Gelderse Hoofdklasse Competitie - Deel 3
Apeldoorn (NED),    1.12.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 2. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 3. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 4. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, Dames Jeugd 2 en later    Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 7. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 8. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 9. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Meisjes, 200m wisselslag, Dames Jeugd 2 en later    Nr. 12. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 15. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 16. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 18. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 19. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 20. Jongens, 100m schoolslag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Dames Jeugd 2 en later    Nr. 22. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Meisjes, 50m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
1.12.07 - 16:45                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               9400024 De Rijn                  32.92     1.          
    2.  Inge Pepping                  9402308 De Rijn                  33.16     2.          
    3.  Esm�e Bos                     9600662 Aquapoldro               33.86     3.          
    4.  Kelly van der Hoeven          9402618 NDD                      34.57     4.          
    5.  Malou Memelink                9403064 NDD                      34.76     5.          
    6.  Macy Oortwijn                 9500722 Aquapoldro               34.95     6.          
    7.  Robbin Lensink                9401092 ZPC Livo                 35.10     7.          
    8.  Carmen Nijenhuis              9500374 ZPC Livo                 35.45     8.          
    9.  Femke Wolvetang               9404712 NDD                      35.67     9.          
   10.  Jeanine Burgers               9401862 DWK                      35.83    10.          
   11.  Marloes van der Beek          9401364 Aquapoldro               36.70    11.          
   12.  Breanne Lensink               9600240 ZPC Livo                 36.95    12.          
   13.  Denise van Leeuwen            9501672 DWK                      37.57    13.          
   14.  Tessa Mol                     9501396 De Rijn                  37.74    14.          
   15.  Diane Schoenmaker             9502920 DWK                      38.70    15.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Jongens, 50m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
1.12.07 - 16:49                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jacco Doest                   9400711 DWK                      32.98     1.FJ 1      
    2.  Mart Vrieze                   9400401 NDD                      32.98     2.FJ 2      
    3.  Ivar van Ginkel               9400025 DWK                      34.98     3.          
    4.  Stef van Dijk                 9403149 NDD                      35.39     4.          
    5.  Jeroen Staakman               9404989 Aquapoldro               35.45     5.          
    6.  Arjan Knipping                9401667 ZPC Livo                 35.79     6.FJ 1      
    7.  Gijs Sterenborg               9400869 ZPC Livo                 35.79     7.FJ 2      
    8.  Niels Thomassen               9500293 Aquapoldro               36.32     8.          
    9.  Thomas Meijer                 9402321 Aquapoldro               36.63     9.          
   10.  Leon van Druten               9400867 ZPC Livo                 36.86    10.          
   11.  Niels van Henten              9500335 De Rijn                  36.95    11.          
   11.  Maikel Mierop                 9503991 NDD                      36.95    11.          
   13.  Antoine Veenstra              9402351 DWK                      37.00    13.          
   14.  Jidde Wiegertjes              9600021 De Rijn                  37.51    14.          
   DIS  Jesse de Vries                9503811 De Rijn                  38.70    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Dames, 100m vlinderslag                Dames Senioren Open
1.12.07 - 16:52                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Margot vd Kemp                7700382 NDD                    1:07.54     1.          
          1:07.54
    2.  Chantal Kuipers               8702430 NDD                    1:09.30     2.          
          1:09.30
    3.  Evelien Vos                   9201912 De Rijn                1:11.92     3.          
          1:11.92
    4.  Marjolein Bolster             9000414 DWK                    1:12.07     4.          
          1:12.07
    5.  Melanie Kuiper                7600350 De Rijn                1:12.39     5.          
          1:12.39
    6.  Leonie van Maanen             8802822 DWK                    1:12.98     6.          
          1:12.98
    7.  Mignon Brussen                8500504 NDD                    1:13.58     7.          
          1:13.58
    8.  Rachel Kremer                 9002128 ZPC Livo               1:15.73     8.          
          1:15.73
    9.  Inge Schimmelpennink          9003306 Aquapoldro             1:16.37     9.          
          1:16.37
   10.  Esther van Mierlo             8906640 De Rijn                1:16.82    10.          
          1:16.82
   11.  Astrid Simons                 8903800 Aquapoldro             1:17.70    11.          
          1:17.70
   12.  Aranka Bloemberg              8900358 ZPC Livo               1:19.70    12.          
          1:19.70
   13.  Jos� Adema                    9100016 Aquapoldro             1:21.54    13.          
          1:21.54
   14.  Nik� Schuurmans               9502004 ZPC Livo               1:22.45    14.          
          1:22.45



