Speedo deel 2
Bussum (NED),    16.12.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Minioren 2 en 3
16-12-2007 - 15:15                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nienke Aalbers                9900290 W.Z. & P.C. Triton     1:32.76     1.          
          1:32.76
    2.  Rafaëlla van Nee              9900358 Het Y                  1:44.76     2.          
          1:44.76
    3.  Mariko de Niet                9900554 De Otters Het Gooi     1:44.95     3.          
            46.57  1:44.95
    4.  Marit Leusink                 9901570 Torpedo                1:47.60     4.          
          1:47.60
    5.  Tessa Bakker                  9900556 De Otters Het Gooi     1:50.72     5.          
          1:50.72
    6.  Rachèl v.d. Plas              9901606 De Otters Het Gooi     1:51.17     6.          
          1:51.17
    7.  Irith Buursma                 0000242 W.Z. & P.C. Triton     2:06.93     7.          
          2:06.93
    8.  Eylin Kokulu                  0000784 Kon. AZ 1870           2:17.72     8.          
          2:17.72
    9.  Marieke Gorter                0000750 W.Z. & P.C. Triton     2:18.13     9.          
          1:02.73  2:18.13
   10.  Louise de Haan                9901658 W.Z. & P.C. Triton     2:42.26    10.          
          2:42.26



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Jongens, 100m schoolslag        Jongens Minioren 4 en later
16-12-2007 - 15:21                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Groenendaal             9800721 W.Z. & P.C. Triton     1:53.42     1.          
          1:53.42
    2.  Joep de Jong                  0000051 Torpedo                1:53.50     2.          
          1:53.50
    3.  Job van Voorst                9800413 W.Z. & P.C. Triton     1:53.66     3.          
          1:53.66
    4.  Tom Gentenaar                 9802353 ZV De Aalscholver      1:59.73     4.          
          1:59.73
    5.  Niels Post                    9801327 De Otters Het Gooi     2:00.14     5.          
          2:00.14
    6.  Job van Wijk                  9901041 W.Z. & P.C. Triton     2:00.38     6.          
          2:00.38
    7.  Taylan Saricaoglu             9900689 De Otters Het Gooi     2:00.44     7.          
          2:00.44
    8.  Donny de Jong                 9800653 Torpedo                2:00.67     8.          
            56.92  2:00.67
    9.  Bas Martelhoff                9900343 Het Y                  2:00.98     9.          
          2:00.98
   10.  Gideon Heij                   9800655 Torpedo                2:06.63    10.          
          2:06.63
   11.  Issam Alahyane                9801501 Het Y                  2:09.45    11.          
          2:09.45
   12.  Niek Heldoorn                 9900199 IJsselmeer             2:15.07    12.          
          1:03.02  2:15.07
   DIS  Martijn Sterk                 9801449 Torpedo                2:04.25    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:04.25
   DIS  Jordi van der Lem             0000189 Kon. AZ 1870           2:06.82    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:06.82
   DIS  Marek Kotulla                 9900691 De Otters Het Gooi     2:07.64    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            59.14  2:07.64
   DIS  Marc Bunschoten               9802355 ZV De Aalscholver      2:12.06    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:12.06



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Meisjes, 100m rugslag                  Meisjes Minioren 4
16-12-2007 - 15:27                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emma Keur                     9801968 De Otters Het Gooi     1:56.21     1.          
          1:56.21
    2.  Merve Ulu                     9801392 De Otters Het Gooi     2:00.13     2.          
            59.82  2:00.13
    3.  Amber Hof                     9802730 Torpedo                2:18.86     3.          
          2:18.86
   DIS  Nienke van der Zee            9802808 W.Z. & P.C. Triton     1:48.66    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:48.66
   DIS  Sharon van der Lem            9800270 Kon. AZ 1870           2:01.58    DIS          
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          2:01.58
    NG  Emily de Jong                 9800984 Torpedo                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Jongens, 50m vlinderslag                 Jongens Minioren 5
16-12-2007 - 15:30                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen van Zanten             9700963 Torpedo                  45.66     1.          
