Uitslag ZRO deel 2 01-12-2007

Home

 
Programmanummer: 25 4x50m vrij est. m. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
1 zc De Schotejil 1   1.59.08     1.57.77  I 0.28.52      
  1. 93-03612 Melanie van Gemert 3. 92-05582 Elène van Zoest
  2. 94-03354 Janiek de Boed 4. 92-00964 Esmee Koedoot
2 ZV Vlaardingen 1   2.02.78     1.59.88  II 0.27.54      
  1. 92-04102 Kimberley Albers 3. 96-01596 Celine Hoogendijk
  2. 94-06074 Kelly Gardenier 4. 92-00760 Rianne van der Hoeven
3 MNC Dordrecht 1   2.10.33     2.10.92  III 0.30.95      
  1. 94-02982 Francesca van Dongen 3. 95-02988 Laura Advocaat
  2. 94-03544 Gaby Bakx 4. 93-06062 Anouk de Vaal
4 De Geul 1   2.13.19     2.13.93   0.33.93      
  1. 95-01044 Chadassa Mannee 3. 95-01040 Debby van Steenderen
  2. 93-03160 Carmen Baart 4. 95-02700 Carmen Muilwijk
5 SVO 1   2.11.04     2.19.72   0.39.13      
  1. 94-05096 Babette Schep 3. 92-03626 Lotte Eilers
  2. 92-04334 Dominique van der Vlist 4. 95-01890 Sanne van Delft
6 ZVS 1   2.51.32     2.31.06   0.38.41      
  1. 94-04268 Jacoline Huisman 3. 93-02006 Eline Meijer
  2. 92-05986 Jessica van Boven 4. 94-00652 Vera Scheenloop
 
Programmanummer: 26 4x50m wissel est. j. junioren 4 en later Eindtijd 50m   
1 ZV Vlaardingen 1   2.03.02     2.00.06  I 0.29.46      
  1. 93-00773 Timo Dinkelberg 3. 92-01997 Boris Galjart
  2. 93-01763 Bart Dunweg 4. 92-02073 Stefan Grudelbach
2 zc De Schotejil 1   2.12.94     2.10.14  II 0.35.36      
  1. 93-02809 Timo Lambregts 3. 92-02327 Mark Costeris
  2. 93-02807 Eldin Krijgh 4. 92-04569 Glenn Mijnders
3 De Geul 1   2.21.08     2.17.32  III 0.32.60      
  1. 92-00247 Jeroen van Dijk 3. 93-01293 Jasper de Win
  2. 96-00191 Jesse de Win 4. 95-01019 Tim Muller
4 MNC Dordrecht 1   2.29.50     2.26.12   0.40.88      
  1. 94-04069 Bart van Pelt 3. 95-01397 Duane Wemmers
  2. 95-02167 Joris Kraaijenstein 4. 94-02603 Marc Advocaat
5 SVO 1   2.30.45     2.32.26   0.37.97      
  1. 92-06695 Arte van Houwelingen 3. 93-05463 Davy de Greef
  2. 95-03627 Niels Zwijnenburg 4. 94-00915 Ries de Leeuw
 
Programmanummer: 27 200m vrij dames Eindtijd 50m100m  
1 Natalie van der Hoeven ZV Vlaardingen 2.11.15 89-01786   2.14.74  I 0.29.78 1.04.10    
2 Nadya Putter ZV Vlaardingen 2.15.11 83-01630   2.18.82  II 0.31.54 1.06.37    
3 Danica Koedoot zc De Schotejil 2.17.72 93-01034   2.19.80  III 0.32.08 1.07.89    
4 Marion Groenewoud ZVS 2.30.02 82-00554   2.27.28   0.34.20 1.11.54    
5 Evelien Muilwijk SVO 2.27.38 87-02856   2.27.36   0.32.74 1.09.50    
6 Laura Kormann ZV Vlaardingen   86-00805   2.28.90   0.34.10 1.12.38    
7 Sanne Huijsmans zc De Schotejil 2.33.42 95-01796   2.32.56   0.35.08 1.14.62    
8 Samantha Thörig De Geul 2.36.52 84-03284   2.33.36   0.34.82 1.14.39    
9 Gemma den Toom SVO 2.33.58 88-04318   2.34.95   0.35.14 1.14.76    
10 Anouk de Vaal MNC Dordrecht 2.29.09 93-06062   2.35.36   0.35.75 1.15.01    
11 Rianne Noordijk zc De Schotejil 2.41.73 85-02182   2.41.72   0.36.66 1.17.51    
12 Sanne Buurman De Geul 2.46.15 85-03888   2.47.28   0.39.06 1.21.47    
13 Marina Sterk SVO 2.49.95 89-03980   2.55.24   0.38.24 1.22.53    
14 Gaby Bakx MNC Dordrecht 3.03.07 94-03544   2.57.76   0.39.07 1.26.00    
15 Claudia de Win De Geul 2.43.64 91-03554   3.00.16   0.39.79 1.24.84    
16 Naomi van Gool MNC Dordrecht 3.11.61 95-05166   3.04.52   0.41.18 1.28.77    
 
  Jolanda Bosch De Geul 2.52.06 77-00102 BM 2.51.09   0.37.46 1.20.66    
 
Programmanummer: 28 200m vrij heren Eindtijd 50m100m  
1 Paul Brinkman ZV Vlaardingen 1.58.31 84-00309   2.00.79  I 0.27.91 0.58.54    
2 Martijn Dolk MNC Dordrecht 2.04.65 89-00737   2.03.01  II 0.28.90 1.00.78    
3 Robbert Donk De Geul 2.03.25 89-00745   2.03.08  III 0.27.42 0.58.16    
4 Pelger de Jong ZV Vlaardingen 1.59.98 88-01733   2.05.78   0.27.93 0.59.37    
5 Ivan van Omme De Geul 2.07.54 82-01263   2.08.88   0.29.81 1.03.41    
6 Yuri van Omme De Geul 2.06.54 85-01887   2.09.14   0.29.21      
7 Leander Noordijk zc De Schotejil 2.09.13 81-01221   2.09.80   0.29.64 1.02.80    
8 Mario Peeters MNC Dordrecht 2.13.11 86-02355   2.12.32   0.31.15 1.05.26    
9 Niels Albrechts zc De Schotejil 2.15.38 88-00039   2.16.08a   0.31.18 1.05.62    
10 Joeri Scheepens SVO 2.11.20 86-02689   2.16.08b   0.31.41 1.05.76    
11 Andre Sterk SVO 2.16.69 86-02989   2.19.86   0.31.68 1.07.18    
12 Martijn van Hoorn zc De Schotejil 2.24.03 89-01343   2.26.74   0.32.55 1.10.55    
  Michael Schreuders SVO 2.26.38 83-01905     AA        
  Jurrien Hartman ZV Vlaardingen 2.01.64 88-01297     AA        
 
  Marcel van der Perk De Geul 2.09.11 87-02561 BM 2.19.13   0.31.37 1.06.28    
 
AA Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
 
Programmanummer: 29 100m vrij m. junioren 1 en later Eindtijd 50m   
1 Celine Hoogendijk ZV Vlaardingen 1.08.07 96-01596   1.08.40  I 0.32.20      
2 Asmara Ritmeijer ZV Vlaardingen 1.16.04 96-00790   1.16.81  II 0.35.99      
3 Djamari Oetringer De Geul 1.21.25 96-00546   1.19.92  III 0.38.20      
4 Marije Dinkelberg ZV Vlaardingen 1.21.44 97-03192   1.20.15   0.38.08      
5 Brigitte Sleeking MNC Dordrecht 1.26.39 98-00616   1.22.69   0.37.85      
6 Priscilla Boon SVO 1.28.70 96-03454   1.24.56   0.39.81      
7 Latona Baart De Geul 1.25.24 97-00378   1.25.27   0.39.35      
8 Laura de Jager MNC Dordrecht 1.29.45 97-02018   1.26.50   0.40.03      
9 Rhea Lambregts zc De Schotejil 1.27.86 96-02458   1.28.26a   0.41.90      
10 Rianne van de Ham SVO 1.30.99 96-04618   1.28.26b   0.41.09      
11 Mariska Gerlings zc De Schotejil 1.32.00 96-01846   1.30.07   0.41.81      
12 Emese Ramstijn De Geul 1.29.05 97-03090   1.30.73   0.42.45      
13 Rosalie van der Boor MNC Dordrecht 1.35.55 97-02580   1.36.16   0.44.56      
14 Meike de Greef SVO 1.40.89 96-05340   1.37.26   0.44.82      
15 Anne Overweel zc De Schotejil 1.42.76 97-02732   1.37.42   0.43.95      
 
  Sophia van Maren De Geul 1.32.47 97-01428 BM 1.28.49   0.41.38      
  Melissa Kievit zc De Schotejil 2.03.95 97-01904 BM 1.51.75   0.49.15      
 
Programmanummer: 30 100m vrij j. minioren 6 en later Eindtijd 50m   
1 Jesse de Win De Geul 1.12.14 96-00191   1.11.48  I 0.32.98      
2 Vincent van der Kraan ZV Vlaardingen 1.15.89 96-03257   1.15.06  II 0.35.46      
3 Bjorn Vogelaar zc De Schotejil 1.15.90 96-00715   1.16.42  III 0.37.26      
4 Mico Pavlovic zc De Schotejil 1.17.76 96-00365   1.17.00   0.36.52      
5 Alex van Soest zc De Schotejil 1.22.63 97-00067   1.24.81   0.40.09      
6 Yaro Roodenburg De Geul 1.27.76 97-00335   1.26.49   0.40.42      
7 Dennis Bougrimov MNC Dordrecht 1.33.65 98-00565   1.27.10   0.41.32      
8 Tim van der Steen ZV Vlaardingen 1.30.55 97-02965   1.28.71   0.42.55      
9 Bas van Middelkoop De Geul 1.33.03 98-01279   1.32.88   0.44.64      
10 Kelvin van Houten ZV Vlaardingen 1.40.47 96-03135   1.38.22   0.47.66      
11 Harmen den Hartog SVO 1.40.65 96-02227   1.38.50   0.45.46      
12 Stijn Geelen MNC Dordrecht 1.48.92 98-01363   1.39.87   0.46.08      
13 Marcel den Otter SVO   97-02419   1.58.27   0.55.15      
  Melvin van der Zwan ZV Vlaardingen   96-03313     AFG        
  Martijn Meuzelaar ZVS 1.42.17 96-02269     NG        
 
  Max Muller De Geul 1.36.53 98-00347 BM   AB        
  Ben Muller De Geul 1.37.13 98-01281 BM 1.33.36   0.42.46      
  Nick Molle De Geul 1.50.54 97-00623 BM 1.45.13   0.49.82      
 
AB Veroorzaakte de 1e (1 startprocedure), 2e of volgende valse start. ( geen tijd noteren)
AFG  
 
Programmanummer: 31 200m wissel m. senioren 2 en later Eindtijd 50m   
1 Kimberley Albers ZV Vlaardingen 2.39.20 92-04102   2.29.42  I 0.32.89      
2 Esmee Koedoot zc De Schotejil 2.30.92 92-00964   2.31.13  II 0.32.61      
3 Melanie van Gemert zc De Schotejil 2.33.49 93-03612   2.37.13  III 0.34.09      
4 Rianne van der Hoeven ZV Vlaardingen 2.41.14 92-00760   2.38.88   0.33.93      
5 Senna van Dongen De Geul 2.51.89 91-00760   2.51.90   0.36.47      
6 Francesca van Dongen MNC Dordrecht 2.48.47 94-02982   2.52.85   0.40.06      
7 Laura Advocaat MNC Dordrecht 2.53.95 95-02988   2.58.37   0.37.59      
8 Nika Timmermans MNC Dordrecht 3.11.20 95-03576   3.01.85   0.41.34      
9 Ingrid Poot ZV Vlaardingen 3.06.38 94-04114   3.02.90   0.42.53      
10 Chantal van der Perk De Geul 2.50.45 91-02440   3.03.36   0.38.37      
11 Carolien Muilwijk SVO 3.25.46 90-08064   3.05.28   0.40.17      
12 Paula Scheenloop ZVS 2.59.57 91-03990   3.06.95   0.39.48      
13 Rebecca van der Kolk ZVS 3.14.71 91-04850   3.12.92   0.41.76      
14 Whitley Rens zc De Schotejil 3.09.23 90-07520   3.14.06   0.40.11      
15 Claudia de Win De Geul 3.08.51 91-03554   3.27.54   0.46.25      
  Femke Peet SVO 3.15.40 90-06542   3.20.60 RF 0.43.16      
 
  Inge Kousemaker De Geul 3.08.94 91-04116 BM 3.10.73   0.45.46      
 
RF Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
 
Programmanummer: 32 200m wissel j. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
1 Timo Dinkelberg ZV Vlaardingen 2.25.25 93-00773   2.15.66a  I 0.29.56      
2 Sebastiaan Rosendaal zc De Schotejil 2.18.78 91-01947   2.15.66b  II 0.27.63      
3 Victor Poot ZV Vlaardingen 2.26.44 92-03651   2.19.67  III 0.31.23      
4 Bart Dunweg ZV Vlaardingen 2.27.47 93-01763   2.26.21   0.30.82      
5 Yordi Oetringer De Geul 2.37.89 91-02823   2.36.42   0.32.59      
6 Armenak Hairabetian MNC Dordrecht 2.41.45 91-05531   2.39.62   0.32.64      
7 Timo Lambregts zc De Schotejil 2.52.89 93-02809   2.46.48   0.38.45      
8 Nick Tiesema De Geul 2.49.20 91-06807   2.50.47   0.35.91      
9 Bastiaan van Houwelingen SVO 2.58.93 90-01295   2.51.65   0.36.89      
10 Marc Advocaat MNC Dordrecht 2.58.54 94-02603   2.55.70   0.39.04      
11 Eldin Krijgh zc De Schotejil 3.11.04 93-02807   3.04.13   0.43.67      
  Jasper de Win De Geul 2.32.17 93-01293   2.34.14 SL 0.30.57      
  Nijs de Vos SVO 3.00.12 91-04705   3.01.18 RH 0.38.97      
 
RH Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
SL Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt.
 
Programmanummer: 33 100m wissel m. junioren 3 en later Eindtijd     
1 Celine Hoogendijk ZV Vlaardingen 1.18.89 96-01596   1.18.51  I        
2 Janiek de Boed zc De Schotejil 1.19.30 94-03354   1.19.19  II        
3 Sanne van Delft SVO 1.23.65 95-01890   1.23.60  III        
4 Chadassa Mannee De Geul 1.25.46 95-01044   1.24.98          
5 Ramona Noordermeer ZV Vlaardingen 1.28.17 94-01746   1.26.31          
6 Carmen Muilwijk De Geul 1.26.90 95-02700   1.27.33          
7 Debby van Steenderen De Geul 1.28.00 95-01040   1.27.90          
8 Angela de Jager MNC Dordrecht 1.29.14 95-03506   1.28.09          
9 Denise Brooshoofd zc De Schotejil 1.29.32 95-05252   1.29.10          
10 Jacoline Huisman ZVS 1.31.87 94-04268   1.31.56          
11 Bjula Kroonenberg MNC Dordrecht 1.32.88 94-06354   1.31.87          
12 Marie-Claire van Zoest zc De Schotejil 1.32.12 95-02644   1.32.82          
13 Vera Scheenloop ZVS 1.36.59 94-00652   1.34.79          
14 Sara de Vos SVO 1.41.88 94-06632   1.35.67          
15 Babette Schep SVO 1.38.52 94-05096   1.37.10          
16 Naomi van Gool MNC Dordrecht 1.40.99 95-05166   1.37.50          
  Mariëlle Meijer ZVS 1.44.83 95-00502     NG        
  Marije van der Windt ZV Vlaardingen 1.30.79 95-05408     NG        
 
Programmanummer: 34 100m wissel j. junioren 2 en later Eindtijd     
1 Jordy Maurits ZV Vlaardingen 1.21.48 95-03067   1.16.61  I        
2 Joris Kraaijenstein MNC Dordrecht 1.32.08 95-02167   1.18.94  II        
3 Dennis Groen zc De Schotejil 1.28.38 94-02447   1.19.91  III        
4 Duane Wemmers MNC Dordrecht 1.24.45 95-01397   1.20.16          
5 Nick Cleintuar ZV Vlaardingen 1.19.86 95-03781   1.20.50          
6 Eli Weisz ZV Vlaardingen 1.27.07 95-02027   1.22.50          
7 Ries de Leeuw SVO 1.21.01 94-00915   1.23.21          
8 Bjorn Vogelaar zc De Schotejil 1.24.41 96-00715   1.24.07          
9 Jesse de Win De Geul 1.20.91 96-00191   1.24.91          
10 Bart van Pelt MNC Dordrecht 1.28.84 94-04069   1.28.55          
11 Dion Tamerius zc De Schotejil 1.31.64 95-01863   1.31.76          
12 Renzo van Boven ZVS 1.45.60 95-01193   1.42.82          
13 Rob van Leeuwen De Geul 1.53.57 95-04585   1.47.28          
14 Alex Pap SVO   95-05047   1.49.88          
  Tim Muller De Geul 1.27.92 95-01019   1.27.66 SL        
  Niels Zwijnenburg SVO 1.59.46 95-03627   1.58.08 RH        
 
RH Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
SL Met één hand keer en/of eindpunt aangetikt.
 
Programmanummer: 35 50m vrij m. jeugd 2 en later Eindtijd     
1 Danica Koedoot zc De Schotejil 0.28.78 93-01034   0.29.00  I        
2 Elène van Zoest zc De Schotejil 0.30.26 92-05582   0.30.84  II        
3 Francesca van Dongen MNC Dordrecht 0.31.00 94-02982   0.31.30  III        
4 Lotte Eilers SVO 0.32.22 92-03626   0.31.92          
5 Carmen Baart De Geul 0.30.40 93-03160   0.32.12          
6 Kelly Gardenier ZV Vlaardingen 0.34.11 94-06074   0.32.56          
7 Nancy van Houten ZV Vlaardingen 0.34.67 93-07294   0.33.33          
8 Rachel Muller De Geul 0.32.71 93-04412   0.33.41          
9 Ellen Hengst ZV Vlaardingen 0.34.68 93-05850   0.33.46          
10 Michelle Vreugde zc De Schotejil 0.34.01 92-06022   0.33.76          
11 Bjula Kroonenberg MNC Dordrecht 0.34.23 94-06354   0.34.52          
12 Gaby Bakx MNC Dordrecht 0.35.42 94-03544   0.36.04          
13 Romy Hoenderop De Geul 0.35.31 92-02210   0.36.63          
14 Dominique van der Vlist SVO 0.34.26 92-04334   0.36.86          
15 Eline Meijer ZVS 0.39.54 93-02006   0.38.33          
16 Jessica van Boven ZVS 0.40.21 92-05986   0.39.15          
  Mandy Vonk SVO 0.32.33 93-05126     NG        
 
  Naomi Mannee De Geul 0.35.48 92-05824 BM 0.37.27          
 
Programmanummer: 36 50m vrij j. junioren 4 en later Eindtijd     
1 Mark Costeris zc De Schotejil 0.24.64 92-02327   0.24.06  I        
2 Boris Galjart ZV Vlaardingen 0.27.39 92-01997   0.26.78  II        
3 Jasper de Win De Geul 0.27.35 93-01293   0.27.36  III        
4 Stefan Grudelbach ZV Vlaardingen 0.28.22 92-02073   0.27.85a          
5 Davy de Greef SVO 0.28.28 93-05463   0.27.85b          
6 Tim Verwest ZV Vlaardingen 0.28.73 92-04675   0.28.06          
7 Jeroen van Dijk De Geul 0.28.68 92-00247   0.28.71          
8 Igor Peters ZVS 0.29.65 92-01809   0.29.59a          
9 Glenn Mijnders zc De Schotejil 0.30.70 92-04569   0.29.59b          
10 Eldin Krijgh zc De Schotejil 0.33.45 93-02807   0.31.99          
11 Arte van Houwelingen SVO 0.31.90 92-06695   0.32.24          
12 Duane Wemmers MNC Dordrecht 0.31.95 95-01397   0.32.45          
13 Bart van Pelt MNC Dordrecht 0.36.00 94-04069   0.35.81          
 
Programmanummer: 37 100m vlinder dames Eindtijd 50m   
1 Esmee Koedoot zc De Schotejil 1.10.73 92-00964   1.10.45a  I 0.33.08      
2 Nadya Putter ZV Vlaardingen 1.11.73 83-01630   1.10.45b  II 0.33.14      
3 Melanie van Gemert zc De Schotejil 1.10.51 93-03612   1.12.07  III 0.33.44      
4 Natalie van der Hoeven ZV Vlaardingen 1.14.51 89-01786   1.13.18   0.33.21      
5 Laura Kormann ZV Vlaardingen 1.16.36 86-00805   1.15.04   0.35.37      
6 Evelien Muilwijk SVO 1.14.81 87-02856   1.17.95   0.35.20      
7 Marion Groenewoud ZVS 1.17.70 82-00554   1.19.47   0.36.87      
8 Anouk de Vaal MNC Dordrecht 1.40.65 93-06062   1.23.60   0.37.88      
9 Samantha Thörig De Geul 1.26.37 84-03284   1.24.18   0.37.75      
10 Rianne Noordijk zc De Schotejil 1.24.13 85-02182   1.25.40   0.38.49      
11 Laura Advocaat MNC Dordrecht 1.18.16 95-02988   1.25.71   0.38.60      
12 Chantal van der Perk De Geul 1.16.33 91-02440   1.27.12   0.39.28      
13 Sanne Buurman De Geul 1.33.96 85-03888   1.27.88   0.40.18      
14 Gemma den Toom SVO 1.24.95 88-04318   1.30.54   0.41.07      
15 Marina Sterk SVO 1.31.00 89-03980   1.35.13          
 
Programmanummer: 38 100m vlinder heren Eindtijd 50m   
1 Paul Brinkman ZV Vlaardingen 0.58.75 84-00309   0.59.38  I 0.27.38      
2 Wouter de Win De Geul 1.00.51 86-03559   1.00.46  II 0.27.40      
3 Pelger de Jong ZV Vlaardingen 1.01.20 88-01733   1.02.89  III 0.28.95      
4 Jurrien Hartman ZV Vlaardingen 1.02.62 88-01297   1.03.52   0.28.74      
5 Yuri van Omme De Geul 1.03.48 85-01887   1.03.84   0.29.10      
6 Robbert Donk De Geul 1.03.29 89-00745   1.04.86   0.29.51      
7 Leander Noordijk zc De Schotejil 1.05.02 81-01221   1.05.49   0.29.59      
8 Joeri Scheepens SVO 1.03.84 86-02689   1.06.00   0.30.77      
9 Martijn Dolk MNC Dordrecht 1.07.65 89-00737   1.07.37   0.30.93      
10 Mario Peeters MNC Dordrecht 1.09.49 86-02355   1.09.26   0.32.32      
11 Martijn van Hoorn zc De Schotejil 1.11.48 89-01343   1.13.73   0.34.12      
12 Armenak Hairabetian MNC Dordrecht 1.12.83 91-05531   1.14.86   0.34.76      
13 Andre Sterk SVO 1.11.06 86-02989   1.16.08   0.33.89      
14 Niels Albrechts zc De Schotejil 1.14.89 88-00039   1.21.14   0.36.74      
15 Michael Schreuders SVO 1.21.93 83-01905   1.24.72   0.36.33      
 
  Martijn de Win De Geul 1.04.20 88-03873 BM 1.07.54   0.30.85      
  Marcel van der Perk De Geul 1.07.80 87-02561 BM 1.13.95   0.33.60      
 
Programmanummer: 39 50m school m. junioren 1 en later Eindtijd     
1 Asmara Ritmeijer ZV Vlaardingen 0.45.05 96-00790   0.43.89  I        
2 Tamara van der Steen ZV Vlaardingen 0.46.31 96-05156   0.45.48  II        
3 Rianne van de Ham SVO 0.46.72 96-04618   0.46.49  III        
4 Djamari Oetringer De Geul 0.46.68 96-00546   0.47.12          
5 Brigitte Sleeking MNC Dordrecht 0.47.83 98-00616   0.48.20          
6 Priscilla Boon SVO 0.49.68 96-03454   0.49.14          
7 Marije Dinkelberg ZV Vlaardingen 0.52.76 97-03192   0.51.63          
8 Laura de Jager MNC Dordrecht 0.54.42 97-02018   0.51.65          
9 Melissa Kievit zc De Schotejil 0.50.86 97-01904   0.52.15          
10 Meike de Greef SVO 0.53.21 96-05340   0.52.18          
11 Rhea Lambregts zc De Schotejil 0.51.40 96-02458   0.52.37          
12 Rosalie van der Boor MNC Dordrecht 0.52.90 97-02580   0.52.61          
13 Mariska Gerlings zc De Schotejil 0.51.72 96-01846   0.52.64          
14 Latona Baart De Geul 0.51.54 97-00378   0.53.44          
15 Emese Ramstijn De Geul 0.53.67 97-03090   0.53.77          
 
  Anne Overweel zc De Schotejil 0.52.53 97-02732 BM 0.54.13          
  Sophia van Maren De Geul 0.56.26 97-01428 BM 0.57.10          
 
Programmanummer: 40 50m school j. minioren 6 en later Eindtijd     
1 Bjorn Vogelaar zc De Schotejil 0.42.16 96-00715   0.42.69  I        
2 Mico Pavlovic zc De Schotejil 0.45.67 96-00365   0.46.56  II        
3 Vincent van der Kraan ZV Vlaardingen 0.46.74 96-03257   0.47.96  III        
4 Alex van Soest zc De Schotejil 0.50.89 97-00067   0.51.45a          
5 Bas van Middelkoop De Geul 0.50.83 98-01279   0.51.45b          
6 Dennis Bougrimov MNC Dordrecht 0.52.27 98-00565   0.51.53          
7 Yaro Roodenburg De Geul 0.50.67 97-00335   0.52.20          
8 Stijn Geelen MNC Dordrecht 0.52.47 98-01363   0.52.44          
9 Nick Molle De Geul 0.54.02 97-00623   0.53.00          
10 Harmen den Hartog SVO 0.52.98 96-02227   0.54.20          
11 Kelvin van Houten ZV Vlaardingen 0.55.55 96-03135   0.54.39          
12 Tim van der Steen ZV Vlaardingen 0.52.78 97-02965   0.55.78          
13 Marcel den Otter SVO 1.02.72 97-02419   0.56.99          
  Melvin van der Zwan ZV Vlaardingen 0.54.51 96-03313     AFG        
  Martijn Meuzelaar ZVS 0.53.29 96-02269     NG        
 
  Ben Muller De Geul 0.58.40 98-01281 BM 1.02.25          
  Max Muller De Geul 0.59.32 98-00347 BM 1.02.59          
 
AFG  
 
Programmanummer: 41 100m rug m. senioren 2 en later Eindtijd 50m   
1 Kimberley Albers ZV Vlaardingen 1.05.17 92-04102   1.08.38  I 0.33.24      
2 Rianne van der Hoeven ZV Vlaardingen 1.17.77 92-00760   1.15.80  II 0.36.83      
3 Sanne Huijsmans zc De Schotejil 1.16.36 95-01796   1.17.51  III 0.38.21      
4 Janiek de Boed zc De Schotejil 1.16.18 94-03354   1.20.37   0.39.29      
5 Senna van Dongen De Geul 1.21.49 91-00760   1.21.00   0.39.32      
6 Anouk de Vaal MNC Dordrecht 1.23.52 93-06062   1.21.96   0.39.90      
7 Inge Kousemaker De Geul 1.23.09 91-04116   1.24.82   0.41.95      
8 Lieke Hengst ZV Vlaardingen 1.28.92 91-08048   1.24.98   0.40.57      
9 Whitley Rens zc De Schotejil 1.23.48 90-07520   1.25.54   0.42.58      
10 Carolien Muilwijk SVO   90-08064   1.27.18          
11 Bjula Kroonenberg MNC Dordrecht 1.26.39 94-06354   1.28.51   0.43.02      
12 Paula Scheenloop ZVS 1.25.22 91-03990   1.29.37   0.44.12      
13 Rebecca van der Kolk ZVS 1.28.68 91-04850   1.30.15   0.44.78      
14 Femke Peet SVO 1.34.34 90-06542   1.33.94   0.45.34      
15 Romy Hoenderop De Geul 1.33.78 92-02210   1.37.02   0.46.08      
  Sandra over de Vest ZV Vlaardingen 1.21.78 91-07310     AFG        
 
AFG  
 
Programmanummer: 42 100m rug j. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
1 Mark Costeris zc De Schotejil 1.01.25 92-02327   1.00.30  I 0.30.19      
2 Timo Dinkelberg ZV Vlaardingen 1.02.35 93-00773   1.03.68  II 0.30.68      
3 Victor Poot ZV Vlaardingen 1.03.98 92-03651   1.04.24  III 0.32.22      
4 Sebastiaan Rosendaal zc De Schotejil 1.08.82 91-01947   1.08.11   0.33.08      
5 Bart Dunweg ZV Vlaardingen 1.10.50 93-01763   1.09.48   0.33.14      
6 Jeroen van Dijk De Geul 1.13.33 92-00247   1.11.46   0.34.44      
7 Yordi Oetringer De Geul 1.14.15 91-02823   1.15.53   0.37.18      
8 Nick Tiesema De Geul 1.21.20 91-06807   1.19.08   0.37.67      
9 Glenn Mijnders zc De Schotejil 1.19.95 92-04569   1.20.96   0.39.59      
10 Armenak Hairabetian MNC Dordrecht 1.20.89 91-05531   1.21.16   0.39.86      
11 Nijs de Vos SVO 1.21.77 91-04705   1.21.60   0.40.22      
12 Joris Kraaijenstein MNC Dordrecht 1.26.97 95-02167   1.21.79   0.40.34      
13 Bastiaan van Houwelingen SVO 1.23.96 90-01295   1.24.68   0.41.24      
 
Programmanummer: 43 50m rug m. junioren 3 en later Eindtijd     
1 Sanne van Delft SVO 0.40.81 95-01890   0.38.97  I        
2 Jacoline Huisman ZVS 0.38.74 94-04268   0.39.55  II        
3 Debby van Steenderen De Geul 0.39.44 95-01040   0.39.86  III        
4 Denise Brooshoofd zc De Schotejil 0.40.49 95-05252   0.40.37          
5 Chadassa Mannee De Geul 0.40.28 95-01044   0.40.45a          
6 Angela de Jager MNC Dordrecht 0.40.46 95-03506   0.40.45b          
7 Kelly Gardenier ZV Vlaardingen 0.42.31 94-06074   0.40.71          
8 Ramona Noordermeer ZV Vlaardingen 0.39.88 94-01746   0.41.05          
9 Nika Timmermans MNC Dordrecht 0.43.08 95-03576   0.41.66          
10 Carmen Muilwijk De Geul 0.41.16 95-02700   0.42.21          
11 Marie-Claire van Zoest zc De Schotejil 0.42.68 95-02644   0.43.32          
12 Naomi van Gool MNC Dordrecht 0.44.70 95-05166   0.44.07          
13 Rhea Lambregts zc De Schotejil 0.44.26 96-02458   0.45.91          
14 Vera Scheenloop ZVS 0.46.67 94-00652   0.45.95          
15 Babette Schep SVO 0.46.62 94-05096   0.46.71          
16 Sara de Vos SVO 0.52.53 94-06632   0.47.60          
  Mariëlle Meijer ZVS 0.51.79 95-00502     NG        
  Marije van der Windt ZV Vlaardingen 0.39.85 95-05408     NG        
 
Programmanummer: 44 50m rug j. junioren 2 en later Eindtijd     
1 Nick Cleintuar ZV Vlaardingen 0.35.54 95-03781   0.35.03  I        
2 Jordy Maurits ZV Vlaardingen 0.36.36 95-03067   0.36.28  II        
3 Dennis Groen zc De Schotejil 0.39.20 94-02447   0.36.81  III        
4 Jesse de Win De Geul 0.38.36 96-00191   0.37.14          
5 Joris Kraaijenstein MNC Dordrecht 0.40.23 95-02167   0.38.08          
6 Tim Muller De Geul 0.37.84 95-01019   0.38.17          
7 Marc Advocaat MNC Dordrecht 0.38.84 94-02603   0.38.91          
8 Ries de Leeuw SVO 0.39.80 94-00915   0.38.94          
9 Duane Wemmers MNC Dordrecht 0.40.28 95-01397   0.39.52          
10 Eli Weisz ZV Vlaardingen 0.38.45 95-02027   0.39.82          
11 Mico Pavlovic zc De Schotejil 0.41.10 96-00365   0.40.36          
12 Dion Tamerius zc De Schotejil 0.40.64 95-01863   0.40.64          
13 Renzo van Boven ZVS 0.50.11 95-01193   0.48.96          
14 Rob van Leeuwen De Geul 0.51.87 95-04585   0.50.28          
15 Niels Zwijnenburg SVO 1.01.16 95-03627   0.55.73          
16 Alex Pap SVO   95-05047   0.56.45          
 
Programmanummer: 45 100m wissel m. jeugd 2 en later Eindtijd     
1 Francesca van Dongen MNC Dordrecht 1.21.18 94-02982   1.18.68  I        
2 Elène van Zoest zc De Schotejil 1.20.70 92-05582   1.21.12  II        
3 Carmen Baart De Geul 1.17.66 93-03160   1.22.72  III        
4 Lotte Eilers SVO 1.23.28 92-03626   1.24.23          
5 Ingrid Poot ZV Vlaardingen 1.28.39 94-04114   1.25.41a          
6 Ellen Hengst ZV Vlaardingen 1.28.34 93-05850   1.25.41b          
7 Laura Advocaat MNC Dordrecht 1.24.08 95-02988   1.26.24          
8 Elise van Soest zc De Schotejil 1.28.40 94-03444   1.27.36          
9 Nancy van Houten ZV Vlaardingen 1.31.53 93-07294   1.27.44          
10 Rachel Muller De Geul 1.22.99 93-04412   1.28.52          
11 Michelle Vreugde zc De Schotejil 1.29.13 92-06022   1.28.82          
12 Gaby Bakx MNC Dordrecht 1.31.56 94-03544   1.30.58          
13 Dominique van der Vlist SVO 1.29.40 92-04334   1.32.96          
14 Naomi Mannee De Geul 1.27.57 92-05824   1.33.43          
15 Eline Meijer ZVS 1.43.08 93-02006   1.39.96          
16 Jessica van Boven ZVS 1.43.51 92-05986   1.43.22          
  Mandy Vonk SVO 1.24.46 93-05126     NG        
 
Programmanummer: 46 100m wissel j. junioren 4 en later Eindtijd     
1 Boris Galjart ZV Vlaardingen 1.11.43 92-01997   1.09.52a  I        
2 Jasper de Win De Geul 1.10.80 93-01293   1.09.52b  II        
3 Stefan Grudelbach ZV Vlaardingen 1.13.37 92-02073   1.10.67  III        
4 Tim Verwest ZV Vlaardingen 1.12.74 92-04675   1.12.05          
5 Davy de Greef SVO 1.18.02 93-05463   1.13.62          
6 Jeroen van Dijk De Geul 1.12.92 92-00247   1.15.05          
7 Igor Peters ZVS 1.15.55 92-01809   1.16.66          
8 Timo Lambregts zc De Schotejil 1.21.27 93-02809   1.17.44          
9 Glenn Mijnders zc De Schotejil 1.24.20 92-04569   1.19.46          
10 Arte van Houwelingen SVO 1.26.84 92-06695   1.21.79          
11 Marc Advocaat MNC Dordrecht 1.22.94 94-02603   1.24.21          
12 Bart van Pelt MNC Dordrecht 1.28.84 94-04069   1.31.22          
  Eldin Krijgh zc De Schotejil 1.28.75 93-02807   1.21.76 RH        
 
RH Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 
Programmanummer: 47 4x50m wissel est. dames Eindtijd 50m   
1 ZV Vlaardingen 1   2.14.82     2.08.38  I 0.30.82      
  1. 92-04102 Kimberley Albers 3. 89-00542 Kimberley Bouwmeester
  2. 89-01786 Natalie van der Hoeven 4. 83-01630 Nadya Putter
2 zc De Schotejil 1   2.12.93     2.15.88  II 0.37.33      
  1. 94-03354 Janiek de Boed 3. 93-03612 Melanie van Gemert
  2. 92-00964 Esmee Koedoot 4. 93-01034 Danica Koedoot
3 SVO 1   2.22.75     2.25.96  III 0.37.45      
  1. 89-03980 Marina Sterk 3. 87-02856 Evelien Muilwijk
  2. 92-03626 Lotte Eilers 4. 88-04318 Gemma den Toom
4 De Geul 1   2.22.33     2.28.68   0.33.97      
  1. 93-03160 Carmen Baart 3. 91-02440 Chantal van der Perk
  2. 77-00102 Jolanda Bosch 4. 84-03284 Samantha Thörig
5 ZVS 1   2.28.10     2.35.29   0.41.23      
  1. 94-04268 Jacoline Huisman 3. 82-00554 Marion Groenewoud
  2. 91-03990 Paula Scheenloop 4. 91-04850 Rebecca van der Kolk
6 MNC Dordrecht 1   2.34.29     2.35.36   0.37.66      
  1. 94-02982 Francesca van Dongen 3. 95-02988 Laura Advocaat
  2. 94-03544 Gaby Bakx 4. 95-03506 Angela de Jager
 
Programmanummer: 48 4x50m vrij est. heren Eindtijd 50m   
1 De Geul 1   1.40.22     1.38.82  I 0.24.92      
  1. 82-01263 Ivan van Omme 3. 86-03559 Wouter de Win
  2. 85-01887 Yuri van Omme 4. 89-00745 Robbert Donk
2 ZV Vlaardingen 1   1.41.00     1.38.99  II 0.24.23      
  1. 84-00309 Paul Brinkman 3. 88-01297 Jurrien Hartman
  2. 88-01733 Pelger de Jong 4. 92-03651 Victor Poot
3 zc De Schotejil 1   1.43.55     1.41.87  III 0.24.47      
  1. 91-01947 Sebastiaan Rosendaal 3. 92-02327 Mark Costeris
  2. 88-00039 Niels Albrechts 4. 81-01221 Leander Noordijk
4 SVO 1   1.50.07     1.51.31   0.28.87      
  1. 93-05463 Davy de Greef 3. 86-02689 Joeri Scheepens
  2. 83-01905 Michael Schreuders 4. 86-02989 Andre Sterk
5 MNC Dordrecht 1   1.51.58     1.52.29   0.27.57      
  1. 86-02355 Mario Peeters 3. 95-01397 Duane Wemmers
  2. 91-05531 Armenak Hairabetian 4. 89-00737 Martijn Dolk
  ZVS 1   2.40.15       AFG        
  1. 87-02567 Danny Peters 3. 92-01809 Igor Peters
  2. 96-02269 Martijn Meuzelaar 4. 95-01193 Renzo van Boven
 
AFG