Swimkick en Speedo 3
Boxtel (NED),    20.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m schoolslag, 6 - 7 jaar    Nr. 2. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 4. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Alle, 25m rugslag, 5 - 7 jaar    Nr. 8. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 6
Nr. 13. Alle, 4 x 25m wisselslag, 5 - 7 jaar    Nr. 14. Meisjes, 4 x 25m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 15. Jongens, 4 x 25m wisselslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 16. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 18. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5
Nr. 19. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 23. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 24. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 25. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5
Nr. 27. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 28. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 29. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 30. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 31. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 25m schoolslag                         6 - 7 jaar
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ticho HELLINGS                0000119 Neptunus'58              26.96     1.          
    2.  Stef v BOXTEL                 0000323 Zegenwerp                27.35     2.          
    3.  Peter de ROIJ                 0000613 Zegenwerp                30.28     3.          
    4.  Quinten STRIJDONCK            0000443 Zegenwerp                31.26     4.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 25m schoolslag                         6 - 7 jaar
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon KAMPMAN                 0000614 Zegenwerp                25.42     1.          
    2.  Lonneke KAMPMAN               0100146 Zegenwerp                27.11     2.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 50m schoolslag            Jongens Minioren 3 en 4
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bernhard D'HERT               9900817 Eiffel Swimmers PSV      49.65     1.          
    2.  Stijn SIMONS                  9900813 Eiffel Swimmers PSV      50.96     2.          
    3.  Noud v. BOVEN                 9800333 Neptunus'58              51.60     3.FJ 1      
    4.  Marcoen SMITS                 9900815 Eiffel Swimmers PSV      51.60     4.FJ 2      
    5.  Timo van LINT                 9801785 Eiffel Swimmers PSV      54.70     5.          
    6.  Macs van der DOELEN           9802359 Neptunus'58              56.11     6.          
    7.  Elias SEMUNOVIC               9801447 E.O.Z.C.               1:00.92     7.          
    8.  Guy HUIJSMANS                 9900703 Zegenwerp              1:04.99     8.          
    9.  Tim vd OETELAAR               9901489 Zegenwerp              1:06.14     9.          
   10.  Jochen KESSELS                9802189 Zegenwerp              1:07.00    10.          
   11.  Tio KROON                     9901487 Zegenwerp              1:10.99    11.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 50m schoolslag            Meisjes Minioren 3 en 4
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Soraya WASSER                 9901358 Eiffel Swimmers PSV      52.31     1.          
    2.  Isa v.d. VEN                  9801956 Neptunus'58              53.19     2.          
        Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
    3.  Anouk v. OS                   9900322 Neptunus'58              54.54     3.          
        Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
    4.  Puk de ROIJ                   9802020 Zegenwerp              1:01.36     4.          
        Te vroeg weg of bewogen bij start
    5.  Anouk EICKMANS                9900930 Neptunus'58            1:06.01     5.          
    6.  Janneke v HULTEN              9902124 Zegenwerp              1:08.92     6.          
        Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
    7.  Maartje KESSELS               9901832 Zegenwerp              1:12.46     7.          
    8.  Carlijn van KEMENADE          9901830 Zegenwerp              1:16.14     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 50m schoolslag                 Jongens Minioren 5
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom v.d. HEIJDEN              9701571 Neptunus'58              55.28     1.          
        Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
    2.  Koen v KEMENADE               9702625 Zegenwerp              1:02.18     2.FJ 1      
    3.  Martijn EICKMANS              9701941 Neptunus'58            1:02.18     3.FJ 2      
    4.  Lasse v GRINSVEN              9702627 Zegenwerp              1:05.27     4.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 50m schoolslag                 Meisjes Minioren 5
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Margot SCHOENMAKERS           9704076 Zegenwerp                57.98     1.          
        Tijdens de race op de rug gedraaid.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 50m schoolslag                 Jongens Minioren 6
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bram v HULTEN                 9603453 Zegenwerp              1:02.37     1.          
    2.  Alex d. LAAT                  9601879 Neptunus'58            1:04.78     2.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Jongens, 25m rugslag              Jongens Minioren 1 en 2
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ticho HELLINGS                0000119 Neptunus'58              28.22     1.          
    2.  Peter de ROIJ                 0000613 Zegenwerp                28.64     2.          
    3.  Stef v BOXTEL                 0000323 Zegenwerp                30.86     3.          
    4.  Quinten STRIJDONCK            0000443 Zegenwerp                33.63     4.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Meisjes, 25m rugslag              Meisjes Minioren 1 en 2
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon KAMPMAN                 0000614 Zegenwerp                23.20     1.          
    2.  Lonneke KAMPMAN               0100146 Zegenwerp                29.44     2.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 50m rugslag              Jongens Minioren 3 en 4
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noud v. BOVEN                 9800333 Neptunus'58              45.92     1.          
    2.  Bernhard D'HERT               9900817 Eiffel Swimmers PSV      46.04     2.          
    3.  Timo van LINT                 9801785 Eiffel Swimmers PSV      48.48     3.          
    4.  Stijn SIMONS                  9900813 Eiffel Swimmers PSV      49.76     4.          
    5.  Marcoen SMITS                 9900815 Eiffel Swimmers PSV      50.45     5.          
    6.  Elias SEMUNOVIC               9801447 E.O.Z.C.                 53.72     6.          
    7.  Macs van der DOELEN           9802359 Neptunus'58              58.86     7.          
        Het keer- en/of eindpunt niet aangemaakt met enig lichaamsdeel.
    8.  Jochen KESSELS                9802189 Zegenwerp              1:01.55     8.          
    9.  Tio KROON                     9901487 Zegenwerp              1:05.42     9.          
   10.  Guy HUIJSMANS                 9900703 Zegenwerp              1:07.15    10.          
        Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
   11.  Tim vd OETELAAR               9901489 Zegenwerp              1:15.99    11.          
        Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Meisjes, 50m rugslag              Meisjes Minioren 3 en 4
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Soraya WASSER                 9901358 Eiffel Swimmers PSV      47.16     1.          
    2.  Anouk v. OS                   9900322 Neptunus'58              56.92     2.          
    3.  Puk de ROIJ                   9802020 Zegenwerp                57.60     3.          
        Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
    4.  Isa v.d. VEN                  9801956 Neptunus'58            1:00.14     4.          
    5.  Anouk EICKMANS                9900930 Neptunus'58            1:08.00     5.          
    6.  Janneke v HULTEN              9902124 Zegenwerp              1:17.64     6.          
    7.  Maartje KESSELS               9901832 Zegenwerp              1:18.68     7.          
        Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
    8.  Carlijn van KEMENADE          9901830 Zegenwerp              1:37.00     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Jongens, 50m rugslag                   Jongens Minioren 5
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn EICKMANS              9701941 Neptunus'58              50.95     1.          
    2.  Tom v.d. HEIJDEN              9701571 Neptunus'58              54.14     2.          
    3.  Koen v KEMENADE               9702625 Zegenwerp                58.14     3.          
    4.  Lasse v GRINSVEN              9702627 Zegenwerp              1:06.19     4.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m rugslag                   Meisjes Minioren 5
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Margot SCHOENMAKERS           9704076 Zegenwerp                54.58     1.          
        Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 50m rugslag                   Jongens Minioren 6
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alex d. LAAT                  9601879 Neptunus'58              50.83     1.          
    2.  Bram v HULTEN                 9603453 Zegenwerp                59.98     2.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Alle, 4 x 25m wisselslag                         5 - 7 jaar
20-01-2008                    2 jongens 2 meisjes minioren 1-2                        Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zegenwerp 1                           Zegenwerp              1:55.50     1.          
        Lonneke KAMPMAN, 01                       Manon KAMPMAN, 00
        Quinten STRIJDONCK, 00                    Stef v BOXTEL, 00




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                  Meisjes, 4 x 25m wisselslag      Meisjes Minioren 5 en later
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zegenwerp 1                           Zegenwerp              1:54.45     1.          
        Puk de ROIJ, 98                           Margot SCHOENMAKERS, 97
        Janneke v HULTEN, 99                      Maartje KESSELS, 99




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                  Jongens, 4 x 25m wisselslag      Jongens Minioren 6 en later
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eiffel Swimmers PSV                   Eiffel Swimmers PSV    1:30.15     1.          
        Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
        Bernhard D'HERT, 99                       Stijn SIMONS, 99
        Marcoen SMITS, 99                         Timo van LINT, 98

    2.  Zegenwerp 1                           Zegenwerp              1:47.07     2.          
        Lasse v GRINSVEN, 97                      Bram v HULTEN, 96
        Koen v KEMENADE, 97                       Jochen KESSELS, 98





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                   Jongens, 100m schoolslag        Jongens Minioren 4 en later
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thomas MANUEL                 9800919 Eiffel Swimmers PSV    1:43.51     1.          
