Speedo deel 3
Bussum (NED),    20.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4 en later    Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4 en later    Nr. 10. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 12. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 14. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Jongens, 100m schoolslag        Jongens Minioren 4 en later
20-1-2008 - 15:15                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Groenendaal             9800721 W.Z. & P.C. Triton     1:50.90     1.          
          1:50.90
    2.  Mike Pronk                    9800723 W.Z. & P.C. Triton     1:54.74     2.          
          1:54.74
    3.  Job van Voorst                9800413 W.Z. & P.C. Triton     1:55.40     3.          
          1:55.40
    4.  Bas Martelhoff                9900343 Het Y                  1:59.63     4.          
          1:59.63
    5.  Niels Post                    9801327 De Otters Het Gooi     2:01.67     5.          
          2:01.67
    6.  Taylan Saricaoglu             9900689 De Otters Het Gooi     2:02.91     6.          
          2:02.91
    7.  Tom Gentenaar                 9802353 ZV De Aalscholver      2:03.70     7.          
          2:03.70
    8.  Gideon Heij                   9800655 Torpedo                2:08.70     8.          
          2:08.70
    9.  Job van Wijk                  9901041 W.Z. & P.C. Triton     2:09.42     9.          
          2:09.42
   10.  Jimmy Wilkens                 9801437 Torpedo                2:09.54    10.          
          2:09.54
   11.  Issam Alahyane                9801501 Het Y                  2:09.89    11.          
          2:09.89
   DIS  Niek Heldoorn                 9900199 IJsselmeer             2:10.35    DIS          
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:10.35
   DIS  Noeri Hentati                 9901039 W.Z. & P.C. Triton     2:11.16    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:11.16
   DIS  Jordi van der Lem             0000189 Kon. AZ 1870           2:11.81    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:11.81
   DIS  Marc Bunschoten               9802355 ZV De Aalscholver      2:12.54    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:12.54



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Minioren 2 en 3
20-1-2008 - 15:22                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nienke Aalbers                9900290 W.Z. & P.C. Triton     1:31.17     1.          
          1:31.17
    2.  RafaŽlla van Nee              9900358 Het Y                  1:40.54     2.          
          1:40.54
    3.  Mariko de Niet                9900554 De Otters Het Gooi     1:42.84     3.          
          1:42.84
    4.  RachŤl v.d. Plas              9901606 De Otters Het Gooi     1:44.96     4.          
          1:44.96
    5.  Tessa Bakker                  9900556 De Otters Het Gooi     1:48.95     5.          
          1:48.95
    6.  Marieke Gorter                0000750 W.Z. & P.C. Triton     2:05.71     6.          
          2:05.71
    7.  Irith Buursma                 0000242 W.Z. & P.C. Triton     2:11.96     7.          
          2:11.96
    8.  Louise de Haan                9901658 W.Z. & P.C. Triton     2:24.86     8.          
          2:24.86
 AFGEM  Eylin Kokulu                  0000784 Kon. AZ 1870                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 200m wisselslag                 Jongens Minioren 5
20-1-2008 - 15:29                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ivar de Jong                  9700869 ZV De Aalscholver      3:09.09     1.          
            48.16  3:09.09
    2.  Jeroen van Zanten             9700963 Torpedo                3:22.67     2.          
          3:22.67
    3.  Pieter Oosterheert            9701149 W.Z. & P.C. Triton     3:34.04     3.          
            53.89  3:34.04
    4.  Lars v.d. Zee                 9702427 W.Z. & P.C. Triton     3:34.82     4.          
            51.63  3:34.82
    5.  Adam Malash                   9702145 Het Y                  3:55.82     5.          
            53.54  3:55.82
    6.  Damian Martens                9701095 Het Y                  4:03.68     6.          
          4:03.68
   DIS  Niels Hoefsloot               9702127 Het Y                  4:07.14    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            57.92  4:07.14



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Meisjes, 100m schoolslag                 Meisjes Minioren 4
20-1-2008 - 15:36                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elodie Karres                 9801816 De Otters Het Gooi     1:59.55     1.          
          1:59.55
    2.  Sharon van der Lem            9800270 Kon. AZ 1870           2:09.73     2.          
          2:09.73
    3.  Merve Ulu                     9801392 De Otters Het Gooi     2:11.23     3.          
          2:11.23
    4.  Nienke van der Zee            9802808 W.Z. & P.C. Triton     2:24.14     4.          
          2:24.14
   DIS  Emily de Jong                 9800984 Torpedo                2:03.48    DIS          
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          2:03.48
   DIS  Jennifer Bergsma              9801390 De Otters Het Gooi     2:16.20    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:16.20



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Jongens, 100m rugslag                  Jongens Minioren 6
20-1-2008 - 15:39                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kaspur van der Lem            9600279 Kon. AZ 1870           1:25.55     1.          
