Heuvelrugcircuit
Barneveld (NED),    19.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1    Nr. 2. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 2
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1    Nr. 4. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3
Nr. 5. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2    Nr. 6. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 1
Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 3    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2
Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4    Nr. 10. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 11. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 1
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 14. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 1
Nr. 15. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3    Nr. 16. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2
Nr. 17. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 18. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 3
Nr. 19. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 20. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4
Nr. 21. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 22. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 23. Gemengd, 8 x 50m rugslag, 11 jaar en ouder    


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Meisjes, 200m vrije slag                    Meisjes Junioren 1
19.1.08 - 14:30                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Carli , HARTEMAN              9602882   Dwk                      2:40.48     2:37.93       
          2:37.93
    2.  Melanie , van SOMEREN         9600122   Zwemclub Zeist           2:47.33     2:41.40       
          1:19.37  2:41.40
    3.  Elles , BECKER                9600628   Zwemclub Zeist           2:59.70     2:53.47       
          1:24.25  2:53.47
    4.  Vera , WILLERS                9602076   Aquarijn                 3:00.17     2:56.16       
          2:56.16
    5.  Jolijn , KEEGSTRA             9602284   Dwk                      3:36.68     3:01.75       
          1:28.86  3:01.75
    6.  Judith , BREEDVELD            9601558   Dwk                      3:17.02     3:08.70       
          1:31.29  3:08.70
    7.  Michelle , MULLER             9603484   Vzc-E&p                  3:27.02     3:10.41       
          1:30.77  3:10.41
    8.  Chantal , van de KRAATS       9600280   Vzc-E&p                  3:23.27     3:14.50       
          3:14.50

    BM  Linda , KAMPERMAN             9601238   Aquarijn                 2:40.23     2:34.95       
          1:15.57  2:34.95



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Meisjes, 200m wisselslag                    Meisjes Junioren 2
19.1.08 - 14:40                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle , GEISLER            9502514   Aquarijn                 2:56.08     2:51.78       
          2:51.78
    2.  Sanne , WILLEMSEN             9502080   Dwk                      3:04.91     3:04.31       
          3:04.31
    3.  Katja , BOS                   9503782   Vzc-E&p                  3:08.96     3:11.54       
          3:11.54
    4.  Britte , van SOMEREN          9500828   Zwemclub Zeist           3:07.83     3:12.44       
          3:12.44
    5.  Emmy , TUITHOF                9503418   Aquarijn                 3:16.82     3:13.32       
          3:13.32
    6.  Bianca , van de GLIND         9502918   Dwk                      3:24.51     3:19.66       
          3:19.66
    7.  Valerie , WELKZIJN            9505682   Zwemclub Zeist           3:22.30     3:22.98       
          3:22.98
    8.  Elisa , van BAAREN            9500682   Vzc-E&p                  3:20.84     3:26.79       
          3:26.79
    9.  Rinske , DIRKSEN              9501122   Vzc-E&p                  3:30.29     3:31.37       
          3:31.37
   DIS  Janita , VERKUIL              9503320   Aquarijn                 3:36.68     2:34.20       
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          2:34.20
 AFGEM  Denise , van LEEUWEN          9501672   Dwk                      2:51.96                   
    NG  Amber , LAUWERS               9504926   Zwemclub Zeist           3:28.32                   

    BM  ZoŽ , van ZIJL                9500136   Aquarijn                 2:51.38     2:50.19       
          2:50.19



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 200m wisselslag                    Jongens Junioren 1
19.1.08 - 14:50                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Quinn , MASSEE                9501521   Dwk                      3:07.57     2:59.48       
          2:59.48
    2.  Niek , de BRABANDER           9502071   Dwk                      3:25.60     3:15.70       
          3:15.70
    3.  Luc , van de SANT             9501931   Zwemclub Zeist           3:33.39     3:28.06       
          3:28.06
   DIS  Kjeld , van KEULEN            9502031   Aquarijn                 3:28.83     3:21.29       
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:21.29
    NG  Matthijs , WILSCHUT           9501679   GoSwim                   3:21.80                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                         Meisjes, 200m rugslag                     Meisjes Junioren 3
19.1.08 - 15:00                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claire , de WINTER            9407502   GoSwim                        NT     2:34.61       
          2:34.61
    2.  Jeanine , BURGERS             9401862   Dwk                           NT     2:40.47       
          1:17.63  2:40.47
    3.  Romy , van SLAGMAAT           9403698   GoSwim                   3:26.72     2:51.35       
          2:51.35
    4.  Ellen , van DIJK              9401578   Vzc-E&p                  3:06.80     3:00.96       
          1:29.68  3:00.96
    5.  Stefanie , BOERE              9405200   Vzc-E&p                       NT     3:48.60       
          1:51.93  3:48.60