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Heren, 100m vlinderslag                Heren Senioren Open
1.12.07 - 16:58                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alex van der Hoeven           9202571 NDD                    1:00.80     1.          
          1:00.80
    2.  Rutger Sloof                  8803141 DWK                    1:03.23     2.          
          1:03.23
    3.  Mans Broekgaarden             8500385 DWK                    1:03.83     3.          
          1:03.83
    4.  Daan Ratering                 9002389 ZPC Livo               1:04.48     4.          
          1:04.48
    5.  Maarten van Gessel            8100547 De Rijn                1:04.70     5.FJ 1      
          1:04.70
    6.  Ronald Boogaard               8500295 Aquapoldro             1:04.70     6.FJ 2      
          1:04.70
    7.  Edwin Willemsen               8703823 Aquapoldro             1:06.12     7.          
          1:06.12
    8.  Andre in het Veld             5800435 Aquapoldro             1:06.51     8.          
          1:06.51
    9.  Raldi Jolink                  8801715 DWK                    1:06.92     9.          
          1:06.92
   10.  Laurens Pepping               9203529 De Rijn                1:07.26    10.          
          1:07.26
   11.  Matthieu Lensink              9001793 ZPC Livo               1:09.16    11.          
          1:09.16
   12.  Milo van Holsteijn            8805057 De Rijn                1:12.32    12.          
          1:12.32
   13.  Koen Koen Sterenborg          9201259 ZPC Livo               1:15.87    13.          
          1:15.87
   DIS  Hjalmar de Ruiter             8902695 NDD                    1:12.02    DIS          
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:12.02

    BM  Remco van de Bruinhorst       8302673 Aquapoldro             1:07.76     BM          
          1:07.76



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 50m schoolslag             Dames Jeugd 2 en later
1.12.07 - 17:03                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charelle Cordewener           9200378 De Rijn                  36.70     1.          
    2.  Anne Marleen van Keulen       9404280 Aquapoldro               36.90     2.          
    3.  Cecily Sadowski               9500188 Aquapoldro               37.26     3.          
    4.  Mieke Jansen                  9206720 NDD                      39.13     4.          
    5.  Margreet Laar                 9304700 NDD                      39.16     5.          
    6.  Vivian Sevenich               9300700 ZPC Livo                 39.70     6.          
    7.  Esm�e Bos                     9600662 Aquapoldro               39.71     7.FJ 1      
    8.  Femke Klein Gunnewiek         9501074 ZPC Livo                 39.71     8.FJ 2      
    9.  Carmen Goossens               9305242 ZPC Livo                 40.02     9.          
   10.  Loes Karemaker                9204678 NDD                      40.73    10.FJ 1      
   11.  Jeanine Burgers               9401862 DWK                      40.73    11.FJ 2      
   12.  Rianne Burgers                9200352 DWK                      40.82    12.          
   13.  Iris Kool                     9300428 DWK                      40.95    13.          
   14.  Marte Marte Stoorvogel        9501408 De Rijn                  41.26    14.          
   15.  Fenna Hoefsloot               9204424 De Rijn                  44.52    15.          

    BM  Esther Wagelaar               9303418 DWK                      40.76     BM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 50m schoolslag        Jongens Junioren 4 en later
1.12.07 - 17:07                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alex van der Hoeven           9202571 NDD                      32.33     1.          
    2.  Johan Veenstra                9201333 DWK                      32.86     2.          
    3.  Jelle Derksen                 9400017 DWK                      33.82     3.          
    4.  Jacko van der Meer            9402347 DWK                      35.32     4.          
    5.  Barry Bloemberg               9200097 ZPC Livo                 35.98     5.          
    6.  Joost de Bruijn               9301933 De Rijn                  37.13     6.          
    7.  Robin Bos                     9302265 Aquapoldro               37.65     7.          
    8.  Jordi Peters                  9302177 ZPC Livo                 37.73     8.          
    9.  Nick Oortwijn                 9204447 Aquapoldro               38.10     9.          
   10.  Bas Ebbers                    9201675 NDD                      38.48    10.          
   11.  Raymond van Diermen           9203527 De Rijn                  39.42    11.          
   12.  Thomas Meijer                 9402321 Aquapoldro               40.13    12.          
   13.  Jidde Wiegertjes              9600021 De Rijn                  40.51    13.          
   14.  Arjan Knipping                9401667 ZPC Livo                 41.16    14.          
   15.  Maarten Hendrix               9200503 NDD                      41.86    15.          

    BM  Ivar van Ginkel               9400025 DWK                      37.67     BM          
    BM  Nick van de Esschert          9302769 Aquapoldro               39.38     BM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Dames, 100m rugslag            Dames Senioren 2 en later
1.12.07 - 17:11                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               9400024 De Rijn                1:10.58     1.          
          1:10.58
    2.  Marloes Resink                9003078 DWK                    1:10.82     2.          
          1:10.82
    3.  Tinu Oyekan                   9004746 Aquapoldro             1:11.07     3.          
          1:11.07
    4.  Rianne Zeegers                9103634 DWK                    1:11.73     4.          
          1:11.73
    5.  Tessa van der Aa              9302110 DWK                    1:12.02     5.          
          1:12.02
    6.  Rachel Kremer                 9002128 ZPC Livo               1:12.26     6.          
          1:12.26
    7.  Diede Oldenhave               9205114 NDD                    1:13.70     7.          
          1:13.70
    8.  Sharon Verstegen              9003964 NDD                    1:14.10     8.          
          1:14.10
    9.  Robbin Lensink                9401092 ZPC Livo               1:14.36     9.          
          1:14.36
   10.  Jos� Adema                    9100016 Aquapoldro             1:14.38    10.          
          1:14.38
   11.  Elsemiek Sevenich             9100874 ZPC Livo               1:14.80    11.          
          1:14.80
   12.  Iris Boon                     9303012 Aquapoldro             1:15.10    12.          
          1:15.10
   13.  Evelien Vos                   9201912 De Rijn                1:15.80    13.          
          1:15.80
   14.  Nynke Groot Koerkamp          9301262 De Rijn                1:15.92    14.          
          1:15.92

    BM  Esther Kremer                 9002126 ZPC Livo               1:16.76     BM          
          1:16.76



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Jongens, 100m rugslag              Heren Jeugd 2 en later
1.12.07 - 17:16                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jos de Graaf                  9106095 Aquapoldro             1:01.89     1.          
          1:01.89
    2.  Barry Bloemberg               9200097 ZPC Livo               1:04.48     2.FJ 1      
          1:04.48
    3.  Tim van Deutekom              9100459 DWK                    1:04.48     3.FJ 2      
          1:04.48
    4.  Olaf Achterberg               9000011 DWK                    1:04.51     4.          
          1:04.51
    5.  Wessel van der Maarel         9300325 De Rijn                1:07.10     5.          
          1:07.10
    6.  Jordi Peters                  9302177 ZPC Livo               1:07.45     6.          
          1:07.45
    7.  Stefan Knapen                 9001593 Aquapoldro             1:07.92     7.          
          1:07.92
    8.  Jasper van der Maarel         9001907 De Rijn                1:08.92     8.          
          1:08.92
    9.  Kevin Eltink                  9100589 NDD                    1:09.13     9.          
          1:09.13
   10.  Laurens Pepping               9203529 De Rijn                1:10.02    10.          
          1:10.02
   11.  Stijn Lensink                 9202081 ZPC Livo               1:15.20    11.          
          1:15.20
   12.  Koen Leemans                  9004483 Aquapoldro             1:15.80    12.          
          1:15.80
   13.  Maik Steenkamp                9103847 NDD                    1:16.04    13.          
          1:16.04
   DIS  Tom van de Kamp               9101153 DWK                    1:13.29    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:13.29



