Gelderse Winter Kampioenschappen 2008
Doetinchem (NED),    5. - 6.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 4 en later    Nr. 2. Jongens, 100m rugslag, Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 5    Nr. 4. Jongens, 100m rugslag, Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 1    Nr. 6. Jongens, 100m rugslag, Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 2    Nr. 8. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 1
Nr. 9. Dames, 50m rugslag, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 50m rugslag, Senioren Open
Nr. 11. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 3    Nr. 12. Jongens, 100m rugslag, Junioren 2
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Jeugd 1    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 3
Nr. 15. Meisjes, 100m rugslag, Jeugd 2    Nr. 16. Jongens, 100m rugslag, Junioren 4
Nr. 17. Jongens, 100m rugslag, Jeugd 1    Nr. 18. Jongens, 100m rugslag, Jeugd 2
Nr. 19. Dames, 50m schoolslag, Senioren Open    Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 4 en later    Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 5    Nr. 24. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 5
Nr. 25. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 1    Nr. 26. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 6
Nr. 27. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 2    Nr. 28. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 1
Nr. 29. Dames, 50m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 30. Heren, 50m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 31. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 3    Nr. 32. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 2
Nr. 33. Meisjes, 200m wisselslag, Jeugd 1    Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag, Junioren 3
Nr. 35. Meisjes, 100m schoolslag, Jeugd 2    Nr. 36. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 4
Nr. 37. Dames, 100m schoolslag, Senioren 1 en ouder    Nr. 38. Heren, 100m schoolslag, Senioren 1 en ouder
Nr. 39. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 1    Nr. 40. Jongens, 100m schoolslag, Jeugd 2
Nr. 41. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 2    Nr. 42. Jongens, 100m rugslag, Junioren 1
Nr. 43. Meisjes, 200m wisselslag, Junioren 1    Nr. 44. Jongens, 200m wisselslag, Minioren 6
Nr. 45. Meisjes, 100m schoolslag, Jeugd 1    Nr. 46. Jongens, 100m schoolslag, Junioren 3
Nr. 47. Dames, 200m wisselslag, Senioren 1 en ouder    Nr. 48. Heren, 200m wisselslag, Senioren 1 en ouder


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                         Meisjes, 100m rugslag                    Minioren 4 en later
5-1-2008 - 14:15                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk van Nellestijn          9800366   De Rijn                  1:28.19     1:24.80       
    2.  Chelsea Merfol                9800870   Aquapoldro               1:29.31     1:25.97       
    3.  Rosanne Leeuwis               9801974   Dwk                      1:40.45     1:32.11       
    4.  Blanca de Louw                9801268   Aquapoldro               1:34.15     1:33.61       
    5.  Sabine Voltman                9900106   Zvw '74                  1:38.88     1:35.19       
    6.  Kristy van Braak              9800938   ZPC Livo                 1:41.80     1:36.30       
    7.  Aniek Bloemendaal             9800432   Dwv                      1:35.20     1:36.36       
    8.  Felicia Swets                 9801272   Aquapoldro               1:39.90     1:36.61       
    9.  Amanda van Wezel              9800012   ZV Kerkdriel             1:37.29     1:36.85       
   10.  Tess Tjokrodikromo            9800172   De Houtrib               1:37.01     1:37.33       
   11.  Carmen ter Weele              9800384   Octopus                  1:36.86     1:37.79       
   12.  Amber Aardema                 9801634   Zvw '74                  1:40.25     1:38.42       
   13.  Tamara Maassen                9801270   Aquapoldro               1:35.51     1:38.46       
   14.  Simone van Megen              9800054   Zvw '74                  1:42.02     1:38.49       
   15.  Sabrina Vosselman             9802360   Zvv                      1:42.11     1:41.91       
   DIS  Daphne de Wildt               9800710   Aqua-Novio'94            1:37.54              AA   
   DIS  Alyce-Faye Eichelberger       9802922   De Rijn                  1:30.04     1:26.08  RD   
   DIS  Eliane Willemsen              9800874   Zvw '74                  1:40.17     1:52.08  RH   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                         Jongens, 100m rugslag                    Minioren 4 en later
5-1-2008 - 14:23                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Frank Roovers                 9800219   De Houtrib               1:25.09     1:24.26       
    2.  Lars Ruessink                 9800271   Noord Veluwe             1:40.07     1:33.02       
    3.  Sook Willemsen                9800917   Dwk                      1:33.39     1:33.37       
    4.  Youri Dinnissen               9800411   Aqua-Novio'94            1:39.69     1:35.91       
    4.  Maarten Reuvekamp             9800265   ZPC Livo                 1:40.42     1:35.91       
    6.  Done Hieltjes                 9800895   GZV Marveld              1:42.67     1:38.54       
    7.  Ramon Lammers                 9800267   ZPC Livo                 1:46.04     1:39.44       
    8.  Torben Lammerdink             9900745   De Berkelduikers         1:45.70     1:39.99       
    9.  Marco den Breejen             9801065   ZV Zaltbommel            1:46.58     1:40.89       
   10.  Fabian Boer                   9800509   De Houtrib               1:46.22     1:41.78       
   11.  Kelt Garritsen                9801703   Ndd                      1:43.62     1:45.91       
   DIS  Wietse Waninge                9800023   Nunspeet                 1:38.45     1:35.15  RC   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                         Meisjes, 100m rugslag                             Minioren 5
5-1-2008 - 14:28                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Latascha Kilian               9702308   de Meer                  1:24.23     1:19.75       
    2.  Laura Willemsen               9700168   Dwk                      1:26.01     1:23.33       
    3.  Britt Monker                  9700576   de Meer                  1:24.92     1:24.74       
    4.  Mendy de Rooi                 9700780   De Houtrib               1:26.45     1:25.44       
    5.  Gaby Zittersteijn             9700104   De Rijn                  1:27.39     1:26.79       
    6.  Naomi Janssen                 9701390   ZV Wijchen               1:27.98     1:26.87       
    7.  Melissa van Houts             9700182   Aqua-Novio'94            1:30.29     1:30.85       
    8.  Marlieke Scholten             9700708   De Berkelduikers         1:30.60     1:32.17       
   DIS  Manon Friskes                 9701566   De IJsselmeeuwen         1:24.57     1:22.35  RC   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                         Jongens, 100m rugslag                             Minioren 5
