Gelderse Winter Kampioenschappen 2008
Doetinchem (NED),    5. - 6.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 49. Meisjes, 100m vlinderslag, Jeugd 2    Nr. 50. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 4
Nr. 51. Jongens, 200m wisselslag, Jeugd 1    Nr. 52. Jongens, 200m wisselslag, Jeugd 2
Nr. 53. Dames, 100m vrije slag, Senioren 1 en ouder    Nr. 54. Heren, 100m vrije slag, Senioren 1 en ouder
Nr. 55. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 4 en later    Nr. 56. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 4 en later
Nr. 57. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 5    Nr. 58. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 5
Nr. 59. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 1    Nr. 60. Jongens, 100m vlinderslag, Minioren 6
Nr. 61. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 2    Nr. 62. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 1
Nr. 63. Dames, 100m rugslag, Senioren 1 en ouder    Nr. 64. Heren, 100m rugslag, Senioren 1 en ouder
Nr. 65. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 3    Nr. 66. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 2
Nr. 67. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 1    Nr. 68. Jongens, 100m rugslag, Junioren 3
Nr. 69. Meisjes, 200m wisselslag, Jeugd 2    Nr. 70. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 4
Nr. 71. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 72. Jongens, 100m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 73. Dames, 100m vlinderslag, Senioren 1 en ouder    Nr. 74. Heren, 100m vlinderslag, Senioren 1 en ouder
Nr. 75. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 4 en later    Nr. 76. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 4 en later
Nr. 77. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5    Nr. 78. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5
Nr. 79. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 1    Nr. 80. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 6
Nr. 81. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 3    Nr. 82. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 2
Nr. 83. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 84. Heren, 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 85. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 2    Nr. 86. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 1
Nr. 87. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 1    Nr. 88. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 3
Nr. 89. Meisjes, 100m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 90. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 4
Nr. 91. Jongens, 100m vrije slag, Jeugd 1    Nr. 92. Jongens, 100m vrije slag, Jeugd 2
Nr. 93. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 3    Nr. 94. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 2
Nr. 95. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 96. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                      Meisjes, 100m vlinderslag                              Jeugd 2
6-1-2008 - 14:15                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charlotte Maris               9201166   De Houtrib               1:10.79     1:11.28       
            32.89  1:11.28
    2.  Evelien Vos                   9201912   De Rijn                  1:11.92     1:11.34       
            33.69  1:11.34
    3.  Anisa Memic                   9204260   WWV Winterswijk          1:12.38     1:13.33       
            33.43  1:13.33
    4.  Charelle Cordewener           9200378   De Rijn                  1:13.76     1:13.82       
            34.39  1:13.82
    5.  Mieke Jansen                  9206720   Ndd                      1:13.22     1:15.18       
            34.62  1:15.18
    6.  Carmen Degenaars              9202378   De Berkelduikers         1:14.64     1:15.33       
            34.39  1:15.33



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                      Jongens, 100m vlinderslag                           Junioren 4
6-1-2008 - 14:17                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Marissen                 9202187   Dwk                        56.85       58.18       
            26.33    58.18
    2.  Alex van der Hoeven           9202571   Ndd                        59.80     1:01.10       
            27.64  1:01.10
    3.  Pascal Timmermans             9202349   Rzc                      1:06.60     1:03.63       
            28.57  1:03.63
    4.  Barry Bloemberg               9200097   ZPC Livo                 1:06.51     1:03.99       
            28.96  1:03.99
    5.  Koen van Asseldonk            9201955   De Vrije Slag            1:05.77     1:04.47       
            29.95  1:04.47
    6.  Nick Oortwijn                 9204447   Aquapoldro               1:05.14     1:04.50       
            28.90  1:04.50
    7.  Bryan Meeuwissen              9200893   De Waalstroom            1:06.83     1:04.74       
            30.26  1:04.74
    8.  Johan Veenstra                9201333   Dwk                      1:06.70     1:06.01       
            30.45  1:06.01
    9.  Laurens Pepping               9203529   De Rijn                  1:07.26     1:06.47       
            30.67  1:06.47
   10.  Sjors van Lith                9202869   Zvw '74                  1:10.82     1:08.99       
            31.32  1:08.99
   11.  Anton van Zantvoort           9201907   Zuiderzeezwemmers        1:09.26     1:09.36       
            31.16  1:09.36
   12.  Diesmer de Jonge              9205215   Neptunus                 1:12.26     1:12.56       
            33.38  1:12.56



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                      Jongens, 200m wisselslag                               Jeugd 1
6-1-2008 - 14:21                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roy Awater                    9100043   Rzc                      2:17.61     2:14.31       
            28.33  2:14.31
    2.  Stefan Hazeleger              9100867   de Meer                  2:16.73     2:15.21       
            30.23  2:15.21
    3.  Tim van Deutekom              9100459   Dwk                      2:19.08     2:17.86       
            26.78  2:17.86
    4.  Robbert Vink                  9102993   Zvw '74                  2:19.61     2:19.97       
            29.09  2:19.97
    5.  Maik Steenkamp                9103847   Ndd                      2:26.53     2:27.67       
            31.23  2:27.67
    6.  Jos de Graaf                  9106095   Aquapoldro               2:23.82     2:27.95       
            29.99  2:27.95



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                      Jongens, 200m wisselslag                               Jeugd 2
6-1-2008 - 14:25                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Felix Broekhuizen             9000439   Dwk                      2:09.85     2:10.47       
            27.42  1:00.59  1:37.91  2:10.47
    2.  Sebas van Lith                9001841   Zvw '74                  2:14.54     2:15.44       
            28.80  1:03.51  1:42.41  2:15.44
    3.  Daan Ratering                 9002389   ZPC Livo                 2:15.20     2:15.58       
            29.30  1:02.73  1:44.59  2:15.58
    4.  Olaf Achterberg               9000011   Dwk                      2:17.93     2:16.90       
            29.86  1:05.66  1:47.33  2:16.90
    5.  Emile Manni                   9001901   Octopus                  2:17.51     2:17.19       
            28.56  1:04.03  1:44.36  2:17.19
    6.  Stefan Knapen                 9001593   Aquapoldro               2:23.51     2:26.30       
            31.35  1:09.44  1:52.25  2:26.30



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                       Dames, 100m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
6-1-2008 - 14:28                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marion van den Berg           8600272   Dwk                        59.71       59.85       
            28.80    59.85
    2.  Evy Witlox                    8804946   Dwk                        58.19     1:00.39       
            29.31  1:00.39
    3.  Rachel Kremer                 9002128   ZPC Livo                   59.38     1:00.64       
            29.26  1:00.64
    4.  Chantal Kuipers               8702430   Ndd                      1:01.16     1:00.80       
            29.12  1:00.80
    5.  Thaisa Fiering                9100940   ZPC Livo                 1:01.65     1:01.94       
            29.99  1:01.94
    6.  José Adema                    9100016   Aquapoldro               1:02.31     1:02.17       
            30.12  1:02.17
    7.  Sharon Verstegen              9003964   Ndd                      1:01.70     1:02.24       
            29.91  1:02.24
    8.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers        1:01.67     1:02.72       
            30.19  1:02.72
    9.  Madelon van Zanten            9103632   de Meer                  1:02.34     1:02.82       
            29.75  1:02.82
   10.  Silvie Ketelaars              8503778   Dwk                      1:02.03     1:03.01       
            30.16  1:03.01
   11.  Leonie van Maanen             8802822   Dwk                      1:01.53     1:03.38       
            29.82  1:03.38
   12.  Rianne Zeegers                9103634   Dwk                      1:01.64     1:03.78       
            29.88  1:03.78
 AFGEM  Lotte Wilms                   8402770   Dwk                        58.88                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                       Heren, 100m vrije slag                    Senioren 1 en ouder
6-1-2008 - 14:32                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Ellenkamp              8500691   WWV Winterswijk            53.97       53.17       
            25.67    53.17
    2.  Tjark Blokzijl                7901771   TZC Vahalis                54.86       53.19       
            25.72    53.19
    3.  Rutger Sloof                  8803141   Dwk                        54.57       53.91       
            26.05    53.91
    4.  Tom Driessen                  8700801   ESCA Zwemmen               54.61       54.11       
            25.88    54.11
    5.  Marten Jan Verbeek            8603229   ESCA Zwemmen               54.73       54.98       
            26.46    54.98
    6.  Martijn Mulder                8904587   de Meer                    54.65       55.58       
            26.21    55.58



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                      Meisjes, 50m vlinderslag                   Minioren 4 en later
6-1-2008 - 14:34                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tess Tjokrodikromo            9800172   De Houtrib                 39.48       38.25       
    2.  Anouk van Nellestijn          9800366   De Rijn                    43.46       38.29       
    3.  Elsa Groenewold               9800872   Zvw '74                    41.98       40.74       
    4.  Daphne de Wildt               9800710   Aqua-Novio'94              46.45       42.34       
    5.  Chelsea Merfol                9800870   Aquapoldro                 44.80       42.48       
    6.  Felicia Swets                 9801272   Aquapoldro                 46.10       42.79       
    7.  Amber Aardema                 9801634   Zvw '74                    44.36       43.15       
    8.  Kristy van Braak              9800938   ZPC Livo                   42.78       43.65       
    9.  Lynn Kamphuis                 9800434   Dwv                        44.95       43.74       
   10.  Simone van Megen              9800054   Zvw '74                    43.51       43.75       
   11.  Blanca de Louw                9801268   Aquapoldro                 43.13       44.16       
   12.  Amanda van Wezel              9800012   ZV Kerkdriel               47.92       44.51       
   13.  Kirsten Opmeer                9800014   Nunspeet                   49.67       44.52       
   14.  Mandy Gerritsen               9800700   De Gelenberg               45.44       44.73       
   15.  Loes van Herwijnen            9800010   ZV Kerkdriel               47.92       45.63       
   16.  Frederique Stuit              9800510   ZV Olympia                 50.00       45.81       
   17.  Carmen ter Weele              9800384   Octopus                    50.60       46.89       
   18.  Tamara Maassen                9801270   Aquapoldro                 48.38       47.06       
   19.  Sabine Voltman                9900106   Zvw '74                    50.88       47.13       
   20.  Ivana Nagtegaal               9802202   De IJsselmeeuwen           48.87       50.25       
   21.  Nina Geul                     9901080   Zvw '74                    50.39       50.65       
   DIS  Aniek Bloemendaal             9800432   Dwv                        41.37              AA   
   DIS  Rosanne Leeuwis               9801974   Dwk                        49.89       45.11  VB   
   DIS  Dagmar Kruik                  9800008   Zuiderzeezwemmers          50.82       55.72  VH   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                      Jongens, 50m vlinderslag                   Minioren 4 en later
6-1-2008 - 14:41                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Frank Roovers                 9800219   De Houtrib                 40.60       40.42       
    2.  Wietse Waninge                9800023   Nunspeet                   43.76       41.59       
    3.  Sook Willemsen                9800917   Dwk                        49.39       42.91       
    4.  Lars Ruessink                 9800271   Noord Veluwe               42.41       43.75       
    5.  Youri Dinnissen               9800411   Aqua-Novio'94              53.03       46.03       
    6.  Perry van der Meer            9801941   Montferland                49.02       47.46       
    7.  Fabian Boer                   9800509   De Houtrib                 52.29       48.31       
    8.  Done Hieltjes                 9800895   GZV Marveld                54.82       49.32       
    9.  Maarten Reuvekamp             9800265   ZPC Livo                   53.90       49.79       
   10.  Kaan Ocalan                   9801561   Neptunus                   52.73       49.83       
   11.  Mart Bluiminck                9900485   ZPC Livo                   53.74       51.66       
   12.  Arjan Bijl                    9800117   Flevo                      54.39     1:02.05       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                      Meisjes, 50m vlinderslag                            Minioren 5
6-1-2008 - 14:44                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Latascha Kilian               9702308   de Meer                    37.29       35.49       
    2.  Mendy de Rooi                 9700780   De Houtrib                 37.07       36.03       
    3.  Manon Friskes                 9701566   De IJsselmeeuwen           36.86       36.52       
    4.  Naomi Janssen                 9701390   ZV Wijchen                 40.02       38.92       
    5.  Laura Willemsen               9700168   Dwk                        38.64       39.16       
    6.  Marlieke Scholten             9700708   De Berkelduikers           38.87       39.60       
    7.  Sophie v.d. Broek             9700028   ZV Kerkdriel               39.60       39.80       
    8.  Gaby Zittersteijn             9700104   De Rijn                    40.89       39.82       
    9.  Amy van Blitterswijk          9700660   BZC Dolfijnen              39.86       39.94       
   10.  Britt Monker                  9700576   de Meer                    41.55       40.09       
   11.  Debby Staring                 9701280   Dwv                        42.20       40.87       
   12.  Maike Blom                    9701264   Ndd                        41.98       41.88       
   13.  Melissa van Houts             9700182   Aqua-Novio'94              44.31       41.95       
   14.  Carlijn Viering               9701142   De Waalstroom              42.70       42.30       
   15.  Laura van Asseldonk           9701222   De Vrije Slag              43.02       42.80       
   16.  Hannah Kuperus                9700398   Aqua-Novio'94              43.41       43.52       
   17.  Emily Browne                  9702138   ZPC Livo                   43.40       45.74       
   DIS  Susan Kok                     9702780   De IJsselmeeuwen           43.75       41.98  VC   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                      Jongens, 50m vlinderslag                            Minioren 5
6-1-2008 - 14:49                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Peter Rothengatter            9701189   Zvw '74                    38.95       37.13       
    2.  Ruben Jeurissen               9700969   ZV Wijchen                 40.08       37.71       
    3.  Jeroen Voltman                9700325   Zvw '74                    40.13       38.09       
    4.  Gijs van der Wal              9700321   De Rijn                    41.95       39.92       
    5.  Axel Julius                   9702221   Octopus                    43.23       40.39       
    6.  Jeroen van Beek               9700271   Zvv                        42.26       40.86       
    7.  Mike Fraanje                  9701847   Dwk                        43.10       41.97       
    8.  Nino Sieling                  9701845   Dwk                        43.95       42.33       
    9.  David van Zelst               9700147   ZV Kerkdriel               40.60       46.79       
   DIS  Jesse Thomassen               9700273   Aquapoldro                 46.20              AA   
   DIS  Luuk Nijland                  9700333   De Berkelduikers           38.10              AA   
   DIS  Lennart Spies                 9701191   Zvw '74                    41.19              AA   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 59                      Meisjes, 100m vlinderslag                           Junioren 1
6-1-2008 - 14:52                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée Bos                     9600662   Aquapoldro               1:16.57     1:14.61       
            34.50  1:14.61
    2.  Fanne van Eldik               9600074   Zvw '74                  1:27.95     1:23.37       
            37.40  1:23.37
    3.  Susan Melchers                9603334   De Gelenberg             1:35.29     1:24.74       
            38.62  1:24.74
    4.  Aniek Broekhuizen             9600052   Zc '90                   1:31.91     1:25.11       
            38.07  1:25.11
    5.  Breanne Lensink               9600240   ZPC Livo                 1:26.57     1:25.48       
            38.04  1:25.48
    6.  Emily de Jong                 9600214   Flevo                    1:30.05     1:28.18       
            40.34  1:28.18
    7.  Femke Eppingbroek             9600850   ZPC Livo                 1:36.30     1:30.55       
            40.60  1:30.55
    8.  Vera van Aalten               9600314   Zvw '74                  1:28.89     1:32.85       
            39.62  1:32.85
    9.  Esther Robakiewiez            9603430   De Houtrib               1:36.08     1:33.04       
            40.38  1:33.04
   10.  Carli Harteman                9602882   Dwk                      1:33.40     1:33.74       
            41.83  1:33.74
   11.  Delenn van Oostrom            9600056   de Meer                  1:35.15     1:37.22       
            43.97  1:37.22
   12.  Denise van de Kop             9603216   TZC Vahalis              1:36.51     1:40.77       
            43.32  1:40.77



