Zwemcompetitie deel 2
Veenendaal, Netherlands,    24.11.2007,     25m-baan
Nr. 2 4 x 100m vrije slag Heren Jun 4-   Nr. 3 4 x 50m vrije slag Gemengd Min 6-   
Nr. 4 400m wisselslag Dames Sen.   Nr. 5 200m wisselslag Dames Sen.   
Nr. 6 100m vlinderslag Heren Sen.   Nr. 7 100m schoolslag Dames Sen 2-   
Nr. 8 400m vrije slag Heren Jgd 2-   Nr. 9 200m vrije slag Heren Jgd 2-   
Nr. 10 200m rugslag Dames Jgd 2-   Nr. 11 100m vlinderslag Heren Jun 4-   
Nr. 12 50m schoolslag Dames Sen.   Nr. 13 200m vrije slag Heren Sen.   
Nr. 14 200m wisselslag Dames Jun 3-   Nr. 15 100m vrije slag Heren Jun 2-   
Nr. 16 100m rugslag Dames Jun 1-   Nr. 17 50m schoolslag Heren Min 6-   
Nr. 18 200m vrije slag Dames Sen.   Nr. 19 50m schoolslag Heren Sen.   
Nr. 20 400m vrije slag Dames Sen 2-   Nr. 21 200m vrije slag Dames Sen 2-   
Nr. 22 100m schoolslag Heren Jgd 2-   Nr. 23 100m vlinderslag Dames Jgd 2-   
Nr. 24 200m rugslag Heren Jun 4-   Nr. 25 100m vlinderslag Dames Sen.   
Nr. 26 400m wisselslag Heren Sen.   Nr. 27 200m wisselslag Heren Sen.   
Nr. 28 100m vrije slag Dames Jun 3-   Nr. 29 200m wisselslag Heren Jun 2-   
Nr. 30 50m schoolslag Dames Jun 1-   Nr. 31 100m rugslag Heren Min 6-   
Nr. 32 4 x 100m vrije slag Dames Sen.   Nr. 33 4 x 100m wisselslag Heren Sen.   


Nr. 2   4 x 100m vrije slag Heren                        J junioren 4 el
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrech   3:55.01
    2. De Rijn 1                          DeRijn            4:01.13
    3. VZC-E&P 1                          VZC-E&P           4:19.57
    4. van Vliet Barracuda 1              VanVliet-Barra    4:23.65



TOP
Nr. 3   4 x 50m vrije slag Gemengd                 M juni1 el/J min 6 el
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. De Rijn 1                          DeRijn            2:19.86
    2. De Rijn 2                          DeRijn            2:27.07
    3. van Vliet Barracuda 1              VanVliet-Barra    2:29.22
    4. VZC-E&P 1                          VZC-E&P           2:30.02
  dis. Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrech



TOP
Nr. 4   400m wisselslag Dames                        dames senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust/Utrech   5:16.10
    2. Tessa Lukassen                 87  Zwemlust/Utrech   5:25.58
    3. Marjolein Delno                94  DeRijn            5:26.42
    4. Marjolein Post                 89  Zwemlust/Utrech   5:26.86
    5. Lis Kop Jansen                 91  VanVliet-Barra    5:27.74
    6. Melanie Kuiper                 76  DeRijn            5:32.24
    7. Marike Boersen                 88  Zwemlust/Utrech   5:32.29
    8. Sabine Lina                    89  VanVliet-Barra    5:40.56
    9. Linda Janssen                  88  VanVliet-Barra    5:58.70



TOP
Nr. 5   200m wisselslag Dames                        dames senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Charlotte Groeneveld           87  VZC-E&P           2:32.97
    2. Elke Jansen                    85  VZC-E&P           2:45.32



