Nationale B Competitie deel 2
Vlissingen (NED),    25.11.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Mixed J Minioren 6 M Junioren 1 en later
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Dames Jeugd 2 en later    Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 13. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 14. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 15. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 16. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 17. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 18. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 19. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 20. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vlinderslag, Dames Jeugd 2 en later    Nr. 24. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 25. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 26. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 28. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 31. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 32. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 33. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2004


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2               Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
25-11-2007 - 13:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Schelde 1                       De Schelde             3:59.17   508       
        Niels Suy, 93                          Tristan Loof, 92
        Dennis Wolfert, 92                     Bas van Houwelingen, 92
            28.72  1:00.64  3:59.17

    2.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          4:10.92   440       
        Yannick Mol, 93                        Jeffrey de Vos, 93
        Robin Breel, 92                        Sonny Corré, 93
            29.67  1:01.10  4:10.92

    3.  de Devel 1                         de Devel               4:13.67   425       
        Yoeri Kok, 93                          Jelmar van Zijderveld, 93
        Jeroen Durinck, 93                     Giovanni den Ouden, 93
            29.82  1:01.60  4:13.67

    4.  SBC 2000 (SG) 1                    SBC 2000 (SG)          4:51.84   279       
        Kars Oomen, 92                         Maarten Tadjab, 93
        Coen Kuijpers, 94                      Tobias van Kruysdijk, 93
            33.43  1:12.09  4:51.84




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Alle, 4 x 50m vrije slag Mixed J Minioren 6 M Junioren 1 en later
25-11-2007 - 13:36                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          2:11.46   277       
        Levy Kort, 96                          Pedro Mol, 96
        Tulany de Wilde, 96                    Eline de Haard, 96
            32.66  2:11.46

    2.  de Devel 1                         de Devel               2:13.70   263       
        Tirza Vrijhof, 96                      Inge Taal, 96
        Pim van Milt, 96                       Roberto Hogerwerf, 97
            33.45  2:13.70

    3.  De Schelde 1                       De Schelde             2:43.19   145       
        Koen Legters, 96                       Thomas de Vos, 96
        Charissa Loof, 96                      Jamie van Driel, 96
            47.14  2:43.19

   DIS  SBC 2000 (SG) 1                    SBC 2000 (SG)          2:43.76             
        EA, 2e zwemmer
        Antonela Baric, 96                     Raimon Passania, 96
        Beau Luyten, 97                        Jari den Ottelander, 98
            36.74  1:17.15  1:59.38  2:43.76




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Dames, 400m wisselslag             Dames Senioren Open
25-11-2007 - 13:39                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maartje van Keulen            80   SBC 2000 (SG)          5:11.74   659       
            33.64  1:11.33  5:11.74
    2.  Maryse Lampe                  87   de Devel               5:14.45   643       
            31.84  1:09.65  5:14.45
    3.  Judith Stap                   93   De Stormvogel          5:18.36   619       
            31.89  1:10.64  5:18.36
    4.  Josje van Houwelingen         90   De Schelde             5:21.83   599       
            33.78  1:13.94  5:21.83
    5.  Mieke van Dort                91   De Stormvogel          5:31.30   549       
            33.62  1:13.32  5:31.30
    6.  Fieke Brands                  89   SBC 2000 (SG)          5:42.34   498       
            35.55  1:18.06  5:42.34
    7.  Annewil Mol                   92   de Devel               5:44.51   489       
            36.41  1:20.48  5:44.51
    8.  Ellis Mos                     92   de Devel               5:47.30   477       
            34.35  1:15.68  5:47.30
    9.  Chantal Verhoeff              79   SBC 2000 (SG)          5:59.00   432       
            35.02  1:16.82  5:59.00
   10.  Nicole v/d Kooy               87   SBC 2000 (SG)          5:59.06   432       
            38.40  1:24.57  5:59.06




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Heren, 100m vlinderslag             Heren Senioren Open
25-11-2007 - 13:53                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               88   De Schelde             1:00.30   589       
            27.53  1:00.30
    2.  Eelco van Gemert              72   De Stormvogel          1:03.79   497       
            28.95  1:03.79
    3.  Stefan Roovers                91   De Stormvogel          1:04.51   481       
            29.36  1:04.51
    4.  Jeroen Bonten                 88   SBC 2000 (SG)          1:06.28   443       
            30.38  1:06.28
    5.  Leon Wagter                   88   De Schelde             1:06.36   442       
            29.52  1:06.36
    6.  Björn de Groot                86   de Devel               1:06.96   430       
            30.74  1:06.96
    7.  Tommy van Overmeeren          84   De Schelde             1:07.33   423       
            29.19  1:07.33
    8.  Frank Zwiers                  82   SBC 2000 (SG)          1:07.51   420       
            31.51  1:07.51
    9.  Maxime Berthault              87   SBC 2000 (SG)          1:09.16   390       
            31.95  1:09.16
   10.  Jeroen Dellebeke              81   De Stormvogel          1:10.15   374       
            31.64  1:10.15
   11.  Roderik van Zijderveld        84   de Devel               1:17.38   279       
            35.56  1:17.38



