Zeeuwse Winterkampioenschappen 2008
Vlissingen (NED),    5. - 6.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren
Nr. 3. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren H1 en H2    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 5. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 3 en 4    Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 10. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren
Nr. 11. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren D1 en D2    Nr. 12. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 1 en 2
Nr. 13. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren    Nr. 14. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren H1 en H2
Nr. 15. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren    Nr. 18. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren D1 en D2
Nr. 19. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 20. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 22. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 23. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 24. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 26. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 200m wisselslag                    Dames Senioren Open
05.01.2008 - 13:15                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696   ZCKoewacht               2:24.63     2:25.14       
        Kringrecord 20-24 jaar, NK Limiet senioren
            30.44  1:07.78  1:50.81  2:25.14
    2.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            2:27.14     2:31.98       
        NK Limiet jeugd 1
            31.84  1:11.57  1:57.11  2:31.98
    3.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               2:29.72     2:33.39       
            33.12  1:11.51  1:59.52  2:33.39
    4.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            2:29.72     2:35.46       
            32.05  1:12.08  1:57.97  2:35.46
    5.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            2:32.78     2:36.48       
            32.64  1:11.77  1:59.24  2:36.48
    6.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 2:41.87     2:39.50       
            34.83  1:14.03  2:01.15  2:39.50
    7.  Eline Nijskens                8803194   ZCKoewacht               2:41.41     2:41.54       
            36.29  1:18.51  2:03.29  2:41.54
    8.  Monique de Haard              9203828   De Stormvogel            2:42.14     2:41.74       
            33.89  1:15.82  2:03.46  2:41.74
    9.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel            2:36.18     2:42.11       
            34.51  1:17.75  2:04.86  2:42.11
   10.  Anouk Meesen                  8902828   ZCKoewacht               2:38.32     2:42.35       
            34.78  1:18.22  2:04.64  2:42.35
   11.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         2:36.65     2:42.89       
            34.55  1:15.84  2:05.37  2:42.89
   12.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            2:41.22     2:43.23       
            35.38  1:16.20  2:05.51  2:43.23
   13.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            2:39.98     2:44.95       
            34.88  1:15.90  2:05.96  2:44.95
   14.  Talitha Ruissen               9102670   ZCKoewacht               2:43.28     2:45.30       
            35.37  1:16.82  2:06.43  2:45.30
   15.  Janneke van de Poele          9301128   ZCKoewacht               2:43.31     2:47.52       
            36.10  1:19.08  2:06.49  2:47.52
   16.  Cynthia Potin                 8502374   Luctor et Emergo         2:44.59     2:51.83       
            36.34  1:18.24  2:09.75  2:51.83



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 100m schoolslag                         Heren Senioren
05.01.2008 - 13:22                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               1:09.36     1:08.58       
            31.76  1:08.58
    2.  Eelco van Gemert              7200299   De Stormvogel            1:15.63     1:12.94       
            34.40  1:12.94
    3.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde               1:12.31     1:12.95       
        Kringrecord 45-49 jaar
            34.02  1:12.95
    4.  Erik Hoogendijk               7201243   Luctor et Emergo         1:13.13     1:13.38       
            33.85  1:13.38
    5.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         1:11.75     1:14.11       
            34.30  1:14.11
    6.  Erwin van Boven               8500343   De Otters Axel           1:15.69     1:14.47       
            34.45  1:14.47
    7.  Brian Oosting                 8702449   SZ&PC De Bruinvis        1:16.85     1:16.98       
            36.26  1:16.98
    8.  René van Oudenaarde           8301619   Z.V. Zeelandia           1:17.04     1:18.78       
            36.81  1:18.78
    9.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis        1:19.26     1:19.37       
            36.32  1:19.37
   10.  Yaus Lekatompessy             8702039   Luctor et Emergo         1:18.92     1:19.75       
            35.72  1:19.75
   11.  Bert van Waes                 7801179   ZCKoewacht               1:19.85     1:22.16       
            38.22  1:22.16
   12.  Arjan Dekker                  6900225   ZCKoewacht               1:24.28     1:25.46       
            38.85  1:25.46
   13.  Martijn Eggermont             8200395   Scheldestroom            1:27.68     1:27.40       
            39.51  1:27.40
   14.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis        1:20.87     1:28.71       
            41.60  1:28.71
    NG  Remy van de Guchte            8300797   De Bevelanders           1:26.77                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Heren, 100m schoolslag                Heren Senioren H1 en H2
05.01.2008 - 13:26                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               1:09.09     1:08.10       
            32.66  1:08.10
    2.  Jurjen Pater                  8802653   Scheldestroom            1:08.94     1:08.59       
            31.30  1:08.59
    3.  Niek de Ridder                8802819   SZ&PC De Bruinvis        1:09.83     1:12.08       
            33.57  1:12.08
    4.  Niek Kampman                  8901557   De Schelde               1:13.41     1:15.95       
            35.34  1:15.95
    5.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         1:14.25     1:17.72       
            35.89  1:17.72
    6.  Florian Boekhorst             8900277   Scheldestroom            1:15.65     1:18.76       
            35.16  1:18.76
    7.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            1:19.75     1:20.58       
            36.70  1:20.58
    8.  Erik Vermeu                   8906357   Z&PC de Ganze            1:26.51     1:25.93       
            40.39  1:25.93
    9.  Robert Steendijk              8903013   Z&PC de Ganze            1:26.72     1:26.39       
            41.44  1:26.39
    NG  Tobias Haak                   8801231   De Otters Axel           1:36.65                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 100m schoolslag                    Heren Jeugd 1 en 2
05.01.2008 - 13:31                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        1:10.32     1:09.64       
            32.71  1:09.64
    2.  Nathan Tramper                9002943   De Bevelanders           1:12.02     1:12.01       
            32.96  1:12.01
    3.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            1:14.11     1:13.18       
            34.06  1:13.18
    4.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         1:13.87     1:14.38       
            34.56  1:14.38
    5.  Edwin de Jong                 9101111   De Schelde               1:15.52     1:15.38       
            35.08  1:15.38
    6.  Yaïr Klazen                   9001557   De Stormvogel            1:17.16     1:15.94       
            35.64  1:15.94
    7.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde               1:17.16     1:20.53       
            37.47  1:20.53
    8.  Dominique Rombout             9101925   ZCKoewacht               1:22.18     1:21.17       
            37.79  1:21.17
    9.  Jorg Portegies                9002329   Luctor et Emergo         1:18.70     1:22.00       
            39.06  1:22.00
   10.  Davy Hermans                  9103913   Scheldestroom            1:23.27     1:22.51       
            38.32  1:22.51
   11.  Joris Boekhorst               9100163   Scheldestroom            1:25.23     1:22.56       
            38.46  1:22.56
   12.  Sebastiaan Haak               9001073   De Otters Axel           1:25.47     1:22.99       
            38.69  1:22.99
   13.  Matthijs Droesbeke            9005223   De Otters Axel           1:24.99     1:26.11       
            40.45  1:26.11
   14.  Marlon van Gremberghe         9100763   ZCKoewacht               1:22.92     1:26.92       
            41.07  1:26.92
   15.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            1:25.86     1:28.44       
            40.29  1:28.44
   DIS  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 1:22.08                   
        AB - Veroorzaakte valse start (uitgesloten voor prog.nr.).
    NG  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel            1:13.88                   





