Nr. 1. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Heren, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Heren, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Heren, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 14. Heren, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16. Heren, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 20. Heren, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep


Limietwedstrijd AZ&PC
Amersfoort, 17.2.2008


Programmanr. 1
17.2.08 - 14:15
Dames, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ranomi KromowidjojoTriVia24.49900215625.84
2.Ilse KraayeveldOrca27.10900211027.30
3.Clarissa van RheenenTriVia26.25910827027.42
4.Rieneke TerinkAZ&PC27.10840242427.66
5.Linda BankDe Dolfijn27.32860016828.60
*
6.Lotte WilmsDwk27.54840277028.81
6.Ilse van HoornZwemlust/Utrecht(SG)28.73900157828.81
6.Marlynn VermeerDe Kempvis28.11890432028.81
9.Anne Michelle VosEiffel Swimmers PSV27.81910799428.93
10.Nilshaira IseniaEiffel Swimmers PSV27.64890723429.14
11.Cleo Denise BolWZ&PC Purmerend28.65940331429.45
12.Macy OortwijnAquapoldro28.43950072229.61
13.Jip MulkensAquarijn28.99940253829.63
14.Idoia HidalgoEiffel Swimmers PSV27.86910435629.74
15.Femke LeenstraOrca29.03950303829.78
16.Jantine JongenotterEiffel Swimmers PSV28.39900180029.83
17.Emily HarksEiffel Swimmers PSV29.38930248429.93
18.Grace VrielingTriVia29.16940162430.05
19.Mirre ThomasZwemlust/Utrecht(SG)31.71950600230.08
19.Iris PijtakAZ&PC31.18930060230.08
21.Karlijn HoogstedeArethusa29.20940480030.18
22.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV29.90940057430.42
23.Daniëlle VermeulenAZ&PC29.64910324030.45
24.Mariska HulsingTriVia29.69930317830.54
25.Elina de RuiterVzc-E&p30.25940332630.78
26.Esther HulsingTriVia29.77960108030.83
27.Charlotte JansenVzc-E&p31.02920084631.03
28.Roos WielinkTriVia30.80940396231.07
28.Shireen PostAZ&PC31.77950328631.07
30.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend30.26940303031.14
31.Janine VerhaeghEiffel Swimmers PSV29.73950075431.18
32.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend30.64940278831.22
33.Loes WielinkTriVia30.74940396031.23
34.Anne KooijmanZwemlust/Utrecht(SG)33.26950321831.32
35.Kelly TeunissenOz&pc29.64920174031.36
35.Samantha LubbersDe Dolfijn29.77910679431.36
37.Annika ArvinDe Dolfijn33.32950000831.49
38.Tessa HuijsingDe Haaien30.07920733231.57
39.Michelle GeislerAquarijn31.97950251431.73
40.Kitty de SmitDe Amer30.35910542431.83
41.Esma van VonderenArethusa30.95950111231.86
42.Manon HoutmanEiffel Swimmers PSV28.86910134831.93
43.Evelien SchatEiffel Swimmers PSV32.18950473032.09
44.Lisanne van VelzenDe Zeehond '7332.62950131832.57
45.Courtney van HuizenZwemlust/Utrecht(SG)33.48960168632.83
46.Rozemarijn ErdbrinkVzc-E&p33.22930023233.20
47.Cynthia SiebrandDe Haaien33.93960182834.25
48.Marloes KoedamVzc-E&pNT860509234.33
49.Sedona de KeijzerAZ&PC33.07960316434.39
50.Ellen van DijkVzc-E&p33.35940157834.86
*
NGIngrid den OudenDe Amer30.358703058


<< TOP >>
Programmanr. 2
17.2.08 - 14:25
Heren, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joost ReijnsDwk23.72870272524.38
2.Sebastiaan VerschurenAquarijn24.21880357124.91
3.Jeroen StuutTriVia23.89880331524.97
4.Casper HutTeam Groningen23.73780047125.24
5.Michael SchildersDe Kempvis24.35880301125.34
6.Marvin KruinZwemlust/Utrecht(SG)25.08890181525.39
7.Joost GroeneveldVzc-E&p24.86920040925.46
8.Timon EvenhuisTriVia24.34900084325.53
9.Ewoud TammingaAZ&PC24.56820170125.57
10.Michael van der LindenDe Zijl LGB24.07860192125.59
11.Sebastian BakkerTeam Groningen24.26880011925.66
12.John VerhagenEiffel Swimmers PSV24.37920532525.81
13.Danny van ZoenDe Dolfijn24.91840267725.82
14.Jeroen DerksenDwk25.51890067526.27
15.Lars v.d. HeijdenEiffel Swimmers PSV25.59900516726.44
16.Martijn BouwensZwemlust/Utrecht(SG)25.72880046126.47
17.Sil HovingEiffel Swimmers PSV25.23910394726.57
18.Fabian BeiminOz&pc25.26910008726.64
19.Thijs HagelsteinVzc-E&p26.00910082726.70
20.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn25.52910244926.74
21.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV26.00920267526.75
22.Robin VeenstraZwemlust/Utrecht(SG)26.99920133526.82
22.Camiel Villa RikkersZwemlust/Utrecht(SG)25.68890535926.82
24.Erwin BuistTeam Groningen24.56780018326.87
25.Jelle DerksenDwk27.25940001726.89
26.Sverre OelenWZ&PC Purmerend25.68900214726.91
27.Kevin EltinkNdd25.20910058926.92
28.Killian HestermanHet Y26.22900118727.21
29.Bas EbbersNdd26.71920167527.26
30.Tim NiekusVzc-E&p26.42910370927.54
31.Julian van LeuvenDe Dolfijn26.32920082327.77
32.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend26.91930026927.87
33.Michiel HuismanHet Y27.64900581127.89
34.Dennis PedersenDe Zeehond '7327.00920538527.95
35.Erwin vd HaarVzc-E&p26.74900107927.99
35.Nick OortwijnAquapoldro26.47920444727.99
37.Daniel RosinghHet Y28.98930274128.02
38.Mark PijtakAZ&PC27.62900228728.14
39.Frans SlaatsEiffel Swimmers PSV27.83930046128.19
40.Ruud van HeerbeekEiffel Swimmers PSV27.39930176928.40
41.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend28.09940091328.45
42.Jesper de JongAquarijn28.00930077528.48
43.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn28.78930053928.53
44.Simon StoutenDe Zijl LGB28.19940094328.87
45.Ivar van GinkelDwk31.29940002528.89
46.Dave HeshofWZ&PC Purmerend33.46950140328.98
47.Jesse SchaekersAquarijn28.18930198729.08
48.David BeijerZwemlust/Utrecht(SG)31.01920205129.12
49.Tom TollensDe Amer30.71920679329.19
50.Ronald VermeulenAZ&PC30.30940010929.67
51.Pascal van den DijsselDe Haaien28.49890483329.72
52.Andy OnderstalDe Dolfijn30.88950488930.12
53.Thomas GerritzenDe Amer30.34910649130.34
53.Bjorn GrootDe Zijl LGB27.61930072130.34
55.Maarten BrzoskowskiEiffel Swimmers PSV29.72950076930.52
56.Robin SchollinkOz&pc30.37950010330.73
57.Jeffrey BuddenbergDe Zeehond '7330.68950228930.93
58.Dylan OnderstalDe Dolfijn29.41920412131.04
59.Nick van der KrogtDe Zijl LGB30.64950131331.45
60.Niels ThomassenAquapoldro32.26950029332.46
61.Anthony LubbersDe Dolfijn32.61950115132.66
62.Niek de BrabanderDwk37.03950207137.00
DISJan BatstraHet Y28.479302737
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).


