Biesbosch Trofee
Gorinchem (NED),    16.2.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 10 x 50m vrije slag, Mix Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 3. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 4. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 6. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 8. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren D2 en later
Nr. 9. Jongens, 100m vlinderslag, Heren Jeugd 2 en later    Nr. 10. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 11. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 12. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 14. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 16. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 19. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 20. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren D2 en later
Nr. 21. Jongens, 100m schoolslag, Heren Jeugd 2 en later    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 23. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 24. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 25. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Alle, 10 x 50m vrije slag                    Mix Senioren Open
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee mix    4:47.39  De Columbiaan                        Gorinchem                2005
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1                  Zwemlust/Utrecht(SG)     5:02.37     4:51.60       
        Jacqueline van Rossum, 96                    Robin Veenstra, 92
        M El Bakkali, 97                             Ilse van Hoorn, 90
        Mirre Thomas, 95                             Mark Zwart, 79
        Jesse Puts, 94                               Marloes Nieberg, 90
        Malissa van der Horst, 92                    Martijn Bouwens, 88
            37.64  4:51.60

    2.  O.Z. & P.C. De Warande 1                O.Z. & P.C. De Waran     5:15.53     5:08.90       
        Femke Beskers, 96                            Harm Donkers, 93
        Luuc Verburgh, 96                            Gabriëlla van Oerle, 90
        Jessica Vermeij, 95                          David Vleeschouwer, 80
        Roy Delhij, 95                               Anne Pel, 90
        Daphne Kievit, 92                            Gerben Fiere, 91
            34.39  5:08.90

    3.  De Biesboschzwemmers 1                  De Biesboschzwemmers     5:09.64     5:09.86       
        Celine van Tintelen, 96                      Vincent van Dijk, 92
        Bart Wijnja, 96                              Francijna de Kooter, 80
        Anouk Goes, 94                               Giel van Dijk, 91
        Bart Schouten, 94                            Tonny Methorst, 88
        Marcha Admiraal, 93                          Mark Visser, 88
            41.51  5:09.86

    4.  D.W.F. 1                                D.W.F.                   5:13.12     5:16.13       
        Debby Kraaijeveld, 96                        Per van der Wiel, 93
        Ruben Klarenaar, 96                          Marian Nederlof, 76
        Julia Mijnster, 96                           David Verlek, 84
        Vincent Kraaijeveld, 94                      Ploni Stuy, 91
        Sharelle Hartman, 92                         Johnny den Uil, 84
            33.45  5:16.13




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Meisjes, 100m vrije slag           Meisjes Junioren 1 en later
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee meis  1:05.49  Nadine Straten                        Gorinchem                2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marceline de Cloe             9602050   De Vennen                1:08.82     1:10.26       
          1:10.26
    2.  Femke Beskers                 9602496   O.Z. & P.C. De Waran     1:16.23     1:15.39       
          1:15.39
    3.  Amy van Lier                  9603022   De Vennen                1:17.90     1:16.68       
          1:16.68
    4.  Anne de Heer                  9602736   D.W.F.                   1:18.34     1:17.56       
          1:17.56
    5.  Marije Verhofstadt            9701036   SG Vecht&Rijn            1:26.01     1:21.58       
          1:21.58
    6.  Jacqueline van Rossum         9601400   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:24.75     1:22.67       
          1:22.67
    7.  Lonne Beskers                 9702218   O.Z. & P.C. De Waran     1:32.76     1:23.66       
            40.29  1:23.66
    8.  Sanne van de Pol              9800722   De Biesboschzwemmers     1:34.39     1:32.22       
            40.67  1:32.22
    9.  Celine van Tintelen           9601876   De Biesboschzwemmers     1:34.69     1:35.18       
          1:35.18
   10.  Elise voor den Dag            9600288   De Biesboschzwemmers     1:44.96     1:35.79       
          1:35.79
   11.  Gislaine van Beek             9703246   SG Vecht&Rijn            1:45.68     1:36.94       
          1:36.94
   12.  Shirley Versteeg              9602880   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:44.66     1:37.32       
          1:37.32



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 100m schoolslag           Jongens Minioren 6 en later
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee jong  1:27.14  Jordy Zuidhoek                        Gorinchem                2004
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mohammed el Bakkali           9700971   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:41.21     1:40.12       
          1:40.12
    2.  Erwin IJpelaar                9701071   De Vennen                1:46.25     1:44.17       
          1:44.17
    3.  Bart Wijnja                   9600563   De Biesboschzwemmers     1:45.88     1:46.38       
          1:46.38
    4.  Ruben Klarenaar               9602539   D.W.F.                   1:47.11     1:46.50       
          1:46.50
    5.  Seser Yas                     9800909   Zwemlust/Utrecht(SG)          NT     1:48.99       
          1:48.99
    6.  Dennis van der Giessen        9700561   De Biesboschzwemmers     2:08.80     1:53.07       
          1:53.07
    7.  Luuc Verburgh                 9602029   O.Z. & P.C. De Waran     1:55.31     1:57.63       
          1:57.63
    8.  Casper van Hiel               9801359   SG Vecht&Rijn            1:58.47     1:57.70       
          1:57.70
    9.  Kenneth Pico                  9802095   SG Vecht&Rijn            1:58.09     1:59.59       
          1:59.59
   10.  Sven Geers                    9601963   O.Z. & P.C. De Waran     1:59.37     2:00.45       
          2:00.45
   11.  Sander Stuy                   9702447   D.W.F.                   2:08.18     2:02.66       
          2:02.66
   12.  Thomas Zielhorst              9702135   De Biesboschzwemmers          NT     2:11.12       
          2:11.12



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 100m vrije slag           Meisjes Junioren 3 en later
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee meis  1:04.31  Eline Boers                           Gorinchem                2005
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk Goes                    9400340   De Biesboschzwemmers     1:10.50     1:09.30       
          1:09.30
    2.  Mirre Thomas                  9506002   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:09.36     1:09.94       
          1:09.94
    3.  Julia Mijnster                9602742   D.W.F.                   1:13.10     1:12.64       
          1:12.64
    4.  Patty Peeters                 9401398   O.Z. & P.C. De Waran     1:16.61     1:12.74       
          1:12.74
    5.  Kimberly Passmore             9504312   SG Vecht&Rijn            1:14.11     1:13.14       
          1:13.14
    6.  Jessica Vermeij               9500704   O.Z. & P.C. De Waran     1:12.39     1:13.55       
          1:13.55
    7.  Lisanne van den Berg          9500286   De Biesboschzwemmers     1:16.13     1:14.06       
          1:14.06
    8.  Madelon Schellekens           9501888   De Vennen                1:14.00     1:14.39       
          1:14.39
    9.  Debby Kraaijeveld             9601358   D.W.F.                   1:17.24     1:17.37       
          1:17.37
   10.  Karlijn Agterberg             9405712   De Vennen                1:22.42     1:19.84       
          1:19.84
   11.  Myrthe Veenstra               9500112   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:22.62     1:21.74       
          1:21.74
 AFGEM  Myrthe Kettler                9400540   SG Vecht&Rijn            1:13.63                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Jongens, 100m schoolslag           Jongens Junioren 2 en later
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee jong  1:18.82  Jordy Zuidhoek                        Gorinchem                2006
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Schouten                 9400453   De Biesboschzwemmers     1:30.88     1:28.96       
          1:28.96
    2.  Jesse Puts                    9401147   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:35.52     1:32.86       
          1:32.86
    3.  Vincent Kraaijeveld           9401617   D.W.F.                   1:41.53     1:36.64       
          1:36.64
    4.  Marnick de Bruin              9403623   D.W.F.                   1:47.23     1:45.68       
          1:45.68
    5.  Maarten van der Meijden       9400771   De Biesboschzwemmers     1:49.61     1:48.33       
          1:48.33
    6.  Damiën de Groot               9603365   SG Vecht&Rijn            1:54.72     1:54.48       
          1:54.48
    7.  Bas van 't Hooft              9404045   O.Z. & P.C. De Waran     1:43.00     1:56.65       
          1:56.65
    8.  Marc Groeneveld               9504753   De Biesboschzwemmers          NT     2:00.15       
          2:00.15
    9.  Lukas Schmidt                 9600145   De Biesboschzwemmers     2:12.50     2:00.88       
          2:00.88
   DIS  Roy Delhij                    9500391   O.Z. & P.C. De Waran     1:43.93                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Jelle Ippel                   9500147   De Biesboschzwemmers     2:09.59                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Meisjes, 100m vlinderslag             Meisjes Jeugd 2 en later
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee meis                                                                              
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers     1:08.73     1:09.30       
        Biesbosch Trofee record
          1:09.30
    2.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:11.34     1:11.92       
          1:11.92
    3.  Désirée Emmen                 9204862   De Vennen                1:11.96     1:16.25       
          1:16.25
    4.  Sharelle Hartman              9202504   D.W.F.                   1:17.79     1:20.18       
          1:20.18
    5.  Marscha Rasenberg             9301018   O.Z. & P.C. De Waran     1:24.45     1:24.55       
          1:24.55
    6.  Marjolein van den Berg        9200110   De Biesboschzwemmers     1:22.55     1:25.50       
          1:25.50
    7.  Marianne van Berchum          9200098   De Biesboschzwemmers     1:24.58     1:27.09       
          1:27.09
    8.  Birgit van der Wegen          9304942   O.Z. & P.C. De Waran     1:33.14     1:31.18       
          1:31.18
    9.  Sabine van Heteren            9301150   D.W.F.                   1:35.99     1:32.34       
          1:32.34
   DIS  Jessica Kromwijk              9201018   SG Vecht&Rijn            1:20.61                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Nicole Rood                   9503740   SG Vecht&Rijn            2:05.12     2:01.82       
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
          2:01.82
 AFGEM  Sabrina Charehbili            9203370   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:18.22                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Jongens, 100m vrije slag           Jongens Junioren 4 en later
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biebosch Trofee jonge    55.13  Marvin Kruin                          Gorinchem                2005
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Veenstra                9201335   Zwemlust/Utrecht(SG)       56.49       57.13       
            57.13
    2.  Julian Diaz                   9200241   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:00.41     1:00.03       
          1:00.03
    3.  Casper Marelis                9203231   SG Vecht&Rijn              58.65     1:00.19       
          1:00.19
    4.  Gerben de Laat                9205411   De Vennen                1:01.92     1:01.71       
          1:01.71
    5.  Ebe Gremmer                   9306133   De Biesboschzwemmers     1:07.36     1:04.58       
          1:04.58
    6.  Per van der Wiel              9305327   D.W.F.                   1:04.59     1:05.41       
          1:05.41
    7.  Stephan Onnes                 9304159   De Vennen                1:05.67     1:05.87       
          1:05.87
    8.  Harm Donkers                  9301809   O.Z. & P.C. De Waran     1:05.96     1:05.99       
          1:05.99
    9.  Vincent van Dijk              9206863   De Biesboschzwemmers     1:25.20     1:06.54       
          1:06.54
   10.  Berend Valke                  9300753   D.W.F.                   1:07.72     1:07.12       
          1:07.12
   11.  Pieter Pijnenburg             9305227   O.Z. & P.C. De Waran     1:23.10     1:14.93       
          1:14.93
   12.  Stefan van der Nat            9300911   De Biesboschzwemmers     1:31.02     1:25.34       
          1:25.34



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 100m schoolslag             Dames Senioren D2 en later
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee meis  1:18.85  Marloes Nieberg                       Gorinchem                2007
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marloes Nieberg               9002712   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:18.35     1:20.45       
          1:20.45
    2.  Ilse van Hoorn                9001578   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:22.34     1:22.26       
          1:22.26
    3.  Ploni Stuy                    9105190   D.W.F.                   1:23.76     1:27.03       
          1:27.03
    4.  Laura Korsman                 9302034   De Biesboschzwemmers     1:29.87     1:29.31       
          1:29.31
    5.  Nienke Hoeks                  9101272   O.Z. & P.C. De Waran     1:33.42     1:35.43       
          1:35.43
    6.  Carola voor den Dag           9301378   De Biesboschzwemmers     1:35.56     1:35.53       
          1:35.53
    7.  Ria Kortlever                 9207576   D.W.F.                   1:39.61     1:37.24       
          1:37.24
    8.  Anouk van den Akker           9306946   De Vennen                1:37.94     1:37.29       
          1:37.29
    9.  Ellen van der Nat             9002692   De Biesboschzwemmers     1:41.26     1:44.53       
          1:44.53
   10.  Stella Rijks                  9603776   SG Vecht&Rijn            1:51.18     1:54.09       
          1:54.09
   11.  Inge Booij                    9603774   SG Vecht&Rijn            1:57.96     1:58.28       
          1:58.28
   DIS  Judith van Heteren            9203248   O.Z. & P.C. De Waran     1:26.43                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m vlinderslag               Heren Jeugd 2 en later
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee jong    58.15  Marvin Kruin                          Gorinchem                2007
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerben Fiere                  9102825   O.Z. & P.C. De Waran       58.74       58.85       
            58.85
    2.  Giel van Dijk                 9104211   De Biesboschzwemmers     1:02.13     1:03.73       
          1:03.73
    3.  Roel Verdijk                  9004317   De Vennen                1:06.55     1:05.18       
          1:05.18
    4.  Melvin Smits                  9004315   De Vennen                1:08.28     1:09.09       
          1:09.09
    5.  Erik Koops                    9104571   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:03.09     1:11.16       
          1:11.16
    6.  Ricardo Diaz                  9000637   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:11.80     1:11.37       
          1:11.37
    7.  Kevin van Vliet               9203827   SG Vecht&Rijn            1:16.65     1:14.35       
          1:14.35
    8.  Jim Veerkamp                  9106943   D.W.F.                   1:19.15     1:18.56       
          1:18.56
    9.  Frank van 't Hoff             9300201   D.W.F.                   1:41.43     1:39.67       
          1:39.67
 AFGEM  Jan van den Heuvel            9100919   De Biesboschzwemmers     1:21.39                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 100m schoolslag                    Dames Senioren Open
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee meis  1:18.08  Marjo Goelema                         Gorinchem                2005
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marike Boersen                8800402   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:19.32     1:23.48       
          1:23.48
    2.  Annette Wijnja-Visser         6700528   De Biesboschzwemmers     1:24.67     1:23.92       
          1:23.92
    3.  Marjolein Post                8903370   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:23.74     1:25.23       
          1:25.23
    4.  Gabriëlla van Oerle           9006758   O.Z. & P.C. De Waran     1:25.92     1:26.21       
          1:26.21
    5.  Francijna de Kooter           8000634   De Biesboschzwemmers     1:29.13     1:26.63       
          1:26.63
    6.  Kimberly Passmore             9504312   SG Vecht&Rijn            1:27.55     1:29.92       
          1:29.92
    7.  Tonny Methorst                8802998   De Biesboschzwemmers     1:24.73     1:30.72       
          1:30.72
    8.  Anne Pel                      9002894   O.Z. & P.C. De Waran     1:32.29     1:34.23       
          1:34.23
    9.  Marian Nederlof               7600950   D.W.F.                   1:33.00     1:36.09       
          1:36.09
   10.  Rosaline Verhofstadt          9301040   SG Vecht&Rijn            1:35.85     1:36.66       
          1:36.66
   11.  Madelon Schellekens           9501888   De Vennen                1:35.59     1:39.68       
          1:39.68
   12.  Rebecca Verlek                8603752   D.W.F.                   1:37.98     1:41.08       
          1:41.08



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                         Heren, 100m rugslag                     Heren Senioren Open
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biebosch Trofee jonge  1:02.09  Jan Kersten                           Gorinchem                2006
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerben Fiere                  9102825   O.Z. & P.C. De Waran     1:02.02     1:02.06       
        Biesbosch Trofee record
          1:02.06
    2.  Camiel Villa Rikkers          8905359   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:01.89     1:03.23       
          1:03.23
    3.  Johnny den Uil                8402293   D.W.F.                   1:05.04     1:05.94       
          1:05.94
    4.  Leon Kentrop                  8701693   SG Vecht&Rijn            1:05.22     1:06.71       
          1:06.71
    5.  Martijn Bouwens               8800461   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:11.38     1:09.56       
          1:09.56
    6.  Arjon de Bok                  6900125   De Biesboschzwemmers     1:08.63     1:09.87       
          1:09.87
    7.  Stephan Admiraal              8302755   De Biesboschzwemmers     1:16.37     1:12.10       
          1:12.10
    8.  Roy Smits                     9202259   De Vennen                1:11.65     1:12.65       
          1:12.65
    9.  Bob Trommelen                 9202257   De Vennen                1:13.92     1:13.28       
          1:13.28
   10.  David Vleeschouwer            8001635   O.Z. & P.C. De Waran     1:14.36     1:13.77       
          1:13.77
   11.  Arn van Londen                9104497   SG Vecht&Rijn            1:13.39     1:13.93       
          1:13.93
   DIS  David Verlek                  8402381   D.W.F.                   1:08.12     1:11.84       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:11.84




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 4 x 50m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee meis  1:57.72  De Columbiaan                         Gorinchem                2005
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Biesboschzwemmers 1                  De Biesboschzwemmers     2:02.93     2:02.39       
        Marianne van Berchum, 92                     Laura Korsman, 93
        Anouk Goes, 94                               Marcha Admiraal, 93
            31.57  2:02.39

    2.  O.Z. & P.C. De Warande 1                O.Z. & P.C. De Waran     2:05.05     2:05.14       
        Marscha Rasenberg, 93                        Birgit van der Wegen, 93
        Daphne Kievit, 92                            Judith van Heteren, 92
            32.17  2:05.14

    3.  De Vennen 1                             De Vennen                2:07.16     2:09.00       
        Désirée Emmen, 92                            Marceline de Cloe, 96
        Madelon Schellekens, 95                      Anouk van den Akker, 93
            29.06  2:09.00

    4.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1                  Zwemlust/Utrecht(SG)     2:10.12     2:13.16       
        Myrthe Veenstra, 95                          Jacqueline van Rossum, 96
        Mirre Thomas, 95                             Malissa van der Horst, 92
            37.06  2:13.16

    5.  D.W.F. 1                                D.W.F.                   2:12.67     2:15.28       
        Sabine van Heteren, 93                       Julia Mijnster, 96
        Debby Kraaijeveld, 96                        Sharelle Hartman, 92
          2:15.28

    6.  SG Vecht&Rijn 1                         SG Vecht&Rijn            2:25.05     2:34.93       
        Stella Rijks, 96                             Inge Booij, 96
        Nicole Rood, 95                              Rosaline Verhofstadt, 93
            40.62  2:34.93




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Jongens, 4 x 50m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biebosch Trofee jonge  1:48.16  Aquarijn                              Gorinchem                2005
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Vennen 1                             De Vennen                1:55.74     1:54.85       
        Stephan Onnes, 93                            Roy Smits, 92
        Bob Trommelen, 92                            Gerben de Laat, 92
            29.30  1:54.85

    2.  Zwemlust/Utrecht(SG) 1                  Zwemlust/Utrecht(SG)     1:55.61     1:57.20       
        Jesse Puts, 94                               Julian Diaz, 92
        M El Bakkali, 97                             Robin Veenstra, 92
            29.76  1:57.20

    3.  De Biesboschzwemmers 1                  De Biesboschzwemmers     2:05.31     2:04.88       
        Bart Schouten, 94                            Vincent van Dijk, 92
        Maarten van der Meijden, 94                  Ebe Gremmer, 93
            30.60  2:04.88

    4.  SG Vecht&Rijn 1                         SG Vecht&Rijn            2:11.08     2:08.65       
        Casper Marelis, 92                           Tom Straver, 94
        Kevin van Vliet, 92                          Damiën de Groot, 96
            27.72  2:08.65

    5.  D.W.F. 1                                D.W.F.                   2:09.35     2:10.66       
        Marnick de Bruin, 94                         Berend Valke, 93
        Frank van 't Hoff, 93                        Per van der Wiel, 93
            35.80  2:10.66

    6.  O.Z. & P.C. De Warande 1                O.Z. & P.C. De Waran     2:17.21     2:16.26       
        Harm Donkers, 93                             Pieter Pijnenburg, 93
        Roy Delhij, 95                               Bas van 't Hooft, 94
            30.60  2:16.26




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Meisjes, 100m schoolslag           Meisjes Junioren 1 en later
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee meis  1:30.56  Melanie Hoogeveen                     Gorinchem                2006
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marceline de Cloe             9602050   De Vennen                1:35.82     1:32.57       
          1:32.57
    2.  Julia Mijnster                9602742   D.W.F.                   1:35.70     1:33.14       
          1:33.14
    3.  Femke Beskers                 9602496   O.Z. & P.C. De Waran     1:36.43     1:35.81       
          1:35.81
    4.  Marije Verhofstadt            9701036   SG Vecht&Rijn            1:39.43     1:40.22       
          1:40.22
    5.  Amy van Lier                  9603022   De Vennen                1:43.43     1:40.40       
          1:40.40
    6.  Marit van Tilburg             9701208   O.Z. & P.C. De Waran     1:44.68     1:45.32       
          1:45.32
    7.  Jacqueline van Rossum         9601400   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:41.04     1:48.14       
          1:48.14
    8.  Sanne van de Pol              9800722   De Biesboschzwemmers     1:50.46     1:51.77       
          1:51.77
    9.  Elise voor den Dag            9600288   De Biesboschzwemmers     1:57.45     1:55.37       
          1:55.37
   10.  Shirley Versteeg              9602880   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:58.16     2:04.36       
          2:04.36
   11.  Gislaine van Beek             9703246   SG Vecht&Rijn            2:05.14     2:07.88       
          2:07.88
 AFGEM  Celine van Tintelen           9601876   De Biesboschzwemmers     1:57.67                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Jongens, 100m vrije slag           Jongens Minioren 6 en later
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee jong  1:05.06  John Verhagen                         Gorinchem                2004
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mohammed el Bakkali           9700971   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:15.11     1:17.13       
          1:17.13
    2.  Luuc Verburgh                 9602029   O.Z. & P.C. De Waran     1:28.75     1:22.25       
          1:22.25
    3.  Seser Yas                     9800909   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:29.91     1:23.06       
          1:23.06
    4.  Bart Wijnja                   9600563   De Biesboschzwemmers     1:23.97     1:23.08       
          1:23.08
    5.  Ruben Klarenaar               9602539   D.W.F.                   1:20.45     1:24.50       
          1:24.50
    6.  Thomas Zielhorst              9702135   De Biesboschzwemmers          NT     1:29.09       
          1:29.09
    7.  Erwin IJpelaar                9701071   De Vennen                1:26.25     1:29.38       
          1:29.38
    8.  Dennis van der Giessen        9700561   De Biesboschzwemmers     1:40.39     1:31.01       
          1:31.01
    9.  Sander Stuy                   9702447   D.W.F.                   1:30.02     1:31.13       
          1:31.13
   10.  Sven Geers                    9601963   O.Z. & P.C. De Waran     1:41.30     1:42.06       
          1:42.06
   11.  Casper van Hiel               9801359   SG Vecht&Rijn                 NT     1:53.44       
          1:53.44
   DIS  Kenneth Pico                  9802095   SG Vecht&Rijn            1:56.33                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Meisjes, 100m vlinderslag          Meisjes Junioren 3 en later
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee meis  1:12.64  Marcha Admiraal                       Gorinchem                2007
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk Goes                    9400340   De Biesboschzwemmers     1:20.92     1:20.73       
          1:20.73
    2.  Rebecca Schmidt               9400348   De Biesboschzwemmers     1:20.23     1:22.57       
          1:22.57
    3.  Mirre Thomas                  9506002   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:28.22     1:24.04       
          1:24.04
    4.  Debby Kraaijeveld             9601358   D.W.F.                   1:32.45     1:25.92       
          1:25.92
    5.  Madelon Schellekens           9501888   De Vennen                1:33.53     1:30.72       
          1:30.72
    6.  Patty Peeters                 9401398   O.Z. & P.C. De Waran     1:38.84     1:31.08       
          1:31.08
    7.  Kimberly Passmore             9504312   SG Vecht&Rijn            1:35.85     1:32.25  FJ 1 
          1:32.25
    8.  Jessica Vermeij               9500704   O.Z. & P.C. De Waran     1:34.75     1:32.25  FJ 2 
          1:32.25
    9.  Lisanne van den Berg          9500286   De Biesboschzwemmers          NT     1:33.16       
          1:33.16
   10.  Anne de Heer                  9602736   D.W.F.                   1:44.24     1:41.60       
          1:41.60
   11.  Karlijn Agterberg             9405712   De Vennen                1:57.00     1:48.08       
          1:48.08
 AFGEM  Myrthe Kettler                9400540   SG Vecht&Rijn            1:26.58                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Jongens, 100m vrije slag           Jongens Junioren 2 en later
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee jong    59.60  Oscar Sondermeijer                    Gorinchem                2005
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Schouten                 9400453   De Biesboschzwemmers     1:08.82     1:08.60       
          1:08.60
    2.  Jesse Puts                    9401147   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:11.12     1:08.64       
          1:08.64
    3.  Tom Straver                   9405791   SG Vecht&Rijn            1:15.17     1:10.68       
          1:10.68
    4.  Vincent Kraaijeveld           9401617   D.W.F.                   1:19.82     1:17.29       
          1:17.29
    5.  Roy Delhij                    9500391   O.Z. & P.C. De Waran     1:22.11     1:20.51       
          1:20.51
    6.  Maarten van der Meijden       9400771   De Biesboschzwemmers     1:20.07     1:21.39       
          1:21.39
    7.  Marnick de Bruin              9403623   D.W.F.                   1:22.58     1:23.70       
          1:23.70
    8.  Bas van 't Hooft              9404045   O.Z. & P.C. De Waran     1:33.26     1:24.57       
          1:24.57
    9.  Lukas Schmidt                 9600145   De Biesboschzwemmers          NT     1:27.83       
          1:27.83
   10.  Damiën de Groot               9603365   SG Vecht&Rijn            1:31.61     1:32.29       
          1:32.29
   11.  Marc Groeneveld               9504753   De Biesboschzwemmers     1:45.39     1:34.91       
          1:34.91
   12.  Jelle Ippel                   9500147   De Biesboschzwemmers     1:52.59     1:41.34       
          1:41.34



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                        Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Jeugd 2 en later
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee meis  1:08.70  Elise Bouwens                         Gorinchem                2007
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:06.46     1:08.76       
          1:08.76
    2.  Marceline de Cloe             9602050   De Vennen                1:17.43     1:17.71       
          1:17.71
    3.  Jessica Kromwijk              9201018   SG Vecht&Rijn            1:19.37     1:18.51       
          1:18.51
    4.  Sharelle Hartman              9202504   D.W.F.                   1:18.29     1:21.44       
          1:21.44
    5.  Judith van Heteren            9203248   O.Z. & P.C. De Waran     1:27.00     1:21.67       
          1:21.67
    6.  Birgit van der Wegen          9304942   O.Z. & P.C. De Waran     1:26.72     1:23.40       
          1:23.40
    7.  Marianne van Berchum          9200098   De Biesboschzwemmers     1:21.43     1:24.26       
          1:24.26
    8.  Sabine van Heteren            9301150   D.W.F.                   1:25.24     1:25.63       
          1:25.63
    9.  Stella Rijks                  9603776   SG Vecht&Rijn            1:48.22     1:48.82       
          1:48.82
   DIS  Marjolein van den Berg        9200110   De Biesboschzwemmers     1:21.39                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Sabrina Charehbili            9203370   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:20.04                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Jongens, 100m schoolslag           Jongens Junioren 4 en later
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biebosch Trofee jonge  1:11.00  Marick Hoeijenbos                     Gorinchem                2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Veenstra                9201335   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:20.41     1:19.02       
          1:19.02
    2.  Ebe Gremmer                   9306133   De Biesboschzwemmers     1:22.29     1:22.75       
          1:22.75
    3.  Harm Donkers                  9301809   O.Z. & P.C. De Waran     1:21.82     1:23.34       
          1:23.34
    4.  Stephan Onnes                 9304159   De Vennen                1:23.63     1:23.55       
          1:23.55
    5.  Pieter Pijnenburg             9305227   O.Z. & P.C. De Waran     1:23.79     1:24.35       
          1:24.35
    6.  Vincent van Dijk              9206863   De Biesboschzwemmers     1:30.45     1:26.99       
          1:26.99
    7.  Kevin van Vliet               9203827   SG Vecht&Rijn            1:30.50     1:27.70       
          1:27.70
    8.  Bob Trommelen                 9202257   De Vennen                1:27.71     1:28.89       
          1:28.89
    9.  Frank van 't Hoff             9300201   D.W.F.                   1:29.04     1:28.91       
          1:28.91
   10.  Berend Valke                  9300753   D.W.F.                   1:36.92     1:35.78       
          1:35.78
   11.  Stefan van der Nat            9300911   De Biesboschzwemmers     1:37.92     1:41.80       
          1:41.80
   DIS  Julian Diaz                   9200241   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:14.12                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                       Dames, 100m vrije slag             Dames Senioren D2 en later
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee meis  1:02.25  Joelle Vos                            Gorinchem                2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers       59.37       59.60       
        Biesbosch Trofee record
            59.60
    2.  Marloes Nieberg               9002712   Zwemlust/Utrecht(SG)       58.87     1:00.07       
          1:00.07
    3.  Ilse van Hoorn                9001578   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:00.90     1:00.16       
          1:00.16
    4.  Ploni Stuy                    9105190   D.W.F.                   1:02.56     1:03.24       
          1:03.24
    5.  Désirée Emmen                 9204862   De Vennen                1:01.89     1:03.44       
          1:03.44
    6.  Anne Pel                      9002894   O.Z. & P.C. De Waran     1:05.04     1:06.99       
          1:06.99
    7.  Linda van Geel                9100976   O.Z. & P.C. De Waran     1:10.51     1:09.95       
          1:09.95
    8.  Laura Korsman                 9302034   De Biesboschzwemmers     1:10.81     1:10.76       
          1:10.76
    9.  Kim Wijnja                    9107812   De Biesboschzwemmers     1:10.70     1:10.79       
          1:10.79
   10.  Ria Kortlever                 9207576   D.W.F.                   1:17.30     1:15.09       
          1:15.09
   11.  Nicole Rood                   9503740   SG Vecht&Rijn            1:21.13     1:20.74       
          1:20.74
   12.  Inge Booij                    9603774   SG Vecht&Rijn            1:35.17     1:34.65       
          1:34.65



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Jongens, 100m schoolslag                Heren Jeugd 2 en later
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee jong  1:11.64  Dennis van Grevenbroek                Gorinchem                2002
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerben Fiere                  9102825   O.Z. & P.C. De Waran     1:11.16     1:10.51       
        Biesbosch Trofee record
          1:10.51
    2.  Giel van Dijk                 9104211   De Biesboschzwemmers     1:17.02     1:16.79       
          1:16.79
    3.  Arn van Londen                9104497   SG Vecht&Rijn            1:16.66     1:18.15       
          1:18.15
    4.  Melvin Smits                  9004315   De Vennen                1:19.88     1:20.13       
          1:20.13
    5.  Roy Smits                     9202259   De Vennen                1:16.99     1:20.81       
          1:20.81
    6.  Jim Veerkamp                  9106943   D.W.F.                   1:18.72     1:21.19       
          1:21.19
    7.  Ricardo Diaz                  9000637   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:22.42     1:21.52       
          1:21.52
    8.  Gerben de Laat                9205411   De Vennen                1:23.23     1:22.56       
          1:22.56
    9.  Casper Marelis                9203231   SG Vecht&Rijn            1:21.64     1:25.68  FJ 1 
          1:25.68
   10.  Per van der Wiel              9305327   D.W.F.                   1:25.90     1:25.68  FJ 2 
          1:25.68
   11.  Erik Koops                    9104571   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:18.46     1:29.84       
          1:29.84
 AFGEM  Jan van den Heuvel            9100919   De Biesboschzwemmers     1:32.97                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Dames, 100m vrije slag                    Dames Senioren Open
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee meis    59.13  Annelotte Hendriksen                  Gorinchem                2003
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Post                8903370   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:01.86     1:02.76       
          1:02.76
    2.  Marike Boersen                8800402   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:02.70     1:04.79       
          1:04.79
    3.  Francijna de Kooter           8000634   De Biesboschzwemmers     1:07.45     1:08.65       
          1:08.65
    4.  Annette Wijnja-Visser         6700528   De Biesboschzwemmers     1:08.76     1:08.67       
          1:08.67
    5.  Gabriëlla van Oerle           9006758   O.Z. & P.C. De Waran     1:09.87     1:09.26       
          1:09.26
    6.  Rosaline Verhofstadt          9301040   SG Vecht&Rijn            1:11.07     1:13.61       
          1:13.61
    7.  Tonny Methorst                8802998   De Biesboschzwemmers     1:05.92     1:14.54       
          1:14.54
    8.  Marian Nederlof               7600950   D.W.F.                   1:15.00     1:14.87       
          1:14.87
    9.  Nienke Hoeks                  9101272   O.Z. & P.C. De Waran     1:14.77     1:15.04       
          1:15.04
   10.  Anouk van den Akker           9306946   De Vennen                1:16.94     1:18.28       
          1:18.28
   11.  Rebecca Verlek                8603752   D.W.F.                   1:20.93     1:26.01       
          1:26.01
   DIS  Jessica Kromwijk              9201018   SG Vecht&Rijn            1:07.75                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 100m schoolslag                    Heren Senioren Open
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biebosch Trofee jonge  1:07.99  Robin van Aggele                      Gorinchem                2007
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Johnny den Uil                8402293   D.W.F.                   1:10.67     1:11.38       
          1:11.38
    2.  Mark Zwart                    7901461   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:11.26     1:11.47       
          1:11.47
    3.  Camiel Villa Rikkers          8905359   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:10.63     1:12.39       
          1:12.39
    4.  Gerben Fiere                  9102825   O.Z. & P.C. De Waran     1:11.16     1:12.66       
          1:12.66
    5.  Mark Visser                   8803627   De Biesboschzwemmers     1:15.13     1:14.77       
          1:14.77
    6.  Roel Verdijk                  9004317   De Vennen                1:15.69     1:14.97       
          1:14.97
    7.  Leon Kentrop                  8701693   SG Vecht&Rijn            1:14.24     1:15.81       
          1:15.81
    8.  David Verlek                  8402381   D.W.F.                   1:15.21     1:15.98       
          1:15.98
    9.  David Vleeschouwer            8001635   O.Z. & P.C. De Waran     1:18.89     1:19.63       
          1:19.63
   10.  Stephan Admiraal              8302755   De Biesboschzwemmers     1:19.86     1:20.19       
          1:20.19
   11.  Tom Straver                   9405791   SG Vecht&Rijn            1:36.09     1:38.09       
          1:38.09




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Dames, 100m wisselslag                    Dames Senioren Open
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biesbosch Trofee meis  1:09.57  Daphne ten Brink                      Gorinchem                2006
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilse van Hoorn                9001578   Zwemlust/Utrecht(SG)          NT     1:09.50       
          1:09.50
    2.  Marloes Nieberg               9002712   Zwemlust/Utrecht(SG)          NT     1:10.16       
          1:10.16
    3.  Marcha Admiraal               9300012   De Biesboschzwemmers          NT     1:10.70       
          1:10.70
    4.  Malissa van der Horst         9200810   Zwemlust/Utrecht(SG)          NT     1:10.94       
          1:10.94
    5.  Ploni Stuy                    9105190   D.W.F.                        NT     1:13.44       
          1:13.44
    6.  Marjolein Post                8903370   Zwemlust/Utrecht(SG)          NT     1:15.08       
          1:15.08



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Heren, 100m wisselslag                    Heren Senioren Open
16-02-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Biebosch Trofee jonge    59.86  Robin van Aggele                      Gorinchem                2007
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerben Fiere                  9102825   O.Z. & P.C. De Waran          NT     1:01.29       
          1:01.29
    2.  Camiel Villa Rikkers          8905359   Zwemlust/Utrecht(SG)          NT     1:03.65       
          1:03.65
    3.  Johnny den Uil                8402293   D.W.F.                        NT     1:03.87       
          1:03.87
    4.  Mark Zwart                    7901461   Zwemlust/Utrecht(SG)          NT     1:05.22       
          1:05.22
    5.  Robin Veenstra                9201335   Zwemlust/Utrecht(SG)          NT     1:07.19       
          1:07.19
    6.  Giel van Dijk                 9104211   De Biesboschzwemmers          NT     1:08.67       
          1:08.67




Splash Meet Manager 2007Registered to De Biesboschzwemmers