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                      Jongens, 100m vlinderslag                           Minioren 6
6-1-2008 - 14:57                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emiel Tholen                  9602089   De IJsselmeeuwen         1:30.16     1:24.95       
            36.64  1:24.95
    2.  Melvin van den Born           9601029   Zvw '74                  1:26.39     1:25.17       
            39.48  1:25.17
    3.  Robin Bonnink                 9601233   ZPC Livo                 1:28.14     1:26.82       
            38.53  1:26.82
    4.  Josha van den Elzen           9602423   Aquapoldro               1:28.36     1:27.22       
            39.88  1:27.22
    5.  Marvin van den Berg           9601725   Zvw '74                  1:29.32     1:28.10       
            39.24  1:28.10
    6.  Jesse Smilda                  9600851   Natare                   1:29.07     1:29.35       
            39.74  1:29.35
    7.  Youri Kool                    9600767   ZV Zaltbommel            1:35.80     1:30.16       
            39.95  1:30.16
    8.  Danny Visser                  9600381   ZV Kerkdriel             1:32.23     1:39.23       
            43.18  1:39.23
   DIS  Niels van de Vegte            9600129   Zuiderzeezwemmers        1:28.61              AA   
            39.27
 AFGEM  Tim Furer                     9600087   Aqua-Novio'94            1:39.73                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 61                      Meisjes, 100m vrije slag                            Junioren 2
6-1-2008 - 15:02                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Macy Oortwijn                 9500722   Aquapoldro               1:04.68     1:03.14       
            30.15  1:03.14
    2.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               1:05.28     1:03.54       
            30.79  1:03.54
    3.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                  1:04.86     1:03.60       
            30.58  1:03.60
    4.  Merel Wilgenhof               9501728   De Berkelduikers         1:08.06     1:07.50       
            31.77  1:07.50
    5.  Samantha Elschot              9500368   ZPC Livo                 1:08.29     1:08.03       
            33.27  1:08.03
    6.  Iris Jager                    9504226   TZC Vahalis              1:08.64     1:08.04       
            31.88  1:08.04
    7.  Vera Heesink                  9503534   Zvw '74                  1:08.23     1:08.22       
            32.43  1:08.22
    8.  Carmen Nijenhuis              9500374   ZPC Livo                 1:09.07     1:08.23       
            32.70  1:08.23
    9.  Aimée Groenveld               9503394   De Houtrib               1:08.10     1:08.57       
            32.09  1:08.57
   10.  Niké Schuurmans               9502004   ZPC Livo                 1:08.23     1:08.83       
            32.71  1:08.83
   11.  Lotte Eising                  9502098   De Berkelduikers         1:08.64     1:08.84       
            32.98  1:08.84
   12.  Lotte van de Kamp             9503104   De Vrije Slag            1:09.34     1:09.40       
            33.46  1:09.40



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 62                      Jongens, 100m vrije slag                            Junioren 1
6-1-2008 - 15:06                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sem van Lith                  9501851   Zvw '74                  1:06.29     1:05.61       
            30.80  1:05.61
    2.  Stijn Temmen                  9504079   Zvv                      1:07.24     1:06.53       
            32.64  1:06.53
    3.  David Koers                   9501229   ZV Zaltbommel            1:06.79     1:06.54       
            32.18  1:06.54
    4.  Dian Bonestroo                9500715   Nunspeet                 1:07.76     1:06.67       
            31.93  1:06.67
    5.  Maikel Mierop                 9503991   Ndd                      1:05.92     1:06.87       
            32.28  1:06.87
    6.  Bryan Tankink                 9502829   WWV Winterswijk          1:08.98     1:06.88       
            32.20  1:06.88
    7.  Arjan Hanse                   9500657   Zuiderzeezwemmers        1:08.49     1:06.90       
            32.18  1:06.90
    8.  Jory Willemsen                9500747   Octopus                  1:08.10     1:07.16       
            32.16  1:07.16
    9.  Jeffry van Zetten             9500755   Octopus                  1:07.20     1:07.39       
            32.28  1:07.39
   10.  Sjors Boverhoff               9500741   Octopus                  1:09.02     1:08.42       
            32.92  1:08.42
   11.  Niels Thomassen               9500293   Aquapoldro               1:08.60     1:08.84       
            33.06  1:08.84
   12.  Marco Uppelschoten            9500375   De Houtrib               1:08.17     1:08.99       
            33.41  1:08.99



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 63                         Dames, 100m rugslag                     Senioren 1 en ouder
6-1-2008 - 15:11                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Evy Witlox                    8804946   Dwk                      1:02.34     1:05.52       
            31.99  1:05.52
    2.  Chantal Kuipers               8702430   Ndd                      1:05.76     1:06.02       
            32.26  1:06.02
    3.  Marion van den Berg           8600272   Dwk                      1:06.24     1:06.85       
            33.00  1:06.85
    4.  Marloes Resink                9003078   Dwk                      1:10.07     1:10.50       
            34.60  1:10.50
    5.  Rachel Kremer                 9002128   ZPC Livo                 1:09.56     1:11.91       
            34.17  1:11.91
    6.  Silvie Ketelaars              8503778   Dwk                      1:08.40     1:13.37       
            35.04  1:13.37



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 64                         Heren, 100m rugslag                     Senioren 1 en ouder
6-1-2008 - 15:13                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Ellenkamp              8500691   WWV Winterswijk            56.17     1:01.21       
            28.11  1:01.21
    2.  Hjalmar de Ruiter             8902695   Ndd                      1:03.26     1:02.47       
            30.31  1:02.47
    3.  Floris Manni                  8805679   Octopus                  1:03.42     1:02.97       
            30.30  1:02.97
    4.  Martijn Giezen                8500813   Montferland              1:03.95     1:03.20       
            30.16  1:03.20
    5.  Albert van Piekeren           8401767   Octopus                  1:05.12     1:05.07       
            31.58  1:05.07
    6.  John van Susteren             8502549   Rzc                      1:05.30     1:06.07       
            31.68  1:06.07



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 65                      Meisjes, 100m vrije slag                            Junioren 3
6-1-2008 - 15:15                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                  1:02.18     1:01.63       
            29.61  1:01.63
    2.  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                  1:02.57     1:03.26       
            30.16  1:03.26
    3.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                  1:03.34     1:03.66       
            30.62  1:03.66
    4.  Malou Memelink                9403064   Ndd                      1:05.35     1:04.47       
            30.62  1:04.47
    5.  Robbin Lensink                9401092   ZPC Livo                 1:06.70     1:05.15       
            31.37  1:05.15
    6.  Iris van Zuilen               9400216   ZV Olympia               1:06.76     1:05.70       
            31.76  1:05.70
    7.  Carmen Seesing                9406220   De Berkelduikers         1:05.17     1:05.93       
            31.28  1:05.93
    8.  Femke Wolvetang               9404712   Ndd                      1:06.54     1:06.07       
            31.32  1:06.07
    9.  Marjolein Maris               9400210   De Houtrib               1:04.73     1:06.38       
            31.48  1:06.38
   10.  Marloes van der Beek          9401364   Aquapoldro               1:05.20     1:06.70       
            31.26  1:06.70
   11.  Daphne Krabben                9403170   GZV Marveld              1:07.64     1:06.89       
            31.71  1:06.89
   12.  Anne Marleen van Keulen       9404280   Aquapoldro               1:07.80     1:08.87       
            32.97  1:08.87