<< TOP >>
Programmanr. 3
17.2.08 - 14:35
Dames, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Willemijn KnotTriVia28.44900201031.06
2.Kyra RietveldTriVia30.98930062432.76
3.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)31.62920081032.84
4.Silvie KetelaarsDwk31.89850377832.93
5.Alice BravoHet Y32.61870534633.66
6.Simone DekkerZwemlust/Utrecht(SG)34.67890087634.00
7.Margreet LaarNdd33.46930470034.53
8.Tessa LukassenZwemlust/Utrecht(SG)34.36870262034.72
9.Kim Anne BouwDwk33.38900050035.03
9.Diede OldenhaveNdd32.48920511435.03
11.Suzanne de VriesDe Haaien36.12950062836.80
12.Cecily SadowskiAquapoldro37.29950018837.31
13.Eline SchaftDe Zijl LGB34.41920269237.41
14.Anne van VroonhovenEiffel Swimmers PSV37.00920412438.78
15.Conny de SmitDe Amer39.50940262240.24
NGMarjolein BolsterDwk33.569000414


<< TOP >>
Programmanr. 4
17.2.08 - 14:40
Heren, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey BreedijkAZ&PC29.17890045128.28
2.Henk van NiejenhuisDe Dolfijn27.79890506329.23
3.Jos de GraafAquapoldro28.53910609529.96
4.Dingeman van der PluijmDe Zijl LGB28.44900230130.01
5.Hjalmar de RuiterNdd29.59890269531.44
6.Bart van 't LandTriVia30.59890065631.50
7.Joeri ScheidtVzc-E&p31.70910201132.05
8.Ben ZwerinkDe Dolfijn31.20930279132.85
9.Heru LeanderDe Haaien33.43930491534.58
10.Nick OutDe Zeehond '7335.00940088135.00
11.Christopher AyoubDe Dolfijn33.98930278935.24
12.Pascal van den DijsselDe Haaien34.77890483336.63
13.Lars van GinkelDwk35.30910069936.87


<< TOP >>
Programmanr. 5
17.2.08 - 14:45
Dames, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Moniek NijhuisDe Dolfijn31.23880318833.26
2.Lona KroeseDe Dolfijn33.62870238234.73
3.Larissa BrakDe Zijl LGB34.54880057235.92
4.Kirsten van der SteenWiekslag34.98810142037.05
5.Nicole ter BruggenOz&pc35.97920032839.12
6.Tessa HuijsingDe Haaien38.58920733239.78
7.Esmée BosAquapoldro39.30960066240.29
8.Kathy van ZuilenDe Amer39.71930613840.42
9.Kitty de SmitDe Amer40.48910542441.14
10.Anne WillersAquarijn40.00930562642.03
11.Charelle HanewaldAZ&PC40.29930518642.18
12.Merel RademakersDe Haaien41.37960058442.49
*
13.Lotte VeldhuizenDe Haaien43.59960019045.10
*
14.Linda KampermanAquarijn42.20960123846.00


