C competitie deel 3
tilburg (NED),    13.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 6. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 8. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 11. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 20. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 21. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 32. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Dames, 4 x 200m vrije slag               Dames Senioren Open
13.1.08 - 13:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eiffel Swimmers PSV 1                 Eiffel Swimmers PSV    8:54.12     1.          
        Anne Michelle Vos, 91                     Jantine Jongenotter, 90
        Linda Weekers, 90                         Stefanie Luiken, 85
          2:12.09  8:54.12

    2.  TRB/RES 1                             TRB/RES                9:15.02     2.          
        Maike op het Veld, 87                     Sabrina Buur, 85
        Anita Smits, 69                           Roos van Esch, 82
          2:15.11  9:15.02

    3.  Z&PV Nuenen 1                         Z&PV Nuenen            9:46.86     3.          
        Laura de Jong, 91                         Mandy Stoop, 93
        Samantha Kardol, 95                       Lieke Jager, 87
          2:17.29  9:46.86

    4.  Z&PV Nuenen 2                         Z&PV Nuenen           10:50.23     4.          
        Danila vd Hoogenband, 90                  Rachelle Hellenbrand, 91
        Monique Huizing, 84                       Eline Verrijk, 90
          2:38.42 10:50.23

    NG  Eiffel Swimmers PSV 2                 Eiffel Swimmers PSV                NG          
        Idoia Hidalgo, 91                         Tanja Peeters, 91
        Nilshaira Isenia, 89                      Manon Houtman, 91
          2:12.09




