Speedo Jaargangwedstrijd, 2
Voorschoten (NED),    15.12.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag, Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag, Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag, Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 4 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag, Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m rugslag, Junioren 1 en 2


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Meisjes, 100m vrije slag                       Minioren 2 en 3
15-12-2007 - 14:00                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Julia Hazenberg               9900384   WVZ                      1:37.93     1:39.00  FJ 1 
            47.80  1:39.00
    2.  Iona van der Toorn            9900884   WVZ                      1:44.20     1:39.00  FJ 2 
            44.80  1:39.00
    3.  Vera Bos                      9900886   WVZ                      1:44.80     1:42.45       
            47.02  1:42.45



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Jongens, 100m schoolslag                   Minioren 4 en later
15-12-2007 - 14:03                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris Kotterink              9800199   WVZ                      1:40.14     1:37.20       
            46.51  1:37.20
    2.  Rick van den Eng              9800755   D'Elft                   1:44.58     1:40.36       
            47.39  1:40.36
    3.  Ivar van Straaten             9800107   WVZ                      1:50.69     1:48.67       
            51.74  1:48.67
    4.  Jonne Schaafsma               9800745   WVZ                      1:53.17     1:48.82       
            51.70  1:48.82
    5.  Jelmer Lankhorst              9800353   WVZ                      1:57.73     1:54.69  FJ 1 
            53.26  1:54.69
    6.  Wouter Arnoldus               9800581   WVZ                      2:00.83     1:54.69  FJ 2 
            54.32  1:54.69
    7.  Stan Zwinkels                 9800239   Westland Dijkglas        1:51.42     1:55.48       
            54.08  1:55.48
    8.  Antonio Lynch                 9800495   WVZ                      1:57.32     1:58.77       
            55.83  1:58.77
    9.  Rolan Bennis                  9800159   WVZ                      2:06.92     2:01.87       
            58.22  2:01.87
   10.  Rens Hoofs                    9800161   WVZ                      1:55.66     2:03.00       
            56.85  2:03.00
   11.  Erwin Batist                  9800807   Westland Dijkglas             NT     2:03.86       
            57.42  2:03.86
   12.  Nick Boekestijn               9900291   Westland Dijkglas             NT     2:08.48       
          1:00.48  2:08.48
   DIS  Luc van Dijk                  9802097   Westland Dijkglas             NT     1:54.39  SL   
            29.81  1:54.39



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                         Meisjes, 100m rugslag                             Minioren 4
15-12-2007 - 14:11                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Raiesha Sardar                9800604   ZC Ooievaar(SG)          1:29.37     1:27.80       
            42.95  1:27.80
    2.  Marja Esmeijer                9800776   Zoetermeer               1:30.82     1:31.20       
            43.92  1:31.20
    3.  Anouk van der Lans            9801614   Westland Dijkglas        1:42.53     1:36.55       
            47.44  1:36.55
    4.  Julia Litjens                 9801188   Westland Dijkglas             NT     1:36.67       
            47.75  1:36.67
    5.  Uma Kraus                     9802328   D'Elft                        NT     1:37.86       
            46.64  1:37.86
    6.  Meghan Ingram                 9801724   WZK                           NT     1:38.48       
            46.80  1:38.48
    7.  Diana van Halm Braam          9800788   WVZ                      1:42.89     1:40.86       
          1:40.86
    8.  Brighid van Uffelen           9800310   Westland Dijkglas        1:52.64     1:42.69       
            50.09  1:42.69
    9.  Myrthe de Jong                9800244   WVZ                      1:41.80     1:43.48       
            49.67  1:43.48
   10.  Barbara Matekovic             9800786   WVZ                      2:01.41     1:57.42       
            54.67  1:57.42
   DIS  Valerie van Roon              9802326   D'Elft                        NT     1:36.45  RC   
            46.82  1:36.45
   DIS  Kim van der Putten            9801202   Westland Dijkglas             NT     1:49.51  RD   
            53.32  1:49.51
   DIS  Vera Martens                  9801572   WVZ                      2:16.13     2:05.23  RC   
            58.54  2:05.23



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 50m vlinderslag                            Minioren 5
15-12-2007 - 14:19                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Krijn de Kievit               9700277   WVZ                        45.40       41.42       
    2.  Toby van Wijngaarden          9700591   WVZ                        47.51       42.95       
    3.  Floris van der Meer           9701041   D'Elft                     46.00       43.60       
    4.  Patrick Wyrdeman              9702475   ZC Ooievaar(SG)               NT       49.32       
    5.  Louis IJpema                  9701603   Westland Dijkglas          53.28       49.53       
    6.  Jerry Jubitana                9702217   D'Elft                     58.77       51.26       
    7.  Jordan Langenberg             9701005   WVZ                        56.89       53.13       
    8.  Thom Bakker                   9700611   Zoetermeer                 54.20       55.16       
    9.  Ryan van Dijk                 9700751   WVZ                           NT     1:00.07       
   10.  Rick Middendorp               9701467   Westland Dijkglas             NT     1:13.86       
   DIS  Pascal Nuijten                9701353   Westland Dijkglas             NT       49.58  VC   
   DIS  Jason Everard                 9701277   WZK                        54.93       56.80  VC   
   DIS  Lars van der Grift            9700647   WVZ                           NT     1:00.95  VC   
   DIS  Martijn Diepenbach            9702415   WVZ                           NT     1:11.86  VC   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 200m vrije slag                            Minioren 5
15-12-2007 - 14:24                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jessie Middendorp             9700712   Westland Dijkglas        2:53.86     2:41.86       
            36.67  1:18.36  2:01.33  2:41.86
    2.  Malka Reuben                  9703992   ZC Ooievaar(SG)               NT     2:51.91       
            37.50  1:20.75  2:06.76  2:51.91
    3.  Britt Vis                     9700888   Westland Dijkglas        3:21.91     3:02.26  FJ 1 
            41.23  1:28.04  2:16.86  3:02.26
    4.  Nacinda Paap                  9701684   WVZ                      3:26.76     3:02.26  FJ 2 
            39.92  1:28.42  2:16.86  3:02.26
    5.  Kim Visser                    9702516   WVZ                           NT     3:03.36       
            41.26  1:29.70  2:19.45  3:03.36
    6.  Joy Vavier                    9701686   Westland Dijkglas             NT     3:11.10       
            41.10  1:29.86  2:20.60  3:11.10
    7.  Saskia van der Helm           9700718   WVZ                           NT     3:16.55       
            42.51  1:33.08  2:26.10  3:16.55
    8.  Antonia Milicic               9704070   DES                           NT     3:21.89       
            44.73  1:36.67  2:30.67  3:21.89
    9.  Ingeborg Efdée                9701546   WZK                           NT     3:24.14       
            48.66  1:42.88  2:36.00  3:24.14
   10.  Juliët Gelauff                9702624   Westland Dijkglas             NT     3:26.54       
            45.89  1:42.54  2:37.95  3:26.54
   11.  Miriam van der Veer           9703038   D'Elft                        NT     3:28.95       
            47.04  1:42.16  2:37.13  3:28.95
   12.  Demi v.d. Bosch               9702296   ZC Ooievaar(SG)          3:36.80     3:35.89       
            48.25  1:44.79  2:40.96  3:35.89
   13.  Valentyna Foytlova            9703636   DES                           NT     3:54.87       
            52.12  1:52.49  2:55.76  3:54.87
   14.  Pascale Ooms                  9702196   WVZ                           NT     4:03.26       
            55.07  1:58.92  3:03.20  4:03.26
   15.  Aisling-Sofia Glackin         9702828   DES                           NT     4:51.80       
            58.70  2:41.60  3:33.39  4:51.80
   DIS  Anouk Wichers                 9703698   D'Elft                        NT              VRA  
 NG.ZA  Viktoria-Mary Sinanovic       9701926   WVZ                           NT                   
    NG  Nadieh van den Hoek           9702434   Westland Dijkglas             NT                   
    NG  Jamie van Ruijven             9703318   Westland Dijkglas             NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Jongens, 200m wisselslag                            Minioren 6
15-12-2007 - 14:38                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timo van der Ende             9601979   WVZ                      3:01.40     2:55.89       
            39.36  2:55.89
    2.  Yoram Waarsing                9601271   Zoetermeer               3:11.64     3:07.80       
            44.07  1:30.42  2:25.23  3:07.80
    3.  Stanley Klerks                9600809   WVZ                      3:26.25     3:08.32       
            46.45  3:08.32
    4.  Koen Lems                     9603709   WVZ                           NT     3:14.76       
            48.20  1:38.57  2:32.07  3:14.76
    5.  Luc Esmeijer                  9600855   Zoetermeer               3:19.16     3:15.89       
            48.42  3:15.89
    6.  Romano Lynch                  9602759   WVZ                      3:29.79     3:17.17       
            45.70  1:34.39  2:34.54  3:17.17
    7.  Tim Hoogland                  9602435   ZC Ooievaar(SG)          3:22.19     3:17.64       
            42.02  1:33.86  2:30.45  3:17.64
    8.  Brent Dijsselbloem            9601981   WVZ                      3:44.69     3:21.51       
            46.19  3:21.51
    9.  Joost Zaalberg                9602473   DES                      3:23.86     3:23.98       
            50.04  1:41.67  2:37.67  3:23.98
   10.  Callum Ingram                 9602845   WZK                           NT     3:37.46       
            51.87  1:43.42  2:52.33  3:37.46
   DIS  Vincent de Vries              9602189   Zoetermeer                    NT     3:16.70  RH   
            47.80  3:16.70
   DIS  Gijs Ruijgrok                 9600863   WZK                      3:50.76     3:36.24  VH   
            58.12  3:36.24
   DIS  Martijn Verbeek               9603055   DES                           NT     4:31.67  RC+VC
          1:09.42  4:31.67
 NG.ZA  Julien Vignal                 9602479   ZC Ooievaar(SG)          3:19.72                   
 AFGEM  Kevin van den Bos             9600747   Westland Dijkglas        3:51.36                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 200m vlinderslag                      Junioren 1 en 2
15-12-2007 - 14:50                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roos Brugman                  9500724   Westland Dijkglas             NT     2:59.36       
            39.39  1:27.89  2:17.82  2:59.36
    2.  Iris Voogt                    9504364   Westland Dijkglas             NT     3:36.60       
            44.65  1:39.10  2:35.65  3:36.60
    3.  Aylin van Uffelen             9600352   Westland Dijkglas             NT     3:44.57       
            43.54  1:40.10  2:41.70  3:44.57
    4.  Amber Stienstra               9604448   D'Elft                        NT     3:50.54       
            47.95  1:49.10  2:50.36  3:50.54



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 200m vlinderslag                      Junioren 1 en 2
15-12-2007 - 14:53                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ensger Kotterink              9403391   WVZ                      2:21.30     2:25.95       
            32.02  1:09.10  1:47.73  2:25.95
    2.  Jakub Foytl                   9504687   DES                           NT     2:48.07       
            34.00  1:16.32  2:02.60  2:48.07
    3.  Erik Schippers                9403821   De Vliet(SG)                  NT     3:12.53       
            42.00  1:32.00  2:21.95  3:12.53
    4.  Patrick de Jong               9403007   Westland Dijkglas             NT     3:13.00       
            41.76  1:31.39  2:21.82  3:13.00
    5.  Michael de Jong               9502529   D'Elft                        NT     4:07.92       
            52.10  1:55.23  3:02.70  4:07.92



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                         Meisjes, 100m rugslag                        Minioren 2 en 3
15-12-2007 - 14:57                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Julia Hazenberg               9900384   WVZ                      1:49.58     1:44.72       
            51.64  1:44.72
    2.  Iona van der Toorn            9900884   WVZ                      1:52.49     1:50.72       
            54.07  1:50.72
    3.  Vera Bos                      9900886   WVZ                      1:58.36     1:52.73       
            54.45  1:52.73



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m wisselslag                   Minioren 4 en later
15-12-2007 - 15:00                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rick van den Eng              9800755   D'Elft                   1:39.95     1:35.55       
            45.42  1:35.55
    2.  Jelmer Lankhorst              9800353   WVZ                      1:47.66     1:41.73       
            47.64  1:41.73
    3.  Stan Zwinkels                 9800239   Westland Dijkglas        1:45.56     1:42.34  FJ 1 
            48.60  1:42.34
    4.  Jonne Schaafsma               9800745   WVZ                      1:46.32     1:42.34  FJ 2 
          1:42.34
    5.  Luc van Dijk                  9802097   Westland Dijkglas             NT     1:43.37       
          1:43.37
    6.  Wouter Arnoldus               9800581   WVZ                           NT     1:45.73       
            50.92  1:45.73
    7.  Nick Boekestijn               9900291   Westland Dijkglas             NT     1:46.37       
            51.06  1:46.37
   DIS  Floris Kotterink              9800199   WVZ                      1:26.67     1:30.03  RH   
          1:30.03
   DIS  Rens Hoofs                    9800161   WVZ                      1:47.00     1:47.39  RH   
          1:47.39
   DIS  Ivar van Straaten             9800107   WVZ                           NT     1:50.07  VC   
            54.23  1:50.07
   DIS  Rolan Bennis                  9800159   WVZ                      1:59.33     1:53.39  VC   
          1:53.39
   DIS  Erwin Batist                  9800807   Westland Dijkglas             NT     1:56.54  RH+VC
          1:56.54
   DIS  Antonio Lynch                 9800495   WVZ                      2:03.59     1:58.80  RH   
          1:03.83  1:58.80



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 100m vrije slag                            Minioren 4
15-12-2007 - 15:07                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Raiesha Sardar                9800604   ZC Ooievaar(SG)          1:21.82     1:21.60       
            39.50  1:21.60
    2.  Marja Esmeijer                9800776   Zoetermeer               1:25.54     1:28.16       
            41.95  1:28.16
    3.  Valerie van Roon              9802326   D'Elft                   1:29.29     1:29.45       
            42.57  1:29.45
    4.  Brighid van Uffelen           9800310   Westland Dijkglas        1:36.63     1:30.62       
            43.80  1:30.62
    5.  Diana van Halm Braam          9800788   WVZ                      1:33.67     1:31.15       
            42.36  1:31.15
    6.  Anouk van der Lans            9801614   Westland Dijkglas        1:36.90     1:32.43       
            44.54  1:32.43
    7.  Meghan Ingram                 9801724   WZK                      1:36.18     1:32.64       
            43.23  1:32.64
    8.  Julia Litjens                 9801188   Westland Dijkglas             NT     1:33.57       
            45.42  1:33.57
    9.  Myrthe de Jong                9800244   WVZ                      1:34.66     1:35.02       
            45.07  1:35.02
   10.  Kim van der Putten            9801202   Westland Dijkglas        1:46.43     1:35.65       
            45.07  1:35.65
   11.  Uma Kraus                     9802328   D'Elft                   1:44.71     1:36.42       
            43.80  1:36.42
   12.  Vera Martens                  9801572   WVZ                      1:46.38     1:42.08       
            44.92  1:42.08
   13.  Barbara Matekovic             9800786   WVZ                      1:54.89     1:56.73       
            52.05  1:56.73



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 100m schoolslag                            Minioren 5
15-12-2007 - 15:15                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordan Langenberg             9701005   WVZ                      1:40.92     1:37.68       
            46.71  1:37.68
    2.  Toby van Wijngaarden          9700591   WVZ                      1:42.20     1:42.23       
            49.41  1:42.23
    3.  Floris van der Meer           9701041   D'Elft                   1:49.28     1:45.30       
            49.08  1:45.30
    4.  Jerry Jubitana                9702217   D'Elft                   1:46.00     1:46.70       
            50.13  1:46.70
    5.  Krijn de Kievit               9700277   WVZ                      1:48.80     1:47.11       
            51.14  1:47.11
    6.  Patrick Wyrdeman              9702475   ZC Ooievaar(SG)          1:50.22     1:53.13       
            52.70  1:53.13
    7.  Rick Middendorp               9701467   Westland Dijkglas        2:04.61     1:55.15       
            54.75  1:55.15
    8.  Louis IJpema                  9701603   Westland Dijkglas        1:55.98     1:55.23       
            55.97  1:55.23
    9.  Ryan van Dijk                 9700751   WVZ                      1:53.00     1:58.09       
            55.43  1:58.09
   10.  Thom Bakker                   9700611   Zoetermeer               1:54.54     1:58.67       
            56.82  1:58.67
   11.  Lars van der Grift            9700647   WVZ                      2:02.22     2:06.36       
            56.86  2:06.36
   12.  Jason Everard                 9701277   WZK                      2:17.11     2:24.12       
          1:10.02  2:24.12
   DIS  Pascal Nuijten                9701353   Westland Dijkglas        1:46.19     1:50.22  SC   
            51.92  1:50.22
   DIS  Martijn Diepenbach            9702415   WVZ                           NT     2:05.26  SG   
          1:00.39  2:05.26



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 100m wisselslag                            Minioren 5
15-12-2007 - 15:24                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Malka Reuben                  9703992   ZC Ooievaar(SG)          1:30.11     1:27.11       
            39.46  1:27.11
    2.  Jessie Middendorp             9700712   Westland Dijkglas        1:33.34     1:30.07       
            40.36  1:30.07
    3.  Nacinda Paap                  9701684   WVZ                      1:30.74     1:35.40       
            43.02  1:35.40
    4.  Kim Visser                    9702516   WVZ                      1:41.22     1:36.10       
          1:36.10
    5.  Joy Vavier                    9701686   Westland Dijkglas        1:39.48     1:37.52       
          1:37.52
    6.  Saskia van der Helm           9700718   WVZ                      1:40.24     1:42.86       
          1:42.86
    7.  Miriam van der Veer           9703038   D'Elft                   1:48.68     1:43.89       
            51.54  1:43.89
    8.  Demi v.d. Bosch               9702296   ZC Ooievaar(SG)          1:50.57     1:44.31       
          1:44.31
    9.  Antonia Milicic               9704070   DES                      1:44.53     1:44.56       
            49.35  1:44.56
   10.  Britt Vis                     9700888   Westland Dijkglas        1:41.60     1:46.14       
            47.02  1:46.14
   11.  Juliët Gelauff                9702624   Westland Dijkglas             NT     1:48.59       
            54.21  1:48.59
   12.  Ingeborg Efdée                9701546   WZK                      1:53.04     1:52.23       
          1:52.23
   13.  Valentyna Foytlova            9703636   DES                           NT     1:57.67       
          1:57.67
   14.  Pascale Ooms                  9702196   WVZ                      2:01.41     2:08.84       
          1:01.52  2:08.84
   DIS  Anouk Wichers                 9703698   D'Elft                   1:59.80     1:52.58  VE   
            53.95  1:52.58
   DIS  Aisling-Sofia Glackin         9702828   DES                           NT     2:13.95  VD   
          1:06.13  2:13.95
 NG.ZA  Viktoria-Mary Sinanovic       9701926   WVZ                           NT                   
    NG  Nadieh van den Hoek           9702434   Westland Dijkglas             NT                   
    NG  Jamie van Ruijven             9703318   Westland Dijkglas             NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 100m vrije slag                            Minioren 6
15-12-2007 - 15:34                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timo van der Ende             9601979   WVZ                      1:10.99     1:12.25       
            34.62  1:12.25
    2.  Yoram Waarsing                9601271   Zoetermeer               1:17.18     1:16.73       
            37.51  1:16.73
    3.  Stanley Klerks                9600809   WVZ                      1:19.56     1:18.10       
            37.92  1:18.10
    4.  Koen Lems                     9603709   WVZ                      1:19.94     1:18.56       
            38.60  1:18.56
    5.  Tim Hoogland                  9602435   ZC Ooievaar(SG)          1:23.42     1:22.14       
            39.70  1:22.14
    6.  Romano Lynch                  9602759   WVZ                      1:17.06     1:22.56       
            40.03  1:22.56
    7.  Brent Dijsselbloem            9601981   WVZ                      1:21.26     1:23.94       
            40.61  1:23.94
    8.  Joost Zaalberg                9602473   DES                      1:22.06     1:24.04       
            41.23  1:24.04
    9.  Vincent de Vries              9602189   Zoetermeer               1:26.20     1:24.47       
            40.23  1:24.47
   10.  Luc Esmeijer                  9600855   Zoetermeer               1:19.39     1:29.48       
            40.26  1:29.48
   11.  Callum Ingram                 9602845   WZK                      1:25.05     1:31.00       
            43.20  1:31.00
   12.  Gijs Ruijgrok                 9600863   WZK                      1:26.20     1:35.07       
            45.45  1:35.07
   13.  Martijn Verbeek               9603055   DES                      1:51.51     2:03.36       
            56.76  2:03.36
 NG.ZA  Julien Vignal                 9602479   ZC Ooievaar(SG)          1:17.81                   
 AFGEM  Kevin van den Bos             9600747   Westland Dijkglas        1:35.69                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                        Meisjes, 200m rugslag                        Junioren 1 en 2
15-12-2007 - 15:42                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maartje de Wit                9502362   Westland Dijkglas        2:58.04     2:42.45       
            37.92  1:19.38  2:02.73  2:42.45
    2.  Carlijn Huesken               9505248   ZC Ooievaar(SG)               NT     2:50.02       
            38.86  1:22.67  2:06.60  2:50.02
    3.  Iris Voogt                    9504364   Westland Dijkglas        3:07.22     2:52.21       
            41.81  1:26.56  2:10.53  2:52.21
    4.  Roos Brugman                  9500724   Westland Dijkglas        2:58.68     2:52.40       
            40.76  1:26.89  2:10.95  2:52.40
    5.  Eef Hollander                 9602074   ZC Ooievaar(SG)               NT     3:04.79       
            42.69  1:29.32  2:18.31  3:04.79
    6.  Marisa Perfini                9504354   ZC Ooievaar(SG)          3:21.71     3:07.26       
            43.42  1:31.42  2:19.64  3:07.26
    7.  Amber Stienstra               9604448   D'Elft                        NT     3:07.89       
            43.89  1:33.13  2:21.32  3:07.89
    8.  Manon Falces                  9604496   DES                           NT     3:07.90       
            44.29  1:31.76  2:20.32  3:07.90
    9.  Mylène IJpema                 9603284   Westland Dijkglas             NT     3:11.77       
            45.04  1:33.67  2:23.39  3:11.77
   10.  Rachael Kretsch               9602904   WZK                      3:23.54     3:15.02       
            46.32  1:35.07  2:25.39  3:15.02
   11.  Emma Walker                   9604210   WZK                           NT     3:24.69       
            46.92  1:40.83  2:34.68  3:24.69
   12.  Aylin van Uffelen             9600352   Westland Dijkglas             NT     3:29.33       
            47.33  1:41.75  2:36.60  3:29.33
   DIS  Irene van der Veer            9604452   D'Elft                        NT     3:45.07  RD   
            51.07  1:49.73  2:49.13  3:45.07
   DIS  Sascha de Zeeuw               9505030   Westland Dijkglas             NT     4:07.60  RD   
            56.05  1:59.73  3:04.46  4:07.60
 NG.ZA  Myriam van Toor               9505598   ZC Ooievaar(SG)               NT                   
 NG.ZA  Laura Cremer                  9501680   WZK                           NT                   
    NG  Lisanne Groeneveld            9503612   Westland Dijkglas             NT     2:20.32       
          2:20.32
    NG  Marina Welsh                  9502472   WZK                      3:06.04     2:52.21       
          2:52.21



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                        Jongens, 200m rugslag                        Junioren 1 en 2
15-12-2007 - 15:53                                                                          Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                                    Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ensger Kotterink              9403391   WVZ                      2:19.98     2:18.41       
            32.55  1:07.37  1:43.78  2:18.41
    2.  Patrick de Jong               9403007   Westland Dijkglas        2:55.44     2:53.32       
            40.18  1:24.21  2:09.65  2:53.32
    3.  Arend de Nennie               9401895   ZC Ooievaar(SG)          3:00.96     2:59.36       
            43.02  1:29.23  2:16.29  2:59.36
    4.  Michael de Jong               9502529   D'Elft                   3:46.05     3:19.01       
            46.57  1:36.77  2:28.39  3:19.01



Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB