Zeeuwse Competitie 1e klasse Deel 2
Vlissingen (NED),    2.12.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 2. Heren, 50m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 3. Dames, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 4. Heren, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 5. Dames, 200m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 6. Heren, 200m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 8. Heren, 200m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 9. Dames, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 10. Heren, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 11. Dames, 50m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 12. Heren, 50m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 13. Dames, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 14. Heren, 100m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 15. Dames, 200m vlinderslag, 11 jaar en ouder    Nr. 16. Heren, 200m vlinderslag, 11 jaar en ouder

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Dames, 50m vrije slag                     11 - 13 jaar
2-12-2007 - 13:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Priscilla Meerman             94   Luctor et Emergo         29.68   541       
    2.  Larissa Jansen                95   DeáBevelanders           30.69   490       
    3.  Ilse van Noorden              94   DeáBevelanders           31.15   468       
    4.  Eline van Moll                95   Luctor et Emergo         31.98   433       
    5.  Joline Verhallen              94   DeáHonte                 32.76   403       
    6.  Laura Reijm                   95   DeáHonte                 34.31   350       
    7.  Ilse Hamelink                 94   DeáBevelanders           34.36   349       
    8.  Renske Scholte                94   Luctor et Emergo         35.16   326       
    9.  Nicole van Dorst              94   DeáBruinvis              37.21   275       
   10.  Esmee de Kok                  96   DeáBevelanders           37.45   269       
   11.  Moja Heyne                    94   DeáHonte                 39.74   226       
   12.  Lindsay van der Meer          96   DeáBevelanders           40.22   218       
   13.  Christianne Verbraeken        95   DeáHonte                 41.79   194       
   14.  Cheyenne Scheffers            95   DeáBruinvis              43.35   174       
   15.  Anoek van der Vlies           96   Luctor et Emergo         45.01   155       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Dames, 50m vrije slag                     14 - 15 jaar
2-12-2007 - 13:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Erpelinck                93   DeáHonte                 29.52   550       
    2.  Esther Brinkman               93   Luctor et Emergo         31.53   452       
    3.  Eline Vermue                  92   DeáBevelanders           33.29   384       
    4.  Joy Tramper                   92   DeáBevelanders           33.61   373       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Dames, 50m vrije slag                 16 jaar en ouder
2-12-2007 - 13:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jacqueline Boonman            91   DeáBevelanders           28.68   600       
    2.  Monique Lindenberg            90   DeáBevelanders           29.91   529       
    3.  ZoŰ Braal                     87   Luctor et Emergo         29.98   525       
    4.  Evi Erpelinck                 89   DeáHonte                 30.06   521       
    5.  Miriam van Noorden            91   DeáBevelanders           30.62   493       
    6.  Kelsey Onderdijk              91   Luctor et Emergo         31.23   465       
    7.  Karen Coone                   91   DeáBruinvis              31.41   457       
    8.  Marianne Langendijk           87   DeáBevelanders           33.40   380       
    9.  Saskia van Gastel             88   Luctor et Emergo         35.93   305       
   10.  Kim Erpelinck                 88   DeáHonte                 36.16   299       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Heren, 50m vrije slag                     11 - 13 jaar
2-12-2007 - 13:04                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Dalmeijer                 94   Luctor et Emergo         27.06   486       
    2.  Jordy de Kok                  94   DeáBevelanders           30.97   324       
    3.  Tom van Gils                  95   Luctor et Emergo         34.85   228       
    4.  Richard Dekker                94   DeáBevelanders           35.51   215       
    5.  Robin Nahon                   94   DeáBevelanders           35.85   209       
    6.  Jeroen Reijnhout              96   DeáBevelanders           36.48   198       
    7.  Gino van Geersaem             94   DeáBruinvis              38.02   175       
    8.  Christian van Nieuwenhuizen   95   Luctor et Emergo         39.29   159       
    9.  Rik Rozendaal                 95   Luctor et Emergo         39.95   151       
   10.  Jan Kindt                     95   DeáHonte                 41.89   131       
   DIS  Tibor Jansen                  94   DeáBevelanders                             
        AA


