Speedo deel 2
Panningen (NED), 16.12.2007, Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3 Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4 Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 5 Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2 Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3 Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4 Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5 Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2 Nr. 16. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2


------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Meisjes, 100m vrije slag       Meisjes Minioren 2 en 3
16-12-2007 - 14:45                                                           Results
------------------------------------------------------------------------------------
Ra                                                    Geb.          Tijd            
------------------------------------------------------------------------------------
1.  Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)   9901412    1:44.27            
2.  Sterre Schlicher              RZ                  9901672    1:46.52            
3.  Amber Vervoort                RZ                  9901188    2:13.94            
DI  Hilde Litjens                 HZPC                9901156                       
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).



TOP
------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                Jongens, 100m schoolslag   Jongens Minioren 4 en later
16-12-2007 - 14:45                                                           Results
------------------------------------------------------------------------------------
Ra                                                    Geb.          Tijd            
------------------------------------------------------------------------------------
1.  Koen Koster                   HZPC                9900517    1:51.40            
2.  Finn Timmermans               HZPC                9801961    1:52.68            
3.  Pieter Otten                  HZPC                9800937    1:58.29            
4.  Servé Nelissen                RZ                  9900579    1:58.41  FJ 1      
5.  Michel Henkel                 RZ                  9802301    1:58.41  FJ 2      
6.  Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)   9900849    2:08.30            
NG  Jesper Lemmen                 HZPC                9802319                       



TOP
------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Minioren 4
16-12-2007 - 14:50                                                           Results
------------------------------------------------------------------------------------
Ra                                                    Geb.          Tijd            
------------------------------------------------------------------------------------
1.  Rianne Menten                 RZ                  9801162    1:41.66            
2.  Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig9801362    1:42.60            
3.  Lisa Martens                  Noord Limburg(SG)   9802534    1:46.94            
4.  Aniek Ketelings               RZ                  9800588    1:47.72            
5.  Milou Peeters                 HZPC                9800668    1:47.90            
6.  Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)   9802916    1:50.84            
DI  Celine Buijssen               HZPC                9801484    1:44.38            
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DI  Alette Litjens                HZPC                9802220    2:00.82            
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DI  Nikki Rovers                  RZ                  9802411    2:37.43            
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.



TOP
------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                Jongens, 50m vlinderslag            Jongens Minioren 5
16-12-2007 - 14:55                                                           Results
------------------------------------------------------------------------------------
Ra                                                    Geb.          Tijd            
------------------------------------------------------------------------------------
1.  Max Hermans                   HZPC                9700879      38.19            
2.  Jitse Zonneveld               RZ                  9703133      41.96            
3.  Ted Wilders                   MOSA~regio          9701177      48.23            
4.  Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)   9702287      49.20            
5.  Zjef Nelissen                 RZ                  9701679      49.45            
6.  Tim Peeters                   RZ                  9700363      51.36            
7.  Guus Wolswinkel               RZ                  9701677      55.53            
DI  Eddie Soruvskis               HZPC                9702081    1:00.92            
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DI  Mick Terwijn                  RZ                  9701675    1:02.92  VC        
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Minioren 5
16-12-2007 - 15:00                                                           Results
------------------------------------------------------------------------------------
Ra                                                    Geb.          Tijd            
------------------------------------------------------------------------------------
1.  Manon Koster                  HZPC                9701312    2:47.40            
          1:20.16  2:47.40
2.  Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)   9700918    2:59.29            
          1:27.20  2:59.29
3.  Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig9702664    3:09.14            
          1:29.15  3:09.14
4.  Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)   9701374    3:13.44            
          1:33.82  3:13.44
5.  Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)   9700916    3:16.88            
          1:35.60  3:16.88
6.  Natasja Wingers               RZ                  9702392    3:36.38            
          1:42.15  3:36.38
7.  Elke Teunissen                RZ                  9703446    3:49.60            
          1:44.09  3:49.60
NG  Judith Wienen                 MOSA~regio          9701644                       



TOP
------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                Jongens, 200m wisselslag            Jongens Minioren 6
16-12-2007 - 15:05                                                           Results
------------------------------------------------------------------------------------
Ra                                                    Geb.          Tijd            
------------------------------------------------------------------------------------
1.  Sem Hermans                   HZPC                9601259    2:47.79            
            37.20  2:47.79
2.  Sam Derks                     HZPC                9600719    3:06.11            
            41.97  3:06.11
3.  Bram in 't Zandt              MOSA~regio          9601257    3:09.64            
            41.88  3:09.64
4.  Kay Thijssen                  HZPC                9601799    3:25.67            
            52.66  3:25.67
5.  Daan Allers                   RZ                  9601407    3:26.01            
            46.44  3:26.01
6.  Max Vervoort                  RZ                  9601405    3:27.60            
            50.84  3:27.60
7.  Nik Heeren                    Noord Limburg(SG)   9602277    3:29.14            
            43.89  3:29.14
8.  Dylan Bos                     HZPC                9600717    3:37.82            
            57.12  3:37.82
DI  Nando Broeren                 HZPC                9601441    3:45.31  VD        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
            50.64  3:45.31
DI  Tom Timmermans                RZ                  9602117    3:55.54            
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            55.40  3:55.54
NG  Björn Piket                   HZPC                9602133                       



TOP
------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7               Meisjes, 200m vlinderslag       Meisjes Junioren 1 en 2
16-12-2007 - 15:20                                                           Results
------------------------------------------------------------------------------------
Ra                                                    Geb.          Tijd            
------------------------------------------------------------------------------------
1.  Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig9500752    3:03.12            
          1:27.32  3:03.12
2.  Maureen Wingers               RZ                  9602264    3:26.02            
          1:35.33  3:26.02
3.  Jara Wassenberg               RZ                  9600222    3:26.11            
          1:36.15  3:26.11
4.  Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig9503450    3:26.38            
          1:44.09  3:26.38
5.  Denise van der Klij           HZPC                9600482    3:28.74            
          1:36.94  3:28.74
6.  Jessica Hesen                 HZPC                9601194    3:31.00            
          1:39.25  3:31.00
7.  Merle Schoofs                 Noord Limburg(SG)   9603016    3:36.69            
          1:41.07  3:36.69
8.  Juul van Berlo                HZPC                9501490    3:40.18            
          1:42.07  3:40.18
9.  Celina Austen                 RZ                  9602056    3:41.45            
          1:42.02  3:41.45
10  Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)   9603098    3:42.55            
          1:44.30  3:42.55
11  Ilse Litjens                  HZPC                9602640    3:45.63            
          1:49.64  3:45.63
12  Noortje Voestermans           RZ                  9601776    3:50.91            
          1:50.45  3:50.91
13  Carley Donders                Heldense Zwemverenig9602096    3:57.27            
          1:44.88  3:57.27
DI  Floor Weijmans                HZPC                9502522    3:29.58            
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
          1:33.06  3:29.58
DI  Linn Kniesmeijer              Noord Limburg(SG)   9505708    3:59.92            
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:48.71  3:59.92
NG  Lisa Peeters                  Noord Limburg(SG)   9503136                       
NG  Naomi van Soest               Noord Limburg(SG)   9605356                       



TOP
------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8               Jongens, 200m vlinderslag       Jongens Junioren 1 en 2
16-12-2007 - 15:35                                                           Results
------------------------------------------------------------------------------------
Ra                                                    Geb.          Tijd            
------------------------------------------------------------------------------------
1.  Alex Bos                      Noord Limburg(SG)   9501273    3:22.75            
          1:36.04  3:22.75



TOP
------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 100m rugslag         Meisjes Minioren 2 en 3
16-12-2007 - 15:40                                                           Results
------------------------------------------------------------------------------------
Ra                                                    Geb.          Tijd            
------------------------------------------------------------------------------------
1.  Sterre Schlicher              RZ                  9901672    1:54.37            
2.  Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)   9901412    1:58.54            
3.  Hilde Litjens                 HZPC                9901156    2:07.29            
DI  Amber Vervoort                RZ                  9901188    2:03.68            
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.



TOP
------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10               Jongens, 100m wisselslag   Jongens Minioren 4 en later
16-12-2007 - 15:40                                                           Results
------------------------------------------------------------------------------------
Ra                                                    Geb.          Tijd            
------------------------------------------------------------------------------------
1.  Koen Koster                   HZPC                9900517    1:42.55            
2.  Servé Nelissen                RZ                  9900579    1:49.18            
3.  Bart van der Zanden           Noord Limburg(SG)   9900849    2:03.94            
4.  Pieter Otten                  HZPC                9800937    2:09.30            
DI  Finn Timmermans               HZPC                9801961    1:54.10            
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DI  Michel Henkel                 RZ                  9802301    2:02.48            
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11               Meisjes, 100m vrije slag            Meisjes Minioren 4
16-12-2007 - 15:45                                                           Results
------------------------------------------------------------------------------------
Ra                                                    Geb.          Tijd            
------------------------------------------------------------------------------------
1.  Rianne Menten                 RZ                  9801162    1:29.18            
2.  Celine Buijssen               HZPC                9801484    1:34.57            
3.  Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig9801362    1:36.58            
4.  Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)   9802916    1:38.14            
5.  Milou Peeters                 HZPC                9800668    1:43.74            
6.  Aniek Ketelings               RZ                  9800588    1:46.80            
7.  Lisa Martens                  Noord Limburg(SG)   9802534    1:48.40            
8.  Alette Litjens                HZPC                9802220    1:52.44            
9.  Nikki Rovers                  RZ                  9802411    2:37.44            



TOP
------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Jongens, 100m schoolslag            Jongens Minioren 5
16-12-2007 - 15:50                                                           Results
------------------------------------------------------------------------------------
Ra                                                    Geb.          Tijd            
------------------------------------------------------------------------------------
1.  Max Hermans                   HZPC                9700879    1:34.89            
2.  Zjef Nelissen                 RZ                  9701679    1:35.32            
3.  Ted Wilders                   MOSA~regio          9701177    1:38.10            
4.  Jitse Zonneveld               RZ                  9703133    1:44.46            
5.  Tim Peeters                   RZ                  9700363    1:53.28            
6.  Hugo v. Iersel                Noord Limburg(SG)   9702287    1:54.70            
7.  Guus Wolswinkel               RZ                  9701677    1:59.80            
8.  Mick Terwijn                  RZ                  9701675    2:08.04            
9.  Eddie Soruvskis               HZPC                9702081    2:09.41            



TOP
------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Meisjes, 100m wisselslag            Meisjes Minioren 5
16-12-2007 - 15:55                                                           Results
------------------------------------------------------------------------------------
Ra                                                    Geb.          Tijd            
------------------------------------------------------------------------------------
1.  Manon Koster                  HZPC                9701312    1:28.43            
2.  Sarah Bos                     Noord Limburg(SG)   9700918    1:33.03            
3.  Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)   9701374    1:35.49            
4.  Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig9702664    1:36.20            
5.  Maxime Rintjema               Noord Limburg(SG)   9700916    1:41.66            
6.  Elke Teunissen                RZ                  9703446    1:43.39            
DI  Natasja Wingers               RZ                  9702392    1:51.20            
        VA - Na de start- en/of keerpunt meer dan één arm-doortrekbeweging onder water gemaakt.
NG  Judith Wienen                 MOSA~regio          9701644                       



TOP
------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14               Jongens, 100m vrije slag            Jongens Minioren 6
16-12-2007 - 16:00                                                           Results
------------------------------------------------------------------------------------
Ra                                                    Geb.          Tijd            
------------------------------------------------------------------------------------
1.  Sem Hermans                   HZPC                9601259    1:09.37            
2.  Bram in 't Zandt              MOSA~regio          9601257    1:12.91            
3.  Sam Derks                     HZPC                9600719    1:15.19            
4.  Nik Heeren                    Noord Limburg(SG)   9602277    1:22.48            
5.  Daan Allers                   RZ                  9601407    1:24.19            
6.  Kay Thijssen                  HZPC                9601799    1:24.21            
7.  Max Vervoort                  RZ                  9601405    1:24.90            
8.  Nando Broeren                 HZPC                9601441    1:25.18            
9.  Dylan Bos                     HZPC                9600717    1:33.31            
10  Tom Timmermans                RZ                  9602117    1:41.29            
NG  Björn Piket                   HZPC                9602133                       



TOP
------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 200m rugslag         Meisjes Junioren 1 en 2
16-12-2007 - 16:10                                                           Results
------------------------------------------------------------------------------------
Ra                                                    Geb.          Tijd            
------------------------------------------------------------------------------------
1.  Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig9500752    2:47.99            
          1:23.77  2:47.99
2.  Floor Weijmans                HZPC                9502522    2:58.73            
          1:28.26  2:58.73
3.  Denise van der Klij           HZPC                9600482    3:03.58            
          1:31.29  3:03.58
4.  Jessica Hesen                 HZPC                9601194    3:04.94            
          1:31.20  3:04.94
5.  Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)   9603098    3:06.02            
          1:33.52  3:06.02
6.  Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig9503450    3:08.10            
          1:32.84  3:08.10
7.  Juul van Berlo                HZPC                9501490    3:08.80            
          1:30.77  3:08.80
8.  Jara Wassenberg               RZ                  9600222    3:12.65            
          1:33.51  3:12.65
9.  Carley Donders                Heldense Zwemverenig9602096    3:12.66            
          1:33.53  3:12.66
10  Ilse Litjens                  HZPC                9602640    3:16.08            
          1:36.58  3:16.08
11  Noortje Voestermans           RZ                  9601776    3:18.85            
          1:39.40  3:18.85
12  Merle Schoofs                 Noord Limburg(SG)   9603016    3:18.94            
          1:38.79  3:18.94
13  Celina Austen                 RZ                  9602056    3:26.63            
          1:43.04  3:26.63
DI  Maureen Wingers               RZ                  9602264    3:11.13            
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:29.50  3:11.13
DI  Linn Kniesmeijer              Noord Limburg(SG)   9505708    3:34.61            
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:46.28  3:34.61
NG  Lisa Peeters                  Noord Limburg(SG)   9503136                       
NG  Naomi van Soest               Noord Limburg(SG)   9605356                       



TOP
------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 200m rugslag         Jongens Junioren 1 en 2
16-12-2007 - 16:20                                                           Results
------------------------------------------------------------------------------------
Ra                                                    Geb.          Tijd            
------------------------------------------------------------------------------------
1.  Luuk Janssen                  MOSA~regio          9503497    2:49.80            
          1:22.80  2:49.80
2.  Alex Bos                      Noord Limburg(SG)   9501273    2:58.27            
          1:27.91  2:58.27
3.  Teun van Rens                 HZPC                9503949    3:12.77            
          1:34.46  3:12.77
4.  Daan Vernaus                  RZ                  9504589    3:19.05            
          1:36.25  3:19.05
DI  Mark Linssen                  HZPC                9500535    3:45.93            
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:48.15  3:45.93
NG  Martijn Moberts               RZ                  9503481                       



Splash Meet Manager 2007Registered to Heldense Zwemvereniging