    2.  Ivar de Jong                  9700869 ZV De Aalscholver        46.48     2.          
    3.  Lars v.d. Zee                 9702427 W.Z. & P.C. Triton       46.53     3.          
    4.  Adam Malash                   9702145 Het Y                    49.67     4.          
    5.  Damian Martens                9701095 Het Y                    51.50     5.          
    6.  Pieter Oosterheert            9701149 W.Z. & P.C. Triton       52.60     6.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Meisjes, 200m vrije slag                 Meisjes Minioren 5
16-12-2007 - 15:32                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hannah Rosingh                9700342 Het Y                  2:53.69     1.          
          1:25.43  2:53.69
    2.  Boukje Aalbers                9701594 W.Z. & P.C. Triton     2:59.82     2.          
          1:24.34  2:59.82
    3.  Jody de Groof                 9702600 ZV De Aalscholver      3:05.58     3.          
          1:29.58  3:05.58
    4.  Dominique Luursema            9702102 W.Z. & P.C. Triton     3:11.28     4.          
          1:32.84  3:11.28
    5.  Jülide Saricaoglu             9703588 De Otters Het Gooi     3:14.27     5.          
          1:34.62  3:14.27
    6.  Lalaine Faber                 9703606 De Otters Het Gooi     3:18.92     6.          
          1:37.88  3:18.92
    7.  Nadine Timmers                9702816 De Otters Het Gooi     3:28.70     7.          
          1:42.92  3:28.70
    8.  Anne Veen                     9702714 De Otters Het Gooi     3:30.49     8.          
          1:43.10  3:30.49
    9.  Sandra Schoonderwoerd         9702104 W.Z. & P.C. Triton     3:33.45     9.          
          1:41.37  3:33.45
   10.  Larissa Keizerweerd           9704200 Kon. AZ 1870           3:45.35    10.          
          1:44.42  3:45.35
   11.  Zinzi Theeuwes                9704196 Kon. AZ 1870           3:57.39    11.          
          1:53.82  3:57.39
   12.  Lindsey Keizerweerd           9704204 Kon. AZ 1870           3:58.86    12.          
          1:49.07  3:58.86
   13.  Kyra Loen                     9703270 ZV De Aalscholver      4:06.95    13.          
          1:55.86  4:06.95
   14.  Dianyra Valerius              9704198 Kon. AZ 1870           4:16.35    14.          
          2:01.75  4:16.35
    NG  Rianne Bekenkamp              9700084 Torpedo                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Jongens, 200m wisselslag                 Jongens Minioren 6
16-12-2007 - 15:45                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars van Wijk                 9600959 W.Z. & P.C. Triton     3:06.94     1.          
          3:06.94
    2.  Kaspur van der Lem            9600279 Kon. AZ 1870           3:11.38     2.          
          3:11.38
    3.  Raymon Ostendorf              9600845 ZV De Aalscholver      3:26.10     3.          
          3:26.10
    4.  Stefan Grijpink               9601321 W.Z. & P.C. Triton     3:42.14     4.          
          3:42.14
   DIS  Teun Steinroth                9602519 Torpedo                3:42.53    DIS          
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
            56.06  3:42.53
   DIS  Wesley Pul                    9602995 Het Y                  3:47.22    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:47.22
   DIS  Tim Dieterman                 9602611 IJsselmeer             4:18.92    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          4:18.92
 NG.ZA  Isaac Vaarzon Morel           9602223 IJsselmeer                      NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Meisjes, 200m vlinderslag           Meisjes Junioren 1 en 2
16-12-2007 - 15:52                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annika Neuteboom              9601354 Torpedo                3:47.11     1.          
          1:41.32  3:47.11
    2.  Gabriëlle van Wijk            9602572 W.Z. & P.C. Triton     3:48.23     2.          
          1:48.20  3:48.23
    3.  Gemmy Wiskerke                9501664 W.Z. & P.C. Triton     3:52.65     3.          
          1:56.07  3:52.65
    4.  Jorien Wiskerke               9601086 W.Z. & P.C. Triton     3:57.57     4.          
          1:54.29  3:57.57
    5.  Barbara van Schaik            9504460 Torpedo                3:57.76     5.          
          1:50.10  3:57.76
    6.  Tiffany Pikker                9603380 IJsselmeer             4:05.79     6.          
          1:57.06  4:05.79
    7.  Marit Plukker                 9502940 W.Z. & P.C. Triton     4:10.05     7.          
          1:55.26  4:10.05
    NG  Marieke de Rooij              9501674 W.Z. & P.C. Triton                 NG          
    NG  Jasmijn Hentati               9604666 W.Z. & P.C. Triton                 NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Jongens, 200m vlinderslag           Jongens Junioren 1 en 2
16-12-2007 - 15:59                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Frans Bijl                    9401319 Het Y                  2:50.94     1.          