<< TOP >>
Programmanr. 6
17.2.08 - 14:45
Heren, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin van AggeleZwemlust/Utrecht(SG)28.10840001729.89
2.Erik VerholtTeam Groningen29.23880354331.67
3.Ramon GrootelaarOz&pc30.63830079332.31
4.Vincent VersteegZwemlust/Utrecht(SG)31.98770100333.27
5.Sverre van de WalTriVia32.54900644934.39
*
6.Thijs HagelsteinVzc-E&p32.95910082734.50
7.Tom VerbeekHet Y33.29880352734.90
8.Tom van de KampDwk34.37910115335.04
9.Erwin vd HaarVzc-E&p32.90900107935.28
10.Ritchoberto PeternellaWZ&PC Purmerend35.29930099135.83
11.Raïd EmraniHet Y35.32910059136.24
12.Geert JanssenEiffel Swimmers PSV35.80920162136.78
13.Thijmen van de WaalAquarijn34.92920308536.96
14.Olav van der WalTriVia36.48930339937.07
15.Jordan KraaijenhofAZ&PC38.68930111137.35
16.Rick de WaardDe Zeehond '7336.89940109537.60
17.Ronald VermeulenAZ&PC39.82940010938.35
18.Thomas GerritzenDe Amer38.52910649139.13
19.Robin BosAquapoldro37.65930226539.72
20.Tim ten KateHet Y38.24930024939.75
NGKevin van RaanHet Y36.098902529


<< TOP >>
Programmanr. 7
17.2.08 - 14:50
Dames, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke HeemskerkDe Dolfijn28.29870522428.11
2.Hedwig KikkertTriVia27.83850156629.56
3.Elise BouwensZwemlust/Utrecht(SG)29.60910396429.77
4.Chantal NapTeam Groningen29.91890300430.39
5.Parand ZarekianiDe Dolfijn29.79940215030.41
6.Ilse van HoornZwemlust/Utrecht(SG)31.17900157831.13
7.Rachelle VisserAZ&PC31.06950010631.38
8.Marieke StuiverAZ&PC31.97850281231.99
9.Nilshaira IseniaEiffel Swimmers PSV30.57890723432.03
*
10.Marloes GiesselinkOz&pc31.65920061232.07
11.Maaike de WaardDe Zeehond '7333.73960060432.26
12.Simone DekkerZwemlust/Utrecht(SG)33.11890087633.18
13.Loes KaremakerNdd33.41920467833.67
14.Anke JonkerDe Dolfijn33.18890696633.73
15.Samantha LubbersDe Dolfijn33.01910679433.99
16.Daniëlle VermeulenAZ&PC33.74910324034.27
17.Suzanne de VriesDe Haaien35.53950062836.15
18.Marit van de BerktDe Haaien35.31920012236.44
19.Cynthia SiebrandDe Haaien35.97960182836.60
20.Sanne Ter BurgEiffel Swimmers PSV35.04950105836.64
21.Esther HulsingTriVia33.35960108036.86
22.Sabrina CharehbiliZwemlust/Utrecht(SG)35.93920337036.94
23.Amalia PechlerAquarijn39.52930058837.78
*
24.Julia VermeulenDe Haaien37.24940240038.06
25.Tjitske FetterEiffel Swimmers PSV37.02950137238.11
26.Merel RademakersDe Haaien38.21960058438.35
27.Josca ScholtenDe Amer38.80950379640.71
28.Marlijn van VonderenArethusa46.98970034842.98
NGAnne BoomarsOz&pc31.148900460


<< TOP >>
Programmanr. 8
17.2.08 - 14:55
Heren, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bastiaan TammingaEiffel Swimmers PSV24.27810165925.50
2.Ewoud TammingaAZ&PC24.68820170126.49
3.Marvin KruinZwemlust/Utrecht(SG)25.64890181526.55
4.Timon EvenhuisTriVia26.58900084327.27
5.Tim WagenmansAquarijn27.14910494527.73
6.Bo WullingsDe Dolfijn27.37890425128.11
7.Leen van der PlaatWiekslag26.51900229128.21
8.Martijn BouwensZwemlust/Utrecht(SG)27.40880046128.40
9.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV28.09920267528.51
10.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn28.13910244928.69
11.Robin VeenstraZwemlust/Utrecht(SG)29.66920133529.05
12.Sil HovingEiffel Swimmers PSV28.08910394729.37
13.Julian van LeuvenDe Dolfijn29.14920082329.52
14.Sverre OelenWZ&PC Purmerend28.74900214729.73
15.Colin SiersOz&pc31.08920119531.12
16.Jeroen van de BosDe Haaien29.91920229931.21
17.Mark PijtakAZ&PC29.32900228731.52
18.Dylan OnderstalDe Dolfijn31.92920412132.97
19.Jordan KraaijenhofAZ&PC35.86930111133.23
20.Andy OnderstalDe Dolfijn34.18950488933.73
21.Dave HeshofWZ&PC Purmerend32.67950140333.74
22.Tom TollensDe Amer35.60920679333.83
23.Ronald VermeulenAZ&PC37.62940010934.12
24.Pascal van den DijsselDe Haaien33.11890483335.22
25.Rikus de LangeAZ&PC37.93940126135.31
*
26.Fergil HestermanHet Y34.72930018735.99
27.Anthony LubbersDe Dolfijn36.09950115136.16
28.Bjorn GrootDe Zijl LGB36.26930072136.48
29.Niek de BrabanderDwk45.38950207146.57
NGMarc KremerTriVia25.429004667
NGLeander HeuvelsNdd38.809503059


<< TOP >>
Programmanr. 9
17.2.08 - 15:00
Dames, 400m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rieneke TerinkAZ&PC5:00.6084024245:01.01
100m:1:08.65400m:5:01.01
2.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend5:18.8492027725:31.05
100m:1:17.17400m:5:31.05
3.Cecily SadowskiAquapoldro5:32.2995001885:54.47
100m:1:22.66400m:5:54.47
4.Shireen PostAZ&PC5:49.2195032865:57.45
100m:1:22.24400m:5:57.45
5.Femke LeenstraOrca6:10.0095030385:58.58
100m:1:17.68400m:5:58.58
DISAnnika ArvinDe Dolfijn6:02.3195000086:02.48
SO - Tijdens de eerste slag onder water een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
100m:1:25.43400m:6:02.48
NGKaylee KochHet Y5:33.749301444


