Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag  Senioren 2 en later
Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 13. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 14. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 16. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 17. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 18. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 19. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag  Senioren 2 en later
Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vlinderslag  Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 25. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 27. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 28. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 31. Jongens, 100m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 32. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 33. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open


Verenigingscompetitie C deel 2
Gouda, 25.11.2007


Programmanr. 2
25-11-2007
Jongens, 4 x 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.RZC 1RZC3:59.503:54.09
Pascal Timmermans
Tom Brouwers
92
94
54.16Puck Smit
Jochem Benthem
93
92
2.Aquarijn 1Aquarijn4:03.824:00.65
Wouter Kaman
Jesper de Jong
93
93
57.49Jesse Schaekers
Thijmen van de Waal
93
92
3.WIDEX GZC DONK 1WIDEX GZC DONK4:02.384:02.16
Niek Pereboom
Remco Oskam
93
92
57.09Silvan de Waart
Philippe Rivard
92
93


<< TOP >>
Programmanr. 3
25-11-2007
4 x 50m vrije slag
meisjes junioren 1 e.l. en jongens minioren 6 e.l.
Minioren 6 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.RZC 1RZC2:17.612:15.32
Georgette Wortelboer
Vera Martens
96
96
34.57Stijn van Duinhoven
Mark Huistra
96
96
2.WIDEX GZC DONK 1WIDEX GZC DONK2:20.082:18.48
Mark Dros
Maud Megens
96
96
37.30Paul van Grol
Anouk van der Vlies
96
96
3.Aquarijn 1Aquarijn2:22.892:19.83
Denise Schulpen
Colin van der Bijl
97
97
31.51Joshua Verkuil
Linda Kamperman
97
96
DISWIDEX GZC DONK 2WIDEX GZC DONK2:36.99AA
Jeroen Snel
Elisabeth Rivard
96
96
Nigel Kombrink
Eileen Duits
97
98


<< TOP >>
Programmanr. 5
25-11-2007
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Yvonne Janssen-van Beek7600030RZC2:42.452:39.4934.122:39.49
2.Lisanne Wildekamp8804902RZC2:40.512:40.6935.622:40.69
3.Iris Selten9202840Aquarijn2:42.242:42.7936.222:42.79
4.Elles van Leeuwen8602240WIDEX GZC DONK2:43.802:43.9733.102:43.97
5.Jip Mulkens9402538Aquarijn2:52.472:44.4935.692:44.49
6.Daniëlle Wijnen9004304WIDEX GZC DONK2:48.712:50.5035.962:50.50
7.Babette Dessing8500646WIDEX GZC DONK2:53.282:51.6736.532:51.67
DISLineke van Hall8102058AquarijnNT3:31.96RC41.253:31.96


<< TOP >>
Programmanr. 6
25-11-2007
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Tim Wagenmans9104945Aquarijn1:01.671:03.2029.101:03.20
2.Stefan van Susteren8703283RZC1:03.131:03.5929.641:03.59
3.Raynor Wolf8903663RZC1:03.821:04.3728.561:04.37
4.Reinier vd Marel8501655WIDEX GZC DONK1:03.121:05.0329.501:05.03
5.Bastiaan de Knoop8601635WIDEX GZC DONK1:04.551:05.2329.761:05.23
6.Arno van Schuijlenborgh8403057RZC1:09.391:08.0830.821:08.08
7.Kasper Boers8100165AquarijnNT1:14.1533.271:14.15
8.Michiel Selten8902825Aquarijn1:15.361:16.8333.151:16.83
NGVincent Okkersen8902311Aquarijn1:08.03


<< TOP >>
Programmanr. 7
25-11-2007
Dames, 100m schoolslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Linda Kempen9202096WIDEX GZC DONK1:22.451:23.0138.461:23.01
2.Marlous de Jong9001782Aquarijn1:27.411:26.3139.901:26.31
3.Susanne Bos9100364RZC1:28.581:26.4439.121:26.44
4.Yldau de Lange9303608WIDEX GZC DONK1:29.661:27.4341.331:27.43
5.Mara Diks9000842Aquarijn1:31.011:31.4042.231:31.40
6.Denise Essing9103984WIDEX GZC DONK1:32.471:33.1443.451:33.14
7.Henriëtte Nooter9006602RZC1:42.531:39.0345.511:39.03
8.Moira van der Bijl9000288Aquarijn1:35.321:39.9447.201:39.94


<< TOP >>
Programmanr. 9
25-11-2007
Jongens, 200m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Roy Awater9100043RZC2:02.142:02.5258.462:02.52
2.Wouter Kaman9300241Aquarijn2:05.522:07.691:00.042:07.69
3.Peter Koning9101277WIDEX GZC DONK2:11.002:10.441:02.522:10.44
4.Jeroen van der Vlist9106387WIDEX GZC DONK2:17.122:12.821:03.872:12.82
5.Victor Pepplinkhuizen9002267RZC2:19.342:13.881:03.942:13.88
6.Thijmen van de Waal9203085Aquarijn2:09.222:17.011:04.732:17.01
7.Bart Beumer9104547RZC2:18.442:21.142:21.14
8.Tom van Silfhout9104551RZC2:12.932:21.971:04.132:21.97
9.Remco Oskam9205583WIDEX GZC DONK2:16.292:23.491:08.752:23.49
10.Silvan de Waart9205345WIDEX GZC DONK2:23.772:25.59FJ 11:09.832:25.59
11.Brian Grootveld9001053Aquarijn2:29.572:25.59FJ 21:09.972:25.59
12.Tom Balfoort9106815AquarijnNT2:37.881:13.912:37.88


<< TOP >>
Programmanr. 10
25-11-2007
Meisjes, 200m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Ivana Lingen9305020WIDEX GZC DONK2:38.962:37.031:16.652:37.03
2.Kris Siegers9306368WIDEX GZC DONK2:39.912:39.871:17.872:39.87
3.Linda Hulsteijn9302782RZC3:01.392:56.201:25.922:56.20
4.Anne Willers9305626Aquarijn3:23.102:59.501:26.052:59.50
5.Ayleen Fiechter9303090RZC3:00.403:02.131:29.843:02.13
6.Eva van Vliet9203616WIDEX GZC DONK3:03.113:03.461:29.333:03.46
7.Amalia Pechler9300588Aquarijn3:04.433:09.281:29.023:09.28
AFGEMMarlot Langlere9301022Aquarijn2:54.07


<< TOP >>
Programmanr. 11
25-11-2007
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Niek Pereboom9305395WIDEX GZC DONK1:05.261:04.7530.481:04.75
2.Philippe Rivard9301209WIDEX GZC DONK1:05.541:06.6930.501:06.69
2.Pascal Timmermans9202349RZC1:06.601:06.6930.111:06.69
4.Puck Smit9303357RZC1:11.671:12.7932.801:12.79
5.Mark van den Hondel9201805WIDEX GZC DONK1:14.641:16.7533.861:16.75
6.Lennart Okkersen9200977Aquarijn1:27.921:27.7437.301:27.74
7.Jesse Schaekers9301987Aquarijn1:21.911:28.8038.821:28.80
8.Jesper de Jong9300775Aquarijn1:28.751:29.4940.291:29.49
DISMichiel Voskamp9305393WIDEX GZC DONKNT1:22.90VC36.911:22.90
NG.ZAJochem Benthem9203293RZC1:25.10
NG.ZARogier Pepplinkhuizen9302077RZC1:30.73


<< TOP >>
Programmanr. 12
25-11-2007
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Yvonne Janssen-van Beek7600030RZC34.2737.00
2.Lisanne Wildekamp8804902RZC40.8240.14
3.Daniëlle Wijnen9004304WIDEX GZC DONK40.6741.65
4.Megan ter Braake8500424WIDEX GZC DONK42.8941.85
5.Suzan van den Hoogen8501308WIDEX GZC DONK43.5844.17
6.Vera van Vliet8905106WIDEX GZC DONK44.4244.22
7.Kyra de Lange9502210WIDEX GZC DONK48.2445.81
8.Lineke van Hall8102058AquarijnNT48.80
9.Sarike de Bruin9103986WIDEX GZC DONK51.3650.87
NGDanielle Reuter9102580Aquarijn45.21


<< TOP >>
Programmanr. 13
25-11-2007
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Tim Wagenmans9104945Aquarijn1:58.632:04.861:00.272:04.86
2.John van Susteren8502549RZC2:04.432:05.481:00.822:05.48
3.Bastiaan de Knoop8601635WIDEX GZC DONK2:10.192:09.201:04.042:09.20
4.Niels van Kooten8906399WIDEX GZC DONK2:10.852:12.031:03.892:12.03
5.Stefan van Susteren8703283RZC2:10.802:12.921:03.082:12.92
6.Arno van Schuijlenborgh8403057RZCNT2:17.031:05.762:17.03
7.Barend Kamphuis8100835Aquarijn2:25.662:23.131:08.312:23.13
8.Oskar Wong8503063WIDEX GZC DONK2:28.352:24.561:09.782:24.56
9.Jeroen Sicking9002659WIDEX GZC DONK2:34.612:34.801:14.082:34.80
10.Sebastiaan Gouman8906429WIDEX GZC DONKNT2:35.821:12.822:35.82
NGVincent Okkersen8902311Aquarijn2:04.40


<< TOP >>
Programmanr. 14
25-11-2007
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Anouk van der Vlies9603226WIDEX GZC DONK2:45.952:47.1236.982:47.12
2.Zoë van Zijl9500136Aquarijn2:56.302:51.3840.232:51.38
3.Michelle Geisler9502514Aquarijn3:00.042:56.0838.992:56.08
4.Eline Kempen9402802WIDEX GZC DONK3:00.102:58.5938.232:58.59
5.Liza van Dijk9502290RZC3:22.893:01.6741.143:01.67
6.Emmy Tuithof9503418Aquarijn3:18.663:16.8245.563:16.82
7.Rosa Gonzales Cortez9505302RZCNT3:32.4745.323:32.47
8.Janita Verkuil9503320Aquarijn3:40.143:36.6854.813:36.68
9.Meike Kolthof9406668WIDEX GZC DONKNT3:37.2248.873:37.22
DISFerren van Leijden9500678WIDEX GZC DONK3:03.212:54.16RC39.952:54.16
DISSanne Rodenburg9404714RZC2:59.233:05.15RH41.193:05.15
AFGEMEmma van Doorn9503668RZCNT
NGEmma van Vliet9505290RZCNT


<< TOP >>
Programmanr. 15
25-11-2007
Jongens, 100m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Tom Brouwers9402027RZC1:00.361:00.1828.891:00.18
2.Stefan Timmermans9403015RZC1:08.321:04.5630.561:04.56
3.Nicolas Rivard9500113WIDEX GZC DONK1:15.821:14.1235.121:14.12
4.Sander Pereboom9404201WIDEX GZC DONK1:22.831:19.4437.051:19.44
5.Marc van Rij9500931WIDEX GZC DONK1:20.201:20.0136.911:20.01
6.Kjeld van Keulen9502031Aquarijn1:23.171:23.0638.691:23.06
7.Robin Sabatino9503337RZCNT1:32.7944.021:32.79


<< TOP >>
Programmanr. 16
25-11-2007
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Denise Schulpen9700158Aquarijn1:23.711:19.0637.451:19.06
2.Elisabeth Rivard9600244WIDEX GZC DONK1:25.551:21.7140.041:21.71
3.Linda Kamperman9601238Aquarijn1:24.581:25.7541.251:25.75
4.Maud Megens9601094WIDEX GZC DONK1:38.951:30.3743.441:30.37
5.Georgette Wortelboer9602144RZC1:41.601:34.3345.931:34.33
6.Vera Martens9600852RZC1:38.671:34.6146.721:34.61
7.Shannon Mommersteeg9702398Aquarijn1:40.571:35.3345.551:35.33
8.Vera Willers9602076Aquarijn1:38.111:35.4146.861:35.41
9.Aurelie Pinede9600562RZC1:36.921:36.2247.091:36.22
10.Laura ter Stege9602364RZC1:45.601:40.1050.061:40.10
11.Djan Mattijssen9703550RZC1:54.761:49.5252.741:49.52
12.Marsha van den Heuvel9801154WIDEX GZC DONK1:59.471:50.6753.561:50.67
13.Eileen Duits9800842WIDEX GZC DONK2:11.491:51.3654.181:51.36
14.Larissa Ouweneel9800754WIDEX GZC DONK1:59.282:00.6658.002:00.66


<< TOP >>
Programmanr. 17
25-11-2007
Jongens, 50m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Paul van Grol9602951WIDEX GZC DONK48.3847.71
2.Stijn van Duinhoven9601655RZC50.0248.20
3.Mark Huistra9600297RZC48.2949.61
4.Mark Dros9601509WIDEX GZC DONK50.0750.10
5.Joshua Verkuil9700859Aquarijn50.7950.61
6.Bas Neeleman9603015RZC57.2051.76
7.Nigel Kombrink9700895WIDEX GZC DONK52.5652.88
8.Colin van der Bijl9700631Aquarijn55.4353.00
9.Jeroen Snel9602653WIDEX GZC DONK56.8554.09
10.Tim Bredenhof9702243Aquarijn1:00.3455.23
11.Martijn Tamis9701407WIDEX GZC DONK53.9855.40
12.William Gonzales Cortez9603033RZCNT59.70


<< TOP >>
Programmanr. 18
25-11-2007
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Iris Selten9202840Aquarijn2:16.742:18.891:06.552:18.89
2.Lisanne Wildekamp8804902RZC2:21.132:22.061:07.322:22.06
3.Jip Mulkens9402538Aquarijn2:22.602:23.971:08.112:23.97
4.Elles van Leeuwen8602240WIDEX GZC DONK2:27.342:27.101:10.072:27.10
5.Marieke van Dodeweerd8600896RZC2:35.512:27.981:11.912:27.98
6.Babette Dessing8500646WIDEX GZC DONK2:28.732:28.051:10.152:28.05
7.Rita van der Horst6900260RZC2:26.782:28.331:09.032:28.33
8.Megan ter Braake8500424WIDEX GZC DONK2:36.172:38.661:14.692:38.66
9.Danielle Reuter9102580Aquarijn2:36.842:40.251:16.462:40.25
10.Vera van Vliet8905106WIDEX GZC DONK2:48.342:49.761:22.672:49.76
DISLineke van Hall8102058AquarijnNTAF


<< TOP >>
Programmanr. 19
25-11-2007
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Raynor Wolf8903663RZC31.7131.86
2.Kevin van Susteren8903085RZC32.8132.42
3.Arno van Schuijlenborgh8403057RZC34.5733.90
4.Michiel Selten8902825Aquarijn34.6535.57
5.Oskar Wong8503063WIDEX GZC DONK36.8336.39
6.Tim Wagenmans9104945Aquarijn34.9036.99
7.Sebastiaan Gouman8906429WIDEX GZC DONK39.4138.43
8.Barend Kamphuis8100835Aquarijn37.8839.59
9.Jeroen Sicking9002659WIDEX GZC DONK41.5040.70
DISReinier vd Marel8501655WIDEX GZC DONK33.7133.55SP
NGVincent Okkersen8902311Aquarijn36.37


<< TOP >>
Programmanr. 21
25-11-2007
Dames, 200m vrije slagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Linda Kempen9202096WIDEX GZC DONK2:17.392:21.861:08.402:21.86
2.Susanne Bos9100364RZC2:21.642:25.411:08.932:25.41
3.Marlous de Jong9001782Aquarijn2:30.372:29.821:11.852:29.82
4.Denise Essing9103984WIDEX GZC DONK2:31.352:32.131:11.882:32.13
5.Yldau de Lange9303608WIDEX GZC DONK2:35.982:32.731:14.682:32.73
6.Mara Diks9000842Aquarijn2:36.962:34.971:13.882:34.97
7.Henriëtte Nooter9006602RZC2:31.802:38.291:15.922:38.29
8.Moira van der Bijl9000288Aquarijn2:33.362:43.121:18.692:43.12


<< TOP >>
Programmanr. 22
25-11-2007
Jongens, 100m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Roy Awater9100043RZC1:14.301:13.9134.091:13.91
2.Wouter Kaman9300241Aquarijn1:15.851:15.1035.801:15.10
3.Jeroen van der Vlist9106387WIDEX GZC DONK1:17.541:16.9136.391:16.91
4.Thijmen van de Waal9203085Aquarijn1:18.061:18.0736.921:18.07
5.Bart Beumer9104547RZC1:24.781:20.2537.661:20.25
6.Victor Pepplinkhuizen9002267RZC1:28.501:21.1338.221:21.13
7.Peter Koning9101277WIDEX GZC DONK1:24.461:21.3237.971:21.32
8.Silvan de Waart9205345WIDEX GZC DONK1:17.941:24.1738.641:24.17
9.Remco Oskam9205583WIDEX GZC DONK1:24.161:25.8839.121:25.88
10.Tom van Silfhout9104551RZC1:19.231:26.2739.771:26.27
11.Brian Grootveld9001053Aquarijn1:30.471:26.7641.731:26.76
NG.ZATom Balfoort9106815Aquarijn1:34.75


<< TOP >>
Programmanr. 23
25-11-2007
Meisjes, 100m vlinderslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Ivana Lingen9305020WIDEX GZC DONK1:13.791:15.3734.341:15.37
2.Kris Siegers9306368WIDEX GZC DONK1:26.531:26.8238.971:26.82
3.Eva van Vliet9203616WIDEX GZC DONK1:25.101:29.1441.061:29.14
4.Anne Willers9305626Aquarijn1:27.511:29.3339.941:29.33
5.Ayleen Fiechter9303090RZC1:28.641:32.2539.521:32.25
6.Amalia Pechler9300588Aquarijn1:33.041:36.3142.361:36.31
AFGEMMarlot Langlere9301022Aquarijn1:25.90


<< TOP >>
Programmanr. 24
25-11-2007
Jongens, 200m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Pascal Timmermans9202349RZC2:17.532:18.701:06.212:18.70
2.Philippe Rivard9301209WIDEX GZC DONK2:20.592:21.121:08.212:21.12
3.Niek Pereboom9305395WIDEX GZC DONK2:26.432:24.561:10.762:24.56
4.Jochem Benthem9203293RZC2:44.002:39.891:19.512:39.89
5.Rogier Pepplinkhuizen9302077RZC2:56.632:40.771:17.642:40.77
6.Puck Smit9303357RZC2:42.802:42.471:19.292:42.47
7.Jesper de Jong9300775Aquarijn2:55.922:45.831:21.042:45.83
8.Mark van den Hondel9201805WIDEX GZC DONK2:52.132:47.321:21.102:47.32
9.Jesse Schaekers9301987Aquarijn2:52.292:50.661:23.042:50.66
10.Lennart Okkersen9200977Aquarijn2:51.892:52.921:24.612:52.92
DISMichiel Voskamp9305393WIDEX GZC DONKNT2:59.73RD1:27.022:59.73


<< TOP >>
Programmanr. 25
25-11-2007
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Elles van Leeuwen8602240WIDEX GZC DONK1:10.821:10.5833.041:10.58
2.Yvonne Janssen-van Beek7600030RZC1:10.561:16.8335.571:16.83
3.Daniëlle Wijnen9004304WIDEX GZC DONK1:15.961:18.7936.541:18.79
4.Lisanne Wildekamp8804902RZCNT1:19.2936.511:19.29
5.Jip Mulkens9402538Aquarijn1:25.191:20.1535.731:20.15
6.Iris Selten9202840Aquarijn1:21.801:22.3636.951:22.36
7.Rita van der Horst6900260RZC1:19.111:24.2437.771:24.24
8.Marieke van Dodeweerd8600896RZC1:19.321:25.1038.021:25.10
9.Danielle Reuter9102580Aquarijn1:25.141:27.2440.391:27.24
10.Sarike de Bruin9103986WIDEX GZC DONK1:31.921:35.6840.551:35.68
DISSuzan van den Hoogen8501308WIDEX GZC DONK1:22.001:25.13VH38.881:25.13


<< TOP >>
Programmanr. 27
25-11-2007
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Tim Wagenmans9104945Aquarijn2:16.812:20.7430.902:20.74
2.John van Susteren8502549RZC2:18.362:21.4830.602:21.48
3.Stefan van Susteren8703283RZC2:22.982:25.2529.652:25.25
4.Bastiaan de Knoop8601635WIDEX GZC DONK2:25.052:27.2331.642:27.23
5.Reinier vd Marel8501655WIDEX GZC DONK2:24.932:36.0731.722:36.07
6.Niels van Kooten8906399WIDEX GZC DONK2:33.362:37.8831.152:37.88
7.Arno van Schuijlenborgh8403057RZC2:36.672:39.1132.362:39.11
8.Oskar Wong8503063WIDEX GZC DONK2:39.492:40.8334.292:40.83
9.Kasper Boers8100165AquarijnNT2:43.6732.362:43.67
10.Barend Kamphuis8100835Aquarijn2:56.972:54.4536.632:54.45
NGVincent Okkersen8902311Aquarijn2:30.18


<< TOP >>
Programmanr. 28
25-11-2007
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Zoë van Zijl9500136Aquarijn1:08.711:07.3032.511:07.30
2.Anouk van der Vlies9603226WIDEX GZC DONK1:09.431:08.4632.731:08.46
3.Sanne Rodenburg9404714RZC1:07.851:10.2633.361:10.26
4.Eline Kempen9402802WIDEX GZC DONK1:12.781:11.13FJ 133.861:11.13
5.Michelle Geisler9502514Aquarijn1:12.191:11.13FJ 234.281:11.13
6.Liza van Dijk9502290RZC1:12.821:11.6733.711:11.67
7.Ferren van Leijden9500678WIDEX GZC DONK1:12.871:11.9634.421:11.96
8.Emmy Tuithof9503418Aquarijn1:22.901:20.5038.501:20.50
9.Rosa Gonzales Cortez9505302RZC1:25.021:23.8238.861:23.82
10.Janita Verkuil9503320Aquarijn1:24.841:24.8739.471:24.87
11.Meike Kolthof9406668WIDEX GZC DONK1:27.271:26.5340.121:26.53
12.Kyra de Lange9502210WIDEX GZC DONK1:27.801:31.4441.341:31.44
AFGEMEmma van Doorn9503668RZC1:18.42
NGEmma van Vliet9505290RZCNT


<< TOP >>
Programmanr. 29
25-11-2007
Jongens, 200m wisselslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Tom Brouwers9402027RZC2:44.622:41.9031.892:41.90
2.Stefan Timmermans9403015RZC3:00.402:49.0433.792:49.04
3.Marc van Rij9500931WIDEX GZC DONKNT3:13.0547.273:13.05
4.Nicolas Rivard9500113WIDEX GZC DONK3:14.733:13.4648.073:13.46
5.Sander Pereboom9404201WIDEX GZC DONK3:24.513:13.5944.673:13.59
6.Kjeld van Keulen9502031Aquarijn3:36.393:28.8348.973:28.83
DISRobin Sabatino9503337RZCNT4:00.14SH/SD59.254:00.14


<< TOP >>
Programmanr. 30
25-11-2007
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Georgette Wortelboer9602144RZC43.4143.25
2.Denise Schulpen9700158Aquarijn46.6443.86
3.Linda Kamperman9601238Aquarijn47.7044.48
4.Maud Megens9601094WIDEX GZC DONK44.6946.17
5.Elisabeth Rivard9600244WIDEX GZC DONK47.3646.88
6.Vera Willers9602076Aquarijn48.2947.55
7.Laura ter Stege9602364RZC52.1147.73
8.Vera Martens9600852RZC51.4449.22
9.Eileen Duits9800842WIDEX GZC DONK48.9751.01
10.Larissa Ouweneel9800754WIDEX GZC DONK53.0251.58
11.Aurelie Pinede9600562RZC53.6852.89
12.Marsha van den Heuvel9801154WIDEX GZC DONK57.3657.06
13.Shannon Mommersteeg9702398Aquarijn1:00.0357.16
14.Djan Mattijssen9703550RZC58.2357.98


<< TOP >>
Programmanr. 31
25-11-2007
Jongens, 100m rugslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Mark Huistra9600297RZC1:24.221:23.8240.511:23.82
2.Stijn van Duinhoven9601655RZC1:36.161:34.1946.401:34.19
3.Mark Dros9601509WIDEX GZC DONK1:33.841:35.7047.221:35.70
4.Bas Neeleman9603015RZCNT1:39.4248.861:39.42
5.Joshua Verkuil9700859Aquarijn1:43.111:40.6149.001:40.61
6.Colin van der Bijl9700631Aquarijn1:41.101:41.3549.901:41.35
7.Tim Bredenhof9702243Aquarijn1:54.701:44.8150.241:44.81
8.Nigel Kombrink9700895WIDEX GZC DONK2:06.331:46.1950.911:46.19
9.Paul van Grol9602951WIDEX GZC DONK1:47.011:46.3052.551:46.30
10.Jeroen Snel9602653WIDEX GZC DONKNT1:50.7653.521:50.76
11.William Gonzales Cortez9603033RZCNT1:56.8356.701:56.83
12.Martijn Tamis9701407WIDEX GZC DONK1:56.732:01.201:00.852:01.20


<< TOP >>
Programmanr. 32
25-11-2007
Dames, 4 x 100m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.RZC 1RZC4:20.894:22.39
Susanne Bos
Lisanne Wildekamp
91
88
1:04.58Yvonne Janssen-van Beek
Rita van der Horst
76
69
2.Aquarijn 1Aquarijn4:26.504:24.83
Iris Selten
Zoë van Zijl
92
95
1:03.32Jip Mulkens
Anne Willers
94
93
3.WIDEX GZC DONK 1WIDEX GZC DONK4:24.484:25.64
Ivana Lingen
Elles van Leeuwen
93
86
1:05.84Babette Dessing
Linda Kempen
85
92
4.WIDEX GZC DONK 2WIDEX GZC DONK4:34.574:35.33
Kris Siegers
Denise Essing
93
91
1:08.83Daniëlle Wijnen
Anouk van der Vlies
90
96
5.WIDEX GZC DONK 3WIDEX GZC DONK4:43.974:55.20
Yldau de Lange
Suzan van den Hoogen
93
85
1:11.14Vera van Vliet
Eline Kempen
89
94


<< TOP >>
Programmanr. 33
25-11-2007
Heren, 4 x 100m wisselslag

Senioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.RZC 1RZC4:08.674:12.26
Pascal Timmermans
John van Susteren
92
85
1:02.94Roy Awater
Raynor Wolf
91
89
2.WIDEX GZC DONK 1WIDEX GZC DONK4:18.784:24.14
Philippe Rivard
Bastiaan de Knoop
93
86
1:07.58Reinier vd Marel
Niek Pereboom
85
93
3.RZC 2RZC4:24.174:26.39
Bart Beumer
Kevin van Susteren
91
89
1:09.24Stefan van Susteren
Victor Pepplinkhuizen
87
90
4.Aquarijn 1Aquarijn4:34.894:35.62
Kasper Boers
Wouter Kaman
81
93
1:14.68Tim Wagenmans
Thijmen van de Waal
91
92
5.WIDEX GZC DONK 3WIDEX GZC DONK4:48.014:56.02
Jeroen Sicking
Oskar Wong
90
85
1:12.67Mark van den Hondel
Remco Oskam
92
92
DISWIDEX GZC DONK 2WIDEX GZC DONK4:39.92AE
dis. vierde zwemmer
Jeroen van der Vlist
Silvan de Waart
91
92
1:11.60Niels van Kooten
Peter Koning
89
91