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Jongens, 100m schoolslag               Jongens Junioren 3 en 4
05.01.2008 - 13:41                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:07.38     1:08.78       
        Kringrecord 15 jaar, NJK Limiet Junioren 3
            32.05  1:08.78
    2.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               1:12.76     1:11.66       
        NJK Limiet Junioren 4
            33.63  1:11.66
    3.  Christoph Bral                9202391   ZCKoewacht               1:12.23     1:12.87       
            33.88  1:12.87
    4.  Sonny Corré                   9303615   De Stormvogel            1:15.53     1:13.67       
        NJK Limiet Junioren 3
            33.96  1:13.67
    5.  Roderick van Doeselaar        9200261   ZCKoewacht               1:17.06     1:17.27       
            36.54  1:17.27
    6.  Tristan Loof                  9204147   De Schelde               1:17.42     1:17.94       
            36.83  1:17.94
    7.  Dennis Wolfert                9202509   De Schelde               1:17.26     1:18.58       
            37.19  1:18.58
    8.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel            1:20.13     1:18.67       
            37.23  1:18.67
    9.  Michiel Pater                 9300399   Scheldestroom            1:20.38     1:20.91       
            37.75  1:20.91
   10.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         1:20.23     1:21.40       
            38.57  1:21.40
   11.  Ivar Jansen v Rosendaal       9203335   De Schelde               1:24.42     1:22.68       
            38.57  1:22.68
   12.  Kevin Dooms                   9203337   De Schelde               1:23.83     1:23.00       
            38.58  1:23.00
   13.  Jeffrey de Vos                9304077   De Stormvogel            1:23.57     1:24.16       
            39.71  1:24.16
   14.  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo         1:24.60     1:24.64       
            39.50  1:24.64
   15.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               1:24.66     1:26.74       
            40.20  1:26.74
   DIS  Nico Huijssen                 9303653   De Schelde               1:21.59     1:21.15       
        SP - Tijdens de eerste slag onder water na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
            37.73  1:21.15



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Meisjes, 100m vrije slag               Meisjes Junioren 2 en 3
05.01.2008 - 13:46                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         1:04.28     1:05.06       
            30.97  1:05.06
    2.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders           1:06.71     1:06.63       
        NJK Limiet
            31.66  1:06.63
    3.  Ilse van Noorden              9404104   De Bevelanders           1:09.48     1:07.51       
            32.34  1:07.51
    4.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:09.45     1:08.48       
            32.19  1:08.48
    5.  Saskia de Haard               9401972   De Stormvogel            1:09.20     1:08.61       
            32.24  1:08.61
    6.  Eline van Moll                9503412   Luctor et Emergo         1:14.09     1:09.22       
            33.14  1:09.22
    7.  Yoshi Corré                   9503844   De Stormvogel            1:11.04     1:11.82       
            33.71  1:11.82
    8.  Melissa van Assel             9402552   ZCKoewacht               1:13.99     1:12.77       
            35.23  1:12.77
    9.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:12.02     1:13.29       
            33.86  1:13.29
   10.  Bodine Corré                  9503842   De Stormvogel            1:12.02     1:13.81       
            34.31  1:13.81
   11.  Vivienne van Vliet            9404956   De Stormvogel            1:14.65     1:13.82       
            35.69  1:13.82
   12.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:13.17     1:14.36       
            35.41  1:14.36
   13.  Vivian Nagelkerke             9401456   Luctor et Emergo         1:15.04     1:15.00       
            35.73  1:15.00
   14.  Xantina Romkes-le Clercq      9403846   ZCKoewacht               1:13.71     1:15.05       
            34.94  1:15.05
   15.  Laura Reijm                   9500732   De Honte                 1:16.66     1:16.49       
            35.95  1:16.49
 NG.ZA  Tamara van de Plasse          9401492   SZ&PC De Bruinvis        1:16.36                   
 AFGEM  Eline van der Werf            9404260   De Schelde               1:16.60                   
    NG  Amira Fathi                   9402974   De Stormvogel            1:10.09                   
    NG  Dunya Luteijn                 9404040   De Schelde               1:13.00                   





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Jongens, 100m schoolslag               Jongens Junioren 1 en 2
05.01.2008 - 13:56                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim Tramper                   9400397   De Bevelanders           1:21.41     1:20.28       
            37.52  1:20.28
    2.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo         1:22.92     1:20.44       
            37.76  1:20.44
    3.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            1:23.39     1:22.34       
            39.15  1:22.34
    4.  Sjoerd van de Poele           9500265   ZCKoewacht               1:28.37     1:27.02       
            42.02  1:27.02
    5.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               1:28.91     1:27.72       
            41.09  1:27.72
    6.  Diego De Meyer                9500467   SZ&PC De Bruinvis        1:31.02     1:29.25       
            41.01  1:29.25
    7.  Dylan van Opdurp              9402437   Scheldestroom            1:31.71     1:29.77       
            41.75  1:29.77
    8.  Laurens Westerweele           9402439   Scheldestroom            1:35.49     1:31.59       
            42.57  1:31.59
    9.  Tibor Jansen                  9401243   De Bevelanders           1:35.60     1:32.20       
            42.34  1:32.20
   10.  Lennard Breel                 9501487   De Stormvogel            1:32.93     1:32.26       
            44.10  1:32.26
   11.  Matthijs Berndsen             9400585   Z.V. Zeelandia           1:35.17     1:32.35       
            43.75  1:32.35
   12.  Bob Wabeke                    9403501   Z&PC de Ganze            1:32.50     1:34.23       
            43.92  1:34.23
   13.  Kevin Dickie                  9402071   De Schelde               1:33.28     1:34.26       
            44.88  1:34.26
   14.  Siegert van Dieren            9500849   De Bevelanders           1:34.63     1:34.86       
            45.27  1:34.86
   15.  Christian de Die              9501635   De Schelde               1:33.24     1:38.92       
            46.80  1:38.92
   16.  Joost Gevaert                 9501029   De Bevelanders           1:34.98     1:40.93       
            48.36  1:40.93



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Meisjes, 50m vlinderslag           Meisjes Junioren 1 en later
05.01.2008 - 14:01                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo           36.13       34.38       
    2.  Kelly Bergez                  9603132   Scheldestroom              38.85       34.95       
    3.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel              37.10       35.02       
    4.  Lotte Dalmeijer               9601166   Luctor et Emergo           39.31       35.81       
    5.  Larissa Gelderland            9600476   ZCKoewacht                 35.95       35.92       
    6.  Eline de Haard                9601004   De Stormvogel              37.15       36.51       
    7.  Tulany de Wilde               9601002   De Stormvogel              41.57       36.62       
    8.  Eva Oyevaar                   9602292   Z&PC de Ganze              38.15       37.27       
    9.  Sophie Bonte                  9600976   ZCKoewacht                 37.85       37.58       
   10.  Charlotte Bral                9600258   ZCKoewacht                 39.29       38.52       
   11.  Vicky Vermeire                9600660   Scheldestroom              42.74       41.60       
   12.  Manon Kloosterman             9702082   De Bevelanders             41.26       42.26       
   13.  Stephanie van der Linden      9602618   De Schelde                 41.18       42.41       
   14.  Eileen van Bunder             9600260   ZCKoewacht                 41.26       42.54       
   15.  Romy de Bruijne               9602628   De Schelde                 43.03       46.51       
   DIS  Tessa Eijkman                 9702316   De Schelde                 41.54       41.65       
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m schoolslag           Jongens Minioren 6 en later
05.01.2008 - 14:10                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:28.86     1:26.74       
            41.69  1:26.74
    2.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:37.50     1:32.22       
            43.17  1:32.22
    3.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            1:36.70     1:34.61       
            46.23  1:34.61
    4.  Mariano Kamoen                9600559   ZCKoewacht               1:35.04     1:34.86       
            44.13  1:34.86
    5.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo         1:43.04     1:41.46       
            47.72  1:41.46
    6.  Rik Vanhijfte                 9600643   Scheldestroom            1:45.05     1:42.71       
            48.41  1:42.71
    7.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel            1:44.44     1:43.82       
            48.26  1:43.82
    8.  Kevin van Haaren              9603031   De Stormvogel            1:49.77     1:44.41       
            50.66  1:44.41
    9.  Pascal van Vliet              9702235   De Stormvogel            1:47.78     1:44.72       
            49.46  1:44.72
   10.  Alex Breel                    9700945   De Stormvogel            1:44.08     1:45.00       
            51.01  1:45.00
   11.  Casper Zwier                  9701355   ZV Onderdak              1:47.50     1:45.41       
            51.15  1:45.41
   12.  Jeroen Reijnhout              9602451   De Bevelanders           1:47.66     1:47.16       
            50.56  1:47.16
   13.  Thom Allonsius                9702355   De Schelde               1:46.77     1:49.26       
            51.24  1:49.26
   14.  Jochem Beumer                 9702189   De Schelde               1:47.12     1:50.30       
            53.25  1:50.30
   15.  Guimar van der Weele          9601689   De Stormvogel            1:50.08     1:52.00       
            53.02  1:52.00
   16.  Kalle van Gemert              9801259   De Stormvogel            1:50.81     1:52.85       
            53.62  1:52.85
    NG  Carlo Fieret                  9701159   Scheldestroom            1:47.38                   
    NG  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde               1:35.22                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 100m vrije slag                         Dames Senioren
05.01.2008 - 14:15                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696   ZCKoewacht                 58.83       59.22       
            28.54    59.22
    2.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            1:01.76     1:01.60       
            29.30  1:01.60
    3.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:02.34     1:02.14       
            30.05  1:02.14
    4.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel            1:02.19     1:03.43       
            29.87  1:03.43
    5.  Claudia Terpstra              8904078   ZV Onderdak              1:03.38     1:03.88       
            30.74  1:03.88
    6.  Sabine van Waes               8503136   ZCKoewacht               1:03.11     1:04.09       
            30.46  1:04.09
    7.  Carmen de Ridder              8803634   SZ&PC De Bruinvis        1:02.77     1:04.50       
            30.91  1:04.50
    8.  Zoë Braal                     8700550   Luctor et Emergo         1:05.42     1:05.15       
            31.09  1:05.15
    9.  Lisanne de Jong               8902082   De Schelde               1:04.45     1:05.93       
            31.54  1:05.93
   10.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 1:04.32     1:06.19       
            31.50  1:06.19
   11.  Anouk Meesen                  8902828   ZCKoewacht               1:05.64     1:08.00       
            33.06  1:08.00
   12.  Valerie Manhave               8802856   Scheldestroom            1:06.77     1:08.61       
            32.70  1:08.61
   13.  Eline Nijskens                8803194   ZCKoewacht               1:06.97     1:08.69       
            33.56  1:08.69
   14.  Sabina van Doeselaar          8900962   ZCKoewacht               1:06.47     1:08.80       
            32.34  1:08.80
   15.  Cynthia Potin                 8502374   Luctor et Emergo         1:07.64     1:13.39       
            34.22  1:13.39
   16.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 1:07.69     1:13.64       
            34.54  1:13.64