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 100m schoolslag       Dames Senioren 2 en later
25-11-2007 - 13:57                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa van Milt                 92   de Devel               1:19.61   555       
            37.45  1:19.61
    2.  Monique de Haard              92   De Stormvogel          1:20.80   531       
            37.54  1:20.80
    3.  Merel Snoeijs                 90   SBC 2000 (SG)          1:25.83   443       
            39.66  1:25.83
    4.  Willemijn Verhelst            94   De Schelde             1:26.46   434       
            40.37  1:26.46
    5.  Lieke Beezemer                91   De Schelde             1:28.41   406       
            41.57  1:28.41
    6.  Carola van der Zee            92   de Devel               1:28.55   404       
            41.70  1:28.55
    7.  Jaimy Kort                    92   De Stormvogel          1:29.18   395       
            41.26  1:29.18
    8.  Mariette v.d Sman             93   de Devel               1:29.25   394       
            41.68  1:29.25
    9.  Myrthe Lampe                  90   de Devel               1:31.39   367       
            42.95  1:31.39
   10.  Kitty Schiphorst Preuper      91   SBC 2000 (SG)          1:31.45   366       
            42.76  1:31.45
   11.  Bianca de Pooter              92   De Schelde             1:31.54   365       
            42.99  1:31.54
   12.  Suzanne Dedden                90   SBC 2000 (SG)          1:34.95   327       
            44.73  1:34.95



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 400m vrije slag         Heren Jeugd 2 en later
25-11-2007 - 14:02                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn Mechielsen            90   De Stormvogel          4:31.86   524       
            28.20  1:00.36  2:09.07  4:31.86
    2.  Yaïr Klazen                   90   De Stormvogel          4:37.83   491       
            29.08  1:02.76  1:38.50  2:14.78  2:50.84  3:27.14  4:03.50  4:37.83
    3.  Nick Klatten                  90   de Devel               4:38.36   488       
            29.01  1:02.79  2:13.52  4:38.36
    4.  Stefan Wesolowski             91   SBC 2000 (SG)          4:44.57   457       
            30.82  1:05.73  2:19.23  4:44.57
    5.  Remco Bonten                  90   SBC 2000 (SG)          4:45.86   451       
            31.37  1:06.84  2:20.99  4:45.86
    6.  Mertijn Loof                  90   De Schelde             4:46.45   448       
            29.94  1:05.13  1:41.86  2:19.36  2:56.96  3:33.78  4:10.08  4:46.45
    7.  Sander v. Nieuwenhuyzen       91   De Stormvogel          4:47.08   445       
            28.23  1:01.18  2:14.99  4:47.08
    8.  Edwin de Jong                 91   De Schelde             4:56.13   405       
            32.01  1:07.92  2:22.69  4:56.13
    9.  Nils Dupre                    90   de Devel               5:12.75   344       
            32.02  1:09.18  2:29.44  5:12.75
   10.  Oskar Bles                    91   SBC 2000 (SG)          5:25.95   304       
            34.95  1:14.09  1:54.94  2:36.62  3:18.65  4:01.52  4:44.29  5:25.95
 AFGEM  Lorenzo van Poele             91   De Schelde                                 




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Meisjes, 200m rugslag           Dames Jeugd 2 en later
25-11-2007 - 14:13                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                93   De Stormvogel          2:26.43   620       
            33.23  1:10.42  2:26.43
    2.  Anniek Minderhoud             93   De Stormvogel          2:39.17   483       
            37.08  1:17.37  2:39.17
    3.  Leonie Taal                   93   de Devel               2:44.83   435       
            37.77  1:19.58  2:44.83
    4.  Renée Roks                    93   SBC 2000 (SG)          2:46.67   421       
            39.08  1:20.48  2:46.67
    5.  Sanne Bruggink                92   SBC 2000 (SG)          2:51.25   388       
            38.99  1:21.75  2:06.38  2:51.25
    6.  Jennemieke Aanraad            93   SBC 2000 (SG)          2:51.76   384       
            40.45  1:23.96  2:51.76
    7.  Nicole Peeters                93   SBC 2000 (SG)          2:52.00   383       
            40.02  1:22.54  2:52.00
    8.  Marloes Boelhouwer            93   de Devel               2:56.67   353       
            39.65  1:24.00  2:56.67
   DIS  Lisa Klatten                  92   de Devel               2:53.00             
        RC
            38.53  1:21.66  2:07.78  2:53.00
 AFGEM  Manon Boone                   93   De Schelde                                 
 AFGEM  Layla van Driel               92   De Schelde                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11               Jongens, 100m vlinderslag    Jongens Junioren 4 en later
25-11-2007 - 14:21                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           92   De Schelde             1:05.67   456       
            30.03  1:05.67
    2.  Dennis Wolfert                92   De Schelde             1:06.48   439       
            30.13  1:06.48
    3.  Sonny Corré                   93   De Stormvogel          1:07.36   422       
            30.36  1:07.36
    4.  Tristan Loof                  92   De Schelde             1:10.18   373       
            32.28  1:10.18
    5.  Yoeri Kok                     93   de Devel               1:10.40   370       
            31.41  1:10.40
    6.  Giovanni den Ouden            93   de Devel               1:12.32   341       
            33.84  1:12.32
    7.  Yannick Mol                   93   De Stormvogel          1:12.76   335       
            33.64  1:12.76
    8.  Niels Suy                     93   De Schelde             1:13.03   331       
            33.03  1:13.03
    9.  Jeffrey de Vos                93   De Stormvogel          1:13.79   321       
            33.70  1:13.79
   10.  Leon Verschuren               93   SBC 2000 (SG)          1:20.70   246       
            36.73  1:20.70
   11.  Jeroen Durinck                93   de Devel               1:22.58   229       
            37.88  1:22.58
   12.  Jelmar van Zijderveld         93   de Devel               1:24.35   215       
            37.10  1:24.35
   13.  Robin Breel                   92   De Stormvogel          1:25.02   210       
            36.54  1:25.02
   14.  Tobias van Kruysdijk          93   SBC 2000 (SG)          1:28.89   184       
            40.09  1:28.89
   15.  Kars Oomen                    92   SBC 2000 (SG)          1:37.65   139       
            42.94  1:37.65
   16.  Coen Kuijpers                 94   SBC 2000 (SG)          1:38.48   135       
            41.80  1:38.48
   17.  Maarten Tadjab                93   SBC 2000 (SG)          1:43.93   115       
            46.36  1:43.93



