Nr. 1. Meisjes, 25m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 2. Jongens, 25m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 25m vrije slag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 4. Jongens, 25m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 5. Meisjes, 25m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 6. Jongens, 25m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 7. Meisjes, 25m vrije slag  Jeugd 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 25m vrije slag  Junioren 3 en 4
Nr. 9. Dames, 25m vrije slag  16 jaar en ouder
Nr. 10. Heren, 25m vrije slag  16 jaar en ouder
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 13. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 16. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 17. Meisjes, 50m vrije slag  Jeugd 1 en 2
Nr. 18. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 3 en 4
Nr. 19. Dames, 50m vrije slag  16 jaar en ouder
Nr. 20. Heren, 50m vrije slag  16 jaar en ouder
Nr. 21. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 22. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 24. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 25. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 27. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 1 en 2
Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 3 en 4
Nr. 29. Dames, 100m vrije slag  16 jaar en ouder
Nr. 30. Heren, 100m vrije slag  16 jaar en ouder


AZ&PC Vrije Slag Festijn
Amersfoort, 3.2.2008


Programmanr. 1
3.2.08 - 14:00
Meisjes, 25m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chelsea MERFOLAquapoldro20.83980087017.85
2.Silke JONKDAW-FinenzoNT980204218.71
3.Maartje FELDBERGDAW-FinenzoNT980162018.89
4.Emily de JONGTorpedoNT980098419.02
5.Maaike PASTAquapoldroNT990159819.51
6.Eline HENDRIKSAZ&PCNT980279420.10
6.Marlene BEZEMAZ&PC20.95980170420.10
6.Esmee MORELAZ&PC22.62980235620.10
9.Blanca de LOUWAquapoldroNT980126820.14
10.Sophie BROUWERAZ&PC22.58980213420.75
11.Demi MOLENAARDe Fuut22.16980315621.15
12.Sybel van HELMDe FuutNT980327021.40
13.Nena BROUWERDe Fuut25.00980282422.24
14.Tessa VOORNDe Haaien24.01980141023.49
14.Rony HONKOOPDe FuutNT980288823.49
16.Nancy VISSERAZ&PC23.71980296023.68
17.Yara VERKUILDe FuutNT990170633.43
DISSam NOUWENSDe FuutNT9901634
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 2
3.2.08 - 14:05
Jongens, 25m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michiel FLOORDe Haaien18.18980057516.37
2.Djamal van der HOEVENDe Haaien16.79980012717.23
3.Thomas HANEVELDDAW-FinenzoNT980163118.06
4.Donny de JONGTorpedo18.61980065318.83
5.Niek HEETHAARAquapoldroNT990099918.90
6.Gideon HEIJTorpedo19.46980065519.17
7.Friso STOLKDe Fuut20.08980141719.41
8.Tyrese WILSONDe Fuut21.72000022321.19
9.Skip de MÖNNINKAZ&PCNT990103523.28
10.Alex RAZZAKAZ&PC27.71990049323.74


<< TOP >>
Programmanr. 3
3.2.08 - 14:05
Meisjes, 25m vrije slagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roxann GEENENDAW-Finenzo16.09960151814.52
2.Melissa SMIENKDe FuutNT960300414.53
3.Esther KUHLMANAquapoldroNT960167814.91
4.Sedona de KEIJZERAZ&PCNT960316415.03
5.Laura MOOLENAARAZ&PC15.87960065615.11FJ 1
6.Amy de LANGENDe Fuut16.33970204615.11FJ 2
7.Cynthia SIEBRANDDe Haaien16.06960182815.41
8.Laura STOKXDAW-Finenzo16.21960151015.92
9.Annika NEUTEBOOMTorpedoNT960135416.13
10.Elena PEETERSDAW-FinenzoNT960369016.62
11.Rebecca MARTENSDAW-FinenzoNT960435216.82
11.Anja DAALHUIZENDe FuutNT960241816.82
13.Marleen HOOGENKAMPDe Fuut16.86960247816.87
14.Esther KOXTorpedoNT960061216.90
15.Marloes LANGERVELDDe Fuut18.18970124017.18
16.Marielle NIEUWENHUIZENDe Fuut18.96970124217.19
17.Nathalja WIERSMADAW-FinenzoNT960333617.83
18.Sarai LEANDERDe Haaien18.70970079817.85
19.Rianne HESSEAquapoldroNT970349417.89
20.Laura KIEVITDe Fuut19.50960354418.23
21.Yvanna ZUURVELDDAW-FinenzoNT970299818.76
22.Jasmin LOTFOLAHIANAZ&PC21.51970314819.41
23.Manon BROEZEAZ&PCNT970346819.53
24.Sofia MELISAZ&PC22.80970282419.71
25.Sanne BOLANDERDe FuutNT970415219.86
26.Zoë MEINENAZ&PC22.49970011020.57
27.Sara BOULGHALEGHDe FuutNT970444620.63
28.Annika DOESAZ&PCNT960477622.40
29.Isabelle MONROOYDe FuutNT970427023.10
30.Yvette MINNEMADe FuutNT960522829.40


<< TOP >>
Programmanr. 4
3.2.08 - 14:10
Jongens, 25m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Twan BOOTAZ&PC15.06960120113.62
2.Quno POSTDe Fuut15.47960323114.31
3.Karel MELISAZ&PC15.40960152914.50
4.Valentijn STOLKDe Fuut15.61960156315.29
5.Rick SMITDe FuutNT960152115.56
6.Daniël BUIJSAZ&PC16.51960018315.75
6.André van KLEEFAZ&PC17.55960219515.75
8.Vincent GIJSBERTSEAZ&PCNT960234515.84
9.Stijn AVEZAATDe Fuut15.61970072915.88
10.Cedric ROUWAquapoldroNT960190716.02
11.Josha van den ELZENAquapoldroNT960242316.21
12.Martijn BARTELSAZ&PCNT960349316.37
13.Joep KUIPERSDe Haaien16.66970063316.53
14.Nigel PLOEGDe Fuut18.22960341316.98
15.Frank de GRAAFAquapoldroNT960267117.48
16.Thijn de FRANCEDe Fuut19.16970244317.88
17.Maurits de BRUIJNDAW-Finenzo17.18970091718.15
18.Florian KORZELIUSAZ&PC21.90970073118.28
19.Ysbrand van WINGERDENAZ&PC21.19960397718.31
20.Arthur OOSTERHOFAZ&PCNT960402518.66
21.Lennart KRUIZINGAAZ&PC18.89970263319.04
22.Niek JANSSENAZ&PC23.26970222320.03
23.Lucas NIJSTADAZ&PC26.29970182921.01
24.Arvid JANSENAZ&PC22.23960283721.11
25.Wesley GROENESTEINDe Fuut23.05960256521.15
26.Boris SEINENAZ&PC22.85970166122.37
NGMees WISMANSUZSC17.809604041


<< TOP >>
Programmanr. 5
3.2.08 - 14:15
Meisjes, 25m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cecily SADOWSKIAquapoldro14.80950018813.39
2.Marloes van der BEEKAquapoldroNT940136413.79
3.Macy OORTWIJNAquapoldro14.66950072213.94
4.Suzanne de VRIESDe Haaien14.28950062814.00
5.Rachelle VISSERAZ&PC13.24950010614.19
6.Shireen POSTAZ&PC14.20950328614.68
7.Desiree VISSERAZ&PC16.74950531814.69
8.Aranka SCHOUTENDe FuutNT950374215.21
9.Ilse van NIEKERKDAW-Finenzo16.51940618015.60
10.Demelsa KREUGERDe Fuut16.52950574615.74
11.Maxine ALFONSIDAW-FinenzoNT950290015.89
12.Fleur BIERMANAZ&PC17.09940202016.44
13.Stephanie BREEUWERAZ&PCNT940652816.49FJ 1
14.Monica SANCHEZDAW-FinenzoNT940618216.49FJ 2
15.Marit van ELSASDAW-FinenzoNT950540616.91
16.Lynn DYBIONAAZ&PC16.23950178616.97
17.Marielle KIEVITDe Fuut17.35940531617.32
18.Guusje MARQUENIEAZ&PC17.92950208417.84
19.Sharon VERKUILDe Fuut19.94950582419.24
NGAnkita SINGHVIDAW-FinenzoNT9505536
NGJulia VERMEULENDe Haaien14.849402400
NGJessica KORZELIUSAZ&PC21.169502086
NGMarlene v.d. KAAIJAZ&PC14.909404892


<< TOP >>
Programmanr. 6
3.2.08 - 14:20
Jongens, 25m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ronald VERMEULENAZ&PC14.51940010913.74FJ 1
2.Rikus de LANGEAZ&PC14.67940126113.74FJ 2
3.Paul BREEDe Otters Het GooiNT940012514.07
4.Daan ROORDINKDe Fuut14.64950397914.15
5.Joppe SOONSDe Otters Het GooiNT940224514.57
6.Rickert de HEUSDe Otters Het GooiNT940098514.67
7.Jeroen STAAKMANAquapoldroNT940498914.75
8.Thomas MEIJERAquapoldroNT940232114.77
9.Tom HUYDTSTorpedoNT940237514.90
10.Glenn SMITDAW-Finenzo17.20940159914.96
11.Tijmen SCHAAPHERDERTorpedoNT950214115.03
12.Joey van DILLENDe Fuut17.22940507315.29
13.Marten BOSMAAZ&PCNT950467315.34
14.Rowdy SPALTMANDAW-Finenzo17.31950174715.58
15.Kenneth MARTENSDe Fuut16.66940414315.69
16.Niels THOMASSENAquapoldroNT950029315.74
17.Lennertjan van DUIJNAZ&PC15.77940183315.94
18.Gabriël VERHEIJAZ&PC15.82940219915.95
19.Patrick NIEUWENHUIZENDe Fuut15.82940153116.02
20.Madé DIEPERSLOOTDe Fuut16.02950383116.04
21.Tim HOOGENKAMPDe Fuut16.04940529916.41
22.Marcel RAZZAKAZ&PC17.68950391918.11
23.Sam BUTERDAW-FinenzoNT950278318.36
DISKees de JONGTorpedoNT9400855
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGFloris van de BOSDe Haaien16.979400463


<< TOP >>
Programmanr. 7
3.2.08 - 14:25
Meisjes, 25m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Iris PIJTAKAZ&PC14.16930060213.95
2.Tessa HUIJSINGDe Haaien13.96920733214.57FJ 1
3.Marit van de BERKTDe Haaien14.42920012214.57FJ 2
4.Iris van BEEKDe Fuut15.48930387414.61
5.Diede WITKAMPDAW-FinenzoNT920568414.68
6.Renée MARQUENIEAZ&PC14.72920686214.82
7.Charelle HANEWALDAZ&PC15.33930518615.05
8.Liselot van der KUIPAquapoldro15.14930358415.10
9.Lisanne KNAPENAquapoldroNT930325415.48
10.Lizzy de JONGAZ&PC15.67930640015.54
11.Susan ROELSEDe Fuut15.16930721215.61
12.Renée HUSTERAZ&PC14.81920490815.62
13.Tara STEENAARTDe Fuut16.75930535016.28
14.Nicolle BUIJSAZ&PC15.14930240016.89
15.Liss ONINKDe FuutNT930678616.91
16.Anne BAKKERDAW-Finenzo16.39920522616.93
17.Lissa van RIELAZ&PCNT930742817.12
18.Anneke POSTDe FuutNT930365417.45
19.Brenda GROENESTEINDe Fuut17.06930387617.51FJ 1
20.Maxime SPITHORSTAZ&PC15.75920320217.51FJ 2
21.Desiree MONROOYDe Fuut17.26930738018.29


<< TOP >>
Programmanr. 8
3.2.08 - 14:30
Jongens, 25m vrije slagJunioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Xaver POSTDe FuutNT920107312.64
2.Ferry WEERTMANDe Otters Het GooiNT920146112.77
3.Nick OORTWIJNAquapoldroNT920444712.79
4.Jeroen van de BOSDe Haaien12.74920229912.80
5.Ivan JÖBSISAZ&PC13.18930326313.04
6.Chester HAUTVASTTorpedoNT920435913.15
7.Heru LEANDERDe Haaien14.03930491513.23
7.Nicolaas van der VOORTTorpedoNT920423113.23
9.Loïc KEMPDe Otters Het GooiNT930348313.33
10.Yordi TAKDe Fuut13.01920418913.55
11.Daniel LANGERVELDDe Fuut14.32930298913.60
12.Jordan KRAAIJENHOFAZ&PC14.53930111114.18
13.Wesley ERFMANNDAW-Finenzo16.55930357715.29
14.Marvin van den BREULDe Fuut16.63930299315.57
15.Rick van der PALDe Fuut16.36920332116.12
NGMichiel van der MEIDENDe Fuut14.609304669
NGPaul WIJNBERGENUZSC13.109300621


<< TOP >>
Programmanr. 9
3.2.08 - 14:30
Dames, 25m vrije slag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.José ADEMAAquapoldro13.92910001613.37
2.Marieke STUIVERAZ&PC13.50850281213.82
3.Daniëlle VERMEULENAZ&PC14.16910324014.12
4.Marileen de REUSAquapoldroNT820225014.24
5.Dorien RIEMERSMAAZ&PC13.44890349214.30
6.Shanna ten DAMAZ&PCNT910773614.38
7.Dieke van der GUGTENDe Fuut14.28900643614.40
8.Esther KLOPDe Haaien14.37890700014.71
9.Rianne KOOPMANDAW-Finenzo15.12910172815.01
10.Yael JANSMAAZ&PC14.86910652016.08
11.Farishta AHMADZAIAZ&PC16.40890692816.45
NGMonique NIEUWELINKDe Haaien14.289002724


<< TOP >>
Programmanr. 10
3.2.08 - 14:35
Heren, 25m vrije slag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Floor VERHAARDe Otters Het GooiNT900460311.07
2.Jeffrey BREEDIJKAZ&PC11.63890045112.10
3.Roy van der PALDe Fuut12.16850195712.47
4.Rogier v. KEULENAZ&PC12.13870170712.70
5.Rian VISSERDAW-Finenzo12.91900714112.90
6.Jos de GRAAFAquapoldro13.44910609512.91
7.Edo LAMOREEDe Haaien13.42910293712.94
8.Jorik de JONGDe Fuut12.51910457313.08
9.Mark PIJTAKAZ&PC14.33900228713.26
10.Roy DANCKAARTSDe FuutNT700023113.27
11.Gerald van DALENAZ&PC13.33910475113.38
12.Timo BOLDe Fuut12.98910456713.46
13.Robbert Jan BREEDe Otters Het GooiNT910028313.47
14.Michiel van NESSELROOIJUZSC12.92900687713.60
15.Gydo NIERAETHDe Fuut13.32900208913.68
16.Ronald STOLKDe Fuut13.88660125313.86
17.Pascal van den DIJSSELDe Haaien13.09890483314.25
18.Reno GROENESTEINDe Fuut16.10660128916.40


<< TOP >>
Programmanr. 11
3.2.08 - 14:35
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Chelsea MERFOLAquapoldro39.06980087038.36
2.Blanca de LOUWAquapoldro40.48980126839.57
3.Silke JONKDAW-Finenzo41.97980204242.11
4.Emily de JONGTorpedo42.10980098442.67
5.Maaike PASTAquapoldro45.93990159843.86
6.Sophie BROUWERAZ&PC47.50980213445.06
7.Maartje FELDBERGDAW-Finenzo47.50980162046.39
8.Esmee MORELAZ&PC46.73980235647.07
9.Marlene BEZEMAZ&PC51.33980170447.23
10.Sybel van HELMDe FuutNT980327048.61
11.Nena BROUWERDe FuutNT980282449.41FJ 1
12.Eline HENDRIKSAZ&PC48.18980279449.41FJ 2
13.Tessa VOORNDe Haaien53.22980141049.77
14.Demi MOLENAARDe FuutNT980315650.52
15.Rony HONKOOPDe FuutNT980288851.26
16.Nancy VISSERAZ&PCNT980296054.81
17.Sam NOUWENSDe FuutNT99016341:04.08
18.Yara VERKUILDe FuutNT99017061:10.84


<< TOP >>
Programmanr. 12
3.2.08 - 14:40
Jongens, 50m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michiel FLOORDe Haaien37.23980057535.74
2.Djamal van der HOEVENDe Haaien37.65980012736.52
3.Thomas HANEVELDDAW-Finenzo41.65980163140.31
4.Gideon HEIJTorpedo45.63980065542.23
5.Niek HEETHAARAquapoldro43.46990099942.72
6.Donny de JONGTorpedo41.82980065343.24
7.Friso STOLKDe Fuut45.78980141744.25
8.Tyrese WILSONDe Fuut46.09000022345.18
9.Skip de MÖNNINKAZ&PC48.66990103546.90
10.Alex RAZZAKAZ&PC55.20990049354.45


<< TOP >>
Programmanr. 13
3.2.08 - 14:45
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esther KUHLMANAquapoldro34.26960167831.55FJ 1
2.Laura MOOLENAARAZ&PC31.60960065631.55FJ 2
3.Roxann GEENENDAW-Finenzo32.91960151831.93
4.Melissa SMIENKDe Fuut33.18960300432.35
5.Amy de LANGENDe Fuut32.33970204632.38
6.Sedona de KEIJZERAZ&PC33.07960316433.19
7.Laura STOKXDAW-Finenzo33.08960151033.62
8.Cynthia SIEBRANDDe Haaien36.79960182833.93
9.Esther KOXTorpedo33.90960061234.43
10.Marleen HOOGENKAMPDe Fuut35.93960247836.32
11.Rebecca MARTENSDAW-Finenzo36.25960435236.52
12.Annika NEUTEBOOMTorpedo35.97960135436.70
13.Marloes LANGERVELDDe Fuut39.75970124037.43
14.Rianne HESSEAquapoldro39.17970349437.61
15.Anja DAALHUIZENDe Fuut36.48960241838.31
16.Sarai LEANDERDe HaaienNT970079838.75
17.Elena PEETERSDAW-Finenzo37.14960369039.04
18.Yvanna ZUURVELDDAW-Finenzo38.77970299839.30
19.Nathalja WIERSMADAW-Finenzo38.09960333639.60
20.Marielle NIEUWENHUIZENDe Fuut40.46970124239.98
21.Laura KIEVITDe Fuut43.02960354440.96
22.Manon BROEZEAZ&PC42.93970346843.44
23.Zoë MEINENAZ&PC48.74970011045.02
24.Sara BOULGHALEGHDe FuutNT970444646.28
25.Sanne BOLANDERDe Fuut46.37970415246.86
26.Sofia MELISAZ&PC44.26970282447.14
27.Annika DOESAZ&PC57.97960477648.48
28.Jasmin LOTFOLAHIANAZ&PC54.85970314850.09
29.Isabelle MONROOYDe Fuut53.51970427054.01
30.Yvette MINNEMADe Fuut1:03.0696052281:03.85


<< TOP >>
Programmanr. 14
3.2.08 - 14:50
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Twan BOOTAZ&PC30.44960120129.83
2.Quno POSTDe Fuut31.37960323130.75
3.Karel MELISAZ&PC31.45960152931.11
4.Valentijn STOLKDe Fuut32.22960156332.20
5.Daniël BUIJSAZ&PC33.81960018332.47
6.André van KLEEFAZ&PC36.10960219533.74
7.Rick SMITDe Fuut34.54960152133.75
8.Martijn BARTELSAZ&PC35.39960349334.56FJ 1
9.Josha van den ELZENAquapoldro35.51960242334.56FJ 2
10.Stijn AVEZAATDe Fuut34.21970072934.93
11.Cedric ROUWAquapoldro35.29960190735.37
12.Joep KUIPERSDe Haaien36.63970063335.75
13.Vincent GIJSBERTSEAZ&PC37.90960234536.31
14.Frank de GRAAFAquapoldro41.42960267137.20
15.Maurits de BRUIJNDAW-Finenzo36.37970091737.31
16.Nigel PLOEGDe Fuut39.88960341339.01
17.Thijn de FRANCEDe Fuut40.95970244340.48
18.Lennart KRUIZINGAAZ&PC43.94970263342.65FJ 1
19.Florian KORZELIUSAZ&PC46.93970073142.65FJ 2
20.Ysbrand van WINGERDENAZ&PCNT960397745.30
21.Arthur OOSTERHOFAZ&PCNT960402546.73
22.Niek JANSSENAZ&PC50.37970222347.63
23.Arvid JANSENAZ&PC55.32960283748.35FJ 1
24.Wesley GROENESTEINDe Fuut50.67960256548.35FJ 2
25.Lucas NIJSTADAZ&PC57.69970182949.96
26.Boris SEINENAZ&PC1:01.45970166152.85
NGMees WISMANSUZSC39.109604041


<< TOP >>
Programmanr. 15
3.2.08 - 15:00
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cecily SADOWSKIAquapoldro29.61950018828.92
2.Macy OORTWIJNAquapoldro28.95950072229.27FJ 1
3.Rachelle VISSERAZ&PC29.23950010629.27FJ 2
4.Marloes van der BEEKAquapoldro30.20940136430.15
5.Shireen POSTAZ&PC31.06950328631.09
6.Suzanne de VRIESDe Haaien31.45950062831.54
7.Aranka SCHOUTENDe Fuut32.39950374232.53
8.Desiree VISSERAZ&PC35.89950531832.72
9.Lynn DYBIONAAZ&PC33.60950178632.80
10.Maxine ALFONSIDAW-Finenzo33.89950290032.93
11.Ilse van NIEKERKDAW-Finenzo32.52940618033.41
12.Demelsa KREUGERDe Fuut33.20950574633.56
13.Fleur BIERMANAZ&PC36.12940202034.72
14.Monica SANCHEZDAW-Finenzo34.27940618235.60
15.Marit van ELSASDAW-Finenzo35.93950540636.49
16.Stephanie BREEUWERAZ&PC43.44940652837.57
17.Marielle KIEVITDe Fuut38.06940531638.50
18.Sharon VERKUILDe Fuut41.10950582440.55
19.Guusje MARQUENIEAZ&PC42.46950208440.88
NGAnkita SINGHVIDAW-Finenzo43.229505536
NGJulia VERMEULENDe Haaien33.759402400
NGJessica KORZELIUSAZ&PC43.439502086
NGMarlene v.d. KAAIJAZ&PC32.229404892


<< TOP >>
Programmanr. 16
3.2.08 - 15:05
Jongens, 50m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ronald VERMEULENAZ&PC29.86940010929.35
2.Paul BREEDe Otters Het Gooi30.28940012529.72
3.Jeroen STAAKMANAquapoldro30.45940498929.76
4.Rickert de HEUSDe Otters Het Gooi29.83940098529.90
5.Joppe SOONSDe Otters Het Gooi30.86940224530.03
6.Rikus de LANGEAZ&PC30.98940126130.38
7.Daan ROORDINKDe Fuut32.89950397930.98
8.Thomas MEIJERAquapoldro31.72940232131.04
9.Tom HUYDTSTorpedo33.43940237532.01
10.Tijmen SCHAAPHERDERTorpedo32.19950214132.46
11.Niels THOMASSENAquapoldro32.26950029332.48
12.Patrick NIEUWENHUIZENDe Fuut32.89940153132.55
13.Glenn SMITDAW-Finenzo32.31940159932.83
14.Lennertjan van DUIJNAZ&PC33.05940183333.03
15.Kenneth MARTENSDe Fuut33.18940414333.43
16.Rowdy SPALTMANDAW-Finenzo33.29950174733.67FJ 1
17.Gabriël VERHEIJAZ&PC33.16940219933.67FJ 2
18.Tim HOOGENKAMPDe Fuut34.32940529933.85
19.Madé DIEPERSLOOTDe Fuut34.83950383134.48
20.Joey van DILLENDe Fuut34.83940507335.32
21.Marten BOSMAAZ&PC39.43950467335.34
22.Kees de JONGTorpedo35.38940085536.47
23.Marcel RAZZAKAZ&PC38.61950391936.81
24.Sam BUTERDAW-Finenzo37.23950278338.26
NGFloris van de BOSDe Haaien38.599400463


<< TOP >>
Programmanr. 17
3.2.08 - 15:10
Meisjes, 50m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Iris PIJTAKAZ&PC29.99930060229.77
2.Tessa HUIJSINGDe Haaien30.25920733230.07
3.Diede WITKAMPDAW-Finenzo31.47920568430.84
4.Liselot van der KUIPAquapoldro31.73930358431.04
5.Renée MARQUENIEAZ&PC30.92920686231.32
6.Marit van de BERKTDe Haaien31.10920012231.95
7.Lisanne KNAPENAquapoldro31.75930325432.38
7.Susan ROELSEDe Fuut32.16930721232.38
9.Lizzy de JONGAZ&PC33.23930640032.50
10.Charelle HANEWALDAZ&PC31.81930518632.62
11.Iris van BEEKDe Fuut33.32930387432.73
12.Renée HUSTERAZ&PC31.53920490833.51
13.Nicolle BUIJSAZ&PC32.05930240034.17
14.Anne BAKKERDAW-Finenzo34.32920522635.57
15.Brenda GROENESTEINDe Fuut36.15930387635.80
16.Tara STEENAARTDe Fuut35.51930535035.87
17.Liss ONINKDe Fuut34.95930678636.31
18.Desiree MONROOYDe Fuut37.56930738036.68
19.Maxime SPITHORSTAZ&PC34.20920320238.00
20.Anneke POSTDe FuutNT930365438.32
21.Lissa van RIELAZ&PCNT930742839.30


<< TOP >>
Programmanr. 18
3.2.08 - 15:15
Jongens, 50m vrije slagJunioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ferry WEERTMANDe Otters Het Gooi26.28920146125.96
2.Chester HAUTVASTTorpedo26.23920435926.40
3.Nick OORTWIJNAquapoldro26.87920444726.47
4.Xaver POSTDe Fuut26.75920107326.60
5.Jeroen van de BOSDe Haaien26.68920229926.62
6.Loïc KEMPDe Otters Het Gooi27.36930348327.03
7.Yordi TAKDe Fuut27.68920418927.73
8.Ivan JÖBSISAZ&PC27.46930326327.76
9.Daniel LANGERVELDDe Fuut28.67930298928.37
10.Nicolaas van der VOORTTorpedo29.33920423128.92
11.Heru LEANDERDe Haaien30.16930491529.00
12.Jordan KRAAIJENHOFAZ&PC29.74930111129.54
13.Wesley ERFMANNDAW-Finenzo33.37930357732.31
14.Marvin van den BREULDe Fuut35.19930299333.18
15.Rick van der PALDe Fuut34.76920332133.36
NGMichiel van der MEIDENDe Fuut31.479304669
NGPaul WIJNBERGENUZSC29.099300621


<< TOP >>
Programmanr. 19
3.2.08 - 15:20
Dames, 50m vrije slag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marieke STUIVERAZ&PC29.00850281228.47
2.José ADEMAAquapoldro28.60910001628.93
3.Daniëlle VERMEULENAZ&PC29.80910324030.01
4.Dieke van der GUGTENDe Fuut30.50900643630.25
5.Dorien RIEMERSMAAZ&PC29.73890349230.31
6.Marileen de REUSAquapoldro31.70820225030.73
7.Rianne KOOPMANDAW-Finenzo30.03910172830.87
8.Esther KLOPDe Haaien30.08890700031.92
9.Yael JANSMAAZ&PC33.06910652032.39
10.Shanna ten DAMAZ&PC32.51910773632.67
11.Farishta AHMADZAIAZ&PC34.80890692835.78
NGMonique NIEUWELINKDe Haaien30.409002724


<< TOP >>
Programmanr. 20
3.2.08 - 15:20
Heren, 50m vrije slag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Floor VERHAARDe Otters Het Gooi23.79900460324.17
2.Jeffrey BREEDIJKAZ&PC25.00890045124.75
3.Rogier v. KEULENAZ&PC25.76870170725.95
4.Jos de GRAAFAquapoldro26.23910609526.44
5.Roy van der PALDe Fuut26.35850195726.71
6.Jorik de JONGDe Fuut27.00910457326.99
7.Robbert Jan BREEDe Otters Het Gooi28.32910028327.86
7.Rian VISSERDAW-Finenzo27.56900714127.86
9.Gerald van DALENAZ&PC28.04910475128.00
10.Mark PIJTAKAZ&PC26.84900228728.10
11.Roy DANCKAARTSDe Fuut27.62700023128.11
12.Pascal van den DIJSSELDe Haaien28.97890483328.49
13.Michiel van NESSELROOIJUZSC27.25900687728.50
14.Timo BOLDe Fuut28.13910456728.64
15.Gydo NIERAETHDe Fuut28.57900208929.07
16.Ronald STOLKDe Fuut29.90660125329.77
17.Edo LAMOREEDe Haaien28.81910293731.56
18.Reno GROENESTEINDe Fuut35.06660128933.85


<< TOP >>
Programmanr. 21
3.2.08 - 15:25
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Blanca de LOUWAquapoldro1:26.3098012681:26.35
2.Chelsea MERFOLAquapoldro1:27.0798008701:26.58
3.Silke JONKDAW-Finenzo1:35.2898020421:34.68
4.Emily de JONGTorpedo1:38.9798009841:34.89
5.Maaike PASTAquapoldro1:40.6499015981:35.98
6.Maartje FELDBERGDAW-Finenzo2:14.8298016201:41.55
7.Sophie BROUWERAZ&PCNT98021341:41.71
8.Esmee MORELAZ&PC1:47.4098023561:47.05
9.Eline HENDRIKSAZ&PCNT98027941:49.61
10.Demi MOLENAARDe FuutNT98031561:50.40
11.Sybel van HELMDe FuutNT98032701:51.43
12.Marlene BEZEMAZ&PC1:47.1498017041:52.59
13.Nena BROUWERDe FuutNT98028241:54.19
14.Tessa VOORNDe Haaien1:59.3298014101:55.53
15.Rony HONKOOPDe FuutNT98028881:56.22
16.Nancy VISSERAZ&PCNT98029602:08.76
17.Yara VERKUILDe FuutNT99017062:18.03
18.Sam NOUWENSDe FuutNT99016342:27.00


<< TOP >>
Programmanr. 22
3.2.08 - 15:35
Jongens, 100m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michiel FLOORDe Haaien1:34.6198005751:20.62
2.Djamal van der HOEVENDe Haaien1:25.2598001271:22.92
3.Thomas HANEVELDDAW-Finenzo1:32.6898016311:31.78
4.Gideon HEIJTorpedo1:36.0598006551:36.53
5.Friso STOLKDe Fuut1:49.2798014171:37.13
6.Donny de JONGTorpedo1:35.0498006531:41.02
7.Niek HEETHAARAquapoldro1:42.2899009991:42.99
8.Tyrese WILSONDe Fuut1:59.9100002231:46.30
9.Skip de MÖNNINKAZ&PCNT99010351:47.52
10.Alex RAZZAKAZ&PCNT99004932:00.62


<< TOP >>
Programmanr. 23
3.2.08 - 15:40
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roxann GEENENDAW-Finenzo1:11.0996015181:09.55
2.Laura MOOLENAARAZ&PC1:11.5096006561:09.80
3.Esther KUHLMANAquapoldro1:14.6196016781:09.95
4.Amy de LANGENDe Fuut1:10.6797020461:10.76
5.Laura STOKXDAW-Finenzo1:16.8596015101:13.32
6.Melissa SMIENKDe Fuut1:15.6196030041:14.90
7.Sedona de KEIJZERAZ&PC1:17.2996031641:15.74
8.Cynthia SIEBRANDDe Haaien1:19.1896018281:15.94
9.Esther KOXTorpedo1:14.3796006121:16.53
10.Rebecca MARTENSDAW-Finenzo1:23.1396043521:18.16
11.Marleen HOOGENKAMPDe Fuut1:22.1896024781:19.64
12.Annika NEUTEBOOMTorpedo1:19.3096013541:20.48
13.Anja DAALHUIZENDe Fuut1:25.0596024181:23.92
14.Elena PEETERSDAW-Finenzo1:22.8396036901:24.04
15.Nathalja WIERSMADAW-Finenzo1:24.9796033361:25.84
16.Rianne HESSEAquapoldro1:31.6497034941:26.22
17.Marloes LANGERVELDDe Fuut1:25.9297012401:26.41
18.Marielle NIEUWENHUIZENDe Fuut1:30.1897012421:26.89
19.Sarai LEANDERDe Haaien1:34.6897007981:27.23
20.Yvanna ZUURVELDDAW-Finenzo1:35.8497029981:31.69
21.Laura KIEVITDe Fuut1:37.8296035441:34.07
22.Manon BROEZEAZ&PC1:42.5797034681:35.83
23.Sanne BOLANDERDe FuutNT97041521:41.30
24.Zoë MEINENAZ&PC1:46.4597001101:43.99
25.Sara BOULGHALEGHDe FuutNT97044461:44.72
26.Sofia MELISAZ&PC1:44.6697028241:47.94
27.Annika DOESAZ&PC2:04.3496047761:56.15
28.Isabelle MONROOYDe FuutNT97042702:03.86
29.Jasmin LOTFOLAHIANAZ&PCNT97031482:08.51
30.Yvette MINNEMADe FuutNT96052282:18.27


<< TOP >>
Programmanr. 24
3.2.08 - 15:50
Jongens, 100m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Twan BOOTAZ&PC1:07.8196012011:05.07
2.Quno POSTDe Fuut1:09.3096032311:06.86
3.Karel MELISAZ&PC1:08.2796015291:07.68
4.Valentijn STOLKDe Fuut1:10.2996015631:09.67
5.Daniël BUIJSAZ&PC1:13.0996001831:11.79
6.André van KLEEFAZ&PC1:18.8696021951:14.16
7.Rick SMITDe Fuut1:17.5996015211:15.97
8.Stijn AVEZAATDe Fuut1:14.2097007291:16.07
9.Josha van den ELZENAquapoldro1:19.1396024231:17.10
10.Cedric ROUWAquapoldro1:17.1396019071:20.09
11.Joep KUIPERSDe Haaien1:30.2897006331:21.87
12.Maurits de BRUIJNDAW-Finenzo1:22.3297009171:23.10
13.Martijn BARTELSAZ&PC1:25.7996034931:23.41
14.Frank de GRAAFAquapoldro1:26.3396026711:24.84
15.Vincent GIJSBERTSEAZ&PC1:31.3996023451:26.97
16.Thijn de FRANCEDe Fuut1:34.9397024431:30.52
17.Nigel PLOEGDe Fuut1:33.4996034131:33.30
18.Florian KORZELIUSAZ&PC1:39.0797007311:40.24
19.Lennart KRUIZINGAAZ&PC1:39.3297026331:40.55
20.Ysbrand van WINGERDENAZ&PCNT96039771:44.34
21.Wesley GROENESTEINDe Fuut1:43.1396025651:46.61
22.Niek JANSSENAZ&PC2:08.8597022231:53.12
23.Arvid JANSENAZ&PC1:57.2796028371:53.79
24.Arthur OOSTERHOFAZ&PCNT96040251:54.73
25.Lucas NIJSTADAZ&PC1:58.0797018292:00.40
26.Boris SEINENAZ&PC2:11.5497016612:16.27
NGMees WISMANSUZSC1:11.709604041


<< TOP >>
Programmanr. 25
3.2.08 - 16:00
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rachelle VISSERAZ&PC1:02.9195001061:03.66
2.Cecily SADOWSKIAquapoldro1:05.2895001881:04.00
3.Macy OORTWIJNAquapoldro1:04.6895007221:05.69
4.Shireen POSTAZ&PC1:05.8995032861:05.79
5.Marloes van der BEEKAquapoldro1:05.2094013641:05.96
6.Suzanne de VRIESDe Haaien1:08.2295006281:10.35
7.Lynn DYBIONAAZ&PC1:13.7895017861:11.55
8.Aranka SCHOUTENDe Fuut1:16.0895037421:12.05
9.Ilse van NIEKERKDAW-Finenzo1:12.2894061801:13.15
10.Fleur BIERMANAZ&PC1:19.8994020201:14.29
11.Demelsa KREUGERDe Fuut1:18.5895057461:15.06
12.Maxine ALFONSIDAW-Finenzo1:18.4095029001:15.61
13.Desiree VISSERAZ&PC1:19.8295053181:15.89
14.Marit van ELSASDAW-Finenzo1:22.8395054061:22.56
15.Monica SANCHEZDAW-Finenzo1:25.1094061821:23.35
16.Marielle KIEVITDe Fuut1:23.6994053161:25.38
17.Stephanie BREEUWERAZ&PC1:36.1494065281:27.21
18.Guusje MARQUENIEAZ&PC1:33.5995020841:32.14
19.Sharon VERKUILDe Fuut1:38.1995058241:34.80
NGAnkita SINGHVIDAW-Finenzo1:40.289505536
NGJulia VERMEULENDe Haaien1:11.549402400
NGJessica KORZELIUSAZ&PC1:46.269502086
NGMarlene v.d. KAAIJAZ&PC1:12.239404892


<< TOP >>
Programmanr. 26
3.2.08 - 16:05
Jongens, 100m vrije slagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ronald VERMEULENAZ&PC1:05.5794001091:03.58
2.Jeroen STAAKMANAquapoldro1:03.9194049891:03.88
3.Rikus de LANGEAZ&PC1:06.5094012611:05.24
4.Paul BREEDe Otters Het Gooi1:05.8494001251:06.02
5.Joppe SOONSDe Otters Het Gooi1:06.1994022451:07.05
6.Thomas MEIJERAquapoldro1:07.7894023211:07.87
7.Rickert de HEUSDe Otters Het Gooi1:05.8594009851:07.90
8.Daan ROORDINKDe Fuut1:11.3395039791:09.02
9.Niels THOMASSENAquapoldro1:08.6095002931:10.05
10.Tijmen SCHAAPHERDERTorpedo1:10.5495021411:11.20
11.Patrick NIEUWENHUIZENDe Fuut1:15.7694015311:11.81
12.Rowdy SPALTMANDAW-Finenzo1:14.6295017471:12.32
13.Glenn SMITDAW-Finenzo1:11.5294015991:12.47
14.Lennertjan van DUIJNAZ&PC1:10.6194018331:12.69
15.Tom HUYDTSTorpedo1:16.1894023751:15.37
16.Kenneth MARTENSDe Fuut1:16.3694041431:15.68
17.Tim HOOGENKAMPDe Fuut1:18.2894052991:16.93
18.Madé DIEPERSLOOTDe Fuut1:17.0495038311:17.09
19.Kees de JONGTorpedo1:17.6994008551:17.43
20.Joey van DILLENDe Fuut1:22.6394050731:20.12
21.Marten BOSMAAZ&PC1:31.9395046731:23.44
22.Sam BUTERDAW-Finenzo1:23.7295027831:24.60
23.Gabriël VERHEIJAZ&PC1:14.2994021991:25.27
24.Marcel RAZZAKAZ&PC1:26.1695039191:28.08
NGFloris van de BOSDe Haaien1:26.149400463