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Jongens, 200m rugslag                     Jongens Junioren 2
19.1.08 - 15:05                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joren , HARMS                 9403163   GoSwim                   3:06.32     2:45.27       
          2:45.27
    2.  Antoine , VEENSTRA            9402351   Dwk                      2:48.45     2:46.42       
          1:20.77  2:46.42
    3.  Erik , WILMES                 9400575   GoSwim                   3:04.36     2:49.07       
          2:49.07
    4.  Jeffrey , TITO                9403875   GoSwim                   4:03.21     4:03.99       
          1:58.35  4:03.99



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Meisjes, 200m schoolslag                       Meisjes Jeugd 1
19.1.08 - 15:10                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rozemarijn , ERDBRINK         9300232   Vzc-E&p                  3:04.33     3:04.09       
          1:27.23  3:04.09
    2.  Vita , SCHIPPER               9301858   GoSwim                   2:25.55     3:06.84       
          3:06.84
    3.  Anne , WILLERS                9305626   Aquarijn                 3:17.70     3:08.38       
          3:08.38
    4.  Esther , WAGELAAR             9303418   Dwk                      3:07.89     3:10.71       
          3:10.71
    5.  Iris , KOOL                   9300428   Dwk                      3:13.77     3:13.49       
          1:31.90  3:13.49
    6.  Natasha , BOSMA               9300112   Dwk                           NT     3:16.53       
          3:16.53
    7.  Marlot , LANGLERE             9301022   Aquarijn                 3:18.04     3:28.58       
          1:40.96  3:28.58
    8.  Trudy , van den BRINK         9301290   GoSwim                   2:20.21     3:29.77       
          1:39.61  3:29.77
    9.  Nadine , van NIMWEGEN         9300560   Vzc-E&p                       NT     3:31.59       
          1:38.38  3:31.59
   10.  Cynthia , v d DIKKENBERG      9307072   Vzc-E&p                  3:33.04     3:33.51       
          1:41.69  3:33.51
   11.  Amalia , PECHLER              9300588   Aquarijn                 3:42.48     3:35.14       
          1:41.98  3:35.14
   12.  Merel , CORNELISSEN           9302894   GoSwim                   2:38.13     3:35.40       
          1:43.84  3:35.40



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Jongens, 200m schoolslag                    Jongens Junioren 3
19.1.08 - 15:20                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timo , de JONG                9301147   GoSwim                   2:33.70     2:52.03       
          1:21.32  2:52.03
    2.  Jesse , SCHAEKERS             9301987   Aquarijn                 3:15.86     3:09.95       
          1:36.26  3:09.95
    3.  Frank , WILSCHUT              9302465   GoSwim                   2:40.15     3:20.74       
          3:20.74
    4.  Thim , FRANKEN                9300149   Dwk                      3:31.40     3:25.60       
          1:37.79  3:25.60
    5.  Wouter , de BRABANDER         9305519   Dwk                      3:17.96     3:25.77       
          1:39.35  3:25.77
    6.  Jan Willem , MEIJS            9306091   Aquarijn                 4:04.30     3:25.96       
          3:25.96
    7.  Alex , BRAAMS                 9306637   Aquarijn                      NT     3:29.74       
          1:39.58  3:29.74
    8.  Marcin , BRAAMS               9306623   Aquarijn                      NT     3:35.72       
          1:39.56  3:35.72
 AFGEM  Jesper , de JONG              9300775   Aquarijn                 3:18.20                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Meisjes, 200m vrije slag                       Meisjes Jeugd 2
19.1.08 - 15:30                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris , SELTEN                 9202840   Aquarijn                 2:16.74     2:20.00       
          1:06.28  2:20.00
    2.  Rianne , BURGERS              9200352   Dwk                      2:31.04     2:30.88       
          2:30.88
    3.  Annika , van DIJK             9207096   Zwemclub Zeist           2:35.85     2:31.47       
          1:12.63  2:31.47
    4.  Charlotte , JANSEN            9200846   Vzc-E&p                  2:33.55     2:37.36       
          1:14.86  2:37.36
    5.  Liselotte , EIKENHOUT         9204922   GoSwim                   3:02.45     2:51.21       
          2:51.21
    6.  Anouk , van den HEUVEL        9206054   Zwemclub Zeist           2:48.89     2:51.98       
          1:24.00  2:51.98
    7.  Wencke , DIRKSEN              9200448   Vzc-E&p                  3:31.84     3:27.13       
          1:38.53  3:27.13



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 200m vrije slag                    Jongens Junioren 4
19.1.08 - 15:35                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robbin , van KILSDONK         9200685   GoSwim                   2:23.25     2:07.54       
            59.58  2:07.54
    2.  Koen , van ASSELDONK          9201955   De Vrije Slag            2:21.39     2:16.76       
          2:16.76
    3.  Jean Maurice , van ZOELEN     9201565   GoSwim                   2:46.29     2:17.24       
          2:17.24
    4.  Marijn , van BAAREN           9203535   Vzc-E&p                  2:21.76     2:25.08       
          1:08.06  2:25.08

    BM  Thijmen , van de WAAL         9203085   Aquarijn                 2:09.22     2:08.26       
          1:03.25  2:08.26



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 200m wisselslag                    Dames Senioren Open
19.1.08 - 15:40                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein , BOLSTER           9000414   Dwk                      2:34.16     2:36.82       
          2:36.82
    2.  DaniŽlle , HOLS               9104588   Dwk                      2:36.73     2:40.06       
          2:40.06
    3.  Sarina , SNIJDER              9102906   Vzc-E&p                  2:42.92     2:49.00       
          2:49.00
    4.  Sandra , den OUDSTEN          8906664   GoSwim                   2:48.29     2:50.55       
          2:50.55
    5.  Rosalie , MULLER              9102202   Vzc-E&p                  2:53.21     2:51.17       
          2:51.17
    6.  Marlous , de JONG             9001782   Aquarijn                 2:53.09     2:51.20       
          2:51.20
    7.  Roelien , HAZELEGER           9001380   Dwk                      2:50.80     2:58.72       
          2:58.72
   DIS  Heidi , ONWEZEN               8906470   GoSwim                   2:56.47     2:58.39       
        SO - Tijdens de eerste slag onder water een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
          2:58.39
   DIS  Mara , DIKS                   9000842   Aquarijn                 2:57.26     3:00.62       
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          3:00.62
 AFGEM  Anne , van den BRINK          8700588   GoSwim                   2:35.36                   
    NG  Saskia , de KLERK             9004612   GoSwim                   2:43.32                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Heren, 200m wisselslag                    Heren Senioren Open
19.1.08 - 15:50                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yelmar , van der VEER         8805237   GoSwim                   2:14.67     2:16.92       
          2:16.92
    2.  Joeri , SCHEIDT               9102011   Vzc-E&p                  2:24.85     2:24.98       
          2:24.98
    3.  Simon , VEENSTRA              9004377   Dwk                      2:25.43     2:25.67       
          2:25.67
    4.  Vincent , OKKERSEN            8902311   Aquarijn                 2:30.18     2:29.62       
          2:29.62
    5.  Arthur , KEIJZER              7600479   Dwk                      2:34.34     2:33.65       
          2:33.65
    6.  Quint , OTTENS                8704583   Vzc-E&p                  2:35.75     2:42.51       
          2:42.51
    7.  Kasper , BOERS                8100165   Aquarijn                 2:43.67     2:45.82       
          2:45.82
    8.  Gerco , SCHAKEL               6900849   Dwk                      2:45.02     2:48.85       
          2:48.85
    9.  Peter , van den DOOL          8704973   GoSwim                   2:47.41     2:51.98       
          2:51.98
   DIS  Carlo , van VELZEN            9106905   GoSwim                   2:56.17     2:53.36       
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:53.36
   DIS  Tom , BALFOORT                9106815   Aquarijn                      NT     2:56.54       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:56.54
 AFGEM  Guus , van MIDDELAAR          9006293   GoSwim                   2:26.67                   
 AFGEM  Johan , van ROON              8604239   GoSwim                   2:24.17                   
 AFGEM  Guido , de BOER               8800333   Dwk                      2:43.09                   

    BM  Tim , WAGENMANS               9104945   Aquarijn                 2:16.81     2:15.55       
          2:15.55



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Meisjes, 100m vlinderslag                   Meisjes Junioren 1
19.1.08 - 16:00                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melanie , van SOMEREN         9600122   Zwemclub Zeist           1:33.98     1:33.04       
            43.36  1:33.04
    2.  Elles , BECKER                9600628   Zwemclub Zeist           1:30.85     1:33.11       
            43.60  1:33.11
    3.  Carli , HARTEMAN              9602882   Dwk                      1:33.40     1:33.30       
            42.69  1:33.30
    4.  Vera , WILLERS                9602076   Aquarijn                 1:52.20     1:42.83       
            47.26  1:42.83
    5.  Michelle , MULLER             9603484   Vzc-E&p                  1:52.09     1:46.88       
            48.38  1:46.88
    6.  Judith , BREEDVELD            9601558   Dwk                           NT     1:55.69       
            51.30  1:55.69
    7.  Chantal , van de KRAATS       9600280   Vzc-E&p                       NT     2:02.51       
            55.20  2:02.51
   DIS  Jolijn , KEEGSTRA             9602284   Dwk                           NT     1:52.45  VC   
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
            52.67  1:52.45

    BM  Linda , KAMPERMAN             9601238   Aquarijn                 1:23.90     1:25.80       
            39.39  1:25.80



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                        Meisjes, 100m rugslag                     Meisjes Junioren 2
19.1.08 - 16:05                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle , GEISLER            9502514   Aquarijn                 1:27.64     1:25.91       
            41.94  1:25.91
    2.  Sanne , WILLEMSEN             9502080   Dwk                      1:29.18     1:26.91       
            42.91  1:26.91
    3.  Britte , van SOMEREN          9500828   Zwemclub Zeist           1:28.20     1:29.20       
            44.20  1:29.20
    4.  Valerie , WELKZIJN            9505682   Zwemclub Zeist           1:35.32     1:32.75       
            45.66  1:32.75
    5.  Emmy , TUITHOF                9503418   Aquarijn                 1:37.23     1:36.23       
            48.29  1:36.23
    6.  Elisa , van BAAREN            9500682   Vzc-E&p                  1:34.89     1:36.80       
            47.45  1:36.80
    7.  Bianca , van de GLIND         9502918   Dwk                      1:41.95     1:37.20       
            47.35  1:37.20
    8.  Janita , VERKUIL              9503320   Aquarijn                 1:41.79     1:38.42       
            46.95  1:38.42
    9.  Rinske , DIRKSEN              9501122   Vzc-E&p                  1:47.68     1:41.42       
            50.17  1:41.42
   DIS  Katja , BOS                   9503782   Vzc-E&p                  1:40.64     1:31.88       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            45.26  1:31.88
 AFGEM  Denise , van LEEUWEN          9501672   Dwk                      1:24.57                   
    NG  Amber , LAUWERS               9504926   Zwemclub Zeist           1:35.79                   

    BM  ZoŽ , van ZIJL                9500136   Aquarijn                 1:18.38     1:18.67       
            38.29  1:18.67



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                        Jongens, 100m rugslag                     Jongens Junioren 1
19.1.08 - 16:15                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Quinn , MASSEE                9501521   Dwk                      1:24.96     1:24.30       
            40.92  1:24.30
    2.  Luc , van de SANT             9501931   Zwemclub Zeist           1:36.92     1:37.71       
            46.71  1:37.71
    3.  Niek , de BRABANDER           9502071   Dwk                      1:39.87     1:37.98       
            48.04  1:37.98
    4.  Kjeld , van KEULEN            9502031   Aquarijn                 1:43.37     1:44.23       
            49.57  1:44.23
    NG  Matthijs , WILSCHUT           9501679   GoSwim                   1:48.92                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Meisjes, 100m schoolslag                    Meisjes Junioren 3
19.1.08 - 16:20                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeanine , BURGERS             9401862   Dwk                           NT     1:27.72       
            40.93  1:27.72
    2.  Claire , de WINTER            9407502   GoSwim                   1:04.86     1:29.10       
            41.80  1:29.10
    3.  Romy , van SLAGMAAT           9403698   GoSwim                   1:08.18     1:37.74       
            44.63  1:37.74
    4.  Ellen , van DIJK              9401578   Vzc-E&p                  1:39.78     1:40.56       
            47.25  1:40.56
   DIS  Stefanie , BOERE              9405200   Vzc-E&p                  1:51.43     1:51.13       
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            51.10  1:51.13



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 100m schoolslag                    Jongens Junioren 2
19.1.08 - 16:20                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michiel , BOUW                9400009   Dwk                      1:19.04     1:20.36       
            37.58  1:20.36
    2.  Joren , HARMS                 9403163   GoSwim                   1:11.13     1:23.50       
            39.23  1:23.50
    3.  Antoine , VEENSTRA            9402351   Dwk                      1:26.86     1:27.04       
            41.02  1:27.04
    4.  Erik , WILMES                 9400575   GoSwim                   1:05.80     1:27.57       
            41.02  1:27.57
    5.  Jeffrey , TITO                9403875   GoSwim                   1:31.27     1:53.68       
            55.65  1:53.68



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m vrije slag                       Meisjes Jeugd 1
19.1.08 - 16:25                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Natasha , BOSMA               9300112   Dwk                      1:06.32     1:05.64       
            31.80  1:05.64
    2.  Vita , SCHIPPER               9301858   GoSwim                   1:16.65     1:05.86       
            31.67  1:05.86
    3.  Trudy , van den BRINK         9301290   GoSwim                   1:14.29     1:06.48       
            32.00  1:06.48
    4.  Robin , THEIJN                9306890   Zwemclub Zeist           1:08.20     1:07.60       
            32.62  1:07.60
    5.  Anne , WILLERS                9305626   Aquarijn                 1:07.60     1:09.13       
            33.23  1:09.13
    6.  Iris , KOOL                   9300428   Dwk                      1:08.92     1:10.10       
            33.92  1:10.10
    7.  Esther , WAGELAAR             9303418   Dwk                      1:11.06     1:11.16       
            34.13  1:11.16
    8.  Merel , CORNELISSEN           9302894   GoSwim                   1:24.95     1:11.69       
            33.69  1:11.69
    9.  Nadine , van NIMWEGEN         9300560   Vzc-E&p                  1:12.88     1:13.31       
            35.42  1:13.31
   10.  Rozemarijn , ERDBRINK         9300232   Vzc-E&p                  1:14.84     1:14.96       
            36.56  1:14.96
   11.  Marlot , LANGLERE             9301022   Aquarijn                 1:10.92     1:15.09       
            35.46  1:15.09
   12.  Amalia , PECHLER              9300588   Aquarijn                 1:13.92     1:16.01       
            35.34  1:16.01
   13.  Mireille , RUITER             9307540   Dwk                           NT     1:19.04       
            37.45  1:19.04
   14.  Cynthia , v d DIKKENBERG      9307072   Vzc-E&p                  1:21.93     1:19.99       
            39.14  1:19.99



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Jongens, 100m vrije slag                    Jongens Junioren 3
19.1.08 - 16:30                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse , SCHAEKERS             9301987   Aquarijn                 1:03.39     1:04.89       
            31.35  1:04.89
    2.  Jan Willem , MEIJS            9306091   Aquarijn                 1:07.53     1:06.38       
            33.18  1:06.38
    3.  Timo , de JONG                9301147   GoSwim                   1:18.74     1:07.44       
            32.84  1:07.44
    4.  Frank , WILSCHUT              9302465   GoSwim                   1:35.00     1:07.95       
            32.76  1:07.95
    5.  Thim , FRANKEN                9300149   Dwk                      1:18.64     1:10.48       
            33.45  1:10.48
    6.  Marcin , BRAAMS               9306623   Aquarijn                 1:22.81     1:15.07       
            35.89  1:15.07
    7.  Alex , BRAAMS                 9306637   Aquarijn                 1:23.58     1:17.11       
            36.35  1:17.11
    8.  Wouter , de BRABANDER         9305519   Dwk                      1:24.59     1:28.74       
            40.79  1:28.74
 AFGEM  Jesper , de JONG              9300775   Aquarijn                 1:03.14                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 100m vlinderslag                      Meisjes Jeugd 2
19.1.08 - 16:35                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charlotte , JANSEN            9200846   Vzc-E&p                  1:21.64     1:21.60       
            37.30  1:21.60
    2.  Iris , SELTEN                 9202840   Aquarijn                 1:20.75     1:21.70       
            37.48  1:21.70
    3.  Rianne , BURGERS              9200352   Dwk                      1:24.36     1:23.67       
            38.33  1:23.67
    4.  Annika , van DIJK             9207096   Zwemclub Zeist           1:25.10     1:27.33       
            38.72  1:27.33
    5.  Liselotte , EIKENHOUT         9204922   GoSwim                   1:21.15     1:41.28       
            44.19  1:41.28
    6.  Anouk , van den HEUVEL        9206054   Zwemclub Zeist           1:35.77     1:44.42       
            47.32  1:44.42



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m vlinderslag                   Jongens Junioren 4
19.1.08 - 16:40                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koen , van ASSELDONK          9201955   De Vrije Slag            1:04.47     1:05.73       
            30.86  1:05.73
    2.  Robbin , van KILSDONK         9200685   GoSwim                   1:07.08     1:11.72       
            32.59  1:11.72
    3.  Jean Maurice , van ZOELEN     9201565   GoSwim                   1:21.08     1:14.70       
            34.36  1:14.70
    4.  Marijn , van BAAREN           9203535   Vzc-E&p                  1:23.20     1:27.64       
            38.36  1:27.64

    BM  Thijmen , van de WAAL         9203085   Aquarijn                 1:13.48     1:13.84       
            34.22  1:13.84



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                         Dames, 100m rugslag                     Dames Senioren Open
19.1.08 - 16:40                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim Anne , BOUW               9000500   Dwk                      1:09.82     1:13.36       
            35.04  1:13.36
    2.  DaniŽlle , HOLS               9104588   Dwk                      1:11.09     1:14.27       
            36.16  1:14.27
    3.  Rosalie , MULLER              9102202   Vzc-E&p                  1:14.63     1:17.20       
            38.25  1:17.20
    4.  Marjolein , BOLSTER           9000414   Dwk                      1:11.68     1:17.36       
            37.04  1:17.36
    5.  Roelien , HAZELEGER           9001380   Dwk                      1:20.75     1:21.26       
            39.06  1:21.26
    6.  Heidi , ONWEZEN               8906470   GoSwim                   1:21.00     1:21.98       
            40.45  1:21.98
    7.  Mara , DIKS                   9000842   Aquarijn                 1:21.67     1:22.00       
            40.02  1:22.00
    8.  Sarina , SNIJDER              9102906   Vzc-E&p                  1:14.08     1:23.13       
            40.20  1:23.13
    9.  Sandra , den OUDSTEN          8906664   GoSwim                   1:20.64     1:26.26       
            42.51  1:26.26
   10.  Marlous , de JONG             9001782   Aquarijn                 1:22.66     1:26.54       
            42.28  1:26.54
 AFGEM  Anne , van den BRINK          8700588   GoSwim                   1:12.26                   
 AFGEM  Rianne , ZEEGERS              9103634   Dwk                      1:11.73                   
    NG  Saskia , de KLERK             9004612   GoSwim                   1:14.56                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                         Heren, 100m rugslag                     Heren Senioren Open
19.1.08 - 16:45                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yelmar , van der VEER         8805237   GoSwim                     58.90       59.30       
            29.04    59.30
    2.  Joeri , SCHEIDT               9102011   Vzc-E&p                  1:07.53     1:07.07       
            33.20  1:07.07
    3.  Arthur , KEIJZER              7600479   Dwk                      1:11.11     1:09.24       
            33.49  1:09.24
    4.  Simon , VEENSTRA              9004377   Dwk                      1:09.24     1:10.51       
            34.66  1:10.51
    5.  Vincent , OKKERSEN            8902311   Aquarijn                 1:09.11     1:10.60       
            34.29  1:10.60
    6.  Kasper , BOERS                8100165   Aquarijn                 1:14.68     1:14.32       
            36.21  1:14.32
    7.  Lars , van GINKEL             9100699   Dwk                      1:23.36     1:15.70       
            36.86  1:15.70
    8.  Quint , OTTENS                8704583   Vzc-E&p                  1:12.56     1:16.64       
            36.82  1:16.64
    9.  Peter , van den DOOL          8704973   GoSwim                   1:17.93     1:17.64       
            37.04  1:17.64
   10.  Gerco , SCHAKEL               6900849   Dwk                      1:23.51     1:17.76       
            38.32  1:17.76
   11.  Carlo , van VELZEN            9106905   GoSwim                   1:27.80     1:28.96  A    
            43.53  1:28.96
   DIS  Tom , BALFOORT                9106815   Aquarijn                 1:31.43     1:28.96  B    
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            42.57  1:28.96
 AFGEM  Guus , van MIDDELAAR          9006293   GoSwim                   1:05.10                   
 AFGEM  Johan , van ROON              8604239   GoSwim                   1:07.69                   
 AFGEM  Guido , de BOER               8800333   Dwk                      1:22.94                   

