Nr. 1. Heren, 4 x 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vlinderslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 200m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 17. Heren, 200m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 25. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 26. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 28. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 30. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 32. Jongens, 200m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 34. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 38. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 39. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Jongens Min. 6 e.l.,Meisjes Jun. 1 e.l.


D1 competitie deel 3
Bergum, 12.1.2008


Programmanr. 1
12.1.08 - 16:00
Heren, 4 x 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zpd 1Zpd4:30.234:34.75
Roelof de Jong
Oane van der Heide
89
87
1:10.56Roukebert de Boer
Johnny Westra
89
76
2.FZC'54 1FZC'544:34.404:36.86
Arno Nieuwhof
Frans Plat
93
84
1:08.92Jildert Prins
Jorrit Prins
89
87
3.Wetterwille 1Wetterwille4:41.334:54.97
Bauke Ytsma
Daryll Rinzema
93
91
1:14.00Ramon Fredrik
Johan Wijts
94
92
4.de Granaet 1de Granaet5:14.365:19.15
Sander Verkaik
Elmar Veenstra
94
90
Andreas Veltman
Pieter Donker
83
93


<< TOP >>
Programmanr. 3
12.1.08 - 16:06
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.FZC'54 1FZC'544:38.034:33.80
Anna-Jetske Baron
Henrieke v.d. Kooi
92
90
1:05.76Rixt-Nynke Baron
Iris Rozema
96
93
2.Zpd 1Zpd4:36.644:40.38
Charissa Zijlstra
Iris Wolters
94
93
1:08.89Johanna de Boer
Liesbeth Hoekstra
94
92
3.de Granaet 1de Granaet4:44.814:46.09
Elske Vastbinder
Femke de Jong
92
93
1:15.51Marianne van der Zee
Nynke Koster
93
92
4.Wetterwille 2Wetterwille4:59.735:03.18
Anouk Ytsma
Jannie de Boer
95
92
1:17.08Annemart Schievink
Maaike Wijts
92
90


<< TOP >>
Programmanr. 4
12.1.08 - 16:12
25m vlinderslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Jacob de RoosZpd21.98990055321.13
2.Pieter RoemelingZpd29.75990025323.70

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Rixt-Nynke Zijlstrade Granaet25.33980145620.82
2.Brigitte van de Veende GranaetNT980260024.04
3.Meike Holdingade GranaetNT980260227.81
4.Nynke Anjemade GranaetNT990147636.73


<< TOP >>
Programmanr. 5
12.1.08 - 16:15
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisa RozemaFZC'5442.30960086042.11
2.Willemieke BakkerZpd45.26960106845.20
3.Corina VaartjesWetterwille48.60960202846.02
4.Rixt-Nynke BaronFZC'5448.25960189647.41
5.Siebrina van der MeulenZpd49.55970090448.79
6.Anna RegnerusWetterwille53.41970165649.12
7.Paulien PetersonZpd51.99970090649.79
8.Roelie de BoerWetterwille51.64960050850.20
9.Renate Sijensde Granaet49.48960303850.95
10.Femke de MeerZpd52.28970308051.82
11.Nynke YtsmaWetterwille53.23970165452.09
12.Marike de Boerde Granaet55.94970287753.38
13.Vera Hemmende Granaet55.25960303454.70
14.Swanet van der WalZpd58.31970193056.19
15.Silke Bilde Granaet1:01.4097039421:02.64
DISHester Anjemade Granaet49.44960415248.54
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
NGRinske BoumaFZC'5451.899601914


<< TOP >>
Programmanr. 6
12.1.08 - 16:21
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thomas van BreemenZpd49.34970129947.20
2.Daylam DagZpd46.87970130147.73
3.Koen van der EemsWetterwille49.15970080747.83
4.Derk WiggersWetterwille50.29970042549.78
5.Jacob de BoerZpd49.12970136950.13
6.Guido de Graafde GranaetNT97ggagv50.85
7.Bart WeilandWetterwille54.08970077751.74FJ 1
8.Matthijs JansenWetterwille55.59960237951.74FJ 2
9.Mirko van LigtenbergWetterwille55.46980073553.32
10.Rik OeveringFZC'5456.86970009153.40
11.Reinder BoumaFZC'5456.95980080556.05
12.Jorris KingmaFZC'5457.78960155957.09
13.Patrick de RoosZpd53.76970267157.28
14.Jan broer Terpstrade Granaet1:00.78960379759.86


<< TOP >>
Programmanr. 7
12.1.08 - 16:27
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Johanna de BoerZpd37.13940394435.78
2.Alien SchievinkWetterwille37.14940232637.76
3.Rixt-Nynke BaronFZC'5441.79960189638.95
4.Anouk YtsmaWetterwilleNT950385840.49
5.Ilse HarskampFZC'5443.60940349240.54
6.Femke Koopmansde Granaet46.08950448841.98
7.Annemiek Meulenbeldde GranaetNT95amagv42.60
8.Marije v/d PloegZpd44.23950231244.12
9.Amarins Zijlstrade Granaet47.08940656644.71
10.Sigrid Koolstrade Granaet45.65950424046.35
11.Jeldau Andringade Granaet49.73940572247.08
12.Esther PostmaZpd53.79940511847.39
13.Imkje BoumaFZC'5447.23940298047.76
14.Eline Dammerde Granaet44.97950424248.10
15.Maaijke de Boerde Granaet46.79950590648.29
16.José AlkemaFZC'5453.51940297848.46
NGRinske BoumaFZC'54NT9601914


<< TOP >>
Programmanr. 8
12.1.08 - 16:32
Jongens, 50m vlinderslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ramon FredrikWetterwille33.33940393332.29
2.Sander Verkaikde Granaet39.83940405739.58
3.Dirk van der EemsWetterwille45.96950156539.75
4.Niek ZeilstraFZC'5455.32940316741.29
5.Lennart van LigtenbergWetterwille46.78950195143.69
6.Eyso Meelkerde Granaet34.06940405944.30
7.Jasper KnipFZC'54NT940255152.20
8.Bart de VosFZC'5457.43950143553.70


<< TOP >>
Programmanr. 9
12.1.08 - 16:36
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Charissa ZijlstraZpd1:16.8994025141:17.80
2.Anna-Jetske BaronFZC'541:16.3692030441:18.21
3.Marianne van der Zeede Granaet1:18.2993056481:20.16
4.Femke de Jongde Granaet1:26.3493063901:21.36
5.Liesbeth HoekstraZpd1:20.4692064041:24.20
6.Sytske KooistraZpd1:30.6393054761:28.72FJ 1
7.Maaike BrattingaWetterwille1:33.9395013161:28.72FJ 2
8.Annemart SchievinkWetterwille1:28.7492052361:31.81
9.Iris WoltersZpd1:32.4193071261:34.37
10.Lisa HuismanFZC'541:55.0593057061:44.47
NGSanne EppingaFZC'541:25.099202880


<< TOP >>
Programmanr. 11
12.1.08 - 16:41
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Arno NieuwhofFZC'541:11.7093023751:09.68
2.Sietse WijbengaZpd1:14.8393019671:13.77
3.Bauke YtsmaWetterwille1:15.3593011311:15.08
4.Johan WijtsWetterwille1:17.2092023611:16.28
5.Ewoud EppingaFZC'541:38.2394031691:34.67
DISPieter Donkerde GranaetNT93059271:36.66
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NGHaye HeidemaZpd1:09.079200489


<< TOP >>
Programmanr. 13
12.1.08 - 16:46
Dames, 50m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Iris RozemaFZC'5429.82930510830.06
2.Maaike WijtsWetterwille29.67900547630.95
3.Nynke Kosterde Granaet33.98920654833.73
4.Elske Vastbinderde Granaet33.74920587434.56
5.Iris WoltersZpd33.80930712634.95
6.Mirjam NieuwhofFZC'5432.44910383435.37
7.Tietsia ReitsmaZpd34.90900307036.80
NG.ZAHenrieke v.d. KooiFZC'5429.599002054