TOP
Nr. 6   100m vlinderslag Heren                       heren senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marvin Kruin                   89  Zwemlust/Utrech     57.96
    2. Niels Hagelstein               86  VZC-E&P           1:00.67
    3. Robert de Gruijl               86  VanVliet-Barra    1:02.25
    4. Martijn Bouwens                88  Zwemlust/Utrech   1:02.39
    5. Mark Hensen                    79  VanVliet-Barra    1:03.21
    6. Menno v Ginkel                 91  VZC-E&P           1:03.21
    7. Thommy Nickel                  84  VanVliet-Barra    1:03.78
    8. Maarten van Gessel             81  DeRijn            1:04.98
    9. Emiel Ghali                    87  VanVliet-Barra    1:06.46
   10. Harry Delno                    63  DeRijn            1:06.69
   11. Wouter Vink                    88  Zwemlust/Utrech   1:07.29
   12. Marco van den Wildenberg       73  VanVliet-Barra    1:07.99
   13. Vincent Bohm                   84  VZC-E&P           1:08.24
   14. Silko van der Vliet            90  DeRijn            1:19.00



TOP
Nr. 7   100m schoolslag Dames                        dames senioren 2 el
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Evelien Veenstra               91  DeRijn            1:19.11
    2. Marloes Nieberg                90  Zwemlust/Utrech   1:20.02
    3. Ilse van Hoorn                 90  Zwemlust/Utrech   1:22.34
    4. Elise Bouwens                  91  Zwemlust/Utrech   1:23.72
    5. Evelien Vos                    92  DeRijn            1:24.11
    6. Anouk Boersen                  90  VZC-E&P           1:24.36
    7. Karin Los                      91  DeRijn            1:25.79
    8. Merel Barendregt               91  VanVliet-Barra    1:25.84
    9. Rozemarijn Erdbrink            93  VZC-E&P           1:25.97
   10. Marijke Kommers                93  VanVliet-Barra    1:27.89
   11. Sarina Snijder                 91  VZC-E&P           1:28.23
   12. Lisa Petersen                  91  VanVliet-Barra    1:32.47
   13. Rosalie Muller                 91  DeRijn            1:35.95
   14. Cynthia v d Dikkenberg         93  VZC-E&P           1:38.25



TOP
Nr. 8   400m vrije slag Heren                         jongens jeugd 2 el
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Mark Moussa                    90  Zwemlust/Utrech   4:12.18
    2. Aziz Nosairi                   91  Zwemlust/Utrech   4:22.73
    3. Steven Nonnekes                90  VanVliet-Barra    4:27.72
    4. Laurens Pepping                92  DeRijn            4:31.04
    5. Bastiaan Lijesen               90  VanVliet-Barra    4:37.15
    6. Jasper van der Maarel          90  DeRijn            4:42.93
    7. Erik Koops                     91  Zwemlust/Utrech   4:46.00
    8. Lauran Cornax                  91  VanVliet-Barra    4:50.15
    9. Sander de Gruijl               91  VanVliet-Barra    4:52.48
   10. Stefan Onderstal               91  DeRijn            5:08.71
   11. Rick van Nieuwenhuizen         90  DeRijn            5:30.29



TOP
Nr. 9   200m vrije slag Heren                         jongens jeugd 2 el
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Joeri Scheidt                  91  VZC-E&P           2:06.26
    2. Tim Niekus                     91  VZC-E&P           2:09.26
    3. Erwin vd Haar                  90  VZC-E&P           2:14.18
    4. Jelle Nap                      95  VZC-E&P           2:49.51



TOP
Nr. 10   200m rugslag Dames                           meisjes jeugd 2 el
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Malissa van der Horst          92  Zwemlust/Utrech   2:26.38
    2. Charelle Cordewener            92  DeRijn            2:40.13
    3. Nynke Groot Koerkamp           93  DeRijn            2:42.85
    4. Denise Boereboom               92  VanVliet-Barra    2:44.90
    5. Sabrina Charehbili             92  Zwemlust/Utrech   2:45.42
    6. Charlotte Jansen               92  VZC-E&P           2:52.25
    7. Saskia Kommers                 95  VanVliet-Barra    2:56.78
    8. Fenna Hoefsloot                92  DeRijn            2:57.93
    9. Alma Janssen                   94  VanVliet-Barra    2:59.02
   10. Rozemarijn Erdbrink            93  VZC-E&P           3:04.99
   11. Nadine van Nimwegen            93  VZC-E&P           3:09.10
   12. Ashley Smit                    93  VZC-E&P           3:14.32
   13. Selena den Besten              93  VanVliet-Barra    3:27.54



