A/B competitie ronde 3 - Alkmaar
Alkmaar (NED),    13.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 6. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 8. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 11. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 12. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 13. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 14. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 15. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 16. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 18. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 19. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 20. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 21. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 22. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 24. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 25. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 26. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 30. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 31. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 32. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 4 x 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
13.1.08 - 13:30                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Z.V.Hoorn-Aurik (08-013) 1              Z.V.Hoorn-Aurik (08-     8:58.66     9:02.27       
        Lisanne Duijst, 90                           Femke Swier, 93
        Simone de Wit, 86                            Andrea Kneppers, 93
          2:24.38  9:02.27

    2.  DAW-Finenzo 1                           DAW-Finenzo              9:07.11     9:05.81       
        Marianne vd Poll, 89                         Daisy Molenaar, 93
        Sharona Mlcoch, 94                           Maaike Vooren, 91
          2:14.43  9:05.81

    3.  Zaanstad (SG) 1                         Zaanstad (SG)            9:04.88     9:07.22       
        Elke Vens, 90                                Melissa Zwaan, 91
        Esmee Vermeulen, 96                          Shelley de Boer, 93
          2:17.39  9:07.22

    4.  WZ&PC Purmerend 1                       WZ&PC Purmerend          9:21.64     9:24.65       
        Pascalle Spiekerman, 94                      Sharon van der Leest, 92
        Maureen Udes, 91                             Cleo Denise Bol, 94
          2:24.40  9:24.65

    5.  Zaanstad (SG) 2                         Zaanstad (SG)            9:50.84     9:51.51       
        Cynthia Noordermeer, 70                      Iris Bruining, 90
        Chinouk Steketee, 91                         Kimberly Mijnen, 95
          2:25.90  9:51.51




