3e ronde D2 competitie
Zaandam (NED),    13.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 50m vlinderslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 16. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 31. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag, Mix Jongens Min. 6 e.l.,Meisjes Jun. 1 e.l.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Heren, 4 x 100m wisselslag               Heren Senioren Open
13.1.08 - 13:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zaanstad (SG) 1                       Zaanstad (SG)          4:43.87     1.          
        Maurice Rep, 84                           Ramon van Langelaar, 85
        Daniel Verhijde, 92                       Matthew van den Ent, 90
          1:11.47  4:43.87

    2.  DWT 1                                 DWT                    4:44.59     2.          
        Peter van de Bor, 84                      Dennis de Graaf, 87
        Wouter van de Bor, 90                     Hiras Ferrandino, 93
          1:15.53  4:44.59

    3.  Zaanstad (SG) 2                       Zaanstad (SG)          4:52.57     3.          
        Marcel van Berge, 82                      Reinier van 't Veer, 92
        Thom Scheeve, 92                          Daan Kooi, 91
          1:14.79  4:52.57

    4.  NVA/HHC 2                             NVA/HHC                5:12.97     4.          
        Thijs Koning, 94                          Robin Ras, 91
        Anton Heemskerk, 85                       Tieme Slagter, 90
          1:23.85  5:12.97

    5.  NVA/HHC 1                             NVA/HHC                5:32.86     5.          
        Sidney Tuijn, 94                          Ricky Klein, 92
        Jeroen Klein, 93                          Marvijn Koning, 91
          1:27.09  5:32.86

 AFGEM  DWT 2                                 DWT                             AFGEM          
        Leon Knape, 82                            Yunus Karaca, 92
        Kamiel Delpeut, 86                        Roland Hoogendoorn, 93




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Dames, 4 x 100m vrije slag         Dames Senioren 2 en later
13.1.08 - 13:05                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  NVA/HHC 2                             NVA/HHC                4:39.00     1.          
        Tara van den Bogaard, 94                  Paula van der Kraats, 92
        Manouk Themmen, 94                        Femke Lourens, 91
          1:08.17  4:39.00

    2.  DWT 1                                 DWT                    4:48.49     2.          
        Anouk Nulkes, 93                          Daphne Romeijn, 94
        Merel Visser, 93                          Angela Gooijer, 92
          1:05.17  4:48.49

    3.  Zaanstad (SG) 1                       Zaanstad (SG)          4:54.53     3.          
        Amber van Berge, 92                       Cheryl Cornwall, 92
        Danielle van Geest, 93                    Danique Steur, 92
          1:11.45  4:54.53

    4.  Zaanstad (SG) 2                       Zaanstad (SG)          5:11.18     4.          
        Carmen Schuurman, 94                      Ellen Hoorn, 93
        Louelle Klinkenberg, 94                   Bibi van 't Ent, 92
          1:17.09  5:11.18

   DIS  NVA/HHC 1                             NVA/HHC                5:10.85    DIS          
        ED - De estafette niet gezwommen conform de opgegeven startvolgorde.
        Ellen Kuijper, 94                         Els van der Roest, 91
        Sheila van Mierlo, 92                     Jessica Niemeijer, 94
          1:25.18  5:10.85




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Jongens, 50m vlinderslag        Jongens Minioren 4 en later
13.1.08 - 13:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lex Sandburg                  9800699 Zaanstad (SG)            48.55     1.          
   DIS  Dirk Beukers                  9802109 NVA/HHC                  56.59    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Meisjes, 50m vlinderslag        Meisjes Minioren 4 en later
13.1.08 - 13:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZoŽ van der Kwaak             9801064 Zaanstad (SG)            47.35     1.          
    2.  Anne Noom                     9800062 Zaanstad (SG)            49.81     2.          
    3.  Robin Kneppers                9801666 NVA/HHC                  52.60     3.          
   DIS  Femke Stevens                 9901546 Zaanstad (SG)            56.14    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Elise Rotterdam               9800652 Zaanstad (SG)          1:04.91    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Franka Rotterdam              9800650 Zaanstad (SG)          1:09.47    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
    NG  Anne Berendrecht              9900782 Zaanstad (SG)                      NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 50m schoolslag        Meisjes Junioren 1 en later
13.1.08 - 13:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Naomi Blommaert               9604770 NVA/HHC                  45.91     1.          
    2.  Bente Rogge                   9701536 Zaanstad (SG)            46.30     2.          
    3.  Yara Tump                     9700548 Zaanstad (SG)            46.64     3.          
    4.  Demi Koelemeij                9701724 Zaanstad (SG)            47.00     4.          
    5.  Lieke Koenderink              9703566 Zaanstad (SG)            47.82     5.          
    6.  Maud Koopman                  9700446 Zaanstad (SG)            48.03     6.          
    7.  Noortje Rotterdam             9603218 Zaanstad (SG)            48.89     7.          
    8.  Eline den Brave               9601682 Zaanstad (SG)            49.33     8.          
    9.  Lotte Vens                    9700044 Zaanstad (SG)            50.31     9.          
   10.  Kim Spanjaart                 9603302 NVA/HHC                  50.74    10.          
   11.  Eva Visser                    9601012 DWT                      52.52    11.          
   12.  Romy Nulkes                   9601010 DWT                      52.57    12.          
   13.  Eilish Gerber                 9702980 NVA/HHC                  54.54    13.          
   14.  Deborah Thoolen               9703568 DWT                    1:00.60    14.          
   15.  Tanja de Vries                9604828 DWT                    1:00.99    15.          
   16.  Anne Overeem                  96agv   DWT                    1:09.80    16.          
   DIS  Elin Nieland                  9704460 NVA/HHC                  52.53    DIS          
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Ottilie Krommendam            9701124 DWT                      58.16    DIS          
        SL - Met ťťn hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 AFGEM  Nadine Scheeve                9700684 Zaanstad (SG)                   AFGEM          
 AFGEM  Annebel de Graaf              9605306 NVA/HHC                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 50m schoolslag        Jongens Minioren 6 en later
13.1.08 - 13:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michael Tonsbeek              9701287 DWT                      46.48     1.          
    2.  Ryan Snelderwaard             9701235 Zaanstad (SG)            47.76     2.          
    3.  Wiebe Heetvelt                9602477 NVA/HHC                  48.59     3.          
    4.  Moreno Parmanand              9602639 DWT                      49.49     4.          
    5.  Jesse Kneppers                9603175 NVA/HHC                  50.40     5.          
    6.  Matthijs Fleumer              9603273 Zaanstad (SG)            50.41     6.          
    7.  Lloyd Muylaert                9603233 DWT                      51.37     7.          
    8.  Danny Schmidt                 9602311 Zaanstad (SG)            54.07     8.          
    9.  Koen de Jong                  9700347 Zaanstad (SG)            55.52     9.          
   10.  Bram Kooi                     9700979 Zaanstad (SG)            55.93    10.          
   11.  Ilmar Dennebos                9701221 Zaanstad (SG)            56.03    11.          
   12.  Stefan van de Beek            9601171 Zaanstad (SG)            57.71    12.          
   DIS  Gijs Thoolen                  9801565 DWT                               DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Meisjes, 50m vlinderslag        Meisjes Junioren 3 en later
13.1.08 - 13:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daphne Romeijn                9403890 DWT                      36.87     1.          
    2.  Ellen Kuijper                 9402568 NVA/HHC                  37.86     2.          
    3.  Manouk Themmen                9400464 NVA/HHC                  39.09     3.FJ 1      
    4.  Rianne Stam                   9502132 Zaanstad (SG)            39.09     4.FJ 2      
    5.  Jessica Niemeijer             9403770 NVA/HHC                  40.68     5.          
    6.  Carmen Schuurman              9402260 Zaanstad (SG)            42.92     6.          
    7.  Louelle Klinkenberg           9403350 Zaanstad (SG)            43.00     7.          
    8.  Lisanne van Zijl              9505454 Zaanstad (SG)            43.60     8.          
    9.  Lisanne Dercksen              9406514 NVA/HHC                  43.70     9.          
   10.  Jamie Lee Bron                9506020 Zaanstad (SG)            45.11    10.          
   11.  Arianne Hendriks              9503028 Zaanstad (SG)            46.04    11.          
   12.  Jikke van den Ende            9505508 DWT                      48.56    12.          