<< TOP >>
Programmanr. 27
3.2.08 - 16:15
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Iris PIJTAKAZ&PC1:04.1193006021:03.32
2.Diede WITKAMPDAW-Finenzo1:09.2092056841:08.81
3.Liselot van der KUIPAquapoldro1:10.5793035841:09.29
4.Renée MARQUENIEAZ&PC1:07.9692068621:09.41FJ 1
5.Tessa HUIJSINGDe Haaien1:08.6492073321:09.41FJ 2
6.Marit van de BERKTDe Haaien1:07.9292001221:10.58
7.Charelle HANEWALDAZ&PC1:12.6893051861:12.35
8.Susan ROELSEDe Fuut1:10.0093072121:12.41
9.Lizzy de JONGAZ&PC1:14.3993064001:12.50
10.Lisanne KNAPENAquapoldro1:11.6093032541:12.83
11.Iris van BEEKDe Fuut1:12.6093038741:13.13
12.Renée HUSTERAZ&PC1:07.4692049081:13.98
13.Nicolle BUIJSAZ&PC1:12.0693024001:14.78
14.Anne BAKKERDAW-Finenzo1:16.3892052261:17.28
15.Brenda GROENESTEINDe Fuut1:16.7493038761:17.77
16.Tara STEENAARTDe Fuut1:19.3493053501:20.38
17.Liss ONINKDe Fuut1:20.7593067861:22.24
18.Desiree MONROOYDe Fuut1:22.1593073801:22.40
19.Maxime SPITHORSTAZ&PC1:15.7092032021:25.52
20.Anneke POSTDe Fuut1:29.4093036541:27.23
21.Lissa van RIELAZ&PC1:35.8393074281:30.50


<< TOP >>
Programmanr. 28
3.2.08 - 16:25
Jongens, 100m vrije slagJunioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ferry WEERTMANDe Otters Het Gooi56.19920146155.96
2.Nick OORTWIJNAquapoldro58.74920444758.29
3.Loïc KEMPDe Otters Het Gooi58.10930348358.69
4.Jeroen van de BOSDe Haaien58.91920229958.89
5.Chester HAUTVASTTorpedo57.89920435959.14
6.Daniel LANGERVELDDe Fuut1:00.4193029891:00.65
7.Xaver POSTDe Fuut1:01.4092010731:01.49
8.Ivan JÖBSISAZ&PC1:02.6893032631:02.45
9.Yordi TAKDe Fuut1:01.5492041891:03.38
10.Jordan KRAAIJENHOFAZ&PC1:04.1493011111:03.54
11.Nicolaas van der VOORTTorpedo1:04.2292042311:04.91FJ 1
12.Heru LEANDERDe Haaien1:05.4093049151:04.91FJ 2
13.Marvin van den BREULDe Fuut1:15.2593029931:11.24
14.Wesley ERFMANNDAW-Finenzo1:13.3093035771:11.54
15.Rick van der PALDe Fuut1:19.0992033211:15.12
NGMichiel van der MEIDENDe Fuut1:14.519304669
NGPaul WIJNBERGENUZSC1:07.109300621


<< TOP >>
Programmanr. 29
3.2.08 - 16:30
Dames, 100m vrije slag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.José ADEMAAquapoldro1:02.1791000161:01.98
2.Marieke STUIVERAZ&PC1:03.4985028121:03.15
3.Daniëlle VERMEULENAZ&PC1:03.4591032401:04.65
4.Dieke van der GUGTENDe Fuut1:08.3990064361:07.60
5.Marileen de REUSAquapoldro1:10.6482022501:08.86
6.Rianne KOOPMANDAW-Finenzo1:08.3791017281:09.43
7.Esther KLOPDe Haaien1:08.4889070001:10.26
8.Yael JANSMAAZ&PC1:14.2591065201:11.23
9.Shanna ten DAMAZ&PCNT91077361:13.46
10.Farishta AHMADZAIAZ&PC1:17.4889069281:18.34
11.Dorien RIEMERSMAAZ&PC1:05.9489034921:20.10
NGMonique NIEUWELINKDe Haaien1:07.429002724


<< TOP >>
Programmanr. 30
3.2.08 - 16:35
Heren, 100m vrije slag16 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Floor VERHAARDe Otters Het Gooi52.20900460352.62
2.Jeffrey BREEDIJKAZ&PC53.64890045154.17
3.Rogier v. KEULENAZ&PC57.62870170757.73
4.Jos de GRAAFAquapoldro56.86910609558.29
5.Robbert Jan BREEDe Otters Het Gooi59.95910028359.87
6.Roy van der PALDe Fuut59.7185019571:01.01
7.Rian VISSERDAW-Finenzo1:00.6390071411:01.22
8.Jorik de JONGDe Fuut59.7691045731:01.41
9.Roy DANCKAARTSDe Fuut59.1170002311:01.94
10.Michiel van NESSELROOIJUZSC59.6090068771:02.08
11.Edo LAMOREEDe Haaien1:04.0091029371:03.06FJ 1
12.Gerald van DALENAZ&PC1:03.5491047511:03.06FJ 2
13.Mark PIJTAKAZ&PC1:00.4890022871:03.22
14.Pascal van den DIJSSELDe Haaien1:05.2589048331:04.35
15.Timo BOLDe Fuut1:01.8691045671:04.40
16.Gydo NIERAETHDe Fuut1:05.1890020891:06.50
17.Ronald STOLKDe Fuut1:07.5066012531:08.16
18.Reno GROENESTEINDe Fuut1:19.2166012891:19.36