5-1-2008 - 14:33                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Nijland                  9700333   De Berkelduikers         1:26.64     1:23.76       
    2.  Peter Rothengatter            9701189   Zvw '74                  1:26.07     1:26.49       
    3.  Ruben Jeurissen               9700969   ZV Wijchen               1:28.90     1:26.59       
    4.  Mike Fraanje                  9701847   Dwk                      1:29.98     1:27.32       
    5.  Jeroen Voltman                9700325   Zvw '74                  1:27.64     1:27.95       
    6.  Nino Sieling                  9701845   Dwk                      1:28.58     1:28.76       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                         Meisjes, 100m rugslag                             Junioren 1
5-1-2008 - 14:35                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée Bos                     9600662   Aquapoldro               1:14.60     1:11.71       
    2.  Fanne van Eldik               9600074   Zvw '74                  1:16.58     1:15.37       
    3.  Marissa Taribuka              9602782   Dwk                      1:18.34     1:16.16       
    4.  Breanne Lensink               9600240   ZPC Livo                 1:21.19     1:19.23       
    5.  Esther Kuhlman                9601678   Aquapoldro               1:21.86     1:19.38       
    6.  Carli Harteman                9602882   Dwk                      1:21.26     1:22.44       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                         Jongens, 100m rugslag                             Minioren 6
5-1-2008 - 14:38                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim Furer                     9600087   Aqua-Novio'94            1:19.86     1:18.45       
    2.  Thomas Leeuwis                9601743   Dwk                      1:19.40     1:18.70       
    3.  Melvin van den Born           9601029   Zvw '74                  1:21.00     1:20.24       
    4.  Niels van de Vegte            9600129   Zuiderzeezwemmers        1:20.84     1:20.73       
    5.  Niels Tjoonk                  9600995   De Berkelduikers         1:22.42     1:22.23       
    NG  Jorvik Verhoeve               9600015   Zuiderzeezwemmers        1:21.48                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 200m wisselslag                            Junioren 2
5-1-2008 - 14:40                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               2:39.50     2:37.64       
    2.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                  2:50.52     2:39.70       
    3.  Macy Oortwijn                 9500722   Aquapoldro               2:42.60     2:44.46       
    4.  Niké Schuurmans               9502004   ZPC Livo                 2:45.17     2:48.12       
    5.  Isolde de Louw                9503008   Aquapoldro               2:50.20     2:50.58       
   DIS  Femke Klein Gunnewiek         9501074   ZPC Livo                 2:49.26     2:51.79  RH   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 200m wisselslag                            Junioren 1
5-1-2008 - 14:44                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sem van Lith                  9501851   Zvw '74                  2:40.73     2:36.66       
    2.  Arjan Hanse                   9500657   Zuiderzeezwemmers        2:44.70     2:40.95       
    3.  David Koers                   9501229   ZV Zaltbommel            2:46.87     2:44.36       
    4.  Stijn Temmen                  9504079   Zvv                      2:48.13     2:45.27       
    5.  Bryan Tankink                 9502829   WWV Winterswijk          2:47.48     2:45.71       
    6.  Niels Thomassen               9500293   Aquapoldro               2:48.04     2:46.95       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                          Dames, 50m rugslag                            Senioren Open
5-1-2008 - 14:48                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Evy Witlox                    8804946   Dwk                        29.10       30.23       
    2.  Chantal Kuipers               8702430   Ndd                        29.95       30.77       
    3.  Iris Ebben                    9100836   ZV Olympia                 31.68       32.00       
    4.  Melissa vd Sluijs             9201626   ZV Kerkdriel               32.16       32.35       
    5.  Anisa Memic                   9204260   WWV Winterswijk            32.69       32.62       
    6.  Marinke Nengerman             8602592   Zvw '74                    32.56       32.63       
    7.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          32.39       32.82       
    8.  José Adema                    9100016   Aquapoldro                 32.92       32.87       
    9.  Rachel Kremer                 9002128   ZPC Livo                   32.68       33.34       
   10.  Michelle Buunk                8905276   Ndd                        32.01       33.52       
   11.  Diede Oldenhave               9205114   Ndd                        32.48       33.54       
   12.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                    31.89       36.86       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                         Heren, 50m rugslag                            Senioren Open
5-1-2008 - 14:50                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Ellenkamp              8500691   WWV Winterswijk            25.78       26.51       
    2.  Felix Broekhuizen             9000439   Dwk                        28.86       27.51       
    3.  Tom Driessen                  8700801   ESCA Zwemmen               27.61       28.25       
    4.  Pascal Timmermans             9202349   Rzc                        28.99       28.58       
    5.  Raynor Wolf                   8903663   Rzc                        28.76       28.82       
    6.  Roy Awater                    9100043   Rzc                        28.69       28.88       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                        Meisjes, 100m rugslag                             Junioren 3
5-1-2008 - 14:52                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                  1:10.58     1:08.07       
    2.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                  1:09.32     1:08.57       
    3.  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                  1:11.98     1:11.09       
    4.  Iris van Zuilen               9400216   ZV Olympia               1:15.29     1:12.20       
    5.  Malou Memelink                9403064   Ndd                      1:13.78     1:13.15       
    6.  Kelly van der Hoeven          9402618   Ndd                      1:14.02     1:13.57       
    7.  Jeanine Burgers               9401862   Dwk                      1:16.67     1:14.05       
    8.  Hermijntje Drenth             9401300   TZC Vahalis              1:16.92     1:14.51       
    9.  Robbin Lensink                9401092   ZPC Livo                 1:14.20     1:14.57       
   10.  Marjolein Maris               9400210   De Houtrib               1:12.82     1:15.18       
   11.  Carmen Seesing                9406220   De Berkelduikers         1:16.92     1:16.74       
   12.  Marloes van der Beek          9401364   Aquapoldro               1:17.70     1:19.84       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                        Jongens, 100m rugslag                             Junioren 2
5-1-2008 - 14:56                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Derksen                 9400017   Dwk                      1:09.35     1:06.48       
    2.  Tom Brouwers                  9402027   Rzc                      1:09.18     1:06.94       
    3.  Christian Renshoff            9404343   Octopus                  1:10.64     1:08.73       
    4.  Jacco Doest                   9400711   Dwk                      1:11.59     1:09.43       
    5.  Roberto Visser                9400443   ZV Kerkdriel             1:08.84     1:10.10       
    6.  Mart Vrieze                   9400401   Ndd                      1:11.55     1:11.47       
    7.  Jacko van der Meer            9402347   Dwk                      1:13.92     1:11.98       
    8.  Brian van de Graaf            9401653   De Houtrib               1:13.73     1:12.13       
    9.  Joren Woeltjes                9401225   GZV Marveld              1:11.80     1:12.64       
   10.  Ivar van Ginkel               9400025   Dwk                      1:14.91     1:13.23       
   11.  Remco van Eck                 9400589   de Meer                  1:14.54     1:14.50       
   12.  Stef van Dijk                 9403149   Ndd                      1:15.52     1:16.29       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 100m vlinderslag                              Jeugd 1
5-1-2008 - 15:01                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg             1:11.57     1:11.97       
    2.  Linda Kolkman                 9302994   ESCA Zwemmen             1:13.42     1:12.28       
    3.  Marloes Erkens                9300234   Dwk                      1:14.51     1:13.50       
    4.  Iris Boon                     9303012   Aquapoldro               1:17.32     1:16.08       
    5.  Britt Lagarde                 9303314   Aqua-Novio'94            1:16.51     1:16.75       
    6.  Manon van Ast                 9305376   De Vrije Slag            1:15.80     1:19.17       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 100m vlinderslag                           Junioren 3
5-1-2008 - 15:03                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas Krafft                    9303195   Aqua-Novio'94            1:07.94     1:06.40       
    2.  Joost de Bruijn               9301933   De Rijn                  1:10.80     1:08.30       
    3.  Max Middelman                 9301635   ESCA Zwemmen             1:09.90     1:08.73       
    4.  Jasper Verheijen              9303685   Aqua-Novio'94            1:11.53     1:09.80       
    5.  Robin Bos                     9302265   Aquapoldro               1:10.81     1:10.76       
    6.  Puck Smit                     9303357   Rzc                      1:11.67     1:11.70       
    7.  Rodie de Groot                9302471   Zvw '74                  1:12.95     1:12.11       
    8.  Berjan Ebbekink               9300761   De Berkelduikers         1:10.57     1:13.15       
    9.  Wessel van der Maarel         9300325   De Rijn                  1:12.36     1:14.69       
   10.  Casper Middelhuis             9300351   ESCA Zwemmen             1:13.51     1:14.89       
   11.  Bram Siebers                  9302241   De Berkelduikers         1:12.10     1:15.44       
   12.  Stefan de Wit                 9300555   Zvw '74                  1:13.51     1:16.02       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                        Meisjes, 100m rugslag                                Jeugd 2
5-1-2008 - 15:07                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa vd Sluijs             9201626   ZV Kerkdriel             1:09.83     1:08.78       
    2.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA Zwemmen             1:10.32     1:09.18       
    3.  Anisa Memic                   9204260   WWV Winterswijk          1:11.78     1:09.87       
    4.  Charlotte Maris               9201166   De Houtrib               1:11.26     1:13.12       
    5.  Diede Oldenhave               9205114   Ndd                      1:12.13     1:13.91       
    6.  Charelle Cordewener           9200378   De Rijn                  1:14.36     1:16.37       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                        Jongens, 100m rugslag                             Junioren 4
5-1-2008 - 15:09                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascal Timmermans             9202349   Rzc                      1:01.98     1:01.42       
    2.  Barry Bloemberg               9200097   ZPC Livo                 1:03.39     1:03.62       
    3.  Sjors van Lith                9202869   Zvw '74                  1:06.76     1:06.83       
    4.  Johan Veenstra                9201333   Dwk                      1:08.17     1:06.99       
    5.  Bas Ebbers                    9201675   Ndd                      1:07.70     1:08.14       
    6.  Laurens Pepping               9203529   De Rijn                  1:10.02     1:08.36       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                        Jongens, 100m rugslag                                Jeugd 1
5-1-2008 - 15:12                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roy Awater                    9100043   Rzc                      1:02.07     1:01.39       
    2.  Jos de Graaf                  9106095   Aquapoldro               1:01.89     1:01.76       
    3.  Tim van Deutekom              9100459   Dwk                      1:02.89     1:04.00       
    4.  Robbert Vink                  9102993   Zvw '74                  1:05.31     1:04.99       
    5.  Jeroen Janssen                9101089   Aqua-Novio'94            1:05.96     1:05.82       
    6.  Stefan Hazeleger              9100867   de Meer                  1:05.79     1:08.19       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                        Jongens, 100m rugslag                                Jeugd 2
5-1-2008 - 15:14                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Felix Broekhuizen             9000439   Dwk                      1:00.36     1:00.05       
    2.  Daan Ratering                 9002389   ZPC Livo                 1:01.55     1:00.76       
    3.  Sebas van Lith                9001841   Zvw '74                  1:02.92     1:02.32       
    4.  Olaf Achterberg               9000011   Dwk                      1:02.89     1:03.66       
    5.  Emile Manni                   9001901   Octopus                  1:05.20     1:04.80       
    6.  Jeroen Drewes                 9000735   De Vrije Slag            1:06.45     1:05.85       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                        Dames, 50m schoolslag                          Senioren Open
5-1-2008 - 15:16                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anisa Memic                   9204260   WWV Winterswijk            34.55       34.94       
    2.  Charelle Cordewener           9200378   De Rijn                    35.62       35.65       
    3.  Jantina Bredewoud             8800592   Octopus                    35.15       35.66       
    4.  Marijke Monsma                8502100   Dwk                        35.86       35.81       
    5.  Sharon Verstegen              9003964   Ndd                        36.44       36.19       
    6.  Marije Onnink                 9102344   WWV Winterswijk            36.42       36.52       
    7.  Evelien Veenstra              9103166   De Rijn                    36.09       36.70       
    8.  Iris van Zuilen               9400216   ZV Olympia                 36.41       36.99       
    9.  Madelon van Zanten            9103632   de Meer                    36.73       37.02       
   10.  Anne Marleen van Keulen       9404280   Aquapoldro                 36.90       37.63       
   11.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA Zwemmen               36.41       38.25       
   DIS  Mignon Brussen                8500504   Ndd                        36.50       35.91  SA   
 AFGEM  Yvonne van de Pol             8803472   Dwk                        34.48                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                        Heren, 50m schoolslag                          Senioren Open
5-1-2008 - 15:19                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rutger Sloof                  8803141   Dwk                        29.47       29.61       
    2.  Merijn Ellenkamp              8500691   WWV Winterswijk            30.26       30.00       
    3.  Nick van Gemert               8900943   Dwk                        30.73       30.82       
    4.  Stefan Hazeleger              9100867   de Meer                    31.42       30.92       
    5.  Raynor Wolf                   8903663   Rzc                        31.71       31.26       
    6.  Raldi Jolink                  8801715   Dwk                        30.62       31.31       
    7.  Roald Blok                    9302685   Octopus                    31.80       31.71       
    8.  John van Susteren             8502549   Rzc                        32.05       31.96       
    9.  Kevin van Susteren            8903085   Rzc                        32.42       32.03       
   10.  Albert van Piekeren           8401767   Octopus                    32.05       32.69       
   11.  Sander de Vrught              8903499   ESCA Zwemmen               32.43       32.77       
   12.  Alex van der Hoeven           9202571   Ndd                        32.33       32.90       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Meisjes, 100m schoolslag                   Minioren 4 en later
5-1-2008 - 15:22                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simone van Megen              9800054   Zvw '74                  1:40.07     1:39.57       
    2.  Blanca de Louw                9801268   Aquapoldro               1:41.00     1:39.71       
    3.  Daphne de Wildt               9800710   Aqua-Novio'94            1:40.58     1:39.97       
    4.  Carmen ter Weele              9800384   Octopus                  1:46.29     1:41.36       
    5.  Laura Keijser                 9800046   De Rijn                  1:50.16     1:42.70       
    6.  Lucy Jager                    9800944   TZC Vahalis              1:48.45     1:45.16       
    7.  Amber Aardema                 9801634   Zvw '74                  1:44.63     1:45.20       
    8.  Chelsea Merfol                9800870   Aquapoldro               1:46.30     1:45.48       
    9.  Kristy van Braak              9800938   ZPC Livo                 1:45.42     1:45.61       
   10.  Aniek Bloemendaal             9800432   Dwv                      1:43.82     1:45.65       
   11.  Anouk van Nellestijn          9800366   De Rijn                  1:48.64     1:46.31       
   12.  Sabine Voltman                9900106   Zvw '74                  1:44.61     1:46.75       
   13.  Tess Tjokrodikromo            9800172   De Houtrib               1:47.48     1:47.18       
   14.  Merel Huiskamp                9802876   Octopus                  1:50.23     1:47.88       
   15.  Elsa Groenewold               9800872   Zvw '74                  1:48.26     1:48.45       
   16.  Sabrina Vosselman             9802360   Zvv                      1:50.34     1:48.73       
   17.  Loes v.d. Linden              9801234   De Berkelduikers         1:50.00     1:49.12       
   18.  Tamara Maassen                9801270   Aquapoldro               1:48.32     1:49.42       
   19.  Nina Geul                     9901080   Zvw '74                  1:49.07     1:50.15       
   20.  Kirsten Opmeer                9800014   Nunspeet                 1:52.89     1:50.52       
   21.  Mandy Gerritsen               9800700   De Gelenberg             1:52.07     1:51.47       
   22.  Niene Meeuwsen                9802378   ESCA Zwemmen             1:51.09     1:52.11       
   23.  Eliane Willemsen              9800874   Zvw '74                  1:51.92     1:54.07       
   DIS  Amanda van Wezel              9800012   ZV Kerkdriel             1:46.83     1:46.66  SO   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Jongens, 100m schoolslag                   Minioren 4 en later
5-1-2008 - 15:32                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wietse Waninge                9800023   Nunspeet                 1:35.89     1:34.15       
    2.  Frank Roovers                 9800219   De Houtrib               1:39.06     1:35.94       
    3.  Sook Willemsen                9800917   Dwk                      1:42.54     1:46.65       
    4.  Youri Dinnissen               9800411   Aqua-Novio'94            1:48.92     1:48.66       
    5.  Perry van der Meer            9801941   Montferland              1:49.51     1:48.76       
    6.  Kelt Garritsen                9801703   Ndd                      1:51.95     1:49.25       
    7.  Marco den Breejen             9801065   ZV Zaltbommel            1:49.39     1:50.07       
    8.  Done Hieltjes                 9800895   GZV Marveld              1:53.45     1:50.08       
    9.  Tim Durant                    9900415   Zvw '74                  1:54.07     1:50.82       
   10.  Ramon Lammers                 9800267   ZPC Livo                 1:52.95     1:54.23       
   11.  Maarten Reuvekamp             9800265   ZPC Livo                 1:49.36     1:54.53       
   DIS  Lars Ruessink                 9800271   Noord Veluwe             1:46.99     1:43.99  SO   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m schoolslag                            Minioren 5
5-1-2008 - 16:08                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Latascha Kilian               9702308   de Meer                  1:37.13     1:30.87       
    2.  Manon Friskes                 9701566   De IJsselmeeuwen         1:33.70     1:30.90       
    3.  Laura Willemsen               9700168   Dwk                      1:36.80     1:32.79       
    4.  Carlijn Viering               9701142   De Waalstroom            1:32.25     1:32.96       
    5.  Melissa van Houts             9700182   Aqua-Novio'94            1:37.29     1:33.05       
    6.  Naomi Janssen                 9701390   ZV Wijchen               1:37.02     1:33.20       
    7.  Anoeska van de Kraats         9701284   Dwk                      1:37.32     1:36.41       
    8.  Melissa de Jong               9701022   de Meer                  1:39.02     1:37.09       
    9.  Loranne van Keulen            9701574   Aquapoldro               1:38.39     1:38.08       
   10.  Maike Blom                    9701264   Ndd                      1:38.68     1:42.06       
   DIS  Susan Kok                     9702780   De IJsselmeeuwen         1:37.32              AA   
 NG.ZA  Mirthe Goossens               9701192   ZPC Livo                 1:38.82                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 100m schoolslag                            Minioren 5
5-1-2008 - 16:13                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Voltman                9700325   Zvw '74                  1:26.43     1:27.21       
    2.  Lennart Spies                 9701191   Zvw '74                  1:36.40     1:36.28       
    3.  Stan Ruessink                 9700829   Noord Veluwe             1:42.11     1:36.47       
    4.  Jim Beckers                   9701951   Ezz                      1:41.48     1:36.71       
    5.  Peter Rothengatter            9701189   Zvw '74                  1:36.40     1:37.67       
    6.  Ruben Koek                    9701187   Zvw '74                  1:44.13     1:40.93       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 100m schoolslag                            Junioren 1
5-1-2008 - 16:16                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Breanne Lensink               9600240   ZPC Livo                 1:24.86     1:23.02       
    2.  Esmée Bos                     9600662   Aquapoldro               1:24.39     1:23.09       
    3.  Helen Kleinnibbelink          9604112   ZPC Livo                 1:30.67     1:29.55       
    4.  Marissa Taribuka              9602782   Dwk                      1:33.83     1:29.98       
    5.  Esther Kuhlman                9601678   Aquapoldro               1:32.64     1:31.78       
    6.  Demi Woeltjes                 9602422   GZV Marveld              1:35.36     1:32.85       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Jongens, 100m schoolslag                            Minioren 6
5-1-2008 - 16:18                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melvin van den Born           9601029   Zvw '74                  1:29.20     1:29.50       
    2.  Marvin van den Berg           9601725   Zvw '74                  1:32.95     1:29.63       
    3.  Erik Pape                     9601669   Noord Veluwe             1:33.60     1:30.49       
    4.  Niels Tjoonk                  9600995   De Berkelduikers         1:33.53     1:32.82       
    5.  Koen Jansen                   9600019   De Rijn                  1:34.67     1:32.89       
    6.  Niels van de Vegte            9600129   Zuiderzeezwemmers        1:34.10     1:34.46       
 AFGEM  Jorvik Verhoeve               9600015   Zuiderzeezwemmers        1:33.89                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Meisjes, 100m schoolslag                            Junioren 2
5-1-2008 - 16:21                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               1:22.40     1:21.65       
    2.  Milou Tjoonk                  9504170   De Berkelduikers         1:22.91     1:22.09       
    2.  Femke Klein Gunnewiek         9501074   ZPC Livo                 1:24.32     1:22.09       
    4.  Lianne Slagter                9500940   WWV Winterswijk          1:26.04     1:22.86       
    5.  Elise de Graaff               9504936   de Meer                  1:25.10     1:25.43       
    6.  Niké Schuurmans               9502004   ZPC Livo                 1:25.33     1:25.73       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                      Jongens, 100m schoolslag                            Junioren 1
5-1-2008 - 16:23                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arjan Hanse                   9500657   Zuiderzeezwemmers        1:21.45     1:20.17       
    2.  Sem van Lith                  9501851   Zvw '74                  1:23.73     1:22.49       
    3.  Dian Bonestroo                9500715   Nunspeet                 1:22.28     1:22.62       
    4.  Nick Alink                    9500273   ZV Olympia               1:28.92     1:25.64       
    5.  Bryan Tankink                 9502829   WWV Winterswijk          1:30.73     1:27.47       
    6.  Martijn Velders               9502619   TZC Vahalis              1:26.95     1:27.73       
    7.  Leander Heuvels               9503059   Ndd                      1:27.11     1:28.04       
    8.  Joshua Kuipers                9502297   ZV Zaltbommel            1:28.39     1:28.07       
    9.  Marco Uppelschoten            9500375   De Houtrib               1:31.26     1:31.33       
   DIS  Jory Willemsen                9500747   Octopus                  1:27.18     1:25.22  SA   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                       Dames, 50m vlinderslag                          Senioren Open
5-1-2008 - 16:28                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Evy Witlox                    8804946   Dwk                        29.32       29.53       
    2.  Chantal Kuipers               8702430   Ndd                        29.69       29.87       
    3.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers          30.11       30.37       
    4.  Margot vd Kemp                7700382   Ndd                        30.46       30.62       
    5.  Sharon Verstegen              9003964   Ndd                        30.36       31.00       
    6.  Jen-Ai van Soelen             9003510   Zuiderzeezwemmers          30.98       31.16       
    7.  José Adema                    9100016   Aquapoldro                 31.32       31.50       
    8.  Leonie van Maanen             8802822   Dwk                        30.92       31.52       
    9.  Charlotte Maris               9201166   De Houtrib                 30.55       31.77       
   10.  Anisa Memic                   9204260   WWV Winterswijk            31.55       31.84       
   11.  Esther van Mierlo             8906640   De Rijn                    29.55       31.86       
   12.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg               31.42       32.05       
 AFGEM  Yvonne van de Pol             8803472   Dwk                        31.12                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                       Heren, 50m vlinderslag                          Senioren Open
5-1-2008 - 16:31                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim van Deutekom              9100459   Dwk                        26.64       26.62       
    2.  Felix Broekhuizen             9000439   Dwk                        27.09       26.68       
    3.  Merijn Ellenkamp              8500691   WWV Winterswijk            26.46       26.72       
    4.  Alex van der Hoeven           9202571   Ndd                        26.64       26.74       
    5.  Raynor Wolf                   8903663   Rzc                        27.54       26.88       
    6.  Tom Driessen                  8700801   ESCA Zwemmen               27.17       27.10       
    7.  Roy Awater                    9100043   Rzc                        27.64       27.36       
    8.  Emile Manni                   9001901   Octopus                    27.19       27.42       
    9.  Jelle den Ouden               8802617   Noord Veluwe               26.95       27.58       
   10.  Jeroen Drewes                 9000735   De Vrije Slag              27.74       27.59       
   11.  Stefan van Susteren           8703283   Rzc                        28.02       28.23       
   12.  Martijn Mulder                8904587   de Meer                    27.88       28.52       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Meisjes, 100m vlinderslag                           Junioren 3
5-1-2008 - 16:34                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               9400024   De Rijn                  1:12.45     1:10.69       
    2.  Inge Pepping                  9402308   De Rijn                  1:12.20     1:11.17       
    3.  Sharon Gelmers                9400416   Octopus                  1:12.43     1:12.58       
    4.  Marjolein Maris               9400210   De Houtrib               1:12.20     1:13.67       
    5.  Iris van Zuilen               9400216   ZV Olympia               1:15.86     1:14.15       
    6.  Malou Memelink                9403064   Ndd                      1:18.07     1:17.83       
    7.  Iris van de Hoef              9400970   de Meer                  1:19.78     1:19.91       
    8.  Marloes van der Beek          9401364   Aquapoldro               1:18.80     1:20.14       
    9.  Suzanne Brummel               9401366   Octopus                  1:21.44     1:20.59       
   10.  Sara Konings                  9400064   GZV Marveld              1:22.84     1:22.78       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 100m vlinderslag                           Junioren 2
5-1-2008 - 16:38                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Derksen                 9400017   Dwk                      1:11.82     1:05.46       
    2.  Tom Brouwers                  9402027   Rzc                      1:07.58     1:05.98       
    3.  Brian van de Graaf            9401653   De Houtrib               1:13.02     1:12.18       
    4.  Jacco Doest                   9400711   Dwk                      1:13.20     1:12.37       
    5.  Stefan Timmermans             9403015   Rzc                      1:17.85     1:15.53       
    6.  Jeroen Staakman               9404989   Aquapoldro               1:14.77     1:16.35       
    7.  Thomas Meijer                 9402321   Aquapoldro               1:19.62     1:16.85       
    8.  Joren Woeltjes                9401225   GZV Marveld              1:18.06     1:17.66       
    9.  Christian Renshoff            9404343   Octopus                  1:16.79     1:19.31       
   10.  Bram Meijlis                  9401967   ESCA Zwemmen             1:18.80     1:22.02       
    NG  Roberto Visser                9400443   ZV Kerkdriel             1:14.82                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Meisjes, 200m wisselslag                               Jeugd 1
5-1-2008 - 16:43                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marloes Erkens                9300234   Dwk                      2:35.51     2:36.42       
    2.  Linda Kolkman                 9302994   ESCA Zwemmen             2:39.47     2:38.28       
    3.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg             2:38.68     2:39.01       
    4.  Margreet Laar                 9304700   Ndd                      2:43.02     2:45.15       
    5.  Annemiek Arts                 9303848   Montferland              2:41.65     2:46.78       
    6.  Daniek Hendriks               9304290   Zvw '74                  2:46.86     2:50.44       
 AFGEM  Selynn Fiering                9300240   ZPC Livo                 2:45.10                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                      Jongens, 200m wisselslag                            Junioren 3
5-1-2008 - 16:47                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roald Blok                    9302685   Octopus                  2:27.51     2:23.65       
    2.  Boris Bijl                    9304823   De Houtrib               2:26.72     2:24.45       
    3.  Maarten Arntz                 9301921   De Gelenberg             2:29.06     2:26.80       
    3.  Jasper Verheijen              9303685   Aqua-Novio'94            2:31.36     2:26.80       
    5.  Wessel van der Maarel         9300325   De Rijn                  2:28.63     2:31.39       
    6.  Jordi Peters                  9302177   ZPC Livo                 2:31.41     2:31.71       
    7.  Robin Bos                     9302265   Aquapoldro               2:31.32     2:33.27       
    8.  Puck Smit                     9303357   Rzc                      2:35.38     2:34.26       
    9.  Bram Siebers                  9302241   De Berkelduikers         2:34.42     2:35.42       
   10.  Wouter Kiesewetter            9303625   Zvw '74                  2:34.83     2:35.62       
   11.  Joost de Bruijn               9301933   De Rijn                  2:36.32     2:37.00       
   12.  Stefan de Wit                 9300555   Zvw '74                  2:35.38     2:48.93       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                      Meisjes, 100m schoolslag                               Jeugd 2
5-1-2008 - 16:54                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anisa Memic                   9204260   WWV Winterswijk          1:15.51     1:16.24       
    2.  Charelle Cordewener           9200378   De Rijn                  1:17.54     1:17.95       
    3.  Monique van de Hoeff          9200752   de Meer                  1:20.81     1:20.25       
    4.  Loes van Ooijen               9205180   ESCA Zwemmen             1:18.80     1:20.32       
    5.  Iris de Boer                  9200178   Zvw '74                  1:23.39     1:25.70       
    6.  Sanella Hodzic                9205924   WWV Winterswijk          1:23.77     1:27.12       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                      Jongens, 100m schoolslag                            Junioren 4
5-1-2008 - 16:56                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Johan Veenstra                9201333   Dwk                      1:10.67     1:10.50       
    2.  Alex van der Hoeven           9202571   Ndd                      1:11.54     1:13.80       
    3.  Diesmer de Jonge              9205215   Neptunus                 1:17.08     1:15.39       
    4.  Pascal Timmermans             9202349   Rzc                      1:16.86     1:15.96       
    5.  Barry Bloemberg               9200097   ZPC Livo                 1:17.20     1:18.20       
   DIS  Sjors van Lith                9202869   Zvw '74                  1:15.08              AA   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                       Dames, 100m schoolslag                    Senioren 1 en ouder
5-1-2008 - 16:58                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jantina Bredewoud             8800592   Octopus                  1:17.13     1:17.96       
    2.  Mignon Brussen                8500504   Ndd                      1:18.65     1:18.83       
    3.  Marijke Monsma                8502100   Dwk                      1:19.35     1:18.96       
    4.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers        1:22.30     1:19.95       
    5.  Marije Onnink                 9102344   WWV Winterswijk          1:19.07     1:20.28       
    6.  Sharon Verstegen              9003964   Ndd                      1:19.17     1:20.44       
    7.  Margot vd Kemp                7700382   Ndd                      1:20.70     1:21.10       
    8.  Erika Aan het Rot             9000010   Octopus                  1:20.54     1:21.18       
    9.  Leonie van Maanen             8802822   Dwk                      1:21.67     1:21.39       
   10.  Evelien Veenstra              9103166   De Rijn                  1:18.20     1:22.43       
   11.  Thaisa Fiering                9100940   ZPC Livo                 1:21.80     1:22.93       
   12.  Frida Pattijn                 9102418   Ndd                      1:21.28     1:26.81       
 AFGEM  Yvonne van de Pol             8803472   Dwk                      1:16.79                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Heren, 100m schoolslag                    Senioren 1 en ouder
5-1-2008 - 17:03                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rutger Sloof                  8803141   Dwk                      1:04.45     1:04.13       
    2.  Merijn Ellenkamp              8500691   WWV Winterswijk          1:07.93     1:06.43       
    3.  Nick van Gemert               8900943   Dwk                      1:07.74     1:08.10       
    4.  Raldi Jolink                  8801715   Dwk                      1:08.20     1:09.77       
    5.  John van Susteren             8502549   Rzc                      1:09.80     1:10.10       
    6.  Kees vd Sluijs                7800975   ZV Kerkdriel             1:11.54     1:11.12       
    7.  Raynor Wolf                   8903663   Rzc                      1:10.86     1:11.48       
    8.  Albert van Piekeren           8401767   Octopus                  1:10.10     1:11.90       
    9.  Stefan Verhaaf                8704491   De Gelenberg             1:11.91     1:12.11       
   10.  Stefan van der Grift          8701121   Octopus                  1:12.58     1:13.31       
   11.  Emil Wassink                  7400911   Ndd                      1:12.88     1:13.67       
   12.  Niek Havekes                  8601127   De Waalstroom            1:12.86     1:14.23       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                      Jongens, 100m schoolslag                               Jeugd 1
5-1-2008 - 17:07                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Hazeleger              9100867   de Meer                  1:08.54     1:07.05       
    2.  Dirk Zeelte                   9105911   De Waalstroom            1:10.84     1:09.55       
    3.  Maik Steenkamp                9103847   Ndd                      1:10.25     1:10.19       
    4.  Tim van Deutekom              9100459   Dwk                      1:12.51     1:10.27       
    5.  Tom van de Kamp               9101153   Dwk                      1:11.41     1:10.50       
    6.  Kevin Eltink                  9100589   Ndd                      1:11.67     1:10.62       
    7.  Teunis Haklander              9100833   De Woelwaters            1:13.30     1:12.92       
    8.  Robbert Vink                  9102993   Zvw '74                  1:15.30     1:13.53       
    9.  Roy Awater                    9100043   Rzc                      1:13.91     1:13.73       
   10.  Tim Broer                     9102977   Zvw '74                  1:16.26     1:16.70       
   11.  Harm van Deursen              9100457   ZV Zaltbommel            1:16.07     1:17.24       
   12.  Jeffrey Uppelschoten          9104787   De Houtrib               1:17.67     1:18.64       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                      Jongens, 100m schoolslag                               Jeugd 2
5-1-2008 - 17:11                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Felix Broekhuizen             9000439   Dwk                      1:07.78     1:06.28       
    2.  Sebas van Lith                9001841   Zvw '74                  1:08.65     1:09.41       
    3.  Daan Ratering                 9002389   ZPC Livo                 1:11.14     1:11.72       
    4.  Emile Manni                   9001901   Octopus                  1:11.36     1:11.77       
    5.  Johan Bosma                   9000361   Noord Veluwe             1:11.59     1:12.25       
    6.  Simon Veenstra                9004377   Dwk                      1:10.82     1:12.55       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                        Meisjes, 100m rugslag                             Junioren 2
5-1-2008 - 17:13                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemarie Worst               9500042   Octopus                  1:12.80     1:09.91       
    2.  Macy Oortwijn                 9500722   Aquapoldro               1:15.26     1:14.09       
    3.  Carmen Nijenhuis              9500374   ZPC Livo                 1:15.41     1:15.34       
    4.  Cecily Sadowski               9500188   Aquapoldro               1:15.42     1:15.87       
    5.  Lianne Slagter                9500940   WWV Winterswijk          1:18.84     1:17.63       
    6.  Vera Heesink                  9503534   Zvw '74                  1:17.45     1:17.91       
    7.  Anne-Carlijn Bakker           9502100   De Berkelduikers         1:18.23     1:18.39       
    8.  Alissa Onstenk                9501456   WWV Winterswijk          1:17.96     1:18.86       
    9.  Myrna Hendriks                9502208   Zvw '74                  1:17.26     1:18.94       
   10.  Isolde de Louw                9503008   Aquapoldro               1:19.27     1:19.08       
   11.  Tessa Mol                     9501396   De Rijn                  1:19.29     1:19.19       
   12.  Femke Klein Gunnewiek         9501074   ZPC Livo                 1:19.14     1:21.70       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                        Jongens, 100m rugslag                             Junioren 1
5-1-2008 - 17:18                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sem van Lith                  9501851   Zvw '74                  1:13.60     1:13.22       
    2.  David Koers                   9501229   ZV Zaltbommel            1:14.26     1:14.24       
    3.  Arjan Hanse                   9500657   Zuiderzeezwemmers        1:16.80     1:15.69       
    4.  Niels Thomassen               9500293   Aquapoldro               1:18.18     1:16.45       
    5.  Marco Uppelschoten            9500375   De Houtrib               1:18.84     1:19.58       
    6.  Joshua Kuipers                9502297   ZV Zaltbommel            1:19.86     1:23.02       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                      Meisjes, 200m wisselslag                            Junioren 1
5-1-2008 - 17:20                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée Bos                     9600662   Aquapoldro               2:41.92     2:37.70       
    2.  Breanne Lensink               9600240   ZPC Livo                 2:52.42     2:49.32       
    3.  Fanne van Eldik               9600074   Zvw '74                  2:58.59     2:54.23       
    4.  Esther Kuhlman                9601678   Aquapoldro               2:54.84     2:59.72       
    5.  Emily de Jong                 9600214   Flevo                    3:01.57     3:00.86       
   DIS  Femke Eppingbroek             9600850   ZPC Livo                 3:04.82     3:01.66  SL   
 AFGEM  Marissa Taribuka              9602782   Dwk                      2:52.82                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                      Jongens, 200m wisselslag                            Minioren 6
5-1-2008 - 17:24                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thomas Leeuwis                9601743   Dwk                      3:00.44     2:55.51       
    2.  Robin Bonnink                 9601233   ZPC Livo                 3:03.52     3:04.01       
    3.  Jesse Smilda                  9600851   Natare                   3:07.80     3:07.53       
    4.  Niels Tjoonk                  9600995   De Berkelduikers         3:05.77     3:09.72       
   DIS  Melvin van den Born           9601029   Zvw '74                  2:47.86              AA   
   DIS  Tim Furer                     9600087   Aqua-Novio'94            2:55.45     2:55.17  SJ   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                      Meisjes, 100m schoolslag                               Jeugd 1
5-1-2008 - 17:28                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Boon                     9303012   Aquapoldro               1:23.89     1:22.54       
    2.  Margreet Laar                 9304700   Ndd                      1:24.87     1:23.40       
    3.  Annemiek Arts                 9303848   Montferland              1:24.52     1:23.74       
    4.  Linda Kolkman                 9302994   ESCA Zwemmen             1:24.23     1:24.54       
    5.  Carmen Goossens               9305242   ZPC Livo                 1:25.95     1:26.86       
    6.  Lodi Broeder                  9302620   De Gelenberg             1:26.90     1:27.52       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                      Jongens, 100m schoolslag                            Junioren 3
5-1-2008 - 17:31                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roald Blok                    9302685   Octopus                  1:10.71     1:10.78       
    2.  Sander Quirijns               9302913   ZV Kerkdriel             1:14.76     1:14.28       
    3.  Jasper Verheijen              9303685   Aqua-Novio'94            1:13.80     1:14.74       
    4.  Joost de Bruijn               9301933   De Rijn                  1:17.65     1:16.67       
    5.  Maarten Arntz                 9301921   De Gelenberg             1:17.53     1:18.12       
    6.  Boris Bijl                    9304823   De Houtrib               1:18.54     1:19.25       
    7.  Ico Broekhuizen               9300069   Zc '90                   1:20.39     1:19.49       
    8.  Jordi Peters                  9302177   ZPC Livo                 1:18.26     1:19.96       
    9.  Wessel van der Maarel         9300325   De Rijn                  1:20.11     1:20.15       
   10.  Wouter Kiesewetter            9303625   Zvw '74                  1:19.95     1:20.86       
   11.  Bram Siebers                  9302241   De Berkelduikers         1:19.93     1:22.67       
   12.  Puck Smit                     9303357   Rzc                      1:18.07     1:23.09       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                       Dames, 200m wisselslag                    Senioren 1 en ouder
5-1-2008 - 17:35                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Evy Witlox                    8804946   Dwk                      2:30.39     2:28.00       
    2.  Margot vd Kemp                7700382   Ndd                      2:30.30     2:29.82       
    3.  Rachel Kremer                 9002128   ZPC Livo                 2:29.94     2:32.73       
    4.  Tieske Konings                9101708   GZV Marveld              2:33.13     2:33.81       
    5.  Danique Stoop                 9106956   Zuiderzeezwemmers        2:35.26     2:35.13       
    6.  Jantina Bredewoud             8800592   Octopus                  2:35.09     2:37.47       
    7.  Marjolein Bolster             9000414   Dwk                      2:34.16     2:37.88       
    8.  Mignon Brussen                8500504   Ndd                      2:33.96     2:38.00       
    9.  Lisanne Andeweg               8800092   Zuiderzeezwemmers        2:37.48     2:39.82       
   10.  Michelle Buunk                8905276   Ndd                      2:38.02     2:40.68       
   11.  Thaisa Fiering                9100940   ZPC Livo                 2:34.95     2:42.12       
   12.  Esther Kremer                 9002126   ZPC Livo                 2:38.22     2:45.01       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                       Heren, 200m wisselslag                    Senioren 1 en ouder
5-1-2008 - 17:42                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merijn Ellenkamp              8500691   WWV Winterswijk          2:12.21     2:08.95       
    2.  Rutger Sloof                  8803141   Dwk                      2:13.03     2:11.62       
    3.  Kees vd Sluijs                7800975   ZV Kerkdriel             2:19.26     2:19.41       
    4.  Niek Havekes                  8601127   De Waalstroom            2:20.32     2:20.99       
    5.  John van Susteren             8502549   Rzc                      2:18.77     2:21.48       
    6.  Tjark Blokzijl                7901771   TZC Vahalis              2:19.95     2:24.25       



Splash Meet Manager 2007Registered to NDD