wessels, 91
        Jop de Wit, 89                             Niek Kouwenberg, 86
        Wouter van Lierop, 89                      Tom Bus, 87
            27.82  2:47.83

 5. Zeester Meerval 2             Zeester Meerval        3:01.05            2:58.01           
        Casper de Bruin, 96                        Donny van Alphen, 92
        Jonno Schoppink, 95                        Kevin Janssen, 92
        Dirk Vogels, 93                            Thom van de Wetering, 91
            36.16  2:58.01

 6. Tritium (SG) 2                Tritium (SG)           2:56.69            2:58.03           
        Rob Gloudemans, 87                         Sander Barten, 94
        Bart Maas, 92                              Simon van den Broek, 93
        Rens Mahler, 92                            Dick Sillessen, 87
            29.24  2:58.03

 7. Aqua Novio ´94 4              Aqua Novio ´94         3:15.82            3:11.78           
        Tim Furer, 96                              Bart Fölker, 94
        Pim Boonstra, 94                           Daan Boonstra, 95
        Kevin v.d. End, 93                         Gijs Appels, 95
            30.50  3:11.78

 8. Thalassa 1                    Thalassa               3:10.88            3:13.51           
        Remko Eijsbouts, 92                        Bart van Waes, 92
        Angelo van Eck, 88                         Joris Willems, 95
        Michael Rooijakkers, 90                    Wilco Minten, 
            33.54  3:13.51

 9. Tritium (SG) 3                Tritium (SG)           3:32.52            3:35.45           
        Jesse Kusters, 96                          Dieder Schuurmans, 95
        Jeroen Willemsen, 96                       Koen Seuren, 94
        Teun Strijbosch, 96                        Jesse Wolters, 96
            40.46  3:35.45




Splash Meet Manager 2007Registered to Tritium (SG)