Limb. Sprint en Estafettekampioenschap
Horst (NED),    8. - 9.12.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag, Jeugd 2 en later    Nr. 2. Jongens, 100m wisselslag, Jeugd 2 en later
Nr. 3. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Junioren 1 en later    Nr. 4. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Minioren 6 en later
Nr. 5. Dames, 50m schoolslag, 18 jaar en ouder    Nr. 6. Heren, 50m schoolslag, 18 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 50m rugslag, Senioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Junioren 3 en later    Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Meisjes, 50m vlinderslag, Jeugd 1 en 2    Nr. 12. Jongens, 50m vlinderslag, Junioren 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Junioren 1 en later    Nr. 14. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Minioren 6 en later
Nr. 15. Dames, 50m rugslag, 18 jaar en ouder    Nr. 16. Heren, 50m rugslag, 18 jaar en ouder
Nr. 17. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Junioren 3 en later    Nr. 18. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Junioren 2 en later
Nr. 19. Dames, 50m schoolslag, Senioren 1 en 2    Nr. 20. Jongens, 50m schoolslag, Jeugd 1 en 2
Nr. 21. Meisjes, 50m vrije slag, Jeugd 1 en 2    Nr. 22. Jongens, 50m vrije slag, Junioren 3 en 4


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Meisjes, 100m wisselslag                   Jeugd 2 en later
08-12-2007 - 14:30                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilona Remmel                  9302198 ZON/S&S                1:11.52     1.          
    2.  Melissa Meijer                9304374 Nimo                   1:11.91     2.          
    3.  Ingrid van Horen              9204060 HZPC                   1:12.09     3.          
    4.  Lizzy Janssen                 9500752 Heldense Zwemverenig   1:13.33     4.          
    5.  Svenja Zonneveld              9301096 RZ                     1:14.13     5.          
    6.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)      1:14.41     6.          
    7.  Jona Pisters                  9501784 Nimo                   1:16.73     7.          
    8.  Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)      1:17.12     8.          
    9.  Susanne vd Plas               9201426 Hellas-Glana           1:18.18     9.          
   10.  Sabine Klesman                9202860 De Roersoppers         1:18.85    10.          
   11.  Roxane Wilms                  9305946 Hellas-Glana           1:20.17    11.          
   12.  Sophie Cleuren                9300158 HZPC                   1:20.26    12.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Jongens, 100m wisselslag                   Jeugd 2 en later
08-12-2007 - 14:35                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aaron Eisank                  9100577 ZON/S&S                1:03.35     1.          
    2.  Tristan Eisank                9000773 ZON/S&S                1:03.65     2.          
    3.  Charel Thewissen              9005591 Hellas-Glana           1:05.72     3.          
    4.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)      1:05.87     4.          
    5.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)      1:05.97     5.          
    6.  Geoff Ebskamp                 9301817 Noord Limburg(SG)      1:06.41     6.          
    7.  Mark van Enckevort            9000797 HZPC                   1:07.62     7.          
    8.  Willem Jongen                 9103401 De Roersoppers         1:07.90     8.          
    9.  Patrick Creemers              9000579 RZ                     1:08.15     9.          
   10.  Michèl Theissen               9102777 Nimo                   1:10.17    10.          
   DIS  Sjors Pietermans              9106841 Patrick                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag              Junioren 1 en later
08-12-2007 - 14:40                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZPC 1                                HZPC                   2:39.33     1.          
        Denise van der Klij, 96                   Manon Koster, 97
        Jessica Hesen, 96                         Ilse Litjens, 96
            38.61  2:39.33

    2.  RZ 1                                  RZ                     2:40.09     2.          
        Jara Wassenberg, 96                       Celina Austen, 96
        Noortje Voestermans, 96                   Maureen Wingers, 96
            41.44  2:40.09

    3.  Zwemclub Eijsden 1                    Zwemclub Eijsden       2:41.43     3.          
        Ina Willigers, 97                         Esmee van Hees, 96
        Beau Warnier, 96                          Audrey Bams, 98
            42.76  2:41.43

    4.  ZON/S&S 1                             ZON/S&S                2:43.84     4.          
        Elishia Sinkiewicz, 97                    Danae Remmel, 96
        Emmy Linssen, 96                          Céline Jennes, 96
            40.68  2:43.84

    5.  Nimo 1                                Nimo                   2:45.55     5.          
        Mignon Peeters, 97                        Chayenne Poorts, 98
        Chantal Veldman, 97                       Merel Jaspers, 96
            42.28  2:45.55

    6.  Brunssum 1                            Brunssum               2:48.26     6.          
        Valerie Lemans, 96                        Loes Arnoldussen, 96
        Janelle van den Heuvel, 97                Ellen Borger, 96
            42.60  2:48.26

    7.  Zwemclub Eijsden 2                    Zwemclub Eijsden       2:50.47     7.          
        Clara Willigers, 96                       Irma van den Brandt, 97
        Julie Theunissen, 97                      Celine Kerkhofs, 98
            42.64  2:50.47

    8.  Hellas-Glana 1                        Hellas-Glana           2:52.70     8.          
        Kelly Craenen, 97                         Maaike Sanders, 96
        Lisanne Scheer, 97                        Joëlle Houben, 96
            47.79  2:52.70

    9.  ZC Valkenburg 1                       ZC Valkenburg          2:57.98     9.          
        Rianne de Croock, 98                      Nina Grispen, 97
        Henriëtte van der Roer, 96                Inge Bastings, 96
            46.08  2:57.98

   10.  Heldense Zwemvereniging 1             Heldense Zwemverenig   3:00.06    10.FJ 1      
        Femke Tillemans, 96                       Carley Donders, 96
        Pien van der Sterren, 98                  Eline van de Ven, 97
            47.39  3:00.06

   11.  MOSA Regio 1                          MOSA Regio             3:00.06    11.FJ 2      
        Floor Brouwer, 97                         Judith Wienen, 97
        Lynn Simons, 97                           Rianne Mooren, 97
            46.89  3:00.06




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                   Jongens, 4 x 50m wisselslag              Minioren 6 en later
08-12-2007 - 14:45                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZPC 1                                HZPC                   2:31.04     1.          
        Sam Derks, 96                             Sem Hermans, 96
        Max Hermans, 97                           Nando Broeren, 96
            37.39  2:31.04

    2.  Brunssum 1                            Brunssum               2:41.92     2.          
        Matteo Borsi, 96                          Mike Driessen, 96
        Killian von den Hoff, 97                  Ivo Nemeth, 97
            37.37  2:41.92

    3.  RZ 1                                  RZ                     2:49.40     3.          
        Guus Wolswinkel, 97                       Daan Allers, 96
        Zjef Nelissen, 97                         Jitse Zonneveld, 97
            44.75  2:49.40

    4.  Patrick 1                             Patrick                2:57.55     4.          
        Luc Nelissen, 97                          Robin Meuwissen, 96
        Chris Verheesen, 97                       Jasper Slobbe, 97
            44.76  2:57.55

    5.  HZPC 2                                HZPC                   3:02.31     5.          
        Björn Piket, 96                           Kay Thijssen, 96
        Finn Timmermans, 98                       Dylan Bos, 96
            43.31  3:02.31

   DIS  Nimo 1                                Nimo                   3:11.29    DIS          
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
        Devi Weber, 98                            Martijn Weinberg, 96
        Quint Jacobs, 98                          Vincent Jacobs, 98
            46.54  3:11.29




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 50m schoolslag                    18 jaar en ouder
08-12-2007 - 14:50                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maureen Rutten                8803776 HZPC                     36.09     1.          
    2.  Ilvy van Grimbergen           8805442 RZL                      38.50     2.          
    3.  Ilse Clevers                  8503908 De Roersoppers           38.80     3.          
    4.  Jela Cnubben                  8800796 Nimo                     38.90     4.          
    5.  Lydia Colijn                  8600718 Nimo                     39.17     5.          
    6.  Suzanne Duijkers              8701024 ZON/S&S                  39.82     6.          
    7.  Silvy Collin                  8900802 Hellas-Glana             40.29     7.          
   DIS  Debbie Hesen                  8601528 HZPC                              DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 NG.ZA  Hanneke Simons                8903802 Kimbria                         NG.ZA          
 NG.ZA  Nienke van Stipriaan          8703970 Kimbria                         NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 50m schoolslag                    18 jaar en ouder
08-12-2007 - 14:50                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maikel Brouwers               8300339 HZPC                     30.38     1.          
    2.  Reinier Ellenkamp             8000367 ZPC De Rog               31.68     2.          
    3.  Mitchell Essers               8805857 MZ&PC                    32.78     3.          
    4.  Martin Teley                  8906059 RZL                      33.33     4.          
    5.  Tom van der Sterren           8502495 Zeps                     33.61     5.          
    6.  Frank Klasens                 6500479 Brunssum                 33.71     6.          
    7.  Stefan Kranenbroek            7900729 HZPC                     33.95     7.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Dames, 50m rugslag                       Senioren 1 en 2
08-12-2007 - 14:55                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith van Meijel             9102076 HZPC                     31.85     1.          
    2.  Maureen Muyen                 9102874 ZON/S&S                  32.39     2.          
    3.  Lisa Dreesens                 9105798 HZPC                     33.40     3.          
    4.  Melanie van de Beuken         9105162 Heldense Zwemverenig     34.71     4.          
    5.  Natalie Warnier               9103432 Zwemclub Eijsden         35.28     5.          
    6.  Jill Tummers                  9003770 Hellas-Glana             35.50     6.          
    7.  Neiske Becks                  9100138 HZPC                     35.73     7.          
    8.  Mandy van der Klij            9006672 HZPC                     35.98     8.FJ 1      
    9.  Elise Wijnker                 9103534 Hellas-Glana             35.98     9.FJ 2      
   10.  Tessa Kierkels                9101602 ZC Valkenburg            36.63    10.          
   11.  Lauke Knoop                   9002008 ZON/S&S                  36.70    11.          
   12.  Vera Coenen                   9104046 ZPC De Rog               37.33    12.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                   Jongens, 4 x 50m wisselslag              Junioren 2 en later
08-12-2007 - 14:55                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZC Valkenburg 1                       ZC Valkenburg          2:10.78     1.          
        Ruben Klinkers, 94                        Arthur van Noorden, 95
        Lucas Greven, 95                          Lester Snackers, 94
            34.57  2:10.78

    2.  Hellas-Glana 1                        Hellas-Glana           2:18.27     2.          
        Kenny Sieben, 95                          Stan Tummers, 94
        Kevin Wolters, 95                         Mitchell Bink, 95
            37.35  2:18.27

    3.  RZL 1                                 RZL                    2:20.69     3.          
        Ken Boonen, 94                            Stan Snijders, 95
        Tim Sonnemans, 94                         Casper van den Broek, 95
            33.91  2:20.69

    4.  Patrick 1                             Patrick                2:27.24     4.          
        Stef Verheesen, 94                        Kevin Meuwissen, 95
        Jordi Hintzen, 94                         Ivo Hover, 94
            37.90  2:27.24

    5.  RZ 1                                  RZ                     2:28.82     5.          
        Daan Wolswinkel, 95                       Maurice Zelis, 94
        Jim Ketelings, 94                         Daan Vernaus, 95
            35.57  2:28.82

    6.  Zwemclub Eijsden 1                    Zwemclub Eijsden       2:29.36     6.          
        Jochim Herben, 95                         Laurent Bams, 96
        Sven Bams, 94                             Philip Bams, 96
            40.05  2:29.36

    7.  ZC Valkenburg 2                       ZC Valkenburg          2:30.43     7.          
        Dylan Notten, 95                          Max Grispen, 95
        Yannick de Liege, 94                      Bas Kerckhoffs, 96
            38.87  2:30.43

    8.  Brunssum 1                            Brunssum               2:32.14     8.          
        Pedro Nemeth, 94                          Silvan Viehmann, 94
        Matteo Borsi, 96                          Mike Driessen, 96
            39.64  2:32.14

    9.  Nimo 1                                Nimo                   2:37.97     9.          
        Vince Weber, 94                           Yoeri Cuijpers, 94
        Andreas Waldus, 95                        Camiel Smeets, 94
            38.28  2:37.97

   DIS  De Roersoppers 1                      De Roersoppers                    DIS          
        SM - Niet aangetikt bij het keer- en/of eindpunt.
        Alexander Kupper, 94                      Ramon Meijers, 94
        Gino Praat, 94                            Robin Heijligers, 94
            41.28

    NG  Hellas-Glana 2                        Hellas-Glana                       NG          
        Kenny Sieben, 95                          Marty Kennis, 95
        Quillermo Latten, 95                      Mitchell Bink, 95




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag              Junioren 3 en later
08-12-2007 - 15:05                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Heldense Zwemvereniging 2             Heldense Zwemverenig   2:24.46     1.          
        Floor Rutten, 94                          Lizzy Janssen, 95
        Kyani Vullings, 94                        Angelique Schouten, 95
            36.92  2:24.46

    2.  RZ 1                                  RZ                     2:27.74     2.          
        Linda Dehing, 94                          Patty Drenthen, 94
        Jara Wassenberg, 96                       Selena van Cruchten, 94
            36.06  2:27.74

    3.  Nimo 1                                Nimo                   2:28.73     3.          
        Jona Pisters, 95                          Bo Kerkhoff, 95
        Judith Mingers, 95                        Rylana Slaghuis, 94
            36.27  2:28.73

    4.  HZPC 1                                HZPC                   2:30.18     4.          
        Denise van der Klij, 96                   Floor Weijmans, 95
        Rinske Becks, 94                          Juul van Berlo, 95
            38.81  2:30.18

    5.  Noord Limburg(SG) 1                   Noord Limburg(SG)      2:31.61     5.          
        Margot v. Iersel, 96                      Merle Schoofs, 96
        Sophie Melssen, 95                        Vera Hendriks, 94
            39.49  2:31.61

    6.  ZON/S&S 1                             ZON/S&S                2:36.22     6.          
        Jamilla Franssen, 94                      Karin van der Aalst, 95
        Lisette Ramaekers, 94                     Mandy Wetzels, 94
            38.99  2:36.22

    7.  Brunssum 1                            Brunssum               2:37.91     7.          
        Lisa Borger, 95                           Sharon Schroyen, 95
        Loes Arnoldussen, 96                      Maud Geerssen, 95
            39.66  2:37.91

    8.  Nimo 2                                Nimo                   2:49.22     8.          
        Nina van Soest, 95                        Merel Jaspers, 96
        Carlijn Jaspers, 94                       Hilary Pain, 95
            44.88  2:49.22

    NG  Patrick 1                             Patrick                            NG          
        Yvette Peulen, 94                         Veerle Corstjens, 94
        Joyce Delsing, 95                         Maud Meuwissen, 94

    NG  RZL 1                                 RZL                                NG          
        Marlou Jacobs, 95                         Michelle Meusen, 94
        Maaike Knops, 94                          Jacqueline Teley, 94




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Jongens, 50m rugslag                         Jeugd 1 en 2
08-12-2007 - 15:10                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rico Nemeth                   9004455 Brunssum                 29.44     1.          
    2.  Tobias van Halen              9100835 RZ                       30.44     2.          
    3.  Patrick Creemers              9000579 RZ                       30.80     3.          
    4.  Mark van Enckevort            9000797 HZPC                     31.90     4.          
    5.  Willem Jongen                 9103401 De Roersoppers           31.96     5.          
    6.  Patrick Lemmens               9106101 Brunssum                 32.03     6.          
    7.  Sjors Pietermans              9106841 Patrick                  32.04     7.          
    8.  Tristan Eisank                9000773 ZON/S&S                  32.16     8.          
    9.  Charel Thewissen              9005591 Hellas-Glana             32.25     9.          
   10.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)        32.38    10.          
   11.  Michèl Theissen               9102777 Nimo                     33.08    11.          
   12.  Mathijs Meijers               9103403 De Roersoppers           34.25    12.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Meisjes, 50m vlinderslag                       Jeugd 1 en 2
08-12-2007 - 15:15                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)        31.72     1.          
    2.  Svenja Zonneveld              9301096 RZ                       32.30     2.FJ 1      
    3.  Ingrid van Horen              9204060 HZPC                     32.30     3.FJ 2      
    4.  Ilona Remmel                  9302198 ZON/S&S                  32.41     4.          
    5.  Jolien van Golde              9204200 ZC Valkenburg            33.77     5.          
    6.  Daphne de Boer                9306828 Noord Limburg(SG)        34.15     6.FJ 1      
    7.  Vera Weinberg                 9302144 Nimo                     34.15     7.FJ 2      
    8.  Melissa Meijer                9304374 Nimo                     34.24     8.          
    9.  Kelly Agterberg               9204882 Noord Limburg(SG)        34.52     9.          
   10.  Susanne vd Plas               9201426 Hellas-Glana             34.77    10.          
   11.  Bo Peeters                    9306564 Nimo                     35.08    11.          
   12.  Christa Craenen               9200384 Patrick                  35.28    12.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Jongens, 50m vlinderslag                    Junioren 3 en 4
08-12-2007 - 15:15                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dion Dreesens                 9302189 HZPC                     27.66     1.          
    2.  Ralph van Megen               9201613 HZPC                     28.22     2.          
    3.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)        28.86     3.          
    4.  Jory Niemark                  9204409 Brunssum                 30.38     4.FJ 1      
    5.  Bjorn de Jonge                9206767 Hellas-Glana             30.38     5.FJ 2      
    6.  Geoff Ebskamp                 9301817 Noord Limburg(SG)        30.93     6.          
    7.  Ruud Backes                   9303619 RZL                      32.33     7.          
    8.  Rick Hesen                    9300601 HZPC                     32.47     8.          
    9.  Robin Ramaekers               9304385 ZON/S&S                  32.72     9.          
   10.  Scott van't Land              9205043 Nimo                     33.27    10.          
   DIS  Roy Hoogerwerf                9203053 Hellas-Glana                      DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Robin Borger                  9305183 Brunssum                          DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                  Meisjes, 4 x 50m vrije slag              Junioren 1 en later
08-12-2007 - 15:20                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZPC 1                                HZPC                   2:17.74     1.          
        Manon Koster, 97                          Jessica Hesen, 96
        Ilse Litjens, 96                          Denise van der Klij, 96
            34.70  2:17.74

    2.  RZ 1                                  RZ                     2:20.14     2.          
        Celina Austen, 96                         Maureen Wingers, 96
        Noortje Voestermans, 96                   Jara Wassenberg, 96
            36.86  2:20.14

    3.  Zwemclub Eijsden 1                    Zwemclub Eijsden       2:23.07     3.          
        Esmee van Hees, 96                        Ina Willigers, 97
        Celine Kerkhofs, 98                       Audrey Bams, 98
            35.82  2:23.07

    4.  ZON/S&S 1                             ZON/S&S                2:25.23     4.          
        Elishia Sinkiewicz, 97                    Kathleen de Beer, 97
        Céline Jennes, 96                         Danae Remmel, 96
            35.57  2:25.23

    5.  Brunssum 1                            Brunssum               2:27.36     5.          
        Valerie Lemans, 96                        Loes Arnoldussen, 96
        Ellen Borger, 96                          Robin Klasens, 96
            38.42  2:27.36

    6.  Nimo 1                                Nimo                   2:28.05     6.          
        Chayenne Poorts, 98                       Chantal Veldman, 97
        Mignon Peeters, 97                        Merel Jaspers, 96
            35.83  2:28.05

    7.  Hellas-Glana 1                        Hellas-Glana           2:31.22     7.          
        Joëlle Houben, 96                         Lisanne Scheer, 97
        Kelly Craenen, 97                         Maaike Sanders, 96
            36.93  2:31.22

    8.  MOSA Regio 1                          MOSA Regio             2:35.21     8.          
        Floor Brouwer, 97                         Rianne Mooren, 97
        Judith Wienen, 97                         Lynn Simons, 97
            39.27  2:35.21

    9.  Zwemclub Eijsden 2                    Zwemclub Eijsden       2:38.10     9.          
        Clara Willigers, 96                       Julie Theunissen, 97
        Renee Frijns, 98                          Irma van den Brandt, 97
            36.05  2:38.10

   10.  Heldense Zwemvereniging 1             Heldense Zwemverenig   2:41.36    10.          
        Femke Tillemans, 96                       Eline van de Ven, 97
        Maud Bruynen, 98                          Carley Donders, 96
            45.07  2:41.36

   11.  ZC Valkenburg 1                       ZC Valkenburg          2:41.41    11.          
        Nina Grispen, 97                          Inge Bastings, 96
        Henriëtte van der Roer, 96                Rianne de Croock, 98
            35.53  2:41.41

    NG  Hellas-Glana 2                        Hellas-Glana                       NG          
        Nathalie de Wildt, 96                     Anne Tacken, 96
        Maja Andric, 97                           Kelly Craenen, 97




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                  Jongens, 4 x 50m vrije slag              Minioren 6 en later
08-12-2007 - 15:25                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZPC 1                                HZPC                   2:16.36     1.          
        Sem Hermans, 96                           Max Hermans, 97
        Nando Broeren, 96                         Sam Derks, 96
            31.75  2:16.36

    2.  Brunssum 1                            Brunssum               2:25.77     2.          
        Mike Driessen, 96                         Matteo Borsi, 96
        Killian von den Hoff, 97                  Ivo Nemeth, 97
            38.00  2:25.77

    3.  RZ 1                                  RZ                     2:31.57     3.          
        Jitse Zonneveld, 97                       Daan Allers, 96
        Guus Wolswinkel, 97                       Zjef Nelissen, 97
            35.25  2:31.57

    4.  Patrick 1                             Patrick                2:36.70     4.          
        Robin Meuwissen, 96                       Luc Nelissen, 97
        Jasper Slobbe, 97                         Chris Verheesen, 97
            35.38  2:36.70

    5.  MOSA Regio 1                          MOSA Regio             2:39.02     5.          
        Bram in 't Zandt, 96                      Tim Wienhoven, 97
        Max Peuten, 98                            Ted Wilders, 97
            32.67  2:39.02

    6.  HZPC 2                                HZPC                   2:45.13     6.          
        Björn Piket, 96                           Dylan Bos, 96
        Eddie Soruvskis, 97                       Kay Thijssen, 96
            38.87  2:45.13

    7.  Nimo 1                                Nimo                   2:53.82     7.          
        Vincent Jacobs, 98                        Quint Jacobs, 98
        Devi Weber, 98                            Martijn Weinberg, 96
            42.31  2:53.82




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Dames, 50m rugslag                      18 jaar en ouder
08-12-2007 - 15:35                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mieke Veens                   8502944 HZPC                     32.59     1.          
    2.  Lydia Colijn                  8600718 Nimo                     33.70     2.          
    3.  Ilvy van Grimbergen           8805442 RZL                      34.70     3.          
    4.  Bonnie Ubachs                 8704896 Brunssum                 35.11     4.          
    5.  Alice Janssen                 8902012 HZPC                     35.12     5.          
    6.  Debbie Hesen                  8601528 HZPC                     35.14     6.          
    7.  Linda Custers                 8600738 HZPC                     35.49     7.          
    8.  Suzanne Duijkers              8701024 ZON/S&S                  35.70     8.          
    9.  Rianne Golsteijn              8601262 Patrick                  36.16     9.          
   10.  Maureen Rutten                8803776 HZPC                     37.10    10.          
 NG.ZA  Hanneke Simons                8903802 Kimbria                         NG.ZA          
 NG.ZA  Nienke van Stipriaan          8703970 Kimbria                         NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Heren, 50m rugslag                      18 jaar en ouder
08-12-2007 - 15:35                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom van der Sterren           8502495 Zeps                     28.53     1.          
    2.  Stefan Kranenbroek            7900729 HZPC                     29.73     2.          
    3.  Sander van Elburg             8800937 MZ&PC                    29.95     3.          
    4.  Maikel Brouwers               8300339 HZPC                     30.07     4.          
    5.  Daniël Beaujean               8302513 Brunssum                 31.34     5.          
    6.  Niels van Dalen               8906237 RZL                      32.31     6.          
    7.  Frank Klasens                 6500479 Brunssum                 32.90     7.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                  Meisjes, 4 x 50m vrije slag              Junioren 3 en later
08-12-2007 - 15:40                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RZ 1                                  RZ                     2:09.56     1.          
        Patty Drenthen, 94                        Jara Wassenberg, 96
        Linda Dehing, 94                          Selena van Cruchten, 94
            32.99  2:09.56

    2.  Nimo 1                                Nimo                   2:09.64     2.          
        Jona Pisters, 95                          Bo Kerkhoff, 95
        Merel Jaspers, 96                         Rylana Slaghuis, 94
            30.05  2:09.64

    3.  Heldense Zwemvereniging 2             Heldense Zwemverenig   2:10.99     3.          
        Linda Roeffen, 94                         Floor Rutten, 94
        Angelique Schouten, 95                    Lizzy Janssen, 95
            34.30  2:10.99

    4.  HZPC 1                                HZPC                   2:11.89     4.          
        Jessica Hesen, 96                         Denise van der Klij, 96
        Floor Weijmans, 95                        Rinske Becks, 94
            33.32  2:11.89

    5.  Noord Limburg(SG) 1                   Noord Limburg(SG)      2:13.18     5.          
        Sophie Melssen, 95                        Margot v. Iersel, 96
        Vera Hendriks, 94                         Merle Schoofs, 96
            34.41  2:13.18

    6.  ZON/S&S 1                             ZON/S&S                2:22.70     6.          
        Jamilla Franssen, 94                      Karin van der Aalst, 95
        Lisette Ramaekers, 94                     Mandy Wetzels, 94
            35.16  2:22.70

    7.  Nimo 2                                Nimo                   2:28.02     7.          
        Judith Mingers, 95                        Hilary Pain, 95
        Nina van Soest, 95                        Carlijn Jaspers, 94
            34.54  2:28.02

   DIS  Brunssum 1                            Brunssum                          DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
        Amber Viehmann, 95                        Lisa Borger, 95
        Maud Geerssen, 95                         Sharon Schroyen, 95

    NG  Patrick 1                             Patrick                            NG          
        Maud Meuwissen, 94                        Veerle Corstjens, 94
        Joyce Delsing, 95                         Vanessa Snijkers, 96

    NG  RZL 1                                 RZL                                NG          
        Jacqueline Teley, 94                      Maaike Knops, 94
        Marlou Jacobs, 95                         Michelle Meusen, 94




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                  Jongens, 4 x 50m vrije slag              Junioren 2 en later
08-12-2007 - 15:45                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZC Valkenburg 1                       ZC Valkenburg          1:55.24     1.          
        Lester Snackers, 94                       Lucas Greven, 95
        Arthur van Noorden, 95                    Ruben Klinkers, 94
            28.00  1:55.24

    2.  Zwemclub Eijsden 1                    Zwemclub Eijsden       2:04.85     2.          
        Jochim Herben, 95                         Philip Bams, 96
        Sven Bams, 94                             Laurent Bams, 96
            32.40  2:04.85

    3.  RZL 1                                 RZL                    2:05.13     3.          
        Casper van den Broek, 95                  Stan Snijders, 95
        Tim Sonnemans, 94                         Ken Boonen, 94
            33.16  2:05.13

    4.  Hellas-Glana 1                        Hellas-Glana           2:07.75     4.          
        Kevin Wolters, 95                         Kenny Sieben, 95
        Mitchell Bink, 95                         Stan Tummers, 94
            31.75  2:07.75

    5.  Patrick 1                             Patrick                2:08.51     5.          
        Kevin Meuwissen, 95                       Ivo Hover, 94
        Stef Verheesen, 94                        Robin Meuwissen, 96
            30.70  2:08.51

    6.  RZ 1                                  RZ                     2:12.26     6.          
        Daan Wolswinkel, 95                       Daan Vernaus, 95
        Jim Ketelings, 94                         Maurice Zelis, 94
            30.67  2:12.26

    7.  Nimo 1                                Nimo                   2:14.28     7.          
        Camiel Smeets, 94                         Yoeri Cuijpers, 94
        Andreas Waldus, 95                        Vince Weber, 94
            33.45  2:14.28

    8.  Brunssum 1                            Brunssum               2:17.22     8.          
        Pedro Nemeth, 94                          Mike Driessen, 96
        Matteo Borsi, 96                          Silvan Viehmann, 94
            35.11  2:17.22

    9.  ZC Valkenburg 2                       ZC Valkenburg          2:18.05     9.          
        Dylan Notten, 95                          Bas Kerckhoffs, 96
        Yannick de Liege, 94                      Max Grispen, 95
            34.54  2:18.05

   10.  De Roersoppers 1                      De Roersoppers         2:36.79    10.          
        Ramon Meijers, 94                         Alexander Kupper, 94
        Robin Heijligers, 94                      Gino Praat, 94
            33.90  2:36.79

    NG  Hellas-Glana 2                        Hellas-Glana                       NG          
        Kenny Sieben, 95                          Marty Kennis, 95
        Marc Derks, 96                            Mitchell Bink, 95




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 50m schoolslag                     Senioren 1 en 2
08-12-2007 - 15:50                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Dreesens                 9105798 HZPC                     35.59     1.          
    2.  Judith van Meijel             9102076 HZPC                     36.04     2.          
    3.  Elise Wijnker                 9103534 Hellas-Glana             36.05     3.          
    4.  Neiske Becks                  9100138 HZPC                     36.22     4.          
    5.  Vera Coenen                   9104046 ZPC De Rog               37.07     5.          
    6.  Maddy Thielen                 9003732 HZPC                     37.81     6.          
    7.  Lauke Knoop                   9002008 ZON/S&S                  38.86     7.          
    8.  Tessa Kierkels                9101602 ZC Valkenburg            40.00     8.          
    9.  Renske Venner                 9008012 RZL                      40.13     9.          
   10.  Sharon Giesberts              9107954 Patrick                  40.68    10.FJ 1      
   11.  Danique Ubags                 9003780 ZON/S&S                  40.68    11.FJ 2      
   12.  Linda Maas                    9002440 MOSA Regio               41.64    12.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 50m schoolslag                       Jeugd 1 en 2
08-12-2007 - 15:55                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aaron Eisank                  9100577 ZON/S&S                  29.79     1.          
    2.  Tristan Eisank                9000773 ZON/S&S                  32.22     2.          
    3.  Sjors Pietermans              9106841 Patrick                  33.19     3.          
    4.  Patrick Lemmens               9106101 Brunssum                 33.62     4.          
    5.  Jelmer v. Dijk                9000653 Noord Limburg(SG)        33.98     5.          
    6.  Stefan Teley                  9107153 RZL                      34.57     6.          
    7.  Mark van Enckevort            9000797 HZPC                     35.36     7.          
    8.  Willem Jongen                 9103401 De Roersoppers           35.46     8.          
    9.  Michèl Theissen               9102777 Nimo                     36.20     9.          
   10.  Martijn Slaghuis              9103035 Nimo                     37.39    10.          
   11.  Charel Thewissen              9005591 Hellas-Glana             38.44    11.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 50m vrije slag                       Jeugd 1 en 2
08-12-2007 - 15:55                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Melissa Meijer                9304374 Nimo                     28.72     1.          
    2.  Ilona Remmel                  9302198 ZON/S&S                  29.38     2.          
    3.  Ingrid van Horen              9204060 HZPC                     29.58     3.          
    4.  Svenja Zonneveld              9301096 RZ                       29.83     4.          
    5.  Sabine Klesman                9202860 De Roersoppers           29.91     5.          
    6.  Kimberley Teunissen           9201742 Noord Limburg(SG)        30.16     6.          
    7.  Vera Weinberg                 9302144 Nimo                     30.82     7.          
    8.  Susanne vd Plas               9201426 Hellas-Glana             31.54     8.          
    9.  Kelly Agterberg               9204882 Noord Limburg(SG)        31.76     9.          
   10.  Roxane Wilms                  9305946 Hellas-Glana             31.85    10.FJ 1      
   11.  Jolien van Golde              9204200 ZC Valkenburg            31.85    11.FJ 2      
   12.  Bo Peeters                    9306564 Nimo                     32.13    12.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 50m vrije slag                    Junioren 3 en 4
08-12-2007 - 16:00                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dion Dreesens                 9302189 HZPC                     25.70     1.          
    2.  Ralph van Megen               9201613 HZPC                     25.86     2.          
    3.  Kasper v. Dijk                9200249 Noord Limburg(SG)        26.75     3.          
    4.  Thijs Wolswinkel              9201837 RZ                       26.76     4.          
    5.  Bjorn de Jonge                9206767 Hellas-Glana             26.98     5.          
    6.  Jory Niemark                  9204409 Brunssum                 27.41     6.          
    7.  Roy Hoogerwerf                9203053 Hellas-Glana             27.86     7.          
    8.  Geoff Ebskamp                 9301817 Noord Limburg(SG)        27.93     8.          
    9.  Robin Ramaekers               9304385 ZON/S&S                  28.01     9.          
   10.  Ruud Bex                      9204133 RZL                      28.13    10.          
   11.  Rick Hesen                    9300601 HZPC                     28.42    11.          
   12.  Robin Borger                  9305183 Brunssum                 30.02    12.          



Splash Meet Manager 2007Registered to HZPC