   13.  Anne Braaij                   9505702 NVA/HHC                  49.42    13.          
   14.  Sanne Beukers                 9505972 NVA/HHC                  50.98    14.          
   15.  Christa Nieland               9503636 NVA/HHC                  52.07    15.          
   DIS  Elsemieke van de Nes          9505848 DWT                      53.60    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  Jannah Deden                  9406752 NVA/HHC                         AFGEM          
 AFGEM  Mara Burden                   9403784 DWT                             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Jongens, 50m vlinderslag        Jongens Junioren 2 en later
13.1.08 - 13:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sidney Tuijn                  9403229 NVA/HHC                  37.30     1.          
    2.  Yorben Vlegels                9501159 Zaanstad (SG)            37.69     2.          
    3.  Richard Langenberg            9400579 Zaanstad (SG)            38.10     3.          
    4.  Floris van 't Veer            9401093 Zaanstad (SG)            39.13     4.          
    5.  Thijs Koning                  9402647 NVA/HHC                  42.16     5.          
    6.  Pjotr Koopman                 9401091 Zaanstad (SG)            43.65     6.          
    7.  Wesley van Drimmelen          9401615 Zaanstad (SG)            43.79     7.          
    8.  Collin Husslage               9502029 Zaanstad (SG)            47.56     8.          
    9.  Roman Lekovic                 9504263 NVA/HHC                  48.99     9.          
   10.  Denzel Krommendam             9404297 DWT                      49.20    10.          
   11.  Jordi Berendrecht             9503913 Zaanstad (SG)            49.22    11.          
   12.  Frank Zweet                   9402803 Zaanstad (SG)            49.99    12.          
   13.  Stefan Stoel                  9502041 Zaanstad (SG)            50.76    13.          
   14.  Soufiane Ridouani             9403587 DWT                      51.40    14.          
   DIS  Leroy Olofsen                 9400971 Zaanstad (SG)                     DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Martijn Kruizenga             9404161 NVA/HHC                  42.91    DIS          
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
   DIS  Patrick Schalk                9403433 Zaanstad (SG)            54.86    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Jason Maassen van den Brink   9505063 DWT                    1:00.06    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Marijn van Drunen             9503827 NVA/HHC                1:01.01    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Meisjes, 50m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
13.1.08 - 13:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk Nulkes                  9302876 DWT                      32.93     1.          
    2.  Tara van den Bogaard          9404286 NVA/HHC                  35.68     2.          
    3.  Amber van Berge               9203670 Zaanstad (SG)            37.46     3.          
    4.  Amy Rozemeijer                9203018 Zaanstad (SG)            38.51     4.          
    5.  Ellen Hoorn                   9301132 Zaanstad (SG)            38.71     5.          
    6.  Angela Gooijer                9207088 DWT                      38.77     6.          
    7.  Paula van der Kraats          9202434 NVA/HHC                  38.83     7.          
    8.  Danielle van Geest            9303362 Zaanstad (SG)            40.88     8.          
    9.  Danique Steur                 9203504 Zaanstad (SG)            41.04     9.          
   10.  Merel Visser                  9302878 DWT                      41.46    10.          
   11.  Lotte Luiken                  9305906 Zaanstad (SG)            42.00    11.          
   12.  Eliza Vlegels                 9201888 Zaanstad (SG)            43.10    12.          
   13.  Cheryl Cornwall               9203750 Zaanstad (SG)            43.44    13.          
   14.  Naomi Blommaert               9604770 NVA/HHC                  44.93    14.          
   15.  Jose Neefjes                  9203548 Zaanstad (SG)            45.16    15.          
   16.  DaniŽlle Twigt                9307464 DWT                      46.36    16.          
   17.  Jill Hendrix                  9303244 DWT                      47.70    17.          
   18.  Hillay Matinze                9406896 DWT                    1:08.42    18.          
   DIS  Danitsja Dil                  9207176 Zaanstad (SG)            43.86    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Bibi van 't Ent               9203546 Zaanstad (SG)                   AFGEM          
 AFGEM  Sheila van Mierlo             9205084 NVA/HHC                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 50m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
13.1.08 - 13:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jip van Wijk                  9202353 Zaanstad (SG)            32.89     1.          
    2.  Reinier van 't Veer           9201337 Zaanstad (SG)            34.30     2.          
    3.  Bjorn Hoogenboom              9301731 Zaanstad (SG)            35.37     3.          
    4.  Thom Scheeve                  9203089 Zaanstad (SG)            36.55     4.          
    5.  Jeroen Klein                  9302325 NVA/HHC                  37.48     5.          
    6.  Daniel Verhijde               9202341 Zaanstad (SG)            37.57     6.          
    7.  Pim Hendriks                  9203979 DWT                      38.17     7.          
    8.  Hiras Ferrandino              9306527 DWT                      38.50     8.          
    9.  Brian de Boer                 9306677 Zaanstad (SG)            38.58     9.          
   10.  Sem Kluyver                   9202873 Zaanstad (SG)            38.68    10.          
   11.  Bart van Leijden              9206893 DWT                      38.80    11.          
   12.  Ricky Klein                   9203523 NVA/HHC                  39.36    12.          