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Meisjes, 100m schoolslag      Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13.1.08 - 13:40                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marit Visscher                9600004   DAW-Finenzo              1:28.32     1:26.52       
    2.  Manon Wiersma                 9600112   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:30.16     1:30.70       
    3.  Johnny Mae Hauser             9700682   Zaanstad (SG)            1:34.92     1:31.10       
    4.  Claudia Rijkhoff              9603338   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:31.98     1:31.61       
    5.  Roxann Geenen                 9601518   DAW-Finenzo              1:33.14     1:31.91       
    6.  Kimberly Aniceto              9701726   Zaanstad (SG)            1:37.03     1:34.32       
    7.  Laura Stokx                   9601510   DAW-Finenzo              1:36.98     1:36.09       
    8.  Mirl de Boer                  9700468   DAW-Finenzo              1:37.57     1:36.91       
    9.  Chantal Hoogervorst           9603884   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:41.10     1:36.97       
   10.  Tessa Vermeulen               9800068   Zaanstad (SG)            1:42.31     1:38.09       
   11.  Bianca Denekamp               9703888   WZ&PC Purmerend          1:49.09     1:42.96       
   12.  José Verbeek                  9701248   WZ&PC Purmerend          1:39.85     1:44.43       
   13.  Britt Doedse                  9700752   WZ&PC Purmerend          1:52.84     1:50.56       
   14.  Elise Dekker                  9700976   Zaanstad (SG)            1:54.01     1:52.67       
   15.  Samira Mijnen                 9701320   Zaanstad (SG)            1:58.58     1:54.01       
   16.  Marielle Vijver               9800336   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:58.89     2:05.11       
 AFGEM  Julia Brouwers                9600868   WZ&PC Purmerend          1:33.62                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                         Jongens, 50m rugslag                  Jongens Minioren 4,5,6
13.1.08 - 13:50                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Carlo Kemp                    9600467   WZ&PC Purmerend            38.30       36.44       
    2.  Lars Haarsma                  9600745   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       36.61       36.78       
    3.  Thierry Feld                  9601185   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       39.81       38.47       
    4.  Yannick Vijver                9600469   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       41.42       40.56       
    5.  Erno Snoek                    9600925   Zaanstad (SG)              41.13       41.13       
    6.  Lars van der Velden           9800175   DAW-Finenzo                45.28       41.86       
    7.  Rick Peereboom                9600679   DAW-Finenzo                43.20       42.94       
    8.  Maurits de Bruijn             9700917   DAW-Finenzo                45.62       43.12       
    9.  Ruben Pera                    9602249   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       43.06       43.54       
   10.  Martijn Falk                  9601457   DAW-Finenzo                49.41       44.34       
   11.  Justin Spaans                 9700913   Zaanstad (SG)              45.20       44.97       
   12.  Danny Fabian Groen            9703033   WZ&PC Purmerend            53.17       46.24       
   13.  Simon Koopen                  9802127   WZ&PC Purmerend          1:01.58       56.20       
   DIS  Chris Dekker                  9700915   Zaanstad (SG)              46.61                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
    NG  Danny Berlemon                9600527   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       42.02                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                         Meisjes, 100m rugslag            Meisjes Junioren 3 en later
13.1.08 - 13:50                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rosanne Padt                  9501582   DAW-Finenzo              1:12.66     1:13.60       
    2.  Janine Rooker                 9600316   WZ&PC Purmerend          1:19.29     1:18.47       
    3.  Helena La                     9502134   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:24.03     1:18.91       
    4.  Julia Brouwers                9600868   WZ&PC Purmerend               NT     1:19.10       
    5.  Miloes Rozemuller             9501832   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:18.29     1:19.75       
    6.  Davina van Perge              9503786   DAW-Finenzo              1:23.88     1:19.82       
    7.  Marsha Spaans                 9402264   Zaanstad (SG)            1:25.77     1:21.38       
    8.  Amber Ruig                    9603240   Zaanstad (SG)            1:22.26     1:21.86       
    9.  Anne van Rongen               9501202   WZ&PC Purmerend          1:27.46     1:21.87       
   10.  Rachelle Steur                9401690   Zaanstad (SG)            1:22.22     1:22.02       
   11.  Kimberly Mijnen               9503644   Zaanstad (SG)            1:23.37     1:22.62       
   12.  Mandy Verhage                 9501382   DAW-Finenzo              1:24.78     1:22.78       
   13.  Laura Schleeper               9402262   Zaanstad (SG)            1:24.68     1:24.41       
   14.  Tamara Uijtewaal              9404852   Zaanstad (SG)            1:24.34     1:25.20       
   15.  Marloes Jellema               9500922   WZ&PC Purmerend          1:30.09     1:28.14       
   16.  Najade Bijl                   9501126   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:29.69     1:29.54       
 NG.ZA  Marcha Kemp                   9504810   WZ&PC Purmerend          1:26.04                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Jongens, 200m schoolslag           Jongens Junioren 2 en later
13.1.08 - 14:00                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Milan Tump                    9401411   Zaanstad (SG)            2:55.18     2:55.61       
    2.  Guus Jonk                     9501509   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     2:58.73     2:55.94       
    3.  Kingue Struijf                9400913   WZ&PC Purmerend          2:47.20     3:01.30       
    4.  Frank van der Wolff           9400955   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     3:16.53     3:08.09       
    5.  Klaas Schoute                 9500891   DAW-Finenzo              3:16.28     3:08.81       
    6.  Vincent Schram                9402041   DAW-Finenzo              3:19.25     3:10.27       
    7.  Kjeld Gravesteijn             9500515   Zaanstad (SG)                 NT     3:14.53       
    8.  Maarten van der Park          9402801   Zaanstad (SG)            3:20.45     3:15.16       
    9.  Sven Gravesteijn              9500517   Zaanstad (SG)                 NT     3:17.09       
   10.  Jesse Meyer                   9403633   Zaanstad (SG)            3:28.34     3:22.01       
   11.  Dave Heshof                   9501403   WZ&PC Purmerend          3:56.69     3:36.95       
   12.  Roel Alers                    9501593   WZ&PC Purmerend          3:44.54     3:37.03       
   DIS  Jeroen Hoeben                 9602955   Z.V.Hoorn-Aurik (08-          NT     3:46.54       
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 NG.ZA  Michel Naporowski             9402135   WZ&PC Purmerend          3:55.03                   
 NG.ZA  Derek van Roon                9405213   WZ&PC Purmerend          3:34.88                   
    NG  Rico Roels                    9403119   DAW-Finenzo              3:19.44                   
    NG  Jordi Kerssens                9601075   Z.V.Hoorn-Aurik (08-          NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 50m vlinderslag                    Dames Senioren Open
13.1.08 - 14:10                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marianne vd Poll              8903352   DAW-Finenzo                30.92       31.11       
    2.  Xandra Groot                  9001268   Z.V.Hoorn-Aurik (08-          NT       31.30       
    3.  Mirjam Pannekeet              8201256   DAW-Finenzo                31.81       32.54       
    4.  Dieuwertje Jorink             9302306   DAW-Finenzo                34.38       32.97       
    5.  Naomi Stens                   9302266   Zaanstad (SG)              41.28       33.04       
    6.  Nathalie van Velzen           8502970   WZ&PC Purmerend            33.14       33.54       
    7.  Simone de Wit                 8604152   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       32.74       33.63       
    8.  Esmee Vermeulen               9600678   Zaanstad (SG)              34.88       33.66       
    9.  Marieke Verbeek               8904272   DAW-Finenzo                34.52       33.67       
   10.  Maureen Udes                  9103128   WZ&PC Purmerend            33.34       33.98       
   11.  Sabine Kolken                 8000616   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       35.81       34.33       
   12.  Corine Rooker                 9201522   WZ&PC Purmerend            34.85       35.22  FJ 1 
   13.  Cynthia Noordermeer           7000358   Zaanstad (SG)              34.51       35.22  FJ 2 
   14.  Cindy van Heusden             9206310   Zaanstad (SG)              36.61       35.73       
   15.  Laura de Waal                 8904532   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       34.78       35.85       
   16.  Nickey de Klerk               8604394   WZ&PC Purmerend            34.04       36.12       
   17.  Marit Hoogland                9300342   WZ&PC Purmerend            36.43       36.28       
   18.  Melonie Hoonakker             9200804   WZ&PC Purmerend            35.70       36.96       
   19.  Medea Krijnen                 9002144   WZ&PC Purmerend            38.11       38.37       
    NG  Chantal Molenkamp             9002624   DAW-Finenzo                33.13                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 200m schoolslag                    Heren Senioren Open
13.1.08 - 14:15                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ronald Hart                   7800391   DAW-Finenzo              2:36.88     2:33.78       
    2.  Remco Peerdeman               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     2:33.89     2:33.89       
    3.  Bas Tietze                    8703351   WZ&PC Purmerend          2:36.69     2:35.04       
    4.  Frank Vijver                  6301151   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     2:33.89     2:35.66       
    5.  Wouter Breton                 8900461   DAW-Finenzo              2:34.66     2:37.78       
    6.  Kevin vd Poll                 8602429   DAW-Finenzo              2:43.73     2:39.58       
    7.  Patrick Molenkamp             8802427   DAW-Finenzo              2:44.60     2:40.29       
    8.  Michiel Beemster              8000063   WZ&PC Purmerend          2:38.47     2:40.72       
    9.  Daan Remmelzwaal              9302553   Zaanstad (SG)            2:44.90     2:45.19       
   10.  Bart Beemster                 8700153   WZ&PC Purmerend          2:42.63     2:45.94       
   11.  Marijn Nijssen                8703983   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     3:02.92     2:49.58       
   12.  Bjorn de Goede                8701041   Zaanstad (SG)            2:53.50     2:49.77       
   13.  Arno Vlasveld                 8502811   Zaanstad (SG)            2:48.45     2:53.10       
   14.  Tim Zoontjes                  9003431   WZ&PC Purmerend          2:52.15     3:01.64       
 AFGEM  Kristian Stam                 9102187   Zaanstad (SG)            2:48.61                   
 AFGEM  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo              2:32.33                   
    NG  Edwin Feeke                   7901759   Zaanstad (SG)            2:38.39                   
    NG  Axel Tietze                   8803379   WZ&PC Purmerend          2:56.73                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Meisjes, 100m vrije slag              Meisjes Jeugd 2 en later
13.1.08 - 14:25                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Andrea Kneppers               9302216   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       57.99       59.68       
    2.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)            1:01.44     1:01.94       
    3.  Femke Swier                   9305122   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:01.61     1:02.01       
    4.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend          1:03.53     1:02.87       
    5.  Chantalle van der Fluit       9206406   DAW-Finenzo              1:05.23     1:04.57       
    6.  Daisy Molenaar                9306808   DAW-Finenzo              1:03.50     1:06.03       
    7.  Pascalle Spiekerman           9403030   WZ&PC Purmerend               NT     1:06.36       
    8.  Sterre Boon                   9304544   DAW-Finenzo              1:08.77     1:08.91       
    9.  Sanne Bommer                  9501132   Zaanstad (SG)            1:09.36     1:09.03       
   10.  Debbie Schleeper              9203478   Zaanstad (SG)            1:08.69     1:10.04       
   11.  Yanthe Boom                   9304368   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:09.25     1:11.44       
   12.  Nina Brouwers                 9301414   WZ&PC Purmerend          1:13.22     1:13.12       
   13.  Anne van Rongen               9501202   WZ&PC Purmerend          1:15.06     1:14.50       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 400m wisselslag           Jongens Junioren 4 en later
13.1.08 - 14:30                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordy de Klerk                9300269   WZ&PC Purmerend          5:38.30     5:11.83       
    2.  Ruben Dekker                  9300627   Zaanstad (SG)            5:24.12     5:14.03       
    3.  Joey Stokx                    9301251   DAW-Finenzo              5:22.66     5:16.22       
    4.  Sverre Eschweiler             9204035   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     5:29.61     5:18.40       
    5.  Mart de Boer                  9303589   DAW-Finenzo              5:46.10     5:28.12       
    6.  Casper van der Haagen         9202521   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     5:59.62     5:39.27       
    7.  Sjors Lieverst                9501389   Zaanstad (SG)                 NT     5:43.99       
    8.  Jeffrey Spaltman              9204037   DAW-Finenzo              5:50.97     5:45.70       
    9.  Kenneth Olofsen               9201891   Zaanstad (SG)            6:31.82     5:52.65       
   10.  Jesse Dekker                  9301699   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     6:41.00     5:53.11       
   11.  Thijs Alferink                9206629   Z.V.Hoorn-Aurik (08-          NT     6:52.50       
   12.  Rick Jellema                  9303063   WZ&PC Purmerend          7:17.77     6:55.87       
   DIS  Pim van Diemen                9203403   WZ&PC Purmerend               NT     6:11.26       
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 NG.ZA  Remy Naporowski               9303065   WZ&PC Purmerend               NT                   
    NG  Robin Döderlein de Win        9302447   WZ&PC Purmerend          6:33.51                   
    NG  Ritchoberto Peternella        9300991   WZ&PC Purmerend          5:31.00                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 200m wisselslag              Dames Senioren 2 en later
13.1.08 - 14:45                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike Vooren                 9103324   DAW-Finenzo              2:30.50     2:31.19       
    2.  Elke Vens                     9003906   Zaanstad (SG)            2:31.35     2:35.40       
    3.  Melissa Zwaan                 9103666   Zaanstad (SG)            2:35.42     2:37.48       
    4.  Cleo Denise Bol               9403314   WZ&PC Purmerend          2:35.47     2:37.59       
    5.  Lisanne Duijst                9000938   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     2:36.11     2:41.14       
    6.  Carmen Krijnen                9301454   WZ&PC Purmerend          2:43.90     2:46.86       
    7.  Pien Burger                   9306202   DAW-Finenzo              2:54.17     2:46.97       
    8.  Britt Kraak                   9303750   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     2:49.33     2:48.54       
    9.  Sharona Mlcoch                9406178   DAW-Finenzo              2:47.78     2:49.89       
   10.  Chinouk Steketee              9102978   Zaanstad (SG)                 NT     2:51.25       
   11.  Tamara Sachs                  9205524   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     2:51.98     2:51.89       
   12.  Femke Aan                     9601498   Zaanstad (SG)            3:01.01     2:56.52       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 200m vlinderslag             Jongens Jeugd 2 en later
13.1.08 - 14:50                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjan Baron                   9100067   DAW-Finenzo              2:25.34     2:25.26       
    2.  Hans Peter Hartog             9100859   DAW-Finenzo              2:30.00     2:26.12       
    3.  Demi de Rooij                 9105607   DAW-Finenzo              2:42.61     2:27.91       
    4.  Sverre Oelen                  9002147   WZ&PC Purmerend          2:37.08     2:30.20       
    5.  Bart Knijn                    9101249   WZ&PC Purmerend          2:44.05     2:34.63       
    6.  Mike Hoonakker                9301709   WZ&PC Purmerend          2:48.99     2:51.54       
 AFGEM  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo              2:49.42                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Jeugd 2 en later
13.1.08 - 14:55                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)            1:01.31     1:03.32       
    2.  Martijn Gras                  9100751   Zaanstad (SG)            1:14.59     1:08.81       
    3.  Bruun Beenker                 9100083   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:17.95     1:08.85       
    4.  Thom Wever                    9102711   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:11.06     1:09.61       
    5.  Matthijs Dekker               9000621   Zaanstad (SG)            1:07.97     1:11.65       
    6.  Sander Koenen                 9206187   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:45.97     1:32.84       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                         Dames, 200m rugslag                     Dames Senioren Open
13.1.08 - 14:55                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Xandra Groot                  9001268   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     2:38.77     2:33.97       
    2.  Corine Rooker                 9201522   WZ&PC Purmerend          2:32.18     2:38.00       
    3.  Simone de Wit                 8604152   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     2:43.79     2:38.44       
    4.  Esmee Vermeulen               9600678   Zaanstad (SG)            2:40.57     2:38.72       
    5.  Marianne vd Poll              8903352   DAW-Finenzo              2:46.17     2:39.62       
    6.  Iris Bruining                 9000614   Zaanstad (SG)            2:42.92     2:40.10       
    7.  Mirjam Pannekeet              8201256   DAW-Finenzo              2:43.07     2:42.11       
    8.  Melonie Hoonakker             9200804   WZ&PC Purmerend          2:40.13     2:46.39       
    9.  Dieuwertje Jorink             9302306   DAW-Finenzo              2:44.16     2:48.06       
   10.  Nickey de Klerk               8604394   WZ&PC Purmerend          2:42.86     2:49.85       
   11.  Marieke Verbeek               8904272   DAW-Finenzo              3:00.66     2:50.36       
   12.  Diede Witkamp                 9205684   DAW-Finenzo              2:56.32     2:57.70       
   13.  Ilana Schaap                  9102714   DAW-Finenzo              2:59.41     3:00.31       
   14.  Anne Fleur op den Velde       9405876   Zaanstad (SG)            3:19.71     3:09.45       
   15.  Mariette Mc Campbell          8600688   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     3:16.98     3:10.84       
 AFGEM  Wieteke Elzinga               8601038   DAW-Finenzo                   NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Heren, 100m vrije slag                    Heren Senioren Open
13.1.08 - 15:05                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo                53.14       53.35       
    2.  Michiel Beemster              8000063   WZ&PC Purmerend            53.87       54.47       
    3.  Remco Peerdeman               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       52.80       54.52  FJ 1 
    4.  Pieter Schoots                8702979   DAW-Finenzo                54.81       54.52  FJ 2 
    5.  Jeroen Beemster               8700155   WZ&PC Purmerend            55.39       55.50       
    6.  Joep Groot                    8701149   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       56.71       55.98       
    7.  Patrick Molenkamp             8802427   DAW-Finenzo                57.03       56.72       
    8.  Johan Roos                    8301817   WZ&PC Purmerend            55.63       57.51       
    9.  Bas Tietze                    8703351   WZ&PC Purmerend            56.42       57.65       
   10.  Ronald Hart                   7800391   DAW-Finenzo                56.24       59.01       
   11.  Kevin vd Poll                 8602429   DAW-Finenzo                55.95       59.57       
   12.  Alex Bakkenes                 6300941   Zaanstad (SG)              58.10       59.91       
   13.  Bjorn de Goede                8701041   Zaanstad (SG)              59.85     1:00.68       
   14.  Michel Koenen                 8906201   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:03.25     1:04.07       
   15.  Daan Remmelzwaal              9302553   Zaanstad (SG)            1:06.41     1:06.39       
 AFGEM  Kevin Lebis                   8101037   DAW-Finenzo                52.56                   
    NG  Axel Tietze                   8803379   WZ&PC Purmerend          1:00.44                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                        Meisjes, 50m rugslag        Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13.1.08 - 15:10                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia Rijkhoff              9603338   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       35.37       35.06       
    2.  Roxann Geenen                 9601518   DAW-Finenzo                38.69       37.85       
    3.  Laura Stokx                   9601510   DAW-Finenzo                38.50       38.25       
    4.  Mirl de Boer                  9700468   DAW-Finenzo                41.39       38.28       
    5.  Marit Visscher                9600004   DAW-Finenzo                40.50       38.68       
    6.  Kimberly Aniceto              9701726   Zaanstad (SG)              41.78       39.51       
    7.  Johnny Mae Hauser             9700682   Zaanstad (SG)              45.30       39.66       
    8.  Manon Wiersma                 9600112   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       39.95       39.82       
    9.  Elise Dekker                  9700976   Zaanstad (SG)              41.34       42.05       
   10.  Tessa Vermeulen               9800068   Zaanstad (SG)              44.00       42.10  FJ 1 
   11.  Samira Mijnen                 9701320   Zaanstad (SG)              44.69       42.10  FJ 2 
   12.  Chantal Hoogervorst           9603884   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       45.85       45.26       
   13.  José Verbeek                  9701248   WZ&PC Purmerend            43.65       45.78       
   14.  Britt Doedse                  9700752   WZ&PC Purmerend            51.05       48.70       
   15.  Bianca Denekamp               9703888   WZ&PC Purmerend               NT       50.89       
   16.  Marielle Vijver               9800336   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       52.63       51.00       
 AFGEM  Julia Brouwers                9600868   WZ&PC Purmerend            37.17                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Jongens, 100m schoolslag                Jongens Minioren 4,5,6
13.1.08 - 15:15                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Carlo Kemp                    9600467   WZ&PC Purmerend          1:29.88     1:29.71       
    2.  Yannick Vijver                9600469   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:34.83     1:31.28       
    3.  Thierry Feld                  9601185   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:37.32     1:37.75       
    4.  Maurits de Bruijn             9700917   DAW-Finenzo              1:39.38     1:40.00       
    5.  Erno Snoek                    9600925   Zaanstad (SG)            1:45.43     1:41.97       
    6.  Justin Spaans                 9700913   Zaanstad (SG)            1:45.58     1:44.58       
    7.  Lars van der Velden           9800175   DAW-Finenzo              1:43.67     1:45.29       
    8.  Chris Dekker                  9700915   Zaanstad (SG)            1:53.97     1:50.53       
    9.  Martijn Falk                  9601457   DAW-Finenzo              1:54.80     1:51.53       
   10.  Ruben Pera                    9602249   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     2:11.55     1:59.91       
   11.  Rick Peereboom                9600679   DAW-Finenzo              1:57.28     2:02.19       
   12.  Simon Koopen                  9802127   WZ&PC Purmerend          2:20.62     2:24.47       
   DIS  Danny Fabian Groen            9703033   WZ&PC Purmerend          2:11.18     1:57.90       
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
    NG  Danny Berlemon                9600527   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:58.40                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Meisjes, 200m schoolslag           Meisjes Junioren 3 en later
13.1.08 - 15:20                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Ruig                    9603240   Zaanstad (SG)            3:02.00     2:57.39       
    2.  Helena La                     9502134   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     2:58.09     2:58.65       
    3.  Marsha Spaans                 9402264   Zaanstad (SG)            3:06.49     2:59.75       
    4.  Davina van Perge              9503786   DAW-Finenzo              3:13.95     3:08.72       
    5.  Rosanne Padt                  9501582   DAW-Finenzo              3:14.98     3:09.43       
    6.  Janine Rooker                 9600316   WZ&PC Purmerend          3:24.29     3:10.13       
    7.  Rachelle Steur                9401690   Zaanstad (SG)                 NT     3:17.44       
    8.  Julia Brouwers                9600868   WZ&PC Purmerend               NT     3:19.22       
    9.  Kimberly Mijnen               9503644   Zaanstad (SG)            3:19.96     3:19.58       
   10.  Miloes Rozemuller             9501832   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     3:20.89     3:23.00       
   11.  Tamara Uijtewaal              9404852   Zaanstad (SG)            3:47.23     3:30.94       
   12.  Laura Schleeper               9402262   Zaanstad (SG)            3:36.37     3:32.28       
   13.  Mandy Verhage                 9501382   DAW-Finenzo              3:41.10     3:33.91       
   14.  Marloes Jellema               9500922   WZ&PC Purmerend          3:38.85     3:43.20       
   15.  Najade Bijl                   9501126   Z.V.Hoorn-Aurik (08-          NT     3:47.94       
 NG.ZA  Marcha Kemp                   9504810   WZ&PC Purmerend          3:19.48                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                        Jongens, 100m rugslag            Jongens Junioren 2 en later
13.1.08 - 15:30                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Frank van der Wolff           9400955   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:09.48     1:10.44       
    2.  Vincent Schram                9402041   DAW-Finenzo              1:13.82     1:14.00       
