Estafettetoernooi
Goes (NED),    10.2.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 2. Heren, 4 x 100m vlinderslag, 11 jaar en ouder
Nr. 3. Meisjes, 4 x 50m rugslag, 11 - 13 jaar    Nr. 4. Jongens, 4 x 50m rugslag, 11 - 13 jaar
Nr. 5. Dames, 4 x 100m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 6. Heren, 4 x 100m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Meisjes, 4 x 50m vlinderslag, 11 - 13 jaar    Nr. 8. Jongens, 4 x 50m vlinderslag, 11 - 13 jaar
Nr. 9. Dames, 4 x 100m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 10. Heren, 4 x 100m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 11. Meisjes, 4 x 100m schoolslag, 11 - 13 jaar    Nr. 12. Jongens, 4 x 100m schoolslag, 11 - 13 jaar
Nr. 13. Dames, 10 x 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 14. Heren, 10 x 100m vrije slag, 11 jaar en ouder

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1               Dames, 4 x 100m vlinderslag              11 jaar en ouder
10.2.08 - 9:30                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          4:40.96   539       
        Judith, STAP, 93                       Mieke, van DORT, 91
        Monique, de HAARD, 92                  Manon, MINNEBOO, 93
          1:07.66  4:40.96

    2.  De Honte 1                         De Honte               4:56.45   459       
        Evi, ERPELINCK, 89                     Emke, ERPELINCK, 90
        Linda, VINK, 84                        Iris, ERPELINCK, 93
          1:15.07  4:56.45

    3.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom          5:01.50   436       
        Leonie, CORNELIS, 89                   Valerie, MANHAVE, 88
        Marlinda, EGGERMONT, 85                Ryan, VERPLANKE, 77
          5:01.50

    4.  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       5:19.86   365       
        Leonie, EDENBURG, 90                   Yessica, WOUTERS, 91
        Zoë, BRAAL, 87                         Cynthia, POTIN, 85
          1:21.26  5:19.86

    5.  De Bevelanders 1                   De Bevelanders         5:25.42   347       
        Josephien, JANSEN, 93                  Annelotte, van DIEREN, 93
        Miriam, van NOORDEN, 91                Joy, TRAMPER, 92
          1:20.16  5:25.42

    6.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             5:33.02   323       
        Sabina, van DOESELAAR, 89              Talitha, RUISSEN, 91
        Celine, van ROEYEN, 92                 Xantina, ROMKES LE CLERCQ, 94
          1:21.54  5:33.02

    7.  De Schelde 1                       De Schelde             5:33.58   322       
        Manon, van GEERSDAELE, 92              Lieke, BEEZEMER, 91
        Bianca, de POOTER, 92                  Josje, van HOUWELINGEN, 90
          1:27.02  5:33.58




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Heren, 4 x 100m vlinderslag              11 jaar en ouder
10.2.08 - 9:40                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       4:00.24   596       
        Joeri, van WALLENBURG, 90              Toby, AARNOUTSE, 89
        Charles, POTIN, 83                     Davy, BISSLIK, 82
            59.69  4:00.24

    2.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          4:18.73   477       
        Martijn, MECHIELSEN, 90                Yaïr, KLAZEN, 90
        Eelco, van GEMERT, 72                  Stefan, ROOVERS, 91
          1:07.26  4:18.73

    3.  De Schelde 1                       De Schelde             4:21.92   460       
        Mertijn, LOOF, 90                      Tristan, LOOF, 92
        Tommy, van OVERMEEREN, 84              Bas, van HOUWELINGEN, 92
          1:03.45  4:21.92

    4.  Luctor et Emergo 2                 Luctor et Emergo       4:35.10   397       
        Simon, EDENBURG, 93                    Paul, van den DRIEST, 92
        Bob, DALMEIJER, 94                     René, van WALLENBURG, 92
          1:05.64  4:35.10

    5.  De Bevelanders 1                   De Bevelanders         4:38.47   383       
        Michael, RUTZE, 89                     Dennis, BOONMAN, 89
        Tim, TRAMPER, 94                       Nathan, TRAMPER, 90
          1:12.87  4:38.47

    6.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             5:00.93   303       
        Roderick, van DOESELAAR, 92            Aaron, v d BROEKE, 93
        Christoph, BRAL, 92                    Joris, van BUNDER, 93
          1:04.43  5:00.93

    7.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom          5:14.89   265       
        Robin, DELLAERT, 88                    Davy, HERMANS, 91
        Robin, HERMANS, 94                     Laurens, WESTERWEELE, 94
          1:07.82  5:14.89

    8.  De Honte 1                         De Honte               5:54.89   185       
        Tom, ERPELINCK, 91                     Jan, KINDT, 95
        Jorg, VERHALLEN, 91                    Wouter, van KERCKHOVEN, 95
          1:07.80  5:54.89




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 4 x 50m rugslag                   11 - 13 jaar
10.2.08 - 9:55                                                                 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          2:30.85   377       
        Saskia, de HAARD, 94                   Amira, FATHI, 94
        Eline, de HAARD, 96                    Yoshi, CORRÉ, 95
            38.48  2:30.85

    2.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             2:34.48   351       
        Melissa, van ASSEL, 94                 Larissa, GELDERLAND, 96
        Charlotte, BRAL, 96                    Sophie, BONTE, 96
            38.51  2:34.48

    3.  De Honte 1                         De Honte               2:38.25   326       
        Joline, VERHALLEN, 94                  Merel, van DRONGELEN, 95
        Laura, REIJM, 95                       Ellen, BROEKAART, 94
            38.20  2:38.25

    4.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom          2:41.32   308       
        Tessa, KARELS, 94                      Laura, HERMANS, 96
        Vicky, VERMEIRE, 96                    Rani, ROOTSAERT, 95
            38.20  2:41.32

    5.  De Schelde 1                       De Schelde             2:41.54   307       
        Willemijn, VERHELST, 94                Myriam, BAUTE, 94
        Yentl, GEELHOEDT, 95                   Stephany, de GRUIJTER, 94
            36.41  2:41.54

    6.  De Ganze 1                         De Ganze               2:54.82   242       
        Carlijn, van INGEN, 96                 Manon, van der HEIJDEN, 95
        Danielle, RABOUT, 95                   Myrthe, WIGMAN, 95
            43.13  2:54.82

    7.  De Bevelanders 1                   De Bevelanders         2:58.83   226       
        Lindsay, van der MEER, 96              Sophie, HAMELINK, 95
        Esmee, de KOK, 96                      Larissa, JANSEN, 95
            45.58  2:58.83

   DIS  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       2:42.89             
        RD - RD:  Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., derde zwemmer
        Lotte, DALMEIJER, 96                   G, JOVAL, 97
        Vivian, NAGELKERKE, 94                 Romy, HOOGENDIJK, 96
            40.36  2:42.89




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 4 x 50m rugslag                   11 - 13 jaar
10.2.08 - 10:00                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          2:32.51   241       
        Lennard, BREEL, 95                     Ozzie, HOOGESTEGER, 95
        Pedro, MOL, 96                         Levy, KORT, 96
            37.99  2:32.51

    2.  De Schelde 1                       De Schelde             2:40.83   206       
        Christian, de DIE, 95                  Cas, van VORSTENBOS, 94
        Thomas, de VOS, 96                     Koen, LEGTERS, 96
            34.26  2:40.83

    3.  De Ganze 1                         De Ganze               2:49.92   174       
        Lukas, de HAMER, 94                    Daniel, MEHLBAUM, 95
        Bas, WULLEMS, 94                       Bob, WABEKE, 94
            40.80  2:49.92

    4.  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       2:50.86   171       
        Rik, ROZENDAAL, 95                     Maarten, van KALSBEEK, 94
        Nicky, JOOSSE, 96                      Tom, van GILS, 95
            43.39  2:50.86

    5.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom          2:52.95   165       
        Rik, VANHIJFTE, 96                     Thijs, de VRIES, 95
        Sander, van DOESELAAR, 94              Ivan, DELLAERT, 94
            45.29  2:52.95

    6.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             2:58.52   150       
        Bas Bas, GOOSSEN, 95                   Jeroen, RUISSEN, 95
        Karsten, van ASSEL, 95                 Mariano, KAMOEN, 96
            47.54  2:58.52

   DIS  De Bevelanders 1                   De Bevelanders         2:50.62             
        RH - RH:  Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., vierde zwemmer
        Robin, NAHON, 94                       Jordy, de KOK, 94
        Dion, PRIESTER, 96                     Joost, GEVAERT, 95
            42.04  2:50.62




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Dames, 4 x 100m rugslag                11 jaar en ouder
10.2.08 - 10:10                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          4:46.32   540       
        Merel, van der ENT, 93                 Manon, MINNEBOO, 93
        Sanne, KLOMPE, 92                      Judith, STAP, 93
          1:11.29  4:46.32

    2.  De Honte 1                         De Honte               5:02.80   456       
        Linda, VINK, 84                        Emke, ERPELINCK, 90
        Evi, ERPELINCK, 89                     Iris, ERPELINCK, 93
          1:12.76  5:02.80

    3.  De Bevelanders 1                   De Bevelanders         5:20.96   383       
        Miriam, van NOORDEN, 91                Marianne, LANGENDIJK, 87
        Annelotte, van DIEREN, 93              Monique, LINDENBERG, 90
          1:15.18  5:20.96

    4.  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       5:23.25   375       
        Cynthia, POTIN, 85                     Zoë, BRAAL, 87
        Tamara, NORDIN, 87                     Laura, BRINKMAN, 91
          1:15.80  5:23.25

    5.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom          5:27.51   361       
        Naomi, SMITS, 90                       Pauline, ROOTSAERT, 92
        Valerie, MANHAVE, 88                   Lotte, BOONE, 93
          1:20.20  5:27.51

    6.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             5:27.82   360       
        Emelie, BRAL, 91                       Sabina, van DOESELAAR, 89
        Janneke, van de POELE, 93              Talitha, ROMKES LE CLERCQ, 91
          1:18.36  5:27.82

    7.  De Schelde 1                       De Schelde             5:28.73   357       
        Josje, van HOUWELINGEN, 90             Manon, van GEERSDAELE, 92
        Bianca, de POOTER, 92                  Lieke, BEEZEMER, 91
          1:10.57  5:28.73

    8.  De Ganze 1                         De Ganze               5:49.08   298       
        Esther, POOT, 94                       Eva, OYEVAAR, 96
        Daphne, de KOSTER, 93                  Nicole, CAPPON, 92
          1:23.51  5:49.08




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Heren, 4 x 100m rugslag                11 jaar en ouder
10.2.08 - 10:20                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       4:17.70   500       
        Toby, AARNOUTSE, 89                    Davy, BISSLIK, 82
        Charles, POTIN, 83                     Joeri, van WALLENBURG, 90
          1:03.83  4:17.70

    2.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          4:25.73   456       
        Eelco, van GEMERT, 72                  Stefan, ROOVERS, 91
        Jan, BRINK, 62                         Sonny, CORRÉ, 93
          1:05.64  4:25.73

    3.  De Schelde 1                       De Schelde             4:40.50   388       
        Kevin, HONDSMERK, 88                   Niek, KAMPMAN, 89
        Ivar, JANSEN V ROSENDAAL, 92           Niels, SUY, 93
          1:02.62  4:40.50

    4.  Luctor et Emergo 2                 Luctor et Emergo       4:45.95   366       
        Bob, DALMEIJER, 94                     René, van WALLENBURG, 92
        Paul, van den DRIEST, 92               Simon, EDENBURG, 93
          1:09.02  4:45.95

    5.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom          4:52.17   343       
        Vincent, KEIJMEL, 91                   Davy, HERMANS, 91
        Florian, BOEKHORST, 89                 Robin, HERMANS, 94
          1:12.57  4:52.17

    6.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             5:16.63   270       
        Joris, van BUNDER, 93                  Marlon, van GREMBERGHE, 91
        Christoph, BRAL, 92                    Roderick, van DOESELAAR, 92
          1:20.25  5:16.63

    7.  De Bevelanders 1                   De Bevelanders         5:20.42   260       
        Stephan, TROMPER, 91                   Angelo, PRIESTER, 92
        Remy, van de GUCHTE, 83                Nathan, TRAMPER, 90
          1:23.07  5:20.42

    8.  De Honte 1                         De Honte               6:01.57   181       
        Tom, ERPELINCK, 91                     Jan, KINDT, 95
        Jorg, VERHALLEN, 91                    Wouter, van KERCKHOVEN, 95
          1:11.73  6:01.57

   DIS  De Ganze 1                         De Ganze                                   
        EA - EA:  Te vroeg overgenomen., tweede zwemmer
        Kevin, DANE, 88                        Robert, STEENDIJK, 89
        Thomas, MURRE, 83                      Jeroen, VERMEULEN, 82




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7               Meisjes, 4 x 50m vlinderslag                 11 - 13 jaar
10.2.08 - 10:35                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          2:24.13   376       
        Savannah, LEENHEER, 96                 Yoshi, CORRÉ, 95
        Tulany, de WILDE, 96                   Saskia, de HAARD, 94
            35.09  2:24.13

    2.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             2:35.04   302       
        Larissa, GELDERLAND, 96                Melissa, van ASSEL, 94
        Charlotte, BRAL, 96                    Sophie, BONTE, 96
            37.26  2:35.04

    3.  De Schelde 1                       De Schelde             2:39.09   279       
        Myriam, BAUTE, 94                      Romy, de BRUIJNE, 96
        Stephany, de GRUIJTER, 94              Willemijn, VERHELST, 94
            38.64  2:39.09

    4.  De Honte 1                         De Honte               2:39.28   278       
        Laura, REIJM, 95                       Joline, VERHALLEN, 94
        Merel, van DRONGELEN, 95               Tara, JONKHEYM, 95
            39.78  2:39.28

    5.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom          2:46.90   242       
        Vicky, VERMEIRE, 96                    Laura, HERMANS, 96
        Rani, ROOTSAERT, 95                    Rody, VANHIJFTE, 94
            43.08  2:46.90

   DIS  De Bevelanders 1                   De Bevelanders         2:48.92             
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht., tweede zwemmer
        Ilse, van NOORDEN, 94                  Esmee, de KOK, 96
        Sophie, HAMELINK, 95                   Larissa, JANSEN, 95
            35.30  2:48.92

   DIS  De Ganze 1                         De Ganze               3:22.20             
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht., eerste, tweede en derde zwemmer
        Stefanie, KORSUIZE, 95                 Britt, van VOSSEN, 96
        Carlijn, van INGEN, 96                 Eden, v.d. MOERE, 96
            53.10  3:22.20


    BM  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       2:34.54   305       
        Vivian, NAGELKERKE, 94                 Romy, HOOGENDIJK, 96
        Lotte, DALMEIJER, 96                   G, JOVAL, 97
            40.02  2:34.54




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8               Jongens, 4 x 50m vlinderslag                 11 - 13 jaar
10.2.08 - 10:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Bevelanders 1                   De Bevelanders         2:23.60   261       
        Tibor, JANSEN, 94                      Jordy, de KOK, 94
        Siegert, van DIEREN, 95                Joost, GEVAERT, 95
            38.20  2:23.60

    2.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          2:25.09   253       
        Raymond, TAX, 94                       Levy, KORT, 96
        Lennard, BREEL, 95                     Pedro, MOL, 96
            36.32  2:25.09

    3.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom          2:40.97   185       
        Thijs, de VRIES, 95                    Dylan, van OPDURP, 94
        Bjorn, SCHERBEIJN, 96                  Ivan, DELLAERT, 94
            40.83  2:40.97

    4.  De Ganze 1                         De Ganze               2:50.80   155       
        Bob, WABEKE, 94                        Bas, WULLEMS, 94
        Daniel, MEHLBAUM, 95                   Lukas, de HAMER, 94
            41.80  2:50.80

    5.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             2:50.82   155       
        Sjoerd, van de POELE, 95               Jeroen, RUISSEN, 95
        Karsten, van ASSEL, 95                 Mariano, KAMOEN, 96
            35.80  2:50.82