          1:19.06  2:50.94
    2.  Tijmen Schaapherder           9502141 Torpedo                3:10.73     2.          
          1:28.16  3:10.73
    3.  Boris van Balen               9401169 Het Y                  3:13.04     3.          
          1:26.45  3:13.04
    4.  Friedrich Vink                9404613 IJsselmeer             3:19.06     4.          
          1:32.62  3:19.06
    5.  Joppe Soons                   9402245 De Otters Het Gooi     3:21.36     5.          
          1:33.50  3:21.36
    6.  Valiant Beekes                9500021 De Otters Het Gooi     3:24.45     6.          
          1:39.36  3:24.45
    7.  Nordin Zandhuis               9502479 De Otters Het Gooi     3:50.28     7.          
          1:51.83  3:50.28
   DIS  Tariq Sakoer                  9405219 Kon. AZ 1870                      DIS          
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
          1:03.12
   DIS  Tom Huydts                    9402375 Torpedo                3:26.15    DIS          
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:33.76  3:26.15
 NG.ZA  Kevin Hooijer                 9401643 W.Z. & P.C. Triton              NG.ZA          
    NG  Roy Roquas                    9402373 Torpedo                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Minioren 2 en 3
16-12-2007 - 16:06                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nienke Aalbers                9900290 W.Z. & P.C. Triton     1:38.95     1.          
          1:38.95
    2.  Rafaëlla van Nee              9900358 Het Y                  1:47.42     2.          
            53.94  1:47.42
    3.  Mariko de Niet                9900554 De Otters Het Gooi     1:50.57     3.          
          1:50.57
    4.  Rachèl v.d. Plas              9901606 De Otters Het Gooi     1:55.63     4.          
          1:55.63
    5.  Tessa Bakker                  9900556 De Otters Het Gooi     2:07.33     5.          
          1:00.35  2:07.33
    6.  Irith Buursma                 0000242 W.Z. & P.C. Triton     2:09.80     6.          
          2:09.80
    7.  Marit Leusink                 9901570 Torpedo                2:13.32     7.          
          2:13.32
    8.  Louise de Haan                9901658 W.Z. & P.C. Triton     2:23.17     8.          
          2:23.17
    9.  Marieke Gorter                0000750 W.Z. & P.C. Triton     2:23.34     9.          
          2:23.34
   10.  Eylin Kokulu                  0000784 Kon. AZ 1870           2:30.96    10.          
          2:30.96



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Jongens, 100m wisselslag        Jongens Minioren 4 en later
16-12-2007 - 16:11                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas Martelhoff                9900343 Het Y                  1:42.10     1.          
          1:42.10
    2.  Joep de Jong                  0000051 Torpedo                1:47.11     2.          
          1:47.11
    3.  Job van Voorst                9800413 W.Z. & P.C. Triton     1:49.18     3.          
          1:49.18
    4.  Taylan Saricaoglu             9900689 De Otters Het Gooi     1:50.56     4.          
          1:50.56
    5.  Donny de Jong                 9800653 Torpedo                1:52.20     5.          
          1:52.20
    6.  Niels Post                    9801327 De Otters Het Gooi     1:55.32     6.          
          1:55.32
    7.  Niek Heldoorn                 9900199 IJsselmeer             1:56.82     7.          
          1:56.82
    8.  Job van Wijk                  9901041 W.Z. & P.C. Triton     1:58.14     8.          
          1:58.14
    9.  Tom Gentenaar                 9802353 ZV De Aalscholver      2:00.18     9.          
          2:00.18
   10.  Issam Alahyane                9801501 Het Y                  2:00.28    10.          
          2:00.28
   DIS  Jesse Groenendaal             9800721 W.Z. & P.C. Triton                DIS          
        WA - De vrije slag gezwommen als school- vlinder- of rugslag.
   DIS  Gideon Heij                   9800655 Torpedo                1:57.21    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:57.21
   DIS  Martijn Sterk                 9801449 Torpedo                2:01.65    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:01.65
   DIS  Marek Kotulla                 9900691 De Otters Het Gooi     2:03.58    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:03.58
   DIS  Marc Bunschoten               9802355 ZV De Aalscholver      2:09.16    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:09.16
   DIS  Jordi van der Lem             0000189 Kon. AZ 1870           2:16.27    DIS          
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
          2:16.27



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Meisjes, 100m vrije slag                 Meisjes Minioren 4
16-12-2007 - 16:17                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emma Keur                     9801968 De Otters Het Gooi     1:42.23     1.          
          1:42.23
    2.  Merve Ulu                     9801392 De Otters Het Gooi     1:43.24     2.          
          1:43.24
    3.  Nienke van der Zee            9802808 W.Z. & P.C. Triton     1:51.86     3.          
          1:51.86
    4.  Sharon van der Lem            9800270 Kon. AZ 1870           1:58.90     4.          
          1:58.90
    5.  Amber Hof                     9802730 Torpedo                2:00.21     5.          
          2:00.21
    NG  Emily de Jong                 9800984 Torpedo                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Jongens, 100m schoolslag                 Jongens Minioren 5
16-12-2007 - 16:20                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ivar de Jong                  9700869 ZV De Aalscholver      1:38.96     1.          
          1:38.96
    2.  Lars v.d. Zee                 9702427 W.Z. & P.C. Triton     1:51.57     2.FJ 1      
          1:51.57
    3.  Jeroen van Zanten             9700963 Torpedo                1:51.57     3.FJ 2      
          1:51.57
    4.  Pieter Oosterheert            9701149 W.Z. & P.C. Triton     1:58.46     4.          
          1:58.46
    5.  Damian Martens                9701095 Het Y                  2:08.82     5.          
          2:08.82
   DIS  Adam Malash                   9702145 Het Y                  1:56.83    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:56.83



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Meisjes, 100m wisselslag                 Meisjes Minioren 5
16-12-2007 - 16:23                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hannah Rosingh                9700342 Het Y                  1:31.93     1.          
          1:31.93
    2.  Boukje Aalbers                9701594 W.Z. & P.C. Triton     1:34.31     2.          
          1:34.31
    3.  Jülide Saricaoglu             9703588 De Otters Het Gooi     1:34.71     3.          
          1:34.71
    4.  Lalaine Faber                 9703606 De Otters Het Gooi     1:37.87     4.          
          1:37.87
    5.  Jody de Groof                 9702600 ZV De Aalscholver      1:39.39     5.          
          1:39.39
    6.  Dominique Luursema            9702102 W.Z. & P.C. Triton     1:39.48     6.          
          1:39.48
    7.  Sandra Schoonderwoerd         9702104 W.Z. & P.C. Triton     1:45.46     7.          
          1:45.46
    8.  Nadine Timmers                9702816 De Otters Het Gooi     1:48.30     8.          
          1:48.30
    9.  Larissa Keizerweerd           9704200 Kon. AZ 1870           1:57.11     9.          
          1:57.11
   10.  Anne Veen                     9702714 De Otters Het Gooi     1:57.61    10.          
          1:57.61
   11.  Kyra Loen                     9703270 ZV De Aalscholver      2:03.60    11.          
          2:03.60
   12.  Dianyra Valerius              9704198 Kon. AZ 1870           2:06.90    12.          
          2:06.90
   DIS  Lindsey Keizerweerd           9704204 Kon. AZ 1870           1:58.66    DIS          
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:58.66
   DIS  Zinzi Theeuwes                9704196 Kon. AZ 1870           2:06.54    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:06.54
    NG  Rianne Bekenkamp              9700084 Torpedo                            NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Jongens, 100m vrije slag                 Jongens Minioren 6
16-12-2007 - 16:31                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kaspur van der Lem            9600279 Kon. AZ 1870           1:14.99     1.          
            35.81  1:14.99
    2.  Lars van Wijk                 9600959 W.Z. & P.C. Triton     1:15.23     2.          
            36.28  1:15.23
    3.  Raymon Ostendorf              9600845 ZV De Aalscholver      1:27.63     3.          
          1:27.63
    4.  Wesley Pul                    9602995 Het Y                  1:28.93     4.          
            42.00  1:28.93
    5.  Stefan Grijpink               9601321 W.Z. & P.C. Triton     1:31.07     5.          
          1:31.07
    6.  Teun Steinroth                9602519 Torpedo                1:31.66     6.          
            43.56  1:31.66
    7.  Tim Dieterman                 9602611 IJsselmeer             1:57.04     7.          
          1:57.04
 NG.ZA  Isaac Vaarzon Morel           9602223 IJsselmeer                      NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Junioren 1 en 2
16-12-2007 - 16:36                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annika Neuteboom              9601354 Torpedo                3:13.17     1.          
          3:13.17
    2.  Marit Plukker                 9502940 W.Z. & P.C. Triton     3:15.85     2.          
          1:34.58  3:15.85
    3.  Gabriëlle van Wijk            9602572 W.Z. & P.C. Triton     3:19.32     3.          
          1:38.36  3:19.32
    4.  Barbara van Schaik            9504460 Torpedo                3:23.19     4.          
          1:40.59  3:23.19
    5.  Jeanine den Hollander         9504440 ZV De Aalscholver      3:26.80     5.          
          3:26.80
    6.  Jorien Wiskerke               9601086 W.Z. & P.C. Triton     3:33.42     6.          
          1:46.85  3:33.42
    7.  Nina Lijzenga                 9605026 Kon. AZ 1870           3:37.16     7.          
            51.18  1:46.19  3:37.16
    8.  Tiffany Pikker                9603380 IJsselmeer             3:45.54     8.          
            53.16  1:53.42  3:45.54
    9.  Mary-Ann Remak                9603620 Kon. AZ 1870           4:16.23     9.          
            57.35  2:04.28  4:16.23
   10.  Qudsiyah Braaf                9505082 Kon. AZ 1870           4:29.10    10.          
          2:08.47  4:29.10
   11.  Suenna Pinas                  9506036 Kon. AZ 1870           5:01.72    11.          
          1:01.72  2:14.36  5:01.72
   DIS  Franyesca Jansen              9604286 Kon. AZ 1870                      DIS          
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
   DIS  Gemmy Wiskerke                9501664 W.Z. & P.C. Triton     3:16.42    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            47.64  1:37.51  3:16.42
    NG  Marieke de Rooij              9501674 W.Z. & P.C. Triton                 NG          
    NG  Jasmijn Hentati               9604666 W.Z. & P.C. Triton                 NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 200m rugslag             Jongens Junioren 1 en 2
16-12-2007 - 16:50                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joppe Soons                   9402245 De Otters Het Gooi     2:51.10     1.          
            40.80  1:24.49  2:51.10
    2.  Frans Bijl                    9401319 Het Y                  2:54.78     2.          
            40.08  1:23.90  2:54.78
    3.  Friedrich Vink                9404613 IJsselmeer             2:55.81     3.          
            42.08  1:26.84  2:55.81
    4.  Tom Huydts                    9402375 Torpedo                2:57.92     4.          
            41.22  1:27.14  2:57.92
    5.  Jasper Biemolt                9403095 ZV De Aalscholver      3:02.00     5.          
            42.69  1:31.81  3:02.00
    6.  Valiant Beekes                9500021 De Otters Het Gooi     3:04.33     6.          
          1:30.88  3:04.33
    7.  Boris van Balen               9401169 Het Y                  3:08.39     7.          
          1:30.74  3:08.39
    8.  Duncan Weij                   9402243 De Otters Het Gooi     3:09.29     8.          
          1:33.89  3:09.29
    9.  Nordin Zandhuis               9502479 De Otters Het Gooi     3:13.97     9.          
            46.47  1:38.40  3:13.97
   10.  Youri Borsboom                9500295 De Otters Het Gooi     3:14.98    10.          
          1:35.82  3:14.98
   11.  Maarten Vos                   9500297 IJsselmeer             3:40.11    11.          
          1:47.16  3:40.11
   DIS  Tijmen Schaapherder           9502141 Torpedo                3:07.18    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:31.55  3:07.18
   DIS  Rick Bunschoten               9504203 ZV De Aalscholver      3:11.94    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            45.43  1:33.20  3:11.94
   DIS  Tariq Sakoer                  9405219 Kon. AZ 1870           3:22.53    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:36.77  3:22.53
 NG.ZA  Kevin Hooijer                 9401643 W.Z. & P.C. Triton              NG.ZA          
    NG  Roy Roquas                    9402373 Torpedo                            NG          



Splash Meet Manager 2007Registered to Kring Amsterdam-'t Gooi