    3.  Dave Heshof                   9501403   WZ&PC Purmerend          1:13.99     1:15.08       
    4.  Kingue Struijf                9400913   WZ&PC Purmerend          1:15.86     1:18.34       
    5.  Lars Haarsma                  9600745   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:19.30     1:18.97       
    6.  Jesse Meyer                   9403633   Zaanstad (SG)            1:19.75     1:20.45       
    7.  Milan Tump                    9401411   Zaanstad (SG)            1:22.32     1:21.19       
    8.  Kjeld Gravesteijn             9500515   Zaanstad (SG)            1:25.87     1:21.93       
    9.  Sven Gravesteijn              9500517   Zaanstad (SG)            1:20.79     1:22.22       
   10.  Klaas Schoute                 9500891   DAW-Finenzo              1:24.79     1:24.06       
   11.  Maarten van der Park          9402801   Zaanstad (SG)            1:29.93     1:26.18       
   12.  Roel Alers                    9501593   WZ&PC Purmerend          1:23.06     1:26.34       
   13.  Guus Jonk                     9501509   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:27.11     1:27.46       
   14.  Jeroen Hoeben                 9602955   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:33.39     1:34.31       
 NG.ZA  Michel Naporowski             9402135   WZ&PC Purmerend          1:31.57                   
 NG.ZA  Derek van Roon                9405213   WZ&PC Purmerend          1:53.44                   
    NG  Rico Roels                    9403119   DAW-Finenzo              1:18.80                   
    NG  Jordi Kerssens                9601075   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:32.84                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                       Dames, 100m vrije slag                    Dames Senioren Open
13.1.08 - 15:35                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Xandra Groot                  9001268   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:01.51     1:01.63       
    2.  Simone de Wit                 8604152   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:01.88     1:03.37       
    3.  Maureen Udes                  9103128   WZ&PC Purmerend          1:02.79     1:03.52       
    4.  Marianne vd Poll              8903352   DAW-Finenzo              1:04.02     1:05.05       
    5.  Iris Bruining                 9000614   Zaanstad (SG)            1:07.72     1:05.28       
    6.  Melonie Hoonakker             9200804   WZ&PC Purmerend          1:06.23     1:05.94       
    7.  Ilana Schaap                  9102714   DAW-Finenzo              1:03.75     1:06.40       
    8.  Dieuwertje Jorink             9302306   DAW-Finenzo              1:05.84     1:07.18       
    9.  Gitta Buskermolen             9000660   WZ&PC Purmerend          1:05.31     1:08.46       
   10.  Cynthia Noordermeer           7000358   Zaanstad (SG)            1:08.04     1:09.84       
   11.  Corine Rooker                 9201522   WZ&PC Purmerend          1:04.20     1:09.93       
   12.  Anne Fleur op den Velde       9405876   Zaanstad (SG)            1:10.82     1:11.16       
   13.  Marit Hoogland                9300342   WZ&PC Purmerend          1:12.83     1:12.18       
   14.  Laura de Waal                 8904532   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:10.75     1:12.29       
   15.  Marlou van Rhijn              9108184   WZ&PC Purmerend          1:17.20     1:19.91       
    NG  Chantal Molenkamp             9002624   DAW-Finenzo              1:06.32                   
    NG  Angelique Schut               8903762   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:03.43                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Heren, 50m vlinderslag                    Heren Senioren Open
13.1.08 - 15:40                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Johan Roos                    8301817   WZ&PC Purmerend            25.89       26.81       
    2.  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo                27.21       27.12       
    3.  Jeroen Beemster               8700155   WZ&PC Purmerend            27.50       27.56       
    4.  Remco Peerdeman               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       27.20       27.72       
    5.  Joep Groot                    8701149   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       27.65       27.75       
    6.  Bas Tietze                    8703351   WZ&PC Purmerend            28.34       27.85       
    7.  Marijn Nijssen                8703983   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       28.09       28.13       
    8.  Michiel Beemster              8000063   WZ&PC Purmerend            28.72       28.33       
    9.  Kevin vd Poll                 8602429   DAW-Finenzo                28.42       28.43       
   10.  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo                   NT       28.48       
   11.  Bart Beemster                 8700153   WZ&PC Purmerend            27.67       28.69       
   12.  Ronald Hart                   7800391   DAW-Finenzo                29.05       29.09       
   13.  Pieter Schoots                8702979   DAW-Finenzo                28.51       29.36       
   14.  Alex Bakkenes                 6300941   Zaanstad (SG)              29.80       30.22       
   15.  Arno Vlasveld                 8502811   Zaanstad (SG)              29.51       30.33       
   16.  Wouter Breton                 8900461   DAW-Finenzo                28.99       30.88       
   17.  Bjorn de Goede                8701041   Zaanstad (SG)              31.07       31.44       
   18.  Michel Koenen                 8906201   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       32.43       31.90       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Meisjes, 400m wisselslag              Meisjes Jeugd 2 en later
13.1.08 - 15:45                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Andrea Kneppers               9302216   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     5:12.17     5:15.75       
    2.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend          5:18.84     5:20.66       
    3.  Femke Swier                   9305122   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     5:45.00     5:34.53       
    4.  Shelley de Boer               9302840   Zaanstad (SG)            5:44.09     5:41.92       
    5.  Pascalle Spiekerman           9403030   WZ&PC Purmerend               NT     5:44.50       
    6.  Sanne Bommer                  9501132   Zaanstad (SG)                 NT     5:54.62       
    7.  Chantalle van der Fluit       9206406   DAW-Finenzo              6:03.44     6:02.29       
    8.  Daisy Molenaar                9306808   DAW-Finenzo              6:07.87     6:05.59       
    9.  Debbie Schleeper              9203478   Zaanstad (SG)                 NT     6:09.80       
   10.  Sterre Boon                   9304544   DAW-Finenzo              6:06.65     6:11.47       
   11.  Nina Brouwers                 9301414   WZ&PC Purmerend               NT     7:03.47       




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 100m vrije slag           Jongens Junioren 4 en later
13.1.08 - 15:55                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sverre Eschweiler             9204035   Z.V.Hoorn-Aurik (08-       55.28       55.59       
    2.  Jordy de Klerk                9300269   WZ&PC Purmerend            58.56       58.26       
    3.  Ruben Dekker                  9300627   Zaanstad (SG)              58.42       59.06       
    4.  Jeffrey Spaltman              9204037   DAW-Finenzo              1:00.05       59.25       
    5.  Kenneth Olofsen               9201891   Zaanstad (SG)              59.29     1:00.62       
    6.  Joey Stokx                    9301251   DAW-Finenzo                59.59     1:00.70       
    7.  Casper van der Haagen         9202521   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:03.53     1:01.89       
    8.  Roy Vens                      9303639   Zaanstad (SG)            1:04.21     1:03.21       
    9.  Mart de Boer                  9303589   DAW-Finenzo              1:03.12     1:04.13       
   10.  Jesse Dekker                  9301699   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:13.31     1:04.53       
   11.  Sjors Lieverst                9501389   Zaanstad (SG)            1:05.35     1:05.41       
   12.  Pim van Diemen                9203403   WZ&PC Purmerend          1:03.31     1:05.90       
   13.  Thijs Alferink                9206629   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:05.55     1:08.06       
   14.  Rick Jellema                  9303063   WZ&PC Purmerend          1:21.36     1:16.55       
 NG.ZA  Remy Naporowski               9303065   WZ&PC Purmerend          1:02.81                   
    NG  Robin Döderlein de Win        9302447   WZ&PC Purmerend          1:06.91                   
    NG  Ritchoberto Peternella        9300991   WZ&PC Purmerend          1:01.88                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Dames, 200m vlinderslag             Dames Senioren 2 en later
13.1.08 - 16:00                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike Vooren                 9103324   DAW-Finenzo              2:32.64     2:35.75       
    2.  Cleo Denise Bol               9403314   WZ&PC Purmerend          2:48.10     2:50.12       
    3.  Carmen Krijnen                9301454   WZ&PC Purmerend          2:52.26     2:52.14       
    4.  Sharona Mlcoch                9406178   DAW-Finenzo                   NT     2:54.57       
    5.  Pien Burger                   9306202   DAW-Finenzo              3:06.90     3:05.53       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Dames, 100m vlinderslag             Dames Senioren 2 en later
13.1.08 - 16:05                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Zwaan                 9103666   Zaanstad (SG)            1:09.92     1:11.65       
    2.  Lisanne Duijst                9000938   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:10.26     1:12.85       
    3.  Elke Vens                     9003906   Zaanstad (SG)                 NT     1:13.47       
    4.  Britt Kraak                   9303750   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:17.10     1:14.81       
    5.  Tamara Sachs                  9205524   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     1:15.61     1:16.53       
    6.  Femke Aan                     9601498   Zaanstad (SG)            1:19.17     1:21.70       
    7.  Chinouk Steketee              9102978   Zaanstad (SG)                 NT     1:32.82       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m wisselslag              Jongens Jeugd 2 en later
13.1.08 - 16:10                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Cornwall                 9003855   Zaanstad (SG)            2:26.04     2:20.91  FJ 1 
    2.  Hans Peter Hartog             9100859   DAW-Finenzo              2:21.01     2:20.91  FJ 2 
    3.  Demi de Rooij                 9105607   DAW-Finenzo              2:22.12     2:21.53       
    4.  Bart Knijn                    9101249   WZ&PC Purmerend          2:27.36     2:25.51       
    5.  Matthijs Dekker               9000621   Zaanstad (SG)            2:26.80     2:26.53       
    6.  Thom Wever                    9102711   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     2:30.78     2:27.37       
    7.  Bruun Beenker                 9100083   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     2:30.64     2:28.22       
    8.  Sverre Oelen                  9002147   WZ&PC Purmerend          2:26.92     2:29.09       
    9.  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo              2:29.23     2:33.75       
   10.  Martijn Gras                  9100751   Zaanstad (SG)            2:32.37     2:34.45       
   11.  Arjan Baron                   9100067   DAW-Finenzo              2:29.01     2:38.48       
   12.  Mike Hoonakker                9301709   WZ&PC Purmerend          2:47.08     2:44.48       
   13.  Sander Koenen                 9206187   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     3:33.12     3:17.74       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 200m schoolslag                    Dames Senioren Open
13.1.08 - 16:15                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nathalie van Velzen           8502970   WZ&PC Purmerend          2:50.11     2:48.72       
    2.  Marieke Verbeek               8904272   DAW-Finenzo              2:59.02     2:55.89       
    3.  Mirjam Pannekeet              8201256   DAW-Finenzo              2:58.20     2:57.98       
    4.  Naomi Stens                   9302266   Zaanstad (SG)            2:56.71     2:58.34       
    5.  Amber Ruig                    9603240   Zaanstad (SG)            3:02.00     2:58.99       
    6.  Sabine Kolken                 8000616   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     3:02.63     3:01.15       
    7.  Xandra Groot                  9001268   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     3:00.85     3:04.71       
    8.  Diede Witkamp                 9205684   DAW-Finenzo              3:09.34     3:06.46       
    9.  Maureen Udes                  9103128   WZ&PC Purmerend          3:07.48     3:12.13       
   10.  Ilana Schaap                  9102714   DAW-Finenzo              3:07.36     3:12.26       
   11.  Nickey de Klerk               8604394   WZ&PC Purmerend          3:16.98     3:18.64  FJ 1 
   12.  Gitta Buskermolen             9000660   WZ&PC Purmerend          3:08.87     3:18.64  FJ 2 
   13.  Laura de Waal                 8904532   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     3:19.74     3:21.04       
   14.  Medea Krijnen                 9002144   WZ&PC Purmerend          3:24.38     3:27.04       
   15.  Mariette Mc Campbell          8600688   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     3:43.65     3:34.37       
   DIS  Cindy van Heusden             9206310   Zaanstad (SG)            3:06.12                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Wieteke Elzinga               8601038   DAW-Finenzo                   NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                         Heren, 200m rugslag                     Heren Senioren Open
13.1.08 - 16:30                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo              2:12.64     2:11.08       
    2.  Jeroen Beemster               8700155   WZ&PC Purmerend          2:13.50     2:14.06       
    3.  Bart Beemster                 8700153   WZ&PC Purmerend          2:13.60     2:15.96       
    4.  Wouter Breton                 8900461   DAW-Finenzo              2:16.85     2:17.95  FJ 1 
    5.  Remco Peerdeman               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     2:15.61     2:17.95  FJ 2 
    6.  Pieter Schoots                8702979   DAW-Finenzo              2:21.59     2:22.19       
    7.  Marijn Nijssen                8703983   Z.V.Hoorn-Aurik (08-     2:40.59     2:26.59       
    8.  Johan Roos                    8301817   WZ&PC Purmerend          2:14.94     2:27.56       
    9.  Patrick Molenkamp             8802427   DAW-Finenzo              2:27.13     2:28.23       
   10.  Michiel Beemster              8000063   WZ&PC Purmerend          2:29.02     2:28.24       
   11.  Alex Bakkenes                 6300941   Zaanstad (SG)            2:31.77     2:35.19       
   12.  Menno van der Eem             7700281   Zaanstad (SG)                 NT     2:38.97       
   13.  Bjorn de Goede                8701041   Zaanstad (SG)                 NT     2:49.59       
   14.  Tim Zoontjes                  9003431   WZ&PC Purmerend          3:01.02     3:03.22       
 AFGEM  Kevin Lebis                   8101037   DAW-Finenzo              2:17.00                   
    NG  Edwin Feeke                   7901759   Zaanstad (SG)            2:37.72                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 4 x 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
13.1.08 - 16:35                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DAW-Finenzo 1                           DAW-Finenzo              4:26.10     4:24.91       
        Rosanne Padt, 95                             Davina van Perge, 95
        Roxann Geenen, 96                            Sharona Mlcoch, 94
          1:04.83  4:24.91

    2.  WZ&PC Purmerend 1                       WZ&PC Purmerend          4:21.44     4:28.08       
        Janine Rooker, 96                            Julia Brouwers, 96
        Pascalle Spiekerman, 94                      Cleo Denise Bol, 94
          1:06.60  4:28.08




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Meisjes, 4 x 50m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
13.1.08 - 16:40                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Z.V.Hoorn-Aurik (08-013) 1              Z.V.Hoorn-Aurik (08-     2:04.56     2:03.62       
        Helena La, 95                                Manon Wiersma, 96
        Miloes Rozemuller, 95                        Claudia Rijkhoff, 96
            30.87  2:03.62

    2.  Zaanstad (SG) 1                         Zaanstad (SG)            2:05.60     2:05.84       
        Kimberly Mijnen, 95                          Esmee Vermeulen, 96
        Sanne Bommer, 95                             Femke Aan, 96
            32.45  2:05.84

    3.  Zaanstad (SG) 2                         Zaanstad (SG)            2:09.99     2:11.67       
        Laura Schleeper, 94                          Anne Fleur op den Velde, 94
        Tamara Uijtewaal, 94                         Marsha Spaans, 94
            33.99  2:11.67




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 4 x 100m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
13.1.08 - 16:45                                                                             Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  DAW-Finenzo 1                           DAW-Finenzo              4:35.40     4:36.36       
        Vincent Schram, 94                           Joey Stokx, 93
        Mart de Boer, 93                             Jeffrey Spaltman, 92
          1:14.27  4:36.36

    2.  Z.V.Hoorn-Aurik (08-013) 1              Z.V.Hoorn-Aurik (08-     4:40.93     4:38.23       
        Sverre Eschweiler, 92                        Frank van der Wolff, 94
        Jesse Dekker, 93                             Casper van der Haagen, 92
          1:03.86  4:38.23

    3.  Zaanstad (SG) 1                         Zaanstad (SG)            4:32.27     4:39.89       
        Ruben Dekker, 93                             Roy Vens, 93
        Daan Remmelzwaal, 93                         Kenneth Olofsen, 92
          1:06.70  4:39.89

    4.  WZ&PC Purmerend 1                       WZ&PC Purmerend          4:33.31     4:42.59       
        Jordy de Klerk, 93                           Mike Hoonakker, 93
        Kingue Struijf, 94                           Remy Naporowski, 93
          1:07.24  4:42.59

    5.  Zaanstad (SG) 2                         Zaanstad (SG)            5:04.30     5:11.74       
        Sjors Lieverst, 95                           Maarten van der Park, 94
        Milan Tump, 94                               Jesse Meyer, 94
          1:13.47  5:11.74




Splash Meet Manager 2007Registered to DAW-FINENZO