LAC 3e ronde
Zaandam (NED),    3.2.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 200m wisselslag, Mix Minioren 3 en 4    Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 5. Heren, 400m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 6. Alle, 400m vrije slag, Mix Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 800m vrije slag, Meisjes Minioren 5 Junioren 1    Nr. 9. Meisjes, 1500m vrije slag, Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 1500m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 11. Dames, 2000m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 2000m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                         Alle, 200m wisselslag                    Mix Minioren 3 en 4
3.2.08 - 13:00                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars , van der VELDEN         9800175   DAW-Finenzo              3:42.00     3:18.18       
            44.14  3:18.18
    2.  Carmen , MEYER                9800202   HPC                           NT     3:37.69       
            48.97  3:37.69
   DIS  Frank , DEKKER                9801155   DAW-Finenzo                   NT     4:10.55  AE   
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
            58.37  4:10.55




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 200m wisselslag               Jongens Minioren 5 en 6
3.2.08 - 13:05                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erno , SNOEK                  9600925   Zaanstad (SG)            3:15.34     3:07.35       
            43.64  3:07.35
    2.  Ruben , SAP                   9601145   A.Z.V.D.                 3:19.62     3:09.18       
            39.55  3:09.18
    3.  Jesper , KOK                  9600247   De Dolfijn               3:28.38     3:32.02       
            52.95  3:32.02
    4.  Martijn , FALK                9601457   DAW-Finenzo              3:38.93     3:36.65       
            53.68  3:36.65
    5.  Kjeld , VERHAGE               9702637   DAW-Finenzo              3:49.25     3:44.18       
            55.18  3:44.18
    6.  Wesley , PUL                  9602995   Het Y                         NT     3:47.31       
            46.89  3:47.31
   DIS  David , van GROEN             9701341   HPC                      3:12.96     3:08.53  SK   
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            45.86  3:08.53
   DIS  Sanjay , JAGROEP              9701625   DAW-Finenzo              3:43.69     3:45.50  RH   
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            52.19  3:45.50
    NG  Joost , BOERS                 9600497   Noordkop-Zeemacht SG     3:09.00                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 400m wisselslag                    alg. leeftijdsgroep
3.2.08 - 13:15                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Matthijs , BOERS              9102717   Noordkop-Zeemacht SG     5:05.65     4:45.96       
          1:04.89  4:45.96
    2.  Michael , van der LINDEN      8601921   De Zijl/LGB              4:49.16     4:46.22       
          1:06.17  4:46.22
    3.  Sebastiaan , REIJNEN          8602533   Het Y                    4:54.76     4:46.92       
          1:03.16  4:46.92
    4.  Dingeman , van der PLUIJM     9002301   De Zijl/LGB              4:45.98     4:48.90       
          1:03.95  4:48.90
    5.  Jan-Willem , v.d. GRAAFF      8901023   Het Y                    5:07.29     4:55.49       
          1:06.91  4:55.49
    6.  Tom , VERBEEK                 8803527   Het Y                    4:52.23     4:56.84       
          1:05.18  4:56.84
    7.  Julian , van LEUVEN           9200823   De Dolfijn               4:50.85     4:56.91       
          1:07.72  4:56.91
    8.  Dennis , OVERHAGE             9002223   De Otters Het Gooi       4:57.04     5:03.68       
          1:07.22  5:03.68
    9.  Ruben , DEKKER                9300627   Zaanstad (SG)            5:14.03     5:04.82       
          1:10.29  5:04.82
   10.  Killian , HESTERMAN           9001187   Het Y                    5:15.00     5:05.25       
          1:06.99  5:05.25
   11.  Matthijs , DEKKER             9000621   Zaanstad (SG)            5:29.29     5:06.56       
          1:09.07  5:06.56
   12.  Tom , KALSE                   9200645   De Dolfijn               5:30.38     5:09.60       
          1:11.91  5:09.60
   13.  Martijn , GRAS                9100751   Zaanstad (SG)            5:26.94     5:12.11       
          1:11.75  5:12.11
   14.  Mike , ter HORST              94-02785  De Zeeschuimers          5:18.24     5:14.91       
          1:12.10  5:14.91
   15.  Martijn , BUTTER              7900231   Oeza                     5:07.16     5:15.24       
          1:13.72  5:15.24
   16.  Donald , HILLEBREGT           9202629   De Zijl/LGB              5:10.74     5:15.51       
          1:13.00  5:15.51
   17.  Fred , SMINK                  9104519   De Otters Het Gooi       5:13.66     5:17.30       
          1:07.12  5:17.30
   18.  Jorrick , DRUYVEN             9400507   Oeza                     5:20.80     5:18.24       
          1:11.76  5:18.24
   19.  Kristian , STAM               9102187   Zaanstad (SG)            5:21.32     5:18.64       
          1:17.82  5:18.64
   20.  Quintin , TRAUSEL             8703403   A.Z.V.D.                 5:22.32     5:19.29       
          1:07.76  5:19.29
   21.  Karel , BOL                   8700327   DAW-Finenzo              5:08.64     5:23.36       
          1:13.89  5:23.36
   22.  Jory , van der GRACHT         8701097   Oeza                     5:28.93     5:23.78       
          1:07.30  5:23.78
   23.  Frank , van der WOLFF         9400955   Z.V.Hoorn-Aurik          6:02.67     5:26.53       
          1:12.60  5:26.53
   24.  Gerben , ROZIE                9002507   Noordkop-Zeemacht SG     5:50.00     5:26.74       
          1:17.09  5:26.74
   25.  Pieter , CROK                 9100413   Oeza                     5:27.53     5:29.98       
          1:11.48  5:29.98
   26.  Frans , BIJL                  9401319   Het Y                    6:20.22     5:31.78       
          1:16.61  1:16.61  5:31.78
   27.  Sjors , LIEVERST              9501389   Zaanstad (SG)            5:43.99     5:40.83       
          1:22.38  5:40.83
   28.  Christopher , AYOUB           9302789   De Dolfijn               5:40.35     5:41.78       
          1:16.32  5:41.78
   29.  Fergil , HESTERMAN            9300187   Het Y                    6:02.54     5:47.78       
          1:17.12  5:47.78
   30.  Kenneth , OLOFSEN             9201891   Zaanstad (SG)            5:52.65     5:53.50       
          1:16.46  5:53.50
   31.  Guus , JONK                   9501509   Z.V.Hoorn-Aurik               NT     5:55.84       
          1:24.31  5:55.84
   32.  Tim , ten KATE                9300249   Het Y                    6:19.00     5:58.65       
          1:24.14  5:58.65
   33.  Richard , BRINK               9203691   Noordkop-Zeemacht SG     6:20.00     6:00.22       
          1:21.32  1:21.32  6:00.22
   34.  Rico , ROELS                  9403119   DAW-Finenzo              6:19.12     6:06.15       
          1:24.11  6:06.15
   35.  Jesse , MEYER                 9403633   Zaanstad (SG)            6:43.89     6:07.52       
          1:32.93  1:32.93  6:07.52
   36.  Arno , STAP                   6100575   LZ 1886-KartoenZ         6:12.96     6:07.54       
          1:26.64  6:07.54
   37.  Robin , STAMMES               9202809   De Reuring                    NT     6:10.67       
          1:37.06  6:10.67
   38.  Kjeld , GRAVESTEIJN           9500515   Zaanstad (SG)                 NT     6:12.07       
          1:26.41  1:26.41  6:12.07
   39.  Job , BOERSMA                 9501185   De Reuring                    NT     6:17.28       
          1:21.79  1:21.79  6:17.28
   40.  Sven , GRAVESTEIJN            9500517   Zaanstad (SG)                 NT     6:21.13       
          1:29.90  6:21.13
   41.  Remco , VISSER                9503185   De Reuring                    NT     6:34.51       
            44.00  6:34.51
   42.  Jeroen , BRASPENNING          9502813   HPC                      6:44.57     6:37.63       
          1:37.72  1:37.72  6:37.63
   43.  Leffert , LANSINK             9206865   Het Y                         NT     6:38.26       
          1:42.36  6:38.26
   44.  Jasper , FALK                 9502785   DAW-Finenzo                   NT     7:00.10       
          1:48.01  7:00.10
   45.  Casper , GRAS                 9200403   Zaanstad (SG)                 NT     7:00.30       
          1:48.59  7:00.30
    NG  Hans Peter , HARTOG           9100859   DAW-Finenzo              4:55.65                   
    NG  Reinier , WILLEMSEN           9005177   A.Z.V.D.                 5:50.58                   
 AFGEM  Paul , OUDENDIJK              8101287   Oeza                     5:01.76                   
 AFGEM  Marlon , MONTEBELLO           9202731   De Reuring                    NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                         Alle, 400m vrije slag                    Mix Minioren 3 en 4
3.2.08 - 13:50                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa , VERMEULEN             9800068   Zaanstad (SG)            6:29.27     6:01.09       
            41.32  1:26.95  3:00.58  6:01.09
    2.  Serena , STEL                 9801528   Aquafit                       NT     6:01.45       
            42.02  1:27.47  3:01.36  6:01.45
    3.  Anouk , van DAM               9800032   HPC                      8:07.17     6:30.69       
            42.05  1:30.71  3:11.99  6:30.69
    4.  Anne , NOOM                   9800062   Zaanstad (SG)                 NT     6:58.72       
            45.67  1:37.06  3:25.38  6:58.72
    5.  Nikita , VOS                  9900356   HPC                           NT     7:33.49       
            46.00  1:44.27  3:42.06  7:33.49



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 800m vrije slag         Meisjes Minioren 5 Junioren 1
3.2.08 - 14:00                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmee , VERMEULEN             9600678   Zaanstad (SG)           10:13.56    10:07.89       
            33.73  1:11.73  2:27.54  5:01.11 10:07.89
    2.  Irene , TEUFER                9602340   Oeza                    12:41.70    11:24.38       
            36.57  1:18.04  2:44.26  5:38.16 11:24.38
    3.  Amber , RUIG                  9603240   Zaanstad (SG)                 NT    11:43.25       
            38.13  1:21.29  2:51.14  5:52.75 11:43.25
    4.  Hannah , ROSINGH              9700342   Het Y                         NT    12:03.94       
            38.08  1:22.11  2:55.83  6:03.11 12:03.94
    5.  Shannon , ADEMA               9601422   A.Z.V.D.                13:47.50    12:07.78       
            37.84  1:19.66  2:51.34  6:00.41 12:07.78
    6.  Renee , v.d. BRINK            9602732   Noordkop-Zeemacht SG          NT    12:19.87       
            40.60  1:26.57  3:01.19  6:08.93 12:19.87
    7.  Lucille , STROOBACH           9601482   Noordkop-Zeemacht SG    13:53.43    12:20.47       
            40.28  1:24.67  2:57.51  6:08.60 12:20.47
    8.  Kimberly , ANICETO            9701726   Zaanstad (SG)                 NT    12:43.12       
            39.20  1:23.95  2:58.25  6:13.82 12:43.12
    9.  Iranila , PATTIPILOHY         9605230   Het Y                         NT    13:14.27       
            38.01  1:24.04  3:00.83  6:26.00 13:14.27
   10.  Carla , ten KATE              9600832   Het Y                         NT    13:16.82       
            41.43  1:28.80  3:08.43  6:32.90 13:16.82
   11.  Elise , DEKKER                9700976   Zaanstad (SG)                 NT    13:25.45       
            40.61  1:26.79  3:05.28  6:32.33 13:25.45
   12.  Samira , MIJNEN               9701320   Zaanstad (SG)                 NT    13:51.98       
            45.18  1:35.65  3:20.46  6:54.60 13:51.98
   13.  Zinke , LANSINK               9601476   Het Y                         NT    14:23.15       
            43.66  1:34.92  3:26.26  7:11.84 14:23.15
    NG  Chantal , BEYER               9700884   HPC                           NT                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 1500m vrije slag              Meisjes Junioren 2 en 3
3.2.08 - 14:15                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Suzanne , MOSCH               9400548   Noordkop-Zeemacht SG    21:01.44    19:42.26       
            35.64  1:14.61  2:34.16  5:12.11 10:27.13 19:42.26
    2.  Sharona , MLCOCH              9406178   DAW-Finenzo                   NT    19:48.52       
            32.87  1:10.34  2:27.83  5:06.44 10:26.94 19:48.52
    3.  Sanne , BOMMER                9501132   Zaanstad (SG)                 NT    20:41.80       
            34.93  1:14.72  2:35.61  5:22.42 10:58.40 20:41.80
    4.  Sofie , KALSE                 9401664   De Dolfijn                    NT    21:17.09       
            37.83  1:19.05  2:44.17  5:34.39 11:19.02 21:17.09
    5.  Linda , CROK                  9401068   Oeza                    22:55.39    21:18.10       
            37.23  1:18.32  2:43.20  5:33.57 11:19.16 21:18.10
    6.  Kimberly , MIJNEN             9503644   Zaanstad (SG)                 NT    21:54.89       
            37.09  1:18.50  2:45.24  5:39.68 11:38.28 21:54.89
    7.  Nina , JOOSTEN                9403518   A.Z.V.D.                      NT    22:24.10       
            37.94  1:20.45  2:49.26  5:51.02 11:50.31 22:24.10
    8.  Annemiek , SUIKER             9501636   De Reuring                    NT    22:39.12       
            36.92  1:19.66  2:49.48  5:51.19 11:57.17 22:39.12
    9.  Laura , van der VEEN          9404090   A.Z.V.D.                      NT    23:17.46       
            37.92  1:20.76  2:53.00  6:01.98 12:25.67 23:17.46



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 1500m vrije slag              Jongens Junioren 1 en 2
3.2.08 - 14:40                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Job , BOERSMA                 9501185   De Reuring                    NT    21:16.83       
            36.52  1:16.92  2:40.65  5:32.80 11:18.72 21:16.83



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 2000m vrije slag                   alg. leeftijdsgroep
3.2.08 - 14:40                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vera , van den BERG           8800264   Het Y                   23:37.34    23:32.51       
            31.89  1:06.51  2:17.45  4:39.98  9:23.30 17:40.26 23:32.51
    2.  Evelien , SOHL                8603346   Het Y                   24:04.97    23:43.29       
            33.64  1:08.23  2:18.07  4:39.60  9:25.95 17:47.39 23:43.29
    3.  Leonie , van NOORT            9301752   De Zijl/LGB                   NT    24:08.89       
            31.75  1:07.66  2:20.50  4:48.85  9:42.86 18:12.58 24:08.89
    4.  Alice , BRAVO                 8705346   Het Y                   24:35.00    24:21.82       
            32.16  1:06.79  2:18.07  4:42.79  9:36.85 18:09.16 24:21.82
    5.  Melissa , ZWAAN               9103666   Zaanstad (SG)           26:09.37    25:22.66       
            32.25  1:08.50  2:23.30  4:56.38 10:03.45 19:01.25 25:22.66
    6.  Jamie , de JONG               9300898   De Dolfijn                    NT    25:56.24       
            31.32  1:06.84  2:21.15  4:56.62 10:12.24 19:23.25 25:56.24
    7.  Shelley , de BOER             9302840   Zaanstad (SG)                 NT    26:00.24       
            32.25  1:09.15  2:26.47  5:01.34 10:14.38 19:25.64 26:00.24
    8.  Katinka , van VASTENHOVEN     8402500   De Zeeschuimers         25:00.00    26:13.63       
            33.51  1:10.37  2:26.69  5:02.64 10:18.80 19:36.76 26:13.63
    9.  Larissa , BRAK                8800572   De Zijl/LGB                   NT    26:23.09       
            34.80  1:13.08  2:32.33  5:14.49 10:33.55 19:51.05 26:23.09
   10.  Irene , van der LAAN          6000096   LZ 1886-KartoenZ        26:17.56    26:32.07       
            37.40  1:17.11  2:36.90  5:16.18 10:36.93 19:56.11 26:32.07
   11.  Tessa , MOSCH                 9102172   Noordkop-Zeemacht SG    27:31.63    26:44.35       
            32.64  1:09.42  2:26.79  5:05.42 10:26.48 19:56.90 26:44.35
   12.  Anna , KALSE                  9001836   De Dolfijn              26:57.22    27:05.90       
            34.97  1:14.86  2:34.76  5:17.96 10:43.46 20:21.04 27:05.90
   13.  Ilona , BROEDERS              9301030   Het Y                   28:00.00    27:08.89       
            34.62  1:12.28  2:30.32  5:09.26 10:38.33 20:21.64 27:08.89
   14.  Anouk , van der GRACHT        8901408   Oeza                    28:13.88    27:22.08       
            35.06  1:13.97  2:33.73  5:17.47 10:43.54 20:26.00 27:22.08
   15.  Evelien , KOK                 9002028   A.Z.V.D.                27:22.30    28:39.37       
            37.17  1:17.39  2:41.99  5:30.99 11:13.36 21:23.74 28:39.37
   16.  Romy , WILLEMSEN              9303982   A.Z.V.D.                      NT    28:42.53       
            36.24  1:17.32  2:42.90  5:33.96 11:18.88 21:30.40 28:42.53
   17.  Laura , OOTES                 9201340   De Dolfijn              27:54.57    28:58.01       
            37.39  1:18.56  2:42.81  5:32.96 11:19.09 21:39.61 28:58.01
   18.  Channe , NOORT                8605032   De Reuring                    NT    29:58.65       
            36.86  1:18.02  2:43.93  5:43.04 11:46.02 22:27.30 29:58.65
   19.  Esther , BEERLING             8400120   A.Z.V.D.                      NT    31:07.18       
            39.82  1:22.76  2:52.33  5:55.86 12:10.58 23:11.58 31:07.18
   20.  Jolina , STAP                 9303390   LZ 1886-KartoenZ              NT    34:17.92       
            38.16  1:23.58  3:00.61  6:25.22 13:28.05 26:04.80 34:17.92
    NG  Sanne , ESSERS                9100912   Oeza                    28:04.76                   
 AFGEM  Kaylee , KOCH                 9301444   Het Y                   26:50.00                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Heren, 2000m vrije slag                   alg. leeftijdsgroep
3.2.08 - 15:35                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arno , STAP                   6100575   LZ 1886-KartoenZ        27:48.19    28:14.32       
            35.67  1:16.91  2:41.01  5:31.72 11:13.16 21:11.81 28:14.32



Splash Meet Manager 2007Registered to Zaanstad (SG)