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Dames, 50m schoolslag              Dames Senioren Open
25-11-2007 - 14:27                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Balvers                  85   SBC 2000 (SG)            35.43   624       
    2.  Maryse Lampe                  87   de Devel                 36.93   551       
    3.  Josje van Houwelingen         90   De Schelde               37.04   546       
    4.  Nikita Kruis                  89   De Stormvogel            37.43   529       
    5.  Fieke Brands                  89   SBC 2000 (SG)            37.66   519       
    6.  Ineke Goossens                79   SBC 2000 (SG)            38.29   494       
    7.  Mieke van Dort                91   De Stormvogel            38.42   489       
    8.  Ellis Mos                     92   de Devel                 39.71   443       
    9.  Nikita Kok                    91   de Devel                 45.79   289       
 AFGEM  Lisanne de Jong               89   De Schelde                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Heren, 200m vrije slag             Heren Senioren Open
25-11-2007 - 14:31                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               88   De Schelde             1:59.82   640       
            28.20    59.07  1:59.82
    2.  Frank Zwiers                  82   SBC 2000 (SG)          2:02.39   601       
            28.62    59.97  2:02.39
    3.  Thomas Priems                 86   SBC 2000 (SG)          2:02.97   592       
            28.13    59.33  2:02.97
    4.  Eelco van Gemert              72   De Stormvogel          2:06.88   539       
            29.11  1:01.09  1:34.10  2:06.88
    5.  Jan Brink                     62   De Stormvogel          2:07.26   535       
            29.84  1:02.18  2:07.26
    6.  Maxime Berthault              87   SBC 2000 (SG)          2:10.31   498       
            29.55  1:02.57  1:36.45  2:10.31
    6.  Jeroen Bonten                 88   SBC 2000 (SG)          2:10.31   498       
            29.20  1:02.18  2:10.31
    8.  Frank Hoogenboom              89   de Devel               2:12.92   469       
            30.57  1:03.86  2:12.92
    9.  Leon Wagter                   88   De Schelde             2:15.56   442       
            30.25  1:04.75  2:15.56
   10.  Niek Kampman                  89   De Schelde             2:16.52   433       
            29.86  1:03.53  1:39.50  2:16.52
   11.  Mathijs v.d. Berg             86   de Devel               2:19.41   407       
            29.70  1:03.57  2:19.41



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 200m wisselslag    Meisjes Junioren 3 en later
25-11-2007 - 14:37                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie van Dam             95   de Devel               2:47.62   454       
            34.97  2:47.62
    2.  Saskia de Haard               94   De Stormvogel          2:50.65   430       
            37.57  2:50.65
    3.  Rosanne Ligtvoet              95   de Devel               2:51.57   423       
            36.48  2:51.57
    4.  Claudia den Ottelander        95   SBC 2000 (SG)          2:51.66   422       
            40.68  2:51.66
    5.  Amira Fathi                   94   De Stormvogel          2:51.92   421       
            37.64  2:51.92
    6.  Lindi Verkooijen              95   SBC 2000 (SG)          2:57.32   383       
            40.06  2:57.32
    7.  Bodine Corré                  95   De Stormvogel          2:57.64   381       
            36.02  2:57.64
    8.  Maya Kingma                   95   SBC 2000 (SG)          2:57.71   381       
            42.22  2:57.71
    9.  Anouk Molewijk                95   De Schelde             2:59.94   367       
            40.48  2:59.94
   10.  Dunya Luteijn                 94   De Schelde             3:03.13   348       
            40.82  3:03.13
   11.  Daisy van den Bos             95   SBC 2000 (SG)          3:04.25   342       
            40.08  3:04.25
   12.  Aure Lampe                    94   de Devel               3:07.64   323       
            39.78  3:07.64
   13.  Dymphie Huijssen              95   De Schelde             3:13.34   296       
            43.39  3:13.34
   14.  Esmee Boschma                 94   SBC 2000 (SG)          3:17.99   275       
            44.61  3:17.99
   DIS  Yoshi Corré                   95   De Stormvogel          2:51.47             
        SL
            37.55  2:51.47