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Dames, 200m schoolslag                 Dames Senioren Open
1.12.07 - 17:21                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charelle Cordewener           9200378 De Rijn                2:50.89     1.          
          1:21.86  2:50.89
    2.  Inge Pepping                  9402308 De Rijn                2:51.73     2.          
          1:22.86  2:51.73
    3.  Mignon Brussen                8500504 NDD                    2:53.39     3.          
          1:22.29  2:53.39
    4.  Margot vd Kemp                7700382 NDD                    2:53.95     4.          
          1:24.23  2:53.95
    5.  Marijke Monsma                8502100 DWK                    2:55.95     5.          
          1:25.16  2:55.95
    6.  Aranka Bloemberg              8900358 ZPC Livo               2:58.66     6.          
          1:26.38  2:58.66
    7.  Leonie van Maanen             8802822 DWK                    2:59.16     7.          
          1:26.02  2:59.16
    8.  Iris Boon                     9303012 Aquapoldro             2:59.74     8.          
          1:25.17  2:59.74
    9.  Anne Marleen van Keulen       9404280 Aquapoldro             3:00.29     9.          
          1:25.32  3:00.29
   10.  Femke Klein Gunnewiek         9501074 ZPC Livo               3:01.45    10.          
          1:26.82  3:01.45
   11.  Breanne Lensink               9600240 ZPC Livo               3:01.51    11.          
          1:27.45  3:01.51
   12.  Chantal Kuipers               8702430 NDD                    3:05.48    12.          
          1:26.53  3:05.48
   13.  Melanie Kuiper                7600350 De Rijn                3:05.54    13.          
          1:30.23  3:05.54
   14.  Astrid Simons                 8903800 Aquapoldro             3:12.60    14.          
          1:29.95  3:12.60
    NG  Yvonne van de Pol             8803472 DWK                                NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Heren, 200m schoolslag                 Heren Senioren Open
1.12.07 - 17:32                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rutger Sloof                  8803141 DWK                    2:18.83     1.          
          1:06.48  2:18.83
    2.  Mans Broekgaarden             8500385 DWK                    2:26.32     2.          
          1:10.51  2:26.32
    3.  Johan Veenstra                9201333 DWK                    2:33.76     3.          
          1:13.04  2:33.76
    4.  Maik Steenkamp                9103847 NDD                    2:34.70     4.          
          1:13.54  2:34.70
    5.  Remco van de Bruinhorst       8302673 Aquapoldro             2:36.02     5.          
          1:13.42  2:36.02
    6.  Daan Ratering                 9002389 ZPC Livo               2:39.93     6.          
          1:16.34  2:39.93
    7.  Koen Leemans                  9004483 Aquapoldro             2:42.36     7.          
          1:15.95  2:42.36
    8.  Maarten van Gessel            8100547 De Rijn                2:45.20     8.          
          1:20.07  2:45.20
    9.  Matthieu Lensink              9001793 ZPC Livo               2:46.54     9.          
          1:21.29  2:46.54
   10.  Erik te Woerd                 8803913 ZPC Livo               2:48.28    10.          
          1:20.03  2:48.28
   11.  Stefan Knapen                 9001593 Aquapoldro             2:51.16    11.          
          1:21.67  2:51.16
   12.  Joost de Bruijn               9301933 De Rijn                2:53.02    12.          
          1:22.36  2:53.02
   13.  Carlo Meijer                  8902103 NDD                    2:58.02    13.          
          1:23.86  2:58.02
   14.  Milo van Holsteijn            8805057 De Rijn                2:59.23    14.          
          1:24.67  2:59.23
   15.  Hjalmar de Ruiter             8902695 NDD                    3:03.15    15.          
          1:27.96  3:03.15

    BM  Edwin Willemsen               8703823 Aquapoldro             2:51.02     BM          
          1:22.57  2:51.02



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Meisjes, 200m wisselslag             Dames Jeugd 2 en later
1.12.07 - 17:53                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               9400024 De Rijn                2:31.73     1.          
          2:31.73
    2.  Evelien Vos                   9201912 De Rijn                2:37.80     2.          
          2:37.80
    3.  Cecily Sadowski               9500188 Aquapoldro             2:39.50     3.          
          2:39.50
    4.  Lisa Johnstone                9207172 DWK                    2:40.61     4.          
          2:40.61
    5.  Esm�e Bos                     9600662 Aquapoldro             2:41.92     5.          
          2:41.92
    6.  Macy Oortwijn                 9500722 Aquapoldro             2:42.60     6.          
          2:42.60
    7.  Margreet Laar                 9304700 NDD                    2:43.02     7.          
          2:43.02
    8.  Robbin Lensink                9401092 ZPC Livo               2:44.48     8.          
          2:44.48
    9.  Nik� Schuurmans               9502004 ZPC Livo               2:45.17     9.          
          2:45.17
   10.  Vivian Sevenich               9300700 ZPC Livo               2:45.76    10.          
          2:45.76
   11.  Natasha Bosma                 9300112 DWK                    2:47.64    11.          
          2:47.64
   12.  Esther Wagelaar               9303418 DWK                    2:52.39    12.          
          2:52.39
   13.  Loes Karemaker                9204678 NDD                    2:53.80    13.          
          2:53.80
   14.  Diede Oldenhave               9205114 NDD                    2:55.39    14.          
          2:55.39
   15.  Fenna Hoefsloot               9204424 De Rijn                2:57.68    15.          
          2:57.68

