Zeeuwse Winterkampioenschappen 2008
Vlissingen (NED),    5. - 6.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 27. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 28. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren
Nr. 29. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 30. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 31. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 32. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 33. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 34. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 35. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren    Nr. 36. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren H1 en H2
Nr. 37. Jongens, 100m vrije slag, Heren Jeugd 1 en 2    Nr. 38. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 39. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren    Nr. 40. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren D1 en D2
Nr. 41. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 42. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren
Nr. 43. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren H1 en H2    Nr. 44. Jongens, 100m vlinderslag, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 45. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 3 en 4    Nr. 46. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 47. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 48. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 49. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 50. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 51. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 52. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                       Heren, 200m wisselslag                    Heren Senioren Open
06.01.2008 - 13:15                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NJK Limiet             2:40.20  NJKJongens Junioren 1
NJK Limiet             2:32.80  NJKJongens Junioren 2
NJK Limiet             2:28.60  NJKJongens Junioren 3
NJK Limiet             2:23.30  NJKJongens Junioren 4
NK Limiet              2:19.80  NK Heren Jeugd 1
NK Limiet              2:17.10  NK Heren Jeugd 2
NK Limiet              2:11.60  NK Heren Senioren Open
NK Limiet              2:14.30  NK Heren Senioren H1
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               2:12.68     2:14.36       
          1:04.52  2:14.36
    2.  Niek de Ridder                8802819   SZ&PC De Bruinvis        2:13.20     2:15.25       
          1:03.58  2:15.25
    3.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         2:19.21     2:16.83       
          1:04.84  2:16.83
    4.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        2:19.06     2:18.25       
          1:06.68  2:18.25
    5.  Eelco van Gemert              7200299   De Stormvogel            2:25.70     2:20.62       
        Kringrecord 35-39 jaar
          1:05.95  2:20.62
    6.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               2:25.00     2:22.12       
          1:08.10  2:22.12
    7.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         2:20.08     2:22.36       
        NJK Limiet
          1:06.06  2:22.36
    8.  Roderick van Doeselaar        9200261   ZCKoewacht               2:26.12     2:22.44       
        NJK Limiet
          1:06.26  2:22.44
    9.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               2:27.13     2:23.35       
          1:06.20  2:23.35
   10.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         2:17.87     2:23.96       
          1:04.09  2:23.96
   11.  Niek Kampman                  8901557   De Schelde               2:23.16     2:28.76       
          1:08.28  2:28.76
   12.  Dennis Wolfert                9202509   De Schelde               2:31.70     2:28.88       
          1:09.54  2:28.88
   13.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 2:30.89     2:29.58       
          1:08.82  2:29.58
   14.  Florian Boekhorst             8900277   Scheldestroom            2:31.16     2:35.67       
          1:10.55  2:35.67
   15.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis        2:30.60     2:38.04       
          1:08.20  2:38.04
   DIS  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         2:22.26     2:44.28       
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          1:14.55  2:44.28
    NG  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel            2:23.26                   
    NG  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde               2:29.18                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m schoolslag                         Dames Senioren
06.01.2008 - 13:22                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NK Limiet              1:14.80  NK Dames Senioren Open
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696   ZCKoewacht               1:14.90     1:15.77       
            35.43  1:15.77
    2.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            1:16.90     1:16.91       
            35.65  1:16.91
    3.  Eline Nijskens                8803194   ZCKoewacht               1:20.67     1:20.42       
            38.80  1:20.42
    4.  Anouk Meesen                  8902828   ZCKoewacht               1:20.36     1:21.07       
            38.74  1:21.07
    5.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel            1:22.11     1:22.78       
            38.88  1:22.78
    6.  Daphne Wiskerke               8704704   SZ&PC De Bruinvis        1:24.72     1:24.20       
            39.22  1:24.20
    7.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:25.94     1:25.77       
            40.33  1:25.77
    8.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 1:24.32     1:26.24       
            41.84  1:26.24
    9.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 1:23.75     1:26.52       
            40.82  1:26.52
   10.  Lisanne de Jong               8902082   De Schelde               1:27.62     1:28.97       
            41.08  1:28.97
   11.  Anne Mortier                  8702838   ZCKoewacht               1:29.20     1:29.31       
            41.90  1:29.31
   12.  Sabine van Waes               8503136   ZCKoewacht               1:27.71     1:30.63       
            42.57  1:30.63
   13.  Veronique Vasseur             8302026   Scheldestroom            1:29.42     1:31.64       
            43.26  1:31.64
   14.  Sabina van Doeselaar          8900962   ZCKoewacht               1:31.14     1:32.73       
            43.41  1:32.73
   15.  Evelyn Verplanke              8101570   Scheldestroom            1:33.38     1:33.64       
            44.13  1:33.64
   16.  Leonie Cornelis               8900812   Scheldestroom            1:35.14     1:36.16       
            44.73  1:36.16
    NG  Claudia Terpstra              8904078   ZV Onderdak              1:28.46                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                       Dames, 100m schoolslag                Dames Senioren D1 en D2
06.01.2008 - 13:26                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NK Limiet              1:16.20  Dames Senioren D1
NK Limiet              1:14.80  Dames Senioren Open
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               1:18.35     1:19.85       
            37.80  1:19.85
    2.  Naomi Gelderland              9005276   ZCKoewacht               1:19.92     1:21.33       
            38.54  1:21.33
    3.  Emke Erpelinck                9001026   De Honte                 1:23.36     1:23.61       
            38.94  1:23.61
    4.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel            1:23.25     1:25.51       
            39.49  1:25.51
    5.  Monique Lindenberg            9002360   De Bevelanders           1:28.88     1:27.51       
            41.79  1:27.51
    6.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde               1:27.88     1:28.07       
            40.17  1:28.07
    7.  Jacqueline Boonman            9100340   De Bevelanders           1:25.78     1:28.19       
            41.22  1:28.19
    8.  Emelie Bral                   9100430   ZCKoewacht               1:26.15     1:29.51       
            41.66  1:29.51
    9.  Ellen Coone                   9007732   SZ&PC De Bruinvis        1:25.10     1:29.54       
            40.59  1:29.54
   10.  Talitha Ruissen               9102670   ZCKoewacht               1:28.82     1:29.85       
            42.08  1:29.85
   11.  Karen Coone                   9107762   SZ&PC De Bruinvis        1:31.02     1:30.57       
            42.20  1:30.57
   12.  Yessica Wouters               9103608   Luctor et Emergo         1:28.49     1:31.60       
            43.51  1:31.60
   13.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders           1:32.77     1:32.64       
            43.22  1:32.64
   14.  Naomi Smits                   9003494   Scheldestroom            1:32.48     1:33.02       
            43.29  1:33.02
   15.  Talitha Romkes le Clercq      9104310   ZCKoewacht               1:32.55     1:35.33       
            44.67  1:35.33
    NG  Nathalie Bommeljé             9000424   Luctor et Emergo         1:32.32                   
    NG  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo         1:32.33                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Jeugd 1 en 2
06.01.2008 - 13:31                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NK Limiet              1:19.10  Meisjes Jeugd 1
NK Limiet              1:17.60  Meisjes Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:20.75     1:20.77       
            38.36  1:20.77
    2.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:19.78     1:20.97       
            37.77  1:20.97
    3.  Monique de Haard              9203828   De Stormvogel            1:19.65     1:21.70       
            38.53  1:21.70
    4.  Iris Dingemanse               9205056   De Stormvogel            1:23.30     1:26.08       
            41.27  1:26.08
    5.  Manon Boone                   9304238   De Schelde               1:28.30     1:26.32       
            40.90  1:26.32
    6.  Josephien Jansen              9302324   De Bevelanders           1:28.02     1:26.73       
            40.61  1:26.73
    7.  Janneke van de Poele          9301128   ZCKoewacht               1:26.61     1:26.82       
            41.30  1:26.82
    8.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            1:23.79     1:28.37       
            41.35  1:28.37
    9.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:28.29     1:28.91       
            42.13  1:28.91
   10.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            1:26.15     1:29.03       
            42.55  1:29.03
   11.  Annelotte van Dieren          9302322   De Bevelanders           1:29.60     1:29.04       
            43.32  1:29.04
   12.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:27.70     1:29.94       
            42.50  1:29.94
   13.  Bianca de Pooter              9202738   De Schelde               1:31.54     1:30.41       
            43.51  1:30.41
   14.  Nicky Vanhijfte               9201806   Scheldestroom            1:31.02     1:31.09       
            42.20  1:31.09
   15.  Pauline Rootsaert             9205604   Scheldestroom            1:28.57     1:32.56       
            43.37  1:32.56
   16.  Liliane Solé                  9206088   De Stormvogel            1:29.32     1:34.51       
            43.65  1:34.51





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Jongens, 100m vrije slag               Jongens Junioren 1 en 2
06.01.2008 - 13:41                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NJK Limiet             1:04.30  NJKJongens Junioren 1
NJK Limiet             1:01.60  NJKJongens Junioren 2
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo           59.25       59.30       
        NJK Limiet
            28.08    59.30
    2.  Tim Tramper                   9400397   De Bevelanders           1:05.33     1:04.66       
            31.06  1:04.66
    3.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            1:05.54     1:05.86       
            31.45  1:05.86
    4.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               1:07.40     1:06.13       
            31.20  1:06.13
    5.  Gijs Manhave                  9403199   De Schelde               1:12.13     1:08.89       
            33.31  1:08.89
    6.  Sjoerd van de Poele           9500265   ZCKoewacht               1:09.59     1:09.60       
            33.59  1:09.60
    7.  Joost Gevaert                 9501029   De Bevelanders           1:08.83     1:10.03       
            33.52  1:10.03
    8.  Jordy de Kok                  9403731   De Bevelanders           1:10.21     1:10.15       
            32.97  1:10.15
    9.  Raymond Tax                   9402765   De Stormvogel            1:13.86     1:10.30       
            33.37  1:10.30
   10.  Christian de Die              9501635   De Schelde               1:10.18     1:10.31       
            33.13  1:10.31
   11.  Diego De Meyer                9500467   SZ&PC De Bruinvis        1:12.78     1:10.59       
            33.80  1:10.59
   12.  Lennard Breel                 9501487   De Stormvogel            1:10.01     1:10.75       
            33.78  1:10.75
   13.  Cas van Vorstenbos            9403241   De Schelde               1:09.98     1:10.84       
            34.41  1:10.84
   14.  Tibor Jansen                  9401243   De Bevelanders           1:12.51     1:12.99       
            34.32  1:12.99
   15.  Ozzie Hoogesteger             9503413   De Stormvogel            1:13.28     1:13.27       
            34.48  1:13.27
   16.  Jorn de Klerk                 9400489   Z.V. Zeelandia           1:12.74     1:13.41       
            34.68  1:13.41



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Meisjes, 100m schoolslag               Meisjes Junioren 2 en 3
06.01.2008 - 13:46                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NJK Limiet             1:25.70  NJKMeisjes Junioren 2
NJK Limiet             1:21.30  NJKMeisjes Junioren 3
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         1:24.98     1:24.03       
            38.84  1:24.03
    2.  Merel van Drongelen           9502670   De Honte                 1:26.89     1:24.64       
        NJK Limiet
            40.06  1:24.64
    3.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:26.70     1:25.12       
            39.35  1:25.12
    4.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:25.30     1:25.14       
            38.83  1:25.14
    5.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders           1:31.62     1:28.47       
            40.76  1:28.47
    6.  Arjanne Bode                  9401530   Z.V. Zeelandia           1:32.60     1:29.77       
            42.33  1:29.77
    7.  Vivian Nagelkerke             9401456   Luctor et Emergo         1:31.86     1:30.11       
            42.85  1:30.11
    8.  Eline van der Werf            9404260   De Schelde               1:34.54     1:31.00       
            42.87  1:31.00
    9.  Anouk Bron                    9503212   Scheldestroom            1:34.09     1:31.47       
            43.17  1:31.47
   10.  Tamara van de Plasse          9401492   SZ&PC De Bruinvis        1:34.24     1:32.59       
            43.04  1:32.59
   11.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:32.26     1:32.99       
            43.97  1:32.99
   12.  Saskia de Haard               9401972   De Stormvogel            1:35.05     1:33.65       
            43.50  1:33.65
   13.  Lois van den Berg             9502874   De Stormvogel            1:32.57     1:33.87       
            45.61  1:33.87
   14.  Esther Poot                   9400998   Z&PC de Ganze            1:34.88     1:35.75       
            43.75  1:35.75
   15.  Myriam Baute                  9404928   De Schelde               1:35.26     1:35.97       
            44.81  1:35.97
   DIS  Demi Dingemanse               9404236   De Stormvogel            1:29.35     1:29.57       
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
            41.92  1:29.57
    NG  Amira Fathi                   9402974   De Stormvogel            1:20.68                   
    NG  Dunya Luteijn                 9404040   De Schelde               1:31.91                   





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 50m vlinderslag           Jongens Minioren 6 en later
06.01.2008 - 13:56                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom              32.80       31.75       
    2.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel              35.10       35.89       
    3.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel              37.85       38.25       
    4.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel              40.14       38.83       
    5.  Casper Zwier                  9701355   ZV Onderdak                37.39       39.12       
    6.  Guimar van der Weele          9601689   De Stormvogel              41.12       40.65       
    7.  Mariano Kamoen                9600559   ZCKoewacht                 41.97       41.71       
    8.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo           45.93       42.10       
    9.  Pascal van Vliet              9702235   De Stormvogel              53.35       43.67       
   10.  Sander de Hamer               9701541   Z&PC de Ganze              47.71       44.41       
   11.  Jean-Paul de Pooter           9601693   De Stormvogel              49.13       46.66       
   12.  Rik Vanhijfte                 9600643   Scheldestroom              50.24       46.93       
   13.  Jeroen Reijnhout              9602451   De Bevelanders             47.74       47.14       
   14.  Kalle van Gemert              9801259   De Stormvogel              50.00       48.33       
   15.  Enrique van Opdurp            9700161   Scheldestroom              49.44       51.28       
   16.  Alex Breel                    9700945   De Stormvogel              49.87       51.83       
    NG  Philip van Moll               9700767   Luctor et Emergo           41.20                   
    NG  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde                 40.25                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                      Meisjes, 100m schoolslag           Meisjes Junioren 1 en later
06.01.2008 - 13:59                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NJK Limiet             1:28.70  NJKMeisjes Junioren 1
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         1:25.48     1:22.29       
        NJK Limiet
            38.30  1:22.29
    2.  Tulany de Wilde               9601002   De Stormvogel            1:27.01     1:24.36       
        NJK Limiet
            39.37  1:24.36
    3.  Larissa Gelderland            9600476   ZCKoewacht               1:28.92     1:27.98       
        NJK Limiet
            41.35  1:27.98
    4.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            1:34.13     1:28.68       
        NJK Limiet
            40.78  1:28.68
    5.  Stephanie van der Linden      9602618   De Schelde               1:32.15     1:32.36       
            42.91  1:32.36
    6.  Kelly Bergez                  9603132   Scheldestroom            1:33.60     1:33.04       
            42.89  1:33.04
    7.  Sophie Bonte                  9600976   ZCKoewacht               1:33.94     1:35.42       
            45.05  1:35.42
    8.  Charlotte Bral                9600258   ZCKoewacht               1:34.67     1:35.70       
            45.89  1:35.70
    9.  Demi van der Werf             9701860   De Stormvogel            1:35.72     1:35.79       
            45.15  1:35.79
   10.  Romy de Bruijne               9602628   De Schelde               1:35.70     1:36.09       
            44.46  1:36.09
   11.  Eline de Haard                9601004   De Stormvogel            1:38.37     1:37.24       
            45.56  1:37.24
   12.  Rowena de Kok                 9602908   De Stormvogel            1:37.87     1:37.42       
            46.05  1:37.42
   13.  Eva Oyevaar                   9602292   Z&PC de Ganze            1:41.16     1:37.76       
            45.74  1:37.76
   14.  Eileen van Bunder             9600260   ZCKoewacht               1:37.41     1:37.81       
            45.55  1:37.81
   15.  Tineke van Dort               9600012   De Stormvogel            1:38.86     1:40.41       
            48.15  1:40.41
   16.  Manon Kloosterman             9702082   De Bevelanders           1:41.15     1:42.15       
            47.02  1:42.15





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                       Heren, 100m vrije slag                         Heren Senioren
06.01.2008 - 14:10                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NK Limiet                52.50  Heren Senioren Open
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis          54.58       55.12       
            26.78    55.12
    2.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo           55.67       55.98       
            26.71    55.98
    3.  Eelco van Gemert              7200299   De Stormvogel              57.32       56.62       
            26.98    56.62
    4.  Jan Brink                     6200091   De Stormvogel              57.54       56.99       
        Kringrecord 45-49 jaar
            27.39    56.99
    5.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde                 57.15       57.38       
            27.23    57.38
    6.  Erwin van Boven               8500343   De Otters Axel             57.75       57.44       
            27.07    57.44
    7.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis          57.88       57.51       
            27.12    57.51
    8.  Bert van Waes                 7801179   ZCKoewacht                 58.91       59.83       
            27.57    59.83
    9.  Brian Oosting                 8702449   SZ&PC De Bruinvis        1:00.61     1:00.61       
            28.81  1:00.61
   10.  Erik Hoogendijk               7201243   Luctor et Emergo         1:00.45     1:01.16       
            28.73  1:01.16
   11.  Ruud Hamelink                 7700389   ZCKoewacht               1:02.63     1:05.85       
            30.97  1:05.85
    NG  Martijn Eggermont             8200395   Scheldestroom            1:01.09                   
    NG  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde                 55.91                   
    NG  Remy van de Guchte            8300797   De Bevelanders           1:08.78                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                       Heren, 100m vrije slag                Heren Senioren H1 en H2
06.01.2008 - 14:14                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NK Limiet                53.80  Heren Senioren H1
NK Limiet                52.50  Heren Senioren Open
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           53.78       52.71       
        Kringrecord 19 jaar, NK Limiet
            25.91    52.71
    2.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde                 53.67       53.21       
            26.10    53.21
    3.  Dennis Boonman                8900349   De Bevelanders             57.78       57.20       
            27.20    57.20
    4.  Niek de Ridder                8802819   SZ&PC De Bruinvis          55.68       57.40       
            27.43    57.40
    5.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom              59.66     1:00.55       
            29.30  1:00.55
    6.  Florian Boekhorst             8900277   Scheldestroom              59.17     1:00.73       
            28.43  1:00.73
    7.  Niek Kampman                  8901557   De Schelde                 59.06     1:00.96       
            29.17  1:00.96
    8.  Erik Vermeu                   8906357   Z&PC de Ganze            1:06.07     1:03.24       
            29.70  1:03.24
    9.  Jurjen Pater                  8802653   Scheldestroom            1:02.22     1:03.65       
            29.53  1:03.65
   10.  Robert Steendijk              8903013   Z&PC de Ganze            1:19.23     1:12.81       
            35.22  1:12.81
   11.  Kevin Dane                    8800683   Z&PC de Ganze            1:18.82     1:19.26       
            36.80  1:19.26
    NG  Tobias Haak                   8801231   De Otters Axel           1:09.13                   





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                      Jongens, 100m vrije slag                    Heren Jeugd 1 en 2
06.01.2008 - 14:24                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NK Limiet                56.30  Heren Jeugd 1
NK Limiet                55.00  Heren Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           57.09       54.91       
        NK Limiet
            26.03    54.91
    2.  Yaďr Klazen                   9001557   De Stormvogel            1:02.76       55.17       
            26.18    55.17
    3.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel              57.22       57.41       
            26.49    57.41
    4.  Edwin de Jong                 9101111   De Schelde                 57.87       57.60       
            26.70    57.60
    5.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis          58.79       58.26       
            27.62    58.26
    6.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel              58.74       58.84       
            28.21    58.84
    7.  Nathan Tramper                9002943   De Bevelanders             58.47       58.93       
            27.36    58.93
    8.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                   58.83       59.35       
            28.21    59.35
    9.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde                 59.50     1:00.74       
            28.71  1:00.74
   10.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            1:02.59     1:01.71       
            29.60  1:01.71
   11.  Davy Hermans                  9103913   Scheldestroom            1:02.79     1:02.98       
            29.79  1:02.98
   12.  Arjan van Boven               9000391   De Otters Axel           1:02.95     1:03.21       
            29.69  1:03.21
   13.  Sebastiaan Haak               9001073   De Otters Axel           1:04.54     1:03.93       
            29.72  1:03.93
   14.  Dominique Rombout             9101925   ZCKoewacht               1:04.55     1:04.86       
            29.93  1:04.86
   15.  Jorg Portegies                9002329   Luctor et Emergo         1:04.28     1:04.96       
            30.34  1:04.96
   16.  Marlon van Gremberghe         9100763   ZCKoewacht               1:03.72     1:05.31       
            30.93  1:05.31
    NG  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel              55.17                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                      Jongens, 100m vrije slag               Jongens Junioren 3 en 4
06.01.2008 - 14:28                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NJK Limiet             1:00.00  NJKJongens Junioren 3
NJK Limiet               57.60  NJKJongens Junioren 4
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde                 57.28       56.61       
        NJK Limiet
            27.21    56.61
    2.  Roderick van Doeselaar        9200261   ZCKoewacht                 57.02       56.74       
        NJK Limiet
            27.58    56.74
    3.  Sonny Corré                   9303615   De Stormvogel              57.28       57.59       
        NJK Limiet
            27.57    57.59
    4.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo           59.39       58.12       
            28.04    58.12
    5.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo           58.48       58.26       
        NJK Limiet
            27.75    58.26
    6.  Michiel Pater                 9300399   Scheldestroom            1:01.62       59.77       
        NJK Limiet
            27.97    59.77
    7.  Dennis Wolfert                9202509   De Schelde                 59.85     1:00.00       
            28.72  1:00.00
    8.  Niels Suy                     9302967   De Schelde                 59.76     1:00.25       
            28.71  1:00.25
    9.  Kevin Dooms                   9203337   De Schelde               1:00.80     1:00.79       
            29.06  1:00.79
   10.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel            1:01.10     1:01.13       
            29.18  1:01.13
   11.  Christoph Bral                9202391   ZCKoewacht               1:00.83     1:01.19       
            28.96  1:01.19
   12.  Steven Uyl                    9304075   De Stormvogel            1:03.66     1:02.35       
            29.45  1:02.35
   13.  Sven Ivens                    9306165   SZ&PC De Bruinvis        1:05.31     1:04.81       
            31.33  1:04.81
   14.  Tristan Loof                  9204147   De Schelde               1:03.00     1:04.84       
            31.21  1:04.84
   15.  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo         1:04.21     1:05.34       
            31.15  1:05.34
   16.  Jeffrey de Vos                9304077   De Stormvogel            1:04.53     1:05.77       
            31.19  1:05.77





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                         Dames, 100m rugslag                          Dames Senioren
06.01.2008 - 14:38                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NK Limiet              1:06.00  Dames Senioren Open
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696   ZCKoewacht               1:08.87     1:09.94       
            33.59  1:09.94
    2.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            1:11.69     1:11.78       
            34.47  1:11.78
    3.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:12.34     1:12.80       
            35.51  1:12.80
    4.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 1:12.39     1:13.08       
            35.86  1:13.08
    5.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 1:13.11     1:14.42       
            35.96  1:14.42
    6.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel            1:15.39     1:15.45       
            36.76  1:15.45
    7.  Valerie Manhave               8802856   Scheldestroom            1:14.09     1:17.07       
        *
            36.88  1:17.07
    7.  Sabine van Waes               8503136   ZCKoewacht               1:15.27     1:17.07       
            36.93  1:17.07
    9.  Leonie Cornelis               8900812   Scheldestroom            1:19.68     1:19.57       
            39.32  1:19.57
   10.  Anouk Meesen                  8902828   ZCKoewacht               1:19.32     1:20.26       
            39.64  1:20.26
   11.  Lisanne de Jong               8902082   De Schelde               1:19.91     1:21.21       
            39.68  1:21.21
   12.  Eline Nijskens                8803194   ZCKoewacht               1:21.97     1:21.86       
            40.19  1:21.86
   13.  Daphne Wiskerke               8704704   SZ&PC De Bruinvis        1:22.92     1:22.00       
            39.41  1:22.00
   14.  Evelyn Verplanke              8101570   Scheldestroom            1:21.51     1:22.26       
            40.07  1:22.26
   15.  Veronique Vasseur             8302026   Scheldestroom            1:25.36     1:27.29       
            42.02  1:27.29
   DIS  Sabina van Doeselaar          8900962   ZCKoewacht               1:16.33     1:16.77       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            37.24  1:16.77
    NG  Claudia Terpstra              8904078   ZV Onderdak              1:16.29                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                         Dames, 100m rugslag                 Dames Senioren D1 en D2
06.01.2008 - 14:42                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NK Limiet              1:07.80  Dames Senioren D1
NK Limiet              1:06.00  Dames Senioren Open
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               1:07.17     1:08.38       
            32.67  1:08.38
    2.  Monique Lindenberg            9002360   De Bevelanders           1:14.90     1:13.70       
            35.70  1:13.70
    3.  Tekla van Gils                9101032   Z.V. Zeelandia           1:12.86     1:14.24       
            35.76  1:14.24
    4.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders           1:15.86     1:14.33       
            35.79  1:14.33
    5.  Jacqueline Boonman            9100340   De Bevelanders           1:15.56     1:15.20       
            36.03  1:15.20
    6.  Talitha Ruissen               9102670   ZCKoewacht               1:15.60     1:16.01       
            36.72  1:16.01
    7.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel            1:14.39     1:17.30       
            36.92  1:17.30
    8.  Naomi Smits                   9003494   Scheldestroom            1:18.02     1:18.36       
            38.52  1:18.36
    9.  Emelie Bral                   9100430   ZCKoewacht               1:14.96     1:18.54       
            38.69  1:18.54
   10.  Emke Erpelinck                9001026   De Honte                 1:17.44     1:19.10       
            38.34  1:19.10
   11.  Karen Coone                   9107762   SZ&PC De Bruinvis        1:21.07     1:20.56       
            38.03  1:20.56
   12.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde               1:21.61     1:22.36       
            39.88  1:22.36
   13.  Naomi Gelderland              9005276   ZCKoewacht               1:16.29     1:22.71       
            39.84  1:22.71
   14.  Ellen Coone                   9007732   SZ&PC De Bruinvis        1:24.14     1:26.87       
            42.09  1:26.87
   15.  Talitha Romkes le Clercq      9104310   ZCKoewacht               1:26.43     1:27.36       
            42.29  1:27.36
    NG  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo         1:15.10                   





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                        Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Jeugd 1 en 2
06.01.2008 - 14:52                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NK Limiet              1:11.40  Meisjes Jeugd 1
NK Limiet              1:09.60  Meisjes Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:08.07     1:09.04       
        NK Limiet
            33.44  1:09.04
    2.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:09.10     1:09.71       
        NK Limiet
            33.57  1:09.71
    3.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:11.48     1:10.03       
        NK Limiet
            34.10  1:10.03
    4.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:14.53     1:11.67       
            35.22  1:11.67
    5.  Sanne Klompe                  9202138   De Stormvogel            1:14.01     1:15.19       
            36.47  1:15.19
    6.  Monique de Haard              9203828   De Stormvogel            1:14.68     1:15.61       
            36.26  1:15.61
    7.  Janneke van de Poele          9301128   ZCKoewacht               1:15.07     1:16.18       
            36.65  1:16.18
    8.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            1:16.51     1:16.33       
            37.48  1:16.33
    9.  Manon Boone                   9304238   De Schelde               1:18.61     1:18.32       
            37.72  1:18.32
   10.  Esther Brinkman               9300136   Luctor et Emergo         1:19.72     1:19.26       
            38.35  1:19.26
   11.  Celine van Roeyen             9206528   ZCKoewacht               1:22.34     1:20.84       
            38.92  1:20.84
   12.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            1:20.77     1:21.72       
            39.56  1:21.72
   13.  Josephien Jansen              9302324   De Bevelanders           1:21.79     1:21.94       
            40.36  1:21.94
   14.  Annelotte van Dieren          9302322   De Bevelanders           1:23.30     1:23.85       
            39.87  1:23.85
   15.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:20.45     1:25.48       
            41.52  1:25.48
   16.  Pauline Rootsaert             9205604   Scheldestroom            1:19.80     1:25.96       
            41.84  1:25.96



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                       Heren, 100m vlinderslag                        Heren Senioren
06.01.2008 - 14:57                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NK Limiet                57.30  Heren Senioren Open
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         1:01.50       59.87       
            28.09    59.87
    2.  Eelco van Gemert              7200299   De Stormvogel            1:03.79     1:04.11       
            29.93  1:04.11
    3.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               1:07.33     1:05.62       
            30.43  1:05.62
    4.  Erwin van Boven               8500343   De Otters Axel           1:07.80     1:05.79       
            30.23  1:05.79
    5.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis        1:03.84     1:06.33       
            31.85  1:06.33
    6.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis        1:09.51     1:07.71       
            30.58  1:07.71
    7.  Brian Oosting                 8702449   SZ&PC De Bruinvis        1:07.60     1:08.76       
            30.89  1:08.76
    8.  Erik Hoogendijk               7201243   Luctor et Emergo         1:09.23     1:10.14       
            32.07  1:10.14
    9.  Bert van Waes                 7801179   ZCKoewacht               1:12.35     1:14.57       
            34.16  1:14.57
   10.  Ruud Hamelink                 7700389   ZCKoewacht               1:13.00     1:14.83       
            34.34  1:14.83
   11.  René van Oudenaarde           8301619   Z.V. Zeelandia           1:12.98     1:16.55       
            33.59  1:16.55
   12.  André Schutte                 6000521   De Stormvogel            1:27.17     1:25.50       
            35.87  1:25.50
   13.  Arjan Dekker                  6900225   ZCKoewacht               1:27.32     1:28.46       
            35.66  1:28.46
    NG  Martijn Eggermont             8200395   Scheldestroom            1:09.78                   
    NG  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde               1:08.43                   






TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                       Heren, 100m vlinderslag               Heren Senioren H1 en H2
06.01.2008 - 15:11                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NK Limiet                58.80  Heren Senioren H1
NK Limiet                57.30  Heren Senioren Open
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         1:01.48       59.94       
            28.29    59.94
    2.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               1:00.02     1:00.52       
            28.13  1:00.52
    3.  Niek de Ridder                8802819   SZ&PC De Bruinvis          59.82     1:00.80       
            28.38  1:00.80
    4.  Dennis Boonman                8900349   De Bevelanders           1:02.89     1:02.52       
            28.98  1:02.52
    5.  Niek Kampman                  8901557   De Schelde               1:07.40     1:07.74       
            31.61  1:07.74
    6.  Jurjen Pater                  8802653   Scheldestroom            1:07.25     1:07.93       
            30.16  1:07.93
    7.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            1:06.39     1:09.25       
            31.73  1:09.25
    8.  Florian Boekhorst             8900277   Scheldestroom            1:12.48     1:13.95       
            32.52  1:13.95
    9.  Robert Steendijk              8903013   Z&PC de Ganze            1:31.16     1:27.25       
            40.95  1:27.25
    NG  Tobias Haak                   8801231   De Otters Axel           1:27.10                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                      Jongens, 100m vlinderslag                   Heren Jeugd 1 en 2
06.01.2008 - 15:15                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NK Limiet              1:01.80  Heren Jeugd 1
NK Limiet              1:00.30  Heren Jeugd 2
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         1:00.34       59.39       
        Kringrecord 18 jaar, NK Limiet
            27.70    59.39
    2.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde               1:03.23     1:03.18       
            29.28  1:03.18
    3.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        1:04.17     1:03.58       
            29.68  1:03.58
    4.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            1:03.91     1:04.58       
            29.94  1:04.58
    5.  Nathan Tramper                9002943   De Bevelanders           1:06.40     1:05.18       
            28.86  1:05.18
    6.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            1:08.82     1:07.08       
            29.54  1:07.08
    7.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 1:08.04     1:07.70       
            31.01  1:07.70
    8.  Davy Hermans                  9103913   Scheldestroom            1:13.14     1:11.23       
            32.85  1:11.23
    9.  Edwin de Jong                 9101111   De Schelde               1:12.03     1:11.51       
            31.73  1:11.51
   10.  Dominique Rombout             9101925   ZCKoewacht               1:17.90     1:17.03       
            33.91  1:17.03
   11.  Joris Boekhorst               9100163   Scheldestroom            1:23.77     1:18.01       
            34.05  1:18.01
   12.  Marlon van Gremberghe         9100763   ZCKoewacht               1:14.18     1:18.74       
            35.38  1:18.74
   13.  Sebastiaan Haak               9001073   De Otters Axel           1:19.77     1:20.63       
            34.75  1:20.63
   14.  Matthijs Droesbeke            9005223   De Otters Axel           1:23.76     1:20.99       
            35.47  1:20.99
   15.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            1:24.79     1:21.42       
            35.97  1:21.42
   16.  Jorg Portegies                9002329   Luctor et Emergo         1:21.93     1:24.32       
            36.24  1:24.32
    NG  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel            1:07.63                   





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                      Jongens, 100m vlinderslag              Jongens Junioren 3 en 4
06.01.2008 - 15:26                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NJK Limiet             1:06.40  NJKJongens Junioren 3
NJK Limiet             1:03.60  NJKJongens Junioren 4
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:03.16     1:03.76       
        Kringrecord 15 jaar, NJK Limiet
            29.52  1:03.76
    2.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               1:05.67     1:04.57       
            30.04  1:04.57
    3.  Roderick van Doeselaar        9200261   ZCKoewacht               1:04.60     1:05.23       
            30.08  1:05.23
    4.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         1:05.79     1:05.33       
            30.26  1:05.33
    5.  Dennis Wolfert                9202509   De Schelde               1:06.48     1:07.32       
            31.30  1:07.32
    6.  Sonny Corré                   9303615   De Stormvogel            1:07.20     1:08.41       
            31.27  1:08.41
    7.  Christoph Bral                9202391   ZCKoewacht               1:10.00     1:08.83       
            31.86  1:08.83
    8.  Tristan Loof                  9204147   De Schelde               1:08.25     1:09.47       
            32.23  1:09.47
    9.  Michiel Pater                 9300399   Scheldestroom            1:12.47     1:12.08       
            31.82  1:12.08
   10.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               1:13.03     1:13.09       
            32.38  1:13.09
   11.  Jeffrey de Vos                9304077   De Stormvogel            1:10.41     1:13.19       
            34.26  1:13.19
   12.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel            1:12.76     1:13.30       
            32.84  1:13.30
   13.  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo         1:14.64     1:13.54       
            33.18  1:13.54
   14.  Steven Uyl                    9304075   De Stormvogel            1:16.03     1:14.51       
            34.99  1:14.51
   15.  Kevin Dooms                   9203337   De Schelde               1:14.69     1:17.07       
            34.31  1:17.07
   16.  Mitchell Kappetein            9301317   De Schelde               1:19.33     1:20.14       
            35.71  1:20.14



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                      Jongens, 100m vlinderslag              Jongens Junioren 1 en 2
06.01.2008 - 15:30                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NJK Limiet             1:12.90  NJKJongens Junioren 1
NJK Limiet             1:09.00  NJKJongens Junioren 2
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo         1:10.47     1:09.17       
            31.16  1:09.17
    2.  Tim Tramper                   9400397   De Bevelanders           1:16.50     1:12.63       
            32.45  1:12.63
    3.  Sjoerd van de Poele           9500265   ZCKoewacht               1:19.52     1:17.14       
            37.00  1:17.14
    4.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               1:19.60     1:19.01       
            36.58  1:19.01
    5.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            1:23.05     1:20.23       
            37.26  1:20.23
    6.  Diego De Meyer                9500467   SZ&PC De Bruinvis        1:31.41     1:22.03       
            36.11  1:22.03
    7.  Raymond Tax                   9402765   De Stormvogel            1:26.71     1:24.58       
            37.77  1:24.58
    8.  Ozzie Hoogesteger             9503413   De Stormvogel            1:27.30     1:25.23       
            38.99  1:25.23
    9.  Christian de Die              9501635   De Schelde               1:31.17     1:25.54       
            39.06  1:25.54
   10.  Lennard Breel                 9501487   De Stormvogel            1:27.03     1:26.16       
            38.40  1:26.16
   11.  Cas van Vorstenbos            9403241   De Schelde               1:29.18     1:28.62       
            41.71  1:28.62
   12.  Siegert van Dieren            9500849   De Bevelanders           1:28.00     1:29.13       
            41.65  1:29.13
   13.  Laurens Westerweele           9402439   Scheldestroom            1:34.21     1:30.99       
            40.27  1:30.99
   14.  Gijs Manhave                  9403199   De Schelde               1:35.31     1:33.24       
            44.51  1:33.24
   15.  Tom van Gils                  9501799   Luctor et Emergo         1:35.00     1:35.86       
            44.40  1:35.86
   DIS  Joost Gevaert                 9501029   De Bevelanders           1:24.11                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                        Meisjes, 100m rugslag                Meisjes Junioren 2 en 3
06.01.2008 - 15:40                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NJK Limiet             1:17.00  NJKMeisjes Junioren 2
NJK Limiet             1:13.80  NJKMeisjes Junioren 3
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         1:17.25     1:15.27       
            36.34  1:15.27
    2.  Eline van Moll                9503412   Luctor et Emergo         1:20.27     1:17.42       
            37.60  1:17.42
    3.  Yoshi Corré                   9503844   De Stormvogel            1:21.36     1:17.94       
            37.62  1:17.94
    4.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:19.27     1:20.92       
            37.98  1:20.92
    5.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:22.49     1:21.78       
            39.76  1:21.78
    6.  Melissa van Assel             9402552   ZCKoewacht               1:20.98     1:22.27       
            39.40  1:22.27
    7.  Bodine Corré                  9503842   De Stormvogel            1:28.11     1:22.30       
            38.60  1:22.30
    8.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:22.94     1:22.80       
            39.94  1:22.80
    9.  Merel van Drongelen           9502670   De Honte                 1:23.90     1:23.16       
            40.11  1:23.16
   10.  Ilse van Noorden              9404104   De Bevelanders           1:28.70     1:23.58       
            40.62  1:23.58
   11.  Renske Scholte                9405922   Luctor et Emergo         1:26.45     1:24.46       
            42.30  1:24.46
   12.  Vivian Nagelkerke             9401456   Luctor et Emergo         1:26.10     1:25.20       
            41.37  1:25.20
   13.  Myriam Baute                  9404928   De Schelde               1:25.76     1:25.89       
            40.72  1:25.89
   14.  Tamara van de Plasse          9401492   SZ&PC De Bruinvis        1:25.70     1:26.32       
            41.30  1:26.32
   15.  Laura Reijm                   9500732   De Honte                 1:27.85     1:29.17       
            41.42  1:29.17
   DIS  Saskia de Haard               9401972   De Stormvogel            1:19.57     1:19.10       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            37.72  1:19.10
 AFGEM  Vivian Koopmanschap           9404010   De Stormvogel            1:27.70                   
    NG  Amira Fathi                   9402974   De Stormvogel            1:26.48                   
    NG  Dunya Luteijn                 9404040   De Schelde               1:27.71                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                      Jongens, 100m vrije slag           Jongens Minioren 6 en later
06.01.2008 - 15:45                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:05.71     1:05.36       
            31.14  1:05.36
    2.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            1:09.77     1:09.33       
            33.49  1:09.33
    3.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:12.95     1:11.11       
            33.89  1:11.11
    4.  Casper Zwier                  9701355   ZV Onderdak              1:12.71     1:11.81       
            34.47  1:11.81
    5.  Mariano Kamoen                9600559   ZCKoewacht               1:18.53     1:17.51       
            36.57  1:17.51
    6.  Guimar van der Weele          9601689   De Stormvogel            1:20.51     1:18.80       
            37.77  1:18.80
    7.  Gideon van Ee                 9801225   De Schelde               1:29.08     1:22.10       
            37.89  1:22.10
    8.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo         1:22.33     1:23.23       
            39.87  1:23.23
    9.  Alex Breel                    9700945   De Stormvogel            1:23.52     1:23.40       
            39.86  1:23.40
   10.  Rik Vanhijfte                 9600643   Scheldestroom            1:22.90     1:24.15       
            39.73  1:24.15
   11.  Jean-Paul de Pooter           9601693   De Stormvogel            1:30.37     1:24.28       
            40.24  1:24.28
   12.  Pascal van Vliet              9702235   De Stormvogel            1:30.85     1:26.36       
            40.99  1:26.36
   13.  Jeroen Reijnhout              9602451   De Bevelanders           1:28.58     1:28.08       
            41.53  1:28.08
   14.  Arco Nahon                    9701483   De Bevelanders           1:29.00     1:28.95       
            41.77  1:28.95
   15.  Sander de Hamer               9701541   Z&PC de Ganze            1:29.71     1:28.97       
        *
            41.65  1:28.97
   DIS  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel            1:13.97                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
    NG  Philip van Moll               9700767   Luctor et Emergo         1:18.91                   
    NG  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde               1:21.77                   





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                        Meisjes, 100m rugslag            Meisjes Junioren 1 en later
06.01.2008 - 15:55                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NJK Limiet             1:19.50  NJKMeisjes Junioren 1
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         1:20.27     1:17.78       
        NJK Limiet
            36.77  1:17.78
    2.  Lotte Dalmeijer               9601166   Luctor et Emergo         1:21.79     1:20.36       
            38.53  1:20.36
    3.  Kelly Bergez                  9603132   Scheldestroom            1:20.95     1:22.09       
            38.58  1:22.09
    4.  Charlotte Bral                9600258   ZCKoewacht               1:24.06     1:22.41       
            40.27  1:22.41
    5.  Eline de Haard                9601004   De Stormvogel            1:23.48     1:22.91       
            39.17  1:22.91
    6.  Sophie Bonte                  9600976   ZCKoewacht               1:22.20     1:23.48       
            39.81  1:23.48
    7.  Larissa Gelderland            9600476   ZCKoewacht               1:22.16     1:23.90       
            40.66  1:23.90
    8.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            1:27.63     1:25.41       
            41.08  1:25.41
    9.  Stephanie van der Linden      9602618   De Schelde               1:26.15     1:26.30       
            41.98  1:26.30
   10.  Tulany de Wilde               9601002   De Stormvogel            1:27.79     1:27.43       
            42.91  1:27.43
   11.  Vicky Vermeire                9600660   Scheldestroom            1:30.23     1:27.67       
            42.42  1:27.67
   12.  Eva Oyevaar                   9602292   Z&PC de Ganze            1:30.04     1:28.50       
            42.96  1:28.50
   13.  Eileen van Bunder             9600260   ZCKoewacht               1:26.73     1:30.95       
            43.49  1:30.95
   14.  Tineke van Dort               9600012   De Stormvogel            1:31.02     1:31.03       
            43.70  1:31.03
   15.  Hinke Oosterhoff              9801296   ZV Onderdak              1:28.96     1:31.55       
            44.71  1:31.55
   16.  Laura Hermans                 9600658   Scheldestroom            1:30.96     1:32.71       
        *
            45.39  1:32.71



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                        Dames, 50m vrije slag                    Dames Senioren Open
06.01.2008 - 16:00                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NJK Limiet             30.10  NJKMeisjes Junioren 2
NJK Limiet             29.30  NJKMeisjes Junioren 3
NK Limiet              28.20  NK Meisjes Jeugd 1
NK Limiet              28.20  NK Meisjes Jeugd 2
NK Limiet              27.60  NK Dames Senioren D1
NK Limiet              26.90  NK Dames Senioren Open
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696   ZCKoewacht                 26.97       27.24       
    2.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel              28.34       27.97       
        NK Limiet
    3.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom              27.77       28.01       
    4.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde                 27.95       28.37       
    5.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom              28.63       28.49       
    6.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel              28.37       28.77       
    7.  Sabine van Waes               8503136   ZCKoewacht                 28.19       28.81       
    8.  Jacqueline Boonman            9100340   De Bevelanders             28.68       29.10       
    9.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel              28.32       29.22       
   10.  Carmen de Ridder              8803634   SZ&PC De Bruinvis          28.85       29.54       
   11.  Tekla van Gils                9101032   Z.V. Zeelandia             29.09       29.63       
   12.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                   29.52       29.75       
   13.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel              29.18       29.78       
   14.  Monique Lindenberg            9002360   De Bevelanders             29.69       29.81       
   15.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel              29.17       29.99       
   16.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel              30.19       30.02       
   17.  Lisanne de Jong               8902082   De Schelde                 30.04       30.04       
   18.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders             30.60       30.07       
   19.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo           29.68       30.08       
   20.  Monique de Haard              9203828   De Stormvogel              29.66       30.10       
   21.  Emelie Bral                   9100430   ZCKoewacht                 29.20       30.64       
   22.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                   29.35       31.39       
   23.  Emke Erpelinck                9001026   De Honte                   30.61       31.62       
   DIS  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders             30.36                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
    NG  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo           30.40                   
    NG  Claudia Terpstra              8904078   ZV Onderdak                28.92                   





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                     Heren, 4 x 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
06.01.2008 - 16:10                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NJK Limiet             3:59.40  Lange baan (50m), Jongens Junioren 4 en later
NK Limiet Est.         3:38.50  Heren Senioren Open
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         3:43.73     3:43.24       
        René van Wallenburg, 92                      Charles Potin, 83
        Joeri van Wallenburg, 90                     Toby Aarnoutse, 89
            28.09    58.76  1:24.94  1:54.46  2:20.43  2:50.89  3:15.99  3:43.24

    2.  De Schelde 1                            De Schelde               3:45.97     3:43.64       
        Tommy van Overmeeren, 84                     Kevin Hondsmerk, 88
        Edwin de Jong, 91                            Bas van Houwelingen, 92
            27.38    57.49  1:24.01  1:54.57  2:19.67  2:47.44  3:14.35  3:43.64

    3.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            3:46.99     3:45.27       
        Martijn Mechielsen, 90                       Jan Brink, 62
        Yaďr Klazen, 90                              Eelco van Gemert, 72
            27.70    58.13  1:23.90  1:53.12  2:19.52  2:49.37  3:15.78  3:45.27

    4.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        3:46.45     3:45.56       
        Robbert Dellaert, 83                         Niek de Ridder, 88
        Alex Eversdijk, 90                           Roel Dellaert, 84
            27.94    58.20  1:25.22  1:55.50  2:21.50  2:50.46  3:16.64  3:45.56

    5.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            4:01.54     4:02.00       
        Florian Boekhorst, 89                        Michiel Pater, 93
        Robin Dellaert, 88                           Vincent Keijmel, 91
            28.52  1:00.13  1:29.05  2:00.59  2:28.51  3:00.69  3:30.01  4:02.00

    6.  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            4:02.62     4:05.62       
        Sonny Corré, 93                              Steven Uyl, 93
        Yannick Mol, 93                              Stefan Roovers, 91
            27.58    58.19  1:27.70  2:00.18  2:31.08  3:05.38  3:34.19  4:05.62

    7.  ZCKoewacht 1                            ZCKoewacht               3:59.39     4:06.79       
        Roderick van Doeselaar, 92                   Ruud Hamelink, 77
        Christoph Bral, 92                           Bert van Waes, 78
            28.20    58.19  1:28.22  2:01.73  2:31.85  3:06.41  3:34.41  4:06.79

    8.  De Schelde 2                            De Schelde               3:54.23     4:09.83       
        Mertijn Loof, 90                             Niek Kampman, 89
        Niels Suy, 93                                Dennis Wolfert, 92
            29.17  1:01.59  1:31.62  2:06.26  2:35.12  3:07.96  3:36.86  4:09.83

    9.  De Bevelanders 1                        De Bevelanders           4:10.41     4:13.30       
        Tim Tramper, 94                              Dennis Boonman, 89
        Joost Gevaert, 95                            Nathan Tramper, 90
            31.30  1:06.01  1:38.86  2:16.08  2:43.77  3:15.14  3:42.51  4:13.30

   10.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            4:13.14     4:19.77       
        Joris Boekhorst, 91                          Davy Hermans, 91
        Jurjen Pater, 88                             Robin Hermans, 94
            31.49  1:04.78  1:34.80  2:08.82  2:38.61  3:12.38  3:44.63  4:19.77

   11.  Scheldestroom 3                         Scheldestroom            4:50.95     5:20.40       
        Ivan Dellaert, 94                            Laurens Westerweele, 94
        Bjorn Scherbeijn, 96                         Rik Vanhijfte, 96
            39.40  1:24.87  1:57.41  2:34.57  3:10.93  3:51.37  4:32.60  5:20.40




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                     Dames, 4 x 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
06.01.2008 - 16:21                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
NJK Limiet             5:04.80  Lange baan (50m), Meisjes Junioren 3 en later
NK Limiet Est.         4:35.10  Dames Senioren Open
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            4:37.69     4:43.13       
        Judith Stap, 93                              Mieke van Dort, 91
        Monique de Haard, 92                         Manon Minneboo, 93
            34.04  1:10.66  1:48.36  2:33.02  3:05.17  3:42.87  4:11.19  4:43.13

    2.  ZCKoewacht 1                            ZCKoewacht               4:42.36     4:44.40       
        Janneke van de Poele, 93                     Stephanie Rombout, 88
        Naomi Gelderland, 90                         Sabine van Waes, 85
            36.66  1:15.42  1:51.99  2:36.35  3:06.14  3:40.84  4:10.52  4:44.40

    3.  De Honte 1                              De Honte                 4:50.13     4:50.27       
        Linda Vink, 84                               Iris Erpelinck, 93
        Emke Erpelinck, 90                           Evi Erpelinck, 89
            35.86  1:13.31  1:52.31  2:38.09  3:09.11  3:45.69  4:16.26  4:50.27

    4.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            4:51.96     4:52.41       
        Valerie Manhave, 88                          Marlinda Eggermont, 85
        Ryan Verplanke, 77                           Naomi Smits, 90
            35.60  1:14.57  1:50.68  2:32.38  3:05.45  3:44.61  4:16.69  4:52.41

    5.  De Bevelanders 1                        De Bevelanders           4:58.62     5:00.35       
        Miriam van Noorden, 91                       Jacqueline Boonman, 91
        Josephien Jansen, 93                         Monique Lindenberg, 90
            36.09  1:14.93  1:55.47  2:43.87  3:16.55  3:54.82  4:25.20  5:00.35

    6.  ZCKoewacht 2                            ZCKoewacht               4:57.41     5:02.36       
        Sabina van Doeselaar, 89                     Anouk Meesen, 89
        Eline Nijskens, 88                           Talitha Ruissen, 91
            37.57  1:17.25  1:55.09  2:38.09  3:13.34  3:55.35  4:26.96  5:02.36

    7.  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            4:52.49     5:03.51       
        Sanne Klompe, 92                             Iris Dingemanse, 92
        Anniek Minderhoud, 93                        Merel van der Ent, 93
            36.97  1:16.00  1:58.20  2:47.53  3:21.15  4:01.56  4:31.44  5:03.51

    8.  De Schelde 1                            De Schelde               4:57.32     5:06.66       
        Josje van Houwelingen, 90                    Manon Boone, 93
        Bianca de Pooter, 92                         Lisanne de Jong, 89
            34.02  1:10.44  1:52.45  2:41.48  3:16.90  4:00.30  4:31.54  5:06.66

    9.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        4:58.55     5:17.95       
        Karen Coone, 91                              Carmen de Ridder, 88
        Ellen Coone, 90                              Daphne Wiskerke, 87
            38.87  1:20.98  2:02.32  2:52.60  3:27.09  4:08.45  4:41.68  5:17.95

   10.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            5:15.97     5:28.68       
        Pauline Rootsaert, 92                        Leonie Cornelis, 89
        Rody Vanhijfte, 94                           Kirsten de Boevere, 93
            41.38  1:26.42  2:08.03  2:56.38  3:32.63  4:17.15  4:51.00  5:28.68

   11.  Scheldestroom 3                         Scheldestroom            5:45.22     5:49.84       
        Nicky Vanhijfte, 92                          Rani Rootsaert, 95
        Dorien Vasseur, 87                           Vicky Vermeire, 96
            41.18  1:22.46  2:06.92  2:59.97  3:39.96  4:31.55  5:07.86  5:49.84

   12.  Scheldestroom 4                         Scheldestroom            5:58.31     6:01.30       
        Evelyn Verplanke, 81                         Lotte Boone, 93
        Anouk Bron, 95                               Laura Hermans, 96
            40.57  1:24.14  2:08.14  2:58.19  3:41.59  4:36.16  5:17.40  6:01.30

   DIS  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         4:49.74                   
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Priscilla Meerman, 94                        Marieke Smeding, 83
        Romy Hoogendijk, 96                          Zoë Braal, 87
            37.03  1:16.83  1:57.53  2:45.30  3:18.39  3:58.38








Splash Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel