Nr. 1. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 50m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 31. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 1 en 2
Nr. 32. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 33. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 41. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 1 en 2
Nr. 42. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 43. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 5. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 6. Heren, 50m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 71. Jongens, 50m rugslag  Minioren 1 en 2
Nr. 72. Jongens, 50m rugslag  Minioren 3 en 4
Nr. 73. Jongens, 50m rugslag  Minioren 5 en 6
Nr. 81. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 1 en 2
Nr. 82. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 3 en 4
Nr. 83. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 9. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 10. Heren, 50m schoolslag  12 jaar en ouder
Nr. 111. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 1 en 2
Nr. 112. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 113. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 5 en 6
Nr. 121. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 1 en 2
Nr. 122. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 123. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 13. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 14. Heren, 50m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 15. Heren, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16. Dames, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Heren, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Dames, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Dames, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 20. Heren, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 21. Heren, 200m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 22. Dames, 200m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 50. Dames, 100m wisselslag  16 jaar en ouder
Nr. 51. Heren, 100m wisselslag  18 jaar en ouder
Nr. 52. Meisjes, 100m wisselslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 53. Jongens, 100m wisselslag  Jeugd 1 en 2
Nr. 54. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 2 en 3
Nr. 55. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 3 en 4
Nr. 56. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 1 en 2
Nr. 57. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 5 en junioren 1
Nr. 58. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 59. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 60. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 3 en 4


Oliebollentoernooi 2007
Hoorn, 29.12.2007


Programmanr. 1
29.12.07 - 13:30
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
Junioren 2 en 3

1.Cleo Denise, BOL94WZ&PC Purmerend29.10574
2.Eefje, SUBROTO94WVZ29.71540
3.Pascalle, SPIEKERMAN94WZ&PC Purmerend30.26511
4.Suzanne, MOSCH94Noordkop-Zeemacht SG30.28510
5.Davina, van PERGE95DAW-Finenzo30.96477
6.Anouk, LIMBURG95Noordkop-Zeemacht SG31.09471
7.Helena, LA95Z.V.Hoorn-Aurik31.16468
7.Annemiek, SUIKER95De Reuring31.16468
9.Miloes, ROZEMULLER95Z.V.Hoorn-Aurik31.38458
10.Esmee, BONT95Ed-Vo32.53411
11.Sabrina, van der VIS95ZV Waterland32.64407
12.Judith, OUDHUIS95ZV Waterland33.64372
13.Mandy, VERHAGE95DAW-Finenzo33.96361
14.Kim, LUYKEN94ZV Aquarius34.75337
15.Naomi, SIER95Ed-Vo35.51316
16.Marit, van ELSAS95DAW-Finenzo35.93305
17.Linsey, SCHILDER95Ed-Vo36.23298
18.Charita, FURUMAYA95De Reuring36.50291
19.Annika, BLAAUBOER94ZV Aquarius37.48269
20.Sharon, MARINUS94Noordkop-Zeemacht SG37.80262FJ 1
21.Jonna, EPKER95Z.V.Hoorn-Aurik37.80262FJ 2
22.Manon, SIER94Ed-Vo39.11237
23.Alexandra, de KOSTER94Z.V.Hoorn-Aurik40.13219
24.Yvonne, JAGER95De Reuring40.72210
25.Manon, van SCHAGEN94ZV Aquarius42.89179

Jeugd 1 en 2

1.Femke, SWIER93Z.V.Hoorn-Aurik27.78660
2.Britt, KRAAK93Z.V.Hoorn-Aurik29.91529
3.Melonie, HOONAKKER92WZ&PC Purmerend30.35506
4.Tamara, SACHS92Z.V.Hoorn-Aurik30.46501
5.Evelien, JURRIANSEN92Noordkop-Zeemacht SG31.42456
6.Elise, KEIJZER92Ed-Vo32.28421
7.Martine, LAMMERS93ZV Aquarius34.04359
8.Sylvia, KWAKMAN92Ed-Vo34.24353
9.Cecca, KWAKMAN93Ed-Vo34.95332
10.Angela, TOL93Ed-Vo35.27323
11.Annika, ANGEVARE93Noordkop-Zeemacht SG35.73310
12.Inge, SLUYS92ZV Aquarius35.94305
13.Lisanne, BURGERS93ZV Aquarius36.96280
14.Susanne, BOS92Z.V.Hoorn-Aurik40.60212

16 jaar en ouder

1.Monique, JONKER85De Reuring27.94649
2.Xandra, GROOT90Z.V.Hoorn-Aurik28.18633
3.Tessa, MOSCH91Noordkop-Zeemacht SG28.67601
4.Simone, de WIT86Z.V.Hoorn-Aurik29.50551
5.Marije, de WINTER88Noordkop-Zeemacht SG29.55549
6.Nathalie, van VELZEN85WZ&PC Purmerend30.62493
7.Channe, NOORT86De Reuring32.08429
8.Suzanne, BOND83De Reuring32.91397
9.Monique, BERLEMON69Z.V.Hoorn-Aurik32.93396
AFGEMSandra, WEDEKIND86De Reuring
NGIris, van KLEEF87De Reuring
NGLinda, STOEVELAAR90Aquafit


<< TOP >>
Programmanr. 2
29.12.07 - 13:39
Heren, 50m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
Junioren 1 en 2

1.Kingue, STRUIJF94WZ&PC Purmerend28.09435
2.Gerco, KALVERBOER94ZV Waterland28.70408
3.Frank, van der WOLFF94Z.V.Hoorn-Aurik29.08392
4.Ruben, TOL95Ed-Vo29.53374
5.Klaas, SCHOUTE95DAW-Finenzo30.93326
6.Koen, KESTING94ZV Waterland31.02323
7.Job, BOERSMA95De Reuring31.30314
8.Remco, TOL95Ed-Vo31.39312
9.Paul, de GRAAF95ZV Waterland32.49281
10.Guus, JONK95Z.V.Hoorn-Aurik32.86272
11.Rowdy, SPALTMAN95DAW-Finenzo33.59254
12.Eric, NIEUWSTAD94Noordkop-Zeemacht SG34.20241
13.Remco, VISSER95De Reuring34.41237
14.Jasper, FALK95DAW-Finenzo34.50235
15.Hajo, DEGELING94Z.V.Hoorn-Aurik34.72230
16.Pepijn, JORINK95DAW-Finenzo34.89227
17.Thomas, FRANKE94Z.V.Hoorn-Aurik35.50215
18.Sam, BUTER95DAW-Finenzo37.88177
19.Matthijs, HELLENBERG95Z.V.Hoorn-Aurik37.97176
20.Arno, GARSTMAN95Aquafit40.40146
21.Ted, BOERKAMP95ZV Aquarius40.82142
22.Jeffrey, SPITS95Z.V.Hoorn-Aurik42.56125
23.Damon, de NIJS95ZV Aquarius43.80115
24.Scott, SCHEPERS95Z.V.Hoorn-Aurik45.46103

Junioren 3 en 4

1.Jeffrey, APPEL92ZV Waterland26.68507
1.Kees, VEERMAN92Ed-Vo26.68507
3.Tim, de GRAAF92ZV Waterland26.83499
4.Mike, HOONAKKER93WZ&PC Purmerend27.33472
5.Rob, TOL92Ed-Vo28.07436
6.Casper, van der HAAGEN92Z.V.Hoorn-Aurik28.49417
7.Nick, VENEMA93ZV Waterland28.70408
8.Ritchoberto, PETERNELLA93WZ&PC Purmerend28.75406
9.Thijs, ALFERINK92Z.V.Hoorn-Aurik28.88400
10.Robin, DÖDERLEIN DE WIN93WZ&PC Purmerend30.24348
11.Richard, BRINK92Noordkop-Zeemacht SG30.62336
12.Robin, STAMMES92De Reuring31.50308
13.Michiel, van ESSEN93Z.V.Hoorn-Aurik31.96295
14.Sander, KOENEN92Z.V.Hoorn-Aurik32.28286
15.Tim, BAKELS93ZV Waterland33.65253
16.Rik, STOELWINDER93ZV Aquarius38.21173
AFGEMMarlon, MONTEBELLO92De Reuring

Jeugd 1 en 2

1.Michel, de MAESSCHALCK91Noordkop-Zeemacht SG25.64572
2.Thom, WEVER91Z.V.Hoorn-Aurik27.47465
3.Ger, SEVENHUIJSEN90De Reuring27.60458
4.Martijn, van TRICHT91ZV Aquarius27.74451
5.Robin, SCHILDER90Ed-Vo27.88445FJ 1
6.Richard, VEERMAN91Ed-Vo27.88445FJ 2
7.Bruun, BEENKER91Z.V.Hoorn-Aurik28.34423
8.Gerben, ROZIE90Noordkop-Zeemacht SG29.96358
9.Nick, SCHILDER90Ed-Vo31.16319
NGSil, LEEK90De Reuring

18 jaar en ouder

1.Tom, van GULIK84ZV Waterland25.79562
2.Toine, van DIEPEN64Z.V.Hoorn-Aurik26.04546
3.Edo, PIETERS88ZV Aquarius26.13540
4.Michael, BES72Noordkop-Zeemacht SG26.40524
5.Yorick, van TRICHT87ZV Aquarius27.90444
6.Jeroen, van TRICHT89ZV Aquarius29.08392
7.Michel, KOENEN89Z.V.Hoorn-Aurik29.09391
8.Bart, VERDOORN89ZV Aquarius29.71367
9.Luuk, REIJNS88ZV de Bron31.19318


<< TOP >>
Programmanr. 31
29.12.07 - 13:49
Jongens, 50m vrije slagMinioren 1 en 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Ian, van TIEL00WZ&PC Purmerend53.2064
2.Thomas, HEEMSKERK00ZV Aquarius1:12.4025


<< TOP >>
Programmanr. 32
29.12.07 - 13:51
Jongens, 50m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Rick, van ZANTEN98ZV Waterland37.86178
2.Tim, TUIJP98Ed-Vo38.50169
3.Brian, OTJES99ZV Aquarius42.84123
4.Hugo, BLOM98De Reuring45.03106
5.Simon, KOOPEN98WZ&PC Purmerend45.9599
6.Jos, RUIJTER98ZV Aquarius49.5179
DISTyno, SCHRAMA99ZV Aquarius
-
AFGEMChris, de JONG98ZV Aquarius
NGRoy, VRIJENHOEK99ZV Aquarius


<< TOP >>
Programmanr. 33
29.12.07 - 13:54
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Lars, HAARSMA96Z.V.Hoorn-Aurik30.57337
2.Thierry, FELD96Z.V.Hoorn-Aurik30.82329
3.Danny, BERLEMON96Z.V.Hoorn-Aurik34.66231FJ 1
4.Levi, TOL97Ed-Vo34.66231FJ 2
5.Yannick, VIJVER96Z.V.Hoorn-Aurik35.37218
6.Maurits, de BRUIJN97DAW-Finenzo36.37200
7.Jordi, KERSSENS96Z.V.Hoorn-Aurik36.82193
8.Ruben, PERA96Z.V.Hoorn-Aurik36.89192
9.Alphonse, de KOSTER96Z.V.Hoorn-Aurik38.41170
10.David, VEEN, VAN DER97Aquafit38.69166
11.Jos, KALVERBOER96ZV Waterland39.29159
12.Victor, NIEUWSTAD97Noordkop-Zeemacht SG39.41157
13.Davy, BARRETT97Noordkop-Zeemacht SG40.20148
14.Martijn, FALK96DAW-Finenzo40.35147
15.Huib, KOENEN97De Reuring41.24137
16.Nico, KARREGAT97Ed-Vo42.76123
17.Niels, de JONGH96ZV Aquarius43.26119
18.Danny Fabian, GROEN97WZ&PC Purmerend44.39110
19.Jeffrey, DEKKER96ZV Aquarius48.0087
20.Ruben, LA96Z.V.Hoorn-Aurik48.9782
21.Lucas, REUTHER96ZV Aquarius49.2781
NGMarnix, VERMEER96ZV Aquarius


<< TOP >>
Programmanr. 41
29.12.07 - 13:58
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 1 en 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Mara, DÖDERLEIN DE WIN00WZ&PC Purmerend1:02.2859


<< TOP >>
Programmanr. 42
29.12.07 - 14:00
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Serena, STEL98Aquafit38.15255
2.Saritha, van ZANTEN98ZV Waterland38.87241
3.Shanna, VEERMAN98Ed-Vo40.65211
4.Merel, TOL98Ed-Vo42.46185
5.Elvira, KORTHAGEN98Ed-Vo42.55184
6.Marielle, VIJVER98Z.V.Hoorn-Aurik43.76169
7.Dagmar, SWIER99EZV Enkhuizen43.95167
8.Roanne, STOLK98ZV Waterland44.33162
9.Nika, MARINUS98Noordkop-Zeemacht SG47.58131
10.Lot, KUILBOER99ZV Aquarius48.08127
11.Tessa, GELDEREN, VAN98Aquafit48.27126
12.Isabel, van den NIEUWNDIJK98ZV Aquarius49.32118
13.Denice, HUKEMA99Ed-Vo52.7596
14.Suzanne, van den BRINK99Noordkop-Zeemacht SG53.9390
15.Thalita, DEKKER98ZV Aquarius58.3071
16.Sacha, SCHEPERS98Z.V.Hoorn-Aurik1:01.5261
NGBenthe, VRIES DE98De Reuring
NGNaomi, COHEN98ZV Waterland


<< TOP >>
Programmanr. 43
29.12.07 - 14:04
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Rosa, VEERMAN96Ed-Vo29.75538
2.Claudia, RIJKHOFF96Z.V.Hoorn-Aurik31.00475
3.Manon, WIERSMA96Z.V.Hoorn-Aurik32.30420
4.Roxann, GEENEN96DAW-Finenzo32.91397
5.Laura, STOKX96DAW-Finenzo33.08391
6.Sophie, PADT96DAW-Finenzo33.82366
7.Marit, VISSCHER96DAW-Finenzo33.87364
8.Lara, DEUL96Ed-Vo34.13356
9.Lucille, STROOBACH96Noordkop-Zeemacht SG34.47346
10.Lisa, SCHELLINGER96ZV Waterland35.35320
11.Rebecca, MARTENS96DAW-Finenzo36.25297
12.Denise, OTJES96ZV Aquarius36.38294
13.Ilse, MULDER96De Reuring36.59289
14.Renee, v.d. BRINK96Noordkop-Zeemacht SG36.65288
15.Chantal, HOOGERVORST96Z.V.Hoorn-Aurik36.99280
16.Nathalie, VELDBOER96De Reuring37.63266
17.Anouk, van de SANDT96Noordkop-Zeemacht SG38.00258
18.Monica, SCHOUTEN96ZV Waterland38.70244
19.Yvanna, ZUURVELD97DAW-Finenzo38.77243
20.Alicia, FURUMAYA97De Reuring39.57228
21.Bianca, DENEKAMP97WZ&PC Purmerend40.38215
22.Elise, TOEPOEL97Z.V.Hoorn-Aurik40.71210
23.Becky, VENDEL96De Reuring40.74209
24.Loïs, ANTHONIJSZ96Noordkop-Zeemacht SG40.83208
25.Danielle, VISSER97De Reuring41.26202
26.Franka, BOERKAMP96ZV Aquarius41.49198
27.Annika, EPKER97Z.V.Hoorn-Aurik45.37152
NG.ZARobin, ABERSON96Noordkop-Zeemacht SG
NGToet, de VRIES96De Reuring


<< TOP >>
Programmanr. 5
29.12.07 - 14:09
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
Junioren 2 en 3

1.Eefje, SUBROTO94WVZ33.19553
2.Suzanne, MOSCH94Noordkop-Zeemacht SG34.22504
3.Anouk, LIMBURG95Noordkop-Zeemacht SG38.00368
4.Annemiek, SUIKER95De Reuring38.01368
5.Kim, LUYKEN94ZV Aquarius38.53353
6.Miloes, ROZEMULLER95Z.V.Hoorn-Aurik38.63351
7.Mandy, VERHAGE95DAW-Finenzo39.28334
8.Esmee, BONT95Ed-Vo40.45305
9.Marit, van ELSAS95DAW-Finenzo44.87224
10.Linsey, SCHILDER95Ed-Vo45.28218
11.Charita, FURUMAYA95De Reuring45.41216
12.Manon, SIER94Ed-Vo45.85210
13.Jonna, EPKER95Z.V.Hoorn-Aurik45.89209
14.Annika, BLAAUBOER94ZV Aquarius46.39202
DISAlexandra, de KOSTER94Z.V.Hoorn-Aurik48.95
-
DISManon, van SCHAGEN94ZV Aquarius51.71
-

Jeugd 1 en 2

1.Sharon, van der LEEST92WZ&PC Purmerend33.79524
2.Tamara, SACHS92Z.V.Hoorn-Aurik36.34421
3.Evelien, JURRIANSEN92Noordkop-Zeemacht SG36.78406
4.Melonie, HOONAKKER92WZ&PC Purmerend37.30389
5.Inge, SLUYS92ZV Aquarius40.77298
6.Martine, LAMMERS93ZV Aquarius40.84297
7.Angela, TOL93Ed-Vo42.80258
8.Lisanne, BURGERS93ZV Aquarius45.85210

16 jaar en ouder

1.Monique, JONKER85De Reuring33.16554
2.Marije, de WINTER88Noordkop-Zeemacht SG33.84522FJ 1
3.Simone, de WIT86Z.V.Hoorn-Aurik33.84522FJ 2
4.Tessa, MOSCH91Noordkop-Zeemacht SG34.54491
5.Suzanne, BOND83De Reuring38.18363
6.Channe, NOORT86De Reuring41.50283
AFGEMSandra, WEDEKIND86De Reuring
NGRenate, BERGEN88De Reuring
NGIris, van KLEEF87De Reuring


<< TOP >>
Programmanr. 6
29.12.07 - 14:16
Heren, 50m rugslag12 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
Junioren 1 en 2

1.Frank, van der WOLFF94Z.V.Hoorn-Aurik33.10368
2.Ruben, TOL95Ed-Vo36.48275
3.Remco, TOL95Ed-Vo36.58273
4.Job, BOERSMA95De Reuring38.50234
5.Rowdy, SPALTMAN95DAW-Finenzo41.34189
6.Pepijn, JORINK95DAW-Finenzo41.78183
7.Remco, VISSER95De Reuring42.34176
8.Guus, JONK95Z.V.Hoorn-Aurik42.73171
9.Sam, BUTER95DAW-Finenzo43.73160
10.Jasper, FALK95DAW-Finenzo44.13155
11.Matthijs, HELLENBERG95Z.V.Hoorn-Aurik44.60151
12.Ted, BOERKAMP95ZV Aquarius50.16106
13.Arno, GARSTMAN95Aquafit51.2799
14.Damon, de NIJS95ZV Aquarius54.6582
15.Scott, SCHEPERS95Z.V.Hoorn-Aurik1:02.6054

Junioren 3 en 4

1.Tim, de GRAAF92ZV Waterland33.13367
2.Robin, DÖDERLEIN DE WIN93WZ&PC Purmerend33.32361
3.Kees, VEERMAN92Ed-Vo33.47356FJ 1
4.Mike, HOONAKKER93WZ&PC Purmerend33.47356FJ 3
5.Nick, VENEMA93ZV Waterland33.52355
6.Rob, TOL92Ed-Vo33.59353
7.Casper, van der HAAGEN92Z.V.Hoorn-Aurik34.94313
8.Robin, STAMMES92De Reuring39.03225
9.Thijs, ALFERINK92Z.V.Hoorn-Aurik39.56216
10.Tim, BAKELS93ZV Waterland40.84196
11.Rik, STOELWINDER93ZV Aquarius47.76123

Jeugd 1 en 2

1.Marc, BRUIN90De Reuring32.40393
2.Michel, de MAESSCHALCK91Noordkop-Zeemacht SG32.78379
3.Thom, WEVER91Z.V.Hoorn-Aurik33.00372
4.Ger, SEVENHUIJSEN90De Reuring33.04370
5.Martijn, van TRICHT91ZV Aquarius33.34361
6.Richard, VEERMAN91Ed-Vo34.47326
NGSil, LEEK90De Reuring

18 jaar en ouder

1.Marijn, NIJSSEN87Z.V.Hoorn-Aurik30.73460
2.Tom, van GULIK84ZV Waterland31.42431
3.Michael, BES72Noordkop-Zeemacht SG31.91411
4.Yorick, van TRICHT87ZV Aquarius32.03407
5.Jeroen, van TRICHT89ZV Aquarius33.08369
6.Rico, JONKER87De Reuring33.41358
7.Edo, PIETERS88ZV Aquarius33.47356
8.Bart, VERDOORN89ZV Aquarius38.23239
DISToine, van DIEPEN64Z.V.Hoorn-Aurik33.29
-


<< TOP >>
Programmanr. 71
29.12.07 - 14:23
Jongens, 50m rugslagMinioren 1 en 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Ian, van TIEL00WZ&PC Purmerend58.6066
2.Thomas, HEEMSKERK00ZV Aquarius1:09.3040


<< TOP >>
Programmanr. 72
29.12.07 - 14:24
Jongens, 50m rugslagMinioren 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Tim, TUIJP98Ed-Vo42.98168
2.Rick, van ZANTEN98ZV Waterland46.50133
3.Hugo, BLOM98De Reuring50.76102
4.Brian, OTJES99ZV Aquarius54.4083
5.Simon, KOOPEN98WZ&PC Purmerend54.4483
6.Jos, RUIJTER98ZV Aquarius58.5267
DISTyno, SCHRAMA99ZV Aquarius1:06.85
-
AFGEMChris, de JONG98ZV Aquarius
NGRoy, VRIJENHOEK99ZV Aquarius


<< TOP >>
Programmanr. 73
29.12.07 - 14:27
Jongens, 50m rugslagMinioren 5 en 6
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Lars, HAARSMA96Z.V.Hoorn-Aurik36.61272
2.Thierry, FELD96Z.V.Hoorn-Aurik39.81212
3.Yannick, VIJVER96Z.V.Hoorn-Aurik41.42188
4.Danny, BERLEMON96Z.V.Hoorn-Aurik42.02180
5.Ruben, PERA96Z.V.Hoorn-Aurik43.06167
6.Maurits, de BRUIJN97DAW-Finenzo45.62141
7.Victor, NIEUWSTAD97Noordkop-Zeemacht SG46.25135
8.David, VEEN, VAN DER97Aquafit47.14128
9.Jos, KALVERBOER96ZV Waterland47.38126
10.Jordi, KERSSENS96Z.V.Hoorn-Aurik47.48125
11.Huib, KOENEN97De Reuring47.62124
12.Danny Fabian, GROEN97WZ&PC Purmerend49.13113
13.Martijn, FALK96DAW-Finenzo49.41111
14.Niels, de JONGH96ZV Aquarius50.15106
15.Davy, BARRETT97Noordkop-Zeemacht SG51.3899
16.Nico, KARREGAT97Ed-Vo51.6497
17.Jeffrey, DEKKER96ZV Aquarius53.9385
DISAlphonse, de KOSTER96Z.V.Hoorn-Aurik
-
DISLevi, TOL97Ed-Vo42.44
-
DISLucas, REUTHER96ZV Aquarius1:03.07
-
NGMarnix, VERMEER96ZV Aquarius


<< TOP >>
Programmanr. 81
29.12.07 - 14:32
Meisjes, 50m rugslagMinioren 1 en 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Mara, DÖDERLEIN DE WIN00WZ&PC Purmerend1:01.3887


<< TOP >>
Programmanr. 82
29.12.07 - 14:33
Meisjes, 50m rugslagMinioren 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Saritha, van ZANTEN98ZV Waterland44.64227
2.Serena, STEL98Aquafit45.40216
3.Shanna, VEERMAN98Ed-Vo48.48177
4.Elvira, KORTHAGEN98Ed-Vo49.41168
5.Merel, TOL98Ed-Vo51.89145
6.Roanne, STOLK98ZV Waterland51.93144
7.Isabel, van den NIEUWNDIJK98ZV Aquarius52.35141
8.Nika, MARINUS98Noordkop-Zeemacht SG54.78123
9.Lot, KUILBOER99ZV Aquarius57.48106
10.Tessa, GELDEREN, VAN98Aquafit59.4196
11.Suzanne, van den BRINK99Noordkop-Zeemacht SG59.9394
12.Thalita, DEKKER98ZV Aquarius1:00.3292
13.Denice, HUKEMA99Ed-Vo1:00.4092
DISMarielle, VIJVER98Z.V.Hoorn-Aurik51.84
-
DISDagmar, SWIER99EZV Enkhuizen52.75
-
DISSacha, SCHEPERS98Z.V.Hoorn-Aurik1:07.64
-
NGBenthe, VRIES DE98De Reuring
NGNaomi, COHEN98ZV Waterland


<< TOP >>
Programmanr. 83
29.12.07 - 14:38
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Rosa, VEERMAN96Ed-Vo34.02513
2.Claudia, RIJKHOFF96Z.V.Hoorn-Aurik35.37457
3.Laura, STOKX96DAW-Finenzo38.50354
4.Roxann, GEENEN96DAW-Finenzo38.99341
5.Manon, WIERSMA96Z.V.Hoorn-Aurik39.95317FJ 1
6.Lucille, STROOBACH96Noordkop-Zeemacht SG39.95317FJ 2
7.Marit, VISSCHER96DAW-Finenzo40.50304
8.Sophie, PADT96DAW-Finenzo41.57281FJ 1
9.Lara, DEUL96Ed-Vo41.57281FJ 2
10.Lisa, SCHELLINGER96ZV Waterland42.54263
11.Renee, v.d. BRINK96Noordkop-Zeemacht SG43.70242
12.Rebecca, MARTENS96DAW-Finenzo43.80241
13.Denise, OTJES96ZV Aquarius44.03237
14.Monica, SCHOUTEN96ZV Waterland44.91223
15.Becky, VENDEL96De Reuring45.51214FJ 1
16.Danielle, VISSER97De Reuring45.51214FJ 2
17.Nathalie, VELDBOER96De Reuring46.10206FJ 1
18.Chantal, HOOGERVORST96Z.V.Hoorn-Aurik46.10206FJ 2
19.Loïs, ANTHONIJSZ96Noordkop-Zeemacht SG48.34179
20.Anouk, van de SANDT96Noordkop-Zeemacht SG48.71175
21.Franka, BOERKAMP96ZV Aquarius49.28169
22.Yvanna, ZUURVELD97DAW-Finenzo50.43158
23.Bianca, DENEKAMP97WZ&PC Purmerend51.93144
24.Annika, EPKER97Z.V.Hoorn-Aurik59.5596
DISIlse, MULDER96De Reuring42.86
-
DISElise, TOEPOEL97Z.V.Hoorn-Aurik48.51
-
DISAlicia, FURUMAYA97De Reuring54.16
-
NG.ZARobin, ABERSON96Noordkop-Zeemacht SG
NGToet, de VRIES96De Reuring


<< TOP >>
Programmanr. 9
29.12.07 - 14:44
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
Junioren 2 en 3

1.Pascalle, SPIEKERMAN94WZ&PC Purmerend37.01547
2.Cleo Denise, BOL94WZ&PC Purmerend37.77515
3.Helena, LA95Z.V.Hoorn-Aurik38.59483
4.Davina, van PERGE95DAW-Finenzo41.22396
5.Sabrina, van der VIS95ZV Waterland43.79330
6.Naomi, SIER95Ed-Vo45.53294
7.Manon, SIER94Ed-Vo46.45277
8.Yvonne, JAGER95De Reuring47.09266
9.Judith, OUDHUIS95ZV Waterland47.39261
10.Mandy, VERHAGE95DAW-Finenzo47.89253
11.Annika, BLAAUBOER94ZV Aquarius48.21248
12.Sharon, MARINUS94Noordkop-Zeemacht SG49.08235
13.Manon, van SCHAGEN94ZV Aquarius49.43230
14.Jonna, EPKER95Z.V.Hoorn-Aurik49.56228
15.Marit, van ELSAS95DAW-Finenzo52.90187
DISAlexandra, de KOSTER94Z.V.Hoorn-Aurik
- , AA, AF

Jeugd 1 en 2

1.Sharon, van der LEEST92WZ&PC Purmerend36.34578
2.Femke, SWIER93Z.V.Hoorn-Aurik37.93508
3.Britt, KRAAK93Z.V.Hoorn-Aurik41.64384
4.Susanne, BOS92Z.V.Hoorn-Aurik44.18322
5.Cecca, KWAKMAN93Ed-Vo44.62312
6.Martine, LAMMERS93ZV Aquarius44.94306
7.Elise, KEIJZER92Ed-Vo46.15282
8.Inge, SLUYS92ZV Aquarius46.53275
9.Annika, ANGEVARE93Noordkop-Zeemacht SG47.22263
10.Lisanne, BURGERS93ZV Aquarius48.16248
11.Sylvia, KWAKMAN92Ed-Vo50.33218

16 jaar en ouder

1.Nathalie, van VELZEN85WZ&PC Purmerend35.29631
2.Xandra, GROOT90Z.V.Hoorn-Aurik38.09502
3.Tessa, MOSCH91Noordkop-Zeemacht SG39.74442
4.Suzanne, BOND83De Reuring41.15398
5.Channe, NOORT86De Reuring41.77381
6.Monique, BERLEMON69Z.V.Hoorn-Aurik46.26280
NGRenate, BERGEN88De Reuring
NGIris, van KLEEF87De Reuring
NGLinda, STOEVELAAR90Aquafit


<< TOP >>
Programmanr. 10
29.12.07 - 14:51
Heren, 50m schoolslag12 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
Junioren 1 en 2

1.Kingue, STRUIJF94WZ&PC Purmerend36.62388
2.Gerco, KALVERBOER94ZV Waterland36.72385
3.Klaas, SCHOUTE95DAW-Finenzo40.20293
4.Job, BOERSMA95De Reuring42.76244
5.Paul, de GRAAF95ZV Waterland43.47232
6.Guus, JONK95Z.V.Hoorn-Aurik43.51231
7.Koen, KESTING94ZV Waterland43.68229
8.Eric, NIEUWSTAD94Noordkop-Zeemacht SG45.23206
9.Arno, GARSTMAN95Aquafit47.02183
10.Matthijs, HELLENBERG95Z.V.Hoorn-Aurik48.13171
11.Hajo, DEGELING94Z.V.Hoorn-Aurik48.45168
12.Pepijn, JORINK95DAW-Finenzo48.57166
13.Jasper, FALK95DAW-Finenzo50.46148
14.Sam, BUTER95DAW-Finenzo51.36141
15.Ted, BOERKAMP95ZV Aquarius56.48106
16.Jeffrey, SPITS95Z.V.Hoorn-Aurik57.50100
17.Damon, de NIJS95ZV Aquarius59.9588
18.Scott, SCHEPERS95Z.V.Hoorn-Aurik1:00.8984

Junioren 3 en 4

1.Jeffrey, APPEL92ZV Waterland34.46466
2.Ritchoberto, PETERNELLA93WZ&PC Purmerend35.88413
3.Nick, VENEMA93ZV Waterland36.72385
4.Sander, KOENEN92Z.V.Hoorn-Aurik40.51287
5.Richard, BRINK92Noordkop-Zeemacht SG41.41268
6.Robin, STAMMES92De Reuring43.27235
7.Michiel, van ESSEN93Z.V.Hoorn-Aurik43.52231
8.Tim, BAKELS93ZV Waterland49.29159
9.Rik, STOELWINDER93ZV Aquarius59.0493
AFGEMMarlon, MONTEBELLO92De Reuring

Jeugd 1 en 2

1.Marc, BRUIN90De Reuring33.72497
2.Gerben, ROZIE90Noordkop-Zeemacht SG36.22401
3.Bruun, BEENKER91Z.V.Hoorn-Aurik37.05375
4.Martijn, van TRICHT91ZV Aquarius37.89350
5.Nick, SCHILDER90Ed-Vo38.46335
6.Robin, SCHILDER90Ed-Vo42.46249

18 jaar en ouder

1.Rico, JONKER87De Reuring33.22520
2.Marijn, NIJSSEN87Z.V.Hoorn-Aurik34.46466
3.Edo, PIETERS88ZV Aquarius36.80382
4.Michel, KOENEN89Z.V.Hoorn-Aurik37.24369
5.Jeroen, van TRICHT89ZV Aquarius37.89350
6.Bart, VERDOORN89ZV Aquarius39.76303
7.Luuk, REIJNS88ZV de Bron40.16294


<< TOP >>
Programmanr. 111
29.12.07 - 14:59
Jongens, 50m schoolslagMinioren 1 en 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Ian, van TIEL00WZ&PC Purmerend1:06.3965
2.Thomas, HEEMSKERK00ZV Aquarius1:19.5838


<< TOP >>
Programmanr. 112
29.12.07 - 15:01
Jongens, 50m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Rick, van ZANTEN98ZV Waterland52.84129
2.Brian, OTJES99ZV Aquarius56.98103
3.Hugo, BLOM98De Reuring58.7594
4.Jos, RUIJTER98ZV Aquarius1:00.3987
5.Tim, TUIJP98Ed-Vo1:02.5078
6.Tyno, SCHRAMA99ZV Aquarius1:08.2060
DISSimon, KOOPEN98WZ&PC Purmerend1:08.14
-
AFGEMChris, de JONG98ZV Aquarius
NGRoy, VRIJENHOEK99ZV Aquarius


<< TOP >>
Programmanr. 113
29.12.07 - 15:04
Jongens, 50m schoolslagMinioren 5 en 6
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Yannick, VIJVER96Z.V.Hoorn-Aurik42.64246
2.Lars, HAARSMA96Z.V.Hoorn-Aurik42.71245
3.Thierry, FELD96Z.V.Hoorn-Aurik45.83198
4.Danny, BERLEMON96Z.V.Hoorn-Aurik47.90173
5.Maurits, de BRUIJN97DAW-Finenzo47.91173
6.Jordi, KERSSENS96Z.V.Hoorn-Aurik49.22160
7.Levi, TOL97Ed-Vo49.26159
8.Huib, KOENEN97De Reuring50.60147
9.Alphonse, de KOSTER96Z.V.Hoorn-Aurik51.30141
10.Nico, KARREGAT97Ed-Vo52.20134
11.Victor, NIEUWSTAD97Noordkop-Zeemacht SG53.80122
12.Ruben, PERA96Z.V.Hoorn-Aurik54.11120
13.Ruben, LA96Z.V.Hoorn-Aurik55.34112
14.Martijn, FALK96DAW-Finenzo55.35112
15.Jos, KALVERBOER96ZV Waterland55.53111
16.Jeffrey, DEKKER96ZV Aquarius57.59100
17.Davy, BARRETT97Noordkop-Zeemacht SG57.8798
18.Niels, de JONGH96ZV Aquarius1:00.7285
19.Danny Fabian, GROEN97WZ&PC Purmerend1:02.0480
20.Lucas, REUTHER96ZV Aquarius1:14.3646
DISDavid, VEEN, VAN DER97Aquafit
-
NGMarnix, VERMEER96ZV Aquarius


<< TOP >>
Programmanr. 121
29.12.07 - 15:09
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 1 en 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Mara, DÖDERLEIN DE WIN00WZ&PC Purmerend1:06.2995


<< TOP >>
Programmanr. 122
29.12.07 - 15:10
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Shanna, VEERMAN98Ed-Vo49.72226
2.Serena, STEL98Aquafit50.31218
3.Saritha, van ZANTEN98ZV Waterland51.43204
4.Roanne, STOLK98ZV Waterland55.99158
5.Nika, MARINUS98Noordkop-Zeemacht SG56.77152
6.Isabel, van den NIEUWNDIJK98ZV Aquarius57.36147
7.Marielle, VIJVER98Z.V.Hoorn-Aurik58.87136
8.Elvira, KORTHAGEN98Ed-Vo59.16134
9.Merel, TOL98Ed-Vo59.75130
10.Thalita, DEKKER98ZV Aquarius1:01.80118
11.Suzanne, van den BRINK99Noordkop-Zeemacht SG1:02.47114
12.Sacha, SCHEPERS98Z.V.Hoorn-Aurik1:03.67107
13.Tessa, GELDEREN, VAN98Aquafit1:04.54103
14.Denice, HUKEMA99Ed-Vo1:05.08101
15.Lot, KUILBOER99ZV Aquarius1:06.4095
DISDagmar, SWIER99EZV Enkhuizen59.12
-
NGBenthe, VRIES DE98De Reuring
NGNaomi, COHEN98ZV Waterland


<< TOP >>
Programmanr. 123
29.12.07 - 15:14
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Rosa, VEERMAN96Ed-Vo40.32423
2.Lucille, STROOBACH96Noordkop-Zeemacht SG41.94376
3.Marit, VISSCHER96DAW-Finenzo42.13371FJ 1
4.Claudia, RIJKHOFF96Z.V.Hoorn-Aurik42.13371FJ 2
5.Roxann, GEENEN96DAW-Finenzo42.90351
6.Manon, WIERSMA96Z.V.Hoorn-Aurik43.47338
7.Chantal, HOOGERVORST96Z.V.Hoorn-Aurik46.50276
8.Laura, STOKX96DAW-Finenzo46.57275
9.Ilse, MULDER96De Reuring46.67273
10.Lisa, SCHELLINGER96ZV Waterland46.94268
11.Sophie, PADT96DAW-Finenzo47.44260
12.Nathalie, VELDBOER96De Reuring47.73255
13.Lara, DEUL96Ed-Vo47.96251
14.Denise, OTJES96ZV Aquarius48.81239
15.Rebecca, MARTENS96DAW-Finenzo49.79225
16.Anouk, van de SANDT96Noordkop-Zeemacht SG50.27218
17.Renee, v.d. BRINK96Noordkop-Zeemacht SG51.20207
18.Becky, VENDEL96De Reuring52.31194
19.Danielle, VISSER97De Reuring52.50192
20.Monica, SCHOUTEN96ZV Waterland54.41172
21.Alicia, FURUMAYA97De Reuring54.61170
22.Loïs, ANTHONIJSZ96Noordkop-Zeemacht SG55.60161
23.Elise, TOEPOEL97Z.V.Hoorn-Aurik57.62145
24.Franka, BOERKAMP96ZV Aquarius59.44132
25.Annika, EPKER97Z.V.Hoorn-Aurik1:01.32120
DISBianca, DENEKAMP97WZ&PC Purmerend
-
DISYvanna, ZUURVELD97DAW-Finenzo49.78
-
NG.ZARobin, ABERSON96Noordkop-Zeemacht SG
NGToet, de VRIES96De Reuring


<< TOP >>
Programmanr. 13
29.12.07 - 15:23
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
Junioren 2 en 3

1.Cleo Denise, BOL94WZ&PC Purmerend31.16581
2.Eefje, SUBROTO94WVZ32.69503
3.Suzanne, MOSCH94Noordkop-Zeemacht SG33.58464
4.Pascalle, SPIEKERMAN94WZ&PC Purmerend33.64462
5.Annemiek, SUIKER95De Reuring34.42431
6.Anouk, LIMBURG95Noordkop-Zeemacht SG35.20403
7.Helena, LA95Z.V.Hoorn-Aurik35.62389
8.Miloes, ROZEMULLER95Z.V.Hoorn-Aurik36.01376
9.Kim, LUYKEN94ZV Aquarius38.15317
10.Judith, OUDHUIS95ZV Waterland38.25314
11.Sabrina, van der VIS95ZV Waterland39.77279
12.Esmee, BONT95Ed-Vo41.12253
13.Naomi, SIER95Ed-Vo42.00237
14.Davina, van PERGE95DAW-Finenzo43.30216
15.Charita, FURUMAYA95De Reuring43.75210
16.Yvonne, JAGER95De Reuring46.86171
17.Sharon, MARINUS94Noordkop-Zeemacht SG48.89150
18.Linsey, SCHILDER95Ed-Vo51.56128

Jeugd 1 en 2

1.Femke, SWIER93Z.V.Hoorn-Aurik31.33572
2.Tamara, SACHS92Z.V.Hoorn-Aurik32.91493
3.Sharon, van der LEEST92WZ&PC Purmerend33.23479
4.Britt, KRAAK93Z.V.Hoorn-Aurik34.22439
5.Melonie, HOONAKKER92WZ&PC Purmerend36.36366
6.Evelien, JURRIANSEN92Noordkop-Zeemacht SG37.07345
7.Elise, KEIJZER92Ed-Vo38.74302
8.Cecca, KWAKMAN93Ed-Vo42.34232
9.Sylvia, KWAKMAN92Ed-Vo42.75225
10.Angela, TOL93Ed-Vo43.96207
11.Annika, ANGEVARE93Noordkop-Zeemacht SG47.84161
DISSusanne, BOS92Z.V.Hoorn-Aurik42.24
-

16 jaar en ouder

1.Monique, JONKER85De Reuring31.97538
2.Nathalie, van VELZEN85WZ&PC Purmerend33.04487
3.Xandra, GROOT90Z.V.Hoorn-Aurik33.19481
4.Simone, de WIT86Z.V.Hoorn-Aurik33.88452
5.Marije, de WINTER88Noordkop-Zeemacht SG34.61424
6.Monique, BERLEMON69Z.V.Hoorn-Aurik38.61305
AFGEMSandra, WEDEKIND86De Reuring
NGRenate, BERGEN88De Reuring
NGLinda, STOEVELAAR90Aquafit


<< TOP >>
Programmanr. 14
29.12.07 - 15:31
Heren, 50m vlinderslag12 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
Junioren 1 en 2

1.Frank, van der WOLFF94Z.V.Hoorn-Aurik33.02336
2.Gerco, KALVERBOER94ZV Waterland33.67317
3.Kingue, STRUIJF94WZ&PC Purmerend34.17303
4.Koen, KESTING94ZV Waterland34.61292
5.Ruben, TOL95Ed-Vo35.28275
6.Klaas, SCHOUTE95DAW-Finenzo36.67245
7.Paul, de GRAAF95ZV Waterland36.76243
8.Remco, TOL95Ed-Vo38.69209
9.Thomas, FRANKE94Z.V.Hoorn-Aurik39.72193
10.Rowdy, SPALTMAN95DAW-Finenzo42.74155
11.Eric, NIEUWSTAD94Noordkop-Zeemacht SG43.54146
DISRemco, VISSER95De Reuring
-

Junioren 3 en 4

1.Kees, VEERMAN92Ed-Vo29.93451
2.Jeffrey, APPEL92ZV Waterland30.22438
3.Mike, HOONAKKER93WZ&PC Purmerend31.27395
4.Tim, de GRAAF92ZV Waterland31.58384
5.Rob, TOL92Ed-Vo31.77377
6.Ritchoberto, PETERNELLA93WZ&PC Purmerend32.40355
7.Casper, van der HAAGEN92Z.V.Hoorn-Aurik33.70316
8.Richard, BRINK92Noordkop-Zeemacht SG34.50294
9.Thijs, ALFERINK92Z.V.Hoorn-Aurik34.89285
10.Robin, DÖDERLEIN DE WIN93WZ&PC Purmerend35.34274
11.Michiel, van ESSEN93Z.V.Hoorn-Aurik37.70226
12.Sander, KOENEN92Z.V.Hoorn-Aurik40.11187
AFGEMMarlon, MONTEBELLO92De Reuring

Jeugd 1 en 2

1.Michel, de MAESSCHALCK91Noordkop-Zeemacht SG28.75509
2.Ger, SEVENHUIJSEN90De Reuring30.13442
3.Marc, BRUIN90De Reuring31.13401
4.Bruun, BEENKER91Z.V.Hoorn-Aurik31.77377
5.Thom, WEVER91Z.V.Hoorn-Aurik31.83375
6.Robin, SCHILDER90Ed-Vo33.18331
7.Richard, VEERMAN91Ed-Vo33.43324
8.Gerben, ROZIE90Noordkop-Zeemacht SG33.63318
9.Nick, SCHILDER90Ed-Vo35.26276
NGSil, LEEK90De Reuring

18 jaar en ouder

1.Marijn, NIJSSEN87Z.V.Hoorn-Aurik28.09545
2.Michael, BES72Noordkop-Zeemacht SG28.64515
3.Tom, van GULIK84ZV Waterland28.77508
4.Rico, JONKER87De Reuring29.50471
5.Toine, van DIEPEN64Z.V.Hoorn-Aurik30.22438
6.Yorick, van TRICHT87ZV Aquarius30.75416
7.Michel, KOENEN89Z.V.Hoorn-Aurik32.87340


<< TOP >>
Programmanr. 15
29.12.07 - 15:40
Heren, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Frank, van der WOLFF94Z.V.Hoorn-Aurik1:09.48399


<< TOP >>
Programmanr. 16
29.12.07 - 15:42
Dames, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Laura, STOKX96DAW-Finenzo1:21.28369
2.Mandy Mandy, VERHAGE95DAW-Finenzo1:24.86324
3.Marit, VISSCHER96DAW-Finenzo1:27.36297
4.Sophie, PADT96DAW-Finenzo1:30.42268


<< TOP >>
Programmanr. 17
29.12.07 - 15:43
Heren, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Kees, VEERMAN92Ed-Vo58.54511
2.Tim, de GRAAF92ZV Waterland1:00.31467
3.Mike Mike, HOONAKKER93WZ&PC Purmerend1:02.27424
4.Nick, VENEMA93ZV Waterland1:02.56418
5.Ruben, TOL95Ed-Vo1:04.49382


<< TOP >>
Programmanr. 18
29.12.07 - 15:45
Dames, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Suzanne, MOSCH94Noordkop-Zeemacht SG1:05.30529
2.Davina, van PERGE95DAW-Finenzo1:07.39481
3.Miloes, ROZEMULLER95Z.V.Hoorn-Aurik1:07.86471
4.Annemiek, SUIKER95De Reuring1:08.82452
5.Manon, WIERSMA96Z.V.Hoorn-Aurik1:09.41440
6.Roxann, GEENEN96DAW-Finenzo1:11.09410


<< TOP >>
Programmanr. 19
29.12.07 - 15:46
Dames, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Helena, LA95Z.V.Hoorn-Aurik1:18.36388
2.Claudia, RIJKHOFF96Z.V.Hoorn-Aurik1:20.00365
3.Chantal, HOOGERVORST96Z.V.Hoorn-Aurik1:50.53138


<< TOP >>
Programmanr. 20
29.12.07 - 15:48
Heren, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Bruun, BEENKER91Z.V.Hoorn-Aurik2:51.71397
2.Guus, JONK95Z.V.Hoorn-Aurik2:58.73352


<< TOP >>
Programmanr. 21
29.12.07 - 15:52
Heren, 200m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Kingue, STRUIJF94WZ&PC Purmerend2:49.40293


<< TOP >>
Programmanr. 22
29.12.07 - 15:55
Dames, 200m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Pascalle, SPIEKERMAN94WZ&PC Purmerend2:48.12417
2.Cleo Denise, BOL94WZ&PC Purmerend2:54.62372
3.Janine, ROOKER96WZ&PC Purmerend3:08.88294


<< TOP >>
Programmanr. 50
29.12.07 - 16:05
Dames, 100m wisselslag16 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Monique, JONKER85De Reuring1:10.03635
2.Xandra, GROOT90Z.V.Hoorn-Aurik1:12.51572
3.Tessa, MOSCH91Noordkop-Zeemacht SG1:13.93540
4.Simone Simone, de WIT86Z.V.Hoorn-Aurik1:14.77522
4.Simone, de WIT86Z.V.Hoorn-Aurik1:14.77522
6.Marije, de WINTER88Noordkop-Zeemacht SG1:16.58486
7.Nathalie, van VELZEN85WZ&PC Purmerend1:17.20474


<< TOP >>
Programmanr. 51
29.12.07 - 16:05
Heren, 100m wisselslag18 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Marijn, NIJSSEN87Z.V.Hoorn-Aurik1:05.06550
2.Michael, BES72Noordkop-Zeemacht SG1:05.70534FJ 1
3.Tom, van GULIK84ZV Waterland1:05.70534FJ 2
4.Rico, JONKER87De Reuring1:07.48493
5.Yorick, van TRICHT87ZV Aquarius1:10.32436
6.Edo, PIETERS88ZV Aquarius1:11.36417


<< TOP >>
Programmanr. 52
29.12.07 - 16:05
Meisjes, 100m wisselslagJeugd 1 en 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Sharon, van der LEEST92WZ&PC Purmerend1:11.06608
2.Femke, SWIER93Z.V.Hoorn-Aurik1:12.11582
3.Britt, KRAAK93Z.V.Hoorn-Aurik1:18.85445
4.Tamara, SACHS92Z.V.Hoorn-Aurik1:19.22439
5.Evelien, JURRIANSEN92Noordkop-Zeemacht SG1:21.15408
6.Melonie, HOONAKKER92WZ&PC Purmerend1:22.43390


<< TOP >>
Programmanr. 53
29.12.07 - 16:05
Jongens, 100m wisselslagJeugd 1 en 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Michel, de MAESSCHALCK91Noordkop-Zeemacht SG1:06.18523
2.Marc, BRUIN90De Reuring1:07.81486
3.Martijn, van TRICHT91ZV Aquarius1:10.04441
4.Bruun, BEENKER91Z.V.Hoorn-Aurik1:10.89425
5.Ger, SEVENHUIJSEN90De Reuring1:12.25402


<< TOP >>
Programmanr. 54
29.12.07 - 16:05
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 2 en 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Cleo Denise, BOL94WZ&PC Purmerend1:12.38575
2.Eefje, SUBROTO94WVZ1:14.03538
3.Pascalle, SPIEKERMAN94WZ&PC Purmerend1:16.05496
4.Suzanne, MOSCH94Noordkop-Zeemacht SG1:16.85481
5.Anouk, LIMBURG95Noordkop-Zeemacht SG1:19.51434
6.Annemiek, SUIKER95De Reuring1:20.01426


<< TOP >>
Programmanr. 55
29.12.07 - 16:05
Jongens, 100m wisselslagJunioren 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Jeffrey, APPEL92ZV Waterland1:05.86530
2.Kees, VEERMAN92Ed-Vo1:09.24456
3.Tim, de GRAAF92ZV Waterland1:11.89408
4.Nick, VENEMA93ZV Waterland1:12.09404
5.Ritchoberto, PETERNELLA93WZ&PC Purmerend1:12.45398
6.Mike, HOONAKKER93WZ&PC Purmerend1:17.33328


<< TOP >>
Programmanr. 56
29.12.07 - 16:05
Jongens, 100m wisselslagJunioren 1 en 2
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Gerco, KALVERBOER94ZV Waterland1:11.61413
2.Frank, van der WOLFF94Z.V.Hoorn-Aurik1:12.36400
3.Ruben, TOL95Ed-Vo1:16.39340
4.Job, BOERSMA95De Reuring1:17.25329


<< TOP >>
Programmanr. 57
29.12.07 - 16:05
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 5 en junioren 1
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Rosa, VEERMAN96Ed-Vo1:15.79501
2.Claudia, RIJKHOFF96Z.V.Hoorn-Aurik1:19.11441
3.Roxann, GEENEN96DAW-Finenzo1:23.55374
4.Laura, STOKX96DAW-Finenzo1:23.55374FJ 1
5.Lucille, STROOBACH96Noordkop-Zeemacht SG1:24.36363
6.Manon, WIERSMA96Z.V.Hoorn-Aurik1:25.40350


<< TOP >>
Programmanr. 58
29.12.07 - 16:05
Jongens, 100m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Lars, HAARSMA96Z.V.Hoorn-Aurik1:19.05307
2.Yannick, VIJVER96Z.V.Hoorn-Aurik1:22.38271
3.Thierry, FELD96Z.V.Hoorn-Aurik1:22.93266
4.Danny, BERLEMON96Z.V.Hoorn-Aurik1:27.99222
5.Jordi, KERSSENS96Z.V.Hoorn-Aurik1:39.43154
DISMaurits, de BRUIJN97DAW-Finenzo1:33.68
-


<< TOP >>
Programmanr. 59
29.12.07 - 16:05
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Serena, STEL98Aquafit1:35.13253
2.Saritha, van ZANTEN98ZV Waterland1:36.04246
3.Elvira, KORTHAGEN98Ed-Vo1:47.35176
4.Merel, TOL98Ed-Vo1:54.40146
DISShanna, VEERMAN98Ed-Vo
-


<< TOP >>
Programmanr. 60
29.12.07 - 16:05
Jongens, 100m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangGeb.TijdPnt
1.Rick, van ZANTEN98ZV Waterland1:33.67184
2.Tim, TUIJP98Ed-Vo1:42.75140
3.Hugo, BLOM98De Reuring1:51.08111
4.Simon, KOOPEN98WZ&PC Purmerend2:02.8682
DISJos, RUIJTER98ZV Aquarius2:07.29
- , VC, RH