            48.62  1:43.51
    2.  Fabian van BEEK               9800635 E.O.Z.C.               1:58.15     2.          
            53.62  1:58.15
    3.  Tony SMITS                    9900819 Lutra                  2:00.25     3.          
            57.11  2:00.25
    4.  Bas GIBBELS                   9801973 Argo                   2:05.92     4.          
            59.99  2:05.92
    5.  Jannus van DINTHER            9801971 Argo                   2:05.96     5.          
            59.09  2:05.96
    6.  Eugène STRIJDONCK             9801271 Zegenwerp              2:19.49     6.          
          1:04.14  2:19.49
   DIS  Ramón PLEIJERS                9802013 De Dommelbaarzen       1:46.84    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            50.24  1:46.84
   DIS  Ted HUIJSMANS                 9801231 Zegenwerp              1:57.02    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            54.29  1:57.02
   DIS  Kai v.d. ZANDEN               9900033 Neptunus'58            2:10.45    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            59.86  2:10.45
 AFGEM  Ryan LO-A-NJOE                9900953 Argo                            AFGEM          
 AFGEM  Sander SOMERS                 9900951 Argo                            AFGEM          
 AFGEM  Luka van WOUDEN               9801407 Lutra                           AFGEM          
    NG  Bram JURRIUS                  9801791 Lutra                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Minioren 2 en 3
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk GERRITS                 9900992 Zegenwerp              1:40.46     1.          
            47.74  1:40.46
    2.  Jessica BLOKS                 9900874 De Dommelbaarzen       1:43.03     2.          
            48.14  1:43.03
    3.  Loes van EINDHOVEN            9901522 Argo                   1:43.36     3.          
            50.36  1:43.36
    4.  Femke van ECK                 9901526 Argo                   1:58.97     4.          
            54.36  1:58.97
    5.  Colette van HAPPEN            9901524 Argo                   2:04.33     5.          
          2:04.33



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                   Jongens, 200m wisselslag                 Jongens Minioren 5
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart van EINDHOVEN            9701093 Argo                   3:23.34     1.          
          3:23.34
    2.  Jeroen v. DINTHER             9701569 Neptunus'58            3:37.78     2.          
          3:37.78
    3.  Max AANTJES                   9701387 D.B.D.                 3:43.89     3.          
          3:43.89
   DIS  Teun MAURIX                   9702203 Zegenwerp              4:11.73    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          4:11.73
   DIS  Gijs v WEELIE                 9701253 Zegenwerp              4:12.44    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          4:12.44
    NG  Ronald SCHIPPERS              9702439 D.B.D.                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                   Meisjes, 100m schoolslag                 Meisjes Minioren 4
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joyca JANSEN                  9801138 Lutra                  1:45.20     1.          
            50.31  1:45.20
    2.  Tamara BROUWERS               9802494 Eiffel Swimmers PSV    1:49.02     2.          
            51.46  1:49.02
    3.  Joyce RABOU                   9801892 De Dommelbaarzen       1:51.28     3.          
            53.28  1:51.28
    4.  Ardian PEIJNENBURG            9802654 Argo                   1:57.32     4.          
            55.68  1:57.32
    5.  Wen Qin BOZELIE               98-01946Lutra                  2:01.57     5.          
            58.02  2:01.57
    6.  Lou Ann van de NIEUWELAAR     9802698 De Dommelbaarzen       2:04.80     6.          
            57.07  2:04.80



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Jongens, 100m rugslag                  Jongens Minioren 6
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan PIJNENBURG               9600427 Eiffel Swimmers PSV    1:16.38     1.          
            36.94  1:16.38
    2.  Pepijn SMITS                  9600691 Eiffel Swimmers PSV    1:19.28     2.          
            39.24  1:19.28
    3.  Stef van ZITTEREN             9601459 Eiffel Swimmers PSV    1:21.93     3.          
            40.46  1:21.93
    4.  Jim Luca WIDDERSHOVEN         9603067 De Dommelbaarzen       1:24.54     4.          
            40.32  1:24.54
    5.  Bob SCHEIBERLICH              9601005 D.B.D.                 1:28.89     5.          
          1:28.89
    6.  Richie v EMPEL                9603631 Zegenwerp              1:30.16     6.          
            43.63  1:30.16
    7.  Bobby VISSER                  9601437 Zegenwerp              1:31.91     7.          
            45.34  1:31.91
    8.  Robin van MELIS               9603333 ZV Hydra               1:33.42     8.          
            45.67  1:33.42
    9.  Teun van HOUTERT              9603065 De Dommelbaarzen       1:33.77     9.          
          1:33.77
   10.  Frans PEIJNENBURG             9602017 De Dommelbaarzen       1:36.48    10.          
            46.32  1:36.48
   11.  Fime NAMWANSA                 9603827 Argo                   1:39.42    11.          
            44.89  1:39.42
   12.  Thomas de DOOIJ               9602703 D.B.D.                 1:42.88    12.          
            51.16  1:42.88
   13.  Remco van KILSDONK            9603331 ZV Hydra               1:43.39    13.          
            49.97  1:43.39
   14.  Sebastiaan BRANDS             9604175 Argo                   1:45.16    14.          
            52.63  1:45.16
   15.  Jorg van HEESCH               9601429 Argo                   1:47.73    15.          
          1:47.73
   16.  Dave WEIJERS                  9603335 ZV Hydra               1:48.91    16.          
            54.02  1:48.91
   17.  Luuk v. HELVOIRT              9601877 Neptunus'58            1:48.97    17.          
            54.36  1:48.97



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                   Meisjes, 100m schoolslag                 Meisjes Minioren 5
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura van LEEUWEN             9701762 Eiffel Swimmers PSV    1:32.15     1.          
            44.41  1:32.15
    2.  Paulien KOENEN                9701856 Eiffel Swimmers PSV    1:34.26     2.          
            44.84  1:34.26
    3.  Amber ROMMELSE                9702562 Eiffel Swimmers PSV    1:36.36     3.          
            45.38  1:36.36
    4.  Esmée SIX                     9700490 Eiffel Swimmers PSV    1:38.55     4.          
          1:38.55
    5.  Mara van LOON                 9703122 Eiffel Swimmers PSV    1:39.06     5.          
            46.53  1:39.06
    6.  Bente GERITS                  9702052 Eiffel Swimmers PSV    1:42.10     6.          
            46.78  1:42.10
    7.  Jill van der JAGT             9700910 Eiffel Swimmers PSV    1:44.17     7.          
            48.08  1:44.17
    8.  Rebecca FAIRLEY               9702736 Eiffel Swimmers PSV    1:45.14     8.          
          1:45.14
    9.  Maud JANSEN                   9703484 ZV Hydra               1:45.61     9.          
            50.10  1:45.61
   10.  Ylva HENDRIKS                 9704012 De Dommelbaarzen       1:46.35    10.          
            49.62  1:46.35
   11.  Romy van HERK                 9702552 Eiffel Swimmers PSV    1:49.30    11.          
            51.82  1:49.30
   12.  Renske RIETRAE                9700488 E.O.Z.C.               1:49.75    12.          
            51.60  1:49.75
   13.  Lisanne van GENNIP            9701444 ZV Hydra               1:51.68    13.          
            51.96  1:51.68
   14.  Kim VERHEIJEN                 9701174 Lutra                  1:57.34    14.          
            55.43  1:57.34
   15.  Wilke WESSELS                 9701440 ZV Hydra               1:58.55    15.          
            55.70  1:58.55
   16.  Joyce van GRINSVEN            9703918 Argo                   2:02.01    16.          
          2:02.01
 AFGEM  Jaimy VENNIX                  9703026 Zegenwerp                       AFGEM          
 AFGEM  Jody RUTJENS                  9703648 Lutra                           AFGEM          
    NG  Isolde D'HERT                 9702564 Eiffel Swimmers PSV                NG          
    NG  Anne VERHAPPEN                9702612 Eiffel Swimmers PSV                NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Jongens, 200m vrije slag            Jongens Junioren 1 en 2
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ted RENIERS                   9400519 De Dommelbaarzen       2:24.18     1.          
          1:09.88  2:24.18
    2.  Mark v. DINTHER               9401471 Neptunus'58            2:30.60     2.          
          1:11.42  2:30.60
    3.  Jop SMIT                      9404151 Argo                   2:31.79     3.          
          1:11.22  2:31.79
    4.  Koen NUCHELMANS               9501761 De Dommelbaarzen       2:37.70     4.          
          1:15.44  2:37.70
    5.  Jeroen TRIMBACH               9402629 Neptunus'58            2:38.54     5.          
          1:17.55  2:38.54
    6.  Koen WESSELS                  9403041 ZV Hydra               2:39.31     6.          
          1:14.77  2:39.31
    7.  Rens van HEESCH               9402683 Argo                   2:40.80     7.          
          1:14.93  2:40.80
    8.  Loek van HOUTERT              9504515 De Dommelbaarzen       2:45.27     8.          
          1:22.86  2:45.27
    9.  Freek VERHAGEN                9503311 ZV Hydra               2:54.30     9.          
          1:23.93  2:54.30
   10.  Bart SCHOONEN                 9405907 Argo                   3:06.52    10.          
          1:25.77  3:06.52
   11.  Erwin van LIESHOUT            9501723 ZV Hydra               3:07.93    11.          
          1:34.58  3:07.93
   12.  Kees LEEMEIJER                9503595 Zegenwerp              3:18.86    12.          
          1:33.64  3:18.86
   13.  Leandros SIDIROPULOS          9405727 Lutra                  3:24.93    13.          
          1:36.27  3:24.93
    NG  Daryl POLDER                  9504671 D.B.D.                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Junioren 1 en 2
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia BLOKS                 9501878 De Dommelbaarzen       2:35.10     1.          
          1:14.80  2:35.10
    2.  Jeanine KOCKEN                9601816 Eiffel Swimmers PSV    2:36.24     2.          
          1:15.73  2:36.24
    3.  Jessie van den BROEK          9502408 ZV Hydra               2:37.03     3.          
          1:16.22  2:37.03
    4.  Rosanne van WIERST            9600234 Eiffel Swimmers PSV    2:39.66     4.          
          1:16.40  2:39.66
    5.  Laura RENDERS                 9500538 D.B.D.                 2:41.36     5.          
          1:17.66  2:41.36
    6.  Bente v. BERGEN               9600336 Neptunus'58            2:42.75     6.          
          1:17.81  2:42.75
    7.  Hilde GRONDHOUT               9602300 Argo                   2:44.80     7.          
          1:16.87  2:44.80
    8.  Elise PENNINGS                9503608 Argo                   2:45.83     8.          
          1:21.39  2:45.83
    9.  Robin HILGERDENAAR            9605190 Zegenwerp              2:48.09     9.          
          1:20.70  2:48.09
   10.  Sharina VERWIJMEREN           9603640 De Dommelbaarzen       2:52.26    10.          
          1:22.44  2:52.26
   11.  Zoë HELLINGS                  9600338 Neptunus'58            2:52.79    11.          
          1:22.28  2:52.79
   12.  Lara v.d. VEN                 9602892 Neptunus'58            2:58.02    12.          
          1:26.16  2:58.02
   13.  Amy van BERKEL                9603642 De Dommelbaarzen       2:59.46    13.          
          1:25.44  2:59.46
   14.  Manouschka van BEEK           9603628 E.O.Z.C.               3:02.75    14.          
          1:30.16  3:02.75
   15.  Mandy HUIJSMANS               9601546 Zegenwerp              3:05.56    15.          
          1:29.71  3:05.56
   16.  Annemiek van ELDERT           9602764 D.B.D.                 3:07.10    16.          
          1:30.66  3:07.10
   17.  Demi v. OS                    9603696 Neptunus'58            3:07.59    17.          
          1:28.45  3:07.59
   18.  Lotte v GRINSVEN              9601544 Zegenwerp              3:09.54    18.          
          1:30.20  3:09.54
   19.  Anne GIBBELS                  9602298 Argo                   3:13.54    19.          
          1:32.30  3:13.54
   20.  Monica ASSHAUER               9605110 Argo                   3:20.65    20.          
          1:32.80  3:20.65
   21.  Jeanelle OOSTERLAKEN          9602312 Zegenwerp              3:23.67    21.          
          1:39.75  3:23.67
   22.  Zoë WESTDORP                  9601542 E.O.Z.C.               3:24.06    22.          
          1:34.93  3:24.06
   23.  Emma van de LAAR              9604232 D.B.D.                 3:26.66    23.          
          1:37.44  3:26.66
   24.  Meike SCHOONEN                9605414 Argo                   3:37.42    24.          
          1:38.39  3:37.42
   25.  Mariska v.d NIEUWENDIJK       9601536 E.O.Z.C.               3:37.58    25.          
          1:42.06  3:37.58
   26.  Femke KUIPERS                 9601548 Zegenwerp              3:38.91    26.          
          1:47.06  3:38.91
   27.  Julia JANSSEN                 9603762 ZV Hydra               3:50.12    27.          
          1:47.22  3:50.12
   28.  Iris de ROIJ                  9604722 Zegenwerp              3:56.29    28.          
          1:48.92  3:56.29
   29.  Demi SIDIROPULOS              9605332 Lutra                  3:57.78    29.          
          3:57.78



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Jongens, 50m vlinderslag        Jongens Minioren 4 en later
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thomas MANUEL                 9800919 Eiffel Swimmers PSV      49.28     1.          
    2.  Fabian van BEEK               9800635 E.O.Z.C.                 50.44     2.          
    3.  Ramón PLEIJERS                9802013 De Dommelbaarzen         50.58     3.          
    4.  Jannus van DINTHER            9801971 Argo                     59.37     4.FJ 1      
    5.  Eugène STRIJDONCK             9801271 Zegenwerp                59.37     5.FJ 2      
    6.  Tony SMITS                    9900819 Lutra                  1:00.88     6.          
    7.  Ted HUIJSMANS                 9801231 Zegenwerp              1:06.03     7.          
    8.  Kai v.d. ZANDEN               9900033 Neptunus'58            1:08.89     8.          
    9.  Bas GIBBELS                   9801973 Argo                   1:12.54     9.          
 AFGEM  Ryan LO-A-NJOE                9900953 Argo                            AFGEM          
 AFGEM  Sander SOMERS                 9900951 Argo                            AFGEM          
 AFGEM  Luka van WOUDEN               9801407 Lutra                           AFGEM          
    NG  Bram JURRIUS                  9801791 Lutra                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Minioren 2 en 3
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jessica BLOKS                 9900874 De Dommelbaarzen       1:53.19     1.          
            52.19  1:53.19
    2.  Anouk GERRITS                 9900992 Zegenwerp              2:00.88     2.          
          2:00.88
    3.  Loes van EINDHOVEN            9901522 Argo                   2:02.20     3.          
            59.89  2:02.20
    4.  Femke van ECK                 9901526 Argo                   2:08.22     4.          
          1:02.93  2:08.22
    5.  Colette van HAPPEN            9901524 Argo                   2:12.72     5.          
          1:05.35  2:12.72



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                   Jongens, 100m vrije slag                 Jongens Minioren 5
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart van EINDHOVEN            9701093 Argo                   1:28.00     1.          
            42.14  1:28.00
    2.  Jeroen v. DINTHER             9701569 Neptunus'58            1:28.73     2.          
            42.62  1:28.73
    3.  Max AANTJES                   9701387 D.B.D.                 1:30.56     3.          
            43.63  1:30.56
    4.  Tom van KURINGEN              9701757 E.O.Z.C.               1:42.18     4.          
            46.76  1:42.18
    5.  Teun MAURIX                   9702203 Zegenwerp              1:47.15     5.          
            50.23  1:47.15
    6.  Gijs v WEELIE                 9701253 Zegenwerp              1:52.84     6.          
            52.60  1:52.84
    NG  Ronald SCHIPPERS              9702439 D.B.D.                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Meisjes, 100m rugslag                  Meisjes Minioren 4
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joyce RABOU                   9801892 De Dommelbaarzen       1:35.36     1.          
            47.39  1:35.36
    2.  Tamara BROUWERS               9802494 Eiffel Swimmers PSV    1:39.23     2.          
            48.15  1:39.23
    3.  Joyca JANSEN                  9801138 Lutra                  1:52.67     3.          
            54.57  1:52.67
    4.  Wen Qin BOZELIE               98-01946Lutra                  1:57.38     4.          
            59.46  1:57.38
    5.  Lou Ann van de NIEUWELAAR     9802698 De Dommelbaarzen       1:59.79     5.          
          1:59.79
    6.  Ardian PEIJNENBURG            9802654 Argo                   2:11.02     6.          
          1:02.96  2:11.02



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                   Jongens, 400m vrije slag                 Jongens Minioren 6
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pepijn SMITS                  9600691 Eiffel Swimmers PSV    5:13.10     1.          
          1:15.32  2:35.70  5:13.10
    2.  Stan PIJNENBURG               9600427 Eiffel Swimmers PSV    5:22.40     2.          
          1:20.13  2:43.41  5:22.40
    3.  Stef van ZITTEREN             9601459 Eiffel Swimmers PSV    5:24.21     3.          
          1:20.63  2:45.13  5:24.21
    4.  Richie v EMPEL                9603631 Zegenwerp              5:54.30     4.          
          1:24.46  2:55.30  5:54.30
    5.  Bob SCHEIBERLICH              9601005 D.B.D.                 5:58.42     5.          
          1:25.39  2:58.36  4:31.67  5:58.42
    6.  Teun van HOUTERT              9603065 De Dommelbaarzen       6:06.39     6.          
          1:28.18  3:02.80  6:06.39
    7.  Jim Luca WIDDERSHOVEN         9603067 De Dommelbaarzen       6:24.48     7.          
          1:30.71  3:09.76  6:24.48
    8.  Luuk v. HELVOIRT              9601877 Neptunus'58            6:25.32     8.          
          1:30.19  3:09.88  6:25.32
    9.  Frans PEIJNENBURG             9602017 De Dommelbaarzen       6:34.39     9.          
          1:33.39  3:14.39  6:34.39
   10.  Bobby VISSER                  9601437 Zegenwerp              6:35.50    10.          
          1:32.95  3:17.84  6:35.50
   11.  Dave WEIJERS                  9603335 ZV Hydra               6:46.08    11.          
          1:36.68  3:21.75  6:46.08
   12.  Robin van MELIS               9603333 ZV Hydra               7:00.68    12.          
          1:36.96  3:26.12  7:00.68
   13.  Sebastiaan BRANDS             9604175 Argo                   7:03.70    13.          
          1:38.38  3:28.01  7:03.70
   14.  Thomas de DOOIJ               9602703 D.B.D.                 7:16.90    14.          
          1:40.09  3:32.50  7:16.90
   15.  Fime NAMWANSA                 9603827 Argo                   7:33.02    15.          
          1:43.67  3:45.27  7:33.02
   16.  Jorg van HEESCH               9601429 Argo                   7:43.61    16.          
          1:47.17  3:48.42  7:43.61
   17.  Remco van KILSDONK            9603331 ZV Hydra               8:10.08    17.          
          1:54.90  4:01.69  8:10.08



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Meisjes, 100m vlinderslag                Meisjes Minioren 5
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura van LEEUWEN             9701762 Eiffel Swimmers PSV    1:25.00     1.          
            40.29  1:25.00
    2.  Esmée SIX                     9700490 Eiffel Swimmers PSV    1:30.95     2.          
            43.07  1:30.95
    3.  Amber ROMMELSE                9702562 Eiffel Swimmers PSV    1:40.11     3.          
            46.07  1:40.11
    4.  Renske RIETRAE                9700488 E.O.Z.C.               1:43.26     4.          
            44.99  1:43.26
    5.  Ylva HENDRIKS                 9704012 De Dommelbaarzen       1:43.38     5.          
            47.28  1:43.38
    6.  Bente GERITS                  9702052 Eiffel Swimmers PSV    1:43.96     6.          
            46.35  1:43.96
    7.  Romy van HERK                 9702552 Eiffel Swimmers PSV    1:46.38     7.          
            48.08  1:46.38
    8.  Lisanne van GENNIP            9701444 ZV Hydra               1:48.08     8.          
            48.36  1:48.08
    9.  Mara van LOON                 9703122 Eiffel Swimmers PSV    1:49.70     9.          
            48.73  1:49.70
   10.  Rebecca FAIRLEY               9702736 Eiffel Swimmers PSV    1:56.43    10.          
          1:56.43
   11.  Wilke WESSELS                 9701440 ZV Hydra               2:01.36    11.          
            51.77  2:01.36
   DIS  Paulien KOENEN                9701856 Eiffel Swimmers PSV    1:35.48    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            43.28  1:35.48
   DIS  Maud JANSEN                   9703484 ZV Hydra               1:39.42    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            46.29  1:39.42
   DIS  Jill van der JAGT             9700910 Eiffel Swimmers PSV    1:44.42    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:44.42
   DIS  Kim VERHEIJEN                 9701174 Lutra                  1:58.99    DIS          
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:58.99
   DIS  Joyce van GRINSVEN            9703918 Argo                   2:07.64    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            56.62  2:07.64
 AFGEM  Jaimy VENNIX                  9703026 Zegenwerp                       AFGEM          
 AFGEM  Jody RUTJENS                  9703648 Lutra                           AFGEM          
    NG  Isolde D'HERT                 9702564 Eiffel Swimmers PSV                NG          
    NG  Anne VERHAPPEN                9702612 Eiffel Swimmers PSV                NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                   Jongens, 200m schoolslag            Jongens Junioren 1 en 2
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koen WESSELS                  9403041 ZV Hydra               3:04.70     1.          
          1:29.52  3:04.70
    2.  Ted RENIERS                   9400519 De Dommelbaarzen       3:06.29     2.          
          1:31.13  3:06.29
    3.  Loek van HOUTERT              9504515 De Dommelbaarzen       3:21.78     3.          
          1:39.86  3:21.78
    4.  Koen NUCHELMANS               9501761 De Dommelbaarzen       3:23.89     4.          
          3:23.89
    5.  Freek VERHAGEN                9503311 ZV Hydra               3:27.45     5.          
          1:41.67  3:27.45
    6.  Mark v. DINTHER               9401471 Neptunus'58            3:28.16     6.          
          1:41.00  3:28.16
    7.  Jop SMIT                      9404151 Argo                   3:28.75     7.          
          1:43.26  3:28.75
    8.  Jeroen TRIMBACH               9402629 Neptunus'58            3:37.75     8.          
          1:43.33  3:37.75
    9.  Bart SCHOONEN                 9405907 Argo                   3:41.25     9.          
          1:44.18  3:41.25
   10.  Erwin van LIESHOUT            9501723 ZV Hydra               3:43.63    10.          
          1:51.41  3:43.63
   11.  Kees LEEMEIJER                9503595 Zegenwerp              3:57.13    11.          
          3:57.13
   12.  Leandros SIDIROPULOS          9405727 Lutra                  4:22.55    12.          
          2:08.08  4:22.55
   DIS  Rens van HEESCH               9402683 Argo                   3:24.15    DIS          
        SO - Tijdens de eerste slag onder water een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
          1:40.09  3:24.15
    NG  Daryl POLDER                  9504671 D.B.D.                             NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Junioren 1 en 2
20-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elise PENNINGS                9503608 Argo                   3:10.57     1.          
          1:32.86  3:10.57
    2.  Laura RENDERS                 9500538 D.B.D.                 3:12.22     2.          
          1:34.46  3:12.22
    3.  Rosanne van WIERST            9600234 Eiffel Swimmers PSV    3:15.68     3.          
          1:34.17  3:15.68
    4.  Jeanine KOCKEN                9601816 Eiffel Swimmers PSV    3:23.61     4.          
          1:39.29  3:23.61
    5.  Robin HILGERDENAAR            9605190 Zegenwerp              3:23.62     5.          
          1:38.87  3:23.62
    6.  Jessie van den BROEK          9502408 ZV Hydra               3:25.10     6.          
          1:41.34  3:25.10
    7.  Hilde GRONDHOUT               9602300 Argo                   3:27.57     7.          
          1:39.10  3:27.57
    8.  Claudia BLOKS                 9501878 De Dommelbaarzen       3:28.00     8.          
          1:40.67  3:28.00
    9.  Lara v.d. VEN                 9602892 Neptunus'58            3:32.13     9.          
          1:42.91  3:32.13
   10.  Mandy HUIJSMANS               9601546 Zegenwerp              3:35.96    10.          
          1:42.66  3:35.96
   11.  Bente v. BERGEN               9600336 Neptunus'58            3:37.60    11.          
          3:37.60
   12.  Sharina VERWIJMEREN           9603640 De Dommelbaarzen       3:42.01    12.          
          3:42.01
   13.  Zoë HELLINGS                  9600338 Neptunus'58            3:43.00    13.          
          1:48.76  3:43.00
   14.  Manouschka van BEEK           9603628 E.O.Z.C.               3:43.07    14.          
          1:46.35  3:43.07
   15.  Amy van BERKEL                9603642 De Dommelbaarzen       3:43.64    15.          
          1:47.89  3:43.64
   16.  Monica ASSHAUER               9605110 Argo                   3:48.79    16.          
          1:49.73  3:48.79
   17.  Annemiek van ELDERT           9602764 D.B.D.                 3:50.63    17.          
          1:51.01  3:50.63
   18.  Jeanelle OOSTERLAKEN          9602312 Zegenwerp              4:02.59    18.          
          4:02.59
   19.  Anne GIBBELS                  9602298 Argo                   4:02.86    19.          
          1:57.20  4:02.86
   20.  Femke KUIPERS                 9601548 Zegenwerp              4:04.59    20.          
          1:59.46  4:04.59
   21.  Lotte v GRINSVEN              9601544 Zegenwerp              4:04.94    21.          
          1:58.03  4:04.94
   22.  Demi SIDIROPULOS              9605332 Lutra                  4:05.69    22.          
          1:59.57  4:05.69
   23.  Demi v. OS                    9603696 Neptunus'58            4:06.79    23.          
          1:58.81  4:06.79
   24.  Iris de ROIJ                  9604722 Zegenwerp              4:07.92    24.          
          1:56.80  4:07.92
   25.  Emma van de LAAR              9604232 D.B.D.                 4:10.33    25.          
          2:00.99  4:10.33
   26.  Julia JANSSEN                 9603762 ZV Hydra               4:22.12    26.          
          2:06.85  4:22.12
   27.  Mariska v.d NIEUWENDIJK       9601536 E.O.Z.C.               4:26.02    27.          
          2:08.83  4:26.02
   DIS  Zoë WESTDORP                  9601542 E.O.Z.C.               3:57.76    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:54.39  3:57.76
   DIS  Meike SCHOONEN                9605414 Argo                   4:21.07    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:09.33  4:21.07




Splash Meet Manager 2007Registered to zegenwerp