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Meisjes, 100m schoolslag   Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13.1.08 - 13:41                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rosanne van Wierst            9600234 Eiffel Swimmers PSV    1:32.83     1.          
            44.14  1:32.83
    2.  Jeanine Kocken                9601816 Eiffel Swimmers PSV    1:34.42     2.          
            45.20  1:34.42
    3.  Kayleigh Brouwers             9603472 TRB/RES                1:35.03     3.          
            44.90  1:35.03
    4.  Femke van Hest                9604294 TRB/RES                1:35.32     4.          
            44.88  1:35.32
    5.  Amber Rommelse                9702562 Eiffel Swimmers PSV    1:37.64     5.          
            46.11  1:37.64
    6.  Elke van den Hurk             9601814 Z&PV Nuenen            1:40.00     6.          
            45.54  1:40.00
    7.  Esmée Six                     9700490 Eiffel Swimmers PSV    1:40.64     7.          
            48.85  1:40.64
    8.  Maayke Voets                  9702982 Z&PV Nuenen            1:44.73     8.          
            49.82  1:44.73
    9.  Daphne Verstijnen             9603844 TRB/RES                1:45.01     9.          
            49.26  1:45.01
   10.  Renate Peppenster             9604298 TRB/RES                1:46.86    10.          
            50.47  1:46.86
   11.  Lisan Tjioe                   9800736 TRB/RES                1:49.26    11.          
            50.26  1:49.26
   12.  Lisa Bonhof                   9703572 TRB/RES                1:49.42    12.          
            49.85  1:49.42
   13.  Marjolein Wijnen              9702556 Z&PV Nuenen            1:55.02    13.          
            54.86  1:55.02
   14.  Steffi Kieboom                9701620 TRB/RES                1:57.13    14.          
            54.79  1:57.13
   15.  Tessa Hinde                   9704332 Z&PV Nuenen            2:01.82    15.          
            57.92  2:01.82
    NG  Mara van Loon                 9703122 Eiffel Swimmers PSV                NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m rugslag               Jongens Minioren 4,5,6
13.1.08 - 13:49                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Pijnenburg               9600427 Eiffel Swimmers PSV      34.47     1.          
    2.  Pepijn Smits                  9600691 Eiffel Swimmers PSV      37.51     2.          
    3.  Peter Rietveld                9601081 TRB/RES                  37.64     3.          
    4.  Stef van Zitteren             9601459 Eiffel Swimmers PSV      39.06     4.          
    5.  Bart Gubbels                  9602015 TRB/RES                  39.60     5.          
    6.  Floris Lafeber                9602143 TRB/RES                  39.64     6.          
    7.  Joeri Phaff                   9701099 Z&PV Nuenen              43.00     7.          
    8.  Hein Lafeber                  9800435 TRB/RES                  43.94     8.          
    9.  Koen van den Boer             9600429 TRB/RES                  44.20     9.          
   10.  Alain Vogels                  9701835 Z&PV Nuenen              44.39    10.          
   11.  Ruben Schellekens             9702747 TRB/RES                  45.92    11.          
   12.  Thomas Manuel                 9800919 Eiffel Swimmers PSV      47.02    12.          
   13.  Rick van den Boer             9700413 TRB/RES                  47.36    13.          
   14.  Jeroen Schelling              9701837 Z&PV Nuenen              48.08    14.          
   15.  Tobias Geurts                 9801185 Z&PV Nuenen              48.61    15.          
   16.  Jelle de Wind                 9801183 Z&PV Nuenen              49.00    16.          
   17.  Stefan Hoekstra               9700223 TRB/RES                  49.08    17.          
   18.  Daan Rutten                   9702161 Z&PV Nuenen              50.67    18.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 100m rugslag         Meisjes Junioren 3 en later
13.1.08 - 13:53                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle de Bruijn            9503090 TRB/RES                1:11.88     1.          
            34.28  1:11.88
    2.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV    1:13.32     2.          
            35.42  1:13.32
    3.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV    1:15.35     3.          
            36.04  1:15.35
    4.  Samantha Kardol               9502972 Z&PV Nuenen            1:15.57     4.          
            36.60  1:15.57
    5.  Madelon van Dam               9601624 Eiffel Swimmers PSV    1:19.60     5.          
            38.50  1:19.60
    6.  Kim Smulders                  9501248 TRB/RES                1:19.75     6.          
            38.60  1:19.75
    7.  Mariska van Leeuwen           9503780 Eiffel Swimmers PSV    1:19.89     7.          
            38.29  1:19.89
    8.  Louise van de Meer            9504198 TRB/RES                1:21.39     8.          
            37.70  1:21.39
    9.  Susan Teijken                 9504592 Z&PV Nuenen            1:24.57     9.          
            42.16  1:24.57
   10.  Meike Nauta                   9405180 Z&PV Nuenen            1:26.11    10.          
            40.49  1:26.11
   11.  Lisa Hartogs                  9505044 Z&PV Nuenen            1:26.61    11.          
            43.04  1:26.61
   12.  Indy Diependaal               9504976 TRB/RES                1:27.06    12.          
            42.48  1:27.06
   13.  Marloes Böke                  9502012 TRB/RES                1:32.61    13.          
            45.23  1:32.61
   14.  Amy Kieboom                   9502580 TRB/RES                1:34.03    14.          
            45.19  1:34.03
   15.  Ilse van den Eerenbeemd       9505434 Z&PV Nuenen            1:40.17    15.          
            48.88  1:40.17
   16.  Inge Dedding                  9505432 Z&PV Nuenen            1:45.33    16.          
            48.61  1:45.33
   17.  Marijn Marinus                9506044 Z&PV Nuenen            1:47.29    17.          
            49.95  1:47.29
 AFGEM  Kimberly van der Smissen      9504987 TRB/RES                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Jongens, 200m schoolslag        Jongens Junioren 2 en later
13.1.08 - 14:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rick Hoekstra                 9501437 TRB/RES                3:00.79     1.          
          1:25.20  3:00.79
    2.  Wiebe van de Rijt             9400931 TRB/RES                3:01.80     2.          
          1:26.83  3:01.80
    3.  Mitchell Verburg              9400277 Eiffel Swimmers PSV    3:08.54     3.          
          1:30.07  3:08.54
    4.  Stijn Koehler                 9404645 Z&PV Nuenen            3:08.90     4.          
          1:31.96  3:08.90
    5.  Marc Tromp                    9502151 Eiffel Swimmers PSV    3:09.32     5.          
          1:29.92  3:09.32
    6.  Jarmo van Zwol                9402983 Z&PV Nuenen            3:11.45     6.          
          1:32.10  3:11.45
    7.  Dennis Musters                9403605 TRB/RES                3:39.37     7.          
          1:47.17  3:39.37



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 50m vlinderslag                 Dames Senioren Open
13.1.08 - 14:08                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV      30.42     1.          
    2.  Stefanie Luiken               8501932 Eiffel Swimmers PSV      30.81     2.          
    3.  Anita Smits                   6900522 TRB/RES                  31.52     3.FJ 1      
    4.  Linda Weekers                 9004184 Eiffel Swimmers PSV      31.52     4.FJ 2      
    5.  Maike op het Veld             8703046 TRB/RES                  31.76     5.          
    6.  Lieke Jager                   8701930 Z&PV Nuenen              33.46     6.          
    7.  Nicole Huizing                8100686 Z&PV Nuenen              35.20     7.          
    8.  Manon Houtman                 9101348 Eiffel Swimmers PSV      36.07     8.          
    9.  Kris van der Putten           9205574 TRB/RES                  38.64     9.          
   10.  Rachelle Hellenbrand          9101204 Z&PV Nuenen              40.95    10.          
   11.  Monique Huizing               8401090 Z&PV Nuenen              42.97    11.          
   12.  Hanneke de Groot              9108040 Z&PV Nuenen              43.36    12.          
   13.  Veerle v.d. Waardenburg       9007422 Eiffel Swimmers PSV      44.43    13.          
   14.  Vivianne van Avezaath         9105646 TRB/RES                  45.13    14.          
   15.  Eveline van Avezaath          8700108 TRB/RES                  45.94    15.          
   16.  Valérie Obbens                9108150 TRB/RES                  49.26    16.          
 AFGEM  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                         AFGEM          
 AFGEM  Moniek van den Bosch          8905586 Z&PV Nuenen                     AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Heren, 200m schoolslag                 Heren Senioren Open
13.1.08 - 14:12                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen vd Berkt               8100115 Eiffel Swimmers PSV    2:21.16     1.          
          1:06.90  2:21.16
    2.  Martin de Wildt               7400937 Z&PV Nuenen            2:30.13     2.          
          1:11.89  2:30.13
    3.  Nick Heister                  8500969 Eiffel Swimmers PSV    2:31.22     3.          
          1:11.91  2:31.22
    4.  Daan van Erp                  8903833 TRB/RES                2:36.76     4.          
          1:14.64  2:36.76
    5.  Tim van Doesburg              8800817 TRB/RES                2:39.76     5.          
          1:15.48  2:39.76
    6.  Joey van Doesburg             8700735 TRB/RES                2:40.95     6.          
          1:17.02  2:40.95
    7.  Akke Toeter                   9002923 Z&PV Nuenen            2:54.25     7.          
          1:20.63  2:54.25



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Meisjes, 100m vrije slag           Meisjes Jeugd 2 en later
13.1.08 - 14:19                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    1:04.21     1.          
            30.30  1:04.21
    2.  Kelly Mekes                   9402724 TRB/RES                1:07.70     2.          
            31.89  1:07.70
    3.  Anne van Vroonhoven           9204124 Eiffel Swimmers PSV    1:08.61     3.          
            32.75  1:08.61
    4.  Mandy Stoop                   9304294 Z&PV Nuenen            1:09.04     4.          
            33.08  1:09.04
    5.  Yvon Vromans                  9205576 TRB/RES                1:09.10     5.          
            32.76  1:09.10
    6.  Esther Wittermans             9204346 Z&PV Nuenen            1:09.63     6.          
            33.01  1:09.63
    7.  Ingrid Bakker                 9302872 TRB/RES                1:10.07     7.          
            33.23  1:10.07
    8.  Eline Westerburger            9303414 TRB/RES                1:12.54     8.          
            34.51  1:12.54
    9.  Joyce Coppieters              9307220 Z&PV Nuenen            1:14.17     9.          
            35.36  1:14.17
   10.  Nikki Cruts                   9307040 Z&PV Nuenen            1:17.50    10.          
            36.13  1:17.50
 AFGEM  Anouk Coppieters              9505430 Z&PV Nuenen                     AFGEM          
 AFGEM  Jasmijn Liedtke               9604374 Z&PV Nuenen                     AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Jongens, 200m wisselslag        Jongens Junioren 4 en later
13.1.08 - 14:23                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Kardol                   9302135 Z&PV Nuenen            2:20.47     1.          
          2:20.47
    2.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV    2:24.36     2.          
          2:24.36
    3.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV    2:25.70     3.          
          2:25.70
    4.  Stef v.d. Struijk             9305473 Eiffel Swimmers PSV    2:33.76     4.          
          2:33.76
    5.  Enzo Diependaal               9206691 TRB/RES                2:35.26     5.          
          2:35.26
    6.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                2:38.16     6.          
          2:38.16
    7.  Wouter Sijmons                9302695 Z&PV Nuenen            2:40.20     7.          
          2:40.20
    8.  Tian Tjioe                    9306093 TRB/RES                2:45.80     8.          
          2:45.80
    9.  Matti de Bruijn               9305071 TRB/RES                2:47.76     9.          
          2:47.76
   10.  Bjorge Janssen                9302171 TRB/RES                2:48.42    10.          
          2:48.42
   11.  Pepijn Smits                  9600691 Eiffel Swimmers PSV    2:48.60    11.          
          2:48.60
    NG  Jauke Sloos                   9206745 Z&PV Nuenen                        NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Dames, 200m wisselslag           Dames Senioren 2 en later
13.1.08 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV    2:32.85     1.          
          2:32.85
    2.  Idoia Hidalgo                 9104356 Eiffel Swimmers PSV    2:38.60     2.          
          2:38.60
    3.  Laura de Jong                 9103880 Z&PV Nuenen            2:39.02     3.          
          2:39.02
    4.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV    2:39.12     4.          
          2:39.12
    5.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                2:45.67     5.          
          2:45.67
    6.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                2:49.57     6.          
          2:49.57
    7.  Danila vd Hoogenband          9001558 Z&PV Nuenen            2:57.31     7.          
          2:57.31
    8.  Lotte van de Rijt             9102616 TRB/RES                2:57.97     8.          
          2:57.97
    9.  Eline Verrijk                 9003952 Z&PV Nuenen            2:58.42     9.          
          2:58.42
    NG  Marleen Bakker                9302874 TRB/RES                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Jongens, 100m vlinderslag          Jongens Jeugd 2 en later
13.1.08 - 14:37                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV    1:02.80     1.          
            28.50  1:02.80
    2.  Robin van Gulik               9001061 TRB/RES                1:06.39     2.          
            29.60  1:06.39
    3.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV    1:06.58     3.          
            30.40  1:06.58
    4.  Michiel Verrijk               9003047 Z&PV Nuenen            1:06.92     4.          
            30.48  1:06.92
    5.  Handy Widjaja                 9102555 Eiffel Swimmers PSV    1:07.16     5.          
            30.66  1:07.16
    6.  Rik Bakker                    9104625 TRB/RES                1:08.86     6.          
            31.14  1:08.86
    7.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen            1:09.00     7.          
            30.68  1:09.00
    8.  Bas Castelijns                9106989 Z&PV Nuenen            1:10.57     8.          
            32.57  1:10.57
    9.  Jeroen van Erve               9005917 TRB/RES                1:12.62     9.          
            31.81  1:12.62
   10.  Florian Verrijk               9004325 Z&PV Nuenen            1:14.57    10.          
            33.64  1:14.57
   11.  Patrick Geurts                9107147 Eiffel Swimmers PSV    1:25.98    11.          
            37.54  1:25.98



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 200m rugslag                  Dames Senioren Open
13.1.08 - 14:41                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefanie Luiken               8501932 Eiffel Swimmers PSV    2:28.03     1.          
          1:12.21  2:28.03
    2.  Sabrina Buur                  8500526 TRB/RES                2:31.20     2.          
          1:13.45  2:31.20
    3.  Maike op het Veld             8703046 TRB/RES                2:31.51     3.          
          1:14.16  2:31.51
    4.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                2:36.29     4.          
          1:16.73  2:36.29
    5.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB/RES                2:42.32     5.          
          1:17.70  2:42.32
    6.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV    2:45.50     6.          
          1:22.34  2:45.50
    7.  Lieke Jager                   8701930 Z&PV Nuenen            2:45.89     7.          
          1:19.60  2:45.89
    8.  Nicole Huizing                8100686 Z&PV Nuenen            2:54.46     8.          
          1:26.07  2:54.46
    9.  Monique Huizing               8401090 Z&PV Nuenen            3:10.48     9.          
          1:33.57  3:10.48
   DIS  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV    2:30.68    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:11.81  2:30.68



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Heren, 100m vrije slag                 Heren Senioren Open
13.1.08 - 14:48                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Allen Lindeberg               8906543 Eiffel Swimmers PSV      52.08     1.          
            24.95    52.08
    2.  Joey van Doesburg             8700735 TRB/RES                  54.36     2.          
            26.07    54.36
    3.  Tommie Kersten                8801817 Eiffel Swimmers PSV      54.64     3.          
            25.89    54.64
    4.  Tim van Doesburg              8800817 TRB/RES                  55.32     4.          
            26.10    55.32
    5.  Martin de Wildt               7400937 Z&PV Nuenen              55.38     5.          
            26.76    55.38
    6.  Nick Heister                  8500969 Eiffel Swimmers PSV      56.46     6.          
            27.16    56.46
    7.  Svend Ocke Bull               8604481 TRB/RES                  56.89     7.          
            25.86    56.89
    8.  Edwin Verlaan                 7801121 TRB/RES                  56.95     8.          
            27.82    56.95
    9.  Tim Winkels                   8705025 Z&PV Nuenen              59.27     9.          
            28.59    59.27
   10.  Jeroen Geurtsen               8202473 TRB/RES                1:02.12    10.          
            29.51  1:02.12
   11.  Roel van Oorschot             9006929 Z&PV Nuenen            1:10.98    11.          
            32.54  1:10.98
   12.  Willem Jan Goossens           9004917 Z&PV Nuenen            1:13.48    12.          
            34.04  1:13.48



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Meisjes, 50m rugslag     Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13.1.08 - 14:52                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rosanne van Wierst            9600234 Eiffel Swimmers PSV      38.23     1.          
    2.  Kayleigh Brouwers             9603472 TRB/RES                  39.55     2.          
    3.  Esmée Six                     9700490 Eiffel Swimmers PSV      40.15     3.          
    4.  Amber Rommelse                9702562 Eiffel Swimmers PSV      41.11     4.          
    5.  Renate Peppenster             9604298 TRB/RES                  41.13     5.          
    6.  Daphne Verstijnen             9603844 TRB/RES                  41.32     6.          
    7.  Femke van Hest                9604294 TRB/RES                  41.51     7.          
    8.  Jeanine Kocken                9601816 Eiffel Swimmers PSV      41.86     8.          
    9.  Elke van den Hurk             9601814 Z&PV Nuenen              42.93     9.          
   10.  Maayke Voets                  9702982 Z&PV Nuenen              42.99    10.          
   11.  Renske Zandberg               9604832 TRB/RES                  45.06    11.          
   12.  Anastasia Novikova            9604996 TRB/RES                  46.04    12.          
   13.  Daniek Peppenster             9702916 TRB/RES                  47.02    13.          
   14.  Tessa Hinde                   9704332 Z&PV Nuenen              48.29    14.          
   15.  Marjolein Wijnen              9702556 Z&PV Nuenen              51.52    15.          
 AFGEM  Jasmijn Liedtke               9604374 Z&PV Nuenen                     AFGEM          
    NG  Mara van Loon                 9703122 Eiffel Swimmers PSV                NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 4,5,6
13.1.08 - 14:56                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Pijnenburg               9600427 Eiffel Swimmers PSV    1:28.19     1.          
            42.51  1:28.19
    2.  Stef van Zitteren             9601459 Eiffel Swimmers PSV    1:30.82     2.          
            43.96  1:30.82
    3.  Floris Lafeber                9602143 TRB/RES                1:31.93     3.          
            43.25  1:31.93
    4.  Bart Gubbels                  9602015 TRB/RES                1:34.95     4.          
            44.48  1:34.95
    5.  Peter Rietveld                9601081 TRB/RES                1:41.14     5.          
            47.51  1:41.14
    6.  Thomas Manuel                 9800919 Eiffel Swimmers PSV    1:41.67     6.          
            47.36  1:41.67
    7.  Koen van den Boer             9600429 TRB/RES                1:41.69     7.          
            48.75  1:41.69
    8.  Stefan Hoekstra               9700223 TRB/RES                1:42.68     8.FJ 1      
            47.64  1:42.68
    9.  Hein Lafeber                  9800435 TRB/RES                1:42.68     9.FJ 2      
            49.00  1:42.68
   10.  Ruben Schellekens             9702747 TRB/RES                1:42.68    10.FJ 3      
            48.59  1:42.68
   11.  Alain Vogels                  9701835 Z&PV Nuenen            1:47.64    11.          
            51.29  1:47.64
   12.  Jeroen Schelling              9701837 Z&PV Nuenen            1:49.93    12.          
            52.47  1:49.93
   13.  Joeri Phaff                   9701099 Z&PV Nuenen            1:50.64    13.          
            51.32  1:50.64
   14.  Bart Cornelissen              9602645 TRB/RES                1:50.92    14.          
            52.54  1:50.92
   15.  Daan Rutten                   9702161 Z&PV Nuenen            1:54.76    15.          
            55.04  1:54.76
   16.  Jelle de Wind                 9801183 Z&PV Nuenen            1:56.36    16.          
            55.53  1:56.36
   17.  Tobias Geurts                 9801185 Z&PV Nuenen            1:57.10    17.          
          1:57.10
   18.  Rick van den Boer             9700413 TRB/RES                2:02.38    18.          
            57.88  2:02.38



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                   Meisjes, 200m schoolslag        Meisjes Junioren 3 en later
13.1.08 - 15:04                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV    2:57.64     1.          
          1:24.95  2:57.64
    2.  Michelle de Bruijn            9503090 TRB/RES                3:08.63     2.          
          1:30.43  3:08.63
    3.  Kim Smulders                  9501248 TRB/RES                3:09.72     3.          
          1:32.43  3:09.72
    4.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV    3:11.48     4.          
          1:29.79  3:11.48
    5.  Meike Nauta                   9405180 Z&PV Nuenen            3:13.86     5.          
          3:13.86
    6.  Mariska van Leeuwen           9503780 Eiffel Swimmers PSV    3:15.42     6.          
          1:33.02  3:15.42
    7.  Susan Teijken                 9504592 Z&PV Nuenen            3:20.08     7.          
          1:37.79  3:20.08
    8.  Indy Diependaal               9504976 TRB/RES                3:20.48     8.          
          1:35.39  3:20.48
    9.  Samantha Kardol               9502972 Z&PV Nuenen            3:21.65     9.          
          1:38.24  3:21.65
   10.  Lisa Hartogs                  9505044 Z&PV Nuenen            3:38.46    10.          
          1:45.10  3:38.46
   11.  Inge Dedding                  9505432 Z&PV Nuenen            3:54.67    11.          
          1:52.51  3:54.67
   DIS  Marijn Marinus                9506044 Z&PV Nuenen            4:06.61    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          4:06.61



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 100m rugslag         Jongens Junioren 2 en later
13.1.08 - 15:13                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mitchell Verburg              9400277 Eiffel Swimmers PSV    1:11.39     1.          
            34.57  1:11.39
    2.  Jarmo van Zwol                9402983 Z&PV Nuenen            1:16.01     2.          
            36.34  1:16.01
    3.  Marc Tromp                    9502151 Eiffel Swimmers PSV    1:20.05     3.          
            39.15  1:20.05
    4.  Stijn Koehler                 9404645 Z&PV Nuenen            1:21.48     4.          
            39.16  1:21.48
    5.  Wiebe van de Rijt             9400931 TRB/RES                1:21.70     5.          
            40.36  1:21.70
    6.  Pepijn Smits                  9600691 Eiffel Swimmers PSV    1:22.27     6.          
            40.46  1:22.27
    7.  Rick Hoekstra                 9501437 TRB/RES                1:25.95     7.          
            43.29  1:25.95
    8.  Dennis Musters                9403605 TRB/RES                1:31.50     8.          
            44.89  1:31.50
    9.  Stijn Dirne                   9603161 Z&PV Nuenen            2:01.45     9.          
          1:03.07  2:01.45



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Dames, 100m vrije slag                 Dames Senioren Open
13.1.08 - 15:17                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Linda Weekers                 9004184 Eiffel Swimmers PSV    1:00.29     1.          
            29.16  1:00.29
    2.  Maike op het Veld             8703046 TRB/RES                1:02.48     2.          
            30.29  1:02.48
    3.  Anita Smits                   6900522 TRB/RES                1:04.02     3.          
            31.02  1:04.02
    4.  Sabrina Buur                  8500526 TRB/RES                1:04.52     4.          
            30.77  1:04.52
    5.  Lieke Jager                   8701930 Z&PV Nuenen            1:04.74     5.          
            30.82  1:04.74
    6.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                1:05.33     6.          
            31.60  1:05.33
    7.  Manon Houtman                 9101348 Eiffel Swimmers PSV    1:06.54     7.          
            31.60  1:06.54
    8.  Monique Huizing               8401090 Z&PV Nuenen            1:12.86     8.          
            35.18  1:12.86
    9.  Eva van der Putten            9006050 TRB/RES                1:17.20     9.          
            35.54  1:17.20
   10.  Eveline van Avezaath          8700108 TRB/RES                1:18.13    10.          
            36.48  1:18.13
   11.  Rachelle Hellenbrand          9101204 Z&PV Nuenen            1:20.58    11.          
            37.69  1:20.58
   12.  Britt van Diessen             8900900 TRB/RES                1:22.07    12.          
            38.48  1:22.07
   13.  Monique Melief                8201110 TRB/RES                1:27.57    13.          
            40.56  1:27.57
   14.  Ilse van den Eerenbeemd       9505434 Z&PV Nuenen            1:27.81    14.          
            41.31  1:27.81
    NG  Nilshaira Isenia              8907234 Eiffel Swimmers PSV                NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Heren, 50m vlinderslag                 Heren Senioren Open
13.1.08 - 15:23                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen vd Berkt               8100115 Eiffel Swimmers PSV      25.30     1.          
    2.  Allen Lindeberg               8906543 Eiffel Swimmers PSV      27.10     2.          
    3.  Tim van Doesburg              8800817 TRB/RES                  27.18     3.          
    4.  Tommie Kersten                8801817 Eiffel Swimmers PSV      28.23     4.          
    5.  Joey van Doesburg             8700735 TRB/RES                  28.47     5.          
    6.  Svend Ocke Bull               8604481 TRB/RES                  28.69     6.          
    7.  Akke Toeter                   9002923 Z&PV Nuenen              29.73     7.          
    8.  Edwin Verlaan                 7801121 TRB/RES                  29.95     8.          
    9.  Jeroen Geurtsen               8202473 TRB/RES                  31.34     9.          
   10.  Tim Winkels                   8705025 Z&PV Nuenen              31.58    10.          
   11.  Roel van Oorschot             9006929 Z&PV Nuenen              38.60    11.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Meisjes, 200m wisselslag           Meisjes Jeugd 2 en later
13.1.08 - 15:26                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    2:41.70     1.          
          2:41.70
    2.  Anne van Vroonhoven           9204124 Eiffel Swimmers PSV    2:48.36     2.          
          2:48.36
    3.  Kelly Mekes                   9402724 TRB/RES                2:50.48     3.          
          2:50.48
    4.  Madelon van Dam               9601624 Eiffel Swimmers PSV    2:51.71     4.          
          2:51.71
    5.  Mandy Stoop                   9304294 Z&PV Nuenen            2:51.95     5.          
          2:51.95
    6.  Ingrid Bakker                 9302872 TRB/RES                2:54.39     6.          
          2:54.39
    7.  Esther Wittermans             9204346 Z&PV Nuenen            2:56.23     7.          
          2:56.23
    8.  Yvon Vromans                  9205576 TRB/RES                2:58.76     8.          
          2:58.76
    9.  Joyce Coppieters              9307220 Z&PV Nuenen            3:16.66     9.          
          3:16.66
   10.  Nikki Cruts                   9307040 Z&PV Nuenen            3:17.39    10.          
          3:17.39



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Jongens, 100m vrije slag        Jongens Junioren 4 en later
13.1.08 - 15:33                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Kardol                   9302135 Z&PV Nuenen              58.26     1.          
            28.48    58.26
    2.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV      58.44     2.          
            27.83    58.44
    3.  Enzo Diependaal               9206691 TRB/RES                  59.85     3.          
            28.90    59.85
    4.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV    1:01.48     4.          
            29.64  1:01.48
    5.  Tian Tjioe                    9306093 TRB/RES                1:01.67     5.          
            29.57  1:01.67
    6.  Wouter Sijmons                9302695 Z&PV Nuenen            1:01.70     6.          
            29.61  1:01.70
    7.  Matti de Bruijn               9305071 TRB/RES                1:01.81     7.          
            29.90  1:01.81
    8.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                1:02.89     8.          
            30.02  1:02.89
    9.  Stef v.d. Struijk             9305473 Eiffel Swimmers PSV    1:03.18     9.          
            30.11  1:03.18
   10.  Stan Pijnenburg               9600427 Eiffel Swimmers PSV    1:06.99    10.          
            32.34  1:06.99
   11.  Bjorge Janssen                9302171 TRB/RES                1:07.79    11.          
            31.99  1:07.79
   12.  Stef van Zitteren             9601459 Eiffel Swimmers PSV    1:08.51    12.          
            33.45  1:08.51
   13.  Emiel van Avezaath            9203261 TRB/RES                1:09.80    13.          
            32.57  1:09.80
   14.  Christiaan Peppenster         9207007 TRB/RES                1:13.09    14.          
            34.47  1:13.09
   15.  Stijn Dirne                   9603161 Z&PV Nuenen            1:50.10    15.          
            50.86  1:50.10
    NG  Jauke Sloos                   9206745 Z&PV Nuenen                        NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Dames, 100m vlinderslag          Dames Senioren 2 en later
13.1.08 - 15:39                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV    1:11.39     1.          
            32.51  1:11.39
    2.  Laura de Jong                 9103880 Z&PV Nuenen            1:11.86     2.          
            32.85  1:11.86
    3.  Idoia Hidalgo                 9104356 Eiffel Swimmers PSV    1:17.31     3.          
            34.19  1:17.31
    4.  Tanja Peeters                 9102428 Eiffel Swimmers PSV    1:17.82     4.          
            33.64  1:17.82
    5.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                1:18.04     5.          
            34.54  1:18.04
    6.  Danila vd Hoogenband          9001558 Z&PV Nuenen            1:19.35     6.          
            36.35  1:19.35
    7.  Lotte van de Rijt             9102616 TRB/RES                1:22.47     7.          
          1:22.47
    8.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                1:23.97     8.          
            37.26  1:23.97
    9.  Eline Verrijk                 9003952 Z&PV Nuenen            1:27.53     9.          
            39.22  1:27.53
   10.  Yvette Bouthoorn              9007992 TRB/RES                1:28.98    10.          
            39.54  1:28.98
   11.  Rachelle Hellenbrand          9101204 Z&PV Nuenen            1:41.58    11.          
            44.04  1:41.58
   12.  Hanneke de Groot              9108040 Z&PV Nuenen            1:42.98    12.          
            46.25  1:42.98
 AFGEM  Anouk Coppieters              9505430 Z&PV Nuenen                     AFGEM          
    NG  Marleen Bakker                9302874 TRB/RES                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                   Jongens, 200m wisselslag           Jongens Jeugd 2 en later
13.1.08 - 15:46                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Handy Widjaja                 9102555 Eiffel Swimmers PSV    2:23.54     1.          
          2:23.54
    2.  Robin van Gulik               9001061 TRB/RES                2:23.64     2.          
          2:23.64
    3.  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV    2:25.05     3.          
          2:25.05
    4.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV    2:26.89     4.          
          2:26.89
    5.  Rens van Eijk                 9100573 Z&PV Nuenen            2:27.69     5.          
          2:27.69
    6.  Rik Bakker                    9104625 TRB/RES                2:33.14     6.          
          2:33.14
    7.  Michiel Verrijk               9003047 Z&PV Nuenen            2:35.86     7.          
          2:35.86
    8.  Bas Castelijns                9106989 Z&PV Nuenen            2:35.92     8.          
          2:35.92
    9.  Jeroen van Erve               9005917 TRB/RES                2:38.57     9.          
          2:38.57
   10.  Remco Schaap                  9105717 TRB/RES                2:55.75    10.          
          2:55.75
   11.  Patrick Geurts                9107147 Eiffel Swimmers PSV    2:56.06    11.          
          2:56.06
   DIS  Florian Verrijk               9004325 Z&PV Nuenen            2:40.38    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:40.38



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Dames, 200m schoolslag                 Dames Senioren Open
13.1.08 - 15:53                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV    2:57.07     1.          
          2:57.07
    2.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV    2:59.35     2.          
          1:25.51  2:59.35
    3.  Sanne van Hooren              8501318 TRB/RES                2:59.41     3.          
          1:28.08  2:59.41
    4.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                3:05.39     4.          
          1:29.26  3:05.39
    5.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB/RES                3:06.54     5.          
          3:06.54
    6.  Veerle Sauvé                  9304400 TRB/RES                3:10.59     6.          
          1:29.28  3:10.59
    7.  Lotte de Winter               9004354 Z&PV Nuenen            3:10.92     7.          
          1:30.95  3:10.92
    8.  Nicole Huizing                8100686 Z&PV Nuenen            3:18.73     8.          
          1:35.45  3:18.73
    9.  Veerle v.d. Waardenburg       9007422 Eiffel Swimmers PSV    3:26.09     9.          
          1:36.70  3:26.09
 AFGEM  Moniek van den Bosch          8905586 Z&PV Nuenen                     AFGEM          
    NG  Nilshaira Isenia              8907234 Eiffel Swimmers PSV                NG          
    NG  Sylvia Berens                 8001508 TRB/RES                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Heren, 200m rugslag                  Heren Senioren Open
13.1.08 - 16:01                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen vd Berkt               8100115 Eiffel Swimmers PSV    2:13.77     1.          
          1:05.74  2:13.77
    2.  Tim van Doesburg              8800817 TRB/RES                2:19.08     2.          
          1:07.84  2:19.08
    3.  Tommie Kersten                8801817 Eiffel Swimmers PSV    2:24.31     3.          
          1:12.03  2:24.31
    4.  Svend Ocke Bull               8604481 TRB/RES                2:25.54     4.          
          1:10.60  2:25.54
    5.  Akke Toeter                   9002923 Z&PV Nuenen            2:26.51     5.          
          1:12.95  2:26.51
    6.  Daan van Erp                  8903833 TRB/RES                2:27.23     6.          
          1:11.98  2:27.23
    7.  Edwin Verlaan                 7801121 TRB/RES                2:27.94     7.          
          1:13.36  2:27.94
    8.  Martin de Wildt               7400937 Z&PV Nuenen            2:28.56     8.          
          1:10.46  2:28.56
    9.  Joey van Doesburg             8700735 TRB/RES                2:37.58     9.          
          2:37.58
   10.  Willem Jan Goossens           9004917 Z&PV Nuenen            3:09.07    10.          
          3:09.07



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                  Meisjes, 4 x 50m vrije slag      Meisjes Junioren 3 en later
13.1.08 - 16:08                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eiffel Swimmers PSV 1                 Eiffel Swimmers PSV    2:07.42     1.          
        Madelon van Dam, 96                       Mariska van Leeuwen, 95
        Simone Soudant, 95                        Janine Verhaegh, 95
            32.64  2:07.42

    2.  Z&PV Nuenen 1                         Z&PV Nuenen            2:09.88     2.FJ 1      
        Lisa Hartogs, 95                          Meike Nauta, 94
        Susan Teijken, 95                         Samantha Kardol, 95
            32.52  2:09.88

    3.  TRB/RES 2                             TRB/RES                2:09.88     3.FJ 2      
        Femke van Hest, 96                        Indy Diependaal, 95
        Kayleigh Brouwers, 96                     Louise van de Meer, 95
            32.38  2:09.88

   DIS  TRB/RES 1                             TRB/RES                           DIS          
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Kim Smulders, 95                          Kelly Mekes, 94
        Suzan van Boxtel, 94                      Michelle de Bruijn, 95

 AFGEM  Z&PV Nuenen 2                         Z&PV Nuenen                     AFGEM          
        Ilse van den Eerenbeemd, 95               Anouk Coppieters, 95
        Inge Dedding, 95                          Marijn Marinus, 95




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                 Jongens, 4 x 100m wisselslag      Jongens Junioren 4 en later
13.1.08 - 16:11                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eiffel Swimmers PSV 1                 Eiffel Swimmers PSV    4:32.02     1.          
        Mitchell Verburg, 94                      Maurice Soudant, 93
        Geert Janssen, 92                         Stef v.d. Struijk, 93
          1:10.67  4:32.02

    2.  Z&PV Nuenen 1                         Z&PV Nuenen            4:47.96     2.          
        Sven Kardol, 93                           Wouter Sijmons, 93
        Stijn Koehler, 94                         Jarmo van Zwol, 94
          1:03.53  4:47.96

    3.  TRB/RES 1                             TRB/RES                4:50.44     3.          
        Matti de Bruijn, 93                       Thomas Rietveld, 94
        Enzo Diependaal, 92                       Tian Tjioe, 93
          1:14.06  4:50.44




Splash Meet Manager 2007Registered to TRB/RES