Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo deel 2
Amersfoort, 15.12.2007


Programmanr. 1
15-12-2007
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Nicole Kleinveld9900114One Team Swimming2:01.55822:01.55


<< TOP >>
Programmanr. 2
15-12-2007
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Renzo Strang9801151De Duinkikkers1:54.451311:54.45
2.Friso Stolk9801417De Fuut1:56.831241:56.83
3.Martijn de Leeuw9800707One Team Swimming1:58.251191:58.25
4.Luc Cantor9900603Zwemlust/Utrecht(SG)1:58.861171:58.86
5.Seser Yas9800909Zwemlust/Utrecht(SG)2:03.081062:03.08
6.Tyrese Wilson0000223De Fuut2:04.781012:04.78
7.Erik Ambergen9801233De Duinkikkers2:05.291002:05.29
8.Koen van Heertum9801507Zwemlust/Utrecht(SG)2:05.521002:05.52
9.Max Bond9900605Zwemlust/Utrecht(SG)2:06.35982:06.35
10.Merijn Kendziorra9900677De Duinkikkers2:09.35912:09.35
11.Derk van der Sluis9800933De Duinkikkers2:17.68762:17.68
12.Mitchell Fennema9801585De Duinkikkers2:35.26532:35.26
NGReinier Mathot9801419De Fuut
NGNassim Laari9801375Zwemlust/Utrecht(SG)


<< TOP >>
Programmanr. 3
15-12-2007
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Lieke Remmits9801880One Team Swimming1:42.411841:42.41
2.Annique van Hengstum9801046De Duinkikkers1:50.611461:50.61
3.Roos Geerars9802380One Team Swimming2:15.65792:15.65
4.Inge den Breejen9801302De Duinkikkers2:32.88552:32.88


<< TOP >>
Programmanr. 4
15-12-2007
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stijn AvezaatDe Fuut44.56970072940.90
2.Mohammed el BakkaliZwemlust/Utrecht(SG)44.48970097141.12
3.Barry ToesDe Duinkikkers1:05.99970187352.04
4.Joey AgemaZwemlust/Utrecht(SG)57.07970093753.18
5.Tim de ZoeteDe DuinkikkersNT970187556.30
6.Thijn de FranceDe Fuut58.22970244358.02
7.Rutger VerlaanDe Duinkikkers1:04.71970125158.18
8.Lennart KruizingaAZ&PC57.7397026331:00.17
DISMark BeekhuisDe DuinkikkersNT97018771:01.17
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISLucas NijstadAZ&PCNT97018291:01.23
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISFlorian KorzeliusAZ&PC1:16.6997007311:11.72
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
15-12-2007
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Amy de Langen97De Fuut2:41.541:21.742:41.54
2.Marloes Langerveld97De Fuut3:06.661:30.943:06.66
3.Marielle Nieuwenhuizen97De Fuut3:07.231:31.573:07.23
4.Esmee Dekking97De Duinkikkers3:19.361:33.263:19.36
5.Quinty van den Bedem97De Duinkikkers3:30.191:44.603:30.19
6.Zoë Meinen97AZ&PC3:42.301:46.453:42.30
7.Manon Broeze97AZ&PC3:44.391:46.103:44.39
8.Stefanie van der Hoed97De Duinkikkers3:52.341:47.473:52.34
9.Sofia Melis97AZ&PC4:13.052:00.134:13.05


<< TOP >>
Programmanr. 6
15-12-2007
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Quno Post96De Fuut2:49.1739.052:49.17
2.Twan Boot96AZ&PC2:50.4538.012:50.45
3.Karel Melis96AZ&PC2:51.6937.812:51.69
4.Daniël Buijs96AZ&PC2:52.3637.202:52.36
5.Valentijn Stolk96De Fuut3:01.3540.823:01.35
6.Rick Smit96De Fuut3:10.5940.893:10.59
7.André van Kleef96AZ&PC3:16.5846.283:16.58
8.Bart Klok96One Team Swimming3:19.0244.203:19.02
9.Rens Klok96One Team Swimming3:49.2558.253:49.25
10.Nigel Ploeg96De Fuut3:52.3555.523:52.35
11.Martijn Bartels96AZ&PC3:52.5549.603:52.55
DISPaul Kastelein96One Team Swimming3:37.3753.993:37.37
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 7
15-12-2007
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Shireen Post95AZ&PC2:48.681:17.332:48.68
2.Mirre Thomas95Zwemlust/Utrecht(SG)3:17.851:28.223:17.85
3.Anne Kooijman95Zwemlust/Utrecht(SG)3:19.041:35.683:19.04
4.Eline Ambergen95De Duinkikkers3:24.651:40.553:24.65
5.Lisanne vd Lelij96One Team Swimming3:25.921:40.883:25.92
6.Femke Remmits96One Team Swimming3:26.301:37.503:26.30
7.Aranka Schouten95De Fuut3:26.311:37.963:26.31
8.Danielle Kuypers95Zwemlust/Utrecht(SG)3:32.321:37.753:32.32
9.Esmee In der Maur96One Team Swimming3:35.171:41.503:35.17
10.Wendy Kleinveld96One Team Swimming3:35.291:40.633:35.29
11.Sedona de Keijzer96AZ&PC3:35.711:41.143:35.71
12.Laura Moolenaar96AZ&PC3:39.391:39.383:39.39
13.Geke Hasperhoven95Zwemlust/Utrecht(SG)3:39.691:37.943:39.69
14.Mared Verrips95De Duinkikkers3:42.501:44.743:42.50
15.Marleen Hoogenkamp96De Fuut3:43.151:44.753:43.15
16.Anja Daalhuizen96De Fuut3:52.251:49.433:52.25
17.Melissa Smienk96De Fuut4:17.391:56.214:17.39
DISJamilla van Veen96One Team Swimming3:33.181:39.963:33.18
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
NGPauline Miezenbeek95De Duinkikkers
NGDanielle Spijker95De Duinkikkers


