Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo deel 2 Aalsmeer
Aalsmeer, 16.12.2007


Programmanr. 1
16.12.07 - 15:30
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dana BosmanOceanus1:51.5499012961:47.55
50m:51.21100m:1:47.55
2.Aurian VeldtZPCHNT99017581:50.90
50m:51.64100m:1:50.90
3.Tanja NijboerDe DolfijnNT99005461:57.36
50m:55.09100m:1:57.36
4.Moesha WartesDe DolfijnNT99017241:59.82
50m:53.89100m:1:59.82
5.Wietske WiersmaDe FutenNT00005182:00.79
50m:56.60100m:2:00.79
6.Sabrin el BachaDe DolfijnNT99005482:01.95
50m:55.72100m:2:01.95
7.Kristy ShipleyZPCH2:09.8099010982:05.26
50m:56.39100m:2:05.26
8.Renske BeekDe FutenNT00005162:10.76
50m:58.14100m:2:10.76
9.Maike van de VeldeZPCHNT00003822:13.30
50m:59.03100m:2:13.30


<< TOP >>
Programmanr. 2
16.12.07 - 15:35
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben StamDe Futen1:49.4498003311:46.16
50m:50.42100m:1:46.16
2.Jason SlijngardDe Dolfijn1:45.9898012651:46.55
50m:50.99100m:1:46.55
3.Sander KirillovaOceanus1:54.6398001211:52.03
50m:54.36100m:1:52.03
4.Daan SommelingOceanus1:59.2999007671:55.85
50m:56.80100m:1:55.85
5.Tijmen KuinDe DolfijnNT98021831:57.18
50m:56.49100m:1:57.18
6.Bart SommelingOceanus1:51.0598007651:57.35
50m:54.97100m:1:57.35
7.Vince SijmonsDe Amstel2:13.6498011972:06.72
50m:58.22100m:2:06.72
8.Ivar OldenhofZPCHNT00000812:15.99
50m:1:04.87100m:2:15.99
9.Esra LoogmanZPCHNT00001672:25.86
50m:1:09.04100m:2:25.86
DISRuben GriffioenOceanus1:58.069900771
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
DISAnwar KruithofOceanus1:53.0298012051:51.62
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., SD
50m:50.87100m:1:51.62
DISLars VeefkindDe DolfijnNT98015732:24.13
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., SK
50m:1:08.87100m:2:24.13
NG.ZAIvano di PariZPCHNT9801315
NGRicardo GraafmansDe Futen2:11.999900409
NGNick LubbersDe Dolfijn2:13.209800989


<< TOP >>
Programmanr. 3
16.12.07 - 15:42
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jet ZwolsmanOceanus1:35.1198011361:34.08
50m:47.16100m:1:34.08
2.Michelle MeulenbroekOceanus1:37.1598011341:36.95
50m:46.32100m:1:36.95
3.Cheryl ZethofOceanus1:46.1198013141:40.61
50m:48.70100m:1:40.61
4.Darleen KagchellandZPCH2:04.6798001381:48.58
50m:51.61100m:1:48.58
5.Ashanti de VosOceanus2:00.9498011461:50.53
50m:53.75100m:1:50.53
6.Suzanne HoboOceanus1:55.1098024081:53.25
50m:54.72100m:1:53.25
7.Lin KohenDe DolfijnNT98020121:56.06
50m:56.63100m:1:56.06
8.Nella DiepeveenDe Futen2:00.3498015201:58.72
50m:1:00.70100m:1:58.72
9.Emma DiepeveenDe Futen2:12.0398015041:58.78
50m:58.48100m:1:58.78
10.Esmee SalentijnDe Dolfijn1:59.4498027662:04.19
50m:1:01.33100m:2:04.19
DISLuca EbbingeOceanus2:06.019802406
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGEMEmma LentingOceanus2:02.919802412


<< TOP >>
Programmanr. 4
16.12.07 - 15:48
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joris DiepeveenDe Futen41.51970094142.73
2.Rick de MercadoOceanus42.21970067343.07
3.Navin KeizerDe Dolfijn47.27970133743.35
4.Roy MoisonZPCH45.10970072344.03
5.Jeroen GlansdorpZPCH45.28970030346.17
6.Michel van NieuwkerkDe Futen55.15970241347.88
7.Anis el BachaouiDe DolfijnNT970209348.06
8.Cédric PardieckDe DolfijnNT970034349.97
9.Tim StevensDe FutenNT970279751.57
DISCasper BruningDe Futen56.17970205551.49
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
NGSemir CosicDe DolfijnNT9702061


<< TOP >>
Programmanr. 5
16.12.07 - 15:51
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxime van de HeuvelOceanus3:02.6097010042:49.63
50m:39.93200m:2:49.63
2.Robin PameijerDe DolfijnNT97019783:06.49
50m:40.92100m:1:28.97200m:3:06.49
3.Noa OldenhofZPCH3:26.6397006223:09.10
50m:41.39200m:3:09.10
4.Yanna LoogmanZPCH3:23.9897018483:12.95
50m:41.22100m:1:31.84200m:3:12.95
5.Eva v.d. BornOceanusNT97023803:14.72
50m:44.82200m:3:14.72
6.Chantal KosmisDe Futen3:19.7297020343:21.04
50m:45.76200m:3:21.04
7.Marline EriksZPCH3:16.9297003103:24.67
50m:44.39200m:3:24.67
8.Annelieke WeilandDe DolfijnNT97010543:26.50
50m:44.20100m:1:37.30200m:3:26.50
9.Eva DekkerDe Futen3:25.5797032863:37.79
50m:49.99100m:1:46.65200m:3:37.79
10.Leonie HemelrijkDe FutenNT97031763:45.86
50m:52.64200m:3:45.86
11.Jaimy van der VlugtZPCHNT97027043:54.50
50m:45.83200m:3:54.50
12.Susan van der PuijlZPCHNT97035144:14.61
50m:55.85100m:2:03.85200m:4:14.61


<< TOP >>
Programmanr. 6
16.12.07 - 15:58
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wessel de JongOceanus3:03.7496014472:49.54
50m:37.24200m:2:49.54
2.Brian SpaargarenOceanus3:12.4896007572:51.48
50m:38.29200m:2:51.48
3.Fernando MoolhuijsenOceanus3:18.2396008713:01.49
50m:43.99200m:3:01.49
4.Thomas VeroudenOceanusNT96028553:09.80
50m:43.39200m:3:09.80
5.Matthijs HellingOceanus3:16.3696010433:13.82
6.Jurre StiekelOceanusNT96028573:13.95
50m:44.67200m:3:13.95
7.Dwight SchoorlDe DolfijnNT96003273:15.79
8.Nelson BranquinhoDe Dolfijn3:22.9896007273:16.66
9.Mark VisserDe Amstel3:38.2096014493:18.05
50m:47.38200m:3:18.05
10.Stefan van den BergZPCH3:25.4296026833:24.39
50m:50.16200m:3:24.39
11.Jesper KokDe Dolfijn3:38.8996002473:28.38
12.Martijn v.d. ZwaardOceanusNT96023433:38.34
50m:53.28200m:3:38.34
13.Mark WesselsZPCH3:38.7096004153:44.58
50m:53.58200m:3:44.58
DISSjors BakkerDe Futen3:48.9496018733:38.94
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., SD
DISKevin WallerDe Futen3:46.1096018753:40.07
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:50.61200m:3:40.07
DISJeffrey BaltusDe FutenNT96033013:48.26
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VD - RD
50m:54.98200m:3:48.26
DISTony ZeljkovicDe DolfijnNT96017913:49.76
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:59.89200m:3:49.76
DISBram GoedeOceanusNT96021593:54.63
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NGMasie RahimiDe DolfijnNT9602941


<< TOP >>
Programmanr. 7
16.12.07 - 16:13
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Annika ArvinDe Dolfijn3:25.4895000082:52.55
50m:36.24200m:2:52.55
2.Zoë van der AartZPCHNT95031523:21.40
50m:42.56200m:3:21.40
3.Robin Pagano MiraniOceanusNT95025563:24.64
50m:40.67200m:3:24.64


<< TOP >>
Programmanr. 8
16.12.07 - 16:17
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Halil Ibrahim KaynakDe DolfijnNT95011553:06.18
50m:38.23100m:1:26.67200m:3:06.18
2.Andy OnderstalDe DolfijnNT95048893:09.45
50m:39.13200m:3:09.45
3.Nick SijmonsDe AmstelNT95004913:16.04
50m:43.10200m:3:16.04
4.Max MaasZPCHNT94011133:24.07
50m:43.82100m:1:35.44200m:3:24.07
NGAnthony LubbersDe DolfijnNT9501151


<< TOP >>
Programmanr. 9
16.12.07 - 16:20
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dana BosmanOceanus2:00.2299012961:56.68
50m:57.06100m:1:56.68
2.Aurian VeldtZPCHNT99017582:04.15
50m:59.31100m:2:04.15
3.Moesha WartesDe DolfijnNT99017242:11.26
50m:1:02.36100m:2:11.26
4.Sabrin el BachaDe DolfijnNT99005482:16.78
50m:1:05.49100m:2:16.78
5.Renske BeekDe FutenNT00005162:22.06
50m:1:09.57100m:2:22.06
6.Tanja NijboerDe DolfijnNT99005462:24.67
50m:1:09.51100m:2:24.67
DISWietske WiersmaDe FutenNT00005182:05.72
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:1:01.18100m:2:05.72
DISKristy ShipleyZPCHNT99010982:08.85
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:59.33100m:2:08.85


<< TOP >>
Programmanr. 10
16.12.07 - 16:25
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart SommelingOceanus1:46.5298007651:40.51
2.Sander KirillovaOceanus1:38.5698001211:41.23
50m:48.02100m:1:41.23
3.Daan SommelingOceanusNT99007671:45.85
4.Anwar KruithofOceanus1:48.9898012051:52.12
5.Vince SijmonsDe Amstel2:06.5798011972:10.21
DISRuben StamDe Futen1:30.9598003311:28.29
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJason SlijngardDe Dolfijn1:42.6298012651:42.57
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISRuben GriffioenOceanusNT99007711:48.32
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., RH
DISTijmen KuinDe DolfijnNT98021832:01.53
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., SK
DISLars VeefkindDe DolfijnNT98015732:12.25
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
NG.ZAIvano di PariZPCH2:21.589801315
NGRicardo GraafmansDe Futen2:05.419900409
NGNick LubbersDe DolfijnNT9800989


<< TOP >>
Programmanr. 11
16.12.07 - 16:32
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jet ZwolsmanOceanus1:25.4898011361:28.61
50m:43.29100m:1:28.61
2.Michelle MeulenbroekOceanus1:28.7698011341:30.07
50m:43.10100m:1:30.07
3.Cheryl ZethofOceanus1:35.7998013141:32.80
50m:43.57100m:1:32.80
4.Darleen KagchellandZPCH1:37.4798001381:37.85
50m:43.72100m:1:37.85
5.Luca EbbingeOceanus1:51.4698024061:43.51
50m:46.60100m:1:43.51
6.Esmee SalentijnDe Dolfijn1:51.8698027661:53.17
50m:52.89100m:1:53.17
7.Suzanne HoboOceanus1:51.7698024081:55.17
50m:53.71100m:1:55.17
8.Lin KohenDe Dolfijn1:52.1798020121:55.29
50m:53.67100m:1:55.29
9.Ashanti de VosOceanus1:53.6898011461:59.88
50m:55.33100m:1:59.88
10.Emma DiepeveenDe Futen1:54.1998015042:03.20
50m:58.70100m:2:03.20
11.Nella DiepeveenDe Futen1:52.6598015202:04.71
50m:58.82100m:2:04.71
AFGEMEmma LentingOceanus1:48.559802412


<< TOP >>
Programmanr. 12
16.12.07 - 16:38
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michel van NieuwkerkDe Futen1:47.2097024131:42.18
50m:48.59100m:1:42.18
2.Roy MoisonZPCH1:43.1097007231:45.10
50m:50.54100m:1:45.10
3.Joris DiepeveenDe Futen1:46.7497009411:46.45
50m:50.76100m:1:46.45
4.Rick de MercadoOceanus1:42.9397006731:47.79
50m:52.29100m:1:47.79
5.Jeroen GlansdorpZPCH1:49.6397003031:51.15
50m:53.33100m:1:51.15
6.Navin KeizerDe Dolfijn1:55.0497013371:52.63
50m:52.45100m:1:52.63
7.Casper BruningDe Futen2:02.1397020551:54.80
50m:54.33100m:1:54.80
8.Tim StevensDe FutenNT97027971:58.68
DISCédric PardieckDe DolfijnNT97003431:50.10
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
50m:50.80100m:1:50.10
DISAnis el BachaouiDe DolfijnNT97020932:03.39
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
50m:58.76100m:2:03.39
DISMuharem YilmazDe DolfijnNT97019312:16.32
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:1:01.48100m:2:16.32
NG.ZABachir RiachDe DolfijnNT9702095
NG.ZASaleh RiachDe DolfijnNT9702265
NGSemir CosicDe DolfijnNT9702061


<< TOP >>
Programmanr. 13
16.12.07 - 16:45
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maxime van de HeuvelOceanus1:29.1497010041:29.72
2.Robin PameijerDe Dolfijn1:35.0297019781:31.86
3.Eva v.d. BornOceanus1:39.6697023801:35.18
4.Noa OldenhofZPCH1:37.3997006221:36.34
5.Yanna LoogmanZPCH1:38.6097018481:39.82
6.Chantal KosmisDe Futen1:36.5497020341:40.32
7.Annelieke WeilandDe Dolfijn1:45.4297010541:41.36
8.Marline EriksZPCH1:44.4897003101:46.51
9.Eva DekkerDe Futen1:43.8197032861:50.11
10.Leonie HemelrijkDe Futen1:55.8297031762:00.76
11.Susan van der PuijlZPCH2:06.4197035142:09.41


<< TOP >>
Programmanr. 14
16.12.07 - 16:50
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten

voolopige resultaten
RangIn.tijdTijd
Fernando MoolhuijsenOceanus1:11.7296008711:10.95
50m:34.70100m:1:10.95
Wessel de JongOceanus1:11.0996014471:13.29
50m:35.95100m:1:13.29
Brian SpaargarenOceanus1:10.4896007571:16.12
50m:36.08100m:1:16.12
Matthijs HellingOceanus1:19.0096010431:18.39
50m:37.42100m:1:18.39
Dwight SchoorlDe Dolfijn1:16.7696003271:18.87
50m:39.34100m:1:18.87
Thomas VeroudenOceanus1:18.5896028551:18.90
50m:38.49100m:1:18.90
Jurre StiekelOceanus1:18.5396028571:19.09
50m:38.29100m:1:19.09
Mark VisserDe Amstel1:20.0896014491:19.92
50m:38.95100m:1:19.92
Nelson BranquinhoDe Dolfijn1:18.9596007271:21.07
50m:38.60100m:1:21.07
Stefan van den BergZPCH1:25.0296026831:24.43
50m:40.50100m:1:24.43
Sjors BakkerDe Futen1:22.2096018731:24.66
50m:39.82100m:1:24.66
Jesper KokDe Dolfijn1:29.8096002471:26.14
50m:39.59100m:1:26.14
Martijn v.d. ZwaardOceanus1:29.9096023431:26.81
50m:43.06100m:1:26.81
Mark WesselsZPCH1:32.0196004151:27.36
50m:42.07100m:1:27.36
Tony ZeljkovicDe Dolfijn1:33.4196017911:32.54
50m:43.48100m:1:32.54
Bram GoedeOceanus1:38.2596021591:36.26
50m:47.77100m:1:36.26
Jeffrey BaltusDe Futen1:45.1996033011:36.73
50m:47.70100m:1:36.73
NGKevin WallerDe Futen1:34.809601875
NGMasie RahimiDe DolfijnNT9602941


<< TOP >>
Programmanr. 15
16.12.07 - 16:59
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten

voolopige resultaten
RangIn.tijdTijd
Annika ArvinDe Dolfijn2:45.4795000082:41.65
50m:39.29100m:1:20.97200m:2:41.65
Dorien HeinDe Futen3:00.2295030102:56.28
50m:42.11100m:1:26.93200m:2:56.28
Jennifer StamDe Futen2:56.1496028902:58.02
50m:40.32100m:1:25.80200m:2:58.02
Zoë van der AartZPCHNT95031522:58.32
50m:41.48100m:1:27.51200m:2:58.32
Robin Pagano MiraniOceanus2:59.1095025562:58.77
50m:41.64100m:1:27.82200m:2:58.77
Danique PoldervaartZPCHNT96018723:11.13
50m:44.45100m:1:33.13200m:3:11.13
Sude HoogenveenDe Dolfijn3:23.1495029803:12.94
50m:44.22100m:1:34.19200m:3:12.94
Iranila PattipilohyDe DolfijnNT96052303:13.32
50m:44.13100m:1:34.64200m:3:13.32
Iris BakkerenDe Dolfijn3:34.3095048263:17.62
50m:45.32100m:1:35.48200m:3:17.62
Christel PoldervaartZPCHNT96018703:21.48
50m:48.27200m:3:21.48
Siham el BachaDe DolfijnNT95046023:28.93
50m:47.47200m:3:28.93
Rhea Ilse SchokkerDe DolfijnNT96031303:33.12
50m:49.46200m:3:33.12
Hanna van GesselDe DolfijnNT95046043:34.24
50m:50.25200m:3:34.24
Greetje VoulgarakisDe DolfijnNT96006203:40.23
50m:49.48100m:1:45.83200m:3:40.23
Manal ElamariDe DolfijnNT96048404:43.66
50m:1:03.35100m:2:16.08200m:4:43.66
NG.ZAShiva JabandehDe DolfijnNT9603424
NGJodie van VlokhovenDe FutenNT9603532
NGMelisa CosicDe DolfijnNT9501720
NGMaxime VerschuurDe Dolfijn3:05.519500804


<< TOP >>
Programmanr. 16
16.12.07 - 17:13
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten

voolopige resultaten
RangIn.tijdTijd
Andy OnderstalDe Dolfijn2:54.6795048892:50.95
50m:39.73100m:1:23.39200m:2:50.95
Halil Ibrahim KaynakDe Dolfijn2:59.0795011552:55.51
50m:41.06100m:1:26.09200m:2:55.51
Nick SijmonsDe AmstelNT95004913:00.81
50m:42.35100m:1:28.50200m:3:00.81
Dennis SchlebaumZPCHNT94050273:10.39
50m:43.58100m:1:33.29200m:3:10.39
Thomas BruningDe Futen3:11.9895011613:11.86
50m:46.11100m:1:34.86200m:3:11.86
Diego Hélant MullerDe Dolfijn3:14.3995004513:12.10
50m:46.32100m:1:36.48200m:3:12.10
Max MaasZPCH3:10.1194011133:16.07
50m:46.26200m:3:16.07
Dave TaekemaZPCHNT94052873:19.22
50m:44.85100m:1:34.51200m:3:19.22
Freek DiepeveenDe FutenNT95027433:32.79
50m:48.70200m:3:32.79
DISVinny KooringDe Dolfijn3:11.7795021613:05.37
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:42.82100m:1:30.76200m:3:05.37
NGRoy GraafmansDe FutenNT9502119
NGTies ElzermanDe Dolfijn3:05.229502163
NGAnthony LubbersDe Dolfijn2:50.969501151