Nr. 1. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 14. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2


Speedo deel 3 Aalsmeer
Aalsmeer, 20.1.2008


Programmanr. 1
20.1.08 - 15:30
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben StamDe Futen1:45.1898003311:42.62
50m:49.56100m:1:42.62
2.Sander KirillovaOceanus1:52.0398001211:47.12
50m:52.16100m:1:47.12
3.Anwar KruithofOceanus2:00.8398012051:49.56
50m:50.84100m:1:49.56
4.Ricardo GraafmansDe Futen1:53.6799004091:50.45
50m:52.42100m:1:50.45
5.Tijmen KuinDe Dolfijn1:57.1898021831:55.50
50m:54.61100m:1:55.50
6.Bart SommelingOceanus1:51.0598007651:55.54
50m:53.11100m:1:55.54
7.Simon Martina PèrezZPCH2:11.9298004211:57.26
50m:55.76100m:1:57.26
8.Vince SijmonsDe Amstel2:06.7298011972:00.82
50m:58.26100m:2:00.82
9.Nick LubbersDe Dolfijn2:13.2098009892:03.46
50m:57.30100m:2:03.46
10.Bas SchranderZPCHNT98004232:06.39
50m:59.33100m:2:06.39
11.Thomas GlansdorpZPCHNT00000792:08.65
50m:1:01.23100m:2:08.65
12.Bas EelzakZPCHNT99014112:16.67
50m:1:02.70100m:2:16.67
13.Ivano di PariZPCHNT98013152:18.13
50m:1:03.75100m:2:18.13
14.Esra LoogmanZPCH2:25.8600001672:19.08
50m:1:05.17100m:2:19.08
15.Ivar OldenhofZPCH2:15.9900000812:21.70
50m:1:06.80100m:2:21.70
16.Pascal de HeijZPCHNT99002972:25.56
50m:1:06.81100m:2:25.56
DISJason SlijngardDe Dolfijn1:45.9898012651:47.00
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:49.36100m:1:47.00
AFGEMLars VeefkindDe DolfijnNT9801573


<< TOP >>
Programmanr. 2
20.1.08 - 15:38
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anouk van NoordOceanus1:48.5199012941:40.04
50m:46.64100m:1:40.04
2.Dana BosmanOceanus1:47.5599012961:43.98
50m:48.01100m:1:43.98
3.Aurian VeldtZPCH1:50.9099017581:50.22
50m:51.73100m:1:50.22
4.Moesha WartesDe Dolfijn1:59.8299017241:53.93
50m:50.34100m:1:53.93
5.Sabrin el BachaDe Dolfijn2:01.9599005481:54.79
50m:52.30100m:1:54.79
6.Iris BastiaansenDe AmstelNT99020061:59.66
50m:53.51100m:1:59.66
7.Iris van der MoolenDe AmstelNT99020522:02.09
50m:57.70100m:2:02.09
8.Madelon WallinDe Futen2:15.0299013902:07.20
50m:58.82100m:2:07.20
9.Maike van de VeldeZPCH2:13.3000003822:14.92
50m:57.60100m:2:14.92
NGWietske WiersmaDe Futen2:00.790000518


<< TOP >>
Programmanr. 3
20.1.08 - 15:43
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joris DiepeveenDe Futen3:26.0397009413:10.01
50m:40.70200m:3:10.01
2.Rick de MercadoOceanus3:13.1997006733:11.60
50m:45.95200m:3:11.60
3.Jeroen GlansdorpZPCH3:28.0897003033:17.46
50m:45.21200m:3:17.46
4.Roy MoisonZPCH3:25.8697007233:18.70
50m:46.36200m:3:18.70
5.Cédric PardieckDe DolfijnNT97003433:28.70
50m:50.32200m:3:28.70
6.Navin KeizerDe DolfijnNT97013373:35.23
50m:46.20200m:3:35.23
7.Michel van NieuwkerkDe FutenNT97024133:36.81
50m:49.64200m:3:36.81
8.Anis el BachaouiDe DolfijnNT97020933:56.32
50m:51.32200m:3:56.32
DISCasper BruningDe FutenNT97020553:51.17
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
50m:53.90200m:3:51.17


<< TOP >>
Programmanr. 4
20.1.08 - 15:51
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle MeulenbroekOceanus1:47.1698011341:43.05
50m:49.10100m:1:43.05
2.Cheryl ZethofOceanus1:59.1998013141:56.20
50m:55.22100m:1:56.20
3.Jet ZwolsmanOceanus1:54.0798011361:57.89
50m:58.29100m:1:57.89
4.Suzanne HoboOceanus2:05.5498024082:03.64
50m:59.03100m:2:03.64
5.Luca EbbingeOceanus2:08.4898024062:03.92
50m:59.48100m:2:03.92
6.Lin KohenDe Dolfijn2:13.8698020122:10.14
50m:1:01.22100m:2:10.14
7.Kim v.d. BrinkOceanus2:11.2298024042:11.44
50m:1:03.82100m:2:11.44
8.Ashanti de VosOceanus2:04.0298011462:15.54
50m:1:03.02100m:2:15.54
9.Emma DiepeveenDe Futen2:12.9598015042:17.04
50m:1:03.77100m:2:17.04
10.Simone HuismanOceanus2:20.2998024022:18.32
50m:1:04.10100m:2:18.32
11.Nella DiepeveenDe Futen2:22.6398015202:28.57
50m:1:07.22100m:2:28.57
DISEsmee SalentijnDe Dolfijn2:05.2998027661:59.93
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:56.68100m:1:59.93
DISMelanie KaspersDe Futen2:08.5898021882:03.45
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:57.89100m:2:03.45
DISAmber SantokhiZPCH2:27.6498007442:24.50
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:1:08.65100m:2:24.50
AFGEMDarleen KagchellandZPCH1:52.279800138
NGEmma LentingOceanus2:14.699802412


<< TOP >>
Programmanr. 5
20.1.08 - 15:59
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Max GuthmanDe Dolfijn1:18.8996033171:15.33
50m:37.06100m:1:15.33
2.Wessel de JongOceanus1:19.1096014471:17.07
50m:37.54100m:1:17.07
3.Fernando MoolhuijsenOceanus1:29.2896008711:22.44
50m:39.62100m:1:22.44
4.Mark VisserDe Amstel1:28.2996014491:25.67
50m:42.03100m:1:25.67
5.Brian SpaargarenOceanus1:22.4896007571:26.57
50m:43.09100m:1:26.57
6.Matthijs HellingOceanus1:25.5096010431:26.86
50m:42.48100m:1:26.86
7.Jurre StiekelOceanus1:28.2296028571:27.67
50m:43.58100m:1:27.67
8.Jesper KokDe Dolfijn1:31.8896002471:27.73
50m:43.73100m:1:27.73
9.Thomas VeroudenOceanus1:35.1096028551:30.64
50m:44.13100m:1:30.64
10.Sjors BakkerDe Futen1:35.5796018731:31.47
50m:45.04100m:1:31.47
11.Stefan van den BergZPCH1:33.7696026831:31.73
50m:44.41100m:1:31.73
12.Nelson BranquinhoDe Dolfijn1:37.6796007271:37.43
50m:47.80100m:1:37.43
13.Kevin WallerDe Futen1:44.1596018751:41.11
50m:49.67100m:1:41.11
14.Mark WesselsZPCH1:41.0796004151:42.26
50m:48.08100m:1:42.26
15.Tony ZeljkovicDe DolfijnNT96017911:43.80
50m:49.77100m:1:43.80
16.Benjamin Le CollenDe Futen1:45.7296024291:47.79
50m:51.48100m:1:47.79
17.Jeffrey BaltusDe Futen1:48.8096033011:48.20
50m:53.10100m:1:48.20
DISDwight SchoorlDe Dolfijn1:33.5096003271:30.99
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:45.39100m:1:30.99
AFGEMMasie RahimiDe DolfijnNT9602941


<< TOP >>
Programmanr. 6
20.1.08 - 16:08
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxime van de HeuvelOceanus1:42.4697010041:41.26
50m:49.11100m:1:41.26
2.Robin PameijerDe Dolfijn1:46.7697019781:43.07
50m:49.70100m:1:43.07
3.Noa OldenhofZPCH1:56.2597006221:46.09
50m:50.17100m:1:46.09
4.Eva v.d. BornOceanus1:47.8097023801:46.66
50m:51.56100m:1:46.66
5.Chantal KosmisDe Futen1:45.5497020341:47.64
50m:51.64100m:1:47.64
6.Annelieke WeilandDe Dolfijn1:50.7097010541:49.82
50m:51.95100m:1:49.82
7.Marline EriksZPCH1:54.0797003101:54.48
50m:53.12100m:1:54.48
8.Eva DekkerDe Futen1:56.7097032861:55.00
50m:54.13100m:1:55.00
9.Yanna LoogmanZPCH2:11.0697018481:55.47
50m:53.03100m:1:55.47
10.Jaimy van der VlugtZPCH2:12.7897027042:02.33
50m:57.41100m:2:02.33
11.Linda HassanDe Futen2:10.6597032882:10.54
50m:57.10100m:2:10.54
12.Leonie HemelrijkDe Futen2:06.7697031762:13.39
50m:1:00.51100m:2:13.39
DISSusan van der PuijlZPCH2:02.2397035141:59.32
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
50m:55.32100m:1:59.32
DISMayke WoldaZPCHNT97037662:02.09
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:58.01100m:2:02.09
DISRosalie VegaZPCHNT97035122:03.36
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:58.36100m:2:03.36
NGNienke BadraneDe FutenNT9703178
NGJudith KraamwinkelDe Futen2:20.549703844


<< TOP >>
Programmanr. 7
20.1.08 - 16:17
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ties ElzermanDe Dolfijn2:33.6095021632:27.32
50m:33.40100m:1:11.32200m:2:27.32
2.Michael van AmstelOceanus2:37.6194012172:32.31
50m:34.56100m:1:14.36200m:2:32.31
3.Halil Ibrahim KaynakDe Dolfijn2:43.9295011552:36.41
50m:34.91100m:1:14.88200m:2:36.41
4.Stanley MoolhuijsenOceanus2:40.0095010452:36.60
50m:35.82100m:1:17.36200m:2:36.60
5.Nick SijmonsDe Amstel2:36.2395004912:37.39
50m:35.48100m:1:15.89200m:2:37.39
6.Roy GraafmansDe Futen2:50.1395021192:42.83
50m:35.39100m:1:17.42200m:2:42.83
7.Anthony LubbersDe Dolfijn2:36.8395011512:43.39
50m:36.09100m:1:17.61200m:2:43.39
8.Dennis SchlebaumZPCH3:03.2394050272:44.51
50m:35.77100m:1:17.38200m:2:44.51
9.Martijn de MercadoOceanus2:47.5595022132:47.36
50m:38.54100m:1:23.00200m:2:47.36
10.Sven DriessenOceanus2:55.1795028092:49.33
50m:39.36100m:1:23.21200m:2:49.33
11.Thomas BruningDe Futen2:49.9795011612:50.12
50m:39.09100m:1:22.94200m:2:50.12
12.Vinny KooringDe Dolfijn2:56.7995021612:50.17
50m:38.17100m:1:22.46200m:2:50.17
13.Joeri BerendsDe Futen2:41.2395003692:54.86
50m:39.08100m:1:24.01200m:2:54.86
14.Nathan EekhofDe Futen3:01.2294044992:55.67
50m:38.60100m:1:23.80200m:2:55.67
15.Freek DiepeveenDe Futen3:26.2395027433:01.11
50m:40.36100m:1:25.41200m:3:01.11
16.Rico de VosOceanus3:15.7595022113:11.13
50m:42.00100m:1:31.50200m:3:11.13
17.Dave TaekemaZPCH3:15.7594052873:11.44
50m:41.02100m:1:28.45200m:3:11.44
18.Robbie WallinDe Futen3:15.0094042593:12.10
50m:39.02100m:1:26.92200m:3:12.10
19.Mansour KhaleqiDe DolfijnNT95023653:12.23
50m:39.13100m:1:26.73200m:3:12.23
20.Vincent SmedingDe Futen3:24.7995020113:20.06
50m:44.41100m:1:38.51200m:3:20.06
21.Stanley FronikDe Amstel3:15.9895014653:29.36
50m:45.11100m:1:39.14200m:3:29.36
22.Damian SantokhiZPCHNT95023334:01.13
50m:47.11100m:1:49.51200m:4:01.13
NG.ZAMaxim LevitskiDe Futen3:20.009404575
AFGEMDiego Hélant MullerDe Dolfijn3:02.409500451
NGAndy OnderstalDe Dolfijn2:48.199504889


<< TOP >>
Programmanr. 8
20.1.08 - 16:36
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxime VerschuurDe Dolfijn2:33.4995008042:29.17
50m:33.17100m:1:11.11200m:2:29.17
2.Robin Pagano-MiraniOceanus2:38.1295025562:33.36
50m:34.26100m:1:13.95200m:2:33.36
3.Anne ZwolsmanOceanus2:45.0096012722:33.82
50m:35.60100m:1:14.64200m:2:33.82
4.Alissa BusOceanus2:46.3895013702:34.68
50m:36.50100m:1:15.34200m:2:34.68
5.Artemis KalemisOceanus2:45.4696012682:37.45
50m:35.60100m:1:16.02200m:2:37.45
6.Zoë van der AartZPCH2:41.0895031522:37.89
50m:35.86100m:1:16.64200m:2:37.89
7.Sude HoogenveenDe DolfijnNT95029802:44.80
50m:37.48100m:1:18.71200m:2:44.80
8.Dorien HeinDe Futen2:48.9895030102:46.45
50m:37.98100m:1:20.08200m:2:46.45
9.Danique PoldervaartZPCH2:59.1396018722:53.05
50m:36.96100m:1:21.24200m:2:53.05
10.Iranila PattipilohyDe Dolfijn2:58.9596052302:56.54
50m:37.58100m:1:22.09200m:2:56.54
11.Jennifer StamDe Futen2:53.4196028902:59.00
50m:40.02100m:1:25.36200m:2:59.00
12.Christel PoldervaartZPCH3:06.1796018703:01.39
50m:39.76100m:1:27.04200m:3:01.39
13.Judith ReesinkDe Amstel3:19.7595056583:04.50
50m:40.76100m:1:27.07200m:3:04.50
14.Lisa de JongOceanus3:14.3296023803:06.94
50m:42.72100m:1:29.30200m:3:06.94
15.Melisa CosicDe Dolfijn3:20.8995017203:16.61
50m:42.20100m:1:33.29200m:3:16.61
16.Rhea Ilse SchokkerDe Dolfijn3:23.9896031303:18.44
50m:43.77100m:1:35.17200m:3:18.44
17.Hanna van GesselDe Dolfijn3:22.7895046043:23.36
50m:44.74100m:1:36.26200m:3:23.36
18.Michelle RuheDe Futen3:24.7895036043:24.12
50m:42.40100m:1:33.36200m:3:24.12
NG.ZASiham el BachaDe Dolfijn3:22.409504602
NGJodie van VlokhovenDe Futen3:17.209603532
NGChloe van den HoffOceanus3:40.009604032
NGShiva JabandehDe DolfijnNT9603424


<< TOP >>
Programmanr. 9
20.1.08 - 16:51
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben StamDe Futen40.48980033138.48
2.Sander KirillovaOceanus47.76980012145.04
3.Simon Martina PèrezZPCH54.41980042151.86
4.Anwar KruithofOceanusNT980120553.31
5.Bart SommelingOceanus56.00980076553.73
6.Ricardo GraafmansDe Futen1:08.29990040954.39
7.Jason SlijngardDe DolfijnNT980126554.64
8.Tijmen KuinDe DolfijnNT98021831:17.80
DISIvano di PariZPCH1:01.0498013151:06.57
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISVince SijmonsDe AmstelNT98011971:09.58
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 10
20.1.08 - 16:54
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anouk van NoordOceanus1:48.3699012941:46.39
50m:50.64100m:1:46.39
2.Dana BosmanOceanus1:56.6899012961:52.45
50m:55.27100m:1:52.45
3.Aurian VeldtZPCH2:04.1599017581:57.79
50m:59.33100m:1:57.79
4.Moesha WartesDe Dolfijn2:11.2699017242:01.03
50m:58.91100m:2:01.03
5.Iris BastiaansenDe AmstelNT99020062:02.91
50m:56.07100m:2:02.91
6.Maike van de VeldeZPCHNT00003822:13.19
50m:1:01.71100m:2:13.19
7.Iris van der MoolenDe AmstelNT99020522:14.44
50m:1:02.08100m:2:14.44
DISSabrin el BachaDe Dolfijn2:16.7899005482:08.34
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:1:03.66100m:2:08.34
DISMadelon WallinDe Futen2:26.7699013902:25.39
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:1:06.20100m:2:25.39
NGWietske WiersmaDe Futen2:05.720000518


<< TOP >>
Programmanr. 11
20.1.08 - 17:01
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick de MercadoOceanus1:13.7597006731:15.86
50m:36.61100m:1:15.86
2.Roy MoisonZPCH1:16.5197007231:16.05
50m:36.73100m:1:16.05
3.Joris DiepeveenDe Futen1:22.9897009411:19.17
50m:37.18100m:1:19.17
4.Cédric PardieckDe Dolfijn1:23.9297003431:23.18
50m:38.09100m:1:23.18
5.Jeroen GlansdorpZPCH1:25.7897003031:24.91
50m:39.11100m:1:24.91
6.Navin KeizerDe Dolfijn1:34.6097013371:31.95
50m:44.07100m:1:31.95
7.Michel van NieuwkerkDe Futen1:31.6697024131:34.61
50m:43.95100m:1:34.61
8.Anis el BachaouiDe Dolfijn1:44.0497020931:39.81
50m:46.52100m:1:39.81
9.Casper BruningDe Futen1:38.9197020551:40.22
50m:45.99100m:1:40.22
10.Semir CosicDe Dolfijn1:56.3297020611:44.91
50m:46.39100m:1:44.91
11.Muharem YilmazDe Dolfijn2:01.9497019311:49.73
50m:51.64100m:1:49.73
12.Saleh RiachDe Dolfijn2:03.8397022651:50.08
50m:52.37100m:1:50.08
13.Bachir RiachDe Dolfijn2:18.4497020952:06.99
50m:57.73100m:2:06.99


<< TOP >>
Programmanr. 12
20.1.08 - 17:08
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jet ZwolsmanOceanus1:34.0898011361:32.83
50m:47.08100m:1:32.83
2.Michelle MeulenbroekOceanus1:33.4998011341:33.54
50m:44.95100m:1:33.54
3.Cheryl ZethofOceanus1:38.4098013141:41.80
50m:50.36100m:1:41.80
4.Suzanne HoboOceanus1:49.1398024081:50.93
50m:53.66100m:1:50.93
5.Esmee SalentijnDe Dolfijn1:59.4498027661:54.78
50m:54.32100m:1:54.78
6.Lin KohenDe Dolfijn1:56.0698020121:55.04
50m:55.33100m:1:55.04
7.Emma DiepeveenDe Futen1:58.7898015041:55.51
50m:54.86100m:1:55.51
8.Luca EbbingeOceanus1:55.7798024061:56.64
50m:58.36100m:1:56.64
9.Nella DiepeveenDe Futen1:56.0798015201:56.90
50m:58.81100m:1:56.90
10.Simone HuismanOceanus1:58.5598024021:57.44
50m:56.44100m:1:57.44
11.Ashanti de VosOceanus1:50.5398011461:58.53
50m:58.47100m:1:58.53
12.Kim v.d. BrinkOceanus2:11.9098024042:09.83
50m:1:04.46100m:2:09.83
13.Melanie KaspersDe FutenNT98021882:18.35
50m:1:05.29100m:2:18.35
14.Amber SantokhiZPCH2:38.8998007442:38.84
50m:1:14.29100m:2:38.84
AFGEMDarleen KagchellandZPCH1:48.589800138
NGEmma LentingOceanus2:02.919802412


<< TOP >>
Programmanr. 13
20.1.08 - 17:17
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fernando MoolhuijsenOceanus5:40.7696008715:21.01
50m:34.83100m:1:14.04200m:2:36.25400m:5:21.01
2.Wessel de JongOceanus5:51.8196014475:27.06
50m:35.99100m:1:16.56200m:2:41.66400m:5:27.06
3.Brian SpaargarenOceanus5:39.7096007575:41.42
50m:36.83100m:1:17.41200m:2:43.22400m:5:41.42
4.Thomas VeroudenOceanus6:14.6396028555:52.85
50m:38.16100m:1:20.26200m:2:48.46400m:5:52.85
5.Jurre StiekelOceanus6:40.5496028575:53.09
50m:38.36100m:1:21.54200m:2:52.67400m:5:53.09
6.Max GuthmanDe DolfijnNT96033175:53.41
50m:37.06100m:1:20.88200m:2:53.21400m:5:53.41
7.Matthijs HellingOceanus6:12.2696010435:59.81
50m:38.72100m:1:23.68200m:2:57.53400m:5:59.81
8.Nelson BranquinhoDe DolfijnNT96007276:08.72
50m:41.34100m:1:27.38200m:3:01.93400m:6:08.72
9.Dwight SchoorlDe DolfijnNT96003276:09.46
50m:42.40100m:1:30.14200m:3:06.78400m:6:09.46
10.Stefan van den BergZPCH6:23.2696026836:13.66
50m:40.44100m:1:26.66200m:3:04.57400m:6:13.66
11.Sjors BakkerDe Futen6:42.3696018736:34.81
50m:42.21100m:1:29.38200m:3:11.10400m:6:34.81
12.Mark VisserDe AmstelNT96014496:40.58
50m:42.49100m:1:31.64200m:3:15.33400m:6:40.58
13.Jesper KokDe Dolfijn6:41.1696002476:46.12
50m:44.31100m:1:35.09200m:3:18.88400m:6:46.12
14.Tony ZeljkovicDe DolfijnNT96017916:47.58
50m:43.12100m:1:34.08200m:3:20.46400m:6:47.58
15.Mark WesselsZPCH7:09.4696004157:05.16
50m:43.61100m:1:34.19200m:3:25.57400m:7:05.16
16.Kevin WallerDe FutenNT96018757:20.11
50m:45.61100m:1:40.36200m:3:36.95400m:7:20.11
17.Benjamin Le CollenDe FutenNT96024297:36.37
50m:46.00100m:1:42.62200m:3:42.96400m:7:36.37


<< TOP >>
Programmanr. 14
20.1.08 - 17:37
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxime van de HeuvelOceanus1:38.1197010041:27.70
50m:41.32100m:1:27.70
2.Chantal KosmisDe FutenNT97020341:46.80
50m:50.67100m:1:46.80
3.Yanna LoogmanZPCHNT97018481:47.35
50m:48.06100m:1:47.35
4.Eva v.d. BornOceanus1:57.3297023801:50.08
50m:51.41100m:1:50.08
5.Noa OldenhofZPCHNT97006221:52.48
50m:52.08100m:1:52.48
6.Marline EriksZPCHNT97003102:06.44
50m:55.96100m:2:06.44
7.Eva DekkerDe FutenNT97032862:07.26
50m:55.98100m:2:07.26
DISAnnelieke WeilandDe DolfijnNT97010542:00.20
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:53.80100m:2:00.20
AFGEMRobin PameijerDe DolfijnNT9701978


<< TOP >>
Programmanr. 15
20.1.08 - 17:41
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ties ElzermanDe Dolfijn3:13.3895021633:03.60
50m:43.22100m:1:31.65200m:3:03.60
2.Joeri BerendsDe Futen3:02.0995003693:08.01
50m:42.89100m:1:31.26200m:3:08.01
3.Stanley MoolhuijsenOceanus3:26.0095010453:13.53
100m:1:32.47200m:3:13.53
4.Thomas BruningDe Futen3:27.9895011613:19.01
50m:45.89100m:1:38.51200m:3:19.01
5.Michael van AmstelOceanus3:28.3394012173:19.11
50m:44.96150m:1:37.82200m:3:19.11
6.Nick SijmonsDe Amstel3:16.1395004913:19.17
50m:45.32100m:1:35.61200m:3:19.17
7.Vinny KooringDe DolfijnNT95021613:23.20
50m:46.04100m:1:39.49200m:3:23.20
8.Halil Ibrahim KaynakDe DolfijnNT95011553:29.93
50m:47.62100m:1:41.64200m:3:29.93
9.Dave TaekemaZPCHNT94052873:32.98
100m:1:42.11200m:3:32.98
10.Anthony LubbersDe DolfijnNT95011513:34.66
100m:1:43.04200m:3:34.66
11.Nathan EekhofDe Futen3:27.3694044993:38.45
50m:48.83100m:1:45.85200m:3:38.45
12.Sven DriessenOceanus3:48.6995028093:39.24
50m:51.26100m:1:46.87200m:3:39.24
13.Robbie WallinDe FutenNT94042593:43.51
50m:51.54100m:1:48.20200m:3:43.51
14.Dennis SchlebaumZPCH3:50.5794050273:44.59
100m:1:46.91200m:3:44.59
15.Mansour KhaleqiDe DolfijnNT95023653:45.92
50m:47.73100m:1:43.99200m:3:45.92
16.Damian SantokhiZPCH3:54.3495023333:49.18
50m:50.68100m:1:48.15200m:3:49.18
17.Stanley FronikDe AmstelNT95014653:53.51
50m:51.70100m:1:51.39200m:3:53.51
18.Freek DiepeveenDe FutenNT95027433:59.38
50m:53.82100m:1:54.64200m:3:59.38
DISRoy GraafmansDe Futen3:26.6995021193:28.98
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:47.42100m:1:42.39200m:3:28.98
DISRico de VosOceanus3:53.8795022113:53.69
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
50m:52.90100m:1:54.59200m:3:53.69
DISVincent SmedingDe FutenNT95020114:06.06
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:57.38100m:2:00.68200m:4:06.06
NG.ZAMaxim LevitskiDe FutenNT9404575
AFGEMDiego Hélant MullerDe DolfijnNT9500451
NGAndy OnderstalDe DolfijnNT9504889


<< TOP >>
Programmanr. 16
20.1.08 - 17:56
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alissa BusOceanus3:16.6695013703:13.22
50m:45.20100m:1:34.46200m:3:13.22
2.Dorien HeinDe Futen3:12.6895030103:13.48
50m:44.26100m:1:34.09200m:3:13.48
3.Anne ZwolsmanOceanus3:26.3596012723:13.70
50m:45.31100m:1:34.95200m:3:13.70
4.Judith ReesinkDe Amstel3:20.7295056583:15.17
100m:1:33.11200m:3:15.17
5.Hanna van GesselDe Dolfijn3:16.1095046043:16.35
50m:45.57100m:1:35.42200m:3:16.35
6.Artemis KalemisOceanus3:22.4596012683:16.86
50m:45.48100m:1:35.39200m:3:16.86
7.Jennifer StamDe Futen3:20.1696028903:20.43
100m:1:36.52200m:3:20.43
8.Robin Pagano-MiraniOceanus3:29.1595025563:21.82
50m:46.32100m:1:37.60200m:3:21.82
9.Maxime VerschuurDe Dolfijn3:22.4195008043:26.26
50m:47.20100m:1:40.94200m:3:26.26
10.Zoë van der AartZPCH3:39.4695031523:27.12
50m:46.53100m:1:40.06200m:3:27.12
11.Christel PoldervaartZPCH3:38.4496018703:32.64
100m:1:43.14200m:3:32.64
12.Lisa de JongOceanus4:07.0596023803:42.68
50m:49.07100m:1:46.78200m:3:42.68
13.Danique PoldervaartZPCHNT96018723:43.98
50m:50.19100m:1:46.78200m:3:43.98
14.Iranila PattipilohyDe Dolfijn3:50.0796052303:51.61
50m:51.32100m:1:52.73200m:3:51.61
15.Michelle RuheDe Futen3:53.5095036043:53.69
50m:53.33100m:1:54.30200m:3:53.69
16.Melisa CosicDe DolfijnNT95017203:57.49
50m:51.76100m:1:51.42200m:3:57.49
17.Rhea Ilse SchokkerDe Dolfijn4:06.7796031304:02.26
100m:1:59.76200m:4:02.26
18.Maud GeertsDe AmstelNT96054104:10.57
50m:55.64100m:1:59.32200m:4:10.57
DISSude HoogenveenDe DolfijnNT95029803:33.57
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:47.74100m:1:42.20200m:3:33.57
NG.ZASiham el BachaDe Dolfijn3:38.709504602
NGJodie van VlokhovenDe Futen3:53.319603532
NGChloe van den HoffOceanus4:06.819604032
NGShiva JabandehDe DolfijnNT9603424