<< TOP >>
Programmanr. 8
15-12-2007
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Yassine Maniani95Zwemlust/Utrecht(SG)3:02.111:28.603:02.11
2.Rikus de Lange94AZ&PC3:04.821:26.513:04.82
3.Ronald Vermeulen94AZ&PC3:07.741:22.493:07.74
4.Max de Voogt95One Team Swimming3:19.851:31.543:19.85
5.Kenneth Martens94De Fuut3:26.241:32.103:26.24
6.Patrick Nieuwenhuizen94De Fuut3:34.671:38.703:34.67
7.Ramon Sunteren95De Duinkikkers4:09.131:53.624:09.13
DISJoey van Dillen94De Fuut3:49.561:35.773:49.56
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 9
15-12-2007
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
DISNicole Kleinveld9900114One Team Swimming2:13.782:13.78
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
15-12-2007
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Seser Yas9800909Zwemlust/Utrecht(SG)1:39.491541:39.49
2.Martijn de Leeuw9800707One Team Swimming1:45.421291:45.42
3.Erik Ambergen9801233De Duinkikkers1:57.10941:57.10
4.Tyrese Wilson0000223De Fuut2:03.89802:03.89
5.Koen van Heertum9801507Zwemlust/Utrecht(SG)2:08.76712:08.76
6.Max Bond9900605Zwemlust/Utrecht(SG)2:10.66682:10.66
7.Mitchell Fennema9801585De Duinkikkers2:11.66662:11.66
DISRenzo Strang9801151De Duinkikkers1:49.851:49.85
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
DISFriso Stolk9801417De Fuut2:03.882:03.88
VD - Schoolslagbenen gezwommen., RF Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISDerk van der Sluis9800933De Duinkikkers2:04.762:04.76
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISLuc Cantor9900603Zwemlust/Utrecht(SG)2:06.092:06.09
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISMerijn Kendziorra9900677De Duinkikkers2:21.772:21.77
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
NGReinier Mathot9801419De Fuut
NGNassim Laari9801375Zwemlust/Utrecht(SG)


<< TOP >>
Programmanr. 11
15-12-2007
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Lieke Remmits9801880One Team Swimming1:34.121771:34.12
2.Annique van Hengstum9801046De Duinkikkers1:35.191711:35.19
3.Inge den Breejen9801302De Duinkikkers1:57.43911:57.43
4.Roos Geerars9802380One Team Swimming2:01.52822:01.52


<< TOP >>
Programmanr. 12
15-12-2007
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Stijn Avezaat9700729De Fuut1:34.832311:34.83
2.Mohammed el Bakkali9700971Zwemlust/Utrecht(SG)1:43.661771:43.66
3.Thijn de France9702443De Fuut1:53.781341:53.78
4.Lennart Kruizinga9702633AZ&PC1:55.031301:55.03
5.Joey Agema9700937Zwemlust/Utrecht(SG)1:58.991171:58.99
6.Barry Toes9701873De Duinkikkers2:00.131142:00.13
7.Lucas Nijstad9701829AZ&PC2:05.111012:05.11
8.Rutger Verlaan9701251De Duinkikkers2:05.91992:05.91
9.Florian Korzelius9700731AZ&PC2:12.82842:12.82
10.Tim de Zoete9701875De Duinkikkers2:13.24832:13.24
11.Mark Beekhuis9701877De Duinkikkers2:17.04772:17.04


<< TOP >>
Programmanr. 13
15-12-2007
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Amy de Langen9702046De Fuut1:28.373161:28.37
2.Marloes Langerveld9701240De Fuut1:37.432361:37.43
3.Marielle Nieuwenhuizen9701242De Fuut1:38.002321:38.00
4.Esmee Dekking9701780De Duinkikkers1:46.621801:46.62
5.Stefanie van der Hoed9706212De Duinkikkers1:53.611491:53.61
6.Quinty van den Bedem9702244De Duinkikkers1:56.271391:56.27
7.Zoë Meinen9700110AZ&PC1:58.841301:58.84
8.Sofia Melis9702824AZ&PC1:59.671271:59.67
DISManon Broeze9703468AZ&PC1:49.981:49.98
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 14
15-12-2007
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Twan Boot9601201AZ&PC1:07.813291:07.81
2.Karel Melis9601529AZ&PC1:09.033111:09.03
3.Quno Post9603231De Fuut1:09.303081:09.30
4.Valentijn Stolk9601563De Fuut1:11.352821:11.35
5.Daniël Buijs9600183AZ&PC1:13.092621:13.09
6.André van Kleef9602195AZ&PC1:19.902011:19.90
7.Rick Smit9601521De Fuut1:19.992001:19.99
8.Bart Klok9600351One Team Swimming1:21.111921:21.11
9.Martijn Bartels9603493AZ&PC1:25.791621:25.79
10.Paul Kastelein9602103One Team Swimming1:27.831511:27.83
11.Nigel Ploeg9603413De Fuut1:33.491251:33.49
12.Rens Klok9602045One Team Swimming1:34.731211:34.73
13.Wesley Groenestein9602565De Fuut1:43.13931:43.13


<< TOP >>
Programmanr. 15
15-12-2007
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Shireen Post95AZ&PC2:49.592:49.59
2.Anne Kooijman95Zwemlust/Utrecht(SG)2:50.151:22.982:50.15
3.Mirre Thomas95Zwemlust/Utrecht(SG)2:56.741:28.312:56.74
4.Laura Moolenaar96AZ&PC2:57.571:28.232:57.57
5.Femke Remmits96One Team Swimming3:02.761:31.413:02.76
6.Aranka Schouten95De Fuut3:05.281:35.673:05.28
7.Lisanne vd Lelij96One Team Swimming3:05.371:32.433:05.37
8.Mared Verrips95De Duinkikkers3:15.201:36.673:15.20
9.Marleen Hoogenkamp96De Fuut3:15.591:37.723:15.59
10.Geke Hasperhoven95Zwemlust/Utrecht(SG)3:16.401:37.633:16.40
11.Danielle Kuypers95Zwemlust/Utrecht(SG)3:17.183:17.18
12.Jamilla van Veen96One Team Swimming3:18.851:38.493:18.85
13.Esmee In der Maur96One Team Swimming3:19.141:37.843:19.14
14.Melissa Smienk96De Fuut3:22.001:39.883:22.00
15.Myrthe Veenstra95Zwemlust/Utrecht(SG)3:28.791:41.453:28.79
16.Wendy Kleinveld96One Team Swimming3:29.551:43.733:29.55
17.Eline Ambergen95De Duinkikkers3:30.191:46.403:30.19
18.Anja Daalhuizen96De Fuut3:30.791:45.163:30.79
19.Jacqueline van Rossum96Zwemlust/Utrecht(SG)3:33.603:33.60
20.Nadieh van Duijn96One Team Swimming3:36.121:45.273:36.12
21.Guusje Marquenie95AZ&PC3:39.141:48.703:39.14
22.Lotte Arp96AZ&PC3:40.871:49.283:40.87
23.Jessica Korzelius95AZ&PC3:52.221:58.133:52.22
24.Laura Kievit96De Fuut3:58.751:55.683:58.75
DISSedona de Keijzer96AZ&PC3:05.471:32.113:05.47
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISDemelsa Kreuger95De Fuut3:13.553:13.55
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISCourtney van Huizen96Zwemlust/Utrecht(SG)3:18.723:18.72
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMaaike Steenstra95AZ&PC3:31.471:42.253:31.47
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISDaphne van Eijndhoven96AZ&PC4:22.622:09.774:22.62
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMAnne van Hoorn96One Team Swimming
AFGEMNina Hubers95AZ&PC
NGPauline Miezenbeek95De Duinkikkers
NGDanielle Spijker95De Duinkikkers


<< TOP >>
Programmanr. 16
15-12-2007
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Max de Voogt95One Team Swimming2:42.681:20.122:42.68
2.Rikus de Lange94AZ&PC2:46.172:46.17
3.Yassine Maniani95Zwemlust/Utrecht(SG)2:55.231:27.582:55.23
4.Ronald Vermeulen94AZ&PC2:55.631:26.312:55.63
5.Kenneth Martens94De Fuut3:14.783:14.78
6.Daan Roordink95De Fuut3:15.721:39.543:15.72
7.Gabriël Verheij94AZ&PC3:20.791:40.003:20.79
8.Hein van Vliet95Zwemlust/Utrecht(SG)3:24.651:41.583:24.65
9.Jeroen Essink95De Fuut3:24.861:44.063:24.86
10.Zakaria el Mansori95Zwemlust/Utrecht(SG)3:31.791:43.893:31.79
11.Indi Joore95Zwemlust/Utrecht(SG)3:31.951:44.953:31.95
12.Joey van Dillen94De Fuut3:32.221:45.113:32.22
13.Friso van Alphen95Zwemlust/Utrecht(SG)3:35.331:44.073:35.33
14.Ramon Sunteren95De Duinkikkers3:42.311:49.193:42.31
15.Tim Hoogenkamp94De Fuut3:45.421:42.223:45.42
16.Marten Bosma95AZ&PC3:47.723:47.72
DISPatrick Nieuwenhuizen94De Fuut3:11.401:34.143:11.40
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMarcel Razzak95AZ&PC3:40.451:48.883:40.45
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.