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 100m vrije slag                Dames Senioren D1 en D2
05.01.2008 - 14:25                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               1:00.35     1:02.50       
            30.19  1:02.50
    2.  Jacqueline Boonman            9100340   De Bevelanders           1:04.12     1:03.59       
            30.59  1:03.59
    3.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel            1:02.55     1:03.75       
            30.71  1:03.75
    4.  Emelie Bral                   9100430   ZCKoewacht               1:05.18     1:05.17       
            31.13  1:05.17
    5.  Monique Lindenberg            9002360   De Bevelanders           1:05.68     1:05.40       
            31.31  1:05.40
    6.  Talitha Ruissen               9102670   ZCKoewacht               1:05.75     1:06.09       
            31.89  1:06.09
    7.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders           1:05.55     1:06.18       
            31.72  1:06.18
    8.  Naomi Gelderland              9005276   ZCKoewacht               1:07.59     1:06.97       
            32.16  1:06.97
    9.  Karen Coone                   9107762   SZ&PC De Bruinvis        1:06.74     1:07.49       
            32.15  1:07.49
   10.  Tekla van Gils                9101032   Z.V. Zeelandia           1:05.23     1:08.05       
            32.26  1:08.05
   11.  Emke Erpelinck                9001026   De Honte                 1:06.52     1:08.17       
            32.23  1:08.17
   12.  Naomi Smits                   9003494   Scheldestroom            1:07.64     1:09.14       
            33.11  1:09.14
   13.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde               1:09.61     1:09.53       
            32.74  1:09.53
   14.  Yessica Wouters               9103608   Luctor et Emergo         1:13.87     1:14.22       
            35.81  1:14.22
   15.  Talitha Romkes le Clercq      9104310   ZCKoewacht               1:12.30     1:14.59       
            34.90  1:14.59



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Jeugd 1 en 2
05.01.2008 - 14:29                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:00.75     1:00.44       
        NK Limiet
            29.00  1:00.44
    2.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:01.84     1:02.36       
        NK Limiet
            30.40  1:02.36
    3.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:00.57     1:02.45       
        NK Limiet
            30.14  1:02.45
    4.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:02.97     1:02.70       
        NK Limiet
            30.34  1:02.70
    5.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            1:04.29     1:04.56       
            31.33  1:04.56
    6.  Monique de Haard              9203828   De Stormvogel            1:04.45     1:04.94       
            31.01  1:04.94
    7.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:07.54     1:06.90       
            31.51  1:06.90
    8.  Iris Dingemanse               9205056   De Stormvogel            1:08.42     1:07.34       
            32.57  1:07.34
    9.  Josephien Jansen              9302324   De Bevelanders           1:08.08     1:07.40       
            31.97  1:07.40
   10.  Esther Brinkman               9300136   Luctor et Emergo         1:07.86     1:08.61       
            32.27  1:08.61
   11.  Sanne Klompe                  9202138   De Stormvogel            1:07.04     1:08.89       
            32.41  1:08.89
   12.  Manon Boone                   9304238   De Schelde               1:08.19     1:08.98       
            32.13  1:08.98
   13.  Liliane Solé                  9206088   De Stormvogel            1:09.07     1:09.41       
            32.67  1:09.41
   14.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            1:05.81     1:09.87       
            32.57  1:09.87
   15.  Celine van Roeyen             9206528   ZCKoewacht               1:10.50     1:10.02       
            33.47  1:10.02
   16.  Janneke van de Poele          9301128   ZCKoewacht               1:10.88     1:12.38       
            34.37  1:12.38





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                         Heren, 100m rugslag                          Heren Senioren
05.01.2008 - 14:39                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         1:04.69     1:04.45       
            31.17  1:04.45
    2.  Eelco van Gemert              7200299   De Stormvogel            1:04.89     1:05.06       
            31.70  1:05.06
    3.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis        1:03.41     1:05.07       
            31.60  1:05.07
    4.  Jan Brink                     6200091   De Stormvogel            1:08.25     1:05.65       
        Kringrecord 45-49 jaar
            32.22  1:05.65
    5.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               1:07.09     1:06.75       
            32.90  1:06.75
    6.  Erwin van Boven               8500343   De Otters Axel           1:06.57     1:06.90       
            31.83  1:06.90
    7.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis        1:09.54     1:09.85       
            33.86  1:09.85
    8.  Ferdi Boelee                  8700293   Luctor et Emergo         1:14.35     1:12.23       
            34.10  1:12.23
    9.  Bert van Waes                 7801179   ZCKoewacht               1:11.49     1:13.49       
            35.18  1:13.49
   10.  Brian Oosting                 8702449   SZ&PC De Bruinvis        1:11.85     1:13.69       
            35.94  1:13.69
   11.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde               1:13.29     1:14.25       
            35.72  1:14.25
   12.  Erik Hoogendijk               7201243   Luctor et Emergo         1:12.66     1:15.05       
            36.84  1:15.05
   13.  Martijn Eggermont             8200395   Scheldestroom            1:15.51     1:17.59       
            36.92  1:17.59
   14.  André Schutte                 6000521   De Stormvogel            1:18.39     1:20.56       
            39.86  1:20.56
   15.  Arjan Dekker                  6900225   ZCKoewacht               1:28.01     1:27.82       
            42.45  1:27.82
    NG  Remy van de Guchte            8300797   De Bevelanders           1:18.54                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                         Heren, 100m rugslag                 Heren Senioren H1 en H2
05.01.2008 - 14:43                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               1:01.80     1:02.16       
            31.00  1:02.16
    2.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         1:03.10     1:02.39       
            30.38  1:02.39
    3.  Niek de Ridder                8802819   SZ&PC De Bruinvis        1:03.08     1:05.26       
            32.59  1:05.26
    4.  Niek Kampman                  8901557   De Schelde               1:05.68     1:06.11       
            31.98  1:06.11
    5.  Florian Boekhorst             8900277   Scheldestroom            1:08.26     1:11.40       
            34.49  1:11.40
    6.  Jurjen Pater                  8802653   Scheldestroom            1:14.07     1:14.68       
            36.04  1:14.68
    7.  Erik Vermeu                   8906357   Z&PC de Ganze            1:19.66     1:21.19       
            39.33  1:21.19
    8.  Kevin Dane                    8800683   Z&PC de Ganze            1:27.88     1:28.14       
            43.27  1:28.14
   DIS  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            1:16.27     1:18.04       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            37.79  1:18.04
    NG  Tobias Haak                   8801231   De Otters Axel           1:20.97                   





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                        Jongens, 100m rugslag                     Heren Jeugd 1 en 2
05.01.2008 - 14:54                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         1:03.26     1:02.08       
            30.09  1:02.08
    2.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            1:04.34     1:05.04       
            31.28  1:05.04
    3.  Yaïr Klazen                   9001557   De Stormvogel            1:11.08     1:07.45       
            32.47  1:07.45
    4.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        1:07.74     1:07.61       
            33.71  1:07.61
    5.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel            1:10.57     1:09.72       
            34.66  1:09.72
    6.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde               1:09.19     1:10.28       
            33.77  1:10.28
    7.  Edwin de Jong                 9101111   De Schelde               1:08.88     1:11.37       
            35.11  1:11.37
    8.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 1:11.25     1:11.73       
            34.90  1:11.73
    9.  Marlon van Gremberghe         9100763   ZCKoewacht               1:11.61     1:14.53       
            36.36  1:14.53
   10.  Sebastiaan Haak               9001073   De Otters Axel           1:15.26     1:14.81       
            36.22  1:14.81
   11.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            1:13.53     1:15.01       
            36.40  1:15.01
   12.  Arjan van Boven               9000391   De Otters Axel           1:17.48     1:16.01       
            36.57  1:16.01
   13.  Joris Boekhorst               9100163   Scheldestroom            1:23.10     1:19.54       
            38.85  1:19.54
   14.  Dominique Rombout             9101925   ZCKoewacht               1:19.78     1:20.21       
            38.11  1:20.21
   DIS  Nathan Tramper                9002943   De Bevelanders           1:08.58     1:07.74       
        RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.
            32.78  1:07.74
   DIS  Davy Hermans                  9103913   Scheldestroom            1:11.12     1:11.50       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            34.74  1:11.50
    NG  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel            1:07.05                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                        Jongens, 100m rugslag                Jongens Junioren 3 en 4
05.01.2008 - 14:58                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               1:05.89     1:04.79       
        NJK Limiet
            31.29  1:04.79
    2.  Sonny Corré                   9303615   De Stormvogel            1:08.30     1:06.56       
        NJK Limiet
            33.00  1:06.56
    3.  Roderick van Doeselaar        9200261   ZCKoewacht               1:06.52     1:07.54       
            33.13  1:07.54
    4.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:10.40     1:07.78       
            32.63  1:07.78
    5.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         1:10.55     1:08.10       
            32.76  1:08.10
    6.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel            1:12.83     1:08.93       
            33.84  1:08.93
    7.  Michiel Pater                 9300399   Scheldestroom            1:10.52     1:09.23       
            33.52  1:09.23
    8.  Dennis Wolfert                9202509   De Schelde               1:10.37     1:11.95       
            34.65  1:11.95
    9.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               1:11.98     1:13.38       
            35.70  1:13.38
   10.  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo         1:11.66     1:13.85       
            35.45  1:13.85
   11.  Tristan Loof                  9204147   De Schelde               1:11.80     1:14.41       
            36.89  1:14.41
   12.  Steven Uyl                    9304075   De Stormvogel            1:16.03     1:14.47       
            35.87  1:14.47
   13.  Robin Breel                   9206111   De Stormvogel            1:15.35     1:14.84       
            36.22  1:14.84
   14.  Kevin Dooms                   9203337   De Schelde               1:14.17     1:15.19       
            37.19  1:15.19
   15.  Ivar Jansen v Rosendaal       9203335   De Schelde               1:15.47     1:16.89       
            37.00  1:16.89
   16.  Jeffrey de Vos                9304077   De Stormvogel            1:15.11     1:18.20       
            37.74  1:18.20






TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Dames, 100m vlinderslag                        Dames Senioren
05.01.2008 - 15:11                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696   ZCKoewacht               1:04.99     1:04.74       
        NK Limiet
            29.84  1:04.74
    2.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            1:07.25     1:06.92       
        Kringrecord 30-34 jaar
            30.58  1:06.92
    3.  Sabine van Waes               8503136   ZCKoewacht               1:09.15     1:12.25       
            33.06  1:12.25
    4.  Claudia Terpstra              8904078   ZV Onderdak              1:11.70     1:12.29       
            32.68  1:12.29
    5.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:13.33     1:14.01       
            34.03  1:14.01
    6.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 1:13.27     1:14.82       
            33.90  1:14.82
    7.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 1:16.19     1:15.27       
            34.98  1:15.27
    8.  Anouk Meesen                  8902828   ZCKoewacht               1:14.89     1:16.63       
            35.18  1:16.63
    9.  Cynthia Potin                 8502374   Luctor et Emergo         1:16.23     1:18.81       
            36.07  1:18.81
   10.  Sabina van Doeselaar          8900962   ZCKoewacht               1:17.66     1:19.09       
            36.21  1:19.09
   11.  Eline Nijskens                8803194   ZCKoewacht               1:18.17     1:19.94       
            36.75  1:19.94
   12.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel            1:16.23     1:20.17       
            35.75  1:20.17
   13.  Leonie Cornelis               8900812   Scheldestroom            1:21.93     1:22.04       
            35.35  1:22.04
   14.  Valerie Manhave               8802856   Scheldestroom            1:19.60     1:22.51       
            36.88  1:22.51
   15.  Daphne Wiskerke               8704704   SZ&PC De Bruinvis        1:23.82     1:23.82       
            40.07  1:23.82
   16.  Veronique Vasseur             8302026   Scheldestroom            1:24.33     1:25.02       
            37.10  1:25.02



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Dames, 100m vlinderslag               Dames Senioren D1 en D2
05.01.2008 - 15:15                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jacqueline Boonman            9100340   De Bevelanders           1:09.06     1:09.45       
            32.76  1:09.45
    2.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel            1:09.22     1:10.37       
            32.74  1:10.37
    3.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               1:11.36     1:13.25       
            33.66  1:13.25
    4.  Tekla van Gils                9101032   Z.V. Zeelandia           1:12.49     1:13.90       
            33.65  1:13.90
    5.  Talitha Ruissen               9102670   ZCKoewacht               1:15.64     1:17.13       
            35.46  1:17.13
    6.  Naomi Smits                   9003494   Scheldestroom            1:17.90     1:19.31       
            37.26  1:19.31
    7.  Monique Lindenberg            9002360   De Bevelanders           1:20.16     1:19.58       
            35.51  1:19.58
    8.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders           1:21.35     1:20.07       
            37.33  1:20.07
    9.  Emke Erpelinck                9001026   De Honte                 1:15.02     1:20.32       
            35.35  1:20.32
   10.  Naomi Gelderland              9005276   ZCKoewacht               1:17.18     1:20.77       
            35.81  1:20.77
   11.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde               1:23.43     1:22.05       
            37.14  1:22.05
   12.  Karen Coone                   9107762   SZ&PC De Bruinvis        1:25.94     1:22.33       
            37.03  1:22.33
   13.  Emelie Bral                   9100430   ZCKoewacht               1:19.39     1:22.92       
            37.11  1:22.92





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
05.01.2008 - 15:26                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 1:10.06     1:09.16       
        NK Limiet
            32.07  1:09.16
    2.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            1:08.06     1:09.17       
        NK Limiet
            32.03  1:09.17
    3.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            1:09.26     1:11.92       
            33.14  1:11.92
    4.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            1:13.84     1:12.97       
            33.50  1:12.97
    5.  Monique de Haard              9203828   De Stormvogel            1:11.82     1:14.18       
            33.74  1:14.18
    6.  Iris Dingemanse               9205056   De Stormvogel            1:15.96     1:14.26       
            33.70  1:14.26
    7.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            1:16.84     1:17.72       
            35.20  1:17.72
    8.  Janneke van de Poele          9301128   ZCKoewacht               1:16.95     1:18.17       
            36.25  1:18.17
    9.  Josephien Jansen              9302324   De Bevelanders           1:20.11     1:19.13       
            36.42  1:19.13
   10.  Manon Boone                   9304238   De Schelde               1:20.40     1:20.08       
            36.68  1:20.08
   11.  Liliane Solé                  9206088   De Stormvogel            1:19.41     1:21.09       
            37.15  1:21.09
   11.  Celine van Roeyen             9206528   ZCKoewacht               1:16.76     1:21.09       
            36.20  1:21.09
   13.  Sanne Klompe                  9202138   De Stormvogel            1:19.73     1:23.29       
            37.53  1:23.29
   14.  Jaimy Kort                    9205654   De Stormvogel            1:21.83     1:23.65       
            38.47  1:23.65
   15.  Kirsten de Boevere            9300082   Scheldestroom            1:22.92     1:23.92       
            38.19  1:23.92
   16.  Esther Brinkman               9300136   Luctor et Emergo         1:23.84     1:24.81       
            38.19  1:24.81



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m vlinderslag              Meisjes Junioren 2 en 3
05.01.2008 - 15:30                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         1:15.54     1:16.03       
            34.03  1:16.03
    2.  Saskia de Haard               9401972   De Stormvogel            1:19.05     1:19.19       
            36.00  1:19.19
    3.  Yoshi Corré                   9503844   De Stormvogel            1:21.08     1:23.23       
            37.44  1:23.23
    4.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:26.04     1:24.25       
            37.23  1:24.25
    5.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders           1:24.91     1:24.45       
            37.37  1:24.45
    6.  Bodine Corré                  9503842   De Stormvogel            1:24.26     1:24.76       
            37.65  1:24.76
    7.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:25.23     1:25.37       
            39.17  1:25.37
    8.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:26.27     1:28.22       
            38.80  1:28.22
    9.  Ilse Hamelink                 9405604   De Bevelanders           1:36.46     1:29.59       
            40.18  1:29.59
   10.  Tamara van de Plasse          9401492   SZ&PC De Bruinvis        1:31.67     1:31.26       
            42.48  1:31.26
   11.  Melissa van Assel             9402552   ZCKoewacht               1:31.39     1:31.38       
            42.35  1:31.38
   12.  Xantina Romkes-le Clercq      9403846   ZCKoewacht               1:34.97     1:32.06       
            40.08  1:32.06
   13.  Myriam Baute                  9404928   De Schelde               1:32.30     1:32.93       
            40.87  1:32.93
   14.  Merel van Drongelen           9502670   De Honte                 1:37.48     1:33.62       
            43.22  1:33.62
   DIS  Laura Reijm                   9500732   De Honte                 1:31.73                   
        AB - Veroorzaakte valse start (uitgesloten voor prog.nr.).
 NG.ZA  Dymphie Huijssen              9502494   De Schelde               1:39.86                   
    NG  Amira Fathi                   9402974   De Stormvogel            1:23.88                   
    NG  Dunya Luteijn                 9404040   De Schelde               1:37.24                   





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                        Jongens, 100m rugslag                Jongens Junioren 1 en 2
05.01.2008 - 15:41                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Dalmeijer                 9402203   Luctor et Emergo         1:08.19     1:08.21       
        NJK Limiet
            32.56  1:08.21
    2.  Robin Hermans                 9400987   Scheldestroom            1:16.95     1:15.60       
            36.33  1:15.60
    3.  Tim Tramper                   9400397   De Bevelanders           1:19.94     1:16.75       
            37.78  1:16.75
    4.  Christian de Die              9501635   De Schelde               1:17.52     1:16.84       
            36.68  1:16.84
    5.  Richard Oskam                 9402119   De Schelde               1:17.94     1:19.59       
            38.15  1:19.59
    6.  Kevin Dickie                  9402071   De Schelde               1:20.51     1:19.88       
            39.23  1:19.88
    7.  Cas van Vorstenbos            9403241   De Schelde               1:23.93     1:20.81       
            40.06  1:20.81
    8.  Joost Gevaert                 9501029   De Bevelanders           1:21.56     1:20.95       
            39.35  1:20.95
    9.  Gijs Manhave                  9403199   De Schelde               1:23.22     1:21.19       
            41.91  1:21.19
   10.  Diego De Meyer                9500467   SZ&PC De Bruinvis        1:20.87     1:22.45       
            39.26  1:22.45
   11.  Sjoerd van de Poele           9500265   ZCKoewacht               1:24.00     1:22.52       
            40.38  1:22.52
   12.  Lennard Breel                 9501487   De Stormvogel            1:21.16     1:22.58       
            40.36  1:22.58
   13.  Tom van Gils                  9501799   Luctor et Emergo         1:28.35     1:26.49       
            42.84  1:26.49
   14.  Jordy de Kok                  9403731   De Bevelanders           1:26.55     1:26.51       
            41.17  1:26.51
   15.  Raymond Tax                   9402765   De Stormvogel            1:26.83     1:26.74       
            42.27  1:26.74
   16.  Siegert van Dieren            9500849   De Bevelanders           1:28.60     1:33.19       
            44.14  1:33.19



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Meisjes, 100m vrije slag           Meisjes Junioren 1 en later
05.01.2008 - 15:45                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Romy Hoogendijk               9601258   Luctor et Emergo         1:07.99     1:06.50       
        NJK Limiet
            31.52  1:06.50
    2.  Lotte Dalmeijer               9601166   Luctor et Emergo         1:11.27     1:09.55       
        NJK Limiet
            33.08  1:09.55
    3.  Sophie Bonte                  9600976   ZCKoewacht               1:11.83     1:13.58       
            34.33  1:13.58
    4.  Tulany de Wilde               9601002   De Stormvogel            1:20.00     1:13.86       
            35.26  1:13.86
    5.  Savannah Leenheer             9603072   De Stormvogel            1:16.31     1:14.12       
            33.61  1:14.12
    6.  Larissa Gelderland            9600476   ZCKoewacht               1:13.39     1:14.33       
            35.87  1:14.33
    7.  Eline de Haard                9601004   De Stormvogel            1:16.50     1:14.35       
            35.16  1:14.35
    8.  Charlotte Bral                9600258   ZCKoewacht               1:15.71     1:15.23       
            35.66  1:15.23
    9.  Stephanie van der Linden      9602618   De Schelde               1:17.85     1:17.41       
            36.74  1:17.41
   10.  Vicky Vermeire                9600660   Scheldestroom            1:21.48     1:18.21       
            36.73  1:18.21
   11.  Eva Oyevaar                   9602292   Z&PC de Ganze            1:19.80     1:18.84       
            36.91  1:18.84
   12.  Tineke van Dort               9600012   De Stormvogel            1:18.56     1:19.82       
            37.43  1:19.82
   13.  Eileen van Bunder             9600260   ZCKoewacht               1:20.72     1:20.88       
            36.88  1:20.88
   14.  Demi van der Werf             9701860   De Stormvogel            1:20.11     1:22.39       
            38.64  1:22.39
   15.  Romy de Bruijne               9602628   De Schelde               1:21.69     1:22.48       
            38.45  1:22.48
   DIS  Kelly Bergez                  9603132   Scheldestroom            1:13.44                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                        Jongens, 100m rugslag            Jongens Minioren 6 en later
05.01.2008 - 15:55                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:14.97     1:15.94       
            36.68  1:15.94
    2.  Philip van Moll               9700767   Luctor et Emergo         1:25.86     1:20.56       
            38.74  1:20.56
    3.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:23.42     1:20.93       
            39.29  1:20.93
    4.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            1:21.87     1:23.31       
            41.46  1:23.31
    5.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel            1:27.19     1:28.68       
            43.78  1:28.68
    6.  Guimar van der Weele          9601689   De Stormvogel            1:27.70     1:29.77       
            43.49  1:29.77
    7.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo         1:38.76     1:30.58       
            44.08  1:30.58
    8.  Jean-Paul de Pooter           9601693   De Stormvogel            1:35.47     1:31.96       
            44.67  1:31.96
    9.  Mariano Kamoen                9600559   ZCKoewacht               1:30.06     1:32.68       
        *
            46.09  1:32.68
   10.  Casper Zwier                  9701355   ZV Onderdak              1:39.38     1:35.26       
            47.36  1:35.26
   11.  Max Engelen                   9601179   Scheldestroom            1:36.76     1:35.36       
            44.95  1:35.36
   12.  Alex Breel                    9700945   De Stormvogel            1:36.23     1:35.90       
            46.85  1:35.90
   13.  Pascal van Vliet              9702235   De Stormvogel            1:39.40     1:36.87       
            47.64  1:36.87
   14.  Sander de Hamer               9701541   Z&PC de Ganze            1:34.31     1:37.24       
            44.65  1:37.24
   15.  Rik Vanhijfte                 9600643   Scheldestroom            1:42.73     1:42.55       
            49.21  1:42.55
   DIS  Enrique van Opdurp            9700161   Scheldestroom            1:34.94     1:34.68       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.08  1:34.68
    NG  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde               1:37.99                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                        Heren, 50m vrije slag                    Heren Senioren Open
05.01.2008 - 16:00                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           24.16       24.07       
        NK Limiet
    2.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde                 23.98       24.12       
    3.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis          25.01       25.49       
    4.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde                 25.39       25.50       
    5.  Niek de Ridder                8802819   SZ&PC De Bruinvis          24.89       25.54       
    5.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis          25.81       25.54       
    7.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde                 25.58       25.68       
    8.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           26.16       25.80       
    9.  Edwin de Jong                 9101111   De Schelde                 26.52       25.81       
   10.  Erwin van Boven               8500343   De Otters Axel             26.64       25.94       
   10.  Bert van Waes                 7801179   ZCKoewacht                 25.65       25.94       
   12.  Dennis Boonman                8900349   De Bevelanders             25.70       25.95       
   13.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo           26.17       26.06       
   14.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde                 26.44       26.27       
   15.  Nathan Tramper                9002943   De Bevelanders             26.70       26.40       
   16.  Roderick van Doeselaar        9200261   ZCKoewacht                 26.42       26.47       
   17.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel              26.61       26.62       
   18.  Florian Boekhorst             8900277   Scheldestroom              27.27       27.21       
   19.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                   27.19       27.28       
   20.  Dennis Wolfert                9202509   De Schelde                 27.57       27.35       
   21.  Martijn Eggermont             8200395   Scheldestroom              27.40       27.68       
   22.  Erik Hoogendijk               7201243   Luctor et Emergo           27.20       27.78       
   23.  Mertijn Loof                  9001853   De Schelde                 27.44       27.92       
   DIS  Jan Brink                     6200091   De Stormvogel              26.45                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
    NG  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel              25.72                   





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 4 x 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
05.01.2008 - 16:10                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            4:05.35     4:12.52       
        Manon Minneboo, 93                           Judith Stap, 93
        Merel van der Ent, 93                        Nikita Kruis, 89
            29.37  1:02.04  1:32.34  2:05.29  2:35.60  3:09.49  3:39.56  4:12.52

    2.  ZCKoewacht 1                            ZCKoewacht               4:13.33     4:15.80       
        Sabine van Waes, 85                          Talitha Ruissen, 91
        Anouk Meesen, 89                             Stephanie Rombout, 88
            30.57  1:04.69  1:36.34  2:11.51  2:42.68  3:17.21  3:44.91  4:15.80

    3.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            4:18.51     4:19.47       
        Ryan Verplanke, 77                           Marlinda Eggermont, 85
        Valerie Manhave, 88                          Naomi Smits, 90
            29.47  1:02.86  1:34.50  2:10.00  2:39.11  3:12.19  3:43.54  4:19.47

    4.  De Honte 1                              De Honte                 4:21.50     4:25.08       
        Iris Erpelinck, 93                           Linda Vink, 84
        Emke Erpelinck, 90                           Evi Erpelinck, 89
            30.59  1:03.25  1:36.02  2:12.75  2:44.63  3:19.84  3:50.68  4:25.08

    5.  De Bevelanders 1                        De Bevelanders           4:22.06     4:25.35       
        Larissa Jansen, 95                           Monique Lindenberg, 90
        Miriam van Noorden, 91                       Jacqueline Boonman, 91
            31.93  1:08.24  1:39.61  2:14.65  2:46.00  3:21.42  3:51.17  4:25.35

    6.  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            4:17.10     4:25.42       
        Anniek Minderhoud, 93                        Monique de Haard, 92
        Jaimy Kort, 92                               Mieke van Dort, 91
            31.09  1:05.39  1:38.29  2:15.42  2:46.67  3:20.50  3:50.73  4:25.42

    7.  De Schelde 1                            De Schelde               4:22.29     4:26.39       
        Josje van Houwelingen, 90                    Lieke Beezemer, 91
        Manon Boone, 93                              Lisanne de Jong, 89
            30.14  1:03.00  1:34.96  2:11.89  2:44.83  3:21.18  3:51.90  4:26.39

    8.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         4:17.57     4:30.45       
        Zoë Braal, 87                                Esther Brinkman, 93
        Romy Hoogendijk, 96                          Priscilla Meerman, 94
            31.34  1:05.96  1:38.53  2:15.41  2:48.35  3:24.65  3:55.20  4:30.45

    9.  ZCKoewacht 2                            ZCKoewacht               4:26.21     4:31.60       
        Naomi Gelderland, 90                         Eline Nijskens, 88
        Sabina van Doeselaar, 89                     Emelie Bral, 91
            32.33  1:07.73  1:40.54  2:16.84  2:49.22  3:25.02  3:57.29  4:31.60

   10.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        4:23.86     4:41.05       
        Daphne Wiskerke, 87                          Tamara van de Plasse, 94
        Karen Coone, 91                              Carmen de Ridder, 88
            32.85  1:08.40  1:41.59  2:17.38  2:54.44  3:34.61  4:06.14  4:41.05

   11.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            4:39.89     4:50.74       
        Kirsten de Boevere, 93                       Rody Vanhijfte, 94
        Leonie Cornelis, 89                          Rani Rootsaert, 95
            33.03  1:08.87  1:42.32  2:18.51  2:51.76  3:31.40  4:08.44  4:50.74

   12.  Scheldestroom 3                         Scheldestroom            5:04.21     4:54.94       
        Kelly Bergez, 96                             Veronique Vasseur, 83
        Nicky Vanhijfte, 92                          Vicky Vermeire, 96
            32.70  1:09.42  1:43.18  2:21.93  2:56.76  3:36.23  4:12.92  4:54.94




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Heren, 4 x 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
05.01.2008 - 16:21                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         4:06.62     4:03.70       
        Kring Estafetterecord Senioren, NK Limiet
        Joeri van Wallenburg, 90                     Charles Potin, 83
        Simon Edenburg, 93                           Toby Aarnoutse, 89
            30.53  1:03.31  1:34.27  2:10.78  2:38.19  3:11.03  3:35.70  4:03.70

    2.  De Schelde 1                            De Schelde               4:09.81     4:10.46       
        Kevin Hondsmerk, 88                          Mertijn Loof, 90
        Tommy van Overmeeren, 84                     Cees van Houwelingen, 63
            30.37  1:01.85  1:33.59  2:10.51  2:39.39  3:14.07  3:40.68  4:10.46

    3.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        4:11.43     4:16.52       
        Roel Dellaert, 84                            Niek de Ridder, 88
        Alex Eversdijk, 90                           Robbert Dellaert, 83
            32.24  1:08.18  1:40.58  2:18.00  2:45.90  3:18.79  3:45.75  4:16.52

    4.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            4:17.41     4:24.03       
        Stefan Roovers, 91                           Eelco van Gemert, 72
        Martijn Mechielsen, 90                       Jan Brink, 62
            32.50  1:06.90  1:41.64  2:22.13  2:50.56  3:25.67  3:53.53  4:24.03

    5.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            4:24.68     4:30.52       
        Florian Boekhorst, 89                        Robin Dellaert, 88
        Jurjen Pater, 88                             Michiel Pater, 93
            34.65  1:11.64  1:43.01  2:20.53  2:51.04  3:29.52  3:57.54  4:30.52

    6.  De Schelde 2                            De Schelde               4:29.25     4:36.57       
        Dennis Wolfert, 92                           Tristan Loof, 92
        Bas van Houwelingen, 92                      Edwin de Jong, 91
            35.44  1:12.59  1:47.26  2:28.18  3:00.91  3:38.26  4:05.08  4:36.57

    7.  ZCKoewacht 1                            ZCKoewacht               4:27.35     4:36.63       
        Marlon van Gremberghe, 91                    Roderick van Doeselaar, 92
        Christoph Bral, 92                           Bert van Waes, 78
            35.92  1:14.57  1:49.49  2:30.62  3:00.89  3:36.94  4:04.22  4:36.63

    8.  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            4:45.09     4:50.69       
        Sonny Corré, 93                              Steven Uyl, 93
        Robin Breel, 92                              Yannick Mol, 93
            33.06  1:08.32  1:47.97  2:33.70  3:07.98  3:50.03  4:18.99  4:50.69

    9.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            4:49.56     4:57.37       
        Bjorn Scherbeijn, 96                         Davy Hermans, 91
        Robin Hermans, 94                            Vincent Keijmel, 91
            38.36  1:19.87  1:59.04  2:43.38  3:16.29  3:55.49  4:25.04  4:57.37

   10.  Scheldestroom 3                         Scheldestroom            5:26.14     5:55.81       
        Rik Vanhijfte, 96                            Laurens Westerweele, 94
        Dylan van Opdurp, 94                         Joris Boekhorst, 91
            48.92  1:42.02  2:23.54  3:14.13  3:57.06  4:50.45  5:21.88  5:55.81

   DIS  De Bevelanders 1                        De Bevelanders           4:47.86     4:55.38       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
        Joost Gevaert, 95                            Tim Tramper, 94
        Nathan Tramper, 90                           Dennis Boonman, 89
            40.00  1:22.73  1:57.59  2:35.73  3:10.22  3:52.23  4:22.00  4:55.38








Splash Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel