Uitslagen KNZB Zwemcompetitie B-afdeling deel 3

Zwijndrecht (25 m.)

13 januari 2008

 

Programmanummer: 1   4x200m Vrijeslag estafette dames - Vvt. 11.48.60

                                                                                                                               100m      200m      Eindtijd

1.      De Stormvogel                                                                9.02.96                            1.06.93      2.17.36      9.16.14       I

                1.     93-01548   Manon Minneboo                                     3.     93-03976   Merel van der Ent

                2.     91-00780   Mieke van Dort                                        4.     93-02702   Judith Stap

2.      De Devel                                                                      9.05.93                            1.07.84      2.17.74      9.29.52       II

                1.     87-02458   Maryse Lampe                                        3.     92-03962   Annewil Mol

                2.     83-00116   Judith Beernink                                       4.     90-02236   Myrthe Lampe

3.      SBC2000                                                                      9.07.72                            1.08.76      2.21.72      9.33.09       III

                1.     85-00118   Inge Balvers                                            3.     79-00912   Chantal Verhoeff

                2.     79-00266   Ineke Goossens                                      4.     92-00590   Bente van Gennep

4.      De Schelde                                                                  10.02.46                            1.07.33      2.20.28      10.10.76

                1.     90-01606   Josje van Houwelingen                             3.     91-00152   Lieke Beezemer

                2.     93-04238   Manon Boone                                          4.     92-02738   Bianca de Pooter

Programmanummer: 2   100m Schoolslag m. junioren 1 en later - Vvt. 2.00.60

                                                                                                                               50m                       Eindtijd

1.      Savannah Leenheer                De Stormvogel                       1.28.68   96-03072              0.40.92                    1.26.76       I

2.      Tulany de Wilde                      De Stormvogel                       1.24.36   96-01002              0.41.19                    1.26.77       II

3.      Inge Taal                              de Devel                              1.35.89   96-00120              0.44.78                    1.34.94       III

4.      Jamie van Driel                       De Schelde                           1.42.22   96-01332              0.48.82                    1.41.54

5.      Tirza Vrijhof                           de Devel                              1.38.70   96-00334              0.47.92                    1.42.27

6.      Charissa Loof                         De Schelde                           1.45.80   96-03550              0.50.20                    1.44.90

7.      Antonela Baric                        SBC2000                             1.54.49   96-03206              0.49.50                    1.47.18

8.      Esther de Kerf                        SBC2000                             1.58.56   97-01708              0.51.59                    1.48.68

9.      Cilia van Dam                        de Devel                              1.50.65   97-00276              0.50.28                    1.49.13

10.     Sanne Boelhouwer                  de Devel                              1.52.98   97-00432              0.52.98                    1.52.47

11.     Jessica Oomen                       SBC2000                             2.09.28   97-01622              0.55.18                    1.54.88

12.     Beau Luyten                          SBC2000                                         97-04370              0.54.99                    1.55.41

13.     Samira Heijnemans                  de Devel                              1.50.98   97-00144              0.55.10                    1.56.74

        Eline de Haard                       De Stormvogel                       1.37.24   96-01004                                                            NG

        Tessa Eijkman                        De Schelde                           1.51.00   97-02316                                                            AFG

         Sanne Smidt                          de Devel                              1.38.80   96-00572              0.45.66                    1.37.07        SL  

        Lilian Prinsen                         SBC2000                             1.50.36   96-04866              0.49.29                    1.44.48        SL  

        Aniek de Peijper                      SBC2000                             1.59.86   98-01644              0.55.10                    1.55.16        SL  

Programmanummer: 3   50m Rugslag j. minioren 6 en later - Vvt. 0.49.10

                                                                                                                                                            Eindtijd

1.      Levy Kort                             De Stormvogel                       0.39.09   96-00583                                           0.38.39       I

2.      Pedro Mol                             De Stormvogel                       0.37.74   96-00581                                           0.38.55       II

3.      Pim van Milt                           de Devel                              0.39.12   96-00663                                           0.39.84       III

4.      Wouter Stap                           De Stormvogel                       0.42.44   97-00935                                           0.41.32

5.      Dylan Zwirs                           de Devel                              0.40.21   96-00879                                           0.41.76

6.      Roberto Hogerwerf                  de Devel                              0.44.17   97-01183                                           0.42.21

7.      Thomas de Vos                      De Schelde                           0.43.20   96-02613                                           0.42.99

8.      Luka Jaksic                           De Schelde                           0.46.58   96-02267                                           0.43.71

9.      Daan Clasener                       de Devel                              0.45.91   96-00817                                           0.44.28

10.     Thom Allonsius                       De Schelde                           0.46.13   97-02355                                           0.47.07

11.     Bob Bosklopper                      de Devel                              0.51.87   96-00815                                           0.48.84

12.     Jurgen Kamst                         SBC2000                             0.50.37   96-01217                                           0.49.91

13.     Jari den Ottelander                   SBC2000                             0.51.71   98-00059                                           0.50.61

14.     Koen Legters                         De Schelde                           0.52.86   96-03193                                           0.51.86

15.     Raimon Passania                    SBC2000                             0.53.02   96-03153                                           0.52.07

         Rainier Voll                           de Devel                              0.42.48   98-00365                                           0.45.31        RD  


Programmanummer: 4   100m Rugslag m. junioren 3 en later - Vvt. 1.37.10

                                                                                                                               50m                       Eindtijd

1.      Saskia de Haard                     De Stormvogel                       1.19.57   94-01972              0.38.99                    1.20.31       I

2.      Rosanne Ligtvoet                    de Devel                              1.18.89   95-01212              0.37.73                    1.20.38       II

3.      Willemijn Verhelst                     De Schelde                           1.19.27   94-05394              0.39.11                    1.21.00       III

4.      Aure Lampe                          de Devel                              1.24.67   94-00072              0.40.49                    1.22.79

5.      Lindi Verkooijen                      SBC2000                             1.27.50   95-03826              0.40.22                    1.22.84

6.      Eline de Haard                       De Stormvogel                                   96-01004              0.39.73                    1.23.59

7.      Claudia den Ottelander              SBC2000                             1.24.77   95-00552              0.41.59                    1.23.69

8.      Stephanie van Dam                  de Devel                              1.21.34   95-00216              0.39.90                    1.24.27

9.      Amira Fathi                            De Stormvogel                       1.26.48   94-02974              0.41.18                    1.24.97

10.     Stephanie van der Linden          De Schelde                           1.26.15   96-02618              0.42.24                    1.25.99a

11.     Daisy van den Bos                  SBC2000                             1.26.74   95-03880              0.41.88                    1.25.99b

12.     Maya Kingma                         SBC2000                             1.31.77   95-03824              0.43.79                    1.28.96

13.     Dymphie Huijssen                    De Schelde                           1.38.68   95-02494              0.44.56                    1.32.74

14.     Esmee Boschma                     SBC2000                             1.27.99   94-01702              0.44.86                    1.33.70

15.     Sanne de Roo                        de Devel                              1.36.31   95-01934              0.46.37                    1.35.53

16.     Sharon Klerk                         de Devel                              1.37.81   94-06840              0.45.90                    1.38.88

        Ilse Verhaaf                           de Devel                              1.25.29   95-05358                                                            AFG

        Yoshi Corré                           De Stormvogel                       1.17.94   95-03844                                                            NG

         Bodine Corré                         De Stormvogel                       1.22.30   95-03842                                                            NG

Programmanummer: 5   200m Schoolslag j. junioren 2 en later - Vvt. 3.41.00

                                                                                                                               50m        100m      Eindtijd

1.      Richard Oskam                       De Schelde                           3.15.14   94-02119              0.42.77      1.31.08      3.10.34       I

2.      Roy Bos                               de Devel                              3.21.22   95-00241              0.43.45      1.33.05      3.12.51       II

3.      Lennard Breel                        De Stormvogel                       3.23.16   95-01487              0.43.04      1.33.65      3.15.44       III

4.      Coen Kuijpers                        SBC2000                             3.33.72   94-02835              0.44.51      1.35.19      3.18.07

5.      Jeroen Taal                           de Devel                              3.26.84   94-00383              0.45.85      1.38.73      3.25.94

6.      Tu Hoang                             de Devel                              3.23.86   94-03275              0.46.10      1.39.09      3.27.09

7.      Ozzie Hoogesteger                  De Stormvogel                                   95-03413              0.46.38      1.38.47      3.27.47

8.      Sjakko Bekkers                       De Stormvogel                                   95-01591              0.48.21      1.43.36      3.33.32

9.      Gijs Manhave                         De Schelde                           3.33.66   94-03199              0.47.36      1.45.47      3.33.84

10.     Christian de Die                      De Schelde                                      95-01635              0.48.77      1.45.53      3.37.48

11.     Sven Alderlieste                      SBC2000                             3.30.02   95-01329                                           3.37.75

12.     Cas van Vorstenbos                 De Schelde                                      94-03241              0.48.85      1.47.51      3.43.04

13.     Luuk Doorakkers                     SBC2000                             3.35.89   94-04707              0.48.94      1.45.91      3.45.34

Programmanummer: 6   50m Vlinderslag dames - Vvt. 0.40.50

                                                                                                                                                            Eindtijd

1.      Merel van der Ent                    De Stormvogel                       0.31.39   93-03976                                           0.30.99       I

2.      Maryse Lampe                       de Devel                              0.30.96   87-02458                                           0.31.49       II

3.      Iris Dingemanse                      De Stormvogel                       0.32.10   92-05056                                           0.32.21       III

4.      Ineke Goossens                      SBC2000                             0.31.76   79-00266                                           0.32.22a

5.      Chantal Verhoeff                     SBC2000                             0.31.88   79-00912                                           0.32.22b

6.      Judith Beernink                       de Devel                              0.30.54   83-00116                                           0.32.22c

7.      Josje van Houwelingen             De Schelde                           0.31.99   90-01606                                           0.32.83

8.      Nikita Kruis                            De Stormvogel                       0.32.57   89-02486                                           0.33.99

9.      Inge Balvers                          SBC2000                             0.34.99   85-00118                                           0.35.12

10.     Lieke Beezemer                      De Schelde                           0.34.86   91-00152                                           0.35.41

11.     Gemma Schiphorst Preuper        SBC2000                             0.39.93   92-03328                                           0.40.07

        Maartje van Keulen                  SBC2000                             0.31.53   80-00584                                                            AFG


Programmanummer: 7   200m Schoolslag heren - Vvt. 3.16.80

                                                                                                                               50m        100m      Eindtijd

1.      Kevin Hondsmerk                    De Schelde                           2.33.30   88-01501              0.33.22      1.12.00      2.32.47       I

2.      Tommy van Overmeeren           De Schelde                           2.43.66   84-02887              0.34.74      1.15.52      2.39.41       II

3.      Martijn Mechielsen                   De Stormvogel                       2.45.66   90-01933              0.36.08      1.17.43      2.41.97       III

4.      Jordy Schouten                      de Devel                              2.40.19   83-01899              0.36.57      1.18.60      2.45.16

5.      Jeroen Bonten                        SBC2000                             2.44.95   88-00377              0.36.94      1.18.77      2.45.68

6.      Björn de Groot                        de Devel                              2.45.85   86-01023              0.38.57      1.21.09      2.47.81

7.      Jeroen Dellebeke                    De Stormvogel                       2.49.57   81-00353              0.37.75      1.20.66      2.49.45

8.      Daan de Jong                        de Devel                              2.50.54   89-01483              0.37.16      1.20.39      2.51.57

9.      Sander v. Nieuwenhuyzen         De Stormvogel                       2.44.52   91-04257              0.36.46      1.19.40      2.51.82

10.     Cornel de Vroed                     de Devel                              2.49.93   82-01945              0.38.77      1.23.14      2.56.36

         Mathijs v.d. Berg                     de Devel                              2.44.03   86-04269                                                            AA 

 

Programmanummer: 8   100m Vrijeslag m. jeugd 2 en later - Vvt. 1.24.80

                                                                                                                               50m                       Eindtijd

1.      Judith Stap                            De Stormvogel                       1.00.57   93-02702              0.29.71                    1.01.43       I

2.      Leonie Taal                           de Devel                              1.05.11   93-00758              0.30.65                    1.03.69       II

3.      Anniek Minderhoud                  De Stormvogel                       1.04.29   93-02698              0.30.69                    1.04.16       III

4.      Bente van Gennep                   SBC2000                             1.06.29   92-00590              0.31.47                    1.05.09

5.      Lisa Klatten                            de Devel                              1.04.32   92-03628              0.30.91                    1.05.96

6.      Lisa van Milt                          de Devel                              1.05.32   92-01228              0.31.92                    1.06.66

7.      Jaimy Kort                             De Stormvogel                       1.05.81   92-05654              0.32.50                    1.08.60

8.      Jennemieke Aanraad                SBC2000                             1.05.17   93-01834              0.32.87                    1.09.60

9.      Marloes Boelhouwer                de Devel                              1.08.29   93-04464              0.33.34                    1.10.18

10.     Ellis Mos                               de Devel                              1.04.41   92-01244              0.33.29                    1.10.54

11.     Nicole Peeters                        SBC2000                             1.10.85   93-03842              0.34.99                    1.11.63

12.     Bianca de Pooter                     De Schelde                           1.13.79   92-02738              0.34.39                    1.12.46

13.     Michelle Heijnemans                 de Devel                              1.12.67   93-03854              0.35.46                    1.13.51

14.     Sanne Bruggink                      SBC2000                             1.06.57   92-00330              0.35.08                    1.13.65

15.     Tamara Passania                    SBC2000                             1.12.74   93-04256              0.35.26                    1.14.07

16.     Dunya Luteijn                         De Schelde                           1.13.00   94-04040              0.35.27                    1.14.47

        Anouk Molewijk                       De Schelde                           1.12.62   95-01916                                                            NG

         Mariette v.d Sman                    de Devel                              1.06.92   93-01214                                                            AFG

Programmanummer: 9   400m Wisselslag j. junioren 4 en later - Vvt. 6.48.10

                                                                                                                               50m        100m      Eindtijd

1.      Sonny Corré                         De Stormvogel                       5.29.84   93-03615              0.32.40      1.10.80      5.06.00       I

2.      Bas van Houwelingen               De Schelde                                      92-00563              0.33.80      1.15.33      5.14.61       II

3.      Niels Suy                              De Schelde                                      93-02967              0.33.63      1.15.09      5.24.62       III

4.      Giovanni den Ouden                de Devel                              5.48.02   93-00877              0.32.50      1.12.64      5.27.56

5.      Yannick Mol                           De Stormvogel                                   93-02899              0.34.35      1.15.45      5.31.70

6.      Robin Breel                           De Stormvogel                                   92-06111              0.39.40      1.29.13      6.00.59

7.      Leon Verschuren                    SBC2000                                         93-04403              0.37.15      1.21.86      6.09.18

8.      Jeroen Durinck                       de Devel                              6.32.77   93-00127              0.41.75      1.34.75      6.24.78

        Yoeri Kok                             de Devel                                         93-01049              0.32.34      1.11.82      5.42.78        SD  

        Niels Uiterwaal                       SBC2000                                         92-04171              0.43.49      1.40.25      6.56.53     RDVB

        Dennis Wolfert                        De Schelde                                      92-02509                                                            NG

        Jeffrey de Vos                        De Stormvogel                       5.37.17   93-04077                                                            NG


Programmanummer: 11   200m Wisselslag m. senioren 2 en later - Vvt. 3.23.20

                                                                                                                               50m                       Eindtijd

1.      Mieke van Dort                       De Stormvogel                       2.36.18   91-00780              0.33.14                    2.38.14       I

2.      Monique de Haard                   De Stormvogel                       2.42.14   92-03828              0.34.33                    2.38.46       II

3.      Renée Roks                          SBC2000                             2.46.46   93-03844              0.32.67                    2.44.74       III

4.      Mariette v.d Sman                    De Devel                                         93-01214              0.36.03                    2.44.78

5.      Iris Dingemanse                      De Stormvogel                       2.45.86   92-05056              0.35.52                    2.47.56

6.      Myrthe Lampe                        de Devel                              2.46.62   90-02236              0.35.47                    2.47.75

7.      Manon Boone                        De Schelde                           2.56.64   93-04238              0.36.56                    2.49.10

8.      Victoria Mol                           de Devel                              2.49.68   90-04960              0.37.46                    2.50.59

9.      Kitty Schiphorst Preuper             SBC2000                             2.42.86   91-02752              0.36.56                    2.51.14

10.     Merel Snoeijs                         SBC2000                             2.56.29   90-03508              0.36.84                    2.53.84

11.     Layla van Driel                       De Schelde                           3.04.05   92-05794              0.39.53                    3.00.51

12.     Suzanne Dedden                    SBC2000                             3.03.25   90-00756              0.38.91                    3.03.69

13.     Marit Meijers                          SBC2000                             3.18.63   93-02406              0.38.65                    3.07.09

14.     Nikita Kok                             de Devel                              2.56.39   91-04386              0.39.08                    3.10.35

         Manon Baggerman                  de Devel                              2.32.31   91-00082                                                            AFG

Programmanummer: 13   100m Vlinderslag j. jeugd 2 en later - Vvt. 1.21.50

                                                                                                                               50m                       Eindtijd

1.      Yaïr Klazen                           De Stormvogel                       1.06.22   90-01557              0.28.56                    1.03.34       I

2.      Mertijn Loof                           De Schelde                           1.03.23   90-01853              0.28.96                    1.03.38       II

3.      Stefan Roovers                       De Stormvogel                       1.03.91   91-02753              0.29.84                    1.05.37       III

4.      Nick Klatten                           de Devel                              1.08.36   90-01551              0.30.58                    1.08.33

5.      Tristan Loof                           De Schelde                           1.08.25   92-04147              0.31.46                    1.08.83

6.      Freek Rijper                          de Devel                              1.13.76   90-02445              0.31.73                    1.09.38

7.      Nils Dupre                            de Devel                              1.13.16   90-00755              0.32.08                    1.12.46

8.      Sander v. Nieuwenhuyzen         De Stormvogel                       1.07.63   91-04257              0.31.11                    1.12.85

9.      Tobias van Kruysdijk                SBC2000                             1.28.89   93-05995              0.41.39                    1.31.65

10.     Kars Oomen                          SBC2000                             1.37.65   92-02945              0.43.14                    1.36.11

        Maarten Tadjab                      SBC2000                             1.43.93   93-06613              0.46.33                    1.48.44        VC 

        Edwin de Jong                       De Schelde                           1.12.03   91-01111                                                            NG

         Remco Bonten                        SBC2000                             1.05.78   90-00323                                                            NG

Programmanummer: 14   200m Rugslag dames - Vvt. 3.15.40

                                                                                                                               50m        100m      Eindtijd

1.      Maryse Lampe                       de Devel                              2.30.74   87-02458              0.35.46      1.13.62      2.30.08a      I

2.      Manon Minneboo                    De Stormvogel                       2.26.43   93-01548              0.35.32      1.14.22      2.30.08b      II

3.      Josje van Houwelingen             De Schelde                           2.26.38   90-01606              0.34.89      1.13.39      2.31.28       III

4.      Annewil Mol                           de Devel                              2.41.20   92-03962              0.39.09      1.21.14      2.44.28

5.      Ineke Goossens                      SBC2000                             2.40.84   79-00266              0.38.37      1.20.18      2.44.91

6.      Nikita Kruis                            De Stormvogel                       2.42.95   89-02486              0.38.95      1.20.84      2.46.32

7.      Lieke Beezemer                      De Schelde                           2.53.71   91-00152              0.39.94      1.23.90      2.56.75

8.      Chantal Verhoeff                     SBC2000                                         79-00912              0.43.81      1.29.51      3.01.20

        Maartje van Keulen                  SBC2000                             2.40.89   80-00584                                                            AFG

        Nicole v/d Kooy                      SBC2000                             3.05.31   87-02310                                                            NG

 

Programmanummer: 15   100m Vrijeslag heren - Vvt. 1.12.60

                                                                                                                               50m                       Eindtijd

3.      Kevin Hondsmerk                    De Schelde                           0.53.67   88-01501              0.26.07                    0.55.90       I

2.      Cees van Houwelingen             De Schelde                           0.55.91   63-00351              0.26.96                    0.56.48       II

1.      Jan Brink                              De Stormvogel                       0.56.99   62-00091              0.27.93                    0.57.39       III

6.      Tommy van Overmeeren           De Schelde                           0.57.15   84-02887              0.27.84                    0.58.14

3.      Martijn Mechielsen                   De Stormvogel                       0.57.22   90-01933              0.28.13                    0.58.29

4.      Frank Zwiers                         SBC2000                             0.55.81   82-02101              0.27.74                    0.58.37

4.      Jeroen Bonten                        SBC2000                             0.57.74   88-00377              0.27.53                    0.58.59

5.      Mark van Noorloos                  de Devel                              0.56.44   88-02523              0.28.19                    0.58.76

2.      Jordy Schouten                      de Devel                              0.57.92   83-01899              0.28.50                    0.58.88

6.      Stefan Wesolowski                   SBC2000                             0.58.69   91-02539              0.28.55                    0.59.46

4.      Daan de Jong                        de Devel                              1.01.45   89-01483              0.28.65                    0.59.86

3.      Cornel de Vroed                     de Devel                              0.59.62   82-01945              0.29.13                    1.01.37

5.      Jeroen Dellebeke                    De Stormvogel                       0.58.09   81-00353              0.28.98                    1.01.98

1.      Björn de Groot                        de Devel                              0.58.29   86-01023              0.29.74                    1.02.23

2.      Oskar Bles                            SBC2000                             1.06.45   91-00153              0.30.79                    1.06.16

5.      Menno Bijnagte                       de Devel                                         86-04423                                                            AF  

Programmanummer: 16   50m Rugslag m. junioren 1 en later - Vvt. 0.50.40

                                                                                                                                                            Eindtijd

1.      Eline de Haard                       De Stormvogel                       0.38.26   96-01004                                           0.37.76       I

2.      Inge Taal                              de Devel                              0.38.32   96-00120                                           0.38.05       II

3.      Tirza Vrijhof                           de Devel                              0.38.96   96-00334                                           0.39.95       III

4.      Sanne Smidt                          de Devel                              0.41.78   96-00572                                           0.42.21

5.      Jamie van Driel                       De Schelde                           0.43.08   96-01332                                           0.42.93

6.      Samira Heijnemans                  de Devel                              0.43.73   97-00144                                           0.44.36

7.      Lilian Prinsen                         SBC2000                             0.50.18   96-04866                                           0.45.09

8.      Sanne Boelhouwer                  de Devel                              0.44.79   97-00432                                           0.46.48

10.     Antonela Baric                        SBC2000                             0.49.58   96-03206                                           0.46.49

11.     Charissa Loof                         De Schelde                           0.47.72   96-03550                                           0.46.92

12.     Aniek de Peijper                      SBC2000                             0.48.66   98-01644                                           0.47.37

13.     Beau Luyten                          SBC2000                                         97-04370                                           0.48.56

14.     Cilia van Dam                        de Devel                              0.50.07   97-00276                                           0.48.84

15.     Esther de Kerf                        SBC2000                             0.58.30   97-01708                                           0.48.89

16.     Jessica Oomen                       SBC2000                             0.52.02   97-01622                                           0.49.97

        Tessa Eijkman                        De Schelde                           0.46.76   97-02316                                                            AFG

        Tulany de Wilde                      De Stormvogel                       0.40.24   96-01002                                                            NG

         Savannah Leenheer                De Stormvogel                       0.39.62   96-03072                                                            NG

 

Programmanummer: 17   100m Schoolslag j. minioren 6 en later - Vvt. 2.00.50

                                                                                                                               50m                       Eindtijd

1.      Pim van Milt                           de Devel                              1.35.11   96-00663              0.44.00                    1.32.52a      I

2.      Roberto Hogerwerf                  de Devel                              1.32.83   97-01183              0.44.34                    1.32.52b      II

3.      Pedro Mol                             De Stormvogel                       1.34.61   96-00581              0.44.58                    1.33.67       III

4.      Luka Jaksic                           De Schelde                           1.35.22   96-02267              0.44.89                    1.34.29

5.      Rainier Voll                           de Devel                              1.45.78   98-00365              0.49.28                    1.41.47

6.      Thom Allonsius                       De Schelde                           1.46.77   97-02355              0.50.74                    1.46.33

7.      Wouter Stap                           De Stormvogel                       1.43.82   97-00935              0.49.90                    1.47.10

8.      Daan Clasener                       de Devel                              1.50.32   96-00817              0.50.51                    1.47.83

9.      Dylan Zwirs                           de Devel                              1.55.90   96-00879              0.52.88                    1.51.96

10.     Thomas de Vos                      De Schelde                           1.50.56   96-02613              0.53.69                    1.52.82

11.     Jurgen Kamst                         SBC2000                                         96-01217              0.53.12                    1.55.62

12.     Koen Legters                         De Schelde                           2.06.14   96-03193              0.53.46                    1.55.70

13.     Bob Bosklopper                      de Devel                              1.51.67   96-00815              0.54.10                    1.55.92

14.    Jari den Ottelander                   SBC2000                             1.53.36   98-00059              0.55.84                    1.59.86

         Levy Kort                             De Stormvogel                       1.32.22   96-00583              0.44.44                    1.33.73        SK  

         Raimon Passania                    SBC2000                                         96-03153              0.49.95                    1.50.04        SD  

Programmanummer: 18   200m Schoolslag m. junioren 3 en later - Vvt. 3.52.20

                                                                                                                               50m        100m      Eindtijd

1.      Amira Fathi                            De Stormvogel                       2.58.69   94-02974              0.38.83      1.25.29      3.02.16       I

2.      Willemijn Verhelst                     De Schelde                           3.05.70   94-05394              0.41.54      1.29.59      3.07.20       II

3.      Claudia den Ottelander              SBC2000                             3.12.37   95-00552              0.41.86      1.29.77      3.07.26       III

4.      Savannah Leenheer                De Stormvogel                                   96-03072              0.41.95      1.30.00      3.11.36

5.      Lindi Verkooijen                      SBC2000                             3.26.64   95-03826              0.45.05      1.35.24      3.16.94

6.      Stephanie van Dam                  de Devel                              3.12.69   95-00216              0.44.40      1.35.52      3.19.66

7.      Stephanie van der Linden          De Schelde                           3.17.45   96-02618              0.44.64      1.35.00      3.19.89

8.      Rosanne Ligtvoet                    de Devel                              3.18.73   95-01212              0.43.93      1.35.08      3.21.31

9.      Esmee Boschma                     SBC2000                             3.18.70   94-01702              0.45.65      1.37.60      3.23.37

10.     Saskia de Haard                     De Stormvogel                                   94-01972              0.45.45      1.37.18      3.26.00

11.     Sanne de Roo                        de Devel                              3.27.98   95-01934              0.47.26      1.40.42      3.29.26

12.     Dymphie Huijssen                    De Schelde                           3.32.24   95-02494              0.47.74      1.42.80      3.32.74

13.     Maya Kingma                         SBC2000                             3.30.53   95-03824              0.50.28      1.45.18      3.33.18

14.     Daisy van den Bos                  SBC2000                             3.30.85   95-03880              0.49.26      1.43.29      3.33.29

15.     Aure Lampe                          de Devel                              3.36.40   94-00072              0.47.78      1.47.37      3.47.74

16.     Sharon Klerk                         de Devel                                         94-06840              0.49.77      1.48.45      3.55.74

        Ilse Verhaaf                           de Devel                                         95-05358                                                            AFG

        Yoshi Corré                           De Stormvogel                                   95-03844                                                            NG

         Bodine Corré                         De Stormvogel                                   95-03842                                                            NG

 


Programmanummer: 19   100m Rugslag j. junioren 2 en later - Vvt. 1.29.00

                                                                                                                               50m                       Eindtijd

1.      Christian de Die                      De Schelde                           1.17.52   95-01635              0.38.62                    1.17.56       I

2.      Lennard Breel                        De Stormvogel                       1.21.16   95-01487              0.39.48                    1.20.00       II

3.      Cas van Vorstenbos                 De Schelde                           1.23.93   94-03241              0.39.84                    1.21.82          III

4.      Sven Alderlieste                      SBC2000                             1.21.63   95-01329              0.39.81                    1.23.08

5.      Gijs Manhave                         De Schelde                           1.23.22   94-03199              0.41.40                    1.23.90

6.      Roy Bos                               de Devel                              1.21.89   95-00241              0.42.67                    1.25.70

7.      Jeroen Taal                           de Devel                              1.24.13   94-00383              0.42.71                    1.26.44

8.      Ozzie Hoogesteger                  De Stormvogel                       1.31.79   95-03413              0.43.74                    1.29.85

9.      Luuk Doorakkers                     SBC2000                             1.31.46   94-04707              0.43.70                    1.30.78

10.     Coen Kuijpers                        SBC2000                             1.33.06   94-02835              0.43.54                    1.31.60

11.     Sjakko Bekkers                       De Stormvogel                       1.32.73   95-01591              0.46.85                    1.35.92

12.     Tu Hoang                             de Devel                              1.26.48   94-03275              0.42.17                    1.35.95

        Richard Oskam                       De Schelde                           1.17.94   94-02119              0.39.60                    1.20.38        RD-

Programmanummer: 20   100m Vrijeslag dames - Vvt. 1.21.30

                                                                                                                               50m                       Eindtijd

1.      Merel van der Ent                    De Stormvogel                       1.01.84   93-03976              0.30.60                    1.02.66       I

2.      Maryse Lampe                       de Devel                              1.02.34   87-02458              0.30.25                    1.03.51       II

3.      Josje van Houwelingen             De Schelde                           1.00.35   90-01606              0.30.42                    1.03.95       III

4.      Nikita Kruis                            De Stormvogel                       1.02.19   89-02486              0.31.10                    1.04.07

5.      Ineke Goossens                      SBC2000                             1.01.91   79-00266              0.30.81                    1.04.54

6.      Monique de Haard                   De Stormvogel                       1.04.45   92-03828              0.31.73                    1.05.02

7.      Chantal Verhoeff                     SBC2000                             1.04.34   79-00912              0.30.97                    1.05.41

8.      Judith Beernink                       de Devel                              1.02.25   83-00116              0.31.62                    1.07.02

9.      Lieke Beezemer                      De Schelde                           1.09.61   91-00152              0.32.44                    1.09.45

10.     Gemma Schiphorst Preuper        SBC2000                             1.09.80   92-03328              0.34.07                    1.10.39

         Maartje van Keulen                  SBC2000                             0.59.83   80-00584                                                            AFG

Programmanummer: 21   50m Vlinderslag heren - Vvt. 0.35.60

                                                                                                                                                            Eindtijd

1.      Kevin Hondsmerk                    De Schelde                           0.26.79   88-01501                                           0.27.82       I

2.      Jordy Schouten                      de Devel                              0.28.15   83-01899                                           0.28.19       II

3.      Mathijs v.d. Berg                     de Devel                              0.29.68   86-04269                                           0.28.82       III

4.      Tommy van Overmeeren           De Schelde                           0.29.19   84-02887                                           0.29.13

5.      Daan de Jong                        de Devel                              0.29.48   89-01483                                           0.29.52

6.      Björn de Groot                        de Devel                              0.28.77   86-01023                                           0.29.80

        Cornel de Vroed                     de Devel                              0.30.35   82-01945                                           0.29.80

8.      Frank Zwiers                         SBC2000                             0.29.72   82-02101                                           0.30.36a

9.      Jan Brink                              De Stormvogel                       0.30.51   62-00091                                           0.30.36b

10.     Cees van Houwelingen             De Schelde                           0.29.44   63-00351                                           0.30.45

11.     Menno Bijnagte                       de Devel                                         86-04423                                           0.30.48

12.     Jeroen Dellebeke                    De Stormvogel                       0.31.41   81-00353                                           0.31.48

13.     Oskar Bles                            SBC2000                             0.35.34   91-00153                                           0.35.14

Programmanummer: 22   400m Wisselslag m. jeugd 2 en later - Vvt. 7.20.50

                                                                                                                               50m        100m      Eindtijd

1.      Judith Stap                            De Stormvogel                       5.10.31   93-02702              0.32.43      1.11.16      5.15.09       I

2.      Lisa van Milt                          de Devel                              5.28.71   92-01228              0.34.09      1.14.73      5.29.46       II

3.      Leonie Taal                           de Devel                              5.36.10   93-00758              0.34.90      1.15.35      5.36.88       III

4.      Anniek Minderhoud                  De Stormvogel                       5.48.33   93-02698              0.37.20      1.24.26      5.49.07

5.      Ellis Mos                               de Devel                              5.35.62   92-01244              0.35.89      1.20.13      5.56.39

6.      Bente van Gennep                   SBC2000                             6.04.94   92-00590              0.37.71      1.23.13      5.58.34

7.      Jaimy Kort                             De Stormvogel                       5.49.74   92-05654              0.38.70      1.26.06      6.07.35

8.      Nicole Peeters                        SBC2000                                         93-03842              0.41.60      1.29.51      6.10.70

9.      Bianca de Pooter                     De Schelde                           6.12.26   92-02738              0.39.13      1.30.21      6.23.25

10.     Dunya Luteijn                         De Schelde                                      94-04040              0.44.29      1.35.20      6.40.64

        Anouk Molewijk                       De Schelde                                      95-01916                                                            NG


Programmanummer: 24   100m Vrijeslag j. junioren 4 en later - Vvt. 1.16.40

                                                                                                                               50m                       Eindtijd

1.      Bas van Houwelingen               De Schelde                           0.57.28   92-00563              0.27.31                    0.56.86       I

2.      Sonny Corré                         De Stormvogel                       0.57.28   93-03615              0.27.26                    0.56.88       II

3.      Giovanni den Ouden                de Devel                              1.01.52   93-00877              0.28.92                    1.00.99       III

4.      Dennis Wolfert                        De Schelde                           0.59.85   92-02509              0.29.09                    1.01.07a

5.      Niels Suy                              De Schelde                           0.59.76   93-02967              0.29.10                    1.01.07b

6.      Yoeri Kok                             de Devel                              1.00.69   93-01049              0.29.05                    1.01.54

7.      Yannick Mol                           De Stormvogel                       1.00.57   93-02899              0.30.23                    1.02.36

8.      Jelmar van Zijderveld               de Devel                              1.04.86   93-00565              0.30.26                    1.03.88a

9.      Robin Breel                           De Stormvogel                       1.07.03   92-06111              0.30.23                    1.03.88b

10.     Jeroen Durinck                       de Devel                              1.08.56   93-00127              0.30.89                    1.04.42

11.    Tobias van Kruysdijk                SBC2000                             1.09.86   93-05995              0.31.20                    1.07.09

12.     Leon Verschuren                    SBC2000                             1.12.09   93-04403              0.32.82                    1.09.22

13.     Kars Oomen                          SBC2000                             1.12.09   92-02945              0.35.43                    1.12.65

14.     Sjoerd Rijper                         de Devel                              1.22.39   93-01453              0.34.95                    1.12.91

15.     Niels Uiterwaal                       SBC2000                             1.16.27   92-04171              0.35.48                    1.14.82

        Jeffrey de Vos                        De Stormvogel                       1.04.53   93-04077                                                            NG

 

Programmanummer: 26   100m Vlinderslag m. senioren 2 en later - Vvt. 1.30.30

                                                                                                                               50m                       Eindtijd

1.      Mieke van Dort                       De Stormvogel                       1.09.22   91-00780              0.32.62                    1.10.86       I

2.      Renée Roks                          SBC2000                             1.13.38   93-03844              0.33.81                    1.14.18       II

3.      Monique de Haard                   De Stormvogel                       1.11.82   92-03828              0.33.82                    1.14.45       III

4.      Iris Dingemanse                      De Stormvogel                       1.14.26   92-05056              0.35.16                    1.15.42

5.      Myrthe Lampe                        de Devel                              1.17.36   90-02236              0.35.24                    1.17.09

6.      Kitty Schiphorst Preuper             SBC2000                             1.15.82   91-02752              0.36.68                    1.18.36

7.      Manon Boone                        De Schelde                           1.20.40   93-04238              0.36.70                    1.20.32

8.      Victoria Mol                           de Devel                              1.24.86   90-04960              0.37.81                    1.24.23

9.      Merel Snoeijs                         SBC2000                             1.21.93   90-03508              0.37.73                    1.25.07

10.     Suzanne Dedden                    SBC2000                             1.25.66   90-00756              0.39.47                    1.25.88

11.     Mariette v.d Sman                    de Devel                              1.23.86   93-01214              0.37.02                    1.27.39

12.     Layla van Driel                       De Schelde                           1.27.29   92-05794              0.41.20                    1.27.74

13.     Michelle Heijnemans                 de Devel                              1.28.36   93-03854              0.40.39                    1.29.16

14.     Marit Meijers                          SBC2000                             1.26.93   93-02406              0.39.91                    1.30.43

15.     Marloes Boelhouwer                de Devel                              1.26.28   93-04464              0.39.51                    1.31.29

16.     Jennemieke Aanraad                SBC2000                             1.22.64   93-01834              0.39.70                    1.33.51

17.     Nikita Kok                             de Devel                              1.25.16   91-04386              0.40.15                    1.35.10

         Manon Baggerman                  de Devel                              1.10.44   91-00082                                                            AFG

Programmanummer: 27   200m Wisselslag j. jeugd 2 en later - Vvt. 3.05.10

                                                                                                                               50m                       Eindtijd

1.      Yaïr Klazen                           De Stormvogel                       2.32.36   90-01557              0.29.12                    2.26.55       I

2.      Nick Klatten                           de Devel                              2.30.21   90-01551              0.31.13                    2.26.82       II

3.      Mertijn Loof                           De Schelde                           2.27.31   90-01853              0.29.39                    2.28.57       III

4.      Freek Rijper                          de Devel                              2.30.87   90-02445              0.31.57                    2.31.81

5.      Tristan Loof                           De Schelde                           2.32.19   92-04147              0.32.48                    2.32.42

6.      Stefan Roovers                       De Stormvogel                       2.37.47   91-02753              0.31.13                    2.33.20

7.      Sander v. Nieuwenhuyzen         De Stormvogel                       2.23.26   91-04257              0.30.77                    2.34.63

8.      Nils Dupre                            de Devel                              2.41.36   90-00755              0.32.90                    2.47.12

        Maarten Tadjab                      SBC2000                                         93-06613              0.44.00                    3.20.36        VE  

        Edwin de Jong                       De Schelde                           2.33.16   91-01111                                           ng

         Remco Bonten                        SBC2000                             2.33.26   90-00323                                           ng


Programmanummer: 28   200m Schoolslag dames - Vvt. 3.41.00

                                                                                                                               50m        100m      Eindtijd

1.      Inge Balvers                          SBC2000                             2.57.61   85-00118              0.38.70      1.22.64      2.51.39       I

2.      Manon Minneboo                    De Stormvogel                       2.51.04   93-01548              0.39.22      1.24.40      2.52.75       II

3.      Maryse Lampe                       de Devel                              2.51.23   87-02458              0.39.92      1.24.32      2.52.82       III

4.      Josje van Houwelingen             De Schelde                           2.51.29   90-01606              0.41.08      1.28.37      3.02.85

5.      Annewil Mol                           de Devel                              3.05.29   92-03962              0.41.75      1.28.98      3.04.00

6.      Ineke Goossens                      SBC2000                             2.58.56   79-00266              0.41.40      1.28.83      3.04.32

7.      Nikita Kruis                            De Stormvogel                       3.05.45   89-02486              0.40.36      1.27.61      3.04.51

8.      Lieke Beezemer                      De Schelde                           3.10.15   91-00152              0.41.35      1.28.79      3.11.82

9.      Jaimy Kort                             De Stormvogel                       3.03.79   92-05654              0.43.08      1.32.31      3.14.71

10.     Tamara Passania                    SBC2000                                         93-04256              0.46.26      1.38.12      3.28.13

        Maartje van Keulen                  SBC2000                             2.46.22   80-00584                                                            AFG

        Nicole v/d Kooy                      SBC2000                             3.10.69   87-02310                                                            NG

Programmanummer: 29   200m Rugslag heren - Vvt. 2.53.90

                                                                                                                               50m        100m      Eindtijd

1.      Kevin Hondsmerk                    De Schelde                           2.12.56   88-01501              0.33.76      1.09.58      2.22.84       I

2.      Jan Brink                              De Stormvogel                       2.30.73   62-00091              0.34.89      1.11.60      2.25.32       II

3.      Stefan Wesolowski                   SBC2000                             2.20.86   91-02539              0.34.47      1.11.68      2.26.36       III

4.      Martijn Mechielsen                   De Stormvogel                       2.42.42   90-01933              0.35.94      1.14.54      2.31.08

5.      Jordy Schouten                      de Devel                              2.22.07   83-01899              0.36.26      1.15.14      2.31.39

6.      Mark van Noorloos                  de Devel                              2.28.12   88-02523              0.35.93      1.14.69      2.31.87

7.      Tommy van Overmeeren           De Schelde                           2.31.51   84-02887              0.36.40      1.15.52      2.32.42

8.      Daan de Jong                        de Devel                              2.36.89   89-01483              0.35.47      1.14.30      2.33.00

9.      Cornel de Vroed                     de Devel                              2.35.04   82-01945              0.38.13      1.19.48      2.39.76

10.     Roderik van Zijderveld              de Devel                              2.32.29   84-02671              0.37.48      1.17.19      2.41.22

11.     Jeroen Bonten                        SBC2000                             2.35.02   88-00377              0.37.01      1.18.23      2.41.87

12.     Oskar Bles                            SBC2000                             2.54.47   91-00153              0.38.44      1.21.15      2.49.62

        Menno Bijnagte                       de Devel                                         86-04423                                           ng za

Programmanummer: 31   4x50m Vrijeslag estafette m. junioren 3 en later - Vvt. 2.42.40

                                                                                                                               50m                       Eindtijd

1.      de Devel                                                                       2.06.23                            0.31.59                    2.09.25       I

                1.     94-00072   Aure Lampe                                            3.     95-00216   Stephanie van Dam

                2.     95-01212   Rosanne Ligtvoet                                     4.     96-00334  Tirza Vrijhof

2.      SBC2000                                                                      2.11.30                            0.32.26                    2.09.67       II

                1.     95-03826   Lindi Verkooijen                                       3.     95-03880   Daisy van den Bos

                2.     95-03824   Maya Kingma                                          4.     95-00552   Claudia den Ottelander

3.      De Stormvogel                                                                2.08.22                            0.32.97                    2.11.52       III

                1.     94-02974   Amira Fathi                                             3.     96-01004   Eline de Haard

                2.     96-03072   Savannah Leenheer                                 4.     94-01972   Saskia de Haard

4.      De Schelde                                                                    2.16.56                            0.35.01                    2.28.88

                1.     94-05394   Willemijn Verhelst                                   3.     95-02494   Dymphie Huijssen

                2.     96-01332   Jamie van Driel                                        4.     96-02618   Stephanie van der Linden

 

Programmanummer: 32   4x100m Wisselslag estafette j. junioren 4 en later - Vvt. 5.38.30

                                                                                                                               50m        100m      Eindtijd

1.      De Schelde                                                                    4.30.80                            0.35.46      1.12.36      4.42.45       I

                1.     92-04147   Tristan Loof                                             3.     92-02509   Dennis Wolfert

                2.     92-00563   Bas van Houwelingen                               4.     93-02967   Niels Suy

2.      De Stormvogel                                                                4.41.90                            0.34.80      1.10.74      4.51.62       II

                1.     93-02899   Yannick Mol                                            3.     93-03615   Sonny Corré

                2.     92-06111   Robin Breel                                             4.     96-00581   Pedro Mol

3.      de Devel                                                                       4.55.89                            0.35.32      1.12.32      4.54.64       III

                1.     93-00877   Giovanni den Ouden                                 3.     93-01049   Yoeri Kok

                2.     93-00565   Jelmar van Zijderveld                                4.     93-00127   Jeroen Durinck

4.      SBC2000                                                                      5.30.72                            0.39.82      1.23.80      5.35.43

                1.     92-02945   Kars Oomen                                           3.     95-01329   Sven Alderlieste

                2.     92-04171   Niels Uiterwaal                                        4.     93-05995   Tobias van Kruysdijk