Limburgse Winterkampioenschappen
Landgraaf (NED),    5. - 6.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 37. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 38. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 39. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 40. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 41. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 42. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 43. Jongens, 100m schoolslag, Heren Jeugd 1    Nr. 44. Jongens, 100m schoolslag, Heren Jeugd 2
Nr. 45. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 46. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4
Nr. 47. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 48. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 3
Nr. 49. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3    Nr. 50. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2
Nr. 51. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 52. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 1
Nr. 53. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1    Nr. 54. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 55. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 56. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 57. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 58. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 59. Jongens, 100m vlinderslag, Heren Jeugd 1    Nr. 60. Jongens, 100m vlinderslag, Heren Jeugd 2
Nr. 61. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 62. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4
Nr. 63. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 64. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 3
Nr. 65. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3    Nr. 66. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2
Nr. 67. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 68. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 1
Nr. 69. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1    Nr. 70. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 71. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 72. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Meisjes, 4 x 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hellas-Glana 1                          Hellas-Glana             4:38.04     4:36.17       
        Maaike Sanders, 96                           Andra Dols, 95
        Anouk Hustinx, 94                            Danique Agterberg, 94
          1:12.01  4:36.17

    2.  RZ 1                                    RZ                       4:44.08     4:40.34       
        Linda Dehing, 94                             Selena van Cruchten, 94
        Patty Drenthen, 94                           Lisa In 't Zand, 94
          1:09.16  4:40.34

    3.  Nimo 1                                  Nimo                     4:48.37     4:44.41       
        Jona Pisters, 95                             Bo Kerkhoff, 95
        Merel Jaspers, 96                            Rylana Slaghuis, 94
          1:06.61  4:44.41

    4.  HZPC 1                                  HZPC                     4:57.84     4:48.94       
        Jessica Hesen, 96                            Floor Weijmans, 95
        Juul van Berlo, 95                           Rinske Becks, 94
          1:11.50  4:48.94

    5.  Brunssum 1                              Brunssum                 4:55.16     4:51.28       
        Sharon Schroyen, 95                          Maud Geerssen, 95
        Lisanne Jente, 96                            Lisa Borger, 95
          1:10.12  4:51.28

    6.  Zwemclub Eijsden 1                      Zwemclub Eijsden         4:58.49     4:55.48       
        Astrid van den Brandt, 95                    Suzanne Leeters, 95
        Beau Warnier, 96                             Meggie Schreppers, 94
          1:13.78  4:55.48

    7.  Patrick 1                               Patrick                  5:15.62     5:09.64       
        Maud Meuwissen, 94                           Yvette Peulen, 94
        Veerle Corstjens, 94                         Fiona Meuffels, 95
          1:24.06  5:09.64

    8.  Nimo 2                                  Nimo                     5:34.24     5:28.14       
        Judith Mingers, 95                           Hilary Pain, 95
        Nina van Soest, 95                           Carlijn Jaspers, 94
          1:17.28  5:28.14




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Jongens, 4 x 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hellas-Glana 1                          Hellas-Glana             4:21.42     4:26.71       
        Niels van Basten Batenburg, 94               Stan Tummers, 94
        Kevin Wolters, 95                            Pim van Basten Batenburg, 94
          1:04.11  4:26.71

    2.  ZC Valkenburg 1                         ZC Valkenburg            4:34.59     4:34.46       
        Jelle Peltzer, 94                            Dylan Notten, 95
        Max Grispen, 95                              Mart Theunissen, 95
          1:04.07  4:34.46

    3.  Zwemclub Eijsden 1                      Zwemclub Eijsden         4:50.99     4:39.06       
        Philip Bams, 96                              Jordy Heuschen, 95
        Jochim Herben, 95                            Laurent Bams, 96
          1:07.18  4:39.06

    4.  RZL 1                                   RZL                      4:47.26     4:41.31       
        Tim Sonnemans, 94                            Stan Snijders, 95
        Casper van den Broek, 95                     Ken Boonen, 94
          1:15.71  4:41.31

    5.  RZ 1                                    RZ                       4:36.10     4:44.30       
        Jim Ketelings, 94                            Mitch Waeyen, 94
        Maurice Henkel, 95                           Maurice Zelis, 94
          1:11.06  4:44.30

    6.  Patrick 1                               Patrick                  4:52.93     4:47.95       
        Ivo Hover, 94                                Kevin Meuwissen, 95
        Stef Verheesen, 94                           Robin Meuwissen, 96
          1:06.67  4:47.95

    7.  Nimo 1                                  Nimo                     4:56.37     4:55.91       
        Vince Weber, 94                              Camiel Smeets, 94
        Andreas Waldus, 95                           Yoeri Cuijpers, 94
          1:14.39  4:55.91




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                      Meisjes, 100m vrije slag           Meisjes Minioren 5 en later
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Audrey Bams                   9800073   Zwemclub Eijsden         1:13.26     1:13.40       
    2.  Ina Willigers                 9702678   Zwemclub Eijsden         1:16.57     1:13.90       
    3.  Manon Koster                  9701312   HZPC                     1:16.44     1:14.55       
    4.  Carmen van de Rijt            9801412   MZ&PC                    1:16.67     1:15.13       
    5.  Zoï Pappas                    9700448   Kimbria                  1:18.36     1:15.14       
    6.  Wendy Bex                     9701232   Hellas-Glana             1:16.92     1:16.04       
    7.  Chayenne Poorts               9800670   Nimo                     1:15.77     1:16.16       
    8.  Mignon Peeters                9701048   Nimo                     1:20.71     1:18.08       
    9.  Elishia Sinkiewicz            9702110   ZON/S&S                  1:18.81     1:19.37       
   10.  Nina Grispen                  9700656   ZC Valkenburg            1:18.44     1:20.74       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                      Jongens, 100m vrije slag           Jongens Minioren 5 en later
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars van Didden               9701615   Zeps                     1:18.45     1:16.17       
    2.  Max Hermans                   9700879   HZPC                     1:17.25     1:16.37       
    3.  Jordy Severins                9800559   Eurode KZC               1:18.57     1:18.10       
    4.  Jitse Zonneveld               9703133   RZ                       1:22.14     1:18.68       
    5.  Ted Wilders                   9701177   Mosa Regio               1:18.41     1:18.93       
    6.  Jeroen de Croock              9702025   ZC Valkenburg            1:20.01     1:19.63       
    7.  Ivo Nemeth                    9700075   Brunssum                 1:19.50     1:20.78       
    8.  Killian von den Hoff          9700013   Brunssum                 1:24.72     1:24.42       
    9.  Hugo v. Iersel                9702287   Noord Limburg(SG)        1:26.18     1:26.31       
   10.  Danny Hamers                  9701169   Eurode KZC               1:25.32     1:30.43       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                       Dames, 100m vlinderslag                   Dames Senioren Open
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                     1:05.03     1:08.25       
    2.  Mieke Veens                   8502944   HZPC                     1:10.02     1:10.72       
    3.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                     1:08.10     1:11.12       
    4.  Nienke van Stipriaan          8703970   Kimbria                  1:10.57     1:12.09       
    5.  Bonnie Ubachs                 8704896   Brunssum                 1:13.74     1:12.55       
    6.  Debbie Hesen                  8601528   HZPC                     1:10.95     1:13.00       
    7.  Lydia Colijn                  8600718   Nimo                     1:13.30     1:13.36       
    8.  Tessa Kierkels                9101602   ZC Valkenburg            1:15.96     1:14.50       
    9.  Iris Hopman                   9101330   ZC Valkenburg            1:14.09     1:15.87       
   10.  Linda Custers                 8600738   HZPC                     1:15.38     1:16.99       
 AFGEM  Roos Lemmen                   8403078   Eurode KZC               1:15.31                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                       Heren, 100m vlinderslag                   Heren Senioren Open
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Kranenbroek            7900729   HZPC                       59.10     1:00.95       
    2.  Maikel Brouwers               8300339   HZPC                     1:00.37     1:02.45       
    3.  Tom van der Sterren           8502495   Zeps                     1:02.36     1:02.62       
    4.  Remco de Veen                 8903247   De Roersoppers           1:06.29     1:04.18       
    5.  Jeroen Geurts                 8801099   ZC Valkenburg            1:05.97     1:04.29       
    6.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                      1:03.01     1:04.82       
    7.  Niels van Dalen               8906237   RZL                      1:03.93     1:04.88       
    8.  Job v. Duijnhoven             8800887   Noord Limburg(SG)        1:04.25     1:05.39       
    9.  Pieter de Heer                8901141   Hellas-Glana             1:03.08     1:07.28       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                      Jongens, 100m schoolslag                         Heren Jeugd 1
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aaron Eisank                  9100577   ZON/S&S                  1:07.58     1:05.97       
    2.  Sjors Pietermans              9106841   Patrick                  1:14.84     1:14.68       
    3.  Willem Jongen                 9103401   De Roersoppers           1:18.95     1:16.10       
    4.  Martyn Slaghuis               9103035   Nimo                     1:19.89     1:16.95       
    5.  Stefan Teley                  9107153   RZL                      1:16.51     1:17.15       
    6.  Michèl Theissen               9102777   Nimo                     1:17.86     1:18.33       
    7.  Leon Hendriks                 9106975   Noord Limburg(SG)        1:21.85     1:20.15       
    8.  Tobias van Halen              9100835   RZ                       1:19.18     1:25.25       
   DIS  Patrick Lemmens               9106101   Brunssum                 1:15.55                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                      Jongens, 100m schoolslag                         Heren Jeugd 2
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tristan Eisank                9000773   ZON/S&S                  1:09.32     1:10.90       
    2.  Jelmer v. Dijk                9000653   Noord Limburg(SG)        1:13.16     1:13.93       
    3.  Imre Dehner                   9006195   ZON/S&S                  1:21.50     1:16.25       
    4.  Rico Nemeth                   9004455   Brunssum                 1:17.80     1:16.93       
    5.  Anton van der Sluis           9002697   Hellas-Glana             1:10.87     1:17.61       
    6.  Mark van Enckevort            9000797   HZPC                     1:18.60     1:21.12       
    7.  Pim van Zeijl                 9003415   Kimbria                  1:19.81     1:23.25       
    8.  Jérôme Ariës                  9000065   ZON/S&S                  1:21.63     1:23.61       
    9.  Karsten Meijers               9004959   ZC Valkenburg            1:27.35     1:32.94       
   DIS  Patrick Creemers              9000579   RZ                       1:12.69                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
    NG  Dominique Maassen             9004501   Eurode KZC               1:15.14                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                        Meisjes, 100m rugslag                        Meisjes Jeugd 2
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ingrid van Horen              9204060   HZPC                     1:16.19     1:13.83       
    2.  Kimberley Teunissen           9201742   Noord Limburg(SG)        1:16.76     1:15.25       
    3.  Mirte Tummers                 9201790   Hellas-Glana             1:15.82     1:16.62       
    4.  Christa Craenen               9200384   Patrick                  1:16.12     1:18.64       
    5.  Annemieke de Heer             9200704   Zeps                     1:20.19     1:19.41       
    6.  Sabine Klesman                9202860   De Roersoppers           1:21.98     1:19.95       
    7.  Chloé Rutzerveld              9203450   Nimo                     1:19.98     1:20.85       
    8.  Renee Harkx                   9202220   Noord Limburg(SG)        1:25.64     1:28.30       
   DIS  Anke Snijkers                 9201638   Nimo                     1:18.39     1:19.57       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Annora de Rijck               9201502   Brunssum                 1:23.57     1:28.75       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                        Jongens, 100m rugslag                     Jongens Junioren 4
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kasper v. Dijk                9200249   Noord Limburg(SG)        1:07.00     1:04.73       
    2.  Ralph van Megen               9201613   HZPC                     1:17.61     1:09.88       
    3.  Jory Niemark                  9204409   Brunssum                 1:13.07     1:10.11       
    4.  Roy Hoogerwerf                9203053   Hellas-Glana             1:10.45     1:10.50       
    5.  Robin Leers                   9202885   Zeps                     1:13.53     1:12.68       
    6.  Tim Jacobs                    9201825   HZPC                     1:15.45     1:14.46       
    7.  Ronald Waldus                 9206275   Nimo                     1:19.18     1:16.53       
    8.  Dennis Creemers               9202243   De Roersoppers           1:20.07     1:18.44       
    9.  Scott van't Land              9205043   Nimo                     1:16.79     1:19.09       
   DIS  Ruud Bex                      9204133   RZL                      1:18.73     1:16.53       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                      Meisjes, 100m vrije slag                       Meisjes Jeugd 1
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Meijer                9304374   Nimo                     1:02.63     1:02.81       
    2.  Ilona Remmel                  9302198   ZON/S&S                  1:02.95     1:05.08       
    3.  Rebecca Vroomen               9301772   Eurode KZC               1:05.80     1:05.51       
    4.  Denise Austen                 9303778   RZ                       1:06.95     1:06.56       
    5.  Vera Weinberg                 9302144   Nimo                     1:05.57     1:07.20       
    6.  Bo Peeters                    9306564   Nimo                     1:08.88     1:08.53       
    7.  Sophie Cleuren                9300158   HZPC                     1:09.74     1:09.06       
    8.  Karin Bongers                 9303800   RZL                      1:09.43     1:09.23       
    9.  Roxane Wilms                  9305946   Hellas-Glana             1:09.00     1:09.36       
   DIS  Svenja Zonneveld              9301096   RZ                       1:04.76                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                      Jongens, 100m vrije slag                    Jongens Junioren 3
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dion Dreesens                 9302189   HZPC                       54.94       55.27       
    2.  Robin Ramaekers               9304385   ZON/S&S                  1:01.17       59.95       
    3.  Ramon Wassenberg              9300715   RZ                       1:03.40     1:00.22       
    4.  Rick Hesen                    9300601   HZPC                     1:01.54     1:01.63       
    5.  Tom Moonen                    9304169   ZPC Nederweert           1:02.93     1:03.12       
    6.  Robin Borger                  9305183   Brunssum                 1:04.57     1:03.54       
    7.  Gergo Lovas                   9302411   RZ                       1:04.21     1:04.26       
    8.  Shing Long Lin                9305999   Mosa Regio               1:06.91     1:07.18       
    9.  Ruud Backes                   9303619   RZL                      1:09.17     1:07.47       
   10.  Glenn Rompelberg              9303807   Kimbria                  1:08.21     1:08.10       
    NG  Bas Janssen                   9305167   ZC Valkenburg            1:07.49                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                      Meisjes, 100m vlinderslag                   Meisjes Junioren 3
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danique Agterberg             9401054   Hellas-Glana             1:12.54     1:14.23       
    2.  Minke Janssen                 9400830   Noord Limburg(SG)        1:14.19     1:14.26       
    3.  Rinske Becks                  9403098   HZPC                     1:20.77     1:19.99       
    4.  Michelle Meusen               9400852   RZL                      1:24.35     1:20.23       
    5.  Linda Dehing                  9400022   RZ                       1:26.24     1:23.38       
    6.  Selena van Cruchten           9401608   RZ                       1:21.47     1:24.54       
    7.  Anouk Hustinx                 9402266   Hellas-Glana             1:26.54     1:24.84       
    8.  Vera Hendriks                 9405270   Noord Limburg(SG)        1:25.30     1:25.08       
    9.  Patty Drenthen                9401610   RZ                       1:28.53     1:25.45       
   10.  Maud Meuwissen                9402078   Patrick                  1:33.12     1:36.72       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                      Jongens, 100m vlinderslag                   Jongens Junioren 2
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordy Vroomen                 9400341   Eurode KZC               1:07.21     1:06.31       
    2.  Niels van Basten Batenburg    9400593   Hellas-Glana             1:09.33     1:10.79       
    3.  Pim van Basten Batenburg      9401657   Hellas-Glana             1:10.88     1:10.90       
    4.  Stan Tummers                  9400649   Hellas-Glana             1:11.37     1:10.92       
    5.  Silvan Viehmann               9403763   Brunssum                 1:19.76     1:14.76       
    6.  Maurice Zelis                 9401031   RZ                       1:22.95     1:18.60       
    7.  Jim Ketelings                 9403901   RZ                       1:22.52     1:19.13       
    8.  Jeffrey Schijns               9401797   Eurode KZC               1:22.43     1:20.53       
    9.  Jelle Peltzer                 9403779   ZC Valkenburg            1:28.60     1:21.46       
   10.  Boy Coort                     9402283   ZON/S&S                  1:25.63     1:24.59       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                        Meisjes, 100m rugslag                     Meisjes Junioren 2
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jona Pisters                  9501784   Nimo                     1:19.23     1:17.31       
    2.  Floor Weijmans                9502522   HZPC                     1:24.58     1:22.22       
    3.  Sharon Schroyen               9502536   Brunssum                 1:27.80     1:25.79       
    4.  Lisa Borger                   9503194   Brunssum                 1:28.37     1:26.15       
    5.  Hilde vd Schans               9502710   De Rog                   1:27.07     1:26.24       
    6.  Andra Dols                    9502764   Hellas-Glana             1:28.02     1:26.29       
    7.  Loes Mennen                   9502394   ZPC Nederweert           1:28.54     1:27.57       
    8.  Amber Viehmann                9504400   Brunssum                 1:30.38     1:28.70       
   DIS  Marlou Jacobs                 9502388   RZL                      1:26.84     1:28.00       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Shanna Hintzen                9504876   De Roersoppers           1:27.86     1:28.65       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 AFGEM  Sharon Wanders                9502308   Eurode KZC               1:26.21                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                        Jongens, 100m rugslag                     Jongens Junioren 1
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Snijders                 9500485   RZL                      1:18.50     1:16.15       
    2.  Alex Bos                      9501273   Noord Limburg(SG)        1:21.21     1:18.70       
    3.  Luuk Janssen                  9503497   Mosa Regio               1:22.80     1:18.91       
    4.  Dylan Notten                  9500099   ZC Valkenburg            1:23.01     1:21.19       
    5.  Kevin Wolters                 9501965   Hellas-Glana             1:25.97     1:21.81       
    6.  Bart de Heer                  9500359   Zeps                     1:22.56     1:22.25       
    7.  Kevin Meuwissen               9502485   Patrick                  1:23.22     1:22.66       
    8.  Max Grispen                   9501783   ZC Valkenburg            1:25.46     1:27.14       
    9.  Joeri Kerkhoff                9501689   Nimo                     1:27.99     1:27.85       
   10.  Jochim Herben                 9503407   Zwemclub Eijsden         1:28.38     1:27.89       
 AFGEM  Kenny Sieben                  9503663   Hellas-Glana             1:18.84                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                      Meisjes, 100m schoolslag                    Meisjes Junioren 1
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisanne Jente                 9600788   Brunssum                 1:31.60     1:29.48       
    2.  Maaike Sanders                9602806   Hellas-Glana             1:28.84     1:29.79       
    3.  Danae Remmel                  9600588   ZON/S&S                  1:34.63     1:30.50       
    4.  Jessica Hesen                 9601194   HZPC                     1:40.54     1:38.30       
    5.  Jara Wassenberg               9600222   RZ                       1:41.07     1:38.40       
    6.  Margot v. Iersel              9603098   Noord Limburg(SG)        1:42.47     1:41.26       
   DIS  Beau Warnier                  9600118   Zwemclub Eijsden         1:36.00     1:33.24       
        SP - Tijdens de eerste slag onder water na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
   DIS  Céline Jennes                 9602154   ZON/S&S                  1:37.16     1:35.33       
