Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 2 en later
Nr. 6. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 8. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 9. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 4 en later
Nr. 11. Dames, 200m wisselslag  Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vlinderslag  Jeugd 2 en later
Nr. 14. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 15. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 16. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 18. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2 en later
Nr. 20. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 21. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 22. Meisjes, 400m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 26. Dames, 100m vlinderslag  Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 28. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 31. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 32. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Junioren 4 en later


2008-01-12=B-competitie deel 3
's-Gravenzande, 12.1.2008


Programmanr. 1
12-1-2008 - 15:30
Dames, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.Poseidon'56 1Poseidon'569:17.959:16.95
Tonia RUYBROEK
Lin he YU
Kelly WIGLEVEN
Brady GRINWIS
81
95
95
93
31.081:05.392:14.742:14.74
2.ZV Westland Dijkglas 1ZV Westland Dijkglas9:13.439:20.52
Linda van der HOUT
Debby den BESTEN
Mariëtte van NIEUWKERK
Kirsten ZONNEVELD
93
92
84
88
33.471:08.742:19.752:19.75
3.KZV de Lansingh 1KZV de Lansingh9:10.049:23.17
Karen van der WAL
Sietske VISSER
Mariska SCHEEL
Eline ROOBOL
91
83
93
91
32.611:09.332:26.672:26.67


<< TOP >>
Programmanr. 2
12-1-2008 - 15:40
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Joelle GEERTS9700206Poseidon'561:32.021:31.48
50m:42.60100m:1:31.48
2.Melindy DIRKS9601838Poseidon'561:38.001:35.68
50m:44.51100m:1:35.68
3.Laetitia BOSVELD9700252Poseidon'561:36.701:38.06
50m:46.32100m:1:38.06
4.Aylin van UFFELEN9600352ZV Westland Dijkglas1:38.461:38.45
50m:46.20100m:1:38.45
5.Fanike BATTA9601452Poseidon'561:44.231:40.08
50m:46.93100m:1:40.08
6.Jessie MIDDENDORP9700712ZV Westland Dijkglas1:45.521:42.16
50m:49.04100m:1:42.16
7.Kelly de JONGE9701210Poseidon'561:44.181:42.86
50m:48.42100m:1:42.86
8.Amber de KROON9601098ZV Westland Dijkglas1:44.931:46.32
50m:50.13100m:1:46.32
9.Gwendoline KRUIT9802084KZV de Lansingh1:52.421:48.26
50m:49.95100m:1:48.26
10.Brighid van UFFELEN9800310ZV Westland Dijkglas1:52.361:49.39
50m:50.42100m:1:49.39
11.Vanity WOLFF9702484KZV de Lansingh1:55.441:59.23
12.Kaileigh v.d. BERG9703272KZV de Lansingh2:03.441:59.94
50m:56.27100m:1:59.94
13.Willemijn KONING9703366KZV de Lansingh2:19.442:14.60
50m:1:00.73100m:2:14.60


<< TOP >>
Programmanr. 3
12-1-2008 - 15:50
Jongens, 50m rugslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Kevin NAARENDORP9600577Poseidon'5642.3539.54
2.Aron BROEKHUIZEN9600553Poseidon'5642.9940.26
3.Pascal NUIJTEN9701353ZV Westland Dijkglas45.3042.46FJ 1
4.Sybren POOL9601601ZV Westland Dijkglas45.5442.46FJ 2
5.Thomas de JONG9800491Poseidon'5644.9943.54
6.Mitchell v.d. TAK9801373KZV de Lansingh43.7644.58
7.Yanick UITTENBOGAARD9700841Poseidon'5646.8144.86
8.Joëll SADAL9601379KZV de Lansingh46.9145.27
9.Louis IJPEMA9701603ZV Westland Dijkglas47.6445.86
10.Stan ZWINKELS9800239ZV Westland Dijkglas49.7647.60
11.Kevin KINGMA9700559KZV de Lansingh50.6349.35
12.Dennis van WIJNGAARDEN9602385KZV de Lansingh49.9451.26