<< TOP >>
Programmanr. 10
17.2.08 - 15:10
Heren, 400m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent van IperenOrca5:03.5891061794:55.35
100m:1:05.42400m:4:55.35
2.Fabian BeiminOz&pc4:51.0791000875:03.49
100m:1:02.41400m:5:03.49
3.Maurice SoudantEiffel Swimmers PSV5:02.8893021255:12.17
100m:1:06.82400m:5:12.17
4.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)5:04.2591046455:19.87
100m:1:08.74400m:5:19.87
5.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn5:12.8993005395:22.36
100m:1:11.36400m:5:22.36
6.Donald HillebregtDe Zijl LGB5:10.7492026295:24.56
100m:1:14.06400m:5:24.56
7.Frans BijlHet Y5:31.7894013195:44.19
100m:1:19.14400m:5:44.19
8.Maarten BrzoskowskiEiffel Swimmers PSVNT95007695:48.19
100m:1:17.43400m:5:48.19
9.Nick van der KrogtDe Zijl LGB5:43.2695013136:02.10
100m:1:29.88400m:6:02.10
10.Koen van LieshoutDe Zijl LGB5:53.1695034456:11.40
100m:1:27.76400m:6:11.40


<< TOP >>
Programmanr. 11
17.2.08 - 15:20
Dames, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ranomi KromowidjojoTriVia53.47900215655.99
2.Saskia de Jonge't Tolhekke56.01860182658.32
3.Ilse KraayeveldOrca59.2590021101:00.26
4.Marlynn VermeerDe Kempvis59.9489043201:01.04
5.Clarissa van RheenenTriVia56.0691082701:01.20
5.Linda BankDe Dolfijn56.2386001681:01.20
7.Leonie van NoortDe Zijl LGB1:00.5493017521:01.51
8.Linda WeekersEiffel Swimmers PSV59.3890041841:01.58
9.Hedwig KikkertTriVia57.4485015661:01.66
10.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)1:03.4092008101:02.13
11.Lotte WilmsDwk59.8784027701:02.25
12.Silvie KetelaarsDwk1:02.0285037781:03.73
13.Iris PijtakAZ&PC1:05.2793006021:04.53
14.Marissa TaribukaDwk1:03.8696027821:04.55
14.Cleo Denise BolWZ&PC Purmerend1:01.7694033141:04.55
16.Jip MulkensAquarijn1:03.7994025381:05.05
17.Idoia HidalgoEiffel Swimmers PSV1:00.0891043561:05.20
18.Linda van der VoortDe Zijl LGB1:02.8392019081:05.37
19.Marieke StuiverAZ&PC1:03.1585028121:05.44
20.Simone DekkerZwemlust/Utrecht(SG)1:05.9189008761:05.48
21.Yvonne VerbeekWZ&PC Purmerend1:04.4094027881:05.54
22.Elina de RuiterVzc-E&p1:03.5794033261:06.10
23.Macy OortwijnAquapoldro1:03.1495007221:06.17
24.Mieke JansenNdd1:04.3192067201:06.56
25.Anne DuijstDe Amer1:06.8789010301:06.98
26.Grace VrielingTriVia1:03.9494016241:07.17
27.Kyra RietveldTriVia1:01.9793006241:07.43
28.Mariska HulsingTriVia1:05.6993031781:07.64
29.Roos WielinkTriVia1:05.1894039621:07.97
30.Malou MemelinkNdd1:04.4794030641:08.10
31.Zoë van ZijlAquarijn1:06.8195001361:08.87
32.Loes KaremakerNdd1:06.0492046781:09.04
33.Eline SchaftDe Zijl LGB1:03.7792026921:09.08
34.Samantha LubbersDe Dolfijn1:04.2391067941:09.39
35.Loes WielinkTriVia1:06.7294039601:09.45
36.Janine HuizelingTriVia1:11.0896015981:09.62
37.Kitty de SmitDe Amer1:08.2191054241:10.84
38.Michelle GeislerAquarijn1:09.2395025141:11.11
39.Marit van de BerktDe Haaien1:07.9292001221:11.52
40.Kathy van ZuilenDe Amer1:12.6793061381:12.04
41.Charlotte JansenVzc-E&p1:09.0092008461:12.10
42.Courtney van HuizenZwemlust/Utrecht(SG)1:14.4596016861:12.54
43.Laura MoolenaarAZ&PC1:12.6296006561:12.64
44.Julia VermeulenDe Haaien1:11.5494024001:13.49
45.Carlijn MartensArethusa1:11.7091020321:13.52
46.Sanne Ter BurgEiffel Swimmers PSV1:12.3195010581:13.80
*
47.Ellen van DijkVzc-E&p1:11.9594015781:13.95
48.Lisanne van VelzenDe Zeehond '731:15.4795013181:14.11
49.Josca ScholtenDe Amer1:16.5395037961:16.42
50.Stefanie ter BruggenOz&pc1:13.3596002041:16.46
51.Conny de SmitDe Amer1:14.9294026221:16.60
52.Marloes KoedamVzc-E&pNT86050921:17.81
53.Jo-Eny PolsbroekArethusa1:18.6797022381:18.65
54.Janne GiesenNdd1:18.5796039081:20.88
*
NGIngrid den OudenDe Amer1:05.838703058


<< TOP >>
Programmanr. 12
17.2.08 - 15:35
Heren, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stefan OostingEiffel Swimmers PSV49.65810126551.56
2.Sebastiaan VerschurenAquarijn51.59880357153.08
3.Marvin KruinZwemlust/Utrecht(SG)54.17890181554.43
4.Ewoud TammingaAZ&PC54.27820170154.90
5.Casper HutTeam Groningen51.48780047155.48
6.Michael SchildersDe Kempvis52.54880301155.70
7.Michael van der LindenDe Zijl LGB52.62860192156.18
8.Mark MoussaZwemlust/Utrecht(SG)55.61900205956.27
9.Jeroen StuutTriVia53.33880331556.60
10.Bart van 't LandTriVia54.89890065656.69
11.Kevin EltinkNdd55.04910058957.06
12.Bo WullingsDe Dolfijn53.38890425157.17
13.Martijn BouwensZwemlust/Utrecht(SG)57.89880046157.70
14.Killian HestermanHet Y57.09900118758.31
15.Camiel Villa RikkersZwemlust/Utrecht(SG)57.80890535958.79
16.Bas EbbersNdd57.89920167559.17
17.Thijs HagelsteinVzc-E&p55.49910082759.33
18.Rick CristenOz&pc58.36920020159.44
19.Jelle DerksenDwk1:00.26940001759.83
20.Julian van LeuvenDe Dolfijn56.7992008231:00.00
21.Thomas NijenhuisOz&pc58.5791055651:00.47
22.Jeroen DerksenDwk57.0589006751:01.57
*
23.Tim NiekusVzc-E&p58.0791037091:01.69
24.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend1:00.5294009131:01.98
25.Dirk HoekDe Zijl LGB56.0182024451:02.09
26.Nick OortwijnAquapoldro58.1892044471:02.28
27.Michiel HuismanHet Y59.8990058111:02.50
28.Robin BosAquapoldro1:00.7993022651:03.19
29.Ivar van GinkelDwk1:02.1194000251:03.39
30.Jeroen StaakmanAquapoldro1:02.9094049891:03.87
31.Dennis PedersenDe Zeehond '731:01.4392053851:05.08
32.Jesper de JongAquarijn1:02.9893007751:05.95
33.Mark PijtakAZ&PC1:03.0390022871:06.04
34.Ties ElzermanDe Dolfijn1:05.7695021631:06.44
35.Jesse SchaekersAquarijn1:03.1393019871:06.63
36.Bjorn GrootDe Zijl LGB1:01.8093007211:06.93
37.Heru LeanderDe Haaien1:04.9193049151:07.36
38.Jeffrey BuddenbergDe Zeehond '731:08.0095022891:07.46
39.Lars van GinkelDwk1:06.5091006991:07.98
40.Olav van der WalTriVia1:05.6493033991:08.36
*
41.Thomas GerritzenDe Amer1:07.9891064911:09.72
NGMarc KremerTriVia52.109004667
NGLeander HeuvelsNdd1:18.679503059


<< TOP >>
Programmanr. 13
17.2.08 - 15:45
Dames, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Willemijn KnotTriVia1:02.0590020101:07.55
2.Chantal NapTeam Groningen1:04.3189030041:07.96
3.Jantine JongenotterEiffel Swimmers PSV1:08.1090018001:10.74
4.Tessa LukassenZwemlust/Utrecht(SG)1:11.8087026201:11.24
5.Margreet LaarNdd1:11.4293047001:14.74
6.Esmée BosAquapoldro1:11.6396006621:14.87
7.Kim Anne BouwDwk1:13.3690005001:16.18
8.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV1:12.7894005741:16.54
*
9.Ilona BroedersHet Y1:13.1793010301:16.73
10.Diede OldenhaveNdd1:12.1392051141:17.29
11.Emily HarksEiffel Swimmers PSV1:15.0793024841:17.43
12.Malou MemelinkNdd1:13.1594030641:17.50
13.Karlijn HoogstedeArethusa1:13.2994048001:18.77
14.Anne KooijmanZwemlust/Utrecht(SG)1:18.7495032181:19.85
15.Zoë van ZijlAquarijn1:18.2095001361:20.12
16.Esma van VonderenArethusa1:18.1895011121:22.15
17.Daniëlle VermeulenAZ&PC1:17.1991032401:22.30
18.Laura MoolenaarAZ&PC1:19.9796006561:23.06
19.Esther HulsingTriVia1:20.1396010801:26.48
20.Charelle HanewaldAZ&PC1:29.1093051861:26.66
21.Amalia PechlerAquarijn1:25.1293005881:27.05
*
22.Conny de SmitDe Amer1:26.0194026221:27.80
23.Marlijn van VonderenArethusa1:30.7097003481:29.46
NGImke OddingTriVia1:20.619501326


<< TOP >>
Programmanr. 14
17.2.08 - 15:55
Heren, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nick DriebergenDe Dolfijn52.87870079357.79
2.Jeffrey BreedijkAZ&PC1:04.5189004511:01.90
3.Dingeman van der PluijmDe Zijl LGB1:00.3790023011:04.63
4.Jos de GraafAquapoldro1:01.7691060951:05.44
5.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y1:02.5789010231:06.53
6.Joost GroeneveldVzc-E&p1:02.5892004091:06.66
7.Hjalmar de RuiterNdd1:02.4789026951:07.22
8.Ben ZwerinkDe Dolfijn1:08.3093027911:10.63
9.Lars v.d. HeijdenEiffel Swimmers PSV1:05.7690051671:11.10
10.Colin SiersOz&pc1:09.9292011951:12.65
11.Christopher AyoubDe Dolfijn1:11.4593027891:14.32
12.Simon StoutenDe Zijl LGB1:09.7294009431:14.43
13.David BeijerZwemlust/Utrecht(SG)1:15.3692020511:15.32
14.Nick OutDe Zeehond '731:14.3994008811:16.78
15.Rikus de LangeAZ&PC1:21.1694012611:18.24
16.Niels ThomassenAquapoldro1:16.4595002931:20.47
17.Anthony LubbersDe Dolfijn1:20.2395011511:21.60
18.Andy OnderstalDe Dolfijn1:19.2095048891:23.23
19.Koen van LieshoutDe Zijl LGB1:15.7595034451:23.29
*
20.Dylan OnderstalDe Dolfijn1:23.3092041211:26.30


<< TOP >>
Programmanr. 15
17.2.08 - 16:00
Dames, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Larissa BrakDe Zijl LGB1:15.3088005721:18.36
2.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend1:17.3892027721:19.34
3.Parand ZarekianiDe Dolfijn1:21.6794021501:21.04
4.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend1:18.5394030301:21.90
5.Kirsten van der SteenWiekslag1:17.4381014201:24.72
6.Tessa LukassenZwemlust/Utrecht(SG)1:22.1187026201:25.30
7.Rozemarijn ErdbrinkVzc-E&p1:24.8893002321:26.73
8.Nicole ter BruggenOz&pc1:17.6892003281:27.43
9.Suzanne de VriesDe Haaien1:24.8995006281:29.93
10.Kitty de SmitDe Amer1:29.6691054241:30.56
11.Kathy van ZuilenDe Amer1:27.3493061381:30.77
12.Mirre ThomasZwemlust/Utrecht(SG)1:29.5095060021:30.96
13.Carlijn MartensArethusa1:29.0791020321:31.98
*
14.Marissa TaribukaDwk1:29.9896027821:32.44
15.Merel RademakersDe Haaien1:30.2496005841:32.46
16.Tessa HuijsingDe Haaien1:28.1692073321:33.68
17.Janine HuizelingTriVia1:31.0396015981:34.16
18.Charelle HanewaldAZ&PC1:38.8693051861:37.24
19.Lotte VeldhuizenDe Haaien1:33.4796001901:38.63
20.Sedona de KeijzerAZ&PC1:36.4496031641:41.33
NGMarjolein BolsterDwk1:23.139000414


<< TOP >>
Programmanr. 16
17.2.08 - 16:05
Heren, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin van AggeleZwemlust/Utrecht(SG)1:01.6984000171:03.58
2.Erik VerholtTeam Groningen1:05.4888035431:11.80
3.Timon EvenhuisTriVia1:06.3590008431:12.88
4.Danny van ZoenDe Dolfijn1:06.5384026771:13.03
5.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn1:08.4891024491:14.27
6.Tom van de KampDwk1:15.3991011531:14.62
7.Ramon GrootelaarOz&pc1:08.1183007931:14.82
8.Vincent VersteegZwemlust/Utrecht(SG)1:15.2177010031:15.56
9.Bart van 't LandTriVia1:13.6789006561:16.58
10.Jelle DerksenDwk1:17.8894000171:16.83
11.Jan BatstraHet Y1:17.8993027371:17.88
12.Donald HillebregtDe Zijl LGB1:13.9392026291:17.90
13.Rick CristenOz&pc1:14.1192002011:17.98
14.Sverre van de WalTriVia1:13.4390064491:18.87
15.Jordan KraaijenhofAZ&PC1:25.0193011111:20.91
16.Ritchoberto PeternellaWZ&PC Purmerend1:15.3093009911:21.72
17.Daniel RosinghHet Y1:19.3893027411:22.38
18.Tim ten KateHet Y1:21.6793002491:23.83
19.Thomas MeijerAquapoldro1:20.9094023211:24.03
*
20.Raïd EmraniHet Y1:18.1791005911:24.57
21.Rick de WaardDe Zeehond '731:24.3494010951:24.70
22.Jeroen van de BosDe Haaien1:19.0892022991:24.97
23.Jordy de KlerkWZ&PC Purmerend1:19.9893002691:25.75
24.Robin SchollinkOz&pc1:25.5195001031:28.26
25.Nick van der KrogtDe Zijl LGB1:22.8395013131:30.15
26.Niek de BrabanderDwk1:38.4895020711:40.58
DISKingue StruijfWZ&PC Purmerend1:16.5694009131:19.92
SN - Tijdens de race op de rug gedraaid.
NGKevin van RaanHet Y1:18.168902529
NGLeander HeuvelsNdd1:27.119503059


<< TOP >>
Programmanr. 17
17.2.08 - 16:15
Dames, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hedwig KikkertTriVia1:01.1185015661:03.70
2.Lotte WilmsDwk1:06.4684027701:08.96
3.Ilse van HoornZwemlust/Utrecht(SG)1:12.8990015781:09.90
4.Silvie KetelaarsDwk1:07.7885037781:10.05
5.Anne Michelle VosEiffel Swimmers PSV1:09.7891079941:13.03
*
6.Macy OortwijnAquapoldro1:11.9295007221:13.07
7.Kelly TeunissenOz&pc1:10.1392017401:13.11
8.Linda van der VoortDe Zijl LGB1:12.2492019081:15.36
*
9.Jip MulkensAquarijn1:14.9394025381:16.18
10.Rachelle VisserAZ&PC1:11.1395001061:16.82
11.Maaike de WaardDe Zeehond '731:18.9896006041:18.57
12.Anne van VroonhovenEiffel Swimmers PSV1:15.0392041241:19.31
*
13.Mieke JansenNdd1:13.2292067201:19.79
14.Daniëlle VermeulenAZ&PC1:16.2491032401:21.67
15.Cynthia SiebrandDe Haaien1:25.7696018281:23.14
16.Josca ScholtenDe Amer1:36.1895037961:42.21
NGKaylee KochHet Y1:13.859301444


<< TOP >>
Programmanr. 18
17.2.08 - 16:20
Heren, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen StuutTriVia57.63880331558.80
2.John VerhagenEiffel Swimmers PSV58.4992053251:01.84
3.Erwin BuistTeam Groningen57.3078001831:04.92
4.Vincent van IperenOrca1:04.6091061791:05.32
5.Aziz NosairiZwemlust/Utrecht(SG)1:06.8291046451:05.66
6.Geert JanssenEiffel Swimmers PSV1:06.7792016211:06.01
7.Frans SlaatsEiffel Swimmers PSV1:08.0193004611:06.95
7.Leen van der PlaatWiekslag1:04.9590022911:06.95
9.Robin VeenstraZwemlust/Utrecht(SG)1:05.7092013351:08.14
10.Dirk HoekDe Zijl LGB1:01.8482024451:08.91
11.Nick OortwijnAquapoldro1:04.5092044471:08.95
12.Ruud van HeerbeekEiffel Swimmers PSV1:08.1493017691:10.52
*
13.Thomas NijenhuisOz&pc1:07.4891055651:11.51
14.Dennis PedersenDe Zeehond '731:08.5092053851:14.68
15.Jordan KraaijenhofAZ&PC1:18.2893011111:16.74
16.Jeroen StaakmanAquapoldro1:14.7794049891:18.28
17.Dave HeshofWZ&PC Purmerend1:14.1195014031:18.74
18.Jeffrey BuddenbergDe Zeehond '731:15.1995022891:18.89
19.Fergil HestermanHet Y1:17.1093001871:19.11
20.Rikus de LangeAZ&PC1:27.3394012611:20.04
*
21.Frans BijlHet Y1:16.6194013191:22.66
*
NGMarc KremerTriVia56.419004667


<< TOP >>
Programmanr. 19
17.2.08 - 16:30
Dames, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke HeemskerkDe Dolfijn2:00.6987052242:00.89
100m:59.07200m:2:00.89
2.Ranomi KromowidjojoTriVia1:58.1490021562:03.21
100m:59.40200m:2:03.21
3.Rieneke TerinkAZ&PC2:04.1484024242:05.75
100m:1:01.03200m:2:05.75
4.Celina LemmenEiffel Swimmers PSV2:01.8685018662:06.58
100m:1:01.25200m:2:06.58
5.Elise BouwensZwemlust/Utrecht(SG)2:08.2991039642:09.22
100m:1:04.07200m:2:09.22
6.Lona KroeseDe Dolfijn2:01.0887023822:09.80
100m:1:02.17200m:2:09.80
7.Linda BankDe Dolfijn1:57.9986001682:11.04
100m:1:04.22200m:2:11.04
8.Saskia de Jonge't Tolhekke2:05.6186018262:11.36
*
100m:1:01.76200m:2:11.36
9.Leonie van NoortDe Zijl LGB2:07.1093017522:12.55
100m:1:04.40200m:2:12.55
10.Clarissa van RheenenTriVia2:05.9591082702:13.42
100m:1:04.61200m:2:13.42
11.Moniek NijhuisDe Dolfijn2:09.8288031882:14.55
*
100m:1:04.49200m:2:14.55
12.Marlynn VermeerDe Kempvis2:10.1589043202:14.83
100m:1:05.56200m:2:14.83
13.Alice BravoHet Y2:09.8087053462:16.20
100m:1:06.33200m:2:16.20
14.Linda WeekersEiffel Swimmers PSV2:09.8390041842:16.36
100m:1:06.46200m:2:16.36
15.Malissa van der HorstZwemlust/Utrecht(SG)2:18.2392008102:18.25
100m:1:06.48200m:2:18.25
16.Marloes GiesselinkOz&pc2:15.9692006122:18.66
100m:1:06.37200m:2:18.66
17.Noortje van den BoomEiffel Swimmers PSV2:15.8894005742:19.01
100m:1:06.51200m:2:19.01
18.Anke JonkerDe Dolfijn2:20.6589069662:23.05
100m:1:08.50200m:2:23.05
19.Parand ZarekianiDe Dolfijn2:25.7394021502:23.26
100m:1:07.85200m:2:23.26
20.Shireen PostAZ&PC2:24.2095032862:24.09
100m:1:11.20200m:2:24.09
21.Sabrina CharehbiliZwemlust/Utrecht(SG)2:20.0092033702:24.24
100m:1:08.60200m:2:24.24
22.Jip MulkensAquarijn2:19.3294025382:25.55
100m:1:09.40200m:2:25.55
23.Anne DuijstDe Amer2:26.3689010302:29.55
100m:1:10.71200m:2:29.55
24.Esmée BosAquapoldro2:29.8496006622:30.98
100m:1:15.17200m:2:30.98
25.Anne KooijmanZwemlust/Utrecht(SG)2:33.7095032182:31.32
100m:1:13.75200m:2:31.32
26.Manon HoutmanEiffel Swimmers PSV2:15.6191013482:31.42
100m:1:12.62200m:2:31.42
27.Margreet LaarNdd2:26.1593047002:32.02
100m:1:15.18200m:2:32.02
28.Ilona BroedersHet Y2:24.2293010302:32.12
100m:1:12.60200m:2:32.12
29.Zoë van ZijlAquarijn2:25.6995001362:32.72
100m:1:15.32200m:2:32.72
30.Linda KampermanAquarijn2:34.9596012382:33.34
100m:1:14.51200m:2:33.34
31.Roos WielinkTriVia2:25.8694039622:33.98
100m:1:14.96200m:2:33.98
32.Anne WillersAquarijn2:34.7693056262:34.70
100m:1:14.87200m:2:34.70
33.Janine VerhaeghEiffel Swimmers PSV2:31.4795007542:34.80
100m:1:14.57200m:2:34.80
34.Michelle GeislerAquarijn2:31.4795025142:35.50
100m:1:14.40200m:2:35.50
35.Tjitske FetterEiffel Swimmers PSV2:31.5195013722:36.32
100m:1:16.44200m:2:36.32
36.Evelien SchatEiffel Swimmers PSV2:35.8795047302:36.41
100m:1:12.69200m:2:36.41
37.Mirre ThomasZwemlust/Utrecht(SG)2:34.9595060022:37.44
100m:1:19.09200m:2:37.44
38.Loes KaremakerNdd2:25.3192046782:37.65
100m:1:16.93200m:2:37.65
39.Sanne Ter BurgEiffel Swimmers PSV2:34.4295010582:37.84
100m:1:17.37200m:2:37.84
40.Laura MoolenaarAZ&PC2:35.4496006562:41.47
*
100m:1:19.24200m:2:41.47
41.Ellen van DijkVzc-E&p2:41.8094015782:48.43
100m:1:23.26200m:2:48.43
42.Conny de SmitDe Amer2:43.1094026222:49.59
100m:1:21.93200m:2:49.59
43.Stefanie ter BruggenOz&pc2:36.8996002042:50.83
100m:1:23.57200m:2:50.83
44.Janne GiesenNdd2:53.3296039083:02.48
100m:1:29.10200m:3:02.48
45.Lotte VeldhuizenDe Haaien2:54.8696001903:04.09
*
100m:1:29.71200m:3:04.09
NGImke OddingTriVia2:47.989501326
NGAnne BoomarsOz&pc2:14.208900460


<< TOP >>
Programmanr. 20
17.2.08 - 16:50
Heren, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sebastiaan VerschurenAquarijn1:50.6488035711:52.25
100m:55.46200m:1:52.25
2.Stefan OostingEiffel Swimmers PSV1:47.1381012651:54.12
100m:55.77200m:1:54.12
3.Joost ReijnsDwk1:47.4287027251:54.92
100m:55.43200m:1:54.92
4.Allen LindebergEiffel Swimmers PSV1:51.4689065431:55.78
100m:55.79200m:1:55.78
5.Ewoud TammingaAZ&PC1:59.2682017012:01.55
100m:1:00.23200m:2:01.55
6.Mark MoussaZwemlust/Utrecht(SG)2:00.9190020592:02.08
100m:59.46200m:2:02.08
7.Henk van NiejenhuisDe Dolfijn1:53.2489050632:03.14
100m:58.35200m:2:03.14
8.Joost GroeneveldVzc-E&p1:58.0692004092:03.85
100m:1:00.39200m:2:03.85
9.Tim WagenmansAquarijn1:58.6391049452:03.87
100m:59.90200m:2:03.87
10.Michael van der LindenDe Zijl LGB1:57.6086019212:03.92
100m:1:00.29200m:2:03.92
11.Tom VerbeekHet Y1:59.2688035272:04.04
100m:59.39200m:2:04.04
12.Bo WullingsDe Dolfijn1:53.9189042512:04.56
100m:1:00.31200m:2:04.56
13.Sebastian BakkerTeam Groningen1:52.7688001192:05.80
100m:59.34200m:2:05.80
14.Joeri ScheidtVzc-E&p2:06.2691020112:06.11
100m:1:00.37200m:2:06.11
15.Kevin EltinkNdd2:02.5191005892:06.57
100m:1:01.01200m:2:06.57
16.Michael SchildersDe Kempvis1:57.9688030112:06.84
100m:1:01.35200m:2:06.84
17.Johnno SmuldersEiffel Swimmers PSV2:04.3192026752:07.99
100m:1:01.09200m:2:07.99
18.Julian van LeuvenDe Dolfijn2:02.3692008232:08.20
100m:1:02.74200m:2:08.20
19.Camiel Villa RikkersZwemlust/Utrecht(SG)2:12.5189053592:11.08
100m:1:02.56200m:2:11.08
20.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y1:58.7189010232:11.88
100m:1:04.05200m:2:11.88
21.David BeijerZwemlust/Utrecht(SG)2:18.5692020512:13.91
100m:1:05.01200m:2:13.91
22.Bas EbbersNdd2:09.0792016752:14.55
100m:1:01.65200m:2:14.55
23.Thijmen van de WaalAquarijn2:08.2692030852:14.79
100m:1:04.37200m:2:14.79
24.Sil HovingEiffel Swimmers PSV2:05.4591039472:15.42
100m:1:05.71200m:2:15.42
25.Jos de GraafAquapoldro2:07.7091060952:15.86
100m:1:04.54200m:2:15.86
26.Jeroen van de BosDe Haaien2:10.7292022992:17.82
100m:1:05.65200m:2:17.82
27.Robin BosAquapoldro2:16.8993022652:18.78
100m:1:08.24200m:2:18.78
28.Tim NiekusVzc-E&p2:09.2691037092:19.40
100m:1:06.77200m:2:19.40
29.Ronald VermeulenAZ&PC2:19.2294001092:22.94
100m:1:07.63200m:2:22.94
30.Christopher AyoubDe Dolfijn2:21.9293027892:24.02
100m:1:08.09200m:2:24.02
31.Ties ElzermanDe Dolfijn2:33.6095021632:29.66
100m:1:13.23200m:2:29.66
32.Jesse SchaekersAquarijn2:22.4893019872:30.51
100m:1:12.03200m:2:30.51
33.Thomas MeijerAquapoldro2:22.0794023212:31.09
100m:1:15.15200m:2:31.09
34.Niels ThomassenAquapoldro2:28.4595002932:31.39
100m:1:13.24200m:2:31.39
NGAnthony LubbersDe Dolfijn2:36.839501151