          1:25.55
    2.  Isaac Vaarzon Morel           9602223 IJsselmeer             1:31.10     2.          
          1:31.10
    3.  Lars van Wijk                 9600959 W.Z. & P.C. Triton     1:31.97     3.          
          1:31.97
    4.  Raymon Ostendorf              9600845 ZV De Aalscholver      1:33.70     4.          
          1:33.70
    5.  Stefan Grijpink               9601321 W.Z. & P.C. Triton     1:38.36     5.          
          1:38.36
    6.  Wesley Pul                    9602995 Het Y                  1:39.20     6.          
          1:39.20
    7.  Teun Steinroth                9602519 Torpedo                1:43.61     7.          
          1:43.61
   DIS  Marouane Oulad Tahar          9601899 Het Y                             DIS          
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Meisjes, 100m schoolslag                 Meisjes Minioren 5
20-1-2008 - 15:44                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hannah Rosingh                9700342 Het Y                  1:36.94     1.          
          1:36.94
    2.  Dominique Luursema            9702102 W.Z. & P.C. Triton     1:38.83     2.          
          1:38.83
    3.  Jody de Groof                 9702600 ZV De Aalscholver      1:40.94     3.          
          1:40.94
    4.  JŁlide Saricaoglu             9703588 De Otters Het Gooi     1:42.48     4.          
          1:42.48
    5.  Lalaine Faber                 9703606 De Otters Het Gooi     1:42.86     5.          
          1:42.86
    6.  Rianne Bekenkamp              9700084 Torpedo                1:46.39     6.          
          1:46.39
    7.  Boukje Aalbers                9701594 W.Z. & P.C. Triton     1:46.92     7.          
          1:46.92
    8.  Sandra Schoonderwoerd         9702104 W.Z. & P.C. Triton     1:47.73     8.          
          1:47.73
    9.  Nadine Timmers                9702816 De Otters Het Gooi     1:47.82     9.          
          1:47.82
   10.  Lindsey Keizerweerd           9704204 Kon. AZ 1870           1:56.76    10.          
          1:56.76
   11.  Deborah Stegeman              9704438 ZV De Aalscholver      2:00.51    11.          
          2:00.51
   12.  Denise Mooten                 9704036 Torpedo                2:11.22    12.          
          2:11.22
   13.  Zinzi Theeuwes                9704196 Kon. AZ 1870           2:11.30    13.          
          2:11.30
   14.  Larissa Keizerweerd           9704200 Kon. AZ 1870           2:11.41    14.          
          2:11.41
   15.  Rebecca Remak                 9703280 Kon. AZ 1870           2:17.96    15.          
          2:17.96
   16.  Kyra Loen                     9703270 ZV De Aalscholver      2:23.62    16.          
          2:23.62
   DIS  Nicole Kaandorp               9702262 Het Y                  2:00.96    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:00.96
   DIS  Dianyra Valerius              9704198 Kon. AZ 1870           2:20.39    DIS          
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:20.39
 NG.ZA  Valerie Okken                 9700502 W.Z. & P.C. Triton              NG.ZA          
    NG  Merle Bos                     9703186 De Otters Het Gooi                 NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Jongens, 200m vrije slag            Jongens Junioren 1 en 2
20-1-2008 - 15:55                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Paul Bree                     9400125 De Otters Het Gooi     2:23.34     1.          
          1:09.87  2:23.34
    2.  Frans Bijl                    9401319 Het Y                  2:23.53     2.          
          1:09.92  2:23.53
    3.  Joppe Soons                   9402245 De Otters Het Gooi     2:26.36     3.          
          1:10.39  2:26.36
    4.  Maarten Eekhof                9403063 De Otters Het Gooi     2:31.57     4.          
          1:11.20  2:31.57
    5.  Tijmen Schaapherder           9502141 Torpedo                2:34.38     5.          
          1:13.16  2:34.38
    6.  Jasper Biemolt                9403095 ZV De Aalscholver      2:38.21     6.          
          1:19.95  2:38.21
    7.  Friedrich Vink                9404613 IJsselmeer             2:38.33     7.          
          1:12.94  2:38.33
    8.  Kevin Hooijer                 9401643 W.Z. & P.C. Triton     2:38.83     8.          
          1:18.85  2:38.83
    9.  Jules Folkers                 9403075 Het Y                  2:39.41     9.          
          1:19.50  2:39.41
   10.  Valiant Beekes                9500021 De Otters Het Gooi     2:42.85    10.          
          1:20.46  2:42.85
   11.  Roy Roquas                    9402373 Torpedo                2:43.94    11.          
          1:19.84  2:43.94
   12.  Tom Huydts                    9402375 Torpedo                2:45.06    12.          
          1:20.48  2:45.06
   13.  Richard Veenstra              9402155 De Otters Het Gooi     2:47.36    13.          
          1:20.76  2:47.36
   14.  Mitch Meeusen                 9500767 Het Y                  2:47.39    14.          
          1:20.79  2:47.39
   15.  Nordin Zandhuis               9502479 De Otters Het Gooi     2:48.48    15.          
          1:22.89  2:48.48
   16.  Youri Borsboom                9500295 De Otters Het Gooi     2:49.00    16.          
          1:21.95  2:49.00
   17.  Rick Bunschoten               9504203 ZV De Aalscholver      2:52.82    17.          
          1:22.24  2:52.82
   18.  Duncan Weij                   9402243 De Otters Het Gooi     2:56.10    18.          
          1:23.32  2:56.10
   19.  Tariq Sakoer                  9405219 Kon. AZ 1870           2:59.20    19.          
          1:23.76  2:59.20
   20.  Ziggy van der Ploeg           9404721 Torpedo                3:02.10    20.          
          1:21.82  3:02.10
   21.  Niels Ruijzenaars             9502919 ZV De Aalscholver      3:06.66    21.          
          1:27.12  3:06.66
   22.  Ramon Bussing                 9404285 ZV De Aalscholver      3:08.77    22.          
          1:27.16  3:08.77
   23.  Wesley van Spaandonk          9405627 IJsselmeer             3:08.97    23.          
          1:31.75  3:08.97
   24.  Maarten Vos                   9500297 IJsselmeer             3:13.22    24.          
          1:35.43  3:13.22
   25.  Armando van Eijk              9402843 ZV De Aalscholver      3:13.91    25.          
          1:31.95  3:13.91
   26.  Jim van Vliet                 9504521 ZV De Aalscholver      3:42.58    26.          
          1:46.57  3:42.58



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Junioren 1 en 2
20-1-2008 - 16:15                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marieke de Rooij              9501674 W.Z. & P.C. Triton     2:42.14     1.          
          1:19.12  2:42.14
    2.  Esther Kox                    9600612 Torpedo                2:47.37     2.          
          1:20.68  2:47.37
    3.  Annika Neuteboom              9601354 Torpedo                2:55.92     3.          
          1:25.06  2:55.92
    4.  Marit Plukker                 9502940 W.Z. & P.C. Triton     2:59.06     4.          
          1:24.64  2:59.06
    5.  Gemmy Wiskerke                9501664 W.Z. & P.C. Triton     3:00.73     5.          
          1:25.57  3:00.73
    6.  Carla ten Kate                9600832 Het Y                  3:01.39     6.          
          1:26.30  3:01.39
    7.  Seren Savut                   9504078 Kon. AZ 1870           3:01.63     7.          
          1:23.72  3:01.63
    8.  DaniŽlle Spoelder             9604640 ZV De Aalscholver      3:08.22     8.          
          1:29.21  3:08.22
    9.  Lisa Martelhoff               9504258 Het Y                  3:10.48     9.          
          1:27.82  3:10.48
   10.  Robin Simonse                 9603494 Torpedo                3:11.56    10.          
          1:34.45  3:11.56
   11.  Jorien Wiskerke               9601086 W.Z. & P.C. Triton     3:14.10    11.          
          1:35.42  3:14.10
   12.  Jeanine den Hollander         9504440 ZV De Aalscholver      3:14.51    12.          
          1:31.92  3:14.51
   13.  Diyar Savut                   9603482 Kon. AZ 1870           3:14.60    13.          
          1:29.93  3:14.60
   14.  Marijke Rebel                 9603092 Het Y                  3:16.54    14.          
          1:34.64  3:16.54
   15.  Lisa Roelvink                 9603094 Het Y                  3:20.61    15.          
          1:35.92  3:20.61
   16.  Zinke Lansink                 9601476 Het Y                  3:21.16    16.          
          1:38.76  3:21.16
   17.  Sarah Himmi                   9601808 Het Y                  3:22.24    17.          
          1:32.88  3:22.24
   18.  Mary-Ann Remak                9603620 Kon. AZ 1870           3:37.13    18.          
          1:41.16  3:37.13
   19.  Gemma van der Voort           9603672 Torpedo                3:46.53    19.          
          1:46.26  3:46.53
   20.  Nora Bounab                   9603054 Het Y                  3:48.36    20.          
          1:42.62  3:48.36
   21.  Jasmijn Hentati               9604666 W.Z. & P.C. Triton     3:56.53    21.          
          1:54.36  3:56.53
   22.  Franyesca Jansen              9604286 Kon. AZ 1870           3:59.07    22.          
          1:48.45  3:59.07
   23.  Qudsiyah Braaf                9505082 Kon. AZ 1870           4:20.32    23.          
          1:56.07  4:20.32
   24.  Suenna Pinas                  9506036 Kon. AZ 1870           5:04.32    24.          
          2:11.13  5:04.32
 AFGEM  Rashida Guman                 9604284 Kon. AZ 1870                    AFGEM          
    NG  GabriŽlle van Wijk            9602572 W.Z. & P.C. Triton                 NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Jongens, 50m vlinderslag        Jongens Minioren 4 en later
20-1-2008 - 16:37                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas Martelhoff                9900343 Het Y                    51.24     1.          
    2.  Mike Pronk                    9800723 W.Z. & P.C. Triton       55.92     2.          
    3.  Niels Post                    9801327 De Otters Het Gooi       58.50     3.          
    4.  Niek Heldoorn                 9900199 IJsselmeer             1:05.80     4.          
    5.  Issam Alahyane                9801501 Het Y                  1:13.96     5.          
   DIS  Jimmy Wilkens                 9801437 Torpedo                  54.52    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Job van Voorst                9800413 W.Z. & P.C. Triton       58.50    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Jesse Groenendaal             9800721 W.Z. & P.C. Triton     1:01.47    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Taylan Saricaoglu             9900689 De Otters Het Gooi     1:07.90    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Noeri Hentati                 9901039 W.Z. & P.C. Triton     1:15.94    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Job van Wijk                  9901041 W.Z. & P.C. Triton     1:22.82    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Jordi van der Lem             0000189 Kon. AZ 1870           1:26.53    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Minioren 2 en 3
20-1-2008 - 16:40                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nienke Aalbers                9900290 W.Z. & P.C. Triton     1:39.86     1.          
          1:39.86
    2.  Mariko de Niet                9900554 De Otters Het Gooi     1:59.46     2.          
          1:59.46
    3.  Marieke Gorter                0000750 W.Z. & P.C. Triton     2:08.20     3.          
          2:08.20
    4.  Irith Buursma                 0000242 W.Z. & P.C. Triton     2:09.70     4.          
          2:09.70
    5.  Louise de Haan                9901658 W.Z. & P.C. Triton     2:19.14     5.          
          2:19.14
   DIS  RafaŽlla van Nee              9900358 Het Y                  1:44.54    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:44.54
   DIS  RachŤl v.d. Plas              9901606 De Otters Het Gooi     1:55.66    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:55.66
   DIS  Tessa Bakker                  9900556 De Otters Het Gooi     2:02.86    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:02.86
 AFGEM  Eylin Kokulu                  0000784 Kon. AZ 1870                    AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Jongens, 100m vrije slag                 Jongens Minioren 5
20-1-2008 - 16:47                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ivar de Jong                  9700869 ZV De Aalscholver      1:18.00     1.          
          1:18.00
    2.  Jeroen van Zanten             9700963 Torpedo                1:21.07     2.          
          1:21.07
    3.  Lars v.d. Zee                 9702427 W.Z. & P.C. Triton     1:24.36     3.          
          1:24.36
    4.  Niels Hoefsloot               9702127 Het Y                  1:28.89     4.          
          1:28.89
    5.  Adam Malash                   9702145 Het Y                  1:29.59     5.          
          1:29.59
    6.  Pieter Oosterheert            9701149 W.Z. & P.C. Triton     1:30.81     6.          
          1:30.81
    7.  Damian Martens                9701095 Het Y                  1:35.26     7.          
          1:35.26



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 100m rugslag                  Meisjes Minioren 4
20-1-2008 - 16:51                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emily de Jong                 9800984 Torpedo                1:44.07     1.          
          1:44.07
    2.  Nienke van der Zee            9802808 W.Z. & P.C. Triton     1:53.76     2.          
          1:53.76
    3.  Sharon van der Lem            9800270 Kon. AZ 1870           1:57.60     3.          
          1:57.60
    4.  Merve Ulu                     9801392 De Otters Het Gooi     2:00.84     4.          
          2:00.84
    5.  Elodie Karres                 9801816 De Otters Het Gooi     2:02.83     5.          
          2:02.83
   DIS  Jennifer Bergsma              9801390 De Otters Het Gooi                DIS          
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Jongens, 400m vrije slag                 Jongens Minioren 6
20-1-2008 - 16:54                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kaspur van der Lem            9600279 Kon. AZ 1870           5:48.39     1.          
          2:50.83  5:48.39
    2.  Lars van Wijk                 9600959 W.Z. & P.C. Triton     6:05.06     2.          
          1:26.55  3:01.44  6:05.06
    3.  Raymon Ostendorf              9600845 ZV De Aalscholver      6:30.54     3.          
          1:31.26  3:13.94  6:30.54
    4.  Isaac Vaarzon Morel           9602223 IJsselmeer             6:40.02     4.          
          1:37.73  3:23.56  6:40.02
    5.  Stefan Grijpink               9601321 W.Z. & P.C. Triton     7:11.99     5.          
          1:37.49  3:31.49  7:11.99
   DIS  Teun Steinroth                9602519 Torpedo                           DIS          
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
          1:38.12



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Meisjes, 100m vlinderslag                Meisjes Minioren 5
20-1-2008 - 17:02                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  JŁlide Saricaoglu             9703588 De Otters Het Gooi     1:36.49     1.          
          1:36.49
    2.  Rianne Bekenkamp              9700084 Torpedo                1:36.94     2.          
          1:36.94
    3.  Hannah Rosingh                9700342 Het Y                  1:43.99     3.          
          1:43.99
    4.  Boukje Aalbers                9701594 W.Z. & P.C. Triton     1:47.30     4.          
          1:47.30
    5.  Dominique Luursema            9702102 W.Z. & P.C. Triton     1:51.08     5.          
          1:51.08
    6.  Sandra Schoonderwoerd         9702104 W.Z. & P.C. Triton     1:54.83     6.          
          1:54.83
    7.  Lalaine Faber                 9703606 De Otters Het Gooi     1:56.34     7.          
          1:56.34
    8.  Lindsey Keizerweerd           9704204 Kon. AZ 1870           2:36.78     8.          
          2:36.78
   DIS  Rebecca Remak                 9703280 Kon. AZ 1870           2:30.41    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:30.41
   DIS  Zinzi Theeuwes                9704196 Kon. AZ 1870           2:35.95    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:35.95
   DIS  Dianyra Valerius              9704198 Kon. AZ 1870           2:42.52    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:42.52
   DIS  Larissa Keizerweerd           9704200 Kon. AZ 1870           2:43.14    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:43.14
 NG.ZA  Valerie Okken                 9700502 W.Z. & P.C. Triton              NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Jongens, 200m schoolslag            Jongens Junioren 1 en 2
20-1-2008 - 17:09                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Frans Bijl                    9401319 Het Y                  3:02.28     1.          