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 100m vrije slag    Jongens Junioren 2 en later
25-11-2007 - 14:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Richard Oskam                 94   De Schelde             1:07.40   335       
            31.88  1:07.40
    2.  Sven Alderlieste              95   SBC 2000 (SG)          1:09.20   309       
            32.42  1:09.20
    3.  Lennard Breel                 95   De Stormvogel          1:10.01   299       
            32.97  1:10.01
    4.  Cas van Vorstenbos            94   De Schelde             1:11.69   278       
            34.84  1:11.69
    5.  Christian de Die              95   De Schelde             1:11.75   277       
            33.52  1:11.75
    6.  Roy Bos                       95   de Devel               1:12.08   274       
            34.08  1:12.08
    7.  Gijs Manhave                  94   De Schelde             1:12.13   273       
            35.49  1:12.13
    8.  Ozzie Hoogesteger             95   De Stormvogel          1:13.28   260       
            33.83  1:13.28
    8.  Tu Hoang                      94   de Devel               1:13.28   260       
            35.06  1:13.28
   10.  Michael Hoek                  95   de Devel               1:14.12   252       
            34.56  1:14.12
   11.  Sjakko Bekkers                95   De Stormvogel          1:15.61   237       
            35.70  1:15.61
   12.  Coen Kuijpers                 94   SBC 2000 (SG)          1:17.97   216       
            34.83  1:17.97
 AFGEM  Luuk Doorakkers               94   SBC 2000 (SG)                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                 Meisjes, 100m rugslag      Meisjes Junioren 1 en later
25-11-2007 - 14:49                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Taal                     96   de Devel               1:21.14   371       
            38.96  1:21.14
    2.  Eline de Haard                96   De Stormvogel          1:23.48   340       
            40.36  1:23.48
    3.  Tirza Vrijhof                 96   de Devel               1:26.32   308       
            41.00  1:26.32
    4.  Tulany de Wilde               96   De Stormvogel          1:27.79   293       
            42.72  1:27.79
    5.  Savannah Leenheer             96   De Stormvogel          1:29.97   272       
            41.11  1:29.97
    6.  Tineke van Dort               96   De Stormvogel          1:32.90   247       
            44.43  1:32.90
    7.  Yasmine Bartelds              96   SBC 2000 (SG)          1:36.42   221       
            45.38  1:36.42
    8.  Sanne Boelhouwer              97   de Devel               1:38.84   205       
            47.19  1:38.84
    9.  Antonela Baric                96   SBC 2000 (SG)          1:38.86   205       
            49.58  1:38.86
   10.  Tessa Eijkman                 97   De Schelde             1:41.10   192       
            48.64  1:41.10
   11.  Charissa Loof                 96   De Schelde             1:41.55   189       
            49.33  1:41.55
   12.  Cilia van Dam                 97   de Devel               1:46.70   163       
            51.49  1:46.70
   DIS  Jessica Oomen                 97   SBC 2000 (SG)          1:52.94             
        RC
            53.35  1:52.94
 AFGEM  Jamie van Driel               96   De Schelde                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 50m schoolslag     Jongens Minioren 6 en later
25-11-2007 - 14:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Levy Kort                     96   De Stormvogel            43.48   232  FJ 1 
    2.  Pim van Milt                  96   de Devel                 43.48   232  FJ 2 
    3.  Pedro Mol                     96   De Stormvogel            44.34   219       
    4.  Roberto Hogerwerf             97   de Devel                 44.58   215       
    5.  Rainier Voll                  98   de Devel                 46.69   187       
    6.  Raimon Passania               96   SBC 2000 (SG)            48.43   168       
    7.  Wouter Stap                   97   De Stormvogel            48.70   165       
    8.  Alex Breel                    97   De Stormvogel            48.83   164       
    9.  Dylan Zwirs                   96   de Devel                 49.47   157       
   10.  Jurgen Kamst                  96   SBC 2000 (SG)            50.89   145       
   11.  Thomas de Vos                 96   De Schelde               52.84   129       
   12.  Koen Legters                  96   De Schelde               56.64   105       
   13.  Jari den Ottelander           98   SBC 2000 (SG)          1:03.84    73       
 AFGEM  Luka Jaksic                   96   De Schelde                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Dames, 200m vrije slag             Dames Senioren Open
25-11-2007 - 14:58                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maartje van Keulen            80   SBC 2000 (SG)          2:11.48   669       
            30.49  1:03.20  2:11.48
    2.  Josje van Houwelingen         90   De Schelde             2:17.23   589       
            31.16  1:06.20  2:17.23
    3.  Merel van der Ent             93   De Stormvogel          2:17.86   581       
            31.79  1:07.22  1:43.69  2:17.86
    4.  Inge Balvers                  85   SBC 2000 (SG)          2:17.94   580       
            32.57  1:08.02  2:17.94
    5.  Maryse Lampe                  87   de Devel               2:20.17   553       
            32.15  1:08.56  1:44.88  2:20.17
    6.  Ineke Goossens                79   SBC 2000 (SG)          2:21.51   537       
            31.46  1:06.94  2:21.51
    7.  Nikita Kruis                  89   De Stormvogel          2:23.54   515       
            31.26  1:07.54  2:23.54
    8.  Fieke Brands                  89   SBC 2000 (SG)          2:24.15   508       
            32.74  1:09.07  1:46.55  2:24.15
    9.  Judith Beernink               83   de Devel               2:28.20   467       
            32.45  1:09.81  2:28.20
   10.  Nicole v/d Kooy               87   SBC 2000 (SG)          2:29.81   453       
            34.00  1:11.82  2:29.81
   11.  Nikita Kok                    91   de Devel               2:46.79   328       
            35.76  1:17.47  2:02.60  2:46.79
 AFGEM  Lisanne de Jong               89   De Schelde                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Heren, 50m schoolslag              Heren Senioren Open
25-11-2007 - 15:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tommy van Overmeeren          84   De Schelde               30.93   644       
    2.  Mathijs v.d. Berg             86   de Devel                 32.45   558       
    3.  Cees van Houwelingen          63   De Schelde               32.81   540       
    4.  Eelco van Gemert              72   De Stormvogel            33.59   503       
    5.  Jeroen Bonten                 88   SBC 2000 (SG)            33.93   488       
    6.  Leon Wagter                   88   De Schelde               35.31   433       
    7.  Jeroen Dellebeke              81   De Stormvogel            35.47   427       
    8.  Maxime Berthault              87   SBC 2000 (SG)            37.63   358       
    9.  Robin Breel                   92   De Stormvogel            39.13   318       
   10.  Roderik van Zijderveld        84   de Devel                 39.39   312       




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Dames, 400m vrije slag       Dames Senioren 2 en later
25-11-2007 - 15:18                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa van Milt                 92   de Devel               4:55.32   545       
            33.56  1:10.08  2:25.93  4:55.32
    2.  Myrthe Lampe                  90   de Devel               4:57.16   535       
            33.38  1:10.41  1:48.14  2:26.28  3:04.28  3:42.24  4:20.34  4:57.16
    3.  Monique de Haard              92   De Stormvogel          5:07.54   483       
            34.45  1:12.86  2:32.33  5:07.54
    4.  Kitty Schiphorst Preuper      91   SBC 2000 (SG)          5:08.60   478       
            34.36  1:12.64  1:52.51  2:32.57  3:12.92  3:52.51  4:31.86  5:08.60
    5.  Victoria Mol                  90   de Devel               5:09.97   472       
            34.40  1:12.94  1:52.48  2:32.60  3:12.20  3:52.18  4:31.69  5:09.97
    6.  Mariette v.d Sman             93   de Devel               5:10.03   471       
            34.52  1:12.42  1:51.94  2:31.74  3:12.47  3:52.34  4:31.99  5:10.03
    7.  Merel Snoeijs                 90   SBC 2000 (SG)          5:26.13   405       
            34.53  1:13.32  1:54.09  2:36.04  3:18.38  4:01.13  4:45.00  5:26.13
    8.  Jaimy Kort                    92   De Stormvogel          5:26.41   404       
            35.54  5:26.41
    9.  Lieke Beezemer                91   De Schelde             5:29.52   393       
            34.74  1:13.42  1:54.26  2:36.81  3:20.17  4:03.08  4:46.98  5:29.52
   10.  Suzanne Dedden                90   SBC 2000 (SG)          5:37.42   366       
            36.77  1:16.62  2:41.08  5:37.42
   11.  Willemijn Verhelst            94   De Schelde             5:53.83   317       
            35.93  1:18.56  2:04.16  2:50.30  3:35.95  4:23.05  5:10.25  5:53.83
   12.  Bianca de Pooter              92   De Schelde             5:59.10   303       
            36.67  1:19.45  2:04.76  2:51.92  3:39.60  4:26.73  5:14.45  5:59.10




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Jongens, 100m schoolslag         Heren Jeugd 2 en later
25-11-2007 - 15:31                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn Mechielsen            90   De Stormvogel          1:14.11   484       
            34.51  1:14.11
    2.  Sander v. Nieuwenhuyzen       91   De Stormvogel          1:15.39   460       
            35.02  1:15.39
    3.  Edwin de Jong                 91   De Schelde             1:15.52   458       
            34.81  1:15.52
    4.  Yaïr Klazen                   90   De Stormvogel          1:17.16   429       
            36.48  1:17.16
    5.  Mertijn Loof                  90   De Schelde             1:17.78   419       
            36.84  1:17.78
    6.  Stefan Wesolowski             91   SBC 2000 (SG)          1:20.23   382       
            37.84  1:20.23
    7.  Oskar Bles                    91   SBC 2000 (SG)          1:21.06   370       
            38.15  1:21.06
    8.  Nick Klatten                  90   de Devel               1:21.64   362       
            37.20  1:21.64
    9.  Nils Dupre                    90   de Devel               1:27.75   292       
            40.15  1:27.75
 AFGEM  Lorenzo van Poele             91   De Schelde                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23               Meisjes, 100m vlinderslag         Dames Jeugd 2 en later
25-11-2007 - 15:36                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                93   De Stormvogel          1:09.40   558       
            31.77  1:09.40
    2.  Leonie Taal                   93   de Devel               1:10.16   540       
            32.54  1:10.16
    3.  Renée Roks                    93   SBC 2000 (SG)          1:13.38   472       
            33.38  1:13.38
    4.  Merel van der Ent             93   De Stormvogel          1:13.84   464       
            33.39  1:13.84
    5.  Anniek Minderhoud             93   De Stormvogel          1:16.84   411       
            34.87  1:16.84
    6.  Lisa Klatten                  92   de Devel               1:17.83   396       
            34.19  1:17.83
    7.  Sanne Bruggink                92   SBC 2000 (SG)          1:26.11   292       
            39.24  1:26.11
    8.  Nicole Peeters                93   SBC 2000 (SG)          1:28.66   268       
            41.38  1:28.66
    9.  Jennemieke Aanraad            93   SBC 2000 (SG)          1:30.51   252       
            38.54  1:30.51
   DIS  Marit Meijers                 93   SBC 2000 (SG)          1:26.93             
        VC
            37.62  1:26.93
 AFGEM  Manon Boone                   93   De Schelde                                 
 AFGEM  Layla van Driel               92   De Schelde                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                 Jongens, 200m rugslag      Jongens Junioren 4 en later
25-11-2007 - 15:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sonny Corré                   93   De Stormvogel          2:21.68   493       
        Kringrecord
            33.54  1:09.64  2:21.68
    2.  Bas van Houwelingen           92   De Schelde             2:23.07   479       
            33.02  1:09.00  2:23.07
    3.  Dennis Wolfert                92   De Schelde             2:31.92   400       
            35.63  1:14.05  2:31.92
    4.  Yannick Mol                   93   De Stormvogel          2:32.23   398       
            35.45  1:13.96  2:32.23
    5.  Giovanni den Ouden            93   de Devel               2:34.46   381       
            35.31  2:34.46
    6.  Niels Suy                     93   De Schelde             2:38.02   355       
            37.01  1:16.47  2:38.02
    7.  Tristan Loof                  92   De Schelde             2:38.84   350       
          2:38.84
    8.  Yoeri Kok                     93   de Devel               2:41.46   333       
            36.94  1:17.56  2:41.46
    9.  Jeffrey de Vos                93   De Stormvogel          2:47.57   298       
            39.76  1:22.51  2:47.57
   10.  Jelmar van Zijderveld         93   de Devel               2:48.15   295       
            37.18  1:19.37  2:48.15
   11.  Jeroen Durinck                93   de Devel               2:49.48   288       
            38.81  1:20.67  2:49.48
   12.  Kars Oomen                    92   SBC 2000 (SG)          2:56.20   256       
            40.75  1:26.26  2:56.20
   13.  Tobias van Kruysdijk          93   SBC 2000 (SG)          3:08.85   208       
            42.24  3:08.85
   DIS  Leon Verschuren               93   SBC 2000 (SG)          2:55.27             
        RC
            40.73  1:24.71  2:55.27



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Dames, 100m vlinderslag             Dames Senioren Open
25-11-2007 - 15:48                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maryse Lampe                  87   de Devel               1:08.14   590       
            31.57  1:08.14
    2.  Judith Stap                   93   De Stormvogel          1:08.82   573       
            31.92  1:08.82
    3.  Maartje van Keulen            80   SBC 2000 (SG)          1:10.17   540       
            33.06  1:10.17
    4.  Mieke van Dort                91   De Stormvogel          1:13.42   472       
            33.37  1:13.42
    5.  Chantal Verhoeff              79   SBC 2000 (SG)          1:13.58   469       
            33.21  1:13.58
    6.  Judith Beernink               83   de Devel               1:13.62   468       
            33.82  1:13.62
    7.  Josje van Houwelingen         90   De Schelde             1:14.16   458       
            34.02  1:14.16
    8.  Nikita Kruis                  89   De Stormvogel          1:16.23   421       
            33.54  1:16.23
    9.  Ineke Goossens                79   SBC 2000 (SG)          1:17.30   404       
            34.47  1:17.30
   10.  Annewil Mol                   92   de Devel               1:19.87   366       
            35.76  1:19.87
   11.  Ellis Mos                     92   de Devel               1:19.96   365       
            35.69  1:19.96
 AFGEM  Lisanne de Jong               89   De Schelde                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                 Heren, 400m wisselslag             Heren Senioren Open
25-11-2007 - 15:52                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Hondsmerk               88   De Schelde             4:52.16   588       
            29.91  1:05.54  4:52.16
    2.  Eelco van Gemert              72   De Stormvogel          5:12.17   482       
            31.96  5:12.17
    3.  Thomas Priems                 86   SBC 2000 (SG)          5:14.29   472       
            31.45  1:11.13  5:14.29
    4.  Frank Zwiers                  82   SBC 2000 (SG)          5:17.78   457       
            33.64  1:11.76  5:17.78
    5.  Niek Kampman                  89   De Schelde             5:18.89   452       
            33.36  1:11.39  5:18.89
    6.  Jan Brink                     62   De Stormvogel          5:20.86   444       
            33.53  1:13.84  5:20.86
    7.  Björn de Groot                86   de Devel               5:21.66   441       
            31.66  1:08.67  5:21.66
    8.  Stefan Roovers                91   De Stormvogel          5:22.08   439       
            30.74  5:22.08
    9.  Tommy van Overmeeren          84   De Schelde             5:23.09   435       
            32.19  1:13.74  5:23.09
   10.  Mathijs v.d. Berg             86   de Devel               5:42.54   365       
            31.67  1:13.86  5:42.54
   11.  Frank Hoogenboom              89   de Devel               5:44.19   360       
            33.66  1:14.41  5:44.19




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Junioren 3 en later
25-11-2007 - 16:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia den Ottelander        95   SBC 2000 (SG)          1:06.43   502       
            32.56  1:06.43
    2.  Rosanne Ligtvoet              95   de Devel               1:07.92   470       
            32.07  1:07.92
    3.  Maya Kingma                   95   SBC 2000 (SG)          1:08.64   455       
            33.27  1:08.64
    4.  Stephanie van Dam             95   de Devel               1:09.20   444  FJ 1 
            32.74  1:09.20
    5.  Saskia de Haard               94   De Stormvogel          1:09.20   444  FJ 2 
            33.04  1:09.20
    6.  Aure Lampe                    94   de Devel               1:09.20   444  FJ 3 
            33.09  1:09.20
    7.  Lindi Verkooijen              95   SBC 2000 (SG)          1:10.38   422       
            33.46  1:10.38
    8.  Bodine Corré                  95   De Stormvogel          1:12.02   394       
            33.04  1:12.02
    9.  Yoshi Corré                   95   De Stormvogel          1:12.19   391       
            34.60  1:12.19
   10.  Daisy van den Bos             95   SBC 2000 (SG)          1:13.12   377       
            35.48  1:13.12
   11.  Anouk Molewijk                95   De Schelde             1:13.74   367       
            35.68  1:13.74
   12.  Amira Fathi                   94   De Stormvogel          1:14.07   362       
            34.28  1:14.07
   13.  Dunya Luteijn                 94   De Schelde             1:14.23   360       
            35.32  1:14.23
   14.  Dymphie Huijssen              95   De Schelde             1:20.54   282       
            37.38  1:20.54
   15.  Esmee Boschma                 94   SBC 2000 (SG)          1:20.76   279       
            37.51  1:20.76



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 200m wisselslag    Jongens Junioren 2 en later
25-11-2007 - 16:09                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Richard Oskam                 94   De Schelde             2:48.74   318       
            37.97  2:48.74
    2.  Lennard Breel                 95   De Stormvogel          2:53.42   293       
            38.92  2:53.42
    3.  Roy Bos                       95   de Devel               2:58.02   271       
            39.67  2:58.02
    4.  Michael Hoek                  95   de Devel               2:58.51   269       
            40.16  2:58.51
    5.  Gijs Manhave                  94   De Schelde             3:01.43   256       
            44.65  3:01.43
    6.  Cas van Vorstenbos            94   De Schelde             3:01.99   254       
            41.06  3:01.99
    7.  Christian de Die              95   De Schelde             3:02.78   250       
            42.41  3:02.78
    8.  Ozzie Hoogesteger             95   De Stormvogel          3:03.70   247       
            39.54  3:03.70
    9.  Tu Hoang                      94   de Devel               3:03.90   246       
            42.20  3:03.90
   10.  Coen Kuijpers                 94   SBC 2000 (SG)          3:13.67   211       
            44.37  3:13.67
   11.  Sjakko Bekkers                95   De Stormvogel          3:13.78   210       
            44.76  3:13.78
   DIS  Sven Alderlieste              95   SBC 2000 (SG)          2:59.38             
        RC
            38.23  2:59.38



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Meisjes, 50m schoolslag     Meisjes Junioren 1 en later
25-11-2007 - 16:17                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tulany de Wilde               96   De Stormvogel            39.25   459       
        Kringrecord
    2.  Savannah Leenheer             96   De Stormvogel            42.02   374       
    3.  Inge Taal                     96   de Devel                 43.14   345       
    4.  Eline de Haard                96   De Stormvogel            45.84   288       
    5.  Tineke van Dort               96   De Stormvogel            47.08   266       
    6.  Tirza Vrijhof                 96   de Devel                 48.42   244       
    7.  Cilia van Dam                 97   de Devel                 49.70   226       
    8.  Antonela Baric                96   SBC 2000 (SG)            49.84   224       
    9.  Charissa Loof                 96   De Schelde               50.11   220       
   10.  Sanne Boelhouwer              97   de Devel                 51.24   206       
   11.  Tessa Eijkman                 97   De Schelde               51.67   201       
   12.  Yasmine Bartelds              96   SBC 2000 (SG)            53.43   182       
   13.  Jessica Oomen                 97   SBC 2000 (SG)            56.68   152       
 NG.ZA  Jamie van Driel               96   De Schelde                                 
    NG  Beau Luyten                   97   SBC 2000 (SG)                              
        zie voorblad



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Minioren 6 en later
25-11-2007 - 16:21                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pedro Mol                     96   De Stormvogel          1:21.87   244       
            40.89  1:21.87
    2.  Levy Kort                     96   De Stormvogel          1:23.42   230       
            41.42  1:23.42
    3.  Pim van Milt                  96   de Devel               1:25.93   211       
            42.29  1:25.93
    4.  Wouter Stap                   97   De Stormvogel          1:27.51   200       
            43.24  1:27.51
    5.  Dylan Zwirs                   96   de Devel               1:28.42   193       
            43.24  1:28.42
    6.  Alex Breel                    97   De Stormvogel          1:36.78   148       
            47.90  1:36.78
    7.  Thomas de Vos                 96   De Schelde             1:39.28   137       
            47.14  1:39.28
    8.  Jari den Ottelander           98   SBC 2000 (SG)          1:51.15    97       
            52.60  1:51.15
    9.  Koen Legters                  96   De Schelde             1:58.63    80       
            56.76  1:58.63
   DIS  Jurgen Kamst                  96   SBC 2000 (SG)                              
        RE
   DIS  Roberto Hogerwerf             97   de Devel               1:37.63             
        RC
            48.35  1:37.63
   DIS  Rainier Voll                  98   de Devel               1:39.28             
        RC
            45.41  1:39.28
   DIS  Raimon Passania               96   SBC 2000 (SG)          1:52.16             
        RC
            53.02  1:52.16
 AFGEM  Luka Jaksic                   96   De Schelde                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32               Dames, 4 x 100m vrije slag           Dames Senioren Open
25-11-2007 - 16:26                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          4:11.35   638       
        Manon Minneboo, 93                     Merel van der Ent, 93
        Judith Stap, 93                        Nikita Kruis, 89
            28.64  1:00.75  2:03.68  3:08.28  4:11.35

    2.  SBC 2000 (SG) 1                    SBC 2000 (SG)          4:19.30   581       
        Chantal Verhoeff, 79                   Ineke Goossens, 79
        Inge Balvers, 85                       Maartje van Keulen, 80
            30.14  1:04.89  4:19.30

    3.  de Devel 1                         de Devel               4:27.48   529       
        Lisa Klatten, 92                       Maryse Lampe, 87
        Annewil Mol, 92                        Myrthe Lampe, 90
          1:07.24  4:27.48

    4.  De Schelde 1                       De Schelde             4:46.97   429       
        Lisanne de Jong, 89                    Lieke Beezemer, 91
        Bianca de Pooter, 92                   Josje van Houwelingen, 90
            34.19  1:14.31  4:46.97




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33               Heren, 4 x 100m wisselslag           Heren Senioren Open
25-11-2007 - 16:32                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Schelde 1                       De Schelde             4:14.38   555       
        Niek Kampman, 89                       Mertijn Loof, 90
        Tommy van Overmeeren, 84               Cees van Houwelingen, 63
            30.09  1:02.66  4:14.38

    2.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          4:22.35   506       
        Stefan Roovers, 91                     Yaïr Klazen, 90
        Sander v. Nieuwenhuyzen, 91            Martijn Mechielsen, 90
          1:05.94  4:22.35

    3.  SBC 2000 (SG) 1                    SBC 2000 (SG)          4:24.13   496       
        Stefan Wesolowski, 91                  Remco Bonten, 90
        Jeroen Bonten, 88                      Maxime Berthault, 87
            32.54  1:07.45  4:24.13

    4.  de Devel 1                         de Devel               4:37.47   428       
        Roderik van Zijderveld, 84             Björn de Groot, 86
        Mathijs v.d. Berg, 86                  Nick Klatten, 90
            35.85  1:13.95  4:37.47




Splash Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel