Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag  Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 4 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m rugslag  Junioren 1 en 2


Speedo deel 2
Arnhem, 15.12.2007


Programmanr. 1
15-12-2007
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Sanne Ditzel9901092Aquapoldro1:39.541:36.39
2.Ellen ter Stege9900282RZC1:52.021:38.82
3.Nikki Herremans9901270ESCANT1:39.67
4.Maaike Past9901598Aquapoldro1:42.001:40.64
5.Jade Wensveen0000748De IJsselmeeuwen2:10.922:27.89
NGJasmin Dejaili9901274NDDNT


<< TOP >>
Programmanr. 2
15-12-2007
Jongens, 100m schoolslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Kelt Garritsen9801703NDD1:59.321:52.60
2.Job Esink9801699ESCANT1:58.45
3.Pieter Bruyn9801999EZZ2:00.201:58.92
4.Julian Braakman9801697ESCANT2:01.42
5.Mees van Duinhoven9801189RZC2:00.002:03.13
6.Niek Heethaar9900999Aquapoldro2:06.562:05.60
7.Jeroen Kok9901289De IJsselmeeuwenNT2:13.70
8.Tom Lichtenberg9901171De IJsselmeeuwenNT2:18.54


<< TOP >>
Programmanr. 3
15-12-2007
Meisjes, 100m rugslagMinioren 4
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Chelsea Merfol9800870Aquapoldro1:33.951:30.86
2.Blanca de Louw9801268Aquapoldro1:47.511:32.20
3.Felicia Swets9801272Aquapoldro1:50.001:38.17
4.Tamara Maassen9801270Aquapoldro1:51.551:39.76
5.Sophie van Hunen9802152Aquapoldro1:54.321:43.80
6.Ivana Nagtegaal9802202De IJsselmeeuwen1:47.841:48.48
7.Tessa Mennink9802386NDD2:01.361:49.02
8.Iris Matser9802384NDDNT1:51.26
9.Lodieke Rodenburg9801094RZC1:51.681:53.23
10.Naomi Onderstal9802058Aquapoldro2:14.861:53.54
11.Danique de Vegt9802692ESCANT1:54.67
12.Niene Meeuwsen9802378ESCA2:06.421:57.82
13.Nikki Feith9803018De IJsselmeeuwenNT2:08.89
14.Xamira Salemink9802416ESCA2:12.732:19.54
DISElise ter Elst9801468RZC1:50.261:52.89RD
DISMarijn Mantel9801486RZC1:55.001:54.80AE
DISClaire Evers9800372RZC1:58.732:04.86RD


<< TOP >>
Programmanr. 4
15-12-2007
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 5
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Jesse Thomassen9700273Aquapoldro56.3247.57
2.Martin Wenderich9700961Aquapoldro48.1047.89
3.Tony Hacquebord9700693ESCA52.7356.67
4.Leon Post9703139De IJsselmeeuwen1:03.921:18.02
DISElwin Klap9702685NDDNTAA
DISJim Beckers9701951EZZ55.4050.32VC/VH
DISGiliam Onderstal9702503Aquapoldro1:06.891:01.26VC


<< TOP >>
Programmanr. 5
15-12-2007
Meisjes, 200m vrije slagMinioren 5
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Manon Friskes9701566De IJsselmeeuwen2:45.202:38.45
2.Maike Blom9701264NDDNT3:04.00
3.Charel Jansen9700376ESCANT3:04.13
4.Lysanne Schepper9702450NDD3:19.863:09.95
5.Loranne van Keulen9701574Aquapoldro3:21.973:12.61
6.Susan Kok9702780De IJsselmeeuwen3:19.023:13.36
7.Rianne Hesse9703494Aquapoldro3:24.233:15.04
8.Susanne Doeve9702712ESCANT3:24.98
9.Larena Smit9701262NDDNT3:28.13
10.Jitte van Berkel9701020ESCANT3:28.42
11.Merel Jansen9703496Aquapoldro3:51.923:32.14
12.Marleen Bussink9703746NDD3:57.863:34.67
13.Anouk Stefess9701568De IJsselmeeuwen3:43.823:41.45
14.Djan Mattijssen9703550RZC3:40.003:43.57
15.Renske van Zuilen9703748NDD4:08.133:55.20
16.Demi Beute9702194De IJsselmeeuwen3:59.704:02.54
17.Simone Bouwman9703732ESCANT4:08.42


<< TOP >>
Programmanr. 6
15-12-2007
Jongens, 200m wisselslagMinioren 6
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Emiel Tholen9602089De IJsselmeeuwen3:13.823:00.26
2.Mark Huistra9600297RZC3:25.643:09.45
3.Josha van den Elzen9602423Aquapoldro3:17.233:09.82
4.Jeroen de Graaf9600965ESCA3:15.983:10.82
5.Frank de Graaf9602671Aquapoldro3:32.103:31.76
DISCedric Rouw9601907Aquapoldro3:27.73AE
DISStijn van Duinhoven9601655RZC3:30.003:11.42SL
DISBas Neeleman9603015RZC3:40.003:32.20RD
DISAaron Hendriks9603633NDDNT3:57.74VC
NGTibet van der Steenhoven9602125ESCANT


<< TOP >>
Programmanr. 7
15-12-2007
Meisjes, 200m vlinderslag

Junioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Esmée Bos9600662Aquapoldro3:13.452:53.39
2.Isolde de Louw9503008Aquapoldro3:33.273:17.00
3.Guusje Vrieze9502820NDDNT3:20.86
4.Femke de Vries9502818NDDNT3:41.36
5.Mascha Mannak9501270Aquapoldro3:40.003:41.61
6.Sanne Nieuwenhuis9602756NDDNT3:45.39
7.Julia Mijnen9602682NDDNT3:49.80
8.Noortje Hendriksen9502822NDDNT3:59.76
DISArlette de Vegt9505930ESCANT3:25.13VN
DISEsther Kuhlman9601678Aquapoldro3:56.903:37.36VN
DISSabine Wentink9602758NDDNT4:14.02VN


<< TOP >>
Programmanr. 8
15-12-2007
Jongens, 200m vlinderslag

Junioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Tom Brouwers9402027RZC2:55.602:45.89
2.Jeroen Staakman9404989Aquapoldro2:48.002:47.51
3.Thomas Meijer9402321Aquapoldro3:07.832:54.92
4.Niels Thomassen9500293Aquapoldro3:06.003:11.29
5.Niels van de Esschert9402805Aquapoldro3:24.003:22.36
6.Rik Heus9500525EZ&PCNT3:29.51
7.Maikel Mierop9503991NDDNT3:53.13
DISLeander Heuvels9503059NDDNTAA/VC
DISMike Schel9403279NDDNT3:43.39VC
DISRichard Meinicke9503055NDDNT4:42.86VC
AFGEMBram Meijlis9401967ESCANT
NGMax Mutter9401265NDDNT


<< TOP >>
Programmanr. 9
15-12-2007
Meisjes, 100m rugslagMinioren 2 en 3
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Sanne Ditzel9901092Aquapoldro1:56.231:43.04
2.Maaike Past9901598Aquapoldro1:51.001:49.23
3.Ellen ter Stege9900282RZC1:55.081:52.74
4.Nikki Herremans9901270ESCANT1:57.39
DISJade Wensveen0000748De IJsselmeeuwenNTAF
NGJasmin Dejaili9901274NDDNT


<< TOP >>
Programmanr. 10
15-12-2007
Jongens, 100m wisselslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Kelt Garritsen9801703NDDNT1:50.39
2.Mees van Duinhoven9801189RZC1:55.601:52.80
3.Job Esink9801699ESCANT1:53.07
DISJulian Braakman9801697ESCANT1:48.20VA
DISNiek Heethaar9900999Aquapoldro1:55.001:55.29VC


<< TOP >>
Programmanr. 11
15-12-2007
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 4
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Blanca de Louw9801268Aquapoldro1:36.821:26.30
2.Chelsea Merfol9800870Aquapoldro1:33.321:29.67
3.Tamara Maassen9801270Aquapoldro1:32.551:30.90
4.Felicia Swets9801272Aquapoldro1:46.911:31.62
5.Naomi Onderstal9802058Aquapoldro1:45.571:38.54
6.Tessa Mennink9802386NDD1:34.971:39.51
7.Danique de Vegt9802692ESCA1:38.931:39.76
8.Ivana Nagtegaal9802202De IJsselmeeuwen1:41.671:42.60
9.Sophie van Hunen9802152Aquapoldro1:46.001:43.89
10.Elise ter Elst9801468RZC1:46.041:45.86
11.Lodieke Rodenburg9801094RZC1:49.741:46.86
12.Iris Matser9802384NDD1:47.131:47.23
13.Niene Meeuwsen9802378ESCA1:53.761:53.48
14.Nikki Feith9803018De IJsselmeeuwen1:51.911:54.45
15.Xamira Salemink9802416ESCANT2:09.67
DISClaire Evers9800372RZC1:45.00VRA
DISMarijn Mantel9801486RZC1:48.98VRA


<< TOP >>
Programmanr. 12
15-12-2007
Jongens, 100m schoolslagMinioren 5
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Jim Beckers9701951EZZ1:41.481:42.01
2.Tony Hacquebord9700693ESCA1:44.941:45.48
3.Jesse Thomassen9700273Aquapoldro2:01.231:51.02
4.Elwin Klap9702685NDDNT2:04.07
5.Giliam Onderstal9702503Aquapoldro2:03.192:05.24
6.Leon Post9703139De IJsselmeeuwen2:13.022:11.07
DISMartin Wenderich9700961Aquapoldro1:47.48AE


<< TOP >>
Programmanr. 13
15-12-2007
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 5
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Manon Friskes9701566De IJsselmeeuwen1:21.521:22.74
2.Charel Jansen9700376ESCA1:34.511:33.26
3.Maike Blom9701264NDD1:33.911:33.86
4.Loranne van Keulen9701574Aquapoldro1:42.731:33.98
5.Susan Kok9702780De IJsselmeeuwen1:32.201:38.10
6.Rianne Hesse9703494Aquapoldro1:44.331:41.98
7.Lysanne Schepper9702450NDD1:45.731:44.53
8.Susanne Doeve9702712ESCA1:50.481:45.26
9.Marleen Bussink9703746NDD1:58.291:46.60
10.Jitte van Berkel9701020ESCA1:47.951:48.64
11.Merel Jansen9703496Aquapoldro2:02.481:50.18
12.Larena Smit9701262NDD1:53.681:54.13
13.Simone Bouwman9703732ESCANT1:56.80
14.Demi Beute9702194De IJsselmeeuwen1:52.952:02.08
DISJaimie Nieuwenhuis9704260De IJsselmeeuwenNTAE/VC
DISDjan Mattijssen9703550RZC2:07.871:55.20VB
DISAnouk Stefess9701568De IJsselmeeuwenNT1:57.86RH
DISRenske van Zuilen9703748NDD2:03.601:58.57VC
DISVera Knapen9702528Aquapoldro2:38.112:02.57VC


<< TOP >>
Programmanr. 14
15-12-2007
Jongens, 100m vrije slagMinioren 6
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Emiel Tholen9602089De IJsselmeeuwen1:13.791:13.29
2.Mark Huistra9600297RZC1:15.861:14.39
3.Jeroen de Graaf9600965ESCA1:17.241:15.51
4.Cedric Rouw9601907Aquapoldro1:23.391:17.92
5.Josha van den Elzen9602423Aquapoldro1:20.741:19.80
6.Stijn van Duinhoven9601655RZC1:23.981:20.57
7.Frank de Graaf9602671Aquapoldro1:28.631:26.33
8.Tim de Groot9602261EZZ1:33.471:27.29
9.Aaron Hendriks9603633NDD1:28.181:28.03
10.Bas Neeleman9603015RZC1:35.021:31.73
11.Erik van den Brink9603149EZZ1:45.001:33.13
12.William Gonzales Cortez9603033RZC1:46.861:39.76
NGTibet van der Steenhoven9602125ESCANT


<< TOP >>
Programmanr. 15
15-12-2007
Meisjes, 200m rugslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Esmée Bos9600662Aquapoldro2:53.022:42.25
2.Isolde de Louw9503008Aquapoldro2:53.802:55.20
3.Guusje Vrieze9502820NDDNT2:56.13
4.Marit Verwilligen9503728ESCA3:11.142:59.29
5.Femke de Vries9502818NDD3:13.923:01.33
6.Arlette de Vegt9505930ESCA3:09.603:03.16
7.Julia Mijnen9602682NDDNT3:08.89
8.Annabel Doeve9504332ESCA3:15.163:09.07
9.Esther Kuhlman9601678Aquapoldro3:17.003:12.31
10.Sanne Nieuwenhuis9602756NDDNT3:13.79
11.Kemi Alake9603912NDDNT3:20.36
12.Noortje Hendriksen9502822NDDNT3:21.41
13.Enya Schouten9601076ESCANT3:22.04
14.Aurelie Pinede9600562RZC3:30.003:25.29
15.Vera Martens9600852RZC3:25.573:26.95
16.Mascha Mannak9501270Aquapoldro3:32.003:28.20
17.Eline Groen9504720Aquapoldro4:01.063:31.32
18.Anna Ombeng9603980Aquapoldro3:56.003:32.13
19.Zoë de Vroed9604742Aquapoldro3:59.243:34.33
20.Janne Witjes9604420EZ&PCNT3:39.02
21.Marieke Robbers9604960ESCANT3:48.60
22.Michelle van Roosmalen9505740Aquapoldro4:12.003:58.10
23.Marleen van Zuijlen9601584ESCANT4:01.54
24.Bo-Rachell Ruiter9505834ESCANT4:10.45
25.Merima Hodzic9603978Aquapoldro5:00.054:31.22
26.Anne Benschop9604164De IJsselmeeuwenNT4:33.86
DISDaisy Elbertsen9505242ESCANTRE
DISRosa Gonzales Cortez9505302RZC3:40.00RE/RD
DISJanne Giesen9603908NDDNTRE
DISSabine Wentink9602758NDDNT3:13.16RD
DISGeorgette Wortelboer9602144RZC3:21.983:16.62RD/RH
DISVicky Beckers9603446EZZ3:42.003:21.30RC
DISLaura ter Stege9602364RZC3:46.023:29.89RD
DISDenise van Deijzen9604962ESCANT4:14.74RD
AFGEMRenske Bos9502816NDDNT
NGLisa Boesveld9504334ESCANT


<< TOP >>
Programmanr. 16
15-12-2007
Jongens, 200m rugslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangNaamStartnr.VerenigingInschrijftijdTijd
1.Tom Brouwers9402027RZC2:32.072:29.47
2.Jeroen Staakman9404989Aquapoldro2:44.022:41.39
3.Niels Thomassen9500293Aquapoldro2:45.022:45.30
4.Thomas Meijer9402321Aquapoldro2:54.332:47.42
5.Maikel Mierop9503991NDD3:04.042:51.30
6.Pike Kijlstra9501849Aquapoldro3:00.333:01.86
7.Kelvin Rozeboom9504723EZ&PCNT3:05.13
8.Luuk Drager9504053EZ&PCNT3:06.64
9.Mike Schel9403279NDD3:06.043:08.21FJ 1
10.Sjoerd Barts9503057NDD3:22.173:08.21FJ 2
11.Leander Heuvels9503059NDDNT3:08.54
12.Rik Heus9500525EZ&PCNT3:10.10
13.Niels van de Esschert9402805Aquapoldro3:21.693:16.86
14.Richard Meinicke9503055NDDNT3:28.04
15.Dennis Hacquebord9503485ESCANT3:36.73
DISChristian Diks9405233Aquapoldro3:45.20AF
DISPeter Wenderich9405023Aquapoldro3:38.00AF
AFGEMBram Meijlis9401967ESCA2:51.36
NGBram Naberhuis9505023De IJsselmeeuwenNT
NGMax Mutter9401265NDDNT