          1:30.23  3:02.28
    2.  Joppe Soons                   9402245 De Otters Het Gooi     3:04.73     2.          
          1:30.09  3:04.73
    3.  Maarten Eekhof                9403063 De Otters Het Gooi     3:05.30     3.          
          3:05.30
    4.  Paul Bree                     9400125 De Otters Het Gooi     3:09.99     4.          
          1:32.94  3:09.99
    5.  Kevin Hooijer                 9401643 W.Z. & P.C. Triton     3:17.34     5.          
          1:35.81  3:17.34
    6.  Tijmen Schaapherder           9502141 Torpedo                3:20.98     6.          
          1:36.32  3:20.98
    7.  Friedrich Vink                9404613 IJsselmeer             3:24.19     7.          
          1:39.28  3:24.19
    8.  Valiant Beekes                9500021 De Otters Het Gooi     3:39.68     8.          
          1:46.36  3:39.68
    9.  Nordin Zandhuis               9502479 De Otters Het Gooi     3:40.05     9.          
          1:48.10  3:40.05
   10.  Roy Roquas                    9402373 Torpedo                3:40.80    10.          
          1:44.84  3:40.80
   11.  Richard Veenstra              9402155 De Otters Het Gooi     3:42.07    11.          
          1:46.56  3:42.07
   12.  Ziggy van der Ploeg           9404721 Torpedo                3:44.45    12.          
          1:47.29  3:44.45
   13.  Niels Ruijzenaars             9502919 ZV De Aalscholver      3:48.29    13.          
          3:48.29
   14.  Youri Borsboom                9500295 De Otters Het Gooi     3:48.99    14.          
          1:49.34  3:48.99
   15.  Rick Bunschoten               9504203 ZV De Aalscholver      3:50.59    15.          
          1:51.32  3:50.59
   16.  Tariq Sakoer                  9405219 Kon. AZ 1870           3:53.32    16.          
          1:48.76  3:53.32
   17.  Jules Folkers                 9403075 Het Y                  3:57.97    17.          
          1:54.58  3:57.97
   18.  Ramon Bussing                 9404285 ZV De Aalscholver      3:58.46    18.          
          1:52.05  3:58.46
   19.  Jim van Vliet                 9504521 ZV De Aalscholver      4:02.96    19.          
          1:59.46  4:02.96
   20.  Maarten Vos                   9500297 IJsselmeer             4:15.24    20.          
          2:06.14  4:15.24
   21.  Duncan Weij                   9402243 De Otters Het Gooi     4:19.28    21.          
          4:19.28
   DIS  Wesley van Spaandonk          9405627 IJsselmeer             3:41.07    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:46.55  3:41.07



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                   Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Junioren 1 en 2
20-1-2008 - 17:28                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esther Kox                    9600612 Torpedo                3:20.29     1.          
          1:38.06  3:20.29
    2.  Marit Plukker                 9502940 W.Z. & P.C. Triton     3:28.79     2.          
          1:42.50  3:28.79
    3.  Carla ten Kate                9600832 Het Y                  3:40.22     3.          
          1:48.53  3:40.22
    4.  Annika Neuteboom              9601354 Torpedo                3:41.82     4.          
          3:41.82
    5.  Lisa Martelhoff               9504258 Het Y                  3:43.68     5.          
          1:47.08  3:43.68
    6.  DaniŽlle Spoelder             9604640 ZV De Aalscholver      3:43.92     6.          
          1:49.16  3:43.92
    7.  Marieke de Rooij              9501674 W.Z. & P.C. Triton     3:45.04     7.          
          1:49.17  3:45.04
    8.  Jorien Wiskerke               9601086 W.Z. & P.C. Triton     3:46.25     8.          
          1:51.57  3:46.25
    9.  Nora Bounab                   9603054 Het Y                  3:48.05     9.          
          1:47.32  3:48.05
   10.  Diyar Savut                   9603482 Kon. AZ 1870           3:48.23    10.          
          1:52.31  3:48.23
   11.  Robin Simonse                 9603494 Torpedo                3:48.26    11.          
          1:51.62  3:48.26
   12.  Seren Savut                   9504078 Kon. AZ 1870           3:50.84    12.          
          1:49.06  3:50.84
   13.  Gemma van der Voort           9603672 Torpedo                3:54.12    13.          
          1:55.08  3:54.12
   14.  Gemmy Wiskerke                9501664 W.Z. & P.C. Triton     3:55.99    14.          
          1:54.34  3:55.99
   15.  Jeanine den Hollander         9504440 ZV De Aalscholver      4:13.93    15.FJ 1      
          2:04.85  4:13.93
   16.  Mary-Ann Remak                9603620 Kon. AZ 1870           4:13.93    16.FJ 2      
          2:03.97  4:13.93
   17.  Franyesca Jansen              9604286 Kon. AZ 1870           4:23.08    17.          
          2:05.85  4:23.08
   18.  Jasmijn Hentati               9604666 W.Z. & P.C. Triton     4:23.80    18.          
          2:06.58  4:23.80
   DIS  Sarah Himmi                   9601808 Het Y                  3:42.64    DIS          
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:47.08  3:42.64
   DIS  Qudsiyah Braaf                9505082 Kon. AZ 1870           4:22.68    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:03.52  4:22.68
   DIS  Suenna Pinas                  9506036 Kon. AZ 1870           4:49.86    DIS          
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          2:16.39  4:49.86
 NG.ZA  GabriŽlle van Wijk            9602572 W.Z. & P.C. Triton              NG.ZA          
 AFGEM  Rashida Guman                 9604284 Kon. AZ 1870                    AFGEM          



Splash Meet Manager 2007Registered to Kring Amsterdam-'t Gooi