Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag  Junioren 1
Nr. 2. Meisjes, 400m vrije slag  Junioren 2
Nr. 3. Meisjes, 400m vrije slag  Junioren 3
Nr. 4. Jongens, 200m rugslag  Junioren 1
Nr. 5. Jongens, 200m rugslag  Junioren 2
Nr. 6. Jongens, 200m rugslag  Junioren 3
Nr. 7. Jongens, 200m rugslag  Junioren 4
Nr. 8. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 9. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 10. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 11. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 1
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 2
Nr. 13. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 3
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 4
Nr. 15. Meisjes, 4 x 200m vrije slag  Junioren 3 en later


Nederlandse Junioren Kampioenschappen Zwemmen Korte Baan 2008
Terneuzen, 25. - 27.1.2008


1 - Nederlandse Jun.Kamp. Korte Baan 2008 dag 1 sessie 125-01-2008 - 9:00


Programmanr. 1
25-01-2008
Meisjes, 400m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Esmee Vermeulen9600678Zaanstad (SG)5:03.424:55.36B
50m:
100m:
33.69
1:10.48
33.69
36.79
150m:
200m:
1:48.22
2:25.81
37.74
37.59
250m:
300m:
3:03.43
3:41.16
37.62
37.73
350m:
400m:
4:19.38
4:55.36
38.22
35.98
2.Janine Rooker9600316WZ&PC 5:03.434:58.40B
50m:
100m:
34.30
1:11.86
34.30
37.56
150m:
200m:
1:50.11
2:28.38
38.25
38.27
250m:
300m:
3:06.60
3:45.55
38.22
38.95
350m:
400m:
4:22.98
4:58.40
37.43
35.42
3.Rosa Veerman9600862Ed-Vo5:06.035:05.77D
50m:
100m:
33.27
1:10.42
33.27
37.15
150m:
200m:
1:48.88
2:27.74
38.46
38.86
250m:
300m:
3:07.36
3:47.65
39.62
40.29
350m:
400m:
4:26.53
5:05.77
38.88
39.24
4.Romy Hoogendijk9601258Luctor et Emergo5:17.495:10.95D
50m:
100m:
33.73
1:12.81
33.73
39.08
150m:
200m:
1:52.79
2:32.71
39.98
39.92
250m:
300m:
3:13.35
3:53.23
40.64
39.88
350m:
400m:
4:33.40
5:10.95
40.17
37.55
5.Claudia Rijkhoff9603338Z.V.Hoorn-Aurik 5:25.145:12.87E
50m:
100m:
34.67
1:13.54
34.67
38.87
150m:
200m:
1:52.94
2:32.55
39.40
39.61
250m:
300m:
3:12.58
3:53.73
40.03
41.15
350m:
400m:
4:33.96
5:12.87
40.23
38.91
6.Manon Wiersma9600112Z.V.Hoorn-Aurik 5:14.265:13.73E
50m:
100m:
35.11
1:13.53
35.11
38.42
150m:
200m:
1:53.30
2:33.39
39.77
40.09
250m:
300m:
3:13.90
3:54.22
40.51
40.32
350m:
400m:
4:34.76
5:13.73
40.54
38.97
7.Lotte Dalmeijer9601166Luctor et Emergo5:20.685:14.52E
50m:
100m:
35.54
1:14.95
35.54
39.41
150m:
200m:
1:54.78
2:34.37
39.83
39.59
250m:
300m:
3:14.68
3:54.90
40.31
40.22
350m:
400m:
4:34.80
5:14.52
39.90
39.72
8.Ilse van Beelen9600106De Columbiaan5:16.825:16.92E
50m:
100m:
33.87
1:12.55
33.87
38.68
150m:
200m:
1:52.67
2:33.14
40.12
40.47
250m:
300m:
3:13.86
3:55.10
40.72
41.24
350m:
400m:
4:36.25
5:16.92
41.15
40.67
9.Amber de Kroon9601098ZV Westland Dijkglas5:17.325:20.67E
50m:
100m:
35.04
1:14.71
35.04
39.67
150m:
200m:
1:55.62
2:37.50
40.91
41.88
250m:
300m:
3:19.75
4:01.12
42.25
41.37
350m:
400m:
4:42.06
5:20.67
40.94
38.61
10.Tamara Grove9601266Oceanus5:23.835:21.18E
50m:
100m:
35.78
1:15.89
35.78
40.11
150m:
200m:
1:56.94
2:38.08
41.05
41.14
250m:
300m:
3:19.54
4:00.82
41.46
41.28
350m:
400m:
4:42.53
5:21.18
41.71
38.65
11.Adája Stoetman9600348GZVW5:20.515:25.72E
50m:
100m:
35.06
1:15.32
35.06
40.26
150m:
200m:
1:57.14
2:38.82
41.82
41.68
250m:
300m:
3:20.66
4:02.86
41.84
42.20
350m:
400m:
4:45.28
5:25.72
42.42
40.44
12.Anouk van der Vlies9603226WIDEX GZC DONK5:10.255:29.01F
50m:
100m:
36.87
1:17.14
36.87
40.27
150m:
200m:
1:59.16
2:41.97
42.02
42.81
250m:
300m:
3:24.27
4:06.44
42.30
42.17
350m:
400m:
4:48.46
5:29.01
42.02
40.55
13.Jessica Hesen9601194HZPC5:19.645:35.19F
50m:
100m:
35.90
1:17.78
35.90
41.88
150m:
200m:
2:00.24
2:43.89
42.46
43.65
250m:
300m:
3:26.64
4:10.32
42.75
43.68
350m:
400m:
4:54.24
5:35.19
43.92
40.95
DISRenate Hemmes9600418Bubble5:04.98
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
DISCeline Hoogendijk9601596ZV Vlaardingen5:13.78
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 2
25-01-2008
Meisjes, 400m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Jovanna Koens9505652Eiffel Swimmers PSV4:44.484:38.81A
50m:
100m:
31.35
1:06.13
31.35
34.78
150m:
200m:
1:41.45
2:17.37
35.32
35.92
250m:
300m:
2:53.22
3:28.98
35.85
35.76
350m:
400m:
4:04.52
4:38.81
35.54
34.29
2.Rachelle Visser9500106De Haaien4:54.224:45.95C
50m:
100m:
32.29
1:08.50
32.29
36.21
150m:
200m:
1:44.90
2:21.73
36.40
36.83
250m:
300m:
2:57.95
3:34.87
36.22
36.92
350m:
400m:
4:11.29
4:45.95
36.42
34.66
3.Carien van der Schaaf9500168De Dinkel Denekamp5:00.834:52.10D
50m:
100m:
33.51
1:09.46
33.51
35.95
150m:
200m:
1:46.34
2:23.44
36.88
37.10
250m:
300m:
3:00.87
3:38.29
37.43
37.42
350m:
400m:
4:15.93
4:52.10
37.64
36.17
4.Shireen Post9503286AZ&PC4:59.344:52.24D
50m:
100m:
32.84
1:09.00
32.84
36.16
150m:
200m:
1:45.78
2:22.78
36.78
37.00
250m:
300m:
3:00.34
3:37.99
37.56
37.65
350m:
400m:
4:15.53
4:52.24
37.54
36.71
5.Elisabeth Muthert9500062Stadskanaal5:01.054:52.34D
50m:
100m:
33.14
1:09.28
33.14
36.14
150m:
200m:
1:45.91
2:23.28
36.63
37.37
250m:
300m:
3:00.80
3:38.53
37.52
37.73
350m:
400m:
4:16.78
4:52.34
38.25
35.56
6.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro4:59.644:55.06D
50m:
100m:
33.54
1:10.29
33.54
36.75
150m:
200m:
1:47.31
2:24.66
37.02
37.35
250m:
300m:
3:01.88
3:39.78
37.22
37.90
350m:
400m:
4:18.53
4:55.06
38.75
36.53
7.Femke Leenstra9503038Orca5:12.285:00.94E
50m:
100m:
34.06
1:12.99
34.06
38.93
150m:
200m:
1:52.13
2:31.58
39.14
39.45
250m:
300m:
3:09.56
3:47.41
37.98
37.85
350m:
400m:
4:24.89
5:00.94
37.48
36.05
8.Kim Smulders9501248TRB/RES5:09.095:02.22E
50m:
100m:
33.90
1:11.68
33.90
37.78
150m:
200m:
1:50.74
2:29.67
39.06
38.93
250m:
300m:
3:08.88
3:47.46
39.21
38.58
350m:
400m:
4:25.81
5:02.22
38.35
36.41
9.Daniëlle Grootes9501278Electrolux AZC5:03.785:02.28E
50m:
100m:
33.82
1:10.98
33.82
37.16
150m:
200m:
1:49.55
2:29.06
38.57
39.51
250m:
300m:
3:08.23
3:47.53
39.17
39.30
350m:
400m:
4:26.71
5:02.28
39.18
35.57
10.Kelly Wigleven9500058Poseidon'565:02.805:02.31E
50m:
100m:
32.94
1:09.34
32.94
36.40
150m:
200m:
1:46.96
2:25.42
37.62
38.46
250m:
300m:
3:04.57
3:44.42
39.15
39.85
350m:
400m:
4:24.44
5:02.31
40.02
37.87
11.Deborah Wissink9503484HZC-Weusthag5:03.235:02.69E
50m:
100m:
32.97
1:10.08
32.97
37.11
150m:
200m:
1:48.91
2:29.22
38.83
40.31
250m:
300m:
3:08.50
3:48.45
39.28
39.95
350m:
400m:
4:27.02
5:02.69
38.57
35.67
12.Claudia den Ottelander9500552SBC20004:59.165:02.98E
50m:
100m:
33.14
1:09.89
33.14
36.75
150m:
200m:
1:47.91
2:26.38
38.02
38.47
250m:
300m:
3:05.39
3:45.19
39.01
39.80
350m:
400m:
4:24.55
5:02.98
39.36
38.43
13.Maya Kingma9503824SBC20005:10.955:04.58E
50m:
100m:
35.49
1:13.34
35.49
37.85
150m:
200m:
1:52.03
2:30.91
38.69
38.88
250m:
300m:
3:09.89
3:48.65
38.98
38.76
350m:
400m:
4:27.20
5:04.58
38.55
37.38
14.Annika Arvin9500008De Dolfijn5:08.515:05.86E
50m:
100m:
34.48
1:13.27
34.48
38.79
150m:
200m:
1:53.64
2:33.16
40.37
39.52
250m:
300m:
3:12.84
3:52.69
39.68
39.85
350m:
400m:
4:30.93
5:05.86
38.24
34.93
15.Zoë van Zijl9500136Aquarijn5:10.415:08.38E
50m:
100m:
34.96
1:14.10
34.96
39.14
150m:
200m:
1:53.83
2:33.30
39.73
39.47
250m:
300m:
3:12.55
3:51.98
39.25
39.43
350m:
400m:
4:31.17
5:08.38
39.19
37.21
16.Sietske Veldkamp9501628GZ en PC de Whee5:10.545:08.72E
50m:
100m:
33.88
1:12.03
33.88
38.15
150m:
200m:
1:51.33
2:30.56
39.30
39.23
250m:
300m:
3:10.34
3:50.31
39.78
39.97
350m:
400m:
4:29.99
5:08.72
39.68
38.73
17.Miloes Rozemuller9501832Z.V.Hoorn-Aurik 5:08.455:09.34E
50m:
100m:
34.47
1:13.30
34.47
38.83
150m:
200m:
1:53.34
2:32.79
40.04
39.45
250m:
300m:
3:11.70
3:51.50
38.91
39.80
350m:
400m:
4:30.60
5:09.34
39.10
38.74
18.Helena La9502134Z.V.Hoorn-Aurik 5:12.065:12.86F
50m:
100m:
34.80
1:12.35
34.80
37.55
150m:
200m:
1:52.16
2:32.31
39.81
40.15
250m:
300m:
3:12.48
3:52.89
40.17
40.41
350m:
400m:
4:33.67
5:12.86
40.78
39.19
19.Nathalja Pragt9500030Nova5:05.045:12.88F
50m:
100m:
34.67
1:13.19
34.67
38.52
150m:
200m:
1:53.18
2:33.27
39.99
40.09
250m:
300m:
3:13.37
3:54.26
40.10
40.89
350m:
400m:
4:34.56
5:12.88
40.30
38.32
20.Martine Kuijlaars9500554MNC Dordrecht5:10.685:14.83F
50m:
100m:
34.22
1:12.55
34.22
38.33
150m:
200m:
1:52.07
2:32.20
39.52
40.13
250m:
300m:
3:13.04
3:53.87
40.84
40.83
350m:
400m:
4:34.68
5:14.83
40.81
40.15


<< TOP >>
Programmanr. 3
25-01-2008
Meisjes, 400m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Lisa Boers94-00994Noordkop-Zeemacht SG4:43.824:40.15C
50m:
100m:
32.05
1:06.52
32.05
34.47
150m:
200m:
1:42.67
2:18.60
36.15
35.93
250m:
300m:
2:54.59
3:30.74
35.99
36.15
350m:
400m:
4:06.48
4:40.15
35.74
33.67
2.Marjolein Delno9400024De Rijn4:47.814:40.30C
50m:
100m:
31.93
1:06.23
31.93
34.30
150m:
200m:
1:42.35
2:18.02
36.12
35.67
250m:
300m:
2:54.24
3:30.74
36.22
36.50
350m:
400m:
4:07.11
4:40.30
36.37
33.19
3.Noortje van den Boom9400574Eiffel Swimmers PSV4:48.364:45.49D
50m:
100m:
31.46
1:06.34
31.46
34.88
150m:
200m:
1:42.21
2:18.59
35.87
36.38
250m:
300m:
2:54.87
3:31.51
36.28
36.64
350m:
400m:
4:08.84
4:45.49
37.33
36.65
4.Kira Toussaint9400990De Dolfijn4:46.434:46.33D
50m:
100m:
31.67
1:06.52
31.67
34.85
150m:
200m:
1:42.88
2:19.15
36.36
36.27
250m:
300m:
2:55.90
3:33.15
36.75
37.25
350m:
400m:
4:10.30
4:46.33
37.15
36.03
5.Inge Pepping9402308De Rijn4:53.604:46.93D
50m:
100m:
32.46
1:08.83
32.46
36.37
150m:
200m:
1:46.01
2:23.31
37.18
37.30
250m:
300m:
2:59.91
3:36.25
36.60
36.34
350m:
400m:
4:11.90
4:46.93
35.65
35.03
6.Leonie Oude Elferink9401826Zignea4:48.054:51.39E
50m:
100m:
32.27
1:07.70
32.27
35.43
150m:
200m:
1:44.32
2:21.86
36.62
37.54
250m:
300m:
2:59.53
3:37.34
37.67
37.81
350m:
400m:
4:15.50
4:51.39
38.16
35.89
7.Sharona Mlcoch9406178DAW-Finenzo4:57.224:52.04E
50m:
100m:
31.96
1:07.67
31.96
35.71
150m:
200m:
1:44.54
2:22.03
36.87
37.49
250m:
300m:
2:59.64
3:37.21
37.61
37.57
350m:
400m:
4:16.69
4:52.04
39.48
35.35
8.Sahar Hamam9405412DZT'624:55.364:53.17E
50m:
100m:
32.27
1:08.70
32.27
36.43
150m:
200m:
1:46.33
2:24.39
37.63
38.06
250m:
300m:
3:02.93
3:40.96
38.54
38.03
350m:
400m:
4:18.83
4:53.17
37.87
34.34
9.Maud Hesselink9400854De Dinkel Denekamp4:55.864:53.26E
50m:
100m:
32.67
1:09.43
32.67
36.76
150m:
200m:
1:47.32
2:24.91
37.89
37.59
250m:
300m:
3:02.70
3:39.76
37.79
37.06
350m:
400m:
4:17.69
4:53.26
37.93
35.57
10.Fiona van Heerde9403660De Vikings4:49.434:53.73E
50m:
100m:
31.99
1:08.02
31.99
36.03
150m:
200m:
1:45.11
2:22.54
37.09
37.43
250m:
300m:
3:00.22
3:38.08
37.68
37.86
350m:
400m:
4:16.74
4:53.73
38.66
36.99
11.Priscilla Meerman9401428Luctor et Emergo4:50.634:53.78E
50m:
100m:
31.05
1:05.62
31.05
34.57
150m:
200m:
1:42.28
2:19.46
36.66
37.18
250m:
300m:
2:57.58
3:37.04
38.12
39.46
350m:
400m:
4:16.36
4:53.78
39.32
37.42
12.Rosanne Schoonbeek9402692TriVia4:51.964:54.09E
50m:
100m:
32.39
1:09.14
32.39
36.75
150m:
200m:
1:46.66
2:24.52
37.52
37.86
250m:
300m:
3:02.95
3:41.33
38.43
38.38
350m:
400m:
4:18.64
4:54.09
37.31
35.45
13.Seline Koek9400622LZ 1886-KartoenZ4:53.604:56.78E
50m:
100m:
32.11
1:08.73
32.11
36.62
150m:
200m:
1:46.49
2:24.51
37.76
38.02
250m:
300m:
3:02.84
3:41.41
38.33
38.57
350m:
400m:
4:19.82
4:56.78
38.41
36.96
14.Danique Thijert9401652De Dinkel Denekamp4:57.864:58.22E
50m:
100m:
33.02
1:09.88
33.02
36.86
150m:
200m:
1:47.55
2:26.02
37.67
38.47
250m:
300m:
3:04.64
3:43.85
38.62
39.21
350m:
400m:
4:21.61
4:58.22
37.76
36.61
15.Kimberley van Wijk9402040Van Uden De Gouwe4:58.044:58.89E
50m:
100m:
32.58
1:08.67
32.58
36.09
150m:
200m:
1:46.31
2:24.69
37.64
38.38
250m:
300m:
3:03.48
3:42.32
38.79
38.84
350m:
400m:
4:20.77
4:58.89
38.45
38.12
16.Kimberley Boxum9405452ZVZwartsluis4:55.825:00.71E
50m:
100m:
32.72
1:09.62
32.72
36.90
150m:
200m:
1:47.85
2:26.40
38.23
38.55
250m:
300m:
3:05.54
3:44.28
39.14
38.74
350m:
400m:
4:23.31
5:00.71
39.03
37.40
17.Iris van den Heuvel9401732De Kempvis4:51.185:01.47E
50m:
100m:
32.90
1:09.71
32.90
36.81
150m:
200m:
1:47.86
2:26.85
38.15
38.99
250m:
300m:
3:05.75
3:44.55
38.90
38.80
350m:
400m:
4:23.51
5:01.47
38.96
37.96
18.Yvonne Verbeek9402788WZ&PC 4:55.255:02.66F
50m:
100m:
33.11
1:09.49
33.11
36.38
150m:
200m:
1:47.37
2:25.97
37.88
38.60
250m:
300m:
3:04.99
3:44.52
39.02
39.53
350m:
400m:
4:24.14
5:02.66
39.62
38.52
19.Eva van Etten9403044Poseidon'564:58.035:15.50F
50m:
100m:
33.04
1:10.63
33.04
37.59
150m:
200m:
1:49.52
2:29.61
38.89
40.09
250m:
300m:
3:10.27
3:52.11
40.66
41.84
350m:
400m:
4:34.58
5:15.50
42.47
40.92


<< TOP >>
Programmanr. 4
25-01-2008
Jongens, 200m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Daniel van der Deen9500721Borger2:27.822:22.58C33.661:09.781:46.332:22.58
2.Floris Polman9500093Dedemsvaart-AC2:31.232:27.70D34.311:12.261:50.792:27.70
3.Mike Bravenboer9500299Poseidon'562:33.622:29.77E34.071:11.961:51.552:29.77
4.Sjors Lieverst9501389Zaanstad (SG)2:34.772:32.79E36.651:15.501:55.022:32.79
5.Sem van Lith9501851ZVW '742:35.242:32.89E35.381:14.041:53.592:32.89
6.Jurian Beukers9501327WVZ2:33.772:34.51E36.461:16.081:56.152:34.51
7.Milan Grünewald9500757TriVia2:34.482:35.29F35.071:13.581:54.872:35.29


<< TOP >>
Programmanr. 5
25-01-2008
Jongens, 200m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Ensger Kotterink9403391WVZ2:18.212:15.14B31.471:05.141:40.002:15.14
2.Date v.d. Zaag9403919Eiffel Swimmers PSV2:26.672:21.67D32.931:08.891:45.392:21.67
3.Marciano Lynch9401893WVZ2:28.202:23.85E33.931:10.301:47.432:23.85
4.Robert Ligtenberg9401561Het Ravijn2:21.572:23.96E32.201:08.171:47.202:23.96
5.Jordy Vroomen9400341Eurode KZC2:26.022:24.85E33.861:10.321:48.262:24.85
6.Willem Kees Roos9402693De Vikings2:28.102:25.08E34.351:11.171:49.212:25.08
7.Istvan Spaargaren9401199Oceanus2:26.972:26.13E33.921:11.231:48.962:26.13
8.Jeffrey Thijssen9400445Zeester Meerval2:27.562:31.43F33.261:11.011:51.412:31.43
DISChristian Renshoff9404343Octopus2:28.07
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
DISFrank van der Wolff9400955Z.V.Hoorn-Aurik 2:26.992:25.38E34.081:10.141:47.512:25.38
RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 6
25-01-2008
Jongens, 200m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Sam van de Schootbrugge9304783De Otters Het Gooi2:12.442:07.30A+30.801:02.791:35.462:07.30
Kamp. Record Junioren 3
2.Jorke Willemse9301977Orca2:16.122:13.28C31.271:04.541:38.702:13.28
3.Timo Dinkelberg9300773ZV Vlaardingen2:14.552:14.19C30.811:04.771:39.862:14.19
4.Steffen Hillmer9306365De Dinkel Denekamp2:19.962:16.92D30.791:05.591:42.422:16.92
5.Nils Mollema9306283Electrolux AZC2:22.882:17.86E32.871:07.821:43.012:17.86
6.Sven Kardol9302135Nuenen2:18.842:18.75E31.631:06.131:42.722:18.75
7.Leendert Valstar9303469ZV Westland Dijkglas2:18.002:19.88E33.041:08.131:44.162:19.88
8.Robin Ramaekers9304385ZON/S&S2:21.282:20.46E32.651:07.421:43.852:20.46
9.Gavin van der Werf9302971HZ&PC Heerenveen2:21.722:20.54E32.471:07.921:44.742:20.54
10.Miguel Correia9300103Zeester Meerval2:23.542:22.40E32.341:08.391:45.462:22.40
11.Philippe Rivard9301209WIDEX GZC DONK2:20.592:23.49E32.491:08.981:46.682:23.49
12.Maurice Soudant9302125Eiffel Swimmers PSV2:24.182:23.88E33.261:09.561:47.742:23.88
13.Sven Alkema9303083De Vikings2:21.942:24.18F32.831:08.691:46.642:24.18
14.Ruben Dekker9300627Zaanstad (SG)2:20.022:24.56F32.311:08.541:47.022:24.56
15.Sonny Corré9303615De Stormvogel2:21.682:25.00F33.461:09.781:47.532:25.00
16.Maarten Arntz9301921De Gelenberg2:22.292:25.56F33.351:09.361:46.952:25.56
17.Joey Stokx9301251DAW-Finenzo2:22.912:30.15F33.861:11.261:50.332:30.15
18.Wessel van der Maarel9300325De Rijn2:24.072:35.0533.441:10.391:51.572:35.05
DISBart Arendshorst9300005De Veene2:23.302:25.44F32.421:09.031:46.792:25.44
RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGSebastian de Been9302233De Warande2:23.93


<< TOP >>
Programmanr. 7
25-01-2008
Jongens, 200m rugslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijdNiveau50m100m150m200m
1.Mike Marissen9202187DWK2:08.802:07.35B29.951:02.471:35.092:07.35
2.Arvid Munsters9203625ZC Valkenburg2:08.352:10.02C29.071:01.031:35.072:10.02
3.Jeroen Feijs9200333ZC Valkenburg2:15.072:10.99D30.131:02.891:37.012:10.99
4.Jeroen Eggeraat9202127De Columbiaan2:13.342:12.56D30.831:04.481:38.652:12.56
5.Joost Groeneveld9200409VZC-E&P2:16.312:15.52E30.991:05.151:40.532:15.52
6.Albert Dijkstra9204437DZ&PC2:16.552:15.87E31.731:05.761:40.852:15.87
7.Dennis Eliveld9202351Rapido '822:20.082:16.24E31.371:05.481:41.052:16.24
8.Mitch Notten9202505ZC Valkenburg2:11.402:17.56E31.541:05.461:41.462:17.56
9.Pascal Timmermans9202349RZC2:17.532:18.23E30.531:04.691:41.372:18.23
10.Barry Bloemberg9200097Livo2:15.812:18.30E31.121:05.071:41.092:18.30
11.Daniek Saman9201139Stadskanaal2:18.362:19.84E32.191:07.031:43.362:19.84
12.Julian van Leuven9200823De Dolfijn2:18.152:20.56F33.151:08.821:44.752:20.56
13.Eduard Bremmer9200145De Columbiaan2:19.512:21.24F33.121:09.121:46.172:21.24
14.Sverre Eschweiler9204035Z.V.Hoorn-Aurik 2:19.622:23.09F31.581:07.381:44.882:23.09


<< TOP >>
Programmanr. 8
25-01-2008
Meisjes, 100m vlinderslag

Junioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Esmée Bos9600662Aquapoldro1:14.611:13.83C33.981:13.83
2.Sabine van den Hoeven9600014De Veene1:16.161:15.04D34.991:15.04
3.Lisanne Jente9600788Brunssum1:17.791:16.36E35.041:16.36
4.Femke Aan9601498Zaanstad (SG)1:19.171:16.81E35.451:16.81
5.Esmee Vermeulen9600678Zaanstad (SG)1:16.571:17.32E35.721:17.32
6.Renate Hemmes9600418Bubble1:18.361:17.70E35.861:17.70
7.Maaike de Waard9600604De Zeehond '731:18.981:18.17E35.481:18.17
8.Irene Teufer9602340OEZA1:17.721:18.96E35.521:18.96
9.Claudia Rijkhoff9603338Z.V.Hoorn-Aurik 1:20.001:19.34E35.791:19.34


<< TOP >>
Programmanr. 9
25-01-2008
Meisjes, 100m vlinderslag

Junioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Rachelle Visser9500106De Haaien1:09.821:09.39C32.391:09.39
2.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro1:13.091:11.92D33.001:11.92
3.Rosanne Padt9501582DAW-Finenzo1:11.351:12.10D33.121:12.10
4.Cynthia van Beusekom9500134TriVia1:13.551:13.20E33.101:13.20
5.Roos Brugman9500724ZV Westland Dijkglas1:14.531:13.84E34.851:13.84
6.Lin he Yu9500924Poseidon'561:13.071:14.00E33.811:14.00
7.Annemarie Worst9500042Octopus1:14.561:14.02E34.471:14.02
8.Michelle de Bruijn9503090TRB/RES1:16.871:14.46E33.881:14.46
9.Simone Soudant9500430Eiffel Swimmers PSV1:16.261:14.84E34.441:14.84
10.Femke Leenstra9503038Orca1:14.541:14.94E34.731:14.94
11.Sofie Salimbeni9500542Eemsrobben1:15.931:15.54E33.871:15.54
12.Lizzy Janssen9500752Heldense Zwemvereniging1:15.601:15.79F35.241:15.79
13.Monique van der Struik9502502Ritola Z&PC1:16.041:17.08F35.061:17.08
14.Annemiek Suiker9501636De Reuring1:15.391:17.95F35.941:17.95
15.Shireen Post9503286AZ&PC1:15.141:18.14F34.491:18.14
16.Miloes Rozemuller9501832Z.V.Hoorn-Aurik 1:17.191:18.64F35.431:18.64
17.Nathalja Pragt9500030Nova1:16.811:18.79F37.051:18.79
18.Karin Groen9502440GZVW1:16.931:19.78F36.391:19.78
19.Annika Arvin9500008De Dolfijn1:16.801:20.09F35.831:20.09
20.Jona Pisters9501784NIMO1:16.641:24.2237.631:24.22


<< TOP >>
Programmanr. 10
25-01-2008
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau50m100m
1.Parand Zarekiani9402150De Dolfijn1:08.351:06.98B30.371:06.98
2.Michelle Verouden9400150Eiffel Swimmers PSV1:09.311:08.33C32.541:08.33
3.Merle Verkijk9400278WVZ1:08.921:08.66D31.471:08.66
4.Christel Vinke9400152ZVZwartsluis1:09.491:09.03D31.781:09.03
5.Sophie Sollie9400140Zeester Meerval1:10.181:09.20D31.891:09.20
6.Inge Pepping9402308De Rijn1:11.171:10.36E33.081:10.36
7.Cleo Denise Bol9403314WZ&PC 1:11.131:11.66E32.411:11.66
8.Danique Agterberg9401054Hellas-Glana1:10.871:12.09E32.981:12.09
9.Sharon Gelmers9400416Octopus1:12.141:12.66E33.201:12.66
10.Estrella Wierikx9402712Numansdorp1:12.871:13.54F33.241:13.54
11.Marjolein Maris9400210De Houtrib1:12.101:14.43F34.631:14.43
12.Karin Rijkelijkhuizen9403358Zignea1:11.971:14.62F33.521:14.62
13.Sharona Mlcoch9406178DAW-Finenzo1:12.271:14.80F33.471:14.80


<< TOP >>
Programmanr. 11
25-01-2008
Jongens, 50m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.John Smit9500613Poseidon'5627.9227.97D
DISFloris Polman9500093Dedemsvaart-AC28.12
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 12
25-01-2008
Jongens, 50m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Ensger Kotterink9403391WVZ26.6025.83B
2.Stef Heijnekamp9401665HZC-Weusthag26.3525.96C
3.Jelle Derksen9400017DWK26.4126.28C
4.Marciano Lynch9401893WVZ26.9826.45D
5.Tom van de Putte9402625MNC Dordrecht26.5126.61D
6.Bob Dalmeijer9402203Luctor et Emergo27.0626.63D
7.Tom Brouwers9402027RZC27.0426.74D
8.Jeffrey Thijssen9400445Zeester Meerval26.9526.88D
9.Jorrick Druyven9400507OEZA27.4627.62E
10.Robert Ligtenberg9401561Het Ravijn27.4027.76E
11.Pim van Basten Batenburg9401657Hellas-Glana27.2728.06E


<< TOP >>
Programmanr. 13
25-01-2008
Jongens, 50m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Lars Sieval9300723LZ 1886-KartoenZ25.5125.47C
2.Menno Manning9300333De Veene26.2325.52C
3.Steffen Hillmer9306365De Dinkel Denekamp25.9525.62C
4.Timo Dinkelberg9300773ZV Vlaardingen25.7325.68C
5.Dion Dreesens9302189HZPC25.7025.70C
6.Wouter Kaman9300241Aquarijn26.1925.79D
7.Wouter Sikma9302335Neptunia'2426.5425.98D
8.Mart Hendriks9304079SG Tritium25.6626.03D
9.Paul Koster9304465Dio26.1826.05D
10.Philippe Rivard9301209WIDEX GZC DONK26.4526.06D
11.Sander Lamberts9303169Aqua '6826.1826.21D
12.Sander Ariaansz9302053Zwemlust/Utrecht(SG)26.2426.38E
13.Thomas van Mierlo9300353Zwem & Poloklub Budel26.0926.52E
14.Gijs Verhagen9304253Neptunus 5826.5426.54E
15.Maurice Soudant9302125Eiffel Swimmers PSV26.7026.55E
16.Niek Pereboom9305395WIDEX GZC DONK26.4126.67E
17.Huub Scholing9301179Het Ravijn26.6026.89E
18.Ruben Dekker9300627Zaanstad (SG)26.4026.90E
DISBernd Kobesen9300981Nova26.39
AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 14
25-01-2008
Jongens, 50m vrije slagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Mark Costeris9202327De Schotejil24.0623.97A
Kamp. Record Junioren 4
2.Mike Marissen9202187DWK24.4424.63C
3.John Verhagen9205325Eiffel Swimmers PSV24.3724.73C
4.Joost Groeneveld9200409VZC-E&P24.8625.05D
5.Maurits Muthert9200941Stadskanaal25.6425.27D
6.Pascal Timmermans9202349RZC25.3625.28D
7.Anton van Zantvoort9201907Zuiderzeezwemmers26.0325.52D
8.Erik Wegman9201465De Kempvis25.8225.72E
9.Sverre Eschweiler9204035Z.V.Hoorn-Aurik 25.6125.75E
10.Dennis Eliveld9202351Rapido '8225.9925.87E
10.Ralph van Megen9201613HZPC25.5325.87E
12.Alex van der Hoeven9202571NDD25.1825.94E
13.Jeroen Baars9200031Poseidon'5625.7825.97E
14.Johnno Smulders9202675Eiffel Swimmers PSV26.0026.03E
15.Victor Poot9203651ZV Vlaardingen25.9426.07E
16.Dennis Thomas9204301Aqua '6825.7926.13E
17.Robin Veenstra9201335Zwemlust/Utrecht(SG)25.8226.21E
17.Jelle Blok9205179WVZ25.7326.21E
19.Eduard Bremmer9200145De Columbiaan26.0226.66E


<< TOP >>
Programmanr. 15
25-01-2008
Meisjes, 4 x 200m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijdNiveau
1.Eiffel Swimmers PSV 1Eiffel Swimmers PSV9:12.659:08.43
Noortje van den Boom
Jovanna Koens
Janine Verhaegh
Michelle Verouden
94
95
95
94
30.73
30.45
32.56
30.39
1:04.18
1:04.44
1:10.59
1:03.50
1:39.75
1:38.90
1:49.63
1:38.26
2:15.88
2:12.88
2:26.38
2:13.29
2:15.88
2:12.88
2:26.38
2:13.29
2.De Dinkel Denekamp 1De Dinkel Denekamp9:35.219:15.39
Lonne Dijkhuis
Danique Thijert
Carien van der Schaaf
Maud Hesselink
94
94
95
94
31.41
31.25
31.92
29.87
1:06.43
1:07.08
1:07.06
1:04.63
1:42.76
1:44.00
1:43.51
1:41.66
2:17.97
2:20.01
2:19.12
2:18.29
2:17.97
2:20.01
2:19.12
2:18.29
3.De Columbiaan 1De Columbiaan9:25.779:18.34
Tania Jacobs
Demi Kool
Yvette de Gier
Tamara van Vliet
94
94
94
94
31.67
32.06
30.00
30.52
1:07.02
1:07.87
1:04.11
1:05.78
1:43.43
1:45.80
1:40.36
1:42.64
2:20.13
2:24.05
2:16.20
2:17.96
2:20.13
2:24.05
2:16.20
2:17.96
4.TriVia 1TriVia9:15.799:24.86
Rosanne Schoonbeek
Naomi Touré
Cynthia van Beusekom
Mirthe Lanfermeijer
94
94
95
94
32.24
31.32
31.73
30.88
1:07.44
1:06.69
1:08.38
1:05.58
1:44.79
1:43.42
1:47.09
1:42.54
2:20.60
2:19.83
2:25.22
2:19.21
2:20.60
2:19.83
2:25.22
2:19.21
5.WZ&PC  1WZ&PC 9:31.699:32.42
Pascalle Spiekerman
Janine Rooker
Cleo Denise Bol
Yvonne Verbeek
94
96
94
94
31.96
34.04
31.30
31.64
1:08.95
1:12.37
1:06.88
1:07.79
1:46.76
1:50.83
1:43.97
1:45.03
2:24.36
2:27.21
2:19.54
2:21.31
2:24.36
2:27.21
2:19.54
2:21.31
6.Zignea 1Zignea9:47.339:35.20
Debby Boerefijn
Karin Rijkelijkhuizen
Carmen Kemper
Leonie Oude Elferink
94
94
94
94
32.63
34.91
32.29
31.67
1:09.03
1:13.61
1:08.79
1:06.24
1:45.43
1:54.31
1:47.54
1:41.84
2:19.26
2:34.38
2:25.33
2:16.23
2:19.26
2:34.38
2:25.33
2:16.23
7.De Dinkel Denekamp 2De Dinkel Denekamp9:52.999:42.93
Merle Oonk
Tessa Aarninkhof
Noortje Timmerman
Loes Westerhof
94
94
95
95
32.37
34.29
30.92
32.19
1:10.45
1:12.09
1:07.04
1:09.87
1:49.66
1:50.21
1:45.06
1:48.90
2:26.27
2:26.30
2:23.12
2:27.24
2:26.27
2:26.30
2:23.12
2:27.24
8.Aquapoldro 1Aquapoldro9:42.599:45.45
Cecily Sadowski
Marloes van der Beek
Esmée Bos
Macy Oortwijn
95
94
96
95
33.43
32.70
33.33
31.66
1:11.17
1:10.89
1:11.53
1:09.72
1:49.56
1:51.12
1:49.86
1:48.13
2:24.61
2:29.62
2:27.51
2:23.71
2:24.61
2:29.62
2:27.51
2:23.71
9.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo9:50.489:45.89
Rosanne Padt
Mandy Verhage
Davina van Perge
Sharona Mlcoch
95
95
95
94
32.26
36.04
33.15
29.48
1:09.04
1:15.02
1:10.21
1:04.71
1:46.84
1:54.63
1:49.92
1:43.36
2:23.40
2:32.83
2:28.93
2:20.73
2:23.40
2:32.83
2:28.93
2:20.73
10.ZV Westland Dijkglas 1ZV Westland Dijkglas9:46.669:46.27
Roos Brugman
Amber de Kroon
Maartje de Wit
Astrid van Nieuwkerk
95
96
95
94
33.94
33.79
32.15
31.36
1:12.65
1:12.68
1:09.66
1:07.34
1:51.58
1:53.80
1:48.34
1:43.50
2:28.03
2:33.79
2:25.62
2:18.83
2:28.03
2:33.79
2:25.62
2:18.83
11.DZ&PC 1DZ&PC9:49.679:50.11
Claudia Damski
Tineke Wind
Minke Betten
Femke Groos
94
94
94
94
34.66
31.82
31.18
31.65
1:13.71
1:09.26
1:06.58
1:08.52
1:54.82
1:48.54
1:44.02
1:48.22
2:35.10
2:29.60
2:21.04
2:24.37
2:35.10
2:29.60
2:21.04
2:24.37
12.Z.V.Hoorn-Aurik  1Z.V.Hoorn-Aurik 9:51.089:51.38
Helena La
Manon Wiersma
Claudia Rijkhoff
Miloes Rozemuller
95
96
96
95
33.92
33.52
32.56
31.65
1:11.42
1:12.53
1:10.07
1:08.49
1:50.75
1:51.88
1:48.95
1:47.69
2:28.98
2:30.57
2:26.14
2:25.69
2:28.98
2:30.57
2:26.14
2:25.69
13.De Columbiaan 2De Columbiaan9:43.499:55.03
Jara Schmidt
Liset Jansen
Rebecca Johnson
Tessa van Beelen
94
95
94
94
32.99
30.94
33.52
33.90
1:10.83
1:07.61
1:11.97
1:13.82
1:50.24
1:46.23
1:51.68
1:53.98
2:26.62
2:26.23
2:30.39
2:31.79
2:26.62
2:26.23
2:30.39
2:31.79