<< TOP >>
Programmanr. 14
12.1.08 - 16:49
Jongens, 50m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daan DelforterieZpd27.87900607127.23
2.Marcus de GrootWetterwille28.44900355327.71
3.Gerard BrondijkFZC'5428.85920686728.86
4.Daryll RinzemaWetterwille28.99910733929.64
5.Hendrik v.d. VeerFZC'5429.66910341730.04
6.Elmar Veenstrade Granaet31.18900708330.72
7.Wiebe WijbengaZpd30.91910326332.14
8.Hendrik Wessel de VriesZpd30.23910561936.72
NGRitske ReitsmaZpd27.079002409


<< TOP >>
Programmanr. 15
12.1.08 - 16:52
Dames, 200m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Johanna de BoerZpd3:02.9994039443:05.03
100m:1:29.071:29.07200m:3:05.031:35.96
2.Berber VeenstraFZC'543:07.7984025203:08.61
100m:1:31.181:31.18200m:3:08.611:37.43
3.Ludmilla Veltmande Granaet3:09.6489042403:20.37
100m:1:36.321:36.32200m:3:20.371:44.05
4.Lisa RozemaFZC'54NT96008603:22.16
100m:1:37.411:37.41200m:3:22.161:44.75
5.Jannie de BoerWetterwille3:19.4492026623:24.86
100m:1:38.581:38.58200m:3:24.861:46.28
6.Ilse HarskampFZC'543:20.1794034923:26.89
100m:1:40.451:40.45200m:3:26.891:46.44
7.Marije v/d PloegZpd3:33.4095023123:30.51
100m:1:39.301:39.30200m:3:30.511:51.21
8.Inge HatzmannWetterwille3:26.8489057903:31.15
100m:1:40.451:40.45200m:3:31.151:50.70
9.Marianne van der Zeede GranaetNT93056483:33.26
100m:1:40.261:40.26200m:3:33.261:53.00
10.Sytske KooistraZpd3:29.8893054763:33.57
100m:1:40.001:40.00200m:3:33.571:53.57
11.Adriana ReitsmaZpd3:23.5587033723:42.10
100m:1:44.001:44.00200m:3:42.101:58.10
NGSanne EppingaFZC'543:08.859202880


<< TOP >>
Programmanr. 17
12.1.08 - 17:01
Heren, 200m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Oane van der HeideZpd2:40.9987049032:38.68
100m:1:14.731:14.73200m:2:38.681:23.95
2.Jildert PrinsFZC'542:41.8189025092:46.99
100m:1:19.131:19.13200m:2:46.991:27.86
3.Roelof de JongZpd2:52.4389055512:51.09
100m:1:21.421:21.42200m:2:51.091:29.67
4.Roukebert de BoerZpd3:11.2489002993:00.74
100m:1:26.121:26.12200m:3:00.741:34.62
5.Johnny WestraZpd2:56.9876010173:02.62
100m:1:27.061:27.06200m:3:02.621:35.56
6.Ramon FredrikWetterwille3:04.3494039333:05.00
100m:1:29.001:29.00200m:3:05.001:36.00
7.Frans PlatFZC'542:48.1684017813:05.04
100m:1:26.681:26.68200m:3:05.041:38.36
8.Jorrit PrinsFZC'543:02.3987026613:11.36
100m:1:34.801:34.80200m:3:11.361:36.56
9.Andreas Veltmande Granaet3:01.6783021833:11.46
100m:1:29.961:29.96200m:3:11.461:41.50
10.Sander Verkaikde Granaet3:33.0394040573:28.22
100m:1:40.931:40.93200m:3:28.221:47.29
NG.ZAMaarten PostmaWetterwille2:40.958301697


<< TOP >>
Programmanr. 19
12.1.08 - 17:26
50m rugslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Jacob de RoosZpd45.88990055347.36
2.Pieter RoemelingZpd50.80990025353.09

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Rixt-Nynke Zijlstrade Granaet1:01.98980145651.29
2.Meike Holdingade GranaetNT980260253.82
3.Brigitte van de Veende GranaetNT980260054.41
4.Nynke Anjemade GranaetNT99014761:06.35