   13.  Roland Hoogendoorn            9306099 DWT                      40.12    13.          
   14.  Casper Gras                   9200403 Zaanstad (SG)            44.71    14.          
   15.  Thomas Ras                    9302921 NVA/HHC                  46.75    15.          
 AFGEM  Jeffrey Camphens              9503113 DWT                             AFGEM          
 AFGEM  Yunus Karaca                  9203163 DWT                             AFGEM          
 AFGEM  Erdem Taneroglu               9405877 DWT                             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 50m vrije slag           Dames Senioren 2 en later
13.1.08 - 13:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Els van der Roest             9106054 NVA/HHC                  32.02     1.          
    2.  Bibi van 't Ent               9203546 Zaanstad (SG)            32.09     2.          
    3.  Daphne Romeijn                9403890 DWT                      33.50     3.          
    4.  Ellen Kuijper                 9402568 NVA/HHC                  34.01     4.          
    5.  Georgina Hoogenboom           9104520 Zaanstad (SG)            36.24     5.          
    6.  Romy Nulkes                   9601010 DWT                      38.46     6.          
    7.  Eva Visser                    9601012 DWT                      38.51     7.          
 AFGEM  Fien de Vries                 9005588 NVA/HHC                         AFGEM          
 AFGEM  Sheila van Mierlo             9205084 NVA/HHC                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 50m vrije slag           Jongens Jeugd 2 en later
13.1.08 - 13:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Ras                     9105275 NVA/HHC                  27.55     1.          
    2.  Daan Kooi                     9101287 Zaanstad (SG)            27.57     2.          
    3.  Reinier van 't Veer           9201337 Zaanstad (SG)            28.29     3.          
    4.  Matthew van den Ent           9003859 Zaanstad (SG)            28.32     4.          
    5.  Wouter van de Bor             9005169 DWT                      28.34     5.          
    6.  Jeffrey Schippers             9002593 Zaanstad (SG)            28.36     6.          
    7.  Daniel Verhijde               9202341 Zaanstad (SG)            29.27     7.          
    8.  Tieme Slagter                 9006823 NVA/HHC                  30.79     8.          
    9.  Marvijn Koning                9104761 NVA/HHC                  32.50     9.          
   10.  Jorit van Geldorp             9107349 DWT                      34.37    10.          
   11.  Wessel van Geldorp            9306747 DWT                      35.26    11.          
   12.  Soufiane Ridouani             9403587 DWT                      36.47    12.          
   13.  Moreno Parmanand              9602639 DWT                      39.07    13.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Dames, 100m schoolslag                 Dames Senioren Open
13.1.08 - 13:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Lourens                 9108288 NVA/HHC                1:24.81     1.          
    2.  Lian Elfering                 8604454 NVA/HHC                1:30.53     2.          
    3.  Lisanne Dercksen              9406514 NVA/HHC                1:30.86     3.          
    4.  Amber van Berge               9203670 Zaanstad (SG)          1:34.69     4.          
    5.  Annette Knape                 8401320 DWT                    1:34.79     5.          
    6.  Ellen Hoorn                   9301132 Zaanstad (SG)          1:35.73     6.          
    7.  Jill Hendrix                  9303244 DWT                    1:36.20     7.          
    8.  Jessica Niemeijer             9403770 NVA/HHC                1:37.55     8.          
    9.  Els van der Roest             9106054 NVA/HHC                1:41.80     9.          
   10.  Corinne Kalbfleisch           5200024 DWT                    1:47.68    10.          
 AFGEM  Fien de Vries                 9005588 NVA/HHC                         AFGEM          
 AFGEM  Mara Burden                   9403784 DWT                             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Heren, 100m schoolslag                 Heren Senioren Open
13.1.08 - 13:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dennis de Graaf               8701077 DWT                    1:13.06     1.          
    2.  Dennis de Ree                 8001223 Zaanstad (SG)          1:21.93     2.          
    3.  Anton Heemskerk               8503423 NVA/HHC                1:22.80     3.          
    4.  Marcel van Berge              8200119 Zaanstad (SG)          1:23.66     4.          
    5.  Ramon van Langelaar           8501521 Zaanstad (SG)          1:25.79     5.          
    6.  Peter van de Bor              8402897 DWT                    1:25.97     6.          
    7.  Leon Knape                    8202467 DWT                    1:27.58     7.          
    8.  Maurice Rep                   8401857 Zaanstad (SG)          1:29.02     8.          
    9.  Robin Ras                     9105275 NVA/HHC                1:29.57     9.          
   10.  Jeroen Klein                  9302325 NVA/HHC                1:30.00    10.          
   11.  Ricky Klein                   9203523 NVA/HHC                1:30.75    11.          
   12.  Christiaan de Bruin           7800173 Zaanstad (SG)          1:31.31    12.          
   13.  Edwin van Berge               8500161 Zaanstad (SG)          1:33.41    13.          
   14.  Tieme Slagter                 9006823 NVA/HHC                1:35.07    14.          
   15.  Bart de Graaf                 6100899 DWT                    1:36.64    15.          
   16.  Michiel Tonsbeek              6000889 DWT                    1:40.58    16.          
 AFGEM  Arno de Graaf                 6000841 Zaanstad (SG)                   AFGEM          
 AFGEM  Kamiel Delpeut                8604357 DWT                             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m rugslag          Jongens Minioren 4 en later
13.1.08 - 13:50                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lex Sandburg                  9800699 Zaanstad (SG)            48.07     1.          
   DIS  Dirk Beukers                  9802109 NVA/HHC                  53.37    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m rugslag          Meisjes Minioren 4 en later
13.1.08 - 13:50                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Kneppers                9801666 NVA/HHC                  44.69     1.          
    2.  ZoŽ van der Kwaak             9801064 Zaanstad (SG)            45.16     2.          
    3.  Anne Noom                     9800062 Zaanstad (SG)            45.69     3.          
    4.  Femke Stevens                 9901546 Zaanstad (SG)            51.94     4.          
    5.  Franka Rotterdam              9800650 Zaanstad (SG)            53.89     5.          
    6.  Elise Rotterdam               9800652 Zaanstad (SG)            56.87     6.          
 AFGEM  Anne Berendrecht              9900782 Zaanstad (SG)                   AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Meisjes, 100m rugslag         Meisjes Junioren 1 en later
13.1.08 - 13:55                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Romy Nulkes                   9601010 DWT                    1:31.74     1.          
    2.  Bente Rogge                   9701536 Zaanstad (SG)          1:33.14     2.          
    3.  Maud Koopman                  9700446 Zaanstad (SG)          1:33.39     3.          
    4.  Eva Visser                    9601012 DWT                    1:35.11     4.          
    5.  Eline den Brave               9601682 Zaanstad (SG)          1:35.31     5.          
    6.  Naomi Blommaert               9604770 NVA/HHC                1:37.69     6.          
    7.  Lieke Koenderink              9703566 Zaanstad (SG)          1:37.77     7.          
    8.  Lotte Vens                    9700044 Zaanstad (SG)          1:39.44     8.          
    9.  Kim Spanjaart                 9603302 NVA/HHC                1:40.06     9.          
   10.  Demi Koelemeij                9701724 Zaanstad (SG)          1:40.55    10.          
   11.  Ottilie Krommendam            9701124 DWT                    1:41.64    11.          
   12.  Yara Tump                     9700548 Zaanstad (SG)          1:46.42    12.          
   13.  Noortje Rotterdam             9603218 Zaanstad (SG)          1:48.58    13.          
   14.  Eilish Gerber                 9702980 NVA/HHC                1:49.10    14.          
   DIS  Elin Nieland                  9704460 NVA/HHC                2:00.75    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Deborah Thoolen               9703568 DWT                    2:04.92    DIS          
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
 AFGEM  Nadine Scheeve                9700684 Zaanstad (SG)                   AFGEM          
 AFGEM  Annebel de Graaf              9605306 NVA/HHC                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Jongens, 100m rugslag         Jongens Minioren 6 en later
13.1.08 - 14:00                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michael Tonsbeek              9701287 DWT                    1:25.80     1.          
    2.  Wiebe Heetvelt                9602477 NVA/HHC                1:33.45     2.          
    3.  Moreno Parmanand              9602639 DWT                    1:38.43     3.          
    4.  Ryan Snelderwaard             9701235 Zaanstad (SG)          1:45.70     4.          
    5.  Matthijs Fleumer              9603273 Zaanstad (SG)          1:48.86     5.          
    6.  Danny Schmidt                 9602311 Zaanstad (SG)          1:50.70     6.          
    7.  Bram Kooi                     9700979 Zaanstad (SG)          1:51.83     7.          
    8.  Koen de Jong                  9700347 Zaanstad (SG)          1:52.09     8.          
    9.  Dirk Beukers                  9802109 NVA/HHC                1:57.32     9.          
   10.  Lloyd Muylaert                9603233 DWT                    2:09.24    10.          
   DIS  Stefan van de Beek            9601171 Zaanstad (SG)                     DIS          
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
   DIS  Gijs Thoolen                  9801565 DWT                               DIS          
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
   DIS  Jesse Kneppers                9603175 NVA/HHC                1:41.45    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Ilmar Dennebos                9701221 Zaanstad (SG)          1:59.73    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 50m vrije slag        Meisjes Junioren 3 en later
13.1.08 - 14:05                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tara van den Bogaard          9404286 NVA/HHC                  32.24     1.          
    2.  Manouk Themmen                9400464 NVA/HHC                  33.29     2.          
    3.  Daphne Romeijn                9403890 DWT                      33.82     3.          
    4.  Ellen Kuijper                 9402568 NVA/HHC                  34.13     4.          
    5.  Louelle Klinkenberg           9403350 Zaanstad (SG)            34.88     5.          
    6.  Arianne Hendriks              9503028 Zaanstad (SG)            36.55     6.          
    7.  Rianne Stam                   9502132 Zaanstad (SG)            36.78     7.          
    8.  Anne Braaij                   9505702 NVA/HHC                  37.97     8.FJ 1      
    9.  Lisanne van Zijl              9505454 Zaanstad (SG)            37.97     9.FJ 2      
   10.  Jikke van den Ende            9505508 DWT                      38.55    10.          
   11.  Christa Nieland               9503636 NVA/HHC                  38.90    11.          
   12.  Jamie Lee Bron                9506020 Zaanstad (SG)            39.01    12.          
   13.  Elsemieke van de Nes          9505848 DWT                      41.54    13.          
   14.  Sanne Beukers                 9505972 NVA/HHC                  41.65    14.          
   15.  Tanja de Vries                9604828 DWT                      51.44    15.          
   16.  Anne Overeem                  96agv   DWT                      59.27    16.          
   17.  Hillay Matinze                9406896 DWT                    1:06.18    17.          
   DIS  Carmen Schuurman              9402260 Zaanstad (SG)                     DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Mara Burden                   9403784 DWT                             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Jongens, 50m vrije slag        Jongens Junioren 2 en later
13.1.08 - 14:10                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Leroy Olofsen                 9400971 Zaanstad (SG)            31.36     1.          
    2.  Richard Langenberg            9400579 Zaanstad (SG)            31.62     2.          
    3.  Floris van 't Veer            9401093 Zaanstad (SG)            32.99     3.          
    4.  Yorben Vlegels                9501159 Zaanstad (SG)            33.03     4.          
    5.  Thijs Koning                  9402647 NVA/HHC                  33.13     5.          
    6.  Sidney Tuijn                  9403229 NVA/HHC                  33.70     6.          
    7.  Pjotr Koopman                 9401091 Zaanstad (SG)            34.60     7.          
    8.  Jordi Berendrecht             9503913 Zaanstad (SG)            35.49     8.          
    9.  Collin Husslage               9502029 Zaanstad (SG)            35.68     9.          
   10.  Denzel Krommendam             9404297 DWT                      35.81    10.          
   11.  Wesley van Drimmelen          9401615 Zaanstad (SG)            36.10    11.          
   12.  Martijn Kruizenga             9404161 NVA/HHC                  36.75    12.          
   13.  Soufiane Ridouani             9403587 DWT                      36.93    13.          
   14.  Roman Lekovic                 9504263 NVA/HHC                  37.64    14.          
   15.  Stefan Stoel                  9502041 Zaanstad (SG)            37.90    15.          
   16.  Frank Zweet                   9402803 Zaanstad (SG)            38.30    16.          
   17.  Patrick Schalk                9403433 Zaanstad (SG)            39.71    17.          
   18.  Marijn van Drunen             9503827 NVA/HHC                  41.19    18.          
   DIS  Jason Maassen van den Brink   9505063 DWT                               DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Jeffrey Camphens              9503113 DWT                             AFGEM          
 AFGEM  Erdem Taneroglu               9405877 DWT                             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                   Meisjes, 100m wisselslag           Meisjes Jeugd 2 en later
13.1.08 - 14:15                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk Nulkes                  9302876 DWT                    1:15.60     1.          
    2.  Amber van Berge               9203670 Zaanstad (SG)          1:20.30     2.          
    3.  Paula van der Kraats          9202434 NVA/HHC                1:21.16     3.FJ 1      
    4.  Amy Rozemeijer                9203018 Zaanstad (SG)          1:21.16     4.FJ 2      
    5.  Danielle van Geest            9303362 Zaanstad (SG)          1:26.62     5.          
    6.  Jessica Niemeijer             9403770 NVA/HHC                1:26.75     6.          
    7.  Danique Steur                 9203504 Zaanstad (SG)          1:27.86     7.          
    8.  Merel Visser                  9302878 DWT                    1:28.39     8.          
    9.  Ellen Hoorn                   9301132 Zaanstad (SG)          1:28.80     9.          
   10.  Lisanne Dercksen              9406514 NVA/HHC                1:31.18    10.          
   11.  Eliza Vlegels                 9201888 Zaanstad (SG)          1:33.81    11.          
   12.  Lotte Luiken                  9305906 Zaanstad (SG)          1:34.65    12.          
   13.  Jill Hendrix                  9303244 DWT                    1:35.45    13.          
   DIS  Cheryl Cornwall               9203750 Zaanstad (SG)          1:31.01    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
   DIS  Jose Neefjes                  9203548 Zaanstad (SG)          1:41.74    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Danitsja Dil                  9207176 Zaanstad (SG)          1:45.46    DIS          
        VA - Na de start- en/of keerpunt meer dan ťťn arm-doortrekbeweging onder water gemaakt.
 NG.ZA  Angela Gooijer                9207088 DWT                             NG.ZA          
 NG.ZA  DaniŽlle Twigt                9307464 DWT                             NG.ZA          
 AFGEM  Jannah Deden                  9406752 NVA/HHC                         AFGEM          
 AFGEM  Sheila van Mierlo             9205084 NVA/HHC                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Jongens, 100m wisselslag        Jongens Junioren 4 en later
13.1.08 - 14:20                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Reinier van 't Veer           9201337 Zaanstad (SG)          1:11.89     1.          
    2.  Jip van Wijk                  9202353 Zaanstad (SG)          1:12.35     2.          
    3.  Jeroen Klein                  9302325 NVA/HHC                1:16.36     3.FJ 1      
    4.  Daniel Verhijde               9202341 Zaanstad (SG)          1:16.36     4.FJ 2      
    5.  Roland Hoogendoorn            9306099 DWT                    1:17.83     5.          
    6.  Thom Scheeve                  9203089 Zaanstad (SG)          1:18.15     6.          
    7.  Hiras Ferrandino              9306527 DWT                    1:18.63     7.          
    8.  Bjorn Hoogenboom              9301731 Zaanstad (SG)          1:19.26     8.          
    9.  Ricky Klein                   9203523 NVA/HHC                1:20.73     9.          
   10.  Brian de Boer                 9306677 Zaanstad (SG)          1:24.21    10.          
   11.  Pim Hendriks                  9203979 DWT                    1:26.50    11.          
   12.  Sem Kluyver                   9202873 Zaanstad (SG)          1:26.93    12.          
   13.  Casper Gras                   9200403 Zaanstad (SG)          1:33.61    13.          
   DIS  Bart van Leijden              9206893 DWT                    1:29.81    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 AFGEM  Yunus Karaca                  9203163 DWT                             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Dames, 100m rugslag            Dames Senioren 2 en later
13.1.08 - 14:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk Nulkes                  9302876 DWT                    1:11.53     1.          
    2.  Tara van den Bogaard          9404286 NVA/HHC                1:18.07     2.          
    3.  Manouk Themmen                9400464 NVA/HHC                1:22.19     3.          
    4.  Merel Visser                  9302878 DWT                    1:26.09     4.          
    5.  Els van der Roest             9106054 NVA/HHC                1:29.56     5.          
    6.  Bibi van 't Ent               9203546 Zaanstad (SG)          1:35.17     6.          
    7.  Georgina Hoogenboom           9104520 Zaanstad (SG)          1:36.39     7.          
   DIS  Danique Steur                 9203504 Zaanstad (SG)          1:35.83    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 AFGEM  Saskia van Langelaar          9105222 Zaanstad (SG)                   AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Jongens, 100m rugslag            Jongens Jeugd 2 en later
13.1.08 - 14:25                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Schippers             9002593 Zaanstad (SG)          1:10.60     1.          
    2.  Daan Kooi                     9101287 Zaanstad (SG)          1:13.56     2.          
    3.  Jip van Wijk                  9202353 Zaanstad (SG)          1:14.88     3.          
    4.  Wouter van de Bor             9005169 DWT                    1:18.35     4.          
    5.  Matthew van den Ent           9003859 Zaanstad (SG)          1:21.43     5.          
    6.  Tieme Slagter                 9006823 NVA/HHC                1:23.03     6.          
    7.  Thijs Koning                  9402647 NVA/HHC                1:24.46     7.          
    8.  Denzel Krommendam             9404297 DWT                    1:26.72     8.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Dames, 100m vrije slag                 Dames Senioren Open
13.1.08 - 14:30                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Lourens                 9108288 NVA/HHC                1:05.50     1.          
    2.  Amy Rozemeijer                9203018 Zaanstad (SG)          1:09.99     2.          
    3.  Paula van der Kraats          9202434 NVA/HHC                1:10.74     3.FJ 1      
    4.  Lian Elfering                 8604454 NVA/HHC                1:10.74     4.FJ 2      
    5.  Angela Gooijer                9207088 DWT                    1:10.87     5.          
    6.  Annette Knape                 8401320 DWT                    1:13.43     6.          
    7.  Cheryl Cornwall               9203750 Zaanstad (SG)          1:14.59     7.          
    8.  Corinne Kalbfleisch           5200024 DWT                    1:25.79     8.          
    9.  Jikke van den Ende            9505508 DWT                    1:27.37     9.          
 AFGEM  Fien de Vries                 9005588 NVA/HHC                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Heren, 100m vrije slag                 Heren Senioren Open
13.1.08 - 14:35                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dennis de Graaf               8701077 DWT                      58.64     1.          
    2.  Marcel van Berge              8200119 Zaanstad (SG)          1:00.54     2.          
    3.  Edwin van Berge               8500161 Zaanstad (SG)          1:01.40     3.FJ 1      
    4.  Robin Ras                     9105275 NVA/HHC                1:01.40     4.FJ 2      
    5.  Peter van de Bor              8402897 DWT                    1:01.94     5.          
    6.  Maurice Rep                   8401857 Zaanstad (SG)          1:02.83     6.          
    7.  Dennis de Ree                 8001223 Zaanstad (SG)          1:06.53     7.          
    8.  Roland Hoogendoorn            9306099 DWT                    1:07.03     8.          
    9.  Ramon van Langelaar           8501521 Zaanstad (SG)          1:07.14     9.          
   10.  Hiras Ferrandino              9306527 DWT                    1:07.25    10.          
   11.  Anton Heemskerk               8503423 NVA/HHC                1:08.15    11.          
   12.  Arno de Graaf                 6000841 Zaanstad (SG)          1:08.64    12.          
   13.  Leon Knape                    8202467 DWT                    1:09.77    13.          
   14.  Marvijn Koning                9104761 NVA/HHC                1:12.81    14.          
   15.  Christiaan de Bruin           7800173 Zaanstad (SG)          1:13.82    15.          
   16.  Sidney Tuijn                  9403229 NVA/HHC                1:17.75    16.          
   17.  Bart de Graaf                 6100899 DWT                    1:19.50    17.          
   18.  Jorit van Geldorp             9107349 DWT                    1:23.15    18.          
   19.  Wessel van Geldorp            9306747 DWT                    1:26.87    19.          
   20.  Michiel Tonsbeek              6000889 DWT                    1:34.41    20.          
 AFGEM  Kamiel Delpeut                8604357 DWT                             AFGEM          
 AFGEM  Yunus Karaca                  9203163 DWT                             AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                  Meisjes, 4 x 50m wisselslag         Meisjes Jeugd 2 en later
13.1.08 - 14:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  NVA/HHC 2                             NVA/HHC                2:28.35     1.          
        Manouk Themmen, 94                        Paula van der Kraats, 92
        Lisanne Dercksen, 94                      Tara van den Bogaard, 94
          2:28.35

    2.  DWT 1                                 DWT                    2:29.30     2.          
        Anouk Nulkes, 93                          Angela Gooijer, 92
        Jill Hendrix, 93                          Daphne Romeijn, 94
            33.16  2:29.30

    3.  Zaanstad (SG) 1                       Zaanstad (SG)          2:35.58     3.          
        Danielle van Geest, 93                    Amber van Berge, 92
        Ellen Hoorn, 93                           Cheryl Cornwall, 92
            41.26  2:35.58

    4.  Zaanstad (SG) 2                       Zaanstad (SG)          2:46.67     4.          
        Danique Steur, 92                         Eline den Brave, 96
        Arianne Hendriks, 95                      Louelle Klinkenberg, 94
            42.02  2:46.67

 AFGEM  NVA/HHC 1                             NVA/HHC                         AFGEM          
        Manouk Themmen, 94                        Ellen Kuijper, 94
        Jessica Niemeijer, 94                     Jannah Deden, 94

 AFGEM  DWT 2                                 DWT                             AFGEM          
        Merel Visser, 93                          Mara Burden, 94
        DaniŽlle Twigt, 93                        Jikke van den Ende, 95




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                   Alle, 4 x 25m schoolslag Mix Jongens Min. 6 e.l.,Meisjes Jun. 1 e.l.
13.1.08 - 14:45                       (1j, 1m, 1j, 1m)                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  NVA/HHC 1                             NVA/HHC                1:31.03     1.          
        Kim Spanjaart, 96                         Naomi Blommaert, 96
        Wiebe Heetvelt, 96                        Jesse Kneppers, 96
          1:31.03

    2.  DWT 1                                 DWT                    1:32.08     2.          
        Romy Nulkes, 96                           Eva Visser, 96
        Moreno Parmanand, 96                      Michael Tonsbeek, 97
          1:32.08

    3.  Zaanstad (SG) 2                       Zaanstad (SG)          1:32.28     3.          
        Elise Rotterdam, 98                       Franka Rotterdam, 98
        Ryan Snelderwaard, 97                     Matthijs Fleumer, 96
          1:32.28

   DIS  Zaanstad (SG) 1                       Zaanstad (SG)                     DIS          
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Bente Rogge, 97                           Lotte Vens, 97
        Lex Sandburg, 98                          Ilmar Dennebos, 97




Splash Meet Manager 2007Registered to Zaanstad (SG)