    BM  Samantha Elschot              9500368 ZPC Livo               2:52.10     BM          
          2:52.10
    BM  Rianne Burgers                9200352 DWK                    2:54.33     BM          
          2:54.33



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Jongens, 200m wisselslag        Jongens Junioren 4 en later
1.12.07 - 18:03                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Barry Bloemberg               9200097 ZPC Livo               2:21.61     1.          
          2:21.61
    2.  Laurens Pepping               9203529 De Rijn                2:25.29     2.          
          2:25.29
    3.  Alex van der Hoeven           9202571 NDD                    2:25.39     3.          
          2:25.39
    4.  Wessel van der Maarel         9300325 De Rijn                2:28.63     4.          
          2:28.63
    5.  Robin Bos                     9302265 Aquapoldro             2:31.32     5.          
          2:31.32
    6.  Bas Ebbers                    9201675 NDD                    2:31.57     6.          
          2:31.57
    7.  Jacco Doest                   9400711 DWK                    2:34.33     7.          
          2:34.33
    8.  Jacko van der Meer            9402347 DWK                    2:36.08     8.          
          2:36.08
    9.  Jordi Peters                  9302177 ZPC Livo               2:36.20     9.          
          2:36.20
   10.  Nick Oortwijn                 9204447 Aquapoldro             2:36.95    10.          
          2:36.95
   11.  Thomas Meijer                 9402321 Aquapoldro             2:40.95    11.          
          2:40.95
   12.  Raymond van Diermen           9203527 De Rijn                2:41.39    12.          
          2:41.39
   13.  Stijn Lensink                 9202081 ZPC Livo               2:44.54    13.          
          2:44.54
   14.  Maarten Hendrix               9200503 NDD                    2:49.31    14.          
          2:49.31
   15.  Antoine Veenstra              9402351 DWK                    2:50.67    15.          
          2:50.67

    BM  Nick van de Esschert          9302769 Aquapoldro             2:38.89     BM          
          2:38.89



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Dames, 100m vlinderslag          Dames Senioren 2 en later
1.12.07 - 18:13                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon Verstegen              9003964 NDD                    1:09.10     1.          
          1:09.10
    2.  Inge Pepping                  9402308 De Rijn                1:12.20     2.          
          1:12.20
    3.  Dani�lle Hols                 9104588 DWK                    1:14.02     3.          
          1:14.02
    4.  Mieke Jansen                  9206720 NDD                    1:15.32     4.          
          1:15.32
    5.  Evelien Vos                   9201912 De Rijn                1:15.89     5.          
          1:15.89
    6.  Inge Schimmelpennink          9003306 Aquapoldro             1:16.76     6.          
          1:16.76
    7.  Rachel Kremer                 9002128 ZPC Livo               1:17.20     7.          
          1:17.20
    8.  Karin Los                     9104012 De Rijn                1:17.64     8.          
          1:17.64
    9.  Tinu Oyekan                   9004746 Aquapoldro             1:19.16     9.          
          1:19.16
   10.  Jos� Adema                    9100016 Aquapoldro             1:22.02    10.          
          1:22.02
   11.  Elsemiek Sevenich             9100874 ZPC Livo               1:22.80    11.          
          1:22.80
   12.  Tessa van der Aa              9302110 DWK                    1:25.04    12.          
          1:25.04
   13.  Carmen Goossens               9305242 ZPC Livo               1:25.67    13.          
          1:25.67
    NG  Marjolein Bolster             9000414 DWK                                NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Jongens, 100m vlinderslag            Heren Jeugd 2 en later
1.12.07 - 18:19                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Olaf Achterberg               9000011 DWK                    1:05.11     1.          
          1:05.11
    2.  Tim van Deutekom              9100459 DWK                    1:05.70     2.          
          1:05.70
    3.  Daan Ratering                 9002389 ZPC Livo               1:06.57     3.          
          1:06.57
    4.  Jasper van der Maarel         9001907 De Rijn                1:07.59     4.          
          1:07.59
    5.  Koen Leemans                  9004483 Aquapoldro             1:07.77     5.          
          1:07.77
    6.  Jos de Graaf                  9106095 Aquapoldro             1:07.88     6.          
          1:07.88
    7.  Stefan Knapen                 9001593 Aquapoldro             1:08.31     7.          
          1:08.31
    8.  Matthieu Lensink              9001793 ZPC Livo               1:08.45     8.          
          1:08.45
    9.  Kevin Eltink                  9100589 NDD                    1:08.70     9.          
          1:08.70
   10.  Laurens Pepping               9203529 De Rijn                1:09.80    10.          
          1:09.80
   11.  Tom de Graaf                  9100749 ZPC Livo               1:13.70    11.          
          1:13.70
   12.  Joost de Bruijn               9301933 De Rijn                1:14.08    12.          
          1:14.08
   13.  Maik Steenkamp                9103847 NDD                    1:20.70    13.          
          1:20.70



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 50m vrije slag                 Dames Senioren Open
1.12.07 - 18:24                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chantal Kuipers               8702430 NDD                      28.10     1.          
    2.  Rachel Kremer                 9002128 ZPC Livo                 28.29     2.          
    3.  Marijke Monsma                8502100 DWK                      29.16     3.          
    4.  Margot vd Kemp                7700382 NDD                      29.38     4.          
    5.  Leonie van Maanen             8802822 DWK                      29.51     5.          
    6.  Mignon Brussen                8500504 NDD                      29.82     6.          
    7.  Esther van Mierlo             8906640 De Rijn                  29.89     7.          
    8.  Nynke Groot Koerkamp          9301262 De Rijn                  29.98     8.          
    9.  Melanie Kuiper                7600350 De Rijn                  30.06     9.          
   10.  Astrid Simons                 8903800 Aquapoldro               30.37    10.FJ 1      
   11.  Esther Kremer                 9002126 ZPC Livo                 30.37    11.FJ 2      
   12.  Iris Boon                     9303012 Aquapoldro               30.95    12.          
   12.  Aranka Bloemberg              8900358 ZPC Livo                 30.95    12.          
   14.  Jos� Adema                    9100016 Aquapoldro               31.08    14.          
    NG  Yvonne van de Pol             8803472 DWK                                NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 50m vrije slag                 Heren Senioren Open
1.12.07 - 18:27                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rutger Sloof                  8803141 DWK                      24.64     1.          
    2.  Ronald Boogaard               8500295 Aquapoldro               25.29     2.          
    3.  Raldi Jolink                  8801715 DWK                      25.70     3.          
    4.  Kevin Eltink                  9100589 NDD                      26.06     4.          
    5.  Maarten van Gessel            8100547 De Rijn                  26.41     5.          
    6.  Barry Bloemberg               9200097 ZPC Livo                 26.57     6.          
    7.  Andre in het Veld             5800435 Aquapoldro               26.67     7.          
    8.  Remco van de Bruinhorst       8302673 Aquapoldro               26.75     8.          
    9.  Mans Broekgaarden             8500385 DWK                      26.89     9.          
   10.  Hjalmar de Ruiter             8902695 NDD                      27.02    10.          
   11.  Wessel van der Maarel         9300325 De Rijn                  27.20    11.          
   11.  Erik te Woerd                 8803913 ZPC Livo                 27.20    11.          
   13.  Milo van Holsteijn            8805057 De Rijn                  27.70    13.          
   14.  Koen Sterenborg               9201259 ZPC Livo                 27.86    14.          
   15.  Carlo Meijer                  8902103 NDD                      28.20    15.          

    BM  Edwin Willemsen               8703823 Aquapoldro               26.58     BM          
    BM  Stijn Lensink                 9202081 ZPC Livo                 30.66     BM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                   Meisjes, 200m vrije slag        Meisjes Junioren 3 en later
1.12.07 - 18:31                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Delno               9400024 De Rijn                2:15.23     1.          
          1:06.95  2:15.23
    2.  Inge Pepping                  9402308 De Rijn                2:18.98     2.          
          1:07.67  2:18.98
    3.  Cecily Sadowski               9500188 Aquapoldro             2:20.98     3.          
          1:09.26  2:20.98
    4.  Macy Oortwijn                 9500722 Aquapoldro             2:23.20     4.          
          1:10.26  2:23.20
    5.  Jeanine Burgers               9401862 DWK                    2:24.16     5.          
          1:09.66  2:24.16
    6.  Robbin Lensink                9401092 ZPC Livo               2:26.19     6.          
          1:11.37  2:26.19
    7.  Kelly van der Hoeven          9402618 NDD                    2:28.14     7.          
          1:12.26  2:28.14
    8.  Marloes van der Beek          9401364 Aquapoldro             2:28.64     8.          
          1:10.44  2:28.64
    9.  Malou Memelink                9403064 NDD                    2:29.02     9.          
          1:10.67  2:29.02
   10.  Femke Wolvetang               9404712 NDD                    2:31.45    10.          
          1:13.73  2:31.45
   11.  Samantha Elschot              9500368 ZPC Livo               2:31.86    11.          
          1:13.67  2:31.86
   12.  Denise van Leeuwen            9501672 DWK                    2:31.98    12.          
          1:11.86  2:31.98
   13.  Carmen Nijenhuis              9500374 ZPC Livo               2:34.82    13.          
          1:14.23  2:34.82
   14.  Tessa Mol                     9501396 De Rijn                2:41.98    14.          
          1:16.82  2:41.98
   15.  Diane Schoenmaker             9502920 DWK                    2:43.80    15.          
          1:18.09  2:43.80

    BM  Breanne Lensink               9600240 ZPC Livo               2:34.80     BM          
          1:14.67  2:34.80



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                   Jongens, 200m vrije slag        Jongens Junioren 2 en later
1.12.07 - 18:40                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Derksen                 9400017 DWK                    2:11.32     1.          
          1:04.10  2:11.32
    2.  Jacco Doest                   9400711 DWK                    2:12.07     2.          
          1:05.57  2:12.07
    3.  Ivar van Ginkel               9400025 DWK                    2:15.36     3.          
          1:05.73  2:15.36
    4.  Arjan Knipping                9401667 ZPC Livo               2:22.86     4.          
          1:08.92  2:22.86
    5.  Jeroen Staakman               9404989 Aquapoldro             2:24.56     5.          
          1:10.90  2:24.56
    6.  Thomas Meijer                 9402321 Aquapoldro             2:27.20     6.          
          1:14.48  2:27.20
    7.  Gijs Sterenborg               9400869 ZPC Livo               2:27.92     7.          
          1:11.45  2:27.92
    8.  Mart Vrieze                   9400401 NDD                    2:28.06     8.          
          1:11.29  2:28.06
    9.  Niels Thomassen               9500293 Aquapoldro             2:28.45     9.          
          1:13.04  2:28.45
   10.  Maikel Mierop                 9503991 NDD                    2:31.03    10.          
          1:13.40  2:31.03
   11.  Stef van Dijk                 9403149 NDD                    2:32.73    11.          
          1:14.29  2:32.73
   12.  Leon van Druten               9400867 ZPC Livo               2:33.38    12.          
          1:14.36  2:33.38
   13.  Niels van Henten              9500335 De Rijn                2:35.54    13.          
          1:15.33  2:35.54
   14.  Jidde Wiegertjes              9600021 De Rijn                2:41.48    14.          
          1:15.95  2:41.48
   15.  Jesse de Vries                9503811 De Rijn                2:48.13    15.          
          1:20.02  2:48.13



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Dames, 100m schoolslag           Dames Senioren 2 en later
1.12.07 - 18:51                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charelle Cordewener           9200378 De Rijn                1:18.07     1.          
          1:18.07
    2.  Sharon Verstegen              9003964 NDD                    1:19.57     2.          
          1:19.57
    3.  Rianne Zeegers                9103634 DWK                    1:20.91     3.          
          1:20.91
    4.  Anne Marleen van Keulen       9404280 Aquapoldro             1:21.06     4.          
          1:21.06
    5.  Dani�lle Hols                 9104588 DWK                    1:23.89     5.          
          1:23.89
    5.  Iris Boon                     9303012 Aquapoldro             1:23.89     5.          
          1:23.89
    7.  Malou Memelink                9403064 NDD                    1:24.00     7.          
          1:24.00
    8.  Elsemiek Sevenich             9100874 ZPC Livo               1:24.39     8.          
          1:24.39
    9.  Karin Los                     9104012 De Rijn                1:25.42     9.          
          1:25.42
   10.  Marjolein Bolster             9000414 DWK                    1:25.70    10.          
          1:25.70
   11.  Femke Klein Gunnewiek         9501074 ZPC Livo               1:25.79    11.          
          1:25.79
   12.  Margreet Laar                 9304700 NDD                    1:27.00    12.          
          1:27.00
   13.  Esther Kremer                 9002126 ZPC Livo               1:29.42    13.          
          1:29.42
   14.  Inge Schimmelpennink          9003306 Aquapoldro             1:30.48    14.          
          1:30.48
   15.  Marte Marte Stoorvogel        9501408 De Rijn                1:30.64    15.          
          1:30.64



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                   Jongens, 100m schoolslag             Heren Jeugd 2 en later
1.12.07 - 18:56                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Johan Veenstra                9201333 DWK                    1:10.67     1.          
          1:10.67
    2.  Tom van de Kamp               9101153 DWK                    1:11.86     2.          
          1:11.86
    3.  Daan Ratering                 9002389 ZPC Livo               1:13.42     3.          
          1:13.42
    4.  Maik Steenkamp                9103847 NDD                    1:14.29     4.          
          1:14.29
    5.  Kevin Eltink                  9100589 NDD                    1:14.44     5.          
          1:14.44
    6.  Jasper van der Maarel         9001907 De Rijn                1:14.60     6.          
          1:14.60
    7.  Koen Leemans                  9004483 Aquapoldro             1:14.95     7.          
          1:14.95
    8.  Stefan Knapen                 9001593 Aquapoldro             1:15.67     8.          
          1:15.67
    9.  Matthieu Lensink              9001793 ZPC Livo               1:16.76     9.          
          1:16.76
   10.  Jacko van der Meer            9402347 DWK                    1:18.42    10.          
          1:18.42
   11.  Joost de Bruijn               9301933 De Rijn                1:21.48    11.          
          1:21.48
   12.  Tom de Graaf                  9100749 ZPC Livo               1:23.64    12.          
          1:23.64
   13.  Raymond van Diermen           9203527 De Rijn                1:25.92    13.          
          1:25.92
   14.  Jos de Graaf                  9106095 Aquapoldro             1:29.51    14.          
          1:29.51



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Meisjes, 4 x 100m vrije slag           Dames Jeugd 2 en later
1.12.07 - 19:02                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Rijn 1                             De Rijn                4:14.92     1.          
        Evelien Vos, 92                           Marjolein Delno, 94
        Inge Pepping, 94                          Charelle Cordewener, 92
          1:03.60  4:14.92

    2.  Aquapoldro 1                          Aquapoldro             4:25.08     2.          
        Marloes van der Beek, 94                  Esm�e Bos, 96
        Cecily Sadowski, 95                       Macy Oortwijn, 95
          1:05.48  4:25.08

    3.  DWK 1                                 DWK                    4:26.60     3.          
        Tessa van der Aa, 93                      Iris Kool, 93
        Lisa Johnstone, 92                        Natasha Bosma, 93
          1:06.41  4:26.60

    4.  NDD 1                                 NDD                    4:26.76     4.          
        Margreet Laar, 93                         Loes Karemaker, 92
        Diede Oldenhave, 92                       Mieke Jansen, 92
          1:07.23  4:26.76

    5.  ZPC Livo 1                            ZPC Livo               4:33.48     5.          
        Nik� Schuurmans, 95                       Vivian Sevenich, 93
        Carmen Goossens, 93                       Robbin Lensink, 94
          1:08.23  4:33.48




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Jongens, 4 x 100m vrije slag      Jongens Junioren 4 en later
1.12.07 - 19:07                                                                       Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZPC Livo 1                            ZPC Livo               4:03.48     1.          
        Barry Bloemberg, 92                       Arjan Knipping, 94
        Jordi Peters, 93                          Koen Sterenborg, 92
            57.95  4:03.48

    2.  DWK 1                                 DWK                    4:05.04     2.          
        Johan Veenstra, 92                        Ivar van Ginkel, 94
        Jelle Derksen, 94                         Jacco Doest, 94
          1:00.02  4:05.04

    3.  De Rijn 1                             De Rijn                4:07.48     3.          
        Joost de Bruijn, 93                       Laurens Pepping, 92
        Wessel van der Maarel, 93                 Raymond van Diermen, 92
          1:06.86  4:07.48

    4.  NDD 1                                 NDD                    4:11.48     4.          
        Alex van der Hoeven, 92                   Mart Vrieze, 94
        Maarten Hendrix, 92                       Bas Ebbers, 92
            57.17  4:11.48

    5.  Aquapoldro 1                          Aquapoldro             4:14.80     5.          
        Robin Bos, 93                             Jeroen Staakman, 94
        Nick van de Esschert, 93                  Nick Oortwijn, 92
          1:01.42  4:14.80




Splash Meet Manager 2007Registered to Aquapoldro