   DIS  De Schelde 1                       De Schelde             2:54.00             
        VB - VB:  Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., derde zwemmer
        Cas, van VORSTENBOS, 94                Koen, LEGTERS, 96
        Christian, de DIE, 95                  Thomas, de VOS, 96
            37.87  2:54.00

   DIS  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       2:58.64             
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht., tweede en vierde zwemmer
        Tom, van GILS, 95                      Rik, ROZENDAAL, 95
        Maarten, van KALSBEEK, 94              Nicky, JOOSSE, 96
            43.54  2:58.64





TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                Dames, 4 x 100m schoolslag              11 jaar en ouder
10.2.08 - 11:05                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          5:25.26   521       
        Monique, de HAARD, 92                  Amira, FATHI, 94
        Judith, STAP, 93                       Manon, MINNEBOO, 93
          1:21.77  5:25.26

    2.  De Honte 1                         De Honte               5:45.33   436       
        Emke, ERPELINCK, 90                    Evi, ERPELINCK, 89
        Linda, VINK, 84                        Iris, ERPELINCK, 93
          1:24.33  5:45.33

    3.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom          5:48.83   423       
        Nicky, VANHIJFTE, 92                   Marlinda, EGGERMONT, 85
        Ryan, VERPLANKE, 77                    Pauline, ROOTSAERT, 92
          1:31.28  5:48.83

    4.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             5:49.10   422       
        Naomi, GELDERLAND, 90                  Eline, NIJSKENS, 88
        Janneke, van de POELE, 93              Talitha, ROMKES LE CLERCQ, 91
          1:23.20  5:49.10

    5.  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       6:00.45   383       
        Yessica, WOUTERS, 91                   Zoë, BRAAL, 87
        Leonie, EDENBURG, 90                   Cynthia, POTIN, 85
          1:29.10  6:00.45

    6.  De Bevelanders 1                   De Bevelanders         6:02.72   376       
        Marianne, LANGENDIJK, 87               Annelotte, van DIEREN, 93
        Monique, LINDENBERG, 90                Josephien, JANSEN, 93
          1:35.94  6:02.72

    7.  De Schelde 1                       De Schelde             6:04.85   369       
        Lieke, BEEZEMER, 91                    Bianca, de POOTER, 92
        Josje, van HOUWELINGEN, 90             Myriam, BAUTE, 94
          1:28.86  6:04.85

   DIS  De Ganze 1                         De Ganze               7:05.80             
        SL - SL:  Met iin hand keer- en/of eindpunt aangetikt., tweede zwemmer
        Esther, POOT, 94                       Nicole, CAPPON, 92
        Eva, OYEVAAR, 96                       Daphne, de KOSTER, 93
          1:39.76  7:05.80




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10               Heren, 4 x 100m schoolslag              11 jaar en ouder
10.2.08 - 11:20                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Schelde 1                       De Schelde             4:42.10   562       
        Tommy, van OVERMEEREN, 84              Bas, van HOUWELINGEN, 92
        Kevin, HONDSMERK, 88                   Cees, van HOUWELINGEN, 63
          1:10.67  4:42.10

    2.  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       4:42.97   557       
        Feiko, MOLLEMA, 81                     Charles, POTIN, 83
        Davy, BISSLIK, 82                      Simon, EDENBURG, 93
          1:13.25  4:42.97

    3.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          4:54.86   492       
        Sander, v. NIEUWENHUYZEN, 91           Martijn, MECHIELSEN, 90
        Sonny, CORRÉ, 93                       Eelco, van GEMERT, 72
          1:15.76  4:54.86

    4.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             5:27.28   360       
        Christoph, BRAL, 92                    Sjoerd, van de POELE, 95
        Dominique, ROMBOUT, 91                 Roderick, van DOESELAAR, 92
          1:15.56  5:27.28

    5.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom          5:38.11   326       
        Sander, BOIDIN, 92                     Florian, BOEKHORST, 89
        Laurens, WESTERWEELE, 94               Joris, BOEKHORST, 91
          1:20.39  5:38.11

    6.  De Bevelanders 1                   De Bevelanders         5:39.62   322       
        Remy, van de GUCHTE, 83                Tim, TRAMPER, 94
        Michael, RUTZE, 89                     Nathan, TRAMPER, 90
          1:29.85  5:39.62

    7.  De Ganze 1                         De Ganze               6:16.00   237       
        Robert, STEENDIJK, 89                  Andrew, van VLIET, 91
        Roy, ZEILSTRA, 93                      Thomas, MURRE, 83
          1:28.67  6:16.00

    8.  De Honte 1                         De Honte               6:33.41   207       
        Tom, ERPELINCK, 91                     Jan, KINDT, 95
        Wouter, van KERCKHOVEN, 95             Bart, VERHALLEN, 62
          1:25.95  6:33.41




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11              Meisjes, 4 x 100m schoolslag                 11 - 13 jaar
10.2.08 - 11:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          5:49.76   419       
        Demi, DINGEMANSE, 94                   Tulany, de WILDE, 96
        Savannah, LEENHEER, 96                 Amira, FATHI, 94
          1:28.32  5:49.76

    2.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             6:18.29   331       
        Larissa, GELDERLAND, 96                Melissa, van ASSEL, 94
        Charlotte, BRAL, 96                    Eileen Eileen, van BUNDER, 96
          1:28.39  6:18.29

    3.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom          6:29.35   304       
        Vicky, VERMEIRE, 96                    Tessa, KARELS, 94
        Rody, VANHIJFTE, 94                    Rani, ROOTSAERT, 95
          1:39.84  6:29.35

    4.  De Honte 1                         De Honte               6:33.35   295       
        Tara, JONKHEYM, 95                     Ellen, BROEKAART, 94
        Joline, VERHALLEN, 94                  Merel, van DRONGELEN, 95
          1:37.12  6:33.35

    5.  De Bevelanders 1                   De Bevelanders         6:47.40   265       
        Sophie, HAMELINK, 95                   Esmee, de KOK, 96
        Ilse, van NOORDEN, 94                  Larissa, JANSEN, 95
          1:47.68  6:47.40

   DIS  De Schelde 1                       De Schelde             6:26.76             
        SL - SL:  Met iin hand keer- en/of eindpunt aangetikt., derde zwemmer
        Willemijn, VERHELST, 94                Romy, de BRUIJNE, 96
        Charissa, LOOF, 96                     Yentl, GEELHOEDT, 95
          1:27.10  6:26.76

   DIS  De Ganze 1                         De Ganze               7:05.39             
        SL - SL:  Met iin hand keer- en/of eindpunt aangetikt., tweede zwemmer
        Manon, van der HEIJDEN, 95             Carlijn, van INGEN, 96
        Eden, v.d. MOERE, 96                   Myrthe, WIGMAN, 95
          1:40.10  7:05.39


    BM  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       6:22.61   320       
        Romy, HOOGENDIJK, 96                   G, JOVAL, 97
        Lotte, DALMEIJER, 96                   Vivian, NAGELKERKE, 94
          1:27.53  6:22.61




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12              Jongens, 4 x 100m schoolslag                 11 - 13 jaar
10.2.08 - 11:45                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          6:17.47   235       
        Pedro, MOL, 96                         Raymond, TAX, 94
        Lennard, BREEL, 95                     Levy, KORT, 96
          1:34.97  6:17.47

    2.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom          6:23.76   223       
        Dylan, van OPDURP, 94                  Bjorn, SCHERBEIJN, 96
        Sander, van DOESELAAR, 94              Rik, VANHIJFTE, 96
          1:34.33  6:23.76

    3.  De Ganze 1                         De Ganze               6:51.29   181       
        Bas, WULLEMS, 94                       Bob, WABEKE, 94
        Lukas, de HAMER, 94                    Daniel, MEHLBAUM, 95
          1:39.86  6:51.29

    4.  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       6:52.39   180       
        Tom, van GILS, 95                      Rik, ROZENDAAL, 95
        Maarten, van KALSBEEK, 94              Nicky, JOOSSE, 96
          1:36.20  6:52.39

    5.  De Bevelanders 1                   De Bevelanders         6:53.10   179       
        Jordy, de KOK, 94                      Dion, PRIESTER, 96
        Robin, NAHON, 94                       Siegert, van DIEREN, 95
          1:34.26  6:53.10

    6.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             6:54.42   177       
        Bas Bas, GOOSSEN, 95                   Karsten, van ASSEL, 95
        Jeroen, RUISSEN, 95                    Mariano, KAMOEN, 96
          1:47.60  6:54.42

   DIS  De Schelde 1                       De Schelde             7:12.82             
        SK - SK:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., vierde zwemmer
        Christian, de DIE, 95                  Cas, van VORSTENBOS, 94
        Koen, LEGTERS, 96                      Thomas, de VOS, 96
          1:40.16  7:12.82




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13              Dames, 10 x 100m vrije slag              11 jaar en ouder
10.2.08 - 12:00                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel         10:44.34   656       
        Judith, STAP, 93                       Sanne, KLOMPE, 92
        Nikita, KRUIS, 89                      Monique, de HAARD, 92
        Anniek, MINDERHOUD, 93                 Mieke, van DORT, 91
        Jaimy, KORT, 92                        Merel, van der ENT, 93
        Iris, DINGEMANSE, 92                   Manon, MINNEBOO, 93
          1:02.00 10:44.34

    2.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom         11:46.57   498       
        Lotte, BOONE, 93                       Pauline, ROOTSAERT, 92
        Valerie, MANHAVE, 88                   Leonie, CORNELIS, 89
        Ryan, VERPLANKE, 77                    Nicky, VANHIJFTE, 92
        Naomi, SMITS, 90                       Rani, ROOTSAERT, 95
        Marlinda, EGGERMONT, 85                Rody, VANHIJFTE, 94
          1:17.82 11:46.57

    3.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht            11:56.15   478       
        Emelie, BRAL, 91                       Celine, van ROEYEN, 92
        Naomi, GELDERLAND, 90                  Janneke, van de POELE, 93
        Talitha, RUISSEN, 91                   Sophie, BONTE, 96
        Eileen Eileen, van BUNDER, 96          Eline, NIJSKENS, 88
        Sabina, van DOESELAAR, 89              Xantina, ROMKES LE CLERCQ, 94
          1:06.97 11:56.15

    4.  De Bevelanders 1                   De Bevelanders        12:20.70   432       
        Esmee, de KOK, 96                      Marianne, LANGENDIJK, 87
        Ilse, van NOORDEN, 94                  Josephien, JANSEN, 93
        Joy, TRAMPER, 92                       Miriam, van NOORDEN, 91
        Sophie, HAMELINK, 95                   Monique, LINDENBERG, 90
        Annelotte, van DIEREN, 93              Larissa, JANSEN, 95
          1:25.82 12:20.70

    5.  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo      12:20.89   432       
        Zoë, BRAAL, 87                         Laura, BRINKMAN, 91
        Leonie, EDENBURG, 90                   Vivian, NAGELKERKE, 94
        Lotte, DALMEIJER, 96                   Romy, HOOGENDIJK, 96
        Cynthia, POTIN, 85                     Yessica, WOUTERS, 91
        Saskia, van GASTEL, 88                 Tamara, NORDIN, 87
          1:05.64 12:20.89

    6.  De Honte 1                         De Honte              12:52.54   381       
        Iris, ERPELINCK, 93                    Laura, REIJM, 95
        Evi, ERPELINCK, 89                     Natasja, de ROOS, 70
        Emke, ERPELINCK, 90                    Tara, JONKHEYM, 95
        Linda, VINK, 84                        Ellen, BROEKAART, 94
        Joline, VERHALLEN, 94                  Merel, van DRONGELEN, 95
          1:05.11 12:52.54

    7.  De Schelde 1                       De Schelde            13:03.76   365       
        Bianca, de POOTER, 92                  Myriam, BAUTE, 94
        Lieke, BEEZEMER, 91                    Romy, de BRUIJNE, 96
        Josje, van HOUWELINGEN, 90             Stephany, de GRUIJTER, 94
        Manon, van GEERSDAELE, 92              Charissa, LOOF, 96
        Yentl, GEELHOEDT, 95                   Willemijn, VERHELST, 94
          1:14.92 13:03.76