<< TOP >>
Programmanr. 4
12-1-2008 - 15:50
Meisjes, 100m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Maartje de WIT9502362ZV Westland Dijkglas1:15.391:18.00
50m:38.20100m:1:18.00
2.Astrid van NIEUWKERK9402904ZV Westland Dijkglas1:20.201:18.86
50m:38.61100m:1:18.86
3.Kelly WIGLEVEN9500058Poseidon'561:21.471:19.45
50m:38.64100m:1:19.45
4.Iris VOOGT9504364ZV Westland Dijkglas1:21.311:22.02
50m:38.20100m:1:22.02
5.Marcella van der ENT9600174Poseidon'561:21.721:22.48
50m:39.45100m:1:22.48
6.Rilinda GELA9501394KZV de Lansingh1:27.061:23.60
50m:40.16100m:1:23.60
7.Brenda METS9402218KZV de Lansingh1:24.181:26.68
50m:42.15100m:1:26.68
8.Celina GLIMMERVEEN9404198KZV de Lansingh1:26.371:27.58
50m:42.14100m:1:27.58
9.Danitsja OPHOF9500612Poseidon'561:26.081:32.07
50m:43.92100m:1:32.07
DISJessica SCHEEL9504982KZV de Lansingh1:29.78
RE - RE:  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 5
12-1-2008 - 15:55
Jongens, 200m schoolslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Renco SLOOF9400171Poseidon'563:03.872:58.99
50m:40.11100m:1:25.75200m:2:58.99
2.Tom van BEEK9400607Poseidon'563:08.033:11.02
50m:41.61100m:1:29.33200m:3:11.02
3.Eric de JONG9400359KZV de Lansingh3:23.253:22.10
50m:45.39100m:1:37.02200m:3:22.10
4.Morten BOUDESTEIN9501373KZV de Lansingh3:33.603:25.19
50m:46.44100m:1:40.00200m:3:25.19
5.Patrick de JONG9403007ZV Westland Dijkglas3:21.673:25.32
50m:45.76100m:1:37.32200m:3:25.32
6.Mitchel BOM9501945KZV de Lansingh3:34.813:34.57
50m:49.76100m:1:44.48200m:3:34.57
7.Thorben BRUGGELING9405103ZV Westland DijkglasNT3:36.04
50m:44.45100m:1:35.16200m:3:36.04
8.Tom de JONG9403185Poseidon'563:53.673:46.95
50m:51.25100m:1:49.09200m:3:46.95
9.Reinaldo UITTENBOGAARD9503017Poseidon'563:55.483:55.60
50m:51.45100m:1:51.86200m:3:55.60
10.Jaco de ROO9503755KZV de Lansingh4:08.704:07.23
50m:55.11100m:1:59.30200m:4:07.23
NGJohn SMIT9500613Poseidon'563:03.77


<< TOP >>
Programmanr. 6
12-1-2008 - 16:05
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Mariëtte van NIEUWKERK8402998ZV Westland Dijkglas31.7731.32
2.Marissa HENSEN8801708ZV Westland Dijkglas33.1631.89
3.Mariska SCHEEL9306344KZV de Lansingh31.0832.02FJ 1
4.Tonia RUYBROEK8101290Poseidon'5631.4432.02FJ 2
5.Kirsten ZONNEVELD8805050ZV Westland Dijkglas31.8632.67
6.Kitty van DINTEN8700938ZV Westland Dijkglas34.8932.99
7.Petra VERSCHOOR8603774Poseidon'5635.0034.13
8.Karen van der WAL9103414KZV de Lansingh32.5534.51
9.Natasja BRAVENBOER9104134Poseidon'5634.7535.00
10.Lisette van den BOS8700468Poseidon'5637.9937.36


<< TOP >>
Programmanr. 7
12-1-2008 - 16:10
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Jelte STANIC8703165KZV de Lansingh2:25.482:25.70
50m:32.60100m:1:09.32200m:2:25.70
2.Mark BAARS8500059Poseidon'562:37.002:36.36
50m:34.97100m:1:14.25200m:2:36.36
3.Erik WILLEMS8503011ZV Westland Dijkglas2:41.332:40.73
50m:35.20100m:1:15.23200m:2:40.73
4.Ronald KOECKHOVEN8102017ZV Westland Dijkglas2:44.012:44.89
50m:35.67100m:1:16.89200m:2:44.89
5.Koen ZONNEVELD9102679ZV Westland Dijkglas2:49.792:50.67
50m:37.42100m:1:21.07200m:2:50.67
6.Huibrecht VLAARDINGERBROEK8302245ZV Westland Dijkglas2:51.992:51.42
50m:38.79100m:1:23.57200m:2:51.42
7.Stephan SMIT8502391Poseidon'562:45.002:52.42
50m:38.70100m:1:22.45200m:2:52.42
8.Robin ZEGGELAAR8903687Poseidon'563:10.003:11.70
50m:40.86100m:1:29.76200m:3:11.70
NGStefan van den BOS8900377Poseidon'562:47.40


<< TOP >>
Programmanr. 8
12-1-2008 - 16:15
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Linda van der HOUT9300344ZV Westland Dijkglas1:01.401:02.26
50m:29.89100m:1:02.26
2.Lin he YU9500924Poseidon'561:02.941:02.94
50m:29.83100m:1:02.94
3.Zarife GELA9200584KZV de Lansingh1:06.321:07.07
50m:31.45100m:1:07.07
4.Debby den BESTEN9207520ZV Westland Dijkglas1:03.571:07.26
50m:32.02100m:1:07.26
5.Ruby BOUDESTEIN9303430KZV de Lansingh1:07.681:07.92
50m:32.29100m:1:07.92
6.Ariélla van den BEEMT9205126Poseidon'561:08.971:08.49
50m:32.86100m:1:08.49
7.Andrea van DINTEN9205696ZV Westland Dijkglas1:08.411:09.14
50m:32.87100m:1:09.14
8.Nisa YELCI9303150ZV Westland Dijkglas1:09.231:09.42
50m:32.70100m:1:09.42
9.Daniek GOUW9203024KZV de Lansingh1:07.071:09.54
50m:32.95100m:1:09.54
10.Alinda DAMSTEEGT9400222Poseidon'561:07.321:12.06
50m:33.26100m:1:12.06


<< TOP >>
Programmanr. 9
12-1-2008 - 16:20
Jongens, 400m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Leendert VALSTAR9303469ZV Westland Dijkglas5:08.265:13.76
50m:33.67100m:1:13.76400m:5:13.76
2.Jeroen BAARS9200031Poseidon'565:16.005:22.82
50m:32.69100m:1:14.04400m:5:22.82
3.Mike BRAVENBOER9500299Poseidon'565:33.125:30.95
50m:35.48100m:1:18.00400m:5:30.95
4.Stephan DIRKS9303075Poseidon'565:49.005:41.82
50m:37.07100m:1:20.76400m:5:41.82
5.Patrick van der BEEK9203693KZV de Lansingh5:39.655:49.00
50m:36.02100m:1:19.57400m:5:49.00
6.Lennart SPAANS9201237ZV Westland DijkglasNT6:04.32
50m:37.48100m:1:25.29400m:6:04.32
7.Jeffrey VOOIS9303413ZV Westland DijkglasNT6:08.67
50m:38.49100m:1:27.82400m:6:08.67


<< TOP >>
Programmanr. 11
12-1-2008 - 16:30
Dames, 200m wisselslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Roos BRUGMAN9500724ZV Westland Dijkglas2:50.902:45.80
50m:35.11200m:2:45.80
2.Jacoline van den BEUKEL9100238ZV Westland Dijkglas2:46.942:49.67
50m:34.70200m:2:49.67
3.Eline ROOBOL9106414KZV de Lansingh2:46.142:50.00
50m:37.50200m:2:50.00
4.Cassandra van der ENT9301526Poseidon'562:55.512:56.78
50m:38.35200m:2:56.78
5.Larissa van der KUYP9206366Poseidon'562:58.663:01.10
50m:38.89200m:3:01.10
6.Wendy METS9105176KZV de Lansingh2:53.983:01.80
50m:38.76200m:3:01.80
7.Manon SLOOF9202604Poseidon'563:06.903:03.45
50m:41.39200m:3:03.45
8.Bibi den HAAN9001290KZV de Lansingh3:05.783:03.93
50m:40.89200m:3:03.93
9.Meltem TAMER9301374Poseidon'563:04.463:06.68
50m:41.34200m:3:06.68
DISDyonne BRUGGELING9104880ZV Westland Dijkglas2:44.602:44.54
SJ - SJ:  Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
50m:35.60200m:2:44.54


<< TOP >>
Programmanr. 13
12-1-2008 - 16:40
Jongens, 100m vlinderslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Vincent de RUITER9002525Poseidon'5658.1359.32
50m:27.95100m:59.32
2.Rolan van der LUGT9001869ZV Westland Dijkglas1:06.301:03.64
50m:28.86100m:1:03.64
3.Sven KOUWENHOVEN9103381KZV de Lansingh1:07.901:05.60
50m:28.86100m:1:05.60
4.Richard KOUWENHOVEN9103919ZV Westland Dijkglas1:08.591:08.54
50m:30.64100m:1:08.54
5.Rick de WAARD9105615KZV de Lansingh1:09.801:08.68
50m:30.86100m:1:08.68
6.Martin DAMSTEEGT9000607Poseidon'561:09.071:09.06
50m:32.32100m:1:09.06
7.Frans HENSEN9100905ZV Westland Dijkglas1:12.361:10.86
50m:32.19100m:1:10.86
8.Tjerk SLUIMER9002695Poseidon'561:21.801:17.64
50m:35.07100m:1:17.64
9.Ivo BOON9003873KZV de Lansingh1:11.501:18.04
50m:35.48100m:1:18.04
10.Alexander van DELFT9204555Poseidon'561:23.641:19.89FJ 1
50m:35.23100m:1:19.89
11.Rutger DALM9005561KZV de Lansingh1:14.421:19.89FJ 2
50m:35.83100m:1:19.89


<< TOP >>
Programmanr. 14
12-1-2008 - 16:45
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Tonia RUYBROEK8101290Poseidon'562:28.942:32.33
50m:36.20100m:1:15.02200m:2:32.33
2.Sietske VISSER8302146KZV de Lansingh2:31.782:34.59
50m:36.30100m:1:15.13200m:2:34.59
3.Kitty van DINTEN8700938ZV Westland Dijkglas2:35.672:34.95
50m:36.20100m:1:15.16200m:2:34.95
4.Mariëtte van NIEUWKERK8402998ZV Westland Dijkglas2:37.422:41.76
50m:37.45100m:1:18.42200m:2:41.76
5.Marissa HENSEN8801708ZV Westland Dijkglas2:48.552:50.02
50m:39.64100m:1:22.64200m:2:50.02
6.Natasja BRAVENBOER9104134Poseidon'562:57.002:57.91
50m:42.04100m:1:27.26200m:2:57.91
7.Petra VERSCHOOR8603774Poseidon'562:59.002:59.51
50m:43.96100m:1:27.61200m:2:59.51
NGElise van der WAL8904546KZV de Lansingh2:38.57


<< TOP >>
Programmanr. 15
12-1-2008 - 16:50
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Stephan SMIT8502391Poseidon'5651.9753.51
50m:25.66100m:53.51
2.Johnny KRANENDONK8301233KZV de Lansingh53.9453.82
50m:25.73100m:53.82
3.Mark BAARS8500059Poseidon'5654.2053.96
50m:26.28100m:53.96
4.Frank BOON8800391KZV de Lansingh54.4554.29
50m:26.29100m:54.29
5.Remi OUBORG8802611KZV de Lansingh55.1155.22
50m:26.58100m:55.22
6.Nico van den BEUKEL8900227ZV Westland Dijkglas57.3456.38
50m:27.25100m:56.38
7.Ronald KOECKHOVEN8102017ZV Westland Dijkglas55.5756.64
50m:27.39100m:56.64
8.Markus van REST7701197ZV Westland Dijkglas58.6058.26
50m:28.25100m:58.26
9.Jelte STANIC8703165KZV de Lansingh53.7859.28
50m:28.26100m:59.28
10.Marcel EIKELENBOOM7200259ZV Westland Dijkglas59.4459.92
50m:28.29100m:59.92
11.Robin ZEGGELAAR8903687Poseidon'561:02.161:05.70
50m:29.45100m:1:05.70
NGStefan van den BOS8900377Poseidon'561:01.78


<< TOP >>
Programmanr. 16
12-1-2008 - 16:55
Meisjes, 50m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Joelle GEERTS9700206Poseidon'5639.6637.56
2.Melindy DIRKS9601838Poseidon'5641.1439.40
3.Amber de KROON9601098ZV Westland Dijkglas40.1339.54
4.Jessie MIDDENDORP9700712ZV Westland Dijkglas42.4739.83
5.Fanike BATTA9601452Poseidon'5641.7439.96
6.Kelly de JONGE9701210Poseidon'5641.2740.91
7.Laetitia BOSVELD9700252Poseidon'5641.2042.72
8.Aylin van UFFELEN9600352ZV Westland Dijkglas44.2043.02
9.Gwendoline KRUIT9802084KZV de Lansingh39.7345.66
10.Brighid van UFFELEN9800310ZV Westland Dijkglas49.5548.41
11.Vanity WOLFF9702484KZV de Lansingh53.2350.68
12.Kaileigh v.d. BERG9703272KZV de Lansingh52.0152.87
13.Willemijn KONING9703366KZV de Lansingh1:02.5753.75


<< TOP >>
Programmanr. 17
12-1-2008 - 17:00
Jongens, 100m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Kevin NAARENDORP9600577Poseidon'561:36.221:36.36
50m:46.15100m:1:36.36
2.Aron BROEKHUIZEN9600553Poseidon'561:42.801:37.23
50m:47.16100m:1:37.23
3.Sybren POOL9601601ZV Westland Dijkglas1:50.641:39.32
50m:47.50100m:1:39.32
4.Yanick UITTENBOGAARD9700841Poseidon'561:45.001:43.05
50m:48.67100m:1:43.05
5.Joëll SADAL9601379KZV de Lansingh1:49.321:46.34
50m:50.00100m:1:46.34
6.Thomas de JONG9800491Poseidon'561:58.141:50.85
50m:52.88100m:1:50.85
7.Kevin KINGMA9700559KZV de Lansingh1:50.681:53.93
50m:55.59100m:1:53.93
8.Stan ZWINKELS9800239ZV Westland Dijkglas1:51.421:53.97
50m:54.78100m:1:53.97
9.Louis IJPEMA9701603ZV Westland Dijkglas1:51.371:54.00
50m:53.79100m:1:54.00
10.Dennis van WIJNGAARDEN9602385KZV de Lansingh2:01.381:56.20
50m:57.40100m:1:56.20
11.Mitchell v.d. TAK9801373KZV de Lansingh1:55.192:04.84
50m:58.64100m:2:04.84
DISPascal NUIJTEN9701353ZV Westland Dijkglas1:46.191:47.18
SD - SD:  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:50.75100m:1:47.18


<< TOP >>
Programmanr. 18
12-1-2008 - 17:05
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Kelly WIGLEVEN9500058Poseidon'563:13.793:09.81
50m:42.86100m:1:31.14200m:3:09.81
2.Rilinda GELA9501394KZV de Lansingh3:17.673:14.43
50m:42.98100m:1:31.78200m:3:14.43
3.Iris VOOGT9504364ZV Westland Dijkglas3:15.023:16.96
50m:44.50100m:1:34.67200m:3:16.96
4.Maartje de WIT9502362ZV Westland Dijkglas3:32.183:19.13
50m:46.37100m:1:38.91200m:3:19.13
5.Astrid van NIEUWKERK9402904ZV Westland DijkglasNT3:24.68
50m:46.66100m:1:39.54200m:3:24.68
6.Marcella van der ENT9600174Poseidon'563:28.723:25.41
50m:46.69100m:1:39.19200m:3:25.41
7.Celina GLIMMERVEEN9404198KZV de Lansingh3:25.493:31.22
50m:45.84100m:1:39.67200m:3:31.22
8.Brenda METS9402218KZV de Lansingh3:28.973:32.59
50m:48.09100m:1:41.92200m:3:32.59
9.Jessica SCHEEL9504982KZV de Lansingh3:39.263:38.14
50m:46.83100m:1:43.77200m:3:38.14
10.Danitsja OPHOF9500612Poseidon'563:36.173:38.59
50m:49.35100m:1:45.49200m:3:38.59


<< TOP >>
Programmanr. 19
12-1-2008 - 17:15
Jongens, 100m rugslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Renco SLOOF9400171Poseidon'561:14.741:14.65
50m:36.16100m:1:14.65
2.Tom van BEEK9400607Poseidon'561:18.461:18.76
50m:38.53100m:1:18.76
3.Thorben BRUGGELING9405103ZV Westland Dijkglas1:26.451:22.44
50m:38.65100m:1:22.44
4.Patrick de JONG9403007ZV Westland Dijkglas1:22.321:22.51
50m:39.89100m:1:22.51
5.Morten BOUDESTEIN9501373KZV de Lansingh1:21.711:24.62
50m:41.58100m:1:24.62
6.Mitchel BOM9501945KZV de Lansingh1:29.571:28.58
50m:43.17100m:1:28.58
7.Tom de JONG9403185Poseidon'561:35.211:35.20
50m:47.24100m:1:35.20
8.Eric de JONG9400359KZV de Lansingh1:37.671:35.61
50m:46.37100m:1:35.61
9.Reinaldo UITTENBOGAARD9503017Poseidon'561:44.801:38.76
50m:48.07100m:1:38.76
10.Jaco de ROO9503755KZV de Lansingh2:00.131:52.93
50m:54.59100m:1:52.93
NGJohn SMIT9500613Poseidon'561:11.81


<< TOP >>
Programmanr. 20
12-1-2008 - 17:20
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Tonia RUYBROEK8101290Poseidon'561:01.181:02.32
50m:30.32100m:1:02.32
2.Mariska SCHEEL9306344KZV de Lansingh1:02.221:02.64
50m:29.98100m:1:02.64
3.Mariëtte van NIEUWKERK8402998ZV Westland Dijkglas1:02.461:03.82
50m:31.23100m:1:03.82
4.Karen van der WAL9103414KZV de Lansingh59.301:03.88
50m:30.08100m:1:03.88
5.Kirsten ZONNEVELD8805050ZV Westland Dijkglas1:01.731:04.96FJ 1
50m:30.84100m:1:04.96
6.Brady GRINWIS9305384Poseidon'561:03.931:04.96FJ 2
50m:30.96100m:1:04.96
7.Natasja BRAVENBOER9104134Poseidon'561:09.001:10.07
50m:33.19100m:1:10.07
8.Petra VERSCHOOR8603774Poseidon'561:09.001:10.36
50m:34.00100m:1:10.36
9.Kimberley van UFFELEN9103130ZV Westland Dijkglas1:07.151:11.19
50m:33.59100m:1:11.19
10.Lisette van den BOS8700468Poseidon'561:13.951:13.96
50m:34.91100m:1:13.96


<< TOP >>
Programmanr. 21
12-1-2008 - 17:20
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Vincent de RUITER9002525Poseidon'5626.1626.34FJ 1
2.Frank BOON8800391KZV de Lansingh25.9226.34FJ 2
3.Mark BAARS8500059Poseidon'5626.3626.62
4.Johnny KRANENDONK8301233KZV de Lansingh26.7627.14
5.Ronald KOECKHOVEN8102017ZV Westland Dijkglas28.5427.22
6.Roland BOON8800397KZV de Lansingh26.4427.36
7.Stephan SMIT8502391Poseidon'5627.8527.70
8.Markus van REST7701197ZV Westland Dijkglas28.1828.08
9.Marcel EIKELENBOOM7200259ZV Westland Dijkglas29.8430.07FJ 1
10.Huibrecht VLAARDINGERBROEK8302245ZV Westland Dijkglas30.0230.07FJ 2
11.Robin ZEGGELAAR8903687Poseidon'5633.1933.66
NGStefan van den BOS8900377Poseidon'5632.28


<< TOP >>
Programmanr. 22
12-1-2008 - 17:25
Meisjes, 400m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Lin he YU9500924Poseidon'565:30.495:33.07
50m:34.82100m:1:15.84400m:5:33.07
2.Debby den BESTEN9207520ZV Westland Dijkglas5:35.055:41.86
50m:36.53100m:1:19.60400m:5:41.86
3.Linda van der HOUT9300344ZV Westland DijkglasNT5:48.24
50m:35.68100m:1:17.60400m:5:48.24
4.Alinda DAMSTEEGT9400222Poseidon'565:47.006:01.32
50m:37.77100m:1:24.98400m:6:01.32
5.Ruby BOUDESTEIN9303430KZV de Lansingh6:22.956:05.30
50m:39.30100m:1:29.05400m:6:05.30
6.Nisa YELCI9303150ZV Westland DijkglasNT6:11.86
50m:41.07100m:1:32.18400m:6:11.86
7.Zarife GELA9200584KZV de Lansingh6:04.366:14.07
50m:38.97100m:1:30.38400m:6:14.07
8.Daniek GOUW9203024KZV de Lansingh5:53.976:18.85
50m:37.33100m:1:23.51400m:6:18.85
9.Andrea van DINTEN9205696ZV Westland DijkglasNT6:50.12
50m:40.79100m:1:32.44400m:6:50.12


<< TOP >>
Programmanr. 24
12-1-2008 - 17:35
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Jeroen BAARS9200031Poseidon'5655.8957.36
50m:27.60100m:57.36
2.Leendert VALSTAR9303469ZV Westland Dijkglas1:01.041:01.12
50m:29.80100m:1:01.12
3.Lennart SPAANS9201237ZV Westland Dijkglas1:04.261:03.86
50m:31.33100m:1:03.86
4.Mike BRAVENBOER9500299Poseidon'561:04.191:03.90
50m:30.63100m:1:03.90
5.Stephan DIRKS9303075Poseidon'561:02.751:04.01
50m:30.35100m:1:04.01
6.Patrick van der BEEK9203693KZV de Lansingh1:02.891:04.06
50m:30.91100m:1:04.06
7.Alexander van DELFT9204555Poseidon'561:08.801:04.37
50m:29.93100m:1:04.37
8.Jeffrey VOOIS9303413ZV Westland Dijkglas1:08.421:07.09
50m:31.85100m:1:07.09
9.Jeroen van BLANKEN9206451KZV de Lansingh1:14.001:11.55
50m:33.79100m:1:11.55


<< TOP >>
Programmanr. 26
12-1-2008 - 17:40
Dames, 100m vlinderslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Roos BRUGMAN9500724ZV Westland Dijkglas1:14.531:16.09
50m:35.94100m:1:16.09
2.Jacoline van den BEUKEL9100238ZV Westland Dijkglas1:22.891:18.89
50m:35.10100m:1:18.89
3.Ariélla van den BEEMT9205126Poseidon'561:23.431:20.55
50m:35.94100m:1:20.55
4.Dyonne BRUGGELING9104880ZV Westland Dijkglas1:21.141:21.40
50m:35.45100m:1:21.40
5.Eline ROOBOL9106414KZV de Lansingh1:25.161:23.56
50m:38.15100m:1:23.56
6.Bibi den HAAN9001290KZV de Lansingh1:28.121:28.94
50m:40.62100m:1:28.94
7.Cassandra van der ENT9301526Poseidon'561:23.291:29.52
50m:39.68100m:1:29.52
8.Manon SLOOF9202604Poseidon'561:27.571:33.06
50m:41.45100m:1:33.06
9.Wendy METS9105176KZV de Lansingh1:30.961:35.60
50m:43.43100m:1:35.60
10.Larissa van der KUYP9206366Poseidon'561:33.801:37.53
50m:42.72100m:1:37.53


<< TOP >>
Programmanr. 27
12-1-2008 - 17:45
Jongens, 200m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Rolan van der LUGT9001869ZV Westland Dijkglas2:19.882:18.10
50m:29.31200m:2:18.10
2.Vincent de RUITER9002525Poseidon'562:14.822:21.28
50m:28.60200m:2:21.28
3.Sven KOUWENHOVEN9103381KZV de Lansingh2:28.542:27.68
50m:29.15200m:2:27.68
4.Frans HENSEN9100905ZV Westland Dijkglas2:32.982:31.45
50m:32.86200m:2:31.45
5.Rick de WAARD9105615KZV de Lansingh2:30.222:33.37
50m:31.84200m:2:33.37
6.Martin DAMSTEEGT9000607Poseidon'562:36.732:35.60
50m:32.69200m:2:35.60
7.Ivo BOON9003873KZV de Lansingh2:30.862:39.65
50m:33.14200m:2:39.65
8.Rutger DALM9005561KZV de Lansingh2:40.452:42.92
50m:36.08200m:2:42.92
9.Richard KOUWENHOVEN9103919ZV Westland Dijkglas2:41.382:43.19
50m:32.79200m:2:43.19
10.Tjerk SLUIMER9002695Poseidon'562:45.642:48.34
50m:36.42200m:2:48.34


<< TOP >>
Programmanr. 28
12-1-2008 - 17:50
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Kirsten ZONNEVELD8805050ZV Westland Dijkglas2:49.222:48.99
50m:38.14100m:1:21.66200m:2:48.99
2.Tonia RUYBROEK8101290Poseidon'562:59.492:53.40
50m:40.15100m:1:24.06200m:2:53.40
3.Sietske VISSER8302146KZV de Lansingh2:53.972:53.70
50m:39.20100m:1:23.60200m:2:53.70
4.Kimberley van UFFELEN9103130ZV Westland Dijkglas3:03.273:04.66
50m:42.56100m:1:29.11200m:3:04.66
5.Lisette van den BOS8700468Poseidon'563:30.003:27.42
50m:48.23100m:1:40.78200m:3:27.42
6.Brady GRINWIS9305384Poseidon'563:17.053:27.58
50m:45.85100m:1:39.55200m:3:27.58
NGElise van der WAL8904546KZV de Lansingh2:51.35


<< TOP >>
Programmanr. 29
12-1-2008 - 18:00
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Roland BOON8800397KZV de Lansingh2:11.432:14.56
50m:31.07100m:1:05.07200m:2:14.56
2.Mark BAARS8500059Poseidon'562:22.002:20.11
50m:32.71100m:1:07.90200m:2:20.11
3.Frank BOON8800391KZV de Lansingh2:21.232:20.14
50m:34.55100m:1:10.00200m:2:20.14
4.Remi OUBORG8802611KZV de Lansingh2:24.032:25.70
50m:33.53100m:1:09.62200m:2:25.70
5.Nico van den BEUKEL8900227ZV Westland Dijkglas2:22.652:26.99
100m:1:11.72200m:2:26.99
6.Stephan SMIT8502391Poseidon'562:25.002:27.05
50m:34.56100m:1:12.64200m:2:27.05
7.Markus van REST7701197ZV Westland Dijkglas2:27.162:27.96
50m:35.24100m:1:13.35200m:2:27.96
8.Marcel EIKELENBOOM7200259ZV Westland Dijkglas2:29.702:31.62
50m:35.49100m:1:13.46200m:2:31.62
9.Koen ZONNEVELD9102679ZV Westland Dijkglas2:34.932:31.92
50m:35.15100m:1:13.52200m:2:31.92
10.Huibrecht VLAARDINGERBROEK8302245ZV Westland Dijkglas2:41.892:38.56
50m:37.27100m:1:17.90200m:2:38.56
11.Robin ZEGGELAAR8903687Poseidon'562:38.422:51.05
50m:39.48100m:1:22.12200m:2:51.05


<< TOP >>
Programmanr. 31
12-1-2008 - 18:05
Meisjes, 4 x 50m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.ZV Westland Dijkglas 1ZV Westland Dijkglas2:07.462:02.16
Astrid van NIEUWKERK
Maartje de WIT
94
95
31.05Amber de KROON
Roos BRUGMAN
96
95
2.Poseidon'56 1Poseidon'562:01.682:06.84
Lin he YU
Alinda DAMSTEEGT
95
94
28.84Marcella van der ENT
Kelly WIGLEVEN
96
95
3.KZV de Lansingh 1KZV de Lansingh2:13.172:13.82
Rilinda GELA
Brenda METS
95
94
31.93Jessica SCHEEL
Celina GLIMMERVEEN
95
94


<< TOP >>
Programmanr. 32
12-1-2008 - 18:10
Jongens, 4 x 100m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.Poseidon'56 1Poseidon'564:40.474:49.66
Renco SLOOF
Stephan DIRKS
94
93
35.841:13.19Mike BRAVENBOER
Jeroen BAARS
95
92
2.ZV Westland Dijkglas 1ZV Westland Dijkglas4:56.385:04.57
Lennart SPAANS
Jeffrey VOOIS
92
93
37.791:17.74Leendert VALSTAR
Thorben BRUGGELING
93
94
3.KZV de Lansingh 1KZV de Lansingh5:48.535:40.51
Eric de JONG
Morten BOUDESTEIN
94
95
44.641:32.26Patrick van der BEEK
Jeroen van BLANKEN
92
92