<< TOP >>
Programmanr. 20
12.1.08 - 17:29
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisa RozemaFZC'541:28.3296008601:25.20
2.Roelie de BoerWetterwille1:38.4096005081:32.10
3.Anna RegnerusWetterwille1:49.7197016561:33.60
4.Rixt-Nynke BaronFZC'541:34.1196018961:35.29
5.Hester Anjemade GranaetNT96041521:35.50
6.Willemieke BakkerZpd1:41.0096010681:36.65
7.Vera Hemmende Granaet1:44.8996030341:40.25
8.Swanet van der WalZpdNT97019301:41.06
9.Paulien PetersonZpd1:48.9997009061:41.89
10.Nynke YtsmaWetterwilleNT97016541:41.98
11.Femke de MeerZpdNT97030801:42.93
12.Renate Sijensde Granaet2:03.6696030381:44.64
13.Corina VaartjesWetterwille1:56.5796020281:47.66
14.Siebrina van der MeulenZpd1:53.2997009041:54.07
15.Marike de Boerde GranaetNT97028771:54.41
16.Silke Bilde Granaet2:14.9397039421:54.82
NGRinske BoumaFZC'542:00.989601914


<< TOP >>
Programmanr. 22
12.1.08 - 17:37
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirko van LigtenbergWetterwille1:44.6798007351:34.02
2.Thomas van BreemenZpd1:34.5897012991:36.43
3.Koen van der EemsWetterwille1:40.5897008071:37.85
4.Bart WeilandWetterwille1:45.9897007771:39.36
5.Jacob de BoerZpd1:39.6697013691:40.30
6.Derk WiggersWetterwille1:36.5397004251:41.89
7.Rik OeveringFZC'541:44.9197000911:42.57
8.Matthijs JansenWetterwilleNT96023791:42.73
9.Patrick de RoosZpd1:55.7197026711:42.92
10.Daylam DagZpd1:55.8897013011:48.87
11.Reinder BoumaFZC'54NT98008051:54.30
12.Jorris KingmaFZC'54NT96015591:54.87


<< TOP >>
Programmanr. 24
12.1.08 - 17:43
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Charissa ZijlstraZpd30.22940251430.12
2.Ilse HarskampFZC'5434.09940349234.09
3.Annemiek Meulenbeldde GranaetNT95amagv34.99
4.Maaike BrattingaWetterwille35.25950131635.06
5.Anouk YtsmaWetterwille36.54950385835.07
6.Amarins Zijlstrade Granaet38.42940656635.73
7.Femke Koopmansde Granaet36.59950448836.33
8.Marije v/d PloegZpd37.13950231236.42
9.Imkje BoumaFZC'5435.08940298036.63
10.Esther PostmaZpd37.15940511837.82
11.José AlkemaFZC'5439.74940297838.16
12.Eline Dammerde Granaet35.57950424238.20
13.Maaijke de Boerde Granaet37.33950590638.22
14.Jeldau Andringade Granaet39.04940572238.87
15.Sigrid Koolstrade Granaet37.85950424039.25


<< TOP >>
Programmanr. 25
12.1.08 - 17:48
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ramon FredrikWetterwille30.97940393330.25
2.Dirk van der EemsWetterwille31.86950156532.65
3.Niek ZeilstraFZC'5435.00940316734.26
4.Lennart van LigtenbergWetterwille36.72950195135.60
5.Jasper KnipFZC'5437.95940255137.99
6.Eyso Meelkerde Granaet36.09940405938.77
7.Ewoud EppingaFZC'5438.30940316938.89
8.Bart de VosFZC'5444.18950143542.12


<< TOP >>
Programmanr. 26
12.1.08 - 17:51
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Iris RozemaFZC'542:43.5593051082:42.36
50m:34.7034.70200m:2:42.362:07.66
2.Anna-Jetske BaronFZC'542:42.4092030442:44.28
50m:36.6336.63200m:2:44.282:07.65
3.Johanna de BoerZpd2:48.7994039442:51.02
50m:38.5538.55200m:2:51.022:12.47
4.Femke de Jongde Granaet2:51.8893063902:56.11
50m:38.5438.54200m:2:56.112:17.57
5.Marianne van der Zeede Granaet3:00.2493056482:59.76
50m:39.8639.86200m:2:59.762:19.90
6.Alien SchievinkWetterwille3:03.1594023263:03.59
50m:39.7539.75200m:3:03.592:23.84
7.Liesbeth HoekstraZpd2:58.8992064043:07.30
50m:40.5540.55200m:3:07.302:26.75
8.Sytske KooistraZpd3:08.1893054763:15.28
50m:45.1245.12200m:3:15.282:30.16
9.Annemart SchievinkWetterwille3:17.7192052363:20.89
50m:45.2945.29200m:3:20.892:35.60
10.Iris WoltersZpd3:18.5893071263:33.25
50m:52.3152.31200m:3:33.252:40.94
11.Lisa HuismanFZC'543:46.0593057063:34.57
50m:49.0249.02200m:3:34.572:45.55
NGSanne EppingaFZC'543:05.449202880


<< TOP >>
Programmanr. 28
12.1.08 - 18:00
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Arno NieuwhofFZC'542:37.7593023752:32.64
50m:33.5633.56200m:2:32.641:59.08
2.Johan WijtsWetterwille2:42.0392023612:38.29
50m:31.0731.07200m:2:38.292:07.22
3.Bauke YtsmaWetterwille2:45.6293011312:45.00
50m:34.7234.72200m:2:45.002:10.28
4.Sietse WijbengaZpd2:49.0093019672:50.96
50m:38.5038.50200m:2:50.962:12.46
5.Sander Verkaikde Granaet3:07.1594040573:11.83
50m:45.6745.67200m:3:11.832:26.16
6.Niek ZeilstraFZC'543:41.9194031673:18.23
50m:45.9245.92200m:3:18.232:32.31
DISPieter Donkerde GranaetNT93059273:27.12
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGHaye HeidemaZpd2:39.669200489


<< TOP >>
Programmanr. 30
12.1.08 - 18:09
Dames, 200m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Charissa ZijlstraZpd2:44.1694025142:46.49
100m:1:21.571:21.57200m:2:46.491:24.92
2.Anna-Jetske BaronFZC'542:44.3392030442:52.00
100m:1:22.951:22.95200m:2:52.001:29.05
3.Jannie de BoerWetterwille2:52.7692026622:54.90
100m:1:26.461:26.46200m:2:54.901:28.44
4.Henrieke v.d. KooiFZC'542:47.3190020543:09.09
5.Elske Vastbinderde Granaet3:16.1392058743:14.65
100m:1:35.661:35.66200m:3:14.651:38.99
6.Tietsia ReitsmaZpd3:18.2990030703:21.04
100m:1:38.541:38.54200m:3:21.041:42.50
7.Nynke Kosterde GranaetNT92065483:25.86
100m:1:41.091:41.09200m:3:25.861:44.77


<< TOP >>
Programmanr. 32
12.1.08 - 18:17
Jongens, 200m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Arno NieuwhofFZC'542:36.7793023752:38.95
100m:1:17.921:17.92200m:2:38.951:21.03
2.Marcus de GrootWetterwille2:49.6190035532:39.29
100m:1:17.021:17.02200m:2:39.291:22.27
3.Daan DelforterieZpd2:45.6290060712:45.98
100m:1:21.711:21.71200m:2:45.981:24.27
4.Gerard BrondijkFZC'543:02.6092068672:49.60
100m:1:23.291:23.29200m:2:49.601:26.31
5.Wiebe WijbengaZpd3:03.2091032632:55.71
100m:1:26.161:26.16200m:2:55.711:29.55
6.Daryll RinzemaWetterwille2:53.4591073393:00.11
100m:1:24.141:24.14200m:3:00.111:35.97
7.Elmar Veenstrade GranaetNT90070833:10.76
100m:1:30.041:30.04200m:3:10.761:40.72
8.Hendrik v.d. VeerFZC'543:44.6591034173:23.06
100m:1:37.061:37.06200m:3:23.061:46.00
DISHendrik Wessel de VriesZpd2:45.6291056192:44.52
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:18.941:18.94200m:2:44.521:25.58
NGRitske ReitsmaZpd2:29.249002409


<< TOP >>
Programmanr. 34
12.1.08 - 18:25
Dames, 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Iris RozemaFZC'541:02.4193051081:03.54
2.Berber VeenstraFZC'541:03.3684025201:04.13
3.Maaike WijtsWetterwille1:05.2790054761:08.87
4.Femke de Jongde GranaetNT93063901:09.78
5.Hester de VriesZpd1:07.9389044921:10.82
6.Liesbeth HoekstraZpd1:06.1992064041:10.99
7.Inge HatzmannWetterwille1:09.1289057901:11.70
8.Ludmilla Veltmande Granaet1:07.2089042401:12.23
9.Maaike Anne BoonstraWetterwille1:13.3989004681:14.39
10.Gretha de VriesZpd1:14.1074006021:15.68
11.Mirjam NieuwhofFZC'541:12.7791038341:18.28
12.Adriana ReitsmaZpd1:18.4387033721:23.86
13.Esther PostmaZpd1:25.2794051181:24.79


<< TOP >>
Programmanr. 36
12.1.08 - 18:32
Heren, 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jildert PrinsFZC'5458.95890250958.20
2.Roelof de JongZpd59.23890555159.08
3.Oane van der HeideZpd57.78870490359.46
4.Maarten PostmaWetterwille58.5983016971:01.36
5.Johnny WestraZpd59.9876010171:02.45
6.Jorrit PrinsFZC'541:02.2787026611:03.32
7.Roukebert de BoerZpd59.8489002991:03.73
8.Andreas Veltmande Granaet1:00.8983021831:04.79
9.Bauke YtsmaWetterwille1:04.0893011311:05.21
10.Gerard BrondijkFZC'541:06.4892068671:06.62
11.Sietse WijbengaZpd1:08.0293019671:07.39
12.Frans PlatFZC'541:04.8284017811:13.26
13.Pieter Donkerde Granaet1:15.8093059271:26.36


<< TOP >>
Programmanr. 38
12.1.08 - 18:39
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.FZC'54 1FZC'542:25.542:27.40
Lisa Rozema
Anna-Jetske Baron
96
92
40.21Iris Rozema
Rixt-Nynke Baron
93
96
2.Zpd 1Zpd2:25.962:31.16
Sytske Kooistra
Johanna de Boer
93
94
40.67Liesbeth Hoekstra
Charissa Zijlstra
92
94
3.de Granaet 1de Granaet2:26.582:34.06
Marianne van der Zee
Nynke Koster
93
92
37.52Femke de Jong
Elske Vastbinder
93
92
4.Wetterwille 3Wetterwille2:37.602:39.88
Maaike Brattinga
Anouk Ytsma
95
95
41.73Alien Schievink
Jannie de Boer
94
92


<< TOP >>
Programmanr. 39
12.1.08 - 18:42
4 x 25m schoolslag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Jongens Min. 6 e.l.,Meisjes Jun. 1 e.l.
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zpd 1Zpd1:32.071:27.94
Daylam Dag
Siebrina van der Meulen
97
97
Jacob de Boer
Willemieke Bakker
97
96
2.Wetterwille 4Wetterwille1:37.551:29.65
Mirko van Ligtenberg
Roelie de Boer
98
96
Koen van der Eems
Corina Vaartjes
97
96
3.FZC'54 1FZC'541:33.601:31.26
Rik Oevering
Lisa Rozema
97
96
Jorris Kingma
Rixt-Nynke Baron
96
96
4.Wetterwille 5Wetterwille1:39.351:34.79
Bart Weiland
Anna Regnerus
97
97
Matthijs Jansen
Nynke Ytsma
96
97
5.de Granaet 1de Granaet1:47.331:40.80
Guido de Graaf
Meike Holdinga
97
98
Jan broer Terpstra
Rixt-Nynke Zijlstra
96
98