    BM  Tim , WAGENMANS               9104945   Aquarijn                 1:04.73     1:08.50       
            32.72  1:08.50



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Gemengd, 8 x 50m rugslag                        1997 en eerder
19.1.08 - 16:55                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GoSwim 1                                GoSwim                   4:33.24     4:48.82       
        Claire , de WINTER, 94                       Vita , SCHIPPER, 93
        Erik , WILMES, 94                            Robbin , van KILSDONK, 92
        Trudy , van den BRINK, 93                    Heidi , ONWEZEN, 89
        Frank , WILSCHUT, 93                         Yelmar , van der VEER, 88
            34.67  4:48.82

    2.  Aquarijn 1                              Aquarijn                 5:04.85     5:08.23       
        Michelle , GEISLER, 95                       Iris , SELTEN, 92
        Emmy , TUITHOF, 95                           Jesse , SCHAEKERS, 93
        Amalia , PECHLER, 93                         Mara , DIKS, 90
        Jan Willem , MEIJS, 93                       Vincent , OKKERSEN, 89
            39.54  5:08.23

    3.  GoSwim 2                                GoSwim                   4:53.50     5:13.24       
        Romy , van SLAGMAAT, 94                      Liselotte , EIKENHOUT, 92
        Joren , HARMS, 94                            Jean Maurice , van ZOELEN, 92
        Merel , CORNELISSEN, 93                      Sandra , den OUDSTEN, 89
        Timo , de JONG, 93                           Peter , van den DOOL, 87
            38.67  5:13.24

    4.  Vzc-E&p 1                               Vzc-E&p                  4:51.53     5:15.60       
        Ellen , van DIJK, 94                         Charlotte , JANSEN, 92
        Michelle , MULLER, 96                        Marijn , van BAAREN, 92
        Nadine , van NIMWEGEN, 93                    Sarina , SNIJDER, 91
        Rozemarijn , ERDBRINK, 93                    Quint , OTTENS, 87
            41.47  5:15.60

    5.  Zwemclub Zeist 1                        Zwemclub Zeist           5:29.17     5:36.23       
        Robin , THEIJN, 93                           Melanie , van SOMEREN, 96
        Britte , van SOMEREN, 95                     Annika , van DIJK, 92
        Luc , van de SANT, 95                        Anouk , van den HEUVEL, 92
        Valerie , WELKZIJN, 95                       Elles , BECKER, 96
            35.01  5:36.23

   DIS  Dwk 1                                   Dwk                      5:28.00     5:18.42       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Jolijn , KEEGSTRA, 96                        Iris , KOOL, 93
        Antoine , VEENSTRA, 94                       Wouter , de BRABANDER, 93
        Carli , HARTEMAN, 96                         Kim Anne , BOUW, 90
        Thim , FRANKEN, 93                           Arthur , KEIJZER, 76
            46.62  5:18.42


    BM  Dwk 2                                   Dwk                      5:26.40     5:22.42       
        Sanne , WILLEMSEN, 95                        Esther , WAGELAAR, 93
        Niek , de BRABANDER, 95                      Lars , van GINKEL, 91
        Bianca , van de GLIND, 95                    Roelien , HAZELEGER, 90
        Quinn , MASSEE, 95                           Gerco , SCHAKEL, 69
            40.11  5:22.42




Splash Meet Manager 2007Registered to DWK