    8.  De Ganze 1                         De Ganze              14:14.13   282       
        Esther, POOT, 94                       Myrthe, WIGMAN, 95
        Nicole, CAPPON, 92                     Manon, van der HEIJDEN, 95
        Carlijn, van INGEN, 96                 Britt, van VOSSEN, 96
        Eva, OYEVAAR, 96                       Stefanie, KORSUIZE, 95
        Danielle, RABOUT, 95                   Daphne, de KOSTER, 93
          1:15.92 14:14.13




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14              Heren, 10 x 100m vrije slag              11 jaar en ouder
10.2.08 - 12:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       9:42.90   631       
        Feiko, MOLLEMA, 81                     Simon, EDENBURG, 93
        Erik, HOOGENDIJK, 72                   René, van WALLENBURG, 92
        Paul, van den DRIEST, 92               Charles, POTIN, 83
        Bob, DALMEIJER, 94                     Joeri, van WALLENBURG, 90
        Toby, AARNOUTSE, 89                    Davy, BISSLIK, 82
            58.93  9:42.90

    2.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          9:53.14   599       
        Yaïr, KLAZEN, 90                       Yannick, MOL, 93
        Eelco, van GEMERT, 72                  Stefan, ROOVERS, 91
        Martijn, MECHIELSEN, 90                Sonny, CORRÉ, 93
        Jeroen, DELLEBEKE, 81                  Jan, BRINK, 62
        Raymond, TAX, 94                       Sander, v. NIEUWENHUYZEN, 91
            56.03  9:53.14

    3.  De Schelde 1                       De Schelde            10:08.20   556       
        Mertijn, LOOF, 90                      Cas, van VORSTENBOS, 94
        Tristan, LOOF, 92                      Tommy, van OVERMEEREN, 84
        Niek, KAMPMAN, 89                      Bas, van HOUWELINGEN, 92
        Ivar, JANSEN V ROSENDAAL, 92           Kevin, HONDSMERK, 88
        Niels, SUY, 93                         Cees, van HOUWELINGEN, 63
            59.42 10:08.20

    4.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom         11:06.42   422       
        Joris, BOEKHORST, 91                   Robin, HERMANS, 94
        Laurens, WESTERWEELE, 94               Sander, BOIDIN, 92
        Florian, BOEKHORST, 89                 Vincent, KEIJMEL, 91
        Davy, HERMANS, 91                      Bjorn, SCHERBEIJN, 96
        Sander, van DOESELAAR, 94              Robin, DELLAERT, 88
          1:05.67 11:06.42

    5.  De Bevelanders 1                   De Bevelanders        11:39.82   365       
        Siegert, van DIEREN, 95                Michael, RUTZE, 89
        Remy, van de GUCHTE, 83                Jordy, de KOK, 94
        Tibor, JANSEN, 94                      Joost, GEVAERT, 95
        Stephan, TROMPER, 91                   Tim, TRAMPER, 94
        Angelo, PRIESTER, 92                   Nathan, TRAMPER, 90
          1:18.35 11:39.82

    6.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht            12:26.70   300       
        Roderick, van DOESELAAR, 92            Aaron, v d BROEKE, 93
        Dominique, ROMBOUT, 91                 Bas Bas, GOOSSEN, 95
        Sjoerd, van de POELE, 95               Mariano, KAMOEN, 96
        Joris, van BUNDER, 93                  Karsten, van ASSEL, 95
        Christoph, BRAL, 92                    Jeroen, RUISSEN, 95
            56.82 12:26.70

    7.  De Ganze 1                         De Ganze              12:59.39   264       
        Jeroen, VERMEULEN, 82                  Lukas, de HAMER, 94
        Bob, WABEKE, 94                        Roy, ZEILSTRA, 93
        Daniel, MEHLBAUM, 95                   Kevin, DANE, 88
        Andrew, van VLIET, 91                  Bas, WULLEMS, 94
        Robert, STEENDIJK, 89                  Thomas, MURRE, 83
            58.73 12:59.39




Splash Meet Manager 2007Registered to De Ganze