Brabantse Kampioenschappen korte baan
's-Hertogenbosch (NED),    5. - 6.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 93. Jongens, 50m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 94. Jongens, 50m rugslag, Minioren 6
Nr. 95. Jongens, 50m rugslag, Junioren 1    Nr. 96. Jongens, 50m rugslag, Junioren 2
Nr. 97. Jongens, 50m rugslag, Junioren 3    Nr. 98. Jongens, 50m rugslag, Junioren 4
Nr. 99. Jongens, 50m rugslag, Jeugd 1    Nr. 100. Jongens, 50m rugslag, Jeugd 2
Nr. 101. Heren, 50m rugslag, 18 jaar en ouder    Nr. 102. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 103. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 1    Nr. 104. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 2
Nr. 105. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 3    Nr. 106. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 1
Nr. 107. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 2    Nr. 108. Meisjes, 50m vrije slag, Senioren 1
Nr. 109. Dames, 50m vrije slag, Senioren 2    Nr. 110. Dames, 50m vrije slag, 18 jaar en ouder
Nr. 111. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 112. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 6
Nr. 113. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 1    Nr. 114. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 2
Nr. 115. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 3    Nr. 116. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 4
Nr. 117. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 1    Nr. 118. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 2
Nr. 119. Heren, 100m schoolslag, 18 jaar en ouder    Nr. 120. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 1
Nr. 121. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 2    Nr. 122. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 3
Nr. 123. Meisjes, 100m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 124. Meisjes, 100m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 125. Meisjes, 100m vlinderslag, Senioren 1    Nr. 126. Dames, 100m vlinderslag, Senioren 2
Nr. 127. Dames, 100m vlinderslag, 18 jaar en ouder    Nr. 128. Jongens, 200m wisselslag, Minioren 6
Nr. 129. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 1    Nr. 130. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 2
Nr. 131. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 3    Nr. 132. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 4
Nr. 133. Jongens, 200m wisselslag, Jeugd 1    Nr. 134. Jongens, 200m wisselslag, Jeugd 2
Nr. 135. Heren, 200m wisselslag, 18 jaar en ouder    Nr. 136. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 5 en later
Nr. 137. Meisjes, 100m wisselslag, Junioren 1    Nr. 138. Meisjes, 100m wisselslag, Junioren 2
Nr. 139. Meisjes, 100m wisselslag, Junioren 3    Nr. 140. Meisjes, 100m wisselslag, Jeugd 1
Nr. 141. Meisjes, 100m wisselslag, Jeugd 2    Nr. 142. Meisjes, 100m wisselslag, Senioren 1
Nr. 143. Dames, 100m wisselslag, Senioren 2    Nr. 144. Dames, 100m wisselslag, 18 jaar en ouder
Nr. 145. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 5 en later    Nr. 146. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 6
Nr. 147. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 1    Nr. 148. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 2
Nr. 149. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 3    Nr. 150. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 4
Nr. 151. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 152. Jongens, 50m vlinderslag, Jeugd 2
Nr. 153. Heren, 50m vlinderslag, 18 jaar en ouder    Nr. 154. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 155. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 1    Nr. 156. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 2
Nr. 157. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 3    Nr. 158. Meisjes, 50m schoolslag, Jeugd 1
Nr. 159. Meisjes, 50m schoolslag, Jeugd 2    Nr. 160. Meisjes, 50m schoolslag, Senioren 1
Nr. 161. Dames, 50m schoolslag, Senioren 2    Nr. 162. Dames, 50m schoolslag, 18 jaar en ouder
Nr. 163. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 164. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 6
Nr. 165. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 1    Nr. 166. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 2
Nr. 167. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 3    Nr. 168. Jongens, 100m vrije slag, Junioren 4
Nr. 169. Jongens, 100m vrije slag, Jeugd 1    Nr. 170. Jongens, 100m vrije slag, Jeugd 2
Nr. 171. Heren, 100m vrije slag, 18 jaar en ouder    Nr. 172. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 173. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 1    Nr. 174. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 2
Nr. 175. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 3    Nr. 176. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 1
Nr. 177. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 2    Nr. 178. Meisjes, 100m rugslag, Senioren 1
Nr. 179. Dames, 100m rugslag, Senioren 2    Nr. 180. Dames, 100m rugslag, 18 jaar en ouder
Nr. 181. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Junioren 4 en later    Nr. 182. Heren, 4 x 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 183. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Junioren 3 en later    Nr. 184. Dames, 4 x 50m wisselslag, Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 93                     Jongens, 50m rugslag                  Minioren 5 en later
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        34.40  Startlimiet                                                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris van Mierlo             9700489 Budel                    38.42     1.          
    2.  Loed Jacobs                   9800441 DZT '62                  42.26     2.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 94                     Jongens, 50m rugslag                           Minioren 6
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        32.00  Startlimiet                                                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Pijnenburg               9600427 Eiffel Swimmers PSV      33.73     1.          
    2.  Ramon Verhulst                9601751 Hieronymus               36.93     2.          
    3.  Pepijn Smits                  9600691 Eiffel Swimmers PSV      37.43     3.          
    4.  Peter Rietveld                9601081 TRB/RES                  38.05     4.          
    5.  Tim Schalken                  9601083 TRB/RES                  38.42     5.          
    6.  Jim Luca Widdershoven         9603067 De Dommelbaarzen         40.10     6.          
    7.  Bram van Heuven               9600523 De Treffers              40.44     7.          
    8.  Jeroen Willemsen              9600413 Tritium (SG)             40.59     8.          
    9.  Jan-Willem Vaneker            9601067 ZVDO '74                 41.40     9.          
   10.  Floris Lafeber                9602143 TRB/RES                  42.92    10.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 95                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        30.10  Startlimiet                                                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joep van Grunsven             9500469 Arethusa                 36.16     1.          
    2.  Wouter Kwint                  9500893 Aegir                    36.57     2.          
    3.  Dieder Schuurmans             9500447 Tritium (SG)             36.67     3.          
    4.  Bram van de Water             9501629 Den Doorn                37.03     4.FJ 1      
    5.  Diederick Groeneveld          9502123 BZV                      37.03     5.FJ 2      
    6.  Fabian Sebregts               9500689 Hieronymus               37.25     6.          
    7.  Guus van Stiphout             9501081 Nautilus                 38.02     7.          
    8.  Alex in 't Groen              9502683 De Vennen                38.14     8.          
    9.  Sven Alderlieste              9501329 SBC2000                  38.95     9.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 96                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        29.30  Startlimiet                                                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester-Meerval          32.20     1.          
    2.  Huub Leijssen                 9402755 DZT '62                  33.31     2.          
    3.  Mitchell Verburg              9400277 Eiffel Swimmers PSV      33.61     3.FJ 1      
    4.  Jelle Westerlaken             9400255 ZVDO '74                 33.61     4.FJ 2      
    5.  Jarmo van Zwol                9402983 Nuenen                   34.70     5.FJ 1      
    6.  Stan Brok                     9401473 AquAmigos                34.70     6.FJ 2      
    7.  Walter van der Stelt          9401327 Den Doorn                35.66     7.          
    8.  Rens van Heesch               9402683 Argo                     35.73     8.          
    9.  Ted Reniers                   9400519 De Dommelbaarzen         37.25     9.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 97                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 3
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        28.49  Micael Correia              ZM     Roosendaal              2005
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Kardol                   9302135 Nuenen                   30.51     1.          
    2.  Sebastian de Been             9302233 De Warande               30.78     2.          
    3.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (SG)             31.01     3.          
    4.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV      32.02     4.          
    5.  Ramon Bastiaansen             9303797 DIO                      32.08     5.          
    6.  Gijs Verhagen                 9304253 Neptunus '58             32.52     6.          
    7.  Kevin Vermeulen               9305469 Arethusa                 32.86     7.          
    8.  Robert Groot                  9301997 De Krabben               32.90     8.          
    9.  Paul Koster                   9304465 DIO                      33.08     9.          
   10.  Jeroen van den Corput         9303419 Hydra                    33.22    10.          
   11.  Luuk van Doremalen            9303487 De Dommelbaarzen         33.45    11.          
   11.  Dirk Vogels                   9302427 Zeester-Meerval          33.45    11.          
   13.  Wouter Sijmons                9302695 Nuenen                   33.70    13.          
   14.  Pim Dirriwachter              9304255 De Treffers              33.95    14.          
   15.  Thomas van Mierlo             9300353 Budel                    34.18    15.          
   16.  Harm Donkers                  9301809 De Warande               34.30    16.          
   17.  Matti de Bruijn               9305071 TRB/RES                  35.05    17.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 98                     Jongens, 50m rugslag                           Junioren 4
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        27.47  Micael Correia              ZM     Roosendaal              2006
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mitchel Heesakkers            9200479 Tiamat                   30.26     1.          
    2.  Donny van Alphen              9202377 Zeester-Meerval          30.51     2.          
    3.  Coen de Bruijn                9205151 Hieronymus               32.77     3.FJ 1      
    4.  Luuk Onrust                   9205125 Zeester-Meerval          32.77     4.FJ 2      
    5.  Robbert Schoo                 9204621 Tiamat                   32.78     5.          
    6.  Ferry J. Claassen             9202217 Budel                    32.80     6.          
    7.  Wim Crielaard                 9205713 ZVDO '74                 33.58     7.          
    8.  Mark Schellekens              9201153 Neptunus '58             33.70     8.          
    9.  Vincent van Dijk              9206863 De Biesboschzwemmers     34.25     9.FJ 1      
   10.  Tom Pel                       9203237 De Warande               34.25    10.FJ 2      
   11.  Jeroen Krielaart              9202881 Zegenwerp                34.50    11.          
 AFGEM  Cas Hendriks                  9205303 Lutra                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 99                     Jongens, 50m rugslag                              Jeugd 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        26.57  Joey de Ruiter              PSV    Amsterdam               2007
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               29.10     1.          
    2.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV      30.17     2.          
    3.  Stefan Wesolowski             9102539 SBC2000                  30.50     3.          
    4.  Jelte Schuurmans              9104841 Tritium (SG)             30.72     4.          
    5.  Thom van de Wetering          9102551 Zeester-Meerval          31.39     5.          
    6.  Bob van Hees                  9103851 DIO                      31.64     6.          
    7.  Mehmet Demirci                9100451 BZV                      32.13     7.          
    8.  Bart Ophorst                  9103933 DBD                      32.71     8.          
    9.  Jelle van der Ploeg           9103661 De Warande               32.97     9.          
   10.  Bas Castelijns                9106989 Nuenen                   34.18    10.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 100                    Jongens, 50m rugslag                              Jeugd 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        26.57  Joey de Ruiter              PSV    Amsterdam               2007
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jasper van Mierlo             9002005 Budel                    29.56     1.          
    2.  Tom Lommers                   9001847 WZV                      30.19     2.FJ 1      
    3.  Loek Herberts                 9001173 Zeester-Meerval          30.19     3.FJ 2      
    4.  Kenny van Krieken             9001675 AquAmigos                30.25     4.          
    5.  Tim Vinckx                    9005367 De Wildert               31.61     5.          
    6.  Florian Verrijk               9004325 Nuenen                   32.61     6.          
    7.  Roel Verdijk                  9004317 De Vennen                33.15     7.FJ 1      
    8.  Akke Toeter                   9002923 Nuenen                   33.15     8.FJ 2      
   DIS  Lex Habraken                  9004107 Argo                     31.61    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
    NG  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV                NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 101                     Heren, 50m rugslag                      18 jaar en ouder
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        24.73  Mitja Zastrow               PSV    Aken (GER)              2003
Brabants Record        26.32  Mark Veens                  PSV    Amersfoort              1997
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Raga Flores                   8900903 BZV                      28.02     1.          
    2.  Hermie Minkels                8702249 BZV                      28.69     2.          
    3.  Joppe Schuurmans              8905447 Tritium (SG)             29.51     3.          
    4.  Wietse Beerens                8700159 De Dommelbaarzen         29.57     4.          
    5.  Dave Driessen                 8600703 BZV                      29.62     5.          
    6.  Martijn Rongen                8705073 E.O.Z.C.                 29.76     6.          
    7.  Bart van der Aar              8900005 BZV                      30.53     7.          
    8.  Wim Vos                       8402483 ZVDO '74                 30.54     8.          
    NG  Edwin Verlaan                 7801121 TRB/RES                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 102                   Meisjes, 50m vrije slag                Minioren 5 en later
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        28.60  Startlimiet                                                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danique Scheepers             9700836 Budel                    31.98     1.          
    2.  Laura van Leeuwen             9701762 Eiffel Swimmers PSV      32.53     2.          
    3.  Paulien Koenen                9701856 Eiffel Swimmers PSV      34.39     3.          
    4.  Esmée Six                     9700490 Eiffel Swimmers PSV      34.46     4.          
    5.  Nikki Burcksen                9701424 Hieronymus               34.64     5.          
    6.  Effi Suijkerbuijk             9700580 Daphnia                  34.91     6.          
    7.  Jo-Eny Polsbroek              9702238 Arethusa                 34.98     7.          
    8.  Marlijn van Vonderen          9700348 Arethusa                 35.36     8.          
    9.  Vera van der Stelt            9702476 Den Doorn                35.90     9.          
   10.  Renske den Dekker             9700138 ZVDO '74                 36.06    10.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 103                   Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        28.10  Maud v/d Meer               ZM     Emmen                   2004
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marceline de Cloe             9602050 De Vennen                30.79     1.          
    2.  Bente v. Bergen               9600336 Neptunus '58             31.08     2.          
    3.  Lotte Langenhoff              9602580 Zeester-Meerval          31.10     3.          
    4.  Madelon van Dam               9601624 Eiffel Swimmers PSV      31.75     4.          
    5.  Nikki Habers                  9600594 Zeester-Meerval          33.02     5.          
    6.  Femke van Hest                9604294 TRB/RES                  33.16     6.          
    7.  Robin Hilgerdenaar            9605190 Zegenwerp                33.26     7.          
    8.  Femke Beskers                 9602496 De Warande               33.33     8.FJ 1      
    9.  Kayleigh Brouwers             9603472 TRB/RES                  33.33     9.FJ 2      
   10.  Rosanne van Wierst            9600234 Eiffel Swimmers PSV      33.51    10.          
   11.  Marie-Rose Heijkoop           9602584 Daphnia                  34.38    11.          
   12.  Evy Ulijn                     9604100 Arethusa                 34.39    12.          
   13.  Julia Marasabessy             9601820 BZV                      34.41    13.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 104                   Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        27.60  Maud v/d Meer               ZM     Roosendaal              2005
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle de Bruijn            9503090 TRB/RES                  29.60     1.          
    2.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV      30.08     2.          
    3.  Samantha Kardol               9502972 Nuenen                   30.68     3.          
    4.  Ashley Vos                    9503138 Tempo                    30.78     4.          
    5.  Esma van Vonderen             9501112 Arethusa                 30.95     5.          
    6.  Elise Pennings                9503608 Argo                     31.26     6.          
    7.  Kim Smulders                  9501248 TRB/RES                  31.37     7.          
    8.  Louise van de Meer            9504198 TRB/RES                  31.51     8.          
    9.  Tjitske Fetter                9501372 Eiffel Swimmers PSV      31.60     9.          
   10.  Claudia den Ottelander        9500552 SBC2000                  31.65    10.          
   11.  Nikki van der Zee             9503340 De Krabben               31.68    11.          
   12.  Kelly Hoegee                  9500404 ZVDO '74                 31.72    12.          
   13.  Susan Teijken                 9504592 Nuenen                   31.80    13.          
   14.  Ananda Veugen                 9502070 DZT '62                  31.83    14.          
   15.  Maxime Schoones               9503520 Budel                    31.86    15.          
   16.  Judith Vos                    9502140 Zeester-Meerval          31.88    16.          
   17.  Maya Kingma                   9503824 SBC2000                  31.89    17.          
   18.  Anne Klijberg                 9503974 WZV                      31.92    18.          
   19.  Sanne de Laat                 9502730 AquAmigos                32.16    19.          
   20.  Judith van de Wijdeven        9503820 Njord                    32.19    20.          
   21.  Lindi Verkooijen              9503826 SBC2000                  32.86    21.          
   22.  Sarah van Beijsterveldt       9501552 Zeester-Meerval          32.92    22.          
   23.  Lisa Hartogs                  9505044 Nuenen                   33.43    23.          
   24.  Lisa Koolen                   9502072 DZT '62                  34.04    24.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 105                   Meisjes, 50m vrije slag                         Junioren 3
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        27.10  Startlimiet                                                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sahar Hamam                   9405412 DZT '62                  28.69     1.          
    2.  Kristie Dekkers               9402068 DIO                      28.72     2.          
    3.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester-Meerval          29.16     3.          
    4.  Karlijn Hoogstede             9404800 Arethusa                 29.51     4.          
    5.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (SG)             29.73     5.          
    6.  Vera Vinken                   9401928 DZT '62                  30.09     6.          
    7.  Fieke Nelissen                9401582 Tritium (SG)             30.37     7.          
    8.  Tamarah v.d. Pasch            9403308 E.O.Z.C.                 30.78     8.FJ 1      
    9.  Vaia Suijkerbuijk             9403998 Daphnia                  30.78     9.FJ 2      
   10.  Vera van den Oord             9405432 Nautilus                 30.84    10.          
   11.  Kelly Mekes                   9402724 TRB/RES                  30.96    11.          
   12.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                  31.01    12.FJ 1      
   13.  Nathalie van Kaathoven        9400418 Budel                    31.01    13.FJ 2      
   14.  Arja den Boer                 9405634 BZV                      31.02    14.          
   15.  Maike Korthout                9406034 WZV                      31.39    15.          
   16.  Milena van Schijndel          9400818 DZT '62                  31.50    16.          
   17.  Lisa van Casteren             9403552 Zeester-Meerval          31.64    17.          
   18.  Janneke Mollen                9401388 Tiamat                   32.62    18.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 106                   Meisjes, 50m vrije slag                            Jeugd 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        27.00  Startlimiet                                                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcha Admiraal               9300012 De Biesboschzwemmers     28.16     1.          
    2.  Ashley Verburg                9301616 Eiffel Swimmers PSV      28.69     2.          
    3.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                  28.82     3.          
    4.  Cyril Landstra                9305722 Zeester-Meerval          28.93     4.          
    5.  Pauline van Dam               9304422 Eiffel Swimmers PSV      29.45     5.          
    6.  Petri Veldhuis                9300794 ZVDO '74                 29.77     6.FJ 1      
    7.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV      29.77     7.FJ 2      
    8.  Marit Stege                   9300746 Nautilus                 30.14     8.FJ 1      
    9.  Kristel Doreleijers           9302568 Eiffel Swimmers PSV      30.14     9.FJ 2      
   10.  Ilse Resink                   9303632 DIO                      30.28    10.FJ 1      
   11.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                  30.28    11.FJ 2      
   12.  Marleen Bakker                9302874 TRB/RES                  30.44    12.          
   12.  Petra Schuivens               9305036 Tritium (SG)             30.44    12.          
   14.  Amy Peeters                   9304794 De Wildert               30.70    14.          
   15.  Marlotte Spohr                9305288 WZV                      30.98    15.          
   16.  Jennemieke Aanraad            9301834 SBC2000                  31.39    16.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 107                   Meisjes, 50m vrije slag                            Jeugd 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        26.37  Maud van der Meer           Zeeste Amsterdam               2007
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Goosen                  9205306 Zeester-Meerval          28.26     1.          
    2.  Désirée Emmen                 9204862 De Vennen                28.57     2.          
    3.  Inge Arts                     9203076 Zeester-Meerval          29.08     3.          
    4.  Agaath Bont                   9204688 De Dommelbaarzen         29.40     4.          
    5.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester-Meerval          30.11     5.          
    6.  Franka Louwers                9205994 E.O.Z.C.                 31.31     6.          
    NG  Irma Verbeek                  9207566 DZT '62                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 108                   Meisjes, 50m vrije slag                         Senioren 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        26.31  Manon van Vulpen            PSV    Tilburg                 2005
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV      27.86     1.          
    2.  Laura de Jong                 9103880 Nuenen                   28.76     2.          
    3.  Yvon de Wit                   9103576 DZT '62                  28.87     3.          
    4.  Linda de Kok                  9101686 AquAmigos                29.18     4.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 109                    Dames, 50m vrije slag                          Senioren 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        26.31  Manon van Vulpen            PSV    Tilburg                 2005
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jolanda Post                  9004848 DIO                      27.70     1.          
    2.  Linda Weekers                 9004184 Eiffel Swimmers PSV      28.04     2.          
    3.  Jacky Mettler                 9006496 Argo                     28.38     3.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 110                    Dames, 50m vrije slag                    18 jaar en ouder
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        23.58  Marleen Veldhuis            PSV    Berlijn (GER)           2007
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Hendrikx                8801698 DZT '62                  27.32     1.          
    2.  Marjolijn Wuisman             8604202 Tempo                    27.66     2.          
    3.  Nilshaira Isenia              8907234 Eiffel Swimmers PSV      27.80     3.          
    4.  Merel Siroen                  8804006 Tritium (SG)             28.09     4.          
    5.  Joëlle Vos                    8804664 Zeester-Meerval          28.57     5.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 111                  Jongens, 100m schoolslag                Minioren 5 en later
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:20.70  Olaf Henselmans            DBD    Tilburg                1997
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris van Mierlo             9700489 Budel                  1:36.80     1.          
          1:36.80
    2.  Rick Minkman                  9701097 De Krabben             1:40.52     2.          
          1:40.52
    3.  Thomas Manuel                 9800919 Eiffel Swimmers PSV    1:40.56     3.          
          1:40.56
    4.  Stefan Hoekstra               9700223 TRB/RES                1:41.11     4.          
          1:41.11
    5.  Stefan v.d. Heijden           9702159 SBC2000                1:42.83     5.          
          1:42.83



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 112                  Jongens, 100m schoolslag                         Minioren 6
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:16.40  Olaf Henselmans            Njord  Veldhoven              1998
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Pijnenburg               9600427 Eiffel Swimmers PSV    1:29.20     1.          
          1:29.20
    2.  Stef van Zitteren             9601459 Eiffel Swimmers PSV    1:30.52     2.          
          1:30.52
    3.  Floris Lafeber                9602143 TRB/RES                1:33.09     3.          
          1:33.09
    4.  Bobby Visser                  9601437 Zegenwerp              1:36.47     4.          
          1:36.47
    4.  Tim Schalken                  9601083 TRB/RES                1:36.47     4.          
          1:36.47
    6.  Wimar Lindenberg              9601857 De Krabben             1:38.31     6.          
          1:38.31
   DIS  Bart Gubbels                  9602015 TRB/RES                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 113                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:14.10  Ruud van Heerbeek          PSV    Eindhoven              2006
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordy Jongenelen              9504995 De Krabben             1:24.29     1.          
          1:24.29
    2.  Rick Hoekstra                 9501437 TRB/RES                1:24.60     2.          
          1:24.60
    3.  Joep van Grunsven             9500469 Arethusa               1:24.68     3.          
          1:24.68
    4.  Marc Tromp                    9502151 Eiffel Swimmers PSV    1:26.36     4.          
          1:26.36
    5.  Fabian Sebregts               9500689 Hieronymus             1:31.81     5.          
          1:31.81
    6.  Wouter Kwint                  9500893 Aegir                  1:32.95     6.          
          1:32.95
    7.  Daryl Polder                  9504671 DBD                    1:35.09     7.          
          1:35.09
    8.  Freek Verhagen                9503311 Hydra                  1:35.70     8.          
          1:35.70
    9.  Alex in 't Groen              9502683 De Vennen              1:36.06     9.          
          1:36.06
   10.  Loek van Houtert              9504515 De Dommelbaarzen       1:36.10    10.          
          1:36.10



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 114                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:11.10  Thomas Dol                 PSV    Amersfoort             1995
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas de Bruijn                 9402509 Hieronymus             1:22.08     1.          
          1:22.08
    2.  Walter van der Stelt          9401327 Den Doorn              1:22.35     2.          
          1:22.35
    3.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester-Meerval        1:23.16     3.          
          1:23.16
    4.  Jeffrey Duif                  9401365 BZV                    1:24.89     4.          
          1:24.89
    5.  Koen Wessels                  9403041 Hydra                  1:25.10     5.          
          1:25.10
    6.  Jelle Westerlaken             9400255 ZVDO '74               1:25.80     6.          
          1:25.80
    7.  Wiebe van de Rijt             9400931 TRB/RES                1:26.81     7.          
          1:26.81
    8.  Huub Leijssen                 9402755 DZT '62                1:28.14     8.          
          1:28.14
    9.  Koen Seuren                   9401013 Tritium (SG)           1:30.87     9.          
          1:30.87
   10.  Jarmo van Zwol                9402983 Nuenen                 1:31.78    10.          
          1:31.78



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 115                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 3
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:09.10  Thomas Dol                 PSV    Barneveld              1996
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christian Bingel              9303207 DIO                    1:15.18     1.          
          1:15.18
    2.  Mike van Leuken               9301167 Zeester-Meerval        1:15.26     2.          
          1:15.26
    3.  Robert Groot                  9301997 De Krabben             1:17.01     3.          
          1:17.01
    4.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (SG)           1:17.71     4.          
          1:17.71
    5.  Luuk van Doremalen            9303487 De Dommelbaarzen       1:19.67     5.          
          1:19.67
    6.  Stef v.d. Struijk             9305473 Eiffel Swimmers PSV    1:21.26     6.          
          1:21.26
    7.  Jeroen van den Corput         9303419 Hydra                  1:21.53     7.          
          1:21.53
    8.  Ebe Gremmer                   9306133 De Biesboschzwemmers   1:22.39     8.          
          1:22.39
    9.  Stephan Onnes                 9304159 De Vennen              1:23.63     9.          
          1:23.63
   10.  Pieter Pijnenburg             9305227 De Warande             1:23.79    10.          
          1:23.79
   11.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV    1:24.07    11.          
          1:24.07
   12.  Harm Donkers                  9301809 De Warande             1:25.30    12.          
          1:25.30
   13.  Tian Tjioe                    9306093 TRB/RES                1:25.75    13.          
          1:25.75
   DIS  Thomas van Mierlo             9300353 Budel                             DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA
   DIS  Nick Janssen                  9306073 Budel                  1:21.61    DIS          
        SP - Tijdens de eerste slag onder water na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt., SP
          1:21.61
    NG  Tristan Bron                  9301131 DZT '62                            NG          
 AFGEM  Jesper Speekenbrink           9301197 AquAmigos                       AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 116                  Jongens, 100m schoolslag                         Junioren 4
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:07.14  Thomas Dol                 PSV    Nieuwegein             1997
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark Schellekens              9201153 Neptunus '58           1:12.76     1.          
          1:12.76
    2.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester-Meerval        1:13.07     2.          
          1:13.07
    3.  Donny van Alphen              9202377 Zeester-Meerval        1:16.19     3.          
          1:16.19
    4.  Roy Smits                     9202259 De Vennen              1:16.99     4.          
          1:16.99
    5.  Enzo Diependaal               9206691 TRB/RES                1:17.37     5.          
          1:17.37
    6.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV    1:17.41     6.          
          1:17.41
    7.  Coen de Bruijn                9205151 Hieronymus             1:19.61     7.          
          1:19.61



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 117                  Jongens, 100m schoolslag                            Jeugd 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:04.74  Georgios Dimitras          PSV    Den Bosch              1998
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter de Mol                 9101603 Hieronymus             1:09.73     1.          
          1:09.73
    2.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande             1:11.16     2.          
          1:11.16
    3.  Reinier Vos                   9102445 Zeester-Meerval        1:12.06     3.          
          1:12.06
    4.  Rens van Eijk                 9100573 Nuenen                 1:13.60     4.          
          1:13.60
    5.  Thom van de Wetering          9102551 Zeester-Meerval        1:15.90     5.          
          1:15.90
    6.  Bob van Hees                  9103851 DIO                    1:16.30     6.          
          1:16.30
    7.  Pieter Joordens               9101133 Tiamat                 1:16.82     7.          
          1:16.82
    8.  Lars Duinhouwer               9107161 Den Doorn              1:18.39     8.          
          1:18.39
    9.  Wouter Wessels                9102541 Hydra                  1:19.59     9.          
          1:19.59
   10.  Jules van Zundert             9104373 Hieronymus             1:20.51    10.          
          1:20.51



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 118                  Jongens, 100m schoolslag                            Jeugd 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:04.74  Georgios Dimitras          PSV    Den Bosch              1998
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kenny van Krieken             9001675 AquAmigos              1:11.76     1.          
          1:11.76
    2.  Robin van Gulik               9001061 TRB/RES                1:12.82     2.          
          1:12.82
    3.  Tom Lommers                   9001847 WZV                    1:15.52     3.          
          1:15.52
    4.  Stef Hoeven                   9001223 Zegenwerp              1:16.18     4.          
          1:16.18
    5.  Roel Verdijk                  9004317 De Vennen              1:16.32     5.          
          1:16.32
    6.  Akke Toeter                   9002923 Nuenen                 1:19.15     6.          
          1:19.15



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 119                   Heren, 100m schoolslag                    18 jaar en ouder
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record          59.85  Marcel Wouda               PSV    Den Bosch              1998
Brabants Record        1:02.78  Frank Kleyer               PSV    Eindhoven              1995
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joppe Wisse                   8903645 DZT '62                1:06.92     1.          
          1:06.92
    2.  Ralph de Bie                  8700243 Zeester-Meerval        1:07.74     2.          
          1:07.74
    3.  Bart van der Aar              8900005 BZV                    1:10.18     3.          
          1:10.18
    4.  Wietse Beerens                8700159 De Dommelbaarzen       1:10.48     4.          
          1:10.48
    5.  Jelle Beerens                 8600159 De Dommelbaarzen       1:11.59     5.          
          1:11.59
    6.  Dirk Filippini                8503559 DZT '62                1:11.95     6.          
          1:11.95
    7.  Daan van Erp                  8903833 TRB/RES                1:12.86     7.          
          1:12.86
    8.  Pim Donkers                   8700765 De Warande             1:14.16     8.          
          1:14.16
    9.  Jeroen Bonten                 8800377 SBC2000                1:14.80     9.          
          1:14.80
   10.  Jan-Willem van Herpen         7001347 Arethusa               1:15.20    10.          
          1:15.20
   11.  Frank Paridaans               8802639 Platella               1:17.12    11.          
          1:17.12



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 120                  Meisjes, 100m vlinderslag                        Junioren 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:11.40  Joyce Stewart              Zeeste Uden                   1983
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Madelon van Dam               9601624 Eiffel Swimmers PSV    1:22.26     1.          
          1:22.26
    2.  Lotte Langenhoff              9602580 Zeester-Meerval        1:24.16     2.          
          1:24.16
    3.  Kayleigh Brouwers             9603472 TRB/RES                1:25.37     3.          
          1:25.37
    4.  Marceline de Cloe             9602050 De Vennen              1:25.95     4.          
          1:25.95
    5.  Jaimy Mous                    9602576 Njord                  1:29.65     5.          
          1:29.65



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 121                  Meisjes, 100m vlinderslag                        Junioren 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:08.22  Danielle van der Veer      PSV    Nijlen (BEL)           2005
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV    1:16.26     1.          
          1:16.26
    2.  Michelle de Bruijn            9503090 TRB/RES                1:17.81     2.          
          1:17.81
    3.  Samantha Kardol               9502972 Nuenen                 1:19.25     3.          
          1:19.25
    4.  Kim Smulders                  9501248 TRB/RES                1:21.55     4.          
          1:21.55
    5.  Maxime Schoones               9503520 Budel                  1:23.28     5.          
          1:23.28
    6.  Lisa Koolen                   9502072 DZT '62                1:23.60     6.          
          1:23.60
    7.  Nikki van der Zee             9503340 De Krabben             1:24.32     7.          
          1:24.32
    8.  Nikey van de Wetering         9500336 Zeester-Meerval        1:24.63     8.          
          1:24.63
    9.  Claudia den Ottelander        9500552 SBC2000                1:25.98     9.          
          1:25.98
   10.  Judith Vos                    9502140 Zeester-Meerval        1:26.33    10.          
          1:26.33
   11.  Mariska van Leeuwen           9503780 Eiffel Swimmers PSV    1:27.86    11.          
          1:27.86
   12.  Claudia Bloks                 9501878 De Dommelbaarzen       1:27.92    12.          
          1:27.92
   13.  Ananda Veugen                 9502070 DZT '62                1:29.17    13.          
          1:29.17
   14.  Sanne de Laat                 9502730 AquAmigos              1:30.10    14.          
          1:30.10



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 122                  Meisjes, 100m vlinderslag                        Junioren 3
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:05.23  Danielle van der Veer      PSV    Nijlen (BEL)           2006
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester-Meerval        1:13.26     1.          
          1:13.26
    2.  Sahar Hamam                   9405412 DZT '62                1:13.39     2.          
          1:13.39
    3.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                1:16.60     3.          
          1:16.60
    4.  Vera van den Oord             9405432 Nautilus               1:16.99     4.          
          1:16.99
    5.  Nelly Velthuijs               9404028 Njord                  1:19.50     5.          
          1:19.50
    6.  Anneke de Rond                9404130 DIO                    1:20.23     6.FJ 1      
          1:20.23
    7.  Rebecca Schmidt               9400348 De Biesboschzwemmers   1:20.23     7.FJ 2      
          1:20.23
    8.  Dashney Verweij               9403916 BZV                    1:20.64     8.          
          1:20.64
    9.  Anouk Goes                    9400340 De Biesboschzwemmers   1:20.92     9.          
          1:20.92
   10.  Milena van Schijndel          9400818 DZT '62                1:21.13    10.          
          1:21.13
   11.  Vaia Suijkerbuijk             9403998 Daphnia                1:22.20    11.          
          1:22.20
   12.  Anouk v.d. Ouweland           9402648 Tempo                  1:22.36    12.          
          1:22.36
   13.  Kelly Mekes                   9402724 TRB/RES                1:23.55    13.          
          1:23.55
   14.  Fieke Nelissen                9401582 Tritium (SG)           1:23.75    14.          
          1:23.75
   15.  Anouk v. Helvoirt             9405606 Neptunus '58           1:25.80    15.          
          1:25.80
   16.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (SG)           1:28.29    16.          
          1:28.29



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 123                  Meisjes, 100m vlinderslag                           Jeugd 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:03.88  Danielle van der Veer      PSV    Amsterdam              2007
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcha Admiraal               9300012 De Biesboschzwemmers   1:08.73     1.          
          1:08.73
    2.  Kristel Doreleijers           9302568 Eiffel Swimmers PSV    1:11.55     2.          
          1:11.55
    3.  Michelle Hendrikx             9303186 Eiffel Swimmers PSV    1:13.12     3.          
          1:13.12
    4.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                1:13.62     4.          
          1:13.62
    5.  Pauline van Dam               9304422 Eiffel Swimmers PSV    1:15.08     5.          
          1:15.08
    6.  Marleen Bakker                9302874 TRB/RES                1:16.08     6.          
          1:16.08
    7.  Karin de Kok                  9301010 AquAmigos              1:17.60     7.          
          1:17.60
    8.  Susette Lauwen                9302398 DIO                    1:20.12     8.          
          1:20.12
   DIS  Wilma Verhoeven               9304610 Njord                  1:14.59    DIS          
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VI
          1:14.59



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 124                  Meisjes, 100m vlinderslag                           Jeugd 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:03.42  Lotte Goosen               ZM     Amsterdam              2007
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Arts                     9203076 Zeester-Meerval        1:07.13     1.          
          1:07.13
    2.  Lotte Goosen                  9205306 Zeester-Meerval        1:07.17     2.          
          1:07.17
    3.  Désirée Emmen                 9204862 De Vennen              1:12.74     3.          
          1:12.74
    4.  Robina Hoegee                 9200754 ZVDO '74               1:15.12     4.          
          1:15.12
    5.  Anne van Vroonhoven           9204124 Eiffel Swimmers PSV    1:16.14     5.          
          1:16.14
    6.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester-Meerval        1:16.56     6.          
          1:16.56
    7.  Margot van Riel               9203838 Arethusa               1:16.92     7.          
          1:16.92



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 125                  Meisjes, 100m vlinderslag                        Senioren 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:01.50  Anne-Marie Verstappen      Solar  Offenbach (GER)        1982
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cora van Dorst                9106218 Hieronymus             1:09.66     1.          
          1:09.66
    2.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV    1:11.95     2.          
          1:11.95
    3.  Laura de Jong                 9103880 Nuenen                 1:12.16     3.          
          1:12.16
    4.  Chantal Willems               9105482 Tritium (SG)           1:14.36     4.          
          1:14.36



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 126                   Dames, 100m vlinderslag                         Senioren 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:01.50  Anne-Marie Verstappen      Solar  Offenbach (GER)        1982
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jolanda Post                  9004848 DIO                    1:09.16     1.          
          1:09.16
    2.  Daniëlle Scheepers            9005428 Njord                  1:09.68     2.          
          1:09.68
    3.  Juliska Peynenburg            9002892 De Dommelbaarzen       1:13.05     3.          
          1:13.05
    4.  Jacky Mettler                 9006496 Argo                   1:16.00     4.          
          1:16.00
    5.  Vivian van der Burgt          9000656 Njord                  1:20.36     5.          
          1:20.36



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 127                   Dames, 100m vlinderslag                   18 jaar en ouder
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record          56.82  Inge Dekker                PSV    Debrecen (HUN)         2007
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Hendrikx                8801698 DZT '62                1:08.79     1.          
          1:08.79
    2.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV    1:09.36     2.          
          1:09.36
    3.  Anita Smits                   6900522 TRB/RES                1:09.98     3.          
          1:09.98
    4.  Nilshaira Isenia              8907234 Eiffel Swimmers PSV    1:11.79     4.          
          1:11.79
    5.  Linda Schellekens             8803854 Neptunus '58           1:13.61     5.          
          1:13.61
    6.  Merel Siroen                  8804006 Tritium (SG)           1:19.72     6.          
          1:19.72
 AFGEM  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 128                  Jongens, 200m wisselslag                         Minioren 6
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        2:37.61  Patrick Janssen            PSV    Uden                   2003
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pepijn Smits                  9600691 Eiffel Swimmers PSV    2:47.57     1.          
          2:47.57
    2.  Stan Pijnenburg               9600427 Eiffel Swimmers PSV    2:51.52     2.          
          2:51.52
    3.  Peter Rietveld                9601081 TRB/RES                2:56.14     3.          
          2:56.14
    4.  Wimar Lindenberg              9601857 De Krabben             3:08.54     4.          
          3:08.54
    5.  Floris Lafeber                9602143 TRB/RES                3:09.50     5.          
          3:09.50



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 129                  Jongens, 200m wisselslag                         Junioren 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        2:24.99  Patrick Janssen            PSV    Spijkenisse            2004
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maarten Brzoskowski           9500769 Eiffel Swimmers PSV    2:43.66     1.          
          2:43.66
    2.  Joep van Grunsven             9500469 Arethusa               2:44.93     2.          
          2:44.93
    3.  Diederick Groeneveld          9502123 BZV                    2:55.82     3.          
          2:55.82
    4.  Daryl Polder                  9504671 DBD                    2:56.59     4.          
          2:56.59
    5.  Guus van Stiphout             9501081 Nautilus               2:57.67     5.          
          2:57.67
    6.  Rick Hoekstra                 9501437 TRB/RES                2:58.44     6.          
          2:58.44
    7.  Marc Tromp                    9502151 Eiffel Swimmers PSV    3:00.11     7.          
          3:00.11



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 130                  Jongens, 200m wisselslag                         Junioren 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        2:16.40  Pieter van den Hoogenband  PSV    Barneveld              1991
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV    2:31.54     1.          
          2:31.54
    2.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                2:38.74     2.          
          2:38.74
    3.  Mitchell Verburg              9400277 Eiffel Swimmers PSV    2:42.51     3.          
          2:42.51
    4.  Ted Reniers                   9400519 De Dommelbaarzen       2:44.40     4.          
          2:44.40
    5.  Jarmo van Zwol                9402983 Nuenen                 2:50.31     5.          
          2:50.31
    6.  Bas de Bruijn                 9402509 Hieronymus             2:53.75     6.          
          2:53.75
   DIS  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester-Meerval        2:34.76    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SD
          2:34.76



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 131                  Jongens, 200m wisselslag                         Junioren 3
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        2:14.50  Pieter van den Hoogenband  PSV    Barneveld              1992
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Kardol                   9302135 Nuenen                 2:21.70     1.          
          2:21.70
    2.  Sebastian de Been             9302233 De Warande             2:24.17     2.          
          2:24.17
    3.  Gijs Verhagen                 9304253 Neptunus '58           2:25.24     3.          
          2:25.24
    4.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV    2:26.02     4.          
          2:26.02
    5.  Ruud van Heerbeek             9301769 Eiffel Swimmers PSV    2:26.34     5.          
          2:26.34
    6.  Frans Slaats                  9300461 Eiffel Swimmers PSV    2:27.72     6.          
          2:27.72
    7.  Dirk Vogels                   9302427 Zeester-Meerval        2:33.56     7.          
          2:33.56
    8.  Paul Koster                   9304465 DIO                    2:34.98     8.          
          2:34.98
    9.  Luuk van Doremalen            9303487 De Dommelbaarzen       2:35.82     9.          
          2:35.82
   10.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (SG)           2:35.87    10.          
          2:35.87
   11.  Robert Groot                  9301997 De Krabben             2:36.42    11.          
          2:36.42
   12.  Thomas van Mierlo             9300353 Budel                  2:39.84    12.          
          2:39.84
   13.  Harm Donkers                  9301809 De Warande             2:39.88    13.          
          2:39.88
   14.  Christian Bingel              9303207 DIO                    2:45.73    14.          
          2:45.73
    NG  Tristan Bron                  9301131 DZT '62                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 132                  Jongens, 200m wisselslag                         Junioren 4
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        2:12.38  Patrick Janssen            PSV    Emmen                  2007
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV    2:17.13     1.          
          2:17.13
    2.  Donny van Alphen              9202377 Zeester-Meerval        2:22.54     2.          
          2:22.54
    3.  Mark Schellekens              9201153 Neptunus '58           2:23.64     3.          
          2:23.64
    4.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV    2:25.72     4.          
          2:25.72
    5.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV    2:28.14     5.          
          2:28.14
    6.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester-Meerval        2:33.42     6.          
          2:33.42
    7.  Jeroen Krielaart              9202881 Zegenwerp              2:35.80     7.          
          2:35.80
    8.  Dustin Bolte                  9204813 Tempo                  2:36.87     8.          
          2:36.87
 AFGEM  Cas Hendriks                  9205303 Lutra                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 133                  Jongens, 200m wisselslag                            Jeugd 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        2:06.96  Patrick Janssen            PSV    Amsterdam              2007
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande             2:17.52     1.          
          2:17.52
    2.  Wouter de Mol                 9101603 Hieronymus             2:20.29     2.          
          2:20.29
    3.  Giel van Dijk                 9104211 De Biesboschzwemmers   2:22.18     3.          
          2:22.18
    4.  Thom van de Wetering          9102551 Zeester-Meerval        2:24.91     4.          
          2:24.91
    5.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV    2:27.01     5.          
          2:27.01
    6.  Rens van Eijk                 9100573 Nuenen                 2:29.30     6.          
          2:29.30
    7.  Mehmet Demirci                9100451 BZV                    2:29.99     7.          
          2:29.99



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 134                  Jongens, 200m wisselslag                            Jeugd 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        2:06.96  Patrick Janssen            PSV    Amsterdam              2007
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jasper van Mierlo             9002005 Budel                  2:15.67     1.          
          2:15.67
    2.  Kenny van Krieken             9001675 AquAmigos              2:19.96     2.          
          2:19.96
    3.  Loek Herberts                 9001173 Zeester-Meerval        2:20.80     3.          
          2:20.80
    4.  Roel Verdijk                  9004317 De Vennen              2:27.80     4.          
          2:27.80
    5.  Roel v.d. Kleij               9001571 Neptunus '58           2:29.63     5.          
          2:29.63
    6.  Michiel Verrijk               9003047 Nuenen                 2:34.13     6.          
          2:34.13
   DIS  Tom Lommers                   9001847 WZV                               DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 135                   Heren, 200m wisselslag                    18 jaar en ouder
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:55.90  Marcel Wouda               PSV    Sydney (AUS)           1998
Brabants Record        2:02.95  Marcel Wouda               PSV    Arnhem                 1991
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bram Wisse                    8503035 DZT '62                2:12.23     1.          
          2:12.23
    2.  Joppe Wisse                   8903645 DZT '62                2:12.32     2.          
          2:12.32
    3.  Rick de Greef                 8400749 Budel                  2:16.69     3.          
          2:16.69
    4.  Tim van Doesburg              8800817 TRB/RES                2:17.43     4.          
          2:17.43
    5.  Wietse Beerens                8700159 De Dommelbaarzen       2:17.72     5.          
          2:17.72
    6.  Dirk Filippini                8503559 DZT '62                2:20.27     6.          
          2:20.27
    7.  Jelle Beerens                 8600159 De Dommelbaarzen       2:21.16     7.          
          2:21.16
    8.  Hermie Minkels                8702249 BZV                    2:22.17     8.          
          2:22.17
    9.  Bart van der Aar              8900005 BZV                    2:23.00     9.          
          2:23.00
   10.  Martijn Rongen                8705073 E.O.Z.C.               2:23.52    10.          
          2:23.52
   11.  Martijn den Dekker            8700653 ZVDO '74               2:26.24    11.          
          2:26.24
   12.  Joppe Schuurmans              8905447 Tritium (SG)           2:28.86    12.          
          2:28.86
   13.  Ralph de Bie                  8700243 Zeester-Meerval        2:29.02    13.          
          2:29.02



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 136                  Meisjes, 100m wisselslag                Minioren 5 en later
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:15.40  Joyce Stewart              Zeeste Uden                   1982
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura van Leeuwen             9701762 Eiffel Swimmers PSV    1:21.02     1.          
          1:21.02
    2.  Danique Scheepers             9700836 Budel                  1:24.08     2.          
          1:24.08
    3.  Jo-Eny Polsbroek              9702238 Arethusa               1:25.86     3.          
          1:25.86
    4.  Esmée Six                     9700490 Eiffel Swimmers PSV    1:25.92     4.          
          1:25.92
    5.  Paulien Koenen                9701856 Eiffel Swimmers PSV    1:27.14     5.          
          1:27.14
    6.  Kathy Groot                   9700444 De Krabben             1:29.52     6.          
          1:29.52
    7.  Marlijn van Vonderen          9700348 Arethusa               1:30.02     7.          
          1:30.02
    8.  Nikki Burcksen                9701424 Hieronymus             1:30.32     8.          
          1:30.32
    9.  Vera van der Stelt            9702476 Den Doorn              1:31.61     9.          
          1:31.61
   10.  Effi Suijkerbuijk             9700580 Daphnia                1:32.74    10.FJ 1      
          1:32.74
   11.  Renske den Dekker             9700138 ZVDO '74               1:32.74    11.FJ 2      
          1:32.74



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 137                  Meisjes, 100m wisselslag                         Junioren 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:12.26  Maud van der Meer          ZM     Uden                   2004
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bente v. Bergen               9600336 Neptunus '58           1:19.80     1.          
          1:19.80
    2.  Marceline de Cloe             9602050 De Vennen              1:19.82     2.          
          1:19.82
    3.  Lotte Langenhoff              9602580 Zeester-Meerval        1:21.39     3.          
          1:21.39
    4.  Madelon van Dam               9601624 Eiffel Swimmers PSV    1:21.82     4.          
          1:21.82
    5.  Rosanne van Wierst            9600234 Eiffel Swimmers PSV    1:22.97     5.          
          1:22.97
    6.  Sanne van der Schans          9602714 WZV                    1:25.27     6.          
          1:25.27
    7.  Robin Hilgerdenaar            9605190 Zegenwerp              1:25.36     7.          
          1:25.36
    8.  Nikki Habers                  9600594 Zeester-Meerval        1:25.46     8.          
          1:25.46
    9.  Kayleigh Brouwers             9603472 TRB/RES                1:25.50     9.          
          1:25.50
   10.  Zoë Hellings                  9600338 Neptunus '58           1:29.39    10.          
          1:29.39
   11.  Anouk van Schaik              9601636 Tempo                  1:30.79    11.          
          1:30.79
   DIS  Davina Branderhorst           9601046 Den Doorn                         DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA
   DIS  Jaimy Mous                    9602576 Njord                  1:23.01    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., SL
          1:23.01



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 138                  Meisjes, 100m wisselslag                         Junioren 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:11.55  Roxanne Linders            ZM     Roosendaal             2005
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle de Bruijn            9503090 TRB/RES                1:15.28     1.          
          1:15.28
    2.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV    1:16.04     2.          
          1:16.04
    3.  Sanne Ter Burg                9501058 Eiffel Swimmers PSV    1:17.91     3.          
          1:17.91
    4.  Kim Smulders                  9501248 TRB/RES                1:18.54     4.          
          1:18.54
    5.  Samantha Kardol               9502972 Nuenen                 1:20.26     5.FJ 1      
          1:20.26
    6.  Anne Klijberg                 9503974 WZV                    1:20.26     6.FJ 2      
          1:20.26
    7.  Esma van Vonderen             9501112 Arethusa               1:20.41     7.          
          1:20.41
    8.  Mariska van Leeuwen           9503780 Eiffel Swimmers PSV    1:20.53     8.          
          1:20.53
    9.  Lindi Verkooijen              9503826 SBC2000                1:21.01     9.          
          1:21.01
   10.  Nikki van der Zee             9503340 De Krabben             1:21.08    10.          
          1:21.08
   11.  Nikey van de Wetering         9500336 Zeester-Meerval        1:21.32    11.          
          1:21.32
   12.  Judith Vos                    9502140 Zeester-Meerval        1:21.70    12.          
          1:21.70
   13.  Claudia den Ottelander        9500552 SBC2000                1:21.98    13.          
          1:21.98
   14.  Kelly Hoegee                  9500404 ZVDO '74               1:22.08    14.          
          1:22.08
   15.  Indy Diependaal               9504976 TRB/RES                1:22.18    15.          
          1:22.18
   16.  Sanne de Laat                 9502730 AquAmigos              1:22.28    16.          
          1:22.28
   17.  Evelien Schat                 9504730 Eiffel Swimmers PSV    1:22.43    17.          
          1:22.43
   18.  Louise van de Meer            9504198 TRB/RES                1:22.68    18.          
          1:22.68
   19.  Madelon Schellekens           9501888 De Vennen              1:23.14    19.          
          1:23.14
   20.  Lisa Koolen                   9502072 DZT '62                1:23.49    20.          
          1:23.49
   21.  Laura Renders                 9500538 DBD                    1:23.86    21.          
          1:23.86
   22.  Claudia Bloks                 9501878 De Dommelbaarzen       1:24.29    22.          
          1:24.29
   23.  Ashley Vos                    9503138 Tempo                  1:24.38    23.          
          1:24.38
   24.  Ananda Veugen                 9502070 DZT '62                1:24.57    24.          
          1:24.57
   DIS  Tjitske Fetter                9501372 Eiffel Swimmers PSV    1:20.48    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
          1:20.48
   DIS  Maxime Schoones               9503520 Budel                  1:21.36    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
          1:21.36



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 139                  Meisjes, 100m wisselslag                         Junioren 3
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:08.57  Lotte Goosen               DIO    Roosendaal             2005
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Verouden             9400150 Eiffel Swimmers PSV    1:10.63     1.          
          1:10.63
    2.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester-Meerval        1:12.54     2.          
          1:12.54
    3.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV    1:13.12     3.          
          1:13.12
    4.  Sahar Hamam                   9405412 DZT '62                1:14.05     4.          
          1:14.05
    5.  Whitney van Hoeckel           9402390 DIO                    1:14.68     5.          
          1:14.68
    6.  Karlijn Hoogstede             9404800 Arethusa               1:15.59     6.          
          1:15.59
    7.  Dashney Verweij               9403916 BZV                    1:16.22     7.          
          1:16.22
    8.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (SG)           1:16.84     8.          
          1:16.84
    9.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                1:18.15     9.FJ 1      
          1:18.15
   10.  Vera van den Oord             9405432 Nautilus               1:18.15    10.FJ 2      
          1:18.15
   11.  Vera Vinken                   9401928 DZT '62                1:18.60    11.          
          1:18.60
   12.  Kelly Mekes                   9402724 TRB/RES                1:19.12    12.          
          1:19.12
   13.  Arja den Boer                 9405634 BZV                    1:19.29    13.          
          1:19.29
   14.  Nelly Velthuijs               9404028 Njord                  1:19.81    14.          
          1:19.81
   15.  Kimberley Pardoel             9401646 Nautilus               1:19.93    15.          
          1:19.93
   16.  Anneke de Rond                9404130 DIO                    1:20.09    16.          
          1:20.09
   17.  Anouk v.d. Ouweland           9402648 Tempo                  1:20.26    17.FJ 1      
          1:20.26
   18.  Nathalie van Kaathoven        9400418 Budel                  1:20.26    18.FJ 2      
          1:20.26
   19.  Marian Krielaart              9401806 De Dommelbaarzen       1:20.78    19.          
          1:20.78
   20.  Milena van Schijndel          9400818 DZT '62                1:21.37    20.          
          1:21.37
   21.  Maike Korthout                9406034 WZV                    1:21.50    21.          
          1:21.50
   22.  Liza van Calis                9400382 DZT '62                1:22.56    22.          
          1:22.56



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 140                  Meisjes, 100m wisselslag                            Jeugd 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:07.74  Lotte Goosen               DIO    Drachten               2007
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cyril Landstra                9305722 Zeester-Meerval        1:10.53     1.          
          1:10.53
    2.  Kristel Doreleijers           9302568 Eiffel Swimmers PSV    1:10.66     2.          
          1:10.66
    3.  Ashley Verburg                9301616 Eiffel Swimmers PSV    1:11.71     3.          
          1:11.71
    4.  Marcha Admiraal               9300012 De Biesboschzwemmers   1:12.07     4.          
          1:12.07
    5.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                1:13.95     5.          
          1:13.95
    6.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    1:14.51     6.          
          1:14.51
    7.  Pauline van Dam               9304422 Eiffel Swimmers PSV    1:15.68     7.FJ 1      
          1:15.68
    8.  Petri Veldhuis                9300794 ZVDO '74               1:15.68     8.FJ 2      
          1:15.68
    9.  Marissa Minkman               9306054 De Krabben             1:16.52     9.          
          1:16.52
   10.  Michelle Hendrikx             9303186 Eiffel Swimmers PSV    1:16.82    10.FJ 1      
          1:16.82
   11.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                1:16.82    11.FJ 2      
          1:16.82
   12.  Susette Lauwen                9302398 DIO                    1:17.64    12.          
          1:17.64
   13.  Marlotte Spohr                9305288 WZV                    1:18.34    13.          
          1:18.34
   14.  Lotte Nederstigt              9303062 De Krabben             1:18.53    14.FJ 1      
          1:18.53
   15.  Mandy Stoop                   9304294 Nuenen                 1:18.53    15.FJ 2      
          1:18.53
   16.  Petra Schuivens               9305036 Tritium (SG)           1:18.96    16.          
          1:18.96
   17.  Ilse Resink                   9303632 DIO                    1:19.14    17.          
          1:19.14
   DIS  Marloes van Gardingen         9302426 Njord                  1:19.48    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., SL
          1:19.48



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 141                  Meisjes, 100m wisselslag                            Jeugd 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:05.66  Debby de Boer              PSV    Amersfoort             1995
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Goosen                  9205306 Zeester-Meerval        1:08.83     1.          
          1:08.83
    2.  Désirée Emmen                 9204862 De Vennen              1:12.72     2.          
          1:12.72
    3.  Agaath Bont                   9204688 De Dommelbaarzen       1:14.63     3.          
          1:14.63
    4.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester-Meerval        1:14.65     4.          
          1:14.65
    5.  Bente van Gennep              9200590 SBC2000                1:17.62     5.          
          1:17.62
    6.  Chantalle van der Linden      9204524 DIO                    1:17.85     6.          
          1:17.85
    7.  Esther Wittermans             9204346 Nuenen                 1:19.54     7.          
          1:19.54
    8.  Kiki van Boesschoten          9206630 De Vennen              1:19.55     8.          
          1:19.55
    9.  Melissa vd Schoot             9203120 Zegenwerp              1:20.68     9.FJ 1      
          1:20.68
   10.  Franka Louwers                9205994 E.O.Z.C.               1:20.68    10.FJ 2      
          1:20.68
   11.  Narissa Lobregt               9201122 ZVDO '74               1:22.50    11.          
          1:22.50
   DIS  Laura vd Laar                 9201054 DZT '62                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 142                  Meisjes, 100m wisselslag                         Senioren 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:05.66  Debby de Boer              PSV    Amersfoort             1995
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cora van Dorst                9106218 Hieronymus             1:12.24     1.          
          1:12.24
    2.  Yvon de Wit                   9103576 DZT '62                1:13.15     2.          
          1:13.15
    3.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV    1:13.19     3.          
          1:13.19
    4.  Laura de Jong                 9103880 Nuenen                 1:14.68     4.          
          1:14.68
    5.  Chantal Willems               9105482 Tritium (SG)           1:15.93     5.          
          1:15.93
    6.  Eveline Wouters               9104934 Njord                  1:15.96     6.          
          1:15.96
    7.  Jiska de Boer                 9103896 ZVDO '74               1:17.13     7.          
          1:17.13
    8.  Margit Tibosch                9104696 BZV                    1:18.57     8.          
          1:18.57
    9.  Christel Peeters              9102424 De Warande             1:18.89     9.          
          1:18.89
   DIS  Loes Cornelissen              9100594 Tritium (SG)                      DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 143                   Dames, 100m wisselslag                          Senioren 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:05.66  Debby de Boer              PSV    Amersfoort             1995
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV    1:09.64     1.          
          1:09.64
    2.  Jolanda Post                  9004848 DIO                    1:10.74     2.          
          1:10.74
    3.  Vivian van der Burgt          9000656 Njord                  1:13.79     3.FJ 1      
          1:13.79
    4.  Jacky Mettler                 9006496 Argo                   1:13.79     4.FJ 2      
          1:13.79
    5.  Daniëlle Scheepers            9005428 Njord                  1:14.32     5.          
          1:14.32
    6.  Anne Pel                      9002894 De Warande             1:15.77     6.          
          1:15.77
    7.  Martje Godschalk              9001186 DIO                    1:15.93     7.          
          1:15.93
    8.  Simone van der Linden         9002358 DIO                    1:16.14     8.          
          1:16.14



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 144                   Dames, 100m wisselslag                    18 jaar en ouder
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:00.75  Hinkelien Schreudere       PSV    Debrecen (HUN)         2007
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Hendrikx                8801698 DZT '62                1:08.10     1.          
          1:08.10
    2.  Marjolijn Wuisman             8604202 Tempo                  1:09.60     2.          
          1:09.60
    3.  Esther Vos                    8201762 ZVDO '74               1:11.14     3.          
          1:11.14
    4.  Joëlle Vos                    8804664 Zeester-Meerval        1:11.88     4.          
          1:11.88
    5.  Linda Schellekens             8803854 Neptunus '58           1:12.02     5.          
          1:12.02
    6.  Susanne van der Linden        8802736 DIO                    1:14.21     6.          
          1:14.21
    7.  Lisanne Rutten                8903604 DZT '62                1:14.44     7.          
          1:14.44
    8.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV    1:14.47     8.          
          1:14.47
    9.  Anita Smits                   6900522 TRB/RES                1:14.68     9.          
          1:14.68
   10.  Jannemieke van Avezaath       8900132 TRB/RES                1:14.80    10.          
          1:14.80
   11.  Inge Balvers                  8500118 SBC2000                1:14.89    11.          
          1:14.89
   12.  Merel Siroen                  8804006 Tritium (SG)           1:16.50    12.          
          1:16.50



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 145                  Jongens, 50m vlinderslag                Minioren 5 en later
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        32.00  Startlimiet                                                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris van Mierlo             9700489 Budel                    35.14     1.          
    2.  Loed Jacobs                   9800441 DZT '62                  39.70     2.          
    3.  Cristhian van Schijndel       9800131 DZT '62                  41.33     3.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 146                  Jongens, 50m vlinderslag                         Minioren 6
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        30.60  Startlimiet                                                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stef van Zitteren             9601459 Eiffel Swimmers PSV      33.13     1.          
    2.  Pepijn Smits                  9600691 Eiffel Swimmers PSV      34.36     2.          
    3.  Peter Rietveld                9601081 TRB/RES                  35.37     3.          
    4.  Ramon Verhulst                9601751 Hieronymus               36.70     4.          
    5.  Bart Gubbels                  9602015 TRB/RES                  39.78     5.          
    6.  Thijs van Galen               9602021 Zeester-Meerval          40.42     6.          
    7.  Bram van Heuven               9600523 De Treffers              40.65     7.          
    8.  Tim Schalken                  9601083 TRB/RES                  40.91     8.          
    9.  Luuc Verburgh                 9602029 De Warande               41.84     9.          
   10.  Richie v Empel                9603631 Zegenwerp                42.07    10.          
   11.  Robin van Melis               9603333 Hydra                    44.82    11.          
   DIS  Wimar Lindenberg              9601857 De Krabben                        DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 147                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        29.00  Startlimiet                                                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maarten Brzoskowski           9500769 Eiffel Swimmers PSV      32.60     1.          
    2.  Jordy Jongenelen              9504995 De Krabben               32.82     2.          
    3.  Bram van de Water             9501629 Den Doorn                34.92     3.          
    4.  Sven Alderlieste              9501329 SBC2000                  35.91     4.          
    5.  Wouter Kwint                  9500893 Aegir                    36.38     5.          
    6.  Guus van Stiphout             9501081 Nautilus                 37.02     6.          
    7.  Loek van Houtert              9504515 De Dommelbaarzen         39.01     7.          
    8.  Dieder Schuurmans             9500447 Tritium (SG)             39.39     8.          
   DIS  Joep van Grunsven             9500469 Arethusa                          DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 148                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        27.20  Startlimiet                                                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester-Meerval          31.23     1.          
    2.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                  31.95     2.          
    3.  Huub Leijssen                 9402755 DZT '62                  32.55     3.FJ 1      
    4.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV      32.55     4.FJ 2      
    5.  Stan Brok                     9401473 AquAmigos                33.23     5.          
    6.  Jelle Westerlaken             9400255 ZVDO '74                 33.62     6.          
    7.  Mitchell Verburg              9400277 Eiffel Swimmers PSV      34.78     7.          
    8.  Jarmo van Zwol                9402983 Nuenen                   35.06     8.FJ 1      
    9.  Ted Reniers                   9400519 De Dommelbaarzen         35.06     9.FJ 2      
   10.  Mathijs Verdaasdonk           9403923 De Wildert               36.51    10.          
   10.  Stein Menting                 9404289 Tiamat                   36.51    10.          
   12.  Koen Wessels                  9403041 Hydra                    36.88    12.          
   13.  Bart Schouten                 9400453 De Biesboschzwemmers     36.91    13.          
   14.  Sam Beenhakker                9403579 De Warande               37.19    14.          
   15.  Wouter van Neerven            9402761 De Treffers              38.07    15.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 149                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 3
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        25.50  Pieter van den Hoogenband   PSV    Maastricht              1993
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV      28.20     1.          
    2.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (SG)             28.47     2.FJ 1      
    3.  Sven Kardol                   9302135 Nuenen                   28.47     3.FJ 2      
    4.  Paul Koster                   9304465 DIO                      28.62     4.          
    5.  Gijs Verhagen                 9304253 Neptunus '58             29.81     5.          
    6.  Frans Slaats                  9300461 Eiffel Swimmers PSV      30.01     6.          
    7.  Ruud van Heerbeek             9301769 Eiffel Swimmers PSV      30.29     7.          
    8.  Stef v.d. Struijk             9305473 Eiffel Swimmers PSV      30.58     8.          
    9.  Ramon Bastiaansen             9303797 DIO                      31.14     9.          
   10.  Thomas van Mierlo             9300353 Budel                    31.16    10.          
   11.  Kevin Vermeulen               9305469 Arethusa                 31.33    11.          
   12.  Dennis Bos                    9306241 De Krabben               32.20    12.          
   13.  Dirk Vogels                   9302427 Zeester-Meerval          32.36    13.          
   14.  Christian Bingel              9303207 DIO                      32.48    14.          
   15.  Matti de Bruijn               9305071 TRB/RES                  32.54    15.          
   16.  Joey Smits                    9306029 DZT '62                  32.72    16.          
   17.  Simon van den Broek           9302383 Tritium (SG)             33.59    17.          
   18.  Nick Janssen                  9306073 Budel                    33.72    18.          
   19.  Bjorge Janssen                9302171 TRB/RES                  33.73    19.          
   20.  Stijn Schoone                 9305625 Tiamat                   33.89    20.          
   21.  Marco van der Aalst           9302217 Tiamat                   34.42    21.          
   22.  Harm Donkers                  9301809 De Warande               34.66    22.          
   23.  Haiko Sleumer                 9304251 E.O.Z.C.                 35.29    23.          
   24.  Jeroen van den Corput         9303419 Hydra                    35.32    24.          
   25.  Tian Tjioe                    9306093 TRB/RES                  35.51    25.          
   26.  Jip Jonker                    9304963 Tempo                    36.99    26.          
   DIS  Pepijn Warrink                9302633 DBD                               DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA
   DIS  Wouter Sijmons                9302695 Nuenen                            DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA
    NG  Tristan Bron                  9301131 DZT '62                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 150                  Jongens, 50m vlinderslag                         Junioren 4
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        25.37  Nick v/d Zandt              PSV    Maastricht              1999
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV      26.36     1.          
    2.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV      28.25     2.          
    3.  Luuk Onrust                   9205125 Zeester-Meerval          29.12     3.          
    4.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV      29.31     4.FJ 1      
    5.  Mitchel Heesakkers            9200479 Tiamat                   29.31     5.FJ 2      
    6.  Remco Jonkers                 9201717 De Vennen                29.70     6.          
    7.  Jarst van Belle               9200061 AquAmigos                30.30     7.          
    8.  Jeroen Krielaart              9202881 Zegenwerp                30.82     8.          
    9.  Stefan van Vught              9204345 Argo                     30.83     9.          
   10.  Ruud Scheepers                9203411 Njord                    30.94    10.          
   11.  Rick v. Hamond                9205873 Neptunus '58             31.04    11.          
   12.  Roy Smits                     9202259 De Vennen                31.18    12.          
   13.  Gerben de Laat                9205411 De Vennen                31.40    13.          
   14.  Dustin Bolte                  9204813 Tempo                    31.41    14.FJ 1      
   15.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester-Meerval          31.41    15.FJ 2      
   16.  Wim Crielaard                 9205713 ZVDO '74                 31.45    16.FJ 1      
   17.  Ferry J. Claassen             9202217 Budel                    31.45    17.FJ 2      
   18.  Jordy Kemmeren                9203909 De Vennen                31.64    18.          
   19.  Enzo Diependaal               9206691 TRB/RES                  31.80    19.          
   20.  Bram van Oevelen              9206661 De Wildert               32.34    20.          
   21.  Pim Sollie                    9201233 Zeester-Meerval          32.51    21.          
   22.  Robbert Schoo                 9204621 Tiamat                   33.87    22.          
    NG  Cas Hendriks                  9205303 Lutra                              NG          
    NG  Marijn de Lepper              9204921 Njord                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 151                  Jongens, 50m vlinderslag                            Jeugd 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        24.73  Pieter van den Hoogenband   PSV    Emmen                   1995
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               26.39     1.          
    2.  Wouter de Mol                 9101603 Hieronymus               27.71     2.          
    3.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV      28.23     3.          
    4.  Mehmet Demirci                9100451 BZV                      28.64     4.          
    5.  Giel van Dijk                 9104211 De Biesboschzwemmers     28.97     5.          
    6.  Thom van de Wetering          9102551 Zeester-Meerval          29.10     6.          
    7.  Reinier Vos                   9102445 Zeester-Meerval          29.38     7.          
    8.  Pieter Joordens               9101133 Tiamat                   29.46     8.          
    9.  Bob van Hees                  9103851 DIO                      29.64     9.          
   10.  Rik Bakker                    9104625 TRB/RES                  29.97    10.          
   11.  Rens van Eijk                 9100573 Nuenen                   30.41    11.          
   12.  Gunther Fiten                 9103269 Budel                    30.45    12.          
   13.  Jelte Schuurmans              9104841 Tritium (SG)             30.76    13.          
   14.  Bas Castelijns                9106989 Nuenen                   30.79    14.          
   15.  Bas Rinzema                   9106395 Njord                    31.37    15.FJ 1      
   16.  Wouter Wessels                9102541 Hydra                    31.37    16.FJ 2      



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 152                  Jongens, 50m vlinderslag                            Jeugd 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        24.73  Pieter van den Hoogenband   PSV    Emmen                   1995
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jasper van Mierlo             9002005 Budel                    27.52     1.          
    2.  Kenny van Krieken             9001675 AquAmigos                27.62     2.          
    3.  Tom Lommers                   9001847 WZV                      27.76     3.          
    4.  Robin van Gulik               9001061 TRB/RES                  28.31     4.          
    5.  Tim Vinckx                    9005367 De Wildert               28.86     5.          
    6.  Roel v.d. Kleij               9001571 Neptunus '58             29.04     6.          
    7.  Remco Bonten                  9000323 SBC2000                  29.26     7.          
    8.  Roel Verdijk                  9004317 De Vennen                29.41     8.          
    9.  Michiel Verrijk               9003047 Nuenen                   29.73     9.          
   10.  Rens van Iersel               9005133 Hieronymus               29.78    10.          
   11.  Melvin Smits                  9004315 De Vennen                29.82    11.          
   12.  Niels Raaijmakers             9002377 Budel                    30.11    12.          
   13.  Akke Toeter                   9002923 Nuenen                   30.23    13.          
   14.  Kevin Kuijpers                9006751 E.O.Z.C.                 30.41    14.          
    NG  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV                NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 153                   Heren, 50m vlinderslag                    18 jaar en ouder
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        23.47  Bastiaan Tamminga           PSV    Amsterdam               2007
Brabants Record        24.49  Mark Veens                  PSV    Amersfoort              1997
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Raga Flores                   8900903 BZV                      26.02     1.          
    2.  Roel Jacobs                   8200787 Zeester-Meerval          26.42     2.          
    3.  Bram Wisse                    8503035 DZT '62                  26.89     3.          
    4.  Tim van Doesburg              8800817 TRB/RES                  27.10     4.          
    5.  Joost Mulder                  8602153 De Vennen                27.32     5.          
    6.  Hermie Minkels                8702249 BZV                      27.46     6.          
    7.  Rick de Greef                 8400749 Budel                    27.62     7.          
    8.  Bart van der Aar              8900005 BZV                      27.86     8.          
    9.  Wim Vos                       8402483 ZVDO '74                 27.95     9.          
   10.  Mark Visser                   8803627 De Biesboschzwemmers     27.98    10.          
   11.  Bas Berndes                   8900217 Tritium (SG)             28.00    11.          
   12.  Jan van Opstal                8602291 DIO                      28.02    12.          
   13.  Joppe Schuurmans              8905447 Tritium (SG)             28.63    13.          
   14.  Dirk Filippini                8503559 DZT '62                  28.65    14.FJ 1      
   15.  Martijn Rongen                8705073 E.O.Z.C.                 28.65    15.FJ 2      
   16.  Mark Effing                   8600761 Tritium (SG)             28.70    16.          
   17.  Jeroen Bonten                 8800377 SBC2000                  29.10    17.FJ 1      
   18.  Stephan Admiraal              8302755 De Biesboschzwemmers     29.10    18.FJ 2      
   19.  Jelle Beerens                 8600159 De Dommelbaarzen         29.27    19.          
   DIS  Bart van Rosmalen             8604321 De Dommelbaarzen         29.43    DIS          
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB
    NG  Edwin Verlaan                 7801121 TRB/RES                            NG          
 AFGEM  Lars Rongen                   8902635 E.O.Z.C.                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 154                   Meisjes, 50m schoolslag                Minioren 5 en later
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        38.00  Startlimiet                                                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jo-Eny Polsbroek              9702238 Arethusa                 41.82     1.          
    2.  Vera van der Stelt            9702476 Den Doorn                44.55     2.          
    3.  Amber Rommelse                9702562 Eiffel Swimmers PSV      44.74     3.          
    4.  Paulien Koenen                9701856 Eiffel Swimmers PSV      45.89     4.          
    5.  Selene Wortel                 9700654 DIO                      46.75     5.          
    6.  Danique Scheepers             9700836 Budel                    48.07     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 155                   Meisjes, 50m schoolslag                         Junioren 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        37.30  Startlimiet                                                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nikki Habers                  9600594 Zeester-Meerval          41.39     1.          
    2.  Sanne van der Schans          9602714 WZV                      42.51     2.          
    3.  Emmely Toonen                 9603374 Tritium (SG)             43.29     3.FJ 1      
    4.  Jaimy Mous                    9602576 Njord                    43.29     4.FJ 2      
    5.  Rosanne van Wierst            9600234 Eiffel Swimmers PSV      43.34     5.          
    6.  Julia Marasabessy             9601820 BZV                      43.36     6.          
    7.  Femke van Hest                9604294 TRB/RES                  43.39     7.          
    8.  Kayleigh Brouwers             9603472 TRB/RES                  43.42     8.          
    9.  Robin Hilgerdenaar            9605190 Zegenwerp                43.60     9.          
   10.  Lotte Langenhoff              9602580 Zeester-Meerval          43.91    10.          
   11.  Wiyanna van Belle             9600800 AquAmigos                44.09    11.          
   12.  Thelma van Beek               9601634 Tempo                    44.46    12.          
   13.  Elke van den Hurk             9601814 Nuenen                   44.71    13.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 156                   Meisjes, 50m schoolslag                         Junioren 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        36.50  Startlimiet                                                    
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Janine Verhaegh               9500754 Eiffel Swimmers PSV      38.47     1.FJ 1      
    2.  Elise Pennings                9503608 Argo                     38.47     2.FJ 2      
    3.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV      38.58     3.          
    4.  Tjitske Fetter                9501372 Eiffel Swimmers PSV      39.03     4.          
    5.  Mariska van Leeuwen           9503780 Eiffel Swimmers PSV      39.65     5.          
    6.  Kim Smulders                  9501248 TRB/RES                  40.09     6.          
    7.  Indy Diependaal               9504976 TRB/RES                  40.70     7.          
    8.  Nikey van de Wetering         9500336 Zeester-Meerval          40.74     8.          
    9.  Evelien Schat                 9504730 Eiffel Swimmers PSV      40.95     9.          
   10.  Sanne Ter Burg                9501058 Eiffel Swimmers PSV      41.33    10.          
   11.  Kelly Hoegee                  9500404 ZVDO '74                 41.62    11.          
   12.  Ananda Veugen                 9502070 DZT '62                  42.01    12.FJ 1      
   13.  Tisja Janssen                 9501810 BZV                      42.01    13.FJ 2      
   14.  Laura Renders                 9500538 DBD                      42.13    14.          
   15.  Claudia den Ottelander        9500552 SBC2000                  42.17    15.          
   16.  Susan Teijken                 9504592 Nuenen                   42.46    16.          
   17.  Aniek van Dillen              9500574 Tiamat                   42.47    17.FJ 1      
   18.  Lindi Verkooijen              9503826 SBC2000                  42.47    18.FJ 2      
   19.  Maxime Schoones               9503520 Budel                    43.22    19.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 157                   Meisjes, 50m schoolslag                         Junioren 3
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        35.60  Lotte Goosen                DIO    Tilburg                 2006
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kristie Dekkers               9402068 DIO                      37.55     1.          
    2.  Sahar Hamam                   9405412 DZT '62                  38.11     2.FJ 1      
    3.  Dashney Verweij               9403916 BZV                      38.11     3.FJ 2      
    4.  Karlijn Hoogstede             9404800 Arethusa                 38.48     4.          
    5.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV      38.64     5.          
    6.  Michelle Verouden             9400150 Eiffel Swimmers PSV      39.20     6.          
    7.  Whitney van Hoeckel           9402390 DIO                      39.27     7.          
    8.  Arja den Boer                 9405634 BZV                      39.72     8.          
    9.  Kimberley Pardoel             9401646 Nautilus                 40.07     9.          
   10.  Colet Claessens               9405182 Nuenen                   40.14    10.          
   11.  Monique Vaneker               9401362 ZVDO '74                 40.30    11.          
   12.  Sandra van der Heijden        9405328 De Krabben               40.43    12.          
   13.  Anouk Goes                    9400340 De Biesboschzwemmers     40.50    13.          
   14.  Kelly Mekes                   9402724 TRB/RES                  40.85    14.          
   15.  Vera Vinken                   9401928 DZT '62                  40.88    15.          
   16.  Ilse van der Heijden          9402878 Njord                    41.12    16.          
   17.  Esther Krielaart              9404054 De Dommelbaarzen         41.14    17.          
   18.  Anouk v.d. Ouweland           9402648 Tempo                    41.26    18.          
   19.  Liza van Calis                9400382 DZT '62                  41.30    19.          
   20.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                  41.52    20.          
   21.  Milena van Schijndel          9400818 DZT '62                  41.56    21.          
   22.  Anouk v. Lokven               9402680 Neptunus '58             42.39    22.FJ 1      
   23.  Meike Nauta                   9405180 Nuenen                   42.39    23.FJ 2      
   24.  Nathalie van Kaathoven        9400418 Budel                    43.11    24.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 158                   Meisjes, 50m schoolslag                            Jeugd 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        34.47  Valerie Hemesath            PSV    Tilburg                 2006
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cyril Landstra                9305722 Zeester-Meerval          37.30     1.          
    2.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV      37.62     2.          
    3.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                  38.16     3.          
    4.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                  38.39     4.          
    5.  Lotte Nederstigt              9303062 De Krabben               38.72     5.          
    6.  Marissa Minkman               9306054 De Krabben               39.80     6.          
    7.  Hanneke vd Steen              9302280 Zegenwerp                40.20     7.          
    8.  Petri Veldhuis                9300794 ZVDO '74                 40.25     8.          
    9.  Marit Stege                   9300746 Nautilus                 40.37     9.          
   10.  Tamara Passania               9304256 SBC2000                  40.70    10.          
   11.  Carmen Gosens                 9304052 DIO                      40.88    11.          
   12.  Marlotte Spohr                9305288 WZV                      40.94    12.          
   13.  Veerle Sauvé                  9304400 TRB/RES                  41.08    13.          
   14.  Jolijn vd Schoot              9302278 Zegenwerp                41.51    14.          
   15.  Susette Lauwen                9302398 DIO                      41.87    15.          
   16.  Catrina Hagens                9305382 WZV                      43.36    16.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 159                   Meisjes, 50m schoolslag                            Jeugd 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        34.47  Valerie Hemesath            PSV    Tilburg                 2006
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Goosen                  9205306 Zeester-Meerval          35.54     1.          
    2.  Kiki van Boesschoten          9206630 De Vennen                37.48     2.          
    3.  Esther Wittermans             9204346 Nuenen                   39.04     3.          
    4.  Chantalle van der Linden      9204524 DIO                      39.22     4.          
    5.  Chantal Verbakel              9202610 Nautilus                 39.63     5.          
    6.  Leonie Heijboer               9205400 De Krabben               39.97     6.FJ 1      
    7.  Evy Bokkers                   9205414 Arethusa                 39.97     7.FJ 2      
    8.  Iris Berkelmans               9204196 De Treffers              40.29     8.          
    9.  Inge Fransen                  9205540 Hydra                    40.50     9.          
   10.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester-Meerval          40.51    10.          
   11.  Melissa vd Schoot             9203120 Zegenwerp                41.66    11.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 160                   Meisjes, 50m schoolslag                         Senioren 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        33.37  Suzanne v/d Bogaard         PSV    Drachten                2006
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yvon de Wit                   9103576 DZT '62                  36.70     1.          
    2.  Loes Cornelissen              9100594 Tritium (SG)             38.67     2.FJ 1      
    3.  Sofie Oostvogels              9102372 De Vennen                38.67     3.FJ 2      
    4.  Carlijn Martens               9102032 Arethusa                 39.78     4.          
    5.  Eveline Wouters               9104934 Njord                    40.73     5.          
 AFGEM  Esther van Kamp               9101532 Arethusa                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 161                    Dames, 50m schoolslag                          Senioren 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        33.37  Suzanne v/d Bogaard         PSV    Drachten                2006
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura van Belle               9000204 AquAmigos                35.61     1.          
    2.  Jolanda Post                  9004848 DIO                      36.12     2.          
    3.  Rolijn van Vught              9004110 Budel                    38.09     3.          
    4.  Gabriëlla van Oerle           9006758 De Warande               38.55     4.          
    5.  Simone van der Linden         9002358 DIO                      39.04     5.          
    6.  Vivian van der Burgt          9000656 Njord                    39.27     6.          
    7.  Marjolein Keltjens            9001866 WZV                      39.53     7.          
   DIS  Lotte de Winter               9004354 Nuenen                            DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA
 AFGEM  Merel Snoeijs                 9003508 SBC2000                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 162                    Dames, 50m schoolslag                    18 jaar en ouder
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        31.94  Madelon Baans               PSC    Sheffield (GBR)         1998
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Hendrikx                8801698 DZT '62                  34.64     1.          
    2.  Marjolijn Wuisman             8604202 Tempo                    35.38     2.          
    3.  Inge Balvers                  8500118 SBC2000                  35.60     3.          
    4.  Nilshaira Isenia              8907234 Eiffel Swimmers PSV      35.74     4.          
    5.  Esther Vos                    8201762 ZVDO '74                 36.06     5.          
    6.  Joëlle Vos                    8804664 Zeester-Meerval          36.72     6.          
    7.  Susanne van der Linden        8802736 DIO                      37.36     7.          
    8.  Linda Schellekens             8803854 Neptunus '58             37.80     8.          
    9.  Tonny Methorst                8802998 De Biesboschzwemmers     37.83     9.          
   10.  Annette Wijnja-Visser         6700528 De Biesboschzwemmers     38.04    10.          
   11.  Kim vd Beek                   8700196 Eiffel Swimmers PSV      38.26    11.          
   12.  Marleen Fijen                 8300584 Nautilus                 38.29    12.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 163                  Jongens, 100m vrije slag                Minioren 5 en later
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:06.03  Olaf Henselmans            DBD    's-Gravenzande         1997
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris van Mierlo             9700489 Budel                  1:13.99     1.          
          1:13.99
    2.  Stefan Hoekstra               9700223 TRB/RES                1:19.48     2.          
          1:19.48
    3.  Yvo Bulham                    9701073 De Vennen              1:20.07     3.          
          1:20.07



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 164                  Jongens, 100m vrije slag                         Minioren 6
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:02.99  Pieter van den Hoogenband  PSV    Uden                   1989
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stan Pijnenburg               9600427 Eiffel Swimmers PSV    1:05.13     1.          
          1:05.13
    2.  Peter Rietveld                9601081 TRB/RES                1:07.60     2.          
          1:07.60
    3.  Stef van Zitteren             9601459 Eiffel Swimmers PSV    1:08.28     3.          
          1:08.28
    4.  Pepijn Smits                  9600691 Eiffel Swimmers PSV    1:08.79     4.          
          1:08.79
    5.  Ramon Verhulst                9601751 Hieronymus             1:13.32     5.          
          1:13.32
    6.  Floris Lafeber                9602143 TRB/RES                1:14.13     6.          
          1:14.13
    7.  Tim Schalken                  9601083 TRB/RES                1:14.39     7.          
          1:14.39
    8.  Wimar Lindenberg              9601857 De Krabben             1:14.48     8.          
          1:14.48
    9.  Jeroen Willemsen              9600413 Tritium (SG)           1:16.91     9.          
          1:16.91
   10.  Teun van Houtert              9603065 De Dommelbaarzen       1:16.98    10.          
          1:16.98
   11.  Thijs van Galen               9602021 Zeester-Meerval        1:18.93    11.          
          1:18.93
   12.  Bart Gubbels                  9602015 TRB/RES                1:18.99    12.          
          1:18.99
   13.  Bram van Heuven               9600523 De Treffers            1:21.43    13.          
          1:21.43



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 165                  Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record          58.28  Pieter van den Hoogenband  PSV    Uden                   1990
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maarten Brzoskowski           9500769 Eiffel Swimmers PSV    1:03.02     1.          
          1:03.02
    2.  Joep van Grunsven             9500469 Arethusa               1:08.62     2.          
          1:08.62
    3.  Sven Alderlieste              9501329 SBC2000                1:09.06     3.          
          1:09.06
    4.  Bram van de Water             9501629 Den Doorn              1:09.29     4.          
          1:09.29
    5.  Daryl Polder                  9504671 DBD                    1:09.82     5.          
          1:09.82
    6.  Guus van Stiphout             9501081 Nautilus               1:11.06     6.          
          1:11.06
    7.  Fabian Sebregts               9500689 Hieronymus             1:11.38     7.          
          1:11.38
    8.  Jordy Jongenelen              9504995 De Krabben             1:12.22     8.          
          1:12.22
    9.  Rick Hoekstra                 9501437 TRB/RES                1:12.39     9.          
          1:12.39
   10.  Diederick Groeneveld          9502123 BZV                    1:13.07    10.          
          1:13.07
   11.  Wilko Heemskerk               9504322 De Treffers            1:13.63    11.          
          1:13.63
   12.  Marc Tromp                    9502151 Eiffel Swimmers PSV    1:13.83    12.          
          1:13.83
   13.  Dieder Schuurmans             9500447 Tritium (SG)           1:14.09    13.          
          1:14.09
   14.  Alex in 't Groen              9502683 De Vennen              1:15.56    14.          
          1:15.56
   15.  Marco Hoogenraad              9503051 BZV                    1:16.48    15.          
          1:16.48
 NG.ZA  Nick Evers                    9502171 AquAmigos                       NG.ZA          
        NGZA



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 166                  Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record          54.25  John Verhagen              PSV    Dordrecht              2006
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester-Meerval        1:01.33     1.          
          1:01.33
    2.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                1:02.05     2.          
          1:02.05
    3.  Date v.d. Zaag                9403919 Eiffel Swimmers PSV    1:02.29     3.          
          1:02.29
    4.  Huub Leijssen                 9402755 DZT '62                1:02.97     4.          
          1:02.97
    5.  Ted Reniers                   9400519 De Dommelbaarzen       1:06.29     5.          
          1:06.29
    6.  Jelle Westerlaken             9400255 ZVDO '74               1:06.72     6.          
          1:06.72
    7.  Jarmo van Zwol                9402983 Nuenen                 1:07.10     7.          
          1:07.10
    8.  Mark v. Dinther               9401471 Neptunus '58           1:08.14     8.          
          1:08.14
    9.  Walter van der Stelt          9401327 Den Doorn              1:08.43     9.FJ 1      
          1:08.43
   10.  Wiebe van de Rijt             9400931 TRB/RES                1:08.43    10.FJ 2      
          1:08.43
   11.  Koen Seuren                   9401013 Tritium (SG)           1:09.77    11.          
          1:09.77
   12.  Stan Brok                     9401473 AquAmigos              1:09.93    12.          
          1:09.93
   13.  Jop Smit                      9404151 Argo                   1:10.22    13.          
          1:10.22
   14.  Bart Schouten                 9400453 De Biesboschzwemmers   1:10.67    14.          
          1:10.67



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 167                  Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 3
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record          52.80  Pieter van den Hoogenband  PSV    Barneveld              1992
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gijs Verhagen                 9304253 Neptunus '58             56.70     1.          
            56.70
    2.  Paul Koster                   9304465 DIO                      57.20     2.          
            57.20
    3.  Mart Hendriks                 9304079 Tritium (SG)             57.96     3.          
            57.96
    4.  Sebastian de Been             9302233 De Warande               58.10     4.          
            58.10
    5.  Maurice Soudant               9302125 Eiffel Swimmers PSV      58.20     5.          
            58.20
    6.  Sven Kardol                   9302135 Nuenen                   58.36     6.          
            58.36
    7.  Frans Slaats                  9300461 Eiffel Swimmers PSV      59.14     7.          
            59.14
    8.  Thomas van Mierlo             9300353 Budel                    59.17     8.          
            59.17
    9.  Ruud van Heerbeek             9301769 Eiffel Swimmers PSV      59.76     9.          
            59.76
   10.  Christian Bingel              9303207 DIO                    1:01.04    10.          
          1:01.04
   11.  Tian Tjioe                    9306093 TRB/RES                1:01.29    11.          
          1:01.29
   12.  Dirk Vogels                   9302427 Zeester-Meerval        1:01.33    12.          
          1:01.33
   13.  Robert Groot                  9301997 De Krabben             1:01.58    13.          
          1:01.58
   14.  Kevin Vermeulen               9305469 Arethusa               1:01.68    14.          
          1:01.68
   15.  Ramon Bastiaansen             9303797 DIO                    1:02.24    15.          
          1:02.24
   16.  Stef v.d. Struijk             9305473 Eiffel Swimmers PSV    1:02.67    16.          
          1:02.67
   17.  Wouter Sijmons                9302695 Nuenen                 1:02.75    17.          
          1:02.75
   18.  Matti de Bruijn               9305071 TRB/RES                1:03.20    18.          
          1:03.20
   19.  Joey Smits                    9306029 DZT '62                1:03.80    19.          
          1:03.80
   20.  Luuk van Doremalen            9303487 De Dommelbaarzen       1:03.94    20.          
          1:03.94
   21.  Pim Dirriwachter              9304255 De Treffers            1:04.36    21.          
          1:04.36
   DIS  Yannick van Opdorp            9306521 De Krabben                        DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA
    NG  Tristan Bron                  9301131 DZT '62                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 168                  Jongens, 100m vrije slag                         Junioren 4
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record          51.40  Pieter van den Hoogenband  PSV    Dordrecht              1993
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  John Verhagen                 9205325 Eiffel Swimmers PSV      53.70     1.          
            53.70
    2.  Johnno Smulders               9202675 Eiffel Swimmers PSV      57.15     2.          
            57.15
    3.  Luuk Onrust                   9205125 Zeester-Meerval          57.79     3.          
            57.79
    4.  Ferry J. Claassen             9202217 Budel                    58.66     4.          
            58.66
    5.  Donny van Alphen              9202377 Zeester-Meerval          58.85     5.          
            58.85
    6.  Mitchel Heesakkers            9200479 Tiamat                   59.19     6.          
            59.19
    7.  Coen de Bruijn                9205151 Hieronymus               59.37     7.          
            59.37
    8.  Mark Schellekens              9201153 Neptunus '58             59.56     8.          
            59.56
    9.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester-Meerval        1:00.08     9.          
          1:00.08
   10.  Tom Pel                       9203237 De Warande             1:00.22    10.          
          1:00.22
   11.  Enzo Diependaal               9206691 TRB/RES                1:00.42    11.          
          1:00.42
   12.  Aron Heerkens                 9201751 Nautilus               1:00.60    12.          
          1:00.60
   13.  Ruud Scheepers                9203411 Njord                  1:00.62    13.          
          1:00.62
   14.  Remco Jonkers                 9201717 De Vennen              1:00.72    14.          
          1:00.72
   15.  Dustin Bolte                  9204813 Tempo                  1:00.89    15.          
          1:00.89
   16.  Jarst van Belle               9200061 AquAmigos              1:00.90    16.          
          1:00.90
   17.  Wim Crielaard                 9205713 ZVDO '74               1:01.06    17.          
          1:01.06
   18.  Rick v. Hamond                9205873 Neptunus '58           1:01.20    18.          
          1:01.20
   19.  Jeroen Krielaart              9202881 Zegenwerp              1:01.37    19.          
          1:01.37
   20.  Gerben de Laat                9205411 De Vennen              1:01.92    20.          
          1:01.92
   21.  Roy Smits                     9202259 De Vennen              1:02.01    21.          
          1:02.01
   22.  Pim Sollie                    9201233 Zeester-Meerval        1:03.29    22.          
          1:03.29
    NG  Cas Hendriks                  9205303 Lutra                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 169                  Jongens, 100m vrije slag                            Jeugd 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record          49.13  Pieter van den Hoogenband  PSV    Eindhoven              1995
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande               54.86     1.          
            54.86
    2.  Wouter de Mol                 9101603 Hieronymus               55.47     2.          
            55.47
    3.  Giel van Dijk                 9104211 De Biesboschzwemmers     55.76     3.          
            55.76
    4.  Sil Hoving                    9103947 Eiffel Swimmers PSV      56.03     4.          
            56.03
    5.  Reinier Vos                   9102445 Zeester-Meerval          57.17     5.          
            57.17
    6.  Mehmet Demirci                9100451 BZV                      57.57     6.          
            57.57
    7.  Rens van Eijk                 9100573 Nuenen                   57.84     7.          
            57.84
    8.  Rik Bakker                    9104625 TRB/RES                  58.03     8.          
            58.03
    9.  Bob van Hees                  9103851 DIO                      58.57     9.          
            58.57
   10.  Jelte Schuurmans              9104841 Tritium (SG)             59.10    10.          
            59.10
   11.  Thom van de Wetering          9102551 Zeester-Meerval          59.67    11.          
            59.67
   12.  Stefan Wesolowski             9102539 SBC2000                1:00.11    12.FJ 1      
          1:00.11
   13.  Pieter Joordens               9101133 Tiamat                 1:00.11    13.FJ 2      
          1:00.11
   14.  Bas Castelijns                9106989 Nuenen                 1:01.77    14.          
          1:01.77



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 170                  Jongens, 100m vrije slag                            Jeugd 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record          49.13  Pieter van den Hoogenband  PSV    Eindhoven              1995
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jasper van Mierlo             9002005 Budel                    52.76     1.          
            52.76
    2.  Tom Lommers                   9001847 WZV                      55.59     2.          
            55.59
    3.  Roel v.d. Kleij               9001571 Neptunus '58             55.72     3.          
            55.72
    4.  Kenny van Krieken             9001675 AquAmigos                56.58     4.          
            56.58
    5.  Loek Herberts                 9001173 Zeester-Meerval          57.28     5.          
            57.28
    6.  Roel Verdijk                  9004317 De Vennen                57.96     6.          
            57.96
    7.  Remco Bonten                  9000323 SBC2000                  58.10     7.          
            58.10
    8.  Kevin Kuijpers                9006751 E.O.Z.C.                 59.04     8.          
            59.04
    9.  Akke Toeter                   9002923 Nuenen                 1:01.00     9.          
          1:01.00
   10.  Melvin Smits                  9004315 De Vennen              1:01.08    10.          
          1:01.08
   DIS  Michiel Verrijk               9003047 Nuenen                            DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA
    NG  Lars v.d. Heijden             9005167 Eiffel Swimmers PSV                NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 171                   Heren, 100m vrije slag                    18 jaar en ouder
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record          46.81  Pieter van den Hoogenband  PSV    Dublin (IRL)           2003
Brabants Record          49.13  Pieter van den Hoogenband  PSV    Eindhoven              1995
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bram Wisse                    8503035 DZT '62                  52.23     1.          
            52.23
    2.  Raga Flores                   8900903 BZV                      52.89     2.          
            52.89
    3.  Roel Jacobs                   8200787 Zeester-Meerval          53.17     3.          
            53.17
    4.  Hermie Minkels                8702249 BZV                      53.53     4.          
            53.53
    5.  Joppe Wisse                   8903645 DZT '62                  53.67     5.          
            53.67
    6.  Dirk Filippini                8503559 DZT '62                  54.60     6.          
            54.60
    7.  Rick de Greef                 8400749 Budel                    55.20     7.          
            55.20
    8.  Tim van Doesburg              8800817 TRB/RES                  55.45     8.          
            55.45
    9.  Gert-Jan den Dekker           8500519 ZVDO '74                 55.50     9.          
            55.50
   10.  Joost Mulder                  8602153 De Vennen                56.01    10.FJ 1      
            56.01
   11.  Joppe Schuurmans              8905447 Tritium (SG)             56.01    11.FJ 2      
            56.01
   12.  Martijn Rongen                8705073 E.O.Z.C.                 56.18    12.          
            56.18
   13.  Bart van der Aar              8900005 BZV                      56.25    13.          
            56.25
   14.  Wim Vos                       8402483 ZVDO '74                 56.63    14.          
            56.63
   15.  Jelle Beerens                 8600159 De Dommelbaarzen         57.36    15.          
            57.36
    NG  Edwin Verlaan                 7801121 TRB/RES                            NG          
 AFGEM  Lars Rongen                   8902635 E.O.Z.C.                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 172                    Meisjes, 100m rugslag                 Minioren 5 en later
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:18.12  Mariette Nijhof            Njord  Tilburg                1999
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura van Leeuwen             9701762 Eiffel Swimmers PSV    1:21.29     1.          
          1:21.29
    2.  Danique Scheepers             9700836 Budel                  1:22.03     2.          
          1:22.03
    3.  Esmée Six                     9700490 Eiffel Swimmers PSV    1:26.33     3.          
          1:26.33
    4.  Jo-Eny Polsbroek              9702238 Arethusa               1:30.07     4.          
          1:30.07
    5.  Marlijn van Vonderen          9700348 Arethusa               1:30.70     5.          
          1:30.70
    6.  Selene Wortel                 9700654 DIO                    1:31.90     6.          
          1:31.90
    7.  Lilly de Wit                  9800544 De Krabben             1:33.49     7.          
          1:33.49



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 173                    Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:13.10  Edrina v/d Heuvel          Nuenen Uden                   1982
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marceline de Cloe             9602050 De Vennen              1:19.50     1.          
          1:19.50
    2.  Madelon van Dam               9601624 Eiffel Swimmers PSV    1:21.44     2.          
          1:21.44
    3.  Rosanne van Wierst            9600234 Eiffel Swimmers PSV    1:22.29     3.          
          1:22.29
    4.  Lotte Langenhoff              9602580 Zeester-Meerval        1:23.59     4.          
          1:23.59
    5.  Bente v. Bergen               9600336 Neptunus '58           1:24.58     5.          
          1:24.58
    6.  Femke van Hest                9604294 TRB/RES                1:25.74     6.          
          1:25.74
    7.  Nikki Habers                  9600594 Zeester-Meerval        1:25.98     7.          
          1:25.98
    8.  Jeanine Kocken                9601816 Eiffel Swimmers PSV    1:28.40     8.FJ 1      
          1:28.40
    9.  Zoë Hellings                  9600338 Neptunus '58           1:28.40     9.FJ 2      
          1:28.40
   10.  Marie-Rose Heijkoop           9602584 Daphnia                1:29.67    10.          
          1:29.67
   11.  Sharina Verwijmeren           9603640 De Dommelbaarzen       1:29.82    11.          
          1:29.82
   12.  Thelma van Beek               9601634 Tempo                  1:29.89    12.          
          1:29.89
   13.  Lotte v Grinsven              9601544 Zegenwerp              1:31.57    13.          
          1:31.57
   14.  Amy van Lier                  9603022 De Vennen              1:33.44    14.          
          1:33.44



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 174                    Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:09.00  Joyce Stewart              Zeeste Uden                   1984
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle de Bruijn            9503090 TRB/RES                1:14.48     1.          
          1:14.48
    2.  Simone Soudant                9500430 Eiffel Swimmers PSV    1:15.79     2.          
          1:15.79
    3.  Samantha Kardol               9502972 Nuenen                 1:17.48     3.          
          1:17.48
    4.  Nikki van der Zee             9503340 De Krabben             1:18.75     4.          
          1:18.75
    5.  Esma van Vonderen             9501112 Arethusa               1:19.76     5.          
          1:19.76
    6.  Judith van de Wijdeven        9503820 Njord                  1:20.63     6.          
          1:20.63
    7.  Louise van de Meer            9504198 TRB/RES                1:20.66     7.          
          1:20.66
    8.  Anne Klijberg                 9503974 WZV                    1:20.91     8.          
          1:20.91
    9.  Mariska van Leeuwen           9503780 Eiffel Swimmers PSV    1:21.38     9.          
          1:21.38
   10.  Sanne Ter Burg                9501058 Eiffel Swimmers PSV    1:21.43    10.          
          1:21.43
   11.  Evelien Schat                 9504730 Eiffel Swimmers PSV    1:21.51    11.          
          1:21.51
   12.  Tisja Janssen                 9501810 BZV                    1:21.95    12.          
          1:21.95
   13.  Elise Pennings                9503608 Argo                   1:22.37    13.          
          1:22.37
   14.  Judith Vos                    9502140 Zeester-Meerval        1:22.90    14.          
          1:22.90
   15.  Sanne de Laat                 9502730 AquAmigos              1:23.60    15.          
          1:23.60
   16.  Claudia den Ottelander        9500552 SBC2000                1:23.70    16.          
          1:23.70
   17.  Daisy van den Bos             9503880 SBC2000                1:23.98    17.          
          1:23.98
   18.  Kelly Hoegee                  9500404 ZVDO '74               1:24.06    18.          
          1:24.06
   19.  Ananda Veugen                 9502070 DZT '62                1:24.18    19.          
          1:24.18
   19.  Susan Teijken                 9504592 Nuenen                 1:24.18    19.          
          1:24.18
   21.  Madelon Schellekens           9501888 De Vennen              1:24.59    21.          
          1:24.59
   22.  Claudia Bloks                 9501878 De Dommelbaarzen       1:25.26    22.          
          1:25.26
   23.  Vanessa van Schijndel         9500400 DZT '62                1:25.47    23.          
          1:25.47
   24.  Maxime Schoones               9503520 Budel                  1:26.39    24.          
          1:26.39
   25.  Sarah van Beijsterveldt       9501552 Zeester-Meerval        1:26.42    25.          
          1:26.42
   26.  Manon Balvers                 9502042 WZV                    1:26.86    26.          
          1:26.86
   27.  Lisa Koolen                   9502072 DZT '62                1:27.42    27.          
          1:27.42
   28.  Laura Renders                 9500538 DBD                    1:29.52    28.          
          1:29.52
   29.  Jessie van den Broek          9502408 Hydra                  1:29.96    29.          
          1:29.96
   DIS  Lindi Verkooijen              9503826 SBC2000                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start., AA



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 175                    Meisjes, 100m rugslag                          Junioren 3
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:07.02  Wendy v/d Zanden           PSV                           2002
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle Verouden             9400150 Eiffel Swimmers PSV    1:09.23     1.          
          1:09.23
    2.  Noortje van den Boom          9400574 Eiffel Swimmers PSV    1:13.74     2.          
          1:13.74
    3.  Whitney van Hoeckel           9402390 DIO                    1:15.05     3.FJ 1      
          1:15.05
    4.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester-Meerval        1:15.05     4.FJ 2      
          1:15.05
    5.  Karlijn Hoogstede             9404800 Arethusa               1:16.10     5.          
          1:16.10
    6.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (SG)           1:17.46     6.          
          1:17.46
    7.  Vaia Suijkerbuijk             9403998 Daphnia                1:17.82     7.          
          1:17.82
    8.  Colet Claessens               9405182 Nuenen                 1:18.35     8.          
          1:18.35
    9.  Fieke Nelissen                9401582 Tritium (SG)           1:19.53     9.          
          1:19.53
   10.  Dashney Verweij               9403916 BZV                    1:19.73    10.          
          1:19.73
   11.  Maike Korthout                9406034 WZV                    1:21.43    11.          
          1:21.43
   12.  Vera Vinken                   9401928 DZT '62                1:21.89    12.          
          1:21.89
   13.  Anouk Goes                    9400340 De Biesboschzwemmers   1:22.02    13.          
          1:22.02
   14.  Nathalie van Kaathoven        9400418 Budel                  1:22.68    14.          
          1:22.68
   15.  Nathasja Scheepers            9405048 Budel                  1:22.87    15.          
          1:22.87
   16.  Tanja Knook                   9403488 Daphnia                1:24.11    16.          
          1:24.11
   17.  Arja den Boer                 9405634 BZV                    1:24.78    17.          
          1:24.78



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 176                    Meisjes, 100m rugslag                             Jeugd 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:06.94  Sabrina Buur               PSV    Cuijk                  1999
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ashley Verburg                9301616 Eiffel Swimmers PSV    1:10.63     1.          
          1:10.63
    2.  Ilse Resink                   9303632 DIO                    1:13.19     2.          
          1:13.19
    3.  Cyril Landstra                9305722 Zeester-Meerval        1:13.68     3.          
          1:13.68
    4.  Michelle Hendrikx             9303186 Eiffel Swimmers PSV    1:14.05     4.          
          1:14.05
    5.  Mandy Stoop                   9304294 Nuenen                 1:15.32     5.          
          1:15.32
    6.  Susette Lauwen                9302398 DIO                    1:16.92     6.          
          1:16.92
    7.  Renée Roks                    9303844 SBC2000                1:17.45     7.          
          1:17.45
    8.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    1:17.58     8.          
          1:17.58
    9.  Jolijn vd Schoot              9302278 Zegenwerp              1:18.04     9.          
          1:18.04
   10.  Petra Schuivens               9305036 Tritium (SG)           1:18.19    10.          
          1:18.19
   11.  Petri Veldhuis                9300794 ZVDO '74               1:18.23    11.          
          1:18.23
   12.  Nicole Peeters                9303842 SBC2000                1:18.57    12.          
          1:18.57
   13.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES                1:19.08    13.FJ 1      
          1:19.08
   14.  Marlotte Spohr                9305288 WZV                    1:19.08    14.FJ 2      
          1:19.08
   15.  Marleen Bakker                9302874 TRB/RES                1:19.59    15.          
          1:19.59
   16.  Linda van Ool                 9304982 Tempo                  1:19.68    16.          
          1:19.68



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 177                    Meisjes, 100m rugslag                             Jeugd 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:04.35  Sabrina Buur               PSV    Dordrecht              2000
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Arts                     9203076 Zeester-Meerval        1:08.48     1.          
          1:08.48
    2.  Désirée Emmen                 9204862 De Vennen              1:12.33     2.          
          1:12.33
    3.  Laura vd Laar                 9201054 DZT '62                1:14.09     3.          
          1:14.09
    4.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester-Meerval        1:15.12     4.          
          1:15.12
    5.  Narissa Lobregt               9201122 ZVDO '74               1:15.72     5.          
          1:15.72
    6.  Robina Hoegee                 9200754 ZVDO '74               1:15.76     6.          
          1:15.76
    7.  Agaath Bont                   9204688 De Dommelbaarzen       1:16.66     7.          
          1:16.66
    8.  Sanne Bruggink                9200330 SBC2000                1:17.70     8.          
          1:17.70
    9.  Franka Louwers                9205994 E.O.Z.C.               1:20.43     9.          
          1:20.43



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 178                    Meisjes, 100m rugslag                          Senioren 1
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:03.22  Stefanie Luiken            PSV    Eindhoven              2003
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura de Jong                 9103880 Nuenen                 1:11.82     1.          
          1:11.82
    2.  Chantal Willems               9105482 Tritium (SG)           1:12.67     2.          
          1:12.67
    3.  Cora van Dorst                9106218 Hieronymus             1:13.34     3.          
          1:13.34
    4.  Yvon de Wit                   9103576 DZT '62                1:14.89     4.          
          1:14.89
    5.  Joyce Raemaekers              9106106 Budel                  1:15.43     5.          
          1:15.43
    6.  Eveline Wouters               9104934 Njord                  1:17.86     6.          
          1:17.86
    7.  Christel Peeters              9102424 De Warande             1:19.86     7.          
          1:19.86



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 179                     Dames, 100m rugslag                           Senioren 2
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:03.22  Stefanie Luiken            PSV    Eindhoven              2003
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jantine Jongenotter           9001800 Eiffel Swimmers PSV    1:08.55     1.          
          1:08.55
    2.  Anne Pel                      9002894 De Warande             1:13.08     2.          
          1:13.08
    3.  Simone van der Linden         9002358 DIO                    1:15.27     3.FJ 1      
          1:15.27
    4.  Jacky Mettler                 9006496 Argo                   1:15.27     4.FJ 2      
          1:15.27



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 180                     Dames, 100m rugslag                     18 jaar en ouder
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record          59.63  Hinkelien Schreuder        PSV    Amsterdam              2005
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Hendrikx                8801698 DZT '62                1:08.53     1.          
          1:08.53
    2.  Maike op het Veld             8703046 TRB/RES                1:09.00     2.          
          1:09.00
    3.  Janneke Kaptheyns             8702096 Tempo                  1:11.62     3.          
          1:11.62
    4.  Merel Siroen                  8804006 Tritium (SG)           1:15.12     4.          
          1:15.12
    5.  Linda Schellekens             8803854 Neptunus '58           1:18.17     5.          
          1:18.17
 NG.ZA  Laura Zuiddam                 8604262 BZV                             NG.ZA          
        NGZA
 AFGEM  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 181                 Jongens, 4 x 50m vrije slag              Junioren 4 en later
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:45.00  Startlimiet                                                  
Brabants Record        1:40.72  Zeester-Meerval            ZM     Tilburg                2004
Brabants Record        1:38.00  Startlimiet                                                  
Brabants Record        1:29.00  PSV                        PSV    Roosendaal             2005
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eiffel Swimmers PSV 2                 Eiffel Swimmers PSV    1:44.05     1.          
        Ruud van Heerbeek, 93                     Frans Slaats, 93
        Johnno Smulders, 92                       John Verhagen, 92
            27.39  1:44.05

    2.  Zeester-Meerval 1                     Zeester-Meerval        1:49.89     2.          
        Donny van Alphen, 92                      Kevin Janssen, 92
        Pim Sollie, 92                            Jeffrey Thijssen, 94
            27.39  1:49.89

    3.  De Vennen 1                           De Vennen              1:51.79     3.FJ 1      
        Remco Jonkers, 92                         Stephan Onnes, 93
        Gerben de Laat, 92                        Roy Smits, 92
            27.60  1:51.79

    4.  Neptunus '58 1                        Neptunus '58           1:51.79     4.FJ 2      
        Mark Schellekens, 92                      Rick v. Hamond, 92
        Mark v. Dinther, 94                       Gijs Verhagen, 93
          1:51.79

    5.  TRB/RES 1                             TRB/RES                1:52.49     5.          
        Thomas Rietveld, 94                       Matti de Bruijn, 93
        Tian Tjioe, 93                            Enzo Diependaal, 92
            28.92  1:52.49

    6.  Eiffel Swimmers PSV 1                 Eiffel Swimmers PSV    1:53.82     6.          
        Maurice Soudant, 93                       Stef v.d. Struijk, 93
        Mitchell Verburg, 94                      Geert Janssen, 92
            27.36  1:53.82

    7.  Tritium (SG) 1                        Tritium (SG)           1:55.76     7.          
        Rens Mahler, 92                           Koen Seuren, 94
        Simon van den Broek, 93                   Mart Hendriks, 93
            29.02  1:55.76

    8.  De Warande 1                          De Warande             1:56.22     8.          
        Sebastian de Been, 93                     Pieter Pijnenburg, 93
        Harm Donkers, 93                          Tom Pel, 92
            27.51  1:56.22




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 182                  Heren, 4 x 50m vrije slag                     Senioren Open
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        1:45.00  Startlimiet                                                  
Brabants Record        1:40.72  Zeester-Meerval            ZM     Tilburg                2004
Brabants Record        1:38.00  Startlimiet                                                  
Brabants Record        1:29.00  PSV                        PSV    Roosendaal             2005
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Warande 1                          De Warande             1:36.25     1.          
        Ralf Mertens, 82                          Gerben Fiere, 91
        Matthijs van Dieden, 76                   Gijs Damen, 79
            24.54  1:36.25

    2.  BZV 1                                 BZV                    1:38.62     2.          
        Hermie Minkels, 87                        Mehmet Demirci, 91
        Bart van der Aar, 89                      Raga Flores, 89
            24.30  1:38.62

    3.  DZT '62 1                             DZT '62                1:39.35     3.          
        Dirk Filippini, 85                        Joppe Wisse, 89
        Aad Vogelaar, 61                          Bram Wisse, 85
            25.19  1:39.35

    4.  Budel 1                               Budel                  1:39.93     4.          
        Rick de Greef, 84                         Niels Raaijmakers, 90
        Thomas van Mierlo, 93                     Jasper van Mierlo, 90
          1:39.93

    5.  ZVDO '74 1                            ZVDO '74               1:41.58     5.          
        Wim Vos, 84                               Dennis van Beek, 78
        Martijn den Dekker, 87                    Gert-Jan den Dekker, 85
            25.86  1:41.58

    6.  Zeester-Meerval 1                     Zeester-Meerval        1:42.56     6.          
        Roel Jacobs, 82                           Reinier Vos, 91
        Loek Herberts, 90                         Thom van de Wetering, 91
            25.14  1:42.56

    7.  TRB/RES 1                             TRB/RES                1:42.82     7.          
        Robin van Gulik, 90                       Joey van Doesburg, 87
        Daan van Erp, 89                          Tim van Doesburg, 88
            26.39  1:42.82

    8.  Nuenen 1                              Nuenen                 1:43.32     8.          
        Tim Winkels, 87                           Akke Toeter, 90
        Rens van Eijk, 91                         Martin de Wildt, 74
            26.67  1:43.32

    9.  Tritium (SG) 1                        Tritium (SG)           1:44.22     9.          
        Mark Effing, 86                           Bas Berndes, 89
        Jelte Schuurmans, 91                      Joppe Schuurmans, 89
            26.81  1:44.22




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 183                 Meisjes, 4 x 50m wisselslag              Junioren 3 en later
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        2:09.48  PSV                        PSV    Tilburg                2007
Brabants Record        2:06.74  PSV                        PSV    Roosendaal             2005
Brabants Record        2:06.74  PSV                        PSV    Roosendaal             2005
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eiffel Swimmers PSV 1                 Eiffel Swimmers PSV    2:17.52     1.          
        Noortje van den Boom, 94                  Michelle Verouden, 94
        Simone Soudant, 95                        Janine Verhaegh, 95
            34.46  2:17.52

    2.  TRB/RES 1                             TRB/RES                2:19.47     2.          
        Michelle de Bruijn, 95                    Suzan van Boxtel, 94
        Kim Smulders, 95                          Kelly Mekes, 94
            34.60  2:19.47

    3.  DZT '62 1                             DZT '62                2:22.63     3.          
        Ananda Veugen, 95                         Milena van Schijndel, 94
        Liza van Calis, 94                        Vera Vinken, 94
            37.15  2:22.63

    4.  Nuenen 1                              Nuenen                 2:23.45     4.          
        Colet Claessens, 94                       Samantha Kardol, 95
        Meike Nauta, 94                           Susan Teijken, 95
          2:23.45

    5.  BZV 1                                 BZV                    2:26.85     5.          
        Roos de Laat, 94                          Dashney Verweij, 94
        Arja den Boer, 94                         Sietske van Zijl, 94
            41.45  2:26.85

    6.  TRB/RES 2                             TRB/RES                2:27.92     6.          
        Louise van de Meer, 95                    Kayleigh Brouwers, 96
        Indy Diependaal, 95                       Femke van Hest, 96
            38.45  2:27.92

    7.  Neptunus '58 1                        Neptunus '58           2:28.32     7.          
        Bente v. Bergen, 96                       Esra Pennings, 94
        Anouk v. Lokven, 94                       Anouk v. Helvoirt, 94
            39.48  2:28.32

    8.  Tritium (SG) 1                        Tritium (SG)           2:28.58     8.          
        Kim Loeffen, 94                           Fieke Nelissen, 94
        Emmely Toonen, 96                         Charessa Feider, 94
            35.99  2:28.58

    9.  Budel 1                               Budel                  2:30.62     9.          
        Nathasja Scheepers, 94                    Maxime Schoones, 95
        Kathleen Bouwman, 94                      Nathalie van Kaathoven, 94
            38.56  2:30.62

   10.  SBC2000 1                             SBC2000                2:30.97    10.          
        Lindi Verkooijen, 95                      Daisy van den Bos, 95
        Claudia den Ottelander, 95                Maya Kingma, 95
            39.30  2:30.97

   11.  WZV 1                                 WZV                    2:31.64    11.          
        Anne Klijberg, 95                         Maike Korthout, 94
        Sanne van der Schans, 96                  Manon Balvers, 95
          2:31.64

   12.  De Vennen 1                           De Vennen              2:34.53    12.          
        Marceline de Cloe, 96                     Madelon Schellekens, 95
        Manon van Leijsen, 94                     Amy van Lier, 96
            36.76  2:34.53

 AFGEM  ZVDO '74 1                            ZVDO '74                        AFGEM          
        Yacintha Oppenhuizen, 94                  Kelly Hoegee, 95
        Monique Vaneker, 94                       Eline Schreuders, 94




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 184                  Dames, 4 x 50m wisselslag                     Senioren Open
06-01-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record        2:09.48  PSV                        PSV    Tilburg                2007
Brabants Record        2:06.74  PSV                        PSV    Roosendaal             2005
Brabants Record        2:06.74  PSV                        PSV    Roosendaal             2005
Brabants Record        1:54.80  PSV                        PSV    Drachten               2007
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eiffel Swimmers PSV 1                 Eiffel Swimmers PSV    2:05.44     1.          
        Jantine Jongenotter, 90                   Kim vd Beek, 87
        Nilshaira Isenia, 89                      Anne Michelle Vos, 91
            32.73  2:05.44

    2.  Zeester-Meerval 1                     Zeester-Meerval        2:06.39     2.          
        Inge Arts, 92                             Lotte Goosen, 92
        Cyril Landstra, 93                        Joëlle Vos, 88
            33.05  2:06.39

    3.  DZT '62 1                             DZT '62                2:10.16     3.          
        Laura vd Laar, 92                         Sahar Hamam, 94
        Yvon de Wit, 91                           Femke Hendrikx, 88
            34.47  2:10.16

    4.  TRB/RES 1                             TRB/RES                2:12.40     4.          
        Maike op het Veld, 87                     Anita Smits, 69
        Pascalle Rovers, 93                       Michelle de Bruijn, 95
          2:12.40

    5.  DIO 1                                 DIO                    2:13.14     5.          
        Simone van der Linden, 90                 Jolanda Post, 90
        Susanne van der Linden, 88                Martje Godschalk, 90
            35.55  2:13.14

    6.  De Biesboschzwemmers 1                De Biesboschzwemmers   2:14.84     6.          
        Francijna de Kooter, 80                   Marcha Admiraal, 93
        Annette Wijnja-Visser, 67                 Tonny Methorst, 88
            35.83  2:14.84

    7.  ZVDO '74 1                            ZVDO '74               2:14.96     7.          
        Narissa Lobregt, 92                       Petri Veldhuis, 93
        Esther Vos, 82                            Robina Hoegee, 92
            36.01  2:14.96

    8.  Tempo 1                               Tempo                  2:15.52     8.          
        Janneke Kaptheyns, 87                     Linda van Ool, 93
        Marjolijn Wuisman, 86                     Ashley Vos, 95
            33.88  2:15.52

    9.  DIO 2                                 DIO                    2:17.54     9.          
        Ilse Resink, 93                           Chantalle van der Linden, 92
        Whitney van Hoeckel, 94                   Kristie Dekkers, 94
            34.79  2:17.54

   10.  Argo 1                                Argo                   2:17.95    10.          
        Marit van Weert, 90                       Jacky Mettler, 90
        Lotte van Schijndel, 91                   Sanne Bonekamp, 91
            35.40  2:17.95

   11.  Tritium (SG) 1                        Tritium (SG)           2:18.00    11.          
        Chantal Willems, 91                       Naomi Feider, 91
        Loes Cornelissen, 91                      Merel Siroen, 88
            34.39  2:18.00

   12.  AquAmigos 1                           AquAmigos              2:18.42    12.          
        Linda de Kok, 91                          Karin de Kok, 93
        Laura van Belle, 90                       Sanne de Laat, 95
            37.10  2:18.42

   13.  De Warande 1                          De Warande             2:19.95    13.          
        Christel Peeters, 91                      Anne Pel, 90
        Gabriëlla van Oerle, 90                   Birgit van der Wegen, 93
            37.82  2:19.95

   14.  SBC2000 1                             SBC2000                2:20.40    14.          
        Sanne Bruggink, 92                        Renée Roks, 93
        Merel Snoeijs, 90                         Jennemieke Aanraad, 93
            36.24  2:20.40

   15.  Nuenen 1                              Nuenen                 2:20.85    15.          
        Laura de Jong, 91                         Nicole Huizing, 84
        Lotte de Winter, 90                       Eline Verrijk, 90
          2:20.85

   16.  De Krabben 1                          De Krabben             2:21.08    16.          
        Linda van Poll, 89                        Marissa Minkman, 93
        Lotte Nederstigt, 93                      Lichelle Groot, 90
            37.33  2:21.08

   17.  Nuenen 2                              Nuenen                 2:21.33    17.FJ 1      
        Mandy Stoop, 93                           Danila vd Hoogenband, 90
        Moniek van den Bosch, 89                  Esther Wittermans, 92
            36.41  2:21.33

   18.  Budel 1                               Budel                  2:21.33    18.FJ 2      
        Joyce Raemaekers, 91                      Nathalie van Kaathoven, 94
        Rolijn van Vught, 90                      Carola Hompes, 88
            36.02  2:21.33

   19.  Neptunus '58 1                        Neptunus '58           2:21.50    19.          
        Sandra Schellekens, 85                    Evalie Hovers, 92
        Linda Schellekens, 88                     Mandy Kuypers, 88
          2:21.50

   20.  De Vennen 1                           De Vennen              2:22.86    20.          
        Désirée Emmen, 92                         Kiki van Boesschoten, 92
        Sofie Oostvogels, 91                      Jacky Scheepers, 93
            35.48  2:22.86

   21.  WZV 1                                 WZV                    2:24.05    21.          
        Marlotte Spohr, 93                        Catrina Hagens, 93
        Marjolein Keltjens, 90                    Daphne van Breemen, 92
            35.82  2:24.05

 AFGEM  De Dommelbaarzen 1                    De Dommelbaarzen                AFGEM          
        Marian Krielaart, 94                      Juliska Peynenburg, 90
        Esther Krielaart, 94                      Agaath Bont, 92




Splash Meet Manager 2007Registered to De Biesboschzwemmers