TOP
Nr. 11   100m vlinderslag Heren                    jongens junioren 4 el
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Joost Groeneveld               92  VZC-E&P             59.59
    2. Anshel Hofstede                93  VanVliet-Barra    1:08.42
    3. Robin Veenstra                 92  Zwemlust/Utrech   1:08.73
    4. Joost de Bruijn                93  DeRijn            1:10.80
    5. Sander Ariaansz                93  Zwemlust/Utrech   1:11.75
    6. Julian Diaz                    92  Zwemlust/Utrech   1:12.36
    7. Wessel van der Maarel          93  DeRijn            1:12.36
    8. David Beijer                   92  Zwemlust/Utrech   1:19.58
    9. Marijn van Baaren              92  VZC-E&P           1:23.20
   10. Robin van Beusekom             92  VanVliet-Barra    1:24.91
   11. Wietse van Gerwen              93  DeRijn            1:41.31
   12. Mark Slagmolen                 93  VanVliet-Barra    1:46.70



TOP
Nr. 12   50m schoolslag Dames                        dames senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marloes Nieberg                90  Zwemlust/Utrech     35.57
    2. Marike Boersen                 88  Zwemlust/Utrech     37.07
    3. Charlotte Groeneveld           87  VZC-E&P             37.13
    4. Marjolein Delno                94  DeRijn              37.43
    5. Tessa Lukassen                 87  Zwemlust/Utrech     37.73
    6. Iris Barendregt                86  VanVliet-Barra      38.45
    7. Marjolein Post                 89  Zwemlust/Utrech     38.46
    8. Eline van Suchtelen            86  Zwemlust/Utrech     38.56
    9. Chantal Rijsmus                88  VanVliet-Barra      39.08
   10. Linda Janssen                  88  VanVliet-Barra      39.68
   11. Rianne Broeder                 89  DeRijn              41.39
   12. Elke Jansen                    85  VZC-E&P             41.76
   13. Esther van Mierlo              89  DeRijn              41.76
   14. Esther Versteeg                83  VanVliet-Barra      42.90
   15. Wencke Dirksen                 92  VZC-E&P             48.78
   16. Stefanie Boere                 94  VZC-E&P             50.02
   17. Nicolle van Ooijik             95  VZC-E&P             53.53



TOP
Nr. 13   200m vrije slag Heren                       heren senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Marvin Kruin                   89  Zwemlust/Utrech   1:57.51
    2. Kas Kop Jansen                 85  VanVliet-Barra    1:59.82
    3. Martijn van Buuren             76  Zwemlust/Utrech   2:00.99
    4. Thijs Hagelstein               91  VZC-E&P           2:02.40
    5. Thommy Nickel                  84  VanVliet-Barra    2:05.42
    6. Wouter Vink                    88  Zwemlust/Utrech   2:07.70
    7. Menno v Ginkel                 91  VZC-E&P           2:09.68
    8. Mark Zwart                     79  Zwemlust/Utrech   2:11.61
    9. Mark Hensen                    79  VanVliet-Barra    2:11.91
   10. Milo van Holsteijn             88  DeRijn            2:13.10
   11. Quint Ottens                   87  VZC-E&P           2:14.16
   12. Raymond van Diermen            92  DeRijn            2:22.23
   13. Silko van der Vliet            90  DeRijn            2:26.48



TOP
Nr. 14   200m wisselslag Dames                     meisjes junioren 3 el
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Inge Pepping                   94  DeRijn            2:33.36
    2. Elina de Ruiter                94  VZC-E&P           2:46.43
    3. Chiara Ligthart                94  VanVliet-Barra    2:47.20
    4. Mirre Thomas                   95  Zwemlust/Utrech   2:49.95
    5. Amber Reijm                    94  VanVliet-Barra    2:52.64
    6. Tessa Mol                      95  DeRijn            2:54.77
    7. Anne Kooijman                  95  Zwemlust/Utrech   3:04.19
    8. Marte Stoorvogel               95  DeRijn            3:05.98
    9. Ellen van Dijk                 94  VZC-E&P           3:06.20
   10. Giulia Rolloos                 95  VanVliet-Barra    3:06.74
   11. Katja Bos                      95  VZC-E&P           3:08.96
   12. Manon van de Kraats            95  VZC-E&P           3:14.16
   13. Geke Hasperhoven               95  Zwemlust/Utrech   3:16.48
   14. Elisa van Baaren               95  VZC-E&P           3:20.84
   15. Rinske Dirksen                 95  VZC-E&P           3:30.29



TOP
Nr. 15   100m vrije slag Heren                     jongens junioren 2 el
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Yassine Maniani                95  Zwemlust/Utrech   1:05.37
    2. Roan Hagebeek                  94  VanVliet-Barra    1:11.57
    3. Jorian Aantjes                 94  VanVliet-Barra    1:13.22
    4. Jesse de Vries                 95  DeRijn            1:13.22
    5. Niels van Henten               95  DeRijn            1:13.65
    6. Emiel van Beusekom             94  VanVliet-Barra    1:16.35
    7. Jelle Nap                      95  VZC-E&P           1:17.92
    8. Pascal Rikkert                 95  VanVliet-Barra    1:18.26
    9. Marnix Ykema                   96  VZC-E&P           1:20.22
   10. Zakaria el Mansori             95  Zwemlust/Utrech   1:20.95
   11. Casimir Smitsmans              95  DeRijn            1:21.26
   12. Hein van Vliet                 95  Zwemlust/Utrech   1:25.96



TOP
Nr. 16   100m rugslag Dames                       meisjes min 4,5 en jun
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Anouk van Nellestijn           98  DeRijn            1:28.19
    2. Gaby Zittersteijn              97  DeRijn            1:28.29
    3. Alyce-Faye Eichelberger        98  DeRijn            1:30.04
    4. Michelle Muller                96  VZC-E&P           1:31.60
    5. Desiree de Koster              97  VanVliet-Barra    1:32.52
    6. Malou van Schaijk              96  DeRijn            1:32.54
    7. Courtney van Huizen            96  Zwemlust/Utrech   1:32.82
    8. Germaine Tjou Tam Sin          97  DeRijn            1:33.39
    9. Nynke Hotsma                   96  DeRijn            1:33.76
   10. Fabiola Smitsmans              96  DeRijn            1:34.82
   11. Mara Langeveld                 96  DeRijn            1:34.82
   12. Anne Petersen                  97  VanVliet-Barra    1:35.32
   13. Romee Rikkert                  98  VanVliet-Barra    1:39.11
   14. Jacqueline van Rossum          96  Zwemlust/Utrech   1:42.45
   15. Davita Mooij                   97  VZC-E&P           1:42.89
   16. Chantal van de Kraats          96  VZC-E&P           1:45.89
   17. Anne Jochemsen                 97  DeRijn            1:54.46
   18. Kim Hutchinson                 98  DeRijn            1:55.20
   19. Hester Stoorvogel              98  DeRijn            1:58.16
   20. Esmée Rolloos                  98  VanVliet-Barra    2:01.71
  dis. Lisette Goelema                96  DeRijn            1:23.38
  dis. Liliana Jannink                96  VanVliet-Barra    1:40.92
  dis. Laura Keijser                  98  DeRijn            1:45.95



TOP
Nr. 17   50m schoolslag Heren                       jongens min 4,5 en 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Koen Jansen                    96  DeRijn              42.88
    2. Mohammed el Bakkali            97  Zwemlust/Utrech     46.71
    3. Bert Veenstra                  96  DeRijn              47.22
    4. Rens Oliemans                  97  DeRijn              48.07
    5. Gijs van der Wal               97  DeRijn              49.36
    6. Loris Misic                    96  VZC-E&P             50.89
    7. Brian vd Bovenkamp             97  VZC-E&P             51.06
    8. Ruben Nap                      98  VZC-E&P             52.39
    9. Kevin Slagmolen                97  VanVliet-Barra      52.70
   10. Niels van Beek                 98  VZC-E&P             52.77
   11. Niels Röder                    96  VanVliet-Barra      52.96
   12. Joey Agema                     97  Zwemlust/Utrech     53.11
   13. Bas Andela                     96  Zwemlust/Utrech     53.35
   14. Amit Dijkerman                 96  DeRijn              54.54
   15. Floyd van Hoof                 97  VanVliet-Barra      55.58
   16. Leroy van Ooijik               98  VZC-E&P             56.96
  dis. Marnix Ykema                   96  VZC-E&P
  dis. Seser Yas                      98  Zwemlust/Utrech     55.33



TOP
Nr. 18   200m vrije slag Dames                       dames senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Saskia v.d. Wielen             84  Zwemlust/Utrech   2:09.86
    2. Marjolein Post                 89  Zwemlust/Utrech   2:11.52
    3. Lis Kop Jansen                 91  VanVliet-Barra    2:13.88
    4. Marjolein Delno                94  DeRijn            2:14.86
    5. Melanie Kuiper                 76  DeRijn            2:17.23
    6. Iris Barendregt                86  VanVliet-Barra    2:17.30
    7. Tessa Lukassen                 87  Zwemlust/Utrech   2:18.72
    8. Charlotte Groeneveld           87  VZC-E&P           2:20.06
    9. Sabine Lina                    89  VanVliet-Barra    2:20.29
   10. Eline van Suchtelen            86  Zwemlust/Utrech   2:21.21
   11. Elke Jansen                    85  VZC-E&P           2:24.20
   12. Linda Janssen                  88  VanVliet-Barra    2:26.34
   13. Petra Dekker                   87  Zwemlust/Utrech   2:27.42
   14. Jolanda van Leijen             88  DeRijn            2:30.37
   15. Rianne Broeder                 89  DeRijn            2:38.41



TOP
Nr. 19   50m schoolslag Heren                        heren senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Robert de Gruijl               86  VanVliet-Barra      31.82
    2. Mark Hensen                    79  VanVliet-Barra      32.36
    3. Mark Zwart                     79  Zwemlust/Utrech     32.54
    4. Martijn van Buuren             76  Zwemlust/Utrech     32.54
    5. Martijn Bouwens                88  Zwemlust/Utrech     32.77
    6. Thommy Nickel                  84  VanVliet-Barra      32.96
    7. Thijs Hagelstein               91  VZC-E&P             33.11
    8. Quint Ottens                   87  VZC-E&P             33.61
    9. Wouter Vink                    88  Zwemlust/Utrech     34.02
   10. Maarten van Gessel             81  DeRijn              34.09
   11. Marco van den Wildenberg       73  VanVliet-Barra      34.88
   12. Emiel Ghali                    87  VanVliet-Barra      34.88
   13. Vincent Bohm                   84  VZC-E&P             34.88
   14. Milo van Holsteijn             88  DeRijn              37.19
   15. Silko van der Vliet            90  DeRijn              37.73



TOP
Nr. 20   400m vrije slag Dames                       dames senioren 2 el
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Elise Bouwens                  91  Zwemlust/Utrech   4:29.92
    2. Merel Barendregt               91  VanVliet-Barra    4:38.05
    3. Ilse van Hoorn                 90  Zwemlust/Utrech   4:47.17
    4. Marloes Nieberg                90  Zwemlust/Utrech   4:55.88
    5. Evelien Vos                    92  DeRijn            4:56.38
    6. Marijke Kommers                93  VanVliet-Barra    5:07.16
    7. Karin Los                      91  DeRijn            5:15.10
    8. Rosalie Muller                 91  DeRijn            5:26.07
    9. Evelien Veenstra               91  DeRijn            5:31.34
   10. Lisa Petersen                  91  VanVliet-Barra    5:39.26



TOP
Nr. 21   200m vrije slag Dames                       dames senioren 2 el
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Sarina Snijder                 91  VZC-E&P           2:22.89
    2. Anouk Boersen                  90  VZC-E&P           2:36.17
    3. Cynthia v d Dikkenberg         93  VZC-E&P           3:01.09
    4. Wencke Dirksen                 92  VZC-E&P           3:31.84



TOP
Nr. 22   100m schoolslag Heren                        jongens jeugd 2 el
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Steven Nonnekes                90  VanVliet-Barra    1:08.54
    2. Bastiaan Lijesen               90  VanVliet-Barra    1:13.28
    3. Jasper van der Maarel          90  DeRijn            1:14.21
    4. Erwin vd Haar                  90  VZC-E&P           1:14.76
    5. Aziz Nosairi                   91  Zwemlust/Utrech   1:16.29
    6. Mark Moussa                    90  Zwemlust/Utrech   1:17.09
    7. Laurens Pepping                92  DeRijn            1:17.26
    8. Tim Niekus                     91  VZC-E&P           1:17.79
    9. Erik Koops                     91  Zwemlust/Utrech   1:18.46
   10. Joeri Scheidt                  91  VZC-E&P           1:19.08
   11. Lauran Cornax                  91  VanVliet-Barra    1:19.58
   12. Sander de Gruijl               91  VanVliet-Barra    1:20.96
   13. Stefan Onderstal               91  DeRijn            1:27.69



TOP
Nr. 23   100m vlinderslag Dames                       meisjes jeugd 2 el
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Malissa van der Horst          92  Zwemlust/Utrech   1:12.31
    2. Charelle Cordewener            92  DeRijn            1:15.42
    3. Denise Boereboom               92  VanVliet-Barra    1:17.51
    4. Sabrina Charehbili             92  Zwemlust/Utrech   1:18.22
    5. Charlotte Jansen               92  VZC-E&P           1:21.64
    6. Fenna Hoefsloot                92  DeRijn            1:26.48
    7. Nynke Groot Koerkamp           93  DeRijn            1:26.97
    8. Alma Janssen                   94  VanVliet-Barra    1:27.48
    9. Nadine van Nimwegen            93  VZC-E&P           1:30.26
   10. Giulia Rolloos                 95  VanVliet-Barra    1:31.33
   11. Rozemarijn Erdbrink            93  VZC-E&P           1:31.66
   12. Saskia Kommers                 95  VanVliet-Barra    1:40.96
   13. Selena den Besten              93  VanVliet-Barra    1:48.47
   14. Ashley Smit                    93  VZC-E&P           1:50.06



TOP
Nr. 24   200m rugslag Heren                        jongens junioren 4 el
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Joost Groeneveld               92  VZC-E&P           2:20.54
    2. Wessel van der Maarel          93  DeRijn            2:24.22
    3. Robin Veenstra                 92  Zwemlust/Utrech   2:33.67
    4. David Beijer                   92  Zwemlust/Utrech   2:35.20
    5. Julian Diaz                    92  Zwemlust/Utrech   2:37.42
    6. Sander Ariaansz                93  Zwemlust/Utrech   2:38.29
    7. Joost de Bruijn                93  DeRijn            2:38.34
    8. Marijn van Baaren              92  VZC-E&P           2:38.98
    9. Anshel Hofstede                93  VanVliet-Barra    2:39.40
   10. Tobias van Briemen             93  VanVliet-Barra    2:52.48
   11. Robin van Beusekom             92  VanVliet-Barra    3:00.26
   12. Mark Slagmolen                 93  VanVliet-Barra    3:08.56
   13. Wietse van Gerwen              93  DeRijn            3:09.35



TOP
Nr. 25   100m vlinderslag Dames                      dames senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Ellen de Goeij                 87  Zwemlust/Utrech   1:05.95
    2. Charlotte Groeneveld           87  VZC-E&P           1:07.94
    3. Saskia v.d. Wielen             84  Zwemlust/Utrech   1:08.42
    4. Marike Boersen                 88  Zwemlust/Utrech   1:08.98
    5. Marjolein Delno                94  DeRijn            1:12.45
    6. Melanie Kuiper                 76  DeRijn            1:14.26
    7. Chantal Rijsmus                88  VanVliet-Barra    1:14.54
    8. Iris Barendregt                86  VanVliet-Barra    1:14.82
    9. Esther Versteeg                83  VanVliet-Barra    1:15.24
   10. Elke Jansen                    85  VZC-E&P           1:15.99
   11. Petra Dekker                   87  Zwemlust/Utrech   1:16.49
   12. Esther van Mierlo              89  DeRijn            1:17.06
   13. Eline van Suchtelen            86  Zwemlust/Utrech   1:17.93
   14. Rianne Broeder                 89  DeRijn            1:24.95



TOP
Nr. 26   400m wisselslag Heren                       heren senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Kas Kop Jansen                 85  VanVliet-Barra    4:40.60
    2. Marvin Kruin                   89  Zwemlust/Utrech   4:49.98
    3. Robert de Gruijl               86  VanVliet-Barra    4:55.53
    4. Martijn Bouwens                88  Zwemlust/Utrech   5:15.16
    5. Maarten van Gessel             81  DeRijn            5:25.14
    6. Harry Delno                    63  DeRijn            5:29.54
    7. Wouter Vink                    88  Zwemlust/Utrech   5:32.68
    8. Milo van Holsteijn             88  DeRijn            5:35.36
    9. Emiel Ghali                    87  VanVliet-Barra    5:55.64
  dis. Raymond van Diermen            92  DeRijn            5:48.34



TOP
Nr. 27   200m wisselslag Heren                       heren senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Niels Hagelstein               86  VZC-E&P           2:18.42
    2. Thijs Hagelstein               91  VZC-E&P           2:23.99
    3. Menno v Ginkel                 91  VZC-E&P           2:28.84
    4. Vincent Bohm                   84  VZC-E&P           2:32.96
    5. Quint Ottens                   87  VZC-E&P           2:40.54



TOP
Nr. 28   100m vrije slag Dames                          meisjes jun 3 el
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Inge Pepping                   94  DeRijn            1:02.57
    2. Elina de Ruiter                94  VZC-E&P           1:04.68
    3. Chiara Ligthart                94  VanVliet-Barra    1:07.39
    4. Amber Reijm                    94  VanVliet-Barra    1:07.94
    5. Alma Janssen                   94  VanVliet-Barra    1:08.66
    6. Mirre Thomas                   95  Zwemlust/Utrech   1:09.36
    7. Anne Kooijman                  95  Zwemlust/Utrech   1:09.88
    8. Ellen van Dijk                 94  VZC-E&P           1:12.82
    9. Marte Stoorvogel               95  DeRijn            1:13.29
   10. Tessa Mol                      95  DeRijn            1:13.91
   11. Saskia Kommers                 95  VanVliet-Barra    1:16.78
   12. Giulia Rolloos                 95  VanVliet-Barra    1:17.83
   13. Katja Bos                      95  VZC-E&P           1:20.10
   14. Geke Hasperhoven               95  Zwemlust/Utrech   1:21.93
   15. Manon van de Kraats            95  VZC-E&P           1:22.32
   16. Elisa van Baaren               95  VZC-E&P           1:23.19
   17. Rinske Dirksen                 95  VZC-E&P           1:29.34
   18. Stefanie Boere                 94  VZC-E&P           1:29.95
   19. Nicolle van Ooijik             95  VZC-E&P           1:42.62



TOP
Nr. 29   200m wisselslag Heren                          jongens jun 2 el
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Yassine Maniani                95  Zwemlust/Utrech   2:51.36
    2. Roan Hagebeek                  94  VanVliet-Barra    2:53.91
    3. Jorian Aantjes                 94  VanVliet-Barra    2:57.70
    4. Niels van Henten               95  DeRijn            3:03.09
    5. Jesse de Vries                 95  DeRijn            3:04.69
    6. Jelle Nap                      95  VZC-E&P           3:05.67
    7. Pascal Rikkert                 95  VanVliet-Barra    3:23.16
  dis. Emiel van Beusekom             94  VanVliet-Barra    3:18.40
  dis. Casimir Smitsmans              95  DeRijn            3:22.79
  dis. Zakaria el Mansori             95  Zwemlust/Utrech   3:31.68
  dis. Hein van Vliet                 95  Zwemlust/Utrech   3:38.23



TOP
Nr. 30   50m schoolslag Dames                     meisjes min 4,5 en jun
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Liliana Jannink                96  VanVliet-Barra      44.02
    2. Anne Petersen                  97  VanVliet-Barra      46.98
    3. Desiree de Koster              97  VanVliet-Barra      47.20
    4. Michelle Muller                96  VZC-E&P             48.09
    5. Nynke Hotsma                   96  DeRijn              48.89
    6. Lisette Goelema                96  DeRijn              49.05
    7. Courtney van Huizen            96  Zwemlust/Utrech     49.58
    8. Laura Keijser                  98  DeRijn              49.68
    9. Fabiola Smitsmans              96  DeRijn              49.76
   10. Gaby Zittersteijn              97  DeRijn              49.78
   11. Jacqueline van Rossum          96  Zwemlust/Utrech     49.89
   12. Anouk van Nellestijn           98  DeRijn              50.28
   13. Malou van Schaijk              96  DeRijn              50.51
   14. Romee Rikkert                  98  VanVliet-Barra      50.80
   15. Mara Langeveld                 96  DeRijn              52.35
   16. Chantal van de Kraats          96  VZC-E&P             52.51
   17. Germaine Tjou Tam Sin          97  DeRijn              53.11
   18. Alyce-Faye Eichelberger        98  DeRijn              53.11
   19. Davita Mooij                   97  VZC-E&P             53.16
   20. Hester Stoorvogel              98  DeRijn              54.15
   21. Anne Jochemsen                 97  DeRijn              56.63
   22. Kim Hutchinson                 98  DeRijn              58.64
   23. Esmée Rolloos                  98  VanVliet-Barra      59.43



TOP
Nr. 31   100m rugslag Heren                         jongens min 4,5 en 6
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Floyd van Hoof                 97  VanVliet-Barra    1:28.38
    2. Mohammed el Bakkali            97  Zwemlust/Utrech   1:31.51
    3. Gijs van der Wal               97  DeRijn            1:32.36
    4. Bert Veenstra                  96  DeRijn            1:33.72
    5. Seser Yas                      98  Zwemlust/Utrech   1:36.23
    6. Marnix Ykema                   96  VZC-E&P           1:38.54
    7. Joey Agema                     97  Zwemlust/Utrech   1:41.50
    8. Loris Misic                    96  VZC-E&P           1:43.79
    9. Ruben Nap                      98  VZC-E&P           1:44.61
   10. Leroy van Ooijik               98  VZC-E&P           1:47.56
   11. Niels van Beek                 98  VZC-E&P           1:47.84
   12. Amit Dijkerman                 96  DeRijn            1:49.13
   13. Kevin Slagmolen                97  VanVliet-Barra    1:50.18
   14. Niels Röder                    96  VanVliet-Barra    1:52.12
  dis. Rens Oliemans                  97  DeRijn            1:45.32
  dis. Bas Andela                     96  Zwemlust/Utrech   1:55.03



TOP
Nr. 32   4 x 100m vrije slag Dames                   dames senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrech   3:57.67
    2. Zwemlust/Utrecht(SG) 2             Zwemlust/Utrech   4:06.75
    3. van Vliet Barracuda 1              VanVliet-Barra    4:12.12
    4. De Rijn 1                          DeRijn            4:13.39
    5. Zwemlust/Utrecht(SG) 3             Zwemlust/Utrech   4:15.89
    6. VZC-E&P 1                          VZC-E&P           4:18.07
    7. De Rijn 2                          DeRijn            4:30.57
    8. van Vliet Barracuda 2              VanVliet-Barra    4:32.65



TOP
Nr. 33   4 x 100m wisselslag Heren                   heren senioren open
------------------------------------------------------------------------
       Naam                               Afk./depot

    1. van Vliet Barracuda 1              VanVliet-Barra    4:04.39
    2. Zwemlust/Utrecht(SG) 1             Zwemlust/Utrech   4:06.74
    3. VZC-E&P 1                          VZC-E&P           4:16.09
    4. Zwemlust/Utrecht(SG) 2             Zwemlust/Utrech   4:23.11
    5. De Rijn 1                          DeRijn            4:26.09
  dis. van Vliet Barracuda 2              VanVliet-Barra    4:23.65