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Heren, 50m vrije slag                     14 - 15 jaar
2-12-2007 - 13:04                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                93   Luctor et Emergo         27.19   479       
    2.  RenÚ van Wallenburg           92   Luctor et Emergo         27.34   472       
    3.  Sven Ivens                    93   DeáBruinvis              30.51   339       
    4.  Rachid Aburabaiya             92   Luctor et Emergo         34.73   230       
    5.  Robbe van Rie                 93   DeáHonte                 46.18    98       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Heren, 50m vrije slag                     16 - 17 jaar
2-12-2007 - 13:04                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri van Wallenburg          90   Luctor et Emergo         26.16   538       
    2.  Tom Erpelinck                 91   DeáHonte                 27.56   460       
    3.  Jorg Verhallen                91   DeáHonte                 30.61   336       
    4.  Laurens Federmann             91   DeáBruinvis              33.29   261       
    5.  Rob de Koeijer                91   DeáBevelanders           33.86   248       
 AFGEM  Stijn Strooband               91   DeáHonte                                   


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Heren, 50m vrije slag                 18 jaar en ouder
2-12-2007 - 13:04                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                89   Luctor et Emergo         24.76   635       
    2.  Robbert Dellaert              83   DeáBruinvis              25.83   559       
    3.  Dennis Boonman                89   DeáBevelanders           26.24   533       
    4.  Erik Hoogendijk               72   Luctor et Emergo         27.63   457       
    5.  Remco Brinkman                89   Luctor et Emergo         27.76   450       
    6.  Jan Boonman                   61   DeáBevelanders           34.51   234       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Dames, 100m schoolslag                    11 - 13 jaar
2-12-2007 - 13:08                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Romy Hoogendijk               96   Luctor et Emergo       1:25.67   446       
            39.78  1:25.67
    2.  Vivian Nagelkerke             94   Luctor et Emergo       1:32.41   355       
            43.85  1:32.41
    3.  Nicole van Dorst              94   DeáBruinvis            1:37.94   298       
            45.82  1:37.94
    4.  Cheyenne Scheffers            95   DeáBruinvis            1:44.44   246       
            48.90  1:44.44
    5.  Esmee de Kok                  96   DeáBevelanders         1:55.90   180       
            55.17  1:55.90


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Dames, 100m schoolslag                    14 - 15 jaar
2-12-2007 - 13:08                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josephien Jansen              93   DeáBevelanders         1:29.03   397       
            41.46  1:29.03
    2.  Annelotte van Dieren          93   DeáBevelanders         1:29.60   390       
            43.90  1:29.60
    3.  Esther Brinkman               93   Luctor et Emergo       1:33.03   348       
            44.19  1:33.03
    4.  Eline Vermue                  92   DeáBevelanders         1:37.17   305       
            45.24  1:37.17


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Dames, 100m schoolslag                16 jaar en ouder
2-12-2007 - 13:08                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emke Erpelinck                90   DeáHonte               1:24.60   463       
            39.46  1:24.60
    2.  Daphne Wiskerke               87   DeáBruinvis            1:24.98   457       
            40.42  1:24.98
    3.  Yessica Wouters               91   Luctor et Emergo       1:32.06   359       
            43.30  1:32.06



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 100m schoolslag                    11 - 13 jaar
2-12-2007 - 13:12                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim Tramper                   94   DeáBevelanders         1:22.77   348       
            38.87  1:22.77
    2.  Diego De Meyer                95   DeáBruinvis            1:32.00   253       
            43.72  1:32.00
    3.  Siegert van Dieren            95   DeáBevelanders         1:34.63   233       
            45.56  1:34.63
    4.  Jordy de Kok                  94   DeáBevelanders         1:35.68   225       
            45.08  1:35.68
    5.  Wouter van Kerckhoven         95   DeáHonte               1:43.91   176       
            48.46  1:43.91
    6.  Gino van Geersaem             94   DeáBruinvis            1:46.48   163       
            52.09  1:46.48
    7.  Maarten van Kalsbeek          94   Luctor et Emergo       1:52.40   139       
            53.71  1:52.40


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 100m schoolslag                    14 - 15 jaar
2-12-2007 - 13:12                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Angelo De Meyer               92   DeáBruinvis            1:27.00   299       
            40.13  1:27.00


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 100m schoolslag                    16 - 17 jaar
2-12-2007 - 13:12                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alex Eversdijk                90   DeáBruinvis            1:10.90   553       
            33.25  1:10.90
    2.  Nathan Tramper                90   DeáBevelanders         1:13.76   491       
            35.91  1:13.76


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 100m schoolslag                18 jaar en ouder
2-12-2007 - 13:12                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charles Potin                 83   Luctor et Emergo       1:11.75   534       
            33.95  1:11.75
    2.  Niek de Ridder                88   DeáBruinvis            1:12.30   522       
            33.89  1:12.30
    3.  Yaus Lekatompessy             87   Luctor et Emergo       1:19.63   390       
            36.13  1:19.63
    4.  Brian Oosting                 88   DeáBruinvis            1:20.44   379       
            38.16  1:20.44
    5.  Remy van de Guchte            83   DeáBevelanders         1:26.77   302       
            40.58  1:26.77
    6.  Jan Boonman                   61   DeáBevelanders         1:32.27   251       
            44.00  1:32.27



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Dames, 200m rugslag                      11 - 13 jaar
2-12-2007 - 13:16                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Dalmeijer               96   Luctor et Emergo       2:50.46   393       
          1:23.05  2:50.46
    2.  Eline van Moll                95   Luctor et Emergo       2:50.87   390       
          1:23.16  2:50.87


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Dames, 200m rugslag                      14 - 15 jaar
2-12-2007 - 13:16                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Erpelinck                93   DeáHonte               2:32.36   551       
          1:14.58  2:32.36
    2.  Joann Griep                   93   DeáBevelanders         3:28.55   215       
          1:39.48  3:28.55


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Dames, 200m rugslag                  16 jaar en ouder
2-12-2007 - 13:16                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cynthia Potin                 85   Luctor et Emergo       2:39.15   483       
          1:19.04  2:39.15
    2.  Linda Vink                    84   DeáHonte               2:39.84   477       
          1:18.13  2:39.84
    3.  Evi Erpelinck                 89   DeáHonte               2:42.95   450       
          1:17.97  2:42.95
    4.  Monique Lindenberg            90   DeáBevelanders         2:43.21   448       
          1:19.54  2:43.21
    5.  Miriam van Noorden            91   DeáBevelanders         2:48.18   410       
          1:20.48  2:48.18
    6.  Amanda Lindenberg             87   DeáBevelanders         3:06.27   301       
          1:29.23  3:06.27
    7.  Marianne Langendijk           87   DeáBevelanders         3:11.02   279       
          1:32.09  3:11.02



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Heren, 200m rugslag                      11 - 13 jaar
2-12-2007 - 13:23                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom van Gils                  95   Luctor et Emergo       3:03.64   226       
          1:30.93  3:03.64
    2.  Robin Nahon                   94   DeáBevelanders         3:11.34   200       
          1:35.58  3:11.34


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Heren, 200m rugslag                      14 - 15 jaar
2-12-2007 - 13:23                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                93   Luctor et Emergo       2:32.39   396       
          1:13.83  2:32.39
    2.  Paul van den Driest           92   Luctor et Emergo       2:36.97   363       
          1:14.54  2:36.97
    3.  Sven Ivens                    93   DeáBruinvis            2:55.38   260       
          1:27.05  2:55.38


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Heren, 200m rugslag                      16 - 17 jaar
2-12-2007 - 13:23                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alex Eversdijk                90   DeáBruinvis            2:35.07   376       
          1:18.64  2:35.07


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Heren, 200m rugslag                  18 jaar en ouder
2-12-2007 - 13:23                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                89   Luctor et Emergo       2:23.46   475       
          1:09.81  2:23.46



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 200m wisselslag                    11 - 13 jaar
2-12-2007 - 13:27                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Larissa Jansen                95   DeáBevelanders         2:54.63   401       
          1:26.26  2:54.63
    2.  Eline van Moll                95   Luctor et Emergo       3:01.36   358       
          1:26.97  3:01.36
    3.  Rieke Vermue                  95   DeáBevelanders         3:05.79   333       
          1:29.12  3:05.79
    4.  Joline Verhallen              94   DeáHonte               3:11.00   307       
          1:30.27  3:11.00
    5.  Laura Reijm                   95   DeáHonte               3:12.58   299       
          1:32.41  3:12.58
    6.  Ilse Hamelink                 94   DeáBevelanders         3:15.59   286       
          1:34.40  3:15.59
    7.  Moja Heyne                    94   DeáHonte               3:36.39   211       
          1:41.99  3:36.39
    8.  Christianne Verbraeken        95   DeáHonte               4:08.65   139       
          2:01.53  4:08.65
   DIS  Lindsay van der Meer          96   DeáBevelanders         3:58.23             
        VC
          1:58.73  3:58.23


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 200m wisselslag                16 jaar en ouder
2-12-2007 - 13:27                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jacqueline Boonman            91   DeáBevelanders         2:41.39   508       
          1:15.65  2:41.39
    2.  Emke Erpelinck                90   DeáHonte               2:46.88   460       
          1:18.31  2:46.88
   DIS  Kim Erpelinck                 88   DeáHonte               3:19.60             
        RC
          1:34.85  3:19.60



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 200m wisselslag                    11 - 13 jaar
2-12-2007 - 13:36                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim Tramper                   94   DeáBevelanders         2:44.21   345       
          1:18.86  2:44.21
    2.  Diego De Meyer                95   DeáBruinvis            2:54.27   289       
          1:22.21  2:54.27
    3.  Wouter van Kerckhoven         95   DeáHonte               3:21.09   188       
          1:37.74  3:21.09
    4.  Richard Dekker                94   DeáBevelanders         3:21.45   187       
          1:37.39  3:21.45
    5.  Rik Rozendaal                 95   Luctor et Emergo       3:39.06   145       
          1:46.64  3:39.06
   DIS  Jan Kindt                     95   DeáHonte               3:38.57             
        VC
          1:49.43  3:38.57
   DIS  Maarten van Kalsbeek          94   Luctor et Emergo       3:42.09             
        RH
          1:51.75  3:42.09


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 200m wisselslag                    14 - 15 jaar
2-12-2007 - 13:36                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RenÚ van Wallenburg           92   Luctor et Emergo       2:33.72   421       
          1:10.57  2:33.72
    2.  Angelo De Meyer               92   DeáBruinvis            2:57.17   275       
          1:21.87  2:57.17


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 200m wisselslag                    16 - 17 jaar
2-12-2007 - 13:36                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jorg Verhallen                91   DeáHonte               2:52.86   296       
          1:19.50  2:52.86
    2.  Laurens Federmann             91   DeáBruinvis            3:01.33   256       
          1:25.26  3:01.33
    NG  Stijn Strooband               91   DeáHonte                                   


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 200m wisselslag                18 jaar en ouder
2-12-2007 - 13:36                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niek de Ridder                88   DeáBruinvis            2:17.67   586       
          1:04.55  2:17.67
    2.  Robbert Dellaert              83   DeáBruinvis            2:30.60   448       
          1:08.49  2:30.60
    3.  Brian Oosting                 88   DeáBruinvis            2:37.41   392       
          1:14.49  2:37.41



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 400m vrije slag                    11 - 13 jaar
2-12-2007 - 13:44                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Priscilla Meerman             94   Luctor et Emergo       4:55.35   545       
          1:07.59  2:22.96  4:55.35
    2.  Romy Hoogendijk               96   Luctor et Emergo       5:17.49   439       
          1:13.38  2:34.32  5:17.49


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 400m vrije slag                    14 - 15 jaar
2-12-2007 - 13:44                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joann Griep                   93   DeáBevelanders         6:25.52   245       
          1:27.37  3:05.66  6:25.52


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 400m vrije slag                16 jaar en ouder
2-12-2007 - 13:44                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karen Coone                   91   DeáBruinvis            5:21.63   422       
          1:12.38  2:33.36  5:21.63
    2.  Daphne Wiskerke               87   DeáBruinvis            5:25.99   405       
          1:14.43  2:36.95  5:25.99
    3.  Miriam van Noorden            91   DeáBevelanders         5:33.88   377       
          1:14.26  2:39.57  5:33.88



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 400m vrije slag                    11 - 13 jaar
2-12-2007 - 13:52                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Dalmeijer                 94   Luctor et Emergo       4:39.47   482       
          1:03.40  2:14.37  3:26.76  4:39.47
    2.  Tibor Jansen                  94   DeáBevelanders         5:55.93   233       
          1:21.36  2:54.09  4:26.70  5:55.93
    3.  Siegert van Dieren            95   DeáBevelanders         6:03.61   219       
          1:23.42  2:55.28  4:27.90  6:03.61


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 400m vrije slag                    16 - 17 jaar
2-12-2007 - 13:52                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Erpelinck                 91   DeáHonte               4:52.32   421       
          1:05.12  2:19.96  3:36.10  4:52.32


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 400m vrije slag                18 jaar en ouder
2-12-2007 - 13:52                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remco Brinkman                89   Luctor et Emergo       5:15.41   335       
          1:09.29  2:28.23  3:50.81  5:15.41



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Dames, 50m schoolslag                     11 - 13 jaar
2-12-2007 - 13:59                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Romy Hoogendijk               96   Luctor et Emergo         39.96   435       
    2.  Larissa Jansen                95   DeáBevelanders           40.13   429       
    3.  Nicole van Dorst              94   DeáBruinvis              44.70   311       
    4.  Cheyenne Scheffers            95   DeáBruinvis              48.52   243       
    5.  Renske Scholte                94   Luctor et Emergo         48.61   241       
    6.  Christianne Verbraeken        95   DeáHonte                 55.40   163       
    7.  Lindsay van der Meer          96   DeáBevelanders           56.50   154       
    8.  Anoek van der Vlies           96   Luctor et Emergo         57.14   149       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Dames, 50m schoolslag                     14 - 15 jaar
2-12-2007 - 13:59                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annelotte van Dieren          93   DeáBevelanders           41.35   392       
    2.  Esther Brinkman               93   Luctor et Emergo         43.15   345       
    3.  Joann Griep                   93   DeáBevelanders           51.45   204       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Dames, 50m schoolslag                 16 jaar en ouder
2-12-2007 - 13:59                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daphne Wiskerke               87   DeáBruinvis              38.40   490       
    2.  Cynthia Potin                 85   Luctor et Emergo         40.87   406       
    3.  Yessica Wouters               91   Luctor et Emergo         42.17   370       
    4.  Kim Erpelinck                 88   DeáHonte                 44.04   325       
    5.  Amanda Lindenberg             87   DeáBevelanders           44.90   306       
    6.  Saskia van Gastel             88   Luctor et Emergo         50.38   217       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Heren, 50m schoolslag                     11 - 13 jaar
2-12-2007 - 14:03                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordy de Kok                  94   DeáBevelanders           42.64   246       
    2.  Tom van Gils                  95   Luctor et Emergo         45.10   208       
    3.  Robin Nahon                   94   DeáBevelanders           45.43   203       
    4.  Richard Dekker                94   DeáBevelanders           47.32   180       
    5.  Jeroen Reijnhout              96   DeáBevelanders           47.48   178       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Heren, 50m schoolslag                     14 - 15 jaar
2-12-2007 - 14:03                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Paul van den Driest           92   Luctor et Emergo         38.10   345       
    2.  Robbe van Rie                 93   DeáHonte                 53.15   127       
   DIS  Rachid Aburabaiya             92   Luctor et Emergo                           
        AA


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Heren, 50m schoolslag                     16 - 17 jaar
2-12-2007 - 14:03                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nathan Tramper                90   DeáBevelanders           33.16   523       
    2.  Rob de Koeijer                91   DeáBevelanders           46.35   191       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Heren, 50m schoolslag                 18 jaar en ouder
2-12-2007 - 14:03                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yaus Lekatompessy             87   Luctor et Emergo         35.07   442       
    2.  Dennis Boonman                89   DeáBevelanders           35.71   418       
    3.  Jan Boonman                   61   DeáBevelanders           41.58   265       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 100m vrije slag                    11 - 13 jaar
2-12-2007 - 14:06                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Priscilla Meerman             94   Luctor et Emergo       1:04.28   554       
            30.89  1:04.28
    2.  Ilse van Noorden              94   DeáBevelanders         1:09.48   439       
            33.32  1:09.48
    3.  Lotte Dalmeijer               96   Luctor et Emergo       1:11.27   407       
            34.16  1:11.27
    4.  Vivian Nagelkerke             94   Luctor et Emergo       1:15.04   348       
            36.17  1:15.04
    5.  Laura Reijm                   95   DeáHonte               1:16.66   327       
            37.08  1:16.66
    6.  Renske Scholte                94   Luctor et Emergo       1:17.22   320       
            38.50  1:17.22
    7.  Joline Verhallen              94   DeáHonte               1:17.29   319       
            36.12  1:17.29
    8.  Rieke Vermue                  95   DeáBevelanders         1:18.55   304       
            36.58  1:18.55
    9.  Ilse Hamelink                 94   DeáBevelanders         1:19.13   297       
            37.76  1:19.13
   10.  Esmee de Kok                  96   DeáBevelanders         1:25.71   234       
            40.86  1:25.71
   11.  Moja Heyne                    94   DeáHonte               1:29.24   207       
            42.40  1:29.24


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 100m vrije slag                    14 - 15 jaar
2-12-2007 - 14:06                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josephien Jansen              93   DeáBevelanders         1:09.51   438       
            33.60  1:09.51
    2.  Joy Tramper                   92   DeáBevelanders         1:12.38   388       
            34.37  1:12.38
    3.  Eline Vermue                  92   DeáBevelanders         1:14.87   351       
            35.03  1:14.87
    4.  Annelotte van Dieren          93   DeáBevelanders         1:15.12   347       
            35.22  1:15.12


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 100m vrije slag                16 jaar en ouder
2-12-2007 - 14:06                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Evi Erpelinck                 89   DeáHonte               1:05.39   526       
            31.60  1:05.39
    2.  ZoŰ Braal                     87   Luctor et Emergo       1:05.42   526       
            31.34  1:05.42
    3.  Monique Lindenberg            90   DeáBevelanders         1:05.68   520       
            31.78  1:05.68
    4.  Kelsey Onderdijk              91   Luctor et Emergo       1:07.18   485       
            31.74  1:07.18
    5.  Karen Coone                   91   DeáBruinvis            1:08.42   460       
            32.90  1:08.42
    6.  Emke Erpelinck                90   DeáHonte               1:09.04   447       
            32.83  1:09.04
    7.  Linda Vink                    84   DeáHonte               1:11.33   406       
            33.94  1:11.33
    8.  Marianne Langendijk           87   DeáBevelanders         1:15.47   342       
            34.92  1:15.47



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Heren, 100m vrije slag                    11 - 13 jaar
2-12-2007 - 14:13                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Dalmeijer                 94   Luctor et Emergo       1:00.42   464       
            29.22  1:00.42
    2.  Tim Tramper                   94   DeáBevelanders         1:06.66   346       
            32.02  1:06.66
    3.  Diego De Meyer                95   DeáBruinvis            1:13.32   260       
            34.87  1:13.32
    4.  Tibor Jansen                  94   DeáBevelanders         1:14.98   243       
            35.75  1:14.98
    5.  Wouter van Kerckhoven         95   DeáHonte               1:15.67   236       
            35.90  1:15.67
    6.  Siegert van Dieren            95   DeáBevelanders         1:17.94   216       
            36.38  1:17.94
    7.  Gino van Geersaem             94   DeáBruinvis            1:26.73   157       
            42.30  1:26.73
    8.  Christian van Nieuwenhuizen   95   Luctor et Emergo       1:28.88   146       
            43.42  1:28.88
    9.  Rik Rozendaal                 95   Luctor et Emergo       1:31.63   133       
            44.07  1:31.63
   10.  Jan Kindt                     95   DeáHonte               1:34.44   122       
            44.63  1:34.44
   11.  Maarten van Kalsbeek          94   Luctor et Emergo       1:38.48   107       
            47.89  1:38.48


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Heren, 100m vrije slag                    14 - 15 jaar
2-12-2007 - 14:13                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                93   Luctor et Emergo         58.86   502       
            27.96    58.86
    2.  RenÚ van Wallenburg           92   Luctor et Emergo       1:02.03   429       
            29.93  1:02.03
    3.  Paul van den Driest           92   Luctor et Emergo       1:04.21   387       
            30.53  1:04.21
    4.  Sven Ivens                    93   DeáBruinvis            1:05.61   363       
            31.83  1:05.61
    5.  Angelo De Meyer               92   DeáBruinvis            1:09.13   310       
            32.91  1:09.13
    6.  Rachid Aburabaiya             92   Luctor et Emergo       1:22.32   184       
            38.76  1:22.32


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Heren, 100m vrije slag                    16 - 17 jaar
2-12-2007 - 14:13                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nathan Tramper                90   DeáBevelanders         1:00.65   459       
            28.69  1:00.65
    2.  Jorg Verhallen                91   DeáHonte               1:07.15   338       
            32.11  1:07.15
    3.  Laurens Federmann             91   DeáBruinvis            1:11.98   275       
            34.50  1:11.98
 AFGEM  Stijn Strooband               91   DeáHonte                                   


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Heren, 100m vrije slag                18 jaar en ouder
2-12-2007 - 14:13                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                89   Luctor et Emergo         54.47   634       
            26.20    54.47
    2.  Robbert Dellaert              83   DeáBruinvis              57.88   528       
            27.73    57.88
    3.  Erik Hoogendijk               72   Luctor et Emergo       1:01.50   440       
            29.35  1:01.50
    4.  Brian Oosting                 88   DeáBruinvis            1:02.22   425       
            29.67  1:02.22
    5.  Remy van de Guchte            83   DeáBevelanders         1:08.78   315       
            32.61  1:08.78



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Dames, 200m vlinderslag                    14 - 15 jaar
2-12-2007 - 14:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Erpelinck                93   DeáHonte               2:47.18   424       
          1:10.06  2:47.18


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Dames, 200m vlinderslag                16 jaar en ouder
2-12-2007 - 14:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jacqueline Boonman            91   DeáBevelanders         2:46.63   428       
          1:14.72  2:46.63



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Heren, 200m vlinderslag                    16 - 17 jaar
2-12-2007 - 14:23                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri van Wallenburg          90   Luctor et Emergo       2:22.27   494       
          1:06.40  2:22.27
    2.  Alex Eversdijk                90   DeáBruinvis            2:26.94   448       
          1:08.03  2:26.94
    3.  Tom Erpelinck                 91   DeáHonte               2:39.66   349       
          1:10.46  2:39.66


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Heren, 200m vlinderslag                18 jaar en ouder
2-12-2007 - 14:23                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charles Potin                 83   Luctor et Emergo       2:15.72   569       
          1:03.84  2:15.72
    2.  Niek de Ridder                88   DeáBruinvis            2:17.36   549       
          1:03.80  2:17.36



Splash Meet Manager 2007Registered to Luctor et Emergo