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 66                      Jongens, 100m vrije slag                            Junioren 2
6-1-2008 - 15:19                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Derksen                 9400017   Dwk                        58.20       57.14       
            27.41    57.14
    2.  Tom Brouwers                  9402027   Rzc                      1:00.18       58.64       
            28.61    58.64
    3.  Jacco Doest                   9400711   Dwk                      1:00.69     1:00.60       
            28.83  1:00.60
    4.  Joren Woeltjes                9401225   GZV Marveld              1:03.61     1:01.50       
            29.86  1:01.50
    5.  Marcel van Essen              9400019   De Hokseberg             1:03.07     1:01.57       
            29.74  1:01.57
    6.  Brian van de Graaf            9401653   De Houtrib               1:02.29     1:01.94       
            29.45  1:01.94
    7.  Jacko van der Meer            9402347   Dwk                      1:02.65     1:01.99       
            29.86  1:01.99
    8.  Ivar van Ginkel               9400025   Dwk                      1:03.18     1:02.11       
            30.12  1:02.11
    9.  Christian Renshoff            9404343   Octopus                  1:02.32     1:02.18       
            29.69  1:02.18
   10.  Jeroen Staakman               9404989   Aquapoldro               1:03.91     1:02.90       
            29.88  1:02.90
   11.  Bram Meijlis                  9401967   ESCA Zwemmen             1:04.29     1:05.03       
            31.53  1:05.03
    NG  Roberto Visser                9400443   ZV Kerkdriel             1:02.04                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 67                        Meisjes, 100m rugslag                                Jeugd 1
6-1-2008 - 15:23                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa van der Aa              9302110   Dwk                      1:11.64     1:09.90       
            34.17  1:09.90
    2.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg             1:11.02     1:10.30       
            34.89  1:10.30
    3.  Margreet Laar                 9304700   Ndd                      1:12.98     1:11.42       
            34.21  1:11.42
    4.  Marloes Erkens                9300234   Dwk                      1:11.48     1:11.57       
            34.93  1:11.57
    5.  Natasha Bosma                 9300112   Dwk                      1:12.72     1:13.98       
            36.17  1:13.98
    6.  Anne de Vries                 9301942   Ndd                      1:14.82     1:14.63       
            35.74  1:14.63
    NG  Linda Kolkman                 9302994   ESCA Zwemmen             1:13.80                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 68                        Jongens, 100m rugslag                             Junioren 3
6-1-2008 - 15:25                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordi Peters                  9302177   ZPC Livo                 1:06.45     1:05.62       
            31.23  1:05.62
    2.  Maarten Arntz                 9301921   De Gelenberg             1:06.86     1:06.16       
            31.80  1:06.16
    3.  Wessel van der Maarel         9300325   De Rijn                  1:07.10     1:06.44       
            31.91  1:06.44
    4.  Roald Blok                    9302685   Octopus                  1:10.94     1:08.56       
            33.94  1:08.56
    5.  Berjan Ebbekink               9300761   De Berkelduikers         1:10.20     1:08.63       
            33.28  1:08.63
    6.  Puck Smit                     9303357   Rzc                      1:12.57     1:09.46       
            33.77  1:09.46
    7.  Robin Bos                     9302265   Aquapoldro               1:10.94     1:09.59       
            34.14  1:09.59
    8.  Boris Bijl                    9304823   De Houtrib               1:10.45     1:09.63       
            33.55  1:09.63
    9.  Bram Siebers                  9302241   De Berkelduikers         1:12.10     1:09.69       
            33.75  1:09.69
   10.  Jasper Verheijen              9303685   Aqua-Novio'94            1:13.30     1:11.35       
            34.47  1:11.35
   11.  Joost de Bruijn               9301933   De Rijn                  1:12.29     1:11.43       
            34.75  1:11.43
   12.  Robin Mierop                  9303683   Ndd                      1:13.17     1:13.60       
            35.84  1:13.60



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 69                      Meisjes, 200m wisselslag                               Jeugd 2
6-1-2008 - 15:29                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anisa Memic                   9204260   WWV Winterswijk          2:31.32     2:29.93       
            32.87  1:11.68  1:53.49  2:29.93
    2.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA Zwemmen             2:32.96     2:32.77       
            33.37  1:13.14  1:58.27  2:32.77
    3.  Evelien Vos                   9201912   De Rijn                  2:32.43     2:34.93       
            34.08  1:13.14  1:58.95  2:34.93
    4.  Charelle Cordewener           9200378   De Rijn                  2:39.23     2:39.20       
            34.58  1:16.89  2:01.00  2:39.20
    5.  Monique van de Hoeff          9200752   de Meer                  2:38.00     2:39.87       
            34.87  1:17.03  2:02.58  2:39.87
    6.  Iris de Boer                  9200178   Zvw '74                  2:40.80     2:50.11       
            33.60  1:15.44  2:06.62  2:50.11



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 70                      Jongens, 200m wisselslag                            Junioren 4
6-1-2008 - 15:33                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Marissen                 9202187   Dwk                      2:11.98     2:10.02       
            27.91  1:00.82  1:40.38  2:10.02
    2.  Johan Veenstra                9201333   Dwk                      2:21.44     2:19.84       
            31.05  1:07.90  1:47.95  2:19.84
    3.  Barry Bloemberg               9200097   ZPC Livo                 2:22.35     2:21.10       
            29.40  1:03.97  1:47.23  2:21.10
    4.  Pascal Timmermans             9202349   Rzc                      2:23.74     2:21.59       
            29.57  1:04.06  1:48.19  2:21.59
    5.  Laurens Pepping               9203529   De Rijn                  2:25.29     2:24.94       
            31.31  1:09.08  1:52.09  2:24.94
    6.  Sjors van Lith                9202869   Zvw '74                  2:26.38     2:28.51       
            31.38  1:08.44  1:53.10  2:28.51



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 71                      Jongens, 100m vlinderslag                              Jeugd 1
6-1-2008 - 15:36                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim van Deutekom              9100459   Dwk                      1:01.81     1:00.23       
            27.54  1:00.23
    2.  Roy Awater                    9100043   Rzc                      1:01.63     1:01.74       
            28.25  1:01.74
    3.  Robbert Vink                  9102993   Zvw '74                  1:02.91     1:01.91       
            28.56  1:01.91
    4.  Bart Kiesewetter              9101203   Zvw '74                  1:05.76     1:05.30       
            30.19  1:05.30
    5.  Stefan Hazeleger              9100867   de Meer                  1:03.95     1:05.95       
            30.54  1:05.95
    6.  Jos de Graaf                  9106095   Aquapoldro               1:04.36     1:06.49       
            29.18  1:06.49
    7.  Alex Wenderich                9106895   Aquapoldro               1:10.09     1:07.65       
            31.24  1:07.65
    8.  Jeffrey Uppelschoten          9104787   De Houtrib               1:09.10     1:08.09       
            31.08  1:08.09
    9.  Bart Beumer                   9104547   Rzc                      1:10.39     1:08.58       
            30.46  1:08.58
   10.  Maik Steenkamp                9103847   Ndd                      1:08.33     1:09.04       
            31.23  1:09.04



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 72                      Jongens, 100m vlinderslag                              Jeugd 2
6-1-2008 - 15:40                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Felix Broekhuizen             9000439   Dwk                        57.50       58.09       
            27.21    58.09
    2.  Emile Manni                   9001901   Octopus                  1:00.37     1:01.08       
            28.89  1:01.08
    3.  Sebas van Lith                9001841   Zvw '74                  1:01.78     1:01.22       
            28.74  1:01.22
    4.  Olaf Achterberg               9000011   Dwk                      1:03.26     1:03.05       
            29.37  1:03.05
    5.  Daan Ratering                 9002389   ZPC Livo                 1:04.48     1:05.31       
            29.99  1:05.31
    6.  Koen Leemans                  9004483   Aquapoldro               1:05.10     1:08.06       
            31.21  1:08.06



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 73                       Dames, 100m vlinderslag                   Senioren 1 en ouder
6-1-2008 - 16:13                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Margot vd Kemp                7700382   Ndd                      1:06.48     1:06.39       
            30.63  1:06.39
    2.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers        1:07.91     1:08.00       
            31.35  1:08.00
    3.  Chantal Kuipers               8702430   Ndd                      1:08.44     1:08.29       
            30.89  1:08.29
    4.  Tieske Konings                9101708   GZV Marveld              1:08.81     1:09.43       
            32.36  1:09.43
    5.  Sharon Verstegen              9003964   Ndd                      1:08.83     1:09.67       
            32.32  1:09.67
    6.  Corry Floor                   9100954   ZV Kerkdriel             1:09.62     1:09.71       
            32.63  1:09.71
    7.  Silvie Ketelaars              8503778   Dwk                      1:07.72     1:10.88       
            33.06  1:10.88
    8.  Leonie van Maanen             8802822   Dwk                      1:10.48     1:11.12       
            33.79  1:11.12
    9.  Marlijn Hendriksen            8801696   Ndd                      1:13.26     1:12.08       
            33.85  1:12.08
   10.  Jen-Ai van Soelen             9003510   Zuiderzeezwemmers        1:10.16     1:12.29       
            33.21  1:12.29
   11.  Madelon van Zanten            9103632   de Meer                  1:10.74     1:12.41       
            33.52  1:12.41
   12.  Mignon Brussen                8500504   Ndd                      1:10.47     1:12.89       
            33.18  1:12.89
   13.  Thaisa Fiering                9100940   ZPC Livo                 1:13.38     1:13.84       
            33.70  1:13.84
   14.  Jantina Bredewoud             8800592   Octopus                  1:12.19     1:15.20       
            34.05  1:15.20
   15.  José Adema                    9100016   Aquapoldro               1:13.45     1:15.83       
            33.13  1:15.83
 AFGEM  Jolanda van Leijen            8802670   De Rijn                  1:12.52                   
 AFGEM  Lotte Wilms                   8402770   Dwk                      1:05.03                   
    NG  Esther van Mierlo             8906640   De Rijn                  1:06.21                   
    NG  Evy Witlox                    8804946   Dwk                      1:05.07                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 74                       Heren, 100m vlinderslag                   Senioren 1 en ouder
6-1-2008 - 16:19                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Ellenkamp              8500691   WWV Winterswijk          1:00.03     1:00.45       
            28.00  1:00.45
    2.  Tjark Blokzijl                7901771   TZC Vahalis              1:02.48     1:02.03       
            28.22  1:02.03
    2.  Tonny v.d. Sluijs             8201589   ZV Kerkdriel             1:02.14     1:02.03       
            28.73  1:02.03
    4.  Jelle den Ouden               8802617   Noord Veluwe             1:02.14     1:03.07       
            29.09  1:03.07
    5.  Marten Jan Verbeek            8603229   ESCA Zwemmen             1:02.51     1:04.28       
            29.52  1:04.28
    6.  Stefan van Susteren           8703283   Rzc                      1:03.13     1:06.27       
            28.59  1:06.27



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 75                      Meisjes, 100m vrije slag                   Minioren 4 en later
6-1-2008 - 16:21                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alyce-Faye Eichelberger       9802922   De Rijn                  1:24.90     1:16.71       
            36.27  1:16.71
    2.  Daphne de Wildt               9800710   Aqua-Novio'94            1:18.70     1:17.23       
            36.68  1:17.23
    3.  Anouk van Nellestijn          9800366   De Rijn                  1:21.91     1:18.44       
            37.85  1:18.44
    4.  Aniek Bloemendaal             9800432   Dwv                      1:18.60     1:19.07       
            37.00  1:19.07
    5.  Kristy van Braak              9800938   ZPC Livo                 1:22.45     1:20.84       
            37.33  1:20.84
    6.  Amber Aardema                 9801634   Zvw '74                  1:23.50     1:21.81       
            38.31  1:21.81
    7.  Lynn Kamphuis                 9800434   Dwv                      1:24.86     1:23.31       
            39.06  1:23.31
    8.  Elsa Groenewold               9800872   Zvw '74                  1:23.13     1:25.23       
            39.71  1:25.23
    9.  Blanca de Louw                9801268   Aquapoldro               1:27.96     1:25.61       
            40.89  1:25.61
   10.  Loes van Herwijnen            9800010   ZV Kerkdriel             1:26.86     1:26.60       
            39.91  1:26.60
   11.  Chelsea Merfol                9800870   Aquapoldro               1:27.07     1:26.76       
            40.82  1:26.76
   12.  Tamara Maassen                9801270   Aquapoldro               1:27.33     1:29.30       
            42.87  1:29.30
   13.  Sabine Voltman                9900106   Zvw '74                  1:27.95     1:30.08       
            43.29  1:30.08
   14.  Amanda van Wezel              9800012   ZV Kerkdriel             1:29.61     1:30.87       
            43.33  1:30.87
   15.  Carmen ter Weele              9800384   Octopus                  1:30.02     1:32.48       
            42.85  1:32.48
   DIS  Tess Tjokrodikromo            9800172   De Houtrib               1:23.95              AB   
            40.12
   DIS  Simone van Megen              9800054   Zvw '74                  1:24.11              AA   
            39.59
   DIS  Rosanne Leeuwis               9801974   Dwk                      1:23.86              AA   
            37.47



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 76                      Jongens, 100m vrije slag                   Minioren 4 en later
6-1-2008 - 16:28                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Frank Roovers                 9800219   De Houtrib               1:16.65     1:15.36       
            36.94  1:15.36
    2.  Lars Ruessink                 9800271   Noord Veluwe             1:20.35     1:18.44       
            37.35  1:18.44
    3.  Sook Willemsen                9800917   Dwk                      1:22.43     1:19.86       
            37.92  1:19.86
    4.  Youri Dinnissen               9800411   Aqua-Novio'94            1:25.80     1:21.20       
            39.05  1:21.20
    5.  Wietse Waninge                9800023   Nunspeet                 1:25.48     1:23.24       
            39.49  1:23.24
    6.  Done Hieltjes                 9800895   GZV Marveld              1:32.54     1:25.13       
            40.59  1:25.13



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 77                      Meisjes, 100m vrije slag                            Minioren 5
6-1-2008 - 16:30                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Latascha Kilian               9702308   de Meer                  1:13.41     1:09.92       
            33.50  1:09.92
    2.  Manon Friskes                 9701566   De IJsselmeeuwen         1:13.54     1:10.28       
            33.90  1:10.28
    3.  Laura Willemsen               9700168   Dwk                      1:13.11     1:13.37       
            35.72  1:13.37
    4.  Naomi Janssen                 9701390   ZV Wijchen               1:15.92     1:14.71       
            34.99  1:14.71
    5.  Melissa van Houts             9700182   Aqua-Novio'94            1:16.30     1:14.73       
            35.06  1:14.73
    6.  Carlijn Viering               9701142   De Waalstroom            1:18.45     1:17.32       
            36.80  1:17.32
    7.  Mendy de Rooi                 9700780   De Houtrib               1:18.00     1:17.41       
            36.42  1:17.41
    8.  Hannah Kuperus                9700398   Aqua-Novio'94            1:19.80     1:17.63       
            37.13  1:17.63
    9.  Britt Monker                  9700576   de Meer                  1:19.03     1:18.07       
            36.54  1:18.07
   10.  Marlieke Scholten             9700708   De Berkelduikers         1:19.89     1:18.64       
            37.38  1:18.64
   11.  Gaby Zittersteijn             9700104   De Rijn                  1:20.51     1:19.43       
            38.33  1:19.43
   12.  Amy van Blitterswijk          9700660   BZC Dolfijnen            1:21.20     1:20.18       
            37.59  1:20.18



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 78                      Jongens, 100m vrije slag                            Minioren 5
6-1-2008 - 16:35                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Peter Rothengatter            9701189   Zvw '74                  1:14.89     1:13.30       
            34.52  1:13.30
    2.  Jesse Thomassen               9700273   Aquapoldro               1:17.36     1:15.24       
            36.02  1:15.24
    3.  Luuk Nijland                  9700333   De Berkelduikers         1:15.48     1:15.70       
            35.78  1:15.70
    4.  Axel Julius                   9702221   Octopus                  1:20.31     1:17.04       
            37.05  1:17.04
    5.  Jeroen Voltman                9700325   Zvw '74                  1:18.72     1:17.70       
            37.94  1:17.70
    6.  Ruben Jeurissen               9700969   ZV Wijchen               1:18.70     1:18.10       
            36.62  1:18.10
    7.  Mike Fraanje                  9701847   Dwk                      1:18.23     1:18.27       
            38.89  1:18.27
    8.  Gijs van der Wal              9700321   De Rijn                  1:20.29     1:19.18       
            38.97  1:19.18
    9.  Nino Sieling                  9701845   Dwk                      1:20.26     1:19.99       
            37.78  1:19.99
   10.  Jeroen van Beek               9700271   Zvv                      1:20.35     1:20.31       
            38.93  1:20.31
   11.  Daniel Schepers               9700361   Montferland              1:22.32     1:21.67       
            38.80  1:21.67
   12.  Mark Greven                   9701515   ZPC Livo                 1:22.54     1:22.00       
            38.52  1:22.00



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 79                      Meisjes, 100m vrije slag                            Junioren 1
6-1-2008 - 16:39                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée Bos                     9600662   Aquapoldro               1:07.80     1:05.12       
            31.41  1:05.12
    2.  Marissa Taribuka              9602782   Dwk                      1:06.87     1:07.19       
            32.27  1:07.19
    3.  Breanne Lensink               9600240   ZPC Livo                 1:09.67     1:07.43       
            31.82  1:07.43
    4.  Fanne van Eldik               9600074   Zvw '74                  1:07.95     1:07.88       
            32.40  1:07.88
    5.  Aniek Broekhuizen             9600052   Zc '90                   1:10.57     1:09.71       
            33.92  1:09.71
    6.  Carli Harteman                9602882   Dwk                      1:10.82     1:13.25       
            34.85  1:13.25



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 80                      Jongens, 100m vrije slag                            Minioren 6
6-1-2008 - 16:42                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim Furer                     9600087   Aqua-Novio'94            1:08.39     1:08.17       
            32.94  1:08.17
    2.  Thomas Leeuwis                9601743   Dwk                      1:11.80     1:10.59       
            33.62  1:10.59
    3.  Casper Muselaers              9600399   Octopus                  1:13.83     1:12.38       
            34.63  1:12.38
    4.  Niels Tjoonk                  9600995   De Berkelduikers         1:13.48     1:12.55       
            35.15  1:12.55
    5.  Emiel Tholen                  9602089   De IJsselmeeuwen         1:13.79     1:13.14       
            34.46  1:13.14
   DIS  Niels van de Vegte            9600129   Zuiderzeezwemmers        1:13.61              AA   
            34.52



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 81                      Meisjes, 100m schoolslag                            Junioren 3
6-1-2008 - 16:44                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris van Zuilen               9400216   ZV Olympia               1:20.80     1:17.50       
            36.94  1:17.50
    2.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                  1:19.75     1:18.84       
            38.02  1:18.84
    3.  Malou Memelink                9403064   Ndd                      1:20.20     1:19.87       
            37.36  1:19.87
    4.  Anne Marleen van Keulen       9404280   Aquapoldro               1:19.38     1:20.53       
            37.21  1:20.53
    5.  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                  1:21.18     1:20.93       
            37.92  1:20.93
    6.  Kelly van der Hoeven          9402618   Ndd                      1:23.02     1:22.79       
            39.19  1:22.79
    7.  Pleuni Bongers                9403222   Zvw '74                  1:22.82     1:23.43       
            39.32  1:23.43
    8.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                  1:22.87     1:23.75       
            39.31  1:23.75
    9.  Suzanne Brummel               9401366   Octopus                  1:24.07     1:23.81       
            39.81  1:23.81
   10.  Carmen Seesing                9406220   De Berkelduikers         1:27.91     1:27.24       
            40.39  1:27.24
   11.  Marloes van der Beek          9401364   Aquapoldro               1:26.46     1:28.14       
            40.69  1:28.14
   12.  Hermijntje Drenth             9401300   TZC Vahalis              1:28.37     1:28.51       
            40.50  1:28.51



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 82                      Jongens, 100m schoolslag                            Junioren 2
6-1-2008 - 16:48                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Derksen                 9400017   Dwk                      1:14.25     1:13.73       
            34.69  1:13.73
    2.  Brian van de Graaf            9401653   De Houtrib               1:16.02     1:15.45       
            34.82  1:15.45
    3.  Jacko van der Meer            9402347   Dwk                      1:17.23     1:15.81       
            36.01  1:15.81
    4.  Marcel van Essen              9400019   De Hokseberg             1:20.67     1:17.37       
            36.58  1:17.37
    5.  Christian Renshoff            9404343   Octopus                  1:19.15     1:18.29       
            35.98  1:18.29
    6.  Ivar van Ginkel               9400025   Dwk                      1:20.98     1:19.91       
            38.36  1:19.91
    7.  Michiel Bouw                  9400009   Dwk                      1:19.04     1:20.51       
            37.97  1:20.51
    8.  Thomas Meijer                 9402321   Aquapoldro               1:22.19     1:20.90       
            38.63  1:20.90
    9.  Daan Viering                  9403839   De Waalstroom            1:22.78     1:23.44       
            39.61  1:23.44
   10.  Rami Shokir                   9400687   Nunspeet                 1:24.57     1:27.45       
            40.78  1:27.45
   11.  Martijn Pruijn                9403985   TZC Vahalis              1:26.56     1:29.34       
            42.87  1:29.34
    NG  Roberto Visser                9400443   ZV Kerkdriel             1:23.66                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 83                       Dames, 100m wisselslag                          Senioren Open
6-1-2008 - 16:53                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chantal Kuipers               8702430   Ndd                      1:08.37     1:08.00       
            30.61  1:08.00
    2.  Anisa Memic                   9204260   WWV Winterswijk          1:08.63     1:08.23       
            32.09  1:08.23
    3.  Margot vd Kemp                7700382   Ndd                      1:09.93     1:09.95       
            31.84  1:09.95
    4.  Sharon Verstegen              9003964   Ndd                      1:09.82     1:10.97       
            33.37  1:10.97
    5.  Jantina Bredewoud             8800592   Octopus                  1:10.48     1:11.32       
            34.29  1:11.32
    6.  Tieske Konings                9101708   GZV Marveld              1:11.36     1:11.37       
            34.22  1:11.37
    7.  Rachel Kremer                 9002128   ZPC Livo                 1:09.63     1:11.60       
            32.58  1:11.60
    8.  Leonie van Maanen             8802822   Dwk                      1:10.94     1:11.76       
            33.46  1:11.76
    9.  Mignon Brussen                8500504   Ndd                      1:11.30     1:11.99       
            34.17  1:11.99
   10.  Madelon van Zanten            9103632   de Meer                  1:10.96     1:12.77       
            34.55  1:12.77
   11.  Silvie Ketelaars              8503778   Dwk                      1:11.52     1:14.56       
            33.31  1:14.56
    NG  Evy Witlox                    8804946   Dwk                      1:07.95                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 84                       Heren, 100m wisselslag                          Senioren Open
6-1-2008 - 16:57                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Ellenkamp              8500691   WWV Winterswijk            57.89       57.80       
            26.87    57.80
    2.  Felix Broekhuizen             9000439   Dwk                        59.37       58.56       
            27.15    58.56
    3.  Mike Marissen                 9202187   Dwk                      1:00.72       59.58       
            27.07    59.58
    4.  Rutger Sloof                  8803141   Dwk                        59.43       59.83       
            28.54    59.83
    5.  Raynor Wolf                   8903663   Rzc                      1:01.39     1:01.00       
            27.76  1:01.00
    6.  Tom Driessen                  8700801   ESCA Zwemmen             1:01.75     1:02.44       
            28.26  1:02.44



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 85                      Meisjes, 100m vlinderslag                           Junioren 2
6-1-2008 - 16:59                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Macy Oortwijn                 9500722   Aquapoldro               1:13.09     1:13.32       
            33.68  1:13.32
    2.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                  1:16.43     1:14.56       
            34.39  1:14.56
    3.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               1:14.87     1:15.48       
            34.85  1:15.48
    4.  Vera Heesink                  9503534   Zvw '74                  1:21.47     1:21.24       
            36.12  1:21.24
    5.  Alissa Onstenk                9501456   WWV Winterswijk          1:22.71     1:21.96       
            37.02  1:21.96
    6.  Aimée Groenveld               9503394   De Houtrib               1:26.13     1:22.44       
            37.22  1:22.44
    7.  Isolde de Louw                9503008   Aquapoldro               1:23.74     1:22.64       
            37.18  1:22.64
    8.  Samantha Elschot              9500368   ZPC Livo                 1:23.76     1:25.84       
            39.10  1:25.84
    9.  Milou Schaverus               9503878   Flevo                    1:27.22     1:26.04       
            39.59  1:26.04
   10.  Niké Schuurmans               9502004   ZPC Livo                 1:22.45     1:27.21       
            37.38  1:27.21
   11.  Anna Siebers                  9502550   Schuurman BRC            1:26.48     1:27.86       
            37.98  1:27.86
   12.  Anne-Carlijn Bakker           9502100   De Berkelduikers         1:24.64     1:28.56       
            39.54  1:28.56



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 86                      Jongens, 100m vlinderslag                           Junioren 1
6-1-2008 - 17:04                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sem van Lith                  9501851   Zvw '74                  1:17.95     1:14.65       
            34.75  1:14.65
    2.  David Koers                   9501229   ZV Zaltbommel            1:18.08     1:15.94       
            34.51  1:15.94
    3.  Arjan Hanse                   9500657   Zuiderzeezwemmers        1:19.90     1:16.80       
            36.44  1:16.80
    4.  Niels Thomassen               9500293   Aquapoldro               1:23.36     1:24.33       
            39.41  1:24.33
    5.  Jeffry van Zetten             9500755   Octopus                  1:23.70     1:26.88       
            38.47  1:26.88
   DIS  Stijn Temmen                  9504079   Zvv                      1:21.48              AA   
            34.52



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 87                      Meisjes, 100m vrije slag                               Jeugd 1
6-1-2008 - 17:06                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg             1:02.96     1:02.87       
            31.28  1:02.87
    2.  Marloes Erkens                9300234   Dwk                      1:03.36     1:03.64       
            30.98  1:03.64
    3.  Margreet Laar                 9304700   Ndd                      1:04.54     1:04.48       
            30.74  1:04.48
    4.  Natasha Bosma                 9300112   Dwk                      1:06.32     1:05.94       
            32.28  1:05.94
    5.  Tessa van der Aa              9302110   Dwk                      1:05.84     1:07.64       
            31.53  1:07.64
    6.  Manuela de Bruin              9300146   ZV Olympia               1:05.57     1:08.71       
            33.31  1:08.71
    NG  Linda Kolkman                 9302994   ESCA Zwemmen             1:04.08                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 88                      Jongens, 100m vrije slag                            Junioren 3
6-1-2008 - 17:08                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jasper Verheijen              9303685   Aqua-Novio'94              58.92       57.84       
            28.20    57.84
    2.  Maarten Arntz                 9301921   De Gelenberg               59.23       58.64       
            27.78    58.64
    3.  Roald Blok                    9302685   Octopus                    59.52       58.66       
            28.22    58.66
    4.  Wessel van der Maarel         9300325   De Rijn                    58.20       58.73       
            28.02    58.73
    5.  Boris Bijl                    9304823   De Houtrib                 58.67       58.76       
            28.00    58.76
    6.  Puck Smit                     9303357   Rzc                        59.92       59.78       
            27.94    59.78
    7.  Jordi Peters                  9302177   ZPC Livo                   59.94     1:00.62       
            29.24  1:00.62
    8.  Bas Krafft                    9303195   Aqua-Novio'94            1:00.32     1:01.00       
            29.19  1:01.00
    9.  Robin Bos                     9302265   Aquapoldro               1:00.79     1:01.20       
            29.95  1:01.20
   10.  Wouter Kiesewetter            9303625   Zvw '74                  1:01.74     1:01.46       
            29.44  1:01.46
   11.  Berjan Ebbekink               9300761   De Berkelduikers         1:01.15     1:01.72       
            29.31  1:01.72
   12.  Stefan de Wit                 9300555   Zvw '74                  1:02.36     1:02.85       
            29.22  1:02.85



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 89                      Meisjes, 100m vrije slag                               Jeugd 2
6-1-2008 - 17:12                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA Zwemmen             1:00.67     1:00.23       
            29.25  1:00.23
    2.  Melissa vd Sluijs             9201626   ZV Kerkdriel             1:02.50     1:01.66       
            29.81  1:01.66
    3.  Anisa Memic                   9204260   WWV Winterswijk          1:02.60     1:03.01       
            30.48  1:03.01
    4.  Evelien Vos                   9201912   De Rijn                  1:02.48     1:03.77       
            30.73  1:03.77
    5.  Mieke Jansen                  9206720   Ndd                      1:04.31     1:06.09       
            30.94  1:06.09
    6.  Diede Oldenhave               9205114   Ndd                      1:05.33     1:06.82       
            31.63  1:06.82



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 90                      Jongens, 100m vrije slag                            Junioren 4
6-1-2008 - 17:14                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Marissen                 9202187   Dwk                        52.39       52.70       
            25.53    52.70
    2.  Pascal Timmermans             9202349   Rzc                        54.16       54.28       
            26.19    54.28
    3.  Laurens Pepping               9203529   De Rijn                    56.53       55.74       
            26.98    55.74
    4.  Alex van der Hoeven           9202571   Ndd                        56.16       56.80       
            27.06    56.80
    5.  Johan Veenstra                9201333   Dwk                        57.43       57.40       
            27.68    57.40
    6.  Anton van Zantvoort           9201907   Zuiderzeezwemmers          57.32       57.78       
            27.76    57.78
    7.  Nick Oortwijn                 9204447   Aquapoldro                 58.74       58.18       
            28.30    58.18
    8.  Barry Bloemberg               9200097   ZPC Livo                   57.20       58.36       
            27.71    58.36
    9.  Sjors van Lith                9202869   Zvw '74                    58.78       58.75       
            28.33    58.75
   10.  Bas Ebbers                    9201675   Ndd                        59.35       59.26       
            28.32    59.26
   11.  Koen Sterenborg               9201259   ZPC Livo                   59.65       59.52       
            28.79    59.52
   12.  Yaniv Davidson                9206753   TZC Vahalis              1:00.48     1:01.11       
            29.82  1:01.11
 AFGEM  Luc Awater                    9202991   Aqua-Novio'94              58.47                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 91                      Jongens, 100m vrije slag                               Jeugd 1
6-1-2008 - 17:18                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim van Deutekom              9100459   Dwk                        54.41       54.10       
            26.39    54.10
    2.  Roy Awater                    9100043   Rzc                        55.60       54.70       
            26.54    54.70
    3.  Kevin Eltink                  9100589   Ndd                        55.04       55.43       
            26.81    55.43
    4.  Stefan Hazeleger              9100867   de Meer                    56.25       56.58       
            27.26    56.58
    5.  Jos de Graaf                  9106095   Aquapoldro                 56.86       57.55       
            27.57    57.55
    6.  Robbert Vink                  9102993   Zvw '74                    57.10       57.81       
            27.49    57.81
    7.  Bas Alstadt                   9105255   Aqua-Novio'94              58.80       58.40       
            27.25    58.40
    8.  Bart Kiesewetter              9101203   Zvw '74                    58.25       58.51       
            28.40    58.51
    9.  Bart Beumer                   9104547   Rzc                        59.02       58.65       
            27.89    58.65
   10.  Jeroen Janssen                9101089   Aqua-Novio'94              58.70       59.60       
            27.90    59.60
   11.  Romario Schenker              9104095   ESCA Zwemmen               57.66       59.67       
            27.68    59.67
   12.  Marciano Millenaar            9104777   TZC Vahalis                59.04       59.87       
            28.30    59.87



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 92                      Jongens, 100m vrije slag                               Jeugd 2
6-1-2008 - 17:22                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Felix Broekhuizen             9000439   Dwk                        54.35       53.09       
            25.67    53.09
    2.  Olaf Achterberg               9000011   Dwk                        55.08       53.71       
            26.37    53.71
    3.  Daan Ratering                 9002389   ZPC Livo                   54.86       54.81       
            26.38    54.81
    4.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    55.80       55.82       
            27.17    55.82
    5.  Sebas van Lith                9001841   Zvw '74                    57.20       56.77       
            26.89    56.77
    6.  Stefan Knapen                 9001593   Aquapoldro                 56.57       57.49       
            27.61    57.49



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 93                      Meisjes, 200m wisselslag                            Junioren 3
6-1-2008 - 17:24                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                  2:30.83     2:28.33       
            33.25  1:10.09  1:54.08  2:28.33
    2.  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                  2:33.36     2:33.89       
            33.08  1:11.32  1:56.62  2:33.89
    3.  Iris van Zuilen               9400216   ZV Olympia               2:38.24     2:35.29       
            34.49  1:14.05  1:58.66  2:35.29
    4.  Robbin Lensink                9401092   ZPC Livo                 2:44.48     2:42.04       
            35.90  1:16.03  2:04.31  2:42.04
    5.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                  2:36.18     2:42.29       
            34.02  1:13.75  2:04.07  2:42.29
    6.  Malou Memelink                9403064   Ndd                      2:41.36     2:43.34       
            35.46  1:16.81  2:04.05  2:43.34
    7.  Hermijntje Drenth             9401300   TZC Vahalis              2:47.52     2:44.31       
            36.66  1:16.83  2:05.95  2:44.31
    8.  Suzanne Brummel               9401366   Octopus                  2:44.32     2:45.62       
            37.03  1:19.77  2:06.46  2:45.62
    9.  Kelly van der Hoeven          9402618   Ndd                      2:51.26     2:48.03       
            39.05  1:19.81  2:08.78  2:48.03
   10.  Marloes van der Beek          9401364   Aquapoldro               2:48.42     2:51.20       
            36.89  1:19.71  2:11.48  2:51.20
   11.  Sara Konings                  9400064   GZV Marveld              2:52.08     2:52.98       
            37.93  1:21.51  2:14.15  2:52.98
   12.  Anne Marleen van Keulen       9404280   Aquapoldro               2:47.72     2:58.36       
            41.36  1:28.25  2:15.85  2:58.36



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 94                      Jongens, 200m wisselslag                            Junioren 2
6-1-2008 - 17:31                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Derksen                 9400017   Dwk                      2:27.66     2:26.65       
            29.99  1:10.47  1:52.31  2:26.65
    2.  Jacco Doest                   9400711   Dwk                      2:34.29     2:29.44       
            33.60  1:11.46  1:56.39  2:29.44
    3.  Brian van de Graaf            9401653   De Houtrib               2:32.81     2:30.09       
            31.93  1:11.41  1:54.88  2:30.09
    4.  Christian Renshoff            9404343   Octopus                  2:29.60     2:30.15       
            33.49  1:11.10  1:54.96  2:30.15
    5.  Tom Brouwers                  9402027   Rzc                      2:41.90     2:32.64       
            31.22  1:08.57  1:59.16  2:32.64
    6.  Jacko van der Meer            9402347   Dwk                      2:36.86     2:34.11       
            35.54  1:14.86  1:58.21  2:34.11
    7.  Ivar van Ginkel               9400025   Dwk                      2:38.80     2:35.31       
            35.33  1:15.62  2:00.66  2:35.31
    8.  Thomas Meijer                 9402321   Aquapoldro               2:40.95     2:38.86       
            36.35  1:19.70  2:04.34  2:38.86
    9.  Joren Woeltjes                9401225   GZV Marveld              2:41.41     2:38.88       
            36.71  1:16.60  2:03.81  2:38.88
   10.  Jeroen Staakman               9404989   Aquapoldro               2:41.98     2:40.14       
            36.15  1:17.24  2:06.07  2:40.14
   11.  Mart Vrieze                   9400401   Ndd                      2:46.94     2:45.50       
            36.35  1:16.72  2:07.63  2:45.50
    NG  Roberto Visser                9400443   ZV Kerkdriel             2:33.48                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 95                        Dames, 50m vrije slag                          Senioren Open
6-1-2008 - 17:39                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA Zwemmen               27.61       27.53       
    2.  Rachel Kremer                 9002128   ZPC Livo                   27.34       27.81       
    3.  Marion van den Berg           8600272   Dwk                        27.97       27.95       
    4.  Chantal Kuipers               8702430   Ndd                        27.65       28.03       
    5.  Silvie Ketelaars              8503778   Dwk                        28.06       28.31       
    6.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          28.51       28.55       
    7.  Anisa Memic                   9204260   WWV Winterswijk            28.26       28.76       
    8.  Iris Ebben                    9100836   ZV Olympia                 28.53       28.82       
    9.  Tanja Sterenborg              8301916   WWV Winterswijk            28.30       28.93       
   10.  Thaisa Fiering                9100940   ZPC Livo                   28.26       29.04       
   11.  Sharon Verstegen              9003964   Ndd                        27.95       29.27       
 AFGEM  Lotte Wilms                   8402770   Dwk                        27.54                   
    NG  Evy Witlox                    8804946   Dwk                        27.14                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 96                        Heren, 50m vrije slag                          Senioren Open
6-1-2008 - 17:41                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Ellenkamp              8500691   WWV Winterswijk            23.80       23.68       
    2.  Tom Driessen                  8700801   ESCA Zwemmen               24.42       24.06       
    3.  Tim van Deutekom              9100459   Dwk                        24.55       24.12       
    4.  Mike Marissen                 9202187   Dwk                        24.74       24.44       
    5.  Rutger Sloof                  8803141   Dwk                        24.64       24.64       
    6.  Raynor Wolf                   8903663   Rzc                        24.55       24.85       
    7.  Martijn Mulder                8904587   de Meer                    24.93       24.87       
    8.  Jelle den Ouden               8802617   Noord Veluwe               25.07       25.42       
    9.  Tjark Blokzijl                7901771   TZC Vahalis                24.95       25.44       
   10.  Marten Jan Verbeek            8603229   ESCA Zwemmen               24.61       25.46       
   11.  Sander de Vrught              8903499   ESCA Zwemmen               25.30       25.75       
   12.  Alex van der Hoeven           9202571   Ndd                        25.18       26.00       



Splash Meet Manager 2007Registered to NDD