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
    NG  Maureen Wingers               9602264   RZ                       1:40.43                   
    NG  Vanessa Snijkers              9601978   Patrick                  1:40.88                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                      Jongens, 100m schoolslag                    Jongens Minioren 6
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sem Hermans                   9601259   HZPC                     1:31.38     1:27.35       
    2.  Laurent Bams                  9600193   Zwemclub Eijsden         1:32.55     1:27.62       
    3.  Philip Bams                   9600195   Zwemclub Eijsden         1:42.83     1:36.29       
    4.  Bram in 't Zandt              9601257   Mosa Regio               1:40.15     1:40.14       
    5.  Bas Kerckhoffs                9601571   ZC Valkenburg            1:42.12     1:40.47       
    6.  Robin Meuwissen               9602601   Patrick                  1:42.85     1:44.28  FJ 1 
    7.  Max Vervoort                  9601405   RZ                       1:43.23     1:44.28  FJ 2 
    8.  Tim Ramaekers                 9600629   ZON/S&S                  1:43.66     1:47.55       
   DIS  Timo Billman                  9601033   Eurode KZC               1:39.13     1:37.84       
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Sam Derks                     9600719   HZPC                     1:44.25     1:41.41       
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                      Meisjes, 50m vlinderslag           Meisjes Minioren 5 en later
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chayenne Poorts               9800670   Nimo                       39.97       38.86       
    2.  Audrey Bams                   9800073   Zwemclub Eijsden           43.06       38.89       
    3.  Ina Willigers                 9702678   Zwemclub Eijsden           42.92       39.75       
    4.  Lotte van Haarst              9701858   De Roersoppers             39.27       39.85       
    5.  Wendy Bex                     9701232   Hellas-Glana               39.16       40.47       
    6.  Manon Koster                  9701312   HZPC                       40.80       40.80       
    7.  Nina Grispen                  9700656   ZC Valkenburg              40.75       41.60       
    8.  Carmen van de Rijt            9801412   MZ&PC                      41.61       43.07       
    9.  Joanna Verjans                9800582   Eurode KZC                 43.57       43.80       
   DIS  Birgit Hanssen                9703194   ROB                        40.95       41.34       
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                      Jongens, 50m vlinderslag           Jongens Minioren 5 en later
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Hermans                   9700879   HZPC                       38.19       39.18       
    2.  Lars van Didden               9701615   Zeps                       41.20       40.35       
    3.  Killian von den Hoff          9700013   Brunssum                   43.43       43.93       
    4.  Jeroen de Croock              9702025   ZC Valkenburg              42.35       44.03       
    5.  Jordy Severins                9800559   Eurode KZC                 48.61       44.50       
    6.  Jitse Zonneveld               9703133   RZ                         45.08       45.23       
    7.  Ted Wilders                   9701177   Mosa Regio                 47.07       49.48       
    8.  Hugo v. Iersel                9702287   Noord Limburg(SG)          46.35       49.87       
    9.  Roy van Rijswick              9700897   ROB                        45.33       50.48       
   10.  Ivo Nemeth                    9700075   Brunssum                   49.25       54.04       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                       Dames, 100m vrije slag                    Dames Senioren Open
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                     1:00.89     1:00.80       
    2.  Mieke Veens                   8502944   HZPC                     1:00.94     1:02.25       
    3.  Lydia Colijn                  8600718   Nimo                     1:03.24     1:03.07       
    4.  Hanneke Simons                8903802   Kimbria                  1:02.94     1:03.57       
    5.  Nienke van Stipriaan          8703970   Kimbria                  1:03.92     1:04.08       
    6.  Elise Wijnker                 9103534   Hellas-Glana             1:03.60     1:04.66       
    7.  Maureen Rutten                8803776   HZPC                     1:03.96     1:04.92       
    8.  Debbie Hesen                  8601528   HZPC                     1:03.41     1:05.13       
    9.  Lauke Knoop                   9002008   ZON/S&S                  1:03.31     1:07.29       
   DIS  Judith van Meijel             9102076   HZPC                     1:01.63                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                       Heren, 100m vrije slag                    Heren Senioren Open
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Kranenbroek            7900729   HZPC                       53.24       53.04       
    2.  Alan Smeets                   8402089   Hellas-Glana               53.27       53.55       
    3.  Tom van der Sterren           8502495   Zeps                       55.58       55.42       
    4.  Ruud van Bommel               8905181   RZL                        53.15       56.63       
    5.  Stijn Agten                   8700037   RZL                        56.93       57.72       
    6.  Maikel Brouwers               8300339   HZPC                       54.64       58.33       
    7.  Martin Teley                  8906059   RZL                        57.59       58.83       
    8.  Pieter de Heer                8901141   Hellas-Glana               57.42     1:00.11  FJ 1 
    9.  Niels van Dalen               8906237   RZL                        58.07     1:00.11  FJ 2 



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                      Jongens, 100m vlinderslag                        Heren Jeugd 1
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tobias van Halen              9100835   RZ                       1:09.40     1:06.74       
    2.  Patrick Lemmens               9106101   Brunssum                 1:11.93     1:10.03  FJ 1 
    3.  Sjors Pietermans              9106841   Patrick                  1:12.38     1:10.03  FJ 2 
    4.  Leon Hendriks                 9106975   Noord Limburg(SG)        1:13.26     1:10.69       
    5.  Willem Jongen                 9103401   De Roersoppers           1:16.77     1:12.48       
    6.  Mathijs Meijers               9103403   De Roersoppers           1:12.91     1:13.76       
    7.  Stefan Teley                  9107153   RZL                      1:18.16     1:13.90       
    8.  Michèl Theissen               9102777   Nimo                     1:12.85     1:15.93       
    9.  Joop v.d. Linden              9104839   Mosa Regio               1:18.86     1:16.10       
   10.  Thijs van der Sterren         9102207   Zeps                     1:15.85     1:17.28       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                      Jongens, 100m vlinderslag                        Heren Jeugd 2
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelmer v. Dijk                9000653   Noord Limburg(SG)        1:04.71     1:04.10       
    2.  Anton van der Sluis           9002697   Hellas-Glana             1:04.43     1:04.90       
    3.  Rico Nemeth                   9004455   Brunssum                 1:09.56     1:06.60       
    4.  Tristan Eisank                9000773   ZON/S&S                  1:05.85     1:08.31       
    5.  Imre Dehner                   9006195   ZON/S&S                  1:14.24     1:11.94       
    6.  Patrick Creemers              9000579   RZ                       1:09.76     1:12.48       
    7.  Pim van Zeijl                 9003415   Kimbria                  1:12.64     1:13.13       
    8.  Jérôme Ariës                  9000065   ZON/S&S                  1:16.86     1:14.09       
    9.  Mark van Enckevort            9000797   HZPC                     1:15.09     1:19.50       
   DIS  Rick Bloemers                 9007233   ZPC Nederweert           1:17.33                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
    NG  Dominique Maassen             9004501   Eurode KZC               1:22.13                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                      Meisjes, 100m vrije slag                       Meisjes Jeugd 2
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ingrid van Horen              9204060   HZPC                     1:02.70     1:02.52       
    2.  Kimberley Teunissen           9201742   Noord Limburg(SG)        1:05.16     1:07.19       
    3.  Sabine Klesman                9202860   De Roersoppers           1:08.73     1:07.93  FJ 1 
    4.  Chloé Rutzerveld              9203450   Nimo                     1:08.53     1:07.93  FJ 2 
    5.  Mirte Tummers                 9201790   Hellas-Glana             1:07.70     1:09.30       
    6.  Annemieke de Heer             9200704   Zeps                     1:09.61     1:11.35       
    7.  Renee Harkx                   9202220   Noord Limburg(SG)        1:11.53     1:11.81       
    8.  Emmylou von den Hoff          9203850   Brunssum                 1:12.76     1:13.89       
    9.  Christa Craenen               9200384   Patrick                  1:11.73     1:15.46       
   10.  Annora de Rijck               9201502   Brunssum                 1:11.36     1:16.27       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                      Jongens, 100m vrije slag                    Jongens Junioren 4
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ralph van Megen               9201613   HZPC                       56.68       56.64       
    2.  Kasper v. Dijk                9200249   Noord Limburg(SG)          58.15       57.70       
    3.  Robin Leers                   9202885   Zeps                       59.82     1:00.15       
    4.  Jory Niemark                  9204409   Brunssum                 1:00.34     1:00.68       
    5.  Roy Hoogerwerf                9203053   Hellas-Glana             1:01.34     1:00.86       
    6.  Tim Jacobs                    9201825   HZPC                     1:04.50     1:03.60       
    7.  Ruud Bex                      9204133   RZL                      1:05.36     1:03.81       
    8.  Scott van't Land              9205043   Nimo                     1:06.55     1:07.54       
    9.  Ronald Waldus                 9206275   Nimo                     1:06.99     1:08.54       
   10.  Dennis Creemers               9202243   De Roersoppers           1:07.36     1:08.92       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                      Meisjes, 100m schoolslag                       Meisjes Jeugd 1
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilona Remmel                  9302198   ZON/S&S                  1:15.52     1:17.57       
    2.  Melissa Meijer                9304374   Nimo                     1:20.57     1:23.18       
    3.  Denise Urlings                9300992   Zwemclub Eijsden         1:24.87     1:24.47       
    4.  Rebecca Vroomen               9301772   Eurode KZC               1:28.31     1:25.84       
    5.  Svenja Zonneveld              9301096   RZ                       1:26.04     1:26.17       
    6.  Vera Weinberg                 9302144   Nimo                     1:28.83     1:27.86  FJ 1 
    7.  Varolien Francisca            9305420   RZ                       1:30.68     1:27.86  FJ 2 
    8.  Karin Bongers                 9303800   RZL                      1:27.51     1:29.42       
    9.  Bo Peeters                    9306564   Nimo                     1:30.98     1:30.39       
   10.  Chidi Hennigfeld              9303332   ZON/S&S                  1:28.43     1:30.79       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                      Jongens, 100m schoolslag                    Jongens Junioren 3
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ramon Wassenberg              9300715   RZ                       1:15.32     1:14.12       
    2.  Dion Dreesens                 9302189   HZPC                     1:14.73     1:14.81       
    3.  Patrick Janssen               9302009   HZPC                     1:24.92     1:21.72       
    4.  Gergo Lovas                   9302411   RZ                       1:23.32     1:21.75       
    5.  Tom Moonen                    9304169   ZPC Nederweert           1:23.23     1:22.61       
    6.  Robin Ramaekers               9304385   ZON/S&S                  1:24.02     1:22.98       
    7.  Dylan Corsano                 9301141   KZPC                     1:28.60     1:25.84       
    8.  Bram Becks                    9303701   HZPC                     1:27.89     1:27.00       
    9.  Marc Craenen                  9301055   Patrick                  1:29.10     1:29.42       
   DIS  Dion Peelen                   9304051   Eurode KZC               1:27.67     1:25.40       
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                        Meisjes, 100m rugslag                     Meisjes Junioren 3
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danique Agterberg             9401054   Hellas-Glana             1:13.27     1:12.80       
    2.  Minke Janssen                 9400830   Noord Limburg(SG)        1:13.65     1:13.95       
    3.  Linda Dehing                  9400022   RZ                       1:19.43     1:17.14       
    4.  Michelle Meusen               9400852   RZL                      1:20.16     1:18.82       
    5.  Daphne van de Laar            9403584   ZPC Nederweert           1:20.19     1:18.89       
    6.  Veerle Corstjens              9401314   Patrick                  1:20.91     1:19.65       
    7.  Selena van Cruchten           9401608   RZ                       1:20.95     1:19.93       
    8.  Vera Hendriks                 9405270   Noord Limburg(SG)        1:21.96     1:21.92       
    9.  Patty Drenthen                9401610   RZ                       1:21.51     1:22.47       
   DIS  Michelle Kloosterman          9403446   ZC Valkenburg            1:20.04     1:19.75       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                        Jongens, 100m rugslag                     Jongens Junioren 2
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordy Vroomen                 9400341   Eurode KZC               1:06.83     1:08.87       
    2.  Pim van Basten Batenburg      9401657   Hellas-Glana             1:14.76     1:11.80       
    3.  Ken Boonen                    9401481   RZL                      1:13.08     1:11.94       
    4.  Stan Tummers                  9400649   Hellas-Glana             1:11.33     1:12.35       
    5.  Jelle Peltzer                 9403779   ZC Valkenburg            1:12.46     1:13.37       
    6.  Silvan Viehmann               9403763   Brunssum                 1:15.95     1:14.26       
    7.  Boy Coort                     9402283   ZON/S&S                  1:17.33     1:15.36       
    8.  Joop Truijen                  9401111   ZPC Nederweert           1:18.33     1:18.28  FJ 1 
    9.  Niels van Basten Batenburg    9400593   Hellas-Glana             1:15.35     1:18.28  FJ 2 
   10.  Jeffrey Schijns               9401797   Eurode KZC               1:18.62     1:20.26       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                      Meisjes, 100m vlinderslag                   Meisjes Junioren 2
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jona Pisters                  9501784   Nimo                     1:16.93     1:16.64       
    2.  Sharon Schroyen               9502536   Brunssum                 1:19.54     1:20.33       
    3.  Bo Kerkhoff                   9502376   Nimo                     1:27.95     1:25.23       
    4.  Lisa Borger                   9503194   Brunssum                 1:28.47     1:26.67       
    5.  Maud Geerssen                 9501928   Brunssum                 1:36.20     1:28.36       
    6.  Floor Weijmans                9502522   HZPC                     1:33.06     1:28.40       
    7.  Hilde vd Schans               9502710   De Rog                   1:30.94     1:29.03       
    8.  Andra Dols                    9502764   Hellas-Glana             1:29.39     1:30.20       
    9.  Amber Viehmann                9504400   Brunssum                 1:35.23     1:32.04       
   10.  Karin van der Aalst           9501356   ZON/S&S                  1:33.30     1:36.18       
 AFGEM  Sharon Wanders                9502308   Eurode KZC               1:25.94                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                      Jongens, 100m vlinderslag                   Jongens Junioren 1
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Snijders                 9500485   RZL                      1:20.32     1:18.34       
    2.  Kevin Wolters                 9501965   Hellas-Glana             1:26.44     1:22.59       
    3.  Alex Bos                      9501273   Noord Limburg(SG)        1:23.42     1:23.16       
    4.  Max Grispen                   9501783   ZC Valkenburg            1:27.51     1:24.56       
    5.  Bart de Heer                  9500359   Zeps                     1:34.07     1:27.98       
    6.  Kevin Meuwissen               9502485   Patrick                  1:30.59     1:29.52       
    7.  Mateusz Czurylo               9503717   ZON/S&S                  1:28.80     1:30.26       
    8.  Maurice Henkel                9504703   RZ                       1:32.73     1:33.10       
    9.  Dylan Notten                  9500099   ZC Valkenburg            1:32.15     1:34.17       
   10.  Laurence Smits                9500007   Eurode KZC               1:31.98     1:35.05       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                      Meisjes, 100m vrije slag                    Meisjes Junioren 1
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisanne Jente                 9600788   Brunssum                 1:10.53     1:12.39       
    2.  Maaike Sanders                9602806   Hellas-Glana             1:12.89     1:12.96       
    3.  Jessica Hesen                 9601194   HZPC                     1:14.00     1:13.19       
    4.  Margot v. Iersel              9603098   Noord Limburg(SG)        1:19.95     1:16.33       
    5.  Beau Warnier                  9600118   Zwemclub Eijsden         1:17.40     1:17.32       
    6.  Danae Remmel                  9600588   ZON/S&S                  1:20.42     1:17.84       
    7.  Merel Jaspers                 9602544   Nimo                     1:14.50     1:18.39       
    8.  Jara Wassenberg               9600222   RZ                       1:18.73     1:19.85       
    9.  Ellen Borger                  9600786   Brunssum                 1:20.75     1:19.95       
   DIS  Maureen Wingers               9602264   RZ                       1:17.43                   
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                      Jongens, 100m vrije slag                    Jongens Minioren 6
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laurent Bams                  9600193   Zwemclub Eijsden         1:04.16     1:03.60       
    2.  Philip Bams                   9600195   Zwemclub Eijsden         1:07.42     1:07.15       
    3.  Sem Hermans                   9601259   HZPC                     1:09.37     1:11.17       
    4.  Sam Derks                     9600719   HZPC                     1:15.19     1:14.08       
    5.  Bram in 't Zandt              9601257   Mosa Regio               1:12.91     1:17.38       
    6.  Rowin Meuffels                9603325   Hellas-Glana             1:19.07     1:18.36       
    7.  Timo Billman                  9601033   Eurode KZC               1:14.06     1:19.17       
    8.  Bas Kerckhoffs                9601571   ZC Valkenburg            1:19.90     1:19.89       
    9.  Mike Driessen                 9601175   Brunssum                 1:19.37     1:20.78       
   10.  Tim Ramaekers                 9600629   ZON/S&S                  1:19.36     1:20.83       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71                     Dames, 4 x 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZPC 1                                  HZPC                     4:31.37     4:38.44       
        Judith van Meijel, 91                        Lisa Dreesens, 91
        Maureen Rutten, 88                           Mieke Veens, 85
          1:09.88  4:38.44

    2.  ZON/S&S 1                               ZON/S&S                  4:48.36     4:50.23       
        Maureen Muyen, 91                            Suzanne Duijkers, 87
        Ilona Remmel, 93                             Lauke Knoop, 90
          1:13.14  4:50.23

    3.  Nimo 1                                  Nimo                     4:52.27     4:55.97       
        Jela Cnubben, 88                             Vera Weinberg, 93
        Melissa Meijer, 93                           Lydia Colijn, 86
          1:13.55  4:55.97

    4.  Nimo 2                                  Nimo                     5:04.93     5:06.10       
        Fanny Robbertsen, 91                         Michelle Hacking, 91
        Chloé Rutzerveld, 92                         Bo Peeters, 93
          1:16.53  5:06.10

    5.  Kimbria 1                               Kimbria                  5:08.43     5:07.66       
        Kathinka Vertommen, 82                       Nienke van Stipriaan, 87
        Rachelle Jaspers, 89                         Hanneke Simons, 89
          1:17.02  5:07.66

    6.  De Roersoppers 1                        De Roersoppers           5:09.46     5:13.13       
        Rianne Slabbers, 86                          Sabine Klesman, 92
        Suzan Suskens, 92                            Ilse Clevers, 85
          1:17.07  5:13.13

    7.  Noord Limburg(SG) 1                     Noord Limburg(SG)        5:02.22     5:13.93       
        Minke Janssen, 94                            Renee Harkx, 92
        Kimberley Teunissen, 92                      Vera Hendriks, 94
          1:15.48  5:13.93

    8.  Brunssum 1                              Brunssum                 5:07.53     5:14.16       
        Lisanne Jente, 96                            Bonnie Ubachs, 87
        Emmylou von den Hoff, 92                     Sharon Schroyen, 95
          1:21.85  5:14.16

   DIS  RZ 1                                    RZ                       4:57.31     4:57.67       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Denise Austen, 93                            Svenja Zonneveld, 93
        Melissa Stienen, 89                          Selena van Cruchten, 94
          1:15.17  4:57.67

 AFGEM  HZPC 2                                  HZPC                     4:50.63                   
        Linda Custers, 86                            Debbie Hesen, 86
        Maddy Thielen, 90                            Ingrid van Horen, 92




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72                     Heren, 4 x 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
06-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RZL 1                                   RZL                      4:16.90     4:18.57       
        Ruud van Bommel, 89                          Niels van Dalen, 89
        Martin Teley, 89                             Stijn Agten, 87
          1:02.21  4:18.57

    2.  Noord Limburg(SG) 1                     Noord Limburg(SG)        4:24.14     4:26.06       
        Kasper v. Dijk, 92                           Job v. Duijnhoven, 88
        Jelmer v. Dijk, 90                           Leon Hendriks, 91
          1:05.01  4:26.06

    3.  De Roersoppers 1                        De Roersoppers           4:28.32     4:28.07       
        Joep Janssen, 82                             Richard Hubers, 85
        Remco de Veen, 89                            Willem Jongen, 91
          1:06.70  4:28.07

    4.  Brunssum 1                              Brunssum                 4:30.42     4:28.27       
        Rico Nemeth, 90                              Robin Borger, 93
        Patrick Lemmens, 91                          Jory Niemark, 92
          1:04.91  4:28.27

    5.  ZC Valkenburg 1                         ZC Valkenburg            4:34.34     4:36.25       
        Jelle Peltzer, 94                            Jeroen Geurts, 88
        Sebastiaan Gergely, 87                       Roy Hopman, 88
          1:14.06  4:36.25

    6.  RZ 1                                    RZ                       4:12.57     4:44.25       
        Patrick Creemers, 90                         Ramon Wassenberg, 93
        Gergo Lovas, 93                              Tobias van Halen, 91
          1:10.71  4:44.25

    7.  Kimbria 1                               Kimbria                  5:00.55     5:02.86       
        Jeroen Custers, 91                           Pim van Zeijl, 90
        Glenn Rompelberg, 93                         Sjo Van Rooij, 91
          1:14.80  5:02.86

   DIS  HZPC 1                                  HZPC                     4:09.44     4:13.85       
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
        Mark van Enckevort, 90                       Dion Dreesens, 93
        Maikel Brouwers, 83                          Stefan Kranenbroek, 79
          1:09.92  4:13.85

   DIS  Nimo 1                                  Nimo                     4:31.06     4:32.89       
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
        Sander van den Berg, 87                      Bob Goffin, 89
        Math Smeets, 87                              Thijs Villevoye, 91
          1:08.48  4:32.89

 AFGEM  HZPC 2                                  HZPC                     4:34.75                   
        Willem Drissen, 88                           Ralph van Megen, 92
        Rene Nellen, 88                              Rick Hesen, 93




Splash Meet Manager 2007Registered to MZ&PC