Uitslag KNZB d3 12-01-2008

Home

 
Programmanummer: 1 4x200m vrij est. dames Eindtijd 100m200m  
1 zc De Schotejil 1   9.25.25     9.29.15 I 1.07.62 2.18.75    
2 ZOB'66 1   9.42.34     10.10.21 II 1.09.03 2.28.08    
 
zc De Schotejil 1     ZOB'66 1    
93-03612 Melanie van Gemert   87-02984 Carly Noordermeer  
95-01796 Sanne Huijsmans   92-03160 Louise den Breejen  
93-01034 Danica Koedoot   92-06320 Wendy de Bruin  
92-00964 Esmee Koedoot   83-00372 Lizette van Dam  
           
 
Programmanummer: 2 100m school m. junioren 1 en later Eindtijd 50m   
1 Katja de Vreeze zc De Schotejil 1.45.09 96-01858   1.41.04 I 0.48.19      
2 Lianne Boer ZOB'66 1.45.93 96-03456   1.42.49 II 0.49.72      
3 Indah Hijmans ZOB'66 1.55.71 97-03152   1.43.28 III 0.50.48      
4 Madeleine van der Linden ZOB'66 1.48.48 96-03266   1.43.48   0.48.20      
5 Lindsey Dortland ZOB'66   98-02108   1.47.29   0.52.23      
6 Thirza Belder ZOB'66   98-03024   1.49.47   0.51.36      
7 Marije Boer ZOB'66   96-03264   1.50.48   0.52.17      
8 Rhea Lambregts zc De Schotejil 1.57.15 96-02458   1.50.58   0.52.81      
9 Melissa Kievit zc De Schotejil 1.51.42 97-01904   1.52.03   0.50.37      
10 Anne Overweel zc De Schotejil 2.02.08 97-02732   1.54.07   0.53.68      
11 Rolien Holster zc De Schotejil 2.03.77 97-01900   1.54.32   0.54.60      
12 Vivian Dortland ZOB'66   98-02096   1.54.37   0.55.97      
13 Simone Koole ZOB'66 2.05.34 97-02726   1.56.43   0.55.43      
14 Vera Wander ZOB'66   98-03026   2.00.40   0.54.34      
  Chantal Bonset ZOB'66   98-02594   2.09.94 SK SL 1.01.39      
 
Programmanummer: 3 50m rug j. minioren 6 en later Eindtijd     
1 Mico Pavlovic zc De Schotejil 0.40.36 96-00365   0.40.20 I        
2 Jasper Bergsen ZOB'66 0.41.07 96-01709   0.40.34 II        
3 Joey van der Valk ZOB'66 0.46.54 96-02191   0.41.75 III        
4 Alex van Soest zc De Schotejil 0.44.11 97-00067   0.42.20          
5 Ian van Mullem ZOB'66 0.44.73 96-02545   0.43.33          
6 Bjorn v. Vliet ZOB'66 0.49.08 96-01287   0.47.76          
7 Marijn Redert zc De Schotejil 0.50.20 97-01333   0.49.59          
8 Sven Dubbeld zc De Schotejil 0.51.10 96-01141   0.51.04          
9 Timo Ista zc De Schotejil 0.51.34 96-03471   0.53.75          
10 Gido Ista zc De Schotejil 0.55.45 97-02507   1.11.45          
 
Programmanummer: 4 100m rug m. junioren 3 en later Eindtijd 50m   
1 Nicky Deijl ZOB'66 1.27.14 96-01360   1.25.50 I 0.41.12      
2 Denise Brooshoofd zc De Schotejil 1.35.29 95-05252   1.28.07 II 0.42.65      
3 Marie-Claire van Zoest zc De Schotejil 1.35.51 95-02644   1.30.00 III 0.43.11      
4 Iris de Zwart ZOB'66 1.42.10 95-03992   1.33.02   0.43.48      
5 Barbra Monster ZOB'66 1.38.45 95-03990   1.33.64   0.44.23      
6 Mariska Gerlings zc De Schotejil 1.43.20 96-01846   1.38.36   0.45.42      
 
Programmanummer: 5 200m school j. junioren 2 en later Eindtijd 50m100m  
1 Yamiko Steenhoek ZOB'66 3.05.00 96-00987   3.11.48 I 0.44.17 1.32.98    
2 Dennis Groen zc De Schotejil 3.40.23 94-02447   3.13.16 II 0.44.53 1.34.72    
3 Bjorn Vogelaar zc De Schotejil   96-00715   3.26.06 III 0.46.80 1.39.50    
4 Jelle Melissant ZOB'66 3.15.00 95-01393   3.31.16   0.47.20 1.41.93    
5 Jeffrey Eigenraam ZOB'66 3.30.00 95-00041   3.38.13   0.49.70 1.44.86    
6 Dion Tamerius zc De Schotejil 4.05.10 95-01863   3.50.48   0.51.74 1.50.69    
7 Mehmed Hadzic zc De Schotejil   94-05043   3.54.86   0.52.10 1.00.44    
 
Programmanummer: 6 50m vlinder dames Eindtijd     
1 Rianne Noordijk zc De Schotejil 0.36.57 85-02182   0.35.50 I        
2 Gerdine Fix ZOB'66 0.34.94 87-01198   0.36.69 II        
3 Whitley Rens zc De Schotejil 0.38.61 90-07520   0.38.16 III        
4 Julia Wolters ZOB'66 0.42.80 93-00862   0.41.85          
 
Programmanummer: 7 200m school heren Eindtijd 50m100m  
1 Marcel Noordermeer ZOB'66 2.34.16 90-03455   2.30.56 I 0.33.12 1.11.75    
2 Harmen Reemst ZOB'66 2.52.44 87-02715   2.53.63 II 0.38.37 1.21.47    
3 Marcel Stolk zc De Schotejil 2.55.98 80-01461   2.58.63 III 0.40.25 1.25.35    
4 Thijs Tromper zc De Schotejil 3.00.08 87-03407   3.03.33   0.38.25 1.24.69    
5 Martijn van Hoorn zc De Schotejil 3.05.90 89-01343   3.09.04   0.41.57 1.29.70    
  Arthur van Dam ZOB'66 2.46.94 80-00285   2.50.33 SL 0.37.49 1.19.12    
  Maarten Brandt ZOB'66 2.49.39 88-00487   2.54.00 SJ 0.37.64 1.21.95    
 
Programmanummer: 8 100m vrij m. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
1 Wendy de Bruin ZOB'66 1.08.17 92-06320   1.07.53 I 0.32.52      
2 Louise den Breejen ZOB'66 1.07.35 92-03160   1.07.89 II 0.33.09      
3 Sanne Huijsmans zc De Schotejil 1.09.15 95-01796   1.08.36 III 0.35.00      
4 Elise van Soest zc De Schotejil 1.10.92 94-03444   1.14.04   0.35.13      
5 Julia Wolters ZOB'66 1.18.37 93-00862   1.14.29   0.35.88      
6 Michelle Vreugde zc De Schotejil 1.15.68 92-06022   1.16.72   0.37.24      
  Jeanine Ploos van Amstel zc De Schotejil 1.26.67 93-06072   afg.          
 
Programmanummer: 10 200m wissel j. junioren 4 en later Eindtijd 50m   
1 Niels Meijer ZOB'66 2.48.29 92-03549   2.34.29 I 0.33.29      
2 Walter Troost ZOB'66 2.46.08 93-02347   2.34.70 II 0.32.54      
3 Timo Lambregts zc De Schotejil 2.46.48 93-02809   2.46.38 III 0.37.25      
4 Glenn Mijnders zc De Schotejil 3.16.44 92-04569   2.53.92   0.39.23      
5 Niels Both zc De Schotejil 3.21.76 93-03491   3.21.32   0.43.48      
  Mark Costeris zc De Schotejil 2.26.80 92-02327   afg.          
 
Programmanummer: 11 200m wissel m. senioren 2 en later Eindtijd 50m   
1 Melanie van Gemert zc De Schotejil 2.33.49 93-03612   2.34.65 I 0.34.07      
2 Inge van der Pligt ZOB'66 2.53.97 91-04762   2.57.33 II 0.39.21      
3 Ashley Wolters ZOB'66 2.53.86 90-04414   3.02.70 III 0.38.89      
4 Mandy Brooshoofd Zc De Schotejil   93-06902   3.25.44   0.47.25      
  Janiek de Boed zc De Schotejil 2.51.79 94-03354   verv.          
  Elène van Zoest zc De Schotejil 3.00.58 92-05582   afg.          
 
Programmanummer: 13 100m vlinder j. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
1 Sebastiaan Rosendaal zc De Schotejil 0.58.47 91-01947   0.59.87 I 0.27.73      
2 Maurits Brandt ZOB'66 1.07.03 91-00277   1.07.10 II 0.29.58      
3 Ruben Stolk ZOB'66 1.09.14 90-05665   1.07.83 III 0.30.61      
4 Rik Ghijsels zc De Schotejil 1.21.31 90-07131   1.21.49   0.35.55      
 
Programmanummer: 14 200m rug dames Eindtijd 50m100m  
1 Esmee Koedoot zc De Schotejil 2.34.24 92-00964   2.34.16 I 0.36.22 1.14.82    
2 Danica Koedoot zc De Schotejil 2.40.24 93-01034   2.43.57 II 0.38.39 1.20.23    
3 Lizette van Dam ZOB'66 2.43.63 83-00372   2.46.78 III 0.38.66 1.20.72    
4 Carly Noordermeer ZOB'66 2.46.10 87-02984   2.48.62   0.38.64 1.22.14    
5 Gerdine Fix ZOB'66 2.39.00 87-01198   2.53.97   0.40.13 1.23.02    
 
Programmanummer: 15 100m vrij heren Eindtijd 50m   
1 Marcel Noordermeer ZOB'66 0.56.17 90-03455   0.57.23 I 0.27.42      
2 Roderik Meijers ZOB'66 0.57.63 86-02063   0.58.67 II 0.27.45      
3 Martijn van Hoorn zc De Schotejil 0.59.40 89-01343   0.59.76 III 0.28.32      
4 Niels Albrechts zc De Schotejil 1.00.54 88-00039   1.00.25   0.28.85      
5 Roydon Filee ZOB'66 1.04.85 91-03789   1.02.13   0.29.64      
6 Maarten Brandt ZOB'66 1.01.91 88-00487   1.03.97   0.30.22      
 
Programmanummer: 16 50m rug m. junioren 1 en later Eindtijd     
1 Indah Hijmans ZOB'66 0.44.95 97-03152   0.42.32 I        
2 Lianne Boer ZOB'66 0.44.86 96-03456   0.42.84 II        
3 Vivian Dortland ZOB'66 0.45.13 98-02096   0.42.88 III        
4 Rhea Lambregts zc De Schotejil 0.44.26 96-02458   0.44.36          
5 Lindsey Dortland ZOB'66 0.47.36 98-02108   0.45.20          
6 Madeleine van der Linden ZOB'66 0.46.27 96-03266   0.46.26          
7 Anne Overweel zc De Schotejil 0.48.76 97-02732   0.46.89          
8 Marije Boer ZOB'66 0.49.31 96-03264   0.49.24          
9 Katja de Vreeze zc De Schotejil 0.48.42 96-01858   0.50.74          
10 Rolien Holster zc De Schotejil 0.53.51 97-01900   0.52.54          
11 Melissa Kievit zc De Schotejil 0.54.68 97-01904   0.55.46          
12 Vera Wander ZOB'66 1.06.92 98-03026   0.58.45          
13 Chantal Bonset ZOB'66 0.55.88 98-02594   0.59.52          
  Thirza Belder ZOB'66 0.54.34 98-03024   0.51.14 RH        
  Simone Koole ZOB'66 0.51.69 97-02726   0.51.16 RH        
 
RH Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 
Programmanummer: 17 100m school j. minioren 6 en later Eindtijd 50m   
1 Joey van der Valk ZOB'66 1.42.19 96-02191   1.38.60 I 0.46.00      
2 Mico Pavlovic zc De Schotejil 1.43.60 96-00365   1.40.10 II 0.47.70      
3 Ian van Mullem ZOB'66 1.49.67 96-02545   1.44.00 III 0.49.57      
4 Alex van Soest zc De Schotejil 1.49.54 97-00067   1.50.10   0.51.64      
5 Marijn Redert zc De Schotejil 1.53.95 97-01333   1.55.44          
6 Sven Dubbeld zc De Schotejil 1.54.29 96-01141   1.55.76   0.53.67      
  Jasper Bergsen ZOB'66 1.45.99 96-01709   1.41.86 SK SA 0.48.43      
  Bjorn v. Vliet ZOB'66 1.42.67 96-01287   1.41.96 SL 0.48.74      
  Timo Ista zc De Schotejil   96-03471   1.54.70 SK 0.55.89      
  Gido Ista zc De Schotejil   97-02507   1.54.95 SK 0.54.58      
 
SK Niet met twee handen gelijktijdig keer en/of eindpunt aangetikt.
SK SA  
SL Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt.
 
Programmanummer: 18 200m school m. junioren 3 en later Eindtijd 50m100m  
1 Nicky Deijl ZOB'66 3.15.00 96-01360   3.09.00 I 0.42.23 1.31.48    
2 Marie-Claire van Zoest zc De Schotejil 3.22.42 95-02644   3.20.02 II 0.44.76 1.35.60    
3 Iris de Zwart ZOB'66 3.20.00 95-03992   3.21.23 III 0.44.84 1.36.69    
4 Denise Brooshoofd zc De Schotejil 3.34.40 95-05252   3.35.59   0.48.21 1.44.21    
5 Barbra Monster ZOB'66 3.25.00 95-03990   3.39.10   0.47.86 1.44.86    
6 Mariska Gerlings zc De Schotejil   96-01846   3.47.64   0.52.64 1.49.86    
 
Programmanummer: 19 100m rug j. junioren 2 en later Eindtijd 50m   
1 Yamiko Steenhoek ZOB'66 1.18.74 96-00987   1.15.02 I 0.35.51      
2 Dennis Groen zc De Schotejil 1.21.74 94-02447   1.21.67 II 0.40.25      
3 Jeffrey Eigenraam ZOB'66 1.24.10 95-00041   1.23.17 III 0.40.51      
4 Jelle Melissant ZOB'66 1.24.40 95-01393   1.23.23   0.41.70      
5 Bjorn Vogelaar zc De Schotejil 1.28.48 96-00715   1.24.07   0.43.48      
6 Dion Tamerius zc De Schotejil 1.27.31 95-01863   1.27.06   0.42.95      
 
Programmanummer: 20 100m vrij dames Eindtijd 50m   
1 Danica Koedoot zc De Schotejil 1.02.41 93-01034   1.02.48 I 0.30.16      
2 Carly Noordermeer ZOB'66 1.02.98 87-02984   1.05.90 II 0.31.08      
3 Lizette van Dam ZOB'66 1.04.17 83-00372   1.09.42 III 0.32.67      
4 Rianne Noordijk zc De Schotejil 1.12.76 85-02182   1.12.26   0.35.51      
5 Julia Wolters ZOB'66 1.18.37 93-00862   1.15.58   0.36.14      
6 Whitley Rens zc De Schotejil 1.15.12 90-07520   1.20.86   0.38.99      
 
Programmanummer: 21 50m vlinder heren Eindtijd     
1 Roderik Meijers ZOB'66 0.27.37 86-02063   0.27.20 I        
2 Arthur van Dam ZOB'66 0.29.98 80-00285   0.30.68 II        
3 Martijn van Hoorn zc De Schotejil 0.31.03 89-01343   0.31.48 III        
4 Niels Albrechts zc De Schotejil 0.32.08 88-00039   0.33.14          
5 Harmen Reemst ZOB'66 0.33.36 87-02715   0.33.51          
6 Maarten Brandt ZOB'66 0.32.36 88-00487   0.33.73          
 
Programmanummer: 23 200m wissel m. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
1 Wendy de Bruin ZOB'66 2.53.24 92-06320   2.48.13 I 0.36.36      
2 Louise den Breejen ZOB'66 2.48.04 92-03160   2.56.00 II 0.38.54      
3 Elise van Soest zc De Schotejil 3.09.89 94-03444   3.17.77 III 0.44.48      
4 Michelle Vreugde zc De Schotejil 3.28.13 92-06022   3.20.13   0.46.20      
  Sanne Huijsmans zc De Schotejil 2.50.79 95-01796   2.53.54 RH 0.39.23      
  Jeanine Ploos van Amstel zc De Schotejil 3.40.88 93-06072   afg.          
 
Programmanummer: 24 100m vrij j. junioren 4 en later Eindtijd 50m   
1 Timo Lambregts zc De Schotejil 1.03.17 93-02809   1.03.09 I 0.29.94      
2 Walter Troost ZOB'66 1.06.16 93-02347   1.03.32 II 0.30.45      
3 Niels Meijer ZOB'66 1.03.88 92-03549   1.04.04 III 0.30.92      
4 Glenn Mijnders zc De Schotejil 1.05.64 92-04569   1.05.19   0.31.59      
5 Eldin Krijgh zc De Schotejil 1.08.83 93-02807   1.10.58   0.33.33      
6 Niels Both zc De Schotejil 1.15.23 93-03491   1.19.36   0.36.77      
7 Mehmed Hadzic zc De Schotejil 1.30.92 94-05043   1.28.02   0.42.67      
  Mark Costeris zc De Schotejil 0.53.44 92-02327   afg.          
 
Programmanummer: 26 100m vlinder m. senioren 2 en later Eindtijd 50m   
1 Melanie van Gemert zc De Schotejil 1.10.51 93-03612   1.10.48 I 0.33.07      
2 Ashley Wolters ZOB'66 1.25.74 90-04414   1.27.76 II 0.40.92      
3 Whitley Rens Zc De Schotejil   90-07520   1.33.68 III 0.44.51      
4 Inge van der Pligt ZOB'66 1.35.31 91-04762   1.35.00   0.41.95      
  Janiek de Boed zc De Schotejil 1.24.73 94-03354   verv.          
  Elène van Zoest zc De Schotejil 1.27.29 92-05582   afg.          
 
Programmanummer: 27 200m wissel j. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
1 Sebastiaan Rosendaal zc De Schotejil 2.15.66 91-01947   2.15.00 I 0.28.02      
2 Maurits Brandt ZOB'66 2.20.92 91-00277   2.22.93 II 0.30.26      
3 Ruben Stolk ZOB'66 2.33.78 90-05665   2.40.32 III 0.32.54      
4 Rik Ghijsels zc De Schotejil 3.03.72 90-07131   2.55.96   0.35.91      
5 Eldin Krijgh Zc De Schotejil 3.04.13 93-02807   3.05.83   0.45.92      
 
Programmanummer: 28 200m school dames Eindtijd 50m100m  
1 Esmee Koedoot zc De Schotejil 2.50.38 92-00964   2.51.29 I 0.38.76 1.22.10    
2 Lisa Deijl ZOB'66 2.59.00 93-04108   2.56.74 II 0.39.74 1.24.21    
3 Carly Noordermeer ZOB'66 3.04.61 87-02984   3.09.64 III 0.41.48 1.30.82    
4 Conny Wielaard zc De Schotejil 3.07.94 62-00260   3.10.73   0.43.02 1.31.57    
5 Lizette van Dam ZOB'66 3.05.15 83-00372   3.10.93   0.43.57 1.32.09    
 
Programmanummer: 29 200m rug heren Eindtijd 50m100m  
1 Marcel Noordermeer ZOB'66 2.23.73 90-03455   2.22.95 I 0.32.51 1.09.26    
2 Roderik Meijers ZOB'66 2.25.07 86-02063   2.31.45 II 0.35.31 1.13.53    
3 Roydon Filee ZOB'66 2.37.21 91-03789   2.37.10 III 0.37.04      
4 Niels Albrechts zc De Schotejil 2.38.42 88-00039   2.37.13   0.36.48 1.16.04    
5 Harmen Reemst ZOB'66 2.35.41 87-02715   2.38.36   0.37.48 1.17.20    
6 Arthur van Dam ZOB'66 2.35.97 80-00285   2.39.70   0.37.54 1.18.67    
7 Marcel Stolk zc De Schotejil 2.42.54 80-01461   2.45.26   0.38.88 1.20.69    
8 Thijs Tromper zc De Schotejil 2.52.26 87-03407   2.58.73   0.39.26 1.23.73    
 
Programmanummer: 31 4x50m vrij est. m. junioren 3 en later Eindtijd 50m   
1 zc De Schotejil 1   2.10.12     2.16.48 I 0.35.70      
2 ZOB'66 1   2.22.61     2.28.53 II 0.34.41      
 
zc De Schotejil 1     ZOB'66 1    
95-02644 Marie-Claire van Zoest   96-01360 Nicky Deijl  
95-05252 Denise Brooshoofd   96-03456 Lianne Boer  
94-03444 Elise van Soest   95-03992 Iris de Zwart  
95-01796 Sanne Huijsmans   95-03990 Barbra Monster  
           
 
Programmanummer: 32 4x100m wissel est. j. junioren 4 en later Eindtijd 50m100m  
1 ZOB'66 1   5.06.76     5.11.56 I   1.21.25    
2 zc De Schotejil 1   4.49.40     5.20.29 II 0.36.80 1.16.42    
 
ZOB'66 1     zc De Schotejil 1    
96-00987 Yamiko Steenhoek   93-02809 Timo Lambregts  
92-03549 Niels Meijer   93-02807 Eldin Krijgh  
93-02347 Walter Troost   94-02447 Dennis Groen  
95-01393 Jelle Melissant   92-04569 Glenn Mijnders